RUNMAGEDDON BIZNES SZLACHETNA PACZKA

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2018-09-23
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
298
Wystartowało:
267
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
265
Na trasie:
2

Klasyfikacja: Drużynowa Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1MarketplanetKrzysztof Tlaga

Arkadiusz Szymański

Kacper Zaremba

Konrad Jóźwik

Grzegorz Gajownik
00:30:24.900

00:32:04.800

00:37:21.400

00:39:51.850

00:43:17.700
03:03:00.650
2Weco-Travel EnrichersDANIEL Zalas

Tadeusz Krzyżanowski

Natalia Kaska

Mateusz Baćkowski

Paulina Piotrowska
00:34:23.700

00:34:32.500

00:37:51.900

00:59:11.750

00:59:11.800
03:45:11.650
3PepsiCo Planning TigersBartosz Brusiło

Filip Lukasik

Robert Niewadził

Rafal Walczak

Bartłomiej Pokusiński
00:46:24.250

00:46:24.750

00:46:24.800

00:46:25.350

00:46:25.400
03:52:04.550
4DHL TEAM ŁÓDŹMaciej Lech

Adam Kałuża

Oskar Jałmużny

Robert Soszyński

Anna Ickiewicz
00:47:22.550

00:47:22.600

00:47:22.600

00:47:22.850

00:47:23.050
03:56:53.650
5PrografSG TEAMPiotr Stróżyński

Agnieszka Stachurska

Kasia Pozarzycka

Agata Bagrowska

ŁUKASZ CHODOWSKI
00:50:51.900

00:51:11.000

00:53:37.150

00:54:39.300

00:58:12.050
04:28:31.400
6GIVTeamPaulina Wiśnioch

Tomasz Szafrański

Jakub Morawski

Bartosz Zborowski

Oskar Kawiński
00:52:56.100

00:56:26.550

00:56:26.550

00:56:26.650

00:56:26.650
04:38:42.500
7PepsiCo Młode WilkiAdrian Hortyński

Kamil Napiórkowski

Grzegorz Szulakowski

Kamil Młynarczuk

Damian Nawotczyński
00:54:13.450

00:56:09.500

01:01:27.500

01:01:28.650

01:01:29.400
04:54:48.500
8ThalesSylwia Wnuk

marcin żarnoch

Olga Atkonis

Konstanty Białowolski

Maciej Dubiński
00:45:45.600

00:45:47.500

01:09:08.050

01:09:08.200

01:09:08.350
04:58:57.700
9Mondi SolecFilip Murawski

Kamila Bochna

Kamil Wencławiak

Dominika Kobak

Michał Maziarz
00:59:54.300

00:59:54.300

00:59:54.400

00:59:54.450

00:59:54.750
04:59:32.200
10HELPIKIKarol Kaczmarzyk

Marta Stachowicz

Ewelina Nowicka

Sandra Rylska

Katarzyna Walczak
00:37:46.100

00:37:46.550

01:16:34.850

01:16:34.850

01:16:35.200
05:05:17.550
11Digital MudnessTomasz Zamrzycki

Julia Kwiecien

Aday Rodriguez-Mejia

DAVID GARCIA

Katarzyna Machnowska
01:04:20.350

01:04:20.450

01:04:20.600

01:04:20.700

01:04:20.800
05:21:42.900
12PepsiCo HoReCa TeamPatrycja Ziętek

Magdalena Roszkowska

Cezary Wojciechowski

Asia Wiszowaty

Tomasz Kawalec
00:58:17.500

01:07:11.500

01:07:12.000

01:07:12.100

01:07:12.600
05:27:05.700
13EPP KielcePaweł Wężyk

Mateusz Gil

Sabina Ząbek

Paulina Stęplewska

Artur Sowa
01:10:16.200

01:10:16.350

01:10:16.450

01:10:16.650

01:11:14.600
05:52:20.250
14Fujitsu Running Team LodzKarolina Szałkucka

Daniel Gronczewski

Andrzej Szymborski

Dan Garcia

Błażej Ślęczkowski
01:10:58.850

01:10:58.900

01:10:59.200

01:10:59.350

01:11:11.550
05:55:07.850
15Łódzcy RebelianciRóża Prukop

Artur Saktura

Nina Jankowska

Magdalena Kowacka

Barbara Lesisz
01:12:20.200

01:12:20.400

01:12:20.400

01:12:20.500

01:12:20.600
06:01:42.100
16DAKEAMartijn Wagemans

Kornelia Ziółek

Wojciech Kuliński

Giorgi Talakvadze

Ecaterina Dolta
01:14:03.900

01:14:04.400

01:14:04.500

01:14:04.600

01:14:04.800
06:10:22.200
Znaleziono 16 wynik(ów)