Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-08-25 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 115 |
Wystartowało : | 106 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 106 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 15:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | AquaMan 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJ Bartosz | 10031 | Hold my beer | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:45 | 00:51:29 | ||
2 | ZARUBYNSKYI Yevhen | 10004 | «Sailors» from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:51 | 01:01:02 | ||
3 | PETRENKO Ivan | 10003 | «Sailors» from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:51 | 01:01:03 | ||
4 | FILIPPOV Oleksii | 10001 | «Sailors» from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:52 | 01:01:57 | ||
5 | BODNAR Serhii | 10035 | Mud Explorers from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:21 | 01:02:26 | ||
6 | FASKHUTDINOV Robert | 10036 | Mud Explorers from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:22 | 01:02:27 | ||
7 | MOSKALIK Marcin | 10037 | Mud Explorers from EPAM | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:03:57 | 01:02:55 | ||
8 | ŻEMŁO Damian | 10108 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:24 | 01:03:01 | |||
9 | SEREDA Oleg | 10038 | Mud Explorers from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:20 | 01:03:43 | ||
10 | MARKEEV Ivan | 10002 | «Sailors» from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:50 | 01:03:46 | ||
11 | RZESZUTKO Jakub | 10109 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:48 | 01:04:33 | |||
12 | GAWOR Kamil | 10111 | Nordic Semiconductor | KRAKÓW | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:49 | 01:04:34 | |
13 | BRACHA Anna | 10110 | Nordic Semiconductor | KRAKÓW | Open Kobiet | 15:45 | 00:01:47 | 01:04:35 | |
14 | CIUPIS Jędrzej | 10112 | Nordic Semiconductor | KRAKÓW | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:48 | 01:04:36 | |
15 | SUKHOVERSHA Andriy | 10039 | Mud Explorers from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:00:00 | 01:05:04 | ||
16 | BOCHENEK Feliks | 10025 | Grupa Unity | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:54 | 01:05:39 | ||
17 | WŁODARCZYK Tomasz | 10029 | Grupa Unity | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:53 | 01:05:42 | ||
18 | KOPROWSKI Krystian | 10070 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:59 | 01:05:49 | |||
19 | WIELIŃSKI Piotr | 10027 | Grupa Unity | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:51 | 01:05:56 | ||
20 | LECH Ruben | 10026 | Grupa Unity | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:49 | 01:05:58 | ||
21 | RAWSKI Lukasz | 10084 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:02 | 01:05:59 | |||
22 | SZCZEPAŃSKI Przemysław | 10088 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:59 | 01:06:31 | |||
23 | WOJTAS Szymon | 10091 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:55 | 01:06:35 | |||
24 | WOSIK Justyna | 10092 | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:04 | 01:06:42 | |||
25 | BORYS Mateusz | 10059 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:05 | 01:06:43 | |||
26 | WILCZYŃSKI Andrzej | 10028 | Grupa Unity | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:53 | 01:06:49 | ||
27 | PYTLARSKI Adam | 10083 | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:02:01 | 01:06:49 | |||
28 | ZACKI Wojciech | 10095 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:02 | 01:06:50 | |||
29 | DZIEDZIC Michał | 10113 | ŚWIĘTŁOCHOWICE | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:03 | 01:06:50 | ||
30 | MIODEK Pawel | 10033 | Hold my beer | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:16 | 01:07:42 | ||
31 | MALARA Sylwester | 10032 | Hold my beer | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:19 | 01:07:52 | ||
32 | PYTLIK Wojciech | 10034 | Hold my beer | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:19 | 01:07:54 | ||
33 | GÓRNIAK Kornel | 10030 | Hold my beer | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:19 | 01:08:01 | ||
