Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2022-04-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 800 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 389 |
Wystartowało : | 368 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 368 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Turniej Miast | Junior 1 - K | Junior 1 - M | Junior 2 - K | Junior 2 - M | Senior 1 - K | Senior 1 - M | Senior 2 - K | Senior 2 - M | Masters - K | Masters - M | Weteran 1 - K | Weteran 1 - M | Weteran 2 - K | Weteran 2 - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | 800km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SWOBODA Leszek | 181 | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 127 | 3026:28:47 | ||
2 | RANT Paweł | 98 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 247 | 5913:00:00 | |||
3 | KOCELA Marek | 77 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 257 | 6133:25:10 | |
4 | NOWAK Piotr | 346 | AUGUSTEAM | ŁAZISKA GÓRNE | Weteran 1 - M | 237 | |||
5 | BIEGAŁA Przemysław | 379 | ŻORY | Masters - M | 136 | ||||
6 | SZMYD Arkadiusz | 376 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Senior 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 31 | 721:29:09 | |
7 | KLAMERUS Maciej | 163 | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | 196 | 4681:10:05 | |||
8 | KŁECZEK Grzegorz | 355 | OLKUSZ | Masters - M | 105 | 2499:48:35 | |||
9 | ROMANOWICZ Piotr | 353 | PRUSIM | Masters - M | 233 | ||||
10 | LIZAK Wojciech | 350 | TL ATHLETICS | PNIÓWEK | Masters - M | Weseli Biegacze | 23 | 530:58:31 | |
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km | |||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | BURNS Montgomery | 349 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SPRINGFIELD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 240 | ||
12 | ANDREJCZUK Wiatek | 345 | KLEOSIN | Weteran 2 - M | 165 | 3936:37:17 | |||
13 | BARTELA Leszek | 344 | RADŁÓW | Weteran 2 - M | 211 | 5042:18:35 | |||
14 | TOMCZAK Piotr | 88 | REBELLION OD FREE RUNNERS | GDAŃSK | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 129 | 3073:50:55 | |
15 | PRYMULA Stanisław | 343 | KROŚCIENKO N.D | Masters - M | 63 | 1492:54:50 | |||
16 | BIELA Piotr | 342 | RYBNIK | Weteran 2 - M | 249 | ||||
17 | SKRZYŃSKI Janusz | 338 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMYRAZEM | RYBNIK | Masters - M | 251 | |||
18 | ZDUNEK Adam | 336 | ŻORY | Masters - M | 255 | ||||
19 | CZAJKA Mariusz | 335 | STUDZIONKA | Masters - M | 249 | ||||
20 | BAJOR Rafał | 22 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ŻORY | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 253 | 6048:27:45 | |
21 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 1 | KU AZS UKW | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 60 | 1416:59:48 | |
22 | BABISZ Piotr | 233 | JAWORZNO | Masters - M | 45 | 1057:35:22 | |||
23 | SOLECKI Marek | 324 | WSCHOWA | Weteran 1 - M | 114 | 2718:13:32 | |||
24 | PATERAK Robert | 323 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Senior 2 - M | WKB Meta Lubliniec | 215 | 5136:04:47 | |
