Organiser : | Runaway - Polski Uciekinier |
Date : | 2021-06-19 |
Place : | Pępowo |
Distance : | 10 km |
Registered : | 292 |
Started : | 202 |
Not finished : | 4 |
Finished : | 198 |
On the track : | 4 |
Classifications acc. to categories:
All | Elita Kobiet | Elita Mężczyzn | DRUŻYNOWA K | Mieszkanka Powiatu Gostyńskiego | DRUŻYNOWA M | Mieszkaniec Powiatu Gostyńskiego | K Junior | M Junior | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K Masters | M Masters
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category |
---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||
DNC | CHAJA Radosław | 18 | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M-30 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:00:00 | ||||||
2 | CHROMIŃSKI Stefan | 22 | WATAHA | WROCŁAW | M-30 | |
3 | NUTIL Michal | 155 | Michal Nutil | BÝŠŤ | M-20 | |
4 | SERAFIŃSKI Maciej | 187 | Rajsport Active | KONIN | M-20 | |
5 | BRZOZOWSKI Filip | 12 | SPARTA RUNNERS | ZALASEWO | M-30 | |
6 | KALININ Jarosław | 77 | Rajsport Active | WROCŁAW | M-20 | |
7 | MARUSZEWSKI Marcin | 134 | Rajsport Active | BRWILNO | M-30 | |
8 | HAJNOS Dawid | 56 | Gorący Potok Team | SZAFLARY | M-20 | |
9 | WOJTYSZYN Wojciech | 221 | Ex Team | NAMYSŁÓW | M-20 | |
10 | KASZA Rafał | 86 | RADNY MIASTA ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M-30 | |
11 | WÓJCIK Adam | 223 | Ex Team | CHOCZNIA | M-20 | |
12 | ANTCZAK Marcin | 233 | Ninja Obstacle Runners | MIĘDZYRZECZE | M-30 | |
13 | JACIÓW Paweł | 60 | WATAHA | PRZEMYŚL | M-30 | |
14 | CHŁĄD Aleksander | 19 | Ex Team | PRZYSIECZ | M-30 | |
15 | WITEK Piotr | 217 | Hunters Ocr Team | DĘBNO | M-30 | |
DNC | ZIMOŃ Norbert | 227 | WATAHA | WROCLAW | M-30 | |
17 | MĘDYGRAŁ Krystian | 138 | WATAHA | WROCŁAW | M-20 | |
18 | BUDZISZ Krzysztof | 15 | SOCIOS SILESIA | BYTOM | M Masters | |
19 | FARKOWSKI Konrad | 39 | Ex Team | MYSIADŁO | M-30 | |
20 | MIKULEWICZ Przemysław | 20 | Move Run Fun | WŁOCŁAWEK | M-30 | |
21 | KALWAS Mateusz | 81 | Rajsport Active | MAŃKOWO | M Junior | |
22 | HANYK Lukáš | 58 | Challenger | KOSTELEC NAD ORLICÍ | M-30 | |
DNC | PLÍHAL Tomáš | 172 | OCR Pardubáci | PARDUBIC | M Masters | |
24 | KUDRELEK Karol | 107 | BERLIN | M-30 | ||
25 | TOMCZAK Dariusz | 207 | Hell's gym OCR Pępowo | GOSTYŃ | M-30 | |
26 | GÓRNIAK Robert | 50 | Ex Team | OPOLE | M Masters | |
DNC | PASON Tomasz | 164 | RASZOWA | M-30 | ||
28 | SERAFIŃSKI Robert | 188 | Rajsport Active | KONIN | M Masters | |
29 | ŚWIERSZCZ Paweł | 204 | RMF4RT Gladiators | LEGNICA | M-30 | |
30 | KNOP Marcin | 95 | Lemon Team | 30-350 | M-30 | |
31 | KALISZYK Grzegorz | 79 | MAD RUNNERS | WAŁBRZYCH | M Masters | |
32 | DŁUGOSZ Łukasz | 31 | ZIELONA GÓRA | M-20 | ||
33 | TKACZYK Michał | 206 | MIŃSK MAZOWIECKI | M-20 | ||
34 | OBRĘBSKI Patryk | 156 | Rajsport Active | PŁOCK | M-30 | |
35 | DENYSIUK Marek | 30 | WATAHA | WROCLAW | M Masters | |
