RUNMAGEDDON BIZNES WROCŁAW

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-04-08
Miejsce/ Place:
Wrocław
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
116
Wystartowało/ Started:
111
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
111
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 10:30 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZYMAŃSKI Bartek 10104EPAMOpen Mężczyzn1M 110:3000:19:04.0500:19:04.05 6:219.4
2ZAKARYAN Armen 10092EPAMOpen Mężczyzn2M 210:3000:21:14.3500:21:14.35+00:02:107:048.5
3DĄBROWSKI Piotr 10035ELECTROLUX TORPEDAOpen Mężczyzn3M 310:3000:26:35.6000:26:35.60+00:07:318:516.8
4BADECKI Sławomir 10045GRUPA POŚCIGOWAOpen Mężczyzn4M 410:3000:26:39.4500:26:39.45+00:07:358:536.8
5KOŁODZIEJ Michał 10074EPAMOpen Mężczyzn5M 510:3000:29:14.7500:29:14.75+00:10:109:446.2
6NIAKHAI Siarhei 10080EPAMOpen Mężczyzn6M 610:3000:29:18.4000:29:18.40+00:10:149:466.1
7NOWIŃSKI Juliusz 10082EKIPA Z TOYOTYOpen Mężczyzn7M 710:3000:31:02.7000:31:02.70+00:11:5810:205.8
8WŁODARCZYK Maciej 10091Open Mężczyzn8M 810:3000:31:03.0000:31:03.00+00:11:5810:215.8
9MIKOŁAJEK Robert 10077Open Mężczyzn9M 910:3000:31:03.4500:31:03.45+00:11:5910:215.8
10ROJEK Bartosz 10084EKIPA Z TOYOTYOpen Mężczyzn10M 1010:3000:31:04.2500:31:04.25+00:12:0010:215.8
11DĄBSKI Grzegorz 10071Open Mężczyzn11M 1110:3000:31:04.9500:31:04.95+00:12:0010:215.8
12KWARTOWICZ Paweł 10036ELECTROLUX TORPEDAOpen Mężczyzn12M 1210:3000:32:11.1500:32:11.15+00:13:0710:435.6
13ADAMKIEWICZ Jakub 10034ELECTROLUX TORPEDAOpen Mężczyzn13M 1310:3000:32:11.4500:32:11.45+00:13:0710:435.6
14ŚWIERCZEK Tomasz 10037ELECTROLUX TORPEDAOpen Mężczyzn14M 1410:3000:32:11.4500:32:11.45+00:13:0710:435.6
15JĘDRZEJCZYK Andrzej 10046GRUPA POŚCIGOWAOpen Mężczyzn15M 1510:3000:32:42.6500:32:42.65+00:13:3810:545.5
16SOBCZYK Wiktor 10004BNI SILESIAOpen Mężczyzn16M 1610:3000:33:53.0000:33:53.00+00:14:4811:175.3
17SOSNA Bartłomiej 10005BNI SILESIAOpen Mężczyzn17M 1710:3000:33:53.1000:33:53.10+00:14:4911:175.3
18BIEGANSKI Andrzej 10001BNI SILESIAOpen Mężczyzn18M 1810:3000:33:53.6000:33:53.60+00:14:4911:175.3
19LIPIŃSKI Tomasz 10003BNI SILESIAOpen Mężczyzn19M 1910:3000:33:54.5500:33:54.55+00:14:5011:185.3
20KOCIUBA Paweł 10002BNI SILESIAOpen Masters Mężczyzn1M 2010:3000:33:59.9500:33:59.95+00:14:5511:195.3
21SORO Olva 10087EPAMOpen Masters Mężczyzn2M 2110:3000:34:07.7000:34:07.70+00:15:0311:225.3
22PARAMONOV Nikita 10039EPAMOpen Mężczyzn20M 2210:3000:34:47.9500:34:47.95+00:15:4311:355.2
23LEWIŃSKI Mateusz 10056STREAMSOFTOpen Mężczyzn21M 2310:3000:37:08.0500:37:08.05+00:18:0412:224.8
24SOKOŁOWSKI Jarosław 10058STREAMSOFTOpen Mężczyzn22M 2410:3000:37:09.7000:37:09.70+00:18:0512:234.8
25PAWULA Krzysiek 10057STREAMSOFTOpen Mężczyzn23M 2510:3000:37:10.1500:37:10.15+00:18:0612:234.8
