RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 7MALINOWE GWIAZDY41962:29:00145:05:03.040d 02:29:001 000,00,0008:426,9
2BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 11521230:32:49153:53:02.051d 06:32:061 000,00,0009:136,5
3RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 23Kobiety na 5+661553:13:47172:59:04.064d 16:22:041 000,00,00010:225,8
4SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K4K 25Biegamy Razem Władysławowo711667:01:40167:56:05.069d 11:00:011 000,00,00010:046,0
5CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K5K 28MALINOWE GWIAZDY751777:59:40178:56:05.074d 01:59:401 000,00,00010:445,6
6NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 34Kobiety na 5+811934:51:44173:06:02.080d 14:51:441 000,00,00010:235,8
7PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K7K 42BIEGIGORSKIE.PL892112:58:33104:47:01.088d 00:58:331 000,00,0006:179,5
8KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K8K 62Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:37176:57:00.0105d 18:05:001 000,00,00010:375,7
9BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K9K 7366205:34:00.064d 00:53:18973,0-27,03912:404,7
10CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 76102115:54:00.098d 08:26:32924,8-75,1667:318,0
11SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K11K 7985114:51:01.067d 01:27:00883,4-116,6107:487,7
12GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K12K 85123129:46:01.0119d 03:07:01818,2-181,7909:306,3
13MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K13K 93107120:51:00.0103d 01:06:23769,7-230,2809:256,4
14KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 102109096:14:28.099d 16:20:05704,9-295,1188:117,3
15PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 114Kobiety na 5+110167:12:01.0106d 06:34:38612,8-387,24016:223,7
16JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K16K 11786115:55:05.081d 13:14:20601,3-398,67211:335,2
17ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K17K 126110111:02:01.0108d 00:44:18579,1-420,88711:305,2
18LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K18K 13279147:15:05.076d 02:17:18560,1-439,92015:463,8
19ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 147110100:08:02.0108d 01:47:14514,1-485,90011:415,1
20DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K20K 155124155:57:00.0120d 00:53:12495,9-504,14818:523,2
21NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K21K 158Nessi Team114096:35:00.089d 14:31:36483,6-516,37011:585,0
22BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K22K 16287134:59:01.084d 01:33:00476,0-524,03017:003,5
23KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K23K 169SieChodzi60099:09:53.058d 02:34:56459,7-540,33012:564,6
24WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K24K 17388083:18:45.085d 00:42:14452,5-547,52011:025,4
25JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K25K 194124099:13:04.0113d 01:23:10414,0-585,97014:224,2
26TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K26K 205108072:14:28.098d 01:40:16386,2-613,82811:135,3
27RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K27K 207118085:48:41.0113d 01:16:55385,4-614,60013:214,5
28WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K28K 218Nordic Walking Lyski98074:56:01.087d 01:40:06361,9-638,10812:254,8
29WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K29K 221Wataha Team91080:45:32.089d 02:26:00354,7-645,35013:394,4
30SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K30K 22482040:44:27.078d 01:06:34353,2-646,7806:558,7
31KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K31K 22593044:44:15.075d 00:58:01352,3-647,6957:377,9
32ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K32K 226112056:10:49.052d 00:44:25351,9-648,0709:346,3
33BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K33K 252HRmax Żory112062:49:15.087d 01:41:49311,9-688,08112:055,0
34BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K34K 259Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane116065:53:42.0100d 02:17:01297,7-702,28013:164,5
35BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K35K 268Kobiety na 5 +41064:47:34.039d 01:20:44280,7-719,34113:514,3
36WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 278106057:17:21.0102d 01:36:06258,2-741,81013:184,5
37SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K37K 279RUNTEAM PAWŁOWICE109036:21:57.086d 01:02:07256,7-743,3408:307,1
38FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K38K 29038055:38:52.035d 03:02:09248,5-751,48013:264,5
39WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K39K 297103054:54:00.099d 03:00:00236,3-763,66013:564,3
40SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K40K 301106048:38:33.092d 01:09:00229,9-770,11012:414,7
41KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K41K 30363026:39:46.059d 01:12:00226,0-774,0307:048,5
42SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K42K 31357099:27:14.054d 02:37:04212,9-787,05728:012,1
43PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K43K 32026043:41:01.024d 03:09:21198,7-801,27313:114,5
44WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K44K 321SieChodzi81044:12:48.077d 02:04:04193,6-806,37913:424,4
45MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K45K 34460016:33:44.055d 23:54:24166,1-833,8605:5810,0
46NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K46K 36451023:30:01.048d 01:10:59147,6-852,4509:336,3
47KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K47K 36659017:07:04.047d 18:58:02143,0-857,0257:118,4
48KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K48K 38226029:02:14.022d 02:33:10119,4-880,56014:354,1
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
49ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K49K 40669058:06:47.062d 20:00:0092,9-907,08037:311,6
50WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K50K 4339010:46:36.06d 21:07:0259,6-940,37910:505,5
51STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 44732014:13:55.027d 01:52:2543,8-956,24019:303,1
52JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 463102006:19:09.01d 03:00:3622,3-977,71417:003,5
Znaleziono 52 wynik(ów)