RUNMAGEDDON BIZNES SZLACHETNA PACZKA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-08-25
Miejsce/ Place:
Kraków
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
115
Wystartowało/ Started:
106
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
106
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 15:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaAqua Man
2.5km
Czas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MAJ Bartosz 10031HOLD MY BEEROpen Mężczyzn1M 115:4500:51:2900:57:30.5500:59:16.10 19:103.1
2ZARUBYNSKYI Yevhen 10004«SAILORS» FROM EPAMOpen Mężczyzn2M 215:4501:01:0201:09:18.8501:11:10.10+00:11:5423:062.6
3ŻEMŁO Damian 10108Open Mężczyzn3M 315:4501:03:0101:09:37.3501:12:01.95+00:12:4523:122.6
4PETRENKO Ivan 10003«SAILORS» FROM EPAMOpen Mężczyzn4M 415:4501:01:0301:10:24.2001:12:16.10+00:13:0023:282.6
5MARKEEV Ivan 10002«SAILORS» FROM EPAMOpen Mężczyzn5M 515:4501:03:4601:11:15.0501:13:05.05+00:13:4823:452.5
6FILIPPOV Oleksii 10001«SAILORS» FROM EPAMOpen Mężczyzn6M 615:4501:01:5701:11:13.0001:13:05.65+00:13:4923:442.5
7BODNAR Serhii 10035MUD EXPLORERS FROM EPAMOpen Mężczyzn7M 715:4501:02:2601:13:59.5501:16:20.75+00:17:0424:392.4
8FASKHUTDINOV Robert 10036MUD EXPLORERS FROM EPAMOpen Mężczyzn8M 815:4501:02:2701:14:02.0501:16:24.90+00:17:0824:402.4
9SEREDA Oleg 10038MUD EXPLORERS FROM EPAMOpen Mężczyzn9M 915:4501:03:4301:14:06.7501:16:27.65+00:17:1124:422.4
10MOSKALIK Marcin 10037MUD EXPLORERS FROM EPAMOpen Masters Mężczyzn1M 1015:4501:02:5501:12:50.4501:16:47.60+00:17:3124:162.5
11SUKHOVERSHA Andriy 10039MUD EXPLORERS FROM EPAMOpen Mężczyzn10M 1115:4501:05:0401:17:04.0001:17:04.00+00:17:4725:412.3
12KOPROWSKI Krystian 10070Open Mężczyzn11M 1215:4501:05:4901:15:16.9001:17:16.10+00:18:0025:052.4
13RZESZUTKO Jakub 10109Open Mężczyzn12M 1315:4501:04:3301:15:29.0501:17:17.35+00:18:0125:092.4
14RAWSKI Lukasz 10084Open Mężczyzn13M 1415:4501:05:5901:15:15.5001:17:17.90+00:18:0125:052.4
15GAWOR Kamil 10111NORDIC SEMICONDUCTORKRAKÓWOpen Mężczyzn14M 1515:4501:04:3401:15:29.3001:17:18.35+00:18:0225:092.4
16BRACHA Anna 10110NORDIC SEMICONDUCTORKRAKÓWOpen Kobiet1K 115:4501:04:3501:15:32.3001:17:20.00+00:18:0325:112.4
17CIUPIS Jędrzej 10112NORDIC SEMICONDUCTORKRAKÓWOpen Mężczyzn15M 1615:4501:04:3601:15:36.4501:17:25.25+00:18:0925:122.4
18LECH Ruben 10026GRUPA UNITYOpen Mężczyzn16M 1715:4501:05:5801:16:58.2501:18:48.15+00:19:3225:392.3
19WŁODARCZYK Tomasz 10029GRUPA UNITYOpen Mężczyzn17M 1815:4501:05:4201:16:55.5501:18:49.35+00:19:3325:382.3
20WILCZYŃSKI Andrzej 10028GRUPA UNITYOpen Mężczyzn18M 1915:4501:06:4901:16:56.9001:18:49.90+00:19:3325:382.3
21BOCHENEK Feliks 10025GRUPA UNITYOpen Mężczyzn19M 2015:4501:05:3901:16:55.4501:18:50.05+00:19:3325:382.3
22WIELIŃSKI Piotr 10027GRUPA UNITYOpen Mężczyzn20M 2115:4501:05:5601:16:59.2001:18:50.55+00:19:3425:392.3
23WOJTAS Szymon 10091Open Mężczyzn21M 2215:4501:06:3501:17:44.1001:19:40.05+00:20:2325:552.3