26WOŹNICA Kamil 10059STREAMSOFTOpen Mężczyzn24M 2610:3000:37:10.5000:37:10.50+00:18:0612:234.8
27SZYMCZAK Roman 10022COMATECOpen Mężczyzn25M 2710:3000:38:20.6500:38:20.65+00:19:1612:464.7
28GOLDER Maciej 10013COMATECOpen Mężczyzn26M 2810:3000:38:21.0500:38:21.05+00:19:1712:474.7
29CZAPLIŃSKI Michał 10012COMATECOpen Mężczyzn27M 2910:3000:38:21.6000:38:21.60+00:19:1712:474.7
30SATTLER Grzegorz 10019COMATECOpen Mężczyzn28M 3010:3000:38:22.8500:38:22.85+00:19:1812:474.7
31MAJDA Marcin 10118Open Mężczyzn29M 3110:3000:38:59.1000:38:59.10+00:19:5512:594.6
32MIKOS Marta 10078EPAMOpen Kobiet1K 110:3000:39:16.7000:39:16.70+00:20:1213:054.6
33GORYŚ Klaudia 10099LIMANGOOpen Kobiet2K 210:3000:41:21.0500:41:21.05+00:22:1713:474.4
34SOLARSKI Martin 10102LIMANGOOpen Mężczyzn30M 3210:3000:41:21.1000:41:21.10+00:22:1713:474.4
35RUSZLEWICZ Marta 10101LIMANGOOpen Kobiet3K 310:3000:41:21.3000:41:21.30+00:22:1713:474.4
36ŻĄDŁO Katarzyna 10103LIMANGOOpen Kobiet4K 410:3000:41:21.9000:41:21.90+00:22:1713:474.4
37MATERKA Anna 10100LIMANGOOpen Kobiet5K 510:3000:41:21.9500:41:21.95+00:22:1713:474.4
38WIERNA Anna 10040EPAMOpen Kobiet6K 610:3000:41:31.1500:41:31.15+00:22:2713:504.3
39JANIK Paweł 10038EPAMOpen Mężczyzn31M 3310:3000:41:33.4000:41:33.40+00:22:2913:514.3
40PATRZYKĄT Paweł 10047GRUPA POŚCIGOWAOpen Mężczyzn32M 3410:3000:42:12.1000:42:12.10+00:23:0814:044.3
41TURKIEWICZ Daniel 10048GRUPA POŚCIGOWAOpen Masters Mężczyzn3M 3510:3000:42:13.6000:42:13.60+00:23:0914:044.3
42ALLAF Adam 10069Open Mężczyzn33M 3610:3000:42:15.5500:42:15.55+00:23:1114:054.3
43SZPAK Paweł 10067TOPUSOpen Mężczyzn34M 3710:3000:42:29.3000:42:29.30+00:23:2514:094.2
44SZACHIEWICZ Eliasz 10090TOPUSOpen Mężczyzn35M 3810:3000:42:29.8000:42:29.80+00:23:2514:094.2
45ZAKRZEWSKA Kinga 10068TOPUSOpen Masters Kobiet1K 710:3000:42:29.9000:42:29.90+00:23:2514:094.2
46KOPIJ Jakub 10066TOPUSOpen Mężczyzn36M 3910:3000:42:30.5500:42:30.55+00:23:2614:104.2
47BRONISZEWSKI Dariusz 10065TOPUSOpen Masters Mężczyzn4M 4010:3000:42:30.7500:42:30.75+00:23:2614:104.2
48KOŁODZIEJ Bartosz 10062TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.Open Mężczyzn37M 4110:3000:43:22.2500:43:22.25+00:24:1814:274.2
49SZCZĘCH Damian 10064TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.Open Mężczyzn38M 4210:3000:43:24.0500:43:24.05+00:24:2014:284.1
50MAJDA Piotr 10076Open Mężczyzn39M 4310:3000:43:31.3000:43:31.30+00:24:2714:304.1
51BIELA Anna 10061TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.Open Kobiet7K 810:3000:43:31.7500:43:31.75+00:24:2714:304.1
52SKOWROŃSKI Łukasz 10085Open Mężczyzn40M 4410:3000:43:33.2000:43:33.20+00:24:2914:314.1
