RUNMAGEDDON CLASSIC EŁK

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-06-24
Miejsce/ Place:
Ełk
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
641
Wystartowało/ Started:
619
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
619
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SALAMON Mateusz 1034POWER TRAININGKIELCEElite Mężczyzn1M 110:3001:09:25.1501:09:25.15 5:4710.4
2JELIŃSKI Mateusz 1021XRUNNERSKARTUZYElite Mężczyzn2M 210:3001:13:58.3001:13:58.30+00:04:336:099.7
3POGORZELSKI Rafał 1038EŁK FORCE ONEEŁKElite Mężczyzn3M 310:3001:16:12.1501:16:12.15+00:06:476:219.4
4ZOŃ Arkadiusz 1011HUSARIA RACE TEAMSUWAŁKIElite Mężczyzn4M 410:3001:16:39.3501:16:39.35+00:07:146:239.4
5HANUS Piotr 1260AGRESYWNE MORSY :DLUBACZÓWOpen Mężczyzn1M 511:1501:20:45.4501:20:45.45+00:11:206:438.9
6KUBISZYN Tobiasz 1262AGRESYWNE MORSY :DLUBACZÓWOpen Mężczyzn2M 611:1501:20:45.7501:20:45.75+00:11:206:438.9
7HOŁDA Dominik 1493GDYNIAOpen Mężczyzn3M 711:4501:21:16.9001:21:16.90+00:11:516:468.9
8SZYDŁOWSKI Adrian 1056CHŁOPCY CHORTENOWCYBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn4M 810:4501:21:38.2501:21:38.25+00:12:136:488.8
9MILEWSKI Rafał 1074HUSARIA RACE TEAMEŁK Open Mężczyzn5M 910:4501:21:39.5501:21:39.55+00:12:146:488.8
10SŁODOWNIK Dominik 1028WARSZAWAElite Mężczyzn5M 1010:3001:23:59.6501:23:59.65+00:14:346:598.6
11MARCZUK Kamil 1035HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Mężczyzn6M 1110:3001:24:56.2501:24:56.25+00:15:317:048.5
12KORULCZYK Marcin 1008HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Mężczyzn7M 1210:3001:25:00.4001:25:00.40+00:15:357:058.5
13MARTYNA Jerzy 1120GIŻYCKOOpen Mężczyzn6M 1310:4501:25:04.8501:25:04.85+00:15:397:058.5
14SMAGALA Piotr 1256EŁK Open Mężczyzn7M 1411:0001:26:11.7501:26:11.75+00:16:467:108.4
15PIPIRO Piotr 1180IMPERIUM SIŁYEŁK Open Mężczyzn8M 1511:0001:26:15.0001:26:15.00+00:16:497:118.3
16WIĘCKO Jacek 1258TALUSYOpen Mężczyzn9M 1611:0001:26:30.5501:26:30.55+00:17:057:128.3
17CHROSTOWSKI Karol 1273CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWO Open Mężczyzn10M 1711:1501:26:49.5501:26:49.55+00:17:247:148.3
18JANKOWSKI Michał 1453CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Mężczyzn11M 1811:1501:26:54.0501:26:54.05+00:17:287:148.3
19DOBRZYŃSKI Tomasz 1086XRUNNERSGDYNIAOpen Mężczyzn12M 1910:4501:27:34.9001:27:34.90+00:18:097:178.2
20KUBAS Michał 1288HUSARIA RACE TEAMSUWAŁKIOpen Mężczyzn13M 2011:1501:27:36.5001:27:36.50+00:18:117:188.2
21POLAŃSKI Krzysztof 1283FITNESSACJA BRZEG DOLNYBRZEG DOLNYOpen Mężczyzn14M 2111:1501:27:56.0001:27:56.00+00:18:307:198.2
22SZYMKIEWICZ Daniel 784CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn15M 2211:1501:28:51.6501:28:51.65+00:19:267:248.1
23MATUSIK Adam 1121RYBNIKOpen Mężczyzn16M 2310:4501:28:57.0001:28:57.00+00:19:317:248.1
24LIPIŃSKI Michał 1238WATAHA GRUPA TRENINGOWAPISZOpen Mężczyzn17M 2411:0001:28:59.0001:28:59.00+00:19:337:248.1
25WOJCIECH Mateusz 1592GÓRAOpen Mężczyzn18M 2511:3001:29:21.5001:29:21.50+00:19:567:268.1
26ZAPIÓR Marcin 1155BOLESŁAWIECOpen Mężczyzn19M 2610:4501:30:13.1001:30:13.10+00:20:477:318
27KOZYRA Dawid 1428MIŁAKOWOOpen Mężczyzn20M 2711:3001:30:36.6001:30:36.60+00:21:117:337.9
28LESIAK Krystian 1205OSTRA KORBA TEAMELBLĄGOpen Mężczyzn21M 2811:0001:30:53.6501:30:53.65+00:21:287:347.9
29WITEK Piotr 1442BRZESKOOpen Mężczyzn22M 2911:3001:31:02.9001:31:02.90+00:21:377:357.9
30MILEWSKI Maciej 1026PRUSZCZ GDANSKIElite Mężczyzn8M 3010:3001:31:09.4001:31:09.40+00:21:447:357.9
31KOWALSKI Adam 1560JAZGARZEWOpen Mężczyzn23M 3112:0001:31:11.6001:31:11.60+00:21:467:357.9
32LASKOWSKI Tomasz 1216PIĘKNI I BESTIESTARGARDOpen Mężczyzn24M 3211:0001:31:12.2001:31:12.20+00:21:477:367.9
33PRZEBIROWSKI Karol 1010HUSARIA RACE TEAMFAJSŁAWICEElite Mężczyzn9M 3310:3001:31:25.2501:31:25.25+00:22:007:377.9
34ZELL Jacek 1281DZIADY OCROpen Mężczyzn25M 3411:1501:31:29.4001:31:29.40+00:22:047:377.9
35KUŁAK Piotr 1017EŁK FORCE ONEEŁK Elite Mężczyzn10M 3510:3001:31:49.8001:31:49.80+00:22:247:397.8
36SOBOTA Kamil 1462HUSARIA RACE TEAMSLESINOpen Mężczyzn26M 3610:4501:31:59.9501:31:59.95+00:22:347:397.8
37CHMIELEWSKI Krzysztof 1206OUTDOOR TRAININGSOKÓŁKAOpen Mężczyzn27M 3711:0001:32:30.1001:32:30.10+00:23:047:427.8
38GAWRYLUK Marcin 1013OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKElite Mężczyzn11M 3810:3001:32:44.8001:32:44.80+00:23:197:437.8
39LEWKO Adam 1207OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn28M 3911:0001:32:49.0001:32:49.00+00:23:237:447.8
40SAMSELSKI Radosław 1134BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn29M 4010:4501:32:54.3501:32:54.35+00:23:297:447.8
41ZORIN Konstantin 1157EŁK Open Mężczyzn30M 4110:4501:32:55.8501:32:55.85+00:23:307:447.7
42MICHROWSKI Sławomir 1432WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn1M 4211:3001:33:06.5501:33:06.55+00:23:417:457.7
43BURDA Kamil 1454CROSSBOX MRĄGOWOSORKWITYOpen Mężczyzn31M 4311:4501:33:38.8501:33:38.85+00:24:137:487.7
44MATEJCZYK Marcin 1209OUTDOOR TRAININGLEWICKIEOpen Masters Mężczyzn2M 4411:0001:33:39.9001:33:39.90+00:24:147:487.7
45PASŁAWSKI Paweł 1436EŁK Open Mężczyzn32M 4511:3001:34:36.3001:34:36.30+00:25:117:537.6
46MAZUR Artur 1122CHMIELEWOpen Mężczyzn33M 4610:4501:34:48.3501:34:48.35+00:25:237:547.6
47ABRAMOWICZ Michał 1313GDAŃSKOpen Mężczyzn34M 4711:1501:34:51.0001:34:51.00+00:25:257:547.6
48PRZYBOROWSKI Mateusz 1128GRAJEWOOpen Mężczyzn35M 4810:4501:34:59.2501:34:59.25+00:25:347:547.6
49SADOWSKI Rafał 1055CHŁOPCY CHORTENOWCYBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn36M 4910:4501:35:26.0001:35:26.00+00:26:007:577.5
50MARCZYŃSKI Sylwester 1593WARSZAWAOpen Mężczyzn37M 5011:3001:35:27.3501:35:27.35+00:26:027:577.5
51KOWALCZYK Jarosław 1108GIŻYCKOOpen Mężczyzn38M 5110:4501:36:08.2501:36:08.25+00:26:438:007.5
52PIONK Tadeusz 1085THE LEGENDSRUMIAOpen Mężczyzn39M 5210:4501:36:33.7001:36:33.70+00:27:088:027.5
53KUBISZYN Tadeusz 1261AGRESYWNE MORSY :DLUBACZÓWOpen Masters Mężczyzn3M 5311:1501:36:34.6501:36:34.65+00:27:098:027.5
54GOŁOWCZYC Mateusz 1007HUSARIA RACE TEAMSUWAŁKIElite Mężczyzn12M 5410:3001:36:52.8501:36:52.85+00:27:278:047.4
55DYKIER Krzysztof 1023GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn4M 5510:3001:36:53.3001:36:53.30+00:27:288:047.4
56JABŁONOWSKA Klaudia 1519CROSS MŁAWAMŁAWAOpen Kobiet1K 112:0001:37:01.3001:37:01.30+00:27:368:057.4
57UŁANOWICZ Przemysław 1148GIŻYCKOOpen Mężczyzn40M 5610:4501:37:36.0001:37:36.00+00:28:108:087.4
58KRÓLEWIAK Rafał 1586SZCZECINOpen Mężczyzn41M 5711:3001:37:53.1501:37:53.15+00:28:288:097.4
59MUSIAŁ Krzysztof 1377NOLIMIT TEAM+WARSZAWAOpen Mężczyzn42M 5811:3001:37:57.9001:37:57.90+00:28:328:097.4
60JANIK Piotr 1327KOSZALINOpen Mężczyzn43M 5911:1501:38:00.6501:38:00.65+00:28:358:107.3
61PUCHACZ Michael 1507ŁUKTAOpen Mężczyzn44M 6011:4501:38:13.8001:38:13.80+00:28:488:117.3
62WILDNER Radosław 1439BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn45M 6111:3001:38:37.0001:38:37.00+00:29:118:137.3
63WITEK Paweł 1016PZU SPORT TEAMBRWINÓWElite Mężczyzn13M 6210:3001:38:48.4001:38:48.40+00:29:238:147.3
64ŚLIWIŃSKI Marek 1367CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Masters Mężczyzn5M 6311:1501:39:36.6001:39:36.60+00:30:118:187.2
65MASSARI Micah 440SWOLE TEAM 6Open Mężczyzn46M 6411:0001:39:46.4001:39:46.40+00:30:218:187.2
66ŁAPACZ Tomasz 1004DZIADY OCRWARSZAWAElite Masters Mężczyzn1M 6510:3001:40:06.3501:40:06.35+00:30:418:207.2
67SELIOWNIUK Marcin 1059COLOSSEUM TEAM BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn47M 6610:4501:40:10.1501:40:10.15+00:30:458:207.2
68ŻEBROWSKI Jacek 1302MY TEAMKIERZLINYOpen Mężczyzn48M 6711:1501:40:23.1001:40:23.10+00:30:578:217.2
69WIECZOREK Dariusz 1149POZNAŃOpen Mężczyzn49M 6810:4501:40:27.4501:40:27.45+00:31:028:227.2
70OBIEDZIŃSKI Piotr 1312WENGLORZ TEAMKOLNOOpen Mężczyzn50M 6911:1501:40:27.4501:40:27.45+00:31:028:227.2
71ANDRUKIEWICZ Tomasz 1063EŁK FORCE ONEEŁK Open Masters Mężczyzn6M 7010:4501:40:38.3501:40:38.35+00:31:138:237.2
72SZUMIŁO Michał 1181IMPERIUM SIŁYEŁK Open Mężczyzn51M 7111:0001:40:42.3001:40:42.30+00:31:178:237.1
73SZÓSTAK Jarosław 1376NEXUS SYSTEMŁÓDŹOpen Mężczyzn52M 7211:3001:40:49.5001:40:49.50+00:31:248:247.1
74WYSOCKI Łukasz 1154BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn53M 7310:4501:40:53.4501:40:53.45+00:31:288:247.1
75KUJAWSKI Damian 1112WĄBRZEŹNOOpen Mężczyzn54M 7410:4501:40:53.7501:40:53.75+00:31:288:247.1
