RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
639
Wystartowało:
538
Nie ukończyło:
534
Ukończyło:
4
Na trasie:
534
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniDystansCzasDystans łącznyCzas łączny
1KOBIETY NA 5+KATARZYNA PASŁAWSKA
ARLETA DEJEWSKA
AGNIESZKA KIEŁKOWSKA
MAŁGORZATA MAZUR
MONIKA MYŚLIWIEC
BEATA RAŹNIAK
BOŻENA NIEDZIOŁKO
MARTA SAWICKA
AGNIESZKA HUBA
AGNIESZKA BADACH
ANITA WAWOCZNY
WIOLETTA OLCZYK
WIOLETA NALEWAJKA
BEATA BAJCAR
ALEKSANDRA GŁUSZAK
JOANNA TRZCIŃSKA
JUSTYNA BAŁA
BARBARA MYŚLIWIEC
JOANNA GORZELAK
MARIOLA ŁANUCHA
ANETA BETAŃSKA
ANNA GNAŚ
KRYSTYNA WOLAK
BARBARA PŁASKA
ANNA ŚWIERCZ
MAŁGORZATA PAJĄK
JUSTYNA WALA
IZABELLA GŁÓWCZYK
890,871
313,362
300,540
292,909
277,860
276,746
253,988
240,000
235,784
228,107
228,009
227,630
225,240
201,798
182,250
182,143
163,665
161,389
141,266
124,840
115,552
107,412
101,648
96,800
65,530
60,370
5,000
3,230
866:26:25
755:36:38
673:36:45
697:55:06
793:07:48
599:13:14
806:51:44
793:08:08
798:47:50
773:31:43
797:42:24
769:00:39
649:42:04
663:46:38
433:42:46
645:47:57
793:55:59
664:20:34
548:25:18
720:51:00
515:33:27
341:59:24
614:18:46
638:17:14
313:18:15
486:34:38
000:45:00
000:24:41
5 703,93917156:42:05.000
2BIEGIGORSKIE.PLWIESŁAW TORBIŃSKI
DANIEL WISZNIEWSKI
KRZYSZTOF SZWED
DOMINIK ZĄBCZYŃSKI
JAROSŁAW SKALIK
DANUTA PRYSAK
ZBIGNIEW OJRZYŃSKI
KUBA GORSKI
JANUSZ GAWEŁKO
TOMASZ GAWELKO
1 000,000
779,250
644,240
618,420
535,400
277,100
248,150
159,640
100,900
31,810
817:12:25
506:15:40
793:00:04
913:23:03
793:00:09
696:58:33
481:07:29
576:56:42
242:03:30
049:26:32
4 394,9105869:24:07.000
3REBELLION OF FREE RUNNERSMARIUSZ HRYCAJ
KATARZYNA PIETRZYKOWSKI
KASIA KAMINSKI
RAFAŁ BAJOR
MIROSŁAW MARSZALKOWSKI
WIOLETTA CZURYŃSKA
JAROSŁAW SZYMCZYŃSKI
AGNIESZKA MILLER
MAGDALENA PIKSA
GRZEGORZ ZIENTAL
ANETA BAJOR
ANNA PIERZCHAŁA
IRMA PASLAWSKA
RAFAL BUCHALSKI
MAREK KLIMCZAK
MAŁGORZATA GOSTOMSKA
MARTA SŁOWIK
CZYWYGRA WYDRA
DANUTA DOLAS
GRZEGORZ POPCZYK
JACEK KARAŚ
SYLWESTER NORWA
ANNA ROCHALSKA
EDWARD TEOFILAK
EWELINA TEKIEL
RENATA BOROWIEC
BEATA NIEZNAJ
MARCIN TARCZYŃSKI
EDYTA NATURA
MARTA BOSIACKA
TOMASZ CIUŁA
SŁAWOMIR SIWIEC
DOROTA GAWRON
JUSTYNA WINKLER
MAGDALENA CEBULSKA
PIOTR TOMCZAK
MONIKA WARSKA-KUBIAK
EDYTA WARYCH
220,366
203,654
186,980
151,016
107,850
106,069
101,218
94,460
92,193
90,759
84,501
81,345
78,780
65,731
57,638
56,830
51,640
50,576
49,864
45,000
44,089
41,460
41,360
40,841
40,697
40,116
28,080
23,820
22,730
22,093
21,100
20,602
19,490
12,219
10,846
10,459
8,700
3,019
239:50:25
