RUNMAGEDDON BIZNES SZLACHETNA PACZKA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-09-23
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
298
Wystartowało/ Started:
267
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
265
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 17:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TLAGA Krzysztof 4158MARKETPLANETOpen Mężczyzn1M 116:1500:30:24.9000:30:24.90 10:085.9
2SZYMAŃSKI Arkadiusz 4157MARKETPLANETOpen Mężczyzn2M 216:1500:32:04.8000:32:04.80+00:01:3910:415.6
3ZALAS Daniel 4081WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn3M 316:0000:34:23.7000:34:23.70+00:03:5811:275.2
4KRZYŻANOWSKI Tadeusz 4077WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn4M 416:0000:34:32.5000:34:32.50+00:04:0711:305.2
5MERCAN Mustafa 4277Open Kobiet1K 116:3000:37:12.8500:37:12.85+00:06:4712:244.8
6SEYDULLAYEV Muhammet 4286Open Mężczyzn5M 516:3000:37:13.2500:37:13.25+00:06:4812:244.8
7ZAREMBA Kacper 4159MARKETPLANETOpen Mężczyzn6M 616:1500:37:21.4000:37:21.40+00:06:5612:274.8
8KACZMARZYK Karol 4244HELPIKIOpen Mężczyzn7M 716:3000:37:46.1000:37:46.10+00:07:2112:354.8
9STACHOWICZ Marta 4248HELPIKIOpen Kobiet2K 216:3000:37:46.5500:37:46.55+00:07:2112:354.8
10KASKA Natalia 4072WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet3K 316:0000:37:51.9000:37:51.90+00:07:2712:374.8
11BERECKI Jarek 4195Open Mężczyzn8M 816:1500:37:53.0000:37:53.00+00:07:2812:374.8
12JÓŹWIK Konrad 4156MARKETPLANETOpen Mężczyzn9M 916:1500:39:51.8500:39:51.85+00:09:2613:174.5
13MADEJ Michał 4212Open Mężczyzn10M 1016:1500:39:58.1000:39:58.10+00:09:3313:194.5
14ROMEJKO Dariusz 4057OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Masters Mężczyzn1M 1116:0000:40:10.8000:40:10.80+00:09:4513:234.5
15SKŁADANEK Zuzanna 4058OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Kobiet4K 416:0000:40:24.3500:40:24.35+00:09:5913:284.5
16WILCZYŃSKI Maksymilian 4060OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Mężczyzn11M 1216:0000:40:36.7000:40:36.70+00:10:1113:324.4
17WILCZYŃSKI Mariusz 4061OSTRÓW BIEGA & LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W OSTROWI MAZOWIECKIEJOpen Masters Mężczyzn2M 1316:0000:40:38.5000:40:38.50+00:10:1313:324.4
18CYMER Radosław 4197Open Mężczyzn12M 1416:1500:41:03.2500:41:03.25+00:10:3813:414.4
19MROZIK Maciej 4216Open Masters Mężczyzn3M 1516:1500:41:22.8000:41:22.80+00:10:5713:474.4
20GRUSZCZYNSKI Rafal 4205Open Masters Mężczyzn4M 1616:1500:41:40.3000:41:40.30+00:11:1513:534.3
21RŻYSKO Katarzyna 4284Open Kobiet5K 516:3000:42:51.0000:42:51.00+00:12:2614:174.2
22ERTAS Serdar 4274Open Mężczyzn13M 1716:3000:42:51.8000:42:51.80+00:12:2614:174.2
23GAJOWNIK Grzegorz 4154MARKETPLANETOpen Mężczyzn14M 1816:0000:43:17.7000:43:17.70+00:12:5214:254.2
24BOROWSKA Aleksandra 4196Open Kobiet6K 616:1500:44:02.0000:44:02.00+00:13:3714:404.1
25SZYMCZAK Karolina 4147KARMARUNOpen Kobiet7K 716:1500:44:16.8000:44:16.80+00:13:5114:454.1
26PANUFNIK Adam 4146KARMARUNOpen Mężczyzn15M 1916:1500:44:16.9500:44:16.95+00:13:5214:454.1
27KIERSKA Krystyna 4144KARMARUNOpen Kobiet8K 816:1500:44:17.1000:44:17.10+00:13:5214:454.1
28KOSIŃSKI Paweł 4145KARMARUNOpen Mężczyzn16M 2016:1500:44:17.4500:44:17.45+00:13:5214:454.1
29GAJOWNIK Radosław 4047MARKETPLANETOpen Mężczyzn17M 2116:0000:44:42.5500:44:42.55+00:14:1714:544