76RYGIELSKI Łukasz 1133WĄBRZĘŹNOOpen Mężczyzn55M 7510:4501:40:55.6501:40:55.65+00:31:308:247.1
77FRANASZEK Bartłomiej 1006HUSARIA RACE TEAMZĄBKIElite Mężczyzn14M 7610:3001:41:06.7001:41:06.70+00:31:418:257.1
78TROSHKIN Sergei 100239RUSKALININGRADElite Masters Mężczyzn2M 7710:3001:41:16.9501:41:16.95+00:31:518:267.1
79KRUPIŃSKI Daniel 1168HOJNIE OBDARZENIGRUDZIĄDZOpen Mężczyzn56M 7811:0001:41:21.7501:41:21.75+00:31:568:267.1
80CEGIELSKI Paweł 1452CIEĆMORUCHYROGÓWOpen Mężczyzn57M 7911:4501:41:37.5001:41:37.50+00:32:128:287.1
81SPŁAWSKI Jan 1140LESZNOOpen Mężczyzn58M 8010:4501:41:42.5501:41:42.55+00:32:178:287.1
82KALNIUK Paweł 1249TRZCIANKAOpen Mężczyzn59M 8111:0001:41:59.2501:41:59.25+00:32:348:297.1
83NAGÓRKA Karol 1126GRUDZIĄDZOpen Masters Mężczyzn7M 8210:4501:42:46.9001:42:46.90+00:33:218:337
84TĘCZA Arkadiusz 1146TORUŃOpen Mężczyzn60M 8310:4501:42:48.8001:42:48.80+00:33:238:347
85KOZŁOWSKI Marek 1501PASŁĘKOpen Mężczyzn61M 8411:4501:42:53.8001:42:53.80+00:33:288:347
86MÓWIŃSKI Patryk 1079NAM BIEGAĆ NIE KAZANO.OSTRÓDAOpen Mężczyzn62M 8510:4501:43:06.0001:43:06.00+00:33:408:357
87RACZKOWSKI Michał 1345TCZEWOpen Mężczyzn63M 8611:1501:43:26.4001:43:26.40+00:34:018:377
88SAWICKI Kacper 1437GŁUBCZYCEOpen Mężczyzn64M 8711:3001:43:28.0501:43:28.05+00:34:028:377
89GRABOWSKI Łukasz 116115 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYGIŻYCKOOpen Mężczyzn65M 8811:0001:43:30.8001:43:30.80+00:34:058:377
90RYKOWSKI Grzegorz 1543TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn8M 8912:0001:43:32.0501:43:32.05+00:34:068:377
91CHARYTONIUK Mirosław 116015 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYGIŻYCKO Open Mężczyzn66M 9011:0001:43:33.5001:43:33.50+00:34:088:377
92GATES Martyn 1595SALISBURYOpen Mężczyzn67M 9111:4501:43:43.0501:43:43.05+00:34:178:386.9
93STANKIEWICZ Piotr 1141RADZYMINOpen Mężczyzn68M 9210:4501:43:44.6001:43:44.60+00:34:198:386.9
94POPCZYK Sebastian 1198NAK MUAY FIGHTERSSZCZECINOpen Mężczyzn69M 9311:0001:43:44.7001:43:44.70+00:34:198:386.9
95SZANIAWSKI Marcin 984HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn70M 9411:0001:43:46.7001:43:46.70+00:34:218:386.9
96RYGIELSKI Karol 1132WĄBRZEŹNOOpen Mężczyzn71M 9510:4501:43:47.1001:43:47.10+00:34:218:386.9
97WOŁYNIEC Bogdan 1003EŁK FORCE ONEEŁK Elite Masters Mężczyzn3M 9610:3001:43:58.2501:43:58.25+00:34:338:396.9
98WITKOWSKI Dariusz 1212OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn9M 9711:0001:44:07.8001:44:07.80+00:34:428:406.9
99SKRZYPEK Remigiusz 1199NAK MUAY FIGHTERSSZCZECINOpen Mężczyzn72M 9811:0001:44:20.9001:44:20.90+00:34:558:416.9
100BROŻEK Artur 1319PŁOCKOpen Mężczyzn73M 9911:1501:44:21.5501:44:21.55+00:34:568:416.9
101BUDNIK Bartosz 1401SPOCENI BRUDZEWOŁEBCZOpen Mężczyzn74M 10011:3001:44:21.7501:44:21.75+00:34:568:416.9
102COLON Freddie 987Open Mężczyzn75M 10112:1501:44:22.0501:44:22.05+00:34:568:416.9
103HINDS Thomas 1425AMBERGOpen Mężczyzn76M 10211:3001:44:29.4501:44:29.45+00:35:048:426.9
104KRZYŻANOWSKI Przemysław 1111JAWORZNOOpen Mężczyzn77M 10310:4501:44:55.2501:44:55.25+00:35:308:446.9
105EFENDIEV Yuriy 100139RUSKALININGRADElite Mężczyzn15M 10410:3001:45:14.4001:45:14.40+00:35:498:466.8
106DUSZYŃSKI Krzysztof 1259AGRESYWNE MORSY :DLUBACZÓWOpen Mężczyzn78M 10511:1501:45:14.6001:45:14.60+00:35:498:466.8
107MOSZCZYŃSKI Adrian 1340BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn79M 10611:1501:45:23.7001:45:23.70+00:35:588:466.8
108ŚWIDERSKA Urszula 1354BIAŁYSTOKOpen Kobiet2K 211:1501:45:24.0001:45:24.00+00:35:588:476.8
109MILEWSKI Paweł 1163DZIKI OLSZTYNOLSZTYNOpen Mężczyzn80M 10711:0001:45:27.0501:45:27.05+00:36:018:476.8
110LEWANDOWSKI Jonasz 1088ZYGZAKISUSZOpen Mężczyzn81M 10810:4501:45:50.4501:45:50.45+00:36:258:496.8
111KALICKI Rafał 1558WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn10M 10912:0001:45:56.4001:45:56.40+00:36:318:496.8
112LULIŃSKI Łukasz 1118SUSZOpen Mężczyzn82M 11010:4501:45:57.6501:45:57.65+00:36:328:496.8
113ŚCIECHOWSKI Michał 1232TRENING PIERWOTNY TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn83M 11111:0001:46:00.9001:46:00.90+00:36:358:506.8
114LULIŃSKI Mateusz 1089ZYGZAKISUSZOpen Mężczyzn84M 11210:4501:46:02.2501:46:02.25+00:36:378:506.8
115LEWANDOWSKI Paweł 990NIDZICAOpen Mężczyzn85M 11311:1501:46:08.7501:46:08.75+00:36:438:506.8
116KOWALSKI Dominik 1167HOJNIE OBDARZENIGRUDZIADZOpen Mężczyzn86M 11411:0001:46:11.9001:46:11.90+00:36:468:506.8
117KRYSZTOFIŃSKI Dawid 1053CALYPSO TEAM PIŁAPIŁAOpen Mężczyzn87M 11510:4501:46:13.7501:46:13.75+00:36:488:516.8
118SPILISZEWSKI Marcin 1054CALYPSO TEAM PIŁAPIŁAOpen Mężczyzn88M 11610:4501:46:15.3001:46:15.30+00:36:508:516.8
119MACKIEWICZ Tomasz 1311WENGLORZ TEAMLIDZBARK WARMIŃSKIOpen Mężczyzn89M 11711:1501:46:17.4501:46:17.45+00:36:528:516.8
120MARKOWICZ Robert 1451BARYRRUSZAJNYOpen Masters Mężczyzn11M 11811:4501:46:22.5001:46:22.50+00:36:578:516.8
121KLIMAS Janusz 1497BARCZEWOOpen Masters Mężczyzn12M 11911:4501:46:22.9001:46:22.90+00:36:578:516.8
122ŚWIDERSKA Agata 115911MPAGIŻYCKOOpen Kobiet3K 311:0001:46:26.3001:46:26.30+00:37:018:526.8
123KĘDZIOR Kamil 1105WĄBRZEŹNOOpen Mężczyzn90M 12010:4501:46:26.6501:46:26.65+00:37:018:526.8
124WIŚNIEWSKI Łukasz 1440EŁK Open Mężczyzn91M 12111:3001:46:34.7501:46:34.75+00:37:098:526.8
125MRÓZ Marcin 1539TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn92M 12212:0001:46:36.8001:46:36.80+00:37:118:536.8
126KUĆ Norbert 1526OTWOCKIE HARTYOTWOCKOpen Mężczyzn93M 12312:0001:46:38.8001:46:38.80+00:37:138:536.8
127FRANK Dariusz 1324KOSZALINOpen Mężczyzn94M 12411:1501:46:51.9501:46:51.95+00:37:268:546.7
128SKIBA Michał 1393PZU SPORT TEAMĆMIŁÓWOpen Mężczyzn95M 12511:3001:46:55.0001:46:55.00+00:37:298:546.7
129PARULIS Kamil 1566IŁAWAOpen Mężczyzn96M 12612:0001:46:57.7001:46:57.70+00:37:328:546.7
130BOEHM Jacob 1223SWOLE TEAM 6COLUMBUS Open Mężczyzn97M 12711:0001:47:04.7501:47:04.75+00:37:398:556.7
131HILL Jesse 1248BEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn98M 12811:0001:47:09.3001:47:09.30+00:37:448:556.7
132ZIEMCZONEK Daniel 1360ŁAPYOpen Mężczyzn99M 12911:1501:47:11.9001:47:11.90+00:37:468:556.7
133HARVEY Timothy 1224SWOLE TEAM 6APOOpen Mężczyzn100M 13011:0001:47:52.0001:47:52.00+00:38:268:596.7
134SYLDATK Patryk 1143GDYNIAOpen Mężczyzn101M 13110:4501:47:56.9501:47:56.95+00:38:318:596.7
135DWÓRZNIK Daniel 1323NIDZICAOpen Mężczyzn102M 13211:1501:47:57.4001:47:57.40+00:38:328:596.7
136ŁABASZEWSKI Mirosław 1333NIDZICAOpen Mężczyzn103M 13311:1501:47:57.7001:47:57.70+00:38:328:596.7
137LISZCZ Jakub 1117RZESZÓWOpen Mężczyzn104M 13410:4501:48:07.3501:48:07.35+00:38:429:006.7
138KOZŁOWSKI Michał 1196NAK MUAY FIGHTERSSZCZECINOpen Mężczyzn105M 13511:0001:48:10.1001:48:10.10+00:38:449:006.7
139KRÓLAK Margarita 1524HUSARIA RACE TEAMŚLESINOpen Kobiet4K 410:4501:48:15.6501:48:15.65+00:38:509:016.7
140SUMMERS Brad 1438VILSECKOpen Mężczyzn106M 13611:3001:48:21.7501:48:21.75+00:38:569:016.6
141ZAWISTOWSKI Konrad 1179IKONKABIAŁYSTOKOpen Mężczyzn107M 13711:0001:48:27.5001:48:27.50+00:39:029:026.6
142GUMOWSKI Rafał 1535TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn108M 13812:0001:48:45.3001:48:45.30+00:39:209:036.6
143POPCZYK Mariusz 1197NAK MUAY FIGHTERSSZCZECINOpen Mężczyzn109M 13911:0001:48:54.2501:48:54.25+00:39:299:046.6
144SURYNT Andrzej 1072EŁK FORCE ONEEŁK Open Masters Mężczyzn13M 14010:4501:49:05.2501:49:05.25+00:39:409:056.6
145NOWICKI Marcin 1449ALKO NINJANIETUSZKOWOOpen Mężczyzn110M 14111:4501:49:09.8001:49:09.80+00:39:449:056.6
146PIETRUCHA Jakub 1308SĄGORSI - RUNNING TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn111M 14211:1501:49:10.4001:49:10.40+00:39:459:056.6
147ROŻEK Patryk 1204NIMALETKOKALISKAOpen Mężczyzn112M 14311:0001:49:11.0001:49:11.00+00:39:459:056.6
148OGRODOWCZYK Adam 1565ELBLĄGOpen Masters Mężczyzn14M 14412:0001:49:21.6001:49:21.60+00:39:569:066.6
149MARKOWSKI Łukasz 1523HEALTH REVOLUTION ELBLĄGELBLĄGOpen Mężczyzn113M 14512:0001:49:23.4501:49:23.45+00:39:589:066.6
150JASKÓLSKI Daniel 1495PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Mężczyzn114M 14611:4501:49:24.1501:49:24.15+00:39:599:076.6
151JASKÓLSKI Sebastian 1496OKALEWOOpen Mężczyzn115M 14711:4501:49:26.4501:49:26.45+00:40:019:076.6
152NIECKO Krzysztof 1479REKINGDAŃSKOpen Mężczyzn116M 14811:4501:49:34.9001:49:34.90+00:40:099:076.6
153NIECKO Grzegorz 1478REKINGDAŃSKOpen Mężczyzn117M 14911:4501:49:38.2501:49:38.25+00:40:139:086.6
