Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2022-04-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 800 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 389 |
Wystartowało : | 368 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 368 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Turniej Miast | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | 800km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SWOBODA Leszek | 181 | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 127 | 3026:28:47 | ||
2 | MYŚLIWIEC Barbara | 119 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | Kobiety na 5+ | 292 | ||
3 | HUBA Agnieszka | 29 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 274 | ||
4 | BAK Barbara | 53 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 292 | ||||
5 | RANT Paweł | 98 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 247 | 5913:00:00 | |||
6 | GŁÓWCZYK Izabella | 183 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 273 | 6529:46:45 | |
7 | KOCELA Marek | 77 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 257 | 6133:25:10 | |
8 | NOWAK Piotr | 346 | AUGUSTEAM | ŁAZISKA GÓRNE | Weteran 1 - M | 237 | |||
9 | STAŚKIEWICZ Beata | 143 | SOCJAL CORPO GROUP | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 171 | 4081:37:00 | ||
10 | BIEGAŁA Przemysław | 379 | ŻORY | Masters - M | 136 | ||||
11 | SZMYD Arkadiusz | 376 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Senior 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 31 | 721:29:09 | |
12 | KOSIUR Monika | 361 | HARPAGAN NW | SOSNOWIEC | Masters - K | 199 | |||
13 | KLAMERUS Maciej | 163 | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | 196 | 4681:10:05 | |||
14 | KŁECZEK Grzegorz | 355 | OLKUSZ | Masters - M | 105 | 2499:48:35 | |||
15 | ROMANOWICZ Piotr | 353 | PRUSIM | Masters - M | 233 | ||||
16 | ZDUNEK Dorota | 352 | ŻORY | Masters - K | 236 | ||||
17 | SZCZUCHNIAK Adriana | 62 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 275 | 6576:39:17 | |||
18 | LIZAK Wojciech | 350 | TL ATHLETICS | PNIÓWEK | Masters - M | Weseli Biegacze | 23 | 530:58:31 | |
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km | |||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | BURNS Montgomery | 349 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SPRINGFIELD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 240 | ||
20 | ZALEWSKA Barbara | 347 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 201 | 4802:14:51 | |
21 | ANDREJCZUK Wiatek | 345 | KLEOSIN | Weteran 2 - M | 165 | 3936:37:17 | |||
22 | BARTELA Leszek | 344 | RADŁÓW | Weteran 2 - M | 211 | 5042:18:35 | |||
23 | TOMCZAK Piotr | 88 | REBELLION OD FREE RUNNERS | GDAŃSK | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 129 | 3073:50:55 | |
24 | PRYMULA Stanisław | 343 | KROŚCIENKO N.D | Masters - M | 63 | 1492:54:50 | |||
25 | BIELA Piotr | 342 | RYBNIK | Weteran 2 - M | 249 | ||||
26 | JOPPEN Monika | 317 | BRÜGGEN | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 267 | |||
27 | BUBKA Barbara | 341 | SOSNOWIEC | Weteran 1 - K | 252 | ||||
28 | SALA Anna | 339 | WARSZAWA | Senior 2 - K | 160 | 3817:09:07 | |||
29 | SKRZYŃSKI Janusz | 338 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMYRAZEM | RYBNIK | Masters - M | 251 | |||
30 | GNAŚ Anna | 337 | ALPIN | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 255 | ||
31 | ZDUNEK Adam | 336 | ŻORY | Masters - M | 255 | ||||
32 | CZAJKA Mariusz | 335 | STUDZIONKA | Masters - M | 249 | ||||
33 | BAJOR Rafał | 22 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ŻORY | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 253 | 6048:27:45 | |
34 | ZDUNEK Iga | 334 | ŻORY | Junior 1 - K | 256 | ||||
35 | BIERNAT Agnieszka | 333 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 256 | ||||
36 | STOCHEL Teresa | 332 | KRAKÓW | Weteran 2 - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 125 | 2977:46:03 | ||
DNC | MISIASZEK-WYLANDOWSKA Agnieszka | 331 | KRAKÓW | Masters - K | Krakowski wyland | 257 | |||
38 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 1 | KU AZS UKW | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 60 | 1416:59:48 | |
39 | SKOP Zofia | 330 | BYTOM | Weteran 1 - K | 118 | 2809:13:02 | |||
40 | KUDZIA Anna | 326 | KATOWICE | Masters - K | 210 | 5019:21:36 | |||
41 | BABISZ Piotr | 233 | JAWORZNO | Masters - M | 45 | 1057:35:22 | |||
42 | ZAJĄCZKOWSKA Emilia | 325 | SOCJAL CORPO GROUP | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 87 | 2068:12:00 | ||
43 | SOLECKI Marek | 324 | WSCHOWA | Weteran 1 - M | 114 | 2718:13:32 | |||
