RUN BUDLEX FOR WOMEN

Organizator:
Green House / Budlex
Data:
2017-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
374
Wystartowało:
307
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
306
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | K20 | K30 | K40 | K50 | K60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1STAWARSKA Elżbieta 138TORUŃK4000:00:01
2SZYCZEWSKA Ewa 121BYDGOSZCZK4000:00:01
3STEFANIAK Katarzyna 214Cyklo KwidzynKWIDZYNK4000:00:01
4GOLON Marlena 42Baronowe GolonoweSICIENKOK4000:00:02
5PORAZINSKA Viktoria 46BYDGOSZCZK4000:00:02
6STYCZYŃSKA Anna 260LIPNIKIK4000:00:02
7SIEMIENIEC Violetta 73BYDGOSZCZK4000:00:02
8JAROCKA Beata 28NiezrzeszonaDĄBROWA CHEŁM.K4000:00:03
9WIECZOREK Justyna 181Inowroclaw BiegaINOWROCŁAWK4000:00:03
10JAMRÓZ Joanna 48Baronowe golonoweMUROWANIECK4000:00:03
11ŚCIESIŃSKA Justyna 250MAKSYMILIANOWOK4000:00:03
12BIECHOWSKA Beata 296BYDGOSZCZK4000:00:03
13BAKA Catherine 367K4000:00:03
14KUBIS Sylwia 92BYDGOSZCZK4000:00:04
15DĄBROWSKA Hanna 295BYDGOSZCZK4000:00:04
16WOJCIECHOWSKA Emilia 195BYDGOSZCZK4000:00:05
17NUNZEK Agnieszka 62BYDGOSZCZK4000:00:05
18PANKOWSKA Ewa 278BYDGOSZCZK4000:00:06
19STIMMA Anna 100SEROCKK4000:00:06
20BRETT Diana 353BIAŁE BŁOTAK4000:00:06
21POCZWARDOWSKA Wioletta 293DOBRCZK4000:00:07
22GÓRSKA Danuta 299DĄBRÓWKA NOWAK4000:00:07
23KORNACKA Sylwia 244BYDGOSZCZK4000:00:07
24SZYMCZAK Barbara 150BYDGOSZCZK4000:00:07
25GROBELNA Angelika 20NIEMCZK4000:00:10
26POLACKA Jadwiga 188Biegaj z DębamiOSIELSKOK4000:00:10
27GRACZKOWSKA Mirka 227BYDGOSZCZK4000:00:10
28GIERSZEWSKA Grażyna 280BYDGOSZCZK4000:00:11
29RYBKA Ilona 51BYDGOSZCZK4000:00:11
30BARAŃSKA Sylwia 131PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:11
31CYBUL Anna 263BYDGOSZCZK4000:00:11
32WYSMOLIŃSKA Barbara 39OSIELSKOK4000:00:11
33LIBERA Sabina 41parkrun BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:11
34STAFIEJ Barbara 292BMSBYDGOSZCZK4000:00:14
35CEGLARSKA Petra 315BYDGOSZCZK4000:00:14
36GNIOT Joanna 90Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4000:00:18
37MERYK Elżbieta 245Grupa MalborkGOŚCISZEWOK4000:00:18
38WIŚNIEWSKA Ewa 157DRZEWIANOWOK4000:00:18
39MELLEM- ZWIEWKA Małgorzata 163Klub Biegające BabeczkiBYDGOSZCZK4000:00:19
40SOBOWIEC Mirka 148SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZK4000:00:19
41PIĄTEK Lidia 164Klub biegające babeczkiPRZYŁĘKIK4000:00:19
42KOCHAŃSKA Wioletta 325PATEREKK4000:00:20
43MARĆ Aga 116BYDGOSZCZK4000:00:20
44KRUTUL Kasia 108amatorMORZEWIECK4000:00:21
45JANKOWSKA Katarzyna 288BYDGOSZCZK4000:00:21
46RZEPECKA Katarzyna 14BYDGOSZCZK4000:00:21
47JARUSZEWSKA Jowita 313BYDGOSZCZK4000:00:21
48JURCZYK Anna 106BYDGOSZCZK4000:00:22
49DĘBCZYŃSKA Agnieszka 61iloklubBYDGOSZCZK4000:00:22
50BOBIŃSKA Beata 275BYDGOSZCZK4000:00:22
51RYDELSKA Kinga 196BYDGOSZCZK4000:00:23
52MARKOWSKA Magdalena 192BYDGOSZCZK4000:00:23
53OSSOWSKA Danuta 80ŁOCHOWOK4000:00:24
54BŁASZCZYK Agnieszka 246BYDGOSZCZK4000:00:24
55ALEKSY Małgorzata 5ApatorTORUŃK4000:00:24
56TWARDOWSKA Katarzyna 223BYDGOSZCZK4000:00:26
57SKOWRON Monika 93BYDGOSZCZK4000:00:27
58CZYŻYCKA Beata 187BYDGOSZCZK4000:00:28
59FILARSKA Marzena 198GRUDZIĄDZK4000:00:31
60KAWSKA Ewa 197GRUDZIĄDZK4000:00:31
Znaleziono 60 wynik(ów)