Organizator : | Runaway - Polski Uciekinier |
Data : | 2021-06-19 |
Miejsce : | Pępowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 292 |
Wystartowało : | 202 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 198 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elita Kobiet | Elita Mężczyzn | DRUŻYNOWA K | Mieszkanka Powiatu Gostyńskiego | DRUŻYNOWA M | Mieszkaniec Powiatu Gostyńskiego | K Junior | M Junior | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K Masters | M Masters
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 326 | Gorący Potok Team | BOGDANIEC | K-30 | 1 | K 2 | 01:07:30.25 | 6:45 | 8.9 (100%) | ||
2 | PAPLICKA Katarzyna | 318 | Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K-30 | 2 | K 5 | 01:19:56.80 | +00:12:26 (15.6%) | 7:59 | 7.5 (84.3%) | |
3 | RYŚ Marzena | 327 | Koniu Squad | KRAKÓW | K-30 | 3 | K 8 | 01:27:12.15 | +00:19:41 (22.6%) | 8:43 | 6.9 (77.5%) | |
4 | BAJSAROWICZ Marta | 282 | KRAKÓW | K-30 | 4 | K 10 | 01:31:47.20 | +00:24:16 (26.5%) | 9:10 | 6.5 (73.0%) | ||
5 | GARLACZ Justyna | 292 | Power Training | WARSZAWA | K-30 | 5 | K 11 | 01:32:47.90 | +00:25:17 (27.3%) | 9:16 | 6.5 (73.0%) | |
6 | BERNACKA Katarzyna | 284 | RMF4RT GLADIATORS | ROMANOWO DOLNE | K-30 | 6 | K 14 | 01:37:37.05 | +00:30:06 (30.8%) | 9:45 | 6.1 (68.5%) | |
7 | RATAJCZAK Małgorzata | 324 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K-30 | 7 | K 17 | 01:50:04.35 | +00:42:34 (38.7%) | 11:00 | 5.5 (61.8%) | |
8 | PIETROŃ Monika | 320 | Lemon Team | KRAKÓW | K-30 | 8 | K 19 | 01:55:51.25 | +00:48:21 (41.7%) | 11:35 | 5.2 (58.4%) | |
9 | ŁAWNICZAK Justyna | 309 | RMF4RT Gladiators | ZAKRZEWO | K-30 | 9 | K 20 | 01:56:18.20 | +00:48:47 (42.0%) | 11:37 | 5.2 (58.4%) | |
10 | GRABOWSKA Izabela | 294 | BestBeasts | SŁUPSK | K-30 | 10 | K 21 | 01:58:01.25 | +00:50:31 (42.8%) | 11:48 | 5.1 (57.3%) | |
Przekroczony limit czasu: 02:00:00 | ||||||||||||
11 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 330 | Hardcorowe Wychylylybymy | BYDGOSZCZ | K-30 | 11 | K 24 | 02:09:53.85 | +01:02:23 (48.0%) | 12:59 | 4.6 (51.7%) | |
12 | KURLAPSKA Anna | 305 | BestBeasts | SŁUPSK | K-30 | 12 | K 25 | 02:12:01.40 | +01:04:31 (48.9%) | 13:12 | 4.5 (50.6%) | |
13 | KAMIŃSKA Justyna | 351 | Dynamic Strong Gniezno | K-30 | 13 | K 27 | 02:14:35.40 | +01:07:05 (49.8%) | 13:27 | 4.5 (50.6%) | ||
14 | WOJTASIK Marta | 333 | OCR TEAM ZIELONA GÓRA | BERLIN | K-30 | 14 | K 28 | 02:19:31.55 | +01:12:01 (51.6%) | 13:57 | 4.3 (48.3%) | |
15 | MOJAK Joanna | 312 | POGORZELA | K-30 | 15 | K 30 | 02:20:15.25 | +01:12:45 (51.9%) | 14:01 | 4.3 (48.3%) | ||
16 | GANDURSKA Magdalena | 291 | DYNAMIC STRONG GNIEZNO | GNIEZNO | K-30 | 16 | K 31 | 02:22:10.65 | +01:14:40 (52.5%) | 14:13 | 4.2 (47.2%) | |
17 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 316 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | K-30 | 17 | K 32 | 02:22:57.95 | +01:15:27 (52.8%) | 14:17 | 4.2 (47.2%) | |
18 | KACZMAREK Monika | 299 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | DĘBNO | K-30 | 18 | K 34 | 02:31:43.65 | +01:24:13 (55.5%) | 15:10 | 4 (44.9%) | |
19 | WAWRZYNIAK Monika | 337 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KOSTRZYN | K-30 | 19 | K 35 | 02:39:51.85 | +01:32:21 (57.8%) | 15:59 | 3.8 (42.7%) | |
20 | WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja | 335 | BestBeasts | KOBYLNICA | K-30 | 20 | K 37 | 02:55:30.65 | +01:48:00 (61.5%) | 17:33 | 3.4 (38.2%) | |
21 | KAMINSKA Dorota | 300 | Grubiorze Lotajom | JASTRZĘBIE ZDROJ | K-30 | 21 | K 39 | 03:20:44.55 | +02:13:14 (66.4%) | 20:04 | 3 (33.7%) |
Znaleziono 21 wynik(ów)