Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 199 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 182 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 15:00 | 15:15 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SAWCIKI Tomek | 8105 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2 | KEIL Alessio | 8178 | Smoluchy | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3 | FOLGA Daniel | 8195 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
4 | NASIADKA Maciek | 8194 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
5 | FILIPCZAK Kamil | 8058 | SANIT-PLAST SZCZYTNO | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
6 | KAWECKI Cezary | 8090 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
7 | KUĆ Wojciech | 8063 | Sienna Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
8 | JANUSEWICZ Konrad | 8070 | VanityStyle Heroes | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
9 | RAWSKI Kacper | 8073 | VanityStyle Heroes | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
10 | KRAWCZYK Radosław | 8065 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
11 | KOPACZEWSKI Adam | 8197 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
12 | JAKUBOWICZ Jarek | 8064 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
13 | ZAJĄC Kamil | 8068 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
14 | SZCZĘCH Damian | 8067 | teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
15 | NOWAK Paweł | 8141 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
16 | KURZAJEWSKI Michał | 8140 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
17 | KRZYMOWSKI Piotr | 8092 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
18 | JUSZCZUK Paweł | 8139 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
19 | WILCZYŃSKI Mariusz | 8037 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
20 | ŁUCZAK Ireneusz | 8034 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
21 | MACHNIO Maciej | 8076 | WeCanHelp! Imperial Tobacco Radom | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
22 | JELONEK Tomasz | 8075 | WeCanHelp! Imperial Tobacco Radom | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
23 | JAKUBOWSKI Marcin | 8074 | WeCanHelp! Imperial Tobacco Radom | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
24 | WASIK Norbert | 8078 | WeCanHelp! Imperial Tobacco Radom | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
25 | STANIK Marcin | 8077 | WeCanHelp! Imperial Tobacco Radom | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
26 | ZAWADZKI Radosław | 8057 | RB HEROES | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
27 | HEJDUK Piotr | 8138 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
28 | KONKOLEWSKI Marek | 8053 | RB HEROES | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
29 | STANISŁAWSKI Mikołaj | 8055 | RB HEROES | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
30 | SUCHECKI Tomasz | 8024 | NCR Fighters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
31 | SOKÓŁ Bartłomiej | 8015 | NCR BOC | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
32 | MUSELLA Antonio | 8013 | NCR BOC | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
33 | WOZNIAK Michal | 8025 | NCR Fighters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
34 | KICINSKI Tomasz | 8012 | NCR BOC | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
35 | KAZIOR Zbigniew | 8021 | NCR Fighters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
36 | SIKORA Grzegorz | 8023 | NCR Fighters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
37 | WIŚNIEWSKI Jakub | 8126 | KMD Poland | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
38 | POBUDKIEWICZ Maciej | 8125 | KMD Poland | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
39 | JECHANOWSKI Jakub | 8199 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
40 | KUBICIEL Nikodem | 8200 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
41 | NOWAKOWSKI Marcin | 8124 | KMD Poland | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
42 | ZIELIŃSKI Daniel | 8113 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
43 | MATUSIAK Jakub | 8100 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
44 | OLCZYK Marcin | 8167 | ROSSMANN2 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
45 | GODZINA Krzysztof | 8162 | ROSSMANN1 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
46 | CHU Nathanael | 8083 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
47 | WYDERKA Dariusz | 8169 | ROSSMANN2 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
48 | POPIELSKI Błażej | 8019 | NCR DEVMasters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
49 | KŁOS Jarosław | 8018 | NCR DEVMasters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
50 | SUPEŁ Tomasz | 8020 | NCR DEVMasters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
51 | ARCZEWSKI Przemyslaw | 8016 | NCR DEVMasters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
52 | JEWTUSZENKO Andrij | 8017 | NCR DEVMasters | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
53 | MROCZKOWSKI Sebastian | 8117 | FujiFilm | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
54 | GŁOCKI Adam | 8186 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
55 | GULIN Artiom | 8002 | EPAM | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
56 | ŚWIĘCICKI Wojciech | 8151 | PwC CTech | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
57 | ROSZCZYK Sławomir | 8104 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
58 | JURKOWSKI Łukasz | 8147 | PwC CTech | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
59 | PASZEL Dariusz | 8149 | PwC CTech | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
60 | DRECZKA Tomasz | 8086 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
61 | NOWAKOWSKI Tomasz | 8166 | ROSSMANN2 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
62 | KITTEL Rafał | 8060 | Sienna Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
63 | KRÓLIKOWSKI Krzysztof | 8062 | Sienna Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
64 | STEFANOWICZ Piotr | 8136 | Mondi Solec | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
65 | KRAWIECKI Piotr | 8130 | Mondi Solec | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
66 | MAZIARZ Michał | 8132 | Mondi Solec | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
67 | BRZOMIŃSKI Łukasz | 8127 | Mondi Solec | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
68 | MURAWSKI Filip | 8133 | Mondi Solec | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
69 | ROSŁONIEC Piotr | 8134 | Mondi Solec | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
70 | BEBEL Norbert | 8038 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
71 | KOZACZYŃSKI Piotr | 8041 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
72 | MULIŃSKI Marcin | 8158 | PwC RAS team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
73 | BRODZIK Piotr | 8155 | PwC RAS team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
74 | HANDZLIK Jacek | 8156 | PwC RAS team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
75 | MADEJ Tomasz | 8157 | PwC RAS team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
76 | WOJCIECHOWKI Szymon | 8123 | indaTeam | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
77 | DRAHUSZ Maciej | 8119 | indaTeam | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
78 | JEDYNAK Marcin | 8121 | indaTeam | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
79 | KAMIŃSKI Sebastian | 8122 | indaTeam | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
80 | TURSKI Łukasz | 8164 | ROSSMANN1 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
81 | DERLACZ Rafał | 8039 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
82 | JAROS Michał | 8165 | ROSSMANN2 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
83 | DELMAN Norbert | 8185 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
84 | BOJCZEWSKI Maciej | 8198 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
85 | FIRST Tomasz | 8088 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
86 | DOJLIDKO Daniel | 8084 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
87 | SZYMANEK Marcin | 8050 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
88 | TWARDOWSKI Marcin | 8051 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
89 | LEWANDOWSKI Robert | 8044 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
90 | PARADOWSKI Karol | 8181 | Smoluchy | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
91 | GIESKO Cezary | 8176 | Smoluchy | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
92 | MANCA Andrea | 8180 | Smoluchy | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
93 | BUKLAREWICZ Marek | 8184 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
94 | ŻURAWSKI Jakub | 8192 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
95 | SOBOŃ Andrzej | 8190 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
95 | SZANIAWSKI Wojciech | 8191 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
97 | ŚWIĄDER Mateusz | 8118 | FujiFilm | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
98 | GRABSKI Maciej | 8193 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
99 | LUDWICZAK Hubert | 8095 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
100 | PIETUCHOWSKI Łukasz | 8143 | POLPAK Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
101 | BANASIAK Marcin | 8137 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
102 | KURPIEWSKI Krzysztof | 8142 | POLPAK Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
103 | WOŁOSZCZAK Tomasz | 8153 | PwC CTech | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
104 | KRUKOWSKI Łukasz | 8148 | PwC CTech | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
105 | RYMARZAK Dawid | 8150 | PwC CTech | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
106 | PRARAT Konrad | 8102 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
107 | SROKA Jakub | 8108 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
108 | SARNECKI Łukasz | 8036 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 108 wynik(ów)