RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:2006:57:27253:25:47652,50,0000:3893,8
2ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:4707:44:39250:19:32536,9-115,6530:5169,3
3KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:0010:05:00252:30:00536,7-115,7761:0753,2
4PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:4810:06:09241:00:48477,3-175,2561:1647,2
5PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:5608:09:19246:37:56451,9-200,6561:0455,4
6SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:2707:17:12240:34:27395,8-256,7261:0654,3
7PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M8M 1441958:48:2003:12:41241:47:25395,3-257,1600:29123,1
8LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M4M 9Zabiegana Rodzina31730:43:5602:49:02250:11:32358,7-293,8320:28127,3
9ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M21M 2211203:36:04246:29:39357,5-295,0460:3699,3
10KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 539912:51:1120:19:26240:51:11333,9-318,5593:3916,4
11SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:1505:10:45240:43:15312,8-339,6760:5960,4
12KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 1Rebellion Of Free Runners34791:47:5402:41:53249:59:38312,7-339,8380:31115,9
13WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 8BIEGIGORSKIE.PL29674:15:4002:10:06242:15:40312,2-340,2660:25144,0
14OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M84M 210NIECHCEMISIE Giżycko7105:51:14241:28:33273,1-379,3931:1746,7
15SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K1K 336842:11:4602:27:41241:27:46259,2-393,2720:34105,3
16TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 11BIEGIGORSKIE.PL35817:12:2503:40:31241:12:25258,8-393,7360:5170,4
17LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 10Zabiegana Rodzina34803:31:1503:45:37251:11:01253,0-399,5520:5367,3
18ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M9M 20491155:34:5601:45:15243:32:39250,2-402,3240:25142,6
19ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M11M 26Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0002:32:58242:53:19235,8-416,6710:3892,5
20KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 7MALINOWE GWIAZDY41962:29:0002:39:00242:29:00233,9-418,6060:4088,3
21GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M7M 1340935:37:5102:39:07249:18:18228,1-424,3850:4186,0
22PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M10M 22RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5901:36:54247:30:16227,4-425,0710:25140,8
23WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K123K 283Grupa CzAMW1504:31:23245:27:03226,5-426,0161:1150,1
24MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 16441028:01:2602:49:17243:10:07220,5-431,9870:4678,2
25HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M6M 12Rebellion Of Free Runners35839:50:2505:25:26239:50:25220,4-432,1401:2840,6
26FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M55M 2613804:36:06161:20:56214,3-438,2081:1746,6
27PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 6Rebellion Of Free Runners40931:47:2701:38:54241:43:14203,7-448,8520:29123,6
28BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M25M 244Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2101:59:40242:04:26203,4-449,0660:35102,0
29SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M14M 37BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0902:03:54241:00:09202,2-450,3260:3697,9
30KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:3801:50:10244:06:38197,0-455,5160:33107,3
31HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:2101:07:13241:53:21190,4-462,1260:21169,9
32SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 21BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0401:05:50241:00:04189,6-462,9260:20172,8
33WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:3805:42:38241:37:38187,2-465,3561:4932,8
34KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K3K 8Rebellion Of Free Runners471105:21:4002:46:31241:21:40187,0-465,5260:5367,4
35SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M17M 1723901:33:16245:44:17186,4-466,1160:30119,9
36KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:09:07241:13:36182,8-469,7060:22158,7
37MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 30PoWoli do Celu591393:10:4504:41:59217:10:45180,6-471,9061:3338,4
38STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 2Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:2801:45:01255:00:28180,1-472,4000:34102,9
39KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M13M 36Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:06:25241:08:15178,6-473,8660:22161,4
40SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10801:42:52241:15:37177,7-474,7990:34103,7
41PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K2K 4Kobiety na 5+38887:33:5703:55:22238:25:07176,3-476,2361:2044,9
42PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 33631481:39:4001:17:39233:45:04173,7-478,7720:26134,2
43GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 32601417:07:2001:50:56241:07:20173,5-479,0060:3893,8
44BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M4M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2801:38:10241:05:28173,1-479,3660:34105,8
45HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 18Stęszewskie piłkary461088:30:3504:05:40248:25:22172,4-480,1431:2542,1
46SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K100K 2113407:00:00247:00:00170,0-482,5062:2824,3
47STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 817410:00:00248:00:00169,5-483,0163:3216,9
48KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 17Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0201:52:49241:44:07168,4-484,1210:4089,6
49KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:1401:05:14243:48:11167,5-485,0010:23154,1
50BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 23521230:09:1301:52:53247:25:07167,0-485,4860:4088,8
51LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K6K 15581370:23:3202:30:30242:23:32166,7-485,7760:5466,5
52ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M12M 34BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:07:32241:23:03163,2-489,2960:4676,8
53RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2702:19:50219:27:50163,1-489,4030:5170,0
54MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:0502:42:48243:44:47162,3-490,1821:0059,8
55WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M51M 1256705:00:00250:00:00161,9-490,6261:5132,4
56FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:4703:57:48241:34:47161,0-491,5261:2840,6
57MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:2702:22:27231:16:21159,5-493,0310:5367,2
58GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 13551297:26:0104:16:39241:26:01157,1-495,3961:3836,7
59ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 29581371:38:1901:45:27222:12:31156,6-495,8640:4089,1
60BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:4602:27:43242:06:46156,2-496,2760:5663,5
61OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16591395:47:0104:53:54243:47:01154,6-497,9361:5431,6
62OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 31591395:48:3204:53:54243:48:32154,6-497,9361:5431,6
63OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 17591395:48:3204:53:54243:48:32154,6-497,9361:5431,6
64MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners9601:11:48248:36:32153,6-498,8640:28128,4
65JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0805:39:11245:59:22152,9-499,6012:1327,0
66KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M50M 242LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI3300:41:51250:47:44152,0-500,4780:16218,0
67WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 19491154:35:4602:40:38218:35:46151,3-501,2061:0356,5
68KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 18601416:32:2202:31:32240:32:22150,2-502,3061:0059,5
69KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5101:49:57217:38:46150,0-502,5410:4381,8
70MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1542984:35:1902:49:49240:35:19149,9-502,5661:0753,0
71NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 847201:45:59240:57:20148,4-504,1060:4284,0
72ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11100:56:28249:09:34148,1-504,3970:22157,4
73CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:11:09244:40:31145,9-506,6350:29123,0
74PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11501:49:28241:28:00145,7-506,8450:4579,8
75KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K135K 316KBKS Radomsko1601:32:17240:29:22145,5-507,0280:3894,6
76SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 10MALINOWE GWIAZDY511201:37:2203:05:28241:37:22144,2-508,3261:1746,6
77SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K10K 74Klub InO Stowarzysze4406:16:51243:18:49144,0-508,4612:3622,9
78LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10502:34:42217:00:32142,8-509,7411:0555,4
79MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M143M 3705301:36:41169:58:44141,6-510,9460:4087,8
80DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 2787901:17:54249:52:12141,3-511,2120:33108,8
81ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:0901:03:48244:48:11140,8-511,7290:27132,4
82GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2003:27:26238:41:46140,7-511,7921:2840,7
83PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M33M 1135801:09:16240:57:01138,1-514,4260:30119,6
84CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M99M 2416403:04:52217:10:21138,0-514,4721:2044,8
85ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611203:19:38240:44:25134,0-518,5561:2940,3
86KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1696002:26:23216:30:06133,8-518,6661:0554,9
87TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:0001:12:01241:27:00132,9-519,6160:32110,7
88BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 736601:10:43240:59:39132,9-519,6320:31112,7
89MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911101:25:10245:04:56131,9-520,6260:3892,9
90BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:3203:40:00240:41:32131,0-521,4761:4035,7
91KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211600:35:27240:51:21130,5-521,9870:16220,9
92KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K65K 253Kobiety na 5+4502:39:43217:35:11130,4-522,0761:1349,0
93KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K25K 1273203:11:09240:49:15129,8-522,6871:2840,7
94KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0101:57:46243:41:50129,5-523,0260:5466,0
95MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210803:02:41248:25:22128,5-523,9861:2542,2
96SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11701:45:44227:05:10128,5-523,9930:4972,9
97DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:0901:11:26241:04:09128,4-524,1260:33107,8
98CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611802:05:44241:23:16126,8-525,7360:5960,5
99KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 35631489:31:1301:53:43241:31:13125,6-526,9160:5466,3
100JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M3M 24531248:10:2803:13:28242:42:49125,1-527,3901:3238,8
101KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec8800:42:06194:04:30125,0-527,5460:20178,1
102BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 21631489:30:4901:45:50241:30:49124,2-528,2760:5170,4
103SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 2908201:31:15242:03:43123,8-528,7340:4481,4
104BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M27M 975801:14:48241:17:53123,7-528,7860:3699,2
105GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K33K 1515903:44:56234:05:03123,6-528,8751:4933,0
106MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:2702:25:18241:24:27123,5-528,9961:1051,0
107ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K93K 3372401:21:04216:25:38123,1-529,4040:3991,1
108PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku7901:10:38241:10:23123,0-529,5060:34104,5
109GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4602:58:52241:42:46123,0-529,5561:2741,2
110MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:3200:22:11246:37:53122,9-529,6290:10332,3
111OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:07:56241:07:29121,6-530,9260:33107,4
112STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:5704:07:08240:35:57121,3-531,1862:0229,5
113JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 12531248:12:0603:23:47242:54:20120,1-532,4021:4135,4
114WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team9101:35:39242:19:37119,2-533,3260:4874,8
115WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 1617703:33:01250:05:15118,4-534,1301:4733,3
116CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:5702:51:13241:07:03117,8-534,6861:2741,3
117KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:42:06241:04:13116,9-535,6280:5268,7
118PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10502:06:31242:25:45116,7-535,8161:0555,3
119ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:0001:50:00241:00:00116,6-535,9460:5663,6
120KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:5402:02:06235:09:56116,5-536,0001:0257,3
121GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 38701657:41:1601:13:40241:41:16116,5-536,0360:3794,9
122ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 1567401:29:18235:32:13116,0-536,4810:4678,0
123SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:44:57204:02:12115,6-536,9110:5466,1
124SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10503:03:00240:59:29115,4-537,1561:3537,8
125OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:5701:05:18243:17:57114,8-537,6960:34105,5
126KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska8301:23:30239:58:23112,8-539,6630:4481,1
127KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:0002:34:21240:30:00112,8-539,7361:2243,8
128SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec11000:59:36241:46:53112,5-540,0160:31113,2
129MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K53K 2193901:26:33243:13:29112,5-540,0540:4678,0
130WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M54M 2273401:57:43240:52:59112,1-540,4461:0357,1
131OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:3002:23:15240:31:30112,0-540,4761:1646,9
132DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2701:19:07240:51:27112,0-540,4760:4285,0
133SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:1505:35:13232:34:49111,4-541,1043:0019,9
134KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:0906:25:12237:28:11111,3-541,1973:2717,3
135BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 1197401:55:09243:16:45111,3-541,2051:0258,0
136DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:13:32241:31:51111,1-541,4360:3990,6
137MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M76M 325MARO Team Jastrzębie-Żory4800:55:28241:03:27110,9-541,5660:29120,0
138DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M130M 3262902:39:12243:48:59110,9-541,6221:2641,8
139POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:1201:41:00241:55:12110,8-541,6960:5465,8
140OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:2901:47:09252:09:59110,5-542,0260:5861,9
141CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610202:53:59175:27:30110,5-542,0471:3438,1
142KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M50M 1994502:44:08243:15:38110,4-542,1561:2940,3
143ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M55M 2315601:03:58218:51:28110,0-542,5020:34103,2
144MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4701:15:17241:18:47109,9-542,6460:4187,6
145MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012200:55:06197:20:59109,4-543,1130:30119,1
146TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners9001:05:32235:56:09108,9-543,5680:3699,7
147CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:4002:54:44241:59:40108,8-543,6661:3637,4
148ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010803:49:00243:03:00108,5-543,9962:0628,4
149SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3500:44:55210:39:44108,2-544,3220:24144,5
150STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K56K 1065201:44:24240:39:33108,0-544,4840:5762,1
151MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M63M 283MARO Team Jastrzębie-Żory3201:29:18241:53:44107,9-544,5680:4972,5
152PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M29M 1555300:12:48240:56:37107,7-544,8260:07504,8
153BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11701:07:15243:44:01107,4-545,1430:3795,8
154DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:5902:37:02246:53:42107,1-545,3591:2740,9
155MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K40K 1815501:34:04254:31:28107,1-545,4480:5268,3
156MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu10101:13:00217:11:40106,9-545,6460:4087,8
157MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K59K 237Klub InO Stowarzysze4406:28:41241:25:39106,9-545,6553:3816,5
158KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 19210001:20:15185:35:34106,5-546,0510:4579,6
159CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners9801:35:53195:48:17106,1-546,4370:5466,4
160ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:0001:25:41241:06:00105,6-546,9060:4873,9
161BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:2801:00:28240:27:13105,3-547,1740:34104,5
162GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 2568001:54:41241:26:36105,2-547,2861:0555,0
163NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11402:31:04246:51:34104,6-547,9281:2641,5
164DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210401:20:42240:57:37104,6-547,9510:4677,7
165KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M40M 1445801:11:56217:07:25104,3-548,2560:4187,0
166SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+8102:23:17243:12:06104,2-548,3561:2243,6
167OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M32M 3952907:16:5200:44:05103,8-548,7364:1214,3
168KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 959300:53:36243:14:06103,7-548,8370:31116,0
169WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311701:00:38251:10:29103,4-549,1000:35102,3
170JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 390MARO Team Jastrzębie-Żory1601:13:33153:36:32102,9-549,5620:4284,0
171ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M56M 2645802:18:58218:07:00102,3-550,2061:2144,2
172ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K16K 2045102:02:36228:59:38102,0-550,4781:1249,9
173TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911900:35:06241:41:20102,0-550,4960:20174,4
174MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5903:11:52195:24:24101,8-550,6911:5331,8
175SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners9902:41:18235:39:24101,2-551,2881:3537,7
176KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:3501:27:22240:42:35101,2-551,3060:5169,5
177SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K121K 2773502:59:25241:33:57101,1-551,3701:4633,8
178ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:3400:45:48241:59:34101,0-551,5060:27132,3
179GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10301:57:57242:03:30100,9-551,6061:1051,3
180JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:1600:40:30226:28:36100,9-551,6520:24149,4
181NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M123M 2993101:21:55241:14:56100,3-552,1790:4873,5
182BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3902:07:02240:54:39100,3-552,2161:1547,4
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
183LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010200:58:15240:44:0099,7-552,8060:35102,7
184KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 2267801:16:00240:21:4499,0-553,4760:4678,2
185JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team8201:29:48249:05:1998,4-554,1520:5465,7
186PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:2102:19:38241:02:2198,1-554,3761:2542,2
187MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M75M 1836402:00:00241:00:0098,1-554,4461:1349,0
188FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych9003:52:00242:10:0097,9-554,6062:2225,3
189PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M47M 1896401:27:51241:40:5597,3-555,2460:5466,4
190KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik7802:24:06240:41:5396,9-555,5861:2940,4
191FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:5401:48:00241:01:0096,6-555,9161:0753,7
192GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710601:18:44239:35:5296,3-556,1790:4973,4
193KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K126K 2933402:41:00241:32:0095,9-556,6061:4035,7
194SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 798501:02:10217:27:0095,2-557,3180:3991,9
195GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11301:58:33240:56:4295,1-557,4061:1448,1
196KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 14551297:33:4103:09:40241:33:4194,9-557,6361:5930,0
197WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810901:00:00241:18:0093,3-559,2060:3893,3
198SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712101:28:32169:28:0793,2-559,2710:5663,2
199CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0601:43:35227:23:3993,2-559,2911:0654,0
200BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 1117401:32:13216:46:2893,2-559,3500:5960,6
201BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K12K 157Mafia Team Lubliniec6400:42:35240:20:0093,0-559,5360:27131,0
202BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10602:25:07248:16:4192,7-559,7601:3338,3
203MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:0801:28:15225:59:1592,6-559,8890:5763,0
204PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:3306:39:27217:12:3392,5-560,0364:1913,9
205SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:0101:42:06241:47:3692,2-560,3081:0654,2
206PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners9901:30:49244:46:2292,2-560,3130:5960,9
207ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:5501:44:08240:37:5592,2-560,3171:0753,1
208POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511501:04:08241:09:5491,8-560,6860:4185,9
209GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 908601:22:11223:33:3491,6-560,9240:5366,9
210HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M60M 1497101:12:00241:42:0091,2-561,3060:4776,0
211BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M27M 3032801:23:24210:51:4891,0-561,4930:5465,5
212SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 2507402:30:18170:00:5990,8-561,6961:3936,3
213WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team9101:42:17242:26:0090,8-561,7161:0753,3
214ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners9901:04:12245:09:1690,8-561,7470:4284,8
215SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4001:57:04241:19:0290,4-562,0961:1746,3
216KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K90K 1925901:59:52239:23:1790,1-562,3671:1945,1
217LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 1327901:53:28218:17:1889,8-562,7561:1547,5
218NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:0402:19:17217:42:0489,7-562,8361:3338,6
219DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12303:20:15159:35:4089,4-563,0982:1426,8
220MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:3403:35:10244:22:1289,4-563,1102:2424,9
221ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 1108801:10:11240:43:2789,1-563,3660:4776,2
222BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11402:09:16249:16:4189,0-563,4671:2741,3
223KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 25531250:22:0702:05:59242:16:0589,0-563,5261:2442,4
224MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0103:20:45239:02:2988,6-563,9052:1526,5
225KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K23K 169SieChodzi6000:34:39242:34:5688,4-564,1560:23153,0
226KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010901:23:23241:18:1088,2-564,3060:5663,5
227GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10201:53:39248:15:5088,1-564,3771:1746,5
228SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 2567507:15:06188:01:5988,1-564,3924:5612,2
229KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10602:09:56225:40:4288,0-564,4611:2840,7
230LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910601:53:05242:23:2588,0-564,4781:1746,7
231ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 1608901:14:37216:32:2887,8-564,6960:5070,6
232TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K38K 1716102:09:29217:41:0087,8-564,7261:2840,7
233MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 1158602:23:32217:19:2287,5-565,0471:3836,6
234WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K13K 146Grupa CzAMW7110:00:00250:00:0087,4-565,1366:528,7
235PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810200:58:53246:03:1687,2-565,3260:4088,8
236WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 1689601:45:58240:32:1486,9-565,5761:1349,2
237PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310602:54:06240:53:2086,9-565,6062:0029,9
238PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners9801:15:18240:33:1286,6-565,8860:5269,0
239RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 1888600:41:54239:22:1486,4-566,0870:29123,8
240RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 1916601:19:58240:47:4086,3-566,2360:5564,7
241JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners8201:25:41193:28:1886,1-566,3760:5960,3
242POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M88M 364B4TEAM1901:17:18240:27:0386,1-566,3910:5366,8
243PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5701:14:45240:16:5785,3-567,1860:5268,5
244ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 788001:29:56245:35:0385,3-567,1911:0356,9
245BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010901:22:18242:37:0785,2-567,3260:5762,1
246IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M140M 3553502:06:06240:52:5885,1-567,4161:2840,5
247WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710303:05:00243:00:0085,0-567,5062:1027,6
248DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M124M 3014602:32:11219:01:4484,8-567,6651:4733,4
249SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:0301:55:05242:33:0383,9-568,5961:2243,7
250SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:0301:55:05242:33:0383,9-568,5961:2243,7
251GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M49M 2334600:13:43246:11:1183,8-568,6890:09366,6
252GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:1801:29:59228:51:2383,2-569,3401:0455,5
253WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 1758200:48:19240:46:4382,9-569,6210:34102,9
254GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911100:39:12244:10:3682,6-569,9220:28126,4
255BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 11521230:32:4900:53:46223:03:1982,6-569,9410:3992,1
256ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 1286202:14:21240:57:4282,4-570,1161:3736,8
257NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M43M 103Dębickie Gepardy7008:32:43218:05:0882,2-570,3176:149,6
258SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 2689401:00:46240:58:1082,0-570,5060:4481,0
259ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 2538101:05:47241:52:2881,7-570,7760:4874,5
260OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 3287600:33:44240:30:0181,5-570,9960:24145,0
261KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M28M 1546000:56:49223:22:0081,5-571,0360:4186,0
262GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo11001:26:15239:41:3181,4-571,0911:0356,6
263MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10900:50:37251:49:1381,3-571,2040:3796,4
264MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10601:16:05219:04:2181,2-571,2650:5664,1
265DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410602:52:23241:40:0380,9-571,5762:0728,2
266PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K43K 3202602:04:21245:06:1980,9-571,5931:3239,0
267KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910903:41:53232:42:0280,5-571,9682:4521,8
268BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11501:33:01215:41:4980,4-572,1161:0951,9
269KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510601:27:40241:18:3380,4-572,1561:0555,0
270TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610901:27:01195:24:1980,2-572,3451:0555,3
271RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K91K 1953701:21:2997:19:3680,1-572,3961:0159,0
272ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko7101:00:00245:58:5680,0-572,4930:4480,0
273WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10601:57:14243:35:2079,7-572,7931:2840,8
274ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K88K 3186101:52:59193:13:3679,6-572,8961:2542,3
275WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711202:37:07218:09:0979,3-573,1861:5830,3
276HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 1597201:36:26241:14:1979,3-573,1961:1249,3
277DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912002:44:14238:02:4479,3-573,2562:0429,0
278TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 4179101:13:09217:07:0279,2-573,3490:5564,9
279DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3802:37:40251:36:3879,1-573,3831:5930,1
280WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 20310101:15:35217:13:3678,8-573,7060:5762,6
281HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec8101:01:32217:37:5778,7-573,8460:4676,7
282SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110400:55:42240:54:1778,6-573,9060:4284,7
283SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 1377601:18:15217:04:0478,5-574,0260:5960,2
284MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10701:17:58212:18:5378,4-574,0960:5960,3
285KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M5M 404KBKS Radomsko1400:47:13240:24:2978,1-574,4000:3699,3
286NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners9601:28:00194:14:3478,1-574,4061:0753,3
287BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910502:24:44242:04:1378,1-574,4511:5132,4
288PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:1401:27:06241:01:4677,8-574,6861:0753,6
289WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1856102:03:14190:26:1877,8-574,7261:3537,9
290MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310701:20:58217:06:2377,6-574,9061:0257,5
291NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410400:43:10252:39:5677,6-574,9160:33107,8
292KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 889001:14:57240:40:1877,5-574,9960:5862,0
293RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:4701:57:27239:52:5277,4-575,1481:3139,5
294NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410301:20:00240:12:4277,3-575,2461:0257,9
295GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14611001:16:09241:23:0377,2-575,2760:5960,9
296BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 1379104:04:00196:11:0077,0-575,5463:1018,9
297ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10600:34:27216:27:2276,9-575,5660:26134,0
298PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:30:26240:58:3376,8-575,7360:23151,4
299MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 3268101:23:51182:58:5276,1-576,4111:0654,5
300PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910501:34:45240:22:3476,1-576,4261:1448,2
301BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611800:47:24240:43:5475,8-576,6760:3796,0
302ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:01:24240:49:5175,6-576,8960:4873,9
303DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610800:36:47241:06:0075,5-576,9860:29123,2
304MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510600:30:58217:42:2675,3-577,2160:24145,9
305DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11100:55:12242:06:2975,1-577,3960:4481,6
306AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M39M 191Grupa CzAMW4602:20:00242:05:0074,8-577,7061:5232,1
307MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10301:09:59176:42:5874,7-577,8070:5664,0
308WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 1778100:24:00221:56:1074,5-577,9850:19186,3
309MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners10001:41:37192:30:0074,5-578,0461:2144,0
310WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M126M 3083101:10:46216:38:2474,4-578,0900:5763,1
311MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo8902:00:45237:29:3274,1-578,3871:3736,8
312CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners9001:19:17215:34:4274,1-578,4341:0456,1
313KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K19K 2485201:46:52241:54:2273,8-578,7461:2641,4
314BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312301:59:07213:05:4173,6-578,8771:3737,1
315HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 1858801:11:07240:22:5173,4-579,1150:5861,9
316MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi8001:24:17241:16:4673,4-579,1261:0852,2
317PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 969700:51:37192:41:1973,3-579,2030:4285,2
318SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:4300:33:41240:31:4373,1-579,4260:27130,2
319WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810601:28:59241:36:0673,0-579,5361:1349,2
320WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski9801:21:30241:40:0672,9-579,5961:0753,7
321GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K22K 2805201:46:00241:35:0072,8-579,6961:2741,2
322KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610700:57:35236:33:2072,5-579,9590:4775,6
323KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510501:49:46240:51:3972,4-580,1501:3139,6
324KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 1678000:51:08241:03:3872,2-580,2700:4284,8
325RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K116K 270Rebellion Of Free Runners4600:55:31241:18:3872,2-580,3240:4678,0
326BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212001:34:49210:56:1572,0-580,5501:1945,5
327FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K38K 2903800:38:28243:02:0971,6-580,8760:32111,7
328MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311801:24:08219:39:3371,5-580,9671:1051,0
329LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze10000:41:05198:06:0371,1-581,3790:34103,9
330SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M86M 2126500:42:21252:20:0971,1-581,4040:35100,7
331DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11903:40:37239:15:0171,1-581,4323:0619,3
332MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K23K 2984600:14:25242:45:0871,1-581,4460:12295,7
333WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 3507900:54:12224:19:5271,0-581,4730:4578,6
334JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 1178601:01:31187:46:5570,9-581,5850:5269,2
335TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec9500:48:24218:54:1770,7-581,7570:4187,7
336PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 2346801:06:53217:22:4270,3-582,2160:5763,1
337GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11704:49:55174:07:3870,2-582,2754:0714,5
338KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 2896400:25:56239:54:4770,2-582,3490:22162,3
339BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 1749401:10:15241:24:0869,9-582,5741:0059,7
340MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 3836501:31:25176:38:2469,8-582,7441:1845,8
341IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K36K 4022103:24:47216:52:0069,7-582,7642:5620,4
342NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo7501:51:39244:23:3169,6-582,8901:3637,4
343HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12300:02:52246:47:5069,6-582,8920:021 457,0
344KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M65M 2864000:32:32219:41:1969,6-582,9020:28128,4
345KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110402:27:38241:01:3169,5-583,0042:0728,2
346NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M85M 211NIECHCEMISIE Giżycko7101:18:09217:34:4869,4-583,0811:0753,3
347MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10302:12:22217:38:3968,9-583,5861:5531,2
348KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912301:07:33243:38:0668,9-583,5860:5861,2
349NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210600:31:59216:59:5768,7-583,7660:27129,0
350KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 2259301:28:01253:06:4968,4-584,1321:1746,6
351ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410601:30:41241:39:1668,4-584,1361:1945,2
352KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary9201:28:46246:00:2168,3-584,2391:1846,1
353ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 2846400:51:28241:26:3568,2-584,2860:4579,5
354PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners10001:15:22217:04:5168,2-584,2991:0654,3
355CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10700:51:28237:47:3468,1-584,3720:4579,4
356REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K132K 307Radlinioki w biegu6001:19:23225:51:3467,9-584,6001:1051,3
357MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810301:30:57247:12:3467,5-584,9971:2044,5
358ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12611001:26:14240:44:1867,5-585,0131:1647,0
359DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 2396301:07:31236:42:3067,5-585,0161:0060,0
360KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 3859901:42:08217:34:4167,1-585,4561:3139,4
361SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners9600:49:11241:29:4967,0-585,5160:4481,7
362RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza7901:00:59237:35:5167,0-585,5400:5465,9
363RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team6702:22:25169:48:0366,6-585,8672:0828,1
364REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K159K 3773201:11:47250:39:4466,5-586,0401:0455,6
365ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:44:00240:42:0066,4-586,0660:3990,6
366SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners9201:31:03256:04:0266,3-586,2561:2243,7
367ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010702:56:00241:20:2166,1-586,4162:3922,5
368WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M12M 92Grupa CzAMW7110:00:00250:00:0066,1-586,4469:046,6
369PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 1707601:20:19216:34:3665,6-586,9261:1349,0
370CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910800:45:20240:19:4865,5-586,9610:4186,8
371CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 2667601:08:10244:29:5365,5-586,9631:0257,7
372KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210900:52:48228:02:0065,5-586,9650:4874,5
373SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110601:24:0897:53:4064,9-587,6461:1746,3
374MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10701:01:31216:25:4164,8-587,6890:5663,2
375WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 27Grupa CzAMW561325:00:0010:00:00221:00:0064,7-587,8069:166,5
376MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11303:47:18171:24:0364,6-587,8863:3117,1
377ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 1349600:39:00218:27:0064,5-587,9860:3699,3
378KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:5801:35:00168:53:5864,5-588,0361:2840,7
379ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11300:43:46241:38:2164,2-588,2660:4088,1
380PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112300:56:38244:07:3564,2-588,3180:5268,0
381FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M12M 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI6401:30:48243:01:2664,2-588,3291:2442,4
382KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3701:58:51230:01:2564,1-588,4311:5132,3
383PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K117K 2725800:53:42254:19:4663,7-588,7640:5071,2
384WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0701:02:09229:49:0763,7-588,7820:5861,5
385FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12301:47:56247:43:2463,7-588,8351:4135,4
386KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M83M 3483801:58:16241:04:0063,6-588,8661:5132,3
387ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K137K 323Kobiety na 5+4200:12:04240:36:0163,5-589,0160:11315,7
388BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY8700:54:34241:42:4563,4-589,0960:5169,7
389GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512300:49:49195:07:0163,2-589,3060:4776,1
390MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211300:50:17240:22:3563,2-589,3360:4775,4
391JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo7801:41:52240:47:4063,1-589,3881:3637,2
392PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K71K 2635401:14:58216:29:4062,9-589,5761:1150,4
393LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610701:13:00241:26:0062,9-589,5761:0951,7
394SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 3883202:12:00169:20:5162,8-589,6662:0628,6
395SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911701:16:00241:00:0062,8-589,7061:1249,6
396BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11101:31:49227:33:2762,8-589,7441:2741,0
397MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K123K 4123201:13:18241:49:1062,4-590,0951:1051,1
398KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 1667801:24:11241:18:3962,4-590,0961:2044,5
399SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412200:29:18216:53:4062,3-590,1760:28127,6
400SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 2928101:04:48216:30:0862,3-590,2461:0257,6
401BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11201:29:16241:03:5962,1-590,3821:2641,8
402STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 2549901:40:09232:22:3762,1-590,4361:3637,2
403SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M69M 3185701:47:42243:38:4961,7-590,7861:4434,4
404KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M71M 312B4TEAM4301:51:51240:46:4361,5-590,9631:4933,0
405PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112404:01:51249:16:5661,5-590,9653:5515,3
406NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210800:54:35219:54:5961,5-590,9660:5367,6
407DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:2200:53:09192:38:5661,5-591,0360:5169,4
408FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10400:18:53235:48:1961,5-591,0560:18195,3
409KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110901:19:51241:09:4361,4-591,1461:1846,1
410BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners9400:53:24240:35:2461,2-591,3170:5268,8
411GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski8301:38:38208:42:2661,0-591,4841:3637,1
412KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10901:21:24249:44:1160,9-591,5831:2044,9
413TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510800:33:25246:10:0760,8-591,7560:33109,1
414BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K35K 268Kobiety na 5 +4101:05:32241:20:4460,7-591,8061:0455,6
415WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary9201:31:47246:00:3060,7-591,8491:3039,7
416GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11203:29:03240:48:4860,6-591,9363:2717,4
417ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2601:02:11241:05:2660,4-592,0661:0158,3
418BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory11000:23:36216:35:1159,9-592,5760:23152,4
419IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 3383901:33:47241:40:3159,9-592,6141:3338,3
420WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M135M 3436300:51:58148:10:4959,8-592,7110:5269,0
421ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:4801:37:14254:53:4859,5-592,9811:3836,7
422TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12301:05:32239:40:4359,4-593,1101:0654,4
423PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 1168201:09:12205:40:3259,3-593,1831:0951,4
424WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K112K 2505105:43:00194:33:0059,1-593,3765:4810,3
425BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411101:49:15217:13:0059,1-593,3781:5032,5
426WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K44K 4365307:43:15217:30:1458,9-593,6367:527,6
427KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K160K 3813300:13:48241:09:1958,2-594,2800:14253,2
428ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M148M 3822200:53:09241:04:0558,2-594,3560:5465,6
429PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10301:01:24237:56:4758,1-594,3861:0356,8
430KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110400:38:48234:57:0458,1-594,4200:4089,8
431BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners9200:25:41242:40:1858,0-594,5190:26135,5
432DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega8100:45:28240:38:1657,9-594,5760:4776,4
433BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10201:10:19147:28:4557,8-594,7541:1349,3
434KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9901:07:12191:45:1657,6-594,8681:0951,5
435MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910900:22:15241:29:5957,4-595,1560:23154,7
436ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K126K 4294002:09:45241:12:4757,3-595,1762:1526,5
437NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110602:40:59249:15:0457,1-595,3882:4921,3
438JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10900:30:20171:17:3157,1-595,4110:31112,9
439GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 2238301:03:48217:35:5256,9-595,6261:0753,5
440GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners9900:49:32240:36:0256,8-595,6760:5268,8
441GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4801:04:47211:12:0156,8-595,6831:0852,6
442ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810801:33:13220:03:3656,4-596,0761:3936,3
443FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 3248200:39:28225:15:4956,4-596,0830:4185,8
444STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1801:07:44248:32:4356,4-596,1391:1249,9
445JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10401:21:13170:19:4056,2-596,3011:2641,5
446BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411401:39:48237:30:1156,2-596,3201:4633,8
447KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 2458700:59:34215:16:0456,2-596,3311:0356,6
448ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210901:16:31217:11:1556,2-596,3461:2144,0
449TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610800:47:32240:57:1956,1-596,4130:5070,8
450WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega8000:18:24223:40:0256,1-596,4180:19182,9
451NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:4401:16:45254:51:4456,0-596,4681:2243,8
452KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K48K 3822604:13:29242:33:1056,0-596,4764:3113,3
453MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 3866606:16:50242:52:4755,9-596,5916:448,9
454RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310500:19:13240:35:5855,8-596,6960:20174,3
455JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M26M 360Rebellion Of Free Runners3000:56:42222:10:2155,7-596,7631:0159,0
456KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K154K 363B4SPORT3301:30:21241:17:3555,2-597,2961:3836,7
457BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M20M 3156600:36:31216:38:4455,2-597,3060:3990,7
458SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2300:58:19240:43:2355,2-597,3361:0356,8
459NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M14M 2555901:23:34169:48:3555,1-597,3961:3039,6
460GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M160M 419BIEGIGORSKIE.PL6001:01:28145:57:3055,1-597,4261:0653,8
461PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3464501:47:09217:00:5955,0-597,4761:5630,8
462POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners9500:54:37169:19:0055,0-597,5060:5960,4
463SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 1439300:47:35216:47:3455,0-597,5560:5169,3
464SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 3589101:27:54169:27:3954,9-597,5611:3537,5
465KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary9210:00:00254:20:0054,9-597,62610:555,5
466MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec7600:29:30246:28:5654,8-597,7250:32111,4
467ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12001:33:32240:51:0054,8-597,7461:4235,1
468RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010500:24:30240:43:3054,4-598,0860:27133,3
469PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33311001:33:00242:53:0554,4-598,1461:4235,1
470OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 4059201:03:45240:29:0054,2-598,2761:1051,0
471TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:02:15217:03:5654,2-598,2861:0852,3
472WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:25:58150:51:2654,2-598,3321:3537,8
473BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11601:02:37242:17:0154,2-598,3561:0951,9
474NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners9201:00:04193:49:5854,1-598,3761:0654,1
475PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M100M 414B4TEAM4100:47:10219:35:2054,1-598,4170:5268,8
476BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10900:42:48193:07:0854,0-598,5460:4775,6
477STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910705:16:31240:42:2653,9-598,6065:5210,2
478WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012301:06:46240:35:0253,5-598,9861:1448,1
479BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 24410001:05:43240:51:2653,5-598,9961:1348,9
480PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110501:15:28241:11:1353,4-599,1261:2442,4
481KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners9801:03:39237:09:4453,4-599,1481:1150,3
482POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K105K 367Forma Wodzisław Śląski3201:09:2674:09:0353,3-599,1941:1846,1
483SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K177K 4231601:48:28241:02:2453,3-599,2492:0229,5
484SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team9301:11:45216:51:2653,2-599,2961:2044,5
485KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212101:35:42219:48:4953,2-599,3301:4733,3
486KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M132M 334Grupa CzAMW4000:26:05244:21:5253,0-599,4810:29122,0
487JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 105WKB Maratończyk Włocławek7501:20:02195:40:4353,0-599,5121:3039,7
488WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M155M 4006502:15:11193:54:3252,9-599,5612:3323,5
489MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M87M 2136401:00:51193:47:5152,8-599,6971:0952,1
490BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10301:15:02194:15:2952,7-599,7951:2542,2
491PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 3197501:20:29220:06:5052,6-599,8761:3139,2
492MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12300:36:50245:06:3752,6-599,8850:4185,7
493PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M79M 3795601:25:32217:30:3652,5-600,0061:3736,8
494GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec8900:40:20240:52:4452,5-600,0270:4678,1
495TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 2167002:13:19241:17:2452,3-600,1962:3223,5
496TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 2588001:53:44241:04:5952,3-600,2362:1027,6
497WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 2099100:53:57242:15:3852,2-600,2931:0158,1
498PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K174K 4203106:19:58241:03:5952,0-600,4967:188,2
499PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 1388500:26:18216:26:3552,0-600,5360:30118,6
500KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:56:08241:09:5951,7-600,8062:1426,7
501GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 3167801:05:4699:41:1251,7-600,8531:1647,1
502STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 24010001:18:48217:08:5451,5-601,0061:3139,2
503SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610800:28:51243:00:1751,4-601,1110:33106,9
504PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311301:30:31240:48:5451,2-601,3361:4633,9
505MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:3101:34:33241:17:3151,0-601,4761:5132,4
506GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11704:11:54201:10:1051,0-601,4934:5612,2
507KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710500:36:40241:13:3451,0-601,5420:4383,4
508MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010700:54:27145:37:2950,9-601,5761:0456,1
509KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M16M 1578201:03:00216:52:5850,7-601,8061:1448,3
510WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners9702:14:57201:41:0350,6-601,9302:4022,5
511MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11901:02:35240:55:2950,6-601,9401:1448,5
512DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10601:09:02243:02:1950,4-602,1491:2243,8
513SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12201:03:44241:08:0850,3-602,1861:1547,4
514BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 4052300:46:00240:52:4850,2-602,2740:5465,5
515WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M131M 3295401:14:38205:42:4750,2-602,2781:2940,4
516RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10901:02:32214:04:4050,0-602,4651:1448,0
517DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners9701:40:56196:04:0849,9-602,6422:0129,6
518MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:4801:14:18217:07:4849,8-602,7361:2940,2
519BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 2859800:39:33241:30:0049,7-602,7960:4775,4
520OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3901:04:03217:00:3949,7-602,8261:1746,5
521BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2356301:05:33240:31:1149,6-602,8961:1945,4
522SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12400:58:09224:45:4949,6-602,9351:1051,1
523NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy7005:06:21218:44:3949,6-602,9386:109,7
524DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510500:46:05146:46:5449,5-602,9890:5564,5
525ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11802:23:05225:51:5749,4-603,0682:5320,7
526SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12300:30:36246:15:3349,2-603,3020:3796,5
527SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10600:49:30243:52:0349,2-603,3181:0059,6
528GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210802:31:29193:15:1849,1-603,3963:0519,5
529KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10801:01:23239:00:5149,1-603,4431:1548,0
530SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110601:55:00241:09:0049,1-603,4562:2025,6
531GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 281Mafia Team Lubliniec6001:26:03222:35:1649,0-603,5461:4534,1
532CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania7401:26:39219:34:5248,6-603,9171:4633,6
533MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10302:00:51149:50:0748,5-604,0512:2924,1
534SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910702:12:06238:07:3148,3-604,1732:4322,0
535DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K4K 9471105:34:4502:18:37241:34:4548,3-604,1862:5220,9
536ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K43K 4352102:46:02240:35:3348,2-604,2873:2617,4
537MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 2528301:13:39208:38:4748,1-604,4101:3139,2
538WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511500:54:06192:25:0048,0-604,5061:0753,2
539DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210303:24:4197:34:2347,7-604,7664:1714,0
540MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410201:06:09217:13:2547,7-604,7761:2343,3
541BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners8100:56:57225:48:1747,6-604,9501:1150,1
542PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 2178800:48:09229:33:0047,5-605,0171:0059,2
543BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110600:56:17224:12:5447,3-605,2401:1150,4
544WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10601:00:32225:51:5847,2-605,2611:1646,8
545GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10900:51:18241:07:0647,2-605,2761:0555,2
546WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211200:24:07240:29:1847,2-605,2960:30117,5
547ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10801:05:03241:18:1547,1-605,3961:2243,5
548OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 3458101:34:30241:29:1147,1-605,4362:0029,9
549BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M81M 3396000:46:22217:05:2947,0-605,4960:5960,8
550TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners9800:40:54230:09:4546,8-605,7370:5268,6
551ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze7405:50:49171:01:2146,8-605,7407:308,0
552PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 4097201:20:00216:47:5146,7-605,7961:4235,0
553WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212300:30:23248:54:5246,5-605,9930:3991,9
554DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M150M 3866900:31:58240:31:1746,4-606,1010:4187,1
555SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 36910001:18:11246:57:2646,4-606,1161:4135,6
556KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 2989501:04:44169:01:4446,4-606,1261:2343,0
557URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611100:48:16220:00:0446,2-606,2951:0257,4
558KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K133K 444SJZ GO!2001:33:28241:37:0746,1-606,4362:0129,6
559SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3626400:37:58192:38:4746,0-606,5150:4972,7
560KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311401:41:14192:58:1245,9-606,6062:1227,2
561KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10702:04:03217:36:3045,9-606,6262:4222,2
562KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo7601:39:57216:59:1145,8-606,7262:1027,5
563HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 4259001:00:45195:56:4645,8-606,7291:1945,2
564DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 2337901:05:01215:47:4445,8-606,7521:2542,2
565MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912311:24:29251:58:5645,8-606,75414:574,0
566RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011601:17:38195:20:5845,7-606,8061:4135,3
567NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710200:30:00242:01:0045,6-606,8960:3991,2
568SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 214Kobiety na 5+6601:53:00242:05:0645,5-607,0462:2924,1
569MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510503:43:59240:19:1945,4-607,0764:5512,2
570GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners9001:39:03241:39:5745,4-607,0762:1027,5
571ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10800:11:12168:18:1745,1-607,4380:14241,4
572SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12300:40:23239:32:1244,9-607,6040:5366,7
573KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M125M 3064501:18:37121:10:0044,6-607,8861:4534,1
574KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K75K 2714001:07:03216:57:2144,6-607,8971:3039,9
575DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M27M 3613901:01:24241:07:3644,5-607,9651:2243,5
576DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811501:41:45216:25:2344,4-608,1502:1726,2
577PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K96K 3484600:38:25241:15:4644,1-608,3960:5268,9
578SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K42K 3135703:44:20242:02:3944,1-608,4545:0511,8
579MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110700:28:40240:37:4043,9-608,5660:3992,0
580GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111100:43:50228:50:4443,9-608,5830:5960,1
581KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo8501:39:42241:05:5343,8-608,7162:1626,4
582SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 2577101:12:28241:07:4643,7-608,8561:3936,1
583NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners9405:56:46241:09:3543,6-608,9268:117,3
584RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 2157400:39:51193:05:0843,5-608,9660:5465,6
585PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:53:44216:39:5443,4-609,1161:1448,5
586KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 3036300:53:48241:12:0043,3-609,1661:1448,3
587PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 3458201:26:1326:19:1843,2-609,2661:5930,1
588KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K113K 3805201:43:43189:36:4343,2-609,2802:2325,0
589BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M106M 2635700:26:55167:53:4643,0-609,5340:3795,8
590GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M121M 2976500:31:29216:47:4342,9-609,6150:4481,7
591BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:4301:13:59221:31:4342,8-609,7391:4334,7
592MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12100:27:04238:11:4942,7-609,8220:3894,6
593SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M37M 4352400:58:46238:03:3642,4-610,0771:2343,3
594STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4473202:15:28217:52:2542,4-610,1463:1118,8
595GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo7500:51:52192:36:0942,2-610,3261:1348,8
596BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11200:48:09243:24:4342,1-610,4001:0852,5
597CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110301:00:01240:47:1142,0-610,5461:2541,9
598KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18011000:46:12214:33:5341,9-610,6491:0654,4
599ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10500:32:38206:33:0541,6-610,9210:4776,5
600KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam8303:19:24240:33:3841,6-610,9564:4712,5
601STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 24610001:09:04211:22:4841,4-611,0971:4036,0
602GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10300:47:35205:37:0941,4-611,1391:0952,2
603ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners9800:35:00216:33:5041,4-611,1460:5070,9
604PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 2387701:16:05193:08:2041,3-611,1591:5032,6
605SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10900:30:41217:02:0741,2-611,3360:4480,5
606SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 3059600:49:21219:19:3141,1-611,4071:1250,0
607BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11400:27:38216:48:1841,0-611,4860:4089,1
608SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 3879001:09:02215:06:0541,0-611,5181:4135,6
609TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 2897300:57:45221:12:0840,9-611,6321:2442,5
610NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K167K 3954801:00:00217:00:0040,9-611,6361:2840,9
611GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K45K 4464600:42:11192:29:5840,9-611,6561:0158,1
612TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners9901:03:10198:28:5240,8-611,6651:3238,8
613FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710503:27:56121:03:4440,8-611,7565:0611,8
614SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 3639301:14:03240:42:3540,7-611,8061:4933,0
615WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 3528701:16:12192:39:4340,7-611,8561:5232,0
616BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10701:30:10245:06:1040,6-611,8642:1327,0
617RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K125K 4162201:22:48216:34:2440,2-612,2602:0329,2
618DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10600:42:00240:33:4440,2-612,3101:0257,4
619ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2346202:40:00240:46:0040,2-612,3163:5815,1
620GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:29:09240:31:0540,1-612,3660:4382,6
621WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11702:24:10254:18:4639,6-612,8593:3816,5
622KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210301:08:08217:13:2139,6-612,9461:4334,8
623ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 3329201:15:44234:35:4839,4-613,0951:5531,2
624SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810601:08:49128:10:0339,3-613,1731:4434,3
625CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510800:45:33247:46:1639,3-613,1981:0951,8
626KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 2198101:47:54169:34:4239,3-613,2462:4421,8
627MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711300:32:14240:28:2239,2-613,3160:4972,9
628HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K135K 4485901:06:18216:29:3239,1-613,4061:4135,4
629WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12201:39:34217:33:4339,0-613,5482:3323,5
630KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910801:06:24216:37:4138,9-613,5661:4235,2
631HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010300:32:20240:21:0238,8-613,6760:4972,1
632GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M149M 383Bydgoszcz na Start2700:30:22216:17:4038,7-613,7760:4776,5
633KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY9001:50:46217:29:1338,7-613,8162:5121,0
634KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M95M 3925400:38:45234:35:5738,6-613,8661:0059,8
635TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26211001:16:52242:03:1738,5-614,0431:5930,0
636HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi8100:39:25221:56:4638,4-614,0681:0158,5
637BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12403:57:44235:09:1638,4-614,1456:119,7
638SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 39910100:50:07240:40:1038,3-614,1661:1845,9
639NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 2717200:34:48123:11:2438,2-614,2960:5465,9
640WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310902:40:53169:59:0638,0-614,5024:1314,2
641CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 39610100:21:32216:16:1537,8-614,6960:34105,4
642PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 2739401:04:59241:15:3237,8-614,7371:4334,9
643DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12300:38:10239:34:0937,7-614,8511:0059,2
644BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 4549301:16:3197:35:1737,6-614,9062:0229,5
645TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110300:42:31240:52:0337,3-615,1811:0852,7
646KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 3027401:08:02168:34:1337,2-615,2571:4932,9
647SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 2248200:55:34193:06:3437,2-615,3161:2940,2
648GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M144M 3725002:20:15218:16:5437,1-615,4173:4615,9
649SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K157K 3734300:29:27240:38:1437,1-615,4460:4775,5
650FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510704:32:21120:58:0937,0-615,5067:218,2
651MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 3738501:01:26241:02:3537,0-615,5261:3936,1
652SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 42710100:41:37240:38:0136,9-615,5961:0753,2
653ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M87M 3626000:15:54248:05:0036,9-615,6060:25139,2
654BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 4212500:58:32250:28:5036,8-615,6881:3537,7
655WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M128M 3206001:56:16148:07:5836,7-615,8343:1018,9
656KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 2657600:52:16216:59:5136,7-615,8361:2542,1
657WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 24310001:03:32193:39:0936,5-615,9611:4434,5
658HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511100:37:50216:31:3736,5-616,0161:0257,9
659SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:08:39216:59:2436,5-616,0161:5231,9
660PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11702:07:20206:17:1436,4-616,1263:3017,1
661NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3645100:48:50217:10:5936,4-616,1561:2044,7
662SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 4408501:11:32167:48:0036,3-616,1591:5830,5
663NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M5M 39MALINOWE GWIAZDY711682:00:2700:54:43242:00:2736,3-616,1961:3039,8
664TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec7400:37:32217:00:0836,3-616,2161:0258,0
665JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K143K 3314401:22:21211:44:3236,3-616,2482:1626,4
666DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 2459400:54:22144:50:0236,2-616,2601:2940,0
667BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M112M 2766600:29:26240:36:0836,1-616,3960:4873,6
668HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910700:43:02168:37:5336,1-616,4561:1150,3
669SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec7900:46:02240:11:2136,0-616,4741:1647,0
670TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010300:42:26240:52:0535,9-616,6111:1050,8
671STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 4428501:30:2394:18:1335,9-616,6522:3123,8
672ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112101:20:22240:19:4135,4-617,1102:1626,4
673DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 3318500:51:53168:35:5235,3-617,2061:2840,8
674POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3745101:47:28193:30:4735,0-617,4863:0419,6
675DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23811000:57:10193:16:1335,0-617,5061:3836,7
676ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511101:00:00240:46:0035,0-617,5061:4235,0
677ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012300:38:34244:04:2934,8-617,6591:0654,2
678LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 4038000:35:39192:12:0834,8-617,6861:0158,6
679GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 2236600:33:28123:36:1334,8-617,7260:5762,4
680WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 3238301:01:26190:49:3434,7-617,8081:4633,9
681SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 3107400:38:44238:02:4534,7-617,8531:0753,7
682PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 2919401:12:11241:20:0434,6-617,8722:0528,8
683ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo9601:06:11220:27:4834,5-617,9971:5531,3
684SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 2208900:52:13194:00:3534,5-617,9991:3039,7
685WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10301:32:31192:50:5234,3-618,2262:4122,2
686WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 3577700:53:37216:59:3134,3-618,2561:3338,3
687FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 3278201:01:54172:03:4334,2-618,3061:4833,2
688MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 4437401:34:08126:28:5534,1-618,3842:4521,7
689WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K120K 4094300:33:55240:28:3934,1-618,4520:5960,2
690SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 3928901:22:34192:45:3033,9-618,5662:2524,7
691BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 1628701:01:00217:33:0033,9-618,6061:4733,3
692PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 2248201:12:18193:03:1733,9-618,6072:0728,1
693MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski9703:25:22196:05:0233,9-618,6566:049,9
694CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:42:16216:37:5033,8-618,6661:1448,0
695GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 2069900:43:52192:39:2733,6-618,9361:1845,9
696SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec9300:53:11216:52:5833,6-618,9361:3537,9
697JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają8800:43:31216:53:0533,5-618,9761:1746,2
698KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11700:33:39192:31:3933,4-619,1061:0059,6
699MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12301:33:13131:26:4733,4-619,1242:4721,5
700PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:4600:51:47242:32:1133,3-619,2361:3338,5
701ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 2607600:52:46169:19:1333,1-619,3761:3537,7
702MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10600:16:20159:29:3733,0-619,5320:29121,1
703SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:00:05216:34:5433,0-619,5361:4932,9
704KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec8200:51:36168:34:3032,9-619,5961:3438,3
705CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010201:34:53166:42:5532,8-619,6952:5320,7
706BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 4183002:12:41121:11:3532,4-620,1004:0514,7
707KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M18M 1786901:07:43242:09:1132,4-620,1262:0528,7
708KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510800:41:34174:59:0032,3-620,2161:1746,6
709ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11300:40:52240:34:4332,2-620,3461:1647,2
710GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511100:35:08240:24:0532,1-620,3761:0554,9
711ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14711000:50:41241:47:1432,0-620,5061:3537,9
712WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi8100:49:46172:10:0932,0-620,5071:3338,6
713GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL10101:48:4449:26:3231,8-620,6963:2517,6
714JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 2957900:57:13192:43:1031,8-620,7361:4833,3
715NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10501:00:04170:28:2031,7-620,7931:5331,7
716SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210604:20:56244:50:2531,5-621,0358:177,2
717WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10202:03:00173:31:0031,4-621,0763:5415,3
718PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 2047800:32:46184:13:5431,1-621,4061:0356,9
719SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10900:25:31216:57:5131,0-621,5560:4972,8
720ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:19:24237:35:5830,9-621,5840:3795,6
721ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 4066902:29:00212:00:0030,6-621,8964:5212,3
722KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10601:10:29236:18:5830,6-621,9432:1826,0
723SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 2748600:39:59240:40:0630,5-621,9961:1845,8
724KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K179K 4254501:23:11121:11:4930,4-622,1362:4421,9
725SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610600:45:27227:29:4530,3-622,2221:3040,0
726ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 2297900:33:23240:16:1730,1-622,4561:0654,0
727PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810600:54:31184:49:5729,9-622,6201:4932,9
728SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M87M 447Fuchs Oil Team5000:43:23218:00:2929,8-622,7231:2741,2
729CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110302:16:11217:49:0529,6-622,8864:3513,1
730MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-622,9576:189,5
731ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10700:53:25169:15:4529,5-623,0361:4833,1
732KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012101:11:37169:08:0029,4-623,1462:2624,6
733DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512400:56:24242:55:4929,3-623,1751:5531,2
734ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712101:12:08169:08:0029,2-623,2862:2824,3
735TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners9600:31:18215:36:2828,9-623,6351:0555,3
736MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810600:43:05194:57:4328,9-623,6511:2940,2
737CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners9400:40:49168:24:2128,9-623,6561:2442,4
738BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 3049003:25:28192:34:1828,7-623,8257:098,4
739MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17411000:13:07213:22:3928,7-623,8430:27131,1
740MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211900:56:21243:21:0228,6-623,8671:5830,5
741MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011700:51:56163:45:4128,6-623,8721:4833,1
742GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza9500:13:10241:15:0828,6-623,9460:27130,1
743FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210600:40:17240:44:1628,5-623,9871:2442,5
744PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710601:00:03110:28:5428,4-624,0892:0628,4
745MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 3397700:52:25185:02:2228,1-624,3691:5132,2
746MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K45K 3446000:29:22209:38:5527,9-624,6501:0356,9
747HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10900:34:58217:10:4827,8-624,7071:1547,7
748GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910400:45:36241:11:3827,8-624,7161:3836,6
749KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510501:17:00193:15:0027,8-624,7562:4621,6
750WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111201:08:40240:29:0527,6-624,9062:2924,1
751GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011100:35:11240:23:3127,3-625,2061:1746,6
752OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo7101:11:00240:36:0027,2-625,3062:3623,0
753SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 4106600:27:23216:39:4127,2-625,3261:0059,6
754RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512001:16:28191:15:3627,1-625,4262:4921,2
755BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M40M 4451400:27:54216:26:1226,8-625,7161:0257,6
756VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 2158800:48:09101:05:3426,5-626,0291:4933,0
757KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 3907400:51:46240:41:4226,3-626,1761:5730,5
758ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K133K 3085301:09:06242:02:3026,3-626,1862:3722,9
759PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 4036204:28:2231:10:4726,2-626,27610:135,9
760LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36011001:03:44195:14:5826,2-626,3462:2624,6
761MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 41310001:08:5997:19:0726,1-626,3962:3822,7
762MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M29M 3465700:54:24216:41:3526,0-626,5102:0528,7
763GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K27K 3366800:25:00216:15:0425,9-626,5760:5762,2
764DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 2758201:00:44169:10:3525,7-626,7752:2125,4
765KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10401:08:34217:13:4625,6-626,9162:4022,4
766KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10601:27:11216:50:0225,5-626,9613:2417,6
767CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11202:04:58217:18:1225,4-627,1364:5512,2
768CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners9400:35:59193:50:3725,3-627,1881:2542,2
769WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M33M 3967900:59:04216:19:1625,3-627,2562:2025,6
770GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010602:17:33102:54:3225,2-627,3445:2711,0
771NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:35:17213:27:5825,1-627,3581:2442,8
772ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 2828201:29:55168:59:5725,1-627,4063:3416,7
773ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 4167406:30:3106:30:3125,0-627,51615:373,8
774WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649900:37:24241:08:5824,8-627,6651:3039,9
775ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M7M 411Biegamy Razem Władysławowo6501:53:46192:57:0024,8-627,6894:3513,1
776KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4069900:47:02189:57:3424,7-627,7871:5431,5
777MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39111001:16:02168:41:3424,7-627,8063:0419,5
778KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11300:58:32199:46:3224,7-627,8232:2225,3
779KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10300:57:40168:56:1824,5-628,0532:2125,4
780BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 3976800:21:08240:17:2724,4-628,1360:5269,2
781ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K124K 414B4TEAM4300:36:09192:41:1424,3-628,2361:2940,3
782STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 3098001:22:00216:52:5324,1-628,4063:2417,6
783PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912300:54:02168:49:3524,0-628,4742:1426,7
784KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411701:36:13193:21:5523,5-629,0064:0514,7
785WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28611001:52:52196:12:1823,5-629,0064:4812,5
786GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10300:38:29192:57:3323,5-629,0561:3836,6
787MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 3007200:54:44240:44:3623,4-629,0962:2025,7
788KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M91M 3714500:44:20192:22:2923,2-629,3091:5431,4
789DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K39K 4194700:35:55244:40:1623,1-629,4381:3338,5
790ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 3277700:45:10214:32:3023,0-629,4781:5730,6
791PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 4129300:15:24144:31:2823,0-629,5360:4089,5
792DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10304:36:00169:27:4122,9-629,63612:045,0
793WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 4348200:53:31186:45:2622,7-629,7712:2125,5
794PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410200:27:55245:57:5222,6-629,8961:1448,6
795STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 2797300:53:04170:49:3222,6-629,9532:2125,5
796RERON Marcin 967LONDONMasters - M167M 4395001:55:00120:49:4222,4-630,1065:0811,7
797SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 4238701:26:21168:44:1422,4-630,1163:5115,6
798MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210400:59:42217:04:2622,4-630,1562:4022,5
799HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K175K 421Nessi Team4000:26:35216:29:4322,3-630,1661:1150,4
800JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310204:07:2727:00:3622,3-630,22011:065,4
801ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710301:01:37242:12:4122,1-630,3782:4721,5
802WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners8901:02:41218:10:1422,0-630,5272:5121,0
803RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310500:52:39145:19:1321,7-630,8102:2524,7
804OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311400:27:56243:51:1121,7-630,8301:1746,6
805WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec7400:43:58168:33:2521,6-630,9262:0229,4
806POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310800:40:5472:11:5321,4-631,0951:5431,4
807JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210601:11:1427:33:2121,3-631,2063:2017,9
808GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K61K 2416101:26:4125:06:3021,1-631,4064:0614,6
809MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M88M 4521802:37:1125:00:2521,1-631,4137:278,1
810SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10300:46:44224:28:4221,1-631,4492:1327,0
811GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 4497500:46:31122:22:0921,0-631,4962:1227,1
812ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 4646501:09:1273:03:0321,0-631,5063:1718,2
813MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10300:29:37240:49:5521,0-631,5561:2442,4
814DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710300:33:56251:48:0420,8-631,7541:3836,7
815BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 4326804:38:3604:38:3620,8-631,75613:254,5
816HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M136M 3446000:57:3025:11:5620,6-631,9262:4721,5
817JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M104M 424Rebellion Of Free Runners2600:15:07152:28:4620,5-631,9610:4481,5
818BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 2818100:30:16168:42:3320,4-632,0761:2840,5
819WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 1738800:51:25216:42:1420,3-632,1962:3123,7
820PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4567000:49:40240:24:4020,3-632,2062:2624,5
821TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:33:31216:52:0620,3-632,2561:3936,3
822DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team11001:42:0096:48:1520,1-632,4565:0511,8
823NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec7700:54:03236:10:5820,0-632,4902:4222,2
824RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910300:39:34176:00:0419,7-632,8102:0029,9
825JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310301:02:50158:59:1919,5-633,0243:1318,6
826GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911100:30:45216:38:4819,4-633,1161:3537,8
827GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510602:01:00241:08:0019,3-633,2566:179,5
828ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10202:40:5702:40:5719,0-633,4668:277,1
829WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210300:28:00241:21:0019,0-633,5061:2840,7
830KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo9500:12:13242:33:1019,0-633,5440:3893,1
831MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 2947401:57:48121:20:2518,7-633,8466:189,5
832SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K131K 4425400:46:48139:55:4418,6-633,8872:3023,9
833KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M86M 4335600:58:45240:30:1118,4-634,0883:1118,8
834HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110200:58:00144:44:0018,1-634,4063:1218,7
835WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners9201:28:2687:16:5318,0-634,5014:5412,2
836KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10201:33:30178:22:2717,8-634,7105:1511,4
837KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K48K 4574202:04:3549:39:2017,8-634,7267:008,6
838KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10502:17:52213:36:4217,7-634,7967:477,7
839DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410300:40:2384:19:0117,5-635,0352:1826,0
840BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M173M 4553300:37:4848:24:3417,4-635,0802:1027,7
841DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 3937100:52:0697:12:5117,3-635,2463:0119,9
842MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910200:33:41241:00:3517,1-635,4561:5830,4
843RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711800:53:56241:16:5517,0-635,5263:1018,9
844FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA11000:34:49249:20:0017,0-635,5372:0329,2
845STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M82M 3416302:07:42216:50:1016,5-636,0167:447,7
846STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane8801:46:2701:46:2716,3-636,2166:329,2
847NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10501:02:3224:35:5016,2-636,2643:5115,6
848PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+11001:49:21102:34:3816,1-636,3766:468,9
849SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911601:05:21238:25:0316,1-636,4514:0414,7
850WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410801:10:25168:22:1516,0-636,4764:2313,7
851PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 4407000:40:44240:24:4015,9-636,5962:3323,4
852GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10201:59:18169:55:0615,9-636,6517:318,0
853WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners9601:20:00241:23:2315,7-636,8065:0511,8
854SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-636,8754:1314,2
855PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10300:31:2097:03:0715,6-636,8862:0029,9
856GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 3309501:07:3399:52:1815,5-637,0184:2113,8
857SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11900:54:0681:44:4315,4-637,1503:3117,0
858PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 4089502:44:1102:44:1115,2-637,29610:475,6
859KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K129K 439Grupa CzAMW3801:38:52168:21:4115,2-637,3166:309,2
860FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK9100:32:36240:59:4815,0-637,4662:1027,7
861ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610600:45:20124:50:3114,5-637,9753:0719,2
862DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M78M 3755600:39:14240:15:5414,5-637,9762:4222,2
863MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710400:39:49121:10:2614,1-638,4482:4921,2
864SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 4138300:21:41169:57:0714,1-638,4481:3238,9
865PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:0001:04:04168:59:0013,9-638,6064:3613,0
866MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10600:38:13140:51:3913,8-638,7482:4621,6
867KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team10101:34:21192:47:1913,8-638,7536:518,7
868ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo6401:59:4673:00:0213,4-639,1568:586,7
869SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:32:57191:54:2813,1-639,4092:3023,8
870KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 3298900:36:48155:16:4913,1-639,4242:4821,3
871WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 4578800:49:1849:03:0212,9-639,6263:4915,7
872SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 4119500:50:14169:32:4812,3-640,1664:0414,7
873KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3665900:50:52234:39:4412,2-640,3204:1014,4
874FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910300:43:09123:44:2312,2-640,3443:3216,9
875CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 4018601:11:10120:23:5812,1-640,3865:5210,2
876KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9000:35:1693:13:4512,0-640,5052:5620,4
877SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 4738000:32:3100:32:3112,0-640,5062:4222,1
878WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 2759500:33:22195:23:0111,9-640,5702:4721,5
879SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 4746900:49:5348:39:3911,7-640,8264:1614,0
880FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911900:08:15144:26:1911,4-641,1260:4382,8
881TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 4598801:02:1501:02:1511,1-641,4565:3810,7
882CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511101:47:2524:32:1610,8-641,6769:556,0
883DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212301:15:3601:15:3610,8-641,6996:598,6
884FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M161M 4202801:07:2501:07:2510,7-641,7666:169,6
885PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M154M 3985800:41:0448:52:0310,7-641,8473:5115,6
886SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 4089501:36:54145:32:4810,4-642,1369:206,4
887WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M110M 460Wygrani7000:30:3650:38:3310,4-642,1542:5720,3
888PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711500:44:40169:00:0710,3-642,1664:1913,9
889RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K147K 4774601:00:3101:00:3110,2-642,2865:5510,1
890MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10900:28:30193:05:1910,2-642,2912:4721,5
891OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K194K 4785302:00:0002:00:0010,0-642,50612:005,0
892LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M84M 4305100:36:1548:48:0210,0-642,5063:3716,6
893KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M153M 3943301:09:5701:09:579,7-642,8567:148,3
894BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry9800:35:1548:29:579,3-643,1863:4615,9
895BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K195K 4802201:10:5624:30:319,1-643,3717:457,7
896SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-643,39714:534,0
897GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+9100:45:4596:24:418,9-643,5765:0711,7
898ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K191K 4703900:27:0596:26:008,9-643,5863:0219,8
899KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12301:51:4601:51:468,9-643,61112:334,8
900BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110201:38:27123:11:348,8-643,68011:095,4
901KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210200:32:51135:21:528,8-643,7463:4516,0
902KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M107M 4376401:00:5100:34:278,5-644,0467:118,3
903WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M111M 462Wataha Team4201:11:5201:11:528,1-644,3968:516,8
904KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 4829401:18:0001:18:008,0-644,4669:426,2
905CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 4157600:49:1300:49:138,0-644,4726:079,8
906MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610701:25:11240:41:468,0-644,50610:385,6
907WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 4637900:44:2900:44:297,9-644,6165:3810,6
908ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners8800:52:0548:33:177,7-644,8166:468,9
909JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412400:50:3197:23:107,6-644,8766:379,1
910KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary9000:41:0300:41:037,5-644,9865:2711,0
911SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek9601:36:2101:36:217,5-645,02212:524,7
912KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K178K 424Zabiegane Baby5301:32:1301:32:137,0-645,50613:104,6
913ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 444Biegamy Razem Władysławowo4601:20:4872:29:116,9-645,63211:455,1
914ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 4836500:51:59169:09:276,7-645,7867:447,8
915RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M178M 464Rebellion Of Free Runners5701:23:2101:23:216,4-646,14613:064,6
916MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 466Grupa CzAMW2501:11:00220:00:006,3-646,22611:185,3
917KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510800:54:5500:54:556,3-646,2468:466,8
918GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 4847400:48:0400:48:046,2-646,3077:457,7
919WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca8901:07:0600:53:306,1-646,36610:555,5
920MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 4658000:37:0700:37:076,0-646,5066:119,7
921UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 4869504:00:0004:00:006,0-646,50640:001,5
922NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 417LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI7402:05:4602:05:465,9-646,57621:122,8
923ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310700:25:4032:29:505,8-646,6784:2413,6
924MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4467200:40:1500:40:155,8-646,6966:558,7
925KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 3548101:19:5401:19:545,3-647,16814:584,0
926KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010300:15:36168:20:185,3-647,2262:5720,3
927GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 4769501:14:5701:14:575,2-647,34614:314,1
928KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10400:52:0300:52:035,1-647,37610:085,9
929SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 4267700:52:4900:52:495,1-647,43010:245,8
930CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:2500:28:0000:28:005,1-647,4495:3210,8
931WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+9800:45:0000:45:005,0-647,5069:006,7
932KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 4587900:54:3800:54:384,9-647,60511:085,4
933OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 4437700:23:2148:36:044,7-647,8264:5912,0
934P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM11000:11:26241:56:044,3-648,2202:4022,5
935PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K189K 4623901:15:0001:15:004,2-648,34618:013,3
936PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:22:5372:20:284,1-648,3965:3410,8
937SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10201:48:1401:48:143,6-648,86629:442,0
938DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110600:46:5100:46:513,6-648,90613:004,6
939KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710400:22:4300:22:433,3-649,1666:488,8
940KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-649,17613:164,5
941DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 3579000:07:0923:36:533,2-649,2972:1326,9
942KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4526400:16:5100:16:512,4-650,1467:088,4
Znaleziono 942 wynik(ów)