RUNMAGEDDON BIZNES POZNAŃ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-07-21
Miejsce/ Place:
Poznań
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
110
Wystartowało/ Started:
107
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
106
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 16:30 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIWOWARSKI Tomasz 4067SZYBCY W KROKU!Open Mężczyzn1M 116:3000:31:27.0000:31:27.00 10:295.7
2OLKIEWICZ Roman 4016DELTA & DAHUAOpen Mężczyzn2M 216:3000:31:31.7000:31:31.70+00:00:0410:305.7
3POWROŹNIK Artur 4012DAHUA I DELTAOpen Mężczyzn3M 316:3000:35:51.4500:35:51.45+00:04:2411:575
4WOBSZAL Krzysztof 4015DAHUA I DELTAOpen Mężczyzn4M 416:3000:39:48.6500:39:48.65+00:08:2113:164.5
5LISTWAN Bogumila 4081Open Kobiet1K 116:3000:39:58.5000:39:58.50+00:08:3113:194.5
6KURPIEL Artur 4066SZYBCY W KROKU!Open Mężczyzn5M 516:3000:41:00.8500:41:00.85+00:09:3313:404.4
7KLIMCZAK Piotr 4028FIFNA FERAJNAOpen Mężczyzn6M 616:3000:44:53.2500:44:53.25+00:13:2614:574
8WILAS Tomasz 4101Open Mężczyzn7M 716:3000:47:45.0000:47:45.00+00:16:1815:553.8
9WIELIŃSKA Zuzanna 4031FIFNA FERAJNAOpen Kobiet2K 216:3000:47:46.8000:47:46.80+00:16:1915:553.8
10ZAWISZA Lech 4046PEARSONOpen Mężczyzn8M 816:3000:47:58.0500:47:58.05+00:16:3115:593.8
11WŁODARCZYK Agata 4089Open Kobiet3K 316:3000:48:00.4000:48:00.40+00:16:3316:003.8
12BUKA-FORNALIK Paulina 4098Open Kobiet4K 416:3000:48:09.6500:48:09.65+00:16:4216:033.7
13ĆWIKLAK Bartosz 4105Open Mężczyzn9M 916:3000:48:09.7500:48:09.75+00:16:4216:033.7
14JAKUBIAK Wioletta 4052POSZŁY KONIE PO BETONIEOpen Masters Kobiet1K 516:3000:48:16.4500:48:16.45+00:16:4916:053.7
15PRZYBYLSKI Witek 4030FIFNA FERAJNAOpen Mężczyzn10M 1016:3000:48:33.3500:48:33.35+00:17:0616:113.7
16KURZAWA Tomasz 4079Open Mężczyzn11M 1116:3000:48:50.2000:48:50.20+00:17:2316:163.7
17ZAKRZEWSKI Robert 4092Open Masters Mężczyzn1M 1216:3000:48:53.0000:48:53.00+00:17:2616:173.7
18RAJKIEWICZ Jakub 4084Open Mężczyzn12M 1316:3000:49:08.0000:49:08.00+00:17:4116:223.7
19LASKOWSKI Bartłomiej 4080Open Mężczyzn13M 1416:3000:50:23.9500:50:23.95+00:18:5616:473.6
20LEWANDOWSKI Michał 4053POSZŁY KONIE PO BETONIEOpen Mężczyzn14M 1516:3000:50:51.0000:50:51.00+00:19:2416:573.5
21NOWACZYK Wojciech 4054POSZŁY KONIE PO BETONIEOpen Mężczyzn15M 1616:3000:51:00.9000:51:00.90+00:19:3317:003.5
22SAGANOWSKI Adam 4055POSZŁY KONIE PO BETONIEOpen Masters Mężczyzn2M 1716:3000:51:26.0500:51:26.05+00:19:5917:083.5
23KOŁODZIEJCZAK Rafał 4075Open Masters Mężczyzn3M 1816:3000:51:26.5000:51:26.50+00:19:5917:083.5
24WOJDAK Magdalena 4068SZYBCY W KROKU!Open Kobiet5K 616:3000:51:48.8000:51:48.80+00:20:2117:163.5
