Organizator : | Runaway - Polski Uciekinier |
Data : | 2021-06-19 |
Miejsce : | Pępowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 292 |
Wystartowało : | 202 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 198 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elita Kobiet | Elita Mężczyzn | DRUŻYNOWA K | Mieszkanka Powiatu Gostyńskiego | DRUŻYNOWA M | Mieszkaniec Powiatu Gostyńskiego | K Junior | M Junior | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K Masters | M Masters
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARANOWSKA Katarzyna | 283 | Gorący Potok Team | WŁOCŁAWEK | K-20 | 1 | K 1 | 01:04:08.30 | 6:24 | 9.4 (100%) | ||
2 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 326 | Gorący Potok Team | BOGDANIEC | K-30 | 1 | K 2 | 01:07:30.25 | +00:03:21 (5.0%) | 6:45 | 8.9 (94.7%) | |
3 | WOŁCZEK Paulina | 334 | Ex Team | WĘGORZEWO | K-20 | 2 | K 3 | 01:14:11.10 | +00:10:02 (13.5%) | 7:25 | 8.1 (86.2%) | |
4 | BADALÍKOVÁ Lucie | 281 | DLOUHÉ 16 | K-20 | 3 | K 4 | 01:17:05.40 | +00:12:57 (16.8%) | 7:42 | 7.8 (83.0%) | ||
5 | PAPLICKA Katarzyna | 318 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K-30 | 2 | K 5 | 01:19:56.80 | +00:15:48 (19.8%) | 7:59 | 7.5 (79.8%) | |
6 | MACIUSZEK Julia | 311 | WROCŁAW | K-20 | 4 | K 6 | 01:20:16.00 | +00:16:07 (20.1%) | 8:01 | 7.5 (79.8%) | ||
7 | KARCZMAR Kornelia | 302 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KRZEŚNICA | K-20 | 5 | K 7 | 01:21:53.85 | +00:17:45 (21.7%) | 8:11 | 7.3 (77.7%) | |
8 | RYŚ Marzena | 327 | Koniu Squad | KRAKÓW | K-30 | 3 | K 8 | 01:27:12.15 | +00:23:03 (26.4%) | 8:43 | 6.9 (73.4%) | |
9 | LOMNICKÁ Tereza | 308 | Challenger | PARDUBICE | K-20 | 6 | K 9 | 01:31:14.55 | +00:27:06 (29.7%) | 9:07 | 6.6 (70.2%) | |
10 | BAJSAROWICZ Marta | 282 | KRAKÓW | K-30 | 4 | K 10 | 01:31:47.20 | +00:27:38 (30.1%) | 9:10 | 6.5 (69.1%) | ||
11 | GARLACZ Justyna | 292 | Power Training | WARSZAWA | K-30 | 5 | K 11 | 01:32:47.90 | +00:28:39 (30.9%) | 9:16 | 6.5 (69.1%) | |
12 | ĆWIRKO-GROSS Agnieszka | 288 | Dzikie Dziki Gorzów | KŁODAWA | K Masters | 1 | K 12 | 01:33:34.55 | +00:29:26 (31.5%) | 9:21 | 6.4 (68.1%) | |
13 | RACZYŃSKA Anna | 323 | Baltic Seals | 76-200 | K Masters | 2 | K 13 | 01:35:28.20 | +00:31:19 (32.8%) | 9:32 | 6.3 (67.0%) | |
14 | BERNACKA Katarzyna | 284 | RMF4RT GLADIATORS | ROMANOWO DOLNE | K-30 | 6 | K 14 | 01:37:37.05 | +00:33:28 (34.3%) | 9:45 | 6.1 (64.9%) | |
15 | JARZĄBEK Victoria | 297 | RADZIONKÓW | K-20 | 7 | K 15 | 01:39:32.00 | +00:35:23 (35.6%) | 9:57 | 6 (63.8%) | ||
16 | NIESŁONY Dominika | 313 | Ex Team | OPOLE | K-20 | 8 | K 16 | 01:48:28.90 | +00:44:20 (40.9%) | 10:50 | 5.5 (58.5%) | |
17 | RATAJCZAK Małgorzata | 324 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K-30 | 7 | K 17 | 01:50:04.35 | +00:45:56 (41.7%) | 11:00 | 5.5 (58.5%) | |
18 | JÓŹWIAK Dominika | 298 | Warriors Łódź | ZGIERZ | K Junior | 1 | K 18 | 01:52:15.45 | +00:48:07 (42.9%) | 11:13 | 5.3 (56.4%) | |
19 | PIETROŃ Monika | 320 | Lemon Team | KRAKÓW | K-30 | 8 | K 19 | 01:55:51.25 | +00:51:42 (44.6%) | 11:35 | 5.2 (55.3%) | |
