RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 10MALINOWE GWIAZDY511201:37:2201:53:071201:37:221 000,00,0000:06530,4
2PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M10M 22RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:5903:45:411203:58:431 000,00,0000:13265,9
3BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 11521230:32:4904:39:461212:08:41980,3-19,7420:17210,2
4BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 23521230:09:1308:52:541206:21:37977,4-22,5760:32110,0
5KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 25531250:22:0706:42:511207:47:07941,8-58,2120:25140,3
6JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 12531248:12:0605:11:181202:03:38941,7-58,2870:19181,5
7JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M3M 24531248:10:2805:09:441202:04:47941,7-58,3040:19182,4
8GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 13551297:26:0102:27:051177:26:01934,8-65,2400:09381,3
9ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M11M 26Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:0003:01:301203:14:46934,3-65,6970:11308,9
10CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:4002:21:281201:59:40920,9-79,0600:09390,6
11KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 14551297:33:4103:42:411201:33:41908,0-92,0100:14244,6
12LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K6K 15581370:23:3202:14:001202:23:32891,3-108,7400:09399,1
13BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M4M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:2802:30:171201:05:28890,3-109,7400:10355,4
14GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 32601417:07:2002:37:181201:07:20850,9-149,1300:11324,6
15ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 29581371:38:1903:54:301196:05:16846,7-153,2640:16216,6
16WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 27Grupa CzAMW561325:00:0003:32:481205:00:00846,5-153,4600:15238,7
17MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:3402:52:551205:05:59845,5-154,4830:12293,4
18PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 33631481:39:4002:45:391195:07:47844,4-155,6320:11305,8
19OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16591395:47:0102:51:061203:47:01840,0-160,0100:12294,6
20OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 31591395:48:3202:51:061203:48:32840,0-160,0100:12294,6
21OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 17591395:48:3202:51:061203:48:32840,0-160,0200:12294,6
22KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 35631489:31:1301:20:481201:31:13837,5-162,5300:05621,9
23KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 18601416:32:2202:26:371200:32:22831,1-168,8800:10340,1
24MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 30PoWoli do Celu591393:10:4502:13:341201:10:45815,0-185,0500:09366,1
25ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M12M 34BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0302:16:281201:23:03814,0-185,9700:10357,9
26KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5103:00:041180:08:35804,6-195,3710:13268,1
27KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M13M 36Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:38:101201:08:15794,7-205,2980:07485,7
28BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 21631489:30:4901:18:501201:30:49768,1-231,9200:06584,6
29KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:1401:36:201201:32:59765,3-234,7280:07476,6
30BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:3201:41:531200:41:32763,3-236,6800:08449,5
31SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M14M 37BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0901:32:411201:00:09755,8-244,2400:07489,3
32SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 798500:22:511201:27:00736,7-263,2530:011 934,6
33BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M27M 975801:23:051177:17:53735,4-264,5900:06531,1
34CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:5701:39:451200:41:00695,5-304,5030:08418,3
35MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:3201:42:171209:19:03676,0-323,9900:09396,6
36PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11501:20:501104:17:26671,1-328,9200:07498,1
37CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0603:57:501196:40:10670,1-329,8840:21169,1
38STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K56K 1065200:50:241193:05:49667,0-333,0360:04794,0
39STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 817410:00:001184:00:00659,0-341,0100:5465,9
40BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 736603:43:541195:32:27656,3-343,6720:20175,9
41GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 38701657:41:1602:18:381201:41:16649,2-350,8200:12281,0
42KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:3800:41:471204:06:38646,4-353,6300:03928,2
43NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 847201:17:241200:57:20645,5-354,4900:07500,4
44KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:5402:04:571191:57:16644,5-355,4700:11309,5
45ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:0000:20:001201:00:00642,0-358,0400:011 925,9
46KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:53:271201:13:36641,6-358,4000:04720,2
47OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:2901:57:591213:17:47639,7-360,2920:11325,3
48WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:3806:06:131201:37:38637,9-362,1120:34104,5
49ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:0901:49:591205:23:58637,5-362,4740:10347,8
50STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:5703:12:261200:35:57633,8-366,1600:18197,6
51MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:2702:46:181196:14:16631,9-368,0970:15228,0
52RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:4705:18:161198:47:36629,4-370,6380:30118,6
53MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:0801:22:411202:24:42618,9-381,1090:08449,1
54KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:3502:26:371200:42:35616,8-383,2010:14252,4
55SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4001:15:091187:27:14614,9-385,1370:07490,9
56HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:2103:16:551201:53:21614,7-385,3300:19187,3
57CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:30:181177:45:17610,3-389,7000:08405,5
58KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:0901:11:081205:36:09606,3-393,6520:07511,4
59BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:4601:27:511202:06:46601,7-398,2700:08411,0
60OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2902:13:411177:07:29599,6-400,4200:13269,1
61ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:0002:16:221057:06:00599,2-400,8300:13263,6
62WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M12M 92Grupa CzAMW7102:00:001210:00:00597,5-402,4700:12298,8
63PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M33M 1135801:16:381200:57:01596,8-403,2500:07467,2
64BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:2802:58:161200:25:20594,7-405,3260:17200,2
65ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:5501:04:351200:37:55588,3-411,7440:06546,5
66DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:0901:15:291201:04:09586,3-413,7300:07466,0
67MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:0501:40:551201:42:59585,6-414,4340:10348,1
68GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2002:06:301200:29:36574,1-425,9470:13272,3
69OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:3002:40:341200:31:30570,2-429,8300:16213,1
70MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210801:55:121217:12:40569,5-430,4610:12296,6
71FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:4701:08:071201:34:47562,2-437,8500:07495,2
72ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:20:001176:49:51562,1-437,8800:08421,6
73PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:2101:45:171201:02:21559,9-440,1000:11319,1
74DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:25:481201:31:51555,4-444,6300:09388,4
75NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M43M 103Dębickie Gepardy7001:58:141160:17:19552,0-448,0000:12280,1
76CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners9801:09:151179:17:12551,0-448,9590:07477,4
77RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2702:16:14747:06:05548,9-451,1000:14241,7
78TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:0000:42:001201:27:00546,2-453,8200:04780,3
79KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:42:181177:04:13544,1-455,8700:11319,1
80OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:5704:43:341203:17:57543,1-456,8800:31114,9
81JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0801:03:231210:03:33540,1-459,9420:07511,2
82ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 1286205:13:571200:57:42539,4-460,6200:34103,1
83BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY8702:45:001201:42:45535,0-465,0210:18194,5
84POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:1203:22:001201:55:12528,9-471,1500:22157,1
85SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:4302:05:441200:31:43525,7-474,3100:14250,9
86SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:34:291201:37:53523,3-476,7340:10332,3
87MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0102:31:381205:40:01522,0-477,9970:17206,6
88MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:2700:38:481201:24:27518,4-481,5700:04801,7
89KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M40M 1445801:39:191190:50:44517,9-482,0990:11312,9
90ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 788001:29:001205:35:03515,1-484,8690:10347,3
91DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2700:31:011200:51:27511,3-488,7400:03989,0
92KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0100:09:061193:49:59510,7-489,2820:013 367,4
93MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners9601:25:301202:59:43509,3-490,6520:10357,4
94SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:51:491177:52:28508,4-491,6010:13272,8
95KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik7803:02:411200:41:53508,1-491,8600:21166,9
96NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M5M 39MALINOWE GWIAZDY711682:00:2702:22:001202:00:27507,3-492,7500:16214,3
97GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 908602:56:161202:04:30504,7-495,2670:20171,8
98ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:4802:43:471214:53:48504,2-495,7750:19184,7
99SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:0102:07:061201:50:11502,8-497,1970:15237,4
100GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4605:07:211201:42:46500,5-499,5000:3697,7
101DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:5903:30:341185:50:40500,5-499,5180:25142,6
102SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3502:02:431201:26:35500,2-499,8380:14244,5
103PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:1401:18:351201:01:46499,0-500,9700:09381,0
104PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:3302:57:081201:12:33499,0-500,9700:21169,0
105GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:1801:38:461188:25:11498,5-501,4940:11302,8
106BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 1379101:19:001084:11:00491,9-508,0900:09373,6
107KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec8800:58:421178:04:30490,0-509,9950:07500,9
108DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11901:12:361158:27:42488,1-511,8770:08403,4
109FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:5402:15:361193:13:11487,8-512,1620:16215,9
110NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:0403:01:261201:42:04487,6-512,4200:22161,2
111RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza7900:34:581206:09:18487,2-512,8290:04835,9
112PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M29M 1555300:54:141176:56:37485,6-514,3800:06537,3
113PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112402:46:191185:53:13485,0-514,9840:20175,0
114MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners10001:06:001200:30:00484,4-515,5700:08440,4
115KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:5801:55:001200:53:58483,7-516,2800:14252,4
116KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:0000:58:511200:30:00482,6-517,3900:07492,0
117MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:4802:08:021201:07:48481,8-518,1600:15225,8
118KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska8302:38:471205:39:10479,2-520,8200:19181,1
119SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10500:47:291200:59:29477,9-522,0530:05603,9
120NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:4402:09:001214:51:44476,5-523,5120:16221,6
121ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:3402:29:141177:59:34472,5-527,5100:18190,0
122BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 1117401:55:311185:41:32467,1-532,8740:14242,6
123JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 105WKB Maratończyk Włocławek7500:59:011201:23:23466,0-534,0500:07473,7
124LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010200:52:111200:44:00464,4-535,6400:06533,9
125KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:5904:01:331201:09:59461,8-538,2200:31114,7
126HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 1597200:59:181201:14:19458,6-541,4200:07464,0
127GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K33K 1515900:51:481201:30:00457,8-542,2370:06530,2
128WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M51M 1256701:54:031210:00:00454,5-545,5500:15239,1
129MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:3102:55:481201:17:31454,0-545,9700:23155,0
130GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710601:12:431184:33:50451,5-548,4720:09372,6
131PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:17:151176:58:33450,7-549,3300:10350,0
132PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners9801:07:481176:33:12447,8-552,2000:09396,3
133JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:1600:36:251200:33:35447,8-552,2350:04737,7
134KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 959301:08:171174:21:55447,4-552,5730:09393,2
135HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec8101:58:171177:37:57445,1-554,9290:15225,8
136DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3802:04:391163:36:38443,4-556,5880:16213,4
137KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 889001:04:371200:40:18436,5-563,5300:08405,3
138PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10501:04:141164:38:23436,0-564,0180:08407,2
139WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810901:00:001201:18:00434,0-566,0300:08434,0
140KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3701:20:471166:41:11430,0-570,0090:11319,4
141CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610204:50:531181:52:26428,1-571,9160:4088,3
142BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 1197401:55:121185:43:26428,0-571,9600:16222,9
143KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M28M 1546000:43:331207:22:00427,7-572,2900:06589,3
144PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5702:27:091200:16:57427,6-572,4300:20174,3
145CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611802:14:271201:23:16427,5-572,5400:18190,8
146BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K12K 157Mafia Team Lubliniec6401:08:111176:20:00426,8-573,2000:09375,6
147DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912001:31:031199:53:11425,3-574,6990:12280,3
148MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4702:22:291201:18:47423,6-576,3800:20178,4
149SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+8102:56:391131:12:06421,7-578,3100:25143,2
150KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 1696000:35:001152:30:06417,2-582,8400:05715,1
151SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 1377602:01:401201:04:04413,8-586,2100:17204,1
152KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M16M 1578201:51:501200:52:58413,7-586,3100:16221,9
153TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K38K 1716103:17:521177:41:00413,1-586,9320:28125,3
154MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K40K 1815501:27:551190:31:28409,7-590,2940:12279,6
155ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010800:19:001203:03:00403,3-596,6900:021 273,6
156ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 1108802:34:401152:43:27402,3-597,7000:23156,1
157NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners9602:16:141178:14:34402,2-597,7610:20177,2
158WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K13K 146Grupa CzAMW7102:00:001210:00:00401,4-598,6200:17200,7
159PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 1168209:36:461161:14:29399,2-600,8441:2641,5
160DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12302:07:231172:50:47396,6-603,3830:19186,8
161ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 1567402:53:191203:30:08396,3-603,6860:26137,2
162BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10603:15:381207:43:17396,0-604,0110:29121,4
163PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners9901:31:481209:00:46394,9-605,1060:13258,1
164KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K23K 169SieChodzi6001:41:111202:34:56394,1-605,8900:15233,7
165DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210400:57:311152:37:53392,2-607,8290:08409,1
166BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312300:39:381196:26:56391,5-608,5370:06592,6
167SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec11001:56:481201:46:53390,3-609,7500:17200,5
168POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511500:31:111201:09:54389,5-610,5070:04749,4
169TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners9002:20:091201:04:35389,1-610,8770:21166,6
170ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11101:00:311209:09:34387,8-612,2430:09384,4
171WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 1758201:18:251200:46:43383,4-616,6080:12293,3
172MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 1158601:36:451149:17:31383,3-616,7440:15237,7
173PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners10001:06:101201:34:48382,9-617,1420:10347,2
174WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 1617701:10:451116:17:24380,8-619,2270:11322,9
175WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team9101:31:181154:19:37378,7-621,3200:14248,9
176RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 1916601:21:371200:47:40378,1-621,8590:12278,0
177STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1801:35:011206:17:40377,9-622,1030:15238,6
178BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:4301:20:121181:31:43376,7-623,2730:12281,8
179OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M84M 210NIECHCEMISIE Giżycko7104:52:25310:33:12375,8-624,1950:4677,1
180RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011606:22:571179:20:58375,2-624,7701:0158,8
181ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 1608900:54:401200:32:28374,6-625,4200:08411,1
182TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:30:331129:03:56373,9-626,0900:14247,8
183CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:2500:46:371158:37:18372,3-627,7500:07479,1
184BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3900:53:171176:54:39371,3-628,7000:08418,1
185SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10800:42:411103:51:58371,2-628,8140:06521,8
186MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M75M 1836401:00:001201:00:00371,2-628,8200:09371,2
187WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 1856101:16:371197:50:53370,6-629,4200:12290,2
188HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M60M 1497102:06:001201:42:00370,4-629,6400:20176,4
189PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M47M 1896401:29:551201:40:55369,1-630,8600:14246,3
190DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11101:28:021178:06:29368,5-631,5000:14251,2
191KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K90K 1925901:48:371202:02:40367,1-632,8900:17202,8
192PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:0003:06:051200:59:00366,9-633,0600:30118,3
193SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:0301:23:001202:33:03365,4-634,5900:13264,2
194SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:0301:23:001202:33:03365,4-634,5900:13264,2
195LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 1327902:13:591178:17:18364,0-635,9800:22163,0
196WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 1689600:53:141200:32:14363,6-636,3700:08409,9
197GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11301:08:281176:56:42363,6-636,4200:11318,6
198KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510601:07:091166:10:03362,3-637,7330:11323,7
199KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10600:49:301175:14:37360,2-639,8090:08436,6
200PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310602:09:061200:53:20360,1-639,8700:21167,4
201BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212001:34:361200:34:04359,1-640,8630:15227,8
202OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3903:09:031201:00:39358,0-641,9700:31113,6
203MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5901:45:511178:01:29357,0-642,9920:17202,4
204GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911101:09:351204:28:35355,0-645,0190:11306,1
205MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911101:42:331158:28:22354,1-645,8860:17207,2
206LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze10000:35:211196:12:04352,3-647,6930:06598,0
207MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi8001:37:021201:16:46349,9-650,0700:16216,4
208KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212100:46:331195:53:15348,6-651,4450:08449,3
209PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 1707601:49:011200:34:36348,3-651,6700:18191,7
210NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210601:37:511200:59:57347,1-652,9200:16212,8
211MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410201:13:371201:13:25347,0-653,0500:12282,8
212GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10200:33:501205:23:01345,9-654,0880:05613,4
213TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec7401:20:091177:00:08345,9-654,1500:13258,9
214BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11700:02:121215:46:38345,8-654,2120:009 430,6
215GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10302:42:421178:03:30345,6-654,4100:28127,4
216SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners9901:11:171192:43:35345,4-654,6060:12290,7
217MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo8901:39:401194:48:25345,3-654,7090:17207,9
218WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0701:13:551190:27:58345,1-654,9090:12280,1
219NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo7501:48:481216:03:33345,1-654,9230:18190,3
220PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku7900:54:151057:10:23342,3-657,6600:09378,6
221KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9901:06:271176:44:24341,8-658,2050:11308,6
222ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko7100:45:011200:11:00341,1-658,8750:07454,7
223ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611201:28:491128:44:25339,8-660,2500:15229,5
224BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11401:11:001210:09:27339,6-660,4230:12287,0
225MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu10101:09:381177:11:40337,5-662,5500:12290,8
226SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec9300:40:581128:52:58335,2-664,8100:07490,9
227GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4801:03:381200:58:48334,8-665,2380:11315,6
228GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512300:57:211203:07:01334,5-665,4700:10350,0
229MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10901:28:351188:57:30334,4-665,6470:15226,5
230MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711301:01:081176:28:22333,0-666,9700:11326,9
231PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 1388500:27:231200:26:35333,0-667,0200:04729,6
232SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11701:06:551213:21:03332,2-667,8490:12297,8
233CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M99M 2416406:45:08626:42:26327,5-672,4721:1448,5
234BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners9401:01:191201:06:55327,2-672,8280:11320,1
235SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2300:38:351200:43:23326,5-673,5100:07507,7
236BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611801:06:231128:43:54323,9-676,1500:12292,7
237KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10800:53:431204:42:44322,7-677,3420:09360,4
238KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 1667801:42:421177:18:39318,6-681,3700:19186,2
239ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M55M 2315600:45:371200:46:40317,3-682,6590:08417,4
240KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K19K 2485201:04:311057:54:22315,3-684,7400:12293,2
241ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo9602:24:301206:30:48314,7-685,3030:27130,7
242SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners9200:30:501200:01:18314,6-685,3670:05612,3
243SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911700:49:001201:00:00314,0-685,9600:09384,5
244WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12204:11:481148:42:43313,4-686,5630:4874,7
245KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210901:52:351192:29:03313,0-686,9820:21166,8
246NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy7000:50:181188:23:14312,5-687,5290:09372,7
247MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10600:58:181201:42:08311,1-688,8580:11320,2
248MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310701:29:561177:06:23309,5-690,5200:17206,5
249ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2600:24:571201:05:26309,2-690,7700:04743,6
250NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11401:37:341155:34:46308,8-691,2370:18189,9
251SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M86M 2126501:03:421155:39:07308,7-691,3170:12290,8
252KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M18M 1786901:09:521202:09:11308,5-691,5000:13264,9
253NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410401:23:431203:32:47307,7-692,2970:16220,5
254RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team6701:51:311211:23:44307,2-692,8240:21165,3
255GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 2236604:11:461179:36:13306,8-693,1900:4973,1
256GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 2568000:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
257JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team8201:54:561200:45:19304,4-695,5900:22158,9
258ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410601:45:061201:39:16303,9-696,1200:20173,5
259MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10701:52:551171:13:16303,8-696,1570:22161,5
260ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 1349601:12:001202:27:00303,8-696,2200:14253,2
261GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners9900:22:581200:36:02303,6-696,3600:04793,3
262JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners8205:05:291105:28:18303,2-696,8001:0059,6
263BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910501:07:081152:07:50302,0-698,0380:13269,9
264MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M87M 2136400:42:071153:15:13301,1-698,8750:08429,0
265RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 1888600:51:001130:35:30300,7-699,3090:10353,8
266JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 1178602:22:271189:13:41300,0-699,9710:28126,4
267PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10305:14:001196:34:53299,2-700,7541:0257,2
268KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610700:50:121202:10:33298,9-701,0690:10357,3
269MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510602:22:441199:56:41298,8-701,2350:28125,6
270ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2346201:31:001200:46:00298,0-701,9700:18196,5
271SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners9602:01:491201:29:49297,9-702,0900:24146,7
272HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12301:06:491158:47:50297,9-702,1460:13267,5
273DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 2396302:20:011205:25:23294,2-705,8130:28126,1
274PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:4601:58:441178:12:13293,8-706,2250:24148,5
275PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 2248201:01:081206:11:01293,1-706,9000:12287,7
276MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10301:16:061201:53:49292,6-707,4080:15230,7
277KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010908:37:091201:18:10291,8-708,2401:4633,9
278SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 214Kobiety na 5+6603:54:001202:05:06290,7-709,3500:4874,5
279SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712102:17:051128:16:34289,3-710,7310:28126,6
280ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 2607610:24:591177:19:13289,2-710,8202:0927,8
281TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12304:22:121170:46:38287,1-712,8630:5465,7
282PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K71K 2635404:23:351200:29:40286,8-713,2000:5565,3
283ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners9901:27:381181:28:46284,0-715,9780:18194,5
284KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 2267801:38:461176:21:44283,5-716,4600:20172,2
285BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M106M 2635700:36:011174:50:44283,2-716,7710:07471,8
286KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 2259300:49:331187:37:31283,2-716,7710:10343,0
287RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010501:11:591200:43:30283,1-716,9500:15235,9
288SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 1439300:47:371200:47:34280,0-719,9800:10352,8
289KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912300:50:371203:38:06278,8-721,1800:10330,5
290LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10500:20:041201:23:57278,3-721,6780:04832,2
291NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M14M 2555901:43:471129:48:35277,1-722,9200:22160,2
292GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec8901:56:521191:11:45276,9-723,0640:25142,2
293BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11501:09:011149:35:44276,0-723,9790:15240,0
294SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 2689401:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
295NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410301:03:001200:12:42275,1-724,9100:13262,0
296SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12400:42:581214:37:02274,7-725,3450:09383,5
297SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412201:28:391152:53:40274,5-725,5400:19185,8
298GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski8301:22:591180:59:24274,3-725,7280:18198,3
299GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo11001:09:01961:02:59274,2-725,8110:15238,4
300KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910900:54:381164:21:03273,2-726,7680:11300,1
301SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 2507400:50:011197:29:04272,4-727,6210:11326,7
302WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10601:59:071211:08:30271,3-728,7350:26136,6
303NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M85M 211NIECHCEMISIE Giżycko7101:13:031199:45:57271,2-728,8320:16222,7
304KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 1678000:56:061205:43:38267,8-732,1650:12286,5
305WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311701:59:211178:13:01267,7-732,2610:26134,6
306BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 1628701:19:001201:33:00266,8-733,2000:17202,6
307MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912302:14:301213:42:22266,2-733,8290:30118,7
308WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 1738801:01:041200:42:14265,9-734,1000:13261,3
309GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14611002:57:561201:23:03264,7-735,3100:4089,3
310PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 2346801:14:581177:22:42264,2-735,7700:17211,5
311BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 1749401:06:341195:32:59264,2-735,8500:15238,1
312MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110701:29:241200:37:40263,9-736,0600:20177,1
313GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K61K 2416101:35:551213:49:06263,7-736,2650:21165,0
314DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 2787901:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
315SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12201:32:26889:08:08263,2-736,8100:21170,8
316KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510502:13:081201:15:00263,1-736,8900:30118,6
317BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12401:19:511199:27:53262,2-737,7730:18197,0
318LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910600:56:131209:42:11261,9-738,1500:12279,5
319BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2356301:07:091200:31:11260,6-739,3800:15232,9
320JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10402:25:371181:31:12260,6-739,4070:33107,4
321FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10401:12:311196:41:56260,1-739,9320:16215,2
322ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M56M 2645803:28:00938:07:00259,2-740,8000:4874,8
323BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010900:31:561202:37:07258,7-741,2700:07486,1
324KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110401:42:491175:14:56257,0-743,0360:24150,0
325GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K22K 2805201:36:00961:35:00256,2-743,7600:22160,2
326WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 1778101:25:071110:50:36255,3-744,7490:20179,9
327WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211200:59:111200:29:18254,2-745,7900:13257,7
328PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112301:03:161193:16:08254,0-746,0290:14240,9
329FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M12M 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI6400:46:551191:19:26253,8-746,1810:11324,6
330DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410601:35:051201:40:03253,8-746,2400:22160,1
331KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510500:34:241190:11:19252,6-747,3510:08440,7
332ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 2846401:16:12937:26:35252,3-747,7000:18198,7
333TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 2167001:56:591177:17:24251,0-748,9600:27128,8
334FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12307:56:551114:42:32250,8-749,1771:5431,6
335NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110600:55:361186:46:09250,6-749,3590:13270,5
336WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team9100:34:551178:26:00250,6-749,4200:08430,6
337DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 2337901:15:031202:24:04249,3-750,6940:18199,3
338ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010701:52:001177:20:21249,0-751,0500:26133,4
339WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11701:44:551214:18:46248,3-751,6830:25142,0
340RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711801:27:211201:16:55246,7-753,3100:21169,4
341CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 2667600:56:10985:36:21245,8-754,2360:13262,5
342ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10800:29:041177:12:45245,1-754,8750:07506,0
343MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311801:16:381180:33:32243,4-756,5530:18190,6
344PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K117K 2725801:07:151210:58:49243,0-756,9820:16216,8
345KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 19210002:44:20715:31:20242,1-757,9440:4088,4
346SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610800:49:431204:07:31241,5-758,5420:12291,4
347SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 2908200:55:051176:32:09241,1-758,8670:13262,7
348SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12301:04:491190:47:29241,0-759,0420:16223,1
349DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:2200:41:071201:35:09239,4-760,5870:10349,4
350PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 2047808:24:411212:59:48238,4-761,5782:0728,3
351ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012300:17:181028:53:38237,9-762,1160:04825,0
352MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910900:59:351201:29:59237,9-762,1400:15239,5
353MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11900:25:191199:35:47237,4-762,5830:06562,7
354SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910700:58:131177:05:36237,1-762,9070:14244,4
355GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11200:11:241200:48:48236,7-763,3400:021 245,6
356JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10903:47:121179:09:05236,1-763,8910:5762,4
357ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze7406:54:251173:27:50235,6-764,4261:4534,1
358MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10701:06:201175:23:46235,5-764,4700:16213,0
359TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec9501:27:141210:03:30235,3-764,6800:22161,9
360WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649900:29:181201:01:51233,0-766,9820:07477,2
361TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911900:45:171129:41:20233,0-767,0200:11308,7
362DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610802:01:001177:06:00232,4-767,6100:31115,2
363MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10301:32:461200:49:55232,3-767,6800:23150,3
364ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 2297901:54:041176:16:17232,0-768,0400:29122,0
365MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810301:14:261177:25:16231,0-769,0350:19186,2
366SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team9301:03:391176:51:26230,6-769,3600:16217,4
367SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 2567501:11:431203:40:20229,1-770,8720:18191,7
368GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 2238301:00:411177:09:32229,0-770,9600:15226,5
369BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411401:08:101196:30:28228,6-771,4170:17201,2
370KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710502:20:461201:13:34227,7-772,3460:3797,0
371RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 2157400:52:181201:05:08227,4-772,6500:13260,8
372DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510500:49:231153:12:29226,6-773,3610:13275,4
373KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 2896400:54:301176:37:28226,4-773,5690:14249,3
374ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 2828201:13:591104:59:57226,4-773,6400:19183,6
375RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10901:25:471177:04:11225,8-774,1690:22158,0
376VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 2158801:12:541191:09:29225,8-774,2240:19185,8
377ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210901:35:231201:11:15224,6-775,4200:25141,3
378KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10900:55:321191:13:24223,8-776,1610:14241,8
379MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010701:03:221177:37:29223,7-776,2900:16211,8
380SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 2577100:50:071129:07:46223,5-776,5300:13267,5
381ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12611001:58:011200:44:18223,0-777,0070:31113,4
382KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311402:14:271176:58:12222,6-777,3800:3699,3
383WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012305:26:151008:35:02222,4-777,5601:2840,9
384ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 2538101:35:051177:52:28222,2-777,8300:25140,2
385GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 281Mafia Team Lubliniec6006:46:091179:03:46222,1-777,9301:4932,8
386GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+9101:35:001200:24:41221,7-778,3100:25140,0
387KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 2657600:49:491200:59:51221,1-778,8700:13266,3
388PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311301:10:331176:48:54220,5-779,5100:19187,5
389KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 2458701:08:491151:34:22220,2-779,8150:18192,0
390SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110602:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
391ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:34:001200:42:00219,7-780,2700:09387,8
392KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110400:42:151171:16:08219,5-780,4910:11311,7
393BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11103:00:321211:33:27218,8-781,2180:4972,7
394STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 2797300:41:261203:33:00218,7-781,2820:11316,7
395FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych9000:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
396REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K132K 307Radlinioki w biegu6000:06:061128:38:18217,6-782,3860:012 140,5
397ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K133K 3085302:32:211202:02:30217,3-782,6950:4285,6
398BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 2818101:13:591080:42:33216,8-783,1700:20175,8
399PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710600:33:461208:01:22214,8-785,2490:09381,6
400BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11400:35:051200:48:18214,1-785,9100:09366,1
401SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110601:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
402SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:06:351176:59:24213,8-786,1600:18192,7
403PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 3197501:40:361060:16:02213,7-786,2840:28127,5
404WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M128M 3206002:12:41659:41:05213,3-786,6880:3796,5
405BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10301:01:411209:24:06213,3-786,7390:17207,4
406PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 2387701:28:371153:13:59213,2-786,8280:24144,3
407DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10600:43:521204:49:23212,6-787,3940:12290,8
408KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211601:23:58843:35:06212,4-787,5830:23151,8
409SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10600:35:461185:46:50212,3-787,6650:10356,2
410JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają8801:07:101200:53:05212,1-787,9500:19189,4
411CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners9400:37:411172:59:22211,1-788,9060:10336,1
412KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 2198102:29:341153:34:42210,8-789,2400:4284,5
413DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners9701:15:531204:08:37210,4-789,6080:21166,4
414SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911602:45:031203:52:04210,3-789,6680:4776,5
415SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 2248201:38:051201:06:34210,1-789,9400:28128,5
416CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania7406:33:451135:29:47209,3-790,6611:5231,9
417BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M112M 2766600:28:421200:36:08208,1-791,9200:08435,0
418KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18011000:53:341150:37:48207,3-792,7490:15232,1
419HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 1858801:36:491203:14:58207,2-792,8000:28128,4
420STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 24010002:35:441129:08:54206,8-793,1900:4579,7
421GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M121M 2976500:35:041180:36:01206,1-793,9110:10352,6
422WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711204:50:551082:09:09204,9-795,1201:2542,3
423ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810800:01:011204:03:36204,5-795,4700:0012 070,6
424TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners9900:46:041209:54:35203,7-796,3150:13265,3
425TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110301:19:511197:02:37203,6-796,3570:23153,0
426MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12103:54:571126:42:30203,1-796,9111:0951,9
427SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M69M 3185700:25:301203:38:49203,0-796,9600:07477,7
428KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510800:58:021206:59:00202,2-797,7700:17209,1
429ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14711001:16:041201:47:14202,0-797,9800:22159,3
430BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory11001:15:291200:35:11201,4-798,6500:22160,0
431JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo7800:46:391176:49:23200,9-799,1350:13258,3
432ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K88K 3186101:09:11745:13:36200,7-799,3000:20174,1
433RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310501:16:591190:55:03200,2-799,7680:23156,1
434KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo7602:41:421176:59:11200,1-799,8900:4874,3
435PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110501:28:531201:11:13200,1-799,9300:26135,1
436WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners9700:28:001138:31:38200,0-799,9600:08428,7
437ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11300:31:541105:38:21198,9-801,1200:09374,1
438OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 3287600:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
439WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski9801:33:091201:40:06198,0-801,9680:28127,6
440STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 2549900:30:531158:26:28197,4-802,6070:09383,5
441PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+11001:39:571206:34:38197,3-802,7000:30118,4
442RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512001:04:201162:47:15196,3-803,7450:19183,0
443MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17411002:18:221201:04:11196,0-803,9530:4285,0
444WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710300:20:00723:00:00196,0-804,0000:06588,0
445MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10301:06:401172:02:02194,9-805,1470:20175,4
446ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11300:48:311152:34:43194,5-805,5500:14240,5
447SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K42K 3135702:40:161202:13:43194,0-805,9660:4972,6
448WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 2099100:39:151179:06:21193,3-806,7040:12295,5
449KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 3027401:18:481177:39:41193,3-806,7070:24147,2
450ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12004:37:201056:51:00193,0-806,9601:2641,8
451ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10501:48:451167:27:33192,4-807,6290:33106,1
452KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY9001:44:491201:29:13191,5-808,4800:32109,6
453BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411101:26:321200:34:29191,3-808,6560:27132,7
454BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110600:21:011188:10:07189,3-810,6720:06540,5
455WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 24310001:35:551177:39:09188,6-811,4250:30118,0
456PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 2739401:12:231202:26:49188,3-811,7100:23156,1
457MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 3268101:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
458MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 2528301:25:301197:24:48187,9-812,1270:27131,8
459PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 2178801:00:511173:59:17187,9-812,1470:19185,2
460WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M131M 3295401:01:441177:44:26187,7-812,3460:19182,4
461GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners9000:44:551177:39:57187,5-812,4900:14250,5
462CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners9001:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
463PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910501:13:251056:22:34186,8-813,1600:23152,7
464BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners9200:06:541120:19:43186,5-813,5100:021 621,7
465WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 20310101:32:031201:13:36183,7-816,3000:30119,7
466WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 2759501:26:111198:30:48183,1-816,8600:28127,5
467TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610803:41:311200:57:19182,6-817,4371:1249,4
468CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910800:43:311198:24:15182,5-817,4650:14251,7
469TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010301:35:401194:09:43181,3-818,6780:31113,7
470GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 2069900:44:151200:39:27180,1-819,9400:14244,1
471TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners9600:48:361175:59:19179,8-820,2380:16221,9
472WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810602:12:401105:36:06179,7-820,3000:4481,3
473BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11601:18:301202:17:01179,0-820,9900:26136,8
474PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33311002:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
475SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12303:13:121177:29:55178,8-821,1681:0455,5
476JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412402:05:211201:23:10178,3-821,7300:4285,3
477BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M20M 3156600:54:351200:38:44178,1-821,9000:18195,8
478MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12301:07:291113:16:49177,9-822,1290:22158,1
479TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510804:24:121131:03:13177,8-822,1641:2940,4
480KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110901:20:001201:09:43177,6-822,3900:27133,2
481POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners9501:06:581177:19:00177,2-822,7600:22158,8
482STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 3098001:03:001080:52:53176,7-823,2800:21168,3
483HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M136M 3446006:09:371177:11:56176,6-823,4302:0528,7
484SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 2208902:57:351205:15:52176,3-823,6601:0059,6
485JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 2957900:47:231200:43:10176,2-823,8100:16223,1
486BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10701:40:291197:13:14176,1-823,9400:34105,1
487PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810205:11:461180:38:40176,0-824,0001:4633,9
488GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 3309502:08:061171:51:46175,4-824,5610:4382,2
489DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega8100:32:051200:38:16175,4-824,5800:10328,1
490SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110401:26:441200:54:17174,8-825,2000:29120,9
491KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary9201:33:351192:29:11174,2-825,7710:32111,7
492PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 969700:21:331210:05:13173,8-826,2330:07483,8
493KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners9800:40:471178:02:12173,7-826,3450:14255,5
494WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10601:19:321178:51:48173,6-826,3770:27131,0
495BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11201:30:031077:11:19173,1-826,8820:31115,3
496WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10301:14:041176:50:52172,5-827,5500:25139,7
497RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910301:00:141206:25:47171,9-828,0670:21171,3
498SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 2928101:25:171152:30:08171,5-828,4800:29120,7
499SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 3107401:59:461050:00:02171,5-828,5210:4185,9
500DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23811000:38:371201:16:13171,0-829,0000:13265,7
501MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 2947402:12:541177:20:25170,8-829,2300:4677,1
502WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212300:35:411184:54:52170,3-829,7320:12286,3
503CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10701:13:491054:04:41170,1-829,8620:26138,3
504LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610702:41:001129:26:00169,7-830,3300:5663,2
505PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 2919401:19:501202:31:07169,2-830,8390:28127,1
506PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11700:43:491118:17:14169,1-830,9500:15231,5
507NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 2717201:20:171203:11:24168,6-831,3900:28126,0
508BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10900:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
509KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 3036300:42:051153:12:00167,9-832,1400:15239,3
510CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510800:31:591205:50:45166,7-833,3290:11312,7
511OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 3458100:43:071033:29:11165,8-834,2400:15230,7
512TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 2897301:34:001205:12:08165,7-834,2980:34105,8
513DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 2459400:50:501152:50:02163,4-836,6130:18192,9
514MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 3007200:46:371197:05:11163,3-836,7460:17210,1
515FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 3248200:31:501209:08:53163,2-836,8080:11307,6
516ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112100:54:081200:19:41162,2-837,8440:20179,7
517GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 3167800:34:221152:34:01160,9-839,1480:12280,8
518GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10300:45:161205:01:57160,3-839,7230:16212,4
519STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 24610001:05:201169:47:53158,9-841,1460:24145,9
520MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11301:04:361082:11:28157,9-842,1120:24146,6
521SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10901:11:261153:02:07156,5-843,5000:27131,5
522ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10601:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
523KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910800:44:221032:37:41154,4-845,5900:17208,8
524MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M29M 3465701:38:531114:37:22154,4-845,6130:3893,7
525WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 3507902:01:501153:57:43154,3-845,7500:4776,0
526BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M81M 3396001:29:341177:05:29153,9-846,0900:34103,1
527FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710500:53:211153:03:44153,5-846,5500:20172,6
528GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511100:56:561080:24:05153,4-846,6200:22161,6
529ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11801:42:211206:12:50152,5-847,4860:4089,4
530ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710301:39:351173:55:36150,9-849,0620:3990,9
531GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo7501:32:331008:36:09150,2-849,7900:3697,4
532GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11702:06:161201:41:43150,2-849,8080:5071,4
533MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10302:02:301057:38:39149,3-850,6800:4973,1
534BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 24410001:03:131200:51:26149,3-850,7500:25141,7
535SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 3059602:44:561177:21:31149,1-850,8581:0654,3
536HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi8101:32:101062:59:09148,9-851,1280:3796,9
537FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK9101:21:541128:59:48148,2-851,7700:33108,6
538DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12300:43:061190:51:38148,0-852,0360:17206,0
539WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega8000:36:001188:47:53147,6-852,4480:14245,9
540TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 2588001:24:011201:04:59147,5-852,4700:34105,4
541CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:30:361176:37:50147,1-852,9400:12288,4
542WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 3577700:57:341152:59:31145,4-854,6400:23151,5
543TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26211001:40:121204:04:00145,0-854,9520:4186,9
544BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11201:04:481080:45:53144,7-855,2910:26134,0
545MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10901:13:181174:25:54144,4-855,6290:30118,2
546WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi8101:36:571063:04:28143,8-856,1890:4089,0
547NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710223:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
548KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec8200:34:151176:34:30143,0-856,9800:14250,5
549KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K47K 3665902:21:111146:58:02143,0-857,0250:5960,8
550WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M135M 3436301:02:491176:24:17142,8-857,2220:26136,4
551MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M143M 3705301:36:41169:58:44141,6-858,4400:4087,8
552MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec7600:52:58936:39:22141,1-858,9180:22159,8
553MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10600:54:051059:25:22141,0-858,9830:23156,4
554MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011700:56:151132:14:30141,0-859,0310:23150,4
555KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11303:42:041106:28:38140,4-859,5851:3437,9
556SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec7900:36:231033:45:14140,0-859,9730:15230,9
557WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 3238301:32:361050:22:43140,0-860,0070:3990,7
558DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 2758201:57:251177:14:23139,3-860,7320:5071,2
559ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M87M 3626000:15:171184:05:00138,7-861,3500:06544,3
560WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511502:22:501128:25:00138,0-862,0001:0258,0
561ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 3329200:48:441099:19:00138,0-862,0110:21169,9
562GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210801:33:461153:15:18137,2-862,8100:4187,8
563FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510700:50:171176:58:09136,3-863,7400:22162,6
564STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M82M 3416300:25:431200:50:10135,7-864,3000:11316,6
565MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K45K 3446001:03:231175:27:14135,3-864,6700:28128,1
566DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M78M 3755602:01:471080:15:54135,1-864,8600:5466,6
567ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310700:21:541192:59:31135,0-864,9640:09370,0
568KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10301:44:461155:57:42133,6-866,3620:4776,5
569NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10500:16:251200:35:50133,6-866,4230:07488,2
570SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 2748602:13:071128:40:06132,1-867,8901:0059,5
571FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 3278201:28:45866:03:37131,8-868,2460:4089,1
572MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211302:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
573DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 3318500:30:041128:35:52130,8-869,1800:13261,1
574MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 3397701:51:321176:22:18130,4-869,5800:5170,2
575TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610900:50:24833:44:12130,3-869,7210:23155,1
576WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners9205:17:101094:29:08129,1-870,8702:2724,4
577MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10600:59:441197:32:37127,7-872,2780:28128,3
578NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210800:54:041076:45:52127,2-872,7790:25141,2
579MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210400:54:101105:04:26127,0-873,0500:25140,6
580GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10900:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
581GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL10101:10:38961:26:32126,2-873,8400:33107,2
582KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210301:27:081201:13:21126,1-873,9500:4186,8
583BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 3049003:24:061056:34:18125,5-874,4711:3736,9
584DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811501:50:081152:42:27125,5-874,5010:5268,4
585DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10302:13:081201:27:41125,2-874,8201:0356,4
586BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 2859800:44:581177:30:00125,1-874,9000:21166,9
587SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3626400:30:311201:34:29125,0-875,0500:14245,7
588MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810600:46:581200:32:24124,8-875,2000:22159,4
589HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511100:41:111200:31:37123,9-876,1400:19180,5
590NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners9401:03:451129:09:35123,8-876,1800:30116,5
591GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011100:57:021080:23:31123,5-876,4700:27130,0
592MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012200:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
593KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K113K 3805202:08:46715:54:28121,5-878,5381:0356,6
594MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211901:54:541135:27:05121,2-878,8150:5663,3
595GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K27K 3366801:15:001104:15:04120,6-879,4000:3796,5
596PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 3458207:33:111183:30:28119,1-880,9203:4815,8
597PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M79M 3795601:38:081129:30:36118,9-881,1000:4972,7
598KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary9200:28:181046:20:00118,3-881,7200:14250,8
599MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 3836501:12:59622:23:34117,3-882,7450:3796,4
600WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary9201:31:151156:19:09116,4-883,6430:4776,5
601NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:38:581151:42:49116,4-883,6460:20179,2
602KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 3859901:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
603MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 3866600:57:40644:07:45114,8-885,2160:30119,4
604HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010301:08:141176:21:02114,7-885,3000:35100,9
605CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110303:24:431129:49:05114,7-885,3101:4733,6
606KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 3298900:48:061097:48:14114,3-885,6930:25142,6
607HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10901:37:011178:01:43114,2-885,7920:5070,6
608KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 3907401:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
609DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10601:08:231176:33:44114,0-885,9890:35100,0
610SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek9602:10:011141:10:39114,0-886,0111:0852,6
611SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 3589100:55:361152:54:19113,8-886,2400:29122,8
612DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M150M 3866900:26:58768:31:17112,9-887,0550:14251,3
613WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec7400:28:181176:33:25112,0-888,0000:15237,5
614NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec7702:18:011036:09:32111,8-888,2311:1448,6
615KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo8500:14:321033:05:53111,1-888,8800:07458,8
616ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:32:161177:42:21111,0-889,0340:17206,3
617CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11201:18:261201:18:12109,6-890,3900:4283,8
618KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10401:13:451201:13:46109,3-890,7200:4088,9
619DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512402:17:411178:04:04109,1-890,9311:1547,5
620PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810600:22:091094:38:15109,1-890,9410:12295,4
621GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:31:281200:31:05108,9-891,0700:17207,7
622ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners9800:43:001152:33:50108,4-891,6400:23151,2
623ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610601:10:001208:08:17107,5-892,4640:3992,2
624GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11706:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
625KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam8301:04:551200:33:38107,1-892,8600:3699,0
626CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 39610100:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
627KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 2989501:16:271009:01:44106,6-893,3800:4383,7
628MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510502:51:421200:19:19106,5-893,5401:3637,2
629WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:16:251156:55:24106,5-893,5440:4383,6
630SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 3639300:29:141152:42:35106,2-893,7600:16218,1
631TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners9800:41:431146:03:40105,1-894,8860:23151,2
632ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511101:00:001176:46:00105,0-895,0000:34105,0
633CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110301:00:581176:47:11104,9-895,0800:34103,3
634MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12301:09:031169:08:34104,6-895,3520:3990,9
635RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310501:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
636KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10602:41:181200:29:07103,3-896,6511:3338,4
637KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10702:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
638KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M95M 3925401:07:211025:47:00103,1-896,9400:3991,8
639STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910700:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
640WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10204:00:001181:31:00102,6-897,4002:2025,7
641OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo7101:05:54720:36:00102,2-897,7600:3893,1
642PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410200:52:411199:49:48101,6-898,3790:31115,7
643ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 3277701:01:261202:46:43101,5-898,5380:3699,1
644SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810600:55:101182:42:17100,5-899,4590:32109,3
645CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners9400:44:031176:24:21100,5-899,5000:26136,9
646PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M154M 3985803:06:40981:57:29100,5-899,5341:5132,3
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
647FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210600:38:071152:44:1699,5-900,4630:22156,7
648ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10800:51:391201:18:1599,1-900,9300:31115,1
649NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10500:32:12866:28:2097,8-902,2340:19182,2
650WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M155M 4006501:15:13312:42:3097,2-902,8120:4677,5
651KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 3548102:13:541175:14:0197,2-902,8401:2243,5
652PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10301:09:401201:03:0796,7-903,3000:4383,3
653JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310300:14:321176:38:4496,1-903,8930:09396,8
654GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010600:34:571186:01:5196,0-903,9540:21164,9
655PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 4036203:57:45967:10:4793,2-906,7772:3323,5
656WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners9600:27:001129:23:2392,6-907,4100:17205,8
657GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10301:20:551152:57:3391,6-908,3700:5267,9
658SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 3879000:56:171048:47:5891,3-908,7060:3697,3
659WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 3528700:16:501152:39:4390,6-909,4000:11322,9
660SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10300:49:141128:41:0190,4-909,6260:32110,1
661WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28611001:04:321204:12:1890,0-910,0400:4383,6
662KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11700:36:181008:31:3989,7-910,3100:24148,2
663WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111201:39:381056:29:0589,5-910,5501:0653,9
664SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 39910100:07:031104:40:1089,3-910,7180:04759,8
665BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 3976801:18:551176:17:2789,1-910,9400:5367,7
666DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 3937101:38:121177:12:5188,5-911,5301:0654,1
667MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 3738501:16:001129:02:3587,5-912,5200:5269,1
668GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910402:05:42913:11:3887,2-912,7701:2641,6
669PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 4097201:31:001008:47:5186,7-913,2901:0257,2
670PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 4089501:58:041154:44:1186,1-913,8801:2243,8
671PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:33:061152:39:5485,6-914,4400:23155,1
672BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners8101:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
673MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910200:53:041177:00:3584,8-915,2400:3795,8
674SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 36910001:05:30774:51:1084,2-915,8300:4677,1
675DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710300:46:051204:27:5984,1-915,9120:32109,5
676OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 4059200:47:261104:29:0084,1-915,9300:33106,3
677SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 4106600:46:201056:39:4182,1-917,9200:33106,3
678BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10201:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
679TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:48:511152:52:0680,5-919,5000:3698,9
680SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210600:40:251184:22:3380,0-920,0150:30118,7
681KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4069900:59:421180:16:5679,5-920,4740:4579,9
682TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 4179101:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
683MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski9701:18:191060:05:0279,0-921,0400:5960,5
684ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 4167404:19:121158:30:3177,1-922,9003:2117,8
685ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 4066901:53:001196:00:0076,3-923,6601:2840,5
686SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 3928900:47:031008:45:3076,1-923,8700:3797,1
687CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010201:13:281149:38:0774,2-925,7890:5960,6
688WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210300:12:001201:21:0072,0-928,0000:10360,0
689SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610601:02:311201:24:0471,3-928,6690:5268,5
690NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners9200:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
691URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611101:13:19741:45:2871,1-928,9471:0158,1
692KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9001:24:231196:52:2570,2-929,8371:1249,9
693KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo9500:32:461146:12:4270,0-930,0150:28128,2
694LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 4038000:24:531128:12:0869,8-930,1700:21168,4
695KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K178K 424Zabiegane Baby5301:30:001009:32:1369,7-930,2801:1746,5
696SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 42710100:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
697KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210201:13:521167:05:3268,9-931,1381:0455,9
698GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza9500:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
699MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710400:39:561128:52:5668,0-932,0440:35102,1
700FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911900:43:291128:26:1966,4-933,6400:3991,6
701GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M160M 419BIEGIGORSKIE.PL6001:02:00529:57:3065,3-934,7090:5663,2
702WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M33M 3967901:04:52696:19:1664,7-935,3101:0059,8
703NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 417LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI7400:56:081034:05:4664,6-935,3900:5269,1
704MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39111000:22:171032:41:3464,6-935,4000:20173,9
705BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 4326807:32:55964:38:3663,8-936,2507:068,4
706OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311401:02:531160:24:0163,7-936,3250:5960,8
707JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210601:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
708KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411701:15:361201:21:5562,9-937,1001:1249,9
709SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 4238701:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
710PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912301:02:431008:49:3562,6-937,3581:0059,9
711HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 4259001:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
712CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 4157600:50:431125:08:1659,6-940,3580:5170,6
713SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
714KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10414:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
715WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K44K 4365307:43:15217:30:1458,9-941,1307:527,6
716MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 41310000:24:001201:19:0758,5-941,5500:24146,1
717CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 4018602:17:501128:23:5858,4-941,6402:2125,4
718KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10620:33:001152:50:0258,3-941,65521:072,8
719WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners8900:57:05943:44:3957,8-942,1830:5960,8
720FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA11000:30:361010:57:3457,8-942,2070:31113,3
721WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410801:43:341152:22:1557,5-942,4901:4833,3
722DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 3579000:32:481196:51:3957,0-943,0310:34104,2
723SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11900:39:451175:49:1955,9-944,0950:4284,4
724SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 4119500:18:001201:32:4855,8-944,1800:19186,1
725PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 4407001:56:101128:24:4055,5-944,5302:0528,7
726ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M7M 411Biegamy Razem Władysławowo6500:11:221147:15:1354,9-945,0570:12290,0
727ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners8801:40:45840:33:1754,3-945,7401:5132,3
728SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 4138300:41:221106:44:4953,9-946,1440:4678,1
729SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 4089500:18:001201:32:4853,9-946,1500:20179,5
730POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310801:16:061071:47:0053,3-946,6591:2542,1
731GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111100:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
732GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510600:42:13961:08:0052,5-947,5200:4874,6
733MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610701:36:441200:41:4651,3-948,7201:5331,8
734WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 4348200:37:581027:54:0150,4-949,6290:4579,6
735PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 4129301:06:101104:31:2850,3-949,7401:1845,6
736DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210303:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
737SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10900:06:571104:57:5147,1-952,9200:08406,4
738FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910300:44:511056:13:1046,8-953,1740:5762,6
739KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M86M 4335600:17:38936:30:1146,0-954,0440:23156,4
740SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K131K 4425400:45:301195:43:3445,2-954,7691:0059,6
741HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K135K 4485900:47:55312:29:3243,7-956,3101:0554,7
742HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910701:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
743ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo6401:11:151201:00:0242,3-957,6871:4135,6
744KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510805:15:16672:54:5540,9-959,0807:427,8
745OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 4437701:00:021200:36:0440,7-959,3501:2840,6
746WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310902:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
747BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 4549301:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
748KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12301:02:111065:10:2936,6-963,4121:4135,3
749LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36011001:28:491199:45:1736,5-963,5292:2624,6
750SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 4408501:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
751PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4567001:54:28408:24:4036,0-964,0303:1018,9
752STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 4428501:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
753PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711500:37:161143:49:2035,5-964,5401:0357,1
754GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911100:44:381200:38:4834,7-965,2671:1746,7
755MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 4437401:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
756KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012100:47:491081:08:0033,6-966,3701:2542,2
757ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712100:47:511081:08:0033,5-966,5301:2542,0
758DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212300:59:43505:10:5631,8-968,2011:5231,9
759MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4467200:36:56768:40:1529,9-970,0801:1448,6
760MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
761ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10700:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
762KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M107M 4376400:56:22840:34:2729,2-970,8201:5531,1
763GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 4497500:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
764SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10200:15:091177:48:1427,4-972,5900:33108,6
765KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4526400:46:46984:16:5126,9-973,0801:4434,5
766KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010301:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
767HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110200:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
768P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM11000:18:491154:00:0623,7-976,3150:4775,5
769KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10200:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
770WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+9800:43:31960:45:0022,8-977,2001:5431,4
771JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310204:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
772KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10500:29:241167:36:0621,7-978,2731:2144,3
773ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 4646501:09:1273:03:0321,0-979,0003:1718,2
774KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary9000:40:33888:41:0320,5-979,5101:5830,3
775DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110603:34:39426:47:4720,1-979,88610:405,6
776DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team11001:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
777PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
778ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10202:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
779KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team10100:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
780SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 4267701:23:361104:22:0018,4-981,6244:3213,2
781SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
782DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410300:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
783STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane8801:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
784GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10201:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
785SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
786WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 4578800:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
787SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 4738000:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
788SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 4746900:49:5348:39:3911,7-988,3204:1614,0
789TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 4598801:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
790CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511101:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
791WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M110M 460Wygrani7000:30:3650:38:3310,4-989,6482:5720,3
792GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 4769501:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
793OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K194K 4785302:00:0002:00:0010,0-990,00012:005,0
794BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry9800:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
795SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
796BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110201:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
797KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 4829401:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
798WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 4637900:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
799ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 4836500:51:59169:09:276,7-993,2807:447,8
800RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M178M 464Rebellion Of Free Runners5701:23:2101:23:216,4-993,64013:064,6
801GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 4847400:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
802WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca8901:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
803MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 4658000:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
804UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 4869504:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
805KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 4587900:54:3800:54:384,9-995,09911:085,4
806KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710400:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
807KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 807 wynik(ów)