24SZCZEPAŃSKI Przemysław 10088Open Mężczyzn22M 2315:4501:06:3101:17:42.2501:19:41.90+00:20:2525:542.3
25MIODEK Pawel 10033HOLD MY BEEROpen Mężczyzn23M 2415:4501:07:4201:19:30.4501:21:47.40+00:22:3126:302.3
26GÓRNIAK Kornel 10030HOLD MY BEEROpen Mężczyzn24M 2515:4501:08:0101:19:32.3501:21:52.30+00:22:3626:312.3
27MALARA Sylwester 10032HOLD MY BEEROpen Mężczyzn25M 2615:4501:07:5201:19:34.7501:21:54.55+00:22:3826:312.3
28PYTLIK Wojciech 10034HOLD MY BEEROpen Mężczyzn26M 2715:4501:07:5401:19:35.9001:21:55.55+00:22:3926:322.3
29WOSIK Justyna 10092Open Kobiet2K 215:4501:06:4201:21:14.9501:23:18.95+00:24:0227:042.2
30ZACKI Wojciech 10095Open Mężczyzn27M 2815:4501:06:5001:21:17.9501:23:20.65+00:24:0427:062.2
31PYTLARSKI Adam 10083Open Masters Mężczyzn2M 2915:4501:06:4901:21:20.4501:23:22.35+00:24:0627:072.2
32DZIEDZIC Michał 10113ŚWIĘTŁOCHOWICEOpen Mężczyzn28M 3015:4501:06:5001:21:19.6001:23:23.00+00:24:0627:062.2
33SZLĘZAK-RZEPECKA Mariola 10089Open Kobiet3K 315:4501:10:2701:22:06.6001:24:03.00+00:24:4627:222.2
34FILIPCZYK Grzegorz 10066Open Mężczyzn29M 3115:4501:10:2701:22:08.5001:24:06.00+00:24:4927:232.2
35FRYC Michał 10067Open Masters Mężczyzn3M 3215:4501:10:2901:22:11.6501:24:10.55+00:24:5427:242.2
36BORYS Mateusz 10059Open Mężczyzn30M 3315:4501:06:4301:22:25.3001:24:30.45+00:25:1427:282.2
37ZEMLIAKOV Oleksii 10005«SAILORS» FROM EPAMOpen Mężczyzn31M 3415:4501:13:2901:25:19.8501:27:10.00+00:27:5328:262.1
38KUŹNIAR Agnieszka 10041PACZKA EMENEMSOpen Kobiet4K 415:4501:15:3701:28:15.9001:30:34.20+00:31:1829:252
39STĘPIEŃ Agnieszka 10045PACZKA EMENEMSOpen Kobiet5K 515:4501:15:3901:28:17.4501:30:34.70+00:31:1829:252
40MRÓZ Marcin 10043PACZKA EMENEMSOpen Mężczyzn32M 3515:4501:15:4001:28:16.8501:30:36.35+00:31:2029:252
41MATEJA Kamila 10042PACZKA EMENEMSOpen Kobiet6K 615:4501:15:3801:28:18.9501:30:36.95+00:31:2029:262
42SMUSZ Robert 10044PACZKA EMENEMSOpen Masters Mężczyzn4M 3615:4501:15:4301:28:21.3501:30:40.00+00:31:2329:272
43CHABASIEWICZ Wojciech 10006CKLEGALOpen Masters Mężczyzn5M 3715:4501:14:1001:28:40.5001:31:33.20+00:32:1729:332
44KOWALSKA Agata 10010CKLEGALOpen Kobiet7K 715:4501:14:1801:28:48.9001:31:38.70+00:32:2229:362
45GOLONKA Magda 10009CKLEGALOpen Kobiet8K 815:4501:14:1601:28:49.7001:31:39.75+00:32:2329:362
46CURYŁO Małgorzata 10007CKLEGALOpen Masters Kobiet1K 915:4501:14:1601:28:50.0501:31:42.45+00:32:2629:362
47FLAGA Marta 10008CKLEGALOpen Kobiet9K 1015:4501:14:2001:28:53.5001:31:43.30+00:32:2729:382
48FOGIEL Anna 10053TOO SLOW TOO FURIOUS Open Masters Kobiet2K 1115:4501:15:5401:30:34.6001:32:21.80+00:33:0530:112
49BELCARZ Jakub 10051TOO SLOW TOO FURIOUS Open Mężczyzn33M 3815:4501:15:5601:30:35.8501:32:22.15+00:33:0630:122
50DLUGOSZ Karolina 10065Open Masters Kobiet3K 1215:4501:16:0001:30:36.9501:32:24.55+00:33:0830:122
51DURDIC Goran 10052TOO SLOW TOO FURIOUS Open Mężczyzn34M 3915:4501:16:0201:30:40.7501:32:28.55+00:33:1230:132