44 | PATERAK Robert | 323 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | WKB Meta Lubliniec | 215 | 5136:04:47 | |
45 | DARIUSZ Walkowski | 322 | AUGUSTEM | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - M | 204 | 4874:43:38 | ||
46 | LIZAK Wojciech | 319 | TL ATHLETICS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | Weseli Biegacze | 26 | 602:52:09 | |
DNC | KUBIN Wiktoria | 318 | ZAKOPANE | Senior 1 - K | 268 | ||||
48 | PRZYBYŁA Magdalena | 316 | RYDUŁTOWY | Senior 2 - K | 249 | 5953:27:42 | |||
49 | GORZELAK Zbigniew | 315 | LAZY PANDAS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 271 | |||
50 | GORZELAK Joanna | 314 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 155 | 3701:07:05 | |
51 | FLANDERS Ned | 313 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SPRINGFIELD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 29 | 695:41:41 | |
DNC | TRZCIŃSKA Paulina | 312 | POZNAŃ | Senior 2 - K | 268 | ||||
DNC | PIETRZAK Marcin | 311 | M.P. PIETRZAK | BEUNINGEN GLD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 271 | ||
54 | TRZCIŃSKA Joanna | 310 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | Kobiety na 5+ | 272 | ||
55 | ŻURAWSKA Jolanta | 309 | SZCZECIN | Weteran 1 - K | 272 | ||||
56 | WILIŃSKI Marek | 308 | ŚWIDWIN | Weteran 2 - M | 97 | 2315:00:00 | |||
57 | OSTAPCZUK Piotr | 307 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 46 | 1081:01:57 | |
58 | OSTAPCZUK Anna | 306 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 1 - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 46 | 1081:01:57 | |
59 | OSTAPCZUK Marzena | 305 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 46 | 1081:01:57 | |
60 | KOLLEK Lidia | 304 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 269 | ||
61 | POPCZYK Grzegorz | 303 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SOSNOWIEC | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 237 | ||
DNC | GAWRON Dorota | 302 | REBELLION OFF FREE RUNNERS | PRESTON | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 273 | ||
63 | MALINOWSKA Małgorzata | 301 | ŚWIDWIN | Weteran 2 - K | 96 | 2292:00:00 | |||
64 | HALUCH Małgorzata | 300 | FUCHS OIL TEAM | KRAKÓW | Masters - K | FUCHS OIL TEAM | 88 | 2088:00:16 | |
65 | CHROBOT Agnieszka | 299 | PŁOCK | Masters - K | Miętowe Marudy Team | 139 | 3312:36:46 | ||
66 | ORESZKE Alicja | 298 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | KARWIA | Senior 2 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 198 | ||
67 | ŁUKAWSKI Tomek | 55 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | B4 TEAM | 292 | |||
68 | HAŁAS Marcin | 297 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Senior 2 - M | 137 | 3265:53:25 | |||
69 | ZACZYŃSKA-POZNIAK Jarosława | 296 | DOBRZEŃ WIELKI | Masters - K | 274 | ||||
70 | POZNIAK Robert | 295 | DOBRZEŃ WIELKI | Weteran 1 - M | 255 | 6097:25:34 | |||
71 | OSADNIK Anna | 293 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LISÓW | Masters - K | Mafia Team Lubliniec | 102 | 2425:05:44 | |
72 | CIEŚLAK Krzysztof | 292 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ZIELONA GÓRA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 208 | 4969:14:21 | |
73 | ŚWIECA Elżbieta | 289 | RYBNIK | Weteran 2 - K | 99 | 2354:09:09 | |||
74 | BALCEROWSKI Rafał | 287 | RBALCER76 | WARSZAWA | Masters - M | RBalcer76 | 169 | 4032:36:15 | |
75 | PUDZISZ Ryszard | 285 | MOK MSZANA DOLNA | LUDŹMIERZ | Weteran 1 - M | 69 | 1633:10:29 | ||
76 | KORZONEK Karol | 283 | FUCHS OIL TEAM | GORZYCE | Senior 2 - M | FUCHS OIL TEAM | 223 | 5330:25:19 | |
77 | ZDROJEWICZ Agnieszka | 282 | TYCHY | Masters - K | 154 | 3673:05:27 | |||
78 | SZOPA Leszek | 281 | PODOLSZE | Weteran 2 - M | 281 | ||||
DNC | KUBIN Liwia | 280 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Junior 2 - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 281 | ||
80 | KRAJEWSKA Marta | 279 | FUCHS OIL TEAM | KATOWICE | Senior 2 - K | FUCHS OIL TEAM | 94 | 2234:00:00 | |
81 | KLUCZNIOK Katarzyna | 278 | RUDY | Senior 2 - K | 264 | 6312:56:00 | |||
82 | WOJDAT Kasia | 277 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | Masters - K | 128 | 3049:13:14 | ||
83 | RYK Łukasz | 276 | TACY MY | MIKOŁÓW | Masters - M | 281 | |||
84 | ORLON Barbara | 275 | BIEG KORCZAKA | SZCZECIN | Weteran 1 - K | 245 | 5857:08:05 | ||
85 | NIEZGODA Anna | 274 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Senior 2 - K | 281 | |||
86 | SZYSLAK Moe | 273 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SPRINGFIELD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 282 | ||
87 | MARSZALKOWSKI Mirosław | 272 | REBELLION OF FREE RUNNERS | PIOTROWICE | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 280 | ||