30BIELAK Marcin 4045MARKETPLANETOpen Mężczyzn18M 2216:0000:44:44.9500:44:44.95+00:14:2014:544
31JAROŃ Łukasz 4155MARKETPLANETOpen Mężczyzn19M 2316:0000:44:46.4000:44:46.40+00:14:2114:554
32GAJOWNIK Łukasz 4046MARKETPLANETOpen Mężczyzn20M 2416:0000:44:48.2000:44:48.20+00:14:2314:564
33WNUK Sylwia 4065THALESOpen Kobiet9K 916:0000:45:45.6000:45:45.60+00:15:2015:153.9
34ŻARNOCH Marcin 4066THALESOpen Mężczyzn21M 2516:0000:45:47.5000:45:47.50+00:15:2215:153.9
35BRUSIŁO Bartosz 4171PEPSICO PLANNING TIGERSOpen Mężczyzn22M 2616:1500:46:24.2500:46:24.25+00:15:5915:283.9
36LUKASIK Filip 4172PEPSICO PLANNING TIGERSOpen Masters Mężczyzn5M 2716:1500:46:24.7500:46:24.75+00:15:5915:283.9
37NIEWADZIŁ Robert 4173PEPSICO PLANNING TIGERSOpen Masters Mężczyzn6M 2816:1500:46:24.8000:46:24.80+00:15:5915:283.9
38WALCZAK Rafal 4174PEPSICO PLANNING TIGERSOpen Masters Mężczyzn7M 2916:1500:46:25.3500:46:25.35+00:16:0015:283.9
39POKUSIŃSKI Bartłomiej 4296PEPSICO PLANNING TIGERSOpen Mężczyzn23M 3016:1500:46:25.4000:46:25.40+00:16:0015:283.9
40LECH Maciej 4300DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn24M 3116:0000:47:22.5500:47:22.55+00:16:5715:473.8
41KAŁUŻA Adam 4130DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn25M 3216:0000:47:22.6000:47:22.60+00:16:5715:473.8
42JAŁMUŻNY Oskar 4129DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn26M 3316:0000:47:22.6000:47:22.60+00:16:5715:473.8
43SOSZYŃSKI Robert 4132DHL TEAM ŁÓDŹOpen Mężczyzn27M 3416:0000:47:22.8500:47:22.85+00:16:5715:473.8
44ICKIEWICZ Anna 4128DHL TEAM ŁÓDŹOpen Masters Kobiet1K 1016:0000:47:23.0500:47:23.05+00:16:5815:473.8
45GULER Abdullah 4275Open Mężczyzn28M 3516:3000:48:00.9500:48:00.95+00:17:3616:003.8
46SURDY Adam 4294Open Mężczyzn29M 3616:1500:48:22.4000:48:22.40+00:17:5716:073.7
47- - 4298  116:1500:48:22.4000:48:22.40+00:17:5716:073.7
48KUŹMA Dariusz 4290Open Masters Mężczyzn8M 3716:1500:48:22.7000:48:22.70+00:17:5716:073.7
49SOBIERAJ Lech 4293Open Mężczyzn30M 3816:1500:48:22.9500:48:22.95+00:17:5816:073.7
50DURAKKIEWICZ Patrycja 4289Open Kobiet10K 1116:1500:48:23.1500:48:23.15+00:17:5816:073.7
51CELIK Mehmet 4272Open Mężczyzn31M 3916:3000:48:23.6000:48:23.60+00:17:5816:073.7
52SEYDULLAYEV Islam 4285Open Mężczyzn32M 4016:3000:48:47.8000:48:47.80+00:18:2216:153.7
53STANECKI Piotr 4056MURRELEKTRONIK PLOpen Mężczyzn33M 4116:0000:48:50.7000:48:50.70+00:18:2516:163.7
54BRODZIAK Aneta 4053MURRELEKTRONIK PLOpen Kobiet11K 1216:0000:48:50.7000:48:50.70+00:18:2516:163.7
55GOŁĘBIOWSKI Kazimierz 4054MURRELEKTRONIK PLOpen Masters Mężczyzn9M 4216:0000:48:50.9500:48:50.95+00:18:2616:163.7
56PECA Katarzyna 4055MURRELEKTRONIK PLOpen Kobiet12K 1316:0000:48:51.5000:48:51.50+00:18:2616:173.7
57COSKUNGONUL Onder Ersel 4273Open Mężczyzn34M 4316:3000:49:39.6000:49:39.60+00:19:1416:333.6
58PIENIĄŻEK Przemysław 4108Open Mężczyzn35M 4416:0000:50:14.0000:50:14.00+00:19:4916:443.6
59PĘDZICH Anna 4107Open Kobiet13K 1416:0000:50:14.2000:50:14.20+00:19:4916:443.6
60SZOPLIK Kasia 4114Open Kobiet14K 1516:0000:50:14.2000:50:14.20+00:19:4916:443.6
61KRAJEWSKI Bartłomiej 4103Open Mężczyzn36M 4516:0000:50:14.2500:50:14.25+00:19:4916:443.6
62ZALEWSKI Daniel 4119Open Mężczyzn37M 4616:0000:50:14.3000:50:14.30+00:19:4916:443.6
63KARDEL Wojciech 4140GLEEDSOpen Mężczyzn38M 4716:1500:50:51.3000:50:51.30+00:20:2616:573.5
64OSTROWSKI Michał 4218Open Mężczyzn39M 4816:1500:50:51.4500:50:51.45+00:20:2616:573.5