154ZAKRZEWSKI Tomasz 1213OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn118M 15011:0001:50:11.3501:50:11.35+00:40:469:106.5
155MATEJCZYK Artur 1208OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn15M 15111:0001:50:11.7001:50:11.70+00:40:469:106.5
156SERWIN Andrzej 1275CROSSBOXFIT KETRZYNKĘTRZYN Open Masters Mężczyzn16M 15211:1501:50:12.3501:50:12.35+00:40:479:116.5
157ROGULSKI Rafał 1274CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Masters Mężczyzn17M 15311:1501:50:12.5001:50:12.50+00:40:479:116.5
158SŁUPSKI Maciej 1350MALBORKOpen Mężczyzn119M 15411:1501:50:14.9001:50:14.90+00:40:499:116.5
159KOPROWSKI Pawel 1559ZUROBICEOpen Mężczyzn120M 15512:0001:50:27.3501:50:27.35+00:41:029:126.5
160TOCZKO Pawel 1573ZUROBICEOpen Mężczyzn121M 15612:0001:50:29.3001:50:29.30+00:41:049:126.5
161SUSZKO Krzysiek 1264AGRESYWNE MORSY :DLUBACZÓWOpen Mężczyzn122M 15711:1501:50:32.3001:50:32.30+00:41:079:126.5
162KLIMAS Bartosz 1383PULL UP OR SHUT UPDZIĘGIELÓWOpen Mężczyzn123M 15811:3001:50:32.5501:50:32.55+00:41:079:126.5
163MAŁKOWSKI Karol 988BARTOSZYCEOpen Mężczyzn124M 15910:4501:50:35.2501:50:35.25+00:41:109:126.5
164WOJEWODA Sylwester 1358ŁOMZAOpen Mężczyzn125M 16011:1501:50:35.5501:50:35.55+00:41:109:126.5
165KISIEL Michal 1251BISKUPIECOpen Mężczyzn126M 16111:0001:50:35.7001:50:35.70+00:41:109:126.5
166SEMCHYSHYN Uliana 1233TRENING PIERWOTNY TEAMWARSZAWAOpen Kobiet5K 511:0001:50:38.9001:50:38.90+00:41:139:136.5
167PIWOWAR Jacek 989BARTOSZYCEOpen Mężczyzn127M 16210:4501:50:40.5001:50:40.50+00:41:159:136.5
168KOSAK Tomasz 1067EŁK FORCE ONEEŁK Open Mężczyzn128M 16310:4501:50:42.4501:50:42.45+00:41:179:136.5
169BURBUL Przemysław 1553MARKIOpen Mężczyzn129M 16412:0001:50:42.6001:50:42.60+00:41:179:136.5
170BIELAWSKI Mariusz 1317SUWALKIOpen Mężczyzn130M 16511:1501:50:42.9501:50:42.95+00:41:179:136.5
171ROMANOWSKA Joanna 1131BARTOSZYCEOpen Kobiet6K 610:4501:50:52.2001:50:52.20+00:41:279:146.5
172PTASZYŃSKI Michał 1130OLECKOOpen Mężczyzn131M 16610:4501:50:57.6001:50:57.60+00:41:329:146.5
173BOGUSKI Adrian 1318KRZEWOOpen Mężczyzn132M 16711:1501:50:59.9501:50:59.95+00:41:349:146.5
174KEMICER Monika 1065EŁK FORCE ONEEŁK Open Kobiet7K 710:4501:51:09.9501:51:09.95+00:41:449:156.5
175LASKOWSKI Grzegorz 1334ŁOMŻAOpen Mężczyzn133M 16811:1501:51:11.8501:51:11.85+00:41:469:156.5
176STEUER Sylwester 1284FITOSFERA WYMIATACZEBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn134M 16911:1501:51:12.0001:51:12.00+00:41:469:166.5
177MAKOWSKI Wojciech 1252EŁK Open Masters Mężczyzn18M 17011:0001:51:53.3001:51:53.30+00:42:289:196.4
178MARKIEWICZ Tomasz 1532TIGRES DEL PAPASULEJÓWOpen Mężczyzn135M 17112:0001:52:02.1001:52:02.10+00:42:369:206.4
179JUREWICZ Andrzej 1372HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn136M 17211:3001:52:20.5001:52:20.50+00:42:559:216.4
180MICHAJŁOW Adam 1058COLOSSEUM TEAM BIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn19M 17310:4501:52:30.4501:52:30.45+00:43:059:226.4
181SUCHCICKI Wojciech 1201NIE CHCĘ MIEĆ STEMIOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn20M 17411:0001:52:37.4001:52:37.40+00:43:129:236.4
182JACZYŃSKI Mariusz 1366CROSS ELITE GRAJEWOKOSZARÓWKAOpen Masters Mężczyzn21M 17511:1501:52:50.9001:52:50.90+00:43:259:246.4
183PASZKIEWICZ Arkadiusz 1254EŁK Open Masters Mężczyzn22M 17611:0001:53:00.8001:53:00.80+00:43:359:256.4
184KOLENDA Łukasz 1277CROSSTEAM GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIOpen Mężczyzn137M 17711:1501:53:01.2501:53:01.25+00:43:369:256.4
185KOLENDA Paulina 1278CROSSTEAM GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIOpen Kobiet8K 811:1501:53:10.0501:53:10.05+00:43:449:256.4
186MRÓWKA Mateusz 1253TRZCIANKAOpen Mężczyzn138M 17811:0001:53:19.1001:53:19.10+00:43:539:266.4
187MADZIAŁA Adrian 1397SPARTAKUS TEAMJÓZEFOWOOpen Mężczyzn139M 17911:3001:53:20.8001:53:20.80+00:43:559:266.4
188KUJAWA Weronika 1396SPARTAKUS TEAMZŁOTÓWOpen Kobiet9K 911:3001:53:20.9001:53:20.90+00:43:559:266.4
189ZDANOWICZ Maciek 1516BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn140M 18011:3001:53:28.9001:53:28.90+00:44:039:276.3
190WOŹNIAK Krzysztof 1444LUBLINOpen Masters Mężczyzn23M 18111:3001:53:31.1501:53:31.15+00:44:069:276.3
191OŁDAKOWSKI Janusz 1585CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Mężczyzn141M 18211:1501:53:33.8001:53:33.80+00:44:089:276.3
192MARKIEWICZ Arkadiusz 1083PIĘKNI I BESTIEMALBORKOpen Masters Mężczyzn24M 18310:4501:53:34.4001:53:34.40+00:44:099:276.3
193ŻOŁĄDEK Piotr 1528OTWOCKIE HARTYOTWOCKOpen Mężczyzn142M 18412:0001:53:37.3001:53:37.30+00:44:129:286.3
194NAJMÓŁA Sławek 1200NIE CHCĘ MIEĆ STEMIWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn25M 18511:0001:53:42.0001:53:42.00+00:44:169:286.3
195MARCINKIEWICZ Patryk 1069EŁK FORCE ONEEŁK Open Mężczyzn143M 18610:4501:53:42.2001:53:42.20+00:44:179:286.3
196GUZOWSKA Sylwia 776CROSS ELITE GRAJEWOOpen Masters Kobiet1K 1011:1501:53:43.4501:53:43.45+00:44:189:286.3
197EARLEY Jason 1243BEMOWO PISKIOpen Mężczyzn144M 18711:0001:53:46.3001:53:46.30+00:44:219:286.3
198GROMADZKI Bartosz 1423GÓRA KALWARIAOpen Mężczyzn145M 18811:3001:54:06.5001:54:06.50+00:44:419:306.3
199SZCZECH Szymon 1450ALKO NINJAŁUGI UJSKIEOpen Mężczyzn146M 18911:4501:54:08.3501:54:08.35+00:44:439:306.3
200WEJKNIS Krzysztof 1513ŁUKTAOpen Mężczyzn147M 19011:4501:54:48.0501:54:48.05+00:45:229:346.3
201BIEDRZYCKI Marek 1533TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn26M 19112:0001:54:52.8501:54:52.85+00:45:279:346.3
202PICH Kamil 753Open Mężczyzn148M 19211:1501:54:56.5001:54:56.50+00:45:319:346.3
203ANSZCZAK Grzegorz 1418BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn149M 19311:3001:55:20.6501:55:20.65+00:45:559:366.2
204KOWAL Krzysztof 1012NAK MUAY FIGHTERSSZCZECINElite Mężczyzn16M 19410:3001:55:24.1501:55:24.15+00:45:599:376.2
205STACHELEK Wojciech 1353ŁOMŻAOpen Mężczyzn150M 19511:1501:55:30.0501:55:30.05+00:46:049:376.2
206GIETEK Kamil 1325ŁOMŻAOpen Mężczyzn151M 19611:1501:55:31.7001:55:31.70+00:46:069:376.2
207MOREK Katarzyna 1282DZIECI KUKURYDZYGOŁDAPOpen Kobiet10K 1111:1501:55:34.5001:55:34.50+00:46:099:376.2
208KUBACKI Jakub 1390PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn152M 19711:3001:55:38.3001:55:38.30+00:46:139:386.2
209BADILLO Raymond 852ZMORA!!!Open Mężczyzn153M 19811:3001:56:02.2501:56:02.25+00:46:379:406.2
210SAK Marcin 1347KOLONIA NIESZAWAOpen Mężczyzn154M 19911:1501:56:03.5501:56:03.55+00:46:389:406.2
211PĘKAŁA Sebastian 1036HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Mężczyzn17M 20010:3001:56:07.9001:56:07.90+00:46:429:406.2
212MIERZICKI Marcel 1014POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn155M 20110:3001:56:11.9001:56:11.90+00:46:469:406.2
213SIENKIEWICZ Jakub 1137BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn156M 20210:4501:56:28.4501:56:28.45+00:47:039:426.2
214ZIMIŃSKI Paweł 1587EŁK Open Mężczyzn157M 20311:3001:56:32.6001:56:32.60+00:47:079:426.2
215CZECH Piotr 1022PABIANICEElite Mężczyzn18M 20410:3001:56:56.6501:56:56.65+00:47:319:446.2
216KAMIŃSKI Kamil 1525OTWOCKIE HARTYOTWOCKOpen Mężczyzn158M 20512:0001:57:02.7501:57:02.75+00:47:379:456.2
217ŻOŁĄDEK Kamil 1527OTWOCKIE HARTYOTWOCKOpen Mężczyzn159M 20612:0001:57:04.1501:57:04.15+00:47:399:456.2
218WYDURSKI Dawid 1446IŁOWAOpen Mężczyzn160M 20711:4501:57:12.5001:57:12.50+00:47:479:466.1
219BIECIUK Mariusz 1316BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn161M 20811:1501:57:12.6501:57:12.65+00:47:479:466.1
220SZEWCZYK Paweł 1257WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn27M 20911:0001:57:16.3001:57:16.30+00:47:519:466.1
221KOLANKOWSKI Damian 1500MŁAWA Open Mężczyzn162M 21011:4501:57:16.5001:57:16.50+00:47:519:466.1
222CYBULA Kamil 1322BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn163M 21111:1501:57:17.4001:57:17.40+00:47:529:466.1
223KUKLIŃSKI Piotr 1015POŻ-SERWIS EŁKEŁK Open Masters Mężczyzn28M 21210:3001:57:20.5001:57:20.50+00:47:559:466.1
224JUSTYŃSKI Rafał 1218RAZOR RACING TEAMŁÓDŹOpen Mężczyzn164M 21311:0001:57:43.0001:57:43.00+00:48:179:486.1
225SYPYTKOWSKI Paweł 1237V.I.P-GYM EŁKNOWA WIEŚ EŁCKAOpen Mężczyzn165M 21411:0001:57:44.6001:57:44.60+00:48:199:486.1
226ZDUNIEWICZ Emilia 1214OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Kobiet11K 1211:0001:57:51.2501:57:51.25+00:48:269:496.1
227ZELL Jacek 992DZIADY OCRGORZÓW WLKP.Open Masters Mężczyzn29M 21511:1501:57:58.6001:57:58.60+00:48:339:496.1
228TRZETRZELEWSKI Maciej 1147KRAKOWOpen Mężczyzn166M 21610:4501:58:00.5501:58:00.55+00:48:359:506.1
