RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:0501:02:141924:40:501 000,00,0000:03964,1
2NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:4401:41:001934:51:441 000,00,0000:06594,1
3ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:0901:05:021925:22:04998,2-1,7710:03921,0
4KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:5401:52:321910:43:37988,1-11,8790:06526,8
5NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:0405:12:491921:42:04983,2-16,7600:19188,6
6KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:3505:20:201920:42:35982,0-18,0110:19183,9
7OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:2900:59:581921:07:29975,9-24,1350:03976,4
8BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:4603:36:421922:06:46975,5-24,4700:13270,1
9KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:3600:53:491921:13:36957,4-42,6500:031 067,3
10FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:5402:34:171917:04:28950,4-49,5870:09369,6
11PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:3304:51:591921:12:33947,2-52,8100:18194,6
12GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:2002:31:131917:43:47944,3-55,6670:09374,7
13WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:3804:17:211921:37:38942,1-57,9330:16219,6
14SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:4300:10:431920:31:43938,1-61,9300:005 252,0
15ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:0001:42:151921:06:00933,8-66,1900:06548,0
16TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:0000:51:001921:27:00922,3-77,7200:031 085,0
17JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:0815:28:391921:21:18907,9-92,0911:0158,7
18MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:0801:37:071931:12:36906,6-93,4100:06560,1
19KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:5805:06:161920:53:58901,5-98,5100:20176,6
20ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:5501:18:121920:37:55896,8-103,1900:05688,1
21SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 798402:05:521609:27:00883,4-116,6100:08421,1
22OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:5702:08:291923:17:57881,8-118,2300:08411,8
23DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:0901:17:241897:04:09880,9-119,1300:05682,8
24PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:3301:58:321920:58:33880,0-119,9880:08445,5
25GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:1801:25:161921:04:18874,0-126,0440:05615,0
26KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:1300:56:541915:13:42873,3-126,6870:03920,9
27MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:3102:08:191921:17:31869,9-130,0600:08406,8
28ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:3401:18:421921:59:34868,3-131,6600:05662,0
29KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:5902:51:511921:09:59865,5-134,4700:11302,2
30KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:0002:24:321920:30:00864,0-135,9900:10358,7
31PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:1403:04:581916:38:07860,0-139,9530:12279,0
32CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners9705:22:391928:32:48854,7-145,3410:22158,9
33KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec8700:58:391922:04:30854,2-145,7950:04873,9
34ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:4802:41:561934:53:48842,6-157,3750:11312,2
35SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2802:00:401897:52:28840,3-159,6900:08417,8
36SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:32:021921:26:15829,8-170,2240:06541,0
37HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:2107:19:591897:53:21828,0-172,0500:31112,9
38MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:2702:26:481921:24:27822,3-177,7000:10336,1
39GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:4603:01:291825:42:46821,0-179,0400:13271,4
40DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:5902:28:361925:10:04820,1-179,9100:10331,1
41DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:2701:16:041896:51:27814,1-185,9400:05642,1
42ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:5100:40:471920:49:51813,8-186,1900:031 197,3
43DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:5101:05:401897:31:51809,2-190,8000:04739,4
44SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:0101:46:481920:45:15808,7-191,3090:07454,3
45MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners9501:11:001900:27:23808,5-191,5090:05683,2
46SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3501:48:081897:26:35786,2-213,7940:08436,2
47SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec10402:04:561920:59:29763,1-236,9370:09366,5
48CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:2501:19:281915:55:05759,4-240,5910:06573,4
49GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 908501:04:291923:17:38758,8-241,2160:05706,0
50JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:1601:16:391896:41:41758,3-241,7070:06593,6
51GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 7710502:38:211926:02:29758,1-241,9030:12287,2
52CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 7610104:40:201853:43:48756,8-243,2490:22162,0
53STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:1802:24:471928:44:06755,8-244,1920:11313,2
54LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 8010100:38:411920:44:00752,8-247,2500:031 167,6
55WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7810801:00:001921:18:00751,4-248,6200:04751,4
56MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:0501:40:211920:33:46747,1-252,9110:08446,7
57KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska8201:33:031901:39:10744,4-255,5950:07480,0
58PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:5702:38:481920:16:57742,8-257,2100:12280,7
59SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:0303:16:241922:33:03740,4-259,6100:15226,2
60SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:0303:16:241922:33:03740,4-259,6100:15226,2
61BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:4303:13:071925:31:43737,9-262,1330:15229,3
62TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:5601:30:131921:03:56736,2-263,8000:07489,6
63KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:0101:02:541923:00:59736,0-263,9870:05702,1
64BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:3901:17:131920:54:39733,5-266,4700:06570,0
65PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:4601:48:051898:39:06728,3-271,6940:08404,3
66MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:0101:49:381925:40:01726,9-273,0870:09397,8
67KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3702:11:401913:50:58725,9-274,0790:10330,8
68MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:4701:27:141921:18:47716,8-283,2500:07493,0
69KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 959201:33:571923:21:04716,2-283,7890:07457,4
70MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners9903:03:001920:30:00714,9-285,1000:15234,4
71RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:2702:33:241922:08:48713,9-286,0520:12279,2
72KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 888901:35:581896:40:18712,3-287,7400:08445,3
73PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie11401:06:561465:44:14690,8-309,1740:05619,3
74PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec10402:09:391909:41:07690,2-309,8220:11319,4
75PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 8112300:27:191904:57:17687,2-312,8280:021 509,3
76PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners9702:32:561920:33:12678,2-321,8000:13266,1
77KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 212003:30:441929:02:30672,4-327,6240:18191,4
78BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+11604:26:321887:46:38653,9-346,1390:24147,2
79MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7711200:48:221920:28:22651,1-348,9300:04807,7
80ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 1108701:18:311824:43:27649,0-351,0200:07495,9
81PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners9801:58:101924:38:14647,3-352,6560:10328,7
82MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 1158501:29:111921:28:18643,5-356,4850:08432,9
83LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze9901:12:261925:50:00640,7-359,3110:06530,7
84SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:2301:16:051920:43:23634,0-365,9600:07500,0
85DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team11001:27:311922:06:29633,7-366,3100:08434,4
86TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners8900:36:111921:04:35628,8-371,2500:031 042,6
87SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec10900:55:331921:46:53627,2-372,8400:05677,4
88MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 12210701:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
89ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 8010700:51:001923:03:00624,6-375,3900:04734,8
90DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek11801:20:281930:44:15619,2-380,8380:07461,7
91PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 8310506:40:271872:53:20617,0-382,9600:3892,5
92OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:3903:17:181873:00:39616,7-383,2900:19187,5
93WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:0701:24:331912:39:24615,4-384,6450:08436,7
94GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:4801:00:211920:58:48613,2-386,8380:05609,6
95DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 10210302:18:121893:56:58612,0-388,0410:13265,7
96GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL10201:12:281922:03:30605,8-394,1600:07501,6
97GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 8911000:40:571932:23:32597,9-402,1150:04876,0
98PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners9901:33:531873:22:29597,7-402,2850:09382,0
99GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL11201:47:391920:56:42593,7-406,3000:10330,9
100BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8211901:50:291911:57:06586,7-413,2850:11318,6
101KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 9510501:21:021909:58:55584,6-415,3680:08432,9
102RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 10011502:17:281923:20:58583,8-416,2200:14254,8
103JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 1178502:06:321893:24:23581,3-418,6580:13275,7
104SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec9200:59:591920:52:58580,8-419,2000:06581,0
105NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 10410301:08:121933:10:33578,1-421,9280:07508,6
106BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9312201:00:551915:25:30577,7-422,3320:06569,0
107NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 9210501:37:441896:59:57571,0-428,9850:10350,6
108DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:3803:57:191931:36:38570,1-429,8580:24144,1
109PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 969602:32:481906:05:13566,5-433,5450:16222,4
110BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY8603:28:001249:42:45563,9-436,1210:22162,7
111KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9801:35:371916:25:10557,7-442,3220:10349,9
112ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:2602:54:561921:05:26557,6-442,3600:18191,3
113BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 1379004:24:001420:11:00551,7-448,2600:28125,4
114MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9310601:59:471921:06:23548,0-452,0000:13274,5
115DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:2200:30:131918:26:09547,9-452,1110:031 087,9
116BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners10501:50:111901:33:40541,4-458,6370:12294,8
117KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 10210800:54:301908:04:25540,8-459,2140:06595,4
118BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners9301:06:391921:05:36537,0-462,9810:07483,4
119MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo8802:12:381876:19:30533,3-466,6510:14241,3
120CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 10611701:19:301921:23:16530,7-469,2900:08400,5
121ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam11000:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
122MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:5903:08:341873:57:27528,0-471,9720:21168,0
123PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 1388400:53:261920:26:35527,4-472,5900:06592,2
124NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 12110506:56:001926:33:22522,3-477,7160:4775,3
125SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec10701:00:411704:55:39520,8-479,2110:06514,9
126BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 11910400:58:061920:33:45518,8-481,1710:06535,8
127WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 12311601:27:061935:02:18518,8-481,1840:10357,4
128KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10701:40:371924:42:44518,0-481,9720:11308,9
129MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu10001:10:061897:11:40515,5-484,5210:08441,2
130SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 8911501:40:281925:58:18513,7-486,2730:11306,8
131SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners9801:00:161914:47:32513,6-486,4140:07511,3
132DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 9911901:34:531918:02:43511,8-488,1870:11323,6
133BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory11300:39:021929:29:39509,1-490,8680:04782,6
134DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki12201:55:151841:30:26507,0-493,0470:13263,9
135SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 10712001:40:101897:22:36506,0-494,0300:11303,1
136NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners9503:26:001682:14:34505,8-494,1830:24147,3
137KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC10501:41:511927:53:33504,5-495,5010:12297,2
138SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners9102:53:181931:06:24498,8-501,2120:20172,7
139MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec10800:28:491931:57:48495,8-504,2260:031 032,3
140SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+12101:38:121921:08:08493,3-506,7400:11301,4
141MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run10601:02:571930:36:45491,2-508,8210:07468,2
142KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 13110301:03:241921:29:05489,6-510,4210:07463,3
143MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS10207:41:431854:01:06489,4-510,6440:5663,6
144WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+11602:22:351934:18:46485,3-514,6570:17204,2
145POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10511400:52:551921:09:54483,9-516,1470:06548,6
146GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec10101:30:111932:50:06483,7-516,3270:11321,8
147ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 1608801:01:041656:32:28477,5-522,5000:07469,2
148MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 15410101:50:031849:13:25476,5-523,4700:13259,8
149SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek11602:16:021885:21:03476,3-523,7400:17210,1
150SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 13911600:36:001921:00:00471,5-528,5100:04785,8
151MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 14510501:07:141873:42:26470,0-530,0250:08419,4
152WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team9001:22:401922:19:37465,9-534,1500:10338,1
153HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+12201:12:221926:47:50465,0-534,9960:09385,5
154ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 12410501:03:031921:39:16464,3-535,6600:08441,9
155ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo9502:01:511902:18:28463,8-536,1550:15228,4
156MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec10501:20:061897:43:04460,3-539,6860:10344,8
157PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9112201:06:171918:14:10460,2-539,8030:08416,6
158ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 1349500:29:201922:27:00459,7-540,2630:03940,4
159DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 11510407:23:081892:44:03459,5-540,5280:5762,2
160WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy10502:01:071929:29:52456,3-543,7380:15226,0
161GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 8512200:51:221923:07:01456,2-543,7900:06532,9
162TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+12201:27:231922:26:03453,5-546,5480:11311,4
163LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina10403:21:571926:33:40453,3-546,7310:26134,7
164SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners9500:48:411921:29:49452,6-547,3800:06557,8
165SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 1439200:47:391896:47:34452,1-547,8600:06569,3
166SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 12412100:58:301896:53:40452,1-547,8600:07463,7
167KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010802:43:021849:18:10451,3-548,7200:21166,1
168MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 17911001:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
169BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 1628601:10:001921:33:00446,2-553,8400:09382,4
170BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+12302:21:301921:18:13445,4-554,6160:19188,9
171KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 13510401:08:011873:15:00445,2-554,8080:09392,7
172BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 13611701:02:151920:43:54444,9-555,0900:08428,8
173GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners9800:25:581920:36:02439,9-560,1300:031 016,4
174FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek12201:38:091927:28:40438,6-561,4280:13268,1
175WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 1689501:22:421800:32:14433,7-566,2600:11314,7
176GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski8201:47:481924:59:24432,9-567,0880:14241,0
177WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 1738701:50:041920:42:14431,9-568,0900:15235,4
178KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 13510402:33:181920:51:39431,8-568,2430:21169,0
179DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 14410508:00:211897:40:03430,8-569,1801:0653,8
180KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10912200:31:271923:38:06429,2-570,7800:04818,9
181PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec10200:59:501920:53:45425,1-574,9400:08426,2
182MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 15311701:02:321925:07:40421,4-578,6470:08404,3
183BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+11003:01:251907:33:27421,3-578,7180:25139,3
184MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie10601:00:151896:27:27418,6-581,3970:08416,9
185KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY8902:17:071921:29:13418,4-581,6400:19183,1
186PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+10901:51:421926:34:38417,8-582,2400:16224,4
187HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 1858702:35:331924:53:34414,3-585,7290:22159,8
188JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory10802:58:091850:05:10414,1-585,8520:25139,5
189MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+11802:25:491925:31:18412,4-587,5560:21169,7
190KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 14110301:16:321916:00:59411,2-588,7880:11322,4
191JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze10301:08:021925:16:58409,4-590,5830:09361,1
192NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 16410201:04:001920:12:42407,7-592,3000:09382,2
193ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 12610900:15:241920:44:18407,5-592,5470:021 587,5
194RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 1888500:35:411927:53:02404,3-595,7260:05679,8
195NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team11300:58:131886:31:36404,1-595,8760:08416,5
196KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa10801:14:441911:13:24398,4-601,6410:11319,8
197ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory10700:41:211897:20:37397,2-602,7660:06576,4
198MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu10202:41:151896:49:55393,2-606,7700:24146,3
199SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek12300:36:501934:37:02391,9-608,0900:05638,4
200WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+12101:22:401897:31:44390,7-609,2920:12283,6
201GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec8800:46:241921:56:48388,5-611,4880:07502,4
202WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649800:30:381921:13:11386,4-613,6370:04756,8
203MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 13912200:16:451932:42:30384,7-615,2710:021 378,1
204FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce10301:16:161895:41:50382,7-617,2770:11301,1
205PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 14311201:20:421896:48:54382,5-617,4700:12284,4
206BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 15010801:45:271898:37:07381,2-618,7700:16216,9
207BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy11401:40:111823:20:14379,8-620,2110:15227,5
208ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14710901:33:041921:47:14378,7-621,2700:14244,2
209BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 1749301:08:001868:26:54378,1-621,8770:10333,6
210ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 18010601:22:391897:20:21377,3-622,6730:13273,9
211TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec9401:08:061928:56:27376,5-623,5290:10331,7
212TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 15110201:09:471917:55:45373,6-626,4180:11321,2
213JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają8702:30:041848:53:05373,5-626,5500:24149,3
214GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 14610901:04:461897:23:03372,7-627,2700:10345,3
215ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners9801:11:161853:32:22371,1-628,8650:11312,5
216KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 1929904:18:111911:59:44370,8-629,1960:4186,2
217SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce10502:00:561929:20:37370,8-629,2460:19183,9
218GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo10901:19:001725:56:27370,5-629,4860:12281,4
219PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 16110401:05:341921:11:13370,0-629,9800:10338,6
220LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 15910501:01:041690:08:05369,7-630,3020:09363,2
221MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 18810201:06:341906:07:45368,9-631,1440:10332,5
222VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 2158701:31:021863:09:29368,6-631,3520:14243,0
223KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 17910802:22:391896:38:33368,4-631,6090:23154,9
224PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+11601:01:421934:17:14368,3-631,7100:10358,1
225SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team9201:13:461896:51:26367,8-632,1600:12299,2
226SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 15610700:52:171925:12:07367,2-632,8500:08421,3
227SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek12201:07:131910:47:29366,5-633,5410:11327,1
228WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners9604:58:591882:31:38364,9-635,1000:4973,2
229RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 21010400:42:261656:43:30363,6-636,3600:07514,2
230SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9903:16:181920:59:24363,5-636,4600:32111,1
231CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners9300:47:491922:06:46362,5-637,5250:07454,8
232ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15210801:00:501897:11:15362,0-638,0200:10357,0
233GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane11102:40:231872:48:48360,3-639,7500:26134,8
234DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners9600:38:561928:57:25358,9-641,0780:06553,1
235GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 2238201:19:291757:27:10355,4-644,5690:13268,3
236MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski10202:14:551876:10:27355,2-644,7710:22158,0
237KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 14510700:50:001926:59:00354,4-645,5800:08425,3
238RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec10800:55:241897:04:11354,4-645,5880:09383,8
239RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 20711701:16:411921:16:55354,1-645,9300:12277,0
240WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 19711103:00:011922:09:09352,4-647,6000:30117,5
241KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 2259201:05:421800:58:01352,3-647,6950:11321,7
242ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 22611101:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
243GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+9000:47:111776:24:41351,7-648,3000:08447,2
244KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory10201:02:571926:48:30349,3-650,7310:10332,9
245MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski12001:30:371920:44:58348,7-651,2520:15230,9
246MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 15010601:01:441897:37:29344,0-656,0000:10334,3
247GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 2069800:32:381920:39:27343,7-656,2720:05632,0
248POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners9401:35:551897:19:00343,0-656,9900:16214,6
249WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 21211101:17:211920:29:18342,4-657,6500:13265,6
250PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 16710500:37:561934:28:54337,6-662,4080:06534,0
251KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 18710400:54:001921:13:34337,5-662,4530:09375,1
252BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 18411000:47:251931:50:12337,4-662,5700:08427,0
253KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 18010900:55:081919:22:00335,8-664,2090:09365,4
254KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 20311301:05:001896:58:12335,2-664,8400:11309,4
255KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 23610600:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
256WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 2099003:23:141918:51:37332,9-667,0620:3698,3
257WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team9001:22:351922:26:00329,9-670,0700:15239,7
258SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 20910601:22:341756:01:44329,2-670,8040:15239,2
259GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners8901:02:091921:39:57328,1-671,9400:11316,7
260MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 17410901:29:471897:52:35327,7-672,3310:16219,0
261PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 2178700:48:521894:34:50327,3-672,7040:08401,9
262KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary9101:16:121671:42:28325,4-674,5790:14256,2
263SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 2208802:16:341876:32:47324,2-675,7600:25142,5
264RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 16511900:42:331905:20:46324,1-675,9430:07457,0
265WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski9701:15:071873:40:06321,7-678,3380:14256,9
266RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 19310401:05:061921:34:52320,0-680,0080:12294,9
267WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 14012201:31:411848:35:02317,3-682,6900:17207,7
268KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 2458601:21:461894:40:25316,0-684,0050:15231,9
269MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 24910802:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
270JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 19412301:51:331921:23:10314,5-685,5200:21169,2
271MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 2528201:20:011575:57:26314,4-685,5540:15235,8
272ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 17711400:31:001920:42:00314,2-685,7780:05608,2
273BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy11301:22:251896:48:18313,3-686,7100:15228,1
274MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 25110601:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
275BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo11100:56:051900:49:48310,7-689,3250:10332,4
276TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 20510700:50:191899:53:43307,1-692,9140:09366,2
277WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 20310002:46:031825:13:36305,8-694,2000:32110,5
278DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 21610701:21:001873:06:00305,6-694,3600:15226,4
279BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 19411300:56:251823:50:29303,5-696,4920:11322,8
280MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 23510402:21:501920:19:19303,0-696,9900:28128,2
281WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu10210:01:241824:50:52302,9-697,1001:5930,2
282ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA11200:31:231800:34:43302,5-697,5500:06578,2
283BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 20110500:28:171903:29:05302,3-697,7240:05641,2
284TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners9800:44:381921:05:11299,5-700,5180:08402,6
285MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek12200:34:181929:16:49298,8-701,2060:06522,7
286ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 24012204:39:261852:16:04297,6-702,4180:5663,9
287BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory11113:12:471893:20:01295,6-704,4492:4022,4
288WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 22212201:02:291856:54:52294,2-705,7940:12282,5
289TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 23010200:50:251917:35:42292,5-707,5110:10348,1
290DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze10500:33:031881:34:13290,0-709,9620:06526,5
291ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+11902:32:281776:51:00289,9-710,0600:31114,1
292LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 18610600:59:001921:26:00289,6-710,3900:12294,5
293TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 20610700:59:171896:57:19287,8-712,2070:12291,3
294ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM11200:52:531681:38:21287,7-712,3200:11326,4
295BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 2449901:37:481920:51:26284,6-715,4100:20174,6
296KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10500:39:111909:49:52282,4-717,5520:08432,5
297STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 2549800:32:561877:43:21282,4-717,5650:06514,6
298TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 23911800:24:541921:41:20282,4-717,5930:05680,5
299STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 2409903:00:071657:08:54281,8-718,1900:3893,9
300KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory11200:50:151918:27:26280,7-719,2680:10335,2
301BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory10900:35:211848:35:11279,5-720,5400:07474,3
302ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 22810700:41:001924:03:36278,0-722,0100:08406,8
303MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie10801:38:481891:03:26277,8-722,1980:21168,7
304WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie10500:56:211860:54:08277,1-722,8910:12295,1
305CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 19910702:09:271918:39:49276,2-723,8450:28128,0
306SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 2689301:46:121056:58:10276,0-724,0100:23155,9
307DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek12200:44:221886:51:38275,6-724,4270:09372,7
308BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners9105:48:201917:49:28273,1-726,9151:1647,0
309ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM11701:54:591928:01:27270,5-729,4510:25141,2
310CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 20510701:22:371925:27:43268,8-731,2020:18195,2
311STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 2469901:07:341866:07:42268,6-731,4480:15238,5
312GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM11601:55:381901:29:28268,5-731,5410:25139,3
313PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 24810100:53:151932:36:44266,9-733,1400:11300,7
314PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 2739301:59:181845:09:33266,0-734,0480:26133,8
315WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 2759401:54:431485:59:05265,6-734,4190:25138,9
316RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 25910200:32:301931:26:21265,0-734,9730:07489,3
317PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 22910400:49:071920:22:34264,3-735,7300:11322,8
318WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 2439900:18:211873:39:09261,0-739,0180:04853,3
319WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 22511400:30:521920:25:00258,0-742,0000:07501,5
320CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze10600:33:331929:19:31256,2-743,8430:07458,1
321ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20112000:17:441920:19:41256,2-743,8440:04866,7
322DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 23810900:37:421849:16:13253,0-747,0000:08402,7
323BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11501:18:211898:17:01248,6-751,4500:18190,3
324PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 2919302:52:141823:57:57248,1-751,8970:4186,4
325DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 2459300:46:281848:50:02246,8-753,1780:11318,7
326SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE10801:05:451921:02:07246,3-753,7200:16224,7
327KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 26110801:20:501921:09:43245,9-754,1400:19182,5
328KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners9702:56:011557:28:32244,0-756,0130:4383,2
329KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 24210200:56:041897:13:21242,9-757,1200:13259,9
330FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 28710400:44:311921:03:44242,8-757,1900:11327,3
331NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 22210700:54:211851:25:25241,7-758,3390:13266,8
332FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 26510600:31:181872:58:09237,8-762,2060:07455,8
333SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 2748501:32:111776:40:06237,6-762,4000:23154,6
334TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners9500:51:141776:26:57232,5-767,4580:13272,3
335ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 26610502:37:581907:34:38231,3-768,6990:4087,9
336KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 29211500:28:541587:50:25230,6-769,3850:07478,8
337BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners10200:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
338WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 29710202:15:001827:00:00228,8-771,1800:35101,7
339BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners10601:13:191660:05:09226,9-773,1120:19185,7
340BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 3048904:13:321872:34:18225,4-774,5511:0753,4
341POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 27310700:53:281824:32:41224,6-775,4260:14252,0
342DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 15512301:28:461925:39:48223,3-776,6850:23150,9
343TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 26210900:26:141921:03:32223,3-776,6970:07510,7
344ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 24710200:45:111873:09:36223,0-776,9880:12296,1
345CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 26911500:33:271896:37:50222,0-777,9800:09398,2
346MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam10502:30:521931:22:42221,8-778,2360:4088,2
347ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 31310600:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
348SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 30110502:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
349ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+10701:33:511849:18:15219,7-780,3100:25140,5
350KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 2989401:11:441897:01:44218,0-781,9800:19182,4
351FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych8900:17:00794:10:00217,7-782,3500:04768,2
352MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie10501:17:441683:31:48216,9-783,1220:21167,4
353SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes12200:28:351902:32:24215,3-784,6810:07452,0
354BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 2859700:42:371921:30:00214,8-785,2100:11302,4
355MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY10201:54:101681:38:39214,3-785,6700:31112,6
356MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 23211801:04:021922:31:08214,3-785,7460:17200,8
357SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 31110501:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
358DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team10200:55:581873:27:41213,5-786,5500:15228,8
359SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 29110301:56:431896:54:17210,8-789,2000:33108,4
360GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec10202:42:231734:23:21210,3-789,6640:4677,7
361WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 3238202:12:491726:24:46209,5-790,5380:3894,6
362FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 28210500:48:401920:44:16208,2-791,7980:14256,7
363SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane11800:55:391920:56:42208,0-791,9630:16224,3
364SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 31210501:08:031881:11:36207,8-792,2480:19183,2
365ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce10401:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
366NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina10401:55:041848:35:50202,8-797,2260:34105,7
367MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 23011600:52:211870:01:16202,7-797,2790:15232,3
368CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army11102:21:031897:18:12201,8-798,2300:4185,8
369SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 3059500:28:351889:17:12201,6-798,3760:08423,2
370NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 28411101:08:481892:42:37198,6-801,4070:20173,2
371GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 3309401:05:011779:54:28196,0-804,0500:19180,8
372DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 3318400:35:571848:35:52194,1-805,8600:11324,0
373WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 27810503:49:271777:36:06193,1-806,8701:1150,5
374ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 3329100:51:271528:58:59192,8-807,2440:16224,8
375WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski10102:40:001805:31:00190,5-809,5300:5071,4
376CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners8901:00:491031:19:38187,4-812,6460:19184,8
377KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam8200:35:291920:33:38187,0-812,9800:11316,2
378KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 3298801:05:051863:29:57185,3-814,7160:21170,8
379GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 24611204:14:351848:31:05185,1-814,9501:2243,6
380KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 25510701:59:351920:54:55185,0-815,0200:3892,8
381KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 29910700:47:581920:37:41184,0-816,0100:15230,1
382KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 27210101:11:161849:06:55182,8-817,2390:23153,9
383DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 28811400:59:101701:53:07181,5-818,4930:19184,1
384GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 27010500:50:301857:23:35180,2-819,8360:16214,1
385WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca12200:52:561922:36:00179,5-820,4840:17203,5
386PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 33310902:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
387MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team11200:37:451371:01:46178,7-821,3440:12284,0
388MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 32210302:03:131897:04:26178,3-821,7370:4186,8
389FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK9001:17:211800:59:48176,8-823,2300:26137,1
390WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 26410700:39:051920:22:15176,0-823,9900:13270,2
391GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 30511000:24:221776:24:05174,5-825,5200:08429,6
392GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 33210702:26:431825:15:18174,2-825,7600:5071,3
393GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL10000:49:321873:26:32173,6-826,4100:17210,3
394CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners9300:23:091920:24:21173,2-826,8380:08448,8
395BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry10800:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
396SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek9501:02:051933:10:39166,4-833,6190:22160,8
397WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 28610900:41:271876:12:18166,1-833,9200:14240,4
398JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 35310201:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
399MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 32810500:51:501609:42:05165,0-835,0300:18191,0
400TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 35610801:43:351848:09:37163,8-836,1840:3794,9
401HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 31511000:39:101896:31:37163,0-837,0100:14249,7
402CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 34110200:48:081873:49:05162,8-837,1800:17203,0
403NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners9301:56:161609:09:35159,5-840,5400:4382,3
404WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 3528600:49:041920:39:43156,0-844,0400:18190,7
405ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu10501:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
406SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo10200:34:331709:59:18153,2-846,8100:13266,0
407PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 33811300:29:351896:39:54153,0-846,9900:11310,3
408SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 3639201:02:141896:42:35152,7-847,2800:24147,2
409WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary9101:07:311636:02:22152,5-847,5190:26135,5
410MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 34910100:40:141921:00:35152,3-847,6900:15227,1
411HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec10800:38:191537:29:25151,5-848,4920:15237,2
412SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 33610501:10:491905:48:04150,1-849,8830:28127,2
413ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners9700:56:001608:33:50149,4-850,6400:22160,0
414GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 32510501:39:011921:08:00148,4-851,5900:4089,9
415GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 31011000:39:421512:23:31146,1-853,8800:16220,8
416WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners9102:48:001632:44:32145,6-854,3801:0952,0
417SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 3589001:27:061921:14:00145,4-854,5770:35100,2
418NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 36710123:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
419KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo8400:51:521921:05:53143,2-856,8500:21165,6
420PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 31912200:57:051848:49:35142,4-857,5980:24149,7
421KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki11601:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
422KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane8901:33:531896:21:45142,3-857,7140:3990,9
423ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 35111600:33:221917:06:50141,3-858,6580:14254,2
424MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 3738400:56:531753:02:35140,4-859,6000:24148,1
425KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary9100:41:401910:20:00138,4-861,5890:18199,3
426WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 35210200:14:001897:21:00138,0-862,0000:06591,4
427TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 34911301:00:231752:52:06136,0-864,0270:26135,1
428CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 37110203:07:461560:47:11133,9-866,1201:2442,8
429TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners9700:33:321793:58:00133,9-866,1230:15239,5
430DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 3578900:43:081921:20:15133,2-866,7640:19185,3
431CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 35010100:39:591925:55:07132,1-867,8760:18198,3
432MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 37211202:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
433KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu10302:14:301921:13:46129,3-870,7101:0257,7
434DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10500:37:001416:33:44127,6-872,4190:17206,9
435HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 38010201:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
436GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry10800:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
437PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team10200:48:121873:03:07125,4-874,5800:23156,1
438GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane10201:13:401920:57:33125,3-874,6700:35102,1
439PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 37810500:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
440SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 37810501:43:211326:48:31121,8-878,1610:5070,7
441MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 34012100:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
442PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 38410100:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
443MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski9600:30:291828:05:02119,0-881,0500:15234,1
444WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 38111100:39:431896:29:05118,8-881,2400:20179,4
445URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 29611001:01:431856:39:42117,5-882,4620:31114,3
446KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 3859801:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
447ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 38511001:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
448MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie12201:21:511914:28:43114,6-885,4160:4284,0
449WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners9501:10:001537:23:23114,6-885,4500:3698,2
450FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA10900:42:181808:17:06114,2-885,7780:22162,0
451GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 38910302:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
452KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek12201:51:261906:19:05113,8-886,1740:5861,3
453SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 3878900:39:261584:37:48112,1-887,9110:21170,5
454SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 3928800:57:581920:45:30110,7-889,2700:31114,6
455MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,710301:25:171850:21:06110,6-889,4450:4677,8
456GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+11606:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
457CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 39610000:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
458KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo9400:46:461914:42:03106,2-893,7730:26136,3
459OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 33311300:05:431896:29:31106,2-893,7780:031 114,9
460RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 39310401:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
461NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina10400:35:251826:28:20103,7-896,2750:20175,7
462KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu10602:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
463STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 39910600:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
464MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 36610601:56:221920:41:46102,5-897,5201:0852,8
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
465SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 3699901:09:571873:58:4698,9-901,1390:4284,8
466SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 39910000:18:311728:40:1097,9-902,1050:11317,2
467KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10500:56:141920:50:0297,2-902,8350:34103,7
468KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 40411602:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
469PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 4089400:38:001466:44:1192,5-907,4700:24146,1
470CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 4018503:26:431800:23:5892,4-907,6302:1426,8
471OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 4059100:38:351440:29:0090,1-909,9140:25140,1
472KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4069800:55:371270:16:1389,6-910,3990:3796,7
473SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 4119401:53:381873:32:4888,8-911,2301:1646,9
474DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 40710200:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
475SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 4089401:53:381873:32:4886,8-913,2001:1845,8
476FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 38911800:55:511752:26:1984,3-915,6600:3990,6
477PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 4129201:56:391440:31:2884,0-916,0301:2343,2
478SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 4138200:43:381754:25:5083,1-916,8700:31114,3
479GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 37911001:06:501896:38:4882,1-917,9170:4873,7
480BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI10101:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
481TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 4179001:13:09217:07:0279,2-920,8430:5564,9
482NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners9100:52:22697:49:5871,3-928,6900:4481,7
483LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 36010901:13:471511:28:1171,2-928,7871:0257,9
484SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 42710000:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
485MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39110900:49:161224:41:3468,6-931,4000:4383,5
486GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza9400:46:22865:15:0868,5-931,5000:4088,6
487MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 4139900:37:371777:19:0767,1-932,9300:33107,0
488PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 37711401:21:281821:44:0865,2-934,8111:1448,0
489DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 26212201:01:181760:43:2663,4-936,5730:5762,1
490JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 42210501:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
491SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 4238601:17:08912:44:1462,7-937,2901:1348,8
492SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club10800:07:231920:57:5161,6-938,4300:07500,3
493HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 4258901:19:46363:35:4661,1-938,9101:1846,0
494SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club11301:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
495KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion10314:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
496FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 42910200:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
497WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners8800:57:05943:44:3957,8-942,1830:5960,8
498ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners8700:30:561344:33:1757,3-942,7400:32111,1
499GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 43111000:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
500KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team10400:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
501ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 39712000:44:001465:08:0048,5-951,4900:5466,2
502DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 43210203:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
503KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 40012000:55:141297:08:0045,1-954,9101:1349,0
504HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 44910601:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
505SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+10101:30:221897:48:1441,2-958,8002:1127,4
506P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM10900:15:491922:00:0938,4-961,6340:24145,5
507WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 45310802:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
508BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 4549201:16:3197:35:1737,6-962,4002:0229,5
509SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 4408401:11:32167:48:0036,3-963,6531:5830,5
510STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 4428401:30:2394:18:1335,9-964,1462:3123,8
511KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary8900:32:251896:41:0335,6-964,3800:5465,9
512WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+9701:08:221536:45:0030,3-969,7002:1526,6
513MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza11203:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
514ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu10600:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
515KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 45010201:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
516HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 45110100:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
517KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski10100:58:21346:22:2723,2-976,8462:3123,8
518JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 46310104:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
519GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski10100:50:091858:21:2320,4-979,5822:2724,4
520DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 44110503:34:39426:47:4720,1-979,88610:405,6
521DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team10901:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
522PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 46811300:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
523ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run10102:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
524KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team10000:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
525SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 47111300:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
526DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 45410200:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
527STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane8701:46:2701:46:2716,3-983,7106:329,2
528SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 47211801:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
529WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 4578700:49:1849:03:0212,9-987,1203:4915,7
530TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 4598701:02:1501:02:1511,1-988,9505:3810,7
531CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 47511001:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
532GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 4769401:05:52304:31:1210,2-989,7556:259,3
533BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry9700:35:1548:29:579,3-990,6803:4615,9
534SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 48111202:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
535BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46110101:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
536KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 4829301:18:0001:18:008,0-991,9609:426,2
537WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca8801:07:0600:53:306,1-993,86010:555,5
538UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 4869404:00:0004:00:006,0-994,00040:001,5
539KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 48710300:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
540KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48812000:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 540 wynik(ów)