RUNMAGEDDON BIZNES SZLACHETNA PACZKA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-09-23
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
298
Wystartowało/ Started:
267
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
265
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: 16:00

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 17:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZALAS Daniel 4081WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn3M 316:0000:34:23.7000:34:23.70 11:275.2
2KRZYŻANOWSKI Tadeusz 4077WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn4M 416:0000:34:32.5000:34:32.50+00:00:0811:305.2
3KASKA Natalia 4072WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet3K 316:0000:37:51.9000:37:51.90+00:03:2812:374.8
4ROMEJKO Dariusz 4057OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Masters Mężczyzn1M 1116:0000:40:10.8000:40:10.80+00:05:4713:234.5
5SKŁADANEK Zuzanna 4058OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Kobiet4K 416:0000:40:24.3500:40:24.35+00:06:0013:284.5
6WILCZYŃSKI Maksymilian 4060OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Mężczyzn11M 1216:0000:40:36.7000:40:36.70+00:06:1313:324.4
7WILCZYŃSKI Mariusz 4061OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Masters Mężczyzn2M 1316:0000:40:38.5000:40:38.50+00:06:1413:324.4
8GAJOWNIK Grzegorz 4154MARKETPLANETOpen Mężczyzn14M 1816:0000:43:17.7000:43:17.70+00:08:5414:254.2
9GAJOWNIK Radosław 4047MARKETPLANETOpen Mężczyzn17M 2116:0000:44:42.5500:44:42.55+00:10:1814:544
10BIELAK Marcin 4045MARKETPLANETOpen Mężczyzn18M 2216:0000:44:44.9500:44:44.95+00:10:2114:544
11JAROŃ Łukasz 4155MARKETPLANETOpen Mężczyzn19M 2316:0000:44:46.4000:44:46.40+00:10:2214:554
12GAJOWNIK Łukasz 4046MARKETPLANETOpen Mężczyzn20M 2416:0000:44:48.2000:44:48.20+00:10:2414:564
13WNUK Sylwia 4065THALESOpen Kobiet9K 916:0000:45:45.6000:45:45.60+00:11:2115:153.9
14ŻARNOCH Marcin 4066THALESOpen Mężczyzn21M 2516:0000:45:47.5000:45:47.50+00:11:2315:153.9
15LECH Maciej 4300DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn24M 3116:0000:47:22.5500:47:22.55+00:12:5815:473.8
16KAŁUŻA Adam 4130DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn25M 3216:0000:47:22.6000:47:22.60+00:12:5815:473.8
17JAŁMUŻNY Oskar 4129DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn26M 3316:0000:47:22.6000:47:22.60+00:12:5815:473.8
18SOSZYŃSKI Robert 4132DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn27M 3416:0000:47:22.8500:47:22.85+00:12:5915:473.8
19ICKIEWICZ Anna 4128DHL TEAM ŁÓDŹOpen Masters Kobiet1K 1016:0000:47:23.0500:47:23.05+00:12:5915:473.8
20STANECKI Piotr 4056MURRELEKTRONIK PLOpen Mężczyzn33M 4116:0000:48:50.7000:48:50.70+00:14:2716:163.7
21BRODZIAK Aneta 4053MURRELEKTRONIK PLOpen Kobiet11K 1216:0000:48:50.7000:48:50.70+00:14:2716:163.7
22GOŁĘBIOWSKI Kazimierz 4054MURRELEKTRONIK PLOpen Masters Mężczyzn9M 4216:0000:48:50.9500:48:50.95+00:14:2716:163.7
23PECA Katarzyna 4055MURRELEKTRONIK PLOpen Kobiet12K 1316:0000:48:51.5000:48:51.50+00:14:2716:173.7
24PIENIĄŻEK Przemysław 4108Open Mężczyzn35M 4416:0000:50:14.0000:50:14.00+00:15:5016:443.6
