RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
551
Wystartowało:
446
Nie ukończyło:
443
Ukończyło:
3
Na trasie:
443
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji1000km
   
1FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M8
2PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K18
3MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K16
4DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K15
5WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M17
6RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M11
7SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K11
8DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M9
9PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M12
10PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M7
11KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K9
12CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K7
13DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M8
14URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16
15NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K8
16CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K8
17MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M15
18KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K8
19MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K14
20NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M7
21LATOŃ Karolina 474ŻORYMasters - M7
22KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M14
23GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry14
24KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K13
25RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M8
26ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K13
27CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K13
28BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M14
29KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M12
30HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M8
31KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M4
32BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M10
33ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K11
34MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5
35WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K13
36MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie12
37PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M2
38BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K3
39MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M9
40CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K6
41MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K12
42KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K11
43STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M4
44SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K6
45SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6
46KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K13
47KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M9
48KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K9
49SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K11
50PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K11
51CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K29
52NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+21
53KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K22
54MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M22
55BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+27
56ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MBIEGIGORSKIE.PL32
57SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M20456:43:15
58BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M28
59KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K31
60ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M19441:42:47
61BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M25
62DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K23
63GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+20
64KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M15
65DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M20
66CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M23
67FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M24
68ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - KAktywni Rydułtowy30
69WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M20
70OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K20
71BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M19
72SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - MBestFit Club19
73PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K28
74ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K20
75OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M20
76GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M16
77BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M30
78BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M23
79POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K20
80CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K29
81SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M21
82SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K21
83MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M29
84MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K29
85SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - MBIEGIGORSKIE.PL27
86SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M21
87KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K28
88MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M28
89DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M25
90ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M22
91SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K21
92RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M21
93GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M27
94ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K28
95PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M29
96SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K19
97PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M20
98KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory18
99TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M24
100MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M28
101PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M27
102CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21
103JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29
104GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K16
105ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M24
106TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M19
107WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M15
108GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M16
109RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+22
110KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K20
111SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M27
112KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MGB. Galopujące Ślimaki22
113PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+22
114MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski26
115SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M19432:34:27
116HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K16
117PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K28
118OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M19
119KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M26 226
120KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M29
121MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M27
122MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K24
123KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K19
124STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K22
125MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7
126PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K30
127TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K19
128KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K26
129ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M26
130SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M26
131MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M23
132ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K27
133WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K28
134DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K29
135WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K27
136DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M28
137SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+27
138SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K28
139KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K26
140BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - MNocne sępy19
141GRZYBOWSKA Agnieszka 102BYDGOSZCZSenior 1 - K22
142GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K28
143JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory14
144CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K16
145ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - MB4SPORT23
146WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K28
147SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K18
148KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - MHDK Legion9
149OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory28
150MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K18
151DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K17
152MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K10
153GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M18
154RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M25
155LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K26
156PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M29
157KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo28
158NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+28
159MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKobiety na 5+24
160MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek28
161ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+25
162FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek28
163SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - MUKS Orły Zakopane24
164MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MTL Athletics Jastrzębie28
165KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek28
166SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MUltra Mountain Athletes28
167KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+27
168PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - KBIEGIGORSKIE.PL24
169DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek28
170MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+27
171PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+29
172BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane21
173MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+27
174DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M25
175DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek24
176PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K19
177OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+27
178ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - MLUBAWA BIEGA18
179HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+28
180WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+22
181GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+22
182PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTL Athletics Jastrzębie20
183SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - KBestFit Club14
184FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - MAKTYWNA PSZCZYNA15
185BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - MHRmax Żory19
186BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M17
187MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - KNessi Team18
188SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek22
189PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M19
190CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - KNordic Army17
191PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K15
192MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K16
193MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - MCewicki Klub Morsa i Biegacza18
194NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - KNessi Team19
195GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL18
196GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K16
197FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - KNordic Walking Lyski17
198MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - KNessi Team17
199ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K17
200BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - KHRmax Żory17
201GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane18
202MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K18
203ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - KWOLF TEAM18
204GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - KSNPTT Zakopane17
205NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M17
206ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - KBiegamBoLubięZąbkiTeam16
207ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K16
208GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M16
209DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M17
210SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL27
211WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M22
212KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - MWKB META LUBLINIEC15
213MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M14
214PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - MMafia Team Lubliniec8
215ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K12
216CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - MMafia Team Lubliniec14
217OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - MBIEGIGORSKIE.PL14
218NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M13
219ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - KKobiety na 5+13
220KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - MWKB META LUBLINIEC11
221JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K7
222FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M12
223DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M8
224GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+13
225MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K11
226ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory13
227BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI7
228LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K12
229JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory11
230MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - MBiegiem przez życie11
231SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K13
232GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K13
233TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane12
234SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M11
235KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M7
236MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu8
237DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - MDamy Rade Zegrze11
238MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M12
239KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu9
240PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9
241CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze12
242MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - MMafia Team Lubliniec11
243WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - MTacyMy11
244DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K11
245ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run7
246SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - MHarpagan Sosnowiec13
247PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K11
248ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K11
249SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M11
250ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - KPędzące Leniwce10
251DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M11
252WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K11
253KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11
254DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI11
255SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - MMafia Team Lubliniec10
256GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo15
257DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MGB. Galopujące Ślimaki28
258RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M10
259GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - MAkademia Sportowa Lubliniec8
260GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL8
261GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9
262PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M7
263WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K17
264ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K15
265BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+16
266WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K14
267SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K24
268LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K15
269SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec15
270KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14
271BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory15
272BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K14
273HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M15
274GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M15
275DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - KNessi Team15
276SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K15
277TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K15
278MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - MMafia Team Lubliniec15
279MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M15
280WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K15
281KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - KWKB META LUBLINIEC14
282MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec14
283POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13
284RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec14
285TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M14
286GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M11
287WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M14
288SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KRUNTEAM PAWŁOWICE14
289CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M13
290LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M11
291DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M11
292KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec13
293MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M13
294TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K13
295NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K11
296DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M13
297KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane11
298MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K13
299HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K12
300MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M11
301SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M11
302FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M11
303KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - KPoWoli do Celu12
304ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K8
305OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K20
306KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - MMafia Team Lubliniec14
307ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - KPoWoli do Celu12
308GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K11
309NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K11
310PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K11
311MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run12
312BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K12
313FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M10
314KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - KFuchs Oil Team10
315GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - KSNPTT Zakopane8
316BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane30
317SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek26
318SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek29
319KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - KFuchs Oil Team6
320BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - MRebellion Of Free Runners8
321SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - MMafia Team Lubliniec10
322MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - KMilbrant Team RS8
323NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MZabiegana Rodzina9
324NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K9
325DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M8
326MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K7
327MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - MMilbrant Team RS8
328DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - KWataha Team8
329KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M9
330HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M7
331NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - MZabiegana Rodzina10
332KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - MZabiegani Częstochowa14
333MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K8
334KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane13
335MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - MNordic Walking Lyski8
336WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski7
337MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K8
338JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M8
339SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - KPędzące Leniwce11
340SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane9
341KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M4
342MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K6
343WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - KPasjonaci Słupca28
344SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKlub Biegacza Fartlek28
345MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski29
346TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+28
347WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie11
348GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - MBIEGIGORSKIE.PL6
349ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M6
350LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - MDamy Rade Zegrze5
351JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M11
352GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M8
353CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K8
354GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M11
355WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17
356SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K12
357GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M11
358BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M11
359STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M5
360KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - MRebellion Of Free Runners3
361SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K5
362DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - KRebellion Of Free Runners2
363PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - KRebellion Of Free Runners4
364PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - KWataha Team8
365GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec7
366CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K7
367BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K5
368KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K21
369KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MMARO Team Jastrzębie-Żory8
370BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+29
371KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K10
372PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M10
373JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze9
374KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M9
375GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - KNordic Walking Lyski7
376KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - MNordic Walking Lyski7
377MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M2Tm4,79
378MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M6
379TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M8
380RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K10
381OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K8
382TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K8
383SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚL.SIERAKÓW ŚLSenior 2 - M5
384WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M6
385KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M5
386WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K5
387POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K7
388STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K5
389JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - KDamy Rade Zegrze6
390GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - KRebellion Of Free Runners4
391ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners4
392KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - KRebellion Of Free Runners4
393TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners4
394PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - KRebellion Of Free Runners4
395BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - MRebellion Of Free Runners11
396GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M4
397WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M4
398KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - MRebellion Of Free Runners4
399PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - KRebellion Of Free Runners5
400HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners3
401PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - KRebellion Of Free Runners3
402PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec10
403WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - KNordic Walking Lyski3
404BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - KSiostry3
405TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners3
406WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - KKobiety na 5+3
407ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14
408SZCZYPIOR Jolanta 545WLADYSLAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo2
409LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MZabiegana Rodzina10
410LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MZabiegana Rodzina10
411KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI14
412BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - KKobiety na 5+22
413ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K1
414MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - KRebellion Of Free Runners5
415BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry14
416WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL15
417BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M16
418KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M19
419KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K19
420PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K10
421PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11
422ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K13
423STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K25
424WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+27
425BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory29
426DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+30
427SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22
428TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K13
429DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - KMiraz Race Team16
430MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski2
431ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners3
432ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9
433SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K8
434ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K15
435ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K13
436RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M10
437ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7
438KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K14
439KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K10
440KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M23
441ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K26
442SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners4
443SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M9
444BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - MNocne sępy20
445TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MBIEGIGORSKIE.PL29
446DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K26
Znaleziono 446 wynik(ów)