Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 199 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 182 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 15:00 | 15:15 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANZULEWICZ Karolina | 8175 | Smoluchy | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
2 | PASTUSIAK Bogusława | 8072 | VanityStyle Heroes | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
3 | CHODKOWSKA Patrycja | 8196 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
4 | ŁASZCZUK Paulina | 8071 | VanityStyle Heroes | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
5 | IWANICKA Joanna | 8029 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
6 | SOLARZ Magdalena | 8066 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
7 | FIRST Dorota | 8087 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
8 | RANACHOWSKA Anna | 8047 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
9 | KULIGOWSKA Sylwia | 8032 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
10 | WAWRZAK-RAJTAR Matylda | 8110 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
11 | JAGO Anna | 8040 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
12 | TOMICKA Anna | 8109 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
13 | MALISZEWSKA Agnieszka | 8098 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
14 | SAWICKA Ewa | 8106 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
15 | ZAWADZKA Marta | 8056 | RB HEROES | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
16 | ŁEPKOWSKA Patrycja | 8054 | RB HEROES | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
17 | RUTKOWSKA Jolanta | 8014 | NCR BOC | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
18 | DOMINICZAK Dagmara | 8011 | NCR BOC | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
19 | DOMAŃSKA Katarzyna | 8085 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
20 | BURCZYŃSKA Beata | 8161 | ROSSMANN1 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
21 | SAMBORSKA Anna | 8168 | ROSSMANN2 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
22 | WALENDZIK Natalia | 8005 | EPAM | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
23 | JASKÓLSKA Karolina | 8001 | EPAM | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
24 | WÓJCICKA Oliwia | 8152 | PwC CTech | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
25 | WOLANO Teresa | 8111 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
26 | CIELUSZEK Kamila | 8026 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
27 | KUROWICKA Żaneta | 8042 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
28 | ZIELIŃSKA Iwona | 8052 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
29 | WĘCŁAWEK Monika | 8008 | Getinge | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
30 | ZAGRODZKA Magdalena | 8010 | Getinge | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
31 | MAŁEK Beata | 8007 | Getinge | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
32 | WEREMIUK Agnieszka | 8009 | Getinge | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
33 | BĘTKOWSKA Monika | 8006 | Getinge | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
34 | KOZERA Klara | 8061 | Sienna Team | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
35 | KITTEL Marta | 8059 | Sienna Team | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
36 | KOBAK Dominika | 8129 | Mondi Solec | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
37 | CZYŻ Zofia | 8128 | Mondi Solec | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
38 | STARANOWICZ Natalia | 8135 | Mondi Solec | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
39 | ROGALA-WYDACKA Elwira | 8048 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
40 | SZCZYGIELSKA Karolina | 8159 | PwC RAS team | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
41 | GÓRKO Julia | 8120 | indaTeam | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
42 | BARSZCZ Dominika | 8170 | ROSSMANN3 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
43 | LACHTARA Marta | 8171 | ROSSMANN3 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
44 | SIECZKO Monika | 8107 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
45 | ANCHIMIUK Agnieszka | 8080 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
46 | ZALEWSKA Anna | 8112 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
47 | OSTROWSKA Lila | 8035 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
48 | ŻYCZYŃSKA Ilona | 8116 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
49 | WIERZBICKA Roksana | 8173 | ROSSMANN3 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
50 | SIKORZAK Dorota | 8172 | ROSSMANN3 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
51 | WOJNOWSKA Emilia | 8174 | ROSSMANN3 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
52 | SOKOŁOWSKA Ewa | 8049 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
53 | LENART Elżbieta | 8043 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
54 | MUSIAŁ Ida | 8045 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
55 | POPIS Beata | 8046 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
56 | RZEŹNIKOWSKA Anna | 8163 | ROSSMANN1 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
57 | BIERNACKA Kasia | 8160 | ROSSMANN1 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
58 | TOBOREK Karolina | 8183 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
59 | KAIM Milena | 8177 | Smoluchy | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
60 | PIETRZAK Katarzyna | 8182 | Smoluchy | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
60 | LASOŃ Agnieszka | 8179 | Smoluchy | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
62 | KOCHANIAK Katarzyna | 8188 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
63 | GRZELAK Magdalena | 8187 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
64 | ZUBELEWICZ Anna | 8144 | POLPAK Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
65 | ADRYJANEK Angelika | 8145 | PwC CTech | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
66 | GRYCNER Joanna | 8028 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
67 | GÓRKA Liwia | 8027 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
68 | ZWOLIŃSKA Marta | 8115 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
69 | KUCHARSKA Sylwia | 8093 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
70 | RADZIKOWSKA Marta | 8103 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
71 | BUDZIŃSKA Katarzyna | 8082 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
72 | BOREK Kinga | 8081 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
73 | AMBROZIAK Dominika | 8079 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
74 | KRASNODĘBSKA Agata | 8091 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
75 | MARCINKOWSKA Dominika | 8099 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
76 | JANDA Paulina | 8030 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 76 wynik(ów)