25PĘDZICH Anna 4107Open Kobiet13K 1416:0000:50:14.2000:50:14.20+00:15:5016:443.6
26SZOPLIK Kasia 4114Open Kobiet14K 1516:0000:50:14.2000:50:14.20+00:15:5016:443.6
27KRAJEWSKI Bartłomiej 4103Open Mężczyzn36M 4516:0000:50:14.2500:50:14.25+00:15:5016:443.6
28ZALEWSKI Daniel 4119Open Mężczyzn37M 4616:0000:50:14.3000:50:14.30+00:15:5016:443.6
29MAJEWSKI Jacek 4213Open Masters Mężczyzn11M 5316:0000:52:23.8500:52:23.85+00:18:0017:273.4
30KLAWITTER Olga 4099Open Kobiet16K 1816:0000:52:27.5500:52:27.55+00:18:0317:293.4
31ROGUSKA Katarzyna 4109Open Kobiet17K 1916:0000:52:28.8500:52:28.85+00:18:0517:293.4
32WIŚNIOCH Paulina 4038GIVTEAMOpen Kobiet18K 2016:0000:52:56.1000:52:56.10+00:18:3217:383.4
33KRZYŻANOWSKI Przemysław 4104Open Mężczyzn50M 6116:0000:56:19.2500:56:19.25+00:21:5518:463.2
34DĄBROWSKI Kamil 4088Open Mężczyzn51M 6216:0000:56:19.7000:56:19.70+00:21:5618:463.2
35FORNAGIEL Damian 4092Open Mężczyzn52M 6316:0000:56:21.3500:56:21.35+00:21:5718:473.2
36JANKOWSKI Maciej 4096Open Mężczyzn53M 6416:0000:56:21.8500:56:21.85+00:21:5818:473.2
37KARP Ireneusz 4097Open Mężczyzn54M 6516:0000:56:22.2000:56:22.20+00:21:5818:473.2
38SZAFRAŃSKI Tomasz 4035GIVTEAMOpen Mężczyzn55M 6616:0000:56:26.5500:56:26.55+00:22:0218:483.2
39MORAWSKI Jakub 4032GIVTEAMOpen Mężczyzn56M 6716:0000:56:26.5500:56:26.55+00:22:0218:483.2
40ZBOROWSKI Bartosz 4040GIVTEAMOpen Mężczyzn57M 6816:0000:56:26.6500:56:26.65+00:22:0218:483.2
41KAWIŃSKI Oskar 4031GIVTEAMOpen Mężczyzn58M 6916:0000:56:26.6500:56:26.65+00:22:0218:483.2
42SZEMIK Dawid 4036GIVTEAMOpen Mężczyzn59M 7016:0000:56:26.8000:56:26.80+00:22:0318:483.2
43RUTKOWSKA Karolina 4034GIVTEAMOpen Kobiet21K 2416:0000:56:26.9000:56:26.90+00:22:0318:483.2
44BIAŁKOWSKI Eryk 4027GIVTEAMOpen Mężczyzn60M 7116:0000:56:27.2000:56:27.20+00:22:0318:493.2
45HASSAN Daniel 4030GIVTEAMOpen Mężczyzn61M 7216:0000:56:27.4000:56:27.40+00:22:0318:493.2
46POGODA Agnieszka 4033GIVTEAMOpen Kobiet22K 2516:0000:56:27.6000:56:27.60+00:22:0318:493.2
47TKACZ Marcin 4115Open Mężczyzn62M 7316:0000:57:14.8000:57:14.80+00:22:5119:043.1
48FOKT Anna 4091Open Kobiet23K 2616:0000:57:15.1500:57:15.15+00:22:5119:053.1
49KOZAK Joanna 4101Open Kobiet24K 2716:0000:57:15.4500:57:15.45+00:22:5119:053.1
50KOZICKI Jędrzej 4102Open Mężczyzn63M 7416:0000:57:15.7500:57:15.75+00:22:5219:053.1
51MICKUNAS Barbara 4106Open Masters Kobiet4K 2816:0000:57:16.0000:57:16.00+00:22:5219:053.1
52DOMAŃSKA Justyna 4089Open Kobiet25K 2916:0000:57:16.0000:57:16.00+00:22:5219:053.1
53CABRAL Pedro 4086Open Mężczyzn64M 7516:0000:57:16.2500:57:16.25+00:22:5219:053.1
54BIREK Jakub 4085Open Mężczyzn65M 7616:0000:57:16.6000:57:16.60+00:22:5219:053.1
55ŚCIEGIENKO Agata 4026GENICOREOpen Kobiet30K 3616:0000:58:25.3000:58:25.30+00:24:0119:283.1
56GAŁĄZKA Natalia 4023GENICOREOpen Kobiet31K 3716:0000:58:25.3500:58:25.35+00:24:0119:283.1
57KOZIOŁ Krzysztof 4024GENICOREOpen Mężczyzn75M 8716:0000:58:25.4000:58:25.40+00:24:0119:283.1
58BORKOWSKA Kasia 4022GENICOREOpen Kobiet32K 3816:0000:58:25.6500:58:25.65+00:24:0119:283.1
59BAĆKOWSKI Mateusz 4067WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn78M 9016:0000:59:11.7500:59:11.75+00:24:4819:433