88 | MYRCIK Dariusz | 271 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | SADÓW | Weteran 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 216 | 5164:00:12 | |
89 | SPYRA Kasia | 270 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - K | Spyrowka | 158 | 3768:33:51 | |
90 | KUPFER Aleksandra | 268 | FUCHS OIL TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters - K | FUCHS OIL TEAM | 280 | ||
91 | SZWED Krzysztof | 267 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 50 | 1177:08:56 | |
92 | TARŁOWSKA Sabina | 266 | ZABRZE | Senior 2 - K | 276 | ||||
93 | LISIAK Izabela | 265 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - K | MALINOWE GWIAZDY | 223 | 5328:46:00 | |
DNC | OSZCZĘDA Krzysztof | 264 | ŻORY | Weteran 1 - M | 283 | ||||
95 | MARCINKOWSKA Renata | 263 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SOCHACZEW | Weteran 2 - K | 283 | |||
96 | BAKALARSKA Mariola | 262 | WARSZAWA | Weteran 1 - K | 283 | ||||
97 | SYPNIEWSKI Karol | 261 | CETNAR TEAM | KOŚCIELISKO | Junior 1 - M | 279 | |||
98 | SYPNIEWSKI Sławomir | 260 | CETNAR TEAM | KOŚCIELISKO | Masters - M | 228 | 5448:56:40 | ||
99 | GRZEBIELUCH Elżbieta | 259 | HARPAGAN SOSNOWIEC NW | SOSNOWIEC | Weteran 2 - K | 112 | 2665:35:00 | ||
100 | WOLNY Martyna | 258 | ŁUKÓW ŚLĄSKI | Senior 2 - K | 283 | ||||
101 | WOLNY Ariel | 257 | ŁUKÓW ŚLĄSKI | Masters - M | 110 | 2617:25:22 | |||
102 | KOŁODZIEJCZYK Roman | 256 | ZAKOPANE | Weteran 2 - M | 284 | ||||
103 | ORESZKE Jan | 254 | KARWIA | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 263 | 6289:32:24 | ||
104 | MATUSZCZAK Kinga | 253 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 133 | 3168:33:57 | |||
105 | CZERWIŃSKI Janusz | 64 | WIELISZEW HERON TEAM | ZEGRZE | Weteran 2 - M | 291 | |||
106 | STOKOWIEC Aleksander | 251 | ŻORY | Masters - M | 265 | 6337:01:19 | |||
107 | HŁADKI Tadeusz | 250 | FUCHS OIL TEAM | GLIWICE | Masters - M | FUCHS OIL TEAM | 284 | ||
108 | GŁĄB Magdalena | 249 | TYCHY | Senior 2 - K | 114 | ||||
109 | CIEŚLIK Katarzyna | 247 | NORDIC ARMY | ŚWIŃCZÓW | Masters - K | 244 | 5833:47:21 | ||
110 | JAGODA Adam | 246 | FUCHS OIL TEAM | CHORZÓW | Weteran 1 - M | FUCHS OIL TEAM | 284 | ||
111 | RZENNO Agnieszka | 245 | BYTOM | Senior 2 - K | 284 | ||||
112 | ZIĘTARA Agata | 244 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 84 | 1994:57:54 | |||
113 | GĄSIENICA-ROJ Marcelina | 243 | SNPTT ZAKOPANE | ZAKOPANE | Junior 2 - K | SNPTT Zakopane | 282 | ||
114 | PIOTROWSKI Sebastian | 242 | MAN UTD | RYBNIK | Masters - M | 282 | |||
115 | BEŚKA Rafał | 241 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 269 | 6434:16:32 | |||
116 | SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian | 240 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CZĘSTOCHOWA | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 188 | 4488:28:02 | |
117 | GÓRSKA-STUCKA Anna | 239 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 285 | ||
118 | ZIOBRO Kamila | 238 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SOSNOWIEC | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 281 | ||
119 | PELAN Katarzyna | 237 | RUDY | Senior 2 - K | 143 | 3408:28:09 | |||
120 | ZASADZIŃSKA Angelika | 236 | FUCHS OIL TEAM | ZABRZE | Senior 2 - K | FUCHS OIL TEAM | 281 | ||
121 | KRAUZOWICZ Ignacy | 234 | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 265 | 6336:58:35 | |||
122 | JAWORSKI Kamil | 232 | FUCHS OIL TEAM | GLIWICE | Senior 2 - M | FUCHS OIL TEAM | 286 | ||
123 | SABANOWSKA Aneta | 231 | POLSKA RUNNING TEAM | LAWRENCE | Masters - K | 123 | 2938:03:27 | ||
124 | ROJCZYK Krzysztof | 230 | RYBNIK | Masters - M | 243 | 5809:15:00 | |||
125 | CZURYŃSKA Wiolka | 229 | POKOCHAJ BIEGANIE | GDYNIA | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 137 | 3264:22:52 | |
126 | KONKEL Edyta | 228 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | Biegamy Razem Władysławowo | 287 | ||
127 | KUBIN Ireneusz | 226 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 72 | 1703:34:23 | |
128 | PATALAS Angelika | 225 | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - K | 253 | 6049:40:53 | |||
129 | RÓŻAK Tomasz | 224 | LEDWO ZIPIĘ | KOŚCIELISKO | Masters - M | 287 | |||
130 | KOLLEK Anna | 223 | BIEGAMU RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Weteran 1 - K | Biegamy Razem Władysławowo | 99 | 2352:24:29 | |
131 | LEWIŃSKA Dominika | 222 | TEAM SARENKI | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | 250 | 5970:57:40 | ||
132 | BIELECKA Magdalena | 221 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RUSINOWICE | Senior 1 - K | Mafia Team Lubliniec | 145 | 3457:25:38 | |