53BAŁOS Krzysztof 10060TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.Open Mężczyzn41M 4510:3000:43:34.5500:43:34.55+00:24:3014:314.1
54LESZCZYŃSKI Łukasz 10063TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.Open Mężczyzn42M 4610:3000:43:38.1000:43:38.10+00:24:3414:324.1
55ZUBENKO Igor 10093EPAMOpen Mężczyzn43M 4710:3000:43:52.0000:43:52.00+00:24:4714:374.1
56MASŁOWSKA Aleksandra 10096Open Kobiet8K 910:3000:44:21.6500:44:21.65+00:25:1714:474.1
57BEZWIERZCHNY Andrzej 10094Open Mężczyzn44M 4810:3000:44:22.2500:44:22.25+00:25:1814:474.1
58TYC Jarosław 10023COMATECOpen Mężczyzn45M 4910:3000:44:22.5500:44:22.55+00:25:1814:474.1
59GRZYWIŃSKA Anna 10095Open Kobiet9K 1010:3000:44:23.1500:44:23.15+00:25:1914:474.1
60WOLNIACZYK Alicja 10098Open Kobiet10K 1110:3000:44:23.7500:44:23.75+00:25:1914:474.1
61RADZIEJ Tobiasz 10097Open Mężczyzn46M 5010:3000:44:25.3000:44:25.30+00:25:2114:484.1
62KARWOWSKI Tomasz 10014COMATECOpen Mężczyzn47M 5110:3000:44:37.6000:44:37.60+00:25:3314:524
63MANIEWSKI Maciej 10017COMATECOpen Mężczyzn48M 5210:3000:44:38.0000:44:38.00+00:25:3314:524
64JESIONEK Adam 10105 M 5300:44:53.3000:46:03.05+00:26:5914:584
65HANC Katarzyna 10006CMFOpen Kobiet11K 1210:3000:47:54.7000:47:54.70+00:28:5015:583.8
66PUCHALSKI Rafał 10009CMFOpen Mężczyzn49M 5410:3000:47:55.3000:47:55.30+00:28:5115:583.8
67TUREK Michał 10010CMFOpen Mężczyzn50M 5510:3000:47:55.3000:47:55.30+00:28:5115:583.8
68KRAWCZYK Marta 10007CMFOpen Kobiet12K 1310:3000:47:55.6000:47:55.60+00:28:5115:583.8
69MUSIAŁ Adam 10008CMFOpen Mężczyzn51M 5610:3000:48:02.3000:48:02.30+00:28:5816:003.7
70SZATKIEWICZ Anna 10088Open Kobiet13K 1410:3000:48:23.5000:48:23.50+00:29:1916:073.7
71TYC Marlena 10089Open Kobiet14K 1510:3000:48:23.6000:48:23.60+00:29:1916:073.7
72SKROK Anna 10086Open Kobiet15K 1610:3000:48:23.8000:48:23.80+00:29:1916:073.7
73CEGLARSKA Dana 10070Open Kobiet16K 1710:3000:48:23.8000:48:23.80+00:29:1916:073.7
74NOWAK Honorata 10081Open Kobiet17K 1810:3000:48:23.9500:48:23.95+00:29:1916:073.7
75GROBORZ Karolina 10050KIESOW POLSKAOpen Kobiet18K 1910:3000:49:37.8500:49:37.85+00:30:3316:323.6
76MAŁODOBRY Maciej 10051KIESOW POLSKAOpen Mężczyzn52M 5710:3000:49:39.2500:49:39.25+00:30:3516:333.6
77PAWLIK Katarzyna 10052KIESOW POLSKAOpen Kobiet19K 2010:3000:49:39.4500:49:39.45+00:30:3516:333.6
78PTAK Arkadiusz 10054KIESOW POLSKAOpen Mężczyzn53M 5810:3000:49:40.0500:49:40.05+00:30:3616:333.6
79PECA Katarzyna 10053KIESOW POLSKAOpen Kobiet20K 2110:3000:49:40.2500:49:40.25+00:30:3616:333.6
80JACKOWIAK Jan 10073Open Mężczyzn54M 5910:3000:51:43.2500:51:43.25+00:32:3917:143.5
81RADOMSKA Katarzyna 10018COMATECOpen Kobiet21K 2210:3000:51:43.9500:51:43.95+00:32:3917:143.5
82SĘKOWSKI Grzegorz 10020COMATECOpen Mężczyzn55M 6010:3000:51:45.8000:51:45.80+00:32:4117:153.5