36 | BERNACKI Grzegorz | 4 | RMF4RT GLADIATORS | ROMANOWO DOLNE | M Masters | |
37 | CHAIEB Sebastian | 17 | Lemon Team | CHOLERZYN | M Masters | |
38 | NIKIEL Dariusz | 148 | Dirty Sparrows | WĄGROWIEC | M Masters | |
39 | MIERZICKI Marcel | 141 | Power Training | WARSZAWA | M-30 | |
40 | GACH Damian | 43 | Kuźnia Damiana | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M-20 | |
41 | DOMAN Łukasz | 32 | Socios Silesia | RUDA ŚLĄSKA | M Masters | |
42 | KRYSZTOFIAK Damian | 106 | UNITED RUNNERS | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M Masters | |
43 | DĄBROWSKI Radek | 29 | PABIANICE | M Masters | ||
44 | PETELCZYC Piotr | 168 | Carbon Silesia Sport | TYCHY | M Masters | |
DNC | ŁĄCKI Łukasz | 119 | Hardcorowe Wychylylybymy | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M Masters | |
46 | TYCZYNO Wojciech | 209 | WATAHA | WROCŁAW | M-30 | |
47 | FRĄTCZAK Dariusz | 41 | JAROCIN | M-30 | ||
48 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 2 | Drużyna Sparta Runners | POZNAŃ | M-20 | |
49 | JANISZEWSKI Grzegorz | 68 | Dziady OCR | WARSZAWA | M Masters | |
50 | JÓZWIK Adrian | 71 | NEXTREME | SŁUBICE | M-20 | |
51 | PAZOŁA Korneliusz | 166 | Hell's gym OCR Pępowo | PĘPOWO | M-30 | |
52 | BUDZIŃSKI Michał | 14 | RAJSPORT ACTIVE | SIERADZ | M-30 | |
53 | KOZUBEK Seweryn | 105 | Rajsport Active | SIERADZ | M-20 | |
DNC | POLUS Peter | 174 | Power Training | WARSZAWA | M-30 | |
55 | RYNKIEWICZ Mateusz | 182 | Runamgeddon | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M-30 | |
56 | JAKUSZEK Piotr | 65 | Hell's gym OCR Pępowo | PIASKI | M-30 | |
57 | KACPERSKI Jacek | 75 | Rajsport Active | BUCZEK | M-30 | |
58 | SOBAŃSKI Maciej | 191 | WARSZAWA | M-20 | ||
59 | JUSZKIEWICZ Dominik | 74 | Rajsport Active | GARZYN | M-30 | |
60 | BŁĘDZKI Adam | 7 | Dirty Sparrows | LUBASZ | M-30 | |
61 | DACIO Mirek | 27 | JUSZKOWO | M-30 | ||
62 | KĘPA Bartosz | 88 | SPARTA RUNNERS | BIAŁA | M-30 | |
63 | JAGODZIŃSKI Karol | 61 | Power Training | WARSZAWA | M-30 | |
64 | KURASIŃSKI Konrad | 112 | Socios Silesia | BRENNA | M-30 | |
DNC | CIEŚLA Krzysztof | 23 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M-30 | |
66 | HANUSIAK Leszek | 57 | Koniu Squad | KRAKÓW | M-30 | |
DNC | WOZNIAK Dariusz | 222 | KOŚCIELNA WIEŚ | M Masters | ||
68 | WOJTASZCZYK Mateusz | 220 | KALISZ | M-30 | ||
DNC | BOJARSKI Marcin | 9 | WROCŁAW | M-30 | ||
70 | DUKIEWICZ Dariusz | 36 | RMF4RT Gladiators | PIŁA | M-20 | |
71 | PONTUS Piotr | 175 | WARSZAWA | M-30 | ||
72 | PIŁAT Paweł | 170 | BestBeasts | SŁUPSK | M-30 | |
73 | FRANCZYK Artur | 40 | Dragon Runners | WIELKA WIEŚ | M-30 | |
DNC | SERAFIN Mariusz | 186 | Dirty Sparrows | WITNICA | M-30 | |
75 | GRZEBUŁA Łukasz | 52 | WARSZAWA | M-20 | ||
76 | GRYŻEWSKI Karol | 51 | Obstacle Center Team | KIEŁPIN | M-20 | |
77 | KALETA Paweł | 76 | WATAHA | WROCŁAW | M-30 | |
