RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0105:49:592645:40:011 000,00,0000:20171,4
2STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1802:13:372649:43:441 000,00,0000:08449,0
3KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0101:10:452642:17:07990,4-9,6170:04839,9
4WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0701:15:022634:02:43974,8-25,1980:04779,5
5GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4805:00:082640:58:48973,0-27,0480:18194,5
6SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2301:51:132640:43:23939,3-60,7000:07506,7
7BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11706:28:162598:19:56909,7-90,2560:25140,6
8DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3802:31:072651:36:38908,0-92,0360:09360,5
9MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711301:18:132640:28:22894,1-105,9500:05685,8
10OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3902:45:312641:00:39883,4-116,6100:11320,2
11MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5901:17:562651:28:26879,7-120,2920:05677,3
12ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2601:11:172641:05:26865,4-134,5900:04728,4
13PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112400:22:092650:44:04859,2-140,7900:012 327,4
14BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212004:06:512610:31:05830,1-169,8960:17201,8
15DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11901:45:032650:44:15821,1-178,9490:07468,9
16KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212100:35:232649:02:30809,2-190,7560:021 372,2
17WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11702:46:222654:18:46779,3-220,6790:12281,1
18SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911601:17:182647:31:03755,3-244,6760:06586,3
19RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011601:11:312451:20:58746,7-253,2800:05626,5
20GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512302:20:392643:07:01743,6-256,4200:11317,2
21BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312300:56:262613:21:07742,4-257,6350:04789,3
22GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11301:59:232592:56:42728,1-271,9490:09365,9
23DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12301:15:422645:07:57703,3-296,6800:06557,5
24SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712103:37:262632:56:18702,8-297,1810:18193,9
25CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611802:01:562641:23:16696,3-303,6800:10342,6
26DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912003:28:482615:39:49692,1-307,9260:18198,9
27PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11501:06:561465:44:14690,8-309,1740:05619,3
28PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112302:44:242643:52:29687,4-312,5830:14250,9
29SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12205:39:112641:08:08669,0-331,0100:30118,3
30POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511500:42:302641:09:54637,2-362,8370:04899,5
31WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12205:11:482636:45:25635,3-364,7000:29122,3
32WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311701:49:362487:02:18622,9-377,1220:10341,0
33HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12301:28:312598:47:50621,6-378,4460:08421,3
34SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412200:28:012616:53:40600,0-400,0100:021 284,9
35SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11700:54:222629:21:03598,1-401,9270:05660,0
36BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12400:20:282611:17:43596,5-403,4520:021 748,8
37KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912301:17:422643:38:06586,9-413,0800:07453,2
38MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11900:42:042645:31:18572,9-427,0960:04817,1
39TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12301:14:502497:06:10568,6-431,4100:07455,9
40FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12302:26:432651:04:14558,3-441,7370:15228,3
41BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11402:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
42SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911700:10:002329:00:00538,5-461,5000:013 231,0
43MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12101:55:492632:43:42538,2-461,7880:12278,8
44SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12301:05:322630:47:29537,5-462,4900:07492,1
45PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311301:04:562640:48:54529,9-470,0800:07489,7
46PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11701:49:042582:17:14528,3-471,6800:12290,6
47BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611800:44:092616:43:54508,4-491,5700:05691,0
48BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11501:41:292634:04:01500,4-499,6110:12295,8
49MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311801:44:472188:11:01489,3-510,6780:12280,2
50MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912300:10:482659:02:36489,0-510,9620:012 716,9
51WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012300:42:452640:35:02485,1-514,8610:05680,9
52NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11400:49:012150:31:36483,6-516,3700:06592,0
53ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11302:31:142400:34:43456,4-543,6400:19181,1
54ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12002:30:012640:51:00450,0-550,0100:20180,0
55GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11701:53:012648:37:21435,1-564,8550:15231,0
56BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11400:52:252544:48:18434,6-565,4400:07497,4
57RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512000:51:442641:57:31432,9-567,0890:07502,1
58ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:41:002640:42:00432,0-568,0380:05632,1
59DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512405:22:282597:04:58423,3-576,6540:4578,8
60SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12401:26:242054:37:02421,4-578,5730:12292,7
61DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12300:55:422654:51:38416,2-583,7930:08448,3
62ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11802:56:422651:15:21410,7-589,2910:25139,5
63BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411400:47:152591:29:51407,8-592,1520:06517,9
64GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11200:31:032400:48:48407,2-592,7700:04786,9
65BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11200:54:462621:49:33402,6-597,3780:08441,1
66WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711201:06:402594:09:09401,2-598,8500:09361,0
67MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12302:25:142553:16:49401,0-598,9590:21165,7
68KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311402:48:002208:58:12390,3-609,6900:25139,4
69JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412400:33:182593:23:10387,2-612,8500:05697,6
70RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711801:05:592641:16:55377,5-622,4600:10343,3
71WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211201:07:482568:29:18376,5-623,5100:10333,2
72KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11300:44:522616:08:24373,7-626,2740:07499,8
73ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112102:03:152640:19:41363,2-636,8440:20176,8
74WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212301:53:382528:54:52354,6-645,3860:19187,2
75ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611201:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
76WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511500:41:272496:25:00349,6-650,3600:07506,1
77ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11300:46:522449:38:21339,5-660,5400:08434,6
78SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11900:49:342615:48:09333,8-666,2040:08404,1
79ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012301:41:152164:03:49327,1-672,9340:18193,8
80TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911902:36:272593:41:20322,5-677,4900:29123,7
81GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:59:102544:31:05320,8-679,1570:11325,4
82MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211901:34:222643:12:57320,6-679,4320:17203,8
83MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011700:53:442643:12:14317,4-682,6200:10354,4
84BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11202:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
85BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:37:012402:17:01297,7-702,2800:07482,6
86MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11301:06:222643:28:46296,2-703,8410:13267,7
87SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12300:31:592597:12:40280,7-719,3400:06526,5
88CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:26:262640:37:50278,5-721,4900:05632,2
89NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:46:362593:12:24254,3-745,7110:10327,4
90CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11201:12:522617:18:12250,3-749,7000:17206,1
91KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211600:40:382108:18:50245,6-754,3980:09362,7
92WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:27:402578:14:18241,3-758,7160:21165,1
93DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811501:01:312504:31:02237,5-762,5320:15231,6
94DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212303:04:022646:12:41212,7-787,3030:5169,3
95PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:35:272616:39:54185,3-814,7200:11313,6
96PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912300:46:012544:49:35181,7-818,2780:15236,9
97MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12301:23:272629:43:59177,8-822,1890:28127,8
98TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:32:122544:52:06167,8-832,2410:11312,6
99ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:45:412354:11:10163,9-836,1350:16215,2
100OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311402:34:032651:34:33161,7-838,2540:5763,0
101MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012201:08:532638:23:04160,3-839,7190:25139,6
102KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11701:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
103MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211302:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
104PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711501:47:232515:57:16130,2-869,8260:4972,7
105KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12301:44:552410:02:19124,1-875,9130:5071,0
106WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111201:00:182064:29:05123,5-876,4800:29122,9
107FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911900:18:042592:26:19111,0-888,9600:09368,8
108GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11706:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
109KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012104:01:002137:08:00102,3-897,6702:2125,5
110ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712104:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
111KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411702:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
112SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
113MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
114PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
115SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
116SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
117SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
118KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 118 wynik(ów)