RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
639
Wystartowało:
538
Nie ukończyło:
534
Ukończyło:
4
Na trasie:
534
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K1K 63792:01:43.001468:15:34513,20,00010:455,6
2ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K2K 8Aktywni Rydułtowy3850:31:55.00864:49:51423,1-90,1407:098,4
3STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 123389:20:29.00744:35:57372,3-140,88014:234,2
4PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 143844:36:25.00865:02:21360,9-152,3607:258,1
5DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 15Kobiety na 5+3860:25:30.00851:36:38340,1-173,11810:395,6
6SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 31Kobiety na 5+3541:37:46.00793:08:08240,0-273,21010:245,8
7HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 33Kobiety na 5+3646:48:55.00798:47:50235,8-277,42611:545,0
8WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 37Kobiety na 5+3549:30:57.00797:42:24228,0-285,20113:014,6
9DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 402546:16:30.00559:14:17224,1-289,07412:234,8
10PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K10K 45Rebellion Of Free Runners1220:42:41.00241:43:14203,7-309,5566:069,8
11CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K11K 483727:57:14.00812:30:05192,2-321,0138:436,9
12MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K12K 532429:13:11.00384:29:28184,4-328,7789:306,3
13TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 55Kobiety na 5+3643:48:54.00645:47:57182,1-331,06714:254,2
14KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K14K 593634:51:23.00747:38:06173,8-339,39012:015,0
15WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K15K 603628:13:10.00744:35:02169,2-343,98010:006,0
16ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K16K 80WOLF TEAM2624:15:13.00577:38:21135,6-377,62010:435,6
17KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K17K 841915:06:20.00409:18:33132,5-380,7406:508,8
18WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 902522:02:52.00554:09:09119,6-393,59011:035,4
19NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K19K 961916:35:05.00384:59:57108,7-404,5509:096,6
20GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 97Kobiety na 5+3030:44:46.00341:59:24107,4-405,79817:103,5
21ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K21K 982122:08:20.00436:03:36106,4-406,77012:284,8
22BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K22K 101Siostry2211:39:49.00481:07:08106,0-407,2406:369,1
23PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K23K 1042609:55:37.00528:48:54102,0-411,1705:5010,3
24SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K24K 108Klub Biegacza Fartlek3618:40:18.00395:13:45101,6-411,62211:015,4
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
25LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K25K 1142020:01:00.00433:26:0099,9-413,30012:015,0
26MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K26K 115Nessi Team2618:56:08.00480:35:2799,7-413,50011:235,3
27TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K27K 1212121:36:08.00456:57:1995,0-418,19713:384,4
28PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K28K 123Rebellion Of Free Runners1216:11:01.00244:46:2292,2-421,01710:315,7
29NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K29K 1241625:04:05.00312:12:4292,0-421,18016:203,7
30SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K30K 1352012:40:47.00428:14:2784,4-428,7679:006,7
31FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K31K 137913:40:00.00169:01:0084,0-429,2209:456,1
32TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K32K 1422320:55:16.00512:02:2080,3-432,90215:373,8
33MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K33K 1442613:41:38.00264:22:3579,2-434,03010:225,8
34PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K34K 145Rebellion Of Free Runners1112:13:07.00840:33:1278,8-434,4309:186,4
35MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K35K 1481612:23:02.00265:38:3976,5-436,7009:426,2
36MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K36K 150Milbrant Team RS1608:50:15.00176:42:5874,7-438,5117:058,5
37DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K37K 1511814:09:23.00379:11:2373,6-439,61211:325,2
38GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K38K 153Siostry2207:58:43.00457:07:0673,0-440,2006:339,2
39STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K39K 1572013:17:06.00432:42:2670,4-442,81011:195,3
40NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K40K 1581716:27:17.00200:28:3669,4-443,79514:134,2
41KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K41K 1601819:00:26.00337:13:3468,8-444,37816:343,6
42SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K42K 1661906:03:43.00097:53:4064,9-448,3505:3610,7
43MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K43K 1671513:00:59.00313:13:2564,4-448,82012:074,9
44GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K44K 1682113:41:42.00313:15:1863,4-449,78012:574,6
45KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K45K 173PoWoli do Celu2010:29:42.00289:36:3059,3-453,93010:375,6
46ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K46K 179Pędzące Leniwce1805:48:55.00287:29:1255,6-457,6416:169,6
47WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K47K 180Pasjonaci Słupca3604:24:20.00150:51:2654,2-459,0364:5212,3
48STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K48K 1811315:34:55.00274:42:2453,8-459,36317:213,5
49SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K49K 183Rebellion Of Free Runners906:49:00.00169:29:4951,6-461,5707:557,6
50TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K50K 1871607:46:29.00336:06:1649,5-463,7289:256,4
51DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K51K 188LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI1907:19:00.00360:29:0049,1-464,1038:566,7
52KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K52K 1891605:30:20.00265:13:2147,9-465,3206:538,7
53BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K53K 1921111:55:34.00217:30:0047,1-466,16015:123,9
54HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K54K 1962004:46:21.00288:37:5343,1-470,1106:389,0
55CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K55K 1981403:48:50.00264:16:1543,0-470,2605:1911,3
56CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K56K 2001606:59:30.00240:47:1142,0-471,2509:596,0
57ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K57K 202Rebellion Of Free Runners1103:48:41.00216:33:5041,4-471,8505:3110,9
58TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K58K 203Rebellion Of Free Runners1106:09:23.00184:40:5240,7-472,5139:046,6
59DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K59K 208Wataha Team1607:37:59.00337:27:4137,3-475,90012:164,9
60CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K60K 2141505:29:34.00166:42:5532,8-480,39910:026,0
61ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K61K 2191606:16:16.00333:15:0132,1-481,07911:425,1
62KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K62K 222Stęszewskie piłkary505:59:56.00076:51:5630,4-482,80311:505,1
63ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K63K 224PoWoli do Celu2003:56:24.00169:15:4529,5-483,7408:017,5
64NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K64K 226Rebellion Of Free Runners906:05:21.00074:14:3428,1-485,13013:004,6
65PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K65K 2321903:14:33.00136:59:1624,8-488,4027:507,7
66GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K66K 2331905:34:00.00337:08:0024,8-488,41013:284,5
67PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K67K 2343604:49:46.00168:49:3524,0-489,17812:035,0
68MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K68K 2351503:27:10.00289:00:3523,6-489,5808:466,8
69KONIECZNA Beata 597LUBOŃSenior 2 - K69K 236Stęszewskie piłkary528:50:00.00062:20:0023,3-489,94074:200,8
70BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K70K 240Rebellion Of Free Runners504:18:59.00075:28:0422,1-491,11711:435,1
71GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K71K 243Rebellion Of Free Runners303:48:45.00025:39:5719,5-493,72011:445,1
72GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K72K 2442401:58:26.00216:38:4819,4-493,8206:069,8
73SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K73K 2462702:09:11.00253:22:4017,7-495,5257:188,2
74WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K74K 2482103:31:03.00168:22:1516,0-497,18013:094,6
75SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K75K 2533201:40:33.00099:14:0215,6-497,5796:259,3
76PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K76K 2562703:45:02.00456:20:2814,4-498,83015:383,8
77WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K77K 257Rebellion Of Free Runners501:31:40.00059:19:4412,2-500,9917:308,0
78CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K78K 261Rebellion Of Free Runners701:23:00.00103:20:4410,8-502,3647:397,8
79SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K79K 263804:40:50.00145:32:4810,4-502,84027:042,2
80BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K80K 266Siostry1101:05:12.00048:29:579,3-503,8906:598,6
81KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K81K 270701:18:00.00001:18:008,0-505,1709:426,2
82KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K82K 280Fuchs Oil Team1400:33:40.00000:33:405,0-508,1926:428,9
83WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K83K 281Kobiety na 5+1100:45:00.00000:45:005,0-508,2109:006,7
84KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K84K 2821700:22:43.00000:22:433,3-509,8706:488,8
85WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K85K 285Rebellion Of Free Runners200:57:16.00000:57:163,0-510,19118:583,2
86DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K86K 287300:11:57.00000:11:572,0-511,1695:5110,2
Znaleziono 86 wynik(ów)