34 | ZACKI Dawid | 10115 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:08:27 | 01:10:05 | |||
35 | SZLĘZAK-RZEPECKA Mariola | 10089 | Open Kobiet | 15:45 | 00:01:56 | 01:10:27 | |||
36 | FILIPCZYK Grzegorz | 10066 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:57 | 01:10:27 | |||
37 | FRYC Michał | 10067 | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:01:58 | 01:10:29 | |||
38 | ZIELIŃSKA Ewelina | 10114 | Open Kobiet | 14:45 | 00:13:11 | 01:10:58 | |||
39 | ZEMLIAKOV Oleksii | 10005 | «Sailors» from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:50 | 01:13:29 | ||
40 | CHABASIEWICZ Wojciech | 10006 | CKLegal | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:02:52 | 01:14:10 | ||
41 | GOLONKA Magda | 10009 | CKLegal | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:50 | 01:14:16 | ||
42 | CURYŁO Małgorzata | 10007 | CKLegal | Open Masters Kobiet | 15:45 | 00:02:52 | 01:14:16 | ||
43 | KOWALSKA Agata | 10010 | CKLegal | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:49 | 01:14:18 | ||
44 | FLAGA Marta | 10008 | CKLegal | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:49 | 01:14:20 | ||
45 | CIUPKE Maciej | 10064 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:03:27 | 01:14:55 | |||
46 | ŁUKASIK Arkadiusz | 10076 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:03:28 | 01:14:55 | |||
47 | KUŹNIAR Agnieszka | 10041 | Paczka emenems | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:18 | 01:15:37 | ||
48 | MATEJA Kamila | 10042 | Paczka emenems | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:18 | 01:15:38 | ||
49 | STĘPIEŃ Agnieszka | 10045 | Paczka emenems | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:17 | 01:15:39 | ||
50 | MRÓZ Marcin | 10043 | Paczka emenems | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:19 | 01:15:40 | ||
51 | SMUSZ Robert | 10044 | Paczka emenems | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:02:18 | 01:15:43 | ||
52 | FOGIEL Anna | 10053 | Too Slow Too Furious | Open Masters Kobiet | 15:45 | 00:01:47 | 01:15:54 | ||
53 | BELCARZ Jakub | 10051 | Too Slow Too Furious | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:46 | 01:15:56 | ||
54 | DLUGOSZ Karolina | 10065 | Open Masters Kobiet | 15:45 | 00:01:47 | 01:16:00 | |||
55 | RZEPECKI Bartlomiej | 10054 | Too Slow Too Furious | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:47 | 01:16:01 | ||
56 | DURDIC Goran | 10052 | Too Slow Too Furious | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:47 | 01:16:02 | ||
57 | ZAWADOWICZ Jakub | 10098 | mój stary jest fanatykiem wędkarstwa | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:24 | 01:19:48 | ||
58 | ŻEMŁO Radosław | 10099 | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:02:23 | 01:19:49 | |||
59 | STRUZIK Anna | 10087 | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:26 | 01:19:49 | |||
60 | PIERZGALSKI Łukasz | 10081 | mój stary jest fanatykiem wędkarstwa | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:25 | 01:19:52 | ||
61 | TOMASZEWSKI Maciej | 10090 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:24 | 01:19:54 | |||
62 | SZOSTAK Justyna | 10107 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:26 | 01:20:03 | |||
63 | PODGÓRNI Przemysław | 10082 | mój stary jest fanatykiem wędkarstwa | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:25 | 01:20:08 | ||
64 | AUGUŚCIK Przemysław | 10102 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:14 | 01:21:46 | |||
65 | CIEŚLIK Mateusz | 10062 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:13 | 01:21:52 | |||
66 | CHMURA-KŁOS Natalia | 10061 | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:16 | 01:21:52 | |||
67 | ROSIŃSKA Karolina | 10020 | Flotman | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:13 | 01:21:53 | ||
68 | MASIAREK Maciej | 10079 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:11 | 01:21:59 | |||
69 | SATŁAWA Aleksandra | 10106 | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:07 | 01:22:07 | |||