133 | BUGAJEWSKA Anna | 75 | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | PŁOŃSK | Weteran 2 - K | 48 | 1133:11:32 | ||
134 | TOL Monika | 220 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - K | Mafia Team Lubliniec | 106 | 2521:25:26 | |
135 | ADAMEK Adam | 219 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 115 | 2736:32:00 | |||
136 | ZAWISŁA Danuta | 218 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 101 | 2403:22:00 | |||
137 | GOJKE Dawid | 217 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 288 | ||
138 | LIZAK Grzegorz | 216 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | Weseli Biegacze | 199 | 4756:03:26 | ||
139 | SMAGACZ Zyta | 215 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | Kobiety na 5+ | 246 | 5885:57:00 | |
140 | WOLAK Krystyna | 214 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | Kobiety na 5+ | 233 | 5569:06:20 | |
141 | CHACHUŁA Piotr | 213 | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | Masters - M | 180 | 4297:55:43 | |||
142 | WTULICH Arkadiusz | 212 | WŁOCŁAWEK | Masters - M | 95 | 2257:07:34 | |||
143 | PIERZCHAŁA Anna | 211 | REBELLION OF FREE RUNNERS | JAWORZNO | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 288 | ||
144 | GAWIN Artur | 210 | TKKF PEDAGOG LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 270 | 6445:52:16 | |
145 | MAZELA Sylwek | 209 | NGB KŁOBUCK | KAMYK | Weteran 1 - M | 121 | 2881:03:53 | ||
146 | PIECYK Ada | 208 | ŻORY | Masters - K | 58 | 1373:10:06 | |||
147 | CZARNECKA Karolina | 207 | KOŚCIELISKO | Senior 2 - K | 47 | 1107:09:40 | |||
148 | PLINTA Dariusz | 206 | OCHABY MAŁE | Masters - M | 281 | ||||
149 | KLIMIUK Blanka | 205 | NORDIC ARMY | MASZYCE | Weteran 1 - K | 268 | 6408:35:55 | ||
DNC | KNAPCZYK Krzysztof | 192 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | PORONIN | Masters - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 281 | ||
151 | SZCZEPANIAK Anna | 204 | CIESZYN | Weteran 1 - K | 31 | 720:41:20 | |||
152 | BRZEZINA Michalina | 203 | JANKOWICE | Senior 2 - K | B Team | 289 | |||
DNC | BĄKOWSKA Anna | 202 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 289 | ||||
154 | BRZEZINA Teresa | 201 | JANKOWICE | Weteran 1 - K | B Team | 158 | 3769:44:21 | ||
155 | BRZEZINA Eliza | 200 | JANKOWICE | Senior 2 - K | B Team | 97 | 2305:20:00 | ||
156 | ŻUKOWIEC Wioletta | 199 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 289 | ||||
157 | DEPTA Justyna | 198 | REBELLION OF FREE RUNNERS | RACIBÓRZ | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 138 | 3302:02:21 | |
158 | BATOR Zbigniew | 85 | WARSZAWA | Weteran 2 - M | 80 | 1889:27:24 | |||
159 | KUCHARSKA Katarzyna | 86 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | Masters - K | 108 | 2568:13:24 | ||
160 | ZIELIŃSKI Dominik | 197 | ŚREM | Senior 2 - M | 289 | ||||
161 | DZIEDZIC Józef | 196 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Weteran 1 - M | 90 | 2137:32:08 | ||
162 | KLIMCZAK Marek | 195 | OŚWIĘCIM | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 197 | 4706:03:32 | ||
163 | SŁOWIK Marta | 194 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ROERMOND | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 133 | 3168:38:13 | |
164 | WILK Tomasz | 193 | LUBLINIEC | Masters - M | 290 | ||||
165 | KNAPCZYK Małgorzata | 190 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | PORONIN | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 239 | 5713:29:59 | |
166 | HETMAN Mariusz | 189 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 290 | |||
167 | GĄSIENICA-ROJ Anna | 188 | ZAKOPANE | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 175 | 4171:12:05 | ||
168 | GABZDYL Tomasz | 187 | BRZEZÓWKA | Masters - M | 190 | 4536:48:49 | |||
DNC | MICEK Sabina | 186 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 288 | ||||
170 | BAJCAR Beata | 185 | KOBIETY NA 5+ | CHYBIE | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 210 | 5018:10:29 | |
171 | BIERNAT Jolanta | 184 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran 1 - K | 277 | ||||
172 | BEHOUNEK Małgorzata | 182 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 2 - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 235 | 5605:44:49 | |
173 | KOWALCZYK Kazimierz | 178 | KS MURZASICHLE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 49 | 1142:51:55 | |
174 | BARNOWSKI Przemysław | 177 | ZABIEGAM O CZYSTĄ POLSKĘ | CHOCHOŁÓW | Masters - M | 168 | 4010:23:15 | ||
175 | JACKOWSKA Maja | 176 | SUPERPIECHURZY | BIELSKO-BIAŁA | Junior 1 - K | 290 | |||