229DOMBKOWSKA Gabriela 1096OLSZTYNOpen Kobiet12K 1310:4501:58:09.6001:58:09.60+00:48:449:506.1
230KOCHANIAK Andrzej 1406WŁÓCZYBIEGISOWLANYOpen Mężczyzn167M 21711:4501:58:09.9501:58:09.95+00:48:449:506.1
231TUROWICZ Rafał 1512BIALYSTOKOpen Mężczyzn168M 21811:4501:58:10.1001:58:10.10+00:48:449:506.1
232DOMBKOWSKI Dawid 1097OLSZTYNOpen Mężczyzn169M 21910:4501:58:10.4001:58:10.40+00:48:459:506.1
233ZAŁUSKA Piotr 1546TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn170M 22012:0001:58:12.9501:58:12.95+00:48:479:516.1
234SIECZKOWSKA Agata 1162DZIECI KUKURYDZYGOŁDAPOpen Kobiet13K 1411:0001:58:13.7001:58:13.70+00:48:489:516.1
235JAROMIN Patryk 1494OSIELSKOOpen Mężczyzn171M 22111:4501:58:16.6001:58:16.60+00:48:519:516.1
236ROSS Brent 849ZMORA!!!Open Mężczyzn172M 22211:3001:58:20.6501:58:20.65+00:48:559:516.1
237KACZMAREK Michal 1329EŁK Open Mężczyzn173M 22311:1501:58:21.3001:58:21.30+00:48:569:516.1
238RAK KOCHANIAK Leszek 1346BERLINOpen Mężczyzn174M 22411:1501:58:24.0501:58:24.05+00:48:589:526.1
239JAKUBIAK Anna 1230TRENING PIERWOTNY TEAMLEGIONOWOOpen Kobiet14K 1511:0001:58:24.8501:58:24.85+00:48:599:526.1
240PAKUŁA Czarek 1542TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn175M 22512:0001:58:37.0501:58:37.05+00:49:119:536.1
241SOPEL Wojciech 1263AGRESYWNE MORSY :DSTARE OLESZYCEOpen Mężczyzn176M 22611:1501:58:54.9501:58:54.95+00:49:299:546.1
242BUCZKOWSKI Sylwester 1269BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAWĄBRZEŹNOOpen Mężczyzn177M 22711:1501:59:01.6001:59:01.60+00:49:369:556
243BUCZKOWSKI Tomasz 1270BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAŁOPATKIOpen Mężczyzn178M 22811:1501:59:03.1501:59:03.15+00:49:389:556
244GRZEGORCZYK Andrzej 1272BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAWĄBRZEŹNOOpen Mężczyzn179M 22911:1501:59:03.2501:59:03.25+00:49:389:556
245RUSZNICA Klaudia 1185KARTOFELKIGDAŃSKOpen Kobiet15K 1611:0001:59:26.3501:59:26.35+00:50:019:576
246BUNIEK Mateusz 1184KARTOFELKIGDAŃSKOpen Mężczyzn180M 23011:0001:59:29.9001:59:29.90+00:50:049:576
247GŁAZ Jacek 1073HUSARIA RACE TEAMJAŚLANYOpen Masters Mężczyzn30M 23110:4501:59:32.1001:59:32.10+00:50:069:576
248RAKOWICZ Justyna 1530SZALONE GAZELEBIAŁYSTOKOpen Kobiet16K 1712:0001:59:32.2001:59:32.20+00:50:079:576
249BAŁDAK Piotr 1529SZALONE GAZELEBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn181M 23212:0001:59:32.2501:59:32.25+00:50:079:576
250SAWICKA Urszula 1531SZALONE GAZELEKLEPACZE Open Kobiet17K 1812:0001:59:32.3001:59:32.30+00:50:079:576
251SCHAB Michał 1135GDAŃSKOpen Mężczyzn182M 23310:4501:59:33.8501:59:33.85+00:50:089:576
252TOMASZEWSKI Marcin 1467MFITRAWICZOpen Mężczyzn183M 23411:4501:59:38.6001:59:38.60+00:50:139:586
253CHMIELEWSKI Józef 1091CIECHANOWIECOpen Mężczyzn184M 23510:4501:59:40.3501:59:40.35+00:50:159:586
254CZOSKA Ola 1239WEJHEROWSKI KLUB MORSÓWWEJHEROWOOpen Kobiet18K 1911:0002:00:07.7502:00:07.75+00:50:4210:006
255GRUDZIŃSKI Dominik 1195NAK MUAY FIGHTERSSZCZECINOpen Mężczyzn185M 23611:0002:00:08.8502:00:08.85+00:50:4310:006
256GAWROŃSKI Artur 1286HUSARIA RACE TEAMPŁOCKOpen Masters Mężczyzn31M 23711:1502:00:09.0502:00:09.05+00:50:4310:006
257MUCHA Marek 1052APOSTLES OF STARSKRAKOWOpen Mężczyzn186M 23810:4502:00:38.7002:00:38.70+00:51:1310:036
258LITWINEK Marek 1414WW TEAMLUBARTÓWOpen Mężczyzn187M 23911:3002:00:59.5502:00:59.55+00:51:3410:046
259JOWSA Daniel 1087ZAWSZE MOŻESZ LEPIEJKĘTRZYNOpen Mężczyzn188M 24010:4502:01:03.7002:01:03.70+00:51:3810:055.9
260GRZYBIŃSKI Dawid 1424ZDUŃSKA WOLAOpen Mężczyzn189M 24111:3002:01:18.4002:01:18.40+00:51:5310:065.9
261HOLOWNIA Aneta 1064EŁK FORCE ONEEŁK Open Kobiet19K 2010:4502:01:37.0002:01:37.00+00:52:1110:085.9
262GAŁĘZIEWSKI Marcin 1491CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn190M 24211:4502:01:38.4002:01:38.40+00:52:1310:085.9
263GAŁĘZIEWSKI Mateusz 1492LIBIDZAOpen Mężczyzn191M 24311:4502:01:39.6502:01:39.65+00:52:1410:085.9
264GADOMSKI Tomasz 1490KŁOBUCKOpen Mężczyzn192M 24411:4502:01:42.6002:01:42.60+00:52:1710:085.9
265HEALY Ryan 358PEAKY BLINDERSOpen Mężczyzn193M 24512:1502:01:49.8502:01:53.90+00:52:2810:095.9
266GRABOWSKI Robert 1246GOŁDAPOpen Mężczyzn194M 24611:0002:02:08.0502:02:08.05+00:52:4210:105.9
267DRZEWIECKI Dominik 1407WUWUZELA PASŁĘKPASŁĘKOpen Mężczyzn195M 24711:3002:02:08.7502:02:08.75+00:52:4310:105.9
268PLAGA Mariusz 1071EŁK FORCE ONEEŁK Open Mężczyzn196M 24810:4502:02:17.2502:02:17.25+00:52:5210:115.9
269ZABIEGŁO Patryk 1400SPARTAKUS TEAMKRAJENKAOpen Mężczyzn197M 24911:3002:02:32.2502:02:32.25+00:53:0710:125.9
270FLORCZUK Przemek 1188M.OCWARSZAWAOpen Mężczyzn198M 25011:0002:02:37.0502:02:37.05+00:53:1110:135.9
271ŻYGADŁO Piotr 1189M.OCWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn32M 25111:0002:02:37.3502:02:37.35+00:53:1210:135.9
272PALIK Jack 140PEAKY BLINDERSOpen Mężczyzn199M 25212:1502:02:38.0002:02:38.00+00:53:1210:135.9
273KLAFT Austin 147PEAKY BLINDERSOpen Mężczyzn200M 25312:1502:02:38.7502:02:38.75+00:53:1310:135.9
274TREVINO Verge 680PEAKY BLINDERS  112:1502:02:40.0002:02:40.00+00:53:1410:135.9
275WASILEWSKI Kamil 1463HUSARIA RACE TEAMGRÓDEKOpen Mężczyzn201M 25411:4502:02:56.3002:02:56.30+00:53:3110:145.9
276WYSOCKA Dominika 1464HUSARIA RACE TEAMBIAŁYSTOKOpen Kobiet20K 2111:4502:02:56.4002:02:56.40+00:53:3110:145.9
277WOŹNIAK Bartosz 1443MIKOŁAJKIOpen Mężczyzn202M 25511:3002:03:11.8002:03:11.80+00:53:4610:155.8
278POTERAJ Mariusz 1019TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Masters Mężczyzn33M 25612:0002:03:36.3502:03:36.35+00:54:1110:185.8
279MARCZAK Zuzanna 1236TWARDA RĘKA SZCZĘKA PĘKAGDAŃSKOpen Kobiet21K 2211:0002:03:55.4502:03:55.45+00:54:3010:195.8
280KORYTKOWSKI Marcin 1589ŁOMŻAOpen Mężczyzn203M 25712:0002:03:57.9002:03:57.90+00:54:3210:195.8
281PIWOWAREK Bartosz 1468MIŃSKIE DZIKIMIŃSK MAZOWIECKIOpen Mężczyzn204M 25811:4502:04:01.6502:04:01.65+00:54:3610:205.8
282ŻYWICKI Olek 1517MIŃSK MAZOWIECKIOpen Mężczyzn205M 25911:4502:04:05.3502:04:05.35+00:54:4010:205.8
283KUNDA Artur 1114EŁK Open Mężczyzn206M 26010:4502:04:08.0002:04:08.00+00:54:4210:205.8
284PULCHNY Łukasz 1169HOJNIE OBDARZENIGRUDZIĄDZOpen Mężczyzn207M 26111:0002:04:12.5502:04:12.55+00:54:4710:215.8
285WHISTLECRAFT Jake 994QDGPORTSMOUTH Open Mężczyzn208M 26211:3002:04:32.8002:04:32.80+00:55:0710:225.8
286THOMAS James 973QDGOpen Mężczyzn209M 26311:3002:04:32.9502:04:32.95+00:55:0710:225.8
287LEWIS Scott 996QDGSWANSEAOpen Mężczyzn210M 26411:3002:04:33.4502:04:33.45+00:55:0810:225.8
288DALEY Christopher 995QDGLIVERPOOL Open Mężczyzn211M 26511:3002:04:33.5502:04:33.55+00:55:0810:225.8
289ALLEN Tommy 998QDGHAVERFORDWEST Open Mężczyzn212M 26611:3002:04:34.1502:04:34.15+00:55:0910:225.8
290CHOJNOWSKA Ewa 1419PISZOpen Masters Kobiet2K 2311:3002:04:38.3502:04:38.35+00:55:1310:235.8
291NOWAK Monika 1435PISZOpen Kobiet22K 2411:3002:04:38.4502:04:38.45+00:55:1310:235.8
292OCHRYNIUK Ewelina 1293KTMŁKĘTRZYNOpen Kobiet23K 2511:0002:04:47.4502:04:47.45+00:55:2210:235.8
293WIETRZYŃSKI Michał 1152BRZEGOpen Mężczyzn213M 26710:4502:04:51.6002:04:51.60+00:55:2610:245.8
294PIERZCHAŁA Mateusz 1009HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWElite Mężczyzn19M 26810:3002:05:01.7002:05:01.70+00:55:3610:255.8
295MUSIAŁ Karol 1186KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMKĘTRZYNOpen Mężczyzn214M 26911:0002:05:17.3502:05:17.35+00:55:5210:265.7
296JAWORSKI Paweł 1306RAFAŁKIPOLICZNAOpen Mężczyzn215M 27011:1502:05:26.4002:05:26.40+00:56:0110:275.7
297PACHUNKA Trevor 684PEAKY BLINDERSOpen Mężczyzn216M 27112:1502:05:34.5002:05:34.50+00:56:0910:275.7
298SIHEVI Nicholas 655PEAKY BLINDERSOpen Mężczyzn217M 27212:1502:05:38.2002:05:38.20+00:56:1310:285.7
299WADECKI Piotr 991NIDZICAOpen Mężczyzn218M 27311:1502:05:59.8002:05:59.80+00:56:3410:295.7
300KULIKOWSKA Ilona 1561SZTABINOpen Kobiet24K 2612:0002:06:07.0002:06:07.00+00:56:4110:305.7
301RESKO Marcin 1567ŁOMŻAOpen Mężczyzn219M 27412:0002:06:07.2002:06:07.20+00:56:4210:305.7
302SELEROWICZ Aleksandra 1570BEŁCHATÓWOpen Kobiet25K 2712:0002:06:12.0502:06:12.05+00:56:4610:315.7
303FRONCZAK Bartosz 1489LIDZBARK WARMIŃSKIOpen Mężczyzn220M 27511:4502:06:17.5502:06:17.55+00:56:5210:315.7
304MACIEJEWSKI Maciej 1431LIDZBARK WARMIŃSKIOpen Mężczyzn221M 27611:4502:06:17.6002:06:17.60+00:56:5210:315.7
305OLECH Aleksandra 974Open Kobiet26K 2811:4502:06:17.7502:06:17.75+00:56:5210:315.7