78 | SOBAŃSKI Mateusz | 190 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | M-30 | |
79 | BAJON Przemysław | 3 | WATAHA | MIEJSKA GÓRKA | M-20 | |
80 | DROP Łukasz | 33 | WATAHA | WROCŁAW | M Masters | |
81 | KALISZ Adrian | 78 | SPARTA RUNNERS | KÓRNIK | M-30 | |
82 | ŻURAWIK Rafał | 228 | Lemon Team | KRAKÓW | M-30 | |
83 | KĄDZIELA Michał | 87 | Koniuchy OCR | WARSZAWA | M-20 | |
84 | CHOŁUJ Łukasz | 21 | PWPW S.A. | BANIOCHA | M-30 | |
85 | HLEBKO Albin | 59 | WATAHA | LEGNICA | M Junior | |
86 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 13 | POZNAŃ | M-20 | ||
87 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 47 | Carbon Silesia Sport | RUDA ŚLĄSKA | M-30 | |
88 | KARCZEWSKI Piotr | 84 | BestBeasts | KOBYLNICA | M-30 | |
89 | CZUBASZEWSKI Kamil | 26 | PZU Sport Team | PONĘTÓW GÓRNY PIERWSZY | M-20 | |
90 | BOŚKA Patryk | 10 | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | M-20 | ||
91 | KARLIK Paweł | 85 | Carbon Silesia Sport | KOBIÓR | M-30 | |
92 | KULAGA Peter | 108 | Dragon Runners | KRAKOW | M-30 | |
93 | JAKUBIK Dawid | 64 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M-20 | ||
94 | GAWRON Hubert | 44 | SIERADZ | M-20 | ||
DNC | DUL Dariusz | 37 | MAD RUNNERS | WAŁBRZYCH | M Masters | |
96 | GRZEGORZYCA Szymon | 53 | Carbon Silesia Sport | BYTOM | M-20 | |
97 | PIOTROWSKI Andrzej | 232 | Mad Runners | WAŁBRZYCH | M-30 | |
98 | CŁAPKA Piotr | 24 | RAJSPORT ACTIVE | SIERADZ | M-30 | |
99 | KALNIUK Paweł | 80 | Wolf Team | TRZCIANKA | M-20 | |
100 | KĘSIK Michał | 89 | SPARTA RUNNERS | KARSIBÓR | M-20 | |
101 | DASZCZYK Dawid | 28 | KĘPNO | M-30 | ||
102 | JUSZCZYK Jarosław | 73 | DĄBROWA GÓRNICZA | M-30 | ||
103 | KMIECIAK Jakub | 93 | Dirty Sparrows | SULĘCINEK | M-20 | |
104 | KOWALSKI Mariusz | 103 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M-30 | |
105 | MOSTKOWSKI Lukasz | 145 | United Runners | POLKOWICE | M-30 | |
106 | KNIOŁA Łukasz | 94 | PIŁA | M Masters | ||
107 | SADOWSKI Michał | 143 | Power Training | WARSZAWA | M-30 | |
108 | MASŁOWSKI Wojciech | 135 | CSWLąd Poznań | POZNAŃ | M Masters | |
DNC | MICHALAK Michał | 139 | Mad Runners | WAŁBRZYCH | M-30 | |
110 | KUZEMKO Bartosz | 113 | PACZKOWO | M-30 | ||
DNC | KLAWCZYŃSKI Karol | 92 | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M-20 | ||
112 | KOWALSKI Mateusz | 102 | MOSINA | M-30 | ||
113 | KOLASIŃSKI Jakub | 96 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | M-30 | |
114 | MALEC Bartołmiej | 128 | Warchlaki Adelajdy | FALKÓW | M-30 | |
DNC | ŁUCZAK Ariel | 124 | BUKÓWIEC GÓRNY | M-20 | ||
116 | MALCZEWSKI Tomasz | 127 | Drużyna RAJSPORT ACTIVE | ŁÓDZ | M-30 | |
DNC | NOWACKI Tomasz | 152 | PĘPOWO | M-20 | ||
118 | MIKUT Krzysztof | 142 | TORUŃ | M Masters | ||
119 | MALICKI Dawid | 129 | Manufaktura Mocy | ŁÓDŹ | M-20 | |
120 | MOSTOWSKI Radosław | 146 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | M-30 | |
121 | ŁUCZAK Paweł | 123 | KRAKÓW | M-20 | ||
