RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.018d 09:37:021 000,00,0006:438,9
2PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:48146:30:04.020d 01:00:481 000,00,0008:476,8
3PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:56141:53:04.022d 06:37:561 000,00,0008:307,0
4LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M4M 9Zabiegana Rodzina31730:43:56099:36:35.030d 10:43:561 000,00,0005:5810,0
5LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 10Zabiegana Rodzina34803:31:15125:43:00.033d 11:23:141 000,00,0007:328,0
6HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M6M 12Rebellion Of Free Runners35839:50:25146:35:00.034d 23:50:251 000,00,0008:476,8
7GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M7M 1340935:37:51118:03:02.038d 23:32:131 000,00,0007:048,5
8PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M8M 1441958:48:20101:12:03.039d 22:38:111 000,00,0006:049,9
9ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M9M 20491155:34:56084:16:18.048d 02:48:311 000,00,0005:0311,9
10PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M10M 22RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59156:56:01.050d 03:58:431 000,00,0009:246,4
11ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M11M 26Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00099:57:36.052d 02:09:541 000,00,0005:5910,0
12ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M12M 34BIEGIGORSKIE.PL631489:23:03146:24:04.062d 01:23:031 000,00,0008:476,8
13KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M13M 36Mafia Team Lubliniec651537:08:15082:22:38.064d 01:08:151 000,00,0004:5612,1
14SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M14M 37BIEGIGORSKIE.PL671585:00:09081:11:53.066d 01:00:091 000,00,0004:5212,3
15CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M15M 40741747:49:57156:35:04.072d 19:42:151 000,00,0009:236,4
16MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M16M 41741753:12:32129:16:05.073d 00:40:131 000,00,0007:457,7
17OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M17M 42HRmax Żory741755:16:29143:19:00.073d 03:16:281 000,00,0008:357,0
18OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M18M 43Wataha Team751776:31:30170:35:05.074d 00:31:301 000,00,00010:145,9
19PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M19M 45781848:59:00162:22:04.077d 00:59:001 000,00,0009:446,2
20BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M20M 46HRmax Żory781860:24:28142:11:03.077d 12:24:281 000,00,0008:317,0
21ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M21M 47791873:00:00120:26:02.078d 01:00:001 000,00,0007:138,3
22KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M22M 48WKB META LUBLINIEC791876:06:38126:47:00.078d 04:06:381 000,00,0007:367,9
23OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M23M 55BIEGIGORSKIE.PL852017:07:29084:18:33.084d 01:07:291 000,00,0005:0311,9
24KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 57892112:53:58232:56:05.088d 00:53:581 000,00,00013:584,3
25MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M25M 68Mafia Team Lubliniec992353:24:27122:38:04.098d 01:24:271 000,00,0007:218,2
26BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M26M 691012400:54:39121:21:03.0100d 00:54:391 000,00,0007:168,2
27MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M27M 761182809:32:59117:24:04.0117d 01:30:591 000,00,0007:028,5
28MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 79Rebellion Of Free Runners96111:43:02.091d 23:42:47978,2-21,8206:518,8
29LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M29M 80102071:46:59.098d 00:44:00920,2-79,8104:4012,8
30PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M30M 81124158:57:04.0122d 09:46:05917,6-82,39710:235,8
31KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M31M 83Mafia Team Lubliniec88097:44:37.085d 02:04:30886,5-113,4956:369,1
32NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M32M 8472076:30:21.069d 00:57:20885,8-114,2105:1011,6
33SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M33M 86Mafia Team Lubliniec110083:35:22.0106d 01:46:53861,5-138,5305:4910,3
34GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 89111084:16:22.0109d 04:46:32839,2-160,8186:0110,0
35PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 90Mafia Team Lubliniec105102:41:03.0101d 12:30:09836,1-163,9487:228,1
36KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M36M 9126 2121109:02:05.0114d 09:02:30820,2-179,8267:587,5
37BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M37M 93123100:20:00.0119d 20:33:15813,5-186,5447:248,1
38DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M38M 94GB. Galopujące Ślimaki123126:14:03.0121d 05:07:57803,6-196,3899:256,4
39PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M39M 9697090:52:34.094d 10:05:13797,1-202,9406:508,8
40LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M40M 98Damy Rade Zegrze100073:27:23.092d 20:00:55775,6-224,4085:4010,6
41KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 101KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska83067:05:18.079d 05:39:10744,4-255,5955:2411,1
42DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M42M 102104087:15:35.0100d 21:16:23744,0-256,0347:028,5
43NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M43M 103Dębickie Gepardy70093:35:39.065d 08:17:19743,3-256,7157:337,9
44KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M44M 110Rebellion Of Free Runners99112:00:01.094d 19:38:12684,6-315,3969:486,1
45TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M45M 112Rebellion Of Free Runners90126:02:05.086d 01:04:35674,8-325,20511:125,4
46BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M46M 114Rebellion Of Free Runners106098:09:26.0103d 06:36:25667,0-332,9668:496,8
47PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M47M 11682097:24:40.079d 20:52:20656,2-343,7838:546,7
48SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M48M 117Harpagan Sosnowiec108062:07:11.096d 18:57:51651,1-348,9005:4310,5
49MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M49M 122108093:25:40.055d 17:12:40625,0-375,0018:586,7
50WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M50M 123117073:37:15.0103d 15:02:18622,9-377,1227:058,5
51WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M51M 12567182:17:02.064d 10:00:00599,7-400,28018:143,3
52MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M52M 127Poranny Beskid Run107073:35:42.0105d 10:36:45594,3-405,7057:258,1
53MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M53M 132Biegiem przez życie107055:36:55.0105d 01:04:35571,8-428,2015:5010,3
54KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M54M 135105059:11:00.0101d 00:51:39547,8-452,2426:289,3
55SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 13776073:42:32.072d 01:04:04544,8-455,1708:077,4
56PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M56M 13885048:08:21.081d 00:26:35537,8-462,1705:2211,2
57KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M57M 140109150:54:04.0103d 01:18:10528,7-471,27017:073,5
58KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M58M 142WKB META LUBLINIEC106065:49:49.082d 08:12:18528,0-472,0117:288,0
59GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M59M 146110077:42:13.0106d 01:23:03514,4-485,5909:036,6
60HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M60M 14971106:41:00.067d 01:42:00503,8-496,16012:424,7
61MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M61M 150107059:46:49.0103d 01:37:29502,6-497,4207:088,4
62TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M62M 151103063:16:16.098d 20:28:28499,9-500,0867:357,9
63WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M63M 152TacyMy106047:37:51.084d 06:32:16494,6-505,4165:4610,4
64MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M64M 153118057:02:42.091d 04:11:01489,3-510,6786:598,6
65ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M65M 15674060:38:20.062d 02:07:44484,1-515,8897:308,0
66PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M66M 158Mafia Team Lubliniec103051:03:22.092d 00:53:45478,5-521,4656:249,4
67JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M67M 160HRmax Żory109062:08:04.098d 00:56:25471,6-528,4317:547,6
68WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M68M 16177136:02:00.075d 12:17:24471,0-528,96717:193,5
69RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M69M 165120059:18:18.0118d 10:17:57464,7-535,2727:397,8
70KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M70M 166Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane106104:00:03.0103d 16:03:27464,7-535,32713:254,5
71MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M71M 173Nordic Walking Lyski103059:34:34.098d 19:57:24452,8-547,1807:537,6
72MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M72M 174110113:39:02.0107d 03:46:32452,2-547,79015:044,0
73KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M73M 179109083:36:42.0106d 00:38:33435,2-564,76911:315,2
74POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M74M 182Rebellion Of Free Runners95045:28:47.091d 01:19:00432,4-567,5906:189,5
75MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M75M 18364065:27:00.061d 01:00:00431,3-568,6909:066,6
76RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M76M 18886052:58:09.082d 07:53:02425,0-574,9807:288,0
77BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M77M 196Biegamy Razem Władysławowo112036:02:43.0109d 05:49:33402,6-597,3785:2211,2
78GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M78M 198Mafia Team Lubliniec89034:46:11.082d 01:31:34400,7-599,2865:1211,5
79WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M79M 203101038:05:25.097d 01:13:36392,9-607,1005:4910,3
80PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M80M 20478157:45:02.075d 11:32:05391,2-608,82224:112,5
81CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M81M 205108086:09:18.0105d 04:35:44389,0-610,95313:174,5
82GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M82M 20699059:49:17.092d 00:39:27386,3-613,6519:176,5
83KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M83M 208MARO Team Jastrzębie-Żory103078:00:08.092d 20:44:49380,2-619,76412:184,9
84OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M84M 210NIECHCEMISIE Giżycko71046:49:15.012d 22:33:12375,8-624,1957:288,0
85NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M85M 211NIECHCEMISIE Giżycko71063:20:27.068d 01:06:00374,0-625,96910:095,9
86SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M86M 21265039:43:51.062d 23:04:51373,1-626,8516:239,4
87MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M87M 21364039:59:43.062d 03:22:56372,9-627,0936:269,3
88WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M88M 214Biegiem przez życie106038:33:30.0102d 02:01:02371,9-628,1016:139,6
89PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M89M 21788029:45:33.085d 13:24:41363,7-636,2834:5412,2
90KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M90M 21981045:11:33.078d 01:34:42360,1-639,9107:318,0
91SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M91M 22089051:39:42.087d 05:35:23359,8-640,1708:367,0
92GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M92M 22383037:17:30.073d 05:27:10355,4-644,5696:179,5
93WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M93M 225115029:32:52.0104d 00:25:00349,6-650,3605:0411,8
94MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M94M 230117030:47:11.0113d 01:18:19338,8-661,1735:2711,0
95PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M95M 232Rebellion Of Free Runners11051:20:30.08d 06:35:24337,0-662,9609:086,6
96PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M96M 23468032:49:42.066d 01:22:42336,5-663,5005:5110,3
97PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M97M 23877040:47:37.067d 11:45:10332,8-667,2397:218,2
98TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M98M 239119051:40:37.0115d 01:41:20332,5-667,4619:196,4
99CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M99M 24164041:55:27.026d 02:42:26327,5-672,4727:407,8
100WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M100M 243PoWoli do Celu103038:31:27.086d 00:50:52324,5-675,5107:078,4
101GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M101M 246113044:27:28.0106d 00:31:05320,8-679,1578:187,2
102PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M102M 248102040:50:20.091d 07:02:43318,5-681,4787:417,8
103MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M103M 25283048:44:54.065d 15:57:26314,4-685,5549:186,5
104JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M104M 258Rebellion Of Free Runners82027:25:44.046d 01:28:18303,2-696,8005:2511,1
105RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M105M 259103030:52:59.099d 09:18:59302,6-697,3556:079,8
106BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M106M 26357053:45:18.051d 23:05:35292,9-707,12511:005,4
107FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M107M 265107049:24:37.096d 00:58:09280,4-719,63410:345,7
108GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M108M 267Akademia Sportowa Lubliniec103038:31:05.099d 13:59:45277,5-722,4708:197,2
109KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M109M 272102039:10:10.098d 01:06:55272,8-727,2408:367,0
110POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M110M 273108025:06:14.093d 01:42:51271,0-728,9805:3310,8
111SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M111M 27486039:13:10.082d 00:40:06267,4-732,5708:476,8
112BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M112M 27666023:03:41.063d 00:36:08265,5-734,5405:1211,5
113BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M113M 28181036:34:03.078d 00:42:33259,4-740,6008:277,1
114FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M114M 282106037:50:16.0102d 00:44:16258,2-741,7528:476,8
115DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M115M 288115038:01:52.0111d 08:31:02252,6-747,4199:026,6
116TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M116M 28973060:30:58.069d 05:12:08252,1-747,91914:244,2
117SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M117M 29082024:25:24.059d 04:13:08250,2-749,7965:5110,2
118KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M118M 293Rebellion Of Free Runners98028:00:54.064d 21:28:32244,0-756,0136:538,7
119CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M119M 294Smaki biegania74029:31:03.069d 19:26:48243,0-756,9737:178,2
120TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M120M 295Rebellion Of Free Runners96049:59:58.088d 00:10:25240,7-759,27012:274,8
121GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M121M 29765019:26:29.061d 04:36:01237,9-762,1504:5412,2
122KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 29895030:10:36.084d 01:01:44235,4-764,5907:417,8
123NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M123M 29931020:40:00.028d 01:14:56233,9-766,1155:1811,3
124DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M124M 30146052:16:12.042d 05:09:47233,4-766,61113:264,5
125KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M125M 30645020:33:41.041d 01:10:00230,1-769,9205:2111,2
126WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M126M 30831019:00:28.028d 00:38:24226,1-773,8535:0211,9
127GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M127M 310111021:12:54.0107d 00:23:31224,3-775,7105:4010,6
128WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M128M 32060030:21:00.027d 11:41:05213,3-786,6888:327,0
129MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M129M 322104020:04:34.093d 01:04:26212,4-787,5695:4010,6
130DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M130M 32629023:05:15.026d 05:14:43198,9-801,1176:578,6
131WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M131M 32954020:19:15.051d 11:14:37197,6-802,4026:109,7
132KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M132M 334Grupa CzAMW40023:33:07.036d 00:40:14189,0-811,0487:288,0
133KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M133M 337KozaxTeam83019:35:47.080d 00:33:38187,0-812,9806:179,5
134PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M134M 338114017:31:22.0109d 00:39:54185,3-814,7205:4010,6
135WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M135M 34363015:46:01.054d 01:23:44176,7-823,2965:2111,2
136HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M136M 34460021:04:22.049d 01:11:56176,6-823,4307:098,4
137WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M137M 35079032:26:40.060d 05:35:10167,2-832,75611:385,2
138WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M138M 35287021:26:20.084d 00:39:43166,0-834,0207:447,7
139JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M139M 353103022:06:00.071d 00:38:44165,6-834,4248:007,5
140IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M140M 35535029:55:12.033d 00:52:58164,6-835,40310:545,5
141SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M141M 35891016:57:01.081d 01:50:01161,8-838,2156:179,5
142MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M142M 365Mafia Team Lubliniec76013:55:30.073d 00:20:41146,4-853,5875:4210,5
143MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M143M 37053014:19:02.07d 01:58:44141,6-858,4406:049,9
144GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M144M 37250029:27:19.048d 02:10:13140,9-859,05512:324,8
145POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 37451014:38:28.049d 01:30:47135,2-864,7606:299,2
146PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M146M 377115026:45:11.0110d 18:28:49131,0-869,01012:154,9
147SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M147M 378106018:50:24.081d 01:49:17130,0-869,9618:416,9
148ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M148M 38222011:09:24.017d 01:04:05121,7-878,3205:3010,9
149GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M149M 383Bydgoszcz na Start27015:34:32.025d 00:17:40120,5-879,4987:457,7
150DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M150M 38669010:12:00.032d 00:31:17112,9-887,0555:2511,1
151FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M151M 389119015:39:56.0108d 00:26:19111,0-888,9608:277,1
152RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M152M 393105035:23:23.018d 00:35:58104,5-895,55020:193,0
153KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M153M 39433011:22:20.031d 01:09:57104,2-895,8056:329,2
154PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M154M 39858012:20:32.040d 21:57:29100,5-899,5347:228,1
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
155WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M155M 40065010:16:15.013d 00:42:3097,2-902,8126:209,5
156DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M156M 407103009:42:53.064d 03:23:0288,4-911,6396:359,1
157PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M157M 40972012:58:51.042d 00:47:5186,7-913,2908:586,7
158BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M158M 410Rebellion Of Free Runners81010:54:35.023d 11:24:4384,9-915,0757:427,8
159NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M159M 418Rebellion Of Free Runners92010:07:13.029d 01:49:5871,3-928,6908:307,0
160GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M160M 419BIEGIGORSKIE.PL60005:46:52.022d 01:57:3065,3-934,7095:1811,3
161FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M161M 42028006:58:33.023d 05:48:5865,1-934,8776:259,3
162BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 42125013:09:45.021d 10:28:5064,8-935,18512:114,9
163SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M163M 42677013:48:17.050d 11:03:2959,8-940,24913:514,3
164GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M164M 431111007:48:49.011d 13:13:3053,1-946,9498:506,8
165LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M165M 434TL Athletics Jastrzębie4002:48:08.00d 02:40:3644,4-955,5633:4715,9
166KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M166M 436Nordic Walking Lyski102007:11:27.091d 10:22:2742,1-957,93810:155,8
167RERON Marcin 967LONDONMasters - M167M 43950005:34:01.039d 00:49:4236,6-963,4009:076,6
168MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M168M 44374011:44:47.05d 06:28:5534,1-965,87820:392,9
169MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M169M 448Cewicki Klub Morsa i Biegacza113005:36:01.03d 00:44:1629,5-970,45111:225,3
170GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M170M 44975004:41:45.022d 02:22:0928,3-971,7509:586,0
171ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M171M 453Poranny Beskid Run102002:40:57.00d 02:40:5719,0-980,9608:277,1
172DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M172M 454103002:01:49.03d 12:19:0117,5-982,5296:588,6
173BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M173M 45533006:28:56.02d 00:24:3417,4-982,57422:192,7
174STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M174M 456UKS Orły Zakopane88001:46:27.00d 01:46:2716,3-983,7106:329,2
175TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M175M 45988001:02:15.00d 01:02:1511,1-988,9505:3810,7
176BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 461102002:59:57.05d 03:11:348,8-991,17420:232,9
177WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M177M 46379000:44:29.00d 00:44:297,9-992,1105:3810,6
178RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M178M 464Rebellion Of Free Runners57001:23:21.00d 01:23:216,4-993,64013:064,6
179FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M179M 4663000:29:43.00d 00:29:432,4-997,56112:114,9
Znaleziono 179 wynik(ów)