RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2017-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
374
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
306
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GOLON Marlena 42Baronowe GolonoweSICIENKOK401K 900:00:0200:21:45.7500:21:48.15 4:2113.8
2JAROCKA Beata 28NiezrzeszonaDĄBROWA CHEŁM.K402K 1000:00:0300:22:05.8000:22:09.25+00:00:204:2513.6
3STAWARSKA Elżbieta 138TORUŃK403K 1700:00:0100:23:09.7500:23:11.55+00:01:244:3812.9
4WIECZOREK Justyna 181Inowroclaw BiegaINOWROCŁAWK404K 1800:00:0300:23:23.3000:23:27.15+00:01:374:4012.8
5SZYCZEWSKA Ewa 121BYDGOSZCZK405K 2100:00:0100:23:51.9500:23:53.20+00:02:064:4612.6
6GIERSZEWSKA Grażyna 280BYDGOSZCZK406K 3200:00:1100:24:19.9500:24:31.05+00:02:344:5212.3
7WOJCIECHOWSKA Emilia 195BYDGOSZCZK407K 3400:00:0500:24:24.6500:24:29.90+00:02:384:5212.3
8KRUTUL Kasia 108amatorMORZEWIECK408K 4000:00:2100:24:49.1500:25:10.75+00:03:034:5712.1
9KUBIS Sylwia 92BYDGOSZCZK409K 5000:00:0400:25:18.8500:25:23.00+00:03:335:0311.8
10RYBKA Ilona 51BYDGOSZCZK4010K 5400:00:1100:25:24.3500:25:35.80+00:03:385:0411.8
11JAMRÓZ Joanna 48Baronowe golonoweMUROWANIECK4011K 5600:00:0300:25:29.2500:25:32.85+00:03:435:0511.8
12GROBELNA Angelika 20NIEMCZK4012K 6000:00:1000:25:49.3000:26:00.05+00:04:035:1011.6
13PORAZINSKA Viktoria 46BYDGOSZCZK4013K 6200:00:0200:25:53.3000:25:55.55+00:04:075:1011.6
14POLACKA Jadwiga 188Biegaj z DębamiOSIELSKOK4014K 6800:00:1000:26:06.6000:26:17.10+00:04:205:1311.5
15JANKOWSKA Katarzyna 288BYDGOSZCZK4015K 8200:00:2100:26:27.8000:26:48.95+00:04:425:1711.3
16NUNZEK Agnieszka 62BYDGOSZCZK4016K 8300:00:0500:26:28.2000:26:33.20+00:04:425:1711.3
17POCZWARDOWSKA Wioletta 293DOBRCZK4017K 8700:00:0700:26:32.5500:26:39.55+00:04:465:1811.3
18GRACZKOWSKA Mirka 227BYDGOSZCZK4018K 9000:00:1000:26:43.5500:26:54.50+00:04:575:2011.2
19MELLEM- ZWIEWKA Małgorzata 163Klub Biegające BabeczkiBYDGOSZCZK4019K 10900:00:1900:27:17.2500:27:36.75+00:05:315:2711
20FILARSKA Marzena 198GRUDZIĄDZK4020K 11400:00:3100:27:33.9500:28:05.30+00:05:485:3010.9
21KAWSKA Ewa 197GRUDZIĄDZK4021K 11500:00:3100:27:34.5500:28:05.60+00:05:485:3010.9
22KOCHAŃSKA Wioletta 325PATEREKK4022K 12200:00:2000:27:41.8500:28:02.50+00:05:565:3210.8
23RZEPECKA Katarzyna 14BYDGOSZCZK4023K 13700:00:2100:28:04.4000:28:26.25+00:06:185:3710.7
24JURCZYK Anna 106BYDGOSZCZK4024K 13800:00:2200:28:07.4000:28:29.65+00:06:215:3710.7
25STYCZYŃSKA Anna 260LIPNIKIK4025K 14400:00:0200:28:16.2500:28:18.25+00:06:305:3910.6
26OSSOWSKA Danuta 80ŁOCHOWOK4026K 14700:00:2400:28:23.3000:28:47.65+00:06:375:4010.6
27RYDELSKA Kinga 196BYDGOSZCZK4027K 14800:00:2300:28:24.1500:28:47.35+00:06:385:4010.6
28PANKOWSKA Ewa 278BYDGOSZCZK4028K 15100:00:0600:28:35.4000:28:42.30+00:06:495:4310.5
29JARUSZEWSKA Jowita 313BYDGOSZCZK4029K 16100:00:2100:29:05.0000:29:26.35+00:07:195:4910.3
30STAFIEJ Barbara 292BMSBYDGOSZCZK4030K 16500:00:1400:29:22.3500:29:36.35+00:07:365:5210.2