83SZCZERBAKOWICZ Kamil 10021COMATECOpen Mężczyzn56M 6110:3000:51:45.8500:51:45.85+00:32:4117:153.5
84CHROMICZ Krzysztof 10011COMATECOpen Mężczyzn57M 6210:3000:51:46.9000:51:46.90+00:32:4217:153.5
85KOŁODZIEJ Jacek 10016COMATECOpen Mężczyzn58M 6310:3000:51:47.4000:51:47.40+00:32:4317:153.5
86KASPERCZYK Tomasz 10015COMATECOpen Mężczyzn59M 6410:3000:51:47.8500:51:47.85+00:32:4317:153.5
87RADOJEWSKI Marcin 10027DZIKI Z ARCHICOMUOpen Mężczyzn60M 6510:3000:54:29.7500:54:29.75+00:35:2518:093.3
88MAJKOWSKA Iwona 10032DZIKI Z ARCHICOMU IIOpen Kobiet22K 2310:3000:54:30.4000:54:30.40+00:35:2618:103.3
89SKOTARCZAK Sandra 10044FIGA FIRMOWA GRUPA AKTYWNYCHOpen Kobiet23K 2410:3000:54:30.9000:54:30.90+00:35:2618:103.3
90LUBKIEWICZ Wojciech 10031DZIKI Z ARCHICOMU IIOpen Masters Mężczyzn5M 6610:3000:54:31.5000:54:31.50+00:35:2718:103.3
91ŚWIERAD Monika 10028DZIKI Z ARCHICOMUOpen Kobiet24K 2510:3000:54:31.7000:54:31.70+00:35:2718:103.3
92KRZAK Dominika 10042FIGA FIRMOWA GRUPA AKTYWNYCHOpen Kobiet25K 2610:3000:54:32.0000:54:32.00+00:35:2718:103.3
93NAPORA Dorota 10026DZIKI Z ARCHICOMUOpen Masters Kobiet2K 2710:3000:54:32.2500:54:32.25+00:35:2818:103.3
94GAWĘDA Dominika 10041FIGA FIRMOWA GRUPA AKTYWNYCHOpen Kobiet26K 2810:3000:54:32.3000:54:32.30+00:35:2818:103.3
95JAWORSKA Katarzyna 10024DZIKI Z ARCHICOMUOpen Masters Kobiet3K 2910:3000:54:32.3000:54:32.30+00:35:2818:103.3
96LUBIŃSKI Damian 10025DZIKI Z ARCHICOMUOpen Mężczyzn61M 6710:3000:54:32.4500:54:32.45+00:35:2818:103.3
97SZULGOWSKA-BURZYŃSKA Beata 10033DZIKI Z ARCHICOMU IIOpen Kobiet27K 3010:3000:54:32.8500:54:32.85+00:35:2818:103.3
98DOBROWOLSKA Justyna 10030DZIKI Z ARCHICOMU IIOpen Kobiet28K 3110:3000:54:32.8500:54:32.85+00:35:2818:103.3
99CIKACZ Łukasz 10029DZIKI Z ARCHICOMU IIOpen Mężczyzn62M 6810:3000:54:33.3500:54:33.35+00:35:2918:113.3
100GRZESIUK Dawid 10072Open Mężczyzn63M 6910:3000:54:34.5000:54:34.50+00:35:3018:113.3
101KUTNY Piotr 10043FIGA FIRMOWA GRUPA AKTYWNYCHOpen Mężczyzn64M 7010:3000:54:35.4000:54:35.40+00:35:3118:113.3
102MALIŃSKA Jagoda 10108 K 3201:12:25.6501:13:22.65+00:54:1824:082.5
103KOBZA Paulina 10110 K 3301:12:28.1501:13:24.00+00:54:1924:092.5
104JAMNICKA Maria 10112 K 3401:12:24.5001:13:24.00+00:54:1924:082.5
105PŁOMIŃSKA Inga 10111 K 3501:12:26.2001:13:25.20+00:54:2124:082.5
106LECH Aleksandra 10109 K 3601:12:31.3001:13:30.35+00:54:2624:102.5
107MITAS Justyna 10117 K 3701:12:39.3501:13:35.20+00:54:3124:132.5
108SZKUDLAK Hania 10115 K 3801:12:54.1001:13:37.65+00:54:3324:182.5
109JEZIECKA Nikola 10113 K 3901:13:53.8501:14:44.75+00:55:4024:382.4
110WOJCIECHOWSKA Klaudia 10116 K 4001:13:51.3501:14:45.50+00:55:4124:372.4
111SZENDERA Tomasz 10114 M 7101:14:00.7501:14:45.60+00:55:4124:402.4
Znaleziono 111 wynik(ów)