241:43:14
241:21:40
414:14:50
175:38:07
195:48:17
235:39:24
264:30:00
244:46:22
245:09:16
435:52:12
262:33:45
840:33:12
321:24:06
191:45:16
240:36:02
169:29:49
201:41:03
196:04:08
145:19:00
219:24:48
073:49:58
216:33:50
198:28:52
184:40:52
123:25:45
074:14:34
170:20:07
097:09:35
075:28:04
120:24:21
063:15:30
025:39:57
059:19:44
103:20:44
011:39:42
121:23:23
000:57:16
2 428,1917443:37:10.000
4MAFIA TEAM LUBLINIECMARTIN CZYRNIA
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI
MARCIN MAŁCZAK
ADAM SKIBA
LESZEK SWOBODA
DANIEL PAŁUBSKI
PIOTR MICHAŁOWSKI
ZBIGNIEW GAWLIK
DARIUSZ MYRCIK
SEBASTIAN KACZMARCZYK
SZYMON SERAFIN
ŁUKASZ RUDEK
ŁUKASZ PAWŁOWSKI
MARCIN TRZEPIZUR
NICOLA SZAFARCZYK
KRZYSZTOF GAWENDA
272,535
230,584
225,340
164,220
162,850
156,872
154,231
126,364
123,712
101,544
97,300
90,641
47,313
44,834
20,120
7,020
482:35:33
481:04:13
505:24:27
382:09:46
505:46:53
375:54:43
442:45:07
320:52:03
433:41:20
407:55:48
216:59:29
481:04:11
169:12:16
107:33:39
048:52:58
000:30:24
2 025,4805362:22:50.000
5TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANELESZEK BEHOUNEK
KAZIMIERZ KOWALCZYK
ANNA GĄSIENICA-ROJ
DARIUSZ SERAFIN
MAŁGORZATA BEHOUNEK
ALICJA TRZEBUNIA
IRENEUSZ KUBIN
EWA KUBIN
639,220
350,251
169,158
167,425
127,920
103,930
47,709
33,205
865:05:28
456:10:33
274:49:49
323:45:06
626:17:01
361:03:56
334:05:44
336:50:02
1 638,8183578:07:39.000
6HRMAX ŻORYROBERT OŁUBEK
PAWEŁ BATKO
TOMASZ BURNAGIEL
MAREK JACKO
MARTA BASEK
EWA KAŁUS
AGATA BURNAGIEL
459,313
401,562
130,998
91,933
81,170
72,397
62,124
828:58:23
842:04:35
366:25:16
416:31:14
360:35:11
535:39:36
241:03:59
1 299,4973591:18:14.000
7KLUB BIEGACZA FARTLEKKIEPIELA DAWID
BARBARA FRANKE
LILIANA SZTABLA
ALEKSANDRA MROZEK
ROKSANA SOBINA
MONIKA SPYRKA
PIOTR SPYRKA
EMILIA DĄBROWSKA
ALINA KUBAS
AGNIESZKA SAWICKA
365,060
177,492
141,668
136,264
101,588
76,969
76,067
33,751
25,245
7,484
727:01:55
803:51:37
530:10:02
771:45:10
395:13:45
168:54:16
123:56:21
201:00:36
338:53:08
001:36:21
1 141,5884062:23:11.000
8NORDIC WALKING LYSKIIWONA FOJCIK
JOLANTA MILERT
ALEKSANDRA MANDRYSZ
BOŻENA WIECZOREK
GRZEGORZ MANDRYSZ
MAŁGORZATA WALKIEWICZ
ANNA MENCEL-RYBARZ
JOLANTA GWÓŹDŹ
GRZEGORZ KOCEL
268,410
258,120
118,818
57,580
48,455
31,430
22,220
15,855
7,429
553:34:47
817:17:31
721:29:33
169:40:06
149:50:07
173:31:00
100:05:02
169:55:06
001:21:06
828,3172856:44:18.000
9WKB META LUBLINIECTOMASZ KUBISZ
DOROTA KUBISZ
TOMASZ KOBYLIŃSKI
282,140
278,800
146,644
508:06:38
481:13:36
364:45:39
707,5841354:05:53.000
