RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
639
Wystartowało:
538
Nie ukończyło:
534
Ukończyło:
4
Na trasie:
534
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji1000km
   
1SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M19432:34:27
2ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M19441:42:47
3SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M20456:43:15
4TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - MBIEGIGORSKIE.PL35817:12:25
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
5OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M5
6FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M16
7PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K26
8DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K23
9RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M19
10SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K19
11DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M17
12PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M20
13PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M15
14KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K17
15CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K15
16DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M16
17URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M24
18NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K16
19CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K16
20MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M23
21KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K16
22MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K22
23NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M15
24LATOŃ Karolina 474ŻORYMasters - M15
25KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M22
26GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry22
27BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KSiostry22
28KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K21
29RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M16
30ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K21
31CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K21
32BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M22
33KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M20
34HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M16
35KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M12
36PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K8
37BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M18
38ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K19
39MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K13
40KALATA Urszula 566PORONINMasters - M8
41WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K21
42ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K9
43BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K7
44PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M10
45BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K11
46MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M17
47CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K14
48SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M9
49GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K8
50MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20
51WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M8
52KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K19
53DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K3
54SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M14
55SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M6
56KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K21
57KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M17
58KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K17
59SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K19
60PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K19
61CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K37
62NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+29
63KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K30
64MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M30
65BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+35
66ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MBIEGIGORSKIE.PL40
67DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+38
68BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M36
69BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory37
70DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K31
71GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+28
72KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M23
73DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M28
74CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M31
75STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K33
76FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M32
77WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M28
78OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K28
79BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M27
80PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K36
81ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K28
82OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M28
83GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24
84BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M38
85BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M31
86POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K28
87CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K37
88SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M29
89SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K29
90MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M37
91MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K37
92SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - MBIEGIGORSKIE.PL35
93SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M29
94KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K36
95MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M36
96DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M33
97ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M30
98SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K29
99RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29
100GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M35
101MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M36
102PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M35
103CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K29
104KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M22
105JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K37
106KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K21
107GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24
108ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M32
109KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M31
110TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M27
111WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M23
112GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M24
113RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+30
114KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K28
115SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M35
116PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+30
117MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski34
118SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M17
119HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K24
120PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K36
121BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M24
122OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M27
123KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M26 234
124KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M37
125MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M35
126MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K32
127KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K27
128MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K15
129PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K38
130TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K27
131KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K34
132ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M34
133SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M34
134MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M31
135ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K35
136WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K36
137DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37
138WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K35
139DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M36
140SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+35
141SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K36
142KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K34
143BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - MNocne sępy27
144WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+35
145STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36
146GRZYBOWSKA Agnieszka 102BYDGOSZCZSenior 1 - K30
147GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K36
148JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory22
149CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K24
150ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - MB4SPORT31
151WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K36
152SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K26
153KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - MHDK Legion17
154OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - MHRmax Żory36
155MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K26
156DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K25
157MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K18
158GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M26
159RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M33
160LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K34
161SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30
162PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M37
163KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo36
164NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+36
165MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKobiety na 5+32
166MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek36
167ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+33
168DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34
169FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek36
170SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - MUKS Orły Zakopane32
171MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MTL Athletics Jastrzębie36
172KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek36
173SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MUltra Mountain Athletes36
174KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+35
175PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - KBIEGIGORSKIE.PL32
176DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek36
177MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+35
178BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane29
179MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+35
180DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M33
181DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek32
182PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K27
183OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+35
184ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - MLUBAWA BIEGA26
185HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+36
186WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - KKobiety na 5+30
187BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - MNocne sępy28
188GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+30
189PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MTL Athletics Jastrzębie28
190SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - KBestFit Club22
191FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - MAKTYWNA PSZCZYNA23
192BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - MHRmax Żory27
193BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M25
194MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - KNessi Team26
195SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - KKlub Biegacza Fartlek30
196PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M27
197CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - KNordic Army25
198PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K23
199MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K24
200MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - MCewicki Klub Morsa i Biegacza26
201NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - KNessi Team27
202DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - KMiraz Race Team24
203GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K24
204FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - KNordic Walking Lyski25
205MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - KNessi Team25
206ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K25
207BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - KHRmax Żory25
208GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane26
209MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K26
210ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - KWOLF TEAM26
211GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - KSNPTT Zakopane25
212GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+4
213NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M25
214ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - KBiegamBoLubięZąbkiTeam24
215ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K24
216GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M24
217DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M25
218SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL35
219PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KKobiety na 5+23
220WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL23
221KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - MWKB META LUBLINIEC23
222MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - MBiegiem przez życie22
223PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - MMafia Team Lubliniec16
224ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K20
225CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - MMafia Team Lubliniec22
226OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - MBIEGIGORSKIE.PL22
227NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M21
228ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - KKobiety na 5+21
229KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - MWKB META LUBLINIEC19
230SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - KBiegamy Razem Władysławowo16
231JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K15
232FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M20
233DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M16
234GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+21
235MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K19
236ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory21
237BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI15
238LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K20
239JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MMARO Team Jastrzębie-Żory19
240MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - MBiegiem przez życie19
241SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K21
242GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K21
243TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane20
244STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K20
245SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M19
246KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M15
247DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - MDamy Rade Zegrze19
248MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M20
249KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu17
250PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M17
251CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze20
252WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - MPoWoli do Celu16
253WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - MTacyMy19
254DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K19
255ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run15
256GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M8
257SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - MHarpagan Sosnowiec21
258PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K19
259ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K19
260SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M19
261ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - KPędzące Leniwce18
262DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M19
263WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K19
264KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - KTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane19
265DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - KLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI19
266SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - MMafia Team Lubliniec18
267GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo23
268DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MGB. Galopujące Ślimaki36
269RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18
270GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - MAkademia Sportowa Lubliniec16
271GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - MBIEGIGORSKIE.PL16
272GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17
273PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M15
274WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K25
275ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K23
276BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+24
277WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K22
278SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K32
279LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K23
280SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec23
281KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K22
282BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory23
283BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K22
284HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M23
285GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M23
286DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - KNessi Team23
287SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K23
288MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - MMafia Team Lubliniec23
289MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M23
290WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K23
291KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - KWKB META LUBLINIEC22
292MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec22
293POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M21
294RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec22
295TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M22
296GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M19
297ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M20
298KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K22
299WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M22
300SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - KRUNTEAM PAWŁOWICE22
301CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M21
302ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K21
303LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M19
304PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K19
305DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M19
306KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec21
307MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M21
308TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K21
309BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M15
310NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K19
311DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M21
312KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane19
313MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K21
314HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K20
315MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M19
316SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M19
317FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M19
318KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - KPoWoli do Celu20
319ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K16
320OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K28
321KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - MMafia Team Lubliniec22
322ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - KPoWoli do Celu20
323GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19
324NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K19
325MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - MPoranny Beskid Run20
326BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - KRebellion Of Free Runners20
327FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M18
328KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - KFuchs Oil Team18
329GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - KSNPTT Zakopane16
330SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MKlub Biegacza Fartlek34
331SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek37
332ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15
333KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - KFuchs Oil Team14
334BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - MRebellion Of Free Runners16
335SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - MMafia Team Lubliniec18
336MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - KMilbrant Team RS16
337NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - MZabiegana Rodzina17
338NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K17
339DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M16
340LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - MZabiegana Rodzina18
341MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K15
342MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - MMilbrant Team RS16
343DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - KWataha Team16
344KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M17
345HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M15
346DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K18
347NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - MZabiegana Rodzina18
348KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - MZabiegani Częstochowa22
349MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K16
350SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K16
351KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane21
352MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - MNordic Walking Lyski16
353WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - KNordic Walking Lyski15
354MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K16
355JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M16
356SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - KPędzące Leniwce19
357SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane17
358KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M12
359MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K14
360WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - KPasjonaci Słupca36
361SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKlub Biegacza Fartlek36
362MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski37
363TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - KKobiety na 5+36
364WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie19
365GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - MBIEGIGORSKIE.PL14
366ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M14
367LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - MDamy Rade Zegrze13
368JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M19
369GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M16
370CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K16
371ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K21
372GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M19
373SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K20
374GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M19
375BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M19
376STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M13
377ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - MBiegamy Razem Władysławowo9
378KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - MRebellion Of Free Runners11
379SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K13
380DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - KRebellion Of Free Runners10
381CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - MRebellion Of Free Runners7
382PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - KRebellion Of Free Runners12
383ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K23
384PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - KWataha Team16
385KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - MLKS SIERAKÓW ŚLĄSKI22
386BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K9
387CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K15
388KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K29
389BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - KKobiety na 5+30
390BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+37
391KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K18
392MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - KRebellion Of Free Runners13
393BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - KSiostry11
394ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners11
395TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - KRebellion Of Free Runners11
396WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - KKobiety na 5+11
397KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - KMALINOWE GWIAZDY7
398SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKlub Biegacza Fartlek9
399MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - MRebellion Of Free Runners9
400SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K8
401SZCZYPIOR Jolanta 545WLADYSLAWOWOWeteran 1 - KBiegamy Razem Władysławowo10
402WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M9
403SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners12
404SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - KMafia Team Lubliniec6
405ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M5
406TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec8
407KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K7
408PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K7
409PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K7
410CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M7
411KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - KStęszewskie piłkary3
412KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K5 z Księżyca7
413SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M7
414SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M6
415BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M5
416KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K6
417NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - KRebellion Of Free Runners7
418KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M6
419KONIECZNA Beata 597LUBOŃSenior 2 - KStęszewskie piłkary5
420KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - KStęszewskie piłkary5
421WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - KStęszewskie piłkary5
422BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - KForma Wodzisław Śląski6
423ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K36
424PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M37
425SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K27
426PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M28
427KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - KHRmax Żory26
428TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M32
429WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M4
430SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M4
431SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners5
432MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - MBiegiem przez życie20
433KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MMARO Team Jastrzębie-Żory16
434PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18
435ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17
436JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - MDamy Rade Zegrze17
437KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M17
438GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - KNordic Walking Lyski15
439KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - MNordic Walking Lyski15
440MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M2Tm4,717
441MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M14
442TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M16
443RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18
444OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K16
445TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K16
446SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚL.SIERAKÓW ŚLSenior 2 - M13
447WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M14
448KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M13
449WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K13
450STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K13
451JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - KDamy Rade Zegrze14
452GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - KRebellion Of Free Runners12
453ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners12
454KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - KRebellion Of Free Runners12
455TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - MRebellion Of Free Runners12
456PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - KRebellion Of Free Runners12
457BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - MRebellion Of Free Runners19
458GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M12
459WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M12
460KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - MRebellion Of Free Runners12
461CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - KMALINOWE GWIAZDY12
462PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - KRebellion Of Free Runners13
463HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - MRebellion Of Free Runners11
464CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - KRebellion Of Free Runners11
465PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - KRebellion Of Free Runners11
466NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - MMALINOWE GWIAZDY12
467PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec18
468WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - KNordic Walking Lyski11
469WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - KRebellion Of Free Runners9
470ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K22
471PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M6
472TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K4
473MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - KNordic Walking Lyski10
474SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - KRebellion Of Free Runners9
475BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - KRebellion Of Free Runners5
476SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M8
477POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - MRebellion Of Free Runners8
478OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - MWataha Team9
479NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - KRebellion Of Free Runners9
480FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9
481TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - MRebellion Of Free Runners9
482WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - KRebellion Of Free Runners5
483CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - KRebellion Of Free Runners7
484UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K8
485GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - KRogoziński Klub Biegacza8
486BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - KRebellion Of Free Runners7
487KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - KBiegamy Razem Władysławowo8
488GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - KRebellion Of Free Runners3
489KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - KMALINOWE GWIAZDY12
490PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K4
491WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - KWataha Team4
492TOMCZAK Piotr 620GDAŃSKMasters - MRebellion Of Free Runners3
493HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M3
494HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - MStęszewskie piłkary3
495SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M3
496KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE- ZDRÓJMasters - K3
497WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - MWataha Team4
498PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M2
499WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - KRebellion Of Free Runners2
500SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2
501GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - MMafia Team Lubliniec2
502ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K2
503TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K23
504WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - MRebellion Of Free Runners10
505WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M30
506GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - MMafia Team Lubliniec15
507STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M12
508SAVAN Klaudia 638BIELSKO BIALAJunior 1 - K2
509BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K4
510KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - KMALINOWE GWIAZDY3
511SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K14
512BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K13
513WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K25
514LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - MZabiegana Rodzina18
515RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M18
516KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K18
517ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K34
518PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+37
519PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K19
520GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - MBIEGIGORSKIE.PL26
521NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - MRebellion Of Free Runners5
522POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K15
523MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - KPoWoli do Celu16
524SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - MBestFit Club27
525KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M27
526KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K27
527PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K18
528STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K30
529KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - MGB. Galopujące Ślimaki30
530ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - KAktywni Rydułtowy38
531BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - MTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane38
532TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K21
533MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K24
534WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M25
535ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K1
536BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M33
537MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - MMafia Team Lubliniec19
538KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K39
Znaleziono 538 wynik(ów)