25WALIGÓRSKI Szymon 4018DELTA & DAHUAOpen Mężczyzn16M 1916:3000:52:00.9500:52:00.95+00:20:3317:203.5
26PIOCH-SŁAWOMIRSKI Arkadiusz 4017DELTA & DAHUAOpen Masters Mężczyzn4M 2016:3000:52:02.9000:52:02.90+00:20:3517:203.5
27KULGIA Katarzyna 4078SZYBCY W KROKU!Open Kobiet6K 716:3000:52:34.6500:52:34.65+00:21:0717:313.4
28MISTRZAK Katarzyna 4029FIFNA FERAJNAOpen Kobiet7K 816:3000:54:01.8000:54:01.80+00:22:3418:003.3
29FIJAK Remigiusz 4027FIFNA FERAJNAOpen Mężczyzn17M 2116:3000:54:02.1000:54:02.10+00:22:3518:003.3
30SIMLAT Emilia 4107Open Kobiet8K 916:3000:59:31.0000:59:31.00+00:28:0419:503
31KRECZMER Patryk 4077Open Mężczyzn18M 2216:3001:00:31.4501:00:31.45+00:29:0420:103
32RADZISZEWSKI Tomasz 4025DZIKI Z DIAGNOSTYKI Open Mężczyzn19M 2316:3001:01:18.8501:01:18.85+00:29:5120:262.9
33DUMKIEWICZ Grzegorz 4073Open Mężczyzn20M 2416:3001:01:19.1501:01:19.15+00:29:5220:262.9
34SZULC Helena 4026DZIKI Z DIAGNOSTYKI Open Kobiet9K 1016:3001:01:23.1001:01:23.10+00:29:5620:272.9
35TOMASZEWSKI Michał 4088Open Mężczyzn21M 2516:3001:01:34.3001:01:34.30+00:30:0720:312.9
36CISZEWICZ Hanna 4072Open Masters Kobiet2K 1116:3001:04:06.8001:04:06.80+00:32:3921:222.8
37WAŻBIŃSKA-BUSZ Anna 4024DUOLIFE Open Masters Kobiet3K 1216:3001:04:10.0501:04:10.05+00:32:4321:232.8
38WASZKOWIAK Maciek 4036JANCZAROpen Mężczyzn22M 2616:3001:04:34.0001:04:34.00+00:33:0721:312.8
39LEGUT Dominika 4023DUOLIFE Open Kobiet10K 1316:3001:04:38.6001:04:38.60+00:33:1121:322.8
40JANCZAR Rafał 4034JANCZAROpen Masters Mężczyzn5M 2716:3001:05:15.2501:05:15.25+00:33:4821:452.8
41JANCZAR Aleksandra 4032JANCZAROpen Kobiet11K 1416:3001:05:15.2501:05:15.25+00:33:4821:452.8
42NOWAK Sandra 4035JANCZAROpen Kobiet12K 1516:3001:05:15.6501:05:15.65+00:33:4821:452.8
43ĆWIK Piotr 4020DUOLIFE Open Mężczyzn23M 2816:3001:07:02.5501:07:02.55+00:35:3522:202.7
44PANAS Dominika 4059RABEN TRANSPORTOpen Kobiet13K 1616:3001:07:06.6501:07:06.65+00:35:3922:222.7
45HALCZAK Angelika 4057RABEN TRANSPORTOpen Kobiet14K 1716:3001:07:06.6501:07:06.65+00:35:3922:222.7
46SZPRYNC Klaudia 4062RABEN TRANSPORTOpen Kobiet15K 1816:3001:07:06.7001:07:06.70+00:35:3922:222.7
47STANISŁAWIAK Damian 4061RABEN TRANSPORTOpen Mężczyzn24M 2916:3001:07:07.0001:07:07.00+00:35:4022:222.7
48WOJTKOWIAK Paulina 4064RABEN TRANSPORTOpen Kobiet16K 1916:3001:07:07.2501:07:07.25+00:35:4022:222.7
49ZIUŁKOWSKI Adrian 4065RABEN TRANSPORTOpen Mężczyzn25M 3016:3001:07:07.3501:07:07.35+00:35:4022:222.7
50MOŃKA Michał 4058RABEN TRANSPORTOpen Mężczyzn26M 3116:3001:07:07.5501:07:07.55+00:35:4022:222.7
51PIETRASZAK Monika 4060RABEN TRANSPORTOpen Masters Kobiet4K 2016:3001:07:07.5501:07:07.55+00:35:4022:222.7