60PIOTROWSKA Paulina 4078WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet33K 3916:0000:59:11.8000:59:11.80+00:24:4819:433
61KIJO Weronika 4073WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet34K 4016:0000:59:17.9500:59:17.95+00:24:5419:453
62MURAWSKI Filip 4051MONDI SOLECOpen Mężczyzn79M 9116:0000:59:54.3000:59:54.30+00:25:3019:583
63BOCHNA Kamila 4048MONDI SOLECOpen Kobiet35K 4116:0000:59:54.3000:59:54.30+00:25:3019:583
64WENCŁAWIAK Kamil 4052MONDI SOLECOpen Mężczyzn80M 9216:0000:59:54.4000:59:54.40+00:25:3019:583
65KOBAK Dominika 4049MONDI SOLECOpen Kobiet36K 4216:0000:59:54.4500:59:54.45+00:25:3019:583
66MAZIARZ Michał 4050MONDI SOLECOpen Mężczyzn81M 9316:0000:59:54.7500:59:54.75+00:25:3119:583
67CUDNIK Agnieszka 4041JANUSZE OUTSOURCINGUOpen Kobiet37K 4316:0001:00:37.1001:00:37.10+00:26:1320:123
68TWOREK Bożena 4044JANUSZE OUTSOURCINGUOpen Kobiet38K 4416:0001:00:37.1501:00:37.15+00:26:1320:123
69HULEWSKI Artur 4297Open Mężczyzn82M 9416:0001:00:37.1501:00:37.15+00:26:1320:123
70STELMACH Filip 4043JANUSZE OUTSOURCINGUOpen Mężczyzn83M 9516:0001:00:37.2001:00:37.20+00:26:1320:123
71GORZELAK Magdalena 4071WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet40K 4616:0001:04:19.2501:04:19.25+00:29:5521:262.8
72KOSIK Ewa 4075WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet41K 4716:0001:04:19.9001:04:19.90+00:29:5621:262.8
73KURYLKO Margarita 4016ECO WARRIORSOpen Kobiet42K 4816:0001:04:20.3501:04:20.35+00:29:5621:262.8
74KOSIK Maciej 4076WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn91M 10416:0001:04:20.3501:04:20.35+00:29:5621:262.8
75ZAMRZYCKI Tomasz 4011DIGITAL MUDNESSOpen Mężczyzn92M 10516:0001:04:20.3501:04:20.35+00:29:5621:262.8
76KWIECIEN Julia 4008DIGITAL MUDNESSOpen Kobiet43K 4916:0001:04:20.4501:04:20.45+00:29:5621:262.8
77TOUCHAIS Guillaume 4116Open Mężczyzn93M 10616:0001:04:20.5001:04:20.50+00:29:5621:262.8
78KROCZEWSKA Klaudia 4015ECO WARRIORSOpen Kobiet44K 5016:0001:04:20.6001:04:20.60+00:29:5621:262.8
79RODRIGUEZ-MEJIA Aday 4010DIGITAL MUDNESSOpen Mężczyzn94M 10716:0001:04:20.6001:04:20.60+00:29:5621:262.8
80GARCIA David 4007DIGITAL MUDNESSOpen Mężczyzn95M 10816:0001:04:20.7001:04:20.70+00:29:5721:262.8
81COCIANI Joël 4014ECO WARRIORSOpen Mężczyzn96M 10916:0001:04:20.7001:04:20.70+00:29:5721:262.8
82MACHNOWSKA Katarzyna 4009DIGITAL MUDNESSOpen Kobiet45K 5116:0001:04:20.8001:04:20.80+00:29:5721:262.8
83BIGET Leopold 4013ECO WARRIORSOpen Mężczyzn97M 11016:0001:04:20.9001:04:20.90+00:29:5721:262.8
84GÓRNIK Monika 4070WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet51K 5716:0001:06:06.9501:06:06.95+00:31:4322:022.7
85TABER Karolina 4080WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet52K 5816:0001:06:34.6001:06:34.60+00:32:1022:112.7
86STACHYRA Ewelina 4079WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet53K 5916:0001:06:34.9001:06:34.90+00:32:1122:112.7
87KORCZAK Wojciech 4074WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn110M 12316:0001:06:37.8501:06:37.85+00:32:1422:122.7
88FRANKOWSKI Radosław 4069WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn111M 12416:0001:06:37.9501:06:37.95+00:32:1422:122.7
89BIAŁOWOLSKI Krystian 4083Open Mężczyzn116M 12916:0001:09:00.4001:09:00.40+00:34:3623:002.6