52RZEPECKI Bartlomiej 10054TOO SLOW TOO FURIOUS Open Mężczyzn35M 4015:4501:16:0101:30:46.7501:32:33.85+00:33:1730:152
53ŁUKASIK Arkadiusz 10076Open Mężczyzn36M 4115:4501:14:5501:29:06.9501:32:35.55+00:33:1929:422
54CIUPKE Maciej 10064Open Mężczyzn37M 4215:4501:14:5501:29:08.9501:32:36.30+00:33:2029:432
55ZACKI Dawid 10115Open Mężczyzn38M 4315:4501:10:0501:24:12.6001:32:40.35+00:33:2428:042.1
56ŻEMŁO Radosław 10099Open Masters Mężczyzn6M 4415:4501:19:4901:30:34.3001:32:57.30+00:33:4130:112
57ZAWADOWICZ Jakub 10098MÓJ STARY JEST FANATYKIEM WĘDKARSTWAOpen Mężczyzn39M 4515:4501:19:4801:30:34.7501:32:59.20+00:33:4330:112
58STRUZIK Anna 10087Open Kobiet10K 1315:4501:19:4901:30:33.1001:32:59.40+00:33:4330:112
59SZOSTAK Justyna 10107Open Mężczyzn40M 4615:4501:20:0301:30:34.1001:33:00.45+00:33:4430:112
60TOMASZEWSKI Maciej 10090Open Mężczyzn41M 4715:4501:19:5401:30:38.4001:33:02.55+00:33:4630:122
61PIERZGALSKI Łukasz 10081MÓJ STARY JEST FANATYKIEM WĘDKARSTWAOpen Mężczyzn42M 4815:4501:19:5201:31:35.6501:34:00.75+00:34:4430:312
62PODGÓRNI Przemysław 10082MÓJ STARY JEST FANATYKIEM WĘDKARSTWAOpen Mężczyzn43M 4915:4501:20:0801:31:43.0501:34:08.50+00:34:5230:342
63JARLACZYŃSKI Michał 10101WIOSNA TEAMOpen Mężczyzn44M 5015:4501:35:50.9501:37:57.90+00:38:4131:571.9
64KUŚNIERUK Olga 10104Open Kobiet11K 1415:4501:22:1101:35:57.8001:38:05.75+00:38:4931:591.9
65SATŁAWA Aleksandra 10106Open Kobiet12K 1515:4501:22:0701:36:00.2501:38:07.35+00:38:5132:001.9
66MASIAREK Maciej 10079Open Mężczyzn45M 5115:4501:21:5901:36:35.4001:38:47.30+00:39:3132:121.9
67ZIELIŃSKA Ewelina 10114Open Kobiet13K 1614:4501:10:5801:25:38.1001:38:49.80+00:39:3328:322.1
68ROSIŃSKA Karolina 10020FLOTMANOpen Kobiet14K 1715:4501:21:5301:36:37.5501:38:50.65+00:39:3432:121.9
69CIEŚLIK Mateusz 10062Open Mężczyzn46M 5215:4501:21:5201:36:38.8001:38:52.00+00:39:3532:131.9
70AUGUŚCIK Przemysław 10102Open Mężczyzn47M 5315:4501:21:4601:36:38.8001:38:52.95+00:39:3632:121.9
71CHMURA-KŁOS Natalia 10061Open Kobiet15K 1815:4501:21:5201:36:36.5001:38:52.95+00:39:3632:121.9
72NAWOROL Konrad 10012DREAM TEAM Z PKO BPOpen Mężczyzn48M 5415:4501:25:0801:39:21.0501:41:22.05+00:42:0533:071.8
73OLIWA Agata 10013DREAM TEAM Z PKO BPOpen Masters Kobiet4K 1915:4501:25:0801:39:26.1501:41:27.65+00:42:1133:081.8
74ANTOSZ Monika 10011DREAM TEAM Z PKO BPOpen Masters Kobiet5K 2015:4501:25:0301:39:23.6001:41:27.80+00:42:1133:071.8
75CIUPIŃSKA Katarzyna 10063DREAM TEAM Z PKO BPOpen Kobiet16K 2115:4501:25:0501:39:29.2501:41:29.65+00:42:1333:091.8
76STYCZEŃ Agnieszka 10014DREAM TEAM Z PKO BPOpen Masters Mężczyzn7M 5515:4501:25:0601:39:25.3501:41:31.30+00:42:1533:081.8
77KUDRIASHOVA Nataliia 10074Open Kobiet17K 2215:4501:28:1701:41:06.9501:42:51.30+00:43:3533:421.8
78VASYLENKO Margaryta 10056YOUNG PROFESSIONALSOpen Kobiet18K 2315:4501:28:1901:41:09.3501:42:53.70+00:43:3733:431.8
79MATRAS Piotr 10048TO MIAŁ BYĆ ŻART BY HATIMERIAOpen Mężczyzn49M 5615:4501:27:0901:44:59.7501:47:03.25+00:47:4735:001.7