52CHENC Mateusz 4056RABEN TRANSPORTOpen Mężczyzn27M 3216:3001:07:07.8501:07:07.85+00:35:4022:222.7
53TROMSKI Marcin 4063RABEN TRANSPORTOpen Masters Mężczyzn6M 3316:3001:07:08.1001:07:08.10+00:35:4122:222.7
54DURA Dominik 4049PEPCOOpen Mężczyzn28M 3416:3001:07:36.7001:07:36.70+00:36:0922:322.7
55CZARNIK Katarzyna 4048PEPCOOpen Kobiet17K 2116:3001:07:37.1001:07:37.10+00:36:1022:322.7
56SOBAŃSKA Katarzyna 4051PEPCOOpen Kobiet18K 2216:3001:07:38.1001:07:38.10+00:36:1122:322.7
57GRACZYK Angelika 4050PEPCOOpen Kobiet19K 2316:3001:07:38.5001:07:38.50+00:36:1122:322.7
58BALCEROWSKA Kamila 4047PEPCOOpen Kobiet20K 2416:3001:07:39.0501:07:39.05+00:36:1222:332.7
59KALINOWSKI Przemysław 4099Open Mężczyzn29M 3516:3001:08:02.4501:08:02.45+00:36:3522:402.6
60KUCZYŃSKI Paweł 4095Open Mężczyzn30M 3616:3001:08:57.6501:08:57.65+00:37:3022:592.6
61BORAWSKI Paweł 4097Open Mężczyzn31M 3716:3001:09:02.4001:09:02.40+00:37:3523:002.6
62KAŹMIERCZAK Mikołaj 4108Open Mężczyzn32M 3816:3001:09:15.3501:09:15.35+00:37:4823:052.6
63ZALEWSKA Anna 4102Open Kobiet21K 2516:3001:09:15.3501:09:15.35+00:37:4823:052.6
64WLAZIK Tomasz 4104Open Mężczyzn33M 3916:3001:09:15.6501:09:15.65+00:37:4823:052.6
65SZRAMA Igor 4103Open Mężczyzn34M 4016:3001:09:17.0501:09:17.05+00:37:5023:052.6
66MALISZEWSKI Michał 4096Open Masters Mężczyzn7M 4116:3001:09:24.9001:09:24.90+00:37:5723:082.6
67GRODEK Tomasz 4094Open Mężczyzn35M 4216:3001:09:43.7501:09:43.75+00:38:1623:142.6
68STAROSTA Artur 4014DAHUA I DELTAOpen Mężczyzn36M 4316:3001:09:44.9501:09:44.95+00:38:1723:142.6
69PAPLA Jacek 4004ABC-CZEPCZYŃSKIOpen Mężczyzn37M 4416:3001:09:53.6001:09:53.60+00:38:2623:172.6
70SASIN Artur 4005ABC-CZEPCZYŃSKIOpen Masters Mężczyzn8M 4516:3001:09:53.8501:09:53.85+00:38:2623:172.6
71DREGER Maciej 4001ABC-CZEPCZYŃSKIOpen Mężczyzn38M 4616:3001:09:54.5501:09:54.55+00:38:2723:182.6
72KABACIŃSKI Piotr 4039PEARSONOpen Masters Mężczyzn9M 4716:3001:09:56.4501:09:56.45+00:38:2923:182.6
73KUPCZYK Damian 4002ABC-CZEPCZYŃSKIOpen Mężczyzn39M 4816:3001:09:56.6501:09:56.65+00:38:2923:182.6
74MAREK Mariusz 4003ABC-CZEPCZYŃSKIOpen Masters Mężczyzn10M 4916:3001:09:56.8001:09:56.80+00:38:2923:182.6
75KOSTRZEWA Marta 4040PEARSONOpen Kobiet22K 2616:3001:10:04.8001:10:04.80+00:38:3723:212.6
76MAJCHRZAK Bogna 4043PEARSONOpen Masters Kobiet5K 2716:3001:10:13.2001:10:13.20+00:38:4623:242.6
77PODOLSKA Agata 4100Open Kobiet23K 2816:3001:10:33.3501:10:33.35+00:39:0623:312.6
78KOSTRZEWSKA Dominika 4041PEARSONOpen Kobiet24K 2916:3001:10:37.9001:10:37.90+00:39:1023:322.5
79SIKORA Natalia 4045PEARSONOpen Kobiet25K 3016:3001:10:37.9001:10:37.90+00:39:1023:322.5