25 | DARIUSZ Walkowski | 322 | AUGUSTEM | RUDA ŚLĄSKA | Weteran 1 - M | 204 | 4874:43:38 | ||
26 | LIZAK Wojciech | 319 | TL ATHLETICS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | Weseli Biegacze | 26 | 602:52:09 | |
27 | GORZELAK Zbigniew | 315 | LAZY PANDAS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 271 | |||
28 | FLANDERS Ned | 313 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SPRINGFIELD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 29 | 695:41:41 | |
DNC | PIETRZAK Marcin | 311 | M.P. PIETRZAK | BEUNINGEN GLD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 271 | ||
30 | WILIŃSKI Marek | 308 | ŚWIDWIN | Weteran 2 - M | 97 | 2315:00:00 | |||
31 | OSTAPCZUK Piotr | 307 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | NOWY TARG | Junior 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 46 | 1081:01:57 | |
32 | POPCZYK Grzegorz | 303 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SOSNOWIEC | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 237 | ||
33 | ŁUKAWSKI Tomek | 55 | BYDGOSZCZ | Senior 2 - M | B4 TEAM | 292 | |||
34 | HAŁAS Marcin | 297 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Senior 2 - M | 137 | 3265:53:25 | |||
35 | POZNIAK Robert | 295 | DOBRZEŃ WIELKI | Weteran 1 - M | 255 | 6097:25:34 | |||
36 | CIEŚLAK Krzysztof | 292 | REBELLION OF FREE RUNNERS | ZIELONA GÓRA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 208 | 4969:14:21 | |
37 | BALCEROWSKI Rafał | 287 | RBALCER76 | WARSZAWA | Masters - M | RBalcer76 | 169 | 4032:36:15 | |
38 | PUDZISZ Ryszard | 285 | MOK MSZANA DOLNA | LUDŹMIERZ | Weteran 1 - M | 69 | 1633:10:29 | ||
39 | KORZONEK Karol | 283 | FUCHS OIL TEAM | GORZYCE | Senior 2 - M | FUCHS OIL TEAM | 223 | 5330:25:19 | |
40 | SZOPA Leszek | 281 | PODOLSZE | Weteran 2 - M | 281 | ||||
41 | RYK Łukasz | 276 | TACY MY | MIKOŁÓW | Masters - M | 281 | |||
42 | SZYSLAK Moe | 273 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SPRINGFIELD | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 282 | ||
43 | MARSZALKOWSKI Mirosław | 272 | REBELLION OF FREE RUNNERS | PIOTROWICE | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 280 | ||
44 | MYRCIK Dariusz | 271 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | SADÓW | Weteran 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 216 | 5164:00:12 | |
45 | SZWED Krzysztof | 267 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 50 | 1177:08:56 | |
DNC | OSZCZĘDA Krzysztof | 264 | ŻORY | Weteran 1 - M | 283 | ||||
47 | SYPNIEWSKI Karol | 261 | CETNAR TEAM | KOŚCIELISKO | Junior 1 - M | 279 | |||
48 | SYPNIEWSKI Sławomir | 260 | CETNAR TEAM | KOŚCIELISKO | Masters - M | 228 | 5448:56:40 | ||
49 | WOLNY Ariel | 257 | ŁUKÓW ŚLĄSKI | Masters - M | 110 | 2617:25:22 | |||
50 | KOŁODZIEJCZYK Roman | 256 | ZAKOPANE | Weteran 2 - M | 284 | ||||
51 | ORESZKE Jan | 254 | KARWIA | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 263 | 6289:32:24 | ||
52 | CZERWIŃSKI Janusz | 64 | WIELISZEW HERON TEAM | ZEGRZE | Weteran 2 - M | 291 | |||
53 | STOKOWIEC Aleksander | 251 | ŻORY | Masters - M | 265 | 6337:01:19 | |||
