RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3903:56:132400:54:391 000,00,0000:14254,0
2SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:29:342401:26:35999,1-0,8740:05669,3
3MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4701:55:552401:18:47997,6-2,3600:06516,4
4DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:00:172377:31:51987,2-12,7800:03982,6
5DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2700:54:352400:51:27977,1-22,9100:031 074,1
6ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:41:242400:49:51972,6-27,3870:06575,5
7GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4602:43:542401:42:46965,0-35,0100:10353,3
8PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5703:06:282400:16:57958,4-41,6300:11308,4
9GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710601:21:272408:12:00942,8-57,2440:05694,5
10WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810901:00:002401:18:00938,2-61,8200:03938,2
11RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2702:23:072408:05:09937,1-62,8750:09392,9
12KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:12:222385:50:30933,4-66,6090:004 528,6
13CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610202:50:052360:26:32924,8-75,1660:11326,3
14LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010200:57:022352:44:00920,2-79,8100:03968,1
15MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0101:21:402405:40:01915,0-85,0470:05672,2
16STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1801:08:182411:23:59902,1-97,9200:04792,5
17KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0103:09:072404:26:25891,4-108,6430:12282,8
18WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0702:30:442397:37:54857,1-142,9420:10341,2
19GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10302:31:542378:03:30856,7-143,3300:10338,4
20SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10503:16:012256:59:29853,1-146,9040:13261,1
21PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112409:32:292361:51:15834,2-165,8310:4187,4
22ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010800:49:002403:03:00828,5-171,4900:031 014,5
23SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec11003:56:372377:46:53824,4-175,5800:17209,1
24PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10502:44:192395:59:59818,4-181,6440:12298,8
25DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3801:33:182411:36:38807,1-192,9420:06519,0
26PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310604:59:262400:53:20797,2-202,7900:22159,7
27SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2302:19:022376:43:23792,8-207,1600:10342,2
28BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11704:25:542331:40:09791,1-208,9110:20178,5
29MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711301:13:292400:28:22790,8-209,2400:05645,7
30GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4802:11:452397:19:50788,3-211,7330:10359,0
31KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212101:03:022409:02:30786,8-213,2410:04748,9
32GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911103:13:262404:33:41771,6-228,3850:15239,3
33ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2602:08:152401:05:26768,2-231,8400:10359,4
34NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210601:07:372400:59:57758,5-241,4550:05673,1
35MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5902:55:022377:44:21750,3-249,7090:13257,2
36DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11100:58:502402:06:29741,2-258,8000:04755,9
37KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510600:53:282294:20:25737,1-262,9410:04827,1
38RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011601:35:222403:20:58736,9-263,1400:07463,6
39DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210402:56:102395:16:41733,7-266,2890:14249,9
40MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310701:15:312401:06:23731,7-268,3500:06581,3
41BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212001:34:302400:27:07729,5-270,4550:07463,2
42OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3901:08:002401:00:39724,4-275,5900:05639,2
43DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11901:07:112410:44:15716,6-283,4230:05640,0
44BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312310:32:092309:39:13709,9-290,1120:5367,4
45KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210901:42:102392:20:05704,9-295,1180:08414,0
46PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11501:06:561465:44:14690,8-309,1740:05619,3
47WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11702:35:162414:18:46686,8-313,1930:13265,4
48GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11300:56:592352:56:42678,4-321,6090:05714,3
49NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410400:37:482268:21:54675,9-324,0940:031 072,9
50KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10801:00:402378:14:25668,6-331,4100:05661,2
51SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911601:30:172379:56:38666,4-333,5830:08442,9
52SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712101:46:482401:31:24652,3-347,6780:09366,5
53SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10802:29:022322:57:51651,1-348,9000:13262,1
54CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611802:24:532401:23:16650,1-349,9500:13269,2
55BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10601:57:292263:21:31650,0-349,9990:10332,0
56GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512300:41:562379:07:01643,7-356,2900:03921,0
57GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10201:41:282413:20:21630,5-369,5150:09372,8
58MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210801:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
59DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12301:21:012405:07:57624,4-375,5890:07462,4
60DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912000:53:182376:37:37618,2-381,7790:05695,9
61MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10901:55:362413:15:41618,1-381,8530:11320,8
62DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510503:51:102394:28:20611,9-388,0800:22158,8
63BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910500:54:082280:18:49604,9-395,1370:05670,4
64WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311700:58:152295:02:18604,0-395,9610:05622,2
65PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112301:55:252404:30:03603,8-396,2420:11313,9
66LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10501:15:212382:33:40599,6-400,4090:07477,4
67SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12202:04:172401:08:08597,3-402,7100:12288,4
68HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12302:16:152406:47:50589,9-410,0560:13259,8
69NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110600:39:152338:21:38589,8-410,2470:03901,5
70POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511500:49:282401:09:54584,0-416,0370:05708,3
71PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+11002:21:252406:34:38580,0-419,9700:14246,1
72ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410601:19:472377:39:16579,3-420,7000:08435,7
73MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10601:00:562353:32:29575,7-424,3080:06566,9
74KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110400:57:562257:05:45575,3-424,6780:06595,8
75SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412205:39:132304:53:40567,1-432,8900:35100,3
76MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10702:10:542314:36:45564,6-435,3620:13258,8
77BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12400:23:112393:27:16561,7-438,2860:021 453,8
78BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11102:21:112411:33:27560,9-439,1480:15238,4
79WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12202:42:532402:40:58557,6-442,4390:17205,4
80TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12301:35:452402:45:18555,0-445,0380:10347,8
81BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11402:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
82SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11701:33:542413:21:03538,5-461,4760:10344,1
83SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911700:10:002329:00:00538,5-461,5000:013 231,0
84MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10701:08:242352:21:42535,3-464,7220:07469,5
85KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510501:04:002377:15:00531,8-468,1570:07498,6
86KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510501:11:172400:51:39530,3-469,6880:08446,4
87ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11100:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
88KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10600:59:261976:12:18528,0-472,0110:06533,0
89KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912302:16:452379:38:06526,5-473,4800:15231,0
90ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12611001:48:462376:44:18525,7-474,2670:12290,0
91FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12300:00:252305:33:59525,7-474,2930:0075 701,8
92KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010902:30:552329:18:10522,5-477,5400:17207,7
93KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110401:16:042387:38:44517,4-482,5700:08408,1
94ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10810:53:532304:18:52516,1-483,9501:1647,4
95MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10301:30:232021:45:40513,4-486,6090:10340,8
96JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10401:28:422357:40:54508,8-491,1620:10344,2
97MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410200:46:572401:13:25505,7-494,3200:05646,2
98MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510601:00:502401:42:26504,6-495,4050:07497,7
99SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12300:57:002414:47:29501,9-498,0580:06528,4
100TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110302:09:572372:28:28499,9-500,0860:15230,8
101DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410603:46:072281:40:03498,7-501,3000:27132,3
102WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10601:30:022022:32:16494,6-505,4160:10329,6
103BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611801:07:492400:43:54492,8-507,1600:08436,0
104BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010901:15:582402:37:07492,5-507,5500:09388,9
105KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510800:59:532406:59:00491,3-508,7300:07492,2
106ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14711001:28:492401:47:14491,2-508,8500:10331,8
107MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11900:13:492381:31:18489,5-510,5260:012 125,6
108MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311801:44:472188:11:01489,3-510,6780:12280,2
109GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14611003:33:252377:23:03485,3-514,7100:26136,4
110NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11400:49:012150:31:36483,6-516,3700:06592,0
111MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12101:11:202402:08:55478,8-521,1670:08402,8
112PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10301:43:012208:53:45478,5-521,4650:12278,7
113PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311301:25:542376:48:54478,2-521,7600:10334,0
114ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210901:01:192401:11:15473,9-526,1500:07463,7
115MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010701:03:152401:37:29473,3-526,7200:08449,0
116NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410300:51:002376:12:42472,4-527,6200:06555,7
117JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10901:54:362352:56:25471,6-528,4310:14246,9
118PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11701:47:222414:17:14466,9-533,0700:13260,9
119PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110502:27:032401:11:13466,5-533,5200:18190,3
120SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610800:51:292404:33:03465,6-534,3620:06542,7
121KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10901:28:412031:13:24457,0-542,9610:11309,2
122ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11302:31:142400:34:43456,4-543,6400:19181,1
123BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11501:22:352351:03:06455,2-544,8350:10330,7
124LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910600:58:362314:28:21454,7-545,3460:07465,5
125MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10301:40:452371:57:24452,8-547,1800:13269,7
126MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912300:31:202419:02:36452,8-547,2370:04867,0
127MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911101:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
128ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010702:14:092305:20:21437,5-562,4610:18195,7
129MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10301:19:432376:49:55436,7-563,3100:10328,7
130WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012300:56:502400:35:02431,6-568,3880:07455,7
131PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710601:17:492414:28:54430,6-569,4180:10332,0
132MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17411001:24:272405:44:16425,9-574,0600:11302,6
133MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810300:51:102338:07:45421,7-578,3500:07494,4
134SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12401:26:242054:37:02421,4-578,5730:12292,7
135FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10401:35:352140:21:20421,1-578,9050:13264,3
136KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910902:42:012376:38:33420,4-579,5810:23155,7
137KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10602:10:032393:18:16418,9-581,0740:18193,3
138ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12001:25:212400:51:00418,1-581,8700:12293,9
139BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11400:37:242400:48:18414,5-585,4700:05665,0
140KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18011000:54:042396:53:13411,9-588,0660:07457,1
141BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411101:33:402401:16:04411,9-588,0820:13263,9
142KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710501:13:002377:13:34411,6-588,4110:10338,3
143RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10901:02:472401:04:11410,4-589,5940:09392,2
144GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11200:31:032400:48:48407,2-592,7700:04786,9
145LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610702:12:002377:26:00402,8-597,1900:19183,1
146RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310501:00:232329:13:44397,0-602,9700:09394,5
147SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10601:00:312027:34:53396,6-603,3700:09393,2
148DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512404:18:502404:47:21392,4-607,5640:3991,0
149RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512000:17:182350:56:44390,9-609,1190:021 355,7
150KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311402:48:002208:58:12390,3-609,6900:25139,4
151TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510801:11:412353:40:16386,2-613,8280:11323,2
152BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110600:41:332359:16:51384,8-615,2070:06555,7
153BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411400:59:522397:13:21384,1-615,8810:09385,0
154BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11200:35:312381:23:43382,5-617,5200:05646,1
155SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910701:11:482307:36:18380,9-619,1200:11318,3
156KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10300:31:382228:44:49380,2-619,7640:04721,2
157DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12301:26:442390:51:38380,1-619,9280:13262,9
158WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711202:19:082234:09:09377,1-622,8900:22162,6
159CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910801:22:512402:17:03375,6-624,4320:13272,0
160GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11700:59:342382:42:25375,1-624,8900:09377,8
161ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:41:002352:42:00374,6-625,3980:06548,2
162TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610800:52:452400:57:19371,7-628,2570:08422,8
163CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510801:20:262409:41:31370,8-629,2220:13276,6
164GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo11001:19:001725:56:27370,5-629,4860:12281,4
165MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12302:04:282361:16:49369,7-630,3490:20178,2
166DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610801:23:002377:06:00368,3-631,7300:13266,2
167RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010501:01:592400:43:30367,3-632,7300:10355,5
168WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211200:26:542256:29:18367,0-633,0500:04818,5
169RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711800:47:262257:16:55366,3-633,6700:07463,4
170JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412401:53:292401:23:10365,3-634,7400:18193,1
171ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11800:33:192384:35:34357,6-642,3870:05644,0
172WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10601:16:232355:04:16357,0-643,0380:12280,4
173ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611201:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
174TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010300:56:552371:15:19350,4-649,6030:09369,4
175BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory11000:44:282352:35:11348,7-651,2800:07470,5
176DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10600:33:182241:34:13343,7-656,2950:05619,3
177KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11300:51:462383:39:37343,6-656,3860:09398,3
178PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910501:55:102304:22:34336,9-663,1000:20175,5
179WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212300:16:182408:54:52336,6-663,4270:021 238,9
180MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510500:27:362400:19:19336,1-663,9200:04730,6
181KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610700:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
182WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511501:11:352376:25:00333,6-666,3600:12279,7
183ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012301:41:152164:03:49327,1-672,9340:18193,8
184ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810800:41:052404:03:36325,8-674,2100:07475,8
185ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112100:36:062400:19:41325,2-674,8440:06540,4
186WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10301:00:002064:50:52324,5-675,5100:11324,5
187KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210300:57:122257:13:21323,9-676,0800:10339,8
188ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11300:39:032353:38:21320,9-679,0700:07493,1
189CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10700:39:062409:19:31320,8-679,2240:07492,2
190NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210800:51:242357:02:46318,9-681,1190:09372,2
191PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810206:25:262191:02:43318,5-681,4781:1249,6
192DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23811000:32:022329:16:13317,0-683,0000:06593,8
193ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710301:04:212353:24:08316,7-683,3180:12295,3
194MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910902:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
195MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110701:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
196BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11202:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
197RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910301:06:492385:18:59302,6-697,3550:13271,8
198BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:37:012402:17:01297,7-702,2800:07482,6
199TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911901:44:292257:41:20295,7-704,2850:21169,8
200KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110907:41:512377:09:43295,1-704,9101:3338,3
201MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10900:27:322403:09:27295,0-705,0470:05642,8
202MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211901:13:212354:57:13294,8-705,2010:14241,1
203KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510803:54:572328:54:55290,4-709,6200:4874,2
204TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26211001:00:372408:21:28283,3-716,6890:12280,4
205GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:56:502348:10:43282,6-717,3970:12298,3
206ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610606:23:342099:34:38282,5-717,4791:2144,2
207FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510700:57:092304:58:09280,4-719,6340:12294,3
208GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10301:27:112389:59:45277,5-722,4700:18191,0
209SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11900:58:472232:33:52277,0-723,0080:12282,7
210WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410801:07:392400:22:15274,8-725,2100:14243,7
211KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210200:48:052353:06:55272,8-727,2400:10340,4
212POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310801:15:322233:42:51271,0-728,9800:16215,3
213ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10802:22:402065:18:15265,1-734,8700:32111,5
214DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10301:59:442185:27:41262,4-737,6300:27131,5
215SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12300:28:472400:08:54261,2-738,7810:06544,5
216MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011701:29:132370:18:16260,2-739,8400:20175,0
217CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:26:092400:37:50259,5-740,4800:06595,5
218GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010600:52:302362:35:10257,8-742,2030:12294,6
219SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10900:32:492065:02:07256,7-743,3400:07469,3
220FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710501:17:232377:03:44253,0-747,0400:18196,1
221FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210600:44:012304:44:16252,7-747,3150:10344,4
222MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10302:21:172401:38:39249,5-750,5500:33105,9
223MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10601:47:332283:20:05247,1-752,8650:26137,9
224WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810601:59:342281:36:06246,2-753,7600:29123,6
225MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11300:39:542380:46:49246,0-753,9540:09370,0
226KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211600:40:382108:18:50245,6-754,3980:09362,7
227SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110401:52:152112:54:17245,0-754,9800:27131,0
228BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10700:35:232405:45:15238,7-761,3250:08404,7
229WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710301:57:002379:00:00236,3-763,6600:29121,2
230WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:27:422410:07:36235,8-764,2010:22161,3
231NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:34:352376:37:41233,6-766,3780:08405,3
232KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910800:57:392304:37:41231,9-768,1500:14241,3
233BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10300:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
234SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110600:52:472209:09:00229,9-770,1100:13261,3
235CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11201:56:042377:18:12228,4-771,6300:30118,1
236MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10600:33:061979:22:42226,9-773,0710:08411,4
237WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28611001:35:522380:12:18226,3-773,6900:25141,6
238NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10500:09:562136:35:50222,3-777,6790:021 342,9
239ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310700:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
240GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511100:24:342232:24:05216,8-783,2000:06529,5
241SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110601:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
242SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210600:45:511977:46:49213,5-786,4850:12279,4
243MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210402:28:092233:04:26212,4-787,5690:4186,0
244HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10900:43:432187:49:41211,3-788,6900:12290,0
245DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811501:02:022288:31:02207,7-792,3080:17200,9
246ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10501:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
247URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611100:49:392385:54:01201,6-798,4160:14243,6
248GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011100:49:522232:23:31195,4-804,6400:15235,1
249WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10202:40:001805:31:00190,5-809,5300:5071,4
250HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511100:33:512376:31:37183,3-816,6800:11324,9
251GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210800:52:031993:15:18182,4-817,6500:17210,2
252PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33311002:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
253GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510601:47:232300:55:18178,6-821,4470:3699,8
254MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810600:27:062241:24:48177,3-822,7450:09392,4
255PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10300:47:192305:03:07176,0-823,9800:16223,2
256SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610601:04:182300:28:25175,1-824,9030:22163,4
257NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10501:02:112162:28:20170,2-829,8110:21164,2
258BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10900:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
259CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110301:15:291993:49:05168,5-831,4900:26133,9
260SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10300:34:532285:36:40168,4-831,5870:12289,7
261KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10401:04:002185:13:46167,8-832,2500:22157,3
262DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212302:17:502405:56:12166,9-833,1290:4972,6
263JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310301:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
264PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:32:092400:39:54165,1-834,8700:11308,2
265ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:45:412354:11:10163,9-836,1350:16215,2
266TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610901:43:351848:09:37163,8-836,1840:3794,9
267PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912304:17:002352:49:35161,4-838,6281:3537,7
268MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12300:46:362348:37:31159,6-840,3580:17205,5
269MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910200:36:432209:00:35157,9-842,1400:13258,0
270CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010201:40:082214:04:02156,9-843,1140:3894,0
271TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:33:352160:52:06155,4-844,6020:12277,6
272ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10601:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
273WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210300:14:002377:21:00155,0-845,0000:05664,3
274GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10300:43:492376:57:33154,3-845,7100:17211,3
275MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610703:19:472304:41:46145,0-855,0501:2243,5
276NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710223:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
277KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11701:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
278MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710400:26:012328:39:36142,2-857,8440:10327,8
279OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311402:27:552267:39:42138,1-861,9241:0456,0
280DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10600:43:012256:33:44136,6-863,4190:18190,5
281CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110303:07:461560:47:11133,9-866,1201:2442,8
282FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA11000:58:272018:02:08132,0-868,0480:26135,5
283MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211302:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
284SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810601:40:111945:49:17130,0-869,9610:4677,9
285PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711501:11:402275:29:46129,4-870,5670:33108,4
286HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010301:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
287LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36011001:38:282382:18:39126,7-873,2550:4677,2
288GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10900:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
289KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12301:44:552410:02:19124,1-875,9130:5071,0
290WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111201:00:182064:29:05123,5-876,4800:29122,9
291PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810600:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
292GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911101:08:042400:38:48121,9-878,1320:33107,4
293MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012200:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
294PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410200:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
295ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511101:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
296GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910402:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
297KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10601:12:302136:50:02111,7-888,3450:3892,4
298GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11706:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
299RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310501:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
300KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10702:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
301STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910700:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
302KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012104:01:002137:08:00102,3-897,6702:2125,5
303ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712104:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
304MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39111001:23:082232:41:34100,1-899,9000:4972,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
305KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411702:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
306FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911900:29:492400:26:1994,7-905,3300:18190,5
307DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710300:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
308BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10201:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
309SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10900:07:522064:57:5169,3-930,7100:06528,5
310P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM11000:13:262409:51:0667,9-932,0710:11303,4
311SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10201:24:142281:48:1467,1-932,9501:1547,8
312JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210601:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
313SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
314KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10414:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
315FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910300:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
316GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111100:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
317KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10500:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
318DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210303:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
319HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910701:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
320KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10201:55:052194:22:2742,1-957,9382:4421,9
321GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10201:55:522194:21:2339,6-960,3602:5520,5
322WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310902:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
323DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110602:07:412284:31:0535,9-964,1033:3316,9
324MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
325ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10700:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
326KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010301:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
327HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110200:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
328JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310204:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
329DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team11001:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
330PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
331ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10202:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
332SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
333DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410300:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
334SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
335CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511101:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
336SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
337BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110201:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
338KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710400:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
339KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 339 wynik(ów)