70 | KUŚNIERUK Olga | 10104 | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:07 | 01:22:11 | |||
71 | ANTOSZ Monika | 10011 | dream team z PKO BP | Open Masters Kobiet | 15:45 | 00:02:04 | 01:25:03 | ||
72 | CIUPIŃSKA Katarzyna | 10063 | dream team z PKO BP | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:00 | 01:25:05 | ||
73 | STYCZEŃ Agnieszka | 10014 | dream team z PKO BP | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:02:05 | 01:25:06 | ||
74 | NAWOROL Konrad | 10012 | dream team z PKO BP | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:01 | 01:25:08 | ||
75 | OLIWA Agata | 10013 | dream team z PKO BP | Open Masters Kobiet | 15:45 | 00:02:01 | 01:25:08 | ||
76 | TOFILSKI Mateusz | 10050 | To Miał Być Żart by HATIMERIA | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:05 | 01:27:08 | ||
77 | MATRAS Piotr | 10048 | To Miał Być Żart by HATIMERIA | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:03 | 01:27:09 | ||
78 | CIOŚ Kamil | 10046 | To Miał Być Żart by HATIMERIA | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:07 | 01:27:20 | ||
79 | KUDRIASHOVA Nataliia | 10074 | Open Kobiet | 15:45 | 00:01:44 | 01:28:17 | |||
80 | VASYLENKO Margaryta | 10056 | Young Professionals | Open Kobiet | 15:45 | 00:01:44 | 01:28:19 | ||
81 | PODEDWORSKI Łukasz | 10049 | To Miał Być Żart by HATIMERIA | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:06 | 01:28:34 | ||
82 | BETKA Robert | 10055 | Young Professionals | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:46 | 01:28:44 | ||
83 | SIRUK Kateryna | 10024 | FMM&Friends from EPAM | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:14 | 01:29:28 | ||
84 | KOZLAK Michal | 10022 | FMM&Friends from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:15 | 01:29:32 | ||
85 | KIRYJCZUK Karolina | 10021 | FMM&Friends from EPAM | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:12 | 01:29:34 | ||
86 | LENIK Kamil | 10023 | FMM&Friends from EPAM | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:11 | 01:29:36 | ||
87 | ZADORA Adam | 10057 | Young Professionals | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:44 | 01:29:55 | ||
88 | BLAMOWSKA Agata | 10058 | White Collar Team | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:10 | 01:31:03 | ||
89 | SOKALSKA Magdalena | 10086 | White Collar Team | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:08 | 01:31:07 | ||
90 | KRZYWDZIAK Adam | 10073 | White Collar Team | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:09 | 01:31:08 | ||
91 | ZAKIELARZ Kinga | 10096 | White Collar Team | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:09 | 01:31:09 | ||
92 | KUTRA Magdalena | 10075 | White Collar Team | Open Kobiet | 15:45 | 00:02:10 | 01:31:12 | ||
93 | SZALA Piotr | 10019 | DSV Air&Sea | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:52 | 01:31:47 | ||
94 | SIUDA Jadwiga | 10018 | DSV Air&Sea | Open Masters Kobiet | 15:45 | 00:01:53 | 01:31:50 | ||
95 | SAK Rafał | 10017 | DSV Air&Sea | Open Masters Mężczyzn | 15:45 | 00:01:51 | 01:31:54 | ||
96 | HAVRYLENKO Vladyslav | 10069 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:54 | 01:37:17 | |||
97 | KOZIK Katarzyna | 10072 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:55 | 01:37:17 | |||
98 | WOŹNIAK Edyta | 10093 | Open Kobiet | 15:45 | 00:01:56 | 01:37:17 | |||
99 | MALEC Dorota | 10077 | Open Kobiet | 15:45 | 00:01:57 | 01:37:20 | |||
100 | ZARUSKI Aleksander | 10097 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:58 | 01:37:21 | |||
101 | BOUZOUITA Oussama | 10060 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:58 | 01:37:21 | |||
102 | NOWICKI Tomasz | 10080 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:00 | 01:37:21 | |||
103 | MARCZYK Michał | 10078 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:01:58 | 01:37:22 | |||
104 | BIELECH Anna | 10103 | Open Kobiet | 15:45 | 00:00:00 | 02:19:09 | |||
105 | SKAŁOŃ Robert | 10085 | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:00:00 | 02:19:10 | |||
106 | JARLACZYŃSKI Michał | 10101 | Wiosna Team | Open Mężczyzn | 15:45 | 00:02:06 |
Znaleziono 106 wynik(ów)