65MATUSZEWSKI Maciej 4141GLEEDSOpen Mężczyzn40M 4916:1500:50:51.6000:50:51.60+00:20:2616:573.5
66STRÓŻYŃSKI Piotr 4267PROGRAFSG TEAMOpen Masters Mężczyzn10M 5016:3000:50:51.9000:50:51.90+00:20:2716:573.5
67STACHURSKA Agnieszka 4266PROGRAFSG TEAMOpen Masters Kobiet2K 1616:3000:51:11.0000:51:11.00+00:20:4617:033.5
68SZULKOWSKI Jakub 4230Open Mężczyzn41M 5116:1500:52:03.9500:52:03.95+00:21:3917:213.5
69POLIŃSKA Agnieszka 4223Open Kobiet15K 1716:1500:52:03.9500:52:03.95+00:21:3917:213.5
70OZGEN Erhan 4281Open Mężczyzn42M 5216:3000:52:07.5000:52:07.50+00:21:4217:223.5
71MAJEWSKI Jacek 4213Open Masters Mężczyzn11M 5316:0000:52:23.8500:52:23.85+00:21:5817:273.4
72KLAWITTER Olga 4099Open Kobiet16K 1816:0000:52:27.5500:52:27.55+00:22:0217:293.4
73ROGUSKA Katarzyna 4109Open Kobiet17K 1916:0000:52:28.8500:52:28.85+00:22:0317:293.4
74WIŚNIOCH Paulina 4038GIVTEAMOpen Kobiet18K 2016:0000:52:56.1000:52:56.10+00:22:3117:383.4
75POZARZYCKA Kasia 4262PROGRAFSG TEAMOpen Masters Kobiet3K 2116:3000:53:37.1500:53:37.15+00:23:1217:523.4
76HORTYŃSKI Adrian 4165PEPSICO MŁODE WILKIOpen Mężczyzn43M 5416:1500:53:25.5500:54:13.45+00:23:4817:483.4
77DZIENISZEWSKI Kamil 4126DAFTCODEOpen Mężczyzn44M 5516:1500:54:17.2500:54:17.25+00:23:5218:053.3
78PRZYWARTY Adam 4224Open Mężczyzn45M 5616:1500:54:17.6000:54:17.60+00:23:5218:053.3
79HALICKI Arkadiusz 4127DAFTCODEOpen Mężczyzn46M 5716:1500:54:18.1000:54:18.10+00:23:5318:063.3
80WIŚNIEWSKA Weronika 4234Open Kobiet19K 2216:1500:54:24.7500:54:24.75+00:23:5918:083.3
81WIŚNIEWSKI Michał 4235Open Mężczyzn47M 5816:1500:54:24.8000:54:24.80+00:23:5918:083.3
82BAGROWSKA Agata 4254PROGRAFSG TEAMOpen Kobiet20K 2316:3000:54:39.3000:54:39.30+00:24:1418:133.3
83NADOLNY Kamil 4280Open Mężczyzn48M 5916:3000:54:39.7000:54:39.70+00:24:1418:133.3
84NAPIÓRKOWSKI Kamil 4167PEPSICO MŁODE WILKIOpen Mężczyzn49M 6016:1500:56:09.5000:56:09.50+00:25:4418:433.2
85KRZYŻANOWSKI Przemysław 4104Open Mężczyzn50M 6116:0000:56:19.2500:56:19.25+00:25:5418:463.2
86DĄBROWSKI Kamil 4088Open Mężczyzn51M 6216:0000:56:19.7000:56:19.70+00:25:5418:463.2
87FORNAGIEL Damian 4092Open Mężczyzn52M 6316:0000:56:21.3500:56:21.35+00:25:5618:473.2
88JANKOWSKI Maciej 4096Open Mężczyzn53M 6416:0000:56:21.8500:56:21.85+00:25:5618:473.2
89KARP Ireneusz 4097Open Mężczyzn54M 6516:0000:56:22.2000:56:22.20+00:25:5718:473.2
90SZAFRAŃSKI Tomasz 4035GIVTEAMOpen Mężczyzn55M 6616:0000:56:26.5500:56:26.55+00:26:0118:483.2
91MORAWSKI Jakub 4032GIVTEAMOpen Mężczyzn56M 6716:0000:56:26.5500:56:26.55+00:26:0118:483.2
92ZBOROWSKI Bartosz 4040GIVTEAMOpen Mężczyzn57M 6816:0000:56:26.6500:56:26.65+00:26:0118:483.2
93KAWIŃSKI Oskar 4031GIVTEAMOpen Mężczyzn58M 6916:0000:56:26.6500:56:26.65+00:26:0118:483.2
94SZEMIK Dawid 4036GIVTEAMOpen Mężczyzn59M 7016:0000:56:26.8000:56:26.80+00:26:0118:483.2
95RUTKOWSKA Karolina 4034GIVTEAMOpen Kobiet21K 2416:0000:56:26.9000:56:26.90+00:26:0218:483.2
96BIAŁKOWSKI Eryk 4027GIVTEAMOpen Mężczyzn60M 7116:0000:56:27.2000:56:27.20+00:26:0218:493.2
97HASSAN Daniel 4030GIVTEAMOpen Mężczyzn61M 7216:0000:56:27.4000:56:27.40+00:26:0218:493.2
98POGODA Agnieszka 4033GIVTEAMOpen Kobiet22K 2516:0000:56:27.6000:56:27.60+00:26:0218:493.2
99TKACZ Marcin 4115Open Mężczyzn62M 7316:0000:57:14.8000:57:14.80+00:26:4919:043.1
100FOKT Anna 4091Open Kobiet23K 2616:0000:57:15.1500:57:15.15+00:26:5019:053.1