306CZUB Michał 1554KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOpen Mężczyzn222M 27712:0002:06:21.4502:06:21.45+00:56:5610:315.7
307LUCAS Dustin 1483VATOS LOCOSVILSECKOpen Mężczyzn223M 27811:4502:06:26.0502:06:26.05+00:57:0010:325.7
308MORENO Jesus 189VATOS LOCOSOpen Mężczyzn224M 27911:4502:06:31.1502:06:31.15+00:57:0610:325.7
309GOMEZ Nick 300Open Mężczyzn225M 28011:4502:06:43.8002:06:43.80+00:57:1810:335.7
310LIBERADZKI Marcin 1335WEJHEROWOOpen Masters Mężczyzn34M 28111:1502:06:47.4002:06:47.40+00:57:2210:335.7
311DELENDOWSKI Andrzej 993GRUPA SPECJANLEJ BESTROSKI-MASAŻ BĘDZIE PÓŹNIEJ ;-)WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn35M 28210:4502:06:48.9502:06:48.95+00:57:2310:345.7
312RIELS Tarek 783VATOS LOCOSOpen Mężczyzn226M 28311:4502:06:51.4002:06:51.40+00:57:2610:345.7
313SAK Cezary 1187KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMKĘTRZYNOpen Mężczyzn227M 28411:0002:06:53.4002:06:53.40+00:57:2810:345.7
314KRALEWSKA Małgorzata 1109GÓRA KALWARIAOpen Masters Kobiet3K 2910:4502:06:54.3002:06:54.30+00:57:2910:345.7
315KRALEWSKI Robert 1110GÓRA KALWARIAOpen Masters Mężczyzn36M 28510:4502:06:55.3502:06:55.35+00:57:3010:345.7
316JUREWICZ Łukasz 1020EŁK FORCE ONEEŁK Open Masters Mężczyzn37M 28610:3002:06:59.4002:06:59.40+00:57:3410:345.7
317ZAŁOGA Maciej 1521CROSS MŁAWAMŁAWAOpen Mężczyzn228M 28712:0002:07:03.7002:07:03.70+00:57:3810:355.7
318ŚWIDERSKI Łukasz 1520CROSS MŁAWAIŁOWO-OSADAOpen Mężczyzn229M 28812:0002:07:06.5502:07:06.55+00:57:4110:355.7
319BARSKI Dominik 1518CROSS MŁAWAIŁOWO-OSADAOpen Mężczyzn230M 28912:0002:07:10.1002:07:10.10+00:57:4410:355.7
320DAVILA Eduardo 1482VATOS LOCOSBEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn231M 29011:4502:07:14.7002:07:14.70+00:57:4910:365.7
321GIBA Rafał 1101BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn232M 29110:4502:07:17.6002:07:17.60+00:57:5210:365.7
322KOŁOTA Krystian 1106EŁK Open Mężczyzn233M 29210:4502:07:19.6002:07:19.60+00:57:5410:365.7
323BUZZELL Mark 600Open Mężczyzn234M 29312:1502:07:20.6502:07:20.65+00:57:5510:365.7
324TRISTEN Todd 144Open Mężczyzn235M 29412:1502:07:26.1002:07:26.10+00:58:0010:375.7
325KORZENIEWSKI Patryk 1332OSTRÓDAOpen Mężczyzn236M 29511:1502:07:45.0002:07:45.00+00:58:1910:385.6
326JEDNORÓG Mateusz 1455DZIKI W TRASIESŁUBICEOpen Mężczyzn237M 29611:4502:08:00.2502:08:00.25+00:58:3510:405.6
327KALEMBA Konrad 1330GIŻYCKOOpen Mężczyzn238M 29711:1502:08:01.6502:08:01.65+00:58:3610:405.6
328KOZAK Wojciech 1456DZIKI W TRASIESŁUBICEOpen Mężczyzn239M 29811:4502:08:01.7002:08:01.70+00:58:3610:405.6
329ZYSKOWSKI Kuba 1448KALINOWOOpen Mężczyzn240M 29911:3002:08:39.1502:08:39.15+00:59:1410:435.6
330SOCIK Karol 1139EŁK Open Mężczyzn241M 30010:4502:08:46.6502:08:46.65+00:59:2110:435.6
331KOMORZYCKI Robert 1176HUSARIA RACE TEAMMINSK MAZOWIECKIOpen Mężczyzn242M 30111:0002:08:52.2502:08:52.25+00:59:2710:445.6
332MIOTK Ryszard 1075KOMANDO FLAKIKĘBŁOWOOpen Mężczyzn243M 30210:4502:08:52.9002:08:52.90+00:59:2710:445.6
333LINDNER Daniel 1403SPOCENI BRUDZEWO SZCZYRKOpen Masters Mężczyzn38M 30311:3002:09:08.4502:09:08.45+00:59:4310:455.6
334KULESZA Bartłomiej 1410WUWUZELA PASŁĘKPASŁĘKOpen Mężczyzn244M 30411:3002:09:20.2002:09:20.20+00:59:5510:465.6
335KOMOROWSKI Łukasz 1107GRÓJECOpen Mężczyzn245M 30510:4502:09:24.5502:09:24.55+00:59:5910:475.6
336MOTOWSKI Tomasz 1505WARSZAWAOpen Mężczyzn246M 30611:4502:09:33.0502:09:33.05+01:00:0710:475.6
337MACHNIK Dawid 1337ZIELONA GORAOpen Mężczyzn247M 30711:1502:09:38.4502:09:38.45+01:00:1310:485.6
338LITZAU Michał 1404SPOCENI BRUDZEWO WŁADYSŁAWOWOOpen Mężczyzn248M 30811:3002:09:52.7002:09:52.70+01:00:2710:495.5
339GRABOWSKI Igor 1556IŁAWAOpen Mężczyzn249M 30912:0002:09:54.3502:09:54.35+01:00:2910:495.5
340CLEGDY Fritz 638Open Mężczyzn250M 31012:1502:09:55.5502:09:55.55+01:00:3010:495.5
341BABIŃSKI Rafał 1305RAFAŁKINADARZYNOpen Mężczyzn251M 31111:1502:10:06.3002:10:06.30+01:00:4110:505.5
342MATYSIAK Jakub 1307SĄGORSI - RUNNING TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn252M 31211:1502:10:11.9502:10:11.95+01:00:4610:505.5
343ZAPAŁA Joanna 1515ZIELONA GÓRAOpen Kobiet27K 3011:4502:10:14.6002:10:14.60+01:00:4910:515.5
344ZAPAŁA Andrzej 1514ZIELONA GÓRAOpen Mężczyzn253M 31311:4502:10:14.7502:10:14.75+01:00:4910:515.5
345NOWAK Izabela 1434GDAŃSKOpen Kobiet28K 3111:3002:10:22.5002:10:22.50+01:00:5710:515.5
346ZYMLER Łukasz 1361OLSZTYNOpen Mężczyzn254M 31411:1502:10:29.3002:10:29.30+01:01:0410:525.5
347KACZOR Marcin 1557IMIELINOpen Masters Mężczyzn39M 31512:0002:10:36.5502:10:36.55+01:01:1110:535.5
348NIEMCZYK Beata 1564KONSTANCIN JEZIORNAOpen Masters Kobiet4K 3212:0002:10:36.9002:10:36.90+01:01:1110:535.5
349HORBACZEWSKA Magdalena 1476POGROMCY IKSÓWWARSZAWAOpen Kobiet29K 3311:4502:10:46.6002:10:46.60+01:01:2110:535.5
350ADAMOWSKI Andrzej 1594ELBLĄGOpen Mężczyzn255M 31611:3002:10:47.9002:10:47.90+01:01:2210:535.5
351MAŁEK Hanna 1177HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Kobiet30K 3411:0002:11:05.8002:11:05.80+01:01:4010:555.5
352PINDEL Mike 1417ZMORA!!!BEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn256M 31711:3002:11:54.6002:11:54.60+01:02:2910:595.5
353KULLING Sebastian 1402SPOCENI BRUDZEWO PUCKOpen Mężczyzn257M 31811:3002:11:59.3002:11:59.30+01:02:3410:595.5
354SZCZECH Tomasz 1144BIAŁA PISKAOpen Mężczyzn258M 31910:4502:12:05.2002:12:05.20+01:02:4011:005.5
355MARCHLEWICZ Dawid 1373HUSARIA RACE TEAMWĄBRZEŹNOOpen Mężczyzn259M 32011:3002:12:38.3502:12:38.35+01:03:1311:035.4
356MARKOWSKA Iwona 13624FIT CROSS BIALOGARDBIAŁOGARDOpen Masters Kobiet5K 3511:3002:12:51.1002:12:51.10+01:03:2511:045.4
357TERLECKI Artur 983Open Mężczyzn260M 32110:4502:12:59.5502:12:59.55+01:03:3411:045.4
358WSÓŁ Edyta 1234TRENING PIERWOTNY TEAMWARSZAWAOpen Kobiet31K 3611:0002:13:09.8502:13:09.85+01:03:4411:055.4
359ZARĘBSKI Czarek 982Open Mężczyzn261M 32210:4502:13:21.9002:13:21.90+01:03:5611:065.4
360HEALEY Ryan 191ZMORA!!!Open Mężczyzn262M 32311:3002:13:47.4502:13:47.45+01:04:2211:085.4
361SOKÓLSKA Katarzyna 1211OUTDOOR TRAININGPOGORZAŁKIOpen Kobiet32K 3711:0002:14:02.2502:14:02.25+01:04:3711:105.4
362WÓJCIK Łukasz 1545TIM DRIMOSTROŁEKAOpen Mężczyzn263M 32412:0002:14:02.4502:14:02.45+01:04:3711:105.4
363KŁOS Sebastian 1536TIM DRIMDRĘŻEWOOpen Mężczyzn264M 32512:0002:14:09.0002:14:09.00+01:04:4311:105.4
364WIETRZYNSKI Bogdan 1150GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn40M 32610:4502:14:39.4002:14:39.40+01:05:1411:135.3
365NICEWICZ Elwira 1540TIM DRIMŁYSEOpen Kobiet33K 3812:0002:14:58.3002:14:58.30+01:05:3311:145.3
366CICHOWSKI Michał 1534TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn265M 32712:0002:14:58.7502:14:58.75+01:05:3311:145.3
367KAWA Łukasz 1235TWARDA RĘKA SZCZĘKA PĘKAGDAŃSKOpen Mężczyzn266M 32811:0002:15:11.6002:15:11.60+01:05:4611:155.3
368SIEMBAB Joanna 1460FIGLARZEHALINÓWOpen Kobiet34K 3911:4502:15:28.0002:15:28.00+01:06:0211:175.3
369RYCHNOWSKI Michał 1459FIGLARZEKAZIMIERÓWOpen Mężczyzn267M 32911:4502:15:29.4002:15:29.40+01:06:0411:175.3
370PTAK Magda 1210OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Kobiet35K 4011:0002:15:34.5002:15:34.50+01:06:0911:175.3
371BASZKIEWICZ Michał 1380POGROMCYPOZNAŃOpen Mężczyzn268M 33011:3002:15:37.5002:15:37.50+01:06:1211:185.3
372SCHULZ Jędrzej 1382POGROMCYPOZNAŃOpen Mężczyzn269M 33111:3002:15:41.7002:15:41.70+01:06:1611:185.3
373RUSZKOWSKI Marcin 1381POGROMCYTARNOWO PODGÓRNEOpen Mężczyzn270M 33211:3002:15:55.0002:15:55.00+01:06:2911:195.3
374ORBIK Joanna 1299MY TEAMOLSZTYNOpen Kobiet36K 4111:1502:16:02.3502:16:02.35+01:06:3711:205.3
375MOŻEJKO Łukasz 1231TRENING PIERWOTNY TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn271M 33311:0002:16:02.7002:16:02.70+01:06:3711:205.3
376WOJCZUK Rafał 1301MY TEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn272M 33411:1502:16:07.0002:16:07.00+01:06:4111:205.3
377MARKOWSKI Artur 1522HEALTH REVOLUTION ELBLĄGELBLĄGOpen Mężczyzn273M 33512:0002:16:30.2502:16:30.25+01:07:0511:225.3
378NIEZBECKA Mariola 1341OPOLE LUBELSKIEOpen Kobiet37K 4211:1502:16:32.2502:16:32.25+01:07:0711:225.3
379CISZEWSKI Piotr 1547V.I.P-GYM EŁKEŁK Open Masters Mężczyzn41M 33612:0002:16:39.1002:16:39.10+01:07:1311:235.3
380ŁYCHOWID Kacper 1378ODPALENI NA MAXAGDAŃSKOpen Mężczyzn274M 33711:3002:16:39.2002:16:39.20+01:07:1411:235.3
381RUKASZ Magdalena 1379ODPALENI NA MAXAOLSZTYNOpen Kobiet38K 4311:3002:16:39.7002:16:39.70+01:07:1411:235.3
382KRATYŃSKI Tomasz 1548V.I.P-GYM EŁKEŁK Open Mężczyzn275M 33812:0002:16:40.0002:16:40.00+01:07:1411:235.3