54 | HŁADKI Tadeusz | 250 | FUCHS OIL TEAM | GLIWICE | Masters - M | FUCHS OIL TEAM | 284 | ||
55 | JAGODA Adam | 246 | FUCHS OIL TEAM | CHORZÓW | Weteran 1 - M | FUCHS OIL TEAM | 284 | ||
56 | PIOTROWSKI Sebastian | 242 | MAN UTD | RYBNIK | Masters - M | 282 | |||
57 | BEŚKA Rafał | 241 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 269 | 6434:16:32 | |||
58 | SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian | 240 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CZĘSTOCHOWA | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 188 | 4488:28:02 | |
59 | KRAUZOWICZ Ignacy | 234 | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 265 | 6336:58:35 | |||
60 | JAWORSKI Kamil | 232 | FUCHS OIL TEAM | GLIWICE | Senior 2 - M | FUCHS OIL TEAM | 286 | ||
61 | ROJCZYK Krzysztof | 230 | RYBNIK | Masters - M | 243 | 5809:15:00 | |||
62 | KUBIN Ireneusz | 226 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 72 | 1703:34:23 | |
63 | RÓŻAK Tomasz | 224 | LEDWO ZIPIĘ | KOŚCIELISKO | Masters - M | 287 | |||
64 | ADAMEK Adam | 219 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 115 | 2736:32:00 | |||
65 | GOJKE Dawid | 217 | BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | WŁADYSŁAWOWO | Senior 2 - M | Biegamy Razem Władysławowo | 288 | ||
66 | LIZAK Grzegorz | 216 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | Weseli Biegacze | 199 | 4756:03:26 | ||
67 | CHACHUŁA Piotr | 213 | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | Masters - M | 180 | 4297:55:43 | |||
68 | WTULICH Arkadiusz | 212 | WŁOCŁAWEK | Masters - M | 95 | 2257:07:34 | |||
69 | GAWIN Artur | 210 | TKKF PEDAGOG LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 270 | 6445:52:16 | |
70 | MAZELA Sylwek | 209 | NGB KŁOBUCK | KAMYK | Weteran 1 - M | 121 | 2881:03:53 | ||
71 | PLINTA Dariusz | 206 | OCHABY MAŁE | Masters - M | 281 | ||||
DNC | KNAPCZYK Krzysztof | 192 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | PORONIN | Masters - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 281 | ||
73 | BATOR Zbigniew | 85 | WARSZAWA | Weteran 2 - M | 80 | 1889:27:24 | |||
74 | ZIELIŃSKI Dominik | 197 | ŚREM | Senior 2 - M | 289 | ||||
75 | DZIEDZIC Józef | 196 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Weteran 1 - M | 90 | 2137:32:08 | ||
76 | KLIMCZAK Marek | 195 | OŚWIĘCIM | Masters - M | Rebellion Of Free Runners | 197 | 4706:03:32 | ||
77 | WILK Tomasz | 193 | LUBLINIEC | Masters - M | 290 | ||||
78 | HETMAN Mariusz | 189 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 290 | |||
79 | GABZDYL Tomasz | 187 | BRZEZÓWKA | Masters - M | 190 | 4536:48:49 | |||
80 | KOWALCZYK Kazimierz | 178 | KS MURZASICHLE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 49 | 1142:51:55 | |
81 | BARNOWSKI Przemysław | 177 | ZABIEGAM O CZYSTĄ POLSKĘ | CHOCHOŁÓW | Masters - M | 168 | 4010:23:15 | ||
82 | JACKOWSKI Tomasz | 175 | SUPERPIECHURZY | BIELSKO-BIAŁA | Masters - M | 197 | 4703:01:13 | ||
83 | KARPIEL Kacper | 171 | UKS REGLE | KOŚCIELISKO | Junior 2 - M | 210 | 5016:55:31 | ||
84 | KARPIEL Grzegorz | 170 | KOŚCIELISKO | Masters - M | 197 | 4704:33:52 | |||
85 | GRUSZCZYŃSKI Krzysztof | 168 | DACHNÓW | Masters - M | 291 | ||||