101KOZAK Joanna 4101Open Kobiet24K 2716:0000:57:15.4500:57:15.45+00:26:5019:053.1
102KOZICKI Jędrzej 4102Open Mężczyzn63M 7416:0000:57:15.7500:57:15.75+00:26:5019:053.1
103MICKUNAS Barbara 4106Open Masters Kobiet4K 2816:0000:57:16.0000:57:16.00+00:26:5119:053.1
104DOMAŃSKA Justyna 4089Open Kobiet25K 2916:0000:57:16.0000:57:16.00+00:26:5119:053.1
105CABRAL Pedro 4086Open Mężczyzn64M 7516:0000:57:16.2500:57:16.25+00:26:5119:053.1
106BIREK Jakub 4085Open Mężczyzn65M 7616:0000:57:16.6000:57:16.60+00:26:5119:053.1
107PIECHA Łukasz 4220Open Mężczyzn66M 7716:1500:57:20.1500:57:20.15+00:26:5519:063.1
108MALCHAREK Magdalena 4214Open Masters Kobiet5K 3016:1500:57:20.1500:57:20.15+00:26:5519:063.1
109PISZCZOROWICZ Włodzimierz 4222Open Mężczyzn67M 7816:1500:57:20.4500:57:20.45+00:26:5519:063.1
110PESTKA Izabela 4219Open Kobiet26K 3116:1500:57:20.5000:57:20.50+00:26:5519:063.1
111DOMAŃSKA Anna 4199Open Kobiet27K 3216:1500:57:20.6000:57:20.60+00:26:5519:063.1
112BAR Łukasz 4269QUALITY OVER SPEEDOpen Mężczyzn68M 7916:3000:57:44.3500:57:44.35+00:27:1919:143.1
113OCHOCKI Piotr 4270QUALITY OVER SPEEDOpen Mężczyzn69M 8016:3000:57:44.3500:57:44.35+00:27:1919:143.1
114POTEMPSKI Szymon 4271QUALITY OVER SPEEDOpen Mężczyzn70M 8116:3000:57:44.3500:57:44.35+00:27:1919:143.1
115CHODOWSKI Łukasz 4257PROGRAFSG TEAMOpen Mężczyzn71M 8216:3000:58:12.0500:58:12.05+00:27:4719:243.1
116PASINSKI Piotr 4261PROGRAFSG TEAMOpen Mężczyzn72M 8316:3000:58:13.6500:58:13.65+00:27:4819:243.1
117LEPAK Tomasz 4259PROGRAFSG TEAMOpen Mężczyzn73M 8416:3000:58:14.0000:58:14.00+00:27:4919:243.1
118BARANOWSKA Ewelina 4255PROGRAFSG TEAMOpen Kobiet28K 3316:3000:58:16.4500:58:16.45+00:27:5119:253.1
119- - 4252  216:3000:58:16.5000:58:16.50+00:27:5119:253.1
120ZIĘTEK Patrycja 4164PEPSICO HORECA TEAMOpen Kobiet29K 3416:3000:58:17.5000:58:17.50+00:27:5219:253.1
121MOŃKO Kamil 4260PROGRAFSG TEAMOpen Mężczyzn74M 8516:3000:58:18.6500:58:18.65+00:27:5319:263.1
122BORETSKA Svitlana 4256PROGRAFSG TEAMOpen Masters Kobiet6K 3516:3000:58:20.6000:58:20.60+00:27:5519:263.1
123POZARZYCKI Jacek 4263PROGRAFSG TEAMOpen Masters Mężczyzn12M 8616:3000:58:20.8000:58:20.80+00:27:5519:263.1
124ŚCIEGIENKO Agata 4026GENICOREOpen Kobiet30K 3616:0000:58:25.3000:58:25.30+00:28:0019:283.1
125GAŁĄZKA Natalia 4023GENICOREOpen Kobiet31K 3716:0000:58:25.3500:58:25.35+00:28:0019:283.1
126KOZIOŁ Krzysztof 4024GENICOREOpen Mężczyzn75M 8716:0000:58:25.4000:58:25.40+00:28:0019:283.1
127BORKOWSKA Kasia 4022GENICOREOpen Kobiet32K 3816:0000:58:25.6500:58:25.65+00:28:0019:283.1
128GAŁACH Łukasz 4202Open Mężczyzn76M 8816:1500:58:55.4000:58:55.40+00:28:3019:383.1
129KHYTSKYI Volodymyr 4208Open Mężczyzn77M 8916:1500:58:55.6000:58:55.60+00:28:3019:383.1
130BAĆKOWSKI Mateusz 4067WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn78M 9016:0000:59:11.7500:59:11.75+00:28:4619:433
131PIOTROWSKA Paulina 4078WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet33K 3916:0000:59:11.8000:59:11.80+00:28:4619:433
132KIJO Weronika 4073WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet34K 4016:0000:59:17.9500:59:17.95+00:28:5319:453
133MURAWSKI Filip 4051MONDI SOLECOpen Mężczyzn79M 9116:0000:59:54.3000:59:54.30+00:29:2919:583
134BOCHNA Kamila 4048MONDI SOLECOpen Kobiet35K 4116:0000:59:54.3000:59:54.30+00:29:2919:583
135WENCŁAWIAK Kamil 4052MONDI SOLECOpen Mężczyzn80M 9216:0000:59:54.4000:59:54.40+00:29:2919:583
