RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1081
Wystartowało:
947
Nie ukończyło:
819
Ukończyło:
128
Na trasie:
819
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K22K 43912163:17:5705:44:342163:17:571 000,00,0000:20174,1
2ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K23K 44922184:37:5500:27:552160:37:55991,8-8,2150:012 131,6
3KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 59Mafia Team Lubliniec932209:04:1302:29:202161:04:13984,6-15,4280:09395,6
4ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K24K 45942246:53:4804:07:162174:53:48962,5-37,5150:15233,5
5ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K25K 46952257:59:3401:01:132161:59:34962,3-37,6900:03943,2
6PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K26K 47962266:10:1401:46:312156:34:35958,1-41,8650:06539,7
7SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 60Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:2800:53:312161:52:28952,1-47,9400:031 067,4
8SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K27K 48962273:08:0102:10:082161:55:18951,0-49,0270:08438,5
9PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 61942239:01:4604:08:062144:49:14948,0-51,9550:15229,3
10DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 50982336:10:5904:07:282168:11:58940,1-59,9370:15227,9
11MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M23M 66Mafia Team Lubliniec992353:24:2701:14:492161:24:27935,2-64,8000:04750,0
12HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 62952257:53:2103:10:342137:53:21933,8-66,2200:12294,0
13SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 63Mafia Team Lubliniec982327:17:1501:30:392162:24:10932,0-68,0220:05616,9
14DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 709901:13:452161:31:51920,5-79,4700:04748,9
15DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 681022424:51:2700:52:222160:51:27899,2-100,8400:031 030,2
16ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 54Aktywni Rydułtowy1042472:49:5101:13:042160:49:51896,5-103,4850:04736,2
17SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 64982330:33:0303:39:362162:33:03893,0-106,9860:14244,0
18SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K7K 49982330:33:0303:39:362162:33:03893,0-106,9860:14244,0
19STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 571112649:44:1800:39:232168:58:36884,0-115,9690:021 346,8
20SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 69Klub Biegacza Fartlek1052497:26:3503:55:592137:26:35881,7-118,3460:16224,2
21GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+10102:14:482161:42:46877,8-122,2100:09390,7
22MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K28K 51992356:59:0502:02:362163:59:55871,8-128,1820:08426,7
23GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 779901:39:272167:50:05863,8-136,1940:06521,1
24BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M24M 671012400:54:3901:05:492160:54:39858,6-141,4500:04782,7
25TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 60Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10001:13:452137:03:56854,8-145,1600:05695,5
26BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K29K 53Kobiety na 5+1002381:31:4301:41:592165:31:43850,1-149,8730:07500,2
27KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 55Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:3701:30:292150:10:46849,9-150,1130:06563,6
28WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 7210202:00:002161:18:00848,4-151,6200:08424,2
29CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 739502:12:142166:46:53845,9-154,1420:09383,8
30LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M30M 819500:48:182160:44:00835,2-164,8100:031 037,5
31PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M21M 7310001:11:332160:16:57829,0-171,0400:05695,1
32MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 56Kobiety na 5+1112645:40:0101:14:582165:40:01822,1-177,8770:05658,0
33SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 82Mafia Team Lubliniec9801:15:022160:59:29816,6-183,4370:05653,0
34MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K45K 78Rebellion Of Free Runners9302:00:002160:30:00805,3-194,6700:08402,7
35CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 521002381:25:2500:54:332157:25:18798,6-201,3720:04878,4
36MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 6210102:30:062161:18:47798,6-201,4000:11319,2
37RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M22M 789902:31:072167:53:14772,5-227,5390:11306,7
38PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 89Mafia Team Lubliniec9800:54:422147:39:27750,5-249,4990:04823,2
39KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K41K 6910800:41:002081:04:03750,2-249,7990:031 097,9
40PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K10K 84Rebellion Of Free Runners9200:38:402165:51:04747,0-253,0290:031 159,1
41DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 65992349:40:2200:38:432161:42:57740,4-259,5970:031 147,4
42WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K32K 581132676:56:0701:37:252155:37:50738,2-261,8190:07454,7
43ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 7910101:04:002163:03:00720,3-279,6900:05675,3
44MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 7410601:32:162160:28:22719,0-280,9600:07467,6
45BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K43K 71Kobiety na 5+11000:53:542147:15:51717,5-282,5180:04798,7
46GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 91BIEGIGORSKIE.PL9603:14:482114:03:30715,4-284,6000:16220,3
47PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M28M 7611700:21:512097:11:44701,5-298,4940:011 926,3
48GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 75Kobiety na 5+10801:01:562136:58:48701,1-298,8880:05679,2
49SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M32M 85Mafia Team Lubliniec10301:26:382161:46:53698,9-301,1000:07484,0
50DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 59Kobiety na 5+1182819:36:3801:10:142171:36:38698,3-301,7480:06596,5
51KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M34M 8826 211400:31:082169:02:30694,3-305,7120:021 338,0
52PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K53K 96Rebellion Of Free Runners9301:09:352161:01:30691,0-308,9920:06595,8
53PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M31M 103TL Athletics Jastrzębie10801:06:561465:44:14690,8-309,1740:05619,3
54GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M36M 9010401:06:112165:25:15683,3-316,7180:05619,4
55SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 8010901:36:182160:43:23682,7-317,2900:08425,4
56RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M27M 9510904:27:082163:20:58682,4-317,5700:23153,3
57DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 86Klub Biegacza Fartlek11202:08:212098:44:15680,6-319,4440:11318,1
58DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M40M 1009703:50:242129:59:25680,5-319,5040:20177,2
59KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K13K 889900:56:192151:51:30679,1-320,8770:04723,5
60DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K48K 83Miraz Race Team10401:24:282138:06:29672,3-327,7200:07477,5
61BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 8411301:24:292160:18:11663,5-336,4690:07471,2
62ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K37K 6511501:40:082161:05:26661,5-338,4900:09396,4
63NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K12K 879900:16:092160:59:57655,5-344,5050:012 435,3
64PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 859905:00:392160:53:20655,2-344,8500:27130,7
65MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 9110003:30:292161:06:23645,5-354,4900:19184,0
66BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 9211600:59:202156:34:49641,8-358,1650:05649,0
67KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M45M 111Rebellion Of Free Runners9201:10:162160:20:01639,6-360,3570:06546,2
68GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 101BIEGIGORSKIE.PL10603:27:312088:56:42637,6-362,4350:19184,3
69NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K16K 989701:10:412172:45:21631,9-368,0620:06536,4
70OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K42K 70Kobiety na 5+11500:28:042113:00:39628,2-371,7900:021 343,0
71BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners9901:26:492165:49:08626,1-373,9050:08432,7
72MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M47M 11410101:05:001337:12:40625,0-375,0010:06576,9
73KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 9310201:28:092151:26:53623,1-376,8570:08424,1
74LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M49M 118Damy Rade Zegrze9301:07:531868:12:26617,5-382,5280:06545,8
75MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M25M 7111700:39:172148:02:06615,5-384,5380:03940,0
76SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K51K 9010900:50:272130:48:56597,0-402,9520:05710,1
77WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 82Kobiety na 5+11003:52:222174:18:46597,0-403,0190:23154,1
78WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M48M 11511000:57:222127:02:18593,5-406,4670:05620,8
79SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M29M 9911401:23:542162:26:15590,9-409,0830:08422,6
80CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M32M 10511102:21:342161:23:16587,7-412,3000:14249,1
81BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 1209800:56:192137:49:18581,7-418,2540:05619,8
82SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M35M 126Rebellion Of Free Runners9200:50:582135:26:48574,9-425,0620:05676,8
83MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M18M 117Mafia Team Lubliniec10201:45:562149:25:00569,3-430,6890:11322,5
84DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 10211300:54:072136:10:27567,0-433,0310:05628,6
85MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K59K 114PoWoli do Celu9401:09:112113:11:40566,6-433,4480:07491,3
86DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M39M 97GB. Galopujące Ślimaki11602:27:342165:07:57556,8-443,1600:15226,4
87SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 101Kobiety na 5+11501:40:002113:08:08554,6-445,4100:10332,8
88KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec10101:07:442092:42:44554,4-445,6480:07491,1
89NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 1229901:04:332027:44:47552,8-447,2260:07513,8
90BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M36M 129HRmax Żory10702:07:112139:53:15552,4-447,5900:13260,6
91KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 1259700:53:492161:41:27549,2-450,8270:05612,3
92GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M22M 128Mafia Team Lubliniec9500:46:152149:25:41546,3-453,6690:05708,8
93MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M51M 127Poranny Beskid Run10004:48:202050:36:45544,6-455,3780:31113,3
94HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 105Kobiety na 5+11603:52:272166:47:50543,5-456,5460:25140,3
95SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M43M 109Harpagan Sosnowiec10102:32:582158:05:53542,5-457,5390:16212,8
96GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 7711600:52:582139:07:01542,0-458,0000:05614,0
97MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M34M 124Mafia Team Lubliniec9900:58:202161:43:02532,5-467,4820:06547,7
98ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K65K 131BiegamBoLubięZąbkiTeam10400:44:281713:09:34530,0-470,0220:05715,1
99PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 9211601:12:222160:22:06528,0-472,0100:08437,8
100KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M53M 132WKB META LUBLINIEC9900:59:261976:12:18528,0-472,0110:06533,0
101TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 116Kobiety na 5+11603:57:042160:44:02525,5-474,4980:27133,0
102POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 10710804:27:322161:09:54523,9-476,0870:30117,5
103BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K56K 108Kobiety na 5+11703:01:292161:04:38522,9-477,0580:20172,9
104SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M20M 12111505:26:462136:53:40522,4-477,6200:3795,9
105LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M21M 123Zabiegana Rodzina9800:07:062166:33:40521,8-478,2330:004 409,3
106DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 1119802:16:302160:09:55516,0-484,0290:15226,8
107MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K29K 138Milbrant Team RS9601:30:232021:45:40513,4-486,6090:10340,8
108PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 109Kobiety na 5+10301:36:032166:34:38513,2-486,8200:11320,6
109SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 12811000:25:002161:00:00510,7-489,3300:021 225,6
110BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K57K 110Kobiety na 5+10401:32:392171:33:27505,3-494,6680:11327,3
111GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K68K 141Rebellion Of Free Runners9200:29:412160:36:02503,2-496,8330:031 017,1
112KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M55M 1369803:07:542112:51:39499,0-501,0360:22159,3
113FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K58K 113Klub Biegacza Fartlek11600:41:172166:37:03498,7-501,3040:04724,8
114KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 14010201:52:412137:18:10498,0-502,0100:13265,2
115JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K70K 143Damy Rade Zegrze9402:00:401323:15:34496,1-503,9020:14246,7
116WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M59M 144TacyMy9901:30:022022:32:16494,6-505,4160:10329,6
117ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K16K 12710300:42:002160:44:18491,0-509,0170:05701,4
118SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 112Klub Biegacza Fartlek11001:26:022149:21:03490,4-509,6430:10342,0
119KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 10611600:46:572163:38:06487,8-512,1800:05623,4
120NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K20K 149Nessi Team10700:49:012150:31:36483,6-516,3700:06592,0
121MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 117Kobiety na 5+11201:06:342165:31:18479,6-520,3960:08432,3
122MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M52M 130Biegiem przez życie10001:29:042150:49:10478,3-521,7470:11322,2
123MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K33K 1509501:50:031849:13:25476,5-523,4700:13259,8
124KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K10K 1369801:02:132113:15:00474,8-525,2160:07457,9
125KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M40M 1439701:16:412131:23:15474,7-525,3140:09371,4
126MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M60M 14511102:12:072165:11:28473,7-526,2620:16215,1
127MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 1469901:07:141873:42:26470,0-530,0250:08419,4
128BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M25M 14111100:58:462064:43:54467,0-533,0000:07476,8
129WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K17K 99Kobiety na 5+11504:36:312154:17:14465,9-534,0890:35101,1
130ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K75K 1579900:27:221945:39:16462,6-537,4500:031 014,1
131JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M16M 155Damy Rade Zegrze9701:30:492166:32:56459,6-540,3560:11303,7
132DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K69K 1429902:56:202137:40:03457,7-542,2800:23155,7
133KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M28M 157Zabiegani Częstochowa10201:28:412031:13:24457,0-542,9610:11309,2
134ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M39M 137MARO Team Jastrzębie-Żory10103:49:122155:51:17449,4-550,5720:30117,7
135MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K37K 16310401:01:011538:33:19447,3-552,7340:08439,8
136BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K72K 14510201:28:052162:37:07440,6-559,4500:11300,1
137TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M65M 1599600:42:552157:26:29438,1-561,9220:05612,5
138NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 1599604:57:002160:12:42434,1-565,9500:4187,7
139PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K31K 14010601:24:012136:48:54433,0-567,0200:11309,2
140WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 1649200:29:572166:03:21432,7-567,2600:04866,9
141GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M61M 14710301:39:362137:23:03431,6-568,4100:13260,0
142JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M63M 152HRmax Żory10200:45:262160:47:34431,2-568,8490:06569,4
143ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 14710301:29:362113:47:14430,7-569,2700:12288,4
144BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 151Nocne sępy10802:00:302154:47:12430,1-569,9240:16214,1
145MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M24M 13811601:16:312179:02:36422,7-577,3040:10331,5
146SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K83K 176Klub Biegacza Fartlek11701:26:242054:37:02421,4-578,5730:12292,7
147FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K40K 177Pędzące Leniwce9701:35:352140:21:20421,1-578,9050:13264,3
148SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K76K 16010101:20:452165:13:59420,9-579,0520:11312,8
149ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 15410201:02:362161:11:15420,3-579,7300:08402,8
150KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 15110101:44:422166:59:00420,2-579,8100:14240,8
151KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M46M 1739301:42:072057:45:34414,7-585,2800:14243,7
152ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K78K 16610001:25:452137:20:21413,4-586,5960:12289,3
153PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 1659802:20:022113:11:13412,8-587,2400:20176,9
154MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M66M 16010001:03:432137:37:29410,7-589,2700:09386,8
155SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K25K 125Klub Biegacza Fartlek11600:59:262102:47:29409,4-590,6310:08413,3
156PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K66K 133Kobiety na 5+11002:01:362150:17:14404,7-595,3000:18199,7
157ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M29M 158LUBAWA BIEGA10600:20:572160:34:43402,6-597,4500:031 152,9
158LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M31M 1659906:49:422044:44:38400,7-599,2881:0158,7
159MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K82K 171PoWoli do Celu9601:50:231944:49:55400,1-599,9100:16217,5
160MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 181Nordic Walking Lyski9602:40:142065:49:19399,1-600,9160:24149,4
161MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K87K 1889600:45:572170:07:45396,6-603,3690:06517,9
162SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K88K 189Pędzące Leniwce9901:00:312027:34:53396,6-603,3700:09393,2
163MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 121Nordic Walking Lyski11400:13:462135:15:38395,7-604,2790:021 724,7
164ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M48M 184Rebellion Of Free Runners9201:09:422117:25:25395,7-604,3100:10340,6
165PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M72M 185Mafia Team Lubliniec9600:56:461802:34:33392,5-607,4880:08414,9
166SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M39M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9301:58:222136:59:24392,2-607,7900:18198,8
167BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M17M 17110402:50:512138:40:56392,0-608,0130:26137,7
168MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M69M 17010303:07:212165:29:59384,8-615,1930:29123,2
169GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 186SNPTT Zakopane10502:18:482160:48:48383,8-616,1900:21165,9
170GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M76M 1929202:17:002112:39:27383,0-616,9660:21167,8
171RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M35M 175Mafia Team Lubliniec10200:59:522137:04:11378,2-621,7910:09379,1
172KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K90K 19310705:25:272136:58:12376,6-623,3800:5169,4
173KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K42K 1879802:31:202161:13:34376,4-623,5840:24149,2
174WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M80M 1999404:13:232137:13:36376,2-623,8000:4089,1
175PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 1789903:49:282150:28:54375,9-624,1010:3698,3
176KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M78M 195MARO Team Jastrzębie-Żory9600:41:392164:55:59374,9-625,1140:06540,1
177KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M70M 17710201:00:532160:38:33371,6-628,3710:09366,2
178GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M41M 198Biegamy Razem Władysławowo10301:19:001725:56:27370,5-629,4860:12281,4
179KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M34M 17410301:05:282134:38:42369,7-630,2970:10338,8
180BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M82M 203Biegamy Razem Władysławowo10500:55:422142:04:15365,4-634,5880:09393,6
181RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 2089800:42:261656:43:30363,6-636,3600:07514,2
182LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K44K 19110002:05:002161:26:00361,6-638,3800:20173,6
183WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K16K 20610501:04:472160:29:18359,6-640,3900:10333,1
184WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K27K 13211600:59:232160:35:02359,6-640,4380:09363,3
185BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M9M 205Nocne sępy10702:00:172136:48:18359,5-640,5500:20179,3
186ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 161Kobiety na 5+11301:38:542160:51:00357,2-642,8000:16216,7
187BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M18M 17810701:02:422160:01:49355,3-644,7080:10340,0
188RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 1909800:58:292137:24:27354,2-645,8270:09363,4
189WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K48K 20010503:00:011922:09:09352,4-647,6000:30117,5
190ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K29K 21410501:44:451248:44:25351,9-648,0700:17201,6
191RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M67M 16111300:40:162117:50:00350,8-649,2160:06522,7
192TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 19910100:53:362166:33:41347,1-652,9190:09388,5
193BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M8M 1969900:40:212167:03:07345,8-654,1710:07514,2
194ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K86K 18510800:41:002160:42:00344,4-655,5980:07504,0
195JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K24K 18311700:36:512137:23:10340,7-659,3000:06554,7
196SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K46K 19710001:36:552090:28:26339,6-660,4270:17210,2
197MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K14K 169Klub Biegacza Fartlek11601:00:102097:16:49339,2-660,8060:10338,3
198KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 22010000:40:541366:59:14335,0-664,9760:07491,5
199DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K80K 168Klub Biegacza Fartlek11601:00:332126:51:38334,0-665,9780:10331,0
200TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K50K 20710101:38:542136:57:19332,4-667,6470:17201,6
201CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K94K 20210101:19:302154:04:49330,9-669,1030:14249,7
202TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M52M 223Rebellion Of Free Runners9200:25:082169:39:51327,8-672,2330:04782,5
203ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K104K 22811601:41:152164:03:49327,1-672,9340:18193,8
204DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M44M 214Damy Rade Zegrze9900:34:482145:34:13327,0-673,0430:06563,7
205DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M42M 20210101:20:002113:06:00326,9-673,0600:14245,2
206KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M77M 193Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9901:02:052155:55:57325,4-674,6090:11314,5
207WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M93M 227PoWoli do Celu9601:00:002064:50:52324,5-675,5100:11324,5
208BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 216HRmax Żory10300:55:222136:35:11324,1-675,8700:10351,3
209CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M83M 20410101:19:302161:31:23322,8-677,1720:14243,6
210DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K21K 15611703:28:192168:17:48320,1-679,9040:3992,2
211TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K56K 2299600:38:392157:22:29319,2-680,7860:07495,5
212KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K98K 211HRmax Żory10601:04:462167:33:50317,2-682,8360:12293,8
213MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K18K 2259800:17:312088:19:19316,8-683,2400:031 085,0
214WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M87M 211Biegiem przez życie9901:28:552089:56:34316,5-683,4740:16213,6
215MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K105K 23410202:44:111561:29:59315,2-684,7600:31115,2
216MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K106K 23510001:48:501320:37:40312,9-687,0800:20172,5
217WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K17K 21011601:07:462144:54:52312,7-687,3300:13276,8
218PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M46M 2199801:09:532136:22:34312,5-687,4900:13268,3
219BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K32K 238HRmax Żory10502:19:362089:41:49311,9-688,0810:26134,1
220STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K61K 2429301:02:262122:47:36307,9-692,1220:12295,9
221STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M55M 2399301:21:132161:08:54307,2-692,8100:15226,9
222BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 2449300:40:552160:51:26305,9-694,1500:08448,5
223GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K15K 173B4TEAM11000:41:392143:28:30303,8-696,2210:08437,6
224ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K52K 219WOLF TEAM10601:09:292113:38:21300,3-699,7200:13259,3
225KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K57K 2319601:04:272137:13:21300,3-699,7200:12279,5
226WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K107K 2379300:44:222065:39:09299,5-700,4990:08405,0
227ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 182B4TEAM11101:07:212119:25:10298,5-701,4510:13266,0
228RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K34K 24811105:33:591393:16:55295,3-704,7501:0753,0
229ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 20311402:02:012160:19:41295,2-704,8440:24145,1
230STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M51M 2479200:44:052059:19:12294,7-705,2830:08401,1
231WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M86M 21010800:46:402112:25:00293,6-706,3600:09377,5
232DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K19K 23010300:32:182161:16:13291,0-709,0000:06540,6
233TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M96M 23011201:17:412089:41:20287,8-712,2250:16222,3
234ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K58K 23210101:13:002164:03:36287,2-712,7600:15236,1
235RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M104M 2489601:13:532073:06:47285,2-714,7610:15231,6
236PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M97M 2329500:55:332093:25:07285,0-715,0110:11307,8
237MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M52M 250Biegiem przez życie10200:44:131943:34:43284,9-715,0770:09386,6
238ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K20K 2559906:23:342099:34:38282,5-717,4791:2144,2
239CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M22M 233Damy Rade Zegrze10001:03:502097:19:31281,3-718,6810:13264,4
240NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M48M 23110102:37:232156:05:15280,8-719,2210:33107,0
241BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K33K 247Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane10901:56:552162:17:01274,2-725,8300:25140,7
242ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K116K 262Kobiety na 5+10102:22:402065:18:15265,1-734,8700:32111,5
243KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K113K 25110101:17:172136:54:55263,6-736,4400:17204,6
244GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M100M 23610600:41:372160:31:05261,5-738,5300:09377,0
245FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M105M 25410001:37:072160:58:09260,2-739,8160:22160,7
246KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K111K 24910200:39:112113:09:43258,8-741,2100:09396,3
247SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K35K 267RUNTEAM PAWŁOWICE10200:32:492065:02:07256,7-743,3400:07469,3
248ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K72K 2689601:29:452031:54:32255,1-744,8700:21170,6
249SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M45M 216UKS Orły Zakopane11200:37:072135:37:45252,6-747,3520:08408,4
250MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K108K 24111201:22:492138:48:32252,6-747,3810:19183,0
251TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K65K 25410302:04:242139:02:54252,0-748,0260:29121,5
252CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K20K 25910900:28:352136:37:50251,8-748,2500:06528,5
253POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M106M 26010100:54:432065:15:54249,8-750,2200:13273,9
254DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K70K 263Wataha Team9600:37:372161:27:41247,7-752,3400:09395,0
255KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K22K 27610900:40:382108:18:50245,6-754,3980:09362,7
256SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 2769701:52:152112:54:17245,0-754,9800:27131,0
257GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M110M 272Akademia Sportowa Lubliniec9601:04:292148:58:52243,4-756,6000:15226,5
258FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M60M 2789800:44:311921:03:44242,8-757,1900:11327,3
259KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M108M 2669502:38:512161:06:55242,2-757,7970:3991,5
260WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 2759902:25:592137:36:06238,6-761,3800:3698,1
261WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K69K 26010100:52:162160:22:15236,1-763,9500:13271,0
262SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes11600:44:042069:40:50230,4-769,6380:11313,7
263BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M16M 290Rebellion Of Free Runners9600:50:281425:24:06230,3-769,7290:13273,8
264WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 2909602:15:001827:00:00228,8-771,1800:35101,7
265FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 2819901:15:202112:44:16227,8-772,1700:19181,5
266MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K126K 291BiegamBoLubięZąbkiTeam9900:33:061979:22:42226,9-773,0710:08411,4
267MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M65M 294Biegiem przez życie9900:47:501945:11:57226,9-773,1090:12284,6
268BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K127K 292Rebellion Of Free Runners10001:13:191660:05:09226,9-773,1120:19185,7
269MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K75K 283MALINOWE GWIAZDY9602:00:472113:38:39226,7-773,3500:31112,6
270MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M103M 24611000:52:342162:38:52223,2-776,7510:14254,8
271NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M17M 296Zabiegana Rodzina9800:09:562136:35:50222,3-777,6790:021 342,9
272ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M67M 29710000:12:261928:58:33221,5-778,4760:031 069,0
273CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K120K 277Nordic Army10501:36:162161:18:12221,2-778,7600:26137,9
274SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K38K 2889902:35:001081:09:00219,8-780,2500:4285,1
275GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 2749901:29:412089:57:18219,7-780,3020:24147,0
276MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K74K 272Nessi Team10601:53:342116:05:49216,5-783,5400:31114,4
277NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M24M 27510500:36:162160:00:50215,2-784,7790:10356,1
278KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K123K 28610100:45:032136:37:41214,0-786,0400:12285,0
279SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K79K 3029901:13:40985:53:40213,9-786,0600:20174,2
280SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K80K 3039900:45:511977:46:49213,5-786,4850:12279,4
281GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 30010400:35:072160:24:05205,7-794,3200:10351,4
282ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K83K 307Pędzące Leniwce9801:36:091217:39:32205,6-794,4360:28128,3
283HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K81K 304Mafia Team Lubliniec10200:31:422115:06:54203,3-796,6610:09384,9
284WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K133K 311Nordic Walking Lyski9502:40:001805:31:00190,5-809,5300:5071,4
285DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M116M 28310800:34:542168:31:02190,0-809,9690:11326,7
286MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M123M 3029700:52:392089:04:26188,4-811,6260:16214,7
287GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K85K 31910100:52:031993:15:18182,4-817,6500:17210,2
288WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K128K 29310300:45:342140:12:18181,9-818,1500:15239,5
289GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M22M 325BIEGIGORSKIE.PL9400:40:481993:26:32181,1-818,9250:13266,3
290WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K87K 321Pasjonaci Słupca11600:52:561922:36:00179,5-820,4840:17203,5
291PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K140K 32210302:31:00842:53:05178,9-821,1500:5071,1
292GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M126M 30710400:39:282160:23:31178,3-821,7100:13271,0
293MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K141K 3259900:37:072168:50:05173,2-826,8220:12279,9
294HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K135K 31310400:44:202112:31:37172,7-827,2800:15233,8
295NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 337Zabiegana Rodzina9801:02:112162:28:20170,2-829,8110:21164,2
296BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K92K 329Siostry10200:31:531105:07:08168,5-831,4900:11317,1
297CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K142K 3309601:15:291993:49:05168,5-831,4900:26133,9
298JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M137M 3419601:41:071704:38:44165,6-834,4240:3698,2
299TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M74M 34310201:43:351848:09:37163,8-836,1840:3794,9
300PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 331Wataha Team9600:57:012161:03:07160,2-839,7700:21168,6
301SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M26M 3359901:14:152013:31:01160,1-839,8710:27129,4
302PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M129M 32710700:35:441944:39:54159,5-840,4900:13267,8
303KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K143K 332PoWoli do Celu9702:58:002089:13:46159,1-840,9501:0753,6
304GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K88K 3239900:32:402002:14:36158,8-841,1730:12291,7
305URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M20M 31410400:39:392120:12:24155,5-844,4610:15235,4
306TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M79M 33810700:33:352160:52:06155,4-844,6020:12277,6
307ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M81M 346PoWoli do Celu9901:12:55480:27:22155,0-844,9800:28127,6
308MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 3429500:40:141921:00:35152,3-847,6900:15227,1
309PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K86K 32011600:31:122064:49:35147,2-852,8280:12283,0
310WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 3459600:13:002161:21:00145,0-855,0000:05669,2
311NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 3599523:00:001178:01:00143,4-856,5809:376,2
312ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M80M 34211000:27:382068:56:45143,0-857,0170:11310,5
313KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 360GB. Galopujące Ślimaki11001:45:001536:31:39142,4-857,6100:4481,4
314CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K95K 3389500:32:302129:24:06140,4-859,5750:13259,2
315CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K105K 3589603:07:461560:47:11133,9-866,1201:2442,8
316SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K151K 359Biegamy Razem Władysławowo9600:47:371543:47:38133,5-866,5310:21168,2
317FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 367AKTYWNA PSZCZYNA10300:58:272018:02:08132,0-868,0480:26135,5
318MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K107K 36310602:08:27696:22:35131,2-868,8400:5861,3
319SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M143M 3699901:40:111945:49:17130,0-869,9610:4677,9
320MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M86M 35810002:37:332160:41:46127,7-872,3101:1448,6
321HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 3719601:09:331368:21:02127,0-872,9800:32109,6
322MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M89M 3722Tm4,79700:49:202112:24:33126,8-873,1940:23154,2
323GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K108K 365Siostry10200:41:21961:07:06126,5-873,5500:19183,5
324MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M75M 316TL Athletics Jastrzębie11601:51:261961:07:51123,8-876,2280:5466,6
325WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M29M 37410501:00:182064:29:05123,5-876,4800:29122,9
326PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K109K 3689900:51:251260:41:53123,0-877,0160:25143,5
327OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M85M 35610701:09:082019:45:08122,7-877,3180:33106,5
328MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 33411500:55:05286:39:24121,5-878,4870:27132,4
329PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M90M 3769500:26:031437:44:47119,9-880,0670:13276,2
330GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K31K 373SNPTT Zakopane9600:44:051416:57:33116,7-883,3400:22158,8
331KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M30M 3789201:29:241033:34:41116,1-883,9300:4677,9
332ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K32K 37510401:00:001368:46:00115,0-885,0000:31115,0
333GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K161K 3809702:04:041729:11:38114,1-885,8801:0555,2
334KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K153K 364Klub Biegacza Fartlek11601:51:261906:19:05113,8-886,1740:5861,3
335KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K162K 382Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9901:12:302136:50:02111,7-888,3450:3892,4
336GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K113K 386Kobiety na 5+11006:02:03341:59:24107,4-892,5883:2217,8
337CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K114K 3879400:23:451056:16:15106,9-893,1200:13270,0
338RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M148M 3839801:33:07432:35:58104,5-895,5500:5367,3
339KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K115K 391PoWoli do Celu10002:04:14505:36:30103,1-896,8801:1249,8
340STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K116K 39210000:33:42744:42:26102,8-897,2500:19182,9
341DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K117K 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9900:37:001416:29:00102,6-897,3630:21166,4
342KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 39411404:01:002137:08:00102,3-897,6702:2125,5
343ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M93M 38911404:00:002137:08:00101,0-899,0402:2225,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
344SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K168K 3979301:09:571873:58:4698,9-901,1390:4284,8
345SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 3929400:18:311728:40:1097,9-902,1050:11317,2
346DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M64M 27111601:27:382145:00:2896,6-903,4160:5466,1
347KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 39911002:03:351705:21:5595,5-904,4691:1746,4
348KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 4009200:55:371270:16:1389,6-910,3990:3796,7
349FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M147M 38211200:32:172088:26:1989,6-910,4000:21166,5
350DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M153M 4019600:31:521539:23:0288,4-911,6390:21166,4
351GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K110K 36910400:40:282064:38:4887,6-912,4440:27129,8
352PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M144M 37010802:48:382152:58:2987,5-912,4591:5531,1
353LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K157K 37410300:48:062040:16:1387,4-912,5860:33109,0
354MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 39110301:25:422112:41:3487,1-912,9000:5961,0
355BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 408LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI9501:14:28505:26:1382,0-917,9820:5466,1
356SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K39K 416BestFit Club10200:07:522064:57:5169,3-930,7100:06528,5
357SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K176K 4179400:40:01600:38:0169,1-930,8700:34103,7
358MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 4199300:37:371777:19:0767,1-932,9300:33107,0
359JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 4169901:55:31939:33:2163,4-936,5901:4932,9
360SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 421BestFit Club10701:30:41624:34:5459,4-940,5701:3139,3
361SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K178K 425Kobiety na 5+9501:07:322089:48:1459,3-940,7501:0852,6
362KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 422HDK Legion9714:00:00552:52:0359,1-940,87014:124,2
363FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M105M 4239600:46:551536:42:4358,4-941,6360:4874,6
364P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K36K 409B4TEAM10300:27:522169:51:0656,7-943,2590:29122,2
365GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M163M 42610400:59:30277:13:3053,1-946,9491:0753,5
366KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K182K 434Fuchs Oil Team9800:30:201815:21:5151,8-948,1750:35102,5
367DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 4299603:24:4197:34:2347,7-952,2604:1714,0
368HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K133K 44110001:00:27288:37:5343,1-956,9001:2442,8
369WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K46K 44510202:40:53169:59:0638,0-961,9964:1314,2
370KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M164M 432Nordic Walking Lyski9501:23:252122:22:2731,0-969,0112:4122,3
371MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M167M 442Cewicki Klub Morsa i Biegacza10603:06:1772:44:1629,5-970,4516:189,5
372ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K136K 454PoWoli do Celu10000:53:25169:15:4529,5-970,5301:4833,1
373GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K183K 444Nordic Walking Lyski9501:26:462122:21:2328,6-971,4043:0219,8
374KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M107M 4449601:49:401032:20:1826,7-973,2604:0614,6
375HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M108M 4469500:50:00336:44:0024,1-975,9002:0428,9
376DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M39M 4459900:43:532016:58:1622,6-977,4171:5630,9
377JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K50K 4579504:07:2727:00:3622,3-977,71411:065,4
378DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K188K 460Nessi Team10301:42:0096:48:1520,1-979,9505:0511,8
379PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K140K 46110700:27:49864:20:2819,1-980,9501:2741,1
380ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M169M 449Poranny Beskid Run9502:40:5702:40:5719,0-980,9608:277,1
381KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K141K 462Fuchs Oil Team9400:31:33312:30:2318,7-981,2711:4135,6
382SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K142K 46410700:34:15253:22:4017,7-982,3151:5631,0
383DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M170M 4509600:40:2384:19:0117,5-982,5292:1826,0
384SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K143K 46511201:05:5899:14:0215,6-984,3694:1314,2
385CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K190K 46910401:47:2524:32:1610,8-989,1709:556,0
386SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 47610602:15:3502:16:039,1-990,89114:534,0
387BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M175M 4589501:38:27123:11:348,8-991,17411:095,4
388KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K151K 4839700:22:4300:22:433,3-996,6606:488,8
389KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 48411400:44:1300:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 389 wynik(ów)