RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
639
Wystartowało:
538
Nie ukończyło:
534
Ukończyło:
4
Na trasie:
534
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M1M 6BIEGIGORSKIE.PL3565:02:56.00793:00:04644,20,0006:039,9
2GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 113591:39:02.00793:07:20517,9-126,32010:375,7
3PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M3M 22TL Athletics Jastrzębie2851:31:07.00625:03:42351,8-292,4648:476,8
4KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M4M 23Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane2135:37:26.00456:10:33350,3-293,9896:069,8
5BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M5M 262254:13:33.00482:06:46289,0-355,22011:155,3
6RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M6M 291925:45:14.00392:01:22274,8-369,4485:3710,7
7CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M7M 323149:27:55.00697:23:16272,5-371,79010:535,5
8DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M8M 343330:18:05.00741:59:26255,5-388,7537:068,4
9BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M9M 413332:52:55.00735:49:08237,8-406,4778:177,2
10JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M10M 47MARO Team Jastrzębie-Żory1937:21:07.00413:55:13218,6-425,62210:155,9
11KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M11M 502736:27:41.00600:42:35208,8-435,48110:285,7
12MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M12M 511423:59:25.00265:10:45201,7-442,5107:088,4
13GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 551918:30:12.00385:41:16186,1-458,1705:5710,1
14SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M14M 57Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1718:34:58.00323:45:06167,4-476,8156:399,0
15SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M15M 663418:27:21.00720:48:28155,1-489,1137:088,4
16DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M16M 743315:17:43.00554:33:21145,8-498,4566:179,5
17PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M17M 752020:01:01.00432:16:57142,6-501,6208:257,1
18BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M18M 83HRmax Żory2721:31:13.00366:25:16131,0-513,2429:516,1
19SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M19M 852912:59:08.00600:43:23127,9-516,3906:059,8
20GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M20M 891620:40:18.00333:25:22122,6-521,63810:065,9
21MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M21M 923513:16:38.00286:39:24121,5-522,7276:339,2
22RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M22M 942932:10:28.00531:20:58118,8-525,43016:143,7
23SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M23M 951910:44:45.00408:31:43115,9-528,3305:3310,8
24MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M24M 97Mafia Team Lubliniec1911:23:57.00386:31:55113,6-530,5986:0110,0
25TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M25M 982213:11:03.00474:57:51110,7-533,5077:088,4
26KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M26M 1021314:14:42.00185:35:34106,5-537,7858:017,5
27SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M27M 1051718:24:53.00360:54:17103,2-541,04010:425,6
28SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M28M 107Rebellion Of Free Runners1217:02:51.00235:39:24101,2-543,02210:065,9
29GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M29M 108BIEGIGORSKIE.PL1612:25:01.00242:03:30100,9-543,3407:238,1
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
30ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M30M 112MARO Team Jastrzębie-Żory2133:04:14.00452:19:5795,5-548,74020:462,9
31ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M31M 119Rebellion Of Free Runners1213:27:14.00245:09:1690,8-553,4818:536,7
32KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M32M 1331709:24:25.00331:31:5678,1-566,1117:138,3
33STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M33M 1421308:28:34.00265:08:5466,5-577,7407:387,8
34KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M34M 149GB. Galopujące Ślimaki3005:06:25.00672:31:3959,1-585,1705:1111,6
35BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M35M 155509:21:56.00077:06:2157,2-587,0659:496,1
36KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M36M 162604:53:50.00089:37:3251,6-592,6295:4110,5
37DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M37M 1681607:21:41.00097:34:2347,7-596,5009:156,5
38WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M38M 179Wataha Team408:37:44.00050:19:3741,1-603,13012:354,8
39TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M39M 181Rebellion Of Free Runners1209:36:42.00198:28:5240,8-603,39914:074,2
40DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M40M 2003603:41:06.00505:10:5631,8-612,4416:578,6
41WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M41M 206903:39:37.00144:32:1429,0-615,2607:347,9
42WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M42M 2101202:37:42.00241:08:5824,8-619,3996:209,5
43HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M43M 216Stęszewskie piłkary305:09:49.00031:57:3623,4-620,79813:124,5
44SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M44M 221Rebellion Of Free Runners505:06:32.00063:15:3020,6-623,63814:524,0
45PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M45M 233201:20:10.00001:20:1014,2-630,0845:3910,6
46KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M46M 249HDK Legion1700:52:03.00000:52:035,1-639,11010:085,9
47WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M47M 250400:29:57.00000:29:575,0-639,2045:5610,1
48ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M48M 251500:24:26.00000:24:264,2-640,0815:5210,2
Znaleziono 48 wynik(ów)