383RUDNIK Krzysztof 1294LUDZIE PÓŁNOCYKOSZALINOpen Mężczyzn276M 33911:1502:17:06.8002:17:06.80+01:07:4111:255.3
384PETTIS Michael 1255BEMOWO PISKIE Open Mężczyzn277M 34011:0002:17:11.0002:17:11.00+01:07:4511:255.2
385FINGAL Brandon 1244VILSECKOpen Mężczyzn278M 34111:0002:17:19.5502:17:19.55+01:07:5411:265.2
386FRIEDRICH Michael 1245VILSECKOpen Mężczyzn279M 34211:0002:17:40.4002:17:40.40+01:08:1511:285.2
387HARRISON Mitchell 981Open Mężczyzn280M 34312:1502:17:42.0002:17:42.00+01:08:1611:285.2
388MICHALIK Dorota 1124NAWOJOWAOpen Kobiet39K 4410:4502:17:43.0502:17:43.05+01:08:1711:285.2
389ORITZ Daniel 980Open Mężczyzn281M 34412:1502:17:46.1502:17:46.15+01:08:2111:285.2
390BAKUŁA Adrian 1314SZCZYTNOOpen Mężczyzn282M 34511:1502:18:02.9002:18:02.90+01:08:3711:305.2
391CHOJNOWSKI Wojtek 1420ŁOMŻAOpen Mężczyzn283M 34611:3002:18:23.3002:18:23.30+01:08:5811:315.2
392PRUSAK Piotr 1344WARSZAWAOpen Mężczyzn284M 34711:1502:18:49.0502:18:49.05+01:09:2311:345.2
393MYSZCZYŃSKI Sebastian 1070EŁK FORCE ONEEŁK Open Mężczyzn285M 34810:4502:18:49.2002:18:49.20+01:09:2411:345.2
394WIETRZYŃSKI Krystian 1151BRZEGOpen Masters Mężczyzn42M 34910:4502:18:50.3002:18:50.30+01:09:2511:345.2
395BOSIACKA Magdalena 1090TCZEWOpen Kobiet40K 4510:4502:18:50.5502:18:50.55+01:09:2511:345.2
396CIEŚLAK Paweł 1321WARSZAWAOpen Mężczyzn286M 35011:1502:18:54.8502:18:54.85+01:09:2911:345.2
397ŁASZCZEWSKI Artur 1295MBYKIWARSZAWAOpen Mężczyzn287M 35111:1502:18:56.4502:18:56.45+01:09:3111:345.2
398KASZKIN Piotr 1298MY TEAMOLSZTYNOpen Mężczyzn288M 35211:1502:19:01.0002:19:01.00+01:09:3511:355.2
399SZYMANEK Marcin 1355WARSZAWAOpen Mężczyzn289M 35311:1502:19:13.5002:19:13.50+01:09:4811:365.2
400GUSZCZA Łukasz 1326BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn290M 35411:1502:19:19.0502:19:19.05+01:09:5311:365.2
401CIERESZKO Beata 1320BIAŁYSTOKOpen Kobiet41K 4611:1502:19:24.3002:19:24.30+01:09:5911:375.2
402SEKUTOWSKI Marcin 1310SFORA TEAMOPOLEOpen Masters Mężczyzn43M 35511:1502:19:31.1002:19:31.10+01:10:0511:375.2
403OLSZEWSKI Piotr 1309SFORA TEAMOPOLEOpen Masters Mężczyzn44M 35611:1502:19:31.2002:19:31.20+01:10:0611:375.2
404WAJDA Sławomir 1292HUSARIA RACE TEAMOPOLEOpen Masters Mężczyzn45M 35711:1502:19:31.3502:19:31.35+01:10:0611:375.2
405MARTINEZ Nicolas 1484VATOS LOCOSBEMOWO PISKIE Open Mężczyzn291M 35811:4502:19:37.5002:19:37.50+01:10:1211:385.2
406AL-HADDAD Talal 1242WARSAWOpen Mężczyzn292M 35911:0002:19:39.5002:19:39.50+01:10:1411:385.2
407CASTILLO Gerson 1481VATOS LOCOSLOS ANGELESOpen Mężczyzn293M 36011:4502:19:42.8502:19:42.85+01:10:1711:385.2
408WOŹNIAK Damian 9754FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn294M 36111:3002:20:05.1002:20:05.10+01:10:3911:405.1
409BOSZKO Jolanta 13644FIT CROSS BIAŁOGARDBIAŁOGARDOpen Kobiet42K 4711:3002:20:05.8002:20:05.80+01:10:4011:405.1
410ŚMIAŁEK Aleksandra 1300MY TEAMOLSZTYNOpen Kobiet43K 4811:1502:20:07.2502:20:07.25+01:10:4211:405.1
411BOSZKO Dominik 13634FIT CROSS BIAŁOGARDBIAŁOGARDOpen Mężczyzn295M 36211:3002:20:09.7502:20:09.75+01:10:4411:405.1
412GĘDZIOR Marcin 1297MY TEAMOLSZTYNOpen Mężczyzn296M 36311:1502:20:10.0002:20:10.00+01:10:4411:405.1
413SAMIEC Iwona 13654FIT CROSS BIAŁOGARDBIAŁOGARDOpen Kobiet44K 4911:3002:20:12.6002:20:12.60+01:10:4711:415.1
414MODRZEJEWSKA-ZDRZALIK Aleksandra 1433WARSZAWAOpen Kobiet45K 5011:3002:20:17.0002:20:17.00+01:10:5111:415.1
415BUKOJEMSKI Marcin 1371HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn46M 36411:3002:20:18.3002:20:18.30+01:10:5311:415.1
416PERKOWSKI Sylwester 1369HOUSE OF POLANDŁAPYOpen Mężczyzn297M 36511:3002:20:25.9502:20:25.95+01:11:0011:425.1
417WIŚNIEWSKI Marcin 1475NAFCIARZE PŁOCKPLOCKOpen Mężczyzn298M 36611:4502:20:26.0002:20:26.00+01:11:0011:425.1
418POPŁAWSKA Barbara 1375NAJLEPSZE CZUBKIKATOWICEOpen Kobiet46K 5111:1502:20:30.7002:20:30.70+01:11:0511:425.1
419STRAKOSZ Marcin 1142NOWY SĄCZOpen Mężczyzn299M 36710:4502:20:30.9002:20:30.90+01:11:0511:425.1
420FIGIEL Marcin 1471NAFCIARZE PŁOCKPŁOCK Open Mężczyzn300M 36811:4502:20:34.1002:20:34.10+01:11:0811:425.1
421BĘTLEJEWSKI Marek 1469NAFCIARZE PŁOCKPŁOCKOpen Masters Mężczyzn47M 36911:4502:20:34.4002:20:34.40+01:11:0911:425.1
422LISEWSKI Dawid 1336BYDGOSZCZOpen Mężczyzn301M 37011:1502:20:38.6502:20:38.65+01:11:1311:435.1
423RUTKOWSKI Marcin 1473NAFCIARZE PŁOCKPŁOCKOpen Mężczyzn302M 37111:4502:20:48.9502:20:48.95+01:11:2311:445.1
424KWIATKOWSKI Fabian 1562GDYNIAOpen Mężczyzn303M 37212:0002:20:54.2502:20:54.25+01:11:2911:445.1
425MĘDROWSKI Łukasz 1123ORZESZEOpen Mężczyzn304M 37311:4502:20:55.5502:20:55.55+01:11:3011:445.1
426KEHL Paweł 1472NAFCIARZE PŁOCKPŁOCKOpen Masters Mężczyzn48M 37411:4502:20:59.0002:20:59.00+01:11:3311:445.1
427KEMICER Nikodem 1066EŁK FORCE ONEEŁK Open Mężczyzn305M 37510:4502:21:01.3502:21:01.35+01:11:3611:455.1
428RYCHLIŃSKI Tomasz 1474NAFCIARZE PŁOCKPŁOCKOpen Masters Mężczyzn49M 37611:4502:21:05.6002:21:05.60+01:11:4011:455.1
429SZYCHUŁDA Joanna 1290HUSARIA RACE TEAMWĄBRZEŹNOOpen Kobiet47K 5211:1502:21:44.4002:21:44.40+01:12:1911:485.1
430OSIŃSKI Grzegorz 1342PŁUŻNICAOpen Mężczyzn306M 37711:1502:21:51.8002:21:51.80+01:12:2611:495.1
431BETLEJEWSKI Przemysław 1470NAFCIARZE PŁOCKPŁOCKOpen Masters Mężczyzn50M 37811:4502:21:54.7002:21:54.70+01:12:2911:495.1
432CORRIERI Lynsey 1577CALLANDEROpen Kobiet48K 5311:3002:22:05.2002:22:05.20+01:12:4011:505.1
433HARRISON Faye 1581ACKWORTHOpen Kobiet49K 5411:3002:22:05.4502:22:05.45+01:12:4011:505.1
434UTTER Geoffrey 1584AMBERG Open Mężczyzn307M 37911:3002:22:07.9502:22:07.95+01:12:4211:505.1
435WILSON Charlotte 1580EŁK Open Kobiet50K 5511:3002:22:09.0502:22:09.05+01:12:4311:505.1
436TRZONKOWSKI Robert 1511WARSZAWAOpen Mężczyzn308M 38011:4502:22:09.9002:22:09.90+01:12:4411:505.1
437KOLAJ Hanna 1498OLSZTYNOpen Kobiet51K 5611:4502:22:35.5002:22:35.50+01:13:1011:525
438KOLAJ Krzysztof 1499WARSZAWAOpen Mężczyzn309M 38111:4502:22:35.7002:22:35.70+01:13:1011:525
439MOHUS Brian 550Open Mężczyzn310M 38212:1502:23:08.9002:23:08.90+01:13:4311:555
440CHOMICKA Renata 1031OUTDOOR TRAININGBIALYSTOKOpen Kobiet52K 5710:4002:23:15.8002:23:15.80+01:13:5011:565
441SZULAGO Kamil 1411WUWUZELA PASŁĘKPASŁĘKOpen Mężczyzn311M 38311:3002:23:17.1502:23:17.15+01:13:5211:565
442KORZENIOWSKA Joanna 1412WW TEAMLUBLINOpen Kobiet53K 5811:3002:23:19.7502:23:19.75+01:13:5411:565
443KOWALIK Anna 1413WW TEAMCHRZANOWOpen Kobiet54K 5911:3002:23:21.4502:23:21.45+01:13:5611:565
444MARSH Michael 559Open Mężczyzn312M 38412:1502:23:22.5002:23:22.50+01:13:5711:565
445JANKOWSKI Adrian 1202NIMALETKOGDAŃSKOpen Mężczyzn313M 38511:0002:23:22.5002:23:22.50+01:13:5711:565
446ROŻEK Patrycja 1203NIMALETKOGDAŃSKOpen Kobiet55K 6011:0002:23:29.4002:23:29.40+01:14:0411:575
447 979  212:1502:23:30.2002:23:30.20+01:14:0511:575
448METZ Piotr 1503LUBINOpen Mężczyzn314M 38611:4502:23:32.7002:23:32.70+01:14:0711:575
449BILEWICZ Kacper 1486LUBINOpen Mężczyzn315M 38711:4502:23:34.2002:23:34.20+01:14:0911:575
450KUCHARSKI Rafał 1537TIM DRIMOLSZEWO BORKIOpen Mężczyzn316M 38812:0002:23:37.2002:23:37.20+01:14:1211:585
451TUŁODZIECKI Patryk 1357DĘBIEŃOpen Mężczyzn317M 38911:1502:23:38.2502:23:38.25+01:14:1311:585
452BANC Jakub 1315BISKUPIEC POMORSKIOpen Mężczyzn318M 39011:1502:23:38.8002:23:38.80+01:14:1311:585
453 976  312:1502:23:41.5002:23:41.50+01:14:1611:585
454KUNDST Fred 977Open Mężczyzn319M 39112:1502:23:42.5502:23:42.55+01:14:1711:585
455PACHECO Arturo 978Open Mężczyzn320M 39212:1502:23:43.3502:23:43.35+01:14:1811:585
456MATEUSIAK Beata 1538TIM DRIMOSTROŁEKAOpen Kobiet56K 6112:0002:23:44.7502:23:44.75+01:14:1911:585
457POGORZELSKI Błażej 1343BISKUPIEC POMORSKIOpen Mężczyzn321M 39311:1502:23:54.9002:23:54.90+01:14:2911:595
458DELCASTILLO Danny 926Open Mężczyzn322M 39412:1502:23:55.9002:23:55.90+01:14:3011:595
459KRYSZCZUK Piotr 1409WUWUZELA PASŁĘKPASŁĘKOpen Mężczyzn323M 39511:3002:24:00.0002:24:00.00+01:14:3412:005
460FRAHCINE Alba 569Open Kobiet57K 6212:1502:24:00.9502:24:00.95+01:14:3512:005
461TUKALSKI Michał 1080NAM BIEGAĆ NIE KAZANO.OLSZTYNOpen Mężczyzn324M 39610:4502:24:05.1502:24:05.15+01:14:4012:005
462WASILEWSKI Grzegorz 1399SPARTAKUS TEAMZŁOTÓWOpen Mężczyzn325M 39711:3002:24:05.9002:24:05.90+01:14:4012:005
463KOWALCZYK Mateusz 1408WUWUZELA PASŁĘKPASŁĘKOpen Mężczyzn326M 39811:3002:24:06.4502:24:06.45+01:14:4112:005
464RADOWSKI Roman 1398SPARTAKUS TEAMZLOTOWOpen Mężczyzn327M 39911:3002:24:07.6502:24:07.65+01:14:4212:005
