RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
551
Wystartowało:
446
Nie ukończyło:
443
Ukończyło:
3
Na trasie:
443
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:2783:51:46.00432:34:271 000,00,0005:0111,9
2ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.0441:37:021 000,00,0006:438,9
3SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:1597:04:36.00456:43:151 000,00,0005:4910,3
4TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M1M 4BIEGIGORSKIE.PL29100:29:01.0673:12:25777,5-222,4607:457,7
5ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M2M 5BIEGIGORSKIE.PL3266:41:57.00721:23:03483,7-516,2708:167,3
6BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M2M 6Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane3071:28:08.00673:05:28483,0-517,0508:526,8
7WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M2M 7BIEGIGORSKIE.PL1550:05:27.00314:15:40474,4-525,6106:209,5
8KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M3M 82945:25:46.00649:31:13461,1-538,8605:5410,2
9SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M1M 9BIEGIGORSKIE.PL2741:40:15.00577:00:04452,5-547,5305:3110,9
10SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M3M 10BIEGIGORSKIE.PL2737:15:28.00601:00:09440,2-559,8005:0411,8
11GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 112771:53:11.00601:07:20402,1-597,89010:435,6
12OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M4M 12HRmax Żory2849:27:00.00563:34:23324,1-675,9409:096,6
13BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M5M 13HRmax Żory2940:12:10.00660:24:28310,2-689,8497:467,7
14MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M6M 142839:21:18.00507:13:35309,8-690,2277:377,9
15OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 152053:52:25.00435:48:32283,1-716,89011:255,3
16PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M7M 16926:39:20.00168:55:34281,3-718,6875:4110,6
17ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M4M 172431:48:55.00529:06:00278,2-721,7906:518,7
18PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M8M 182943:22:40.00655:44:35272,4-727,6219:336,3
19DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M5M 19Klub Biegacza Fartlek2433:25:25.00526:15:42259,8-740,2177:437,8
20PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M3M 20TL Athletics Jastrzębie2036:31:11.00433:24:57255,6-744,3558:347,0
21HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M6M 211527:49:18.00313:53:21232,7-767,2907:108,4
22CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M4M 222339:30:32.00505:23:16218,9-781,15010:495,5
23KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M9M 23WKB META LUBLINIEC1528:13:55.00316:06:38218,2-781,8007:457,7
24DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M10M 24GB. Galopujące Ślimaki2831:54:18.00626:31:25211,4-788,6049:036,6
25LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M11M 25Zabiegana Rodzina1030:14:01.00205:33:00205,9-794,1508:486,8
26BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M12M 263022:58:56.00648:54:39205,2-794,8306:438,9
27KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M7M 27LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI1417:38:03.00297:55:07200,3-799,6565:1611,4
28KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M13M 2826 22630:40:32.00583:59:38197,8-802,2329:186,4
29BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M14M 292822:02:38.00600:44:52194,3-805,6626:488,8
30SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M15M 30Harpagan Sosnowiec1317:54:34.00260:38:06192,8-807,1625:3410,8
31WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 311529:23:44.00314:35:46191,2-808,8009:136,5
32BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M5M 321435:08:55.00290:06:46188,9-811,06011:095,4
33KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M6M 33Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1319:10:55.00263:54:08186,2-813,8356:109,7
34BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M7M 342525:28:06.00552:30:41185,2-814,8038:157,3
35DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M8M 352522:29:55.00528:03:32183,8-816,2207:208,2
36MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M16M 362917:34:14.00530:43:46179,5-820,4915:5210,2
37KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M17M 372339:19:01.00504:53:58176,8-823,20013:204,5
38KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M9M 381930:05:55.00408:42:35173,4-826,56010:245,8
39RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M10M 391115:09:27.00219:27:50163,1-836,8975:3410,8
40CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M2M 40Mafia Team Lubliniec1411:55:08.00268:56:01163,0-837,0374:2313,7
41BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M8M 412314:31:26.00504:43:54162,4-837,6105:2111,2
42BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M9M 42Nocne sępy2015:21:03.00450:19:47160,9-839,0565:4310,5
43DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M10M 431730:12:20.00360:51:27158,3-841,67011:265,2
44WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M18M 442219:53:03.00339:01:34153,2-846,8357:477,7
45MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M19M 45Mafia Team Lubliniec1516:11:24.00313:24:27146,6-853,3906:379,1
46PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M11M 462920:52:11.00651:26:53146,1-853,8928:347,0
47MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 4728103:12:05.0633:04:16145,0-855,02542:421,4
48MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M20M 481319:46:54.00273:04:04139,6-860,3798:307,1
49KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M4M 49Mafia Team Lubliniec1418:19:49.00278:13:25138,5-861,4557:567,6
50OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M21M 50BIEGIGORSKIE.PL1411:29:39.00289:07:29137,8-862,2205:0012,0
51LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 51Zabiegana Rodzina1027:38:49.00197:19:45135,7-864,29212:134,9
52JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 52MARO Team Jastrzębie-Żory1122:27:20.00227:03:35135,6-864,4359:566,0
53TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M22M 532423:03:07.00433:41:20133,5-866,55010:215,8
54SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M5M 542131:28:33.00458:33:03132,7-867,31014:134,2
55BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M12M 55HRmax Żory1921:31:13.00366:25:16131,0-869,0029:516,1
56SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M14M 562721:41:16.00456:53:40130,4-869,6409:586,0
57SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 57Mafia Team Lubliniec1511:57:52.00289:46:53123,0-876,9705:5010,3
58MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M13M 582713:16:38.00286:39:24121,5-878,4876:339,2
59GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M15M 59BIEGIGORSKIE.PL1811:07:21.00360:56:42119,6-880,3605:3410,8
60MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M24M 602314:20:16.00508:13:06115,9-884,1487:258,1
61SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M14M 612613:54:17.00482:45:12113,2-886,7687:228,1
62RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M15M 622127:43:29.00459:20:58104,6-895,45015:543,8
63DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M6M 631114:43:13.00217:31:51104,1-895,9508:297,1
64GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M16M 641109:58:14.00217:41:16104,0-896,0505:4510,4
65GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M25M 651610:21:31.00317:41:07103,9-896,1155:5810,0
66BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M7M 661920:48:28.00406:08:27100,6-899,42612:244,8
67SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M3M 67Ultra Mountain Athletes2816:41:52.00602:48:17100,5-899,4609:576,0
68MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M16M 68Mafia Team Lubliniec1412:02:17.00298:33:14100,5-899,5057:118,3
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
69DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M17M 692509:27:58.00365:24:5199,0-900,9955:4410,5
70KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M26M 701420:00:35.00276:38:1793,9-906,06112:464,7
71WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 711431:59:00.00241:18:0093,3-906,70020:342,9
72GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M17M 72Biegamy Razem Władysławowo1509:04:04.00304:04:2793,0-907,0125:5110,3
73GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M8M 731113:32:13.00222:02:1589,3-910,6689:056,6
74DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M18M 741319:20:20.00265:06:0088,9-911,15013:034,6
75KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M27M 75WKB META LUBLINIEC1109:06:06.00225:40:4288,0-911,9556:129,7
76SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M19M 76Mafia Team Lubliniec1008:46:59.00167:24:5687,9-912,0595:5910,0
77RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M28M 772511:11:56.00560:26:0487,4-912,5917:417,8
78BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M29M 78Rebellion Of Free Runners1112:15:00.00224:39:2486,5-913,4798:297,1
79PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M30M 79Mafia Team Lubliniec1009:14:38.00170:25:4586,0-914,0206:279,3
80PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M18M 801212:00:15.00240:16:5785,3-914,6808:267,1
81GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M31M 811513:08:12.00289:23:0384,2-915,7609:216,4
82SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 82Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane908:47:36.00169:52:2882,1-917,8576:259,3
83ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M4M 83B4SPORT2319:11:49.00490:21:4681,6-918,40014:064,3
84MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M20M 84Mafia Team Lubliniec1108:14:25.00219:04:2181,2-918,7596:059,9
85TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M21M 851409:17:04.00195:24:1980,2-919,8396:568,6
86MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M32M 86Poranny Beskid Run1209:36:14.00212:18:5378,4-921,5907:208,2
87BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M9M 871614:32:58.00347:50:1278,1-921,92511:105,4
88BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M5M 88Nocne sępy1906:28:18.00384:48:1877,1-922,9405:0211,9
89SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M20M 89Klub Biegacza Fartlek2609:41:41.00123:56:2176,1-923,9337:387,8
90DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M33M 90906:35:47.00166:53:1375,6-924,4225:1411,5
91MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M10M 911112:11:52.00217:42:2675,3-924,7109:436,2
92WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M34M 922006:00:04.00384:25:0073,0-927,0004:5512,2
93KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M6M 931207:11:59.00236:33:2072,5-927,4535:5710,1
94SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M22M 942107:21:50.00336:43:2372,2-927,7706:079,8
95JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M35M 95HRmax Żory1408:45:24.00275:22:2669,3-930,7257:357,9
96SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M23M 96911:54:58.00192:54:1768,3-931,70010:285,7
97CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M11M 97Damy Rade Zegrze1207:50:02.00237:47:3468,1-931,8666:538,7
98SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M24M 981106:05:43.00216:31:4367,1-932,9305:2711,0
99PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M21M 991008:03:38.00192:22:3466,4-933,5707:168,2
100MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M36M 100Biegiem przez życie1206:28:53.00216:25:4164,8-935,1835:5910,0
101SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M7M 101Mafia Team Lubliniec1005:09:42.00120:59:2964,2-935,7904:4912,4
102GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M37M 1021806:20:50.00360:31:0562,2-937,7606:079,8
103BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M38M 1031706:43:04.00317:55:1262,1-937,9326:299,2
104PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M39M 1041905:55:20.00336:39:5461,9-938,0905:4410,5
105NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M22M 1051305:33:48.00219:54:5961,5-938,4605:2511,1
106LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M23M 1061109:16:04.00153:08:0560,9-939,0859:076,6
107MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M24M 107TL Athletics Jastrzębie2811:31:07.00564:26:2560,4-939,62811:265,2
108ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M25M 108LUBAWA BIEGA1804:56:16.00384:34:4360,3-939,6704:5412,2
109MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M40M 1092205:36:52.00411:03:1559,4-940,6445:4010,6
110PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M41M 110707:56:30.00134:01:3958,6-941,4498:087,4
111BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M26M 1111005:42:43.00191:42:0757,8-942,1635:5510,1
112MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M25M 112604:58:19.00097:10:4557,8-942,2405:0911,6
113PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 1132711:02:01.00576:59:0057,7-942,35011:295,2
114KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M26M 114508:03:33.00050:27:2457,5-942,5308:247,1
115ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M27M 1152210:02:22.00433:11:2156,5-943,51610:395,6
116JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M12M 116Damy Rade Zegrze906:20:00.00170:19:4056,2-943,7956:458,9
117URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M8M 1171604:48:58.00283:41:0356,2-943,8465:0811,7
118KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M13M 118906:16:16.00109:54:5055,5-944,5126:468,8
119GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M43M 1191607:48:49.00277:13:3053,1-946,9498:506,8
120MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M28M 120Milbrant Team RS806:10:07.00131:02:3751,8-948,2227:088,4
121MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M44M 1211206:46:56.00145:37:2950,9-949,0707:597,5
122RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M45M 1221012:35:34.00192:35:5850,8-949,16014:514,0
123KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M29M 123Zabiegani Częstochowa1405:14:08.00168:14:4250,5-949,5076:139,6
124RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M30M 124Mafia Team Lubliniec1404:46:53.00214:04:4050,0-949,9595:4310,5
125DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M46M 1252006:58:45.00308:10:3850,0-950,0268:227,2
126GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M31M 126Mafia Team Lubliniec708:05:11.00126:04:2049,2-950,7529:516,1
127KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M32M 127Mafia Team Lubliniec1308:18:59.00239:00:5149,1-950,93710:105,9
128MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M47M 1281509:07:54.00310:35:2848,9-951,12511:125,4
129DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M27M 129807:21:41.00097:34:2347,7-952,2609:156,5
130BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M9M 1301104:32:05.00224:12:5447,3-952,7345:4510,4
131WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M48M 131Biegiem przez życie1104:53:36.00225:51:5847,2-952,7556:129,7
132LATOŃ Karolina 474ŻORYMasters - M49M 132703:40:14.00096:44:0047,1-952,9004:4012,8
133GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M28M 133810:39:45.00097:04:1845,8-954,19013:574,3
134ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M29M 134MARO Team Jastrzębie-Żory1315:19:20.00168:18:1745,1-954,93220:232,9
135GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M30M 135BIEGIGORSKIE.PL805:25:42.00146:03:3045,0-955,0207:148,3
136CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M50M 1361308:00:56.00270:59:0242,7-957,29611:155,3
137BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M10M 137Rebellion Of Free Runners809:40:13.00072:58:1142,6-957,39813:374,4
138MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M51M 138Nordic Walking Lyski804:28:40.00122:23:0642,3-957,7196:219,4
139WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M11M 1391708:05:34.00360:29:0542,2-957,78011:305,2
140TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M33M 1401904:12:26.00408:52:0642,2-957,8005:5810,0
141KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M34M 1411504:02:17.00214:33:5341,9-958,1435:4710,4
142FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M35M 1421007:46:58.00121:03:4440,8-959,25011:275,2
143KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M31M 143904:45:06.00139:14:5040,6-959,4137:018,5
144KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 144GB. Galopujące Ślimaki2202:51:43.00312:31:3940,4-959,6004:1514,1
145SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M52M 1451105:29:24.00128:10:0339,3-960,6678:227,2
146DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M36M 146Damy Rade Zegrze1104:19:51.00201:34:1339,1-960,9266:399,0
147OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M37M 1471908:12:04.00415:48:3437,8-962,16313:004,6
148SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M2M 148BestFit Club1904:06:46.00288:34:5436,4-963,5806:468,9
149NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M14M 1491703:51:17.00312:19:2635,5-964,4986:309,2
150HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M53M 150Rebellion Of Free Runners305:15:55.00041:20:4033,1-966,8749:326,3
151FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M54M 1512404:44:00.00528:26:1931,8-968,1708:556,7
152GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M12M 152BIEGIGORSKIE.PL603:15:16.00049:26:3231,8-968,1906:089,8
153DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M33M 1532803:41:06.00505:10:5631,8-968,2016:578,6
154MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M38M 154Biegiem przez życie1102:55:58.00097:08:2329,6-970,3935:5610,1
155MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M55M 155Cewicki Klub Morsa i Biegacza1805:36:01.00072:44:1629,5-970,45111:225,3
156ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M39M 1562605:51:11.00169:08:0029,2-970,78012:015,0
157KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M15M 157903:24:18.00072:54:0929,2-970,8387:008,6
158NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M2M 158704:31:00.00098:01:0028,7-971,3109:266,4
159SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M16M 1591107:01:14.00206:06:0027,9-972,11115:064,0
160TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M56M 160803:57:32.00145:23:5427,8-972,2268:337,0
161GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M57M 1611602:35:55.00240:23:3127,3-972,7005:4210,5
162ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M34M 162Rebellion Of Free Runners403:53:20.00049:07:3927,2-972,7568:337,0
163GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M58M 163Akademia Sportowa Lubliniec803:18:09.00107:27:1027,1-972,8927:188,2
164WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M59M 164TacyMy1102:31:26.00057:25:3426,6-973,3735:4110,5
165HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M3M 165803:21:45.00144:21:0226,5-973,5407:377,9
166KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M60M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1104:35:21.00190:31:3525,2-974,80310:555,5
167GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M40M 1671103:17:39.00102:54:3225,2-974,8387:517,6
168MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M41M 1681504:15:58.00168:41:3424,7-975,30010:215,8
169WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M61M 169602:13:17.00025:13:3623,7-976,3005:3710,7
170SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M3M 170604:31:26.00072:40:1023,2-976,79011:415,1
171NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M13M 171Zabiegana Rodzina1002:06:13.00071:47:5122,7-977,3405:3410,8
172PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M62M 1722004:16:18.00304:07:3122,2-977,75511:315,2
173RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M42M 1731002:20:56.00145:19:1321,7-978,3046:299,2
174POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M63M 1741301:59:58.00072:11:5321,4-978,5895:3610,7
175JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M43M 1751104:44:35.00027:33:2121,3-978,70013:214,5
176PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M64M 176Mafia Team Lubliniec802:53:27.00020:25:2020,5-979,4708:267,1
177KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M65M 177Rebellion Of Free Runners402:11:26.00047:56:4120,0-979,9806:339,1
178STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M35M 178502:32:47.00049:08:5420,0-980,0007:387,9
179ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M66M 179Poranny Beskid Run702:40:57.00002:40:5719,0-980,9608:277,1
180LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M67M 180Damy Rade Zegrze501:34:41.00030:02:1317,8-982,2115:1911,3
181DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M68M 181802:01:49.00084:19:0117,5-982,5296:588,6
182FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M14M 182AKTYWNA PSZCZYNA1501:49:00.00249:20:0017,0-983,0316:259,3
183FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M69M 1831201:36:05.00024:58:0916,4-983,5705:5010,3
184MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M44M 1841401:33:47.00266:31:0816,2-983,7965:4710,4
185DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M70M 185801:44:58.00107:49:4615,8-984,2346:399,0
186SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚL.SIERAKÓW ŚLSenior 2 - M45M 186502:05:05.00048:59:2415,7-984,3007:587,5
187SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M46M 187UKS Orły Zakopane2401:32:28.00081:44:4315,4-984,6446:0110,0
188PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M47M 188701:55:10.00118:47:1015,2-984,8177:357,9
189KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M15M 189401:34:41.00001:34:4115,0-984,9906:189,5
190MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M48M 1902Tm4,7901:18:04.00121:10:2614,1-985,9425:3310,8
191TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M36M 191Rebellion Of Free Runners402:57:12.00030:46:3613,8-986,20012:504,7
192RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M71M 192801:25:57.00106:23:2713,4-986,5796:249,4
193KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M72M 193MARO Team Jastrzębie-Żory801:20:18.00074:25:5112,8-987,1606:159,6
194FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M73M 1941102:20:38.00096:39:0812,8-987,20010:595,5
195FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M49M 195801:30:00.00123:44:2312,2-987,8387:248,1
196MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M74M 196901:04:26.00001:04:2612,1-987,8805:1811,3
197HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M50M 197701:31:00.00024:44:0012,1-987,9007:318,0
198STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M51M 198401:44:08.00048:28:2411,2-988,8409:196,4
199GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M75M 199401:22:43.00048:39:2711,0-989,0207:328,0
200ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M17M 200602:09:23.00025:38:3010,2-989,82912:434,7
201NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M16M 201Zabiegana Rodzina901:02:32.00001:02:3210,0-989,9546:139,6
202KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M76M 202Rebellion Of Free Runners300:49:32.00000:49:327,6-992,4336:329,2
203KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M77M 203Nordic Walking Lyski701:21:06.00001:21:067,4-992,57110:555,5
204KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M17M 204400:44:57.00000:44:576,7-993,3466:458,9
205JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M78M 205800:38:44.00000:38:446,1-993,8706:199,5
206KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M79M 206701:06:55.00001:06:555,9-994,15011:265,2
207SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M37M 207Rebellion Of Free Runners405:57:00.00005:57:005,5-994,50064:540,9
208PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M80M 208201:10:48.00001:10:485,3-994,68813:194,5
209WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M38M 209400:31:35.00000:31:355,2-994,7696:029,9
210KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M39M 210HDK Legion900:52:03.00000:52:035,1-994,87010:085,9
211DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M18M 2111100:46:51.00000:46:513,6-996,40013:004,6
Znaleziono 211 wynik(ów)