86 | SUŁEK Wojciech | 167 | T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 174 | 4146:20:35 | |
87 | RYBAK Remigiusz | 166 | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - M | 223 | 5331:27:11 | |||
88 | PARZUCHOWSKI Paweł | 161 | KOŚCIELISKO | Senior 2 - M | 73 | 1734:23:51 | |||
89 | PIÓRKOWSKI Jan | 157 | TARNÓW | Senior 2 - M | 290 | ||||
90 | BEDNARZ Jakub | 156 | THE BEZ TEAM POLAND/ BIEGANIE NA SZCZYTACH | ZAKOPANE | Masters - M | 48 | 1135:37:19 | ||
91 | RAJWA Jan | 155 | BZIEGACZE | POŁOMIA | Senior 2 - M | Bziegacze | 190 | 4536:29:51 | |
DNC | SOBIESKI Marek | 151 | TYCHY | Masters - M | 290 | ||||
DNC | SPALDING Jakub | 372 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | RYBNIK | Junior 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 171 | ||
94 | PASIERB Grzegorz | 87 | RZESZÓW | Masters - M | Decarun Rzeszów | 147 | 3499:17:10 | ||
95 | STACHOŃ Daniel | 388 | STACHOŃSKI ZAKOPANE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | 41 | 962:24:35 | ||
96 | TEOFILAK Edward | 82 | REBELLION OF FREE RUNNERS | CHRZANÓW | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 76 | 1809:42:45 | |
97 | STACHOŃ Karol | 389 | SMS ZAKOPANE UKS REGLE | ZAKOPANE | Junior 2 - M | 37 | 865:43:38 | ||
98 | HALACZEK Michał | 158 | HANDICAP ZAKOPANE | ZAKOPANE | Masters - M | 290 | |||
99 | SZCZEPAŃSKI Sebastian | 90 | KOPYTKO | KOPYTÓWKA | Masters - M | 226 | 5375:03:24 | ||
100 | SPYRA Kamil | 387 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | Spyrowka | 17 | 385:52:28 | |
101 | MIKETA Marek | 363 | RYBNIK | Masters - M | 131 | 3128:48:40 | |||
102 | WOŹNIAK Sylwester | 385 | MALINOWE GWIAZDY | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters - M | MALINOWE GWIAZDY | 103 | ||
103 | NIESŁONY Ryszard | 384 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | Weteran 2 - M | MALINOWE GWIAZDY | 20 | 469:49:06 | |
104 | CIEŻAK Kamil | 381 | KIEDYS TURBACZ -MSZANA DOLNA - TERAZ Z WOLNEJ - | MSZANA DOLNA | Senior 2 - M | 107 | |||
105 | KROK Krzysztof | 348 | MUSZYNA | Weteran 1 - M | 115 | 2735:56:30 | |||
106 | WINIARSKI Adam | 180 | CHOCHOŁÓW | Weteran 1 - M | 197 | 4704:55:01 | |||
107 | GAJEWSKI Jaroslaw | 294 | FUCHS OIL TEAM | TYCHY | Weteran 1 - M | FUCHS OIL TEAM | 276 | ||
108 | KUPCZYK Radosław | 327 | TAM & TU | NOWY TARG | Weteran 1 - M | Tam & Tu | 204 | 4876:54:49 | |
109 | SZWED III Krzysztof | 373 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 57 | 1345:09:16 | |
110 | IN THE LITTER The First | 371 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 65 | 1538:23:31 | ||
111 | KOCOT Adam | 370 | KIELCZA | Senior 1 - M | 177 | ||||
112 | JASIŃSKI Max | 368 | MARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 29 | 666:02:04 | |
113 | MAROŃ Dariusz | 145 | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 260 | 6227:06:36 | |||
114 | ZAWIERUCHA Olo | 365 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 145 | 3450:09:50 | |
115 | LIZAK Wojciech | 364 | TL ATHLETICS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | Weseli Biegacze | 39 | 913:18:41 | |