465KORCZYK Tomasz 1427BIELSKO-BIAŁAOpen Mężczyzn328M 40011:3002:24:27.4002:24:27.40+01:15:0212:025
466WYDRA Karolina 1445BIELSKO-BIAŁAOpen Kobiet58K 6311:3002:24:42.2502:24:42.25+01:15:1712:035
467MATYSEK Ireneusz 1338WAŁCZ Open Masters Mężczyzn51M 40111:1502:24:42.3502:24:42.35+01:15:1712:035
468ZERSON Karol 1227THE CHLORS !ZAWIERCIEOpen Mężczyzn329M 40211:0002:25:00.5502:25:00.55+01:15:3512:055
469 134  412:1502:25:02.3002:25:02.30+01:15:3712:055
470ROTARSKI Piotr 1226THE CHLORS !ZAWIERCIEOpen Mężczyzn330M 40311:0002:25:03.2502:25:03.25+01:15:3812:055
471 853  512:1502:25:08.1002:25:08.10+01:15:4212:055
472TYCHANYCZ Jakub 1551WRZESZCZĄCE SUSŁYZIELONA GÓRAOpen Mężczyzn331M 40412:0002:25:08.5002:25:08.50+01:15:4312:055
473BRYL Dominik 1549WRZESZCZĄCE SUSŁYOBORNIKI ŚLĄSKIEOpen Mężczyzn332M 40512:0002:25:08.6502:25:08.65+01:15:4312:055
474OSTATEK Jakub 1550WRZESZCZĄCE SUSŁYWROCŁAWOpen Mężczyzn333M 40612:0002:25:08.7502:25:08.75+01:15:4312:055
475MUTKE Filip 1225THE CHLORS !CHORZÓWOpen Mężczyzn334M 40711:0002:25:12.2502:25:12.25+01:15:4712:065
476TINCHER Brandon 164Open Mężczyzn335M 40811:0002:25:13.5002:25:13.50+01:15:4812:065
477MYRICK Blake 1027NORTH VERNONOpen Mężczyzn336M 40911:0002:25:15.0502:25:15.05+01:15:4912:065
478CARRERO Rafael 1480VATOS LOCOSBEMOWO PISKIEOpen Masters Mężczyzn52M 41011:4502:25:45.4002:25:45.40+01:16:2012:084.9
479ORCHOWSKI Bartłomiej 1018EŁK FORCE ONEEŁK Elite Mężczyzn20M 41110:3002:25:46.1002:25:46.10+01:16:2012:084.9
480MILANOWSKI Maciej 1504AUGUSTÓWOpen Mężczyzn337M 41211:4502:25:50.1502:25:50.15+01:16:2512:094.9
481WISZNIEWSKA Urszula 1441AUGUSTÓWOpen Kobiet59K 6411:4502:26:18.0002:26:18.00+01:16:5212:114.9
482KRAJEWSKI Patryk 1429SUWAŁKIOpen Mężczyzn338M 41311:4502:26:18.0002:26:18.00+01:16:5212:114.9
483DANOWSKA Anna 1421BIAŁYSTOKOpen Kobiet60K 6511:4502:26:18.0002:26:18.00+01:16:5212:114.9
484KAMIŃSKI Łukasz 1331DĘBIEŃOpen Mężczyzn339M 41411:1502:26:23.2502:26:23.25+01:16:5812:114.9
485JANIK Ilona 1222ŚWIRY STELACHYBIEOpen Masters Kobiet6K 6611:0002:26:23.9502:26:23.95+01:16:5812:114.9
486FERFECKA Barbara 1221ŚWIRY STELAKOZAKOWICE GÓRNEOpen Masters Kobiet7K 6711:0002:26:24.3502:26:24.35+01:16:5912:124.9
487BURNS Paul 1487ALDERSHOTOpen Mężczyzn340M 41511:4502:26:26.9002:26:26.90+01:17:0112:124.9
488WROŃSKA Dorota 1359LUBAWAOpen Masters Kobiet8K 6811:1502:26:27.2002:26:27.20+01:17:0212:124.9
489JEMIELIANIUK Michał 1328BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn341M 41611:1502:26:33.1002:26:33.10+01:17:0712:124.9
490SMOLSKA Justyna 1351BIAŁYSTOKOpen Kobiet61K 6911:1502:26:33.1002:26:33.10+01:17:0712:124.9
491RÓŻEŃSKI Szymon 1005FITMANIA OLSZTYNOLSZTYNElite Mężczyzn21M 41710:3002:26:59.7002:26:59.70+01:17:3412:144.9
492ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1296MY MUM DOESN'T KNOWGDAŃSKOpen Mężczyzn342M 41811:1502:27:57.1502:27:57.15+01:18:3212:194.9
493SZCZEPANKIEWICZ Rafał 1285GETRESPONSE WARRIORSGDAŃSKOpen Mężczyzn343M 41911:1502:27:59.8002:27:59.80+01:18:3412:194.9
494JABLONKA Radoslaw 1280DZIADY OCRWYSZKOWOpen Masters Mężczyzn53M 42011:1502:28:07.5002:28:07.50+01:18:4212:204.9
495SKALIK Wojciech 1349WYSZKÓWOpen Mężczyzn344M 42111:1502:28:08.6502:28:08.65+01:18:4312:204.9
496RUDZEWICZ Marta 1415WYTUSZOWANIGOŁDAPOpen Masters Kobiet9K 7012:0002:28:48.6002:28:48.60+01:19:2312:244.8
497PALING Jay 1506BEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn345M 42211:4502:28:49.4002:28:49.40+01:19:2412:244.8
498LAWRIE Calum 1502YORKOpen Mężczyzn346M 42311:4502:29:05.2502:29:05.25+01:19:4012:254.8
499BINISZEWSKA Jolanta 1228TRENING PIERWOTNY TEAMWARSZAWAOpen Kobiet62K 7111:0002:29:06.5002:29:06.50+01:19:4112:254.8
500GODZIŃSKA Kasia 1229TRENING PIERWOTNY TEAMWARSZAWAOpen Kobiet63K 7211:0002:29:10.1002:29:10.10+01:19:4412:254.8
501TONG Ben 1510MANCHESTEROpen Mężczyzn347M 42411:4502:29:47.4002:29:47.40+01:20:2212:284.8
502REED Phillip Aaron 1596PORT TALBOTOpen Mężczyzn348M 42511:4502:29:48.1002:29:48.10+01:20:2212:294.8
503GRZESIAK Sebastian 1247KRAKÓWOpen Mężczyzn349M 42611:0002:30:09.8502:30:09.85+01:20:4412:304.8
504KILIŃSKA Zuzanna 1250SOPOTOpen Kobiet64K 7311:0002:30:10.0502:30:10.05+01:20:4412:304.8
505OLSZAK Kamila 1127REDAOpen Kobiet65K 7410:4502:30:27.6002:30:27.60+01:21:0212:324.8
506JANICKI Marcin 1104GDYNIAOpen Mężczyzn350M 42710:4502:30:28.1502:30:28.15+01:21:0312:324.8
507SZWARC Agata 1279CROSSTEAM GRODZISK MAZOWIECKIMOŚCISKAOpen Masters Kobiet10K 7511:1502:30:28.9002:30:28.90+01:21:0312:324.8
508PIWOWAR Paulina 1552WYTUSZOWANIGOŁDAPOpen Kobiet66K 7612:0002:30:29.0002:30:29.00+01:21:0312:324.8
509KNAPIK Martyna 1276CROSSTEAM GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIOpen Kobiet67K 7711:1502:30:38.7502:30:38.75+01:21:1312:334.8
510ĆWIK Paulina 1368EKIPA KAROLAWARSZAWAOpen Kobiet68K 7811:3002:31:13.5002:31:13.50+01:21:4812:364.8
511KACZMAREK Katarzyna 1426WARSZAWAOpen Kobiet69K 7911:3002:31:13.8502:31:13.85+01:21:4812:364.8
512CASTRO Francis 855TEAM NIGHTMAREOpen Mężczyzn351M 42811:0002:31:16.6002:31:16.60+01:21:5112:364.8
513CHUM Chansivandeth 158TEAM NIGHTMAREOpen Mężczyzn352M 42911:0002:31:34.2502:31:34.25+01:22:0912:374.8
514KLINE Todd 971TEAM NIGHTMAREOpen Mężczyzn353M 43011:0002:31:39.3502:31:39.35+01:22:1412:384.7
515MATVICHUK Nick 271TEAM NIGHTMAREOpen Mężczyzn354M 43111:0002:31:39.3502:31:39.35+01:22:1412:384.7
516OGONOWSKI Sebastian 1541TIM DRIMOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn355M 43212:0002:32:08.6002:32:08.60+01:22:4312:404.7
517TRAWICKA Emilia 1356GUTOWIECOpen Kobiet70K 8011:1502:33:42.3002:33:42.30+01:24:1712:484.7
518WODZINSKA Edyta 1183JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW LODZOpen Kobiet71K 8111:0002:34:35.0002:34:35.00+01:25:0912:524.7
519TRĘDA Cezary 1182JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW ŁÓDŹOpen Mężczyzn356M 43311:0002:34:35.5002:34:35.50+01:25:1012:524.7
520ŁASKI Mikołaj 1461HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn357M 43411:4502:34:37.8002:34:37.80+01:25:1212:534.7
521KWIATKOWSKA Agnieszka 1116PŁOCKOpen Kobiet72K 8210:4502:34:48.3502:34:48.35+01:25:2312:544.7
522PTASZYŃSKA Monika 1129LEGIOWOOpen Kobiet73K 8310:4502:34:50.5502:34:50.55+01:25:2512:544.7
523SZAJEWSKI Paweł 985Open Masters Mężczyzn54M 43510:4502:34:50.7502:34:50.75+01:25:2512:544.7
524WOJCIECHOWSKI Wojciech 1304NA SPOKOJNIEŁÓDŹOpen Mężczyzn358M 43611:1502:35:23.7502:35:23.75+01:25:5812:564.6
525GWIS Kamil 1303NA SPOKOJNIEŁASKOpen Mężczyzn359M 43711:1502:36:01.4002:36:01.40+01:26:3613:004.6
526JUZWUK Seweryn 1287HUSARIA RACE TEAMKNURÓWOpen Mężczyzn360M 43811:1502:36:13.7502:36:13.75+01:26:4813:014.6
527WIECZOREK Marcin 1394PZU SPORT TEAMŁOWICZOpen Mężczyzn361M 43911:3002:36:44.1002:36:44.10+01:27:1813:034.6
528BAPRAWSKI Krystian 1384PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn362M 44011:3002:36:44.4002:36:44.40+01:27:1913:034.6
529ŻAROWSKI Adam 1395PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn363M 44111:3002:36:45.5002:36:45.50+01:27:2013:034.6
530KOSIACKI Karol 1388PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn364M 44211:3002:36:47.2002:36:47.20+01:27:2213:034.6
531PASTERNAK Joanna 1392PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Kobiet74K 8411:3002:36:47.6502:36:47.65+01:27:2213:034.6
532KRAWIEC Adam 1389PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn55M 44311:3002:36:47.8502:36:47.85+01:27:2213:034.6
533BOGUSZ Sebastian 1385PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn365M 44411:3002:36:49.1502:36:49.15+01:27:2413:044.6
534MARYNIAK Mateusz 1391PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn366M 44511:3002:36:54.6502:36:54.65+01:27:2913:044.6
535KAŁUZIŃSKA Roksana 1240X-TEAM SPECIAL FORCES KATOWICEOpen Kobiet75K 8511:0002:38:26.1502:38:26.15+01:29:0113:124.5
536MAJKA Leszek 1241X-TEAM SPECIAL FORCES SKIERNIEWICEOpen Mężczyzn367M 44611:0002:38:26.5002:38:26.50+01:29:0113:124.5
537AUMICK Patrick 1591VILSECKOpen Mężczyzn368M 44712:0002:39:08.8002:39:08.80+01:29:4313:154.5
538MITCHELL Gregory 1590VILSECKOpen Mężczyzn369M 44812:0002:39:16.1502:39:16.15+01:29:5113:164.5
539ROGOWSKI Tomasz 1588EŁK FORCE ONEEŁK Open Mężczyzn370M 44910:4502:39:56.2502:39:56.25+01:30:3113:194.5
540ŚLIWOWSKA Dominika 1266BIEGIEM NA KACUSUWAŁKIOpen Kobiet76K 8611:1502:39:56.4002:39:56.40+01:30:3113:194.5
541ŚLIWOWSKA Agnieszka 1265BIEGIEM NA KACUSUWAŁKIOpen Masters Kobiet11K 8711:1502:39:56.5002:39:56.50+01:30:3113:194.5