10ZABIEGANA RODZINAWOJCIECH LIZAK
GRZEGORZ LIZAK
DOMINIK NIESŁONY
FILIP NIESŁONY
409,310
153,743
38,281
15,126
395:33:45
390:24:09
331:19:16
283:39:18
616,4601400:56:28.000
11NESSI TEAMMONIKA MARCINIAK
MAŁGORZATA NAWALANIEC
ANNA MALICKA
KASIA DWORCZAK
293,408
153,512
99,710
20,050
543:26:09
361:12:21
480:35:27
096:48:15
566,6801482:02:12.000
12BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOANNA KOLLEK
DAWID GOJKE
JOLANTA SZCZYPIOR
ANETA SŁOWIŃSKA
JAN ORESZKE
LIDIA KOLLEK
279,331
147,478
72,550
15,918
13,809
9,514
784:35:48
502:55:29
169:19:02
174:25:34
052:21:27
050:13:51
538,6001733:51:11.000
13AKTYWNI RYDUŁTOWYROKSANA ORZYSZEK423,070864:49:51423,070864:49:51.000
14TL ATHLETICS JASTRZĘBIEMIROSŁAW PIŁATOWSKI
TOMASZ MARON
351,776
70,957
625:03:42
806:00:29
422,7331431:04:11.000
15DAMY RADE ZEGRZEJANUSZ CZERWIŃSKI
KAROLINA JANUCHOWSKA
JACEK JANUCHOWSKI
WOJCIECH LUKASIK
HUBERT DUBIEL
108,291
100,854
84,446
71,127
57,066
384:07:03
226:28:36
338:54:50
198:06:03
284:45:44
421,7841432:22:16.000
16LKS SIERAKÓW ŚLĄSKIMICHAŁ KOZIARSKI
EWELINA DRAGON
ANNA BODZIOCH
311,505
49,107
47,553
464:16:18
360:29:00
117:17:46
408,165942:03:04.000
17MALINOWE GWIAZDYJOANNA KOŁODZIEJ
KORNELIA CZEMPIK
RYSZARD NIESŁONY
SABINA KUCZERA
ANNA KOŁODZIEJ
233,900
88,250
36,310
15,960
12,180
242:29:00
217:59:40
242:00:27
049:09:59
025:29:13
386,600777:08:19.000
18GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJAREK DOCZEKALSKI
ANDRZEJ KARPLEWICZ
307,490
59,070
765:19:56
672:31:39
366,5601437:51:35.000
19MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYMAKSYMILIAN JASIŃSKI
ALEKSANDER ZAWIERUCHA
ARKADIUSZ KRÓLIK
218,618
95,500
24,453
413:55:13
452:19:57
168:56:18
338,5711035:11:28.000
20NOCNE SĘPYPIOTR BIELAK
GRZEGORZ BIELAK
191,001
133,650
599:51:18
600:48:18
324,6511200:39:36.000
21HARPAGAN SOSNOWIECDAMIAN SZASTAK274,459384:27:45274,459384:27:45.000
22MILBRANT TEAM RSKORNEL MILBRANT
KATARZYNA MILBRANT
176,080
74,699
348:18:20
176:42:58
250,779525:01:18.000
23BIEGIEM PRZEZ ŻYCIEGRZEGORZ MAŁCZAK
DAMIAN WLAZŁY
MARCIN MAROŃ
PAWEŁ MACHOŃ
88,511
62,240
57,285
40,872
384:02:36
338:06:43
340:22:09
435:04:28
248,9081497:35:56.000
2426 2RAFAŁ KUCZYŃSKI231,306739:55:41231,306739:55:41.000
25WATAHA TEAMRAFAŁ OLEJNIK
ADAM WRUCIŃSKI
AGNIESZKA DMOCHOWSKA
DOROTA WRUCIŃSKA
ANNA PIETRYGA
86,670
41,110
37,310
32,560
27,140
168:31:30
050:19:37
337:27:41
050:26:00
337:03:07
224,790943:47:55.000
26SIOSTRYPAULINA BORKOWSKA
MARTA GÓRA
ANNA BORKOWSKA
105,970
73,010
9,320
481:07:08
457:07:06
048:29:57
