RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:27083:51:46.018d 00:34:271 000,00,0005:0111,9
2ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.018d 09:37:021 000,00,0006:438,9
3SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:15097:04:36.019d 00:43:151 000,00,0005:4910,3
4KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:00178:45:00.019d 12:30:001 000,00,00010:435,6
5NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:20103:45:00.019d 21:00:451 000,00,0006:139,6
6PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:48146:30:04.020d 01:00:481 000,00,0008:476,8
7PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:56141:53:04.022d 06:37:561 000,00,0008:307,0
8WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 8BIEGIGORSKIE.PL29674:15:40107:18:05.028d 02:15:401 000,00,0006:269,3
9LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M4M 9Zabiegana Rodzina31730:43:56099:36:35.030d 10:43:561 000,00,0005:5810,0
10KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 1Rebellion Of Free Runners34791:47:54102:19:01.032d 23:27:011 000,00,0006:089,8
11LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 10Zabiegana Rodzina34803:31:15125:43:00.033d 11:23:141 000,00,0007:328,0
12STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 2Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:28174:26:03.033d 15:00:281 000,00,00010:275,7
13TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 11BIEGIGORSKIE.PL35817:12:25132:14:01.034d 01:12:251 000,00,0007:567,6
14HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M6M 12Rebellion Of Free Runners35839:50:25146:35:00.034d 23:50:251 000,00,0008:476,8
15SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K1K 336842:11:46116:38:00.035d 01:40:351 000,00,0006:598,6
16PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K2K 4Kobiety na 5+38887:33:57214:36:01.036d 23:22:111 000,00,00012:524,7
17KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 539912:51:11185:51:05.038d 00:51:111 000,00,00011:095,4
18PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 6Rebellion Of Free Runners40931:47:27104:48:03.038d 19:35:381 000,00,0006:179,5
19GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M7M 1340935:37:51118:03:02.038d 23:32:131 000,00,0007:048,5
20PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M8M 1441958:48:20101:12:03.039d 22:38:111 000,00,0006:049,9
21KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 7MALINOWE GWIAZDY41962:29:00145:05:03.040d 02:29:001 000,00,0008:426,9
22MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1542984:35:19158:31:05.041d 00:35:191 000,00,0009:306,3
23MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 16441028:01:26152:29:03.042d 19:47:251 000,00,0009:086,6
24KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 17Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02103:48:05.042d 22:22:461 000,00,0006:139,6
25HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 18Stęszewskie piłkary461088:30:35195:19:03.045d 08:22:501 000,00,00011:435,1
26KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K3K 8Rebellion Of Free Runners471105:21:40100:51:05.046d 01:21:401 000,00,0006:039,9
27DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K4K 9471105:34:45167:58:00.046d 01:34:451 000,00,00010:046,0
28WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M2M 19491154:35:46145:10:01.048d 02:35:461 000,00,0008:426,9
29ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M9M 20491155:34:56084:16:18.048d 02:48:311 000,00,0005:0311,9
30SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 21BIEGIGORSKIE.PL501177:00:04105:26:05.049d 01:00:041 000,00,0006:199,5
31SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 10MALINOWE GWIAZDY511201:37:22169:02:00.050d 01:37:221 000,00,00010:085,9
32PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M10M 22RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59156:56:01.050d 03:58:431 000,00,0009:246,4
33BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 23521230:09:13199:05:00.051d 02:37:521 000,00,00011:565,0
34BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 11521230:32:49153:53:02.051d 06:32:061 000,00,0009:136,5
35JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M3M 24531248:10:28201:12:01.052d 00:03:441 000,00,00012:045,0
36JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 12531248:12:06205:15:03.052d 00:05:521 000,00,00012:184,9
37KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 25531250:22:07214:12:05.052d 01:42:091 000,00,00012:514,7
38ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M11M 26Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00099:57:36.052d 02:09:541 000,00,0005:5910,0
39GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 13551297:26:01231:11:04.054d 01:26:011 000,00,00013:524,3
40KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 14551297:33:41189:27:00.054d 01:33:411 000,00,00011:225,3
41WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 27Grupa CzAMW561325:00:00259:08:03.055d 05:00:001 000,00,00015:323,9
42BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M4M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:28161:54:05.056d 01:05:281 000,00,0009:426,2
43LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K6K 15581370:23:32176:12:05.057d 02:23:321 000,00,00010:345,7
44ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 29581371:38:19275:52:00.057d 03:12:261 000,00,00016:333,6
45MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 30PoWoli do Celu591393:10:45101:47:01.058d 01:10:451 000,00,0006:069,8
46OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16591395:47:01180:58:05.058d 03:47:011 000,00,00010:515,5
47OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 17591395:48:32182:01:02.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
48OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 31591395:48:32182:00:05.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
49KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 18601416:32:22157:13:05.059d 00:32:221 000,00,0009:256,4
50GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 32601417:07:20164:59:04.059d 01:07:201 000,00,0009:536,1
51MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:34171:03:01.061d 03:24:141 000,00,00010:155,8
52PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 33631481:39:40117:05:02.061d 17:22:251 000,00,0007:018,5
53CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:06149:26:03.061d 21:10:281 000,00,0008:576,7
54ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M12M 34BIEGIGORSKIE.PL631489:23:03146:24:04.062d 01:23:031 000,00,0008:476,8
55BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 21631489:30:49121:02:05.062d 01:30:491 000,00,0007:158,3
56KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 35631489:31:13107:04:04.062d 01:31:131 000,00,0006:259,3
57BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:32134:34:01.063d 00:41:321 000,00,0008:047,4
58KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M13M 36Mafia Team Lubliniec651537:08:15082:22:38.064d 01:08:151 000,00,0004:5612,1
59RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:47172:59:04.064d 16:22:041 000,00,00010:225,8
60SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M14M 37BIEGIGORSKIE.PL671585:00:09081:11:53.066d 01:00:091 000,00,0004:5212,3
61KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:14144:42:03.066d 03:16:561 000,00,0008:406,9
62GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 38701657:41:16103:27:00.069d 01:41:161 000,00,0006:129,7
63SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:40167:56:05.069d 11:00:011 000,00,00010:046,0
64NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M5M 39MALINOWE GWIAZDY711682:00:27216:33:01.070d 02:00:271 000,00,00012:594,6
65MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:27138:12:00.071d 16:30:171 000,00,0008:177,2
66CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:57156:35:04.072d 19:42:151 000,00,0009:236,4
67STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:57233:34:00.073d 00:35:571 000,00,00014:004,3
68MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:32129:16:05.073d 00:40:131 000,00,0007:457,7
69OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:29143:19:00.073d 03:16:281 000,00,0008:357,0
70OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:30170:35:05.074d 00:31:301 000,00,00010:145,9
71CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:40178:56:05.074d 01:59:401 000,00,00010:445,6
72KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51090:14:33.074d 07:32:021 000,00,0005:2411,1
73KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:09193:04:00.076d 05:36:091 000,00,00011:355,2
74PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:00162:22:04.077d 00:59:001 000,00,0009:446,2
75FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:47185:19:00.077d 01:34:471 000,00,00011:075,4
76BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:28142:11:03.077d 12:24:281 000,00,0008:317,0
77ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:00120:26:02.078d 01:00:001 000,00,0007:138,3
78KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:38126:47:00.078d 04:06:381 000,00,0007:367,9
79PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:21130:32:01.079d 01:02:211 000,00,0007:497,7
80MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:48164:23:01.079d 01:07:481 000,00,0009:516,1
81POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:12169:51:02.079d 01:55:121 000,00,00010:115,9
82CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 49Mafia Team Lubliniec811925:15:05077:08:24.080d 04:40:501 000,00,0004:3713,0
83NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:44173:06:02.080d 14:51:441 000,00,00010:235,8
84KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:35168:20:04.081d 00:42:351 000,00,00010:065,9
85NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:04181:46:00.081d 01:42:041 000,00,00010:545,5
86BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:46187:24:01.081d 02:06:461 000,00,00011:145,3
87ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6M 52821949:22:09117:23:03.081d 03:31:001 000,00,0007:028,5
88KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M7M 53831960:22:54133:00:00.081d 14:02:241 000,00,0007:587,5
89GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20174:45:02.082d 17:41:151 000,00,00010:295,7
90FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:54174:57:05.082d 19:13:481 000,00,00010:295,7
91SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:43094:47:15.083d 00:31:431 000,00,0005:4110,5
92DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:09121:54:03.083d 01:04:091 000,00,0007:188,2
93PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:33199:16:02.083d 01:12:331 000,00,00011:575,0
94KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:36127:38:01.083d 01:13:361 000,00,0007:397,8
95OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:29084:18:33.084d 01:07:291 000,00,0005:0311,9
96WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:38168:04:04.085d 01:37:381 000,00,00010:055,9
97MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:08104:30:05.085d 04:20:281 000,00,0006:169,6
98KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:58232:56:05.088d 00:53:581 000,00,00013:584,3
99PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:33104:47:01.088d 00:58:331 000,00,0006:179,5
100GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:18154:40:03.088d 01:04:181 000,00,0009:166,5
101MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:31172:38:02.088d 01:17:311 000,00,00010:215,8
102TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:00097:07:23.088d 01:27:001 000,00,0005:4910,3
103ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:00109:13:01.089d 01:06:001 000,00,0006:339,2
104KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:59202:02:05.089d 01:09:591 000,00,00012:074,9
105JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08200:42:00.089d 05:46:151 000,00,00012:025,0
106KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:00225:37:04.090d 00:30:001 000,00,00013:324,4
107OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:57174:20:01.090d 03:17:571 000,00,00010:275,7
108ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:55125:48:05.091d 00:37:551 000,00,0007:327,9
109KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M8M 61Mafia Team Lubliniec932209:04:13122:02:01.092d 01:04:131 000,00,0007:198,2
110SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28120:47:04.093d 01:52:281 000,00,0007:148,3
111PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:46149:19:03.093d 07:01:271 000,00,0008:576,7
112ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:48255:26:01.093d 14:53:481 000,00,00015:193,9
113HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:21132:25:05.094d 01:53:211 000,00,0007:567,6
114ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:34185:33:02.094d 01:59:341 000,00,00011:075,4
115PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:14181:10:03.094d 10:06:491 000,00,00010:525,5
116SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:01187:23:01.094d 16:47:091 000,00,00011:145,3
117SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:15119:47:04.096d 23:06:191 000,00,0007:118,3
118SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M9M 66982330:33:03229:31:01.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
119SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:03229:30:02.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
120DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:59215:44:04.097d 08:09:061 000,00,00012:564,6
121DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:22065:12:32.097d 21:06:471 000,00,0003:5415,3
122JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:16098:20:32.098d 00:15:521 000,00,0005:5410,2
123MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:27122:38:04.098d 01:24:271 000,00,0007:218,2
124MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:05122:43:01.098d 04:54:081 000,00,0007:218,1
125TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56177:03:02.099d 01:03:561 000,00,00010:375,6
126CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:25173:19:00.099d 05:10:291 000,00,00010:235,8
127BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:43182:24:05.099d 05:31:431 000,00,00010:565,5
128BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:39121:21:03.0100d 00:54:391 000,00,0007:168,2
129DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:27112:33:03.0101d 00:51:271 000,00,0006:458,9
130MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:47194:55:05.0101d 01:18:471 000,00,00011:415,1
131DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M10M 711032449:31:51130:54:03.0102d 01:31:511 000,00,0007:517,6
132ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:51115:25:05.0103d 00:49:511 000,00,0006:558,7
133RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:27121:23:02.0104d 00:31:221 000,00,0007:168,2
134SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:35111:35:01.0104d 01:26:351 000,00,0006:419,0
135PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:57163:20:02.0105d 00:16:571 000,00,0009:486,1
136KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:37176:57:00.0105d 18:05:001 000,00,00010:375,7
137GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:46251:58:03.0106d 01:42:461 000,00,00015:074,0
138MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:01279:21:01.0110d 05:40:011 000,00,00016:453,6
139STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:18202:40:05.0110d 09:43:441 000,00,00012:094,9
140KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:01158:53:00.0110d 19:31:321 000,00,0009:316,3
141GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:48141:42:03.0111d 00:58:481 000,00,0008:307,1
142WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:07155:30:02.0111d 12:50:171 000,00,0009:196,4
143SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:23098:50:43.0114d 00:43:231 000,00,0005:5510,1
144MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:59117:24:04.0117d 01:30:591 000,00,0007:028,5
145DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:38171:40:01.0117d 11:36:381 000,00,00010:185,8
146ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:26152:40:02.0118d 01:05:261 000,00,0009:096,6
147OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:39158:58:03.0119d 01:00:391 000,00,0009:326,3
148CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners98117:53:03.094d 08:32:48983,3-16,6557:118,3
149GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11M 77106164:02:05.0103d 08:10:46982,9-17,09110:006,0
150WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 78109135:59:00.0106d 01:18:00980,3-19,7208:197,2
151MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners96111:43:02.091d 23:42:47978,2-21,8206:518,8
152BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 7366205:34:00.064d 00:53:18973,0-27,03912:404,7
153SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K10K 74Klub InO Stowarzysze44180:27:03.042d 07:51:06966,3-33,70211:125,4
154BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+117146:49:03.0113d 11:37:22955,1-44,8579:136,5
155CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 76102115:54:00.098d 08:26:32924,8-75,1667:318,0
156LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 80102071:46:59.098d 00:44:00920,2-79,8104:4012,8
157PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 81124158:57:04.0122d 09:46:05917,6-82,39710:235,8
158MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 77113071:39:47.0111d 00:28:22910,4-89,6104:4312,7
159BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 82120127:06:01.0118d 00:34:29901,0-98,9518:277,1
160KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec88097:44:37.085d 02:04:30886,5-113,4956:369,1
161ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 7880123:06:03.077d 05:35:03885,8-114,1858:207,2
162NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 8472076:30:21.069d 00:57:20885,8-114,2105:1011,6
163SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 7985114:51:01.067d 01:27:00883,4-116,6107:487,7
164DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek119119:56:02.0116d 10:44:15882,6-117,4468:097,4
165ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 80108153:34:00.0110d 03:03:00879,1-120,89010:285,7
166STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 8174620:09:00.065d 08:00:00865,1-134,94043:001,4
167SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec110083:35:22.0106d 01:46:53861,5-138,5305:4910,3
168GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL103103:56:00.099d 02:03:30856,7-143,3307:168,2
169MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners100125:01:02.095d 00:30:00853,2-146,8308:476,8
170SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec105071:22:27.094d 00:59:29853,1-146,9045:0112,0
171GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 89111084:16:22.0109d 04:46:32839,2-160,8186:0110,0
172PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 83106246:14:04.0103d 00:53:20838,2-161,83017:373,4
173PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec105102:41:03.0101d 12:30:09836,1-163,9487:228,1
174WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+117261:24:04.0115d 14:18:46825,1-174,92919:003,2
175KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 2121109:02:05.0114d 09:02:30820,2-179,8267:587,5
176WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M12M 92Grupa CzAMW71317:29:01.067d 10:00:00818,2-181,77023:162,6
177GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 85123129:46:01.0119d 03:07:01818,2-181,7909:306,3
178DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team111108:30:00.0109d 02:06:29816,0-184,0007:587,5
179BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 93123100:20:00.0119d 20:33:15813,5-186,5447:248,1
180PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners99133:20:00.097d 11:37:26813,2-186,7679:506,1
181DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki123126:14:03.0121d 05:07:57803,6-196,3899:256,4
182KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 9593082:23:54.088d 18:09:09803,5-196,5496:099,8
183PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 9697090:52:34.094d 10:05:13797,1-202,9406:508,8
184BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M27M 9758074:58:37.053d 01:17:53794,8-205,1805:3910,6
185KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 8890134:12:04.087d 00:40:18792,8-207,25010:095,9
186SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 89116122:19:02.0112d 03:30:41779,7-220,3379:246,4
187GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 9086156:59:01.082d 03:06:26777,5-222,46112:065,0
188LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze100073:27:23.092d 20:00:55775,6-224,4085:4010,6
189PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 91123130:00:02.0119d 16:49:13774,8-225,19610:046,0
190NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 92106112:34:04.0104d 00:59:57772,5-227,4958:446,9
191MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 93107120:51:00.0103d 01:06:23769,7-230,2809:256,4
192SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+122130:58:03.0117d 01:08:08761,3-238,70010:195,8
193KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 95106078:11:44.0101d 15:20:31754,4-245,5826:139,6
194DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 99120087:53:46.0117d 01:03:43747,3-252,7467:038,5
195RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 100116165:25:03.0102d 03:20:58746,7-253,28013:174,5
196PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners98142:40:01.095d 00:33:12745,7-254,29011:285,2
197KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska83067:05:18.079d 05:39:10744,4-255,5955:2411,1
198DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 102104087:15:35.0100d 21:16:23744,0-256,0347:028,5
199NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M43M 103Dębickie Gepardy70093:35:39.065d 08:17:19743,3-256,7157:337,9
200KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik78163:06:01.074d 00:41:53739,9-260,11013:134,5
201RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza79121:24:02.077d 06:09:18734,8-265,1549:546,1
202PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners100113:52:04.094d 18:57:46730,6-269,4239:216,4
203SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec93064:57:29.090d 00:52:58730,5-269,4805:2011,2
204GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL113065:17:42.0108d 00:56:42728,1-271,9495:2211,2
205JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 105WKB Maratończyk Włocławek75075:19:12.071d 05:34:18722,8-277,2466:159,6
206CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 106118132:17:02.0116d 01:23:16719,7-280,30011:015,4
207HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec81078:29:48.077d 01:37:57717,0-282,9896:349,1
208SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 107121083:47:03.0112d 01:26:57716,4-283,5817:018,6
209KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 102109096:14:28.099d 16:20:05704,9-295,1188:117,3
210KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec108081:37:00.0105d 04:42:44698,4-301,5977:008,6
211WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+122155:24:01.0119d 01:27:49691,6-308,44813:284,5
212PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie115106:11:05.061d 01:44:14690,8-309,1749:136,5
213KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners99112:00:01.094d 19:38:12684,6-315,3969:486,1
214BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 11174103:43:01.072d 09:41:32681,2-318,7679:086,6
215NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 104104103:55:00.094d 12:21:54675,9-324,0949:136,5
216POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 105115099:50:22.0112d 01:09:54675,1-324,8678:526,8
217TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners90126:02:05.086d 01:04:35674,8-325,20511:125,4
218PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M33M 11358057:53:34.056d 00:57:01669,1-330,8705:1111,6
219BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners106098:09:26.0103d 06:36:25667,0-332,9668:496,8
220STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K56K 10652157:15:03.049d 17:05:49667,0-333,03614:084,2
221SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek117088:54:43.0115d 13:21:03665,0-335,0058:017,5
222MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 11586130:33:04.082d 00:45:58660,7-339,34311:515,1
223PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 11682097:24:40.079d 20:52:20656,2-343,7838:546,7
224HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+123127:36:02.0120d 06:47:50652,7-347,32611:435,1
225SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec108062:07:11.096d 18:57:51651,1-348,9005:4310,5
226KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 109123123:28:02.0129d 03:38:06649,7-350,28011:245,3
227ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 11088077:16:27.076d 00:43:27649,0-351,0207:088,4
228LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina105112:30:02.0104d 06:33:40635,3-364,72710:375,6
229BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 119105067:20:11.0102d 22:33:17635,0-365,0396:219,4
230GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec102099:37:57.0100d 13:20:21630,5-369,5159:286,3
231MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec109076:20:31.0102d 13:00:35628,9-371,1157:178,2
232MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 122108093:25:40.055d 17:12:40625,0-375,0018:586,7
233WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 123117073:37:15.0103d 15:02:18622,9-377,1227:058,5
234MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu101078:12:56.098d 01:11:40617,2-382,7857:367,9
235BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+124124:28:01.0112d 00:51:48613,7-386,28112:104,9
236BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+111137:59:02.0107d 11:33:27613,7-386,33813:294,4
237PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+110167:12:01.0106d 06:34:38612,8-387,24016:223,7
238DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 115105147:51:00.099d 18:28:20611,9-388,08014:294,1
239MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski121117:07:05.0117d 23:43:12604,8-395,16011:375,2
240SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 124122109:00:03.0114d 00:53:40602,3-397,66010:515,5
241JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 11786115:55:05.081d 13:14:20601,3-398,67211:335,2
242WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M51M 12567182:17:02.064d 10:00:00599,7-400,28018:143,3
243BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners94122:51:01.090d 04:27:06599,6-400,37112:174,9
244BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 11974100:34:01.072d 09:43:26599,2-400,83710:046,0
245SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners99080:35:35.096d 22:12:42594,9-405,0668:077,4
246MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run107073:35:42.0105d 10:36:45594,3-405,7057:258,1
247SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners92154:23:04.090d 00:10:10594,3-405,72815:353,8
248MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+119115:45:01.0116d 05:31:18592,3-407,69611:435,1
249NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 121106079:38:53.097d 10:21:38589,8-410,2478:067,4
250MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo89084:16:17.087d 00:03:44582,9-417,0628:406,9
251FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek123160:21:02.0112d 10:58:26581,4-418,59716:323,6
252ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 124106139:18:04.099d 01:39:16579,3-420,70014:254,2
253MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi80122:53:05.078d 01:16:46579,2-420,85012:434,7
254ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 126110111:02:01.0108d 00:44:18579,1-420,88711:305,2
255ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory108179:21:05.0106d 01:45:46579,0-420,96518:353,2
256MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec106062:36:40.098d 01:32:29575,7-424,3086:319,2
257KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M13M 131104065:42:59.094d 01:05:45575,3-424,6786:518,8
258KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K25K 12732094:19:39.030d 00:49:15571,8-428,1829:536,1
259MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie107055:36:55.0105d 01:04:35571,8-428,2015:5010,3
260ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 12862201:34:02.053d 00:57:42570,5-429,52021:112,8
261TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+123124:52:05.0104d 01:06:10568,6-431,41013:104,6
262SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+81147:42:00.078d 03:12:06568,3-431,74015:353,8
263BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY87119:44:05.052d 01:42:45563,9-436,12112:444,7
264LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 13279147:15:05.076d 02:17:18560,1-439,92015:463,8
265TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec74070:55:45.071d 01:00:08558,8-441,2307:367,9
266ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 13496073:41:28.093d 02:27:00557,1-442,9057:567,6
267KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 135105113:19:00.0103d 01:15:00555,3-444,73912:144,9
268PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+117105:15:01.0113d 14:17:14554,4-445,62011:235,3
269BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory114081:16:45.089d 03:53:15552,4-447,5908:496,8
270ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo96088:36:34.094d 07:29:27551,9-448,1359:386,2
271BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 13791140:49:00.059d 04:11:00551,7-448,26015:183,9
272SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek123069:47:31.0111d 14:47:29549,5-450,4797:377,9
273KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 135105059:11:00.0101d 00:51:39547,8-452,2426:289,3
274BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 136118050:19:20.0115d 00:43:54546,4-453,6405:3110,9
275SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 13776073:42:32.072d 01:04:04544,8-455,1708:077,4
276SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 139117071:47:00.0114d 01:00:00543,8-456,2507:557,6
277WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 140123079:55:07.0120d 00:35:02538,9-461,0918:536,7
278PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 13885048:08:21.081d 00:26:35537,8-462,1705:2211,2
279GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners99112:45:03.097d 00:36:02534,1-465,88012:394,7
280MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 139123207:16:01.0120d 19:02:36530,2-469,84123:272,6
281ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam111073:42:38.071d 09:09:34530,0-470,0228:207,2
282PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 143113049:37:04.0110d 00:48:54529,9-470,0805:3710,7
283KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 140109150:54:04.0103d 01:18:10528,7-471,27017:073,5
284KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 141104063:19:24.0101d 18:43:42528,3-471,7067:118,3
285KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC106065:49:49.082d 08:12:18528,0-472,0117:288,0
286DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 144106099:29:39.0103d 01:40:03527,3-472,72011:195,3
287KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 145108059:14:46.0105d 06:59:00526,9-473,1006:448,9
288SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 14393044:07:15.091d 00:47:34523,8-476,1975:0311,9
289KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M40M 14458072:56:56.049d 14:50:44517,9-482,0998:277,1
290WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K13K 146Grupa CzAMW71302:30:03.067d 10:00:00516,1-483,92035:101,7
291MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M14M 145106079:59:31.0101d 01:42:26515,1-484,9259:196,4
292GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 146110077:42:13.0106d 01:23:03514,4-485,5909:036,6
293ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 147110100:08:02.0108d 01:47:14514,1-485,90011:415,1
294MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS103066:08:31.084d 05:45:40513,4-486,6097:437,8
295SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners96076:53:46.091d 01:29:49511,6-488,3809:016,7
296BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 150109079:52:09.0104d 02:37:07509,1-490,8809:246,4
297JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M15M 147Damy Rade Zegrze104058:18:57.098d 05:40:54508,8-491,1626:528,7
298BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy115047:53:47.0111d 01:21:41508,0-492,0235:3910,6
299GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K33K 15159118:27:04.057d 01:30:00506,4-493,60014:024,3
300ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 152109054:00:33.0106d 01:11:15506,3-493,6706:249,4
301NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners96110:57:04.070d 02:14:34505,8-494,18313:094,6
302MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 154102093:36:16.0100d 01:13:25505,7-494,32011:065,4
303HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M60M 14971106:41:00.067d 01:42:00503,8-496,16012:424,7
304MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 150107059:46:49.0103d 01:37:29502,6-497,4207:088,4
305TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 151103063:16:16.098d 20:28:28499,9-500,0867:357,9
306DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 155124155:57:00.0120d 00:53:12495,9-504,14818:523,2
307WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy106047:37:51.084d 06:32:16494,6-505,4165:4610,4
308SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 156108083:12:30.0105d 04:55:34491,1-508,94810:105,9
309BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K12K 157Mafia Team Lubliniec64051:25:30.061d 00:20:00490,6-509,4406:179,5
310MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 153118057:02:42.091d 04:11:01489,3-510,6786:598,6
311KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M28M 15460055:34:22.056d 07:22:00488,1-511,9106:498,8
312PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M29M 15553039:50:08.049d 00:56:37485,6-514,3804:5512,2
313ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 15674060:38:20.062d 02:07:44484,1-515,8897:308,0
314KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M16M 15782074:05:51.057d 00:52:58484,0-516,0509:116,5
315NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team114096:35:00.089d 14:31:36483,6-516,37011:585,0
316HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 15972050:50:20.059d 01:14:19481,1-518,9106:209,5
317PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec103051:03:22.092d 00:53:45478,5-521,4656:249,4
318ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 16089080:14:24.069d 00:32:28477,5-522,50010:046,0
319PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 161105141:35:00.0102d 01:11:13477,1-522,92017:483,4
320BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 16287134:59:01.084d 01:33:00476,0-524,03017:003,5
321LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 159106062:23:25.0102d 03:05:23475,8-524,1817:527,6
322ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+120078:04:01.0118d 00:51:00473,3-526,7009:536,1
323NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 164103136:20:04.099d 00:12:42472,4-527,62017:193,5
324JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory109062:08:04.098d 00:56:25471,6-528,4317:547,6
325WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 16177136:02:00.075d 12:17:24471,0-528,96717:193,5
326NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo75052:56:16.073d 16:03:33469,9-530,1196:458,9
327WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team91094:53:26.089d 02:19:37469,6-530,40012:074,9
328ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko71062:51:39.068d 02:03:51468,7-531,3058:027,5
329WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 16499048:51:54.096d 23:56:59468,6-531,3526:159,6
330KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 16678065:34:14.076d 01:18:39467,1-532,9008:257,1
331RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 165120059:18:18.0118d 10:17:57464,7-535,2727:397,8
332KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane106104:00:03.0103d 16:03:27464,7-535,32713:254,5
333KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 16780057:15:57.078d 05:43:38462,5-537,5127:258,1
334PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 167106057:16:42.0104d 14:28:54461,7-538,3317:268,1
335WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 16896078:05:40.085d 00:32:14461,5-538,54010:095,9
336GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM117124:08:05.0114d 06:38:03460,3-539,66916:103,7
337KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 16960060:53:53.051d 00:30:06460,0-540,0207:567,6
338KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K23K 169SieChodzi60099:09:53.058d 02:34:56459,7-540,33012:564,6
339PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 17076071:20:45.068d 00:34:36459,0-541,0209:196,4
340KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa109049:33:57.084d 15:13:24457,0-542,9616:309,2
341ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA113041:22:29.0100d 00:34:43456,4-543,6405:2611,0
342TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K38K 17161076:17:09.059d 01:41:00454,6-545,35410:046,0
343GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski83078:15:11.081d 04:59:24453,3-546,72410:215,8
344SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M17M 17239056:46:38.036d 05:44:17453,2-546,7707:308,0
345MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski103059:34:34.098d 19:57:24452,8-547,1807:537,6
346WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 17388083:18:45.085d 00:42:14452,5-547,52011:025,4
347BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 17494057:06:28.091d 01:24:08452,2-547,7577:347,9
348MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 174110113:39:02.0107d 03:46:32452,2-547,79015:044,0
349MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek123060:04:28.0121d 09:16:49449,9-550,1488:007,5
350NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy70059:07:16.065d 12:23:14449,7-550,2537:537,6
351ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 177115038:53:26.0112d 00:42:00448,0-551,9985:1211,5
352KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY90094:34:17.087d 01:29:13447,7-552,35012:404,7
353MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 179111072:55:25.064d 02:33:19447,3-552,7349:466,1
354ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 180107099:32:46.0105d 01:20:21446,6-553,38313:224,5
355WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 17582049:33:54.071d 00:46:43440,0-560,0406:458,9
356MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K40K 18155083:55:16.053d 14:31:28439,7-560,26511:275,2
357ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 176B4TEAM118106:56:01.0115d 21:38:50438,5-561,49114:374,1
358WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 17781052:12:20.079d 08:22:32437,2-562,7527:098,4
359MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu103077:40:38.099d 00:49:55436,7-563,31010:405,6
360KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M18M 17869073:48:58.067d 02:09:11435,9-564,07010:095,9
361KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 179109083:36:42.0106d 00:38:33435,2-564,76911:315,2
362KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 180110040:47:39.0104d 23:23:52434,7-565,2715:3710,7
363BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M8M 181Nocne sępy114038:32:05.0106d 00:48:18434,6-565,4405:1911,3
364DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek123064:39:06.0112d 14:51:38432,9-567,0738:576,7
365POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners95045:28:47.091d 01:19:00432,4-567,5906:189,5
366MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M75M 18364065:27:00.061d 01:00:00431,3-568,6909:066,6
367SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team93043:46:56.089d 00:51:26428,6-571,3706:079,8
368BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M19M 184111077:37:02.0104d 11:50:12428,5-571,47210:525,5
369HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 18588107:34:04.086d 05:47:13428,4-571,62115:034,0
370WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 18561054:57:18.058d 21:16:35426,2-573,7527:447,8
371LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 186107097:19:00.0103d 01:26:00425,9-574,07013:424,4
372SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI100047:41:38.096d 00:59:24425,8-574,2206:438,9
373TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec95042:07:00.088d 13:52:44425,6-574,4215:5610,1
374RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 18886052:58:09.082d 07:53:02425,0-574,9807:288,0
375KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 187105126:14:01.0102d 01:13:34423,4-576,64017:533,4
376PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M47M 18964039:45:33.059d 01:40:55423,3-576,7205:3810,6
377MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 188103074:13:35.097d 10:07:45421,7-578,35010:335,7
378SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek124063:44:41.085d 14:37:02421,4-578,5739:046,6
379RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec109039:48:03.0102d 01:04:11421,2-578,7945:4010,6
380FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce104046:08:03.089d 04:21:20421,1-578,9056:349,1
381RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 19166062:21:31.056d 00:47:40419,1-580,8928:556,7
382KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K90K 19259168:37:02.057d 01:27:28417,7-582,28524:132,5
383AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M39M 191Grupa CzAMW46079:19:00.041d 02:05:00415,0-585,00011:285,2
384KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 192100062:17:28.085d 17:45:34414,7-585,2809:006,7
385CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners94043:09:58.091d 23:41:07414,3-585,6516:159,6
386JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 194124099:13:04.0113d 01:23:10414,0-585,97014:224,2
387RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K91K 19537034:06:09.033d 01:19:36410,4-589,6004:5912,0
388RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 193105041:07:26.0102d 01:24:42410,2-589,8476:0010,0
389BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M20M 194114100:01:02.0110d 22:59:10409,9-590,13514:384,1
390GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane112074:01:03.0100d 00:48:48407,2-592,77010:545,5
391PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku79038:49:36.075d 01:10:23403,7-596,2905:4610,4
392BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo112036:02:43.0109d 05:49:33402,6-597,3785:2211,2
393WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners97051:03:05.084d 10:31:38401,6-598,4007:377,9
394WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 197112079:55:58.0108d 02:09:09401,2-598,85011:575,0
395GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec89034:46:11.082d 01:31:34400,7-599,2865:1211,5
396JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają88066:34:30.084d 00:53:05400,7-599,3509:586,0
397KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M50M 19945075:51:27.042d 03:15:38399,0-600,96011:245,3
398CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 199108098:08:15.0105d 23:46:17399,0-601,03114:454,1
399SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce106043:10:05.084d 11:34:53396,6-603,3706:319,2
400ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 201121130:50:00.0118d 00:19:41396,2-603,84419:483,0
401ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners99054:56:55.088d 05:25:25395,7-604,3108:197,2
402BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 201106036:38:25.0103d 06:56:48394,8-605,2105:3410,8
403SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane119040:18:35.0115d 23:41:09393,8-606,2376:089,8
404WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 203101038:05:25.097d 01:13:36392,9-607,1005:4910,3
405PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 20478157:45:02.075d 11:32:05391,2-608,82224:112,5
406DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners97047:11:37.093d 03:20:45391,1-608,9057:148,3
407KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 203114088:03:05.092d 00:58:12390,3-609,69013:324,4
408ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K16K 20451066:13:57.049d 15:33:52389,9-610,09210:115,9
409CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 205108086:09:18.0105d 04:35:44389,0-610,95313:174,5
410GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 20699059:49:17.092d 00:39:27386,3-613,6519:176,5
411TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 205108072:14:28.098d 01:40:16386,2-613,82811:135,3
412TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 206108099:42:04.0105d 00:57:19385,7-614,31715:303,9
413RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 207118085:48:41.0113d 01:16:55385,4-614,60013:214,5
414GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo110041:10:14.0102d 23:58:08384,2-615,7936:259,3
415RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team67039:41:31.065d 11:23:44381,1-618,9376:149,6
416SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 209107052:17:54.096d 03:36:18380,9-619,1208:147,3
417RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 210105080:08:02.0103d 00:43:30380,6-619,40012:374,7
418KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory103078:00:08.092d 20:44:49380,2-619,76412:184,9
419WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 20991071:07:20.088d 03:51:13378,5-621,46911:165,3
420SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K100K 21134175:00:00.026d 07:00:00377,0-623,00027:512,2
421WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 212112070:21:45.0107d 00:29:18376,5-623,51011:125,4
422OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M84M 210NIECHCEMISIE Giżycko71046:49:15.012d 22:33:12375,8-624,1957:288,0
423NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M85M 211NIECHCEMISIE Giżycko71063:20:27.068d 01:06:00374,0-625,96910:095,9
424KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory113056:28:26.0109d 00:08:24373,7-626,2749:036,6
425SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M86M 21265039:43:51.062d 23:04:51373,1-626,8516:239,4
426MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M87M 21364039:59:43.062d 03:22:56372,9-627,0936:269,3
427WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie106038:33:30.0102d 02:01:02371,9-628,1016:139,6
428SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 214Kobiety na 5+66147:45:05.063d 02:05:06371,1-628,88023:532,5
429RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 21574053:22:06.072d 01:05:08370,4-629,5708:386,9
430VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 21588044:52:39.077d 15:09:29368,6-631,3527:188,2
431DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 216108082:21:20.099d 01:06:00368,3-631,73013:254,5
432TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 21670060:46:58.063d 01:17:24368,2-631,8109:546,1
433GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners90063:12:43.0135d 01:39:57366,2-633,76010:215,8
434PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 21788029:45:33.085d 13:24:41363,7-636,2834:5412,2
435TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners99104:17:01.096d 01:32:58363,0-637,03817:143,5
436WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski98074:56:01.087d 01:40:06361,9-638,10812:254,8
437KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 21981045:11:33.078d 01:34:42360,1-639,9107:318,0
438SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 22089051:39:42.087d 05:35:23359,8-640,1708:367,0
439MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K53K 21939044:21:12.036d 03:13:29359,5-640,4557:248,1
440ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M21M 22112044:08:50.010d 06:29:39357,5-642,5407:248,1
441KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary92076:51:56.088d 15:56:55357,1-642,91712:544,6
442NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 222108031:23:00.0106d 06:13:49355,8-644,1645:1711,3
443GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 22383037:17:30.073d 05:27:10355,4-644,5696:179,5
444WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team91080:45:32.089d 02:26:00354,7-645,35013:394,4
445WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 222123069:37:25.0105d 08:54:52354,6-645,38611:465,1
446PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M22M 22482067:15:12.070d 07:14:55353,5-646,47511:245,3
447GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 22366079:43:05.055d 03:36:13353,4-646,61013:324,4
448SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 22482040:44:27.078d 01:06:34353,2-646,7806:558,7
449KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 22593044:44:15.075d 00:58:01352,3-647,6957:377,9
450ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 226112056:10:49.052d 00:44:25351,9-648,0709:346,3
451GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+91062:10:52.074d 00:24:41351,7-648,30010:365,7
452ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 228108069:36:32.0105d 04:03:36351,4-648,65011:535,0
453ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 22979076:32:59.076d 00:16:17350,9-649,13013:054,6
454TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 230103052:08:13.098d 19:15:19350,4-649,6038:556,7
455WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 225115029:32:52.0104d 00:25:00349,6-650,3605:0411,8
456KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 22678064:34:07.070d 00:21:44349,2-650,85011:055,4
457BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory110040:36:59.098d 00:35:11348,7-651,2806:598,6
458WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M54M 22734051:25:14.031d 00:52:59347,7-652,2808:526,8
459MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 232119051:12:01.0114d 09:02:52345,7-654,3218:536,8
460DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 23379084:30:15.069d 00:56:58344,7-655,34414:424,1
461DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze106038:27:45.093d 09:34:13343,7-656,2956:428,9
462PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 229105045:06:55.0101d 00:22:34342,9-657,1307:537,6
463ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 23462067:47:00.057d 00:46:00340,7-659,31011:565,0
464MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 235105067:04:35.0102d 00:19:19340,5-659,52011:495,1
465ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM113053:49:23.0102d 01:38:21339,5-660,5409:306,3
466MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 230117030:47:11.0113d 01:18:19338,8-661,1735:2711,0
467ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M55M 23156032:38:53.053d 02:32:00338,1-661,9315:4710,4
468PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M95M 232Rebellion Of Free Runners11051:20:30.08d 06:35:24337,0-662,9609:086,6
469GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M49M 23346029:39:25.042d 06:38:38336,6-663,4425:1711,3
470PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 23468032:49:42.066d 01:22:42336,5-663,5005:5110,3
471BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M23M 23563043:06:26.061d 00:31:11336,3-663,6907:417,8
472MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K59K 237Klub InO Stowarzysze44080:54:34.042d 00:38:04335,3-664,73614:284,1
473KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 236107031:36:44.056d 22:59:14335,0-664,9765:3910,6
474DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 238110035:50:41.0103d 01:16:13335,0-665,0006:259,3
475DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 23963049:58:54.058d 04:18:03333,1-666,8679:006,7
476CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M24M 237Damy Rade Zegrze107038:37:50.0105d 09:19:31333,0-667,0096:578,6
477PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 23877040:47:37.067d 11:45:10332,8-667,2397:218,2
478TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 239119051:40:37.0115d 01:41:20332,5-667,4619:196,4
479STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 240100042:28:19.093d 01:08:54328,2-671,8007:457,7
480CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M99M 24164041:55:27.026d 02:42:26327,5-672,4727:407,8
481ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 240123219:31:04.090d 04:03:49327,1-672,93440:161,5
482KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M50M 242LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI33028:27:25.025d 10:22:04326,1-673,9425:1411,5
483GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K61K 24161045:41:47.059d 13:49:06325,7-674,2918:257,1
484WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu103038:31:27.086d 00:50:52324,5-675,5107:078,4
485KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 242103042:43:18.094d 01:13:21323,9-676,0807:547,6
486WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 243100065:43:21.095d 01:39:09323,9-676,10412:104,9
487BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M25M 244Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane21051:54:40.018d 02:04:26323,1-676,9509:386,2
488BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 244100068:57:10.097d 00:51:26323,0-676,97012:484,7
489KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24587068:41:50.082d 00:43:59321,6-678,44312:494,7
490DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 24594031:00:41.092d 00:50:02321,0-678,9615:4710,4
491GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 246113044:27:28.0106d 00:31:05320,8-679,1578:187,2
492STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 246100062:53:57.095d 10:06:20319,9-680,11411:475,1
493MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie109031:39:54.0107d 03:42:22319,0-681,0075:5710,1
494PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 248102040:50:20.091d 07:02:43318,5-681,4787:417,8
495FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M12M 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI64026:08:44.061d 15:19:26318,4-681,6494:5512,2
496SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 25074032:15:10.071d 21:53:39316,7-683,2696:069,8
497ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 247103041:30:22.098d 01:24:08316,7-683,3187:517,6
498KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K19K 24852046:55:45.044d 01:54:22315,3-684,7408:556,7
499MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 249109060:34:50.065d 01:29:59315,2-684,76011:315,2
500SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes123048:18:55.0121d 08:09:35314,6-685,4249:126,5
501MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 25283048:44:54.065d 15:57:26314,4-685,5549:186,5
502ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 25381033:34:34.073d 01:52:28313,6-686,4506:259,3
503WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K112K 25051077:14:07.048d 02:33:00313,2-686,81014:474,1
504MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 251107049:32:45.055d 00:37:40312,9-687,0809:306,3
505BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory112062:49:15.087d 01:41:49311,9-688,08112:055,0
506KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K65K 253Kobiety na 5+45069:56:19.029d 01:35:11311,2-688,76013:284,5
507BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners92069:05:09.088d 02:55:21310,8-689,16713:204,5
508STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 25499048:27:55.091d 07:11:16310,6-689,4449:216,4
509NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M14M 25559026:38:16.054d 01:48:35309,4-690,6405:0911,6
510SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 25675053:05:55.072d 03:40:20308,1-691,87910:205,8
511KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 255108087:17:35.0104d 00:54:55305,9-694,06017:073,5
512GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 25680044:01:28.040d 01:26:36304,5-695,4708:406,9
513JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team82042:52:25.050d 00:45:19304,4-695,5908:277,1
514SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 25771032:29:03.066d 01:07:46303,5-696,4906:259,3
515JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners82027:25:44.046d 01:28:18303,2-696,8005:2511,1
516RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 259103030:52:59.099d 09:18:59302,6-697,3556:079,8
517TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 25880085:16:41.078d 01:04:59299,8-700,25017:043,5
518ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 26076054:20:57.059d 01:19:13298,7-701,27010:545,5
519BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane116065:53:42.0100d 02:17:01297,7-702,28013:164,5
520MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team113056:55:50.0110d 03:28:46296,2-703,84111:325,2
521FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M55M 26138063:51:42.033d 21:11:20295,3-704,68612:584,6
522KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 261109078:51:22.099d 01:09:43295,1-704,91016:023,7
523DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 262123055:29:46.0121d 06:22:12294,9-705,06111:175,3
524BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M106M 26357053:45:18.051d 23:05:35292,9-707,12511:005,4
525TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 262110083:21:31.0107d 00:58:17292,8-707,20317:043,5
526PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K71K 26354030:06:46.050d 00:29:40286,8-713,2006:179,5
527WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 264108072:47:24.0105d 00:22:15284,5-715,50015:213,9
528KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 26576045:06:36.073d 00:59:51284,2-715,7909:316,3
529ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M56M 26458055:48:49.055d 02:07:00283,8-716,17011:475,1
530ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 266106064:59:34.087d 11:34:38282,5-717,47913:484,3
531WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca123035:44:53.0118d 03:43:07281,1-718,8657:377,9
532BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K35K 268Kobiety na 5 +41064:47:34.039d 01:20:44280,7-719,34113:514,3
533FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 265107049:24:37.096d 00:58:09280,4-719,63410:345,7
534CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 269116053:39:25.0110d 00:37:50278,5-721,49011:335,2
535RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K116K 270Rebellion Of Free Runners46051:45:07.044d 01:18:38278,5-721,49711:085,4
536CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 26676026:38:53.064d 07:43:31277,6-722,3735:4510,4
537GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec103038:31:05.099d 13:59:45277,5-722,4708:197,2
538SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 26894026:25:28.044d 00:58:10276,0-724,0105:4410,4
539KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K75K 27140023:05:42.038d 00:57:21275,6-724,3655:0111,9
540ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze74065:24:24.071d 03:01:21273,2-726,75414:214,2
541GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 270106028:28:21.0102d 02:01:39272,8-727,1716:159,6
542NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 27172053:19:05.063d 03:11:24272,8-727,18011:435,1
543KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 272102039:10:10.098d 01:06:55272,8-727,2408:367,0
544POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 273108025:06:14.093d 01:42:51271,0-728,9805:3310,8
545PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K117K 27258078:18:28.056d 00:37:46267,6-732,43617:333,4
546SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 27486039:13:10.082d 00:40:06267,4-732,5708:476,8
547PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 27394071:55:57.076d 21:09:33266,0-734,04816:133,7
548WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 27595039:06:57.061d 21:59:05265,6-734,4198:506,8
549BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M112M 27666023:03:41.063d 00:36:08265,5-734,5405:1211,5
550ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+108060:04:00.086d 01:18:15265,1-734,87013:354,4
551DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 27582030:59:09.078d 02:06:25265,1-734,8727:008,6
552KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec82028:59:59.078d 00:34:30264,4-735,6406:349,1
553DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 27879036:26:21.039d 08:40:00263,5-736,5348:177,2
554DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team103054:37:06.091d 01:27:41262,4-737,63012:294,8
555STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 27973028:35:27.068d 20:43:54262,3-737,7456:329,2
556SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K121K 27735045:10:17.033d 01:33:57261,0-738,95710:225,8
557KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo76023:06:39.073d 00:59:11260,9-739,0705:1811,3
558BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 28181036:34:03.078d 00:42:33259,4-740,6008:277,1
559FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 282106037:50:16.0102d 00:44:16258,2-741,7528:476,8
560WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 278106057:17:21.0102d 01:36:06258,2-741,81013:184,5
561MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M63M 283MARO Team Jastrzębie-Żory32048:29:47.030d 01:53:44258,0-742,00611:165,3
562SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE109036:21:57.086d 01:02:07256,7-743,3408:307,1
563GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K22K 28052072:28:00.040d 01:35:00256,2-743,76016:583,5
564GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 281Mafia Team Lubliniec60043:03:51.058d 05:31:33254,5-745,52810:095,9
565NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M26M 284112031:42:57.0108d 01:12:24254,3-745,7117:298,0
566ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 28282036:57:36.069d 00:59:57253,9-746,1308:446,9
567WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K123K 283Grupa CzAMW15048:49:52.011d 05:27:03253,8-746,20011:325,2
568MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie106024:31:21.0101d 02:05:12253,8-746,2055:4710,3
569KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M65M 28640021:36:31.038d 02:13:00253,4-746,5985:0611,7
570FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 287105041:08:45.099d 01:03:44253,0-747,0409:456,1
571DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 288115038:01:52.0111d 08:31:02252,6-747,4199:026,6
572ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 28464047:33:34.039d 01:26:35252,3-747,70011:185,3
573TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 28973060:30:58.069d 05:12:08252,1-747,91914:244,2
574BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 28598061:20:18.095d 01:30:00251,8-748,21014:364,1
575WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 286110055:22:50.0106d 04:12:18250,9-749,13013:144,5
576CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army112062:47:31.0109d 01:18:12250,3-749,70015:034,0
577SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 29082024:25:24.059d 04:13:08250,2-749,7965:5110,2
578MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY103042:14:40.0100d 01:38:39249,5-750,55010:095,9
579KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 28964043:45:30.061d 01:36:20249,1-750,94110:325,7
580FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K38K 29038055:38:52.035d 03:02:09248,5-751,48013:264,5
581PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 29194081:18:15.075d 23:57:57248,1-751,89719:393,1
582KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 292116039:42:37.087d 20:18:50245,6-754,3989:426,2
583SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 291104050:34:50.088d 00:54:17245,0-754,98012:234,8
584SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 29281025:18:31.079d 00:30:08244,4-755,6106:129,7
585KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K126K 29334065:38:00.031d 01:32:00244,2-755,80016:073,7
586KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners98028:00:54.064d 21:28:32244,0-756,0136:538,7
587CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania74029:31:03.069d 19:26:48243,0-756,9737:178,2
588MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29474049:32:11.071d 01:20:25243,0-756,98012:134,9
589JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 29579037:31:42.075d 00:43:10241,0-758,9709:206,4
590TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners96049:59:58.088d 00:10:25240,7-759,27012:274,8
591URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 296111020:05:16.0107d 01:46:49240,4-759,6395:0012,0
592BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners107064:18:40.0100d 05:45:15238,7-761,32516:103,7
593GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M121M 29765019:26:29.061d 04:36:01237,9-762,1504:5412,2
594WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 297103054:54:00.099d 03:00:00236,3-763,66013:564,3
595KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 29895030:10:36.084d 01:01:44235,4-764,5907:417,8
596NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M123M 29931020:40:00.028d 01:14:56233,9-766,1155:1811,3
597MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 30072064:39:19.053d 00:18:21233,9-766,14216:353,6
598DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M124M 30146052:16:12.042d 05:09:47233,4-766,61113:264,5
599KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 30274020:50:32.061d 07:10:09232,0-768,0245:2311,1
600MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K23K 29846041:41:35.042d 02:45:08232,0-768,03010:475,6
601KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 299108022:22:30.096d 00:37:41231,9-768,1505:4710,4
602BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M27M 30328029:31:11.026d 02:02:34231,3-768,7117:397,8
603JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo78023:06:53.063d 01:13:08231,1-768,9026:0010,0
604BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M17M 304Rebellion Of Free Runners103028:00:37.059d 09:24:06230,3-769,7297:178,2
605SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M18M 30596033:01:20.090d 01:08:20230,2-769,7778:367,0
606KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M125M 30645020:33:41.041d 01:10:00230,1-769,9205:2111,2
607SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 301106048:38:33.092d 01:09:00229,9-770,11012:414,7
608CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners94034:16:26.092d 00:24:21227,9-772,0749:016,7
609MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam106027:45:54.082d 11:22:42226,9-773,0717:208,2
610WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M126M 30831019:00:28.028d 00:38:24226,1-773,8535:0211,9
611KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 30363026:39:46.059d 01:12:00226,0-774,0307:048,5
612BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 30490050:17:44.078d 00:34:18225,4-774,55113:234,5
613DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega81036:34:25.072d 00:38:16225,0-774,9609:456,2
614GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 310111021:12:54.0107d 00:23:31224,3-775,7105:4010,6
615NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M19M 311Zabiegana Rodzina105017:47:40.089d 00:35:50222,3-777,6794:4812,5
616KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M71M 312B4TEAM43021:58:07.040d 00:46:43222,2-777,7755:5510,1
617ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 313107033:40:31.080d 08:58:33221,5-778,4769:076,6
618GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 305111021:50:19.0107d 00:24:05220,8-779,1905:5610,1
619HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi81050:02:48.077d 02:03:53219,5-780,54413:404,4
620BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M20M 31566019:53:14.061d 00:38:44217,9-782,1105:2811,0
621FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych90046:20:00.033d 02:10:00217,7-782,35012:464,7
622REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K132K 307Radlinioki w biegu60036:39:32.047d 00:38:18217,6-782,38610:065,9
623ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K133K 30853052:12:25.050d 02:02:30217,3-782,69514:244,2
624GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 31678022:02:34.061d 03:17:58217,0-782,9546:059,8
625GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M21M 317BIEGIGORSKIE.PL101022:01:54.097d 01:26:32216,7-783,2836:059,8
626STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 30980062:31:29.072d 00:52:53216,3-783,66017:203,5
627SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 31074039:14:21.070d 22:24:06215,0-784,95810:565,5
628SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M69M 31857047:06:03.052d 03:38:49214,4-785,62013:104,6
629SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 311106020:16:42.041d 01:53:40213,9-786,0605:4110,6
630PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 31975021:19:48.044d 04:16:02213,7-786,2845:5910,0
631SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 312106031:33:51.082d 09:46:49213,5-786,4858:526,8
632WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M128M 32060030:21:00.027d 11:41:05213,3-786,6888:327,0
633MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie123046:25:04.0117d 16:25:42213,2-786,84913:034,6
634SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K42K 31357099:27:14.054d 02:37:04212,9-787,05728:012,1
635MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 322104020:04:34.093d 01:04:26212,4-787,5695:4010,6
636HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec109026:31:24.091d 03:49:41211,3-788,6907:318,0
637WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 32383043:37:32.071d 22:24:46209,5-790,53812:294,8
638FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 32482024:07:46.078d 01:30:50209,2-790,7966:558,7
639HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 315111030:11:13.0107d 00:31:37208,3-791,7508:416,9
640KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K135K 316KBKS Radomsko16027:55:38.014d 00:29:22205,6-794,3738:087,4
641ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce105022:17:11.050d 17:39:32205,6-794,4366:309,2
642MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M76M 325MARO Team Jastrzębie-Żory48021:42:38.045d 01:03:27201,8-798,2366:279,3
643ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K88K 31861024:30:58.031d 01:13:36200,7-799,3007:198,2
644PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 319123041:13:51.0119d 00:49:35199,3-800,70812:244,8
645DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M130M 32629023:05:15.026d 05:14:43198,9-801,1176:578,6
646PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K43K 32026043:41:01.024d 03:09:21198,7-801,27313:114,5
647ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 32777017:57:09.072d 18:03:25198,2-801,7765:2611,0
648OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 32876018:55:51.033d 00:30:01198,2-801,7905:4310,5
649WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M131M 32954020:19:15.051d 11:14:37197,6-802,4026:109,7
650GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M22M 33095038:18:27.074d 03:54:28196,0-804,05011:435,1
651DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 33185018:46:18.077d 00:35:52194,1-805,8605:4810,3
652WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi81044:12:48.077d 02:04:04193,6-806,37913:424,4
653SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek96032:22:35.086d 13:10:39192,8-807,19110:046,0
654ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 33292020:59:35.063d 16:58:59192,8-807,2446:329,2
655OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 333114041:53:29.0112d 08:53:14192,7-807,26813:024,6
656ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K137K 323Kobiety na 5+42038:11:19.040d 00:36:01192,4-807,63011:545,0
657WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski102044:33:00.075d 05:31:00190,5-809,53014:024,3
658GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 325106039:49:57.0103d 16:42:36189,1-810,87112:384,7
659KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M132M 334Grupa CzAMW40023:33:07.036d 00:40:14189,0-811,0487:288,0
660MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 32681019:09:10.035d 14:58:52188,1-811,8756:069,8
661CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners90019:52:02.042d 23:19:38187,4-812,6466:219,4
662SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M28M 336106048:02:17.0103d 19:56:33187,3-812,71715:233,9
663KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam83019:35:47.080d 00:33:38187,0-812,9806:179,5
664FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 32782018:27:14.079d 07:40:21186,7-813,2855:5510,1
665MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 328106022:12:42.0104d 04:04:37186,4-813,5787:088,4
666KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 32989020:13:28.077d 15:29:57185,3-814,7166:329,2
667PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 338114017:31:22.0109d 00:39:54185,3-814,7205:4010,6
668WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega80034:36:08.076d 07:47:36184,8-815,20311:145,3
669JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K143K 33144024:12:18.041d 19:45:34184,5-815,5107:527,6
670BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M81M 33960017:45:12.055d 01:05:29184,4-815,6005:4610,4
671MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 340122019:44:17.0117d 20:30:55184,4-815,6486:259,3
672GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 332108033:20:53.083d 01:15:18182,4-817,65010:585,5
673PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 333110040:07:51.035d 02:53:05178,9-821,15013:274,5
674STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M82M 34163019:46:39.059d 00:50:10178,4-821,5606:399,0
675KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane90041:39:53.086d 23:01:27178,4-821,60714:004,3
676FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 342STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK91018:38:04.075d 00:59:48176,8-823,2306:199,5
677WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M135M 34363015:46:01.054d 01:23:44176,7-823,2965:2111,2
678HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M136M 34460021:04:22.049d 01:11:56176,6-823,4307:098,4
679PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team103018:49:15.096d 01:03:07176,0-823,9806:249,4
680GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K27K 33668021:27:23.066d 00:15:04174,6-825,4107:228,1
681ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K93K 33724018:14:48.020d 01:25:47174,2-825,8296:179,5
682PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 34582031:30:32.071d 11:02:12174,1-825,88210:515,5
683MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M29M 34657022:23:59.052d 16:18:34173,6-826,4107:447,7
684IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 33839031:41:42.037d 01:40:31171,9-828,09511:035,4
685NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 347Zabiegana Rodzina105013:27:40.090d 02:28:20170,2-829,8114:4412,6
686KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M83M 34838015:58:24.036d 01:04:00170,1-829,9205:3810,6
687MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 33977036:05:31.074d 04:44:41169,3-830,71812:474,7
688BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry109019:00:43.046d 01:07:08168,5-831,4906:468,9
689CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 341103059:34:58.083d 01:49:05168,5-831,49021:122,8
690SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo103025:20:37.095d 05:36:40168,4-831,5879:016,6
691TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 349114016:33:21.0106d 00:52:06167,8-832,2415:5510,1
692KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu104027:56:06.091d 01:13:46167,8-832,2509:596,0
693WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 35079032:26:40.060d 05:35:10167,2-832,75611:385,2
694ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 351117038:31:57.0113d 04:20:45166,7-833,31913:524,3
695MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K45K 34460016:33:44.055d 23:54:24166,1-833,8605:5810,0
696WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 35287021:26:20.084d 00:39:43166,0-834,0207:447,7
697OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 34581044:42:09.043d 01:29:11165,8-834,24016:103,7
698JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 353103022:06:00.071d 00:38:44165,6-834,4248:007,5
699KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 35481018:37:06.077d 01:19:54165,2-834,7786:458,9
700IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M140M 35535029:55:12.033d 00:52:58164,6-835,40310:545,5
701TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 356109019:03:28.077d 00:09:37163,8-836,1846:588,6
702PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 34645034:01:54.041d 01:00:59162,2-837,76012:354,8
703WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 35777017:11:39.054d 00:59:31161,8-838,1706:229,4
704SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 35891016:57:01.081d 01:50:01161,8-838,2156:179,5
705ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu106016:16:18.0246d 00:27:22160,5-839,5406:059,9
706NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners94060:55:54.067d 01:09:35159,5-840,54022:552,6
707JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M26M 360Rebellion Of Free Runners30031:14:08.023d 04:32:25158,2-841,77211:505,1
708PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K96K 34846035:24:39.043d 19:28:16158,2-841,77513:254,5
709MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 349102037:42:21.092d 01:00:35157,9-842,14014:194,2
710DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M27M 36139028:08:23.028d 01:07:36157,4-842,57710:435,6
711CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 350102042:05:51.092d 06:04:02156,9-843,11416:053,7
712WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners92033:47:46.081d 00:44:32156,1-843,88012:594,6
713WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 352103040:17:00.099d 01:21:00155,0-845,00015:353,8
714GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane103026:44:58.099d 00:57:33154,3-845,71010:245,8
715ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M87M 36260023:40:11.052d 08:05:00153,7-846,2709:146,5
716KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo85020:34:30.081d 01:05:53153,2-846,8408:037,4
717SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M2M 36393015:04:58.079d 00:42:35152,7-847,2805:5510,1
718WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary92039:10:44.068d 04:02:22152,5-847,51915:243,9
719SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec79023:24:18.063d 02:52:10152,2-847,8359:136,5
720DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 35790015:54:40.087d 01:21:34151,9-848,1326:179,5
721TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners98023:08:36.096d 00:38:05150,6-849,3619:136,5
722GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo75022:01:17.042d 00:36:09150,2-849,7908:476,8
723POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M88M 364B4TEAM19026:31:28.017d 00:27:03149,9-850,05510:365,7
724LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 360110020:04:30.0106d 05:06:52149,6-850,4318:037,5
725ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners98022:00:41.067d 00:33:50149,4-850,6408:506,8
726SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 36264023:42:00.061d 01:21:31148,4-851,6459:356,3
727KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K154K 363B4SPORT33027:23:40.029d 01:17:35148,2-851,77011:055,4
728NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K46K 36451023:30:01.048d 01:10:59147,6-852,4509:336,3
729MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski97038:20:39.093d 04:05:02147,2-852,83015:373,8
730MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec76013:55:30.073d 00:20:41146,4-853,5875:4210,5
731MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 366107041:56:11.096d 00:41:46145,0-855,05017:213,5
732NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M3M 367102746:16:00.049d 02:01:00143,4-856,580312:120,2
733KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K47K 36659017:07:04.047d 18:58:02143,0-857,0257:118,4
734POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K105K 367Forma Wodzisław Śląski32020:27:05.029d 02:09:03142,4-857,5568:367,0
735KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki117016:35:07.064d 00:31:39142,4-857,6106:598,6
736MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,7104013:16:59.097d 00:39:36142,2-857,8445:3610,7
737MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M143M 37053014:19:02.07d 01:58:44141,6-858,4406:049,9
738KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M91M 37145016:26:49.042d 00:22:29141,0-859,0116:598,6
739GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M144M 37250029:27:19.048d 02:10:13140,9-859,05512:324,8
740MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M28M 37385018:07:16.073d 01:02:35140,4-859,6007:447,7
741KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary92080:17:23.079d 14:20:00138,4-861,58934:481,7
742SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 369100018:42:25.096d 02:51:55137,8-862,2418:087,4
743DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI106052:02:36.094d 00:33:44136,6-863,41922:512,6
744POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 37451014:38:28.049d 01:30:47135,2-864,7606:299,2
745DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M78M 37556025:40:45.045d 00:15:54135,1-864,86011:245,3
746CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 371103026:17:33.065d 00:47:11133,9-866,12011:465,1
747FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M29M 376AKTYWNA PSZCZYNA110013:28:41.084d 02:02:08132,0-868,0486:079,8
748MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 372113022:58:16.029d 00:22:35131,2-868,84010:305,7
749PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 377115026:45:11.0110d 18:28:49131,0-869,01012:154,9
750SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 378106018:50:24.081d 01:49:17130,0-869,9618:416,9
751SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K157K 37343033:24:14.040d 00:38:14129,5-870,46015:283,9
752KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek123025:58:54.0114d 09:03:16129,2-870,76312:035,0
753PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M79M 37956023:48:04.053d 01:30:36128,9-871,10011:045,4
754HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 380103020:09:55.057d 00:21:02127,0-872,9809:316,3
755GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry109014:09:12.040d 01:07:06126,5-873,5506:428,9
756WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 381112024:00:47.086d 00:29:05123,5-876,48011:395,1
757WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec74012:54:29.051d 00:33:25123,5-876,5206:169,6
758REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K159K 37732017:08:24.021d 01:47:27123,3-876,7148:207,2
759PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 378106016:36:53.052d 12:41:53123,0-877,0168:067,4
760GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 379111014:14:00.0100d 00:38:48121,9-878,1327:008,6
761ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M148M 38222011:09:24.017d 01:04:05121,7-878,3205:3010,9
762KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K113K 38052033:13:05.029d 19:54:28121,5-878,53816:243,7
763GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M149M 383Bydgoszcz na Start27015:34:32.025d 00:17:40120,5-879,4987:457,7
764PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 384102015:09:23.059d 21:44:47119,9-880,0677:347,9
765KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K160K 38133026:17:40.031d 01:09:19119,7-880,32113:104,6
766KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K48K 38226029:02:14.022d 02:33:10119,4-880,56014:354,1
767MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 38365024:40:20.025d 22:23:34117,3-882,74512:374,8
768KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 38599011:47:48.043d 01:34:41116,1-883,9306:059,8
769KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo95035:00:13.085d 00:23:30115,7-884,29318:093,3
770ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 385111020:40:41.057d 00:46:00115,0-885,00010:475,6
771MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 38666056:36:41.026d 20:07:45114,8-885,21629:352,0
772WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners96026:46:05.064d 01:23:23114,6-885,45014:014,3
773SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 38832022:44:28.029d 01:20:51114,2-885,82011:575,0
774GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 389104031:30:58.072d 01:11:38114,1-885,88016:343,6
775KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 39074031:20:46.038d 00:41:42114,1-885,89016:283,6
776DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M150M 38669010:12:00.032d 00:31:17112,9-887,0555:2511,1
777SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 38790012:20:29.066d 00:37:48112,1-887,9116:369,1
778NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec77018:20:14.043d 04:09:32111,8-888,2319:506,1
779KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane106044:56:41.089d 00:50:02111,7-888,34524:092,5
780FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 389119015:39:56.0108d 00:26:19111,0-888,9608:277,1
781SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39289024:26:56.080d 00:45:30110,7-889,27013:144,5
782JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 390MARO Team Jastrzębie-Żory16018:12:59.014d 09:28:37109,9-890,0869:566,0
783DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 39371012:43:50.068d 01:12:51108,7-891,3207:018,5
784MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 391110020:30:41.0105d 00:41:34107,7-892,30011:255,3
785GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+117030:44:46.014d 05:59:24107,4-892,58817:103,5
786NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K167K 39548026:03:00.045d 01:00:00107,2-892,77014:344,1
787CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 396101009:25:36.044d 00:16:15106,9-893,1205:1711,3
788BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 39768021:39:30.058d 00:17:27106,9-893,14012:094,9
789KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M95M 39254016:43:37.051d 18:41:27106,1-893,9429:276,3
790RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 393105035:23:23.018d 00:35:58104,5-895,55020:193,0
791KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M153M 39433011:22:20.031d 01:09:57104,2-895,8056:329,2
792OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M32M 39529007:16:52.00d 00:44:05103,8-896,2304:1214,3
793WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M33M 39679018:52:51.068d 00:19:16103,7-896,32010:555,5
794KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu107017:14:27.021d 01:36:30103,1-896,88010:016,0
795STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 399107017:06:14.031d 00:42:26102,8-897,2509:596,0
796KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 400121022:52:40.089d 01:08:00102,3-897,67013:244,5
797OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo71010:17:50.030d 00:36:00102,2-897,7606:029,9
798IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K36K 40221018:52:57.020d 00:52:00102,0-897,97311:065,4
799ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 397121021:11:31.089d 01:08:00101,0-899,04012:354,8
800PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M154M 39858012:20:32.040d 21:57:29100,5-899,5347:228,1
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
801SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M4M 399101017:58:19.072d 00:40:1097,9-902,10511:005,4
802WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M155M 40065010:16:15.013d 00:42:3097,2-902,8126:209,5
803PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 40362034:28:55.056d 07:10:4796,0-903,96521:322,8
804KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 404117020:44:16.071d 01:21:5595,5-904,46913:014,6
805CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 40186014:50:52.081d 00:23:5894,8-905,2509:246,4
806BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 40523013:03:25.021d 00:52:4893,1-906,8598:247,1
807ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 40669058:06:47.062d 20:00:0092,9-907,08037:311,6
808KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M30M 402Mafia Team Lubliniec11010:28:39.09d 09:08:2092,8-907,1626:468,9
809P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM110019:52:55.0108d 09:51:0692,7-907,31712:524,7
810PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 40895017:02:51.061d 02:44:1192,5-907,47011:035,4
811LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 40380009:52:44.076d 00:12:0891,9-908,0606:269,3
812KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M5M 404KBKS Radomsko14013:43:38.012d 00:24:2990,9-909,1139:036,6
813OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 40592010:30:50.060d 00:29:0090,1-909,9147:008,6
814WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K120K 40943008:35:34.033d 00:28:3990,1-909,9495:4310,5
815SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 41066012:36:38.062d 00:39:4189,6-910,3608:267,1
816KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 40699011:34:21.052d 22:16:1389,6-910,3997:447,7
817SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 41195039:21:22.078d 01:32:4888,8-911,23026:362,3
818DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 407103009:42:53.064d 03:23:0288,4-911,6396:359,1
819SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M6M 40895038:31:08.078d 01:32:4886,8-913,20026:372,3
820PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 40972012:58:51.042d 00:47:5186,7-913,2908:586,7
821MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K123K 41232017:27:24.027d 01:49:1086,6-913,41512:055,0
822BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners81010:54:35.023d 11:24:4384,9-915,0757:427,8
823ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M7M 411Biegamy Razem Władysławowo65022:28:44.059d 20:02:0984,1-915,89716:023,7
824MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 413100018:31:55.087d 01:19:0784,0-915,97013:134,5
825PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 41293014:40:50.060d 00:31:2884,0-916,03010:295,7
826ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K124K 414B4TEAM43015:44:55.039d 00:41:1483,8-916,20011:165,3
827SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M8M 41383011:55:26.073d 02:25:5083,1-916,8708:367,0
828PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M100M 414B4TEAM41014:12:11.037d 03:35:2083,0-916,98310:155,8
829CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 41576008:54:50.050d 16:47:2782,4-917,6306:299,2
830BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI102010:28:44.021d 01:26:1382,0-917,9827:397,8
831RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K125K 41622008:18:59.020d 00:34:2482,0-918,0106:059,9
832TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 41791009:33:23.09d 01:07:0279,2-920,8437:148,3
833BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 41830013:53:54.027d 01:11:3578,9-921,10110:345,7
834DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K39K 41947009:34:52.045d 04:40:1677,4-922,5587:258,1
835ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 41674014:46:57.048d 06:30:3177,1-922,90011:305,2
836PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K174K 42031020:54:09.020d 01:03:5976,4-923,62016:253,7
837NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 417LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI74012:05:07.060d 02:05:4673,8-926,1909:496,1
838HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K175K 421Nessi Team40008:44:26.037d 00:29:4373,4-926,5707:088,4
839NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners92010:07:13.029d 01:49:5871,3-928,6908:307,0
840ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K176K 42211012:19:54.09d 00:45:1470,5-929,53510:305,7
841SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K177K 42316012:53:36.013d 01:02:2470,2-929,83211:015,4
842KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K178K 424Zabiegane Baby53016:38:13.042d 01:32:1369,7-930,28014:194,2
843KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K179K 42545005:55:17.019d 01:11:4969,4-930,6305:0711,7
844SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club109008:58:47.086d 00:57:5169,3-930,7107:467,7
845SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 427101015:25:56.025d 00:38:0169,1-930,87013:234,5
846GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza95014:11:07.036d 01:15:0868,5-931,50012:254,8
847ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K126K 42940010:51:31.038d 01:12:4767,4-932,6509:406,2
848SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+102019:21:30.095d 01:48:1467,1-932,95017:193,5
849GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M160M 419BIEGIGORSKIE.PL60005:46:52.022d 01:57:3065,3-934,7095:1811,3
850FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M161M 42028006:58:33.023d 05:48:5865,1-934,8776:259,3
851ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K127K 43111011:30:10.09d 00:00:0065,0-934,97310:365,7
852BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 42125013:09:45.021d 10:28:5064,8-935,18512:114,9
853BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 43268012:11:31.040d 04:38:3663,8-936,25011:285,2
854JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 422106015:16:53.039d 03:33:2163,4-936,59014:274,1
855SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 42387005:59:11.038d 00:44:1462,7-937,2905:4310,5
856JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M104M 424Rebellion Of Free Runners26008:20:28.044d 07:24:1061,7-938,2768:067,4
857HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 42590005:25:31.015d 03:35:4661,1-938,9105:1911,3
858SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 42677013:48:17.050d 11:03:2959,8-940,24913:514,3
859WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K50K 4339010:46:36.06d 21:07:0259,6-940,37910:505,5
860WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 43482013:35:30.061d 01:46:4659,5-940,54613:424,4
861SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 427BestFit Club114006:36:03.026d 00:34:5459,4-940,5706:399,0
862ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K43K 43521009:37:02.011d 00:35:3359,2-940,8269:456,2
863KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion104014:52:03.023d 00:52:0359,1-940,87015:054,0
864WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K44K 43653009:13:29.09d 01:30:1458,9-941,1309:246,4
865FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 429103007:06:31.064d 00:42:4358,4-941,6367:188,2
866WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners89013:21:28.039d 07:44:3957,8-942,18313:514,3
867ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners88008:46:11.056d 00:33:1757,3-942,7409:116,5
868KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K129K 439Grupa CzAMW38044:14:20.034d 00:21:4156,9-943,11846:391,3
869PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 44070017:37:29.047d 00:24:4055,5-944,53019:033,1
870LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M84M 43051007:31:18.043d 00:48:0253,6-946,4108:257,1
871GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 431111007:48:49.011d 13:13:3053,1-946,9498:506,8
872KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team105008:08:11.075d 15:21:5151,8-948,1759:256,4
873SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K131K 44254008:13:18.051d 20:00:1450,8-949,2179:426,2
874OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 44377010:27:10.055d 00:36:0449,9-950,08012:334,8
875KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K133K 444SJZ GO!20010:48:59.016d 01:37:0749,7-950,27013:034,6
876ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo64014:44:49.053d 01:00:0249,1-950,86618:003,3
877GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K45K 44646006:08:26.013d 00:29:5847,8-952,1907:427,8
878DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 432103007:21:41.04d 01:34:2347,7-952,2609:156,5
879KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M86M 43356006:50:33.039d 00:30:1146,0-954,0448:566,7
880LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M165M 434TL Athletics Jastrzębie4002:48:08.00d 02:40:3644,4-955,5633:4715,9
881STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 44732014:13:55.027d 01:52:2543,8-956,24019:303,1
882HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K135K 44859008:38:03.013d 00:29:3243,7-956,31011:515,1
883HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 449107004:46:21.012d 00:37:5343,1-956,9006:389,0
884SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M37M 43524007:49:37.09d 22:03:3642,4-957,57111:045,4
885KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski102007:11:27.091d 10:22:2742,1-957,93810:155,8
886KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M107M 43764004:54:29.053d 00:34:2742,0-957,9907:008,6
887STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M9M 4386003:03:23.01d 01:24:0740,5-959,5004:3113,3
888GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski102007:42:49.091d 10:21:2339,6-960,36011:405,1
889KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary90004:28:44.086d 00:41:0339,2-960,8106:518,7
890KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 45264005:09:32.061d 00:16:5139,2-960,8427:547,6
891WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 453109005:14:45.07d 01:59:0638,0-961,9968:167,2
892BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 45493004:25:13.04d 01:35:1737,6-962,4007:038,5
893RERON Marcin 967LONDONMasters - M167M 43950005:34:01.039d 00:49:4236,6-963,4009:076,6
894SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 44085003:01:53.06d 23:48:0036,3-963,6535:0012,0
895KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K187K 455Radlinioki w biegu11004:53:17.09d 06:52:3836,2-963,8318:067,4
896PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 45670010:12:13.017d 00:24:4036,0-964,03017:013,5
897DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 441106009:12:25.095d 04:31:0535,9-964,10315:233,9
898STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M39M 44285004:02:29.03d 22:18:1335,9-964,1466:458,9
899MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 44374011:44:47.05d 06:28:5534,1-965,87820:392,9
900KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K48K 45742008:16:36.021d 01:39:2032,1-967,90015:283,9
901ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 444Biegamy Razem Władysławowo46007:32:16.039d 00:29:1131,9-968,11914:114,2
902BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M40M 44514003:24:37.011d 00:26:1231,1-968,9006:349,1
903WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+98004:22:35.064d 00:45:0030,3-969,7008:396,9
904BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K188K 4598003:42:21.03d 20:15:1730,0-969,9997:248,1
905MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 44672003:48:50.032d 00:40:1529,9-970,0807:387,8
906SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M87M 447Fuchs Oil Team50003:22:04.09d 02:00:2929,8-970,2176:478,8
907MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza113005:36:01.03d 00:44:1629,5-970,45111:225,3
908ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu107003:56:24.07d 01:15:4529,5-970,5308:017,5
909GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 44975004:41:45.022d 02:22:0928,3-971,7509:586,0
910KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 450103005:43:51.043d 00:20:1826,7-973,26012:514,7
911HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K49K 461Rebellion Of Free Runners9002:37:06.05d 01:21:0826,1-973,9506:019,9
912HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 451102003:19:00.014d 00:44:0024,1-975,9008:157,3
913PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K189K 46239006:34:30.028d 01:15:0022,6-977,43017:283,4
914JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 463102006:19:09.01d 03:00:3622,3-977,71417:003,5
915MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M88M 45218003:37:36.01d 01:00:2521,1-978,90710:185,8
916ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 46465002:12:15.03d 01:03:0321,0-979,0006:179,5
917WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K140K 4653004:06:51.01d 01:36:3720,1-979,87012:154,9
918MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 466Grupa CzAMW25033:13:00.021d 04:00:0020,1-979,92699:160,6
919DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team110003:14:15.04d 00:48:1520,1-979,9509:416,2
920PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 468114004:37:51.036d 00:20:2819,1-980,95014:354,1
921ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run102002:40:57.00d 02:40:5719,0-980,9608:277,1
922KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team101003:15:08.013d 00:30:2318,7-981,27110:255,8
923ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K191K 47039002:42:33.024d 00:26:0018,4-981,6108:506,8
924SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 471114002:09:11.010d 13:22:4017,7-982,3157:188,2
925DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 454103002:01:49.03d 12:19:0117,5-982,5296:588,6
926BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M173M 45533006:28:56.02d 00:24:3417,4-982,57422:192,7
927STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane88001:46:27.00d 01:46:2716,3-983,7106:329,2
928SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 472119001:40:33.04d 03:14:0215,6-984,3696:259,3
929WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M31M 45788004:13:50.02d 01:03:0212,9-987,12019:423,0
930SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 47380000:32:31.00d 00:32:3112,0-988,0002:4222,1
931SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 47469001:29:32.02d 00:39:3911,7-988,3207:397,8
932KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 45879002:57:41.075d 14:26:3511,4-988,58815:343,9
933TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 45988001:02:15.00d 01:02:1511,1-988,9505:3810,7
934CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 475111002:19:41.01d 00:32:1610,8-989,17012:534,7
935WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M110M 460Wygrani70001:01:24.02d 02:38:3310,4-989,6485:5510,1
936GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 47695002:20:49.012d 16:31:1210,2-989,75513:444,4
937RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K147K 47746001:00:31.00d 01:00:3110,2-989,7805:5510,1
938OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K194K 47853002:00:00.00d 02:00:0010,0-990,00012:005,0
939BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry98001:05:12.02d 00:29:579,3-990,6806:598,6
940BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K195K 48022001:41:27.01d 00:30:319,1-990,86511:065,4
941SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 481113002:15:35.00d 02:16:039,1-990,89114:534,0
942BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 461102002:59:57.05d 03:11:348,8-991,17420:232,9
943WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M111M 462Wataha Team42001:11:52.00d 01:11:528,1-991,8908:516,8
944KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 48294001:18:00.00d 01:18:008,0-991,9609:426,2
945WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 46379000:44:29.00d 00:44:297,9-992,1105:3810,6
946ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 48365002:01:26.07d 01:09:276,7-993,28018:043,3
947RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M178M 464Rebellion Of Free Runners57001:23:21.00d 01:23:216,4-993,64013:064,6
948GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 48474000:48:04.00d 00:48:046,2-993,8017:457,7
949WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca89001:07:06.00d 00:53:306,1-993,86010:555,5
950MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 46580000:37:07.00d 00:37:076,0-994,0006:119,7
951UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 48695004:00:00.00d 04:00:006,0-994,00040:001,5
952KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 487104000:22:43.00d 00:22:433,3-996,6606:488,8
953KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 488121000:44:13.00d 00:44:133,3-996,67013:164,5
954FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M179M 4663000:29:43.00d 00:29:432,4-997,56112:114,9
Znaleziono 954 wynik(ów)