116 | SERAFIN Dariusz | 362 | TG. SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | Weteran 1 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 97 | 2305:03:24 | |
117 | SĘTKOWSKI Przemysław | 360 | ROSSMANN | SULEJÓW | Senior 2 - M | Rossmann | 58 | 1368:57:38 | |
DNC | BYRSKI Dariusz | 359 | KOZY | Masters - M | 230 | ||||
119 | MASTER OF SHADOW Demonic | 358 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 58 | 1370:15:31 | ||
120 | SZWED II Krzysztof | 357 | ŻÓŁWIE, WILKI I NIEDŹWIEDZIE | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 50 | 1176:53:10 | |
121 | SPYRA Kamil | 356 | SPYROWKA | SZYMOCICE | Senior 2 - M | Spyrowka | 15 | 337:31:23 | |
122 | MURAWSKI Przemysław | 340 | WARSZAWA | Weteran 1 - M | 70 | 1656:47:05 | |||
123 | RYKALSKI Damian | 235 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Masters - M | 66 | 1561:04:05 | ||
124 | KOZŁOWSKI Dawid | 150 | IŁAWA | Senior 2 - M | 161 | 3840:57:24 | |||
125 | ZAJAC Przemyslaw | 147 | ASHTON - UNDER - LYNE | Masters - M | 214 | 5112:54:55 | |||
126 | ZAWIERUCHA Tomasz | 146 | LUBLINIEC | Masters - M | 156 | 3715:18:27 | |||
127 | DUPLA Konrad | 130 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | WROCŁAW | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 191 | 4572:27:26 | |
128 | MITER Damian | 142 | KLUCZEWSKO | Senior 2 - M | 113 | 2688:57:33 | |||
129 | TRZMIELEWSKI Krystian | 141 | LEGNICA | Senior 2 - M | 290 | ||||
130 | RAKOWSKI Krzysztof | 140 | WŁOSZCZOWA | Masters - M | 99 | 2345:19:08 | |||
131 | MACHARZYŃSKI Piotr | 139 | SZARE MORSY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 155 | 3697:38:11 | ||
132 | KACPRZYCKI Artur | 137 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Masters - M | Mafia Team Lubliniec | 181 | 4323:57:58 | |
133 | JASIŃSKI Maksymilian | 133 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 102 | 2426:53:51 | ||
134 | PACHOWICZ Maciej | 132 | DŁUGA GOŚLINA | Masters - M | 114 | 2707:24:35 | |||
DNC | JAREMKO Władysław | 124 | OLESZYCE | Masters - M | 290 | ||||
136 | RYBAK Tomasz | 123 | RUDA ŚLĄSKA | Senior 2 - M | 292 | ||||
137 | MIS Lukasz | 122 | DORDRECHT | Senior 2 - M | 291 | ||||
138 | MĄKA Rafał | 118 | WARTKIE ZBÓJE | ZAKOPANE | Masters - M | Wartkie Zbóje | 75 | 1777:16:48 | |
139 | GRUCHALSKI Krzysztof | 113 | LUBLINIEC | Masters - M | 246 | 5880:27:37 | |||
140 | WOSZCZAK Krystian | 112 | LĘDZINY | Senior 2 - M | 154 | 3672:51:18 | |||
141 | STOPKA Wiesław | 111 | WARTKIE ZBÓJE | ZAKOPANE | Senior 2 - M | Wartkie Zbóje | 291 | ||
142 | SZUL Andrzej | 110 | ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWA | NOWY TARG | Weteran 2 - M | 82 | 1945:46:00 | ||
143 | MĄDRY Grzegorz | 107 | TRZEMESZNO | Weteran 2 - M | 128 | 3049:21:16 | |||
144 | KRÓLIK Arkadiusz | 105 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 285 | ||
145 | BORDZIO Wojciech | 102 | SUWAŁKI | Senior 2 - M | 281 | ||||
DNC | ROLICZ Tomasz | 76 | JUGÓW | Masters - M | 122 | ||||
147 | OLECH Bogusław | 74 | NIEZRZESZONY | PRZECŁAW | Weteran 2 - M | 292 | |||
148 | ZAWIERUCHA Aleksander | 72 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weteran 1 - M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 101 | 2395:47:37 | |