90ATKONIS Olga 4062THALESOpen Kobiet57K 6516:0001:09:08.0501:09:08.05+00:34:4423:022.6
91BARTOSIEWICZ Andrzej 4082Open Masters Mężczyzn14M 13016:0001:09:08.2001:09:08.20+00:34:4423:022.6
92BIAŁOWOLSKI Konstanty 4063THALESOpen Mężczyzn117M 13116:0001:09:08.2001:09:08.20+00:34:4423:022.6
93KOWALSKA Karolina 4100Open Kobiet58K 6616:0001:09:08.3501:09:08.35+00:34:4423:022.6
94DUBIŃSKI Maciej 4064THALESOpen Mężczyzn118M 13216:0001:09:08.3501:09:08.35+00:34:4423:022.6
95WÓJCIK Damian 4118Open Masters Mężczyzn15M 13316:0001:09:08.4501:09:08.45+00:34:4423:022.6
96GRZYWACZEWSKA Urszula 4094Open Masters Kobiet9K 6716:0001:09:08.4501:09:08.45+00:34:4423:022.6
97SZAŁKUCKA Karolina 4020FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Kobiet64K 7416:0001:10:58.8501:10:58.85+00:36:3523:392.5
98GRONCZEWSKI Daniel 4018FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn120M 13616:0001:10:58.9001:10:58.90+00:36:3523:392.5
99SZYMBORSKI Andrzej 4021FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn121M 13716:0001:10:59.2001:10:59.20+00:36:3523:392.5
100GARCIA Dan 4017FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn122M 13816:0001:10:59.3501:10:59.35+00:36:3523:392.5
101ŚLĘCZKOWSKI Błażej 4019FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn123M 13916:0001:11:11.5501:11:11.55+00:36:4723:432.5
102GŁADKOWSKA Maria 4203Open Kobiet65K 7516:0001:11:32.1501:11:32.15+00:37:0823:502.5
103RUSZYŃSKA Dorota 4110Open Kobiet66K 7616:0001:11:32.1501:11:32.15+00:37:0823:502.5
104SOKOŁOWSKA Barbara 4111Open Kobiet67K 7716:0001:11:32.4001:11:32.40+00:37:0823:502.5
105BILIŃSKI Łukasz 4084Open Mężczyzn125M 14116:0001:11:32.5501:11:32.55+00:37:0823:502.5
106MARTINS Tânia 4215Open Kobiet68K 7816:0001:11:32.6001:11:32.60+00:37:0823:502.5
107ŚWIĄTEK Angelina 4112Open Kobiet69K 7916:0001:11:32.6001:11:32.60+00:37:0823:502.5
108KOWALSKA Magdalena 4209Open Kobiet70K 8016:0001:11:32.6001:11:32.60+00:37:0823:502.5
109ZOTOVA Tetiana 4242Open Kobiet71K 8116:0001:11:32.6501:11:32.65+00:37:0823:502.5
110FIOŁEK Ewelina 4201Open Kobiet72K 8216:0001:11:32.7001:11:32.70+00:37:0923:502.5
111ISKOROSTINSKIJ Stanisław 4095Open Mężczyzn126M 14216:0001:11:32.9501:11:32.95+00:37:0923:502.5
112WAGEMANS Martijn 4005DAKEAOpen Mężczyzn130M 14616:0001:14:03.9001:14:03.90+00:39:4024:412.4
113CZERNIC Piotr 4087Open Mężczyzn131M 14716:0001:14:04.1501:14:04.15+00:39:4024:412.4
114ZIÓŁEK Kornelia 4006DAKEAOpen Kobiet77K 8716:0001:14:04.4001:14:04.40+00:39:4024:412.4
115KULIŃSKI Wojciech 4002DAKEAOpen Masters Mężczyzn17M 14816:0001:14:04.5001:14:04.50+00:39:4024:412.4
116TALAKVADZE Giorgi 4004DAKEAOpen Mężczyzn132M 14916:0001:14:04.6001:14:04.60+00:39:4024:412.4
117DOLTA Ecaterina 4001DAKEAOpen Kobiet78K 8816:0001:14:04.8001:14:04.80+00:39:4124:412.4
118LEWANDOWSKI Piotr 4003DAKEAOpen Mężczyzn134M 15116:0001:14:05.3001:14:05.30+00:39:4124:412.4
119KAŹMIERCZAK Ryszard 4098Open Masters Mężczyzn18M 15216:0001:14:05.8501:14:05.85+00:39:4224:412.4
120PIENIĄŻEK Przemysław 4108Open Mężczyzn141M 16016:00   
121MĄTEWSKI Damian 4025GENICOREOpen Masters Mężczyzn20M 16116:00   
Znaleziono 121 wynik(ów)