RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:4006:33:531273:59:40989,50,0000:23150,7
2MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:3401:18:581441:56:36986,5-3,0670:04749,5
3ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M12M 34BIEGIGORSKIE.PL631489:23:0303:14:441441:23:03974,6-14,9300:11300,3
4KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 35631489:31:1300:30:401441:31:13971,3-18,2900:011 900,3
5PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 33631481:39:4003:13:081442:14:14955,9-33,6860:12297,0
6KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M13M 36Mafia Team Lubliniec651537:08:1501:30:441417:08:15948,6-40,9390:05627,3
7BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 21631489:30:4902:50:391441:30:49947,4-42,1500:10333,1
8BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:3200:40:071440:41:32943,1-46,4400:021 410,5
9CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:0603:59:021437:20:25909,6-79,9340:15228,3
10KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:1402:44:461453:45:18898,7-90,8130:11327,3
11SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M14M 37BIEGIGORSKIE.PL671585:00:0900:39:081417:00:09887,7-101,8900:021 361,0
12KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5100:39:341446:34:17862,3-127,2730:021 307,6
13BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 736602:02:471435:51:05860,4-129,1320:08420,5
14SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 798500:40:571417:27:00819,7-169,8390:021 201,0
15RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:4705:32:281439:39:39817,5-172,0440:24147,5
16KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:3502:07:461440:42:35803,1-186,4010:09377,2
17MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:3201:20:571446:16:11800,9-188,6340:06593,6
18CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:5701:04:411431:03:15797,3-192,2680:04739,5
19MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:2701:52:211406:16:34795,8-193,7270:08425,0
20STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 817410:00:001448:00:00783,9-205,6400:4578,4
21GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 38701657:41:1603:07:101441:41:16783,6-205,9400:14251,2
22STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:5701:57:491440:35:57783,5-206,0400:09399,0
23ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:0901:47:041445:17:51780,6-208,9000:08437,5
24KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:0901:04:161445:36:09773,7-215,8220:04722,4
25KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:3802:35:311444:06:38773,4-216,1600:12298,4
26KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:5401:13:391430:06:59771,5-218,0710:05628,5
27SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4005:26:211436:27:27771,1-218,4600:25141,8
28NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 847200:43:551440:57:20769,3-220,2500:031 051,0
29ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:0002:28:001441:00:00768,5-221,0800:11311,5
30OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:2901:39:411450:29:38758,6-230,9220:07456,6
31KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:3601:20:161441:13:36757,4-232,1400:06566,2
32CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:10:341444:09:20754,3-235,2740:05641,3
33FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:4704:17:361441:34:47750,0-239,5400:20174,7
34WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M12M 92Grupa CzAMW7103:15:001450:00:00735,7-253,8200:15226,4
35BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:4602:05:361442:06:46727,3-262,2000:10347,5
36GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2002:35:531432:33:04724,5-265,0770:12278,8
37OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:3001:39:461440:31:30720,1-269,4000:08433,1
38OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:06:161417:07:29718,7-270,8500:05650,7
39WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:3801:24:201441:37:38718,5-271,0370:07511,2
40ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:0000:43:141441:06:00717,5-272,0400:03995,8
41NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M5M 39MALINOWE GWIAZDY711682:00:2701:29:001442:00:27715,5-274,0500:07482,4
42BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:2802:31:131452:24:28707,5-282,0780:12280,7
43PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:2101:39:421441:02:21696,0-293,5000:08418,9
44POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:1203:57:001441:55:12693,6-295,9700:20175,6
45HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:2101:24:571417:53:21688,2-301,3100:07486,1
46NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M43M 103Dębickie Gepardy7002:13:441448:17:19688,1-301,3910:11308,7
47DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:11:591441:31:51688,1-301,4600:06573,5
48ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:5502:05:421416:37:55685,1-304,4380:11327,0
49MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:0801:12:241451:22:40684,6-304,9550:06567,3
50PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11501:02:301440:55:13681,5-308,0860:05654,2
51DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:0903:35:001441:04:09677,0-312,5500:19188,9
52OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:5701:23:461443:17:57673,7-315,8400:07482,6
53TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:0001:48:001417:27:00664,8-324,7600:09369,3
54MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:0500:51:051346:15:06658,2-331,2930:04773,1
55KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:13:231441:04:13649,1-340,4480:06530,7
56ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5102:28:041416:49:51646,1-343,4100:13261,8
57ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 788000:43:501445:35:03644,6-344,9140:04882,4
58FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:5403:22:431436:57:28642,0-347,5820:18190,0
59NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:0401:16:481441:42:04640,6-348,9400:07500,5
60SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:14:471439:40:46639,5-350,0120:07513,1
61PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:3301:49:421441:12:33635,2-354,3700:10347,4
62PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:1401:29:181437:09:30631,2-358,3710:08424,1
63DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2700:50:351440:51:27628,2-361,3800:04745,1
64MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210801:05:001337:12:40625,0-364,5410:06576,9
65DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:5903:08:011449:39:13624,9-364,6130:18199,4
66ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:4802:49:511454:53:48624,3-365,2350:16220,5
67MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:4802:35:391441:07:48623,3-366,2200:14240,3
68JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0801:22:181444:03:09621,3-368,2050:07453,0
69MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:2701:19:211441:24:27620,5-369,0800:07469,2
70GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4603:29:301417:42:46618,8-370,7600:20177,2
71MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners9600:31:171442:30:01618,4-371,1870:031 186,0
72SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2802:08:531441:52:28618,3-371,2810:12287,8
73SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:4301:00:301416:31:43616,8-372,7600:05611,7
74GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:1801:28:151436:44:34610,2-379,3750:08414,8
75KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:5902:20:461441:09:59609,3-380,2400:13259,7
76KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:0002:11:391440:30:00607,6-381,9700:13276,9
77NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:4402:55:211454:51:44606,9-382,6220:17207,7
78GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 908602:52:101420:18:43605,5-384,0540:17211,0
79SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:26:341441:26:35602,0-387,5760:08417,2
80KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:5802:47:001440:53:58600,2-389,3900:16215,6
81KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0100:42:481435:33:43600,1-389,4590:04841,2
82SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:0102:20:531441:57:57599,4-390,1390:14255,3
83ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:3402:30:411441:59:34595,2-394,3200:15237,0
84JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 105WKB Maratończyk Włocławek7501:11:501393:53:14594,6-394,9000:07496,7
85CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners9800:57:271448:32:48589,9-399,6060:05616,1
86PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3300:34:011440:58:33585,0-404,5100:031 031,9
87RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2701:15:221446:04:35584,2-405,3500:07465,1
88MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:3101:36:071441:17:31580,8-408,7800:09362,5
89PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112403:53:241420:33:27576,6-412,9460:24148,2
90PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:0003:01:281440:59:00574,7-414,8600:18190,0
91ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 1286205:02:531272:57:42570,5-419,0600:31113,0
92RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza7900:40:061422:09:18567,0-422,5330:04848,4
93KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec8802:40:411442:04:30567,0-422,5350:17211,7
94BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY8703:28:001249:42:45563,9-425,6610:22162,7
95BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 1117401:34:311449:41:32562,4-427,1290:10357,0
96WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M51M 1256703:09:001450:00:00556,2-433,3800:20176,6
97CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610201:45:031448:00:30554,3-435,2720:11316,6
98LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010200:54:151440:44:00553,6-435,9300:05612,3
99MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0101:59:271325:40:01553,5-436,0670:12278,0
100BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 1379104:24:001420:11:00551,7-437,8000:28125,4
101KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska8301:14:221445:39:10550,3-439,2310:08444,0
102DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11901:25:321450:44:15550,0-439,4940:09385,8
103SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10500:51:561440:59:29547,5-441,9920:05632,6
104JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:1600:48:511440:44:24540,4-449,1320:05663,8
105GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710602:42:141443:22:22538,1-451,4860:18199,0
106MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners10000:33:001440:30:00534,5-455,0300:03971,8
107KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 889002:00:131440:40:18533,8-455,7500:13266,4
108WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810904:00:001441:18:00532,5-457,0700:27133,1
109PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners9801:52:281440:33:12530,6-458,9900:12283,0
110KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3700:23:481427:08:24524,6-464,9510:021 322,5
111HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec8100:57:271441:37:57523,9-465,6790:06547,1
112KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 959300:44:341419:15:44523,2-466,3110:05704,4
113PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5701:04:041440:16:57519,9-469,6700:07486,9
114PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10500:34:411429:07:58517,3-472,2160:04894,9
115MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4700:48:121441:18:47513,4-476,1800:05639,0
116ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 1108800:44:301440:43:27510,8-478,7300:05688,7
117KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik7803:02:411200:41:53508,1-481,4000:21166,9
118BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 1197401:10:061449:43:26507,7-481,8250:08434,6
119PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 1168204:01:351437:31:52507,0-482,5020:28125,9
120PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners9901:21:231445:16:40491,4-498,1090:09362,3
121SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 1377603:58:231417:04:04490,5-499,0700:29123,4
122DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912001:06:291437:46:18484,3-505,2560:08437,1
123ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010800:31:001443:03:00484,2-505,3300:03937,2
124KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M16M 1578200:50:061368:52:58484,0-505,5900:06579,6
125STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1802:14:521447:52:39483,8-505,7700:16215,2
126WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K13K 146Grupa CzAMW7103:00:001450:00:00482,2-507,3300:22160,7
127HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 1597200:44:011417:14:19481,1-508,4500:05655,8
128BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K12K 157Mafia Team Lubliniec6400:45:361416:20:00480,8-508,7700:05632,6
129SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+8102:17:211443:12:06479,9-509,6000:17209,7
130BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:4301:47:131445:31:43478,6-510,8930:13267,9
131TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5603:16:451441:03:56475,6-513,9600:24145,0
132PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners10004:22:551434:48:19474,0-515,5620:33108,2
133ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 1567402:17:471362:52:25473,9-515,6500:17206,4
134CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611801:59:401369:23:16473,6-515,9000:15237,5
135TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners9001:01:491441:04:35471,5-518,0600:07457,6
136BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3901:18:321440:54:39471,2-518,3200:09360,0
137TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec7401:08:271441:00:08470,6-518,9100:08412,5
138BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10601:50:071446:26:38470,2-519,3220:14256,2
139ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11102:48:411449:09:34469,5-520,0300:21167,0
140SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec11000:54:561441:46:53468,5-521,0800:07511,7
141DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210401:09:441416:43:09465,3-524,2540:08400,3
142CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:2500:54:441411:46:01456,8-532,7870:07500,7
143HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M60M 1497103:00:001441:42:00452,3-537,2300:23150,8
144DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11100:55:411442:06:29451,9-537,6000:07487,0
145RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011602:28:051443:20:58451,9-537,6500:19183,1
146KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510601:29:081441:18:33451,4-538,1300:11303,9
147SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10800:29:541417:45:31450,7-538,8060:03904,5
148BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312300:50:291435:12:41450,2-539,2910:06535,1
149MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi8001:20:581441:16:46450,1-539,4600:10333,5
150GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911100:47:151420:13:35447,3-542,2670:06568,0
151DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3800:44:391259:36:38446,9-542,6680:05600,5
152GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11301:49:351440:56:42444,1-545,4300:14243,2
153PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310600:51:091440:53:20443,1-546,4400:06519,8
154NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners9601:46:271442:14:34442,7-546,8550:14249,5
155NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210601:36:481440:59:57442,7-546,8850:13274,4
156BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212002:59:351435:53:29439,5-550,0280:24146,8
157SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:0301:20:281418:33:03437,7-551,8200:11326,4
158SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:0301:20:281418:33:03437,7-551,8200:11326,4
159MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo8900:58:011439:59:24435,8-553,7880:07450,6
160MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911102:23:441443:47:24433,9-555,6140:19181,1
161PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 1707601:50:001440:34:36433,9-555,6400:15236,7
162LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 1327900:49:071394:17:18430,3-559,2900:06525,6
163OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3900:50:031441:00:39429,8-559,7100:06515,3
164SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2301:19:281440:43:23428,1-561,4900:11323,2
165DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12301:41:221393:04:05428,0-561,5620:14253,3
166MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 1158600:58:511341:33:40427,6-561,9240:08436,0
167KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9904:21:171420:56:09426,3-563,2650:3697,9
168LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze10000:54:441388:35:35426,2-563,3620:07467,2
169GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10302:49:251370:03:30425,2-564,3900:23150,6
170MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M75M 1836401:00:001441:00:00423,6-565,9400:08423,6
171WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 1758201:00:061344:46:43423,5-566,0880:08422,7
172PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M47M 1896401:28:461417:40:55423,3-566,2600:12286,1
173ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko7102:57:341438:28:44422,7-566,8630:25142,8
174MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711301:08:451392:28:22422,0-567,5300:09368,3
175RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 1916600:26:251344:47:40419,1-570,4320:03951,9
176WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0701:36:301431:50:47417,2-572,3420:13259,4
177BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11701:47:151455:46:38417,0-572,5220:15233,3
178ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 1608900:43:541416:32:28417,0-572,5900:06569,9
179SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec9302:05:471440:52:58414,7-574,8900:18197,8
180KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10602:28:001429:45:58413,5-576,0520:21167,6
181GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4800:58:481440:58:48411,8-577,7780:08420,2
182MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5902:31:281369:26:23410,0-579,5400:22162,4
183POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511500:45:551393:09:54407,1-582,4070:06532,0
184WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team9101:38:491274:19:37406,8-582,7000:14247,0
185MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410201:43:351393:13:25406,6-582,9100:15235,5
186NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy7001:50:561428:23:14405,0-584,5170:16219,1
187PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 1388500:59:421440:26:35402,6-586,9200:08404,6
188NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo7500:56:361456:03:33401,3-588,2400:08425,4
189BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11401:28:421447:11:49399,7-589,8360:13270,4
190GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10201:42:241453:23:22399,1-590,4860:15233,8
191WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 1689602:01:521368:32:14394,0-595,5400:18194,0
192BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners9401:03:511440:49:10391,9-597,6490:09368,3
193MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu10101:13:561393:11:40387,5-602,0700:11314,4
194MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510600:58:561441:42:26386,5-603,0150:09393,5
195PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:4602:21:361444:19:26386,2-603,3580:21163,6
196BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910500:47:151451:16:21384,9-604,6560:07488,7
197MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310702:41:271441:06:23383,8-605,7200:25142,6
198KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 1667801:46:001441:18:39383,2-606,3700:16216,9
199GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512309:50:091323:07:01382,8-606,7501:3238,9
200WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 1617701:10:451116:17:24380,8-608,7670:11322,9
201SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11700:54:091429:21:03380,1-609,4690:08421,1
202ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2600:34:201441:05:26378,0-611,5200:05660,6
203SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners9900:59:131416:03:40377,0-612,5890:09381,9
204KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210901:07:071428:17:27375,9-613,6410:10336,0
205OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M84M 210NIECHCEMISIE Giżycko7104:52:25310:33:12375,8-613,7350:4677,1
206SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners9202:38:001454:58:24375,1-614,4160:25142,5
207BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611801:04:571416:43:54373,9-615,6000:10345,4
208NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410401:44:241446:05:18373,7-615,8720:16214,8
209KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212100:31:071443:32:51372,7-616,7920:05718,7
210SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911700:16:001441:00:00370,6-618,9500:021 389,7
211MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10701:49:381444:55:33365,6-623,9150:17200,1
212JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 1178601:00:411425:32:48363,8-625,7080:10359,7
213KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10800:30:101438:30:49363,8-625,7790:04723,5
214MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M87M 2136401:05:011436:15:28362,9-626,6420:10334,9
215ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410600:36:011441:39:16361,5-628,0200:05602,3
216SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners9601:00:371441:29:49360,6-628,9500:10356,9
217MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10600:39:521439:28:10359,0-630,5050:06540,4
218LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10501:47:481446:33:40358,6-630,9500:18199,6
219KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M18M 1786901:25:161442:09:11356,2-633,3400:14250,6
220SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712101:30:531393:09:04354,8-634,7340:15234,2
221KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010906:31:541417:18:10354,2-635,3601:0654,2
222GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 2236602:42:541323:36:13353,4-636,1500:27130,2
223RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team6700:41:021451:23:44353,3-636,2710:06516,6
224SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M86M 2126501:09:501440:15:22352,3-637,2550:11302,7
225ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611201:44:451248:44:25351,9-637,6100:17201,6
226GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners9902:00:271440:36:02351,7-637,8120:20175,2
227PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10300:56:201437:59:57350,9-638,6100:09373,8
228SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 214Kobiety na 5+6601:37:001442:05:06350,6-638,9500:16216,9
229TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 2167001:56:411417:17:24347,8-641,7800:20178,8
230GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+9101:27:001440:24:41347,0-642,5900:15239,3
231KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510503:46:571416:51:39345,7-643,8160:3991,4
232NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110601:03:321441:31:03344,7-644,8130:11325,6
233MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10301:20:411425:10:19344,6-644,9380:14256,3
234SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 1439301:47:391440:47:34343,0-646,5490:18191,2
235PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku7900:54:151057:10:23342,3-647,2000:09378,6
236ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 1349600:58:391418:27:00341,5-648,0190:10349,4
237ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 2346201:38:001368:46:00340,7-648,8500:17208,6
238KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510502:40:071417:15:00340,4-649,1000:28127,6
239WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 1778100:46:181422:33:22340,0-649,5800:08440,6
240NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M85M 211NIECHCEMISIE Giżycko7102:55:311438:33:10339,4-650,1450:31116,0
241ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo9600:38:561326:50:52339,3-650,2790:06522,8
242MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10900:20:161320:16:56335,9-653,6820:03994,3
243KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610700:40:541366:59:14335,0-654,5160:07491,5
244ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners9901:34:001445:41:52334,8-654,7690:16213,7
245KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 1678000:34:331445:43:38333,7-655,8200:06579,5
246GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski8301:17:471444:59:24333,5-656,0660:13257,2
247NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11400:59:361440:28:27333,3-656,2140:10335,6
248WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311701:07:291438:54:14333,3-656,2320:12296,3
249DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 2396301:01:481396:18:03333,1-656,4070:11323,4
250WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12200:57:001349:42:24330,9-658,6860:10348,3
251WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10601:32:251438:41:48330,8-658,7190:16214,8
252KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110400:55:581417:16:03329,3-660,2770:10353,0
253KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 2267800:51:411440:21:44329,2-660,3700:09382,1
254CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M99M 2416406:45:08626:42:26327,5-662,0121:1448,5
255SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412205:00:171320:53:40327,0-662,5400:5565,3
256MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311801:25:531420:29:45325,9-663,6130:15227,7
257RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010500:57:561440:43:30325,9-663,6900:10337,5
258NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410301:59:001416:12:42325,1-664,4300:21163,9
259BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 2356300:48:161440:31:11325,1-664,4800:08404,1
260PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112300:53:051429:14:30320,9-668,6870:09362,7
261FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12301:25:351440:30:25320,8-668,7520:16224,9
262HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12300:32:361422:47:50318,1-671,4260:06585,5
263BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 1628702:19:001441:33:00316,1-673,4600:26136,4
264BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12401:35:311442:16:25316,0-673,5000:18198,5
265KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912301:23:281443:38:06314,2-675,3200:15225,9
266TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12300:42:431415:06:48312,9-676,6000:08439,6
267MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110701:48:501320:37:40312,9-676,6200:20172,5
268FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M12M 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI6401:14:091431:19:26312,3-677,2020:14252,7
269DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410602:44:391441:40:03312,3-677,2800:31113,8
270JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10900:46:241450:48:50311,5-678,0060:08402,8
271RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 1888600:51:371303:53:02311,1-678,4280:09361,6
272LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910602:08:231442:40:14310,4-679,1610:24145,1
273GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec8901:42:451322:59:39309,9-679,5920:19181,0
274WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11702:00:321454:18:46309,9-679,6440:23154,3
275JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10401:23:451420:23:31309,8-679,7310:16222,0
276PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 2346801:00:281393:22:42309,5-680,0900:11307,1
277DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510506:04:581389:35:39309,2-680,2921:1050,8
278WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 1738801:14:191440:42:14309,1-680,4100:14249,6
279BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11501:10:031422:23:56308,6-680,9690:13264,3
280KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 2259300:47:101299:56:53307,7-681,8540:09391,4
281MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912300:56:241451:23:40306,0-683,5870:11325,5
282BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010901:40:481442:37:07305,6-683,9000:19181,9
283KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY9001:32:331441:29:13305,3-684,2900:18197,9
284PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 2248201:14:141322:11:18304,9-684,6490:14246,4
285GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 2568000:22:01961:26:36304,5-685,0100:04829,9
286JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team8201:54:561200:45:19304,4-685,1300:22158,9
287JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners8205:05:291105:28:18303,2-686,3401:0059,6
288WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211201:34:071416:29:18301,1-688,4500:18191,9
289GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14611000:40:401417:23:03300,1-689,4100:08442,8
290SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12401:15:041430:37:02299,9-689,6250:15239,7
291ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 2607601:44:191417:19:13298,7-690,8100:20171,8
292BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 1749401:13:181411:42:38298,7-690,8510:14244,5
293RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711800:24:351441:16:55297,2-692,3300:04725,4
294SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911600:58:261437:33:49295,4-694,1650:11303,3
295GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo11001:08:571415:35:41295,4-694,1720:14257,0
296KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910902:00:281280:24:58295,2-694,3800:24147,0
297RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 2157402:09:171369:05:08293,5-696,0300:26136,2
298GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 2238301:58:061393:42:21292,7-696,8480:24148,7
299MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10701:06:391416:13:34291,2-698,2940:13262,2
300PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 2047800:13:231421:21:40290,6-698,9240:021 302,9
301PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 2387701:05:471427:40:11287,4-702,1430:13262,1
302KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10901:13:101407:13:24287,4-702,1710:15235,7
303WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649901:59:531418:36:38286,0-703,5400:25143,1
304PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311301:26:001440:48:54285,9-703,6600:18199,5
305SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 2507400:27:541339:06:03285,8-703,7440:05614,6
306KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110401:12:481435:59:44285,6-703,9520:15235,4
307FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10400:55:371385:32:15284,4-705,1150:11306,8
308PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710601:22:521454:28:54283,2-706,3520:17205,0
309ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12611002:15:551440:44:18282,9-706,6270:28124,9
310DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:2200:42:421443:05:46282,4-707,1570:09396,8
311MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10301:34:221440:49:55282,3-707,2400:20179,5
312SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12203:12:071297:08:08282,1-707,4700:4088,1
313SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610801:19:051446:08:59281,5-708,0280:16213,6
314SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 2567500:22:501443:40:20280,1-709,3980:04736,1
315MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11901:27:441441:33:45279,5-710,0290:18191,2
316TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec9501:18:051449:43:51278,2-711,3670:16213,8
317DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 2337900:31:471440:46:34278,1-711,4100:06525,0
318MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910900:10:551393:29:59276,6-712,9500:021 520,2
319ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 2297901:43:551416:16:17276,4-713,1500:22159,6
320SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12300:56:431406:47:29276,3-713,2420:12292,3
321SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 2689401:46:121056:58:10276,0-713,5500:23155,9
322ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010702:21:001345:20:21275,5-714,0700:30117,2
323KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311406:23:331392:58:12275,0-714,5701:2343,0
324KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 2458701:33:501439:21:34274,9-714,6390:20175,8
325HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 1858802:38:041443:55:34273,8-715,7850:34103,9
326WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team9100:31:051274:26:00273,4-716,1000:06527,8
327VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 2158801:00:441407:09:29273,0-716,5200:13269,7
328SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 2577101:15:261417:07:46271,6-717,9800:16216,0
329KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710500:39:091441:13:34271,2-718,3760:08415,6
330PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 969701:03:281450:05:13271,1-718,3930:14256,3
331JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają8800:35:231440:53:05270,8-718,7900:07459,1
332MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810300:53:091437:18:58270,7-718,7950:11305,6
333SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910701:20:421370:17:10268,8-720,7900:18199,8
334SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10000:44:361416:59:24268,1-721,4800:09360,6
335RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10901:54:021345:04:11267,7-721,8090:25140,9
336MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10301:04:131444:15:47266,0-723,5260:14248,5
337ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14711000:40:051441:47:14265,6-723,9900:09397,5
338DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners9701:21:141395:09:46265,4-724,1520:18196,0
339MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010701:06:071393:37:29264,4-725,1100:15240,0
340BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11102:03:411427:33:27264,3-725,2280:28128,2
341SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 2248201:25:281417:06:34264,1-725,4400:19185,4
342DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 2787901:02:04944:40:00263,5-726,0740:14254,7
343ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10800:22:561392:51:48260,9-728,6570:05682,5
344MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 2528301:05:481440:19:03260,8-728,7340:15237,8
345ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:30:001416:42:00260,7-728,8600:06521,4
346ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210901:21:011417:11:15258,7-730,8300:18191,6
347SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team9300:51:451392:51:26258,2-731,3400:12299,4
348ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze7400:59:481443:01:21257,9-731,6050:13258,8
349CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners9400:49:251442:27:20257,8-731,7280:11313,0
350GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners9000:48:581441:39:57257,8-731,7400:11315,9
351WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711203:03:361418:09:09257,2-732,3200:4284,1
352KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 2198101:52:201441:34:42256,8-732,7900:26137,1
353CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 2667600:58:231448:45:40256,6-732,9680:13263,7
354PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+11000:17:301446:34:38256,4-733,1500:04879,1
355SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10600:55:391441:05:39256,2-733,3730:13276,2
356STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 2797301:05:331420:01:19255,9-733,6370:15234,2
357ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 2538101:04:361417:52:28255,3-734,2300:15237,1
358KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 19210001:39:481415:45:16253,8-735,7400:23152,6
359ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 2846401:16:12937:26:35252,3-737,2400:18198,7
360KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 2657601:01:381440:59:51252,2-737,3200:14245,5
361KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510800:56:351422:59:00250,5-739,0000:13265,7
362STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 24010001:26:151441:08:54250,3-739,2600:20174,1
363DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10601:44:221425:34:13250,2-739,3230:25143,8
364SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 2908200:56:231420:13:08250,2-739,3360:13266,3
365BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11401:19:491440:48:18250,1-739,4100:19188,0
366GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11200:34:401440:48:48249,2-740,3000:08431,4
367TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110300:56:561419:12:05249,2-740,3070:13262,7
368ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012303:14:311327:31:32249,2-740,3630:4676,9
369PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110501:41:211441:11:13249,1-740,4300:24147,5
370DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610802:02:001441:06:00248,5-741,0100:29122,2
371TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners9902:21:261446:56:39245,1-744,4300:34104,0
372WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 2759500:54:201390:36:57244,6-744,9670:13270,1
373BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411401:40:071440:08:11244,4-745,1120:24146,5
374STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 2549900:54:321424:01:17243,2-746,3300:13267,6
375BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M112M 2766600:31:431344:36:08242,2-747,3500:07458,2
376KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary9201:34:211442:46:58239,7-749,8290:23152,4
377ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11301:52:551417:38:21239,6-749,9800:28127,3
378KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18011000:57:421397:29:54238,8-750,7140:14248,3
379MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17411000:20:021420:50:08238,6-750,9770:05714,5
380KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 2896401:10:191247:57:39238,5-750,9950:17203,5
381ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11300:32:041392:34:43237,5-752,0100:08444,4
382PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 2178800:50:251450:20:32237,2-752,3470:12282,3
383GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 2069902:14:131440:39:27235,4-754,1360:34105,2
384WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski9801:19:031441:40:06235,3-754,1980:20178,6
385BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411101:49:241441:24:30234,8-754,7390:27128,8
386ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810801:05:001420:03:36234,4-755,1000:16216,4
387SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 2208900:50:031450:18:53234,2-755,3130:12280,8
388RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512001:07:251444:42:15234,2-755,3220:17208,5
389MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 3007219:47:361272:18:21233,9-755,6825:0411,8
390TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911900:45:171129:41:20233,0-756,5600:11308,7
391CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania7401:17:151344:31:12231,9-757,6250:19180,1
392ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 2828200:43:011296:59:57231,9-757,6800:11323,4
393BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10300:50:281425:24:06230,3-759,2690:13273,8
394PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11701:20:231430:17:14230,1-759,4000:20171,8
395BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 2818100:54:451440:42:33229,3-760,2100:14251,3
396PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910501:02:371416:22:34229,2-760,3200:16219,6
397BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory11001:01:471440:35:11229,1-760,4700:16222,5
398RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310501:08:511413:22:29228,9-760,6580:18199,5
399GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M121M 2976500:42:051324:36:01227,7-761,8230:11324,7
400PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810207:36:001335:31:53227,7-761,8382:0030,0
401NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 2717204:09:481395:11:24227,7-761,8701:0554,7
402WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 2099101:01:401385:04:43226,2-763,3130:16220,1
403KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 3036301:47:221417:12:00226,0-763,5700:28126,3
404BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11200:51:151395:31:46225,8-763,7710:13264,3
405BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110601:53:491399:56:04225,4-764,1140:30118,8
406MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12101:03:291390:18:03225,1-764,4740:16212,7
407WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012305:26:151008:35:02222,4-767,1001:2840,9
408JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo7800:54:461441:26:10221,1-768,4490:14242,2
409TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510800:36:461441:19:18220,2-769,2930:10359,4
410POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners9500:57:461369:19:00220,2-769,3400:15228,7
411SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110602:35:001081:09:00219,8-769,7900:4285,1
412CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910800:57:161440:52:01219,6-769,9850:15230,0
413KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo7600:37:581440:59:11219,5-770,0600:10346,9
414FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych9000:17:00794:10:00217,7-771,8900:04768,2
415KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners9803:10:261388:42:46217,1-772,4410:5268,4
416TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610800:51:311440:57:19216,7-772,8370:14252,4
417KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 3027401:00:391350:00:29216,0-773,5750:16213,7
418KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211600:17:471373:38:57215,5-774,0130:04727,2
419ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12000:59:591440:51:00215,2-774,3700:16215,2
420PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 2739400:40:231444:26:53214,9-774,5920:11319,4
421SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110601:13:40985:53:40213,9-775,6000:20174,2
422WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 24310001:30:001417:39:09213,8-775,6950:25142,6
423PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 3197501:40:361060:16:02213,7-775,8240:28127,5
424TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010300:48:171412:27:27213,5-776,0410:13265,3
425TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 2897300:56:451445:12:08212,9-776,6030:15225,1
426WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10601:01:331442:39:26212,3-777,1920:17207,0
427KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110901:28:011441:09:43212,0-777,5600:24144,5
428BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M20M 3156601:02:401416:38:44211,4-778,1000:17202,4
429KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10301:00:531444:27:06211,2-778,3250:17208,2
430WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10301:15:341416:50:52208,6-780,9400:21165,6
431WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners9701:53:001234:31:38208,2-781,3200:32110,6
432JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412402:18:161369:23:10208,0-781,5700:3990,2
433BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners9202:00:391439:21:10207,8-781,7780:34103,3
434ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10501:36:091217:39:32205,6-783,9760:28128,3
435WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710302:34:001275:00:00205,4-784,1100:4480,0
436CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10700:34:121417:48:44205,3-784,2690:09360,1
437BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:36:001442:17:01204,7-784,8000:10341,2
438JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 2957900:44:461344:43:10203,4-786,1400:13272,6
439CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510800:18:001448:18:18203,1-786,4370:05677,0
440DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega8101:43:571416:38:16203,0-786,5200:30117,2
441RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910301:08:061450:36:03202,8-786,7550:20178,7
442PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 2919401:24:091442:48:52201,8-787,7540:25143,9
443WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212300:45:121448:54:52201,3-788,2400:13267,2
444BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10701:24:251397:12:26200,8-788,7840:25142,7
445WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 20310101:29:461345:13:36200,3-789,2400:26133,9
446ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11801:28:071448:15:20200,0-789,4920:26136,2
447GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 3167800:50:541368:42:40199,5-789,9920:15235,2
448STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 24610001:19:241427:04:34198,8-790,6990:23150,3
449KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec8201:16:461416:34:30198,5-791,0800:23155,1
450OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 3287600:44:11792:30:01198,2-791,3300:13269,2
451TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners9600:29:031391:45:09197,8-791,7080:08408,6
452GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11700:53:481452:04:04197,6-791,9640:16220,3
453LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610701:29:001441:26:00197,5-792,0100:27133,2
454TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 2588001:01:261441:04:59197,4-792,1200:18192,8
455SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10901:44:411393:02:07196,1-793,4300:32112,4
456BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 24410000:36:471392:51:26193,4-796,1500:11315,5
457MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10901:03:411439:37:18192,7-796,8480:19181,5
458SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 2928101:26:091344:30:08191,1-798,4300:27133,1
459MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12301:39:371371:47:01191,0-798,5900:31115,0
460ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112100:52:371416:19:41189,2-800,3840:16215,7
461FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 3248200:35:351425:37:36189,0-800,5810:11318,6
462MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10601:17:141441:25:12188,6-800,8920:24146,6
463STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 3098001:36:001440:52:53188,2-801,3600:30117,6
464MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 3268101:13:00854:58:52188,1-801,4150:23154,6
465CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners9001:00:491031:19:38187,4-802,1860:19184,8
466SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110401:46:001392:54:17186,5-803,0500:34105,6
467MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 2947400:53:261417:20:25186,5-803,0900:17209,4
468DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12301:02:081454:51:38186,3-803,2460:20179,9
469GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 3309501:12:541443:57:47185,9-803,6450:23153,0
470CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:12:331416:37:50185,3-804,2200:04886,0
471SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12300:27:391227:56:21182,1-807,4880:09395,0
472FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510701:04:461440:58:09181,2-808,3800:21167,8
473DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23811001:04:331273:16:13181,0-808,5400:21168,2
474ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710300:52:331417:54:09180,6-808,9520:17206,2
475DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 2758208:29:381341:21:18180,5-809,0692:4921,2
476MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10302:24:091393:38:39180,4-809,1300:4775,1
477ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 3329201:02:181436:24:35180,1-809,4210:20173,5
478WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810602:12:401105:36:06179,7-809,8400:4481,3
479MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510500:24:401440:19:19179,4-810,1600:08436,3
480PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33311002:31:00842:53:05178,9-810,6900:5071,1
481MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11300:37:451371:01:46178,7-810,8840:12284,0
482STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M82M 3416301:43:111416:50:10178,4-811,1000:34103,8
483WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M135M 3436300:55:191297:23:44176,7-812,8360:18191,7
484KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11300:57:531375:46:28176,4-813,1330:19182,9
485TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26211002:27:311449:25:34176,2-813,3690:5071,7
486ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310701:16:271446:30:51174,5-815,0090:26137,0
487WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511501:14:251416:25:00174,0-815,5400:25140,3
488FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710502:48:591369:03:44172,4-817,1400:5861,2
489NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210800:52:581349:05:27172,0-817,4960:18194,9
490DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 2459400:44:181224:50:02171,5-817,9930:15232,3
491SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 3107401:59:461050:00:02171,5-818,0610:4185,9
492SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 2748602:37:471440:40:06170,2-819,3000:5564,7
493GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10301:53:131351:58:48169,1-820,4410:4089,6
494HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi8100:40:141395:43:25169,1-820,4900:14252,1
495BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11200:44:341445:27:43168,9-820,5910:15227,5
496BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10900:31:531105:07:08168,5-821,0300:11317,1
497WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 3507901:13:181445:35:10167,2-822,2960:26136,9
498OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 3458100:43:071033:29:11165,8-823,7800:15230,7
499WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi8100:34:301395:43:57164,2-825,3530:12285,5
500GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511100:13:331440:24:05163,4-826,1200:04723,6
501SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 3059600:57:111430:00:02162,8-826,7020:21170,9
502WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 3577700:46:481296:59:31161,8-827,7100:17207,5
503BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 2859801:53:541441:30:00161,7-827,8500:4285,2
504GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K27K 3366803:00:001392:15:04159,4-830,1501:0753,1
505KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210301:29:391393:13:21159,1-830,4800:33106,5
506FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210602:28:081440:44:16156,2-833,3320:5663,3
507DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10300:35:311441:27:41156,1-833,4800:13263,6
508BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 3049000:31:371416:34:18155,5-834,0220:12295,1
509ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10601:12:55480:27:22155,0-834,5200:28127,6
510KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10600:45:091438:50:14154,6-834,8930:17205,5
511KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910800:44:221032:37:41154,4-835,1300:17208,8
512WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega8000:11:061383:51:13154,4-835,1360:04834,6
513MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10601:07:131436:23:44154,2-835,3630:26137,6
514PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 3458207:13:321353:14:43153,7-835,8622:4921,3
515GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL10100:48:511441:26:32153,7-835,8660:19188,8
516NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10500:31:351344:35:50153,7-835,8780:12291,9
517WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 3238301:03:181440:18:11152,0-837,5590:24144,1
518ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610604:28:071418:13:50150,9-838,5931:4633,8
519NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:38:271439:44:01150,7-838,8420:15235,2
520GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo7501:32:331008:36:09150,2-839,3300:3697,4
521MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810601:31:071421:49:46149,6-839,9260:3698,5
522FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK9101:21:541128:59:48148,2-841,3100:33108,6
523GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210801:57:071321:15:18147,7-841,8700:4775,7
524DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811502:10:391321:08:47146,4-843,1460:5367,2
525SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec7902:58:381295:17:24146,2-843,3891:1349,1
526CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11202:20:451393:18:12143,7-845,8600:5861,2
527NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710223:00:001178:01:00143,4-846,1209:376,2
528NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners9401:53:111321:09:35143,1-846,4900:4775,8
529ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 3277700:55:471432:18:05142,9-846,5910:23153,8
530GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:24:391416:31:05141,2-848,3000:10343,8
531MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec7600:52:58936:39:22141,1-848,4580:22159,8
532MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011700:56:151132:14:30141,0-848,5710:23150,4
533MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 3397700:47:221372:44:41140,9-848,6430:20178,5
534SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 3626400:31:011345:24:24140,7-848,8150:13272,2
535HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511100:23:091440:31:37139,8-849,7000:09362,4
536KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam8300:34:401440:33:38138,8-850,7600:14240,2
537SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek9600:52:331429:10:39137,1-852,4050:22156,6
538DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 3318500:30:151416:35:52136,0-853,5900:13269,7
539FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 3278200:38:251414:06:19135,1-854,4590:17211,0
540ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10805:07:441441:18:15134,5-855,0902:1726,2
541GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011100:24:111416:23:31132,0-857,5300:10327,5
542MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211302:08:27696:22:35131,2-858,3800:5861,3
543TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610900:50:24833:44:12130,3-859,2610:23155,1
544WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10201:38:001397:31:00130,1-859,4700:4579,6
545JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310306:07:541344:38:44129,8-859,7162:5021,2
546WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners9205:17:101094:29:08129,1-860,4102:2724,4
547GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010601:01:381442:39:29128,9-860,6650:28125,5
548KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 3548100:33:581441:19:54128,2-861,3770:15226,4
549WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary9201:34:481442:45:55127,8-861,7770:4480,9
550DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10600:37:001416:33:44127,6-861,9590:17206,9
551HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010301:09:331368:21:02127,0-862,5200:32109,6
552MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210400:54:101105:04:26127,0-862,5900:25140,6
553MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211901:28:471444:52:54126,8-862,7130:4285,7
554GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10900:41:21961:07:06126,5-863,0900:19183,5
555KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary9200:40:031334:20:00125,3-864,1930:19187,8
556KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 3298901:09:491331:42:02125,2-864,3110:33107,6
557DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512402:17:351346:17:24125,2-864,3391:0554,6
558WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec7401:04:251224:33:25123,5-866,0600:31115,0
559PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810600:51:251260:41:53123,0-866,5560:25143,5
560SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10300:52:171451:15:35122,7-866,8830:25140,8
561TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners9800:28:451320:38:05122,6-866,9640:14255,8
562KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo8501:13:321417:05:53122,2-867,3700:3699,7
563SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810601:43:211326:48:31121,8-867,7010:5070,7
564MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012200:55:05286:39:24121,5-868,0270:27132,4
565HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10900:44:111369:36:26121,4-868,1070:21164,9
566ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners9800:36:001416:33:50121,4-868,1800:17202,3
567WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28611000:44:521444:12:18120,7-868,8200:22161,4
568ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:05:411433:48:09120,2-869,3870:021 268,5
569PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410200:26:031437:44:47119,9-869,6070:13276,2
570KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11700:37:081440:31:39119,7-869,8500:18193,4
571GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10300:24:491440:57:33118,8-870,7400:12287,2
572CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110301:44:401320:47:11118,8-870,7600:5268,1
573KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 2989501:09:481345:01:44118,6-870,9000:35102,0
574KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10400:57:041273:13:46118,6-870,9400:28124,7
575CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110300:27:351345:49:05118,3-871,2100:13257,4
576SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610601:18:251430:48:30118,2-871,3740:3990,4
577MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 3836501:12:59622:23:34117,3-872,2850:3796,4
578KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 3859901:29:241033:34:41116,1-873,4700:4677,9
579WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:30:101348:19:24115,8-873,7830:4677,0
580PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912304:15:001320:49:35115,3-874,1982:1227,1
581ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511101:00:001368:46:00115,0-874,5400:31115,0
582MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 3866600:57:40644:07:45114,8-874,7560:30119,4
583KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 3907401:01:06912:41:42114,1-875,4300:32112,1
584SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 3589100:55:361152:54:19113,8-875,7800:29122,8
585DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M150M 3866900:26:58768:31:17112,9-876,5950:14251,3
586KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9002:11:331414:35:55112,3-877,2071:1051,2
587TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:41:351392:52:06112,0-877,5400:22161,6
588NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec7702:18:011036:09:32111,8-877,7711:1448,6
589PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:29:231392:39:54111,6-877,9900:15227,8
590CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners9401:13:591320:24:21110,8-878,7900:4089,8
591PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10300:26:261369:03:07109,3-880,2300:14248,1
592GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11706:02:03341:59:24107,4-882,1283:2217,8
593MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 3738501:07:041369:02:35107,2-882,3800:3795,9
594CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 39610100:23:451056:16:15106,9-882,6600:13270,0
595BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 3976800:33:421392:17:27106,9-882,6800:18190,3
596SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 3639300:29:141152:42:35106,2-883,3000:16218,1
597SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 3879001:02:161319:43:04105,9-883,6170:35102,1
598MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12301:09:031169:08:34104,6-884,8920:3990,9
599RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310501:33:07432:35:58104,5-885,0900:5367,3
600KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210200:43:211365:35:50104,0-885,4980:24144,0
601KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10702:04:14505:36:30103,1-886,4201:1249,8
602STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910700:33:42744:42:26102,8-886,7900:19182,9
603OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo7101:05:54720:36:00102,2-887,3000:3893,1
604WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 3528700:36:011440:39:43100,8-888,7400:21167,9
605MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910205:08:141345:00:35100,8-888,7703:0319,6
606WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111200:42:581416:29:05100,2-889,3100:25140,0
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
607POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310800:28:021430:08:3099,9-889,5930:16213,9
608WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners9600:57:001417:23:2399,9-889,6900:34105,1
609CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010201:18:041344:21:4799,5-890,0880:4776,4
610NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10500:32:12866:28:2097,8-891,7740:19182,2
611WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M155M 4006501:15:13312:42:3097,2-892,3520:4677,5
612PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 4036200:13:271351:10:4796,0-893,5050:08428,4
613WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410800:57:071440:22:1594,4-895,1100:3699,2
614SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11901:35:121417:00:1793,5-896,0511:0158,9
615KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510807:35:101392:54:5592,5-897,0304:5512,2
616MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski9701:15:581396:05:0291,5-898,0700:4972,2
617GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910400:44:231441:11:3890,2-899,3100:29122,0
618OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 4059200:38:351440:29:0090,1-899,4540:25140,1
619KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4069900:55:371270:16:1389,6-899,9390:3796,7
620PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 4089500:35:181226:44:1189,5-900,0500:23152,1
621SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 39910100:07:031104:40:1089,3-900,2580:04759,8
622DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 3937101:38:121177:12:5188,5-901,0701:0654,1
623ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 4066901:57:001388:00:0088,0-901,5101:1945,1
624SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210600:58:261352:56:3387,4-902,1810:4089,7
625PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 4097201:31:001008:47:5186,7-902,8301:0257,2
626WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210300:19:001393:21:0086,0-903,5400:13271,6
627BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners8101:16:07563:24:4384,9-904,6150:5366,9
628SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 36910001:05:30774:51:1084,2-905,3700:4677,1
629ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M7M 411Biegamy Razem Władysławowo6501:35:411436:02:0984,1-905,4371:0852,7
630DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710300:46:051204:27:5984,1-905,4520:32109,5
631PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 4129301:56:391440:31:2884,0-905,5701:2343,2
632CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 4157602:35:521216:47:2782,4-907,1701:5331,7
633SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 4106600:46:201056:39:4182,1-907,4600:33106,3
634BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10201:14:28505:26:1382,0-907,5220:5466,1
635URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611100:51:401304:22:4381,5-908,0120:3894,7
636LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 4038001:15:331440:12:0881,0-908,5400:5564,3
637WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M33M 3967903:33:001248:19:1680,6-908,9702:3822,7
638MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710401:11:421385:37:4580,2-909,3200:5367,1
639SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 3928900:35:071224:45:3079,2-910,3500:26135,3
640TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 4179101:13:09217:07:0279,2-910,3830:5564,9
641FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA11001:20:121347:34:3077,6-911,9091:0158,1
642ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 4167404:19:121158:30:3177,1-912,4403:2117,8
643OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311400:31:451451:34:4776,1-913,4560:25143,8
644NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 417LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI7400:55:391442:05:4673,8-915,7300:4579,6
645KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411701:04:171369:21:5573,3-916,2200:5268,4
646NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners9200:52:22697:49:5871,3-918,2300:4481,7
647DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 3579000:44:071369:01:4470,9-918,6130:3796,5
648KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo9500:32:461146:12:4270,0-919,5550:28128,2
649MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610702:06:401440:41:4669,9-919,6901:4833,1
650SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 42710100:40:01600:38:0169,1-920,4100:34103,7
651MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39111000:49:161224:41:3468,6-920,9400:4383,5
652GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza9500:46:22865:15:0868,5-921,0400:4088,6
653FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911900:43:291128:26:1966,4-923,1800:3991,6
654SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 4138300:00:071441:44:0365,7-923,8080:0033 805,0
655SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 4119500:23:131441:32:4864,6-924,9900:21166,8
656MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 41310001:10:181273:19:0764,2-925,3701:0554,8
657KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10600:44:481440:50:0264,1-925,4850:4185,8
658BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 4326807:32:55964:38:3663,8-925,7907:068,4
659JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210601:55:31939:33:2163,4-926,1301:4932,9
660SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 4238701:17:08912:44:1462,7-926,8301:1348,8
661SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 4089500:23:131441:32:4862,6-926,9600:22161,7
662HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 4259001:19:46363:35:4661,1-928,4501:1846,0
663LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36011001:07:221367:50:1860,6-928,9251:0654,0
664SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 4267710:24:121211:03:2959,8-929,78910:265,7
665SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:30:41624:34:5459,4-930,1101:3139,3
666KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10414:00:00552:52:0359,1-930,41014:124,2
667CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 4018602:17:501128:23:5858,4-931,1802:2125,4
668WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners8900:57:05943:44:3957,8-931,7230:5960,8
669ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners8800:30:561344:33:1757,3-932,2800:32111,1
670PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 4407001:56:101128:24:4055,5-934,0702:0528,7
671KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12300:48:451451:18:3655,3-934,2590:5268,0
672WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 4348201:06:491417:41:0055,0-934,5091:1249,4
673GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111100:59:30277:13:3053,1-936,4891:0753,5
674GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510600:42:13961:08:0052,5-937,0600:4874,6
675GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911100:38:261392:38:4852,0-937,5730:4481,1
676FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910300:35:421223:39:4551,8-937,7120:4187,1
677OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 4437701:14:021320:36:0449,9-939,6201:2840,5
678ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo6401:10:151273:00:0249,1-940,4061:2542,0
679SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10900:14:331392:57:5148,8-940,7300:17201,3
680PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711500:59:361434:24:5647,8-941,7801:1448,1
681DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210303:24:4197:34:2347,7-941,8004:1714,0
682ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712100:55:311297:08:0045,1-944,4201:1348,8
683KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012100:55:141297:08:0045,1-944,4501:1349,0
684HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910701:00:27288:37:5343,1-946,4401:2442,8
685KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M107M 4376401:17:391272:34:2742,0-947,5301:5032,5
686KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10501:23:451415:20:5239,3-950,2002:0728,2
687WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310902:40:53169:59:0638,0-951,5364:1314,2
688BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 4549301:16:3197:35:1737,6-951,9402:0229,5
689KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 4526400:53:541272:16:5137,0-952,5041:2741,2
690SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 4408501:11:32167:48:0036,3-953,1931:5830,5
691PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 4567001:54:28408:24:4036,0-953,5703:1018,9
692STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 4428501:30:2394:18:1335,9-953,6862:3123,8
693SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10200:54:381417:48:1435,8-953,7001:3139,4
694MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 4437401:34:08126:28:5534,1-955,4182:4521,7
695DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212300:59:43505:10:5631,8-957,7411:5231,9
696MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4467200:36:56768:40:1529,9-959,6201:1448,6
697P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM11000:09:121422:14:3129,6-959,9450:18193,0
698MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-959,9916:189,5
699ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10700:53:25169:15:4529,5-960,0701:4833,1
700GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 4497500:45:57530:22:0928,3-961,2901:3736,9
701KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010301:49:401032:20:1826,7-962,8004:0614,6
702HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110200:50:00336:44:0024,1-965,4402:0428,9
703KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10200:58:21346:22:2723,2-966,3862:3123,8
704WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+9800:43:31960:45:0022,8-966,7401:5431,4
705JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310204:07:2727:00:3622,3-967,25411:065,4
706ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 4646501:09:1273:03:0321,0-968,5403:1718,2
707KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary9000:40:33888:41:0320,5-969,0501:5830,3
708DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110603:34:39426:47:4720,1-969,42610:405,6
709DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team11001:42:0096:48:1520,1-969,4905:0511,8
710PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:27:49864:20:2819,1-970,4901:2741,1
711ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10202:40:5702:40:5719,0-970,5008:277,1
712KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team10100:31:33312:30:2318,7-970,8111:4135,6
713SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:34:15253:22:4017,7-971,8551:5631,0
714DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410300:40:2384:19:0117,5-972,0692:1826,0
715STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane8801:46:2701:46:2716,3-973,2506:329,2
716GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10201:59:18169:55:0615,9-973,6857:318,0
717SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-973,9094:1314,2
718WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 4578800:49:1849:03:0212,9-976,6603:4915,7
719SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 4738000:32:3100:32:3112,0-977,5402:4222,1
720SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 4746900:49:5348:39:3911,7-977,8604:1614,0
721TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 4598801:02:1501:02:1511,1-978,4905:3810,7
722CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511101:47:2524:32:1610,8-978,7109:556,0
723WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M110M 460Wygrani7000:30:3650:38:3310,4-979,1882:5720,3
724GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 4769501:05:52304:31:1210,2-979,2956:259,3
725BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry9800:35:1548:29:579,3-980,2203:4615,9
726SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-980,43114:534,0
727BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110201:38:27123:11:348,8-980,71411:095,4
728KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 4829401:18:0001:18:008,0-981,5009:426,2
729WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 4637900:44:2900:44:297,9-981,6505:3810,6
730ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 4836500:51:59169:09:276,7-982,8207:447,8
731GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 4847400:48:0400:48:046,2-983,3417:457,7
732WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca8901:07:0600:53:306,1-983,40010:555,5
733MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 4658000:37:0700:37:076,0-983,5406:119,7
734UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 4869504:00:0004:00:006,0-983,54040:001,5
735KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 4587900:54:3800:54:384,9-984,63911:085,4
736KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710400:22:4300:22:433,3-986,2006:488,8
737KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-986,21013:164,5
Znaleziono 737 wynik(ów)