136KOBAK Dominika 4049MONDI SOLECOpen Kobiet36K 4216:0000:59:54.4500:59:54.45+00:29:2919:583
137MAZIARZ Michał 4050MONDI SOLECOpen Mężczyzn81M 9316:0000:59:54.7500:59:54.75+00:29:2919:583
138CUDNIK Agnieszka 4041JANUSZE OUTSOURCINGUOpen Kobiet37K 4316:0001:00:37.1001:00:37.10+00:30:1220:123
139TWOREK Bożena 4044JANUSZE OUTSOURCINGUOpen Kobiet38K 4416:0001:00:37.1501:00:37.15+00:30:1220:123
140HULEWSKI Artur 4297Open Mężczyzn82M 9416:0001:00:37.1501:00:37.15+00:30:1220:123
141STELMACH Filip 4043JANUSZE OUTSOURCINGUOpen Mężczyzn83M 9516:0001:00:37.2001:00:37.20+00:30:1220:123
142SZULAKOWSKI Grzegorz 4169PEPSICO MŁODE WILKIOpen Mężczyzn84M 9616:1501:01:27.5001:01:27.50+00:31:0220:292.9
143MŁYNARCZUK Kamil 4166PEPSICO MŁODE WILKIOpen Mężczyzn85M 9716:1501:01:28.6501:01:28.65+00:31:0320:292.9
144NAWOTCZYŃSKI Damian 4168PEPSICO MŁODE WILKIOpen Mężczyzn86M 9816:1501:01:29.4001:01:29.40+00:31:0420:292.9
145WOLAK Nina 4237Open Kobiet39K 4516:1501:01:31.3001:01:31.30+00:31:0620:302.9
146WRÓBLEWSKI Paweł 4238Open Masters Mężczyzn13M 9916:1501:02:10.4001:02:10.40+00:31:4520:432.9
147WÓJCIK Łukasz 4236Open Mężczyzn87M 10016:1501:02:10.5001:02:10.50+00:31:4520:432.9
148GUZOWSKI Michał 4206Open Mężczyzn88M 10116:1501:02:10.7501:02:10.75+00:31:4520:432.9
149KURKOWSKI Waldemar 4211Open Mężczyzn89M 10216:1501:02:10.8001:02:10.80+00:31:4520:432.9
150SOŁTYS Paweł 4228Open Mężczyzn90M 10316:1501:03:49.8001:03:49.80+00:33:2421:162.8
151GORZELAK Magdalena 4071WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet40K 4616:0001:04:19.2501:04:19.25+00:33:5421:262.8
152KOSIK Ewa 4075WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet41K 4716:0001:04:19.9001:04:19.90+00:33:5521:262.8
153KURYLKO Margarita 4016ECO WARRIORSOpen Kobiet42K 4816:0001:04:20.3501:04:20.35+00:33:5521:262.8
154KOSIK Maciej 4076WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn91M 10416:0001:04:20.3501:04:20.35+00:33:5521:262.8
155ZAMRZYCKI Tomasz 4011DIGITAL MUDNESSOpen Mężczyzn92M 10516:0001:04:20.3501:04:20.35+00:33:5521:262.8
156KWIECIEN Julia 4008DIGITAL MUDNESSOpen Kobiet43K 4916:0001:04:20.4501:04:20.45+00:33:5521:262.8
157TOUCHAIS Guillaume 4116Open Mężczyzn93M 10616:0001:04:20.5001:04:20.50+00:33:5521:262.8
158KROCZEWSKA Klaudia 4015ECO WARRIORSOpen Kobiet44K 5016:0001:04:20.6001:04:20.60+00:33:5521:262.8
159RODRIGUEZ-MEJIA Aday 4010DIGITAL MUDNESSOpen Mężczyzn94M 10716:0001:04:20.6001:04:20.60+00:33:5521:262.8
160GARCIA David 4007DIGITAL MUDNESSOpen Mężczyzn95M 10816:0001:04:20.7001:04:20.70+00:33:5521:262.8
161COCIANI Joël 4014ECO WARRIORSOpen Mężczyzn96M 10916:0001:04:20.7001:04:20.70+00:33:5521:262.8
162MACHNOWSKA Katarzyna 4009DIGITAL MUDNESSOpen Kobiet45K 5116:0001:04:20.8001:04:20.80+00:33:5521:262.8
163BIGET Leopold 4013ECO WARRIORSOpen Mężczyzn97M 11016:0001:04:20.9001:04:20.90+00:33:5621:262.8
164SOBIESZEK Agnieszka 4265PROGRAFSG TEAMOpen Kobiet46K 5216:3001:04:35.8501:04:35.85+00:34:1021:312.8
165RUSIN Krzysztof 4226Open Mężczyzn98M 11116:1501:04:50.1501:04:50.15+00:34:2521:362.8
166DZIERUK Sebastian 4200Open Mężczyzn99M 11216:1501:04:50.2001:04:50.20+00:34:2521:362.8
167SZOPA Izabela 4229Open Kobiet47K 5316:1501:04:50.2501:04:50.25+00:34:2521:362.8
168ROMANIUK Kamil 4225Open Mężczyzn100M 11316:1501:04:50.2501:04:50.25+00:34:2521:362.8