176 | JACKOWSKI Tomasz | 175 | SUPERPIECHURZY | BIELSKO-BIAŁA | Masters - M | 197 | 4703:01:13 | ||
177 | MOLIK Katarzyna | 174 | KATOWICE | Senior 2 - K | 271 | ||||
178 | KUCZERA Beata | 173 | RYBNIK | Senior 2 - K | 105 | 2506:58:10 | |||
179 | KOŻUCH Katarzyna | 172 | BIELSKO-BIAŁA | Masters - K | 289 | ||||
180 | KARPIEL Kacper | 171 | UKS REGLE | KOŚCIELISKO | Junior 2 - M | 210 | 5016:55:31 | ||
181 | KARPIEL Grzegorz | 170 | KOŚCIELISKO | Masters - M | 197 | 4704:33:52 | |||
182 | MAZUR Katarzyna | 169 | ZABŁOCIE | Senior 2 - K | 103 | 2449:25:05 | |||
183 | GRUSZCZYŃSKI Krzysztof | 168 | DACHNÓW | Masters - M | 291 | ||||
184 | SUŁEK Wojciech | 167 | T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 174 | 4146:20:35 | |
185 | RYBAK Remigiusz | 166 | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - M | 223 | 5331:27:11 | |||
DNC | FILL Roksana | 165 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 290 | ||||
187 | ŁASTÓWKA Marzena | 164 | KOBIETY NA 5 + | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 288 | ||
188 | KLAMERUS Izabela | 162 | ZAKOPANE | Masters - K | 81 | 1921:22:09 | |||
189 | PARZUCHOWSKI Paweł | 161 | KOŚCIELISKO | Senior 2 - M | 73 | 1734:23:51 | |||
190 | GAJ Monika | 160 | KIETRZ | Masters - K | 291 | ||||
191 | WOJTECKA Agata | 159 | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | 291 | ||||
192 | PIÓRKOWSKI Jan | 157 | TARNÓW | Senior 2 - M | 290 | ||||
193 | BEDNARZ Jakub | 156 | THE BEZ TEAM POLAND/ BIEGANIE NA SZCZYTACH | ZAKOPANE | Masters - M | 48 | 1135:37:19 | ||
194 | RAJWA Jan | 155 | BZIEGACZE | POŁOMIA | Senior 2 - M | Bziegacze | 190 | 4536:29:51 | |
195 | FRĄTCZAK Marzena | 154 | WAŁCZ | Masters - K | 290 | ||||
196 | KAŁUS Joanna | 152 | RYBNIK | Masters - K | 285 | ||||
DNC | SOBIESKI Marek | 151 | TYCHY | Masters - M | 290 | ||||
198 | TYMAN Anna | 106 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 191 | 4560:57:06 | |||
DNC | SPALDING Jakub | 372 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | RYBNIK | Junior 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 171 | ||
200 | PASIERB Grzegorz | 87 | RZESZÓW | Masters - M | Decarun Rzeszów | 147 | 3499:17:10 | ||
DNC | STOPYRA Renata | 27 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 292 | ||||
202 | STACHOŃ Daniel | 388 | STACHOŃSKI ZAKOPANE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 41 | 962:24:35 | ||
203 | ZIELIŃSKA Aleksandra | 99 | LUBLINIEC | Senior 2 - K | 290 | ||||
204 | TEOFILAK Edward | 82 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CHRZANÓW | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 76 | 1809:42:45 | |
205 | PASŁAWSKA Katarzyna | 92 | KOBIETY NA 5 + | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 66 | 1560:46:52 | |
206 | KUBICZEK Marta | 252 | PISARZOWICE | Senior 2 - K | 273 | ||||
207 | STACHOŃ Karol | 389 | SMS ZAKOPANE UKS REGLE | ZAKOPANE | Junior 2 - M | 37 | 865:43:38 | ||
208 | HALACZEK Michał | 158 | HANDICAP ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - M | 290 | |||
209 | JANOWICZ Anna | 227 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Masters - K | Biegamy Razem Władysławowo | 213 | 5095:14:28 | |
210 | KUPCZYK Małgorzata | 328 | TAM & TU | NOWY TARG | Weteran 1 - K | Tam & Tu | 241 | ||
211 | SZCZEPAŃSKI Sebastian | 90 | KOPYTKO | KOPYTÓWKA | Masters - M | 226 | 5375:03:24 | ||
212 | SPYRA Kamil | 387 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | Spyrowka | 17 | 385:52:28 | |
213 | MIKETA Marek | 363 | RYBNIK | Masters - M | 131 | 3128:48:40 | |||
214 | WOŹNIAK Sylwester | 385 | MALINOWE GWIAZDY | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters - M | MALINOWE GWIAZDY | 103 | ||
215 | NIESŁONY Ryszard | 384 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | Weteran 2 - M | MALINOWE GWIAZDY | 20 | 469:49:06 | |
216 | KUCZERA Sabina | 383 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | Weteran 2 - K | MALINOWE GWIAZDY | 40 | 937:31:27 | |
217 | CZEMPIK Kornelia | 382 | CHORZÓW | Weteran 1 - K | MALINOWE GWIAZDY | 70 | 1656:56:00 | ||
218 | CIEŻAK Kamil | 381 | KIEDYS TURBACZ -MSZANA DOLNA - TERAZ Z WOLNEJ - | MSZANA DOLNA | Senior 2 - M | 107 | |||
219 | KROK Krzysztof | 348 | MUSZYNA | Weteran 1 - M | 115 | 2735:56:30 | |||
220 | KUŹNIAR Dorota | 320 | TEAM RUFARO | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | 141 | 3357:24:57 | ||
221 | WINIARSKI Adam | 180 | CHOCHOŁÓW | Weteran 1 - M | 197 | 4704:55:01 | |||
DNC | KRUPAK Emilia | 378 | GDAŃSK | Masters - K | 139 | ||||
223 | MATOGA Urszula | 377 | SIEPRAW | Senior 2 - K | 141 | ||||
224 | KIERYS Renata | 95 | CICHE | Senior 2 - K | 182 | 4344:47:00 | |||
