RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 1Rebellion Of Free Runners34791:47:54102:19:01.032d 23:27:011 000,00,0006:089,8
2STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 2Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:28174:26:03.033d 15:00:281 000,00,00010:275,7
3SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K1K 336842:11:46116:38:00.035d 01:40:351 000,00,0006:598,6
4PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K2K 4Kobiety na 5+38887:33:57214:36:01.036d 23:22:111 000,00,00012:524,7
5KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 539912:51:11185:51:05.038d 00:51:111 000,00,00011:095,4
6PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 6Rebellion Of Free Runners40931:47:27104:48:03.038d 19:35:381 000,00,0006:179,5
7KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 7MALINOWE GWIAZDY41962:29:00145:05:03.040d 02:29:001 000,00,0008:426,9
8KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K3K 8Rebellion Of Free Runners471105:21:40100:51:05.046d 01:21:401 000,00,0006:039,9
9DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K4K 9471105:34:45167:58:00.046d 01:34:451 000,00,00010:046,0
10SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 10MALINOWE GWIAZDY511201:37:22169:02:00.050d 01:37:221 000,00,00010:085,9
11BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 11521230:32:49153:53:02.051d 06:32:061 000,00,0009:136,5
12JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 12531248:12:06205:15:03.052d 00:05:521 000,00,00012:184,9
13GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 13551297:26:01231:11:04.054d 01:26:011 000,00,00013:524,3
14KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 14551297:33:41189:27:00.054d 01:33:411 000,00,00011:225,3
15LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K6K 15581370:23:32176:12:05.057d 02:23:321 000,00,00010:345,7
16OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16591395:47:01180:58:05.058d 03:47:011 000,00,00010:515,5
17OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 17591395:48:32182:01:02.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
18KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 18601416:32:22157:13:05.059d 00:32:221 000,00,0009:256,4
19MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:34171:03:01.061d 03:24:141 000,00,00010:155,8
20CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:06149:26:03.061d 21:10:281 000,00,0008:576,7
21BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 21631489:30:49121:02:05.062d 01:30:491 000,00,0007:158,3
22BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:32134:34:01.063d 00:41:321 000,00,0008:047,4
23RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:47172:59:04.064d 16:22:041 000,00,00010:225,8
24KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:14144:42:03.066d 03:16:561 000,00,0008:406,9
25SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:40167:56:05.069d 11:00:011 000,00,00010:046,0
26MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:27138:12:00.071d 16:30:171 000,00,0008:177,2
27STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:57233:34:00.073d 00:35:571 000,00,00014:004,3
28CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:40178:56:05.074d 01:59:401 000,00,00010:445,6
29KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:09193:04:00.076d 05:36:091 000,00,00011:355,2
30FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:47185:19:00.077d 01:34:471 000,00,00011:075,4
31PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:21130:32:01.079d 01:02:211 000,00,0007:497,7
32MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:48164:23:01.079d 01:07:481 000,00,0009:516,1
33POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 33801897:55:12169:51:02.079d 01:55:121 000,00,00010:115,9
34NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:44173:06:02.080d 14:51:441 000,00,00010:235,8
35NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:04181:46:00.081d 01:42:041 000,00,00010:545,5
36GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20174:45:02.082d 17:41:151 000,00,00010:295,7
37FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:54174:57:05.082d 19:13:481 000,00,00010:295,7
38DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:09121:54:03.083d 01:04:091 000,00,0007:188,2
39PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:33199:16:02.083d 01:12:331 000,00,00011:575,0
40KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:36127:38:01.083d 01:13:361 000,00,0007:397,8
41WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:38168:04:04.085d 01:37:381 000,00,00010:055,9
42PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:33104:47:01.088d 00:58:331 000,00,0006:179,5
43MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:31172:38:02.088d 01:17:311 000,00,00010:215,8
44TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:00097:07:23.088d 01:27:001 000,00,0005:4910,3
45KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 45MALINOWE GWIAZDY902137:09:59202:02:05.089d 01:09:591 000,00,00012:074,9
46KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:00225:37:04.090d 00:30:001 000,00,00013:324,4
47OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:57174:20:01.090d 03:17:571 000,00,00010:275,7
48ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:55125:48:05.091d 00:37:551 000,00,0007:327,9
49ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:48255:26:01.093d 14:53:481 000,00,00015:193,9
50ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:34185:33:02.094d 01:59:341 000,00,00011:075,4
51PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:14181:10:03.094d 10:06:491 000,00,00010:525,5
52SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:01187:23:01.094d 16:47:091 000,00,00011:145,3
53SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 53982330:33:03229:30:02.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
54DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:59215:44:04.097d 08:09:061 000,00,00012:564,6
55JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:16098:20:32.098d 00:15:521 000,00,0005:5410,2
56MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:05122:43:01.098d 04:54:081 000,00,0007:218,1
57TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56177:03:02.099d 01:03:561 000,00,00010:375,6
58CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:25173:19:00.099d 05:10:291 000,00,00010:235,8
59BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:43182:24:05.099d 05:31:431 000,00,00010:565,5
60MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:47194:55:05.0101d 01:18:471 000,00,00011:415,1
61ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:51115:25:05.0103d 00:49:511 000,00,0006:558,7
62KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:37176:57:00.0105d 18:05:001 000,00,00010:375,7
63GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:46251:58:03.0106d 01:42:461 000,00,00015:074,0
64MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:01279:21:01.0110d 05:40:011 000,00,00016:453,6
65STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:18202:40:05.0110d 09:43:441 000,00,00012:094,9
66KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:01158:53:00.0110d 19:31:321 000,00,0009:316,3
67GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:48141:42:03.0111d 00:58:481 000,00,0008:307,1
68WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:07155:30:02.0111d 12:50:171 000,00,0009:196,4
69DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:38171:40:01.0117d 11:36:381 000,00,00010:185,8
70ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:26152:40:02.0118d 01:05:261 000,00,0009:096,6
71OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:39158:58:03.0119d 01:00:391 000,00,0009:326,3
72CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners98117:53:03.094d 08:32:48983,3-16,6557:118,3
73BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 7366205:34:00.064d 00:53:18973,0-27,03912:404,7
74SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K10K 74Klub InO Stowarzysze44180:27:03.042d 07:51:06966,3-33,70211:125,4
75BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+117146:49:03.0113d 11:37:22955,1-44,8579:136,5
76CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 76102115:54:00.098d 08:26:32924,8-75,1667:318,0
77MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K3K 77113071:39:47.0111d 00:28:22910,4-89,6104:4312,7
78ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 7880123:06:03.077d 05:35:03885,8-114,1858:207,2
79SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 7985114:51:01.067d 01:27:00883,4-116,6107:487,7
80ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 80108153:34:00.0110d 03:03:00879,1-120,89010:285,7
81STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 8174620:09:00.065d 08:00:00865,1-134,94043:001,4
82MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners100125:01:02.095d 00:30:00853,2-146,8308:476,8
83PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 83106246:14:04.0103d 00:53:20838,2-161,83017:373,4
84WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 84Kobiety na 5+117261:24:04.0115d 14:18:46825,1-174,92919:003,2
85GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 85123129:46:01.0119d 03:07:01818,2-181,7909:306,3
86DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team111108:30:00.0109d 02:06:29816,0-184,0007:587,5
87PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners99133:20:00.097d 11:37:26813,2-186,7679:506,1
88KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 8890134:12:04.087d 00:40:18792,8-207,25010:095,9
89SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 89116122:19:02.0112d 03:30:41779,7-220,3379:246,4
90GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 9086156:59:01.082d 03:06:26777,5-222,46112:065,0
91PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K4K 91123130:00:02.0119d 16:49:13774,8-225,19610:046,0
92NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 92106112:34:04.0104d 00:59:57772,5-227,4958:446,9
93MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 93107120:51:00.0103d 01:06:23769,7-230,2809:256,4
94SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+122130:58:03.0117d 01:08:08761,3-238,70010:195,8
95KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 95106078:11:44.0101d 15:20:31754,4-245,5826:139,6
96PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners98142:40:01.095d 00:33:12745,7-254,29011:285,2
97KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik78163:06:01.074d 00:41:53739,9-260,11013:134,5
98RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza79121:24:02.077d 06:09:18734,8-265,1549:546,1
99PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners100113:52:04.094d 18:57:46730,6-269,4239:216,4
100SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K5K 100Mafia Team Lubliniec93064:57:29.090d 00:52:58730,5-269,4805:2011,2
101HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 101Mafia Team Lubliniec81078:29:48.077d 01:37:57717,0-282,9896:349,1
102KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 102109096:14:28.099d 16:20:05704,9-295,1188:117,3
103WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+122155:24:01.0119d 01:27:49691,6-308,44813:284,5
104NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 104104103:55:00.094d 12:21:54675,9-324,0949:136,5
105POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 105115099:50:22.0112d 01:09:54675,1-324,8678:526,8
106STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K56K 10652157:15:03.049d 17:05:49667,0-333,03614:084,2
107SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 107Klub Biegacza Fartlek117088:54:43.0115d 13:21:03665,0-335,0058:017,5
108HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+123127:36:02.0120d 06:47:50652,7-347,32611:435,1
109KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 109123123:28:02.0129d 03:38:06649,7-350,28011:245,3
110ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 11088077:16:27.076d 00:43:27649,0-351,0207:088,4
111MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu101078:12:56.098d 01:11:40617,2-382,7857:367,9
112BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+124124:28:01.0112d 00:51:48613,7-386,28112:104,9
113BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+111137:59:02.0107d 11:33:27613,7-386,33813:294,4
114PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+110167:12:01.0106d 06:34:38612,8-387,24016:223,7
115DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 115105147:51:00.099d 18:28:20611,9-388,08014:294,1
116MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski121117:07:05.0117d 23:43:12604,8-395,16011:375,2
117JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 11786115:55:05.081d 13:14:20601,3-398,67211:335,2
118BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners94122:51:01.090d 04:27:06599,6-400,37112:174,9
119BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 11974100:34:01.072d 09:43:26599,2-400,83710:046,0
120MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 120Kobiety na 5+119115:45:01.0116d 05:31:18592,3-407,69611:435,1
121NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 121106079:38:53.097d 10:21:38589,8-410,2478:067,4
122MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo89084:16:17.087d 00:03:44582,9-417,0628:406,9
123FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek123160:21:02.0112d 10:58:26581,4-418,59716:323,6
124ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 124106139:18:04.099d 01:39:16579,3-420,70014:254,2
125MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 125SieChodzi80122:53:05.078d 01:16:46579,2-420,85012:434,7
126ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 126110111:02:01.0108d 00:44:18579,1-420,88711:305,2
127KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K25K 12732094:19:39.030d 00:49:15571,8-428,1829:536,1
128ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 12862201:34:02.053d 00:57:42570,5-429,52021:112,8
129TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+123124:52:05.0104d 01:06:10568,6-431,41013:104,6
130SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K12K 130Kobiety na 5+81147:42:00.078d 03:12:06568,3-431,74015:353,8
131BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY87119:44:05.052d 01:42:45563,9-436,12112:444,7
132LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 13279147:15:05.076d 02:17:18560,1-439,92015:463,8
133TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec74070:55:45.071d 01:00:08558,8-441,2307:367,9
134ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 13496073:41:28.093d 02:27:00557,1-442,9057:567,6
135KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 135105113:19:00.0103d 01:15:00555,3-444,73912:144,9
136PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+117105:15:01.0113d 14:17:14554,4-445,62011:235,3
137BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 13791140:49:00.059d 04:11:00551,7-448,26015:183,9
138SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek123069:47:31.0111d 14:47:29549,5-450,4797:377,9
139SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 139117071:47:00.0114d 01:00:00543,8-456,2507:557,6
140WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 140123079:55:07.0120d 00:35:02538,9-461,0918:536,7
141GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners99112:45:03.097d 00:36:02534,1-465,88012:394,7
142ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam111073:42:38.071d 09:09:34530,0-470,0228:207,2
143PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 143113049:37:04.0110d 00:48:54529,9-470,0805:3710,7
144DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 144106099:29:39.0103d 01:40:03527,3-472,72011:195,3
145KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 145108059:14:46.0105d 06:59:00526,9-473,1006:448,9
146WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K13K 146Grupa CzAMW71302:30:03.067d 10:00:00516,1-483,92035:101,7
147ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 147110100:08:02.0108d 01:47:14514,1-485,90011:415,1
148MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS103066:08:31.084d 05:45:40513,4-486,6097:437,8
149SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners96076:53:46.091d 01:29:49511,6-488,3809:016,7
150BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 150109079:52:09.0104d 02:37:07509,1-490,8809:246,4
151GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K33K 15159118:27:04.057d 01:30:00506,4-493,60014:024,3
152ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K11K 152109054:00:33.0106d 01:11:15506,3-493,6706:249,4
153NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners96110:57:04.070d 02:14:34505,8-494,18313:094,6
154MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 154102093:36:16.0100d 01:13:25505,7-494,32011:065,4
155DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 155124155:57:00.0120d 00:53:12495,9-504,14818:523,2
156SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 156108083:12:30.0105d 04:55:34491,1-508,94810:105,9
157BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K12K 157Mafia Team Lubliniec64051:25:30.061d 00:20:00490,6-509,4406:179,5
158NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team114096:35:00.089d 14:31:36483,6-516,37011:585,0
159HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 15972050:50:20.059d 01:14:19481,1-518,9106:209,5
160ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 16089080:14:24.069d 00:32:28477,5-522,50010:046,0
161PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 161105141:35:00.0102d 01:11:13477,1-522,92017:483,4
162BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 16287134:59:01.084d 01:33:00476,0-524,03017:003,5
163ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 163Kobiety na 5+120078:04:01.0118d 00:51:00473,3-526,7009:536,1
164NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 164103136:20:04.099d 00:12:42472,4-527,62017:193,5
165ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko71062:51:39.068d 02:03:51468,7-531,3058:027,5
166KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 16678065:34:14.076d 01:18:39467,1-532,9008:257,1
167PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 167106057:16:42.0104d 14:28:54461,7-538,3317:268,1
168GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 168B4TEAM117124:08:05.0114d 06:38:03460,3-539,66916:103,7
169KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K23K 169SieChodzi60099:09:53.058d 02:34:56459,7-540,33012:564,6
170PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K14K 17076071:20:45.068d 00:34:36459,0-541,0209:196,4
171TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K38K 17161076:17:09.059d 01:41:00454,6-545,35410:046,0
172GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski83078:15:11.081d 04:59:24453,3-546,72410:215,8
173WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 17388083:18:45.085d 00:42:14452,5-547,52011:025,4
174BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 17494057:06:28.091d 01:24:08452,2-547,7577:347,9
175MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 175Klub Biegacza Fartlek123060:04:28.0121d 09:16:49449,9-550,1488:007,5
176NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy70059:07:16.065d 12:23:14449,7-550,2537:537,6
177ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 177115038:53:26.0112d 00:42:00448,0-551,9985:1211,5
178KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY90094:34:17.087d 01:29:13447,7-552,35012:404,7
179MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 179111072:55:25.064d 02:33:19447,3-552,7349:466,1
180ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 180107099:32:46.0105d 01:20:21446,6-553,38313:224,5
181MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K40K 18155083:55:16.053d 14:31:28439,7-560,26511:275,2
182MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu103077:40:38.099d 00:49:55436,7-563,31010:405,6
183DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek123064:39:06.0112d 14:51:38432,9-567,0738:576,7
184SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team93043:46:56.089d 00:51:26428,6-571,3706:079,8
185HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K16K 18588107:34:04.086d 05:47:13428,4-571,62115:034,0
186LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 186107097:19:00.0103d 01:26:00425,9-574,07013:424,4
187KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 187105126:14:01.0102d 01:13:34423,4-576,64017:533,4
188MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 188103074:13:35.097d 10:07:45421,7-578,35010:335,7
189SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek124063:44:41.085d 14:37:02421,4-578,5739:046,6
190FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce104046:08:03.089d 04:21:20421,1-578,9056:349,1
191RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 19166062:21:31.056d 00:47:40419,1-580,8928:556,7
192KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K90K 19259168:37:02.057d 01:27:28417,7-582,28524:132,5
193CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners94043:09:58.091d 23:41:07414,3-585,6516:159,6
194JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 194124099:13:04.0113d 01:23:10414,0-585,97014:224,2
195RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K91K 19537034:06:09.033d 01:19:36410,4-589,6004:5912,0
196GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 196SNPTT Zakopane112074:01:03.0100d 00:48:48407,2-592,77010:545,5
197WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 197112079:55:58.0108d 02:09:09401,2-598,85011:575,0
198JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają88066:34:30.084d 00:53:05400,7-599,3509:586,0
199CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 199108098:08:15.0105d 23:46:17399,0-601,03114:454,1
200SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce106043:10:05.084d 11:34:53396,6-603,3706:319,2
201ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 201121130:50:00.0118d 00:19:41396,2-603,84419:483,0
202DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners97047:11:37.093d 03:20:45391,1-608,9057:148,3
203KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 203114088:03:05.092d 00:58:12390,3-609,69013:324,4
204ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K16K 20451066:13:57.049d 15:33:52389,9-610,09210:115,9
205TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 205108072:14:28.098d 01:40:16386,2-613,82811:135,3
206TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 206108099:42:04.0105d 00:57:19385,7-614,31715:303,9
207RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 207118085:48:41.0113d 01:16:55385,4-614,60013:214,5
208RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team67039:41:31.065d 11:23:44381,1-618,9376:149,6
209SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 209107052:17:54.096d 03:36:18380,9-619,1208:147,3
210RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 210105080:08:02.0103d 00:43:30380,6-619,40012:374,7
211SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K100K 21134175:00:00.026d 07:00:00377,0-623,00027:512,2
212WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K17K 212112070:21:45.0107d 00:29:18376,5-623,51011:125,4
213KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory113056:28:26.0109d 00:08:24373,7-626,2749:036,6
214SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K17K 214Kobiety na 5+66147:45:05.063d 02:05:06371,1-628,88023:532,5
215VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 21588044:52:39.077d 15:09:29368,6-631,3527:188,2
216TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 21670060:46:58.063d 01:17:24368,2-631,8109:546,1
217GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners90063:12:43.0135d 01:39:57366,2-633,76010:215,8
218WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski98074:56:01.087d 01:40:06361,9-638,10812:254,8
219MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K53K 21939044:21:12.036d 03:13:29359,5-640,4557:248,1
220KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary92076:51:56.088d 15:56:55357,1-642,91712:544,6
221WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team91080:45:32.089d 02:26:00354,7-645,35013:394,4
222WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 222123069:37:25.0105d 08:54:52354,6-645,38611:465,1
223GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 22366079:43:05.055d 03:36:13353,4-646,61013:324,4
224SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 22482040:44:27.078d 01:06:34353,2-646,7806:558,7
225KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 22593044:44:15.075d 00:58:01352,3-647,6957:377,9
226ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 226112056:10:49.052d 00:44:25351,9-648,0709:346,3
227GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+91062:10:52.074d 00:24:41351,7-648,30010:365,7
228ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 228108069:36:32.0105d 04:03:36351,4-648,65011:535,0
229ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 22979076:32:59.076d 00:16:17350,9-649,13013:054,6
230TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 230103052:08:13.098d 19:15:19350,4-649,6038:556,7
231BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory110040:36:59.098d 00:35:11348,7-651,2806:598,6
232MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 232119051:12:01.0114d 09:02:52345,7-654,3218:536,8
233DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 23379084:30:15.069d 00:56:58344,7-655,34414:424,1
234ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K18K 23462067:47:00.057d 00:46:00340,7-659,31011:565,0
235MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K19K 235105067:04:35.0102d 00:19:19340,5-659,52011:495,1
236ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM113053:49:23.0102d 01:38:21339,5-660,5409:306,3
237MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K59K 237Klub InO Stowarzysze44080:54:34.042d 00:38:04335,3-664,73614:284,1
238DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 238110035:50:41.0103d 01:16:13335,0-665,0006:259,3
239DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 23963049:58:54.058d 04:18:03333,1-666,8679:006,7
240ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 240123219:31:04.090d 04:03:49327,1-672,93440:161,5
241GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K61K 24161045:41:47.059d 13:49:06325,7-674,2918:257,1
242KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 242103042:43:18.094d 01:13:21323,9-676,0807:547,6
243WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 243100065:43:21.095d 01:39:09323,9-676,10412:104,9
244BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 244100068:57:10.097d 00:51:26323,0-676,97012:484,7
245DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 24594031:00:41.092d 00:50:02321,0-678,9615:4710,4
246STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 246100062:53:57.095d 10:06:20319,9-680,11411:475,1
247ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 247103041:30:22.098d 01:24:08316,7-683,3187:517,6
248KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K19K 24852046:55:45.044d 01:54:22315,3-684,7408:556,7
249MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 249109060:34:50.065d 01:29:59315,2-684,76011:315,2
250WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K112K 25051077:14:07.048d 02:33:00313,2-686,81014:474,1
251MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 251107049:32:45.055d 00:37:40312,9-687,0809:306,3
252BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory112062:49:15.087d 01:41:49311,9-688,08112:055,0
253KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K65K 253Kobiety na 5+45069:56:19.029d 01:35:11311,2-688,76013:284,5
254BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners92069:05:09.088d 02:55:21310,8-689,16713:204,5
255KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 255108087:17:35.0104d 00:54:55305,9-694,06017:073,5
256GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 25680044:01:28.040d 01:26:36304,5-695,4708:406,9
257SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 25771032:29:03.066d 01:07:46303,5-696,4906:259,3
258TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 25880085:16:41.078d 01:04:59299,8-700,25017:043,5
259BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane116065:53:42.0100d 02:17:01297,7-702,28013:164,5
260MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team113056:55:50.0110d 03:28:46296,2-703,84111:325,2
261KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 261109078:51:22.099d 01:09:43295,1-704,91016:023,7
262TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 262110083:21:31.0107d 00:58:17292,8-707,20317:043,5
263PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K71K 26354030:06:46.050d 00:29:40286,8-713,2006:179,5
264WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 264108072:47:24.0105d 00:22:15284,5-715,50015:213,9
265KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 26576045:06:36.073d 00:59:51284,2-715,7909:316,3
266ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 266106064:59:34.087d 11:34:38282,5-717,47913:484,3
267WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca123035:44:53.0118d 03:43:07281,1-718,8657:377,9
268BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K35K 268Kobiety na 5 +41064:47:34.039d 01:20:44280,7-719,34113:514,3
269CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K21K 269116053:39:25.0110d 00:37:50278,5-721,49011:335,2
270RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K116K 270Rebellion Of Free Runners46051:45:07.044d 01:18:38278,5-721,49711:085,4
271KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K75K 27140023:05:42.038d 00:57:21275,6-724,3655:0111,9
272PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K117K 27258078:18:28.056d 00:37:46267,6-732,43617:333,4
273PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 27394071:55:57.076d 21:09:33266,0-734,04816:133,7
274ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+108060:04:00.086d 01:18:15265,1-734,87013:354,4
275DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 27582030:59:09.078d 02:06:25265,1-734,8727:008,6
276DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team103054:37:06.091d 01:27:41262,4-737,63012:294,8
277SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K121K 27735045:10:17.033d 01:33:57261,0-738,95710:225,8
278WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 278106057:17:21.0102d 01:36:06258,2-741,81013:184,5
279SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE109036:21:57.086d 01:02:07256,7-743,3408:307,1
280GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K22K 28052072:28:00.040d 01:35:00256,2-743,76016:583,5
281GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 281Mafia Team Lubliniec60043:03:51.058d 05:31:33254,5-745,52810:095,9
282ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 28282036:57:36.069d 00:59:57253,9-746,1308:446,9
283WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K123K 283Grupa CzAMW15048:49:52.011d 05:27:03253,8-746,20011:325,2
284ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 28464047:33:34.039d 01:26:35252,3-747,70011:185,3
285BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 28598061:20:18.095d 01:30:00251,8-748,21014:364,1
286WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 286110055:22:50.0106d 04:12:18250,9-749,13013:144,5
287CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army112062:47:31.0109d 01:18:12250,3-749,70015:034,0
288MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY103042:14:40.0100d 01:38:39249,5-750,55010:095,9
289KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 28964043:45:30.061d 01:36:20249,1-750,94110:325,7
290FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K38K 29038055:38:52.035d 03:02:09248,5-751,48013:264,5
291PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 29194081:18:15.075d 23:57:57248,1-751,89719:393,1
292KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K23K 292116039:42:37.087d 20:18:50245,6-754,3989:426,2
293KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K126K 29334065:38:00.031d 01:32:00244,2-755,80016:073,7
294MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 29474049:32:11.071d 01:20:25243,0-756,98012:134,9
295JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 29579037:31:42.075d 00:43:10241,0-758,9709:206,4
296BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners107064:18:40.0100d 05:45:15238,7-761,32516:103,7
297WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 297103054:54:00.099d 03:00:00236,3-763,66013:564,3
298MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K23K 29846041:41:35.042d 02:45:08232,0-768,03010:475,6
299KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 299108022:22:30.096d 00:37:41231,9-768,1505:4710,4
300JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo78023:06:53.063d 01:13:08231,1-768,9026:0010,0
301SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 301106048:38:33.092d 01:09:00229,9-770,11012:414,7
302MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam106027:45:54.082d 11:22:42226,9-773,0717:208,2
303KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 30363026:39:46.059d 01:12:00226,0-774,0307:048,5
304BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 30490050:17:44.078d 00:34:18225,4-774,55113:234,5
305GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K24K 305111021:50:19.0107d 00:24:05220,8-779,1905:5610,1
306FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K25K 306Akademia Wojsk Lądowych90046:20:00.033d 02:10:00217,7-782,35012:464,7
307REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K132K 307Radlinioki w biegu60036:39:32.047d 00:38:18217,6-782,38610:065,9
308ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K133K 30853052:12:25.050d 02:02:30217,3-782,69514:244,2
309STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 30980062:31:29.072d 00:52:53216,3-783,66017:203,5
310SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 31074039:14:21.070d 22:24:06215,0-784,95810:565,5
311SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 311106020:16:42.041d 01:53:40213,9-786,0605:4110,6
312SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 312106031:33:51.082d 09:46:49213,5-786,4858:526,8
313SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K42K 31357099:27:14.054d 02:37:04212,9-787,05728:012,1
314HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec109026:31:24.091d 03:49:41211,3-788,6907:318,0
315HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 315111030:11:13.0107d 00:31:37208,3-791,7508:416,9
316KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K135K 316KBKS Radomsko16027:55:38.014d 00:29:22205,6-794,3738:087,4
317ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce105022:17:11.050d 17:39:32205,6-794,4366:309,2
318ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K88K 31861024:30:58.031d 01:13:36200,7-799,3007:198,2
319PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 319123041:13:51.0119d 00:49:35199,3-800,70812:244,8
320PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K43K 32026043:41:01.024d 03:09:21198,7-801,27313:114,5
321WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi81044:12:48.077d 02:04:04193,6-806,37913:424,4
322SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek96032:22:35.086d 13:10:39192,8-807,19110:046,0
323ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K137K 323Kobiety na 5+42038:11:19.040d 00:36:01192,4-807,63011:545,0
324WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski102044:33:00.075d 05:31:00190,5-809,53014:024,3
325GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 325106039:49:57.0103d 16:42:36189,1-810,87112:384,7
326MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 32681019:09:10.035d 14:58:52188,1-811,8756:069,8
327FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 32782018:27:14.079d 07:40:21186,7-813,2855:5510,1
328MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 328106022:12:42.0104d 04:04:37186,4-813,5787:088,4
329KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 32989020:13:28.077d 15:29:57185,3-814,7166:329,2
330WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega80034:36:08.076d 07:47:36184,8-815,20311:145,3
331JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K143K 33144024:12:18.041d 19:45:34184,5-815,5107:527,6
332GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 332108033:20:53.083d 01:15:18182,4-817,65010:585,5
333PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 333110040:07:51.035d 02:53:05178,9-821,15013:274,5
334KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 334Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane90041:39:53.086d 23:01:27178,4-821,60714:004,3
335PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K26K 335Wataha Team103018:49:15.096d 01:03:07176,0-823,9806:249,4
336GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K27K 33668021:27:23.066d 00:15:04174,6-825,4107:228,1
337ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K93K 33724018:14:48.020d 01:25:47174,2-825,8296:179,5
338IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 33839031:41:42.037d 01:40:31171,9-828,09511:035,4
339MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 33977036:05:31.074d 04:44:41169,3-830,71812:474,7
340BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry109019:00:43.046d 01:07:08168,5-831,4906:468,9
341CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 341103059:34:58.083d 01:49:05168,5-831,49021:122,8
342SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo103025:20:37.095d 05:36:40168,4-831,5879:016,6
343KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu104027:56:06.091d 01:13:46167,8-832,2509:596,0
344MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K45K 34460016:33:44.055d 23:54:24166,1-833,8605:5810,0
345OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 34581044:42:09.043d 01:29:11165,8-834,24016:103,7
346PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 34645034:01:54.041d 01:00:59162,2-837,76012:354,8
347NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners94060:55:54.067d 01:09:35159,5-840,54022:552,6
348PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K96K 34846035:24:39.043d 19:28:16158,2-841,77513:254,5
349MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 349102037:42:21.092d 01:00:35157,9-842,14014:194,2
350CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 350102042:05:51.092d 06:04:02156,9-843,11416:053,7
351WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners92033:47:46.081d 00:44:32156,1-843,88012:594,6
352WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 352103040:17:00.099d 01:21:00155,0-845,00015:353,8
353GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K28K 353SNPTT Zakopane103026:44:58.099d 00:57:33154,3-845,71010:245,8
354KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo85020:34:30.081d 01:05:53153,2-846,8408:037,4
355WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K29K 355Stęszewskie piłkary92039:10:44.068d 04:02:22152,5-847,51915:243,9
356SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K30K 356Mafia Team Lubliniec79023:24:18.063d 02:52:10152,2-847,8359:136,5
357DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 35790015:54:40.087d 01:21:34151,9-848,1326:179,5
358TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners98023:08:36.096d 00:38:05150,6-849,3619:136,5
359GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo75022:01:17.042d 00:36:09150,2-849,7908:476,8
360LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 360110020:04:30.0106d 05:06:52149,6-850,4318:037,5
361ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners98022:00:41.067d 00:33:50149,4-850,6408:506,8
362SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 36264023:42:00.061d 01:21:31148,4-851,6459:356,3
363KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K154K 363B4SPORT33027:23:40.029d 01:17:35148,2-851,77011:055,4
364NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K46K 36451023:30:01.048d 01:10:59147,6-852,4509:336,3
365MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski97038:20:39.093d 04:05:02147,2-852,83015:373,8
366KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K47K 36659017:07:04.047d 18:58:02143,0-857,0257:118,4
367POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K105K 367Forma Wodzisław Śląski32020:27:05.029d 02:09:03142,4-857,5568:367,0
368KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary92080:17:23.079d 14:20:00138,4-861,58934:481,7
369SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 369100018:42:25.096d 02:51:55137,8-862,2418:087,4
370DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI106052:02:36.094d 00:33:44136,6-863,41922:512,6
371CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 371103026:17:33.065d 00:47:11133,9-866,12011:465,1
372MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 372113022:58:16.029d 00:22:35131,2-868,84010:305,7
373SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K157K 37343033:24:14.040d 00:38:14129,5-870,46015:283,9
374KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek123025:58:54.0114d 09:03:16129,2-870,76312:035,0
375GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry109014:09:12.040d 01:07:06126,5-873,5506:428,9
376WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K31K 376Mafia Team Lubliniec74012:54:29.051d 00:33:25123,5-876,5206:169,6
377REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K159K 37732017:08:24.021d 01:47:27123,3-876,7148:207,2
378PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 378106016:36:53.052d 12:41:53123,0-877,0168:067,4
379GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 379111014:14:00.0100d 00:38:48121,9-878,1327:008,6
380KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K113K 38052033:13:05.029d 19:54:28121,5-878,53816:243,7
381KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K160K 38133026:17:40.031d 01:09:19119,7-880,32113:104,6
382KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K48K 38226029:02:14.022d 02:33:10119,4-880,56014:354,1
383MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 38365024:40:20.025d 22:23:34117,3-882,74512:374,8
384KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K32K 384Biegamy Razem Władysławowo95035:00:13.085d 00:23:30115,7-884,29318:093,3
385ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K33K 385111020:40:41.057d 00:46:00115,0-885,00010:475,6
386MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 38666056:36:41.026d 20:07:45114,8-885,21629:352,0
387WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners96026:46:05.064d 01:23:23114,6-885,45014:014,3
388SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 38832022:44:28.029d 01:20:51114,2-885,82011:575,0
389GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 389104031:30:58.072d 01:11:38114,1-885,88016:343,6
390KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K34K 39074031:20:46.038d 00:41:42114,1-885,89016:283,6
391KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane106044:56:41.089d 00:50:02111,7-888,34524:092,5
392SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 39289024:26:56.080d 00:45:30110,7-889,27013:144,5
393DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 39371012:43:50.068d 01:12:51108,7-891,3207:018,5
394GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+117030:44:46.014d 05:59:24107,4-892,58817:103,5
395NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K167K 39548026:03:00.045d 01:00:00107,2-892,77014:344,1
396CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 396101009:25:36.044d 00:16:15106,9-893,1205:1711,3
397BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 39768021:39:30.058d 00:17:27106,9-893,14012:094,9
398KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu107017:14:27.021d 01:36:30103,1-896,88010:016,0
399STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 399107017:06:14.031d 00:42:26102,8-897,2509:596,0
400KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K35K 400121022:52:40.089d 01:08:00102,3-897,67013:244,5
401OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo71010:17:50.030d 00:36:00102,2-897,7606:029,9
402IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K36K 40221018:52:57.020d 00:52:00102,0-897,97311:065,4
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
403PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 40362034:28:55.056d 07:10:4796,0-903,96521:322,8
404KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 404117020:44:16.071d 01:21:5595,5-904,46913:014,6
405BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 40523013:03:25.021d 00:52:4893,1-906,8598:247,1
406ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 40669058:06:47.062d 20:00:0092,9-907,08037:311,6
407P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K37K 407B4TEAM110019:52:55.0108d 09:51:0692,7-907,31712:524,7
408PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 40895017:02:51.061d 02:44:1192,5-907,47011:035,4
409WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K120K 40943008:35:34.033d 00:28:3990,1-909,9495:4310,5
410SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 41066012:36:38.062d 00:39:4189,6-910,3608:267,1
411SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 41195039:21:22.078d 01:32:4888,8-911,23026:362,3
412MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K123K 41232017:27:24.027d 01:49:1086,6-913,41512:055,0
413MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 413100018:31:55.087d 01:19:0784,0-915,97013:134,5
414ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K124K 414B4TEAM43015:44:55.039d 00:41:1483,8-916,20011:165,3
415BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI102010:28:44.021d 01:26:1382,0-917,9827:397,8
416RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K125K 41622008:18:59.020d 00:34:2482,0-918,0106:059,9
417TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K38K 41791009:33:23.09d 01:07:0279,2-920,8437:148,3
418BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 41830013:53:54.027d 01:11:3578,9-921,10110:345,7
419DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K39K 41947009:34:52.045d 04:40:1677,4-922,5587:258,1
420PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K174K 42031020:54:09.020d 01:03:5976,4-923,62016:253,7
421HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K175K 421Nessi Team40008:44:26.037d 00:29:4373,4-926,5707:088,4
422ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K176K 42211012:19:54.09d 00:45:1470,5-929,53510:305,7
423SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K177K 42316012:53:36.013d 01:02:2470,2-929,83211:015,4
424KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K178K 424Zabiegane Baby53016:38:13.042d 01:32:1369,7-930,28014:194,2
425KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K179K 42545005:55:17.019d 01:11:4969,4-930,6305:0711,7
426SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K40K 426BestFit Club109008:58:47.086d 00:57:5169,3-930,7107:467,7
427SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 427101015:25:56.025d 00:38:0169,1-930,87013:234,5
428GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K41K 428Rogoziński Klub Biegacza95014:11:07.036d 01:15:0868,5-931,50012:254,8
429ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K126K 42940010:51:31.038d 01:12:4767,4-932,6509:406,2
430SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+102019:21:30.095d 01:48:1467,1-932,95017:193,5
431ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K127K 43111011:30:10.09d 00:00:0065,0-934,97310:365,7
432BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 43268012:11:31.040d 04:38:3663,8-936,25011:285,2
433WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K50K 4339010:46:36.06d 21:07:0259,6-940,37910:505,5
434WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K42K 43482013:35:30.061d 01:46:4659,5-940,54613:424,4
435ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K43K 43521009:37:02.011d 00:35:3359,2-940,8269:456,2
436WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K44K 43653009:13:29.09d 01:30:1458,9-941,1309:246,4
437WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners89013:21:28.039d 07:44:3957,8-942,18313:514,3
438ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners88008:46:11.056d 00:33:1757,3-942,7409:116,5
439KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K129K 439Grupa CzAMW38044:14:20.034d 00:21:4156,9-943,11846:391,3
440PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 44070017:37:29.047d 00:24:4055,5-944,53019:033,1
441KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team105008:08:11.075d 15:21:5151,8-948,1759:256,4
442SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K131K 44254008:13:18.051d 20:00:1450,8-949,2179:426,2
443OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 44377010:27:10.055d 00:36:0449,9-950,08012:334,8
444KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K133K 444SJZ GO!20010:48:59.016d 01:37:0749,7-950,27013:034,6
445ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo64014:44:49.053d 01:00:0249,1-950,86618:003,3
446GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K45K 44646006:08:26.013d 00:29:5847,8-952,1907:427,8
447STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 44732014:13:55.027d 01:52:2543,8-956,24019:303,1
448HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K135K 44859008:38:03.013d 00:29:3243,7-956,31011:515,1
449HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 449107004:46:21.012d 00:37:5343,1-956,9006:389,0
450GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski102007:42:49.091d 10:21:2339,6-960,36011:405,1
451KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K46K 451Stęszewskie piłkary90004:28:44.086d 00:41:0339,2-960,8106:518,7
452KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 45264005:09:32.061d 00:16:5139,2-960,8427:547,6
453WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K47K 453109005:14:45.07d 01:59:0638,0-961,9968:167,2
454BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 45493004:25:13.04d 01:35:1737,6-962,4007:038,5
455KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K187K 455Radlinioki w biegu11004:53:17.09d 06:52:3836,2-963,8318:067,4
456PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 45670010:12:13.017d 00:24:4036,0-964,03017:013,5
457KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K48K 45742008:16:36.021d 01:39:2032,1-967,90015:283,9
458WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+98004:22:35.064d 00:45:0030,3-969,7008:396,9
459BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K188K 4598003:42:21.03d 20:15:1730,0-969,9997:248,1
460ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu107003:56:24.07d 01:15:4529,5-970,5308:017,5
461HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K49K 461Rebellion Of Free Runners9002:37:06.05d 01:21:0826,1-973,9506:019,9
462PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K189K 46239006:34:30.028d 01:15:0022,6-977,43017:283,4
463JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 463102006:19:09.01d 03:00:3622,3-977,71417:003,5
464ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 46465002:12:15.03d 01:03:0321,0-979,0006:179,5
465WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K140K 4653004:06:51.01d 01:36:3720,1-979,87012:154,9
466MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 466Grupa CzAMW25033:13:00.021d 04:00:0020,1-979,92699:160,6
467DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team110003:14:15.04d 00:48:1520,1-979,9509:416,2
468PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 468114004:37:51.036d 00:20:2819,1-980,95014:354,1
469KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team101003:15:08.013d 00:30:2318,7-981,27110:255,8
470ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K191K 47039002:42:33.024d 00:26:0018,4-981,6108:506,8
471SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 471114002:09:11.010d 13:22:4017,7-982,3157:188,2
472SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 472119001:40:33.04d 03:14:0215,6-984,3696:259,3
473SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 47380000:32:31.00d 00:32:3112,0-988,0002:4222,1
474SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 47469001:29:32.02d 00:39:3911,7-988,3207:397,8
475CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 475111002:19:41.01d 00:32:1610,8-989,17012:534,7
476GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 47695002:20:49.012d 16:31:1210,2-989,75513:444,4
477RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K147K 47746001:00:31.00d 01:00:3110,2-989,7805:5510,1
478OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K194K 47853002:00:00.00d 02:00:0010,0-990,00012:005,0
479BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry98001:05:12.02d 00:29:579,3-990,6806:598,6
480BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K195K 48022001:41:27.01d 00:30:319,1-990,86511:065,4
481SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K50K 481113002:15:35.00d 02:16:039,1-990,89114:534,0
482KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 48294001:18:00.00d 01:18:008,0-991,9609:426,2
483ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 48365002:01:26.07d 01:09:276,7-993,28018:043,3
484GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 48474000:48:04.00d 00:48:046,2-993,8017:457,7
485WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca89001:07:06.00d 00:53:306,1-993,86010:555,5
486UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 48695004:00:00.00d 04:00:006,0-994,00040:001,5
487KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 487104000:22:43.00d 00:22:433,3-996,6606:488,8
488KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K51K 488121000:44:13.00d 00:44:133,3-996,67013:164,5
Znaleziono 488 wynik(ów)