RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1086
Wystartowało:
954
Nie ukończyło:
807
Ukończyło:
147
Na trasie:
807
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1542984:35:19158:31:05.041d 00:35:191 000,00,0009:306,3
2MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 16441028:01:26152:29:03.042d 19:47:251 000,00,0009:086,6
3KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 17Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02103:48:05.042d 22:22:461 000,00,0006:139,6
4HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 18Stęszewskie piłkary461088:30:35195:19:03.045d 08:22:501 000,00,00011:435,1
5SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 21BIEGIGORSKIE.PL501177:00:04105:26:05.049d 01:00:041 000,00,0006:199,5
6BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 23521230:09:13199:05:00.051d 02:37:521 000,00,00011:565,0
7KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 25531250:22:07214:12:05.052d 01:42:091 000,00,00012:514,7
8WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 27Grupa CzAMW561325:00:00259:08:03.055d 05:00:001 000,00,00015:323,9
9ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 29581371:38:19275:52:00.057d 03:12:261 000,00,00016:333,6
10MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 30PoWoli do Celu591393:10:45101:47:01.058d 01:10:451 000,00,0006:069,8
11GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 32601417:07:20164:59:04.059d 01:07:201 000,00,0009:536,1
12PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 33631481:39:40117:05:02.061d 17:22:251 000,00,0007:018,5
13GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 38701657:41:16103:27:00.069d 01:41:161 000,00,0006:129,7
14KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 50821944:42:35168:20:04.081d 00:42:351 000,00,00010:065,9
15BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 51821946:06:46187:24:01.081d 02:06:461 000,00,00011:145,3
16SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 54841992:31:43094:47:15.083d 00:31:431 000,00,0005:4110,5
17GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 58892113:04:18154:40:03.088d 01:04:181 000,00,0009:166,5
18JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 60MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08200:42:00.089d 05:46:151 000,00,00012:025,0
19SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 62Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28120:47:04.093d 01:52:281 000,00,0007:148,3
20DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 67992349:40:22065:12:32.097d 21:06:471 000,00,0003:5415,3
21RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 721052496:42:27121:23:02.0104d 00:31:221 000,00,0007:168,2
22PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 741062520:16:57163:20:02.0105d 00:16:571 000,00,0009:486,1
23SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M23M 751152736:43:23098:50:43.0114d 00:43:231 000,00,0005:5510,1
24BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M24M 82119127:06:01.0118d 00:34:29901,0-98,9518:277,1
25GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M25M 87BIEGIGORSKIE.PL102103:56:00.099d 02:03:30856,7-143,3307:168,2
26KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M26M 9592082:23:54.088d 18:09:09803,5-196,5496:099,8
27BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M27M 9757074:58:37.053d 01:17:53794,8-205,1805:3910,6
28DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M28M 99119087:53:46.0117d 01:03:43747,3-252,7467:038,5
29RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M29M 100115165:25:03.0102d 03:20:58746,7-253,28013:174,5
30CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M30M 106117132:17:02.0116d 01:23:16719,7-280,30011:015,4
31SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M31M 107120083:47:03.0112d 01:26:57716,4-283,5817:018,6
32PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 109TL Athletics Jastrzębie114106:11:05.061d 01:44:14690,8-309,1749:136,5
33PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M33M 11357057:53:34.056d 00:57:01669,1-330,8705:1111,6
34SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M34M 126Rebellion Of Free Runners98080:35:35.096d 22:12:42594,9-405,0668:077,4
35SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M35M 128Rebellion Of Free Runners91154:23:04.090d 00:10:10594,3-405,72815:353,8
36ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M36M 129MARO Team Jastrzębie-Żory107179:21:05.0106d 01:45:46579,0-420,96518:353,2
37MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M37M 130Mafia Team Lubliniec105062:36:40.098d 01:32:29575,7-424,3086:319,2
38BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M38M 133HRmax Żory113081:16:45.089d 03:53:15552,4-447,5908:496,8
39KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 141103063:19:24.0101d 18:43:42528,3-471,7067:118,3
40KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M40M 14457072:56:56.049d 14:50:44517,9-482,0998:277,1
41NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M41M 162Biegamy Razem Władysławowo74052:56:16.073d 16:03:33469,9-530,1196:458,9
42WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M42M 163Wataha Team90094:53:26.089d 02:19:37469,6-530,40012:074,9
43WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M43M 16498048:51:54.096d 23:56:59468,6-531,3526:159,6
44KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M44M 16779057:15:57.078d 05:43:38462,5-537,5127:258,1
45WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M45M 16895078:05:40.085d 00:32:14461,5-538,54010:095,9
46WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M46M 18560054:57:18.058d 21:16:35426,2-573,7527:447,8
47PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M47M 18963039:45:33.059d 01:40:55423,3-576,7205:3810,6
48KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M48M 19299062:17:28.085d 17:45:34414,7-585,2809:006,7
49PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M49M 195MTS Drużyna Szpiku78038:49:36.075d 01:10:23403,7-596,2905:4610,4
50KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M50M 19944075:51:27.042d 03:15:38399,0-600,96011:245,3
51ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M51M 200Rebellion Of Free Runners98054:56:55.088d 05:25:25395,7-604,3108:197,2
52WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M52M 20990071:07:20.088d 03:51:13378,5-621,46911:165,3
53TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M53M 218Rebellion Of Free Runners98104:17:01.096d 01:32:58363,0-637,03817:143,5
54WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M54M 22733051:25:14.031d 00:52:59347,7-652,2808:526,8
55ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M55M 23155032:38:53.053d 02:32:00338,1-661,9315:4710,4
56STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M56M 24099042:28:19.093d 01:08:54328,2-671,8007:457,7
57KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M57M 24586068:41:50.082d 00:43:59321,6-678,44312:494,7
58ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M58M 25380033:34:34.073d 01:52:28313,6-686,4506:259,3
59JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M59M 257Fuchs Oil Team81042:52:25.050d 00:45:19304,4-695,5908:277,1
60ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M60M 26075054:20:57.059d 01:19:13298,7-701,27010:545,5
61DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M61M 262122055:29:46.0121d 06:22:12294,9-705,06111:175,3
62ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M62M 269Klub InO Stowarzysze73065:24:24.071d 03:01:21273,2-726,75414:214,2
63NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M63M 27171053:19:05.063d 03:11:24272,8-727,18011:435,1
64STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M64M 27972028:35:27.068d 20:43:54262,3-737,7456:329,2
65SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M65M 291103050:34:50.088d 00:54:17245,0-754,98012:234,8
66KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M66M 30273020:50:32.061d 07:10:09232,0-768,0245:2311,1
67HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M67M 314SieChodzi80050:02:48.077d 02:03:53219,5-780,54413:404,4
68GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M68M 31677022:02:34.061d 03:17:58217,0-782,9546:059,8
69SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M69M 31856047:06:03.052d 03:38:49214,4-785,62013:104,6
70FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M70M 32481024:07:46.078d 01:30:50209,2-790,7966:558,7
71ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M71M 32776017:57:09.072d 18:03:25198,2-801,7765:2611,0
72ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M72M 33291020:59:35.063d 16:58:59192,8-807,2446:329,2
73MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M73M 340121019:44:17.0117d 20:30:55184,4-815,6486:259,3
74PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M74M 34581031:30:32.071d 11:02:12174,1-825,88210:515,5
75TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M75M 356108019:03:28.077d 00:09:37163,8-836,1846:588,6
76WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M76M 35776017:11:39.054d 00:59:31161,8-838,1706:229,4
77KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M77M 368GB. Galopujące Ślimaki116016:35:07.064d 00:31:39142,4-857,6106:598,6
78DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M78M 37555025:40:45.045d 00:15:54135,1-864,86011:245,3
79PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M79M 37955023:48:04.053d 01:30:36128,9-871,10011:045,4
80NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 388Mafia Team Lubliniec76018:20:14.043d 04:09:32111,8-888,2319:506,1
81JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 390MARO Team Jastrzębie-Żory15018:12:59.014d 09:28:37109,9-890,0869:566,0
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
82ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M82M 41673014:46:57.048d 06:30:3177,1-922,90011:305,2
83KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M83M 428HDK Legion103014:52:03.023d 00:52:0359,1-940,87015:054,0
84LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M84M 43050007:31:18.043d 00:48:0253,6-946,4108:257,1
85DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M85M 432102007:21:41.04d 01:34:2347,7-952,2609:156,5
86KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M86M 43355006:50:33.039d 00:30:1146,0-954,0448:566,7
87SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M87M 447Fuchs Oil Team49003:22:04.09d 02:00:2929,8-970,2176:478,8
88MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M88M 45217003:37:36.01d 01:00:2521,1-978,90710:185,8
89KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M89M 45878002:57:41.075d 14:26:3511,4-988,58815:343,9
Znaleziono 89 wynik(ów)