Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 199 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 182 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 15:00 | 15:15 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | NORDEA IT TEAM | Paweł Nowak Michał Kurzajewski Paweł Juszczuk Piotr Hejduk Marcin Banasiak | 00:40:06.10 00:40:06.45 00:43:56.50 00:45:23.80 01:13:04.80 | 04:02:35.000 |
2 | ROSSMANN2 | Marcin Olczyk Dariusz Wyderka Anna Samborska Tomasz Nowakowski Michał Jaros | 00:47:16.35 00:47:21.35 00:47:49.60 00:53:23.20 00:59:04.30 | 04:14:53.000 |
3 | TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O. | Magdalena Solarz Radosław Krawczyk Jarek Jakubowicz Kamil Zając Damian Szczęch | 00:49:25.25 00:49:28.30 00:52:28.20 00:52:30.45 00:52:32.65 | 04:16:23.000 |
4 | PACZKOŚWIRY | Joanna Iwanicka Adam Kopaczewski Sylwia Kuligowska Mariusz Wilczyński Ireneusz Łuczak | 00:48:40.80 00:50:53.45 00:52:09.90 00:58:51.55 00:58:53.55 | 04:29:26.000 |
5 | MONDI SOLEC | Dominika Kobak Filip Murawski Piotr Stefanowicz Piotr Krawiecki Zofia Czyż | 00:54:49.95 00:54:50.05 00:54:50.15 00:54:50.35 00:54:50.35 | 04:34:09.000 |
6 | ROSSMANN1 | Beata Burczyńska Krzysztof Godzina Łukasz Turski Anna Rzeźnikowska kasia Biernacka | 00:47:18.60 00:47:19.15 00:58:07.50 01:03:46.90 01:03:47.95 | 04:40:17.000 |
7 | PWC CTECH | Wojciech Święcicki Dariusz Paszel Oliwia Wójcicka Łukasz Jurkowski Tomasz Wołoszczak | 00:52:33.10 00:52:33.35 00:52:33.40 00:52:33.60 01:13:24.35 | 04:43:36.000 |
8 | PWC RAS TEAM | Karolina Szczygielska Marcin Muliński Piotr Brodzik Jacek Handzlik Tomasz Madej | 00:56:53.05 00:56:53.15 00:56:53.35 00:56:53.40 00:56:53.45 | 04:44:25.000 |
9 | INDATEAM | Julia Górko Szymon Wojciechowki Maciej Drahusz Marcin Jedynak Sebastian Kamiński | 00:57:48.80 00:57:49.30 00:57:49.35 00:57:49.95 00:57:50.35 | 04:49:05.000 |
10 | WECANHELP! IMPERIAL TOBACCO RADOM | Maciej Machnio Tomasz Jelonek Marcin Jakubowski Norbert Wasik Marcin Stanik | 00:58:56.45 00:58:56.65 00:58:58.25 00:58:59.00 00:59:01.15 | 04:54:50.000 |
11 | ROSSMANN3 | Dominika Barszcz Marta Lachtara Roksana Wierzbicka Dorota Sikorzak Emilia Wojnowska | 00:58:05.30 00:58:05.60 01:00:07.60 01:00:08.50 01:00:13.95 | 04:56:38.000 |
12 | RB HEROES | Radosław Zawadzki Marta Zawadzka Marek Konkolewski Mikołaj Stanisławski Patrycja Łepkowska | 00:59:23.75 00:59:23.95 00:59:25.85 00:59:26.45 00:59:27.00 | 04:57:04.000 |
13 | NCR BOC | Jolanta Rutkowska Bartłomiej Sokół Dagmara Dominiczak antonio musella Tomasz Kicinski | 01:00:24.40 01:00:24.60 01:00:27.95 01:00:28.65 01:00:35.15 | 05:02:18.000 |
14 | PIEKARNIA PUTKA | Anna Ranachowska Anna Jago Żaneta Kurowicka Iwona Zielińska Norbert Bebel | 00:49:48.00 00:55:18.10 01:07:09.50 01:07:09.75 01:10:15.90 | 05:09:39.000 |
15 | SIENNA TEAM | Wojciech Kuć Klara Kozera Rafał Kittel Krzysztof Królikowski Marta Kittel | 00:44:22.90 01:08:48.30 01:08:48.35 01:08:48.45 01:08:48.70 | 05:19:34.000 |
16 | NCR DEVMASTERS | Błażej Popielski Jarosław Kłos Tomasz Supeł Przemyslaw Arczewski Andrij Jewtuszenko | 01:04:00.50 01:04:01.30 01:04:01.45 01:04:02.05 01:04:03.40 | 05:20:07.000 |
17 | SMOLUCHY | Andrea Manca Milena Kaim Karol Paradowski Katarzyna Pietrzak Agnieszka Lasoń | 01:04:13.80 01:04:13.85 01:04:13.85 01:04:14.30 01:04:14.30 | 05:21:07.000 |
18 | GETINGE | Monika Węcławek Magdalena Zagrodzka Beata Małek Agnieszka Weremiuk Monika Bętkowska | 01:08:32.75 01:08:33.15 01:08:33.95 01:08:34.10 01:08:36.35 | 05:42:48.000 |
Znaleziono 18 wynik(ów)