RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1081
Wystartowało:
947
Nie ukończyło:
819
Ukończyło:
128
Na trasie:
819
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:27083:51:46.018d 00:34:271 000,00,0005:0111,9
2KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:00178:45:00.019d 12:30:001 000,00,00010:435,6
3CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 47Mafia Team Lubliniec811925:15:05077:08:24.080d 04:40:501 000,00,0004:3713,0
4SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 82Mafia Team Lubliniec98071:22:27.094d 00:59:29853,1-146,9045:0112,0
5JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 107WKB Maratończyk Włocławek68069:14:44.064d 00:44:48674,8-325,2206:099,7
6KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 15453060:53:53.051d 00:30:06460,0-540,0207:567,6
7ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 182B4TEAM111099:12:59.0109d 10:55:50397,3-602,72514:594,0
8BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M8M 19699035:10:54.096d 06:52:07377,8-622,1965:3510,7
9BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M9M 205Nocne sępy107032:00:02.089d 00:48:18359,5-640,5505:2011,2
10KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M10M 21371063:46:18.069d 00:21:44344,3-655,71011:065,4
11KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M11M 220100031:36:44.056d 22:59:14335,0-664,9765:3910,6
12FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M12M 249LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI57023:34:03.055d 15:19:26286,3-713,7194:5612,1
13SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M13M 251Ultra Mountain Athletes116044:56:16.0113d 01:33:38284,8-715,2279:286,3
14NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M14M 25652023:54:12.047d 01:48:35277,1-722,9205:1011,6
15WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 26388039:06:57.061d 21:59:05265,6-734,4198:506,8
16BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M16M 290Rebellion Of Free Runners96028:00:37.059d 09:24:06230,3-769,7297:178,2
17NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M17M 296Zabiegana Rodzina98017:47:40.089d 00:35:50222,3-777,6794:4812,5
18BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M18M 31259018:16:28.055d 00:38:44199,9-800,0605:2910,9
19GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M19M 31488038:18:27.074d 03:54:28196,0-804,05011:435,1
20URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M20M 316104016:04:30.097d 08:31:32192,5-807,5085:0012,0
21SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M21M 32489024:54:18.068d 22:25:18186,9-813,0587:597,5
22GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M22M 326BIEGIGORSKIE.PL94018:46:53.083d 01:26:32181,1-818,9256:139,6
23FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M23M 330STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK84018:38:04.075d 00:59:48176,8-823,2306:199,5
24NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M24M 338Zabiegana Rodzina98013:27:40.090d 02:28:20170,2-829,8114:4412,6
25KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M25M 34874018:07:40.071d 01:19:54160,2-839,7986:478,8
26DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M26M 35032028:08:23.028d 01:07:36157,4-842,57710:435,6
27MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M27M 36478018:07:16.073d 01:02:35140,4-859,6007:447,7
28FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M28M 367AKTYWNA PSZCZYNA103013:28:41.084d 02:02:08132,0-868,0486:079,8
29WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M29M 374105024:00:47.086d 00:29:05123,5-876,48011:395,1
30KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M30M 37892011:47:48.043d 01:34:41116,1-883,9306:059,8
31OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M31M 38422007:16:52.00d 00:44:05103,8-896,2304:1214,3
32WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M32M 38572018:52:51.068d 00:19:16103,7-896,32010:555,5
33JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M33M 388Rebellion Of Free Runners23017:54:01.013d 03:37:42101,3-898,69610:365,7
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
34OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M34M 39985010:30:50.060d 00:29:0090,1-909,9147:008,6
35KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M35M 40092011:34:21.052d 22:16:1389,6-910,3997:447,7
36NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 411LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI67012:05:07.060d 02:05:4673,8-926,1909:496,1
37SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M37M 43117007:49:37.09d 22:03:3642,4-957,57111:045,4
38STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M38M 43678004:02:29.03d 22:18:1335,9-964,1466:458,9
39DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M39M 44599007:04:44.092d 00:20:2426,0-974,02416:213,7
40BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M40M 4527001:51:45.05d 00:26:1216,6-983,4506:458,9
41MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M41M 46273000:37:07.00d 00:37:076,0-994,0006:119,7
Znaleziono 41 wynik(ów)