20 | ŁAWNICZAK Justyna | 309 | RMF4RT Gladiators | ZAKRZEWO | K-30 | 9 | K 20 | 01:56:18.20 | +00:52:09 (44.9%) | 11:37 | 5.2 (55.3%) | |
21 | GRABOWSKA Izabela | 294 | BestBeasts | SŁUPSK | K-30 | 10 | K 21 | 01:58:01.25 | +00:53:52 (45.7%) | 11:48 | 5.1 (54.3%) | |
Przekroczony limit czasu: 02:00:00 | ||||||||||||
22 | JAŁOCHA Sylwia | 296 | Lemon Team | KRAKÓW | K-20 | 9 | K 22 | 02:04:02.55 | +00:59:54 (48.3%) | 12:24 | 4.8 (51.1%) | |
23 | BOIŃSKA Agnieszka | 285 | RMFGLADIATORS | PIŁA | K Masters | 3 | K 23 | 02:04:59.75 | +01:00:51 (48.7%) | 12:29 | 4.8 (51.1%) | |
24 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 330 | Hardcorowe Wychylylybymy | BYDGOSZCZ | K-30 | 11 | K 24 | 02:09:53.85 | +01:05:45 (50.6%) | 12:59 | 4.6 (48.9%) | |
25 | KURLAPSKA Anna | 305 | BestBeasts | SŁUPSK | K-30 | 12 | K 25 | 02:12:01.40 | +01:07:53 (51.4%) | 13:12 | 4.5 (47.9%) | |
26 | KUŹNIEWSKA Joanna | 306 | DYNAMIC STRONG GNIEZNO | GNIEZNO | K-20 | 10 | K 26 | 02:13:41.75 | +01:09:33 (52.0%) | 13:22 | 4.5 (47.9%) | |
27 | KAMIŃSKA Justyna | 351 | Dynamic Strong Gniezno | K-30 | 13 | K 27 | 02:14:35.40 | +01:10:27 (52.3%) | 13:27 | 4.5 (47.9%) | ||
28 | WOJTASIK Marta | 333 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | BERLIN | K-30 | 14 | K 28 | 02:19:31.55 | +01:15:23 (54.0%) | 13:57 | 4.3 (45.7%) | |
29 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 321 | Wataha | OLEŚNICA | K Masters | 4 | K 29 | 02:19:35.15 | +01:15:26 (54.1%) | 13:57 | 4.3 (45.7%) | |
30 | MOJAK Joanna | 312 | POGORZELA | K-30 | 15 | K 30 | 02:20:15.25 | +01:16:06 (54.3%) | 14:01 | 4.3 (45.7%) | ||
31 | GANDURSKA Magdalena | 291 | DYNAMIC STRONG GNIEZNO | GNIEZNO | K-30 | 16 | K 31 | 02:22:10.65 | +01:18:02 (54.9%) | 14:13 | 4.2 (44.7%) | |
32 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 316 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | K-30 | 17 | K 32 | 02:22:57.95 | +01:18:49 (55.1%) | 14:17 | 4.2 (44.7%) | |
33 | KRÓLIKOWSKA Anna | 304 | KRAKÓW | K-20 | 11 | K 33 | 02:31:08.35 | +01:27:00 (57.6%) | 15:06 | 4 (42.6%) | ||
34 | KACZMAREK Monika | 299 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | DĘBNO | K-30 | 18 | K 34 | 02:31:43.65 | +01:27:35 (57.7%) | 15:10 | 4 (42.6%) | |
35 | WAWRZYNIAK Monika | 337 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KOSTRZYN | K-30 | 19 | K 35 | 02:39:51.85 | +01:35:43 (59.9%) | 15:59 | 3.8 (40.4%) | |
36 | SZYMAŃSKA Kinga | 331 | ŁÓDŹ | K-20 | 12 | K 36 | 02:47:21.10 | +01:43:12 (61.7%) | 16:44 | 3.6 (38.3%) | ||
37 | WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja | 335 | BestBeasts | KOBYLNICA | K-30 | 20 | K 37 | 02:55:30.65 | +01:51:22 (63.5%) | 17:33 | 3.4 (36.2%) | |
38 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 319 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | K-20 | 13 | K 38 | 03:09:37.10 | +02:05:28 (66.2%) | 18:57 | 3.2 (34.0%) | |
39 | KAMINSKA Dorota | 300 | Grubiorze Lotajom | JASTRZĘBIE ZDROJ | K-30 | 21 | K 39 | 03:20:44.55 | +02:16:36 (68.0%) | 20:04 | 3 (31.9%) | |
40 | STARUSZKIEWICZ Aleksandra | 338 | K Masters | 5 | K 40 | 03:34:50.00 | +02:30:41 (70.1%) | 21:29 | 2.8 (29.8%) |
Znaleziono 40 wynik(ów)