RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
639
Wystartowało:
538
Nie ukończyło:
534
Ukończyło:
4
Na trasie:
534
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:2783:51:46.00432:34:271 000,00,0005:0111,9
2ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.0441:37:021 000,00,0006:438,9
3SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:1597:04:36.00456:43:151 000,00,0005:4910,3
4TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 4BIEGIGORSKIE.PL35817:12:25132:14:01.0817:12:251 000,00,0007:567,6
5PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K1K 1Kobiety na 5+37194:38:05.0866:26:25890,9-109,12913:064,6
6WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M2M 5BIEGIGORSKIE.PL2383:02:49.00506:15:40779,3-220,7506:239,4
7STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 230128:48:04.0687:00:28735,7-264,29410:305,7
8SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M1M 6BIEGIGORSKIE.PL3565:02:56.00793:00:04644,2-355,7606:039,9
9BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M2M 7Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane3895:56:42.00865:05:28639,2-360,7809:006,7
10ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 8BIEGIGORSKIE.PL4086:21:14.00913:23:03618,4-381,5808:227,2
11KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M3M 93759:28:45.00865:31:13601,1-398,9305:5610,1
12KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K2K 33987:18:28.00915:43:43586,4-413,6128:566,7
13LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K3K 434100:11:05.0722:23:32578,0-421,97010:235,8
14SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K4K 52362:45:06.00481:33:53545,8-454,1606:538,7
15SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M3M 10BIEGIGORSKIE.PL3544:38:42.00793:00:09535,4-464,6005:0012,0
16GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 113591:39:02.00793:07:20517,9-482,08010:375,7
17MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K1K 63792:01:43.001468:15:34513,2-486,79010:455,6
18OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M4M 12HRmax Żory3671:30:27.00828:58:23459,3-540,6879:206,4
19DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 73175:53:00.00697:34:45455,2-544,77010:006,0
20ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 8Aktywni Rydułtowy3850:31:55.00864:49:51423,1-576,9307:098,4
21DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 93451:06:45.00793:04:09420,3-579,6807:178,2
22OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 102877:20:19.00627:47:01413,8-586,23011:125,4
23OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 132877:21:50.00627:48:32413,8-586,23011:135,3
24OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 112877:20:58.00627:48:32413,8-586,24011:125,3
25LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 14Zabiegana Rodzina1859:54:54.00395:33:45409,3-590,6908:466,8
26ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M4M 153246:15:07.00721:06:00403,6-596,3806:528,7
27BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M6M 16HRmax Żory3752:42:46.00842:04:35401,6-598,4387:527,6
28MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M7M 173650:56:09.00674:51:25401,5-598,4617:367,9
29WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 182357:08:06.00506:35:46401,5-598,5008:327,0
30PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M8M 193764:01:08.00841:53:28394,3-605,6689:446,2
31PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 201737:04:23.00241:47:25391,4-608,5945:4010,6
32STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 123389:20:29.00744:35:57372,3-627,67014:234,2
33KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 132761:18:32.00600:32:22371,8-628,2009:536,1
34DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 21Klub Biegacza Fartlek3248:33:26.00727:01:55365,1-634,9407:587,5
35PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 143844:36:25.00865:02:21360,9-639,1507:258,1
36PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M3M 22TL Athletics Jastrzębie2851:31:07.00625:03:42351,8-648,2248:476,8
37KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M4M 23Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2135:37:26.00456:10:33350,3-649,7496:069,8
38DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 15Kobiety na 5+3860:25:30.00851:36:38340,1-659,90810:395,6
39SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K9K 163659:01:51.00818:07:48332,0-667,95610:405,6
40KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M6M 24LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI2227:59:10.00464:16:18311,5-688,4955:2311,1
41DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M10M 25GB. Galopujące Ślimaki3654:12:41.00765:19:56307,5-692,51010:345,7
42KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K10K 17Kobiety na 5+3562:55:39.00673:36:45300,5-699,46012:334,8
43KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K11K 18WKB META LUBLINIEC2236:13:47.00505:13:36300,3-699,7007:148,3
44CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K12K 193738:13:56.00764:53:04295,1-704,8567:467,7
45MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 20Nessi Team2544:10:33.00543:26:09293,4-706,5929:026,6
46MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 21Kobiety na 5+35102:04:00.0697:55:06292,9-707,09120:542,9
47BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M5M 262254:13:33.00482:06:46289,0-710,98011:155,3
48BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M11M 273831:04:08.00840:54:39283,9-716,1206:339,1
49KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M12M 28WKB META LUBLINIEC2337:51:32.00508:06:38282,1-717,8608:037,5
50MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K15K 222436:54:56.00541:02:38281,6-718,3517:517,6
51KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K1K 23Biegamy Razem Władysławowo3654:51:57.00784:35:48279,3-720,66911:475,1
52MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 24Kobiety na 5+3546:43:47.00793:07:48277,9-722,14010:055,9
53PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K2K 25BIEGIGORSKIE.PL3228:54:18.00696:58:33277,1-722,9006:159,6
54RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+3049:07:38.00599:13:14276,7-723,25410:395,6
55RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M6M 291925:45:14.00392:01:22274,8-725,2085:3710,7
56SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M13M 30Harpagan Sosnowiec2125:45:50.00384:27:45274,5-725,5415:3710,7
57CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M2M 31Mafia Team Lubliniec2220:14:58.00482:35:33272,5-727,4654:2713,5
58CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M7M 323149:27:55.00697:23:16272,5-727,55010:535,5
59OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M14M 33BIEGIGORSKIE.PL2222:59:11.00505:07:29269,5-730,5205:0711,7
60FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K17K 27Nordic Walking Lyski2549:14:10.00553:34:47268,4-731,59011:005,5
61HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M7M 342331:30:49.00361:53:21266,7-733,3207:058,5
62TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K18K 282726:30:34.00577:27:00265,8-734,1605:5810,0
63MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K19K 29Nordic Walking Lyski3746:49:41.00817:17:31258,1-741,88010:535,5
64DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M8M 353330:18:05.00741:59:26255,5-744,5137:068,4
65NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K4K 30Kobiety na 5+3644:36:23.00806:51:44254,0-746,01210:325,7
66BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M15M 363629:44:31.00787:39:25253,1-746,9457:038,5
67PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 373735:02:25.00818:24:39252,3-747,6888:197,2
68MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M16M 383725:01:38.00842:40:15251,0-748,9875:5810,0
69BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M9M 393334:20:43.00758:23:00248,1-751,9148:187,2
70KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 403157:40:01.00648:53:58246,5-753,52014:024,3
71MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M18M 412135:50:24.00464:49:16242,7-757,2558:516,8
72SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 31Kobiety na 5+3541:37:46.00793:08:08240,0-760,00010:245,8
73KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K20K 322841:04:40.00629:19:17239,5-760,50210:175,8
74HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 33Kobiety na 5+3646:48:55.00798:47:50235,8-764,21611:545,0
75KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M19M 4226 23436:51:42.00776:05:17234,2-765,8439:266,4
76KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K5K 34MALINOWE GWIAZDY1236:52:00.00242:29:00233,9-766,1009:276,3
77STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K21K 353648:05:28.00822:01:10233,9-766,11712:204,9
78KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M4M 43Mafia Team Lubliniec2231:34:32.00481:04:13230,6-769,4168:127,3
79DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M9M 442537:01:30.00552:51:27229,5-770,4709:406,2
80BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 36Kobiety na 5+3540:36:47.00773:31:43228,1-771,89310:405,6
81WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 37Kobiety na 5+3549:30:57.00797:42:24228,0-771,99113:014,6
82OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K23K 38Kobiety na 5+3540:40:56.00769:00:39227,6-772,37010:435,6
83MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M20M 45Mafia Team Lubliniec2326:12:57.00505:24:27225,3-774,6606:588,6
84NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K24K 39Kobiety na 5+2937:17:45.00649:42:04225,2-774,7609:566,0
85DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 402546:16:30.00559:14:17224,1-775,86412:234,8
86WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K25K 413528:21:22.00784:40:12221,6-778,3717:407,8
87HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M21M 46Rebellion Of Free Runners1136:40:55.00239:50:25220,4-779,6349:596,0
88JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 47MARO Team Jastrzębie-Żory1937:21:07.00413:55:13218,6-781,38210:155,9
89POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K26K 422824:07:18.00601:09:54210,4-789,5906:528,7
90SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K2K 431632:30:45.00337:37:22209,8-790,2109:176,5
91WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M22M 483026:47:41.00677:13:28209,7-790,3107:407,8
92BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M10M 493118:43:37.00672:43:54209,4-790,6105:2111,2
93KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M11M 502736:27:41.00600:42:35208,8-791,24110:285,7
94GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K6K 443631:20:22.00675:07:01208,5-791,5309:016,7
95PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K10K 45Rebellion Of Free Runners1220:42:41.00241:43:14203,7-796,3466:069,8
96BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K27K 46Kobiety na 5+3041:58:54.00663:46:38201,8-798,20212:284,8
97MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M12M 511423:59:25.00265:10:45201,7-798,2707:088,4
98KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K28K 47Rebellion Of Free Runners1219:53:59.00265:21:40197,0-803,0106:039,9
99CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K11K 483727:57:14.00812:30:05192,2-807,8038:436,9
100ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K29K 493642:45:26.00654:37:08191,2-808,79613:254,5
101BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M11M 52Nocne sępy2817:59:43.00599:51:18191,0-808,9995:3910,6
102ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K30K 503524:45:26.00793:05:26190,8-809,1607:477,7
103SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 513019:42:00.00673:00:00190,7-809,2906:119,7
104MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 5336113:05:02.0816:37:24189,5-810,47035:471,7
105SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K3K 522942:56:04.00650:33:03186,8-813,18013:474,4
106SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M5M 542942:56:04.00650:33:03186,8-813,18013:474,4
107GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 551918:30:12.00385:41:16186,1-813,9305:5710,1
108MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K12K 532429:13:11.00384:29:28184,4-815,5689:306,3
109GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K32K 54Kobiety na 5+2143:53:44.00433:42:46182,3-817,75014:274,2
110TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 55Kobiety na 5+3643:48:54.00645:47:57182,1-817,85714:254,2
111FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K33K 56Klub Biegacza Fartlek3656:16:05.00803:51:37177,5-822,50819:013,2
112MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K34K 572155:54:01.00409:18:47176,5-823,50019:003,2
113MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M13M 56Milbrant Team RS1617:33:21.00348:18:20176,1-823,9205:5810,0
114KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K1K 582929:05:36.00626:39:23174,0-826,02210:026,0
115KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K14K 593634:51:23.00747:38:06173,8-826,18012:015,0
116WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K15K 603628:13:10.00744:35:02169,2-830,77010:006,0
117GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K35K 61Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2626:08:50.00274:49:49169,2-830,8429:166,5
118SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M14M 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1718:34:58.00323:45:06167,4-832,5756:399,0
119KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 621735:21:36.00337:33:41166,7-833,29012:434,7
120TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M23M 583226:53:52.00697:41:20166,3-833,6709:426,2
121SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M14M 59Mafia Team Lubliniec1820:49:00.00382:09:46164,2-835,7807:367,9
122BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+3734:02:35.00793:55:59163,7-836,33512:284,8
123SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M24M 60Mafia Team Lubliniec2316:56:19.00505:46:53162,9-837,1506:149,6
124MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K3K 64Kobiety na 5+3236:14:15.00664:20:34161,4-838,61113:284,5
125DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M6M 611923:07:24.00409:31:51161,2-838,8108:367,0
126GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M15M 62BIEGIGORSKIE.PL2614:50:48.00576:56:42159,6-840,3605:3410,8
127GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M25M 632414:51:25.00509:43:31158,2-841,7975:3810,6
128SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M16M 643529:44:16.00792:53:40157,5-842,51011:195,3
129PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M26M 65Mafia Team Lubliniec1818:57:02.00375:54:43156,9-843,1287:148,3
130SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M15M 663418:27:21.00720:48:28155,1-844,8737:088,4
131DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M27M 671716:30:29.00356:44:33155,0-845,0116:239,4
132ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 652142:59:00.00411:03:00154,6-845,39016:403,6
133MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M17M 68Mafia Team Lubliniec2220:10:42.00442:45:07154,2-845,7697:507,6
134LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 69Zabiegana Rodzina1831:55:49.00390:24:09153,7-846,25712:274,8
135NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K7K 66Nessi Team2730:25:06.00361:12:21153,5-846,48811:535,0
136BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M28M 70Rebellion Of Free Runners1921:45:32.00414:14:50151,0-848,9848:386,9
137ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K8K 672522:10:29.00336:44:25149,5-850,4708:536,7
138KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 711716:17:45.00283:35:07149,1-850,9206:339,1
139DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K37K 68Miraz Race Team2421:30:20.00530:06:29148,5-851,5208:416,9
140GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M19M 72Biegamy Razem Władysławowo2314:56:19.00502:55:29147,5-852,5226:049,9
141WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K4K 693632:32:09.00812:05:59146,9-853,14613:174,5
142KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M29M 73WKB META LUBLINIEC1918:47:45.00364:45:39146,6-853,3567:417,8
143DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M16M 743315:17:43.00554:33:21145,8-854,2166:179,5
144PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K38K 701930:48:16.00409:01:46143,7-856,27012:514,7
145ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 711729:00:34.00313:59:34143,1-856,87012:094,9
146PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M17M 752020:01:01.00432:16:57142,6-857,3808:257,1
147GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M8M 761922:55:48.00411:37:03142,3-857,7469:406,2
148WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 772238:59:00.00409:18:00142,2-857,76016:263,6
149KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M30M 782240:17:18.00409:18:10141,8-858,24017:033,5
150SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 72Klub Biegacza Fartlek3724:54:42.00530:10:02141,7-858,33210:335,7
151GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 73Kobiety na 5+2822:26:52.00548:25:18141,3-858,7349:326,3
152ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K42K 74BiegamBoLubięZąbkiTeam2421:14:54.00223:13:22139,6-860,4489:086,6
153PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 751937:38:02.00408:53:20137,1-862,92016:283,6
154PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K5K 763622:10:47.00811:49:07136,9-863,1499:436,2
155BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M9M 792729:23:28.00601:06:36136,8-863,20812:534,7
156KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K9K 772219:20:16.00472:30:47136,4-863,5738:307,1
157BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K44K 782220:59:50.00482:37:07136,3-863,6909:146,5
158MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K6K 79Klub Biegacza Fartlek3619:41:51.00771:45:10136,3-863,7368:406,9
159ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K16K 80WOLF TEAM2624:15:13.00577:38:21135,6-864,41010:435,6
160KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M31M 802228:43:58.00467:27:31135,5-864,46012:434,7
161MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M32M 813116:37:02.00701:37:29135,1-864,8597:228,1
162OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K45K 811625:48:38.00291:17:57134,9-865,13011:285,2
163WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K7K 822528:35:19.00552:29:18134,1-865,95012:474,7
164BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M3M 82Nocne sępy2711:32:20.00600:48:18133,7-866,3505:1011,6
165POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 831523:11:25.00313:55:12133,5-866,52010:255,8
166KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K17K 841915:06:20.00409:18:33132,5-867,5306:508,8
167BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M18M 83HRmax Żory2721:31:13.00366:25:16131,0-869,0029:516,1
168DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M20M 842128:43:20.00409:06:00129,4-870,62013:194,5
169BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K10K 85Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2927:34:09.00626:17:01127,9-872,08012:554,6
170SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M19M 852912:59:08.00600:43:23127,9-872,1506:059,8
171LATOŃ Karolina 474ŻORYMasters - M33M 861510:03:55.00312:44:00127,7-872,3504:4312,7
172GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 87Mafia Team Lubliniec1519:23:10.00320:52:03126,4-873,6369:126,5
173GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M34M 882319:25:13.00457:23:03125,6-874,3809:166,5
174ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K5K 86Kobiety na 5+3321:30:41.00720:51:00124,8-875,16010:205,8
175ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K46K 872811:34:53.00600:42:00124,4-875,6505:3510,7
176SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M20M 891911:26:57.00432:31:43123,9-876,0805:3210,8
177MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M21M 90Mafia Team Lubliniec1912:24:58.00433:41:20123,7-876,2886:0110,0
178GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M22M 911620:40:18.00333:25:22122,6-877,39810:065,9
179RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M35M 923315:33:45.00721:39:40122,2-877,8127:387,9
180MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K47K 881419:59:37.00265:11:40122,2-877,8409:496,1
181KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M4M 932011:58:53.00429:23:46121,6-878,3925:5410,1
182MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M23M 943513:16:38.00286:39:24121,5-878,4876:339,2
183SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M5M 95Ultra Mountain Athletes3619:01:32.00772:35:02121,4-878,6249:246,4
184KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K48K 892726:17:31.00600:58:12121,3-878,73013:004,6
185WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 902522:02:52.00554:09:09119,6-880,38011:035,4
186MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K49K 91Nordic Walking Lyski3419:40:31.00721:29:33118,8-881,1829:566,0
187RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M24M 962932:10:28.00531:20:58118,8-881,19016:143,7
188MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K50K 922222:20:06.00481:29:59118,3-881,72011:195,3
189BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 93Kobiety na 5+2428:21:42.00515:33:27115,6-884,44814:434,1
190WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M36M 97TacyMy1911:37:54.00370:06:16115,0-884,9726:049,9
191ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K52K 943438:27:27.00768:19:41110,9-889,14420:482,9
192TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M25M 982213:11:03.00474:57:51110,7-889,2677:088,4
193CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K11K 951512:53:13.00175:27:30110,5-889,5417:008,6
194NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K19K 961916:35:05.00384:59:57108,7-891,3409:096,6
195CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M10M 99Damy Rade Zegrze2012:40:01.00384:07:03108,3-891,7097:018,5
196MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M37M 100Rebellion Of Free Runners909:38:36.00175:38:07107,9-892,1505:2111,2
197GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 97Kobiety na 5+3030:44:46.00341:59:24107,4-892,58817:103,5
198MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M11M 1011917:23:56.00385:42:26107,2-892,7909:446,2
199KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M26M 1021314:14:42.00185:35:34106,5-893,5458:017,5
200ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K21K 982122:08:20.00436:03:36106,4-893,56012:284,8
201MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K12K 992014:09:20.00433:06:23106,3-893,6607:597,5
202PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M22M 1031813:25:01.00360:22:34106,1-893,9307:357,9
203CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K53K 100Rebellion Of Free Runners1113:04:52.00195:48:17106,1-893,9317:238,1
204BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K22K 101Siostry2211:39:49.00481:07:08106,0-894,0306:369,1
205LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M23M 1041914:10:03.00410:57:48105,6-894,3878:027,5
206TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K13K 1022116:38:00.00385:21:40105,2-894,7619:286,3
207MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M38M 105Biegiem przez życie2010:21:35.00447:50:16104,6-895,4405:5610,1
208TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K54K 103Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2016:50:59.00361:03:56103,9-896,0709:436,2
209SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M27M 1061718:24:53.00360:54:17103,2-896,80010:425,6
210PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K23K 1042609:55:37.00528:48:54102,0-897,9605:5010,3
211ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K55K 1052021:52:21.00433:20:21101,7-898,35012:544,6
212WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 106Kobiety na 5+3035:18:16.00614:18:46101,6-898,35220:502,9
213ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K56K 1072111:16:14.00432:37:55101,6-898,4006:399,0
214SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K24K 108Klub Biegacza Fartlek3618:40:18.00395:13:45101,6-898,41211:015,4
215KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M24M 107Mafia Team Lubliniec2114:56:57.00407:55:48101,5-898,4568:496,8
216MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K8K 1092608:01:25.00504:28:22101,5-898,5504:4412,6
217SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M28M 108Rebellion Of Free Runners1217:02:51.00235:39:24101,2-898,78210:065,9
218SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K57K 1102920:31:32.00655:36:00101,1-898,88412:104,9
219ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K14K 1112316:23:18.00336:44:18100,9-899,0779:446,2
220GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M29M 109BIEGIGORSKIE.PL1612:25:01.00242:03:30100,9-899,1007:238,1
221JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K58K 112Damy Rade Zegrze1410:42:08.00226:28:36100,9-899,1466:229,4
222PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M39M 1101512:14:21.00270:23:32100,4-899,6417:198,2
223WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K15K 1131922:28:03.00313:36:06100,2-899,80013:274,5
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
224LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K25K 1142020:01:00.00433:26:0099,9-900,09012:015,0
225MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K26K 115Nessi Team2618:56:08.00480:35:2799,7-900,29011:235,3
226GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 116SNPTT Zakopane2517:56:38.00408:48:4898,2-901,80010:575,5
227BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K7K 117911:30:53.00169:30:4998,0-902,0307:038,5
228PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M40M 1113518:43:02.00720:59:0097,4-902,62011:315,2
229SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M6M 112Mafia Team Lubliniec1807:58:09.00216:59:2997,3-902,7004:5412,2
230DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K59K 1181919:04:00.00433:40:0396,9-903,15011:485,1
231ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K9K 1192210:31:17.00481:11:1596,9-903,1506:319,2
232PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 120Kobiety na 5+3017:49:15.00638:17:1496,8-903,20011:025,4
233ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M30M 113MARO Team Jastrzębie-Żory2133:04:14.00452:19:5795,5-904,50020:462,9
234TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K27K 1212121:36:08.00456:57:1995,0-904,98713:384,4
235ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M25M 114LUBAWA BIEGA2607:39:19.00552:34:4394,5-905,4804:5112,3
236MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K61K 122Rebellion Of Free Runners1312:39:37.00264:30:0094,5-905,5408:027,5
237KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M26M 115Zabiegani Częstochowa2210:26:46.00479:41:5694,4-905,6066:389,0
238BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M12M 1162417:35:05.00481:01:4093,9-906,14811:145,3
239PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K28K 123Rebellion Of Free Runners1216:11:01.00244:46:2292,2-907,80710:315,7
240NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K29K 1241625:04:05.00312:12:4292,0-907,97016:203,7
241JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M41M 117HRmax Żory2210:45:13.00416:31:1491,9-908,0677:018,5
242NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K62K 1251917:32:48.00371:06:5791,9-908,14711:275,2
243MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M42M 118Poranny Beskid Run2012:04:24.00284:02:5691,6-908,3767:547,6
244MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M43M 1192011:33:50.00433:37:2991,5-908,5407:357,9
245GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K10K 1262409:00:40.00528:24:0590,9-909,1305:5610,1
246ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M31M 120Rebellion Of Free Runners1213:27:14.00245:09:1690,8-909,2418:536,7
247RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M27M 121Mafia Team Lubliniec2208:40:35.00481:04:1190,6-909,3595:4410,4
248WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M44M 1221409:32:00.00289:13:3690,2-909,8006:209,5
249BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M28M 1231809:19:46.00361:06:4590,1-909,8966:129,7
250MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M45M 1243008:24:12.00676:17:4990,1-909,9075:3510,7
251RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M46M 1251831:21:50.00384:35:5889,6-910,43021:002,9
252KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K63K 1272219:31:17.00457:09:4389,6-910,43013:044,6
253RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 1281819:12:02.00384:43:3089,3-910,66012:534,7
254CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K65K 1292124:18:13.00449:11:0789,0-911,02416:233,7
255ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M29M 1263019:39:35.00674:58:3988,5-911,54213:204,5
256CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K16K 130MALINOWE GWIAZDY1214:30:32.00217:59:4088,3-911,7509:516,1
257CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K8K 1312919:37:09.00600:37:5087,6-912,41013:264,5
258GRZYBOWSKA Agnieszka 102BYDGOSZCZSenior 1 - K11K 1323031:05:26.00531:06:1586,8-913,22021:292,8
259OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M47M 127Wataha Team915:48:59.00168:31:3086,7-913,33010:565,5
260BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K66K 133Rebellion Of Free Runners2022:28:03.00435:52:1284,5-915,49915:573,8
261JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K17K 1343719:50:59.00817:23:1084,5-915,50014:054,3
262JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M13M 128Damy Rade Zegrze1709:39:16.00338:54:5084,4-915,5546:518,7
263SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K30K 1352012:40:47.00428:14:2784,4-915,5579:006,7
264MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K67K 1361619:49:10.00335:39:0884,2-915,78214:074,2
265WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M48M 1292806:59:49.00432:25:0084,0-916,0004:5912,0
266FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K31K 137913:40:00.00169:01:0084,0-916,0109:456,1
267GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M49M 1302608:34:16.00528:31:0583,6-916,4006:099,8
268MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K68K 1383213:32:55.00698:38:2583,3-916,6949:456,1
269ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 131B4SPORT3119:11:49.00490:21:4681,6-918,40014:064,3
270PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K69K 139Rebellion Of Free Runners1312:35:54.00262:33:4581,3-918,6559:176,5
271BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K70K 140HRmax Żory2310:17:30.00360:35:1181,2-918,8307:367,9
272PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K71K 1412320:26:57.00506:53:0581,0-919,00015:084,0
273TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K32K 1422320:55:16.00512:02:2080,3-919,69215:373,8
274ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K72K 1431521:38:32.00326:53:4879,2-920,80516:233,7
275MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K33K 1442613:41:38.00264:22:3579,2-920,82010:225,8
276PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K34K 145Rebellion Of Free Runners1112:13:07.00840:33:1278,8-921,2209:186,4
277NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M30M 1322107:01:38.00426:33:1478,5-921,5095:2211,2
278KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M32M 1331709:24:25.00331:31:5678,1-921,8717:138,3
279SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K12K 146Klub Biegacza Fartlek3013:25:23.00168:54:1677,0-923,03110:275,7
280SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K18K 147RUNTEAM PAWŁOWICE2214:51:57.00481:02:0776,6-923,36011:385,2
281MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K35K 1481612:23:02.00265:38:3976,5-923,4909:426,2
282SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M31M 134Klub Biegacza Fartlek3409:41:41.00123:56:2176,1-923,9337:387,8
283PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M50M 1352707:12:04.00576:39:5474,9-925,1405:4610,4
284DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K19K 1493714:11:40.00709:21:2674,7-925,26111:235,3
285MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K36K 150Milbrant Team RS1608:50:15.00176:42:5874,7-925,3017:058,5
286DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K37K 1511814:09:23.00379:11:2373,6-926,40211:325,2
287ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K73K 1521919:52:41.00265:39:1673,6-926,44016:123,7
288GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K38K 153Siostry2207:58:43.00457:07:0673,0-926,9906:339,2
289KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M32M 1362307:12:29.00405:41:0672,9-927,0635:5510,1
290SZCZYPIOR Jolanta 545WLADYSLAWOWOWeteran 1 - K20K 154Biegamy Razem Władysławowo1012:23:20.00169:19:0272,6-927,45010:145,9
291KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K74K 155HRmax Żory2612:38:49.00535:39:3672,4-927,60310:285,7
292SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 1562110:28:31.00433:07:2671,9-928,1058:446,9
293LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M51M 137Damy Rade Zegrze1306:57:23.00198:06:0371,1-928,8735:5210,2
294MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M33M 138TL Athletics Jastrzębie3613:50:11.00806:00:2971,0-929,04311:415,1
295STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K39K 1572013:17:06.00432:42:2670,4-929,60011:195,3
296STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M34M 1391210:48:22.00248:02:3870,2-929,8229:146,5
297NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K40K 1581716:27:17.00200:28:3669,4-930,58514:134,2
298SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K21K 1591914:28:00.00409:09:0068,9-931,10012:354,8
299KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K41K 1601819:00:26.00337:13:3468,8-931,16816:343,6
300HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K76K 1612409:20:48.00528:31:3768,7-931,3008:097,4
301BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M52M 1402507:16:35.00437:39:1868,1-931,8536:249,4
302GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M53M 1412406:24:12.00528:23:3167,7-932,3005:4010,6
303PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 1621818:26:53.00385:11:1367,6-932,43016:223,7
304ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K22K 1632313:42:40.00505:47:1467,5-932,50012:114,9
305DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K13K 1642307:08:36.00481:16:1367,0-933,0006:239,4
306STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M33M 1421308:28:34.00265:08:5466,5-933,5007:387,8
307DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M54M 1432809:18:52.00505:28:5566,0-933,9888:277,1
308BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M8M 144Rebellion Of Free Runners1612:00:14.00321:24:0665,7-934,26910:575,5
309ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K78K 165Kobiety na 5+2111:19:20.00313:18:1565,5-934,47010:225,8
310BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 1451906:15:25.00348:10:0765,3-934,7115:4510,4
311SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K42K 1661906:03:43.00097:53:4064,9-935,1405:3610,7
312MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 1671513:00:59.00313:13:2564,4-935,61012:074,9
313GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K44K 1682113:41:42.00313:15:1863,4-936,57012:574,6
314WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M55M 146Biegiem przez życie1906:28:48.00338:06:4362,2-937,7606:149,6
315KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K79K 1692106:10:53.00432:37:4162,2-937,8505:5810,1
316BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K23K 170HRmax Żory2509:18:46.00241:03:5962,1-937,8768:596,7
317CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M56M 1472112:25:03.00413:47:1260,9-939,08812:134,9
318PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 171Kobiety na 5+2324:02:36.00486:34:3860,4-939,63023:532,5
319KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K80K 1722112:07:46.00438:59:0059,7-940,34012:114,9
320KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K45K 173PoWoli do Celu2010:29:42.00289:36:3059,3-940,72010:375,6
321WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M10M 1482511:15:57.00552:29:0559,3-940,73011:245,3
322KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 149GB. Galopujące Ślimaki3005:06:25.00672:31:3959,1-940,9305:1111,6
323TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M35M 1502705:48:54.00576:52:0658,7-941,3205:5610,1
324KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M57M 151Rebellion Of Free Runners1208:37:27.00191:45:1657,6-942,3628:586,7
325WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K25K 174Nordic Walking Lyski1113:30:10.00169:40:0657,6-942,42014:044,3
326FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M36M 1521810:02:40.00313:03:4457,4-942,61010:305,7
327MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M58M 1532311:09:11.00436:38:3357,3-942,67611:405,1
328MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M37M 154Biegiem przez życie1905:21:07.00340:22:0957,3-942,7155:3610,7
329KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K81K 1755 z Księżyca710:06:35.00120:30:0057,2-942,80010:365,7
330BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M35M 155509:21:56.00077:06:2157,2-942,8259:496,1
331DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M38M 156Damy Rade Zegrze1906:09:40.00284:45:4457,1-942,9346:289,3
332GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K82K 176Rebellion Of Free Runners1210:09:04.00240:36:0256,8-943,17010:435,6
333TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M59M 1571608:02:57.00336:06:1456,7-943,3398:317,0
334CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K83K 177Nordic Army2512:04:25.00457:18:1256,3-943,72012:524,7
335URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M11M 1582404:48:58.00283:41:0356,2-943,8465:0811,7
336BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K84K 1781313:24:48.00264:51:2656,0-943,99014:224,2
337ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K46K 179Pędzące Leniwce1805:48:55.00287:29:1255,6-944,4316:169,6
338NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M14M 1592506:08:24.00479:28:4555,2-944,7596:409,0
339WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K47K 180Pasjonaci Słupca3604:24:20.00150:51:2654,2-945,8264:5212,3
340STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K48K 1811315:34:55.00274:42:2453,8-946,15317:213,5
341HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 1601607:32:17.00336:21:0253,5-946,5408:277,1
342GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M60M 1612407:48:49.00277:13:3053,1-946,9498:506,8
343MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K14K 1821810:32:10.00312:19:1952,3-947,71012:055,0
344SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K49K 183Rebellion Of Free Runners906:49:00.00169:29:4951,6-948,3607:557,6
345KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M36M 162604:53:50.00089:37:3251,6-948,3895:4110,5
346KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M15M 1631706:01:17.00169:08:5651,5-948,4677:008,6
347SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M39M 164705:10:42.00096:58:1051,0-949,0006:059,8
348WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M40M 165Rebellion Of Free Runners1006:20:10.00201:41:0350,6-949,4247:318,0
349BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K15K 184413:56:00.008212:11:0050,5-949,54016:343,6
350SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K85K 185Pędzące Leniwce1905:03:37.00266:01:5450,4-949,6336:0110,0
351DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K86K 186Rebellion Of Free Runners1005:25:44.00196:04:0849,9-950,1366:319,2
352TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K50K 1871607:46:29.00336:06:1649,5-950,5189:256,4
353PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M61M 1661006:32:34.00192:41:1949,3-950,7117:577,5
354DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K51K 188LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI1907:19:00.00360:29:0049,1-950,8938:566,7
355MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M62M 167Nordic Walking Lyski1606:29:31.00149:50:0748,5-951,5458:027,5
356KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K52K 1891605:30:20.00265:13:2147,9-952,1106:538,7
357DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M37M 1681607:21:41.00097:34:2347,7-952,2609:156,5
358KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M63M 169Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1908:26:14.00334:05:4447,7-952,29110:365,7
359SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K87K 1901410:26:09.00288:38:0147,6-952,39013:094,6
360BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K88K 191LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI1506:11:12.00117:17:4647,6-952,4477:487,7
361PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M64M 170Mafia Team Lubliniec1605:33:09.00169:12:1647,3-952,6877:028,5
362SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M65M 1711906:37:42.00415:31:0647,3-952,7318:247,1
363BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K53K 1921111:55:34.00217:30:0047,1-952,95015:123,9
364PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K9K 1931905:40:29.00422:28:5446,9-953,0637:158,3
365SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K89K 1941306:07:31.00246:57:2646,4-953,6107:557,6
366KALATA Urszula 566PORONINMasters - M66M 172804:16:14.00169:01:4446,4-953,6205:3110,9
367GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M67M 173Akademia Sportowa Lubliniec1605:35:02.00301:13:1246,1-953,9347:168,2
368SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 174BestFit Club2705:05:22.00600:34:5445,8-954,2206:409,0
369POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M68M 175Rebellion Of Free Runners804:33:41.00145:19:0045,0-955,0006:049,9
370TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M41M 176Mafia Team Lubliniec804:36:34.00107:33:3944,8-955,1666:109,7
371KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M69M 177Rebellion Of Free Runners1104:48:41.00219:24:4844,1-955,9116:329,2
372WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K90K 1951305:36:35.00265:39:0943,7-956,3357:427,8
373HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K54K 1962004:46:21.00288:37:5343,1-956,9006:389,0
374MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K91K 1971904:56:18.00364:47:3443,0-956,9756:538,7
375CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K55K 1981403:48:50.00264:16:1543,0-957,0505:1911,3
376RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 1781804:17:45.00337:15:1142,9-957,1086:0010,0
377KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K16K 1991808:13:49.00385:15:0042,3-957,66011:395,1
378CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K56K 2001606:59:30.00240:47:1142,0-958,0409:596,0
379BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K92K 201Forma Wodzisław Śląski605:47:37.00072:41:3241,9-958,1508:187,2
380NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M70M 179Rebellion Of Free Runners504:47:53.00073:49:5841,5-958,5406:568,6
381ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K57K 202Rebellion Of Free Runners1103:48:41.00216:33:5041,4-958,6405:3110,9
382WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M38M 180Wataha Team408:37:44.00050:19:3741,1-958,89012:354,8
383MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M43M 181Biegiem przez życie2204:00:26.00435:04:2840,9-959,1285:5210,2
384TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M39M 182Rebellion Of Free Runners1209:36:42.00198:28:5240,8-959,15914:074,2
385OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M44M 1832708:59:09.00488:43:3740,8-959,15913:124,5
386TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K58K 203Rebellion Of Free Runners1106:09:23.00184:40:5240,7-959,3039:046,6
387FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M71M 1843206:26:44.00624:26:1940,4-959,5909:346,3
388NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M2M 1851506:37:00.00170:01:0040,2-959,8009:526,1
389BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K93K 204Rebellion Of Free Runners707:51:28.00123:25:4540,1-959,88411:455,1
390KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M12M 1861204:11:47.00121:34:4140,0-959,9706:179,5
391MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M72M 1871703:38:20.00337:04:2639,9-960,1305:2811,0
392CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K94K 2051606:31:53.00265:49:0539,8-960,1809:506,1
393KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K95K 2063007:18:35.00529:21:5538,5-961,46011:225,3
394SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M3M 1881407:43:48.00240:40:1038,3-961,66012:055,0
395NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M13M 189Zabiegana Rodzina1803:42:22.00331:19:1638,3-961,7195:4810,3
396WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K17K 2072205:14:45.00169:59:0638,0-961,9968:167,2
397DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K59K 208Wataha Team1607:37:59.00337:27:4137,3-962,69012:164,9
398SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚL.SIERAKÓW ŚLSenior 2 - M45M 1901305:31:21.00216:59:2436,5-963,5109:046,6
399NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M16M 191MALINOWE GWIAZDY1207:13:00.00242:00:2736,3-963,69011:555,0
400SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M46M 192603:05:46.00096:47:3435,9-964,1405:1011,6
401FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M14M 193AKTYWNA PSZCZYNA2303:50:01.00441:24:3335,6-964,3716:279,3
402BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K96K 209704:23:24.00121:24:0835,6-964,4207:248,1
403SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M40M 194Rebellion Of Free Runners508:34:48.00099:27:5734,8-965,21714:484,1
404KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K26K 210603:57:54.00099:33:0434,5-965,4736:538,7
405WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M73M 195PoWoli do Celu1602:23:23.00192:50:5234,3-965,7204:1014,3
406SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M17M 1961909:00:31.00253:10:4134,1-965,87915:503,8
407DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K97K 211Klub Biegacza Fartlek3605:06:15.00201:00:3633,8-966,2499:046,6
408GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M74M 1971204:35:46.00192:39:2733,6-966,4308:127,3
409WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K98K 2122308:04:41.00340:12:1833,6-966,45014:264,2
410KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K99K 213Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1905:51:23.00336:50:0233,2-966,79510:345,7
411CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K60K 2141505:29:34.00166:42:5532,8-967,18910:026,0
412SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M15M 198903:16:21.00167:49:5732,8-967,2005:5910,0
413PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M47M 1991504:10:13.00313:02:1032,8-967,2047:377,9
414MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K100K 215PoWoli do Celu1605:20:09.00336:49:5532,8-967,2109:456,1
415GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K101K 2161708:59:03.00265:11:3832,8-967,23016:263,6
416WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K27K 217Wataha Team407:20:20.00050:26:0032,6-967,44013:314,4
417WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K18K 218Stęszewskie piłkary505:49:49.00076:51:0032,4-967,55210:465,6
418ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K61K 2191606:16:16.00333:15:0132,1-967,86911:425,1
419GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M16M 200BIEGIGORSKIE.PL1403:15:16.00049:26:3231,8-968,1906:089,8
420DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M41M 2013603:41:06.00505:10:5631,8-968,2016:578,6
421POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M75M 2022103:00:12.00384:38:3731,7-968,3215:4110,5
422WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K102K 220Nordic Walking Lyski1508:34:00.00173:31:0031,4-968,57016:213,7
423SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K19K 221BestFit Club2203:51:05.00216:57:5131,0-969,0507:278,0
424KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K62K 222Stęszewskie piłkary505:59:56.00076:51:5630,4-969,59311:505,1
425CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M76M 203707:05:39.00092:46:5330,3-969,74114:044,3
426ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K20K 2232403:40:41.00120:46:0030,0-970,0007:218,2
427MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M77M 204Cewicki Klub Morsa i Biegacza2605:36:01.00072:44:1629,5-970,45111:225,3
428ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K63K 224PoWoli do Celu2003:56:24.00169:15:4529,5-970,5308:017,5
429KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K21K 2253405:49:04.00169:08:0029,4-970,64011:535,0
430ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M48M 2053405:51:11.00169:08:0029,2-970,78012:015,0
431RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M78M 2061603:06:42.00274:24:4729,2-970,8496:249,4
432WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M42M 207903:39:37.00144:32:1429,0-971,0207:347,9
433NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K64K 226Rebellion Of Free Runners906:05:21.00074:14:3428,1-971,92013:004,6
434DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M79M 2081603:04:25.00336:28:3527,8-972,1906:379,0
435PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K22K 227Wataha Team1602:41:49.00337:03:0727,1-972,8605:5710,1
436ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M49M 2092002:51:21.00408:07:3826,3-973,7206:319,2
437LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K103K 2282303:39:30.00195:14:5826,2-973,8408:237,2
438MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K3K 2291305:29:43.00097:19:0726,1-973,89012:374,8
439KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K104K 230PoWoli do Celu1703:46:02.00217:13:4625,6-974,4108:496,8
440KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K105K 231Klub Biegacza Fartlek3604:29:01.00338:53:0825,2-974,75510:395,6
441GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M50M 2101903:17:39.00102:54:3225,2-974,8387:517,6
442WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 2111202:37:42.00241:08:5824,8-975,1596:209,5
443PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K65K 2321903:14:33.00136:59:1624,8-975,1927:507,7
444GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K66K 2331905:34:00.00337:08:0024,8-975,20013:284,5
445MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M51M 2122304:15:58.00168:41:3424,7-975,30010:215,8
446JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M80M 2131603:20:11.00326:59:2424,5-975,5038:107,3
447KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M81M 214MARO Team Jastrzębie-Żory1603:04:54.00168:56:1824,5-975,5477:337,9
448PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K67K 2343604:49:46.00168:49:3524,0-975,96812:035,0
449OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M17M 215503:01:34.00072:29:0024,0-976,0507:347,9
450TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M82M 216Rebellion Of Free Runners903:17:28.00170:20:0723,8-976,1808:177,2
451MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K68K 2351503:27:10.00289:00:3523,6-976,3708:466,8
452HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M44M 217Stęszewskie piłkary305:09:49.00031:57:3623,4-976,55813:124,5
453KONIECZNA Beata 597LUBOŃSenior 2 - K69K 236Stęszewskie piłkary528:50:00.00062:20:0023,3-976,73074:200,8
454NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K106K 237Rebellion Of Free Runners705:12:48.00097:09:3522,7-977,27013:454,4
455JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K28K 2381506:19:09.00027:00:3622,3-977,71417:003,5
456PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M83M 2182804:16:18.00304:07:3122,2-977,75511:315,2
457SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M52M 219302:27:11.00039:31:4822,2-977,7776:379,1
458MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K107K 239Nordic Walking Lyski1006:17:55.00100:05:0222,2-977,78017:003,5
459BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K70K 240Rebellion Of Free Runners504:18:59.00075:28:0422,1-977,90711:435,1
460JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M53M 2201904:44:35.00027:33:2121,3-978,70013:214,5
461MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M54M 2212Tm4,71701:58:27.00310:19:0521,1-978,8825:3610,7
462CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M55M 222Rebellion Of Free Runners702:37:24.00120:24:2121,1-978,9007:278,0
463SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K23K 241Mafia Team Lubliniec601:46:17.00048:52:5820,1-979,8805:1611,4
464DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K108K 242Nessi Team2303:14:15.00096:48:1520,1-979,9509:416,2
465GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K71K 243Rebellion Of Free Runners303:48:45.00025:39:5719,5-980,51011:445,1
466GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K72K 2442401:58:26.00216:38:4819,4-980,6106:069,8
467GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K24K 245Rogoziński Klub Biegacza804:23:31.00097:15:0819,1-980,91013:484,3
468ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M84M 223Poranny Beskid Run1502:40:57.00002:40:5719,0-980,9608:277,1
469HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M56M 2241502:29:00.00144:44:0018,1-981,9008:137,3
470PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M57M 225602:20:11.00048:31:2817,8-982,1907:527,6
471FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M85M 2261903:00:55.00240:39:0817,8-982,19010:095,9
472SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K73K 2462702:09:11.00253:22:4017,7-982,3157:188,2
473DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M86M 2271602:01:49.00084:19:0117,5-982,5296:588,6
474HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M58M 228301:33:52.00024:37:4917,4-982,5565:2211,2
475FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M87M 2292001:36:05.00024:58:0916,4-983,5705:5010,3
476PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K109K 247703:54:19.00122:26:5516,1-983,86714:314,1
477SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M4M 230601:34:53.00024:42:3516,0-983,9705:5510,1
478WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K74K 2482103:31:03.00168:22:1516,0-983,97013:094,6
479KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K10K 249MALINOWE GWIAZDY703:46:17.00049:09:5916,0-984,04014:104,2
480SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K110K 250Biegamy Razem Władysławowo1602:03:13.00174:25:3415,9-984,0827:447,8
481GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K111K 251Nordic Walking Lyski1503:30:02.00169:55:0615,9-984,14513:144,5
482PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K4K 252704:18:05.00122:34:2915,8-984,24916:233,7
483TOMCZAK Piotr 620GDAŃSKMasters - M88M 231Rebellion Of Free Runners302:54:59.00035:16:5515,7-984,26111:075,4
484SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K75K 2533201:40:33.00099:14:0215,6-984,3696:259,3
485GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M18M 232802:22:41.00099:52:1815,5-984,5129:126,5
486SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M59M 233UKS Orły Zakopane3201:32:28.00081:44:4315,4-984,6446:0110,0
487PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K112K 254802:44:11.00002:44:1115,2-984,79010:475,6
488NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 234Zabiegana Rodzina1701:32:38.00283:39:1815,1-984,8746:079,8
489ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K25K 2551903:03:47.00124:50:3114,5-985,46912:384,7
490PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K76K 2562703:45:02.00456:20:2814,4-985,62015:383,8
491PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M45M 235201:20:10.00001:20:1014,2-985,8445:3910,6
492ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M60M 236Biegamy Razem Władysławowo906:05:22.00052:21:2713,8-986,19126:272,3
493WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K77K 257Rebellion Of Free Runners501:31:40.00059:19:4412,2-987,7817:308,0
494KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K113K 258MALINOWE GWIAZDY304:10:19.00025:29:1312,2-987,82020:332,9
495FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M61M 2371601:30:00.00123:44:2312,2-987,8387:248,1
496ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K114K 259903:05:00.00002:27:0012,0-988,00015:253,9
497KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE- ZDRÓJMasters - K115K 260301:45:14.00024:40:1811,8-988,1708:536,7
498CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K78K 261Rebellion Of Free Runners701:23:00.00103:20:4410,8-989,1547:397,8
499CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K116K 2622402:19:41.00024:32:1610,8-989,17012:534,7
500SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K79K 263804:40:50.00145:32:4810,4-989,63027:042,2
501SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M5M 238804:40:50.00145:32:4810,4-989,63027:042,2
502ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M18M 2391402:09:23.00025:38:3010,2-989,82912:434,7
503TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K26K 264401:07:02.00001:07:0210,0-989,9896:419,0
504SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M89M 240401:08:42.00001:08:4210,0-990,0206:538,7
505KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K27K 265Biegamy Razem Władysławowo801:16:45.00050:13:519,5-990,4868:047,4
506BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K80K 266Siostry1101:05:12.00048:29:579,3-990,6806:598,6
507PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K117K 267401:54:34.00025:12:339,1-990,88012:334,8
508SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K28K 2682602:15:35.00002:16:039,1-990,89114:534,0
509BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M90M 2411502:59:57.00123:11:348,8-991,17420:232,9
510KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M91M 2421501:39:46.00135:21:528,8-991,24011:235,3
511WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K118K 269Rebellion Of Free Runners903:17:50.00121:23:238,7-991,30022:442,6
512KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K81K 270701:18:00.00001:18:008,0-991,9609:426,2
513KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K29K 271Stęszewskie piłkary300:41:03.00000:41:037,5-992,4805:2711,0
514SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 272Klub Biegacza Fartlek901:36:21.00001:36:217,5-992,51612:524,7
515DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M20M 2431901:38:18.00261:03:157,5-992,51813:084,6
516KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M92M 244Nordic Walking Lyski1501:21:06.00001:21:067,4-992,57110:555,5
517ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K120K 273200:47:11.00000:32:287,1-992,8606:369,1
518GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K30K 274SNPTT Zakopane1601:19:25.00048:57:337,1-992,92011:135,3
519GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M93M 245Mafia Team Lubliniec200:30:24.00000:30:247,0-992,9804:1913,9
520KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M21M 2461200:44:57.00000:44:576,7-993,3466:458,9
521KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K121K 2752100:54:55.00000:54:556,3-993,7408:466,8
522KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K122K 276Fuchs Oil Team1801:08:32.00072:21:396,2-993,80311:035,4
523SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 247200:39:44.00000:39:446,0-993,9546:349,1
524UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K123K 277804:00:00.00004:00:006,0-994,00040:001,5
525WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M22M 248800:43:38.00000:43:385,7-994,3067:397,8
526SAVAN Klaudia 638BIELSKO BIALAJunior 1 - K5K 278200:45:30.00000:45:305,6-994,4008:077,4
527GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K124K 279801:14:57.00001:14:575,2-994,84014:314,1
528KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M46M 249HDK Legion1700:52:03.00000:52:035,1-994,87010:085,9
529WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M47M 250400:29:57.00000:29:575,0-994,9645:5610,1
530KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K82K 280Fuchs Oil Team1400:33:40.00000:33:405,0-994,9826:428,9
531WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K83K 281Kobiety na 5+1100:45:00.00000:45:005,0-995,0009:006,7
532ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M48M 251500:24:26.00000:24:264,2-995,8415:5210,2
533KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K84K 2821700:22:43.00000:22:433,3-996,6606:488,8
534KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K31K 2833400:44:13.00000:44:133,3-996,67013:164,5
535GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K125K 284Kobiety na 5+400:24:41.00000:24:413,2-996,7707:387,9
536WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K85K 285Rebellion Of Free Runners200:57:16.00000:57:163,0-996,98118:583,2
537ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K126K 286100:43:27.00000:43:272,8-997,24015:443,8
538DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K86K 287300:11:57.00000:11:572,0-997,9595:5110,2
Znaleziono 538 wynik(ów)