RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K1K 336842:11:46116:38:00.035d 01:40:351 000,00,0006:598,6
2PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K2K 4Kobiety na 5+38887:33:57214:36:01.036d 23:22:111 000,00,00012:524,7
3KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K3K 8Rebellion Of Free Runners471105:21:40100:51:05.046d 01:21:401 000,00,0006:039,9
4DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K4K 9471105:34:45167:47:02.046d 01:34:451 000,00,00010:046,0
5GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K5K 13551297:26:01231:11:04.054d 01:26:011 000,00,00013:524,3
6LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K6K 15581370:23:32176:12:05.057d 02:23:321 000,00,00010:345,7
7OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K7K 16591395:47:01180:58:05.058d 03:47:011 000,00,00010:515,5
8KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K8K 18601416:32:22157:13:05.059d 00:32:221 000,00,0009:256,4
9CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K9K 20Biegamy Razem Władysławowo631485:45:06149:26:03.061d 21:10:281 000,00,0008:576,7
10BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K10K 22Forma Wodzisław Śląski641512:41:32134:34:01.063d 00:41:321 000,00,0008:047,4
11KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K11K 24671587:27:14144:42:03.066d 03:16:561 000,00,0008:406,9
12MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K12K 26Nessi Team731720:33:27138:12:00.071d 16:30:171 000,00,0008:177,2
13KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 29Kobiety na 5+771829:36:09193:04:00.076d 05:36:091 000,00,00011:355,2
14FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K14K 30Nordic Walking Lyski781849:34:47185:19:00.077d 01:34:471 000,00,00011:075,4
15MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15K 32Kobiety na 5+801897:07:48164:23:01.079d 01:07:481 000,00,0009:516,1
16NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 35Kobiety na 5+821945:42:04181:46:00.081d 01:42:041 000,00,00010:545,5
17GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K17K 36Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20174:45:02.082d 17:41:151 000,00,00010:295,7
18DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 38841993:04:09121:54:03.083d 01:04:091 000,00,0007:188,2
19PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K19K 39841993:12:33199:16:02.083d 01:12:331 000,00,00011:575,0
20KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K20K 40WKB META LUBLINIEC841993:13:36127:38:01.083d 01:13:361 000,00,0007:397,8
21WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K21K 41Rebellion Of Free Runners862041:37:38168:04:04.085d 01:37:381 000,00,00010:055,9
22MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K22K 43Nordic Walking Lyski892113:17:31172:38:02.088d 01:17:311 000,00,00010:215,8
23TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K23K 44892113:27:00097:07:23.088d 01:27:001 000,00,0005:4910,3
24KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K24K 465 z Księżyca912160:30:00225:37:04.090d 00:30:001 000,00,00013:324,4
25OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K25K 47912163:17:57174:20:01.090d 03:17:571 000,00,00010:275,7
26ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K26K 48922184:37:55126:58:00.091d 00:37:551 000,00,0007:377,9
27ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K27K 49942246:53:48255:26:01.093d 14:53:481 000,00,00015:193,9
28ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K28K 50952257:59:34185:33:02.094d 01:59:341 000,00,00011:075,4
29PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K29K 51962266:10:14181:10:03.094d 10:06:491 000,00,00010:525,5
30SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K30K 52962273:08:01187:23:01.094d 16:47:091 000,00,00011:145,3
31JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K31K 55Damy Rade Zegrze992352:21:16098:20:32.098d 00:15:521 000,00,0005:5410,2
32MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K32K 56992356:59:05122:43:01.098d 04:54:081 000,00,0007:218,1
33TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K33K 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56177:03:02.099d 01:03:561 000,00,00010:375,6
34BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K34K 59Kobiety na 5+1002381:31:43182:24:05.099d 05:31:431 000,00,00010:565,5
35MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K35K 601022425:18:47194:55:05.0101d 01:18:471 000,00,00011:415,1
36GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K36K 63Kobiety na 5+1072545:42:46251:58:03.0106d 01:42:461 000,00,00015:074,0
37MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K37K 64Kobiety na 5+1112645:40:01279:21:01.0110d 05:40:011 000,00,00016:453,6
38STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K38K 651112649:44:18202:40:05.0110d 09:43:441 000,00,00012:094,9
39KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K39K 661122659:52:01158:53:00.0110d 19:31:321 000,00,0009:316,3
40GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K40K 67Kobiety na 5+1122664:58:48141:42:03.0111d 00:58:481 000,00,0008:307,1
41WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K41K 681132676:56:07155:30:02.0111d 12:50:171 000,00,0009:196,4
42ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K42K 701192833:05:26152:40:02.0118d 01:05:261 000,00,0009:096,6
43OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 71Kobiety na 5+1202857:00:39158:58:03.0119d 01:00:391 000,00,0009:326,3
44CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K44K 72Rebellion Of Free Runners97117:53:03.094d 08:32:48983,3-16,6557:118,3
45BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K45K 75Kobiety na 5+116146:49:03.0113d 11:37:22955,1-44,8579:136,5
46ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K46K 7879123:06:03.077d 05:35:03885,8-114,1858:207,2
47STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K47K 8173620:09:00.065d 08:00:00865,1-134,94043:001,4
48MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K48K 82Rebellion Of Free Runners99125:01:02.095d 00:30:00853,2-146,8308:476,8
49PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K49K 83105246:14:04.0103d 00:53:20838,2-161,83017:373,4
50DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K50K 86Miraz Race Team110108:30:00.0109d 02:06:29816,0-184,0007:587,5
51KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 8889134:12:04.087d 00:40:18792,8-207,25010:095,9
52SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 89115122:19:02.0112d 03:30:41779,7-220,3379:246,4
53KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K53K 97Decathlon&przyjacieleRybnik77163:06:01.074d 00:41:53739,9-260,11013:134,5
54PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K54K 99Rebellion Of Free Runners99113:52:04.094d 18:57:46730,6-269,4239:216,4
55POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K55K 105114099:50:22.0112d 01:09:54675,1-324,8678:526,8
56STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K56K 10651157:15:03.049d 17:05:49667,0-333,03614:084,2
57ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K57K 11087077:16:27.076d 00:43:27649,0-351,0207:088,4
58MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K58K 111PoWoli do Celu100078:12:56.098d 01:11:40617,2-382,7857:367,9
59BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+123124:28:01.0112d 00:51:48613,7-386,28112:104,9
60BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K60K 113Kobiety na 5+110137:59:02.0107d 11:33:27613,7-386,33813:294,4
61MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K61K 116Nordic Walking Lyski120117:07:05.0117d 23:43:12604,8-395,16011:375,2
62BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K62K 118Rebellion Of Free Runners93122:51:01.090d 04:27:06599,6-400,37112:174,9
63NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K63K 121105079:38:53.097d 10:21:38589,8-410,2478:067,4
64FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 123Klub Biegacza Fartlek122160:21:02.0112d 10:58:26581,4-418,59716:323,6
65ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K65K 124105139:18:04.099d 01:39:16579,3-420,70014:254,2
66BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K66K 131MALINOWE GWIAZDY86119:44:05.052d 01:42:45563,9-436,12112:444,7
67ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K67K 13495073:41:28.093d 02:27:00557,1-442,9057:567,6
68PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K68K 136Kobiety na 5+116105:15:01.0113d 14:17:14554,4-445,62011:235,3
69SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K69K 139116071:47:00.0114d 01:00:00543,8-456,2507:557,6
70GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K70K 141Rebellion Of Free Runners98112:45:03.097d 00:36:02534,1-465,88012:394,7
71ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K71K 142BiegamBoLubięZąbkiTeam110073:42:38.071d 09:09:34530,0-470,0228:207,2
72DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K72K 144105099:29:39.0103d 01:40:03527,3-472,72011:195,3
73KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K73K 145107059:14:46.0105d 06:59:00526,9-473,1006:448,9
74BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K74K 150108079:52:09.0104d 02:37:07509,1-490,8809:246,4
75SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K75K 156107083:12:30.0105d 04:55:34491,1-508,94810:105,9
76ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K76K 16088080:14:24.069d 00:32:28477,5-522,50010:046,0
77PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K77K 161104141:35:00.0102d 01:11:13477,1-522,92017:483,4
78ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K78K 165NIECHCEMISIE Giżycko70062:51:39.068d 02:03:51468,7-531,3058:027,5
79KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K79K 16677065:34:14.076d 01:18:39467,1-532,9008:257,1
80GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K80K 172Nordic Walking Lyski82078:15:11.081d 04:59:24453,3-546,72410:215,8
81BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K81K 17493057:06:28.091d 01:24:08452,2-547,7577:347,9
82NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K82K 176Dębickie Gepardy69059:07:16.065d 12:23:14449,7-550,2537:537,6
83ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K83K 177114038:53:26.0112d 00:42:00448,0-551,9985:1211,5
84KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K84K 178MALINOWE GWIAZDY89094:34:17.087d 01:29:13447,7-552,35012:404,7
85ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K85K 180106099:32:46.0105d 01:20:21446,6-553,38313:224,5
86MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K86K 182PoWoli do Celu102077:40:38.099d 00:49:55436,7-563,31010:405,6
87DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K87K 183Klub Biegacza Fartlek122064:39:06.0112d 14:51:38432,9-567,0748:576,7
88MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K88K 188102074:13:35.097d 10:07:45421,7-578,35010:335,7
89SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K89K 189Klub Biegacza Fartlek123063:44:41.085d 14:37:02421,4-578,5739:046,6
90KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K90K 19258168:37:02.057d 01:27:28417,7-582,28524:132,5
91RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K91K 19536034:06:09.033d 01:19:36410,4-589,6004:5912,0
92JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K92K 198Niepołomice Biegają87066:34:30.084d 00:53:05400,7-599,3509:586,0
93CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K93K 199107098:08:15.0105d 23:46:17399,0-601,03114:454,1
94SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K94K 200Pędzące Leniwce105043:10:05.084d 11:34:53396,6-603,3706:319,2
95ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K95K 201120130:50:00.0118d 00:19:41396,2-603,84419:483,0
96DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K96K 202Rebellion Of Free Runners96047:11:37.093d 03:20:45391,1-608,9057:148,3
97KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K97K 203113088:03:05.092d 00:58:12390,3-609,69013:324,4
98RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K98K 208Nessi Team66039:41:31.065d 11:23:44381,1-618,9376:149,6
99RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K99K 210104080:08:02.0103d 00:43:30380,6-619,40012:374,7
100SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K100K 21133175:00:00.026d 07:00:00377,0-623,00027:512,2
101KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K101K 213HRmax Żory112056:28:26.0109d 00:08:24373,7-626,2749:036,6
102GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K102K 22365079:43:05.055d 03:36:13353,4-646,61013:324,4
103GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K103K 227Kobiety na 5+90062:10:52.074d 00:24:41351,7-648,30010:365,7
104BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K104K 231HRmax Żory109040:36:59.098d 00:35:11348,7-651,2806:598,6
105MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K105K 232118051:12:01.0114d 09:02:52345,7-654,3218:536,8
106DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K106K 23378084:30:15.069d 00:56:58344,7-655,34414:424,1
107ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K107K 240122219:31:04.090d 04:03:49327,1-672,93440:161,5
108WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K108K 24399065:43:21.095d 01:39:09323,9-676,10412:104,9
109BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K109K 24499068:57:10.097d 00:51:26323,0-676,97012:484,7
110DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K110K 24593031:00:41.092d 00:50:02321,0-678,9615:4710,4
111MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K111K 249108060:34:50.065d 01:29:59315,2-684,76011:315,2
112WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K112K 25050077:14:07.048d 02:33:00313,2-686,81014:474,1
113MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K113K 251106049:32:45.055d 00:37:40312,9-687,0809:306,3
114KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K114K 255107087:17:35.0104d 00:54:55305,9-694,06017:073,5
115KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K115K 261108078:51:22.099d 01:09:43295,1-704,91016:023,7
116RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K116K 270Rebellion Of Free Runners45051:45:07.044d 01:18:38278,5-721,49711:085,4
117PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K117K 27257078:18:28.056d 00:37:46267,6-732,43617:333,4
118PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K118K 27393071:55:57.076d 21:09:33266,0-734,04816:133,7
119ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K119K 274Kobiety na 5+107060:04:00.086d 01:18:15265,1-734,87013:354,4
120DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K120K 27581030:59:09.078d 02:06:25265,1-734,8727:008,6
121SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K121K 27734045:10:17.033d 01:33:57261,0-738,95710:225,8
122ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K122K 28281036:57:36.069d 00:59:57253,9-746,1308:446,9
123WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K123K 283Grupa CzAMW14048:49:52.011d 05:27:03253,8-746,20011:325,2
124WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K124K 286109055:22:50.0106d 04:12:18250,9-749,13013:144,5
125CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K125K 287Nordic Army111062:47:31.0109d 01:18:12250,3-749,70015:034,0
126KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K126K 29333065:38:00.031d 01:32:00244,2-755,80016:073,7
127JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K127K 29578037:31:42.075d 00:43:10241,0-758,9709:206,4
128BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K128K 296Rebellion Of Free Runners106064:18:40.0100d 05:45:15238,7-761,32516:103,7
129KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K129K 299107022:22:30.096d 00:37:41231,9-768,1505:4710,4
130JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K130K 300Biegamy Razem Władysławowo77023:06:53.063d 01:13:08231,1-768,9026:0010,0
131MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K131K 302BiegamBoLubięZąbkiTeam105027:45:54.082d 11:22:42226,9-773,0717:208,2
132REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K132K 307Radlinioki w biegu59036:39:32.047d 00:38:18217,6-782,38610:065,9
133ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K133K 30852052:12:25.050d 02:02:30217,3-782,69514:244,2
134HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K134K 315110030:11:13.0107d 00:31:37208,3-791,7508:416,9
135KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K135K 316KBKS Radomsko15027:55:38.014d 00:29:22205,6-794,3738:087,4
136SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K136K 322Klub Biegacza Fartlek95032:22:35.086d 13:10:39192,8-807,19110:046,0
137ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K137K 323Kobiety na 5+41038:11:19.040d 00:36:01192,4-807,63011:545,0
138WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K138K 324Nordic Walking Lyski101044:33:00.075d 05:31:00190,5-809,53014:024,3
139MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K139K 32680019:09:10.035d 14:58:52188,1-811,8756:069,8
140MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K140K 328105022:12:42.0104d 04:04:37186,4-813,5787:088,4
141KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K141K 32988020:13:28.077d 15:29:57185,3-814,7166:329,2
142WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K142K 330Nidzica Biega79034:36:08.076d 07:47:36184,8-815,20311:145,3
143JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K143K 33143024:12:18.041d 19:45:34184,5-815,5107:527,6
144PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K144K 333109040:07:51.035d 02:53:05178,9-821,15013:274,5
145IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K145K 33838031:41:42.037d 01:40:31171,9-828,09511:035,4
146MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 33976036:05:31.074d 04:44:41169,3-830,71812:474,7
147CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K147K 341102059:34:58.083d 01:49:05168,5-831,49021:122,8
148SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K148K 342Biegamy Razem Władysławowo102025:20:37.095d 05:36:40168,4-831,5879:016,6
149KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K149K 343PoWoli do Celu103027:56:06.091d 01:13:46167,8-832,2509:596,0
150PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K150K 34644034:01:54.041d 01:00:59162,2-837,76012:354,8
151NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K151K 347Rebellion Of Free Runners93060:55:54.067d 01:09:35159,5-840,54022:552,6
152KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 354Biegamy Razem Władysławowo84020:34:30.081d 01:05:53153,2-846,8408:037,4
153LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K153K 360109020:04:30.0106d 05:06:52149,6-850,4318:037,5
154KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K154K 363B4SPORT32027:23:40.029d 01:17:35148,2-851,77011:055,4
155MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K155K 365Nordic Walking Lyski96038:20:39.093d 04:05:02147,2-852,83015:373,8
156SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K156K 36999018:42:25.096d 02:51:55137,8-862,2418:087,4
157SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K157K 37342033:24:14.040d 00:38:14129,5-870,46015:283,9
158KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K158K 374Klub Biegacza Fartlek122025:58:54.0114d 09:03:16129,2-870,76312:035,0
159REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K159K 37731017:08:24.021d 01:47:27123,3-876,7148:207,2
160KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K160K 38132026:17:40.031d 01:09:19119,7-880,32113:104,6
161MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K161K 38364024:40:20.025d 22:23:34117,3-882,74512:374,8
162MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K162K 38665056:36:41.026d 20:07:45114,8-885,21629:352,0
163WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K163K 387Rebellion Of Free Runners95026:46:05.064d 01:23:23114,6-885,45014:014,3
164SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K164K 38831022:44:28.029d 01:20:51114,2-885,82011:575,0
165GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K165K 389103031:30:58.072d 01:11:38114,1-885,88016:343,6
166KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K166K 391Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane105044:56:41.089d 00:50:02111,7-888,34524:092,5
167NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K167K 39547026:03:00.045d 01:00:00107,2-892,77014:344,1
168BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K168K 39767021:39:30.058d 00:17:27106,9-893,14012:094,9
169OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K169K 401Biegamy Razem Władysławowo70010:17:50.030d 00:36:00102,2-897,7606:029,9
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
170KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K170K 404116020:44:16.071d 01:21:5595,5-904,46913:014,6
171PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K171K 40894017:02:51.061d 02:44:1192,5-907,47011:035,4
172BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K172K 415LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI101010:28:44.021d 01:26:1382,0-917,9827:397,8
173BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K173K 41829013:53:54.027d 01:11:3578,9-921,10110:345,7
174PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K174K 42030020:54:09.020d 01:03:5976,4-923,62016:253,7
175HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K175K 421Nessi Team39008:44:26.037d 00:29:4373,4-926,5707:088,4
176ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K176K 42210012:19:54.09d 00:45:1470,5-929,53510:305,7
177SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K177K 42315012:53:36.013d 01:02:2470,2-929,83211:015,4
178KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K178K 424Zabiegane Baby52016:38:13.042d 01:32:1369,7-930,28014:194,2
179KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K179K 42544005:55:17.019d 01:11:4969,4-930,6305:0711,7
180SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K180K 427100015:25:56.025d 00:38:0169,1-930,87013:234,5
181SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K181K 430Kobiety na 5+101019:21:30.095d 01:48:1467,1-932,95017:193,5
182BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K182K 43267012:11:31.040d 04:38:3663,8-936,25011:285,2
183ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K183K 438Rebellion Of Free Runners87008:46:11.056d 00:33:1757,3-942,7409:116,5
184KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K184K 441Fuchs Oil Team104008:08:11.075d 15:21:5151,8-948,1759:256,4
185GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K185K 450Nordic Walking Lyski101007:42:49.091d 10:21:2339,6-960,36011:405,1
186BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K186K 45492004:25:13.04d 01:35:1737,6-962,4007:038,5
187KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K187K 455Radlinioki w biegu10004:53:17.09d 06:52:3836,2-963,8318:067,4
188BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K188K 4597003:42:21.03d 20:15:1730,0-969,9997:248,1
189PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K189K 46238006:34:30.028d 01:15:0022,6-977,43017:283,4
190DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K190K 467Nessi Team109003:14:15.04d 00:48:1520,1-979,9509:416,2
191ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K191K 47038002:42:33.024d 00:26:0018,4-981,6108:506,8
192CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K192K 475110002:19:41.01d 00:32:1610,8-989,17012:534,7
193GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K193K 47694002:20:49.012d 16:31:1210,2-989,75513:444,4
194OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K194K 47852002:00:00.00d 02:00:0010,0-990,00012:005,0
195BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K195K 48021001:41:27.01d 00:30:319,1-990,86511:065,4
196WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K196K 4855 z Księżyca88001:07:06.00d 00:53:306,1-993,86010:555,5
197UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K197K 48694004:00:00.00d 04:00:006,0-994,00040:001,5
Znaleziono 197 wynik(ów)