RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
639
Wystartowało:
538
Nie ukończyło:
534
Ukończyło:
4
Na trasie:
534
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:4707:44:39250:19:32536,90,0000:5169,3
2SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:2707:17:12240:34:27395,8-141,0731:0654,3
3PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 201703:12:41241:47:25391,4-145,4470:29121,9
4SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:1505:10:45240:43:15312,8-224,0230:5960,4
5WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M2M 5BIEGIGORSKIE.PL2302:10:06242:15:40312,2-224,6130:25144,0
6SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K4K 52302:27:41241:27:46259,2-277,6190:34105,3
7TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 4BIEGIGORSKIE.PL35817:12:2503:40:31241:12:25258,8-278,0830:5170,4
8LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 14Zabiegana Rodzina1803:45:37251:11:01253,0-283,8990:5367,3
9KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K5K 34MALINOWE GWIAZDY1202:39:00242:29:00233,9-302,9530:4088,3
10PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K10K 45Rebellion Of Free Runners1201:38:54241:43:14203,7-333,1990:29123,6
11SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M3M 10BIEGIGORSKIE.PL3502:03:54241:00:09202,2-334,6730:3697,9
12KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M12M 28WKB META LUBLINIEC2301:50:10244:06:38197,0-339,8630:33107,3
13HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M7M 332301:07:13241:53:21190,4-346,4730:21169,9
14SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M1M 6BIEGIGORSKIE.PL3501:05:50241:00:04189,6-347,2730:20172,8
15KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K31K 51Rebellion Of Free Runners1202:46:31241:21:40187,0-349,8730:5367,4
16KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K15K 23WKB META LUBLINIEC2201:09:07241:13:36182,8-354,0530:22158,7
17MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M12M 511404:41:59217:10:45180,6-356,2531:3338,4
18STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 23001:45:01255:00:28180,1-356,7470:34102,9
19SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M13M 30Harpagan Sosnowiec2101:42:52241:15:37177,7-359,1460:34103,7
20PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K1K 1Kobiety na 5+3703:55:22238:25:07176,3-360,5831:2044,9
21GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 113501:50:56241:07:20173,5-363,3530:3893,8
22BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M2M 7Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane3801:38:10241:05:28173,1-363,7130:34105,8
23KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M4M 23Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2101:52:49241:44:07168,4-368,4680:4089,6
24KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K2K 33901:05:14243:48:11167,5-369,3480:23154,1
25LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K3K 43402:30:30242:23:32166,7-370,1230:5466,5
26ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 8BIEGIGORSKIE.PL4002:07:32241:23:03163,2-373,6430:4676,8
27RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M6M 291902:19:50219:27:50163,1-373,7500:5170,0
28MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K14K 212402:42:48243:44:47162,3-374,5291:0059,8
29FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K17K 27Nordic Walking Lyski2503:57:48241:34:47161,0-375,8731:2840,6
30MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 19Nessi Team2502:22:27231:16:21159,5-377,3780:5367,2
31BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M5M 262202:27:43242:06:46156,2-380,6230:5663,5
32OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K6K 92804:53:54243:47:01154,6-382,2831:5431,6
33OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 132804:53:54243:48:32154,6-382,2831:5431,6
34OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 102804:53:54243:48:32154,6-382,2831:5431,6
35JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 47MARO Team Jastrzębie-Żory1905:39:11245:59:22152,9-383,9482:1327,0
36WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 182302:40:38218:35:46151,3-385,5531:0356,5
37KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 132702:31:32240:32:22150,2-386,6531:0059,5
38KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M6M 24LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI2201:49:57217:38:46150,0-386,8880:4381,8
39CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M2M 31Mafia Team Lubliniec2201:11:09244:40:31145,9-390,9820:29123,0
40PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M3M 22TL Athletics Jastrzębie2801:49:28241:28:00145,7-391,1920:4579,8
41SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K2K 431603:05:28241:37:22144,2-392,6731:1746,6
42LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 69Zabiegana Rodzina1802:34:42217:00:32142,7-394,1371:0555,4
43GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K35K 61Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2603:27:26238:41:46140,7-396,1391:2840,7
44ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K42K 74BiegamBoLubięZąbkiTeam2400:36:10223:13:22139,6-397,3010:15231,5
45ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K8K 672503:19:38240:44:25134,0-402,9031:2940,3
46TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K18K 282701:12:01241:27:00132,9-403,9630:32110,7
47MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K12K 532401:25:10245:04:56131,9-404,9730:3892,9
48KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K1K 582900:35:27240:51:21130,5-406,3340:16220,9
49MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M18M 412103:02:41248:25:22128,5-408,3331:2542,2
50DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 113401:11:26241:04:09128,4-408,4730:33107,8
51CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M7M 323102:05:44241:23:16126,8-410,0830:5960,5
52KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M3M 93701:53:43241:31:13125,6-411,2630:5466,3
53MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M20M 45Mafia Team Lubliniec2302:25:18241:24:27123,5-413,3431:1051,0
54GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K32K 54Kobiety na 5+2102:58:52241:42:46123,0-413,9031:2741,2
55MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M7M 173600:22:11246:37:53122,9-413,9760:10332,3
56OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M16M 38BIEGIGORSKIE.PL2201:07:56241:07:29121,6-415,2730:33107,4
57STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 123304:07:08240:35:57121,3-415,5332:0229,5
58KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M4M 43Mafia Team Lubliniec2201:42:06241:04:13116,9-419,9750:5268,7
59PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M26M 65Mafia Team Lubliniec1802:06:31242:25:45116,7-420,1631:0555,3
60KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 711702:02:06235:09:56116,5-420,3471:0257,3
61GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 551901:13:40241:41:16116,5-420,3830:3794,9
62SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M14M 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1701:44:57204:02:12115,6-421,2580:5466,1
63KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K20K 322801:57:46243:41:50114,9-421,9991:0158,5
64OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K45K 811601:05:18243:17:57114,8-422,0430:34105,5
65SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M24M 60Mafia Team Lubliniec2300:59:36241:46:53112,5-424,3630:31113,2
66DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M9M 442501:19:07240:51:27112,0-424,8230:4285,0
67SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M14M 59Mafia Team Lubliniec1805:35:13232:34:49111,4-425,4513:0019,9
68KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K10K 17Kobiety na 5+3506:25:12237:28:11111,3-425,5443:2717,3
69DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M6M 611901:13:32241:31:51111,1-425,7830:3990,6
70POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 831501:41:00241:55:12110,8-426,0430:5465,8
71OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M4M 12HRmax Żory3601:47:09252:09:59110,5-426,3730:5861,9
72CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 951502:53:59175:27:30110,5-426,3941:3438,1
73MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K34K 572101:15:17241:18:47109,9-426,9930:4187,6
74MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M22M 933500:55:06197:20:59109,4-427,4600:30119,1
75ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 652103:49:00243:03:00108,5-428,3432:0628,4
76BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K27K 46Kobiety na 5+3001:07:15243:44:01107,4-429,4900:3795,8
77DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 402502:37:02246:53:42107,1-429,7061:2740,9
78MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K47K 881401:13:00217:11:40106,9-429,9930:4087,8
79KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M26M 1021301:20:15185:35:34106,5-430,3980:4579,6
80ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M4M 153201:25:41241:06:00105,6-431,2530:4873,9
81BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M6M 16HRmax Żory3701:00:28240:27:13105,3-431,5210:34104,5
82NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K7K 66Nessi Team2702:31:04246:51:34104,6-432,2751:2641,5
83DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M27M 671701:20:42240:57:37104,6-432,2980:4677,7
84WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M22M 483001:00:38251:10:29103,4-433,4470:35102,3
85TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M23M 583200:35:06241:41:20102,0-434,8430:20174,4
86MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M15M 373703:11:52195:24:24101,8-435,0381:5331,8
87SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M28M 107Rebellion Of Free Runners1202:41:18235:39:24101,2-435,6351:3537,7
88KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M11M 502701:27:22240:42:35101,2-435,6530:5169,5
89ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 711700:45:48241:59:34101,0-435,8530:27132,3
90GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M29M 108BIEGIGORSKIE.PL1601:57:57242:03:30100,9-435,9531:1051,3
91JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K58K 112Damy Rade Zegrze1400:40:30226:28:36100,9-435,9990:24149,4
92BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M11M 273802:07:02240:54:39100,3-436,5631:1547,4
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
93LATOŃ Karolina 474ŻORYMasters - M33M 861500:58:15240:44:0099,7-437,1530:35102,7
94PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 143802:19:38241:02:2198,1-438,7231:2542,2
95SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M6M 111Mafia Team Lubliniec1800:54:09216:59:2997,3-439,5530:33107,8
96GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M8M 761901:18:44239:35:5296,3-440,5260:4973,4
97GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M15M 62BIEGIGORSKIE.PL2601:58:33240:56:4295,1-441,7531:1448,1
98KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 621703:09:40241:33:4194,9-441,9831:5930,0
99WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 772201:00:00241:18:0093,3-443,5530:3893,3
100SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M15M 663401:28:32169:28:0793,2-443,6180:5663,2
101BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M28M 70Rebellion Of Free Runners1902:25:07248:16:4192,7-444,1071:3338,3
102MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M13M 56Milbrant Team RS1601:28:15225:59:1592,6-444,2360:5763,0
103SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K9K 153601:42:06241:47:3692,2-444,6551:0654,2
104PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K28K 122Rebellion Of Free Runners1201:30:49244:46:2292,2-444,6600:5960,9
105POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K26K 422801:04:08241:09:5491,8-445,0330:4185,9
106ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M31M 119Rebellion Of Free Runners1201:04:12245:09:1690,8-446,0940:4284,8
107NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K24K 39Kobiety na 5+2902:19:17217:42:0489,7-447,1831:3338,6
108DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M10M 25GB. Galopujące Ślimaki3603:20:15159:35:4089,4-447,4452:1426,8
109MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K1K 63703:35:10244:22:1289,4-447,4572:2424,9
110BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M18M 83HRmax Żory2702:09:16249:16:4189,0-447,8141:2741,3
111MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 20Kobiety na 5+3503:20:45239:02:2988,6-448,2522:1526,5
112CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K16K 129MALINOWE GWIAZDY1202:28:20217:59:4088,3-448,6031:4035,7
113KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M30M 782201:23:23241:18:1088,2-448,6530:5663,5
114GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 87Mafia Team Lubliniec1501:53:39248:15:5088,1-448,7241:1746,5
115KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M29M 73WKB META LUBLINIEC1902:09:56225:40:4288,0-448,8081:2840,7
116LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M23M 1041901:53:05242:23:2588,0-448,8251:1746,7
117PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M38M 1091500:58:53246:03:1687,2-449,6730:4088,8
118PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 751902:54:06240:53:2086,9-449,9532:0029,9
119PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M17M 752001:14:45240:16:5785,3-451,5330:5268,5
120BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K44K 782201:22:18242:37:0785,2-451,6730:5762,1
121SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M5M 542901:55:05242:33:0383,9-452,9431:2243,7
122SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K3K 522901:55:05242:33:0383,9-452,9431:2243,7
123GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M21M 901601:29:59228:51:2383,2-453,6871:0455,5
124GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M25M 632400:39:12244:10:3682,6-454,2690:28126,4
125GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M19M 72Biegamy Razem Władysławowo2301:26:15239:41:3181,4-455,4381:0356,6
126MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 68Mafia Team Lubliniec2200:50:37251:49:1381,3-455,5510:3796,4
127MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M20M 89Mafia Team Lubliniec1901:16:05219:04:2181,2-455,6120:5664,1
128DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K65K 1321902:52:23241:40:0380,9-455,9232:0728,2
129KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M31M 802203:41:53232:42:0280,5-456,3152:4521,8
130BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M11M 52Nocne sępy2801:33:01215:41:4980,4-456,4631:0951,9
131KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K17K 841901:27:40241:18:3380,4-456,5031:0555,0
132TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M25M 982201:27:01195:24:1980,2-456,6921:0555,3
133WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M36M 97TacyMy1901:57:14243:35:2079,7-457,1401:2840,8
134WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 902502:37:07218:09:0979,3-457,5331:5830,3
135DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M8M 343302:44:14238:02:4479,3-457,6032:0429,0
136DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 16Kobiety na 5+3802:37:40251:36:3879,1-457,7301:5930,1
137WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M43M 1211401:15:35217:13:3678,8-458,0530:5762,6
138SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M27M 1051700:55:42240:54:1778,6-458,2530:4284,7
139MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M41M 117Poranny Beskid Run2001:17:58212:18:5378,4-458,4430:5960,3
140BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M28M 1221802:24:44242:04:1378,1-458,7981:5132,4
141PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K38K 701901:27:06241:01:4677,8-459,0331:0753,6
142MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K12K 992001:20:58217:06:2377,6-459,2531:0257,5
143RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+3001:57:27239:52:5277,4-459,4951:3139,5
144NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K29K 1231601:20:00240:12:4277,3-459,5931:0257,9
145GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M34M 882301:16:09241:23:0377,2-459,6230:5960,9
146SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K12K 146Klub Biegacza Fartlek3003:42:24168:54:1677,0-459,8842:5320,8
147PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K2K 25BIEGIGORSKIE.PL3200:30:26240:58:3376,8-460,0830:23151,4
148PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M22M 1031801:34:45240:22:3476,1-460,7731:1448,2
149SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M31M 134Klub Biegacza Fartlek3404:08:22123:56:2176,1-460,7863:1518,4
150BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M10M 493100:47:24240:43:5475,8-461,0230:3796,0
151ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 8Aktywni Rydułtowy3801:01:24240:49:5175,6-461,2430:4873,9
152DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M20M 842100:36:47241:06:0075,5-461,3330:29123,2
153MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M11M 1011900:30:58217:42:2675,3-461,5630:24145,9
154DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K37K 68Miraz Race Team2400:55:12242:06:2975,1-461,7430:4481,6
155CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K11K 183701:43:35227:23:3974,9-461,9981:2343,4
156MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K36K 150Milbrant Team RS1601:09:59176:42:5874,7-462,1540:5664,0
157MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K60K 121Rebellion Of Free Runners1301:41:37192:30:0074,5-462,3931:2144,0
158BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M14M 353601:59:07213:05:4173,6-463,2241:3737,1
159SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M24M 961900:33:41240:31:4373,1-463,7730:27130,2
160WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K15K 1131901:28:59241:36:0673,0-463,8831:1349,2
161KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M4M 922000:57:35236:33:2072,5-464,3060:4775,6
162BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M9M 393301:34:49210:56:1572,0-464,8971:1945,5
163MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M32M 813101:24:08219:39:3371,5-465,3141:1051,0
164LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M51M 137Damy Rade Zegrze1300:41:05198:06:0371,1-465,7260:34103,9
165DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 21Klub Biegacza Fartlek3203:40:37239:15:0171,1-465,7793:0619,3
166GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 97Kobiety na 5+3004:49:55174:07:3870,2-466,6224:0714,5
167HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 33Kobiety na 5+3600:02:52246:47:5069,6-467,2390:021 457,0
168NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K40K 1581706:21:00200:28:3669,4-467,4385:2910,9
169MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K35K 1481602:12:22217:38:3968,9-467,9331:5531,2
170KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K14K 593601:07:33243:38:0668,9-467,9330:5861,2
171NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K19K 961900:31:59216:59:5768,7-468,1130:27129,0
172ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K73K 1521901:30:41241:39:1668,4-468,4831:1945,2
173PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K69K 139Rebellion Of Free Runners1301:15:22217:04:5168,2-468,6461:0654,3
174CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M10M 99Damy Rade Zegrze2000:51:28237:47:3468,1-468,7190:4579,4
175MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K67K 1361601:30:57247:12:3467,5-469,3441:2044,5
176ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K14K 1112301:26:14240:44:1867,5-469,3601:1647,0
177ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K46K 872800:44:00240:42:0066,4-470,4130:3990,6
178ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K55K 1052002:56:00241:20:2166,1-470,7632:3922,5
179CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K64K 1282100:45:20240:19:4865,5-471,3080:4186,8
180KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K9K 772200:52:48228:02:0065,5-471,3120:4874,5
181SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K42K 1661901:24:0897:53:4064,9-471,9931:1746,3
182MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M46M 125Biegiem przez życie2001:01:31216:25:4164,8-472,0360:5663,2
183MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K26K 115Nessi Team2603:47:18171:24:0364,6-472,2333:3117,1
184KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 403101:35:00168:53:5864,5-472,3831:2840,7
185ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K16K 80WOLF TEAM2600:43:46241:38:2164,2-472,6130:4088,1
186PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K5K 763600:56:38244:07:3564,2-472,6650:5268,0
187KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K1K 22Biegamy Razem Władysławowo3601:58:51230:01:2564,1-472,7781:5132,3
188WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K25K 413501:02:09229:49:0763,7-473,1290:5861,5
189FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K33K 56Klub Biegacza Fartlek3601:47:56247:43:2463,7-473,1821:4135,4
190GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K6K 443600:49:49195:07:0163,2-473,6530:4776,1
191MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K33K 1442600:50:17240:22:3563,2-473,6830:4775,4
192LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K25K 1142001:13:00241:26:0062,9-473,9231:0951,7
193SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 503001:16:00241:00:0062,8-474,0531:1249,6
194BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 93Kobiety na 5+2401:31:49227:33:2762,8-474,0911:2741,0
195SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M16M 643500:29:18216:53:4062,3-474,5230:28127,6
196BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K23K 170HRmax Żory2501:29:16241:03:5962,1-474,7291:2641,8
197STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M34M 1391201:40:09232:22:3762,1-474,7831:3637,2
198ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K56K 1072100:52:04240:37:5561,6-475,2730:5071,0
199PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M8M 193704:01:51249:16:5661,5-475,3123:5515,3
200NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M30M 1322100:54:35219:54:5961,5-475,3130:5367,6
201DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M16M 743300:53:09192:38:5661,5-475,3830:5169,4
202KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K62K 1262201:19:51241:09:4361,4-475,4931:1846,1
203KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M26M 114Zabiegani Częstochowa2201:21:24249:44:1160,9-475,9301:2044,9
204TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K13K 1022100:33:25246:10:0760,8-476,1030:33109,1
205GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 116SNPTT Zakopane2503:29:03240:48:4860,6-476,2833:2717,4
206ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K29K 493501:02:11241:05:2660,4-476,4131:0158,3
207BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K70K 140HRmax Żory2300:23:36216:35:1159,9-476,9230:23152,4
208ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K72K 1431501:37:14254:53:4859,5-477,3281:3836,7
209TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 55Kobiety na 5+3601:05:32239:40:4359,4-477,4571:0654,4
210BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M12M 1152401:49:15217:13:0059,1-477,7251:5032,5
211KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M32M 1331700:38:48234:57:0458,1-478,7670:4089,8
212KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M57M 151Rebellion Of Free Runners1201:07:12191:45:1657,6-479,2151:0951,5
213MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K50K 922200:22:15241:29:5957,4-479,5030:23154,7
214NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 1241902:40:59249:15:0457,1-479,7352:4921,3
215JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M40M 116HRmax Żory2200:30:20171:17:3157,1-479,7580:31112,9
216GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K81K 175Rebellion Of Free Runners1200:49:32240:36:0256,8-480,0230:5268,8
217GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+2801:04:47211:12:0156,8-480,0301:0852,6
218ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K21K 982101:33:13220:03:3656,4-480,4231:3936,3
219STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K21K 353601:07:44248:32:4356,4-480,4861:1249,9
220JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M13M 128Damy Rade Zegrze1701:21:13170:19:4056,2-480,6481:2641,5
221BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M9M 792701:39:48237:30:1156,2-480,6671:4633,8
222ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K9K 1182201:16:31217:11:1556,2-480,6931:2144,0
223TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K27K 1202100:47:32240:57:1956,1-480,7600:5070,8
224NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 30Kobiety na 5+3601:16:45254:51:4456,0-480,8151:2243,8
225RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M45M 1241800:19:13240:35:5855,8-481,0430:20174,3
226SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M19M 852900:58:19240:43:2355,2-481,6831:0356,8
227ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K5K 86Kobiety na 5+3301:33:32240:51:0054,8-482,0931:4235,1
228RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 1271800:24:30240:43:3054,4-482,4330:27133,3
229PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K71K 1412301:33:00242:53:0554,4-482,4931:4235,1
230TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K54K 103Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2001:02:15217:03:5654,2-482,6331:0852,3
231WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K47K 179Pasjonaci Słupca3601:25:58150:51:2654,2-482,6791:3537,8
232BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K10K 85Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2901:02:37242:17:0154,2-482,7031:0951,9
233BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K22K 101Siostry2200:42:48193:07:0854,0-482,8930:4775,6
234STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K39K 1572005:16:31240:42:2653,9-482,9535:5210,2
235WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K15K 603601:06:46240:35:0253,5-483,3331:1448,1
236BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K83K 1771301:05:43240:51:2653,5-483,3431:1348,9
237PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 1621801:15:28241:11:1353,4-483,4731:2442,4
238KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M19M 4226 23401:35:42219:48:4953,2-483,6771:4733,3
239BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M8M 144Rebellion Of Free Runners1601:15:02194:15:2952,7-484,1421:2542,2
240MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K6K 79Klub Biegacza Fartlek3600:36:50245:06:3752,6-484,2320:4185,7
241KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M15M 1631701:17:23169:08:5651,5-485,3201:3040,0
242STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M33M 1421301:18:48217:08:5451,5-485,3531:3139,2
243SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 1562100:28:51243:00:1751,4-485,4580:33106,9
244PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K23K 1042601:30:31240:48:5451,2-485,6831:4633,9
245MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K19K 29Nordic Walking Lyski3701:34:33241:17:3151,0-485,8231:5132,4
246GRZYBOWSKA Agnieszka 102BYDGOSZCZSenior 1 - K11K 1313004:11:54201:10:1051,0-485,8404:5612,2
247KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K41K 1601800:36:40241:13:3451,0-485,8890:4383,4
248MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M42M 1182000:54:27145:37:2950,9-485,9231:0456,1
249MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K3K 64Kobiety na 5+3201:02:35240:55:2950,6-486,2871:1448,5
250DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M38M 156Damy Rade Zegrze1901:09:02243:02:1950,4-486,4961:2243,8
251SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 31Kobiety na 5+3501:03:44241:08:0850,3-486,5331:1547,4
252RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M27M 120Mafia Team Lubliniec2201:02:32214:04:4050,0-486,8121:1448,0
253MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 24Kobiety na 5+3501:14:18217:07:4849,8-487,0831:2940,2
254OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K23K 38Kobiety na 5+3501:04:03217:00:3949,7-487,1731:1746,5
255SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 72Klub Biegacza Fartlek3700:58:09224:45:4949,6-487,2821:1051,1
256DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K37K 1511800:46:05146:46:5449,5-487,3360:5564,5
257ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 131B4SPORT3102:23:05225:51:5749,4-487,4152:5320,7
258SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M5M 94Ultra Mountain Athletes3600:30:36246:15:3349,2-487,6490:3796,5
259SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K84K 183Pędzące Leniwce1900:49:30243:52:0349,2-487,6651:0059,6
260GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K44K 1682102:31:29193:15:1849,1-487,7433:0519,5
261KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M24M 106Mafia Team Lubliniec2101:01:23239:00:5149,1-487,7901:1548,0
262SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K21K 1591901:55:00241:09:0049,1-487,8032:2025,6
263MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M62M 167Nordic Walking Lyski1602:00:51149:50:0748,5-488,3982:2924,1
264SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K30K 1352002:12:06238:07:3148,3-488,5202:4322,0
265DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 73102:18:37241:34:4548,3-488,5332:5220,9
266WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M48M 1292800:54:06192:25:0048,0-488,8531:0753,2
267DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M37M 1681603:24:4197:34:2347,7-489,1134:1714,0
268MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 1671501:06:09217:13:2547,7-489,1231:2343,3
269BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K87K 189LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI1501:22:30117:17:4647,6-489,3001:4434,6
270WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K4K 693600:36:26238:15:0547,5-489,3200:4578,3
271PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M64M 170Mafia Team Lubliniec1600:44:05169:12:1647,3-489,5400:5564,4
272BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 1451900:56:17224:12:5447,3-489,5871:1150,4
273WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M55M 146Biegiem przez życie1901:00:32225:51:5847,2-489,6081:1646,8
274GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K38K 153Siostry2200:51:18241:07:0647,2-489,6231:0555,2
275WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K7K 822500:24:07240:29:1847,2-489,6430:30117,5
276ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K78K 165Kobiety na 5+2101:05:03241:18:1547,1-489,7431:2243,5
277SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K88K 1931301:18:11246:57:2646,4-490,4631:4135,6
278URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M11M 1582400:48:16220:00:0446,2-490,6421:0257,4
279KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K48K 892701:41:14192:58:1245,9-490,9532:1227,2
280KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K45K 173PoWoli do Celu2002:04:03217:36:3045,9-490,9732:4222,2
281MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 533611:24:29251:58:5645,8-491,10114:574,0
282RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M23M 952901:17:38195:20:5845,7-491,1531:4135,3
283MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K14K 1801803:43:59240:19:1945,4-491,4234:5512,2
284ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M30M 112MARO Team Jastrzębie-Żory2100:11:12168:18:1745,1-491,7850:14241,4
285SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K24K 108Klub Biegacza Fartlek3600:40:23239:32:1244,9-491,9510:5366,7
286DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M54M 1432801:41:45216:25:2344,4-492,4972:1726,2
287GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M60M 1612400:43:50228:50:4443,9-492,9300:5960,1
288PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M50M 1352700:53:44216:39:5443,4-493,4631:1448,5
289BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 36Kobiety na 5+3501:13:59221:31:4342,8-494,0861:4334,7
290MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K49K 91Nordic Walking Lyski3400:27:04238:11:4942,7-494,1690:3894,6
291BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M52M 1402500:48:09243:24:4342,1-494,7471:0852,5
292CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K56K 1981601:00:01240:47:1142,0-494,8931:2541,9
293KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M32M 1362300:46:12214:33:5341,9-494,9961:0654,4
294ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K46K 178Pędzące Leniwce1800:32:38206:33:0541,6-495,2680:4776,5
295STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K53K 1921301:09:04211:22:4841,4-495,4441:4036,0
296GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M66M 172Akademia Sportowa Lubliniec1600:47:35205:37:0941,4-495,4861:0952,2
297SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K18K 147RUNTEAM PAWŁOWICE2200:30:41217:02:0741,2-495,6830:4480,5
298BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M3M 82Nocne sępy2700:27:38216:48:1841,0-495,8330:4089,1
299TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M39M 181Rebellion Of Free Runners1201:03:10198:28:5240,8-496,0121:3238,8
300FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M36M 1521803:27:56121:03:4440,8-496,1035:0611,8
301BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K66K 133Rebellion Of Free Runners2001:30:10245:06:1040,6-496,2112:1327,0
302NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M2M 1841500:30:00170:01:0040,2-496,6530:4480,4
303GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M49M 1302600:29:09240:31:0540,1-496,7130:4382,6
304KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M12M 1851201:33:53121:34:4140,0-496,8232:2025,6
305WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 106Kobiety na 5+3002:24:10254:18:4639,6-497,2063:3816,5
306KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K51K 1871601:08:08217:13:2139,6-497,2931:4334,8
307SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M65M 1711901:08:49128:10:0339,3-497,5201:4434,3
308CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M56M 1472100:45:33247:46:1639,3-497,5451:0951,8
309MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K8K 1092600:32:14240:28:2239,2-497,6630:4972,9
310WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 37Kobiety na 5+3501:39:34217:33:4339,0-497,8952:3323,5
311KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K79K 1692101:06:24216:37:4138,9-497,9131:4235,2
312HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 1601600:32:20240:21:0238,8-498,0230:4972,1
313TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K32K 1422301:16:52242:03:1738,5-498,3901:5930,0
314BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+3703:57:44235:09:1638,4-498,4926:119,7
315SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M3M 1871400:50:07240:40:1038,3-498,5131:1845,9
316WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K17K 2052202:40:53169:59:0638,0-498,8494:1314,2
317CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K55K 1961400:21:32216:16:1537,8-499,0430:34105,4
318TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M59M 1571600:42:31240:52:0337,3-499,5281:0852,7
319SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K86K 1881400:41:37240:38:0136,9-499,9431:0753,2
320WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K94K 2071301:03:32193:39:0936,5-500,3081:4434,5
321HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K76K 1612400:37:50216:31:3736,5-500,3631:0257,9
322SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚL.SIERAKÓW ŚLSenior 2 - M45M 1891301:08:39216:59:2436,5-500,3631:5231,9
323PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 119Kobiety na 5+3002:07:20206:17:1436,4-500,4733:3017,1
324NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M16M 190MALINOWE GWIAZDY1200:54:43242:00:2736,3-500,5431:3039,8
325DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K50K 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI1900:42:00240:29:0036,2-500,7031:0951,6
326HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K54K 1942000:43:02168:37:5336,1-500,8031:1150,3
327TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K49K 1851600:42:26240:52:0535,9-500,9581:1050,8
328ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K52K 943401:20:22240:19:4135,4-501,4572:1626,4
329DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K13K 1642300:57:10193:16:1335,0-501,8531:3836,7
330ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K28K 483600:38:34244:04:2934,8-502,0061:0654,2
331WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M72M 193PoWoli do Celu1601:32:31192:50:5234,3-502,5732:4122,2
332CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K8K 1302900:42:16216:37:5033,8-503,0131:1448,0
333DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K96K 210Klub Biegacza Fartlek3600:58:23201:00:3633,8-503,1021:4334,7
334GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M74M 1961200:43:52192:39:2733,6-503,2831:1845,9
335KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 149GB. Galopujące Ślimaki3000:33:39192:31:3933,4-503,4531:0059,6
336MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M33M 138TL Athletics Jastrzębie3601:33:13131:26:4733,4-503,4712:4721,5
337PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 363700:51:47242:32:1133,3-503,5831:3338,5
338MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M37M 154Biegiem przez życie1900:16:20159:29:3733,0-503,8790:29121,1
339SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 173BestFit Club2701:00:05216:34:5433,0-503,8831:4932,9
340CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K60K 2131501:34:53166:42:5532,8-504,0422:5320,7
341KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K80K 1722100:41:34174:59:0032,3-504,5631:1746,6
342ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M25M 113LUBAWA BIEGA2600:40:52240:34:4332,2-504,6931:1647,2
343GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K10K 1252400:35:08240:24:0532,1-504,7231:0554,9
344ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K22K 1632300:50:41241:47:1432,0-504,8531:3537,9
345GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M16M 199BIEGIGORSKIE.PL1401:48:4449:26:3231,8-505,0433:2517,6
346NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M13M 188Zabiegana Rodzina1800:59:59166:55:3231,7-505,1671:5331,7
347WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K101K 219Nordic Walking Lyski1502:03:00173:31:0031,4-505,4233:5415,3
348SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K19K 220BestFit Club2200:25:31216:57:5131,0-505,9030:4972,8
349ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M29M 1263000:19:24237:35:5830,9-505,9310:3795,6
350KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M63M 169Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1901:10:29236:18:5830,6-506,2902:1826,0
351SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M17M 1941900:45:27227:29:4530,3-506,5691:3040,0
352ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K20K 2222400:47:42120:46:0030,0-506,8531:3537,7
353CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K92K 2031602:16:11217:49:0529,6-507,2334:3513,1
354MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M77M 203Cewicki Klub Morsa i Biegacza2603:06:1772:44:1629,5-507,3046:189,5
355ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K63K 223PoWoli do Celu2000:53:25169:15:4529,5-507,3831:4833,1
356KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K21K 2243401:11:37169:08:0029,4-507,4932:2624,6
357DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K19K 1493700:56:24242:55:4929,3-507,5221:5531,2
358ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M48M 2043401:12:08169:08:0029,2-507,6332:2824,3
359MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K89K 1951900:43:05194:57:4328,9-507,9981:2940,2
360MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M58M 1532300:13:07213:22:3928,7-508,1900:27131,1
361MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K68K 1383200:56:21243:21:0228,6-508,2141:5830,5
362MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M44M 1233000:51:56163:45:4128,6-508,2191:4833,1
363PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K9K 1911901:00:03110:28:5428,4-508,4362:0628,4
364GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K100K 2151700:45:36241:11:3827,8-509,0631:3836,6
365KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K16K 1971801:17:00193:15:0027,8-509,1032:4621,6
366WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M10M 1482501:08:40240:29:0527,6-509,2532:2924,1
367GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M53M 1412400:35:11240:23:3127,3-509,5531:1746,6
368RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M35M 913301:16:28191:15:3627,1-509,7732:4921,2
369LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K103K 2282301:03:44195:14:5826,2-510,6932:2624,6
370MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K3K 2291301:08:5997:19:0726,1-510,7432:3822,7
371KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K104K 230PoWoli do Celu1701:08:34217:13:4625,6-511,2632:4022,4
372KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K98K 212Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1901:27:11216:50:0225,5-511,3083:2417,6
373CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K82K 176Nordic Army2502:04:58217:18:1225,4-511,4834:5512,2
374GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M50M 2091902:17:33102:54:3225,2-511,6915:2711,0
375NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M14M 1592500:35:17213:27:5825,1-511,7051:2442,8
376WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M42M 2101200:37:24241:08:5824,8-512,0121:3039,9
377PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K65K 2321900:35:56136:59:1624,8-512,0451:2641,4
378MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M51M 2112301:16:02168:41:3424,7-512,1533:0419,5
379KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K74K 155HRmax Żory2600:58:32199:46:3224,7-512,1702:2225,3
380KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M81M 213MARO Team Jastrzębie-Żory1600:57:40168:56:1824,5-512,4002:2125,4
381PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K67K 2343600:54:02168:49:3524,0-512,8212:1426,7
382KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K93K 2043001:36:13193:21:5523,5-513,3534:0514,7
383WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K97K 2112301:52:52196:12:1823,5-513,3534:4812,5
384DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K59K 206Wataha Team1604:36:00169:27:4122,9-513,98312:045,0
385PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M47M 1981500:27:55245:57:5222,6-514,2431:1448,6
386MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M71M 1861700:59:42217:04:2622,4-514,5032:4022,5
387JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K28K 2381504:07:2727:00:3622,3-514,56711:065,4
388ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K61K 2181601:01:37242:12:4122,1-514,7252:4721,5
389RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 1771800:52:39145:19:1321,7-515,1572:2524,7
390OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M44M 1822700:27:56243:51:1121,7-515,1771:1746,6
391POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M75M 2012100:40:5472:11:5321,4-515,4421:5431,4
392JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M52M 2181901:11:1427:33:2121,3-515,5533:2017,9
393MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K99K 214PoWoli do Celu1600:29:37240:49:5521,0-515,9031:2442,4
394DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M79M 2071600:33:56251:48:0420,8-516,1011:3836,7
395TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M35M 1502700:33:31216:52:0620,3-516,6031:3936,3
396DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K108K 242Nessi Team2301:42:0096:48:1520,1-516,8035:0511,8
397RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M78M 2051600:39:34176:00:0419,7-517,1572:0029,9
398JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M80M 2121601:02:50158:59:1919,5-517,3713:1318,6
399GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K72K 2442400:30:45216:38:4819,4-517,4631:3537,8
400GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K66K 2331902:01:00241:08:0019,3-517,6036:179,5
401ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M84M 222Poranny Beskid Run1502:40:5702:40:5719,0-517,8138:277,1
402HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M55M 2231500:58:00144:44:0018,1-518,7533:1218,7
403FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M85M 2251900:40:17240:39:0817,8-519,0432:1526,5
404DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M86M 2261600:40:2384:19:0117,5-519,3822:1826,0
405MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K68K 2351500:33:41241:00:3517,1-519,8031:5830,4
406FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M14M 192AKTYWNA PSZCZYNA2300:34:49249:20:0017,0-519,8842:0329,2
407FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M87M 2282000:37:5624:58:0916,4-520,4232:1826,0
408PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 171Kobiety na 5+2301:49:21102:34:3816,1-520,7236:468,9
409SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K57K 1102901:05:21238:25:0316,1-520,7984:0414,7
410WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K74K 2482101:10:25168:22:1516,0-520,8234:2313,7
411SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K110K 250Biegamy Razem Władysławowo1601:05:54174:25:3415,9-520,9354:0814,5
412GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K111K 251Nordic Walking Lyski1501:59:18169:55:0615,9-520,9987:318,0
413SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K75K 2533201:05:5899:14:0215,6-521,2224:1314,2
414PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K22K 227Wataha Team1600:31:2097:03:0715,6-521,2332:0029,9
415SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M58M 231UKS Orły Zakopane3200:54:0681:44:4315,4-521,4973:3117,0
416ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K25K 2551900:45:20124:50:3114,5-522,3223:0719,2
417MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M53M 2192Tm4,71700:39:49121:10:2614,1-522,7952:4921,2
418PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M39M 1103501:04:04168:59:0013,9-522,9534:3613,0
419SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K73K 2462700:32:57191:54:2813,1-523,7562:3023,8
420FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M60M 2351600:43:09123:44:2312,2-524,6913:3216,9
421FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M70M 1833200:08:15144:26:1911,4-525,4730:4382,8
422CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K116K 2622401:47:2524:32:1610,8-526,0239:556,0
423DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M40M 2003601:15:3601:15:3610,8-526,0466:598,6
424PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M83M 2172800:44:40169:00:0710,3-526,5134:1913,9
425MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M43M 180Biegiem przez życie2200:28:30193:05:1910,2-526,6382:4721,5
426ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M18M 2381401:04:2825:38:3010,2-526,6826:209,5
427NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 232Zabiegana Rodzina1701:02:3201:02:3210,0-526,8076:139,6
428SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K28K 2682602:15:3502:16:039,1-527,74414:534,0
429KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K105K 231Klub Biegacza Fartlek3601:51:4601:51:468,9-527,95812:334,8
430BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M90M 2401501:38:27123:11:348,8-528,02711:095,4
431KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M91M 2411500:32:51135:21:528,8-528,0933:4516,0
432JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K17K 1343700:50:3197:23:107,6-529,2236:379,1
433KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M92M 244Nordic Walking Lyski1501:21:0601:21:067,4-529,42410:555,5
434GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K30K 274SNPTT Zakopane1600:21:5248:57:337,1-529,7733:0519,4
435KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M21M 2461200:44:5700:44:576,7-530,1996:458,9
436KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K121K 2752100:54:5500:54:556,3-530,5938:466,8
437KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K122K 276Fuchs Oil Team1800:49:5172:21:396,2-530,6568:027,5
438ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M49M 2082000:25:4032:29:505,8-531,0254:2413,6
439KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M46M 249HDK Legion1700:52:0300:52:035,1-531,72310:085,9
440CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K11K 473700:28:0000:28:005,1-531,7965:3210,8
441KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K82K 280Fuchs Oil Team1400:33:4000:33:405,0-531,8356:428,9
442PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K76K 2562700:22:5372:20:284,1-532,7435:3410,8
443DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M20M 2431900:46:5100:46:513,6-533,25313:004,6
444KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K84K 2821700:22:4300:22:433,3-533,5136:488,8
445KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K31K 2833400:44:1300:44:133,3-533,52313:164,5
Znaleziono 445 wynik(ów)