188,300986:44:11.000
27POWOLI DO CELUAGATA KUKLA
ARKADIUSZ WOYTAS
OKSANA MYTIAI
ANNA ŚWIDERSKA
KATARZYNA KĄKOL-WOJTAS
59,280
34,280
32,790
29,470
25,590
289:36:30
192:50:52
336:49:55
169:15:45
217:13:46
181,4101205:46:48.000
28MIRAZ RACE TEAMEWELINA DĄBROWSKA-KUŚNIERZ148,480530:06:29148,480530:06:29.000
29BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMJOANNA ŻOŁNIEROWICZ139,552223:13:22139,552223:13:22.000
30WOLF TEAMPAULINA ZONTEK135,590577:38:21135,590577:38:21.000
31ULTRA MOUNTAIN ATHLETESDAWID SOBALA121,376772:35:02121,376772:35:02.000
32STĘSZEWSKIE PIŁKARYKATARZYNA WILMANOWICZ
ANNA KANIA
PIOTR HENSEL
BEATA KONIECZNA
WIKTORIA KORNAT
32,448
30,407
23,442
23,270
7,520
076:51:00
076:51:56
031:57:36
062:20:00
000:41:03
117,087248:41:35.000
33TACYMYWOJCIECH WCISŁO115,028370:06:16115,028370:06:16.000
34PORANNY BESKID RUNSEBASTIAN MACH
MARIUSZ ZAGÓRSKI
91,624
19,040
284:02:56
002:40:57
110,664286:43:53.000
35PĘDZĄCE LENIWCEKINGA ARGALSKA
MARTA SMIERZCHAŁA
55,569
50,367
287:29:12
266:01:54
105,936553:31:06.000
36SNPTT ZAKOPANEMARCELINA GĄSIENICA-ROJ
KAROLINA GĄSIENICA-ROJ
98,200
7,080
408:48:48
048:57:33
105,280457:46:21.000
37LUBAWA BIEGAPIOTR ZIELIŃSKI94,520552:34:4394,520552:34:43.000
38ZABIEGANI CZĘSTOCHOWADAMIAN KUCHARSKI94,394479:41:5694,394479:41:56.000
39B4SPORTTOMEK ŁUKAWSKI81,600490:21:4681,600490:21:46.000
40BESTFIT CLUBPATRYK SZYMURA
KLAUDIA SOBIK
45,780
30,950
600:34:54
216:57:51
76,730817:32:45.000
41RUNTEAM PAWŁOWICEEWELINA SOKÓŁ-OLEŚ76,640481:02:0776,640481:02:07.000
42NORDIC ARMYKATARZYNA CIEŚLIK56,280457:18:1256,280457:18:12.000
43PASJONACI SŁUPCAAGNIESZKA WILCZEWSKA54,174150:51:2654,174150:51:26.000
44AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECARTUR GAWIN46,066301:13:1246,066301:13:12.000
45FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIKASIA BASISTA41,850072:41:3241,85072:41:32.000
46AKTYWNA PSZCZYNAŁUKASZ FLIŚ35,629441:24:3335,629441:24:33.000
47CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZAWOJCIECH MALICKI29,549072:44:1629,54972:44:16.000
485 Z KSIĘŻYCAAGNIESZKA KUDEŃ28,620048:30:0028,62048:30:00.000
492TM4,7MARIUSZ MAZUR21,118310:19:0521,118310:19:05.000
50ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAHANNA GRABIŃSKA19,090097:15:0819,09097:15:08.000
51UKS ORŁY ZAKOPANEBARTEK SZCZERBA15,356081:44:4315,35681:44:43.000
52FUCHS OIL TEAMALEKSANDRA KUPFER
MARTA KRAJEWSKA
6,197
5,018
072:21:39
000:33:40
11,21572:55:19.000
53HDK LEGIONDARIUSZ KLOSEK5,130000:52:035,13000:52:03.000
Znaleziono 53 wynik(ów)