542SOBALA Magdalena 1268BIEGIEM NA KACUOLSZTYNOpen Kobiet77K 8811:1502:39:56.5502:39:56.55+01:30:3113:194.5
543SOBALA Maciej 1267BIEGIEM NA KACUOLSZTYNOpen Mężczyzn371M 45011:1502:39:56.8002:39:56.80+01:30:3113:194.5
544ŁAPIŃSKA Patrycja 1068EŁK FORCE ONEEŁK Open Masters Kobiet12K 8910:4502:40:06.0502:40:06.05+01:30:4013:204.5
545NEWBURY Shaun 972Open Mężczyzn372M 45111:3002:40:49.0502:40:49.05+01:31:2313:244.5
546KARAŚ Sylwia 1165FIGHTERS TEAMSUWAŁKIOpen Kobiet78K 9011:0002:40:55.5002:40:55.50+01:31:3013:244.5
547LEONIUK Rafał 1172HOOK TEAMZABŁUDÓWOpen Mężczyzn373M 45211:0002:40:55.7002:40:55.70+01:31:3013:244.5
548KIMSZAL Katarzyna 1166FIGHTERS TEAMSUWAŁKIOpen Kobiet79K 9111:0002:40:55.7502:40:55.75+01:31:3013:244.5
549OKŁOTA Izabela 1174HOOK TEAMBIELSK PODLASKIOpen Kobiet80K 9211:0002:40:55.8002:40:55.80+01:31:3013:244.5
550POŁUSZEJKO Sylwia 1175HOOK TEAMBIAŁYSTOKOpen Masters Kobiet13K 9311:0002:40:56.0502:40:56.05+01:31:3013:244.5
551HUK Marcin 1170HOOK TEAMBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn56M 45311:0002:40:57.5002:40:57.50+01:31:3213:244.5
552NIWIŃSKA Kinga 986HOOK TEAMOpen Kobiet81K 9411:0002:40:57.7502:40:57.75+01:31:3213:244.5
553SIERECKI Zbigniew 1084PIĘKNI I BESTIEŻELECHÓWOpen Masters Mężczyzn57M 45410:4502:41:00.8502:41:00.85+01:31:3513:254.5
554SKRĘTEK Paulina 1138BIAŁYSTOKOpen Kobiet82K 9510:4502:41:01.0002:41:01.00+01:31:3513:254.5
555ŻELAZNY Jakub 1447EŁK Open Mężczyzn374M 45511:3002:41:54.7002:41:54.70+01:32:2913:294.4
556SŁOMIŃSKI Karol 1571BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn375M 45612:0002:42:03.4502:42:03.45+01:32:3813:304.4
557TURCZEWSKI Sebastian 1574KLEOSINOpen Mężczyzn376M 45712:0002:42:03.5002:42:03.50+01:32:3813:304.4
558RUTKOWSKI Adam 1568OLISZKI Open Masters Mężczyzn58M 45812:0002:42:03.6002:42:03.60+01:32:3813:304.4
559RUTKOWSKI Damian 1569OLISZKIOpen Mężczyzn377M 45912:0002:42:03.7002:42:03.70+01:32:3813:304.4
560IMIOLCZYK Eliza 1600ŁÓDZOpen Kobiet83K 9611:3002:42:28.3502:42:28.35+01:33:0313:324.4
561KRAJEWSKA Magdalena 1215PIĘKNI I BESTIEMALBORKOpen Kobiet84K 9711:0002:42:42.8002:42:42.80+01:33:1713:334.4
562GORECKI Adam 999ŁODZOpen Mężczyzn378M 46011:3002:42:43.9002:42:43.90+01:33:1813:334.4
563BUKSZYNSKA Wiktoria 1597ŁÓDZOpen Kobiet85K 9811:3002:42:48.5002:42:48.50+01:33:2313:344.4
564BUKSZYNSKI Daniel 1599LODZOpen Masters Mężczyzn59M 46111:3002:42:52.1002:42:52.10+01:33:2613:344.4
565BUKSZYNSKA Karolina 1598ZGIERZOpen Masters Kobiet14K 9911:3002:42:52.5002:42:52.50+01:33:2713:344.4
566SOBCZAK Piotr 1352WARSZAWAOpen Mężczyzn379M 46211:1502:42:53.0002:42:53.00+01:33:2713:344.4
567IMIOLCZYK Roland 1051AGRESYWNE PLASTRY ŁÓDZOpen Masters Mężczyzn60M 46311:3002:42:59.3002:42:59.30+01:33:3413:344.4
568LACHOWICZ Marlena 1171HOOK TEAMBIAŁYSTOKOpen Kobiet86K 10011:0002:43:08.4502:43:08.45+01:33:4313:354.4
569NIWIŃSKI Hubert 1173HOOK TEAMBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn380M 46411:0002:43:08.7502:43:08.75+01:33:4313:354.4
570KOŁPAK Magdalena 1060CSA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAOpen Kobiet87K 10110:4502:43:33.2002:43:33.20+01:34:0813:374.4
571KOZŁOWSKI Przemysław 1076LIPSK DĄBROWA SZTABINBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn381M 46510:4502:43:33.3002:43:33.30+01:34:0813:374.4
572MICHALAK Przemysław 1061CSA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAOpen Mężczyzn382M 46610:4502:43:33.3502:43:33.35+01:34:0813:374.4
573MARGIELEWICZ Agnieszka 1077LIPSK DĄBROWA SZTABINLIPSKOpen Kobiet88K 10210:4502:43:33.4002:43:33.40+01:34:0813:374.4
574MARGIELEWICZ Tomasz 1078LIPSK DĄBROWA SZTABINLIPSKOpen Mężczyzn383M 46710:4502:43:33.5502:43:33.55+01:34:0813:374.4
575SZTUKOWSKA Katarzyna 1062CSA TEAMLIPSK Open Kobiet89K 10310:4502:43:33.7002:43:33.70+01:34:0813:374.4
576JAHNS Adam 1025POZNAŃOpen Mężczyzn384M 46810:3002:44:22.2502:44:22.25+01:34:5713:414.4
577FISCHER Ulysses 1416ZMORA!!!APOOpen Mężczyzn385M 46911:3002:44:28.8502:44:28.85+01:35:0313:424.4
578STRUSZKIEWICZ Aleksandra 1217POWER TRAININGWARSZAWAOpen Kobiet90K 10411:0002:44:32.9502:44:32.95+01:35:0713:424.4
579DUDZIEC Wiktoria 1098MRĄGOWOOpen Kobiet91K 10510:4502:44:56.7002:44:56.70+01:35:3113:444.4
580ŻYJEWSKA Magdalena 1158MRĄGOWOOpen Kobiet92K 10610:4502:44:57.0002:44:57.00+01:35:3113:444.4
581DEPTUŁA Natalia 1094MRĄGOWOOpen Kobiet93K 10710:4502:44:57.2502:44:57.25+01:35:3213:444.4
582DZICZEK Marlena 1099MRĄGOWOOpen Kobiet94K 10810:4502:44:58.2002:44:58.20+01:35:3313:444.4
583ŻARNOCH Wojciech 1156MRĄGOWOOpen Mężczyzn386M 47010:4502:44:59.0002:44:59.00+01:35:3313:444.4
584DEPTUŁA Klaudia 1093MRĄGOWOOpen Kobiet95K 10910:4502:45:03.2502:45:03.25+01:35:3813:454.4
585RUSSO Lewis 1576DUNDEEOpen Mężczyzn387M 47111:3002:45:16.1002:45:16.10+01:35:5013:464.4
586ASHTON Thomas 1485BEMOVO PISKIEOpen Mężczyzn388M 47211:3002:45:17.2002:45:17.20+01:35:5213:464.4
587HENLEY Matt 1583BIRMINGHAMOpen Mężczyzn389M 47311:3002:45:21.7502:45:21.75+01:35:5613:464.4
588YEATES Kiri 1582DUDLEYOpen Kobiet96K 11011:3002:45:22.0002:45:22.00+01:35:5613:464.4
589CLARKE Jonathan 1488BEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn390M 47411:3002:45:23.1502:45:23.15+01:35:5813:464.4
590JONES Daryl 1578SWANSEAOpen Mężczyzn391M 47511:3002:45:53.8502:45:53.85+01:36:2813:494.3
591MCCANN Jordan 1575INVERNESSOpen Mężczyzn392M 47611:3002:45:55.8002:45:55.80+01:36:3013:494.3
592GORECKI Lukasz 1103WARSZAWAOpen Mężczyzn393M 47710:4502:47:44.3002:47:44.30+01:38:1913:584.3
593GÓRECKA Ewa 1102WARSZAWAOpen Kobiet97K 11110:4502:47:46.0502:47:46.05+01:38:2013:584.3
594KUNDZIEREWICZ-SZOT Barbara 1115RZESZÓWOpen Kobiet98K 11210:4502:49:04.6002:49:04.60+01:39:3914:054.3
595MADERA Kamil 1119RZESZÓWOpen Mężczyzn394M 47810:4502:49:04.7002:49:04.70+01:39:3914:054.3
596GRZEGORZ Mikołaj 1190NA SPOKOJNIEPABIANICEOpen Mężczyzn395M 47911:0002:51:02.4002:51:02.40+01:41:3714:154.2
597ZIĘBA Marcin 1194NA SPOKOJNIERZEZAWAOpen Mężczyzn396M 48011:0002:51:03.0502:51:03.05+01:41:3714:154.2
598LIS Piotrek 1192NA SPOKOJNIEŁÓDŹOpen Mężczyzn397M 48111:0002:51:03.8502:51:03.85+01:41:3814:154.2
599GRZELAK Maria 1191NA SPOKOJNIEŁÓDŹOpen Kobiet99K 11311:0002:51:05.3502:51:05.35+01:41:4014:154.2
600MAŚLINSKA Natalia 1193NA SPOKOJNIEOZORKÓWOpen Kobiet100K 11411:0002:51:05.4002:51:05.40+01:41:4014:154.2
601REY Andrzej 1081NO TO JESZCZE PO JEDNYMWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn61M 48210:4502:51:12.3002:51:12.30+01:41:4714:164.2
602ZAWADZKI Tomasz 1082NO TO JESZCZE PO JEDNYMWARSZAWAOpen Mężczyzn398M 48310:4502:51:12.3002:51:12.30+01:41:4714:164.2
603GANKO Tomasz 1422GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn62M 48411:3002:51:12.8002:51:12.80+01:41:4714:164.2
604KULIGOWSKA Wioleta 1405V.I.P-GYM EŁKGRAJEWOOpen Kobiet101K 11510:4502:51:28.5002:51:28.50+01:42:0314:174.2
605PIKALA Natalia 1219RAZOR RACING TEAMŁÓDŹOpen Kobiet102K 11611:0002:51:28.7002:51:28.70+01:42:0314:174.2
606SASANEK Karolina 1348GRAJEWOOpen Kobiet103K 11710:4502:51:28.7002:51:28.70+01:42:0314:174.2
607SUZIN Nikodem 1220RAZOR RACING TEAMŁÓDŹOpen Mężczyzn399M 48511:0002:51:30.3502:51:30.35+01:42:0514:174.2
608ARCISZEWSKA-IMIOŁCZYK Kinga 1000RĄBIEŃ ABOpen Kobiet104K 11811:3002:54:31.6502:54:31.65+01:45:0614:324.1
609CZERNIEWSKA Marlena 1092OLSZTYNOpen Kobiet105K 11910:4502:54:56.6502:54:56.65+01:45:3114:344.1
610DŁUTOWSKA Małgorzata 1095PURDAOpen Kobiet106K 12010:4502:54:56.9502:54:56.95+01:45:3114:344.1
611KUKIELSKA Karolina 1113WARSZAWAOpen Kobiet107K 12110:4502:55:39.7002:55:39.70+01:46:1414:384.1
612MIERLUT Agnieszka 1125WARSZAWAOpen Kobiet108K 12210:4502:55:45.6002:55:45.60+01:46:2014:384.1
613KLIMASZEWSKI Radosław 1466KLIMASZEWSCYWARSZAWAOpen Mężczyzn400M 48611:4502:59:06.1002:59:06.10+01:49:4014:554
614BLACHARCZUK Tetiana 1465KLIMASZEWSCYWARSZAWAOpen Kobiet109K 12311:4502:59:06.2002:59:06.20+01:49:4114:554
615SZUPIENKO Klaudia 1458ELITOWE HARDCORYGDAŃSKOpen Kobiet110K 12411:4503:01:26.2003:01:26.20+01:52:0115:074
616SZARAFIŃSKI Jan 1457ELITOWE HARDCORYSOPOTOpen Mężczyzn401M 48711:4503:01:26.6503:01:26.65+01:52:0115:074
617SUCHOCKI Łukasz 798WENGLORZ TEAMOpen Mężczyzn402M 48811:1503:08:54.9503:08:54.95+01:59:2915:443.8
618DĄDELEWSKA Joanna 1032PIĘKNI I BESTIEMALBORKOpen Kobiet111K 12510:4003:10:39.7503:10:39.75+02:01:1415:533.8
619KLUK Katarzyna 1030HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Kobiet112K 12610:4004:21:46.3004:21:46.30+03:12:2121:482.8
Znaleziono 619 wynik(ów)