169OCIMEK Wioletta 4217Open Kobiet48K 5416:1501:04:50.4501:04:50.45+00:34:2521:362.8
170RUSIN Żaneta 4227Open Kobiet49K 5516:1501:04:50.5001:04:50.50+00:34:2521:362.8
171KUBUJ Sebastian 4210Open Mężczyzn101M 11416:1501:04:50.5501:04:50.55+00:34:2521:362.8
172PIEŃKOWSKI Grzesiek 4221Open Mężczyzn102M 11516:1501:05:14.5001:05:14.50+00:34:4921:442.8
173CZOKAJŁO Michał 4198Open Mężczyzn103M 11616:1501:05:15.1501:05:15.15+00:34:5021:452.8
174TOMCZYK Tomasz 4233Open Mężczyzn104M 11716:1501:05:15.3001:05:15.30+00:34:5021:452.8
175IWANIEC Daniel 4207Open Mężczyzn105M 11816:1501:05:16.0001:05:16.00+00:34:5121:452.8
176SZWARC Damian 4232Open Mężczyzn106M 11916:1501:05:18.5001:05:18.50+00:34:5321:462.8
177KŁOS Marcin 4177SAPIĄCE LWYOpen Mężczyzn107M 12016:1501:05:56.4001:05:56.40+00:35:3121:582.7
178BERKOWICZ Mateusz 4175SAPIĄCE LWYOpen Mężczyzn108M 12116:1501:05:56.5001:05:56.50+00:35:3121:582.7
179KRYSIAK Magdalena 4178SAPIĄCE LWYOpen Kobiet50K 5616:1501:05:56.6501:05:56.65+00:35:3121:582.7
180KALICIŃSKI Tomasz 4176SAPIĄCE LWYOpen Mężczyzn109M 12216:1501:05:56.8001:05:56.80+00:35:3121:582.7
181 4131  301:05:50.4501:05:59.70+00:35:3421:562.7
182GÓRNIK Monika 4070WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet51K 5716:0001:06:06.9501:06:06.95+00:35:4222:022.7
183TABER Karolina 4080WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet52K 5816:0001:06:34.6001:06:34.60+00:36:0922:112.7
184STACHYRA Ewelina 4079WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Kobiet53K 5916:0001:06:34.9001:06:34.90+00:36:1022:112.7
185KORCZAK Wojciech 4074WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn110M 12316:0001:06:37.8501:06:37.85+00:36:1222:122.7
186FRANKOWSKI Radosław 4069WECO-TRAVEL ENRICHERSOpen Mężczyzn111M 12416:0001:06:37.9501:06:37.95+00:36:1322:122.7
187BAGIEŃSKI Bartosz 4012DMS DREAM TEAMOpen Mężczyzn112M 12516:1501:07:11.4001:07:11.40+00:36:4622:232.7
188ROSZKOWSKA Magdalena 4161PEPSICO HORECA TEAMOpen Kobiet54K 6016:1501:07:11.5001:07:11.50+00:36:4622:232.7
189WOJCIECHOWSKI Cezary 4163PEPSICO HORECA TEAMOpen Mężczyzn113M 12616:1501:07:12.0001:07:12.00+00:36:4722:242.7
190WISZOWATY Asia 4162PEPSICO HORECA TEAMOpen Kobiet55K 6116:1501:07:12.1001:07:12.10+00:36:4722:242.7
191KAWALEC Tomasz 4160PEPSICO HORECA TEAMOpen Mężczyzn114M 12716:1501:07:12.6001:07:12.60+00:36:4722:242.7
192HRYCKIEWICZ-WIERZBICKA Agnieszka 4122AGFA NVOpen Masters Kobiet7K 6216:1501:08:33.0501:08:33.05+00:38:0822:512.6
193MARCZEWSKA Zofia 4123AGFA NVOpen Kobiet56K 6316:1501:08:33.2501:08:33.25+00:38:0822:512.6
194VISSER Erik 4125AGFA NVOpen Mężczyzn115M 12816:1501:08:33.8501:08:33.85+00:38:0822:512.6
195BOGDANSKA Beata 4121AGFA NVOpen Masters Kobiet8K 6416:1501:08:33.8501:08:33.85+00:38:0822:512.6
196BIAŁOWOLSKI Krystian 4083Open Mężczyzn116M 12916:0001:09:00.4001:09:00.40+00:38:3523:002.6
197ATKONIS Olga 4062THALESOpen Kobiet57K 6516:0001:09:08.0501:09:08.05+00:38:4323:022.6
198BARTOSIEWICZ Andrzej 4082Open Masters Mężczyzn14M 13016:0001:09:08.2001:09:08.20+00:38:4323:022.6
199BIAŁOWOLSKI Konstanty 4063THALESOpen Mężczyzn117M 13116:0001:09:08.2001:09:08.20+00:38:4323:022.6
200KOWALSKA Karolina 4100Open Kobiet58K 6616:0001:09:08.3501:09:08.35+00:38:4323:022.6
201DUBIŃSKI Maciej 4064THALESOpen Mężczyzn118M 13216:0001:09:08.3501:09:08.35+00:38:4323:022.6
202WÓJCIK Damian 4118Open Masters Mężczyzn15M 13316:0001:09:08.4501:09:08.45+00:38:4323:022.6