149 | IDZIKOWSKI Arkadiusz | 70 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 1 - M | 149 | 3553:14:15 | |||
150 | PRZYBYLAK Paweł | 69 | LESZNO | Weteran 1 - M | 132 | 3144:16:36 | |||
151 | BEHOUNEK Leszek | 66 | ZAKOPANE | Weteran 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 54 | 1273:25:25 | ||
DNC | REKOWSKI Radosław | 65 | KOŚCIERZYNA | Senior 2 - M | 283 | ||||
153 | PAŁUBSKI Daniel | 63 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 1 - M | Mafia Team Lubliniec | 269 | 6433:53:46 | |
154 | PEŁCZYŃSKI Tomasz | 61 | BESKIDA TEAM | TORUŃ | Masters - M | 134 | 3193:01:47 | ||
155 | SZCZUCHNIAK Grzegorz | 60 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - M | 292 | ||||
156 | WILK Dariusz | 59 | MARKI | Weteran 1 - M | 59 | 1394:44:10 | |||
157 | LEWANDOWSKI Maciej | 58 | LUBIN | Weteran 2 - M | 275 | ||||
158 | ZELECHOWSKI Zbigniew | 57 | ZAKOPANE | Masters - M | 110 | 2617:11:55 | |||
159 | PTASZYŃSKI Krzysztof | 56 | PŁOCK | Weteran 2 - M | 209 | 4993:12:57 | |||
160 | WINIARSKI Dariusz | 46 | BOGATYNIA | Weteran 1 - M | 69 | 1640:47:52 | |||
161 | JAROSINSKI Jacek | 45 | CIESZYN | Weteran 1 - M | 292 | ||||
162 | WYDRA Czywygra | 42 | WARSZAWA | Senior 2 - M | Rebellion Of Free Runners | 100 | 2378:32:59 | ||
163 | BAŁAZY Krzysztof | 39 | RACIBÓRZ | Masters - M | 291 | ||||
164 | BIALEK Arkadiusz | 34 | DORDRECHT | Senior 2 - M | 138 | 3289:11:24 | |||
165 | FAMUŁA Marek | 32 | LUBLINIEC | Masters - M | 292 | ||||
166 | ZIENTAL Grzegorz | 31 | REBELLION OF FREE RUNNERS | BĘDZIN | Weteran 1 - M | Rebellion Of Free Runners | 291 | ||
167 | PODKAŃSKI Krzysztof | 28 | INOWROCŁAW | Weteran 1 - M | 72 | 1709:27:48 | |||
168 | CHOLEWA Jerzy | 24 | POZNAŃ | Weteran 2 - M | 35 | 818:16:00 | |||
169 | OBOLEWICZ Karol | 21 | WARSZAWA | Senior 2 - M | 259 | 6192:09:47 | |||
170 | OLEJNICZAK Kamil | 20 | KUTNO | Senior 1 - M | 22 | 505:52:47 | |||
171 | RATKA-MATEJKO Marcin | 19 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior 2 - M | 194 | 4633:02:52 | |||
172 | SAJ Paweł | 18 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Masters - M | 166 | |||
173 | DUDEK Robert | 16 | KRAKÓW | Masters - M | 90 | 2137:53:08 | |||
174 | WOJCIECHOWSKI Michał | 15 | ŁÓDŹ | Senior 2 - M | Inhibace | 149 | 3542:41:40 | ||
175 | WLAZŁY Damian | 12 | LUBLINIEC | Masters - M | Biegiem przez życie | 290 | |||
176 | KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek | 11 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weteran 2 - M | Mafia Team Lubliniec | 100 | 2371:42:16 | |
177 | BURY Jarosław | 10 | TURYŚCI | LUBLINIEC | Senior 2 - M | 101 | 2413:08:01 | ||
DNC | MARKER Arthur | 5 | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE | KRAKÓW | Senior 2 - M | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | 269 | ||
179 | BABINICZ Andrzej | 3 | MIĘTOWE MARUDY TEAM | PŁOCK | Masters - M | Miętowe Marudy Team | 205 | 4901:33:39 | |
180 | TORBIŃSKI Wiesław | 2 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran 2 - M | Żółwie, wilki i niedźwiedzie | 29 | 674:04:41 |
Znaleziono 180 wynik(ów)