RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
639
Wystartowało:
538
Nie ukończyło:
534
Ukończyło:
4
Na trasie:
534
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K1K 582929:05:36.00626:39:23174,00,00010:026,0
2KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 621735:21:36.00337:33:41166,7-7,26812:434,7
3MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K3K 64Kobiety na 5+3236:14:15.00664:20:34161,4-12,58913:284,5
4WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K4K 693632:32:09.00812:05:59146,9-27,12413:174,5
5PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K5K 763622:10:47.00811:49:07136,9-37,1279:436,2
6MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K6K 79Klub Biegacza Fartlek3619:41:51.00771:45:10136,3-37,7148:406,9
7WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K7K 822528:35:19.00552:29:18134,1-39,92812:474,7
8MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K8K 1092608:01:25.00504:28:22101,5-72,5284:4412,6
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
9ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K9K 1182210:31:17.00481:11:1596,9-77,1286:319,2
10GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K10K 1252409:00:40.00528:24:0590,9-83,1085:5610,1
11GRZYBOWSKA Agnieszka 102BYDGOSZCZSenior 1 - K11K 1313031:05:26.00531:06:1586,8-87,19821:292,8
12SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K12K 146Klub Biegacza Fartlek3013:25:23.00168:54:1677,0-97,00910:275,7
13DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K13K 1642307:08:36.00481:16:1367,0-106,9786:239,4
14MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K14K 1801810:32:10.00312:19:1952,3-121,68812:055,0
15BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K15K 182413:56:00.008212:11:0050,5-123,51816:343,6
16KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K16K 1971808:13:49.00385:15:0042,3-131,63811:395,1
17WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K17K 2052205:14:45.00169:59:0638,0-135,9748:167,2
18WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K18K 217Stęszewskie piłkary505:49:49.00076:51:0032,4-141,53010:465,6
19SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K19K 220BestFit Club2203:51:05.00216:57:5131,0-143,0287:278,0
20ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K20K 2222403:40:41.00120:46:0030,0-143,9787:218,2
21KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K21K 2243405:49:04.00169:08:0029,4-144,61811:535,0
22PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K22K 227Wataha Team1602:41:49.00337:03:0727,1-146,8385:5710,1
23SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K23K 241Mafia Team Lubliniec601:46:17.00048:52:5820,1-153,8585:1611,4
24GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K24K 245Rogoziński Klub Biegacza804:23:31.00097:15:0819,1-154,88813:484,3
25ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K25K 2551903:03:47.00124:50:3114,5-159,44712:384,7
26TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K26K 264401:07:02.00001:07:0210,0-163,9676:419,0
27KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K27K 265Biegamy Razem Władysławowo801:16:45.00050:13:519,5-164,4648:047,4
28SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K28K 2682602:15:35.00002:16:039,1-164,86914:534,0
29KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K29K 271Stęszewskie piłkary300:41:03.00000:41:037,5-166,4585:2711,0
30GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K30K 274SNPTT Zakopane1601:19:25.00048:57:337,1-166,89811:135,3
31KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K31K 2833400:44:13.00000:44:133,3-170,64813:164,5
Znaleziono 31 wynik(ów)