RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:15097:04:36.019d 00:43:151 000,00,0005:4910,3
2NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:20103:45:00.019d 21:00:451 000,00,0006:139,6
3WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 8BIEGIGORSKIE.PL29674:15:40107:18:05.028d 02:15:401 000,00,0006:269,3
4KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 35631489:31:13107:04:04.062d 01:31:131 000,00,0006:259,3
5KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 44LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51090:14:33.074d 07:32:021 000,00,0005:2411,1
6MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 56Milbrant Team RS862044:22:08104:30:05.085d 04:20:281 000,00,0006:169,6
7ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 59902137:06:00109:13:01.089d 01:06:001 000,00,0006:339,2
8PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 63942239:01:46149:19:03.093d 07:01:271 000,00,0008:576,7
9HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 64952257:53:21132:25:05.094d 01:53:211 000,00,0007:567,6
10SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec982327:17:15119:47:04.096d 23:06:191 000,00,0007:118,3
11DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 701022424:51:27112:33:03.0101d 00:51:271 000,00,0006:458,9
12SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 73Klub Biegacza Fartlek1052497:26:35111:35:01.0104d 01:26:351 000,00,0006:419,0
13DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 85Klub Biegacza Fartlek118119:56:02.0116d 10:44:15882,6-117,4468:097,4
14GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M14M 104BIEGIGORSKIE.PL112065:17:42.0108d 00:56:42728,1-271,9495:2211,2
15KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 108Mafia Team Lubliniec107081:37:00.0105d 04:42:44698,4-301,5977:008,6
16BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M16M 11173103:43:01.072d 09:41:32681,2-318,7679:086,6
17MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 11585130:33:04.082d 00:45:58660,7-339,34311:515,1
18LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina104112:30:02.0104d 06:33:40635,3-364,72710:375,6
19BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M19M 119104067:20:11.0102d 22:33:17635,0-365,0396:219,4
20GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M20M 120Mafia Team Lubliniec101099:37:57.0100d 13:20:21630,5-369,5159:286,3
21MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M21M 121Mafia Team Lubliniec108076:20:31.0102d 13:00:35628,9-371,1157:178,2
22SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M22M 124121109:00:03.0114d 00:53:40602,3-397,66010:515,5
23ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M23M 134Biegamy Razem Władysławowo95088:36:34.094d 07:29:27551,9-448,1359:386,2
24BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M24M 136117050:19:20.0115d 00:43:54546,4-453,6405:3110,9
25MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M25M 139122207:16:01.0120d 19:02:36530,2-469,84123:272,6
26SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M26M 14392044:07:15.091d 00:47:34523,8-476,1975:0311,9
27BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M27M 148Nocne sępy114047:53:47.0111d 01:21:41508,0-492,0235:3910,6
28KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M28M 15459055:34:22.056d 07:22:00488,1-511,9106:498,8
29PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M29M 15552039:50:08.049d 00:56:37485,6-514,3804:5512,2
30LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M30M 159105062:23:25.0102d 03:05:23475,8-524,1817:527,6
31KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M31M 170Zabiegani Częstochowa108049:33:57.084d 15:13:24457,0-542,9616:309,2
32ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M32M 171LUBAWA BIEGA112041:22:29.0100d 00:34:43456,4-543,6405:2611,0
33WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M33M 17581049:33:54.071d 00:46:43440,0-560,0406:458,9
34WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M34M 17780052:12:20.079d 08:22:32437,2-562,7527:098,4
35KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M35M 180109040:47:39.0104d 23:23:52434,7-565,2715:3710,7
36SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M36M 186LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI99047:41:38.096d 00:59:24425,8-574,2206:438,9
37TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M37M 187Mafia Team Lubliniec94042:07:00.088d 13:52:44425,6-574,4215:5610,1
38RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M38M 190Mafia Team Lubliniec108039:48:03.0102d 01:04:11421,2-578,7945:4010,6
39AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M39M 191Grupa CzAMW45079:19:00.041d 02:05:00415,0-585,00011:285,2
40RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M40M 193104041:07:26.0102d 01:24:42410,2-589,8476:0010,0
41WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M41M 197Rebellion Of Free Runners96051:03:05.084d 10:31:38401,6-598,4007:377,9
42SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M42M 202UKS Orły Zakopane118040:18:35.0115d 23:41:09393,8-606,2376:089,8
43GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M43M 207Biegamy Razem Władysławowo109041:10:14.0102d 23:58:08384,2-615,7936:259,3
44RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M44M 21573053:22:06.072d 01:05:08370,4-629,5708:386,9
45DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M45M 216107082:21:20.099d 01:06:00368,3-631,73013:254,5
46NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M46M 222107031:23:00.0106d 06:13:49355,8-644,1645:1711,3
47DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M47M 228Damy Rade Zegrze105038:27:45.093d 09:34:13343,7-656,2956:428,9
48PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M48M 229104045:06:55.0101d 00:22:34342,9-657,1307:537,6
49GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M49M 23345029:39:25.042d 06:38:38336,6-663,4425:1711,3
50KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M50M 242LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI32028:27:25.025d 10:22:04326,1-673,9425:1411,5
51MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 247Biegiem przez życie108031:39:54.0107d 03:42:22319,0-681,0075:5710,1
52SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M52M 25073032:15:10.071d 21:53:39316,7-683,2696:069,8
53STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M53M 25498048:27:55.091d 07:11:16310,6-689,4449:216,4
54SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M54M 25674053:05:55.072d 03:40:20308,1-691,87910:205,8
55FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M55M 26137063:51:42.033d 21:11:20295,3-704,68612:584,6
56ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M56M 26457055:48:49.055d 02:07:00283,8-716,17011:475,1
57CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M57M 26675026:38:53.064d 07:43:31277,6-722,3735:4510,4
58SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M58M 26893026:25:28.044d 00:58:10276,0-724,0105:4410,4
59GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M59M 270105028:28:21.0102d 02:01:39272,8-727,1716:159,6
60KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M60M 277Mafia Team Lubliniec81028:59:59.078d 00:34:30264,4-735,6406:349,1
61DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M61M 27878036:26:21.039d 08:40:00263,5-736,5348:177,2
62KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M62M 280Biegamy Razem Władysławowo75023:06:39.073d 00:59:11260,9-739,0705:1811,3
63MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M63M 283MARO Team Jastrzębie-Żory31048:29:47.030d 01:53:44258,0-742,00611:165,3
64MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M64M 285Biegiem przez życie105024:31:21.0101d 02:05:12253,8-746,2055:4710,3
65KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M65M 28639021:36:31.038d 02:13:00253,4-746,5985:0611,7
66FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M66M 287104041:08:45.099d 01:03:44253,0-747,0409:456,1
67SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M67M 29280025:18:31.079d 00:30:08244,4-755,6106:129,7
68MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M68M 30071064:39:19.053d 00:18:21233,9-766,14216:353,6
69CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M69M 307Rebellion Of Free Runners93034:16:26.092d 00:24:21227,9-772,0749:016,7
70DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M70M 309Nidzica Biega80036:34:25.072d 00:38:16225,0-774,9609:456,2
71KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M71M 312B4TEAM42021:58:07.040d 00:46:43222,2-777,7755:5510,1
72ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M72M 313106033:40:31.080d 08:58:33221,5-778,4769:076,6
73PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M73M 31974021:19:48.044d 04:16:02213,7-786,2845:5910,0
74MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M74M 321TL Athletics Jastrzębie122046:25:04.0117d 16:25:42213,2-786,84913:034,6
75WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M75M 32382043:37:32.071d 22:24:46209,5-790,53812:294,8
76MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M76M 325MARO Team Jastrzębie-Żory47021:42:38.045d 01:03:27201,8-798,2366:279,3
77OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M77M 32875018:55:51.033d 00:30:01198,2-801,7905:4310,5
78DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M78M 33184018:46:18.077d 00:35:52194,1-805,8605:4810,3
79OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M79M 333113041:53:29.0112d 08:53:14192,7-807,26813:024,6
80CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M80M 335Rebellion Of Free Runners89019:52:02.042d 23:19:38187,4-812,6466:219,4
81BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M81M 33959017:45:12.055d 01:05:29184,4-815,6005:4610,4
82STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M82M 34162019:46:39.059d 00:50:10178,4-821,5606:399,0
83KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M83M 34837015:58:24.036d 01:04:00170,1-829,9205:3810,6
84TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M84M 349113016:33:21.0106d 00:52:06167,8-832,2415:5510,1
85ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M85M 351116038:31:57.0113d 04:20:45166,7-833,31913:524,3
86ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M86M 359PoWoli do Celu105016:16:18.0246d 00:27:22160,5-839,5406:059,9
87ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M87M 36259023:40:11.052d 08:05:00153,7-846,2709:146,5
88POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M88M 364B4TEAM18026:31:28.017d 00:27:03149,9-850,05510:365,7
89MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M89M 366106041:56:11.096d 00:41:46145,0-855,05017:213,5
90MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M90M 3692Tm4,7103013:16:59.097d 00:39:36142,2-857,8445:3610,7
91KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M91M 37144016:26:49.042d 00:22:29141,0-859,0116:598,6
92PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M92M 384101015:09:23.059d 21:44:47119,9-880,0677:347,9
93SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M93M 38789012:20:29.066d 00:37:48112,1-887,9116:369,1
94MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M94M 391109020:30:41.0105d 00:41:34107,7-892,30011:255,3
95KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M95M 39253016:43:37.051d 18:41:27106,1-893,9429:276,3
96ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M96M 397120021:11:31.089d 01:08:00101,0-899,04012:354,8
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
97CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M97M 40185014:50:52.081d 00:23:5894,8-905,2509:246,4
98LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M98M 40379009:52:44.076d 00:12:0891,9-908,0606:269,3
99PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M99M 41292014:40:50.060d 00:31:2884,0-916,03010:295,7
100PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M100M 414B4TEAM40014:12:11.037d 03:35:2083,0-916,98310:155,8
101CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M101M 41575008:54:50.050d 16:47:2782,4-917,6306:299,2
102JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M102M 422105015:16:53.039d 03:33:2163,4-936,59014:274,1
103SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 42386005:59:11.038d 00:44:1462,7-937,2905:4310,5
104JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M104M 424Rebellion Of Free Runners25008:20:28.044d 07:24:1061,7-938,2768:067,4
105HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M105M 42589005:25:31.015d 03:35:4661,1-938,9105:1911,3
106FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M106M 429102007:06:31.064d 00:42:4358,4-941,6367:188,2
107KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M107M 43763004:54:29.053d 00:34:2742,0-957,9907:008,6
108KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M108M 450102005:43:51.043d 00:20:1826,7-973,26012:514,7
109HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M109M 451101003:19:00.014d 00:44:0024,1-975,9008:157,3
110WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M110M 460Wygrani69001:01:24.02d 02:38:3310,4-989,6485:5510,1
111WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M111M 462Wataha Team41001:11:52.00d 01:11:528,1-991,8908:516,8
Znaleziono 111 wynik(ów)