225 | MP Ziutka | 93 | KU AZS UKW | BYDGOSZCZ | Senior 1 - K | B4 TEAM | 292 | ||
226 | GAJEWSKI Jaroslaw | 294 | FUCHS OIL TEAM | TYCHY | Weteran 1 - M | FUCHS OIL TEAM | 276 | ||
227 | PRAUZNER-BECHCICKA Maria | 127 | LUBLINIEC | Senior 2 - K | 153 | 3649:31:18 | |||
228 | KUPCZYK Radosław | 327 | TAM & TU | NOWY TARG | Weteran 1 - M | Tam & Tu | 204 | 4876:54:49 | |
DNC | SPALDING Dorota | 374 | RYBNIK | Masters - K | MARO Team Jastrzębie-Żory | 164 | |||
230 | WLOSZCZYNSKA Marta | 44 | MONACHIUM | Weteran 1 - K | Rebellion Of Free Runners | 126 | 3000:57:20 | ||
231 | SZWED III Krzysztof | 373 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 57 | 1345:09:16 | |
232 | IN THE LITTER The First | 371 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 65 | 1538:23:31 | ||
233 | DALBIAK Karolina | 96 | WARSZAWA | Senior 2 - K | 213 | 5097:00:08 | |||
234 | TRZEBUNIA Alicja | 89 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 272 | 6504:45:21 | |
235 | HONISZ Natalia | 101 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - K | Mafia Team Lubliniec | 192 | 4595:25:25 | |
236 | KOCOT Adam | 370 | KIELCZA | Senior 1 - M | 177 | ||||
237 | ŚWIECA Elzbieta | 369 | RYBNIK | Weteran 2 - K | 88 | 2089:43:04 | |||
238 | JASIŃSKI Max | 368 | MARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 29 | 666:02:04 | |
239 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 367 | SOKÓŁ ZAKOPANE/SPELEOKLUBTATRZAŃSKI | ZAKOPANE | Masters - K | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 181 | ||
240 | MAROŃ Dariusz | 145 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 260 | 6227:06:36 | |||
DNC | WOJTUKIEWICZ Kamila | 366 | GLIWICE | Senior 2 - K | 189 | ||||
242 | ZAWIERUCHA Olo | 365 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 145 | 3450:09:50 | |
243 | LIZAK Wojciech | 364 | TL ATHLETICS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | Weseli Biegacze | 39 | 913:18:41 | |
244 | SERAFIN Dariusz | 362 | TG. SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 97 | 2305:03:24 | |
245 | CZOPEK Grazyna | 248 | BROOKLYN | Weteran 1 - K | 92 | 2193:59:54 | |||
246 | SĘTKOWSKI Przemysław | 360 | ROSSMANN | SULEJÓW | Senior 2 - M | Rossmann | 58 | 1368:57:38 | |
DNC | BYRSKI Dariusz | 359 | KOZY | Masters - M | 230 | ||||
248 | MASTER OF SHADOW Demonic | 358 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 58 | 1370:15:31 | ||
249 | SZWED II Krzysztof | 357 | ŻÓŁWIE, WILKI I NIEDŹWIEDZIE | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 50 | 1176:53:10 | |
250 | SPYRA Kamil | 356 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | Spyrowka | 15 | 337:31:23 | |
251 | MURAWSKI Przemysław | 340 | WARSZAWA | Weteran 1 - M | 70 | 1656:47:05 | |||
252 | MARCINIAK Barbara | 354 | RADOMNO BIEGA | PUSTKI | Senior 2 - K | 215 | |||
253 | RYKALSKI Damian | 235 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Masters - M | 66 | 1561:04:05 | ||
254 | KOZŁOWSKI Dawid | 150 | IŁAWA | Senior 2 - M | 161 | 3840:57:24 | |||
255 | SKOCZEK Agnieszka | 149 | CIESZYN | Masters - K | 291 | ||||
256 | WYPYCH Meg | 148 | WURTH | PIASECZNO | Masters - K | 75 | 1776:36:02 | ||
257 | ZAJAC Przemyslaw | 147 | ASHTON - UNDER - LYNE | Masters - M | 214 | 5112:54:55 | |||
258 | ZAWIERUCHA Tomasz | 146 | LUBLINIEC | Masters - M | 156 | 3715:18:27 | |||
259 | DUPLA Konrad | 130 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | WROCŁAW | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 191 | 4572:27:26 | |
260 | STANULA Kinga | 144 | PAWŁOWICE | Weteran 1 - K | 291 | ||||
261 | MITER Damian | 142 | KLUCZEWSKO | Senior 2 - M | 113 | 2688:57:33 | |||
262 | TRZMIELEWSKI Krystian | 141 | LEGNICA | Senior 2 - M | 290 | ||||
263 | RAKOWSKI Krzysztof | 140 | WŁOSZCZOWA | Masters - M | 99 | 2345:19:08 | |||
264 | MACHARZYŃSKI Piotr | 139 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 155 | 3697:38:11 | ||
265 | GRZYMKIEWICZ Beata | 138 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 292 | ||||
266 | KACPRZYCKI Artur | 137 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 181 | 4323:57:58 | |
267 | BUDKA Agata Budka | 135 | JAWORZNO RUNNERS | JAWORZNO | Weteran 1 - K | 89 | 2127:06:48 | ||
268 | HANDY Samanta | 134 | POWOLI DO CELU | KĘTY | Senior 2 - K | 206 | 4920:45:56 | ||
269 | JASIŃSKI Maksymilian | 133 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 102 | 2426:53:51 | ||
270 | PACHOWICZ Maciej | 132 | DŁUGA GOŚLINA | Masters - M | 114 | 2707:24:35 | |||
DNC | JUTKA Kasia | 131 | TYCHY | Masters - K | 292 | ||||
272 | CHEŁMIŃSKA Katarzyna | 129 | AUGUSTÓW | Senior 1 - K | 292 | ||||
273 | OLEŚ-ZDECHLIK Beata | 128 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Senior 2 - K | 121 | 2880:58:44 | |||
