RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
551
Wystartowało:
446
Nie ukończyło:
443
Ukończyło:
3
Na trasie:
443
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 4BIEGIGORSKIE.PL2903:49:40481:12:25557,20,0000:24145,6
2STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 32204:36:11495:00:28460,2-96,9240:36100,0
3SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M3M 10BIEGIGORSKIE.PL2702:09:17481:00:09400,6-156,6000:19185,9
4SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M1M 9BIEGIGORSKIE.PL2703:43:32481:00:04388,1-169,0900:34104,2
5PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K1K 1Kobiety na 5+2901:43:19478:54:26364,9-192,2860:16211,9
6LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K3K 42603:40:04482:23:32363,4-193,7300:3699,1
7KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M3M 82902:23:27481:31:13361,8-195,3700:23151,3
8KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K2K 23108:12:28491:45:53348,1-209,0401:2442,4
9BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M2M 6Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane3003:06:44481:05:28337,6-219,5400:33108,5
10GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 112702:19:22481:07:20328,3-228,8700:25141,3
11ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 5BIEGIGORSKIE.PL3202:49:50481:23:03314,7-242,4900:32111,2
12OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M4M 12HRmax Żory2802:58:34487:55:35287,5-269,6860:3796,6
13MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M6M 142801:33:44486:32:36283,5-273,6670:19181,5
14MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K1K 52902:31:47482:00:30269,0-288,1740:33106,3
15DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 72603:06:49457:04:09258,4-298,7700:4383,0
16STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K4K 122502:32:49480:35:57253,7-303,4100:3699,6
17ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M4M 172401:58:07481:06:00250,4-306,7900:28127,2
18DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 152304:02:01481:34:45237,6-319,5801:0158,9
19DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 19Klub Biegacza Fartlek2400:52:34489:46:37233,5-323,6820:13266,5
20KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K10K 17Kobiety na 5+2702:25:35480:26:22229,4-327,7550:3894,5
21MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11K 19Kobiety na 5+2701:05:05484:34:11214,0-343,1850:18197,3
22BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M5M 13HRmax Żory2900:53:00490:30:55212,6-344,5070:14240,7
23CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M4M 222301:13:17481:23:16207,6-349,5500:21170,0
24ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 6Aktywni Rydułtowy3001:41:54480:49:51206,0-351,1900:29121,3
25RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K2K 23Kobiety na 5+2201:46:16479:38:39203,8-353,3310:31115,1
26SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K8K 142801:54:16482:08:44198,7-358,4270:34104,3
27DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K3K 9Kobiety na 5+3003:04:31491:36:38182,8-374,3681:0059,4
28PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K3K 24BIEGIGORSKIE.PL2400:46:51480:58:33175,8-381,3100:15225,2
29PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K5K 163001:04:01481:02:21175,7-381,4500:21164,7
30BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M7M 342501:24:19480:31:24175,0-382,1730:28124,5
31DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M8M 352501:23:12479:47:29168,6-388,5150:29121,6
32PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M8M 182903:48:49490:05:08165,5-391,6831:2243,4
33KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 372304:57:00480:53:58164,7-392,4401:4833,3
34DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M10M 24GB. Galopujące Ślimaki2800:56:14456:17:03162,3-394,8760:20173,1
35KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K1K 18Biegamy Razem Władysławowo2801:12:43471:08:37160,5-396,6260:27132,5
36BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K24K 40Kobiety na 5+2200:52:20484:12:49158,4-398,7590:19181,6
37BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M15M 302801:08:59474:18:35158,1-399,0710:26137,5
38KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M14M 2926 22601:49:17487:00:35156,2-400,9400:4185,8
39BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M13M 273000:55:14480:54:39156,2-400,9500:21169,7
40MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M16M 362900:39:53443:02:43155,5-401,6080:15234,0
41WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M18M 442203:41:01339:01:34153,2-403,9851:2641,6
42BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M8M 412300:59:31456:43:54151,1-406,0500:23152,3
43WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 31Kobiety na 5+2704:49:00485:42:24148,1-409,0081:5730,8
44CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K14K 222901:15:35467:44:55145,9-411,2920:31115,8
45SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 37Kobiety na 5+2701:17:18481:08:08144,8-412,3100:32112,4
46MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 28Nordic Walking Lyski2902:58:56481:17:31143,3-413,8301:1448,1
47SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K29K 512200:30:00481:00:00142,7-414,4600:12285,4
48GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K4K 292800:50:48459:07:01139,1-418,0800:21164,3
49TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K11K 49Kobiety na 5+2806:09:37477:22:55137,8-419,3722:4022,4
50MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K2K 56Kobiety na 5+2401:44:52481:38:49137,0-420,1700:4578,4
51ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K19K 332805:58:09489:56:46133,6-423,5672:4022,4
52TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M22M 532401:14:00433:41:20133,5-423,7000:33108,2
53OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 38Kobiety na 5+2701:08:00481:00:39132,2-424,9900:30116,6
54KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K9K 422801:13:08483:38:06131,5-425,6300:33107,9
55SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 562704:51:17456:53:40130,4-426,7902:1426,9
56NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 32Kobiety na 5+2801:42:00470:51:44128,6-428,5020:4775,7
57SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 52Klub Biegacza Fartlek2901:08:45489:36:12124,7-432,4320:33108,8
58WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K23K 392701:28:49470:56:30124,6-432,5860:4284,1
59MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M13M 582700:55:05286:39:24121,5-435,6370:27132,4
60WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K12K 502800:35:13480:35:02120,8-436,3600:17205,8
61HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 30Kobiety na 5+2800:40:06462:47:50120,6-436,5560:19180,4
62BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K25K 41Kobiety na 5+2705:17:16485:31:43118,4-438,7632:4022,4
63MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K21K 35Kobiety na 5+2700:57:37385:07:48117,3-439,8300:29122,2
64ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K35K 592701:29:22481:05:26115,1-442,0400:4677,3
65SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M14M 612602:13:09482:45:12113,2-443,9181:1051,0
66GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 66Kobiety na 5+2206:02:03341:59:24107,4-449,7383:2217,8
67MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K3K 62Klub Biegacza Fartlek2800:41:43484:38:56106,4-450,7910:23153,0
68MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 482802:06:53494:09:51106,0-451,1201:1150,1
69MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M24M 602302:07:35384:48:40106,0-451,1481:1249,9
70BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K32K 54Kobiety na 5+2902:09:22481:02:43102,7-454,4521:1547,6
71PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 632801:18:52448:51:09102,5-454,6530:4678,0
72SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K15K 68Klub Biegacza Fartlek2801:37:19395:13:45101,6-455,5620:5762,6
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
73FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 48Klub Biegacza Fartlek2801:05:00482:00:0999,1-458,1000:3991,4
74DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M17M 692501:11:11365:24:5199,0-458,1450:4383,5
75WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K5K 642801:06:29458:36:2197,3-459,8750:4187,8
76MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K36K 65Nordic Walking Lyski2602:15:07451:44:4289,0-468,1141:3139,5
77ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M4M 83B4SPORT2302:30:38490:21:4681,6-475,5501:5032,5
78SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 85Klub Biegacza Fartlek2203:42:24168:54:1677,0-480,1812:5320,8
79ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 86Kobiety na 5+2501:55:11432:51:0076,9-480,2701:2940,0
80SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M20M 89Klub Biegacza Fartlek2604:08:22123:56:2176,1-481,0833:1518,4
81WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K5K 89Kobiety na 5+2201:37:15470:18:4673,0-484,1891:1945,0
82ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K41K 792601:17:22480:19:4171,9-485,2941:0455,7
83RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M28M 772501:36:40437:38:1470,4-486,7101:2243,7
84GRZYBOWSKA Agnieszka 102BYDGOSZCZSenior 1 - K8K 952207:14:08368:15:0069,9-487,2856:129,7
85SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M3M 67Ultra Mountain Athletes2800:30:30436:00:5667,2-489,9660:27132,2
86PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K54K 109Kobiety na 5+2200:38:55374:17:1464,9-492,2400:35100,1
87MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M40M 1092200:58:57411:03:1559,4-497,7940:5960,4
88ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M27M 1152200:02:10433:11:2156,5-500,6660:021 564,2
89PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M11M 472901:01:46457:46:2455,9-501,2731:0654,3
90WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K29K 126Pasjonaci Słupca2801:25:58150:51:2654,2-502,9761:3537,8
91MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K55K 1112401:18:22461:53:1650,8-506,3961:3238,9
92DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K14K 1202900:36:36432:04:2949,6-507,5810:4481,3
93MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M24M 107TL Athletics Jastrzębie2800:59:20283:55:2248,1-509,0821:1448,6
94KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 144GB. Galopujące Ślimaki2200:35:20312:31:3940,4-516,7500:5268,6
95KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K75K 1582201:43:28361:21:5536,1-521,0902:5220,9
96DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K79K 165Klub Biegacza Fartlek2800:58:23201:00:3633,8-523,3991:4334,7
97KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K17K 1712601:11:37169:08:0029,4-527,7902:2624,6
98ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M39M 1562601:12:08169:08:0029,2-527,9302:2824,3
99JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K17K 1432901:09:57481:23:1026,4-530,7402:3822,7
100KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 184Klub Biegacza Fartlek2801:37:41338:53:0825,2-531,9053:5215,5
101CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K30K 1282901:18:54444:51:5625,1-532,0833:0819,1
102FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M54M 1512400:52:24480:26:1924,8-532,3702:0628,4
103PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K51K 1882800:54:02168:49:3524,0-533,1182:1426,7
104DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M33M 1532800:42:03408:48:0122,9-534,2071:4932,7
105PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 1132702:07:39312:59:0021,8-535,3505:5110,2
106SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K57K 2042401:05:5899:14:0215,6-541,5194:1314,2
107SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M46M 187UKS Orły Zakopane2400:54:0681:44:4315,4-541,7943:3117,0
108KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K24K 2352600:44:1300:44:133,3-553,82013:164,5
Znaleziono 108 wynik(ów)