RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 6Rebellion Of Free Runners40931:47:27104:48:03.038d 19:35:381 000,00,0006:179,5
2MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K2K 19621468:15:34171:03:01.061d 03:24:141 000,00,00010:155,8
3STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K3K 27741752:35:57233:34:00.073d 00:35:571 000,00,00014:004,3
4PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K4K 31801897:02:21130:32:01.079d 01:02:211 000,00,0007:497,7
5FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 37841987:17:54174:57:05.082d 19:13:481 000,00,00010:295,7
6DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K6K 54982336:10:59215:44:04.097d 08:09:061 000,00,00012:564,6
7CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K7K 581002381:25:25173:19:00.099d 05:10:291 000,00,00010:235,8
8ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K8K 61Aktywni Rydułtowy1042472:49:51115:25:05.0103d 00:49:511 000,00,0006:558,7
9DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 69Kobiety na 5+1182819:36:38171:40:01.0117d 11:36:381 000,00,00010:185,8
10SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K10K 74Klub InO Stowarzysze44180:27:03.042d 07:51:06966,3-33,70211:125,4
11PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K11K 87Rebellion Of Free Runners99133:20:00.097d 11:37:26813,2-186,7679:506,1
12GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K12K 9086156:59:01.082d 03:06:26777,5-222,46112:065,0
13NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K13K 92106112:34:04.0104d 00:59:57772,5-227,4958:446,9
14SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 94Kobiety na 5+122130:58:03.0117d 01:08:08761,3-238,70010:195,8
15KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K15K 95106078:11:44.0101d 15:20:31754,4-245,5826:139,6
16PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K16K 96Rebellion Of Free Runners98142:40:01.095d 00:33:12745,7-254,29011:285,2
17RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K17K 98Przemyski Klub Biegacza79121:24:02.077d 06:09:18734,8-265,1549:546,1
18WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K18K 103Kobiety na 5+122155:24:01.0119d 01:27:49691,6-308,44813:284,5
19NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K19K 104104103:55:00.094d 12:21:54675,9-324,0949:136,5
20HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 108Kobiety na 5+123127:36:02.0120d 06:47:50652,7-347,32611:435,1
21KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K21K 109123123:28:02.0129d 03:38:06649,7-350,28011:245,3
22DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K22K 115105147:51:00.099d 18:28:20611,9-388,08014:294,1
23BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K23K 11974100:34:01.072d 09:43:26599,2-400,83710:046,0
24MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K24K 122Biegamy Razem Władysławowo89084:16:17.087d 00:03:44582,9-417,0628:406,9
25KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K25K 12732094:19:39.030d 00:49:15571,8-428,1829:536,1
26TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K26K 129Kobiety na 5+123124:52:05.0104d 01:06:10568,6-431,41013:104,6
27TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 133Mafia Team Lubliniec74070:55:45.071d 01:00:08558,8-441,2307:367,9
28SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K28K 138Klub Biegacza Fartlek123069:47:31.0111d 14:47:29549,5-450,4797:377,9
29WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K29K 140123079:55:07.0120d 00:35:02538,9-461,0918:536,7
30PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 143113049:37:04.0110d 00:48:54529,9-470,0805:3710,7
31MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K31K 148Milbrant Team RS103066:08:31.084d 05:45:40513,4-486,6097:437,8
32SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K32K 149Rebellion Of Free Runners96076:53:46.091d 01:29:49511,6-488,3809:016,7
33GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K33K 15159118:27:04.057d 01:30:00506,4-493,60014:024,3
34NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K34K 153Rebellion Of Free Runners96110:57:04.070d 02:14:34505,8-494,18313:094,6
35MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 154102093:36:16.0100d 01:13:25505,7-494,32011:065,4
36HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K36K 15972050:50:20.059d 01:14:19481,1-518,9106:209,5
37NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K37K 164103136:20:04.099d 00:12:42472,4-527,62017:193,5
38TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K38K 17161076:17:09.059d 01:41:00454,6-545,35410:046,0
39MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K39K 179111072:55:25.064d 02:33:19447,3-552,7349:466,1
40MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K40K 18155083:55:16.053d 14:31:28439,7-560,26511:275,2
41SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K41K 184Wataha Team93043:46:56.089d 00:51:26428,6-571,3706:079,8
42LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K42K 186107097:19:00.0103d 01:26:00425,9-574,07013:424,4
43KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K43K 187105126:14:01.0102d 01:13:34423,4-576,64017:533,4
44FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K44K 190Pędzące Leniwce104046:08:03.089d 04:21:20421,1-578,9056:349,1
45RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K45K 19166062:21:31.056d 00:47:40419,1-580,8928:556,7
46CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K46K 193Rebellion Of Free Runners94043:09:58.091d 23:41:07414,3-585,6516:159,6
47WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K47K 197112079:55:58.0108d 02:09:09401,2-598,85011:575,0
48TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K48K 206108099:42:04.0105d 00:57:19385,7-614,31715:303,9
49SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K49K 209107052:17:54.096d 03:36:18380,9-619,1208:147,3
50VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K50K 21588044:52:39.077d 15:09:29368,6-631,3527:188,2
51TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K51K 21670060:46:58.063d 01:17:24368,2-631,8109:546,1
52GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K52K 217Rebellion Of Free Runners90063:12:43.0135d 01:39:57366,2-633,76010:215,8
53MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K53K 21939044:21:12.036d 03:13:29359,5-640,4557:248,1
54KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K54K 220Stęszewskie piłkary92076:51:56.088d 15:56:55357,1-642,91712:544,6
55ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K55K 228108069:36:32.0105d 04:03:36351,4-648,65011:535,0
56ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K56K 22979076:32:59.076d 00:16:17350,9-649,13013:054,6
57TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 230103052:08:13.098d 19:15:19350,4-649,6038:556,7
58ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K58K 236WOLF TEAM113053:49:23.0102d 01:38:21339,5-660,5409:306,3
59MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K59K 237Klub InO Stowarzysze44080:54:34.042d 00:38:04335,3-664,73614:284,1
60DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K60K 23963049:58:54.058d 04:18:03333,1-666,8679:006,7
61GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K61K 24161045:41:47.059d 13:49:06325,7-674,2918:257,1
62KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K62K 242103042:43:18.094d 01:13:21323,9-676,0807:547,6
63STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K63K 246100062:53:57.095d 10:06:20319,9-680,11411:475,1
64ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K64K 247103041:30:22.098d 01:24:08316,7-683,3187:517,6
65KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K65K 253Kobiety na 5+45069:56:19.029d 01:35:11311,2-688,76013:284,5
66BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 254Rebellion Of Free Runners92069:05:09.088d 02:55:21310,8-689,16713:204,5
67GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K67K 25680044:01:28.040d 01:26:36304,5-695,4708:406,9
68SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K68K 25771032:29:03.066d 01:07:46303,5-696,4906:259,3
69MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K69K 260Nessi Team113056:55:50.0110d 03:28:46296,2-703,84111:325,2
70TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 262110083:21:31.0107d 00:58:17292,8-707,20317:043,5
71PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K71K 26354030:06:46.050d 00:29:40286,8-713,2006:179,5
72WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K72K 264108072:47:24.0105d 00:22:15284,5-715,50015:213,9
73KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K73K 26576045:06:36.073d 00:59:51284,2-715,7909:316,3
74WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K74K 267Pasjonaci Słupca123035:44:53.0118d 03:43:07281,1-718,8657:377,9
75KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K75K 27140023:05:42.038d 00:57:21275,6-724,3655:0111,9
76DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K76K 276Wataha Team103054:37:06.091d 01:27:41262,4-737,63012:294,8
77GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 281Mafia Team Lubliniec60043:03:51.058d 05:31:33254,5-745,52810:095,9
78ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K78K 28464047:33:34.039d 01:26:35252,3-747,70011:185,3
79BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K79K 28598061:20:18.095d 01:30:00251,8-748,21014:364,1
80MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K80K 288MALINOWE GWIAZDY103042:14:40.0100d 01:38:39249,5-750,55010:095,9
81BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K81K 30490050:17:44.078d 00:34:18225,4-774,55113:234,5
82STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K82K 30980062:31:29.072d 00:52:53216,3-783,66017:203,5
83SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 31074039:14:21.070d 22:24:06215,0-784,95810:565,5
84SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K84K 311106020:16:42.041d 01:53:40213,9-786,0605:4110,6
85SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K85K 312106031:33:51.082d 09:46:49213,5-786,4858:526,8
86HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K86K 314Mafia Team Lubliniec109026:31:24.091d 03:49:41211,3-788,6907:318,0
87ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K87K 317Pędzące Leniwce105022:17:11.050d 17:39:32205,6-794,4366:309,2
88ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K88K 31861024:30:58.031d 01:13:36200,7-799,3007:198,2
89PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K89K 319123041:13:51.0119d 00:49:35199,3-800,70812:244,8
90GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K90K 325106039:49:57.0103d 16:42:36189,1-810,87112:384,7
91FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K91K 32782018:27:14.079d 07:40:21186,7-813,2855:5510,1
92GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K92K 332108033:20:53.083d 01:15:18182,4-817,65010:585,5
93ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K93K 33724018:14:48.020d 01:25:47174,2-825,8296:179,5
94BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K94K 340Siostry109019:00:43.046d 01:07:08168,5-831,4906:468,9
95OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K95K 34581044:42:09.043d 01:29:11165,8-834,24016:103,7
96PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K96K 34846035:24:39.043d 19:28:16158,2-841,77513:254,5
97MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K97K 349102037:42:21.092d 01:00:35157,9-842,14014:194,2
98CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K98K 350102042:05:51.092d 06:04:02156,9-843,11416:053,7
99WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K99K 351Rebellion Of Free Runners92033:47:46.081d 00:44:32156,1-843,88012:594,6
100WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K100K 352103040:17:00.099d 01:21:00155,0-845,00015:353,8
101DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K101K 35790015:54:40.087d 01:21:34151,9-848,1326:179,5
102TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K102K 358Rebellion Of Free Runners98023:08:36.096d 00:38:05150,6-849,3619:136,5
103GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K103K 359Biegamy Razem Władysławowo75022:01:17.042d 00:36:09150,2-849,7908:476,8
104ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K104K 361Rebellion Of Free Runners98022:00:41.067d 00:33:50149,4-850,6408:506,8
105POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K105K 367Forma Wodzisław Śląski32020:27:05.029d 02:09:03142,4-857,5568:367,0
106KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K106K 368Stęszewskie piłkary92080:17:23.079d 14:20:00138,4-861,58934:481,7
107DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K107K 370LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI106052:02:36.094d 00:33:44136,6-863,41922:512,6
108CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K108K 371103026:17:33.065d 00:47:11133,9-866,12011:465,1
109MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K109K 372113022:58:16.029d 00:22:35131,2-868,84010:305,7
110GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K110K 375Siostry109014:09:12.040d 01:07:06126,5-873,5506:428,9
111PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K111K 378106016:36:53.052d 12:41:53123,0-877,0168:067,4
112GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K112K 379111014:14:00.0100d 00:38:48121,9-878,1327:008,6
113KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K113K 38052033:13:05.029d 19:54:28121,5-878,53816:243,7
114DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K114K 39371012:43:50.068d 01:12:51108,7-891,3207:018,5
115GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K115K 394Kobiety na 5+117030:44:46.014d 05:59:24107,4-892,58817:103,5
116CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K116K 396101009:25:36.044d 00:16:15106,9-893,1205:1711,3
117KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K117K 398PoWoli do Celu107017:14:27.021d 01:36:30103,1-896,88010:016,0
118STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K118K 399107017:06:14.031d 00:42:26102,8-897,2509:596,0
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
119PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K119K 40362034:28:55.056d 07:10:4796,0-903,96521:322,8
120WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K120K 40943008:35:34.033d 00:28:3990,1-909,9495:4310,5
121SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K121K 41066012:36:38.062d 00:39:4189,6-910,3608:267,1
122SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K122K 41195039:21:22.078d 01:32:4888,8-911,23026:362,3
123MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K123K 41232017:27:24.027d 01:49:1086,6-913,41512:055,0
124ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K124K 414B4TEAM43015:44:55.039d 00:41:1483,8-916,20011:165,3
125RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K125K 41622008:18:59.020d 00:34:2482,0-918,0106:059,9
126ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K126K 42940010:51:31.038d 01:12:4767,4-932,6509:406,2
127ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K127K 43111011:30:10.09d 00:00:0065,0-934,97310:365,7
128WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K128K 437Rebellion Of Free Runners89013:21:28.039d 07:44:3957,8-942,18313:514,3
129KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K129K 439Grupa CzAMW38044:14:20.034d 00:21:4156,9-943,11846:391,3
130PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K130K 44070017:37:29.047d 00:24:4055,5-944,53019:033,1
131SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K131K 44254008:13:18.051d 20:00:1450,8-949,2179:426,2
132OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K132K 44377010:27:10.055d 00:36:0449,9-950,08012:334,8
133KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K133K 444SJZ GO!20010:48:59.016d 01:37:0749,7-950,27013:034,6
134ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K134K 445Biegamy Razem Władysławowo64014:44:49.053d 01:00:0249,1-950,86618:003,3
135HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K135K 44859008:38:03.013d 00:29:3243,7-956,31011:515,1
136HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K136K 449107004:46:21.012d 00:37:5343,1-956,9006:389,0
137WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K137K 458Kobiety na 5+98004:22:35.064d 00:45:0030,3-969,7008:396,9
138ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K138K 460PoWoli do Celu107003:56:24.07d 01:15:4529,5-970,5308:017,5
139ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K139K 46465002:12:15.03d 01:03:0321,0-979,0006:179,5
140WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K140K 4653004:06:51.01d 01:36:3720,1-979,87012:154,9
141PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K141K 468114004:37:51.036d 00:20:2819,1-980,95014:354,1
142KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K142K 469Fuchs Oil Team101003:15:08.013d 00:30:2318,7-981,27110:255,8
143SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K143K 471114002:09:11.010d 13:22:4017,7-982,3157:188,2
144SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K144K 472119001:40:33.04d 03:14:0215,6-984,3696:259,3
145SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K145K 47380000:32:31.00d 00:32:3112,0-988,0002:4222,1
146SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K146K 47469001:29:32.02d 00:39:3911,7-988,3207:397,8
147RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K147K 47746001:00:31.00d 01:00:3110,2-989,7805:5510,1
148BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K148K 479Siostry98001:05:12.02d 00:29:579,3-990,6806:598,6
149KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K149K 48294001:18:00.00d 01:18:008,0-991,9609:426,2
150ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K150K 48365002:01:26.07d 01:09:276,7-993,28018:043,3
151GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K151K 48474000:48:04.00d 00:48:046,2-993,8017:457,7
152KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K152K 487104000:22:43.00d 00:22:433,3-996,6606:488,8
Znaleziono 152 wynik(ów)