31GÓRSKA Danuta 299DĄBRÓWKA NOWAK4031K 17100:00:0700:29:34.6500:29:42.35+00:07:485:5510.1
32ŚCIESIŃSKA Justyna 250MAKSYMILIANOWOK4032K 17300:00:0300:29:37.1500:29:40.35+00:07:515:5510.1
33SOBOWIEC Mirka 148SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZK4033K 17700:00:1900:29:48.0500:30:07.75+00:08:025:5710.1
34STIMMA Anna 100SEROCKK4034K 17800:00:0600:29:48.2000:29:55.10+00:08:025:5710.1
35PIĄTEK Lidia 164Klub biegające babeczkiPRZYŁĘKIK4035K 18000:00:1900:29:52.5500:30:11.65+00:08:065:5810
36MARKOWSKA Magdalena 192BYDGOSZCZK4036K 18200:00:2300:29:57.6500:30:21.25+00:08:115:5910
37BRETT Diana 353BIAŁE BŁOTAK4037K 19200:00:0600:30:11.2000:30:17.30+00:08:256:029.9
38KORNACKA Sylwia 244BYDGOSZCZK4038K 19600:00:0700:30:14.5500:30:22.30+00:08:286:039.9
39GNIOT Joanna 90Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4039K 19700:00:1800:30:16.4500:30:35.25+00:08:306:039.9
40SZYMCZAK Barbara 150BYDGOSZCZK4040K 19800:00:0700:30:17.5000:30:24.95+00:08:316:039.9
41BIECHOWSKA Beata 296BYDGOSZCZK4041K 19900:00:0300:30:20.1500:30:23.15+00:08:346:049.9
42MARĆ Aga 116BYDGOSZCZK4042K 20200:00:2000:30:29.5500:30:49.85+00:08:436:059.8
43BARAŃSKA Sylwia 131PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4043K 20700:00:1100:30:34.5000:30:46.40+00:08:486:079.8
44TWARDOWSKA Katarzyna 223BYDGOSZCZK4044K 21400:00:2600:30:43.3500:31:09.55+00:08:576:089.8
45MERYK Elżbieta 245Grupa MalborkGOŚCISZEWOK4045K 21500:00:1800:30:46.7500:31:05.20+00:09:016:099.7
46DĘBCZYŃSKA Agnieszka 61iloklubBYDGOSZCZK4046K 21600:00:2200:30:50.8500:31:12.95+00:09:056:109.7
47CYBUL Anna 263BYDGOSZCZK4047K 22300:00:1100:31:00.2500:31:11.70+00:09:146:129.7
48SKOWRON Monika 93BYDGOSZCZK4048K 23500:00:2700:31:54.1500:32:21.25+00:10:086:229.4
49WYSMOLIŃSKA Barbara 39OSIELSKOK4049K 23800:00:1100:31:56.3500:32:07.35+00:10:106:239.4
50LIBERA Sabina 41parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK4050K 24100:00:1100:32:03.9000:32:15.75+00:10:186:249.4
51BŁASZCZYK Agnieszka 246BYDGOSZCZK4051K 24300:00:2400:32:12.0000:32:36.35+00:10:266:269.3
52ALEKSY Małgorzata 5ApatorTORUŃK4052K 25000:00:2400:32:32.7500:32:57.40+00:10:476:309.2
53BAKA Catherine 367K4053K 25300:00:0300:32:38.0500:32:41.05+00:10:526:319.2
54STEFANIAK Katarzyna 214Cyklo KwidzynKWIDZYNK4054K 25400:00:0100:32:40.3000:32:41.85+00:10:546:329.2
55WIŚNIEWSKA Ewa 157DRZEWIANOWOK4055K 27300:00:1800:33:36.5500:33:55.15+00:11:506:438.9
56SIEMIENIEC Violetta 73BYDGOSZCZK4056K 28100:00:0200:33:57.6000:33:59.70+00:12:116:478.8
57CZYŻYCKA Beata 187BYDGOSZCZK4057K 28900:00:2800:35:17.8000:35:46.35+00:13:327:038.5
58DĄBROWSKA Hanna 295BYDGOSZCZK4058K 29200:00:0400:35:54.0000:35:58.45+00:14:087:108.4
59CEGLARSKA Petra 315BYDGOSZCZK4059K 29700:00:1400:36:48.8000:37:03.60+00:15:037:218.1
60BOBIŃSKA Beata 275BYDGOSZCZK4060K 29800:00:2200:36:50.7500:37:13.70+00:15:057:228.1
Znaleziono 60 wynik(ów)