274 | PRIMA Judyta | 126 | ŁÓDŹ | Weteran 1 - K | 248 | 5928:46:21 | |||
275 | SAWONIEWSKA Joanna | 125 | ŁÓDŹ | Senior 2 - K | 203 | 4849:36:16 | |||
DNC | JAREMKO Władysław | 124 | OLESZYCE | Masters - M | 290 | ||||
277 | RYBAK Tomasz | 123 | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - M | 292 | ||||
278 | MIS Lukasz | 122 | DORDRECHT | Senior 2 - M | 291 | ||||
279 | WALCZAK Emilia | 121 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 243 | 5808:51:00 | |||
280 | WALCZAK Krystyna | 120 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 248 | 5929:55:00 | |||
281 | MĄKA Rafał | 118 | WARTKIE ZBÓJE | ZAKOPANE | Masters - M | Wartkie Zbóje | 75 | 1777:16:48 | |
282 | ŚCISŁOWSKA Agnieszka | 117 | PUNKT TATRY | ZAKOPANE | Weteran 1 - K | 211 | 5033:50:29 | ||
283 | GRUCHALSKA Dorota | 116 | LUBLINIEC | Masters - K | 251 | 6000:37:52 | |||
284 | KITA Ewelina | 115 | LUBOŃ | Senior 2 - K | 26 | 613:18:04 | |||
285 | BARCIOK Beata | 114 | SKRZYSZÓW | Senior 2 - K | 292 | ||||
286 | GRUCHALSKI Krzysztof | 113 | LUBLINIEC | Masters - M | 246 | 5880:27:37 | |||
287 | WOSZCZAK Krystian | 112 | LĘDZINY | Senior 2 - M | 154 | 3672:51:18 | |||
288 | STOPKA Wiesław | 111 | WARTKIE ZBÓJE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | Wartkie Zbóje | 291 | ||
289 | SZUL Andrzej | 110 | ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWA | NOWY TARG | Weteran 2 - M | 82 | 1945:46:00 | ||
290 | SZCZUDLIK Małgorzata | 109 | TRZEMESZNO | Masters - K | 129 | 3073:25:24 | |||
291 | MILERT Jolanta | 108 | GASZOWICE | Masters - K | Nordic walking Lyski | 72 | 1704:58:45 | ||
292 | MĄDRY Grzegorz | 107 | TRZEMESZNO | Weteran 2 - M | 128 | 3049:21:16 | |||
293 | KRÓLIK Arkadiusz | 105 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 285 | ||
294 | KLONOWSKA Ewelina | 104 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | Masters - K | 292 | |||
295 | ZAŁĘSKA Magdalena | 103 | REBELLION OF FREE RUNNERS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 62 | 1464:58:36 | |
296 | BORDZIO Wojciech | 102 | SUWAŁKI | Senior 2 - M | 281 | ||||
297 | KUŚNIERZ Ewelina Dąbrowska | 97 | MIRAZ RACE TEAM | RUDA ŚLĄSKA | Masters - K | 291 | |||
298 | KOŁODZIEJ Anna | 94 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | Masters - K | 291 | |||
299 | KURKOWIAK Agnieszka | 91 | POZNAŃ | Masters - K | 290 | ||||
300 | PYTEL Renata | 84 | PIELGRZYMOWICE | Weteran 1 - K | 129 | 3064:09:12 | |||
301 | POLITOWICZ Teresa | 83 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 90 | 2137:10:00 | |||
302 | SITKO Dagmara | 81 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - K | 290 | ||||
303 | HEREDA Magda | 80 | KOŚCIERZYNA | Masters - K | 173 | 4128:30:07 | |||
304 | SZTWIERTNIA Inga | 79 | USTROŃ | Senior 1 - K | 276 | ||||
305 | HŁĄD Izabella | 78 | USTROŃ | Weteran 1 - K | 145 | 3457:41:20 | |||
DNC | ROLICZ Tomasz | 76 | JUGÓW | Masters - M | 122 | ||||
307 | OLECH Bogusław | 74 | NIEZRZESZONY | PRZECŁAW | Weteran 2 - M | 292 | |||
308 | ŻARSKA Katarzyna | 73 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 288 | |||
309 | ZAWIERUCHA Aleksander | 72 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 101 | 2395:47:37 | |
310 | TRZONEK-NITA Monika | 71 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | Masters - K | 94 | 2234:51:56 | ||
311 | JASTRZĘBSKA Ewa | 52 | -/ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | 71 | 1680:41:00 | ||
312 | IDZIKOWSKI Arkadiusz | 70 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 149 | 3553:14:15 | |||
313 | PRZYBYLAK Paweł | 69 | LESZNO | Weteran 1 - M | 132 | 3144:16:36 | |||
314 | IDZIKOWSKA Elżbieta | 68 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 149 | 3552:56:47 | |||
315 | IDZIKOWSKA Urszula | 67 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 1 - K | 139 | 3312:18:42 | |||
316 | BEHOUNEK Leszek | 66 | ZAKOPANE | Weteran 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 54 | 1273:25:25 | ||
DNC | REKOWSKI Radosław | 65 | KOŚCIERZYNA | Senior 2 - M | 283 | ||||
318 | PAŁUBSKI Daniel | 63 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 269 | 6433:53:46 | |
319 | PEŁCZYŃSKI Tomasz | 61 | BESKIDA TEAM | TORUŃ | Masters - M | 134 | 3193:01:47 | ||
320 | SZCZUCHNIAK Grzegorz | 60 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 292 | ||||
321 | WILK Dariusz | 59 | MARKI | Weteran 1 - M | 59 | 1394:44:10 | |||
322 | LEWANDOWSKI Maciej | 58 | LUBIN | Weteran 2 - M | 275 | ||||
323 | ZELECHOWSKI Zbigniew | 57 | ZAKOPANE | Masters - M | 110 | 2617:11:55 | |||
324 | PTASZYŃSKI Krzysztof | 56 | PŁOCK | Weteran 2 - M | 209 | 4993:12:57 | |||
