RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M8M 1441958:48:2003:00:19958:38:111 000,00,0000:10332,7
2KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 7MALINOWE GWIAZDY41962:29:0003:34:00962:29:001 000,00,0000:12280,4
3MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1542984:35:1906:54:19960:35:19960,3-39,6700:25139,1
4KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 17Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:0203:12:51960:29:50930,9-69,1250:12289,6
5MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 16441028:01:2605:12:09963:25:51913,0-86,9630:20175,5
6SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K10K 74Klub InO Stowarzysze4405:15:28964:42:39910,0-89,9550:20173,1
7HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 18Stęszewskie piłkary461088:30:3503:31:53970:16:11872,9-127,0860:14247,2
8ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M9M 20491155:34:5601:55:30968:48:44855,4-144,5590:08444,4
9KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K3K 8Rebellion Of Free Runners471105:21:4003:38:00961:21:40852,7-147,2800:15234,7
10WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 19491154:35:4603:11:19962:35:46842,9-157,1000:13264,3
11DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K4K 9471105:34:4509:44:56961:34:45805,8-194,2100:4382,7
12PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M10M 22RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5902:15:00964:59:24802,6-197,3990:10356,7
13SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 21BIEGIGORSKIE.PL501177:00:0402:30:00961:00:04790,2-209,8100:11316,1
14GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 13551297:26:0108:26:39961:26:01759,6-240,4400:4090,0
15SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 10MALINOWE GWIAZDY511201:37:2204:34:11961:37:22749,2-250,7600:21164,0
16LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K6K 15581370:23:3203:19:32962:23:32727,5-272,5500:16218,7
17BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M4M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2804:01:53961:05:28704,5-295,5100:20174,8
18JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 12531248:12:0605:01:06963:41:20701,9-298,0690:25139,9
19JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M3M 24531248:10:2804:59:01963:41:55701,6-298,4310:25140,8
20CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:4006:16:42961:59:40698,5-301,5200:32111,3
21BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 11521230:32:4903:23:43971:12:24693,2-306,8000:17204,2
22KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 14551297:33:4104:13:23961:33:41691,4-308,6100:21163,7
23KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M13M 36Mafia Team Lubliniec651537:08:1500:50:06926:20:50688,5-311,5270:04824,5
24MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:3404:38:55967:48:46673,2-326,7960:24144,8
25MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 30PoWoli do Celu591393:10:4501:26:55937:10:45665,7-334,3200:07459,5
26ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M11M 26Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0002:24:30962:24:07663,1-336,8810:13275,3
27KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 35631489:31:1301:57:47961:31:13660,2-339,8400:10336,3
28BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 23521230:09:1305:38:20974:49:27659,5-340,4900:30117,0
29SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 798503:43:48961:27:00658,9-341,0740:20176,7
30ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M12M 34BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:18:40961:23:03653,7-346,2600:12282,9
31KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5101:30:04959:14:01651,9-348,1430:08434,2
32OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16591395:47:0104:06:58963:47:01649,8-350,2200:22157,9
33OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 31591395:48:3204:06:58963:48:32649,8-350,2200:22157,9
34OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 17591395:48:3204:06:58963:48:32649,8-350,2300:22157,9
35GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 32601417:07:2002:32:10961:07:20645,3-354,7200:14254,4
36SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M14M 37BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0902:23:53961:00:09644,9-355,0600:13268,9
37PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 33631481:39:4001:39:00955:52:17642,7-357,2640:09389,5
38KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 18601416:32:2203:03:16960:32:22628,4-371,5900:17205,7
39KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:1401:36:16961:32:42628,3-371,7230:09391,6
40WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 27Grupa CzAMW561325:00:0003:18:39965:00:00628,2-371,8500:18189,7
41PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11501:11:06937:05:10622,6-377,4330:06525,4
42KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 25531250:22:0704:37:09967:51:23610,0-390,0020:27132,1
43ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 29581371:38:1906:59:03964:48:41606,2-393,7650:4186,8
44BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:3204:07:00960:41:32594,4-405,6000:24144,4
45BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M27M 975803:49:50937:17:53586,4-413,6400:23153,1
46BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 21631489:30:4902:12:18961:30:49568,0-431,9600:13257,6
47CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:5702:44:26962:18:31554,9-445,1020:17202,5
48KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:3802:24:53964:06:38550,9-449,1300:15228,1
49NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 847205:12:47936:57:20549,5-450,5200:34105,4
50RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2702:16:14747:06:05548,9-451,1000:14241,7
51ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:0001:11:10961:06:00547,0-452,9600:07461,2
52MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:3201:37:58943:14:29538,9-461,1080:10330,0
53STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 817410:00:00968:00:00538,3-461,7101:0653,8
54OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:2901:13:03975:25:34535,1-464,9080:08439,5
55ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:0001:38:00937:00:00529,9-470,1400:11324,4
56KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:45:29961:13:36523,0-477,0000:05689,9
57MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:0801:02:15939:31:08523,0-477,0360:07504,1
58MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:2702:40:28953:16:29522,8-477,2350:18195,5
59BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 736602:25:08951:43:34508,8-491,2230:17210,3
60CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:10:03941:31:19504,2-495,7850:08431,9
61BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:4601:29:57962:06:46502,0-497,9900:10334,9
62ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:0901:17:37964:14:21501,7-498,3270:09387,8
63HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:2101:36:07961:53:21501,5-498,5000:11313,1
64GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 38701657:41:1602:03:07937:41:16501,4-498,5600:14244,4
65STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K56K 1065208:58:41959:09:51498,9-501,1131:0455,6
66WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:3803:32:35961:37:38497,9-502,0800:25140,5
67STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:5702:32:43960:35:57495,3-504,7200:18194,6
68MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:0500:58:00960:27:38479,0-520,9650:07495,6
69OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:20:56961:07:29477,9-522,0800:10354,3
70GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2001:02:52957:22:23477,0-522,9700:07455,3
71KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:5402:35:02953:58:36474,1-525,9380:19183,5
72BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:2802:44:51968:07:22472,9-527,0770:20172,1
73MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210802:58:32977:12:40470,2-529,8410:22158,0
74ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:5503:00:47960:37:55467,0-533,0040:23155,0
75RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:4701:46:08961:42:54466,5-533,4550:13263,8
76DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:0902:45:25961:04:09463,5-536,4600:21168,1
77BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 1379102:38:00940:11:00463,3-536,7200:20175,9
78JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0802:19:21971:00:44459,4-540,6450:18197,8
79WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M12M 92Grupa CzAMW7101:40:00970:00:00459,0-541,0100:13275,4
80KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:0902:44:47961:25:53458,6-541,3860:21167,0
81OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:3003:24:11960:31:30457,6-542,3600:26134,5
82ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:37:18936:49:51457,6-542,3700:12282,2
83MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0101:02:07965:40:01457,0-542,9970:08441,4
84FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:4704:11:11913:34:47455,8-544,1900:33108,9
85CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0603:57:51957:21:07447,9-552,1020:31113,0
86PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M33M 1135801:07:35936:57:01447,7-552,3300:09397,4
87NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M43M 103Dębickie Gepardy7001:40:54968:17:19447,3-552,6800:13266,0
88TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:0000:48:06961:27:00446,2-553,8200:06556,6
89ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 1286203:50:12960:57:42446,1-553,9300:30116,3
90KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0101:10:55960:08:17444,7-555,3100:09376,2
91BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY8703:12:01961:42:45442,7-557,3270:26138,3
92KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:1300:36:35961:04:13441,8-558,1600:04724,7
93DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:48:09961:31:51441,4-558,5800:14244,9
94SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4002:52:44952:39:15436,4-563,5570:23151,6
95MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners9601:30:59961:20:43431,1-568,9260:12284,3
96CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners9801:45:23937:49:59429,1-570,8520:14244,3
97MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:2701:59:37961:24:27429,0-571,0200:16215,2
98DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11904:19:42911:32:45428,8-571,1810:3699,1
99PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112403:22:26916:06:58418,8-581,2280:29124,1
100KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec8800:50:34962:04:30416,7-583,2950:07494,4
101KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik7803:09:34960:41:53416,7-583,3500:27131,9
102PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:2101:55:41961:02:21415,8-584,2400:16215,6
103SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:27:47959:51:25415,1-584,8840:12283,7
104KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:3503:03:16960:42:35414,1-585,9110:26135,6
105SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3502:59:35961:26:35413,6-586,4240:26138,2
106SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10500:56:51960:59:29407,3-592,6900:08429,9
107GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4601:24:03961:42:46406,9-593,1200:12290,5
108DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2700:54:07960:51:27400,3-599,7400:08443,8
109DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:5902:10:41959:38:06397,5-602,4930:19182,5
110KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M40M 1445801:16:38931:15:11396,8-603,1820:11310,7
111SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2802:19:13961:52:28396,4-603,5810:21170,8
112POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:1202:00:00961:55:12395,9-604,1100:18197,9
113JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:1602:00:55969:04:57395,6-604,4170:18196,3
114SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:0102:15:12961:52:20394,7-605,2840:20175,2
115AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M39M 191Grupa CzAMW4601:13:00962:05:00394,7-605,3000:11324,4
116PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:1402:08:09961:01:46393,5-606,4600:19184,3
117OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:5701:41:23963:17:57393,2-606,8200:15232,7
118KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:0002:54:27960:30:00386,8-613,2100:27133,0
119PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M29M 1555300:56:03960:56:37384,1-615,9200:08411,1
120ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 788006:50:40965:35:03382,6-617,3571:0455,9
121GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K33K 1515900:33:21961:30:00382,2-617,7560:05687,7
122GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 908601:03:27935:12:44382,2-617,8280:09361,4
123DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3801:31:52971:36:38381,6-618,3580:14249,3
124WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M51M 1256703:15:12970:00:00378,3-621,6800:30116,3
125FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:5402:20:11956:38:13377,9-622,0890:22161,8
126BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 1117400:32:11968:23:35377,8-622,2040:05704,3
127ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:3400:33:38961:59:34376,4-623,6500:05671,4
128OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M84M 210NIECHCEMISIE Giżycko7104:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
129PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:3302:15:16961:12:33375,5-624,4800:21166,6
130RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza7902:11:46966:09:18374,7-625,2860:21170,6
131PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:44:42936:58:33374,7-625,3500:07502,9
132ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:4801:36:09974:53:48374,2-625,8450:15233,5
133JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 105WKB Maratończyk Włocławek7501:23:46967:34:43373,8-626,1970:13267,7
134KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 959301:21:07953:50:40372,4-627,6350:13275,4
135KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:5803:11:00960:53:58370,1-629,9200:30116,3
136LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010201:23:26936:44:00369,8-630,2300:13265,9
137WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 1617700:24:13970:06:06369,4-630,5930:03915,3
138KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1696001:00:00960:30:06365,7-634,2700:09365,7
139GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:1801:26:27948:44:43364,3-635,6550:14252,9
140MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners10002:29:00960:30:00362,7-637,3000:24146,1
141KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M50M 1994500:10:13963:15:38361,3-638,7200:012 121,7
142BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K12K 157Mafia Team Lubliniec6401:07:25960:20:00360,9-639,1300:11321,2
143GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710603:46:33939:23:36360,8-639,2180:3795,6
144HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 1597201:27:54937:14:19359,9-640,1200:14245,7
145MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:4801:14:56961:07:48359,8-640,2500:12288,1
146KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska8301:08:24941:39:10359,0-641,0010:11314,9
147PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners9801:07:35960:33:12358,5-641,5200:11318,3
148SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:4301:22:55960:31:43358,0-641,9900:13259,1
149BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 1197400:18:39969:43:26357,5-642,5500:031 150,0
150PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10501:25:40948:05:51356,2-643,7920:14249,5
151WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810901:00:00961:18:00355,8-644,1600:10355,8
152TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K38K 1716102:20:56937:41:00352,1-647,8890:24149,9
153NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:0404:02:50961:42:04352,0-648,0500:4187,0
154SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+8109:30:24963:12:06351,8-648,2001:3737,0
155HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec8101:01:41937:37:57349,1-650,8700:10339,6
156MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4700:56:20961:18:47348,1-651,9000:09370,8
157CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611800:52:45961:23:16347,7-652,3000:09395,5
158ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K16K 2045104:45:00975:33:52347,4-652,5990:4973,1
159DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912002:54:12934:45:35347,4-652,6050:30119,7
160KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 889002:31:08960:40:18343,6-656,3900:26136,4
161ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 1108801:06:47960:43:27339,6-660,4400:11305,1
162KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:45:38949:35:30338,5-661,4760:08445,1
163NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M5M 39MALINOWE GWIAZDY711682:00:2705:41:00962:00:27338,3-661,6801:0059,5
164WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 1689601:07:04912:32:14337,7-662,3000:11302,1
165NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:4401:31:05950:51:44336,2-663,8020:16221,5
166SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10800:45:51841:04:32334,1-665,9110:08437,2
167MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K59K 237Klub InO Stowarzysze4402:39:44963:14:43333,3-666,7310:28125,2
168MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K40K 1815502:52:53926:31:28331,7-668,3180:31115,1
169ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11100:53:03945:09:34331,6-668,3970:09375,0
170PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku7901:10:00913:10:23330,7-669,3400:12283,4
171WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team9101:18:23962:19:37329,7-670,2800:14252,4
172ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 1608901:47:10960:32:28329,2-670,8500:19184,3
173CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M99M 2416406:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
174MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:3101:38:07961:17:31327,3-672,7200:17200,1
175CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610205:19:59847:03:50324,3-675,6940:5960,8
176BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10600:49:31959:14:40324,3-675,7320:09392,9
177ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010802:00:00963:03:00324,2-675,7900:22162,1
178POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511502:04:08961:09:54323,1-676,8570:23156,2
179DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12300:19:25928:24:31323,0-676,9890:03998,1
180SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 1377601:15:56961:04:04322,4-677,5600:14254,8
181WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K13K 146Grupa CzAMW7102:10:00970:00:00322,0-677,9600:24148,6
182RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 1916603:22:42960:47:40321,4-678,6430:3795,1
183BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3900:55:52960:54:39321,0-678,9900:10344,8
184GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M49M 2334601:00:53943:46:51312,6-687,4160:11308,0
185BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312300:44:04932:20:42312,5-687,4620:08425,5
186KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K23K 169SieChodzi6000:46:49938:34:56311,6-688,3700:09399,4
187SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec11001:04:23937:46:53311,6-688,4500:12290,3
188DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210401:00:02932:42:21311,4-688,6210:11311,2
189KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K65K 253Kobiety na 5+4501:59:04697:35:11311,2-688,7600:22156,8
190MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M75M 1836401:00:00961:00:00310,1-689,9100:11310,1
191TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners9000:55:30961:04:35309,1-690,9170:10334,1
192KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K19K 2485200:43:32961:54:22308,1-691,9000:08424,6
193NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners9604:05:56962:14:34307,5-692,4850:4775,0
194WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 1758200:57:29960:46:43307,3-692,6520:11320,8
195MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 1158603:52:43954:30:16306,6-693,4500:4579,0
196LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze10002:02:02940:42:56306,2-693,7760:23150,6
197KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:5901:34:58961:09:59305,6-694,3700:18193,1
198GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 2568000:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
199MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911100:54:23940:43:08303,3-696,7250:10334,6
200KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510601:25:14961:18:33303,1-696,9300:16213,3
201PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners10004:41:00939:29:46302,5-697,5230:5564,6
202KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9921:24:46916:56:09301,1-698,8574:1514,1
203KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M28M 1546001:34:25919:22:00300,4-699,6000:18190,9
204PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 1168201:35:35957:23:10300,2-699,8380:19188,4
205KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K90K 1925900:16:57960:46:54300,1-699,8900:031 062,3
206PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5700:58:45960:16:57298,6-701,3600:11305,0
207MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5901:46:36961:38:55297,9-702,0590:21167,7
208ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611202:13:37960:44:25297,8-702,2500:26133,7
209HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M60M 1497102:10:00961:42:00297,5-702,4900:26137,3
210KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M16M 1578201:40:40960:52:58297,2-702,7900:20177,1
211GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10200:48:01965:27:53296,1-703,8660:09370,0
212KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10601:34:47915:47:46294,1-705,9300:19186,2
213SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11700:30:24925:21:03293,7-706,2950:06579,7
214GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911101:01:30964:47:12293,6-706,4300:12286,4
215GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11301:25:14936:56:42293,4-706,6100:17206,5
216MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi8001:10:58961:16:46292,0-707,9800:14246,9
217CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:2504:30:26963:34:46290,8-709,2230:5564,5
218DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11101:46:56962:06:29290,6-709,4000:22163,1
219SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec9301:49:40936:52:58290,4-709,6300:22158,9
220BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212001:33:26930:39:29290,3-709,6520:19186,5
221GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10301:51:16962:03:30290,3-709,7300:22156,5
222RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 1888600:49:37962:30:18290,2-709,7760:10351,0
223PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M47M 1896401:13:31937:40:55289,2-710,8100:15236,0
224BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:4302:05:24965:31:43288,8-711,2330:26138,2
225SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M86M 2126501:05:30964:49:28288,7-711,3030:13264,5
226SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:0301:30:22962:33:03287,1-712,8600:18190,6
227SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:0301:30:22962:33:03287,1-712,8600:18190,6
228ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko7100:45:00962:21:43287,1-712,9180:09382,8
229KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212101:51:20961:36:03286,6-713,4400:23154,4
230BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11400:27:07969:49:14286,5-713,5340:05633,9
231PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310604:49:05960:53:20285,9-714,1001:0059,3
232STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1801:42:05965:29:34285,0-715,0400:21167,5
233SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners9901:28:09960:39:57283,1-716,8880:18192,7
234LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 1327901:48:10962:17:18282,9-717,1100:22156,9
235WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1856100:25:23955:48:58282,3-717,6640:05667,4
236MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410200:39:08961:13:25282,1-717,8600:08432,6
237PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:4602:18:36866:43:58282,1-717,9420:29122,1
238MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10902:13:34972:54:29281,7-718,2810:28126,6
239TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:18:21865:03:56280,5-719,4700:16214,8
240PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 1707601:15:46960:34:36278,7-721,2700:16220,7
241PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners9903:33:31918:29:54278,7-721,3140:4578,3
242MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo8900:23:48959:20:07277,5-722,5160:05699,5
243NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11407:00:47967:09:04276,8-723,1861:3139,5
244MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu10101:30:46937:11:40275,9-724,1400:19182,4
245WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0701:27:07951:10:43275,7-724,2530:18189,9
246TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec7400:59:41961:00:08275,2-724,8100:13276,7
247WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K112K 2505102:22:26962:33:00275,0-725,0200:31115,8
248BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11700:23:03951:46:38274,9-725,0820:05715,6
249GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo11001:09:01961:02:59274,2-725,8110:15238,4
250BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611800:40:24960:43:54270,6-729,4500:08401,8
251WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12201:26:00965:42:24269,4-730,5910:19188,0
252OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3900:30:08961:00:39267,0-732,9700:06531,7
253ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 1567400:53:07835:27:28265,6-734,3510:11300,1
254RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011600:30:15939:20:58264,7-735,3000:06525,0
255ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2346201:33:00960:46:00264,7-735,3400:21170,7
256DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 2787901:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
257SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12201:32:26889:08:08263,2-736,8100:21170,8
258SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 2507400:30:29811:43:12262,3-737,6820:06516,3
259NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo7500:52:12976:03:33260,3-739,7370:12299,2
260GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4801:19:07960:58:48260,2-739,7680:18197,4
261ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M56M 2645803:28:00938:07:00259,2-740,8000:4874,8
262NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410400:54:44972:38:37259,0-741,0100:12283,9
263PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 1388500:38:36960:26:35258,7-741,2600:08402,2
264SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners9201:03:00974:22:38258,2-741,7940:14245,9
265MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310704:18:51961:06:23257,9-742,1001:0059,8
266NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210600:14:59960:59:57257,4-742,6100:031 030,7
267MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510602:44:02923:14:48257,2-742,7990:3894,1
268MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10701:55:35915:15:57256,3-743,6940:27133,0
269GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K22K 2805201:36:00961:35:00256,2-743,7600:22160,2
270ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 1349600:35:00962:27:00253,4-746,6100:08434,4
271JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 1178603:31:08924:44:44253,1-746,8870:5071,9
272MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10601:18:12938:48:15252,7-747,3470:18193,9
273ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 2846401:16:12937:26:35252,3-747,7000:18198,7
274GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512300:54:30963:07:01252,2-747,7700:12277,7
275HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12301:02:13918:47:50251,4-748,5960:14242,4
276ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M55M 2315600:58:49962:44:12250,7-749,2890:14255,8
277MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M87M 2136400:48:26953:40:16250,3-749,7310:11310,0
278BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners9401:05:15967:49:17250,1-749,9500:15229,9
279RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K116K 270Rebellion Of Free Runners4600:54:38961:18:38250,0-749,9770:13274,6
280KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210901:19:38807:39:15248,7-751,3220:19187,4
281KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610701:11:55956:36:47246,2-753,7600:17205,4
282KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10801:13:19956:33:36246,2-753,7710:17201,5
283ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410601:11:43961:39:16246,0-754,0300:17205,8
284LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10500:42:25787:19:50245,3-754,7070:10347,0
285SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911700:10:00961:00:00245,2-754,7700:021 471,4
286BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M106M 2635701:02:07955:19:10244,5-755,4940:15236,2
287KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 2267801:36:17936:21:44244,0-755,9700:23152,1
288KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 2259301:11:24963:52:15244,0-756,0240:17205,0
289JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners8201:20:03865:28:18243,7-756,2700:19182,7
290SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712102:32:51951:55:31243,5-756,5030:3795,6
291PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 2248202:08:55965:37:43243,0-756,9870:31113,1
292BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11500:58:15866:35:47242,6-757,3960:14249,9
293KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 1667801:43:17937:18:39242,5-757,5100:25140,9
294KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910900:43:35951:14:25242,2-757,8310:10333,4
295KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 19210002:44:20715:31:20242,1-757,9440:4088,4
296BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910500:59:27960:41:36240,6-759,4340:14242,8
297SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 2689402:12:30960:58:10240,0-760,0100:33108,7
298DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 2396300:56:29953:16:18239,8-760,2030:14254,7
299ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners9901:13:51961:17:39239,6-760,4140:18194,7
300NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410301:56:00960:12:42238,8-761,1700:29123,5
301GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners9900:43:09960:36:02237,8-762,1800:10330,7
302ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2600:17:57961:05:26237,8-762,2300:04794,8
303KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010901:28:36817:18:10237,7-762,2600:22161,0
304SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 214Kobiety na 5+6603:19:00938:05:06236,4-763,6000:5071,3
305NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy7000:38:58948:23:14235,9-764,0740:09363,3
306CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 2667601:06:10942:07:25235,7-764,3400:16213,7
307RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team6700:55:25947:23:44234,6-765,3600:14254,0
308SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2301:00:25960:43:23233,3-766,7200:15231,7
309SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 2908201:01:55863:49:59232,6-767,3930:15225,4
310SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners9600:43:17961:29:49231,8-768,1700:11321,4
311MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711301:01:04888:28:22229,6-770,4400:15225,6
312TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12301:02:20912:01:09229,2-770,8170:16220,6
313MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910901:09:46913:29:59229,1-770,9100:18197,0
314PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:0003:16:22960:59:00227,9-772,1300:5169,6
315MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11900:17:40957:13:09226,9-773,0730:04770,7
316KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912301:51:07963:38:06226,1-773,8800:29122,1
317MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912300:48:33971:38:44225,5-774,4540:12278,7
318SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12400:54:02969:59:57225,1-774,9040:14250,0
319GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 2236600:31:58963:36:13224,6-775,4500:08421,5
320MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10301:10:56898:49:03224,3-775,6910:18189,7
321KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M71M 312B4TEAM4300:55:22960:46:43222,2-777,7750:14240,8
322JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team8201:36:58967:38:15221,9-778,0640:26137,3
323BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010901:08:17962:37:07221,8-778,1700:18194,9
324ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012317:27:32909:36:07220,6-779,4264:4412,6
325SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 1439301:33:28936:47:34220,4-779,6000:25141,5
326DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M124M 3014600:43:47864:07:17220,3-779,7220:11301,9
327KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 1678000:45:01965:43:38220,2-779,8340:12293,4
328NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M85M 211NIECHCEMISIE Giżycko7100:45:21961:57:52219,3-780,6730:12290,2
329FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych9000:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
330GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14611001:08:07961:23:03217,5-782,5500:18191,5
331PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K71K 2635400:57:34888:29:40217,2-782,8300:15226,3
332KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M18M 1786901:16:57962:09:11216,9-783,1300:21169,1
333MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311801:32:06916:22:34215,7-784,2750:25140,5
334DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410609:38:34913:40:03215,4-784,6102:4122,3
335NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M14M 2555901:14:52937:48:35215,3-784,7400:20172,5
336RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010500:58:14960:43:30215,1-784,9400:16221,6
337MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K23K 2984602:15:47842:45:08215,1-784,9500:3795,0
338MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810300:42:25957:04:20214,4-785,6090:11303,3
339WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10601:11:42938:57:22214,2-785,8470:20179,2
340FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12302:55:20940:31:49213,7-786,3150:4973,1
341PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10301:03:46936:53:45213,4-786,5920:17200,8
342WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M128M 3206002:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
343BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411403:02:42933:10:28212,9-787,0770:5169,9
344KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211601:23:58843:35:06212,4-787,5830:23151,8
345JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10401:09:25964:17:53212,2-787,8440:19183,4
346WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team9102:05:41962:26:00212,1-787,9500:35101,2
347BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12400:26:02955:22:38211,8-788,2240:07488,1
348WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 1778102:58:47846:32:30211,6-788,3530:5071,0
349MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110701:34:18960:37:40211,4-788,5900:26134,5
350MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10701:13:39839:42:19211,1-788,8990:20172,0
351ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 2607605:01:25889:19:13210,4-789,5901:2541,9
352GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11202:17:40960:48:48210,0-790,0500:3991,5
353WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311705:44:33677:13:28209,7-790,3101:3836,5
354PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 2346801:32:30961:22:42208,4-791,5900:26135,2
355KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M125M 3064501:29:33937:10:00208,0-791,9700:25139,4
356KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510500:50:47936:51:39207,0-793,0060:14244,6
357GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski8301:06:00964:59:24206,4-793,5920:19187,6
358TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911900:38:49889:41:20206,3-793,7400:11318,8
359WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012300:54:04936:35:02205,5-794,5500:15228,0
360DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:2200:50:58961:12:53203,4-796,5920:15239,5
361KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110400:54:51961:04:58202,7-797,2550:16221,8
362NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110601:47:38937:47:13202,4-797,6110:31112,8
363SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412204:44:31960:53:40202,4-797,6201:2442,7
364ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010700:48:30937:20:21201,9-798,1000:14249,8
365SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110600:39:03937:53:40201,6-798,3800:11309,8
366TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 2167002:00:23913:17:24201,6-798,4000:35100,5
367BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 1749400:48:58947:20:19201,3-798,7050:14246,7
368ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K88K 3186101:09:11745:13:36200,7-799,3000:20174,1
369GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec8900:38:21962:37:21199,4-800,5670:11312,0
370ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210902:23:04937:11:15199,4-800,6100:4383,6
371BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 1628701:52:00961:33:00199,3-800,6800:33106,8
372TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec9501:18:37897:42:50198,9-801,0580:23151,8
373DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610801:53:00913:06:00198,9-801,1400:34105,6
374BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2356300:47:54936:31:11198,6-801,3600:14248,8
375OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 3287600:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
376SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 2567500:18:08951:59:25197,9-802,0660:05654,9
377WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211201:50:41960:29:18197,2-802,8200:33106,9
378ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11300:19:07937:38:21196,6-803,4400:05616,9
379FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10400:30:01931:50:49196,4-803,5560:09392,7
380DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 2337903:31:31955:22:35196,0-803,9651:0455,6
381WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710300:20:00723:00:00196,0-804,0000:06588,0
382REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K132K 307Radlinioki w biegu6001:13:59899:32:22195,7-804,3190:22158,7
383SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910701:28:35959:53:06195,5-804,4690:27132,4
384FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M12M 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI6401:00:20879:19:26192,7-807,3190:18191,6
385ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K137K 323Kobiety na 5+4200:24:13960:36:01192,4-807,6300:07476,6
386SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12300:58:54938:16:20192,2-807,8190:18195,8
387MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M76M 325MARO Team Jastrzębie-Żory4800:35:10937:03:27192,1-807,8920:10327,8
388WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 1738800:41:13960:42:14191,8-808,2200:12279,2
389SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110601:30:00961:09:00191,5-808,5400:28127,6
390PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K117K 2725803:33:57972:01:16190,2-809,7911:0753,3
391ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 2297903:54:40936:16:17190,1-809,9301:1448,6
392KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10901:13:55841:47:02189,7-810,3210:23154,0
393KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311400:43:12960:58:12189,6-810,4100:13263,3
394GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 2238300:57:23914:56:14188,4-811,6090:18197,0
395MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 3268101:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
396KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 2458700:51:48959:50:04188,0-811,9820:16217,8
397BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11101:46:22875:33:27187,9-812,0680:33106,0
398PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 3197501:36:59915:10:25187,6-812,4020:31116,1
399SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team9301:13:56960:51:26186,9-813,0700:23151,7
400KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 2657601:08:25960:59:51186,1-813,8800:22163,2
401GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K61K 2416101:25:58973:49:06183,4-816,5730:28128,0
402ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 2538101:39:26841:52:28183,3-816,7300:32110,6
403ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze7401:57:15939:01:21181,8-818,2160:3893,0
404SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610800:52:36965:34:23181,8-818,2210:17207,4
405ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo9600:59:04939:25:17181,7-818,3260:19184,5
406ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:42:00960:42:00181,0-819,0000:13258,6
407ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10805:43:20955:30:36181,0-819,0151:5331,6
408LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910601:46:41914:58:04180,7-819,2720:35101,6
409WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11703:00:17974:18:46179,2-820,8301:0059,6
410PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33311002:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
411KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110400:45:01931:08:58178,8-821,2320:15238,3
412GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+9101:43:00960:24:41178,5-821,4900:34104,0
413JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10901:37:56970:53:57177,9-822,0730:33109,0
414SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 2577101:20:41937:07:46177,8-822,2500:27132,2
415MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10301:33:01960:49:55177,4-822,6100:31114,4
416WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649900:30:19938:36:33177,1-822,8980:10350,5
417MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010701:04:47961:37:29177,0-823,0200:21163,9
418GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 281Mafia Team Lubliniec6001:44:28966:06:26176,7-823,2990:35101,5
419BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11400:52:30840:48:18176,2-823,7800:17201,4
420STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 24010000:58:50961:08:54175,5-824,5000:20179,0
421HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 1858801:40:49727:15:17175,5-824,5010:34104,4
422JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K143K 3314401:34:58949:46:42175,3-824,7400:32110,7
423PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311300:55:55888:48:54175,1-824,9300:19187,9
424RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10901:11:50961:04:11174,5-825,4690:24145,8
425WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711202:58:11890:09:09173,3-826,7401:0158,3
426PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910501:13:45720:22:34173,2-826,8400:25140,9
427TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners9900:38:39964:40:43173,0-827,0010:13268,6
428WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810600:42:11697:36:06171,6-828,3900:14244,1
429STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 3098000:46:00936:52:53171,3-828,6700:16223,5
430STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 2797302:31:16939:48:43171,3-828,6800:5268,0
431KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710502:38:21961:13:34171,2-828,7800:5564,9
432KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 2896400:53:47959:29:45170,6-829,3920:18190,3
433ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K133K 3085301:48:20962:02:30170,1-829,9090:3894,2
434PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 2387701:06:04942:05:48170,1-829,9260:23154,5
435KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18011000:58:50956:13:46169,5-830,5000:20172,9
436PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 2047805:05:38968:46:18169,1-830,9181:4833,2
437CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania7401:01:40915:07:14169,0-830,9790:21164,5
438GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M121M 2976500:52:00916:36:01168,6-831,3920:18194,5
439SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10600:54:29849:40:15168,1-831,9440:19185,1
440ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810801:29:00868:03:36168,0-832,0400:31113,2
441DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510500:50:44936:54:33167,9-832,1320:18198,5
442PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112300:48:35954:24:49167,4-832,5790:17206,8
443WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M131M 3295401:03:34923:29:13167,2-832,7950:22157,8
444CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners9001:43:16720:14:46166,9-833,0720:3797,0
445BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners9202:26:36935:36:31165,7-834,3340:5367,8
446SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 2248201:13:59937:06:34165,2-834,8100:26134,0
447MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12100:59:45936:52:17165,1-834,9310:21165,8
448WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 2099100:59:18963:21:33164,7-835,3450:21166,6
449KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510501:55:00961:15:00164,6-835,4200:4185,9
450BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411100:31:16971:50:12164,2-835,8290:11315,0
451DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners9700:38:30960:42:31164,1-835,8590:14255,8
452BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10900:41:14961:07:08163,7-836,2600:15238,3
453RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 2157400:47:18961:05:08163,6-836,3700:17207,6
454SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:46:28960:59:24163,3-836,6900:3992,0
455BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10300:24:40969:24:06163,2-836,8490:09396,9
456DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10601:34:02932:34:09162,1-837,8620:34103,5
457TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610800:37:44960:57:19161,5-838,5370:14256,7
458WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski9801:28:07961:40:06161,4-838,5900:32109,9
459VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 2158801:06:44970:41:30161,2-838,8340:24144,9
460SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911600:28:52967:35:58160,9-839,1050:10334,4
461ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11301:08:27912:34:43159,8-840,2000:25140,1
462MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12300:32:02945:16:49158,5-841,5040:12296,9
463CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners9400:47:53965:20:54158,3-841,7000:18198,4
464ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12611001:10:43960:44:18158,2-841,7670:26134,3
465WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 24310001:30:13937:39:09158,1-841,9350:34105,1
466KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 2198100:53:25913:34:42157,6-842,4300:20177,0
467SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 2928101:21:48888:30:08156,1-843,8700:31114,5
468TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110300:46:52936:43:24156,1-843,9470:18199,8
469ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12001:28:38936:51:00155,3-844,6700:34105,2
470ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10601:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
471BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory11000:47:48888:35:11155,0-845,0300:18194,5
472BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:52:42914:17:01154,9-845,1300:20176,3
473TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510802:51:48961:55:02154,2-845,7981:0653,9
474PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 2178800:50:05753:38:41154,0-845,9620:19184,5
475RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512000:44:13961:35:14153,7-846,3160:17208,5
476JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo7800:59:55937:29:01153,5-846,5270:23153,7
477PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710600:40:34950:28:54153,4-846,6430:15226,8
478KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110902:21:34937:09:43153,0-847,0000:5564,8
479MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11304:53:26958:54:24152,9-847,0561:5531,3
480WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 20310101:07:45841:13:36152,9-847,1000:26135,4
481MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17411001:28:07964:54:49152,7-847,2510:34104,0
482BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110601:01:39968:06:27152,4-847,6200:24148,3
483SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 3107401:11:52949:51:05152,1-847,8710:28127,0
484KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 3027401:11:08895:37:13151,7-848,3250:28127,9
485PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 2739402:10:46961:48:29151,3-848,7410:5169,4
486SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110400:59:23888:54:17151,1-848,9000:23152,7
487WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212300:50:57848:54:52150,6-849,4450:20177,3
488PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110500:23:24913:11:13150,3-849,6800:09385,4
489PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 3464501:13:43961:00:59150,2-849,7900:29122,3
490JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają8803:51:33840:53:05150,2-849,8101:3238,9
491CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10701:14:07623:14:46150,1-849,8820:29121,5
492MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 2528301:06:26881:11:33149,2-850,8180:26134,7
493KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510800:42:04894:59:00148,5-851,4700:16211,8
494BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 2818100:44:39960:42:33147,8-852,2000:18198,6
495BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M20M 3156600:55:50960:38:44147,5-852,5200:22158,5
496PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K96K 3484600:42:02956:24:42146,9-853,1270:17209,7
497GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners9000:28:21961:39:57146,8-853,2100:11310,7
498TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners9606:07:09965:14:43146,3-853,6842:3023,9
499CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910801:09:25954:32:52145,9-854,0740:28126,1
500ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10500:40:01959:12:18145,0-854,9630:16217,5
501SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M69M 3185701:41:14891:38:49144,1-855,9000:4285,4
502LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610702:00:00913:26:00143,2-856,8500:5071,6
503MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M143M 3705301:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
504ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 2828201:18:40936:59:57141,3-858,6700:33107,8
505TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010300:51:58936:48:02141,2-858,8290:22163,0
506MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec7600:52:58936:39:22141,1-858,9180:22159,8
507DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega8100:47:57936:38:16141,0-858,9800:20176,5
508KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 3036301:21:28937:12:00140,9-859,1500:34103,7
509STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 2549901:19:47921:00:17140,8-859,2060:34105,9
510KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY9002:40:40961:29:13140,5-859,5201:0852,5
511ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14711000:58:27937:47:14140,4-859,5600:24144,2
512NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 2717202:32:55963:11:24140,3-859,7001:0555,0
513SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12300:40:15940:24:15140,2-859,8450:17208,9
514GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo7500:38:03960:36:09139,9-860,1100:16220,6
515JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 2957901:10:50960:43:10139,5-860,4700:30118,2
516PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+11001:13:00966:34:38139,4-860,6300:31114,6
517BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11200:41:55913:13:11139,1-860,9490:18199,0
518DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 2459400:35:29912:50:02137,0-862,9650:15231,7
519PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 969700:57:54668:33:51136,6-863,4180:25141,5
520RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711801:45:50961:16:55136,4-863,6200:4677,3
521GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511100:34:32960:24:05136,3-863,7200:15236,8
522MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10302:08:29889:38:39136,3-863,7500:5663,6
523KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910800:47:38936:37:41136,3-863,7500:20171,6
524KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners9803:03:32914:06:47136,0-864,0181:2044,5
525TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26211000:54:44937:23:17135,7-864,2880:24148,8
526WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 3507900:54:28773:21:48135,7-864,3040:24149,5
527KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo7600:27:29936:59:11135,3-864,7200:12295,3
528GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 2069902:02:03936:39:27134,7-865,3300:5466,2
529PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11701:59:57974:17:14134,5-865,4900:5367,3
530WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 3238306:32:30883:26:12133,9-866,1492:5520,5
531MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10301:32:45963:57:38133,8-866,2150:4186,5
532SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec7901:16:05955:48:49133,7-866,3190:34105,4
533WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10601:04:00938:39:16133,6-866,3740:28125,3
534WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10300:51:50888:50:52133,5-866,4900:23154,5
535BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10701:33:08960:08:12133,1-866,9270:4185,7
536ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112101:23:55960:19:41132,9-867,1440:3795,0
537FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 3278201:28:45866:03:37131,8-868,2460:4089,1
538NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K46K 3645100:40:44961:10:59131,5-868,4700:18193,7
539HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi8101:23:16843:54:14131,4-868,5910:3894,7
540MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211302:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
541BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M112M 2766600:41:53888:36:08131,1-868,8900:19187,8
542TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610900:50:24833:44:12130,3-869,7210:23155,1
543DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23811000:31:35961:16:13130,0-870,0000:14247,0
544BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11200:35:13772:29:10129,8-870,1520:16221,2
545MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10600:36:37916:24:25129,8-870,2300:16212,6
546WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega8000:17:30895:36:46129,8-870,2470:08444,9
547CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510801:09:00961:59:48129,6-870,3630:31112,7
548SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K157K 3734300:44:00960:38:14129,5-870,4600:20176,6
549FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710503:45:56961:03:44128,9-871,1401:4534,2
550RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310501:31:36953:05:29128,5-871,4960:4284,2
551PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 2919402:12:09961:51:50128,4-871,6331:0158,3
552KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary9201:55:27909:00:36128,4-871,6380:5366,7
553GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10301:26:06975:29:51127,9-872,0520:4089,2
554TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 2897302:34:35965:12:08127,9-872,1201:1249,6
555BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 24410000:29:01960:51:26127,3-872,6600:13263,3
556GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10900:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
557FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 3248201:03:51865:20:10126,3-873,7450:30118,6
558GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL10101:10:38961:26:32126,2-873,8400:33107,2
559WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi8101:22:55843:54:35125,8-874,2390:3991,0
560SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 2208900:50:55940:45:07125,0-874,9510:24147,4
561SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 3059600:21:22925:55:06124,3-875,6660:10349,1
562SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10900:40:54889:02:07124,1-875,8700:19182,1
563MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 2947402:34:59889:20:25124,0-875,9901:1448,0
564DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M78M 3755601:56:35840:15:54124,0-876,0100:5663,8
565MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 3007200:28:53948:46:13123,6-876,4430:14256,7
566WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 2759501:32:55934:16:31123,5-876,4760:4579,8
567GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M144M 3725002:43:50825:17:55123,1-876,8931:1945,1
568CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:55:46936:37:50122,3-877,7400:27131,5
569MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012200:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
570KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K113K 3805202:08:46715:54:28121,5-878,5381:0356,6
571KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11300:25:48965:16:35121,4-878,6460:12282,2
572ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11801:58:18945:46:42121,1-878,9450:5861,4
573NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710223:00:00962:01:00120,8-879,23011:255,3
574MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011700:57:33963:38:01120,6-879,4080:28125,7
575RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910301:05:40946:33:19119,6-880,3580:32109,3
576SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K42K 3135701:07:25818:51:05119,0-880,9980:33105,9
577KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M91M 3714500:06:14936:22:29118,5-881,5250:031 140,4
578NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners9401:02:53913:09:35118,4-881,6300:31112,9
579POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners9500:32:22961:19:00118,4-881,6300:16219,4
580GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11702:01:31919:15:06118,3-881,6871:0158,4
581WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 3577701:02:48960:59:31118,3-881,7400:31113,0
582DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12301:06:41950:51:38118,1-881,8520:33106,3
583ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710301:09:25961:48:02117,5-882,5500:35101,5
584MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 3836501:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
585ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 3329202:11:26933:28:28116,7-883,2761:0753,3
586MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10900:56:26939:10:43116,5-883,4570:29123,9
587KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec8200:56:01936:34:30115,8-884,1900:29124,0
588STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 24610000:41:02946:24:49115,4-884,6280:21168,7
589MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 3866600:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
590KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 3907401:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
591KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary9201:04:00974:20:00113,1-886,8600:33106,1
592DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M150M 3866900:26:58768:31:17112,9-887,0550:14251,3
593HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511100:22:36912:31:37111,4-888,5900:12295,8
594MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 3397702:06:18933:16:29111,2-888,8241:0852,8
595FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK9102:55:35912:59:48111,0-889,0401:3437,9
596BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 2859800:30:30913:30:00110,2-889,7900:16216,8
597ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:11:37893:48:15109,9-890,1340:06567,5
598GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 3309501:09:55939:59:44109,7-890,3120:3894,1
599WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M135M 3436301:15:26481:29:40109,6-890,4150:4187,2
600TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 2588000:59:15961:04:59109,4-890,5900:32110,8
601MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M29M 3465700:34:12908:09:33109,2-890,7510:18191,7
602GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 3167801:43:05940:18:03108,6-891,3660:5663,2
603DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 2758201:03:39868:32:39108,6-891,4390:35102,3
604FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510700:28:06936:58:09108,5-891,4800:15231,7
605DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811500:35:47960:55:28108,3-891,6650:19181,7
606SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 2748602:22:34960:40:06108,1-891,8701:1945,5
607GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11706:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
608JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412400:45:06937:23:10107,1-892,8900:25142,5
609KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10301:08:27963:35:16106,6-893,3950:3893,4
610NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210801:35:52581:21:46106,5-893,5380:5466,6
611GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210801:48:52793:15:18105,5-894,5001:0158,1
612HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010300:21:51960:21:02105,4-894,5700:12289,5
613SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3626400:52:23959:28:54104,9-895,1480:29120,1
614ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M87M 3626000:41:46824:05:00104,9-895,1500:23150,6
615RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310501:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
616NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K167K 3954801:00:00937:00:00103,7-896,3100:34103,7
617CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11202:34:41889:18:12103,6-896,4401:2940,2
618GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:31:32912:31:05103,5-896,5100:18196,9
619BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M81M 3396001:07:36913:05:29103,2-896,7600:3991,6
620KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10702:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
621STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910700:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
622OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 3458100:24:18553:29:11102,4-897,6500:14252,7
623OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo7101:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
624BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 3049000:16:45956:47:00102,0-898,0380:09365,2
625CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 39610100:27:59720:16:15101,9-898,1300:16218,4
626WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec7402:44:34960:33:25101,8-898,2301:3737,1
627KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 3859901:42:23457:34:41101,1-898,9301:0059,2
628DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 3318500:28:33960:35:52101,0-898,9700:16212,3
629ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310700:58:19920:43:10100,9-899,0890:34103,8
630KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo8500:39:10937:05:53100,9-899,1300:23154,5
631MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211900:59:12912:50:36100,4-899,6300:35101,7
632PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810201:18:21270:23:32100,4-899,6410:4676,9
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
633NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:43:37936:55:22100,0-900,0460:26137,5
634GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011100:35:09960:23:3199,3-900,6600:21169,6
635WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary9201:06:15909:01:0298,5-901,5070:4089,2
636DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10618:19:00864:33:4498,2-901,78411:115,4
637NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10500:32:12866:28:2097,8-902,2340:19182,2
638SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 3589100:53:42840:52:1997,5-902,5490:33108,9
639KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3665900:42:10812:43:1697,4-902,6040:25138,6
640WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M155M 4006501:15:13312:42:3097,2-902,8120:4677,5
641MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K45K 3446000:45:02916:20:1497,1-902,9480:27129,3
642STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M82M 3416300:50:07936:50:1096,4-903,5800:31115,4
643MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810600:37:27966:07:4596,4-903,6130:23154,4
644PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810600:29:44945:55:0395,7-904,3110:18193,1
645MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12301:26:56929:59:5995,5-904,5450:5465,9
646GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K27K 3366801:00:00936:15:0494,9-905,0700:3794,9
647ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10801:48:42649:18:1594,3-905,7201:0952,0
648KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210301:13:37649:13:2194,2-905,8200:4676,8
649KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 2989500:51:02937:01:4493,3-906,6900:32109,7
650PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 4036203:57:45967:10:4793,2-906,7772:3323,5
651MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10601:28:36883:16:3092,4-907,5700:5762,6
652WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511500:38:23912:25:0092,0-908,0000:25143,8
653KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M95M 3925401:14:41834:40:5491,4-908,6350:4973,4
654ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 3277700:49:01817:46:2790,7-909,3340:32111,0
655WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K120K 4094300:44:02792:28:3990,1-909,9490:29122,7
656PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M79M 3795601:37:25961:30:3689,9-910,1001:0555,4
657KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10600:38:46953:38:5288,8-911,2000:26137,4
658SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 39910102:58:09648:40:1088,3-911,7492:0129,7
659GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910402:05:42913:11:3887,2-912,7701:2641,6
660DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512400:10:28963:36:3786,9-913,0740:07498,3
661HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M136M 3446001:30:45865:11:5686,8-913,2101:0257,4
662WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners9600:51:06961:23:2385,5-914,4900:35100,4
663ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511101:00:00936:46:0085,0-915,0000:4285,0
664BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners8101:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
665NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec7700:28:11961:35:5484,8-915,1580:19180,6
666SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 36910001:05:30774:51:1084,2-915,8300:4677,1
667KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10400:49:17913:13:4684,2-915,8400:35102,5
668ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K124K 414B4TEAM4300:39:48936:41:1483,8-916,2000:28126,3
669KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 3298900:50:45954:03:4383,8-916,2040:3699,1
670WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 3528700:32:36936:39:4383,8-916,2300:23154,2
671KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11705:10:25960:31:3983,3-916,6603:4316,1
672MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510500:40:25720:19:1983,2-916,7600:29123,6
673TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners9800:51:45953:59:3183,0-917,0230:3796,2
674MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210401:33:42721:04:2682,8-917,2301:0753,0
675PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M154M 3985801:34:54906:58:0582,3-917,6951:0952,0
676KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam8301:23:56888:33:3882,3-917,7001:0158,8
677CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110300:43:30960:47:1182,3-917,7000:31113,5
678BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10201:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
679SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 3639300:34:44960:42:3581,9-918,1100:25141,5
680WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111200:18:16912:29:0581,4-918,5900:13267,4
681PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:28:35912:39:5480,1-919,9500:21168,0
682CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners9401:30:09960:24:2180,0-920,0001:0753,2
683POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 3745101:38:32553:30:4779,8-920,1901:1448,6
684TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 4179101:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
685PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410200:39:43886:19:4379,0-921,0110:30119,3
686WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10201:53:00845:31:0078,8-921,1601:2541,9
687FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210601:15:23720:44:1678,7-921,3450:5762,6
688MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 3738501:06:50865:02:3577,4-922,6200:5169,5
689PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 4097201:38:00888:47:5176,7-923,2901:1647,0
690HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10900:51:29769:18:3776,7-923,3200:4089,4
691WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners9702:22:51503:34:3276,6-923,3601:5132,2
692NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10500:51:04936:35:5076,2-923,7700:4089,6
693DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 3937100:41:35745:12:5176,1-923,9100:32109,8
694SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810601:05:18937:24:1975,8-924,1760:5169,7
695WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28611004:22:06844:12:1874,9-925,0903:2917,1
696SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 3879000:51:51816:13:1774,1-925,9170:4185,7
697ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610601:02:19963:38:4873,7-926,2700:5071,0
698SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek9601:20:43969:22:4573,1-926,8851:0654,3
699MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski9704:54:36892:05:0272,7-927,3104:0314,8
700TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:40:08936:52:0672,4-927,6200:33108,2
701ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners9801:04:00912:33:5072,4-927,6400:5367,8
702CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110300:32:23889:49:0572,0-928,0100:26133,4
703ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 4066901:18:00860:00:0072,0-928,0301:0555,4
704SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10300:39:40947:27:3571,8-928,2450:33108,5
705PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 3458200:28:55868:16:1071,6-928,4070:24148,6
706BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 3976800:23:32936:17:2771,3-928,6800:19181,8
707NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners9200:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
708URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611101:13:19741:45:2871,1-928,9471:0158,1
709DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10300:37:07889:27:4170,7-929,3300:31114,2
710GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10301:20:01888:57:3369,8-930,2501:0852,3
711KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K179K 4254501:56:09457:11:4969,4-930,6301:4035,8
712SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 3928900:56:47912:45:3069,2-930,8500:4973,1
713SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 42710100:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
714GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza9500:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
715SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 4106601:03:06720:39:4168,5-931,5100:5565,1
716OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 4059200:37:58936:29:0068,1-931,9400:33107,6
717JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310301:12:52864:38:4468,0-931,9661:0456,0
718DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710300:32:32970:49:5166,9-933,0830:29123,4
719DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K39K 4194700:43:46916:40:1666,3-933,6630:3990,9
720GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010601:04:02938:39:0865,9-934,1250:5861,7
721GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M160M 419BIEGIGORSKIE.PL6001:02:00529:57:3065,3-934,7090:5663,2
722PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10300:51:35961:03:0764,7-935,2700:4775,3
723WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M33M 3967901:04:52696:19:1664,7-935,3101:0059,8
724BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 4326807:32:55964:38:3663,8-936,2507:068,4
725WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:05:08634:21:1463,6-936,3861:0158,6
726JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210601:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
727WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210300:08:00961:21:0063,0-937,0000:07472,5
728SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 4238701:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
729MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39111001:18:50864:41:3462,6-937,4001:1547,6
730KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo9500:59:22865:26:5662,5-937,4630:5663,2
731KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K178K 424Zabiegane Baby5301:30:00937:32:1362,1-937,8901:2641,4
732FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911902:05:32960:26:1961,9-938,1502:0129,6
733HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 4259001:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
734MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710400:41:42937:16:3061,0-939,0480:4187,7
735KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 3548101:30:10889:19:5460,3-939,6851:2940,1
736PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 4089501:21:03866:44:1160,3-939,7201:2044,6
737WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners9200:45:20881:14:5159,8-940,1530:4579,2
738SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
739KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10414:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
740WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K44K 4365307:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
741CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010201:08:14893:10:5658,6-941,4121:0951,5
742WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners8900:57:05943:44:3957,8-942,1830:5960,8
743KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10602:04:09816:50:0256,6-943,3552:1127,4
744SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210602:01:26751:14:4754,9-945,1182:1227,1
745PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912300:51:14504:49:3554,3-945,6580:5663,6
746ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners8801:40:45840:33:1754,3-945,7401:5132,3
747NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 417LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI7401:16:50674:05:4653,7-946,3001:2541,9
748OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311401:55:13942:24:3953,7-946,3252:0828,0
749KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9000:10:28762:25:3353,4-946,6190:11306,0
750GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111100:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
751MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910200:30:10865:00:3552,9-947,1400:34105,1
752FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA11000:29:41823:38:5052,6-947,4080:33106,3
753GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510600:42:13961:08:0052,5-947,5200:4874,6
754LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 4038000:32:43864:12:0851,8-948,1700:3795,1
755ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 4167402:19:28630:30:3151,4-948,6102:4222,1
756ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M7M 411Biegamy Razem Władysławowo6501:19:00912:57:0051,3-948,7221:3238,9
757MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 41310000:53:14961:19:0750,7-949,3201:0357,1
758KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411701:12:48865:21:5550,0-949,9901:2741,2
759WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 4348201:54:38725:38:2148,1-951,8732:2225,2
760GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K45K 4464600:20:53312:29:5847,8-952,1900:26137,4
761DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210303:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
762KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4069900:34:38529:10:5146,9-953,1020:4481,2
763KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M86M 4335600:17:38936:30:1146,0-954,0440:23156,4
764SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 4119500:55:34937:32:4844,7-955,3101:1448,3
765SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 4138300:41:07960:43:2344,3-955,6560:5564,7
766SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610600:32:01961:24:0443,9-956,0590:4382,3
767HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K135K 4485900:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
768LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M84M 4305101:09:59888:48:0243,4-956,6101:3637,2
769HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910701:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
770WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410801:20:06960:22:1542,8-957,2301:5232,0
771SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 4089500:55:34937:32:4842,7-957,2801:1846,1
772PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 4407000:52:18912:24:4042,2-957,7901:1448,4
773KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510805:15:16672:54:5540,9-959,0807:427,8
774FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910300:59:20838:37:4240,7-959,2881:2741,2
775CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 4018601:22:47960:23:5840,3-959,7202:0329,2
776SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K131K 4425400:52:51878:43:5639,7-960,3311:1945,0
777WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310902:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
778BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 4549301:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
779SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11900:52:16913:25:2337,1-962,9061:2442,6
780RERON Marcin 967LONDONMasters - M167M 4395000:52:49936:49:4236,6-963,4001:2641,6
781SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 4408501:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
782PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4567001:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
783STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 4428501:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
784SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10900:14:10912:57:5135,0-964,9800:24148,3
785MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 4437401:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
786PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711501:26:13784:17:4834,0-965,9852:3223,7
787CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 4157600:38:49887:53:5533,6-966,3641:0952,0
788ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo6401:39:11769:00:0233,6-966,3802:5720,3
789KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K48K 4574201:25:57505:39:2032,1-967,9002:4022,4
790ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 444Biegamy Razem Władysławowo4600:20:00936:29:1131,9-968,1190:3795,6
791DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212300:59:43505:10:5631,8-968,2011:5231,9
792POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310801:00:14384:38:3731,7-968,3211:5431,6
793MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4467200:36:56768:40:1529,9-970,0801:1448,6
794SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M87M 447Fuchs Oil Team5000:43:23218:00:2929,8-970,2171:2741,2
795MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
796ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10700:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
797KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012101:11:37169:08:0029,4-970,6402:2624,6
798ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712101:12:08169:08:0029,2-970,7802:2824,3
799DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 3579000:34:28961:15:1629,2-970,7871:1050,9
800KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M107M 4376400:56:22840:34:2729,2-970,8201:5531,1
801PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 4129301:07:39816:31:2828,7-971,3002:2125,5
802GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 4497500:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
803LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36011001:03:44195:14:5826,2-973,8402:2624,6
804OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 4437702:11:39816:36:0425,8-974,1605:0511,8
805KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12301:37:41338:53:0825,2-974,7553:5215,5
806KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210200:39:50841:06:5525,2-974,8041:3438,0
807MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610700:58:57840:41:4624,4-975,5702:2424,9
808HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110200:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
809KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10200:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
810WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+9800:43:31960:45:0022,8-977,2001:5431,4
811JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310204:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
812KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010301:29:04672:20:1821,6-978,4504:0714,5
813ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 4646501:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
814KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary9000:40:33888:41:0320,5-979,5101:5830,3
815DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110603:34:39426:47:4720,1-979,88610:405,6
816DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team11001:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
817KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4526400:26:44936:16:5119,9-980,0701:2044,7
818GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911100:30:45216:38:4819,4-980,6101:3537,8
819P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM11000:28:15962:09:3819,2-980,8361:2840,7
820PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
821ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10202:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
822KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team10100:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
823KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10502:17:52213:36:4217,7-982,2907:477,7
824SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
825DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410300:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
826STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane8801:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
827GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10201:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
828SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
829WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 4578800:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
830SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10201:45:25649:48:1412,4-987,6108:307,1
831SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 4738000:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
832SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 4746900:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
833SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 4267701:07:40909:21:3711,1-988,8906:059,9
834TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 4598801:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
835CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511101:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
836WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M110M 460Wygrani7000:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
837GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 4769501:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
838RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K147K 4774601:00:3101:00:3110,2-989,7805:5510,1
839OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K194K 4785302:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
840BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry9800:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
841SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
842BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110201:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
843WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M111M 462Wataha Team4201:11:5201:11:528,1-991,8908:516,8
844KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 4829401:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
845WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 4637900:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
846ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 4836500:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
847RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M178M 464Rebellion Of Free Runners5701:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
848GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 4847400:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
849WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca8901:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
850MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 4658000:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
851UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 4869504:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
852KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 4587900:54:3800:54:384,9-995,09911:085,4
853KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710400:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
854KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 854 wynik(ów)