80DOBACZEWSKA Małgorzata 4037PEARSONOpen Kobiet26K 3116:3001:10:39.6001:10:39.60+00:39:1223:332.5
81ŁODZIKOWSKI Kacper 4042PEARSONOpen Mężczyzn40M 5016:3001:10:47.7001:10:47.70+00:39:2023:352.5
82GOŁEK Bartosz 4038PEARSONOpen Mężczyzn41M 5116:3001:11:11.6501:11:11.65+00:39:4423:432.5
83MICHALAK Anna 4044PEARSONOpen Kobiet27K 3216:3001:11:11.7501:11:11.75+00:39:4423:432.5
84ASTAPCZYK Kamila 4069Open Kobiet28K 3316:3001:20:42.1501:20:42.15+00:49:1526:542.2
85KAŁASZ Magdalena 4093Open Kobiet29K 3416:3001:20:43.0001:20:43.00+00:49:1626:542.2
86ASTAPCZYK Violetta 4070Open Kobiet30K 3516:3001:20:44.1501:20:44.15+00:49:1726:542.2
87ZALEJSKI Krystian 4109Open Masters Mężczyzn11M 5216:3001:20:46.0001:20:46.00+00:49:1926:552.2
88BIALKOWSKI Szymon 4071Open Mężczyzn42M 5316:3001:20:46.0501:20:46.05+00:49:1926:552.2
89GRYSLA Tomasz 4021DUOLIFE Open Mężczyzn43M 5416:3001:24:32.0001:24:32.00+00:53:0528:102.1
90WOJTANIEC Mateusz 4090Open Mężczyzn44M 5516:3001:24:37.1501:24:37.15+00:53:1028:122.1
91PIOTROWSKA Mirka 4083Open Kobiet31K 3616:3001:26:02.1501:26:02.15+00:54:3528:402.1
92KAMIŃSKI Mariusz 4022DUOLIFE Open Masters Mężczyzn12M 5616:3001:26:02.2001:26:02.20+00:54:3528:402.1
93WOJTUCH Marzena 4091Open Masters Kobiet6K 3716:3001:26:02.5001:26:02.50+00:54:3528:402.1
94SIGULSKA Magda 4085Open Masters Kobiet7K 3816:3001:26:09.5001:26:09.50+00:54:4228:432.1
95KÓMOXH Bogdan 4076Open Masters Mężczyzn13M 5716:3001:26:49.0501:26:49.05+00:55:2228:562.1
96RYGOL Paulina 4106Open Kobiet32K 3916:3001:26:50.1001:26:50.10+00:55:2328:562.1
97OKRUCIŃSKA Dorota 4082Open Masters Kobiet8K 4016:3001:26:50.7501:26:50.75+00:55:2328:562.1
98WYPYCH Łukasz 4010DAHUA & DELTAOpen Mężczyzn45M 5816:3001:34:59.0001:34:59.00+01:03:3231:391.9
99GÓRSKA Katarzyna 4074Open Masters Kobiet9K 4116:3001:39:02.1501:39:02.15+01:07:3533:001.8
100KAWECKI Marcin 4008DAHUA & DELTAOpen Mężczyzn46M 5916:3001:39:02.2001:39:02.20+01:07:3533:001.8
101NOWICKI Mateusz 4009DAHUA & DELTAOpen Mężczyzn47M 6016:3001:39:02.2501:39:02.25+01:07:3533:001.8
102CISZEWSKI Paweł 4006DAHUA & DELTAOpen Mężczyzn48M 6116:3001:39:03.6501:39:03.65+01:07:3633:011.8
103KIEŁPIŃSKI Paweł 4011DAHUA I DELTAOpen Mężczyzn49M 6216:3001:39:04.1501:39:04.15+01:07:3733:011.8
104SOBIESKI Marcin 4013DAHUA I DELTAOpen Mężczyzn50M 6316:3001:39:04.4001:39:04.40+01:07:3733:011.8
105GRYS Aleksander 4007DAHUA & DELTAOpen Mężczyzn51M 6416:3001:39:04.7001:39:04.70+01:07:3733:011.8
106WOŹNY Jakub 4019DELTA & DAHUAOpen Mężczyzn52M 6516:3001:39:04.8001:39:04.80+01:07:3733:011.8
JANCZAR Anita 4033JANCZAROpen Kobiet16:30 DNF DNF--
Znaleziono 107 wynik(ów)