122 | KARYKOWSKI Michał | 230 | TORUŃ | M-30 | ||
123 | NOWAK Paweł | 154 | Baltic Seals | SŁUPSK | M-20 | |
124 | KOWALSKI Tomasz | 104 | SPARTA RUNNERS | LUBIATÓWKO | M Masters | |
125 | ŁANOCHA Michał | 118 | MI-MED Michał Łanocha RATOWNICTWO MEDYCZNE | BRZESKO | M-20 | |
126 | OLICHOWSKI Mateusz | 158 | SurviWałTeam | NAKIELNO | M-30 | |
127 | MARKOWSKI Fabian | 133 | Rajsport Active | KRZEMIENIEWO | M-30 | |
DNC | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 97 | RUNMAGEDON | CIECHANÓW | M-30 | |
129 | PELA Jakub | 167 | STUDZIENICE | M-20 | ||
130 | LASKOWSKI Tomasz | 115 | STARGARD | M-30 | ||
131 | PIOTROWSKI Kamil | 171 | POZNAŃ | M-20 | ||
132 | ŁOTOCKI Rafał | 122 | Wolf Team | TRZCIANKA | M Masters | |
133 | OGIŃSKI Szymon | 157 | ŁÓDŹ | M-30 | ||
134 | ŁĘPICKI Mateusz | 121 | Lemon Team | KRAKÓW | M-30 | |
DNC | MANIKOWSKI Daniel | 131 | TORUŃ | M-20 | ||
DNC | NAJDEREK Michał | 147 | CHODZIEŻ | M-30 | ||
137 | KOTALA Arkadiusz | 100 | WROCŁAW | M-20 | ||
138 | MARKIEWICZ Łukasz | 132 | Socios Silesia | ŚWIBIE | M-30 | |
DNC | STACHOWIAK Paweł | 193 | PĘPOWO | M-30 | ||
140 | RZESZOTARSKI Tomasz | 184 | WYBITE JEDYNKI | KONIN | M-30 | |
141 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 199 | ŁÓDŹ | M-30 | ||
142 | OZANA Bartosz | 162 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | M-30 | |
143 | RZEPKA Rafał | 183 | SPARTA RUNNERS | POZNAŃ | M-20 | |
144 | ŁACINIK Damian | 117 | RAWICZ | M Masters | ||
145 | RĘKLEWSKI Andrzej | 181 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | M-30 | |
146 | KOŁODZIEJEK Robert | 99 | ŁÓDŹ | M Masters | ||
147 | TARAS Michał | 205 | BYTÓW | M-20 | ||
148 | ZIELIŃSKI Tomasz | 225 | Lemon Team | KRAKÓW | M-20 | |
149 | WILK Tomasz | 214 | Hunters OCR Team | STRZELCE MAŁE | M-30 | |
150 | ŚLIZ Mariusz | 203 | Wolf Team | TRZCIANKA | M Masters | |
151 | ŚLIZ Arkadiusz | 202 | Wolf Team | TRZCIANKA | M-30 | |
152 | SOBOCIŃSKI Karol | 192 | Piękni i Bestie | DZIERZGOŃ | M-30 | |
153 | GOLIŃSKI Paweł | 231 | Hell's gym OCR Pępowo | M-20 | ||
154 | WIŚNIEWSKI Michał | 215 | BestBeasts | BIERKOWO | M-30 | |
155 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 216 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | M-30 | |
156 | FEDEROWICZ Grzegorz | 201 | WATAHA | WROCŁAW | M Masters | |
157 | MANIEWSKI Maciej | 130 | WATAHA | WROCŁAW | M-30 | |
158 | WAWRZYNIAK Tomasz | 211 | ŚREM | M-30 | ||
159 | WOCHNIAK Michał | 219 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | M-20 | |
160 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 326 | Gorący Potok Team | BOGDANIEC | K-30 | |
161 | MACIUSZEK Julia | 311 | WROCŁAW | K-20 | ||
162 | KARCZMAR Kornelia | 302 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KRZEŚNICA | K-20 | |
163 | RYŚ Marzena | 327 | Koniu Squad | KRAKÓW | K-30 | |
164 | WOŁCZEK Paulina | 334 | Ex Team | WĘGORZEWO | K-20 | |