325 | GOSTOMSKA Małgorzata | 54 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CZEMPIŃ | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 182 | 4344:17:38 | |
326 | KRÓLIKOWSKA Alicja | 51 | SUSZEC | Senior 2 - K | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 163 | 3888:34:40 | ||
327 | DOLAŚ Danuta | 50 | REBELLION OF FREE RUNNERS | KRAKÓW | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 203 | 4848:47:47 | |
328 | ZAWISŁA Halina | 49 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - K | 291 | ||||
329 | BAŁA Justyna | 48 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 199 | 4751:31:24 | |
330 | MILLER Agnieszka | 47 | MEERBUSCH | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 231 | 5521:00:00 | ||
331 | WINIARSKI Dariusz | 46 | BOGATYNIA | Weteran 1 - M | 69 | 1640:47:52 | |||
332 | JAROSINSKI Jacek | 45 | CIESZYN | Weteran 1 - M | 292 | ||||
333 | GRABIAŃSKA Katarzyna | 43 | VIKING TRAINING CENTER | KATOWICE | Senior 2 - K | 274 | |||
334 | WYDRA Czywygra | 42 | WARSZAWA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 100 | 2378:32:59 | ||
335 | KAMINSKI Kasia | 41 | REBELION OF FREE RUNNERS | KREFELD | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 54 | 1272:47:44 | |
336 | BAŁAZY Krzysztof | 39 | RACIBÓRZ | Masters - M | 291 | ||||
337 | ANDROSZ Joanna | 38 | RYBNIK | Masters - K | 243 | 5808:52:45 | |||
338 | BAJOR Aneta | 36 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ŻORY | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 276 | ||
339 | CEBULSKA Magdalena | 35 | REBELLION OF FREE RUNNERS | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior 2 - K | Rebellion Of Free Runners | 269 | 6449:01:57 | |
340 | BIALEK Arkadiusz | 34 | DORDRECHT | Senior 2 - M | 138 | 3289:11:24 | |||
341 | WARSKA-KUBIAK Monika | 33 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SOSNOWIEC | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 291 | ||
342 | FAMUŁA Marek | 32 | LUBLINIEC | Masters - M | 292 | ||||
343 | ZIENTAL Grzegorz | 31 | REBELLION OF FREE RUNNERS | BĘDZIN | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 291 | ||
344 | PASLAWSKA Irma | 30 | REBELLION OF FREE RUNNERS | BRÜGGEN | Masters - K | Rebellion Of Free Runners | 117 | 2785:03:20 | |
345 | PODKAŃSKI Krzysztof | 28 | INOWROCŁAW | Weteran 1 - M | 72 | 1709:27:48 | |||
346 | WIECZOREK Marika | 26 | MAKOWCZYCE | Senior 1 - K | 290 | ||||
347 | CIEMIĘGA Agnieszka | 25 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 292 | ||||
348 | CHOLEWA Jerzy | 24 | POZNAŃ | Weteran 2 - M | 35 | 818:16:00 | |||
349 | PAJĄK Małgorzata | 23 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 150 | 3576:34:25 | |
350 | OBOLEWICZ Karol | 21 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 259 | 6192:09:47 | |||
351 | OLEJNICZAK Kamil | 20 | KUTNO | Senior 1 - M | 22 | 505:52:47 | |||
352 | RATKA-MATEJKO Marcin | 19 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 194 | 4633:02:52 | |||
353 | SAJ Paweł | 18 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Masters - M | 166 | |||
354 | OLCZYK Wioletta | 17 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 224 | 5354:31:06 | |
355 | DUDEK Robert | 16 | KRAKÓW | Masters - M | 90 | 2137:53:08 | |||
356 | WOJCIECHOWSKI Michał | 15 | ŁÓDŹ | Senior 2 - M | Inhibace | 149 | 3542:41:40 | ||
357 | KRZYK Małgorzata | 13 | KRAKÓW | Masters - K | 95 | 2256:08:34 | |||
358 | WLAZŁY Damian | 12 | LUBLINIEC | Masters - M | Biegiem przez życie | 290 | |||
359 | KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek | 11 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 100 | 2371:42:16 | |
360 | BURY Jarosław | 10 | TURYŚCI | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 101 | 2413:08:01 | ||
361 | KOWALIK Anna | 9 | TURYŚCI | LUBLINIEC | Senior 2 - K | 105 | 2509:08:10 | ||
362 | BADACH Agnieszka | 8 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - K | Kobiety na 5+ | 290 | ||
363 | KOLAT Jadzia | 7 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | Kobiety na 5+ | 222 | 5305:21:02 | |
364 | PIEKAR Adriana | 6 | ŻORY | Senior 2 - K | 68 | 1608:29:48 | |||
DNC | MARKER Arthur | 5 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | KRAKÓW | Senior 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 269 | ||
366 | DZIĘGIELEWSKA Anna | 4 | PŁOCK | Masters - K | Miętowe Marudy Team | 161 | 3843:29:24 | ||
367 | BABINICZ Andrzej | 3 | MIĘTOWE MARUDY TEAM | PŁOCK | Masters - M | Miętowe Marudy Team | 205 | 4901:33:39 | |
368 | TORBIŃSKI Wiesław | 2 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 29 | 674:04:41 |
Znaleziono 368 wynik(ów)