203GRZYWACZEWSKA Urszula 4094Open Masters Kobiet9K 6716:0001:09:08.4501:09:08.45+00:38:4323:022.6
204GOGACZ Monika 4204Open Kobiet59K 6816:1501:09:42.0501:09:51.70+00:39:2623:142.6
205URBAN Małgorzata 4139EPP WARSZAWAOpen Kobiet60K 6916:1501:10:16.1001:10:16.10+00:39:5123:252.6
206NAZARUK Magdalena 4137EPP WARSZAWAOpen Kobiet61K 7016:1501:10:16.2001:10:16.20+00:39:5123:252.6
207WĘŻYK Paweł 4136EPP KIELCEOpen Masters Mężczyzn16M 13416:1501:10:16.2001:10:16.20+00:39:5123:252.6
208GIL Mateusz 4133EPP KIELCEOpen Mężczyzn119M 13516:1501:10:16.3501:10:16.35+00:39:5123:252.6
209ZĄBEK Sabina 4240EPP KIELCEOpen Kobiet62K 7116:1501:10:16.4501:10:16.45+00:39:5123:252.6
210STĘPLEWSKA Paulina 4135EPP KIELCEOpen Kobiet63K 7216:1501:10:16.6501:10:16.65+00:39:5123:252.6
211SKOMRA Barbara 4138EPP WARSZAWAOpen Masters Kobiet10K 7316:1501:10:17.2001:10:17.20+00:39:5223:252.6
212SZAŁKUCKA Karolina 4020FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Kobiet64K 7416:0001:10:58.8501:10:58.85+00:40:3323:392.5
213GRONCZEWSKI Daniel 4018FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn120M 13616:0001:10:58.9001:10:58.90+00:40:3423:392.5
214SZYMBORSKI Andrzej 4021FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn121M 13716:0001:10:59.2001:10:59.20+00:40:3423:392.5
215GARCIA Dan 4017FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn122M 13816:0001:10:59.3501:10:59.35+00:40:3423:392.5
216ŚLĘCZKOWSKI Błażej 4019FUJITSU RUNNING TEAM LODZOpen Mężczyzn123M 13916:0001:11:11.5501:11:11.55+00:40:4623:432.5
217SOWA Artur 4134EPP KIELCEOpen Mężczyzn124M 14016:1501:11:14.6001:11:14.60+00:40:4923:442.5
218GŁADKOWSKA Maria 4203Open Kobiet65K 7516:0001:11:32.1501:11:32.15+00:41:0723:502.5
219RUSZYŃSKA Dorota 4110Open Kobiet66K 7616:0001:11:32.1501:11:32.15+00:41:0723:502.5
220SOKOŁOWSKA Barbara 4111Open Kobiet67K 7716:0001:11:32.4001:11:32.40+00:41:0723:502.5
221BILIŃSKI Łukasz 4084Open Mężczyzn125M 14116:0001:11:32.5501:11:32.55+00:41:0723:502.5
222MARTINS Tânia 4215Open Kobiet68K 7816:0001:11:32.6001:11:32.60+00:41:0723:502.5
223ŚWIĄTEK Angelina 4112Open Kobiet69K 7916:0001:11:32.6001:11:32.60+00:41:0723:502.5
224KOWALSKA Magdalena 4209Open Kobiet70K 8016:0001:11:32.6001:11:32.60+00:41:0723:502.5
225ZOTOVA Tetiana 4242Open Kobiet71K 8116:0001:11:32.6501:11:32.65+00:41:0723:502.5
226FIOŁEK Ewelina 4201Open Kobiet72K 8216:0001:11:32.7001:11:32.70+00:41:0723:502.5
227ISKOROSTINSKIJ Stanisław 4095Open Mężczyzn126M 14216:0001:11:32.9501:11:32.95+00:41:0823:502.5
228PRUKOP Róża 4152ŁÓDZCY REBELIANCIOpen Kobiet73K 8316:1501:12:20.2001:12:20.20+00:41:5524:062.5
229SAKTURA Artur 4153ŁÓDZCY REBELIANCIOpen Mężczyzn127M 14316:1501:12:20.4001:12:20.40+00:41:5524:062.5
230JANKOWSKA Nina 4148ŁÓDZCY REBELIANCIOpen Kobiet74K 8416:1501:12:20.4001:12:20.40+00:41:5524:062.5
231KOWACKA Magdalena 4150ŁÓDZCY REBELIANCIOpen Kobiet75K 8516:1501:12:20.5001:12:20.50+00:41:5524:062.5
232LESISZ Barbara 4151ŁÓDZCY REBELIANCIOpen Kobiet76K 8616:1501:12:20.6001:12:20.60+00:41:5524:062.5
233JANKOWSKI Sebastian 4149ŁÓDZCY REBELIANCIOpen Mężczyzn128M 14416:1501:12:20.6001:12:20.60+00:41:5524:062.5
234BOMBA Damian 4295Open Mężczyzn129M 14516:1501:12:20.6501:12:20.65+00:41:5524:062.5
235- - 4292  416:1501:12:20.7001:12:20.70+00:41:5524:062.5
236WAGEMANS Martijn 4005DAKEAOpen Mężczyzn130M 14616:0001:14:03.9001:14:03.90+00:43:3924:412.4
