RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112300:20:542865:56:43899,20,0000:012 581,4
2GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512201:45:092859:07:01818,2-80,9730:07466,9
3BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312200:53:362876:33:15813,5-85,7270:03910,6
4DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12205:13:252861:07:57783,6-115,5840:23150,0
5PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112201:36:222872:49:13774,8-124,3790:07482,4
6HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12202:18:422886:47:50652,7-246,5090:12282,3
7KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912201:34:452859:38:06634,9-264,2630:08402,1
8BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12301:48:312688:51:48613,7-285,4640:10339,3
9FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12202:51:102698:58:26581,4-317,7800:17203,8
10TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12201:14:502497:06:10568,6-330,5930:07455,9
11SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12201:21:502678:47:29549,5-349,6620:08402,9
12WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012200:52:442880:35:02538,9-360,2740:05613,2
13MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912201:13:172899:02:36530,2-369,0240:08434,1
14DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512301:22:242880:53:12495,9-403,3310:09361,1
15MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12201:06:502865:16:49439,4-459,7870:09394,5
16DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12201:20:012702:51:38432,9-466,2570:11324,6
17SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12301:26:242054:37:02421,4-477,7560:12292,7
18JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412300:37:582713:23:10414,0-485,1530:05654,3
19WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212201:53:382528:54:52354,6-544,5690:19187,2
20ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012201:41:152164:03:49327,1-572,1170:18193,8
21SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12201:05:162858:11:11304,5-594,6930:12279,9
22DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212202:04:322862:31:50291,3-607,8680:25140,4
23WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12200:59:532835:43:07281,1-618,0480:12281,7
24MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12202:38:132824:25:42213,2-686,0320:4480,8
25PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912201:05:002856:49:35199,3-699,8910:19184,0
26KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12200:47:542745:03:16129,2-769,9460:22161,9
Znaleziono 26 wynik(ów)