RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:4001:58:491667:00:011 000,00,0000:07505,0
2NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M5M 39MALINOWE GWIAZDY711682:00:2705:22:241682:00:271 000,00,0000:19186,1
3CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:4006:33:531273:59:40989,5-10,4600:23150,7
4KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:5101:32:061683:04:40973,1-26,8820:05634,0
5MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:2701:47:171672:24:54961,2-38,8390:06537,5
6CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:5701:34:141684:21:58961,1-38,9360:05611,9
7STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:5703:38:051680:35:57958,9-41,0600:13263,8
8OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:2902:49:551692:11:38957,9-42,1020:10338,2
9MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:3203:25:351687:04:16953,3-46,6790:12278,2
10OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:3005:11:071680:31:30929,5-70,5500:20179,2
11ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:0901:21:381685:19:14896,8-103,2090:05659,1
12KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:3505:40:381656:42:35894,7-105,3010:22157,6
13FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:4700:40:531681:34:47894,2-105,8200:021 312,3
14KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:0902:11:531685:36:09887,0-113,0420:08403,5
15CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:38:551681:31:16885,9-114,0720:06537,4
16NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 847201:31:561656:57:20885,8-114,2100:06578,1
17ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:0009:59:001681:00:00884,8-115,2400:4088,6
18SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 798502:05:521609:27:00883,4-116,6100:08421,1
19KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:3803:11:321684:06:38879,6-120,4500:13275,5
20BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:2803:59:071687:04:30877,7-122,3260:16220,2
21KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:5403:39:411675:48:16870,4-129,6150:15237,7
22STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 817410:00:001568:00:00865,1-134,9400:4186,5
23OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2901:49:491681:07:29857,7-142,2900:07468,6
24POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:1202:44:001681:55:12855,8-144,2200:11313,1
25PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:2102:23:151681:02:21847,4-152,6400:10354,9
26KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:38:091681:13:36847,1-152,9000:021 332,3
27BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:4601:47:251682:06:46842,9-157,1100:07470,8
28GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2000:29:051673:50:23841,0-159,0480:021 734,9
29PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:0003:00:221680:59:00827,0-173,0000:13275,1
30WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:3801:50:571681:37:38824,8-175,1950:08446,0
31ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:0000:24:121681:06:00824,3-175,7200:012 043,7
32ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:5501:16:071656:37:55820,4-179,5850:05646,7
33TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:0001:02:001657:27:00817,6-182,4200:04791,2
34MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:4804:01:091681:07:48815,0-185,0000:17202,8
35PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:3304:19:201681:12:33811,2-188,8500:19187,7
36NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:0403:42:271681:42:04800,2-199,7600:16215,8
37MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:0803:09:211692:27:46791,7-208,3460:14250,9
38FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:5404:00:331675:13:32778,5-221,4960:18194,2
39ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 788001:14:431685:35:03776,0-223,9620:05623,2
40DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:0901:14:181681:04:09772,3-227,7500:05623,6
41SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:4302:27:181680:31:43765,1-234,9000:11311,6
42PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:1401:28:431677:24:35759,7-240,2520:07513,8
43KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:0002:21:541680:30:00757,5-242,5200:11320,3
44HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:2100:58:481609:53:21753,6-246,4400:04768,9
45OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:5702:25:391683:17:57752,4-247,5600:11310,0
46KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:1301:56:461667:04:39751,8-248,1590:09386,3
47GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:1804:23:301681:04:18751,2-248,8120:21171,0
48NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:4405:31:001694:51:44750,6-249,3620:26136,1
49JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0808:36:491688:13:45748,4-251,6090:4186,9
50KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:5902:27:121681:09:59741,1-258,9400:11302,1
51GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4605:30:111681:42:46739,4-260,5900:26134,4
52SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2801:37:221681:52:28736,1-263,8910:07453,6
53DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:03:401633:31:51736,1-263,9200:05693,7
54ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:4802:54:301694:53:48734,1-265,9050:14252,4
55ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:3402:25:351681:59:34731,8-268,1700:11301,6
56DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2701:02:181680:51:27731,6-268,4400:05704,6
57KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:5801:41:001680:53:58729,1-270,9500:08433,1
58DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:5903:19:161689:45:13727,8-272,2170:16219,1
59MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:3103:00:321681:17:31725,8-274,2300:14241,2
60JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 105WKB Maratończyk Włocławek7505:27:081685:12:46719,9-280,0910:27132,0
61ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5100:31:511680:49:51715,2-284,8100:021 347,3
62MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:2702:10:561681:24:27713,0-287,0000:11326,7
63SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:10:101655:15:35710,1-289,8640:05607,2
64KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec8801:57:311634:04:30705,3-294,6950:09360,1
65SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:0102:51:041681:41:22699,1-300,8660:14245,2
66KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0101:19:451682:03:43693,9-306,0920:06522,1
67CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners9802:14:551688:32:48693,6-306,4050:11308,5
68KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik7804:32:031656:41:53692,4-307,6300:23152,7
69SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:38:091681:26:35692,3-307,7010:08423,2
70MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners9601:41:421680:16:08692,0-307,9590:08408,3
71PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11501:06:561465:44:14690,8-309,1740:05619,3
72PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112408:06:311689:49:24680,7-319,3450:4283,9
73CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610203:41:401684:54:41672,1-327,8830:19181,9
74MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:0501:31:551680:02:50671,0-328,9680:08438,0
75RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza7902:41:251686:09:18668,0-331,9510:14248,3
76GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 908603:10:301683:41:52667,0-333,0400:17210,1
77BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 1117402:10:511689:41:32666,1-333,9180:11305,4
78SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10500:57:551656:59:29665,9-334,1480:05689,8
79PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:01:081656:58:33662,7-337,3200:05650,4
80LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010200:34:241680:44:00649,2-350,8100:031 132,3
81JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:1600:58:281680:23:19647,4-352,6050:05664,4
82KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska8300:58:171661:39:10647,0-352,9970:05666,1
83WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810901:00:001681:18:00646,2-353,7700:05646,2
84RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2700:49:281684:19:56645,1-354,8840:04782,5
85GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710601:46:591686:29:35641,4-358,6070:10359,7
86TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5603:29:471681:03:56639,0-361,0200:19182,8
87HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec8102:48:391681:37:57633,1-366,8590:15225,3
88KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3702:06:201673:24:01626,8-373,2190:12297,7
89MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210801:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
90MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners10001:20:001680:30:00624,4-375,6300:07468,3
91MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4702:35:391681:18:47624,0-376,0000:14240,5
92STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1802:09:211686:15:18619,1-380,9110:12287,2
93KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 889001:34:091656:40:18618,4-381,6200:09394,1
94PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5703:07:401680:16:57614,8-385,2500:18196,5
95CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:2503:28:171684:19:27611,7-388,2910:20176,2
96MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0101:52:391685:40:01610,1-389,8870:11325,0
97MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 1158601:13:041681:41:01607,5-392,4520:07498,9
98SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:0306:32:481682:33:03603,5-396,4800:3992,2
99SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:0306:31:481682:33:03603,5-396,4800:3892,4
100KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 959301:12:181677:33:55602,1-397,8970:07499,7
101PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners9802:58:131680:33:12600,3-399,6900:17202,1
102BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:4303:27:461685:31:43595,7-404,2530:20172,0
103BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 1197401:19:361689:43:26586,2-413,7870:08441,9
104PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10500:38:251643:52:09584,7-415,2700:03913,2
105ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 1108800:41:401656:43:27583,7-416,3000:04840,5
106BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3901:18:501680:54:39579,0-421,0300:08440,7
107PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 1168201:22:561678:32:26576,1-423,9480:08416,8
108PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:4603:30:381684:10:37571,5-428,5200:22162,8
109BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY8703:28:001249:42:45563,9-436,1210:22162,7
110PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners9901:13:021686:16:08563,5-436,5250:07462,9
111KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212101:13:041689:02:30562,2-437,8230:07461,6
112TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners9001:25:371681:04:35559,8-440,1930:09392,3
113DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11901:08:271498:44:15557,9-442,1250:07489,0
114ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010800:46:001683:03:00555,5-444,4900:04724,6
115TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec7402:27:211681:00:08553,4-446,6100:15225,3
116BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 1379104:24:001420:11:00551,7-448,2600:28125,4
117SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+8100:36:301683:12:06550,9-449,1000:03905,6
118PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310603:28:491680:53:20548,7-451,2700:22157,7
119DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11101:22:511682:06:29548,1-451,8600:09397,0
120MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711301:30:081680:28:22546,8-453,2200:09364,0
121DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210400:54:221650:04:26540,4-459,6170:06596,4
122SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2302:24:571680:43:23534,0-466,0300:16221,0
123PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners10000:43:441680:33:31533,5-466,4940:04731,9
124LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze10001:05:421676:03:41533,4-466,6420:07487,1
125WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0701:03:321676:19:19528,5-471,4920:07499,1
126OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3901:22:061681:00:39527,6-472,3700:09385,6
127ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11101:00:241689:09:34527,2-472,8450:06523,7
128MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi8001:16:451681:16:46522,9-477,0800:08408,8
129SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec11000:37:031681:46:53522,6-477,3800:04846,3
130GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4803:02:201680:58:48522,3-477,7480:20171,9
131KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510601:28:281622:07:53521,3-478,7280:10353,5
132GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911101:01:091660:52:05520,1-479,8790:07510,3
133GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11300:44:221680:56:42519,0-481,0480:05701,8
134RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011602:03:541611:20:58517,9-482,1400:14250,8
135BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11705:33:131685:39:47517,1-482,9070:3893,1
136SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 1377600:26:411633:04:04515,2-484,8400:031 158,4
137LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 1327900:36:431682:17:18513,4-486,5900:04839,0
138SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10801:22:331681:40:44509,2-490,7870:09370,1
139BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312301:57:231604:29:10508,8-491,1870:13260,1
140BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8212001:24:101656:20:27508,2-491,7610:09362,3
141NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210601:34:081680:59:57506,3-493,7350:11322,7
142NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners9603:26:001682:14:34505,8-494,1830:24147,3
143GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10303:20:211682:03:30504,3-495,6900:23151,0
144BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10601:13:281609:50:34501,1-498,8570:08409,3
145DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3802:19:351691:36:38494,6-505,3580:16212,6
146DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9912000:55:231466:13:31494,4-505,6050:06535,6
147BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11402:11:591690:44:48492,9-507,1140:16224,1
148KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9901:03:341684:56:09491,1-508,8750:07463,6
149ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 1567401:00:151490:07:44484,1-515,8890:07482,1
150KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M16M 1578200:50:061368:52:58484,0-516,0500:06579,6
151HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 1597200:44:011417:14:19481,1-518,9100:05655,8
152SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec9300:54:011656:52:58478,8-521,1700:06531,9
153NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410401:05:481692:01:57478,4-521,6230:08436,2
154ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 1608901:01:041656:32:28477,5-522,5000:07469,2
155MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo8901:13:311679:03:30474,3-525,7380:09387,1
156CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611801:59:401369:23:16473,6-526,3600:15237,5
157DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12301:20:481677:13:32473,5-526,4720:10351,6
158MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310701:23:521681:06:23471,0-528,9900:10337,0
159BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners9401:02:221681:03:55470,5-529,5060:07452,6
160ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2600:50:331681:05:26466,1-533,8800:06553,3
161MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410202:55:431657:13:25466,1-533,9100:22159,2
162PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 1388500:53:161680:26:35464,8-535,2400:06523,5
163PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 1707600:13:231632:34:36459,0-541,0200:012 057,7
164PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 969701:08:531690:05:13458,2-541,7690:09399,1
165KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10600:54:411690:44:35458,1-541,9390:07502,6
166BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910501:01:311679:54:44457,2-542,8400:08445,9
167WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team9101:44:461682:19:37453,5-546,5500:13259,7
168POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511500:40:471681:09:54452,1-547,8970:05665,1
169MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu10101:00:011681:11:40451,2-548,7790:07451,1
170SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners9901:41:471679:59:12448,8-551,1810:13264,6
171MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911101:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
172MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5902:11:251682:03:01445,8-554,1630:17203,6
173KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210901:03:001623:43:18445,8-554,1710:08424,6
174NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo7501:04:371696:03:33444,3-555,7210:08412,5
175DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:2203:11:341683:31:25441,9-558,1220:26138,4
176JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 1178603:30:221676:41:40441,7-558,2590:28126,0
177SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712101:17:591681:12:31438,6-561,3970:10337,5
178WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 1617701:05:061692:17:24438,1-561,8660:08403,8
179KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10802:17:071646:01:11437,5-562,5310:18191,4
180MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10700:55:441672:29:17434,1-565,9300:07467,3
181WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311700:54:501654:47:36432,8-567,2390:07473,5
182WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 1758201:01:131680:46:43432,7-567,3050:08424,1
183GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10200:42:171690:32:57431,2-568,7520:05611,9
184KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 1667801:42:371609:18:39428,8-571,2200:14250,7
185MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10302:27:191691:45:55424,0-575,9920:20172,7
186SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners9200:27:571696:23:53423,8-576,2190:03909,7
187SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911603:03:291682:59:30423,1-576,8670:26138,4
188GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512302:12:361683:07:01422,7-577,3400:18191,2
189SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911700:24:001681:00:00417,8-582,2400:031 044,4
190LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10500:52:461638:33:40416,0-583,9750:07473,1
191KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 1678000:51:181685:43:38415,9-584,0520:07486,5
192NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110601:15:381688:44:24415,1-584,9290:10329,3
193KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110401:15:001680:12:07414,5-585,4800:10331,6
194ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410601:35:231657:39:16414,0-586,0100:13260,4
195SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11701:19:321669:21:03410,8-589,1990:11309,9
196WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 1689600:27:461680:32:14410,5-589,5200:04887,0
197BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611800:59:181632:43:54410,4-589,6400:08415,2
198MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10902:22:251682:04:48410,1-589,8770:20172,8
199MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510603:33:501585:42:26406,3-593,6950:31114,0
200FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12304:30:421683:50:15405,3-594,6560:4089,8
201ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 1349602:29:471682:27:00404,8-595,1940:22162,2
202KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010902:18:141681:18:10403,3-596,7100:20175,0
203WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11702:27:421694:18:46402,4-597,5690:22163,5
204SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412200:59:361680:53:40402,4-597,5800:08405,1
205WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 1778101:22:141657:54:55399,2-600,7520:12291,3
206MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10600:58:101657:52:01394,4-605,6200:08406,8
207SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 1439300:47:371656:47:34393,1-606,9250:07495,3
208GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners9901:05:011680:36:02391,2-608,8120:09361,0
209HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12303:13:471686:47:50387,4-612,6060:30119,9
210KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY9001:46:501657:29:13387,2-612,7600:16217,5
211KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510500:29:431680:51:39387,2-612,8050:04781,8
212KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510501:41:451681:15:00386,6-613,4100:15228,0
213ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo9602:02:411663:33:51385,3-614,7110:19188,4
214SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12201:56:041681:08:08385,0-615,0100:18199,0
215JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10905:14:311684:05:35384,2-615,7580:4973,3
216PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku7901:06:211681:10:23383,5-616,5200:10346,8
217TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12304:07:031677:00:25383,3-616,7480:3893,1
218SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners9601:20:521681:29:49383,1-616,9100:12284,2
219GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski8301:23:491684:59:24383,1-616,9180:13274,2
220PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10300:55:111680:53:45381,2-618,7640:08414,5
221BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12401:02:051679:23:05380,6-619,4120:09367,8
222KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912301:10:461635:38:06379,4-620,5800:11321,7
223BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 1628702:22:001681:33:00379,1-620,9300:22160,2
224NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11400:35:491659:17:09376,2-623,7630:05630,3
225DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510506:26:521580:25:05372,3-627,6721:0257,7
226LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910601:01:041690:08:05369,7-630,3020:09363,2
227WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 1738801:39:361680:42:14369,3-630,6900:16222,5
228MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311800:54:361682:34:33367,1-632,9040:08403,4
229JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10401:18:441660:55:31364,4-635,5640:12277,7
230RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010500:42:261656:43:30363,6-636,3600:07514,2
231RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 2157400:50:391681:05:08362,2-637,7600:08429,1
232PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 2047802:55:561666:55:01361,0-639,0250:29123,1
233DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410601:33:191681:40:03359,9-640,1000:15231,4
234PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112301:02:481581:55:28358,3-641,7390:10342,3
235GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo11000:49:271658:04:54355,4-644,5640:08431,3
236KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10901:12:231695:13:24355,0-644,9810:12294,3
237BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11500:50:151652:53:53354,5-645,5490:08423,2
238PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 2248202:20:331687:14:55353,5-646,4750:23150,9
239WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12202:24:291682:16:21352,6-647,4320:24146,4
240MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10701:56:581623:09:42352,3-647,6620:19180,7
241ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611201:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
242WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10601:59:441587:14:26351,7-648,3060:20176,2
243HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 1858801:34:501634:47:06350,6-649,4390:16221,8
244NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410300:20:001656:12:42349,8-650,2000:031 049,4
245KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 2267800:47:491680:21:44349,2-650,8500:08438,1
246KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110401:13:141665:54:15347,7-652,3420:12284,8
247BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010901:32:071682:37:07347,6-652,3900:15226,4
248GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14611001:07:241633:23:03347,4-652,5600:11309,3
249GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+9101:27:001440:24:41347,0-653,0500:15239,3
250BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 1749400:59:331643:49:15346,6-653,3570:10349,3
251MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912301:12:101693:48:52345,1-654,8720:12286,9
252ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12611001:54:251680:44:18344,7-655,3270:19180,7
253DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 2337900:38:321656:56:58344,7-655,3440:06536,7
254RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 1888601:14:381687:53:02343,0-657,0060:13275,7
255SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12400:50:311646:37:02340,4-659,6240:08404,3
256GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec8901:46:221577:43:56339,6-660,4490:18191,5
257ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 2297901:00:111680:16:17337,4-662,5900:10336,4
258WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649900:30:071686:50:01335,2-664,7600:05667,9
259KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610700:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
260ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners9901:34:001445:41:52334,8-665,2290:16213,7
261PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 2387701:05:341619:45:10332,8-667,2390:11304,5
262PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311301:22:151680:48:54332,4-667,6100:14242,5
263GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 2238303:14:061683:56:06331,9-668,1090:35102,6
264SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610800:31:161686:42:40331,8-668,2290:05636,7
265MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11900:38:251678:54:48329,9-670,1420:06515,2
266MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10301:03:051680:49:55328,7-671,3200:11312,6
267ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010701:02:141681:20:21328,5-671,5380:11316,7
268ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14711000:44:271681:47:14326,5-673,4800:08440,7
269KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary9201:16:121671:42:28325,4-674,5790:14256,2
270VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 2158802:21:541695:09:29325,1-674,9430:26137,4
271PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11707:09:401694:17:14323,5-676,5301:1945,2
272SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12303:06:391694:47:29323,2-676,7510:34103,9
273KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 2198102:00:011657:34:42323,0-676,9900:22161,5
274ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210901:31:091657:11:15322,0-678,0100:16212,0
275SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team9301:02:141680:51:26321,8-678,2300:11310,2
276FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10400:31:311673:52:39321,1-678,9140:05611,3
277WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211200:37:241656:29:18320,6-679,4500:07514,3
278ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10800:27:551681:34:37320,1-679,8750:05688,0
279KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910901:56:321680:38:33319,7-680,2810:21164,6
280MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10301:09:511636:36:15317,6-682,4050:13272,8
281PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+11002:12:141686:34:38316,5-683,5000:25143,6
282CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners9400:32:201661:59:13315,3-684,7290:06585,0
283MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910902:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
284RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711800:43:211609:16:55314,9-685,1500:08435,8
285MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 2528301:20:011575:57:26314,4-685,5540:15235,8
286DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners9701:04:571681:01:05313,5-686,4600:12289,6
287KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 2259301:30:441666:11:25313,0-687,0280:17207,0
288SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 2248201:25:311681:06:34313,0-687,0500:16219,6
289MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110701:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
290GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11200:08:211680:48:48312,5-687,5300:012 245,3
291TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec9502:14:501617:31:36312,5-687,5480:25139,0
292PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110501:12:431681:11:13312,0-687,9600:13257,5
293JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają8800:52:561608:53:05311,6-688,4500:10353,1
294SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 2507400:25:161676:12:09311,5-688,5480:04739,6
295WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team9101:48:481682:26:00311,3-688,7400:20171,7
296SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10600:32:091687:45:03311,0-688,9750:06580,5
297SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910700:52:531680:53:19310,9-689,0920:10352,7
298KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311401:07:271680:58:12310,7-689,2900:13276,4
299KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510800:58:041686:59:00310,6-689,4100:11320,9
300KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710501:42:091681:13:34309,6-690,4160:19181,8
301BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11101:19:541643:33:27308,3-691,6580:15231,5
302TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110300:57:101650:53:48306,6-693,4170:11321,8
303MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810300:56:191666:07:45305,6-694,3980:11325,6
304GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 2568000:22:01961:26:36304,5-695,4700:04829,9
305JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team8201:54:561200:45:19304,4-695,5900:22158,9
306ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 2538101:34:351681:52:28303,5-696,4900:18192,5
307JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners8205:05:291105:28:18303,2-696,8001:0059,6
308SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10001:04:131680:59:24302,2-697,8400:12282,3
309ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 2607601:44:191417:19:13298,7-701,2700:20171,8
310MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010701:19:091633:37:29296,4-703,6500:16224,6
311KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 19210001:28:551679:27:24294,9-705,0650:18199,0
312MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12101:11:411679:53:55294,8-705,1800:14246,8
313GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners9000:40:061681:39:57293,9-706,1400:08439,7
314PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710601:18:091502:28:54293,3-706,6880:15225,2
315WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711209:07:031586:09:09292,6-707,4401:5232,1
316RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16512001:03:381682:22:51290,8-709,1660:13274,2
317SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 2567500:26:561659:40:20290,8-709,2280:05647,8
318KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 2458701:12:171489:22:11290,7-709,3190:14241,3
319RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10901:06:341609:04:11289,9-710,0690:13261,3
320KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18011001:09:201654:00:44289,1-710,9090:14250,2
321BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11400:43:091632:48:18288,3-711,7500:08400,8
322ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11300:52:531681:38:21287,7-712,3200:11326,4
323TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners9902:16:381685:17:57287,5-712,4970:28126,3
324WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012301:42:001680:35:02286,3-713,7100:21168,4
325BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411102:41:131633:49:38286,1-713,8930:33106,5
326POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners9501:44:061681:19:00283,3-716,7300:22163,3
327PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 2178800:40:591655:07:19283,0-717,0490:08414,2
328STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 24010003:00:071657:08:54281,8-718,1900:3893,9
329ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11300:23:251656:34:43280,4-719,6400:05718,4
330MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17411000:49:221681:58:12279,2-720,8420:10339,3
331ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012302:18:471683:25:51278,1-721,8980:29120,2
332WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 20310104:14:281657:13:36277,8-722,2000:5465,5
333BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411400:42:301608:27:58277,7-722,3380:09392,0
334CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 2667601:06:401543:43:31277,6-722,3730:14249,9
335ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711500:41:001512:42:00276,8-723,2200:08405,0
336GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 2069900:42:351680:39:27276,3-723,7030:09389,3
337KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 2657600:58:541608:59:51276,1-723,9000:12281,3
338SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 2689401:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
339KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10300:41:341638:00:48275,5-724,5310:09397,6
340TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510800:35:101684:02:42273,0-726,9710:07465,8
341NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 2717203:14:551515:11:24272,8-727,1800:4284,0
342WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 2099100:34:111683:24:15271,7-728,2840:07476,9
343RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310500:56:551672:22:31271,6-728,4140:12286,3
344DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610801:47:001633:06:00270,9-729,1500:23151,9
345WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners9705:54:011666:31:38269,9-730,1001:1845,7
346BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110600:51:301687:50:13268,8-731,1790:11313,2
347SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 2208901:42:111686:20:06268,0-732,0030:22157,4
348WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212301:18:491688:54:52267,3-732,7180:17203,5
349ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze7401:39:461563:01:21267,0-733,0140:22160,6
350BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11200:54:431684:39:49266,2-733,8160:12291,9
351WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 2759501:54:431485:59:05265,6-734,4190:25138,9
352WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski9801:41:231657:40:06264,5-735,4680:22156,6
353ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+12000:44:391680:51:00264,1-735,9100:10354,9
354DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 2787901:02:04944:40:00263,5-736,5340:14254,7
355STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 2549900:30:391662:41:09263,4-736,5650:06515,7
356STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 2797300:41:171652:43:54262,3-737,7450:09381,2
357DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10600:40:391665:34:13261,9-738,1060:09386,6
358TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610801:13:121680:57:19257,7-742,2570:17211,3
359TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 2588001:10:321681:04:59257,0-743,0100:16218,6
360BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory11000:59:171632:35:11254,6-745,4300:13257,6
361BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 2818101:19:071656:42:33254,4-745,6100:18192,9
362ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 2828201:12:101656:59:57253,9-746,1300:17211,1
363ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810801:38:001660:03:36253,5-746,5200:23155,2
364TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 2897302:16:161661:12:08252,1-747,9190:32111,0
365TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010300:40:191650:36:21250,9-749,1090:09373,4
366JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412402:13:361681:23:10250,6-749,3900:31112,5
367SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 2908200:56:231420:13:08250,2-749,7960:13266,3
368TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911900:30:171633:41:20250,1-749,8700:07495,6
369PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810201:54:311570:03:18248,8-751,1920:27130,4
370LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610701:00:001681:26:00247,6-752,4500:14247,6
371BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 24410000:51:511680:51:26245,9-754,1300:12284,5
372WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10600:42:531681:40:05245,3-754,7330:10343,2
373WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 24310001:01:041609:39:09244,2-755,7510:15240,0
374KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners9802:56:011557:28:32244,0-756,0130:4383,2
375CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania7401:02:101675:26:48243,0-756,9730:15234,6
376MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12301:08:401665:16:49242,7-757,3230:16212,0
377CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910801:01:321677:15:53242,1-757,9460:15236,0
378WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10302:27:091680:50:52241,8-758,1700:3698,6
379DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12304:36:591694:51:38240,6-759,3711:0952,1
380STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 24610000:39:091673:53:35240,6-759,4440:09368,7
381PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910500:58:441584:22:34238,4-761,6400:14243,5
382PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 2739400:42:231682:31:53238,2-761,7720:10337,2
383KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo7600:42:411656:59:11238,1-761,9200:10334,7
384SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 2928101:05:031608:30:08236,5-763,4900:16218,1
385MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 2947402:43:511609:20:25235,9-764,0800:4186,4
386MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510501:29:451680:19:19235,5-764,4800:22157,5
387MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 3007219:47:361272:18:21233,9-766,1425:0411,8
388GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11702:47:461692:04:04233,4-766,6090:4383,5
389MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10901:09:241679:31:23232,5-767,5410:17201,0
390KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110901:23:571633:09:43232,2-767,8500:21165,9
391KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 3027401:28:121471:10:09232,0-768,0240:22157,8
392CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10700:34:371665:19:31231,5-768,5200:08401,2
393JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo7800:58:071513:13:08231,1-768,9020:15238,6
394KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211600:28:541587:50:25230,6-769,3850:07478,8
395BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10300:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
396CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510801:01:311684:42:50229,5-770,4720:16223,9
397JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 2957901:40:151680:43:10229,2-770,7900:26137,2
398KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec8200:46:291608:34:30228,2-771,7700:12294,6
399DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 2758201:14:171681:37:46227,7-772,2560:19184,0
400BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10701:13:191660:05:09226,9-773,1120:19185,7
401BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11600:56:191682:17:01225,9-774,1500:14240,6
402KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11301:26:151686:29:24225,4-774,6210:22156,8
403SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 2748602:44:441656:40:06224,7-775,3400:4381,8
404BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners9201:20:441681:33:00224,5-775,5280:21166,8
405PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 2919400:46:551682:37:16224,3-775,7360:12286,8
406ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112102:21:581680:19:41224,2-775,8440:3894,7
407BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11203:41:051655:52:50223,8-776,2240:5960,7
408DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega8101:03:011680:38:16222,5-777,4900:16211,9
409DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23811001:03:391657:16:13222,0-778,0000:17209,3
410RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910301:01:251618:18:26221,7-778,3430:16216,5
411WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710300:34:001635:00:00220,0-780,0000:09388,2
412ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11803:53:081667:32:04220,0-780,0471:0356,6
413SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110602:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
414FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych9000:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
415TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners9601:02:441561:06:27217,4-782,5940:17207,9
416GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 3167801:41:191467:17:58217,0-782,9540:28128,5
417MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10601:17:441683:31:48216,9-783,1220:21167,4
418FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510701:22:201608:58:09216,7-783,3100:22157,9
419ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710300:33:261672:48:31215,9-784,1120:09387,4
420MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10301:54:101681:38:39214,3-785,6700:31112,6
421SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110601:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
422PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 3197501:40:361060:16:02213,7-786,2840:28127,5
423SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10900:50:411681:02:07213,5-786,4900:14252,8
424WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511501:05:331632:25:00213,0-787,0000:18195,0
425KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10603:56:311671:06:31212,6-787,4161:0653,9
426SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 3107401:06:281673:51:44211,2-788,7700:18190,7
427DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 2459400:44:121680:50:02208,7-791,2920:12283,3
428STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 3098000:43:001680:52:53207,8-792,2500:12289,9
429SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12300:52:591648:12:05205,6-794,4310:15232,8
430ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10501:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
431NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210801:42:291611:52:15200,4-799,5760:30117,3
432TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26211001:35:491688:47:01199,6-800,4130:28125,0
433OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 3287600:44:11792:30:01198,2-801,7900:13269,2
434GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10301:52:351597:32:08197,9-802,0830:34105,5
435SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110401:10:141584:54:17196,3-803,7000:21167,7
436CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911600:24:541680:37:50195,4-804,6400:07470,7
437FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 3248200:35:171680:35:09194,0-805,9890:10329,9
438ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 3329200:51:271528:58:59192,8-807,2440:16224,8
439ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310700:58:021691:22:21190,1-809,8740:18196,6
440MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10601:03:401691:22:42190,1-809,9210:20179,1
441ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10801:36:251609:18:15188,6-811,3600:30117,4
442SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210602:30:361684:55:07188,3-811,7250:4775,0
443MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 3268101:13:00854:58:52188,1-811,8750:23154,6
444CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners9001:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
445SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 3059601:11:201654:25:18186,9-813,0580:22157,2
446GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 3309501:12:541443:57:47185,9-814,1050:23153,0
447HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi8102:55:311567:08:03183,1-816,9440:5762,6
448WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 3238302:46:111582:09:52182,6-817,3770:5465,9
449BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 3049004:46:321560:34:18182,6-817,3971:3438,2
450WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega8001:53:091644:58:03181,6-818,3860:3796,3
451BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 2859800:26:221609:30:00181,0-819,0000:08411,9
452KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210301:05:401537:13:21180,8-819,1700:21165,2
453CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11201:24:191633:18:12180,1-819,9300:28128,1
454WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810602:12:401105:36:06179,7-820,3000:4481,3
455WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10202:43:001661:31:00179,0-821,0000:5465,9
456PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33311002:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
457MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11300:37:451371:01:46178,7-821,3440:12284,0
458DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 3318500:34:501656:35:52178,5-821,4600:11307,5
459WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi8102:58:261567:11:49178,3-821,6691:0060,0
460ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610600:15:581663:33:28178,2-821,8250:05669,6
461DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10300:34:321657:27:41177,3-822,7000:11308,1
462ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 3277701:10:211586:52:02176,6-823,4470:23150,6
463POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310800:37:331668:43:53174,8-825,1810:12279,3
464FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210601:21:521608:44:16174,4-825,6390:28127,8
465NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10501:19:091680:35:50173,4-826,5640:27131,5
466KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 2989501:21:561681:01:44172,7-827,3300:28126,4
467DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811500:58:141629:24:17172,5-827,5200:20177,7
468FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710502:48:591369:03:44172,4-827,6000:5861,2
469MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211900:46:041684:27:10172,0-828,0470:16224,0
470MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011700:55:431658:59:11171,7-828,2830:19184,9
471GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511100:24:451608:24:05170,5-829,5300:08413,3
472FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 3278201:07:111639:37:44169,2-830,8320:23151,1
473BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10900:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
474NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411200:41:301607:56:21167,7-832,2700:14242,5
475WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 3507901:13:181445:35:10167,2-832,7560:26136,9
476DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512401:46:421681:43:35166,9-833,1390:3893,8
477OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 3458100:43:071033:29:11165,8-834,2400:15230,7
478MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810600:51:501609:42:05165,0-835,0300:18191,0
479MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 3397701:03:071658:23:59164,8-835,1870:22156,7
480KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam8300:47:371680:33:38164,2-835,8200:17206,9
481FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK9101:25:231584:59:48163,3-836,7400:31114,7
482WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 3577700:46:481296:59:31161,8-838,1700:17207,5
483GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL10100:43:041585:26:32161,7-838,2940:15225,3
484KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910800:35:021680:37:41160,4-839,5800:13274,7
485PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 3458200:46:171562:12:37159,6-840,3800:17206,9
486NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners9401:56:161609:09:35159,5-840,5400:4382,3
487KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210202:33:371681:06:55158,9-841,0750:5762,1
488GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210801:56:411489:15:18158,6-841,3800:4481,6
489ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10601:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
490KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510803:19:481680:54:55154,8-845,1801:1746,5
491GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611300:27:541680:31:05153,5-846,4800:10330,2
492SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11900:41:431679:51:15152,8-847,1750:16219,8
493WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary9201:07:311636:02:22152,5-847,5190:26135,5
494WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12301:07:001685:34:26152,5-847,5250:26136,5
495KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 3548100:58:431561:19:54152,2-847,8030:23155,5
496SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec7900:34:341514:52:10152,2-847,8350:13264,1
497HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511100:40:561560:31:37152,0-848,0500:16222,7
498HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10900:38:191537:29:25151,5-848,4920:15237,2
499KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 3298901:07:301601:59:11151,0-849,0400:26134,2
500JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310300:35:121608:38:44150,6-849,4430:14256,6
501GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo7501:32:331008:36:09150,2-849,7900:3697,4
502GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010601:21:031610:02:10149,7-850,2980:32110,8
503SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10301:25:321682:11:06149,5-850,5090:34104,9
504ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners9800:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
505TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610901:06:291674:25:17149,2-850,8080:26134,6
506GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011100:39:421512:23:31146,1-853,8800:16220,8
507WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28611000:53:261612:12:18145,9-854,0700:21163,9
508WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners9202:48:001632:44:32145,6-854,3801:0952,0
509NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710223:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
510CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110300:33:581681:49:05143,1-856,9500:14252,7
511KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11701:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
512MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec7600:52:58936:39:22141,1-858,9180:22159,8
513MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910200:40:391681:00:35140,8-859,2500:17207,7
514MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210401:04:071633:04:26139,3-860,6710:27130,4
515ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111700:22:131653:35:52138,9-861,1060:09375,1
516WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410800:49:081680:22:15137,5-862,4600:21168,0
517SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek9600:52:331429:10:39137,1-862,8650:22156,6
518CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners9400:42:271656:24:21136,7-863,3230:18193,2
519CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110303:07:461560:47:11133,9-866,1201:2442,8
520KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo8501:06:551561:05:53132,4-867,5900:30118,7
521SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 3639301:17:001680:42:35132,0-867,9600:34102,9
522SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 3589100:56:231634:18:05131,3-868,7470:25139,7
523MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211302:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
524KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9002:21:261560:48:15128,1-871,9101:0654,3
525WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210300:20:001681:21:00128,0-872,0000:09384,0
526MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 3738501:11:491609:02:35127,9-872,1400:33106,8
527PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811400:30:551608:39:54127,7-872,3000:14247,8
528DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10600:37:001416:33:44127,6-872,4190:17206,9
529PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912300:31:571608:49:35127,6-872,4280:15239,6
530HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010301:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
531GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10900:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
532KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10401:01:401657:13:46125,7-874,3400:29122,3
533KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary9200:40:031334:20:00125,3-874,6530:19187,8
534WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec7401:04:251224:33:25123,5-876,5200:31115,0
535PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810600:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
536SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610600:57:521627:48:24122,8-877,2380:28127,3
537TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners9800:28:451320:38:05122,6-877,4240:14255,8
538SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810601:43:211326:48:31121,8-878,1610:5070,7
539MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012200:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
540GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10300:23:591584:57:33121,1-878,9200:11302,9
541TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911400:48:551536:52:06120,4-879,6400:24147,6
542PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410200:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
543WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 3528700:30:151680:39:43118,8-881,1900:15235,7
544PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10301:10:011465:03:07118,4-881,6500:35101,4
545KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 3859901:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
546ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511101:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
547CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010200:31:501636:56:06114,8-885,2160:16216,3
548WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners9601:10:001537:23:23114,6-885,4500:3698,2
549KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 3907401:01:06912:41:42114,1-885,8900:32112,1
550SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 3879000:39:261584:37:48112,1-887,9110:21170,5
551NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec7702:18:011036:09:32111,8-888,2311:1448,6
552GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11706:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
553MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski9701:37:041564:05:02107,0-893,0200:5466,1
554CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 39610100:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
555WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111200:28:541656:29:05105,5-894,5000:16219,0
556MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12301:09:031169:08:34104,6-895,3520:3990,9
557RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310501:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
558WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M33M 3967904:12:001632:19:16103,7-896,3202:2524,7
559FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA11001:18:161681:46:48103,5-896,5400:4579,3
560KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10702:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
561STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910700:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
562DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 3579000:49:591681:23:34100,1-899,8870:29120,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
563GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910401:11:431585:11:3899,5-900,5400:4383,2
564OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311400:20:531687:58:5199,2-900,8390:12284,9
565NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10500:32:12866:28:2097,8-902,2340:19182,2
566SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 39910100:06:271632:40:1094,9-905,1380:04882,4
567PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 4089500:38:001466:44:1192,5-907,4700:24146,1
568URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611100:47:511662:12:5890,5-909,4910:31113,5
569OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 4059200:38:351440:29:0090,1-909,9140:25140,1
570KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4069900:55:371270:16:1389,6-910,3990:3796,7
571MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710400:51:491465:15:2189,4-910,5770:34103,5
572DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710300:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
573KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411701:52:421681:21:5586,8-913,1721:1746,2
574PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 4097201:31:001008:47:5186,7-913,2901:0257,2
575BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners8101:16:07563:24:4384,9-915,0750:5366,9
576GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510600:32:341681:08:0084,4-915,6100:23155,5
577SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 36910001:05:30774:51:1084,2-915,8300:4677,1
578PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 4129301:56:391440:31:2884,0-916,0301:2343,2
579CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 4157602:35:521216:47:2782,4-917,6301:5331,7
580BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10201:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
581LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 4038001:15:331440:12:0881,0-919,0000:5564,3
582MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610702:05:251608:41:4680,5-919,5101:3338,5
583SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 3928900:35:071224:45:3079,2-920,8100:26135,3
584TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 4179101:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
585FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911900:58:311680:26:1978,5-921,4600:4480,5
586SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 4138300:47:141682:22:0377,8-922,2080:3698,8
587CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 4018600:43:401656:23:5877,6-922,4500:33106,6
588ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 4167404:19:121158:30:3177,1-922,9003:2117,8
589KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12304:32:481683:09:5975,4-924,5653:3616,6
590KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo9501:05:521537:34:4374,8-925,2420:5268,1
591SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 4119500:49:551681:32:4874,7-925,3500:4089,7
592NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 417LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI7400:55:391442:05:4673,8-926,1900:4579,6
593KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10601:05:311632:50:0273,5-926,5150:5367,3
594SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 4089500:49:551681:32:4872,7-927,3200:4187,4
595NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners9200:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
596LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36011001:13:471511:28:1171,2-928,7871:0257,9
597SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 42710100:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
598MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39111000:49:161224:41:3468,6-931,4000:4383,5
599GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza9500:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
600MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 41310001:10:181273:19:0764,2-935,8301:0554,8
601JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210601:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
602SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 4238701:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
603HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 4259001:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
604GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911101:12:331632:38:4861,0-939,0371:1150,4
605SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 4267710:24:121211:03:2959,8-940,24910:265,7
606WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 4348201:03:241465:46:4659,5-940,5461:0356,3
607SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11401:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
608KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10414:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
609FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910300:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
610PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711501:06:181648:09:2758,0-941,9661:0852,5
611WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners8900:57:05943:44:3957,8-942,1830:5960,8
612ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners8800:30:561344:33:1757,3-942,7400:32111,1
613DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212301:09:261681:21:0954,7-945,2991:1647,3
614GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111100:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
615OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 4437701:14:021320:36:0449,9-950,0801:2840,5
616SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10900:07:331512:57:5149,8-950,1700:09396,0
617ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712100:44:001465:08:0048,5-951,4900:5466,2
618DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210303:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
619KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10500:31:521647:30:4747,7-952,3310:4089,8
620KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012100:55:141297:08:0045,1-954,9101:1349,0
621HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910701:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
622WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310902:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
623BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 4549301:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
624SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 4408501:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
625STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 4428501:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
626SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10200:54:381417:48:1435,8-964,1601:3139,4
627MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 4437401:34:08126:28:5534,1-965,8782:4521,7
628P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM11000:08:531585:18:3531,4-968,5890:16212,2
629WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+9801:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
630MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 4467200:36:56768:40:1529,9-970,0801:1448,6
631MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11303:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
632ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10700:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
633KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary9000:14:141608:41:0328,9-971,1500:29121,6
634GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 4497500:45:57530:22:0928,3-971,7501:3736,9
635KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010301:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
636HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110200:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
637KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10200:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
638JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310204:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
639DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110603:34:39426:47:4720,1-979,88610:405,6
640DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team11001:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
641PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811400:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
642ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10202:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
643KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team10100:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
644SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111400:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
645DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410300:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
646STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane8801:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
647GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10201:59:18169:55:0615,9-984,1457:318,0
648SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211901:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
649WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 4578800:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
650SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 4738000:32:3100:32:3112,0-988,0002:4222,1
651TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 4598801:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
652CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511101:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
653GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 4769501:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
654BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry9800:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
655SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111302:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
656BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110201:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
657KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 4829401:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
658WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 4637900:44:2900:44:297,9-992,1105:3810,6
659GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 4847400:48:0400:48:046,2-993,8017:457,7
660WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca8901:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
661MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 4658000:37:0700:37:076,0-994,0006:119,7
662UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 4869504:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
663KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 4587900:54:3800:54:384,9-995,09911:085,4
664KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710400:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
665KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812100:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 665 wynik(ów)