165 | BARANOWSKA Katarzyna | 283 | Gorący Potok Team | WŁOCŁAWEK | K-20 | |
166 | BAJSAROWICZ Marta | 282 | KRAKÓW | K-30 | ||
167 | WAWRZYNIAK Monika | 337 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KOSTRZYN | K-30 | |
168 | RACZYŃSKA Anna | 323 | Baltic Seals | 76-200 | K Masters | |
169 | BERNACKA Katarzyna | 284 | RMF4RT GLADIATORS | ROMANOWO DOLNE | K-30 | |
170 | BADALÍKOVÁ Lucie | 281 | DLOUHÉ 16 | K-20 | ||
171 | GARLACZ Justyna | 292 | Power Training | WARSZAWA | K-30 | |
172 | KACZMAREK Monika | 299 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | DĘBNO | K-30 | |
173 | GANDURSKA Magdalena | 291 | DYNAMIC STRONG GNIEZNO | GNIEZNO | K-30 | |
174 | LOMNICKÁ Tereza | 308 | Challenger | PARDUBICE | K-20 | |
175 | ĆWIRKO-GROSS Agnieszka | 288 | Dzikie Dziki Gorzów | KŁODAWA | K Masters | |
176 | PAPLICKA Katarzyna | 318 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K-30 | |
177 | JARZĄBEK Victoria | 297 | RADZIONKÓW | K-20 | ||
178 | KAMINSKA Dorota | 300 | Grubiorze Lotajom | JASTRZĘBIE ZDROJ | K-30 | |
179 | STARUSZKIEWICZ Aleksandra | 338 | K Masters | |||
180 | JÓŹWIAK Dominika | 298 | Warriors Łódź | ZGIERZ | K Junior | |
181 | PIETROŃ Monika | 320 | Lemon Team | KRAKÓW | K-30 | |
182 | JAŁOCHA Sylwia | 296 | Lemon Team | KRAKÓW | K-20 | |
183 | GRABOWSKA Izabela | 294 | BestBeasts | SŁUPSK | K-30 | |
184 | RATAJCZAK Małgorzata | 324 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K-30 | |
185 | KUŹNIEWSKA Joanna | 306 | DYNAMIC STRONG GNIEZNO | GNIEZNO | K-20 | |
186 | ŁAWNICZAK Justyna | 309 | RMF4RT Gladiators | ZAKRZEWO | K-30 | |
187 | BOIŃSKA Agnieszka | 285 | RMFGLADIATORS | PIŁA | K Masters | |
188 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 316 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | K-30 | |
189 | NIESŁONY Dominika | 313 | Ex Team | OPOLE | K-20 | |
190 | MOJAK Joanna | 312 | POGORZELA | K-30 | ||
191 | KRÓLIKOWSKA Anna | 304 | KRAKÓW | K-20 | ||
192 | WOJTASIK Marta | 333 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | BERLIN | K-30 | |
193 | KAMIŃSKA Justyna | 351 | Dynamic Strong Gniezno | K-30 | ||
194 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 330 | Hardcorowe Wychylylybymy | BYDGOSZCZ | K-30 | |
195 | KURLAPSKA Anna | 305 | BestBeasts | SŁUPSK | K-30 | |
196 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 321 | Wataha | OLEŚNICA | K Masters | |
197 | SZYMAŃSKA Kinga | 331 | ŁÓDŹ | K-20 | ||
198 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 319 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | K-20 | |
199 | WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja | 335 | BestBeasts | KOBYLNICA | K-30 | |
200 | NOWACKI Piotr | 153 | Hell's gym OCR Pępowo | PĘPOWO | M-20 | |
201 | LOREK Krzysztof | 116 | Hell's gym OCR Pępowo | KOBYLIN | M-20 | |
202 | BZDĘGA Maksymilian | 16 | Hell's gym OCR Pępowo | PĘPOWO | M Junior |
Total 202 results.