80CIOŚ Kamil 10046TO MIAŁ BYĆ ŻART BY HATIMERIAOpen Mężczyzn50M 5715:4501:27:2001:44:56.6001:47:04.55+00:47:4834:591.7
81TOFILSKI Mateusz 10050TO MIAŁ BYĆ ŻART BY HATIMERIAOpen Mężczyzn51M 5815:4501:27:0801:45:07.3001:47:13.25+00:47:5735:021.7
82PODEDWORSKI Łukasz 10049TO MIAŁ BYĆ ŻART BY HATIMERIAOpen Mężczyzn52M 5915:4501:28:3401:45:41.0501:47:47.85+00:48:3135:131.7
83ZADORA Adam 10057YOUNG PROFESSIONALSOpen Mężczyzn53M 6015:4501:29:5501:46:07.5001:47:52.45+00:48:3635:221.7
84BETKA Robert 10055YOUNG PROFESSIONALSOpen Mężczyzn54M 6115:4501:28:4401:46:08.3501:47:54.35+00:48:3835:221.7
85KIRYJCZUK Karolina 10021FMM&FRIENDS FROM EPAMOpen Kobiet19K 2415:4501:29:3401:46:25.7501:48:38.35+00:49:2235:281.7
86SIRUK Kateryna 10024FMM&FRIENDS FROM EPAMOpen Kobiet20K 2515:4501:29:2801:46:24.8501:48:38.85+00:49:2235:281.7
87LENIK Kamil 10023FMM&FRIENDS FROM EPAMOpen Mężczyzn55M 6215:4501:29:3601:46:27.6001:48:38.90+00:49:2235:291.7
88KOZLAK Michal 10022FMM&FRIENDS FROM EPAMOpen Mężczyzn56M 6315:4501:29:3201:46:24.4001:48:39.95+00:49:2335:281.7
89BLAMOWSKA Agata 10058WHITE COLLAR TEAMOpen Kobiet21K 2615:4501:31:0301:47:23.9501:49:34.30+00:50:1835:481.7
90SOKALSKA Magdalena 10086WHITE COLLAR TEAMOpen Kobiet22K 2715:4501:31:0701:47:26.6501:49:35.45+00:50:1935:491.7
91KUTRA Magdalena 10075WHITE COLLAR TEAMOpen Kobiet23K 2815:4501:31:1201:47:26.5001:49:36.95+00:50:2035:481.7
92ZAKIELARZ Kinga 10096WHITE COLLAR TEAMOpen Kobiet24K 2915:4501:31:0901:47:27.9501:49:37.05+00:50:2035:491.7
93KRZYWDZIAK Adam 10073WHITE COLLAR TEAMOpen Mężczyzn57M 6415:4501:31:0801:47:28.5001:49:38.05+00:50:2135:491.7
94SZALA Piotr 10019DSV AIR&SEAOpen Mężczyzn58M 6515:4501:31:4701:49:10.3001:51:02.50+00:51:4636:231.6
95SAK Rafał 10017DSV AIR&SEAOpen Masters Mężczyzn8M 6615:4501:31:5401:49:10.9501:51:02.50+00:51:4636:231.6
96SIUDA Jadwiga 10018DSV AIR&SEAOpen Masters Kobiet6K 3015:4501:31:5001:49:10.1501:51:03.45+00:51:4736:231.6
97KOZIK Katarzyna 10072Open Mężczyzn59M 6715:4501:37:1701:54:45.1001:56:40.65+00:57:2438:151.6
98NOWICKI Tomasz 10080Open Mężczyzn60M 6815:4501:37:2101:56:05.3501:58:06.05+00:58:4938:421.6
99ZARUSKI Aleksander 10097Open Mężczyzn61M 6915:4501:37:2102:02:04.1502:04:02.25+01:04:4640:411.5
100HAVRYLENKO Vladyslav 10069Open Mężczyzn62M 7015:4501:37:1702:02:13.1002:04:07.95+01:04:5140:441.5
101BOUZOUITA Oussama 10060Open Mężczyzn63M 7115:4501:37:2102:02:15.7502:04:14.35+01:04:5840:451.5
102MARCZYK Michał 10078Open Mężczyzn64M 7215:4501:37:2202:02:48.3002:04:46.85+01:05:3040:561.5
103WOŹNIAK Edyta 10093Open Kobiet25K 3115:4501:37:1702:02:53.8002:04:50.15+01:05:3440:581.5
104MALEC Dorota 10077Open Kobiet26K 3215:4501:37:2002:02:55.9502:04:52.95+01:05:3640:581.5
105SKAŁOŃ Robert 10085Open Mężczyzn65M 7315:4502:19:1002:32:02.7002:32:02.70+01:32:4650:401.2
106BIELECH Anna 10103Open Kobiet27K 3315:4502:19:0902:32:03.1502:32:03.15+01:32:4750:411.2
Znaleziono 106 wynik(ów)