RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M4M 9Zabiegana Rodzina31730:43:5603:45:27730:43:561 000,00,0000:13266,1
2KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 1Rebellion Of Free Runners34791:47:5402:48:49731:37:31932,1-67,9470:10331,3
3LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 10Zabiegana Rodzina34803:31:1503:49:19732:54:05891,0-109,0090:15233,1
4KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 539912:51:1103:58:58720:51:11879,4-120,6360:16220,8
5HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M6M 12Rebellion Of Free Runners35839:50:2507:02:37743:50:25865,8-134,2040:29122,9
6TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 11BIEGIGORSKIE.PL35817:12:2505:13:06721:12:25858,8-141,1800:21164,6
7SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K1K 336842:11:4604:12:52722:03:36857,1-142,8920:17203,4
8STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 2Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:2807:47:41735:00:28831,4-168,5740:33106,7
9GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M7M 1340935:37:5103:00:24728:45:24778,9-221,0660:13259,1
10KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 7MALINOWE GWIAZDY41962:29:0004:13:00698:29:00769,4-230,6000:19182,5
11PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 6Rebellion Of Free Runners40931:47:2703:12:13716:50:41761,2-238,7690:15237,6
12PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M8M 1441958:48:2002:53:16718:11:59714,6-285,4380:14247,4
13MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 16441028:01:2604:24:11722:17:29693,9-306,1080:22157,6
14PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M10M 22RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5902:35:34727:30:13670,5-329,5440:13258,6
15PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K2K 4Kobiety na 5+38887:33:5706:39:07719:03:54653,8-346,2240:3698,3
16KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 17Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0202:52:07722:55:01642,4-357,5900:16223,9
17ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M9M 20491155:34:5602:25:10728:35:10637,1-362,8700:13263,3
18MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1542984:35:1903:50:57720:35:19626,7-373,2510:22162,8
19WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 19491154:35:4603:52:24722:35:46624,1-375,9000:22161,1
20SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K10K 74Klub InO Stowarzysze4403:42:59725:30:51621,5-378,5100:21167,2
21KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K3K 8Rebellion Of Free Runners471105:21:4003:27:15721:21:40615,0-385,0500:20178,0
22LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K6K 15581370:23:3203:06:11722:23:32578,0-421,9700:19186,3
23SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 21BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0402:50:02721:00:04573,4-426,6500:17202,3
24KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K25K 1273203:56:09720:49:15571,8-428,1820:24145,3
25GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 13551297:26:0104:30:32721:26:01568,6-431,4000:28126,1
26HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 18Stęszewskie piłkary461088:30:3506:40:48729:53:40553,9-446,0870:4382,9
27KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5107:42:27679:48:20550,0-450,0140:5071,4
28KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M13M 36Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:21:56721:08:15536,9-463,1050:09393,2
29RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2701:51:57705:24:36528,4-471,5750:12283,2
30SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 10MALINOWE GWIAZDY511201:37:2203:44:32721:37:22524,5-475,4600:25140,2
31BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 23521230:09:1303:03:22734:33:54516,7-483,2760:21169,1
32BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M4M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2802:00:38721:05:28515,4-484,6400:14256,3
33KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 35631489:31:1301:02:57721:31:13508,9-491,0900:07485,1
34SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M14M 37BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0900:59:10721:00:09493,2-506,8200:07500,1
35ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M12M 34BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:15:52721:23:03483,7-516,2700:16213,6
36MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 30PoWoli do Celu591393:10:4501:02:16697:10:45477,2-522,7800:07459,8
37GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 32601417:07:2001:27:00721:07:20476,7-523,2700:10328,8
38KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:1401:32:04730:21:22476,1-523,9000:11310,3
39CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:4002:29:40721:59:40467,2-532,7900:19187,3
40MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:3403:33:21727:09:36466,7-533,2670:27131,3
41OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16591395:47:0101:59:08723:47:01466,5-533,4800:15235,0
42OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 31591395:48:3201:59:08723:48:32466,5-533,4800:15235,0
43OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 17591395:48:3201:59:08723:48:32466,5-533,4900:15235,0
44JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 12531248:12:0604:18:40720:41:53465,1-534,8600:33107,9
45JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M3M 24531248:10:2804:15:54720:39:38464,9-535,1170:33109,0
46KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 14551297:33:4104:00:35721:33:41464,4-535,6400:31115,8
47DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K4K 9471105:34:4500:58:07721:34:45460,5-539,5200:07475,4
48PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11504:05:44721:25:37459,3-540,7430:32112,1
49BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 11521230:32:4903:29:23730:42:08452,6-547,4310:27129,7
50KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 18601416:32:2202:11:11720:32:22451,7-548,3000:17206,6
51PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 33631481:39:4001:22:19721:25:27451,0-549,0210:10328,7
52ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:0000:34:00721:00:00449,6-550,4400:04793,3
53ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M11M 26Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0002:47:27626:28:15436,9-563,1320:22156,5
54NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 847201:48:07696:57:20428,3-571,7200:15237,7
55BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:3202:59:00720:41:32421,2-578,8000:25141,2
56STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 817410:00:00728:00:00420,4-579,6201:2542,0
57KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:3801:30:33724:06:38418,6-581,3700:12277,4
58MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:0503:36:50723:49:03417,1-582,8600:31115,4
59ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 29581371:38:1902:19:07719:22:33414,9-585,1220:20178,9
60KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:38:42721:13:36413,7-586,3000:14251,5
61OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:2900:26:16717:55:13413,6-586,4010:03944,8
62MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:3201:54:45708:01:06410,1-589,9130:16214,4
63BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M27M 975801:21:30721:17:53406,1-593,9000:12299,0
64ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:0002:04:23721:06:00403,6-596,3800:18194,7
65BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:4601:58:57722:06:46403,1-596,9500:17203,3
66MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:0801:23:18731:29:55399,3-600,7430:12287,6
67CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:5702:01:33720:49:48394,8-605,1650:18194,9
68BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 21631489:30:4902:00:16721:30:49389,3-610,6700:18194,2
69GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2000:20:17713:36:56388,6-611,4160:031 149,5
70KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 25531250:22:0703:11:09725:46:33386,6-613,4040:29121,3
71SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M17M 1723901:22:57701:44:17380,6-619,4100:13275,3
72CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:20:21724:46:07380,3-619,7420:12284,0
73ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:0901:18:33725:37:00379,6-620,3600:12290,0
74HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:2102:38:36697:53:21378,4-621,6100:25143,1
75SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K100K 2113407:00:00631:00:00377,0-623,0001:0653,9
76OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M84M 210NIECHCEMISIE Giżycko7104:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
77WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:3802:37:04673:37:38374,2-625,8000:25142,9
78GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 38701657:41:1601:25:56721:41:16372,6-627,4400:13260,1
79WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 27Grupa CzAMW561325:00:0004:35:33725:00:00372,1-627,8600:4481,0
80MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:2702:02:11692:02:01370,4-629,6070:19181,9
81MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210802:29:09737:12:40366,1-633,8910:24147,3
82PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M33M 1135801:15:12720:57:01365,3-634,6700:12291,5
83DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11904:08:47727:01:55365,1-634,9400:4088,0
84KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:1300:57:56706:19:30362,6-637,3750:09375,6
85STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K56K 1065203:33:11719:20:28362,2-637,7890:35101,9
86RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K91K 1953701:21:20721:19:36361,4-638,6300:13266,6
87OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2900:52:34721:07:29361,1-638,9100:08412,2
88STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:5703:06:12720:35:57358,9-641,0600:31115,7
89BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 1379103:47:00700:11:00358,7-641,2900:3794,8
90DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:0901:14:37721:04:09357,8-642,2200:12287,7
91SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 798501:36:38721:27:00356,4-643,6040:16221,3
92WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 1617702:05:10696:09:28350,6-649,4290:21168,1
93BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:2801:29:00732:24:28348,9-651,0730:15235,2
94BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 736608:18:16715:56:01345,3-654,6591:2641,6
95KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:5401:58:46714:01:32339,0-660,9990:21171,3
96SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10501:25:22720:59:29338,4-661,6500:15237,8
97CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners9802:49:33718:23:29336,8-663,2500:30119,2
98ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:02:36720:49:51334,2-665,7600:11320,4
99JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0801:18:28729:47:23334,2-665,8060:14255,5
100WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M54M 2273403:10:27720:52:59333,4-666,5700:34105,0
101ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:5502:07:50696:37:55333,3-666,7240:23156,4
102KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0101:06:11724:44:52332,8-667,1980:11301,7
103MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners9601:15:16724:28:12332,3-667,6610:13264,9
104FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:4702:12:17673:34:47331,1-668,9300:23150,2
105KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec8801:01:03722:04:30330,7-669,2950:11325,0
106RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:4702:35:20719:16:13327,7-672,3020:28126,6
107CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M99M 2416406:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
108SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10801:12:13671:36:51326,4-673,6130:13271,2
109KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M50M 242LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI3301:11:20610:22:04326,1-673,9420:13274,3
110MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:2700:43:54721:24:27324,4-675,6000:08443,4
111OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:3001:25:10720:31:30323,5-676,4700:15227,9
112DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:15:51721:31:51320,4-679,6500:14253,4
113NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M43M 103Dębickie Gepardy7001:51:57728:17:19317,5-682,5480:21170,1
114WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M51M 1256702:39:15514:00:00317,4-682,5800:30119,6
115KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:0000:13:58720:30:00317,4-682,5900:021 363,6
116MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0104:21:15725:40:01316,6-683,4070:4972,7
117KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:0901:44:31721:05:53314,8-685,1980:19180,7
118SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4003:28:07713:52:46314,8-685,2350:3990,7
119GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4604:32:55721:42:46313,7-686,2800:5269,0
120PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112401:33:48728:58:42312,5-687,4510:18199,9
121SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:44:18697:52:28311,5-688,4810:20179,2
122KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K65K 253Kobiety na 5+4501:59:04697:35:11311,2-688,7600:22156,8
123BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 1197401:13:51722:09:29309,0-691,0460:14251,0
124ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:3401:01:08697:59:34308,2-691,8300:11302,5
125SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:0101:20:38714:24:34305,9-694,0820:15227,6
126JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:1600:56:14731:01:04305,2-694,8400:11325,6
127SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:50:05719:15:44304,9-695,0860:21166,2
128KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik7801:48:35720:41:53303,6-696,4400:21167,7
129TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:0001:01:00721:27:00303,2-696,8400:12298,2
130KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M40M 1445801:48:47688:29:03301,3-698,6880:21166,2
131BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY8704:16:58721:42:45301,3-698,7500:5170,3
132AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M39M 191Grupa CzAMW4601:17:00722:05:00301,1-698,9000:15234,6
133MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K40K 1815503:33:51734:31:28300,4-699,6060:4284,3
134DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3802:11:55683:36:38300,1-699,8580:26136,5
135GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 908603:41:44725:55:35299,7-700,2820:4481,1
136PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M29M 1555301:09:40672:56:37297,5-702,5500:14256,2
137MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K59K 237Klub InO Stowarzysze4400:40:17727:05:05296,9-703,0560:08442,3
138ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 1286202:33:09720:57:42296,3-703,7000:31116,1
139DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:5902:23:26725:25:43295,9-704,1060:29123,8
140RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza7902:46:37722:34:43292,7-707,2850:34105,4
141WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M12M 92Grupa CzAMW7103:21:21730:00:00292,5-707,5300:4187,2
142GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K33K 1515902:46:38721:30:00292,4-707,6110:34105,3
143DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2700:26:19720:51:27290,4-709,6400:05662,0
144MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners10000:50:00720:30:00287,9-712,1500:10345,4
145JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 105WKB Maratończyk Włocławek7500:33:11726:58:43286,5-713,5040:06518,0
146POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:1202:11:00721:55:12285,2-714,8000:27130,6
147MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K53K 2193901:18:20699:13:29284,3-715,7220:16217,7
148CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611802:03:21721:23:16283,9-716,1300:26138,1
149SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:24:02718:39:22283,6-716,4080:17202,5
150KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 959301:32:49719:26:44283,3-716,7110:19183,1
151FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M55M 2613805:08:17721:32:58283,0-716,9721:0555,1
152WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 1689602:05:54720:32:14282,4-717,6400:26134,6
153HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec8100:54:41721:37:57279,6-720,4500:11306,7
154CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0601:27:23707:16:39279,5-720,5020:18191,9
155KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska8301:52:43714:55:37278,9-721,0670:24148,5
156ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11100:45:16729:09:34278,3-721,6820:09368,9
157MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4701:04:06721:18:47278,3-721,7000:13260,5
158PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10500:49:51714:47:22277,4-722,6260:10333,9
159PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:15:55696:58:33277,1-722,9000:16219,0
160PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:1402:55:23721:01:46275,5-724,4700:3894,3
161PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:2102:08:57721:02:21275,4-724,5900:28128,1
162LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010200:40:02720:44:00275,1-724,9100:08412,3
163BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 1117400:58:06722:16:26274,8-725,2200:12283,8
164WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team9101:43:57722:19:37274,2-725,7700:22158,3
165HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 1597200:51:38721:14:19271,9-728,1200:11315,9
166BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K12K 157Mafia Team Lubliniec6400:38:27696:20:00269,3-730,7200:08420,2
167TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K38K 1716102:52:06649:41:00269,1-730,8640:3893,8
168NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:0401:41:48721:42:04268,9-731,0900:22158,5
169WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810901:00:00721:18:00268,0-732,0300:13268,0
170OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:5700:34:49723:17:57266,9-733,0700:07460,0
171GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:1801:34:16683:37:42266,9-733,1170:21169,9
172DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12305:27:04718:04:48265,5-734,4951:1348,7
173PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners9801:24:21720:33:12263,6-736,4400:19187,5
174FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:5402:07:36716:48:17263,5-736,5330:29123,9
175ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:4803:20:12734:53:48262,4-737,6050:4578,6
176MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911101:20:12718:02:46262,3-737,7080:18196,2
177PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku7900:58:14721:10:23261,1-738,8800:13269,0
178KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:5803:41:00672:53:58261,0-739,0400:5070,8
179PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:3301:04:30721:12:33260,3-739,6700:14242,2
180PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310601:05:56720:53:20259,5-740,5500:15236,1
181GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M49M 2334601:10:47700:14:31258,9-741,1100:16219,4
182KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:3500:43:49720:42:35258,4-741,6310:10353,8
183MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M63M 283MARO Team Jastrzębie-Żory3202:52:19721:53:44258,0-742,0060:4089,8
184ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K16K 2045100:16:57720:27:50256,7-743,3270:03908,6
185ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010802:00:00723:03:00256,1-743,8900:28128,1
186BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10600:58:58726:21:23255,0-745,0240:13259,4
187SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+8101:50:42723:12:06254,5-745,4900:26137,9
188KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:54:36715:25:37254,4-745,5910:12279,6
189GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10201:31:50733:24:54254,2-745,8040:21166,1
190GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710601:24:22726:13:00253,6-746,4280:19180,3
191CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610203:01:15679:46:10252,1-747,8630:4383,5
192MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M75M 1836401:00:00721:00:00249,3-750,6700:14249,3
193TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners9000:41:29721:04:35249,3-750,7200:09360,5
194SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec11002:37:30697:46:53249,1-750,8800:3794,9
195SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:4301:15:49720:31:43249,0-750,9600:18197,1
196KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K23K 169SieChodzi6001:33:40722:34:56248,5-751,4800:22159,2
197MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10902:06:12676:00:52247,2-752,7990:30117,5
198KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M28M 1546000:53:50727:22:00247,1-752,9200:13275,4
199RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 1888604:10:47721:48:24246,7-753,3421:0159,0
200POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511502:18:30721:09:54245,9-754,0900:33106,5
201DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210401:00:19673:20:20245,2-754,8020:14243,9
202LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze10000:56:15702:37:51244,8-755,2030:13261,1
203SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 1377602:35:26721:04:04243,4-756,6300:3893,9
204ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 1567401:33:29668:44:50243,1-756,8710:23156,0
205KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M50M 1994505:41:04723:15:38242,6-757,3601:2442,7
206LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10501:05:53702:33:40242,6-757,3790:16221,0
207WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K13K 146Grupa CzAMW7102:08:00730:00:00242,4-757,5600:31113,6
208RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 1916600:47:19720:47:40242,4-757,5740:11307,4
209SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K121K 2773501:00:52721:33:57242,1-757,9070:15238,6
210ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 788000:23:23725:35:03242,1-757,9250:05621,1
211KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 19210002:44:20715:31:20242,1-757,9440:4088,4
212MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:4802:35:40721:07:48240,7-759,3500:3892,8
213DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912001:25:05697:22:16240,2-759,7870:21169,4
214KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K126K 2933401:41:00721:32:00238,5-761,4800:25141,7
215BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11401:19:20729:52:13237,8-762,2440:20179,8
216MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi8001:36:26721:16:46237,5-762,4600:24147,8
217SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 2507400:54:47716:40:19236,8-763,1960:13259,4
218WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 1758202:44:29685:00:10235,5-764,5440:4185,9
219SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec9301:54:33720:52:58235,3-764,6700:29123,3
220ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 1608900:59:26720:32:28234,6-765,4300:15236,8
221KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 889001:21:30720:40:18234,3-765,7200:20172,5
222MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410202:17:57721:13:25234,0-765,9600:35101,8
223KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K19K 2485201:46:50721:54:22233,2-766,8000:27131,0
224SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11700:30:35733:21:03233,0-766,9850:07457,1
225BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312301:37:09716:51:05232,9-767,0690:25143,9
226BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3902:19:56720:54:39231,8-768,1800:3699,4
227KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010906:13:52721:18:10231,6-768,3801:3637,2
228TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5602:04:15697:03:56229,6-770,3800:32110,9
229KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10600:17:57723:59:57229,3-770,6880:04766,5
230KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212101:58:38727:03:02228,8-771,2280:31115,7
231PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5700:43:33720:16:57227,5-772,4800:11313,5
232PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M47M 1896401:24:30697:40:55227,3-772,7400:22161,4
233BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212001:28:35696:30:25227,1-772,9330:23153,8
234ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 1108801:01:37696:43:27226,5-773,4700:16220,6
235NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11401:24:20702:28:59225,6-774,4460:22160,5
236SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners9901:03:04715:01:37224,5-775,4600:16213,6
237NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:4401:50:00710:51:44224,5-775,4820:29122,5
238HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M60M 1497102:13:00721:42:00224,1-775,9500:35101,1
239DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 2787900:54:06704:49:13223,6-776,4310:14248,0
240HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12302:45:43726:47:50223,2-776,8060:4480,8
241PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 1707601:11:14720:34:36222,1-777,8800:19187,1
242KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1696001:02:06720:30:06222,0-777,9800:16214,5
243GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911101:36:40720:29:20221,9-778,0530:26137,8
244ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611201:51:22720:44:25221,0-779,0200:30119,1
245KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K90K 1925901:50:34722:37:34220,8-779,2480:30119,8
246GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11300:41:37720:56:42219,9-780,0600:11317,1
247KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210901:01:43711:48:12219,8-780,2290:16213,7
248GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 2568001:35:08697:26:36219,1-780,9000:26138,2
249DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11101:10:24722:06:29218,9-781,0800:19186,6
250MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:3101:42:41721:17:31218,9-781,1100:28127,9
251BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K35K 268Kobiety na 5 +4102:07:56721:20:44218,6-781,4130:35102,5
252PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners10000:59:22696:17:26218,6-781,4240:16220,9
253WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12201:17:00725:42:24217,1-782,9010:21169,2
254BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:4301:23:06725:31:43216,6-783,3530:23156,4
255MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo8902:24:24719:56:48216,5-783,4980:4090,0
256FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych9001:54:00650:10:00216,5-783,5500:31113,9
257FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K38K 2903802:00:10723:02:09215,8-784,1900:33107,8
258TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec7400:54:43721:00:08214,8-785,2400:15235,5
259MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu10101:13:26673:11:40214,1-785,9300:20174,9
260SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M86M 2126501:06:32730:42:52213,3-786,6650:18192,4
261WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M128M 3206002:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
262KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K75K 2714001:21:47696:57:21213,0-787,0050:23156,3
263ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko7100:45:02721:35:21212,8-787,1720:12283,6
264BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11701:04:05711:46:38212,6-787,4320:18199,0
265PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners9901:24:34701:15:36212,2-787,8130:23150,5
266NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210601:15:16720:59:57212,0-788,0300:21169,0
267LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 1327900:19:19650:17:18211,8-788,1800:05657,9
268ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 2846401:45:06673:26:35211,3-788,6800:29120,6
269OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3900:40:06721:00:39211,2-788,7700:11316,1
270CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 2667601:20:40698:55:35211,2-788,8070:22157,1
271BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11501:52:43648:02:45211,0-788,9820:32112,3
272SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:0300:50:38722:33:03210,2-789,7900:14249,1
273SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:0300:50:38722:33:03210,2-789,7900:14249,1
274WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311705:44:33677:13:28209,7-790,3101:3836,5
275BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611801:29:38672:43:54209,4-790,6100:25140,2
276GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512301:44:39675:07:01208,5-791,5300:30119,5
277MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5903:04:29674:59:48208,3-791,7430:5367,7
278KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510601:07:00649:18:33206,3-793,7000:19184,7
279ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012306:31:40699:31:54206,2-793,8491:5331,6
280SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12203:17:43721:08:08205,6-794,4300:5762,4
281NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M5M 39MALINOWE GWIAZDY711682:00:2702:01:27722:00:27205,5-794,5100:35101,5
282STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1800:55:01728:47:56205,3-794,6680:16223,9
283KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M65M 2864001:08:58712:34:26205,1-794,9250:20178,4
284KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211602:13:33720:11:56205,0-794,9810:3992,1
285MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10601:06:15722:15:22204,2-795,8210:19184,9
286MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 1158600:54:32717:53:50204,1-795,9250:16224,5
287WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1856101:11:37692:55:20203,9-796,1000:21170,8
288GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo11000:35:52721:24:18202,9-797,1090:10339,4
289NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410400:11:57725:00:11202,8-797,2350:031 018,1
290MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K23K 2984600:59:09674:45:08202,3-797,6700:17205,2
291KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 1678000:41:16720:12:05202,0-797,9700:12293,7
292ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M56M 2645802:40:00722:07:00202,0-798,0000:4775,8
293SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 2689401:13:29720:58:10202,0-798,0100:21164,9
294KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 2267801:08:42696:21:44201,8-798,1800:20176,3
295WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10601:42:24725:57:30201,8-798,2360:30118,2
296WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K112K 2505102:19:36674:33:00201,6-798,4000:4186,6
297MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510603:05:10673:42:26201,2-798,8180:5565,2
298SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911700:26:00721:00:00201,1-798,8700:07464,1
299GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10302:42:29698:03:30200,7-799,2700:4874,1
300NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners9601:12:40722:14:34199,2-800,7780:21164,5
301WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0700:49:18688:47:53198,3-801,7440:14241,3
302KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910900:43:21712:34:16197,6-802,3820:13273,5
303ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2346201:36:00720:46:00196,2-803,8400:29122,6
304WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710300:20:00723:00:00196,0-804,0000:06588,0
305ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M55M 2315601:03:14434:19:58192,7-807,2590:19182,9
306TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12300:34:15720:38:14192,5-807,5120:10337,2
307NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410300:53:00720:12:42192,5-807,5300:16217,9
308ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K88K 3186100:33:08721:13:36192,3-807,6900:10348,2
309DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M124M 3014602:35:42719:24:14191,4-808,6220:4873,7
310JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team8201:03:11703:02:25190,5-809,5310:19180,9
311SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 2908201:00:45675:32:45189,9-810,0940:19187,6
312RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team6701:19:28728:50:04189,3-810,6640:25143,0
313NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo7502:07:26698:37:34189,3-810,6700:4089,1
314GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K22K 2805206:04:00721:35:00189,3-810,7501:5531,2
315KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M16M 1578202:16:11720:52:58187,6-812,4100:4382,6
316JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners8204:17:48601:28:18187,0-813,0501:2243,5
317BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010902:22:43722:37:07186,9-813,0700:4578,6
318BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910501:22:13721:07:00186,7-813,2950:26136,3
319PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 1168200:52:04709:39:09186,5-813,5420:16214,9
320MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M76M 325MARO Team Jastrzębie-Żory4801:55:44553:03:27186,1-813,8950:3796,5
321KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:43:30721:09:59186,0-814,0100:33107,8
322MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310700:57:41721:06:23185,3-814,6700:18192,8
323GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4801:04:19717:57:42185,0-814,9880:20172,6
324GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11200:27:11672:48:48184,4-815,5900:08407,0
325KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10801:06:08672:33:33184,3-815,7180:21167,2
326ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410601:55:48721:39:16183,6-816,3900:3795,1
327OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 3287601:18:30720:30:01183,4-816,6500:25140,1
328DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 2396301:13:41713:03:11183,0-817,0310:24149,0
329ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K137K 323Kobiety na 5+4200:12:14720:36:01182,8-817,1900:04896,6
330KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 1667801:23:31721:18:39182,6-817,4200:27131,2
331RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K116K 270Rebellion Of Free Runners4601:00:31721:18:38182,3-817,7000:19180,7
332MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810300:59:01696:15:53181,5-818,4860:19184,5
333PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 2346802:05:30721:22:42181,3-818,6800:4186,7
334MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10701:09:34720:47:55181,2-818,7840:23156,3
335GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners9900:27:08720:36:02180,9-819,1100:08400,0
336RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011601:54:34723:20:58180,7-819,2600:3894,7
337MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110703:12:21720:37:40180,6-819,4301:0356,3
338PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10301:00:52720:53:45180,4-819,6010:20177,8
339PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:4602:47:42726:37:12180,2-819,7810:5564,5
340MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10303:30:21674:21:26180,2-819,8111:1051,4
341ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners9900:42:32608:46:44179,8-820,1740:14253,7
342MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311802:12:55721:59:53179,6-820,4370:4481,1
343MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11903:51:38724:35:13179,0-821,0221:1746,4
344KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9901:03:23647:59:43178,2-821,8210:21168,7
345KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 2259300:58:25730:46:50177,5-822,4880:19182,3
346KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610700:45:01690:58:28177,4-822,6370:15236,4
347JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 1178601:37:49714:05:57177,3-822,7470:33108,7
348MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10701:01:05714:57:16177,1-822,9260:20173,9
349PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K71K 2635401:04:55720:29:40177,1-822,9300:21163,7
350SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners9601:29:30697:29:49176,6-823,3900:30118,4
351KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M132M 334Grupa CzAMW4001:20:11696:57:23175,9-824,0930:27131,6
352HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 1858801:40:49727:15:17175,5-824,5010:34104,4
353SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 214Kobiety na 5+6601:20:00722:05:06173,3-826,7400:27129,9
354MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912301:56:12733:03:26173,3-826,7440:4089,5
355PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910501:13:45720:22:34173,2-826,8400:25140,9
356WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810600:42:11697:36:06171,6-828,3900:14244,1
357ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2600:25:28721:05:26171,3-828,7200:08403,5
358KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510501:22:07672:51:39170,8-829,2480:28124,8
359ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 1349600:25:00722:27:00170,5-829,4900:08409,2
360FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10401:48:46719:13:41170,4-829,6430:3894,0
361KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M71M 312B4TEAM4300:52:05672:46:43169,6-830,4290:18195,3
362SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12401:09:21674:49:14169,5-830,5100:24146,6
363SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners9200:23:35720:25:44169,0-830,9670:08430,0
364MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711300:48:10720:28:22168,3-831,7400:17209,6
365PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 1388500:53:07696:26:35168,2-831,7900:18190,0
366ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11301:57:17697:38:21167,9-832,1400:4185,9
367SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 2567500:37:42721:17:19167,8-832,1620:13267,1
368NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy7000:54:43708:23:14167,6-832,3710:19183,8
369BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners9401:00:20721:08:20167,4-832,5690:21166,5
370ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 2538101:14:14721:52:28167,2-832,8400:26135,1
371ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010701:20:00697:20:21167,0-832,9600:28125,3
372FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12300:47:09729:54:47167,0-832,9980:16212,5
373CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners9001:43:16720:14:46166,9-833,0720:3797,0
374WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211200:45:57720:29:18166,8-833,1600:16217,9
375KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912301:17:27723:38:06166,5-833,4800:27129,0
376TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911901:04:12697:41:20166,3-833,6700:23155,4
377GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski8301:43:47724:59:24165,5-834,4760:3795,7
378TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec9501:05:39731:37:20165,2-834,7870:23151,0
379WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 1778101:54:05679:05:35164,8-835,2480:4186,6
380WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team9101:12:24674:26:00164,4-835,5600:26136,3
381GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14611000:58:16697:23:03164,0-835,9600:21168,9
382MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910902:37:36721:29:59164,0-836,0200:5762,4
383MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M87M 2136401:17:35698:53:38162,2-837,7760:28125,5
384SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 1439300:47:36696:47:34161,3-838,7200:17203,3
385WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012304:16:48672:35:02159,2-840,7801:3637,2
386FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M12M 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI6400:51:17735:19:26158,6-841,3970:19185,6
387BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11102:39:05731:33:27157,6-842,3981:0059,4
388DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M27M 3613901:07:48673:07:36157,4-842,5770:25139,3
389KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110400:11:46713:26:13156,8-843,2000:04799,5
390DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610800:55:00625:06:00156,7-843,3000:21170,9
391NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M85M 211NIECHCEMISIE Giżycko7100:44:52721:19:12156,1-843,9300:17208,7
392JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10401:09:37705:41:13155,9-844,1230:26134,3
393BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11401:08:30720:48:18155,7-844,3400:26136,3
394RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010500:43:48672:43:30155,5-844,4900:16213,0
395SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712101:13:00720:48:28155,1-844,8730:28127,5
396BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411401:09:22720:15:12155,1-844,9090:26134,1
397ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10601:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
398ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810801:46:00652:03:36154,9-845,1100:4187,7
399MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 3268101:09:14686:58:52154,4-845,5850:26133,8
400DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:2200:41:07720:29:57153,6-846,4420:16224,1
401BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 1749400:46:52697:24:08152,2-847,7550:18194,9
402KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 2458701:01:43720:02:24152,2-847,8470:24147,9
403SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412200:31:38672:53:40152,0-848,0100:12288,3
404STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 24010002:59:09697:08:54151,7-848,3201:1050,8
405BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 1628701:45:00721:33:00151,7-848,3300:4186,7
406PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33311000:38:54722:53:05151,5-848,5200:15233,6
407IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 3383902:27:25697:40:31151,3-848,7380:5861,6
408SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2301:21:17672:43:23150,9-849,0700:32111,4
409CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10701:14:07623:14:46150,1-849,8820:29121,5
410WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711204:35:04722:09:09149,0-850,9801:5032,5
411KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 2657600:53:39720:59:51148,8-851,1900:21166,4
412SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110602:08:24601:53:40148,5-851,5200:5169,4
413KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K154K 363B4SPORT3301:49:56697:17:35148,2-851,7700:4480,9
414DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410601:49:50721:40:03146,9-853,1100:4480,2
415SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team9301:13:09720:51:26146,5-853,4600:29120,2
416SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910701:14:08719:55:22146,3-853,6830:30118,4
417GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 2238300:57:06716:18:53146,2-853,7910:23153,6
418ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze7402:19:25723:01:21146,2-853,8250:5762,9
419BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2356300:46:11720:31:11145,9-854,0600:18189,6
420NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110600:59:03659:25:19145,3-854,6780:24147,7
421MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010701:13:22673:37:29144,9-855,0800:30118,5
422TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 2167001:15:10673:17:24144,5-855,4900:31115,4
423IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M140M 3553500:39:04696:52:58144,4-855,6040:16221,8
424ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210901:45:41673:11:15144,2-855,8400:4381,8
425BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12400:12:32713:36:58144,2-855,8490:05690,1
426KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110400:43:30709:21:34144,0-856,0400:18198,6
427KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M125M 3064502:18:41649:10:00143,9-856,1000:5762,3
428ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:01:00720:42:00143,8-856,2000:008 628,0
429GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M121M 2976501:18:47724:36:01143,6-856,4150:32109,4
430ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 2297900:59:01720:16:17143,5-856,5400:24145,9
431PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 2178800:46:38705:36:40143,4-856,5880:19184,5
432WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 1738802:05:09696:42:14143,4-856,6000:5268,7
433POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K105K 367Forma Wodzisław Śląski3201:36:25698:09:03142,4-857,5560:4088,6
434NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M14M 2555901:44:05577:48:35141,7-858,2600:4481,7
435SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110400:52:51552:54:17141,7-858,3000:22160,9
436MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M143M 3705301:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
437ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 2607604:26:04721:19:13141,4-858,5601:5231,9
438CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania7400:50:22665:55:03141,1-858,9410:21168,0
439BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners9201:17:01696:48:25141,0-858,9970:32109,8
440SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12301:02:02729:53:09139,8-860,2070:26135,2
441BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M106M 2635701:25:23695:37:35139,8-860,2330:3698,2
442ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10800:23:33697:17:20139,6-860,4450:10355,6
443JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10900:22:55725:43:00139,6-860,4470:09365,4
444RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10901:21:09673:04:11139,5-860,4790:34103,2
445REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K132K 307Radlinioki w biegu6000:57:13729:29:26139,5-860,5050:24146,3
446PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K117K 2725801:27:34731:32:12139,4-860,5660:3795,5
447DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510502:11:22715:00:28139,3-860,7160:5663,6
448GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec8900:30:23664:59:54139,0-860,9960:13274,5
449PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 2248202:49:49726:38:56138,9-861,1101:1349,1
450GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 281Mafia Team Lubliniec6001:07:39725:55:06138,5-861,5420:29122,8
451GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 2236602:02:09699:36:13138,5-861,5500:5268,0
452WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649900:55:58725:09:28137,7-862,2610:24147,7
453WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 2099102:14:04719:54:27137,7-862,3420:5861,6
454KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10901:12:19634:10:01137,5-862,4940:31114,1
455PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 969700:57:54668:33:51136,6-863,4180:25141,5
456SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10600:35:51707:12:15136,3-863,6630:15228,2
457PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311300:54:33696:48:54136,2-863,7600:24149,9
458BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411101:18:55720:40:34135,7-864,3230:34103,2
459SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 2248201:51:51697:06:34135,2-864,8100:4972,5
460PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 3197501:24:36625:27:29134,6-865,3980:3795,5
461BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10300:55:32681:24:06134,1-865,8890:24144,9
462DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 2337902:46:24722:17:43133,4-866,6161:1448,1
463KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M83M 3483801:41:29361:04:00133,3-866,6700:4578,8
464SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 2928102:55:35672:30:08133,0-866,9901:1945,5
465PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110502:31:13721:11:13132,5-867,4601:0852,6
466KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 2896400:28:06714:02:59132,2-867,7800:12282,3
467SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610801:22:33698:21:16131,7-868,2850:3795,7
468WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212301:27:55728:54:52131,6-868,4310:4089,8
469WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 3507902:06:17674:09:34131,4-868,5520:5762,5
470MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211302:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
471TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610801:10:27696:57:19130,4-869,5570:32111,1
472WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 20310101:04:25553:13:36130,2-869,8000:29121,3
473JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K143K 3314401:16:54642:52:42130,0-870,0490:35101,4
474BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:30:29650:17:01129,9-870,0700:14255,7
475KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710501:54:26721:13:34129,6-870,3940:5268,0
476TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners9901:47:14701:44:02129,6-870,4110:4972,5
477KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110902:29:28721:09:43128,5-871,5101:0951,6
478STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 3098001:48:00720:52:53128,1-871,8900:5071,2
479SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M69M 3185700:15:08723:38:49127,5-872,5000:07505,5
480WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M131M 3295401:00:53674:21:18127,3-872,7260:28125,4
481MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12301:34:16724:12:54126,8-873,2030:4480,7
482BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory11000:29:20696:35:11126,7-873,2800:13259,2
483MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 2528301:20:13712:54:37126,7-873,3070:3794,8
484KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M18M 1786901:01:01722:09:11126,4-873,6000:28124,3
485DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners9701:53:22729:40:57125,7-874,3280:5466,5
486GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners9002:03:09721:39:57125,5-874,5000:5861,1
487BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10900:38:19697:07:08125,0-875,0300:18195,7
488KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 3027400:52:37727:09:55124,9-875,0770:25142,5
489ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12001:13:50720:51:00124,8-875,1600:35101,5
490KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18011000:54:19718:24:42124,6-875,4430:26137,6
491PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K96K 3484600:16:43719:36:54124,5-875,5220:08446,8
492LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610702:40:00625:26:00124,4-875,6101:1746,6
493MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10301:57:37721:38:39123,5-876,4700:5763,0
494SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 2577100:48:47721:07:46123,4-876,5700:23151,8
495REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K159K 3773201:47:33505:47:27123,3-876,7140:5268,8
496TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610901:16:34498:06:23122,8-877,2430:3796,2
497BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 24410001:02:48648:51:26122,8-877,2500:30117,3
498RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512001:48:06721:39:40122,2-877,8120:5367,8
499WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega8001:10:47707:35:12122,1-877,8720:34103,5
500MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec7600:35:31648:35:12122,0-878,0110:17206,1
501KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 2198100:56:23697:34:42121,7-878,2900:27129,5
502MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012200:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
503KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K113K 3805202:08:46715:54:28121,5-878,5381:0356,6
504HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi8102:14:34727:35:24121,4-878,5931:0654,1
505KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311403:52:00600:58:12121,3-878,7301:5431,4
506JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają8804:05:25672:53:05120,5-879,5002:0229,5
507SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K157K 3734301:33:08696:38:14120,4-879,6400:4677,5
508ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10501:19:09711:12:29119,9-880,0690:3990,9
509DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega8101:04:50720:38:16119,9-880,1000:32111,0
510CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910801:05:34718:40:25119,8-880,2290:32109,6
511BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M20M 3156600:24:03528:38:44119,6-880,3900:12298,4
512ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K133K 3085301:31:45722:02:30119,4-880,5770:4678,1
513MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12101:21:48721:29:33118,8-881,1820:4187,2
514TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26211001:49:17703:00:26118,6-881,3750:5565,1
515BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11200:41:34654:57:52118,6-881,4100:21171,2
516TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510803:30:36649:22:20118,5-881,4561:4633,8
517WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 24310000:57:32721:39:09118,3-881,7450:29123,3
518KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K160K 3813300:27:17721:09:19118,1-881,8810:13259,8
519WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11701:02:17734:18:46117,7-882,2830:31113,4
520MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 3836501:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
521RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 2157400:45:00721:05:08116,9-883,1200:23155,8
522MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17411000:27:09724:50:12116,5-883,5050:13257,4
523GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511100:24:42648:24:05116,1-883,9000:12282,0
524PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112302:20:14502:52:32116,0-884,0251:1249,6
525CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:2503:01:01726:37:03115,8-884,1551:3338,4
526WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi8102:16:33728:02:39115,7-884,3181:1050,8
527CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners9400:53:04702:27:47115,7-884,3450:27130,8
528LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910600:59:35704:59:12115,6-884,3940:30116,4
529SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec7900:34:44674:14:12115,6-884,4010:18199,7
530DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10600:40:57702:31:45115,3-884,6600:21169,0
531STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 2549900:29:07439:47:02115,3-884,6800:15237,6
532SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10000:59:31672:59:24115,3-884,7100:30116,2
533KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary9201:27:02697:53:43115,2-884,7600:4579,4
534TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110301:26:16696:10:03115,1-884,9470:4480,0
535MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 3866600:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
536MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11301:35:03598:24:13114,7-885,3220:4972,4
537ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo9600:30:04724:33:51114,3-885,6660:15228,2
538SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 3883202:43:00697:20:51114,2-885,8201:2542,0
539GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo7500:33:05720:36:09113,6-886,4300:17206,0
540PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3464500:55:00721:00:59113,4-886,6400:29123,7
541WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10602:17:42674:08:07113,3-886,7151:1249,4
542KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510801:07:45702:59:00112,6-887,3900:3699,7
543ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11300:52:44672:34:43112,6-887,4100:28128,1
544MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10600:30:05722:30:10112,6-887,4160:16224,5
545BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110600:56:32732:10:07111,7-888,3420:30118,5
546PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710601:17:13734:28:54111,6-888,4330:4186,7
547DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M78M 3755601:56:46720:15:54111,5-888,5201:0257,3
548DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 2459400:59:10672:50:02111,4-888,5670:31113,0
549PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 2387701:06:38704:34:59111,4-888,6360:35100,3
550WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski9801:26:33625:40:06111,2-888,7800:4677,1
551STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 2797300:09:15644:43:34110,9-889,0720:05719,5
552SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 3107400:13:49686:52:54109,7-890,2770:07476,5
553PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 2739401:18:26719:50:29109,7-890,3430:4283,9
554WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M135M 3436301:15:26481:29:40109,6-890,4150:4187,2
555SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911601:28:30676:26:04109,5-890,5030:4874,2
556NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 2717201:30:42675:11:24109,5-890,5100:4972,4
557ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14711000:35:06721:47:14109,2-890,8300:19186,6
558VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 2158801:00:15724:06:42108,9-891,1270:33108,4
559SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10900:31:49721:02:07108,8-891,1900:17205,2
560FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 3278200:59:25729:01:50108,6-891,4260:32109,6
561GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M144M 3725001:08:06696:58:43108,5-891,5490:3795,6
562MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10303:29:38699:18:49108,3-891,6981:5631,0
563WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 3577700:52:09720:59:31108,2-891,8000:28124,5
564BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 2859801:03:43601:30:00108,0-892,0000:35101,7
565DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M150M 3866901:29:16600:31:17107,8-892,1550:4972,5
566GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K61K 2416101:21:19695:31:01107,8-892,1560:4579,6
567SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110602:31:40673:09:00107,7-892,2701:2442,6
568GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11706:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
569FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 3248200:44:06696:57:41106,8-893,2250:24145,3
570JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo7801:09:32506:22:05106,7-893,2640:3992,1
571SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12300:40:17668:43:03106,6-893,4270:22158,7
572NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210801:35:52581:21:46106,5-893,5380:5466,6
573MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10301:02:14696:49:55106,4-893,6200:35102,6
574POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners9500:34:29505:19:00106,4-893,6300:19185,1
575KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 3036300:55:58673:12:00106,3-893,6800:31114,0
576KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY9001:54:55721:29:13105,4-894,5801:0555,0
577SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K42K 3135701:01:35673:45:53105,2-894,8470:35102,4
578ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112101:17:12720:19:41104,9-895,1440:4481,5
579RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310501:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
580KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910800:48:45696:37:41103,8-896,1900:28127,8
581BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10700:38:35620:15:55103,6-896,3550:22161,2
582BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11200:47:33721:26:54103,6-896,4310:27130,7
583ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12611000:18:22696:44:18103,4-896,5770:10337,9
584KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10702:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
585GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10900:38:33697:07:06103,1-896,9400:22160,4
586TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010301:28:47696:12:00103,0-896,9660:5169,6
587PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+11002:17:10726:34:38102,8-897,2301:2045,0
588JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 2957902:17:35696:43:10102,4-897,5601:2044,7
589OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 3458100:24:18553:29:11102,4-897,6500:14252,7
590OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo7101:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
591KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary9200:41:20734:20:00102,1-897,8700:24148,3
592TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 2897301:51:00722:16:58102,0-897,9801:0555,1
593CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 39610100:27:59720:16:15101,9-898,1300:16218,4
594BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 2818102:03:29624:42:33101,6-898,4401:1249,3
595MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 2947402:36:56721:20:25101,5-898,5401:3238,8
596PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11701:48:56710:17:14101,4-898,6201:0455,8
597ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 2828202:03:29648:59:57101,1-898,8901:1349,1
598KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 3859901:42:23457:34:41101,1-898,9301:0059,2
599KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo7600:48:12672:59:11100,7-899,3200:28125,3
600CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510801:05:25726:07:42100,5-899,4660:3992,2
601PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810201:18:21270:23:32100,4-899,6410:4676,9
602DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23811001:04:19697:16:13100,0-900,0000:3893,3
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
603ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M87M 3626000:20:26728:05:0099,9-900,1500:12293,2
604WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10300:58:07648:50:5299,6-900,4500:35102,8
605GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11703:27:33727:04:1699,5-900,5002:0528,8
606KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510501:17:09697:15:0098,3-901,6900:4776,5
607STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910700:35:04696:42:2698,3-901,7300:21168,1
608FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510701:01:51720:58:0998,1-901,9200:3795,1
609GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 2069900:35:09720:39:2797,9-902,1300:21167,1
610FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710501:30:37721:03:4497,9-902,1400:5564,8
611PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:0002:15:08720:59:0097,4-902,6201:2343,2
612WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 3238302:13:07717:41:5897,3-902,6621:2243,9
613PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 2047800:41:15730:54:0497,2-902,8100:25141,4
614WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M155M 4006501:15:13312:42:3097,2-902,8120:4677,5
615HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010300:21:43720:21:0297,2-902,8400:13268,4
616KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners9801:02:56571:55:3496,0-903,9850:3991,5
617NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710223:00:00722:01:0095,4-904,64014:284,1
618KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11301:13:02655:08:4795,3-904,6590:4578,3
619GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210801:39:49697:15:1895,3-904,7401:0257,3
620MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 3397700:39:18713:20:0795,0-905,0480:24145,0
621STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 24610001:02:31441:48:2494,7-905,3040:3990,9
622GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10300:52:46733:56:1094,3-905,6660:33107,3
623ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10801:48:42649:18:1594,3-905,7201:0952,0
624KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210301:13:37649:13:2194,2-905,8200:4676,8
625NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3645101:13:20649:10:5993,8-906,2500:4676,7
626SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 3059600:28:41691:11:3492,5-907,4680:18193,6
627BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M112M 2766600:52:14720:36:0892,4-907,6100:33106,1
628CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:09:48720:37:5091,9-908,0900:06562,7
629KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 3907401:02:33696:41:4291,8-908,2100:4088,0
630NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K167K 3954801:00:00673:00:0091,0-908,9600:3991,0
631DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 3318501:01:11696:35:5290,8-909,2500:4089,0
632MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011700:54:24676:17:4990,1-909,9070:3699,4
633KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M153M 3943301:22:02697:09:5789,3-910,6980:5565,3
634GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011101:00:23600:23:3189,3-910,7200:4088,7
635ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710300:34:45694:09:2089,2-910,7790:23154,1
636ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:38:09697:14:4689,0-910,9870:25140,0
637RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310501:11:30697:36:1688,8-911,1780:4874,5
638SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 39910102:58:09648:40:1088,3-911,7492:0129,7
639ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11801:18:13557:39:0887,4-912,5770:5367,1
640HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511100:31:35696:31:3787,2-912,8000:21165,7
641PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 2919401:15:19719:49:2687,1-912,9260:5169,4
642GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:18:15720:31:0586,6-913,3600:12284,8
643MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K123K 4123201:31:39649:49:1086,6-913,4151:0356,7
644WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary9201:21:58697:53:5886,5-913,5410:5663,3
645TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners9600:41:21720:01:2585,0-914,9710:29123,4
646BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners8101:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
647RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910300:47:22697:05:5584,7-915,2660:33107,3
648SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3626400:51:49673:57:3784,4-915,6440:3697,7
649WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511500:59:45432:25:0084,0-916,0000:4284,4
650CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11202:24:33721:18:1283,8-916,2301:4334,8
651KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M91M 3714501:08:49691:06:1983,3-916,6910:4972,6
652MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211900:42:02698:38:2583,3-916,6940:30118,9
653MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510500:40:25720:19:1983,2-916,7600:29123,6
654BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M81M 3396000:45:25721:05:2983,2-916,8000:32109,9
655MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210401:33:42721:04:2682,8-917,2301:0753,0
656MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M29M 3465702:07:51716:11:3382,2-917,7641:3338,6
657SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 3589101:24:01337:24:3882,0-917,9591:0158,6
658WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K120K 4094300:35:49720:28:3982,0-917,9590:26137,4
659BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10201:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
660RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711800:44:44649:16:5581,8-918,2500:32109,6
661SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 2208900:57:17725:58:5681,7-918,3080:4285,6
662GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 3309500:45:50624:46:5081,2-918,7540:33106,4
663PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M79M 3795601:37:25337:30:3681,1-918,9001:1250,0
664DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12300:59:02638:51:3881,0-918,9660:4382,4
665TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 2588000:32:07721:04:5980,9-919,1100:23151,1
666PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810600:50:22712:17:1280,8-919,1730:3796,3
667KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3665901:14:24692:49:1280,8-919,2210:5565,1
668ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 3329200:48:06696:17:5780,3-919,7080:35100,2
669MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K45K 3446001:03:50672:20:5980,2-919,8420:4775,3
670POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3745101:38:32553:30:4779,8-920,1901:1448,6
671KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M95M 3925400:30:37656:31:1479,6-920,3570:23156,1
672MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810600:47:17726:24:2179,5-920,5310:35100,8
673DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10600:42:21672:33:4479,2-920,7680:32112,3
674TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 4179101:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
675DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811501:42:57648:26:1678,9-921,1451:1846,0
676FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210601:15:23720:44:1678,7-921,3450:5762,6
677DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 2758201:02:30699:22:2777,3-922,7110:4874,2
678KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 2989501:22:30697:01:4477,2-922,8501:0456,1
679NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:36:20695:08:4176,7-923,3280:28126,6
680WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners9702:22:51503:34:3276,6-923,3601:5132,2
681BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 3049001:21:32709:17:2375,9-924,0691:0455,9
682SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 3639300:34:49696:42:3575,9-924,1300:27130,7
683NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners9402:26:54697:09:3575,5-924,5001:5630,8
684KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo8500:40:49673:05:5374,9-925,1200:32110,1
685PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:36:48576:39:5474,9-925,1400:29122,1
686DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512401:22:16709:21:2674,7-925,2611:0654,5
687MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10900:30:09699:34:4774,7-925,2730:24148,7
688KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10301:12:53651:37:3473,9-926,1370:5960,8
689KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec8200:35:44720:34:3072,8-927,2100:29122,2
690FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK9101:42:14648:59:4872,4-927,5801:2442,5
691TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners9800:41:44689:29:4172,2-927,7780:34103,8
692MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 3007205:03:25597:05:2872,1-927,9264:1214,3
693MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10603:56:36700:25:1271,8-928,1533:1718,2
694PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M100M 414B4TEAM4101:17:03723:35:2071,8-928,1681:0455,9
695NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners9200:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
696HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M136M 3446001:59:28673:11:5671,3-928,7301:4035,8
697WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10201:50:00533:31:0071,1-928,8901:3238,8
698KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10601:38:02691:58:4470,9-929,1471:2343,4
699WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111200:38:35720:29:0570,8-929,2100:32110,1
700SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810601:11:41679:24:3970,6-929,3661:0059,1
701DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 3937101:17:27673:12:5169,8-930,1601:0654,1
702PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410201:29:25673:49:4769,8-930,1641:1646,9
703PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 3458200:26:13625:40:2869,4-930,5980:22158,8
704KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K179K 4254501:56:09457:11:4969,4-930,6301:4035,8
705JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412402:48:13697:23:1069,1-930,8602:2524,7
706SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 42710100:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
707SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 4106601:03:06720:39:4168,5-931,5100:5565,1
708HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10900:41:01697:07:5368,2-931,8130:3699,7
709DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10302:12:48577:27:4167,8-932,1601:5730,7
710MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12301:21:51643:30:0667,8-932,1901:1249,7
711GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910401:19:06673:11:3867,5-932,4601:1051,2
712ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 3277701:13:04673:41:0067,1-932,8601:0555,1
713GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+9101:02:00672:24:4166,8-933,2500:5564,6
714CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110300:51:05624:47:1166,5-933,5400:4678,1
715SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 3879001:12:44712:41:4865,9-934,1421:0654,3
716TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:41:13672:52:0665,8-934,2100:3795,8
717GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M160M 419BIEGIGORSKIE.PL6001:02:00529:57:3065,3-934,7090:5663,2
718KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11700:29:13720:31:3965,1-934,9300:26133,6
719ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511101:00:00720:46:0065,0-935,0000:5565,0
720WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M33M 3967901:04:52696:19:1664,7-935,3101:0059,8
721KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10400:55:36625:13:4664,1-935,8700:5269,2
722ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 4066901:34:00716:00:0063,9-936,1201:2840,8
723SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 36910000:33:42626:16:0863,7-936,2870:31113,4
724WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:05:08634:21:1463,6-936,3861:0158,6
725JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310300:32:22696:38:4463,0-936,9670:30116,8
726GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza9500:55:41697:15:0862,5-937,5000:5367,3
727GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K27K 3366800:45:00624:15:0461,9-938,0800:4382,6
728NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec7704:23:00719:08:5461,7-938,2774:1514,1
729BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 3976800:19:06720:17:2761,2-938,7900:18192,3
730HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 4259001:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
731CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110301:13:16529:49:0560,7-939,3001:1249,7
732WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 3528701:03:01720:39:4360,2-939,8001:0257,3
733SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
734SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 3928901:45:41696:45:3059,3-940,7001:4633,7
735WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners9603:08:50697:23:2359,3-940,7203:1118,8
736KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10414:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
737WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec7401:03:43648:33:2559,0-940,9801:0455,6
738WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K44K 4365307:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
739NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10500:24:55578:28:2058,7-941,2520:25141,5
740CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners9400:48:41456:24:2158,7-941,3000:4972,3
741GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL10101:02:12385:26:3258,1-941,9501:0456,0
742GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 3167800:34:49720:30:4458,0-941,9520:35100,0
743DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710300:31:41635:47:0157,6-942,3690:32109,1
744ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K126K 4294002:09:45241:12:4757,3-942,6702:1526,5
745HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K175K 421Nessi Team4000:40:20456:29:4356,4-943,5900:4283,9
746URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611100:53:54283:41:0356,2-943,8460:5762,5
747KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 3298901:12:59685:17:4656,0-943,9801:1846,1
748MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39111001:02:52624:41:3455,3-944,7001:0852,8
749STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M82M 3416300:58:19696:50:1055,2-944,7701:0356,8
750MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski9703:08:00724:05:0254,9-945,0703:2517,5
751ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners9800:31:00672:33:5054,4-945,6400:34105,2
752PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912300:51:14504:49:3554,3-945,6580:5663,6
753OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 4059201:03:45240:29:0054,2-945,7701:1051,0
754SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10300:46:21705:06:0354,2-945,7850:5170,2
755WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28611002:21:42700:12:1853,9-946,1402:3722,8
756NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 417LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI7401:16:50674:05:4653,7-946,3001:2541,9
757SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 2748601:51:48624:40:0653,6-946,4202:0528,8
758GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111100:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
759CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010200:35:25700:52:2752,6-947,4000:4089,1
760ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310700:31:30727:55:4452,4-947,5520:3699,9
761PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 4036204:47:33559:10:4752,4-947,6105:2910,9
762KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9000:43:35623:19:0452,1-947,8830:5071,7
763ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 4167402:19:28630:30:3151,4-948,6102:4222,1
764MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910204:00:41481:00:3550,2-949,7804:4712,5
765WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210300:43:00721:21:0050,0-950,0000:5169,8
766DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K39K 4194700:35:48460:40:1649,7-950,2570:4383,4
767ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K124K 414B4TEAM4300:11:29720:41:1449,7-950,3500:13259,4
768GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510601:18:00625:08:0049,5-950,5401:3438,0
769KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo9500:42:07667:24:0248,9-951,0940:5169,7
770KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K129K 439Grupa CzAMW3803:00:00720:21:4148,9-951,0983:4016,3
771ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610600:43:10703:20:0548,5-951,4570:5367,5
772MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 3738500:44:39577:02:3548,4-951,6000:5565,0
773WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 4348201:54:38725:38:2148,1-951,8732:2225,2
774MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710400:57:02694:14:5847,8-952,1601:1150,3
775GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K45K 4464600:20:53312:29:5847,8-952,1900:26137,4
776KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam8300:30:04528:33:3847,8-952,2000:3795,4
777DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210303:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
778FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA11001:15:52506:33:2147,4-952,5541:3537,5
779NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10500:30:03590:43:5647,1-952,9220:3894,0
780KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4069900:34:38529:10:5146,9-953,1020:4481,2
781PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M154M 3985800:46:11698:27:2946,7-953,2570:5960,7
782PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 4097201:20:00216:47:5146,7-953,2901:4235,0
783LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 4038001:06:00408:12:0846,6-953,3601:2442,4
784KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10600:35:22600:50:0246,4-953,5550:4578,8
785GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010601:02:56601:28:0945,5-954,4601:2243,4
786ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners8801:21:50720:33:1745,4-954,6301:4833,3
787PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 4089501:36:12674:44:1144,9-955,0602:0828,0
788ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M7M 411Biegamy Razem Władysławowo6501:09:15528:57:0043,8-956,2301:3437,9
789STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 4473200:48:22649:52:2543,8-956,2401:0654,3
790MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 41310001:54:56673:19:0743,7-956,2802:3722,8
791HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K135K 4485900:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
792KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411701:08:19697:21:5543,2-956,7701:3438,0
793HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910701:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
794SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 4238701:00:14696:44:1443,1-956,9001:2342,9
795PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10301:08:11577:03:0742,7-957,2601:3537,6
796SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210600:33:03721:10:2442,3-957,7270:4676,7
797KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510805:15:16672:54:5540,9-959,0807:427,8
798SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek9600:23:53695:14:2440,9-959,0840:35102,8
799OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311400:47:05488:43:3740,8-959,1591:0952,0
800FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911901:42:44624:26:1940,4-959,5902:3223,6
801WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners8900:33:07732:07:3838,6-961,3990:5169,9
802WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310902:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
803JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210601:34:45603:33:2137,8-962,1902:3023,9
804BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 4549301:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
805SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 4408501:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
806PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4567001:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
807WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners9200:39:49713:09:5135,9-964,0601:0654,2
808WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 2759505:03:24573:47:5935,9-964,1378:277,1
809STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 4428501:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
810SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 4138300:40:12673:48:2735,3-964,6941:0852,7
811MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 4437401:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
812SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610601:13:50253:10:4134,1-965,8792:0927,7
813PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 4407000:48:38672:24:4033,7-966,2901:2641,6
814FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910300:42:51651:45:2032,6-967,4111:1845,6
815KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K48K 4574201:25:57505:39:2032,1-967,9002:4022,4
816DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212300:59:43505:10:5631,8-968,2011:5231,9
817GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10300:13:44696:57:3331,7-968,2700:25138,6
818POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310801:00:14384:38:3731,7-968,3211:5431,6
819SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10900:25:31216:57:5131,0-969,0500:4972,8
820KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M86M 4335600:21:31624:30:1130,6-969,4370:4285,2
821CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 4018601:33:32624:23:5829,9-970,1203:0719,2
822SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M87M 447Fuchs Oil Team5000:43:23218:00:2929,8-970,2171:2741,2
823SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 4119500:27:00721:32:4829,7-970,2900:5466,0
824MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
825ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10700:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
826KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K178K 424Zabiegane Baby5302:00:00673:32:1329,4-970,6004:0414,7
827KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012101:11:37169:08:0029,4-970,6402:2624,6
828KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 3548100:29:15721:19:5429,3-970,6730:5960,2
829ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712101:12:08169:08:0029,2-970,7802:2824,3
830ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo6401:18:09505:00:0228,4-971,6162:4521,8
831PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711501:04:23616:50:1528,3-971,7252:1626,3
832GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 4497500:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
833SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 4089500:27:00721:32:4827,7-972,2600:5861,6
834SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K131K 4425400:29:54572:08:0127,3-972,6931:0554,8
835WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410800:01:11648:22:1527,0-973,0300:021 367,5
836LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36011001:03:44195:14:5826,2-973,8402:2624,6
837LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M84M 4305100:49:05696:48:0226,1-973,8901:5231,9
838MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4467201:13:08600:40:1525,6-974,4302:5121,0
839KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12301:37:41338:53:0825,2-974,7553:5215,5
840HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110200:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
841KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10200:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
842PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 4129300:15:24144:31:2823,0-977,0300:4089,5
843PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K189K 4623901:33:00673:15:0022,6-977,4304:0714,6
844RERON Marcin 967LONDONMasters - M167M 4395001:55:00120:49:4222,4-977,6005:0811,7
845JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310204:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
846KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010301:29:04672:20:1821,6-978,4504:0714,5
847ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 4646501:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
848BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 4326804:38:3604:38:3620,8-979,25013:254,5
849KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M107M 4376400:50:53552:34:2720,7-979,2802:2724,4
850DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110603:34:39426:47:4720,1-979,88610:405,6
851DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team11001:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
852KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210200:25:30659:37:2120,0-979,9741:1647,1
853GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911100:30:45216:38:4819,4-980,6101:3537,8
854ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10202:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
855KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team10100:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
856ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K191K 4703900:27:37576:26:0018,4-981,6101:3040,0
857KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10502:17:52213:36:4217,7-982,2907:477,7
858SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
859DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410300:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
860BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M173M 4553300:37:4848:24:3417,4-982,5742:1027,7
861PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:25:00720:20:2816,7-983,3101:2940,1
862OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 4437700:44:56696:36:0416,4-983,6102:4421,9
863MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610700:37:28696:41:4616,4-983,6302:1726,2
864STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane8801:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
865GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10201:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
866SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
867SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11900:54:0681:44:4315,4-984,6443:3117,0
868CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 4157600:10:22716:20:4514,7-985,3220:4285,0
869ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 444Biegamy Razem Władysławowo4600:41:42696:29:1114,0-986,0492:5920,1
870KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary9000:50:00720:41:0313,7-986,2803:3816,5
871WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 4578800:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
872SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10201:45:25649:48:1412,4-987,6108:307,1
873KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4526400:20:05432:16:5112,1-987,8901:3936,2
874SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 4738000:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
875SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 4746900:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
876P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM11000:06:30721:04:0011,6-988,3840:33107,2
877TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 4598801:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
878CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511101:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
879WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M110M 460Wygrani7000:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
880GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 4769501:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
881RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K147K 4774601:00:3101:00:3110,2-989,7805:5510,1
882OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K194K 4785302:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
883BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry9800:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
884SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
885DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 3579000:37:08360:26:399,0-991,0274:0814,5
886BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110201:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
887WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M111M 462Wataha Team4201:11:5201:11:528,1-991,8908:516,8
888KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 4829401:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
889WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 4637900:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
890ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 4836500:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
891RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M178M 464Rebellion Of Free Runners5701:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
892GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 4847400:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
893WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca8901:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
894MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 4658000:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
895UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 4869504:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
896SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 4267700:52:4900:52:495,1-994,92410:245,8
897WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+9800:45:0000:45:005,0-995,0009:006,7
898KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 4587900:54:3800:54:384,9-995,09911:085,4
899KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710400:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
900KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 900 wynik(ów)