237CZERNIC Piotr 4087Open Mężczyzn131M 14716:0001:14:04.1501:14:04.15+00:43:3924:412.4
238ZIÓŁEK Kornelia 4006DAKEAOpen Kobiet77K 8716:0001:14:04.4001:14:04.40+00:43:3924:412.4
239KULIŃSKI Wojciech 4002DAKEAOpen Masters Mężczyzn17M 14816:0001:14:04.5001:14:04.50+00:43:3924:412.4
240TALAKVADZE Giorgi 4004DAKEAOpen Mężczyzn132M 14916:0001:14:04.6001:14:04.60+00:43:3924:412.4
241DOLTA Ecaterina 4001DAKEAOpen Kobiet78K 8816:0001:14:04.8001:14:04.80+00:43:3924:412.4
242RYPIŃSKI Rafał 4283Open Mężczyzn133M 15016:3001:14:05.0001:14:05.00+00:43:4024:412.4
243LEWANDOWSKI Piotr 4003DAKEAOpen Mężczyzn134M 15116:0001:14:05.3001:14:05.30+00:43:4024:412.4
244KAŹMIERCZAK Ryszard 4098Open Masters Mężczyzn18M 15216:0001:14:05.8501:14:05.85+00:43:4024:412.4
245MICHALSKA Paula Maria 4278Open Masters Kobiet11K 8916:3001:14:06.5501:14:06.55+00:43:4124:422.4
246ŚLUSARCZYK Edyta 4287Open Kobiet79K 9016:3001:14:07.5001:14:07.50+00:43:4224:422.4
247POPKOWICZ Mariusz 4282Open Mężczyzn135M 15316:3001:14:08.5001:14:08.50+00:43:4324:422.4
248NOWICKA Ewelina 4245HELPIKIOpen Kobiet80K 9116:3001:16:34.8501:16:34.85+00:46:0925:312.4
249RYLSKA Sandra 4246HELPIKIOpen Kobiet81K 9216:3001:16:34.8501:16:34.85+00:46:0925:312.4
250WALCZAK Katarzyna 4251HELPIKIOpen Masters Kobiet12K 9316:3001:16:35.2001:16:35.20+00:46:1025:312.4
251BADOWSKA Anna 4243HELPIKIOpen Kobiet82K 9416:3001:16:35.4501:16:35.45+00:46:1025:312.4
252WOŹNIAK Daniel 4253HELPIKIOpen Mężczyzn136M 15416:3001:16:35.6501:16:35.65+00:46:1025:312.4
253WISNIEWSKA Aneta 4299HELPIKIOpen Masters Kobiet13K 9516:3001:16:36.3001:16:36.30+00:46:1125:322.3
254SASIN Iwona 4247HELPIKIOpen Kobiet83K 9616:3001:16:37.1001:16:37.10+00:46:1225:322.3
255KATARZYNA Katarzyna 4186SPEAK UP, ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ I PRODUKTEMOpen Kobiet84K 9716:1501:20:27.8501:20:27.85+00:50:0226:492.2
256GOLAN Karolina 4188SPEAK UP, SZKOŁA I ZARZĄDOpen Kobiet85K 9816:1501:20:28.3501:20:28.35+00:50:0326:492.2
257SITKOWSKI Pawel 4183SPEAK UP OBSŁUGA KLIENTA FINANSEOpen Mężczyzn137M 15516:1501:20:28.5001:20:28.50+00:50:0326:492.2
258BŁOTKO Martyna 4179SPEAK UP OBSŁUGA KLIENTA FINANSEOpen Kobiet86K 9916:1501:20:28.6001:20:28.60+00:50:0326:492.2
259BEBENKOWSKA Mariola 4184SPEAK UP, ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ I PRODUKTEMOpen Masters Kobiet14K 10016:1501:20:28.6501:20:28.65+00:50:0326:492.2
260KAZAŃSKI Rafał 4187SPEAK UP, ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ I PRODUKTEMOpen Mężczyzn138M 15616:1501:20:29.1001:20:29.10+00:50:0426:492.2
261LUBECKI Artur 4190SPEAK UP, SZKOŁA I ZARZĄDOpen Mężczyzn139M 15716:1501:20:29.4501:20:29.45+00:50:0426:492.2
262KOŁODZIEJ Damian 4181SPEAK UP OBSŁUGA KLIENTA FINANSEOpen Mężczyzn140M 15816:1501:20:29.7501:20:29.75+00:50:0426:492.2
263ZBOROWSKI Rafal 4192SPEAK UP, SZKOŁA I ZARZĄDOpen Masters Mężczyzn19M 15916:1501:20:30.1001:20:30.10+00:50:0526:502.2
264PĘKALSKA Iwona 4193SPEAK UP, ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ I PRODUKTEMOpen Kobiet87K 10116:1501:20:31.5501:20:31.55+00:50:0626:502.2
265PRZYGODA Katarzyna 4191SPEAK UP, SZKOŁA I ZARZĄDOpen Kobiet88K 10216:1501:20:31.7001:20:31.70+00:50:0626:502.2
266PIENIĄŻEK Przemysław 4108Open Mężczyzn141M 16016:00   
267MĄTEWSKI Damian 4025GENICOREOpen Masters Mężczyzn20M 16116:00   
Znaleziono 267 wynik(ów)