RUNMAGEDDON CLASSIC EŁK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-05-02
Miejsce:
Ełk
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
370
Wystartowało:
349
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
346
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPoint_RMG
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1OŚLIZŁO Tomasz 2015Husaria Race Team Elite Mężczyzn1M 108:4000:00:0000:34:1901:05:31.5001:05:31.50 5:2711
2BRZOSKWINIA Wojciech 2009Husaria Race Team Elite Mężczyzn2M 208:4000:00:0000:35:5001:08:33.3501:08:33.35+00:03:015:4210.5
3JAGIEŁO Michał 2011Husaria Race Team Elite Mężczyzn3M 308:4000:00:0000:34:4001:10:08.0501:10:08.05+00:04:365:5010.3
4DOMAŃSKI Krystian 2040Catering Dietetyczny Rekin EłkElite Mężczyzn4M 408:4000:00:0000:37:2801:11:22.3001:11:22.30+00:05:505:5610.1
5ZGUTKA Tomasz 2021Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn1M 508:4000:00:0000:37:3901:12:46.4501:12:46.45+00:07:146:039.9
6ZAWISTOWSKI Jakub 2020Husaria Race Team Elite Mężczyzn5M 608:4000:00:0000:40:2401:13:31.3001:13:31.30+00:07:596:079.8
7DUCHNOWSKI Łukasz 2403Open Mężczyzn1M 709:0000:00:0000:37:3801:14:05.9001:14:05.90+00:08:346:109.7
8GAWRYLUK Marcin 2026OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn6M 808:4000:00:0000:37:4601:14:12.9501:14:12.95+00:08:416:119.7
9CWIRZEN Marcin 2058RMF 4RACING TeamElite Mężczyzn7M 908:4000:00:0000:35:5901:14:55.2001:14:55.20+00:09:236:149.6
10KORULCZYK Marcin 2012Husaria Race Team Elite Mężczyzn8M 1008:4000:00:0000:37:5501:16:04.5501:16:04.55+00:10:336:209.5
11SMAGALA Piotr 2343Open Mężczyzn2M 1110:1500:00:0000:41:1301:17:04.1001:17:04.10+00:11:326:259.3
12SŁODOWNIK Dominik 2038xRunnersElite Mężczyzn9M 1208:4000:00:0000:40:2801:17:24.4501:17:24.45+00:11:526:279.3
13PODGORSKI Marek 2036RUNMAGEDDONElite Mężczyzn10M 1308:4000:00:0000:39:2601:17:30.8001:17:30.80+00:11:596:279.3
14KORNILUK Tomasz 2028OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn11M 1408:4000:00:0000:37:4301:19:09.2001:19:09.20+00:13:376:359.1
15GONTARSKI Tomasz 227415 MAZURSKI BATALION SAPERÓWOpen Mężczyzn3M 1510:1500:00:0000:41:1701:19:09.2501:19:09.25+00:13:376:359.1
16JÓZWIK Adrian 2023NEXTREMEElite Mężczyzn12M 1608:4000:00:0000:38:3601:19:22.2001:19:22.20+00:13:506:369.1
17PUCHACZ Michael 2016Husaria Race Team Elite Mężczyzn13M 1708:4000:00:0000:41:1401:19:50.1001:19:50.10+00:14:186:399
18CICHOCKI Filip 2032POWER TRAININGElite Mężczyzn14M 1808:4000:00:0000:42:0301:20:39.0001:20:39.00+00:15:076:438.9
19STYLOK Dawid 2002Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn15M 1908:4000:00:0000:42:2601:21:49.8001:21:49.80+00:16:186:498.8
20KUŁAK Piotr 2001Catering Dietetyczny Rekin EłkElite Mężczyzn16M 2008:4000:00:0000:42:2001:23:10.9001:23:10.90+00:17:396:558.7
21KOZIOŁ Kamil 2013Husaria Race Team Elite Mężczyzn17M 2108:4000:00:0000:42:2301:23:20.3001:23:20.30+00:17:486:568.6
22SZANIAWSKI Marcin 2017Husaria Race Team Elite Mężczyzn18M 2208:4000:00:0000:42:5601:24:33.7001:24:33.70+00:19:027:028.5
23KLUCZKA Aleksandra 2059Husaria Race Team Elite Kobiet1K 108:5000:00:0000:44:2001:24:34.1501:24:34.15+00:19:027:028.5
24KAMINSKI Bernard 2044Elite Masters Mężczyzn2M 2308:4000:00:0000:41:3201:25:37.6001:25:37.60+00:20:067:088.4
25ZIELIŃSKI Bartosz 2007Dirty SparrowsElite Mężczyzn19M 2408:4000:00:0000:43:1801:25:40.2501:25:40.25+00:20:087:088.4
26ZIMIŃSKI Paweł 2008Generacja GdańskElite Mężczyzn20M 2508:4000:00:0000:43:4301:26:08.1001:26:08.10+00:20:367:108.4
27SZYDŁOWSKI Adrian 2111CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn4M 2609:0000:00:0000:38:4001:26:31.2001:26:31.20+00:20:597:128.3
28LIPIŃSKI Michał 2149WATAHAOpen Mężczyzn5M 2709:0000:00:0000:44:1901:27:24.1001:27:24.10+00:21:527:178.2
29CHMIELEWSKI Krzysztof 2025OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn21M 2808:4000:00:0000:44:2001:27:53.9501:27:53.95+00:22:227:198.2
30PASŁAWSKI Paweł 2177Open Mężczyzn6M 2909:0000:00:0000:40:4501:28:20.3001:28:20.30+00:22:487:218.2
31RZOŃCA Michał 2022Monkeys' TeamElite Mężczyzn22M 3008:4000:00:0000:44:4401:28:26.0501:28:26.05+00:22:547:228.1
32CZACH Tobiasz 2010Husaria Race Team Elite Mężczyzn23M 3108:4000:00:0000:45:2801:28:52.2501:28:52.25+00:23:207:248.1
33KOWALCZYK Jarosław 2170Open Mężczyzn7M 3209:0000:00:0000:44:5301:29:00.0001:29:00.00+00:23:287:258.1
34BŁASZCZYK Łukasz 2409Open Mężczyzn8M 3310:1500:00:0000:43:2901:29:50.1501:29:50.15+00:24:187:298
35WITEK Paweł 2050Elite Mężczyzn24M 3408:4000:00:0000:45:4101:30:06.1001:30:06.10+00:24:347:308
36MATUSZCZAK Jakub 2124Husaria Race Team Open Mężczyzn9M 3509:0000:00:0000:42:3301:30:24.2501:30:24.25+00:24:527:328
37PRZYBYLSKI Bartek 2337Open Mężczyzn10M 3610:1500:00:0000:41:3401:30:36.3001:30:36.30+00:25:047:337.9
38WIETRZYŃSKI Maciej 2019Husaria Race Team Elite Mężczyzn25M 3708:4000:00:0000:44:0701:31:30.9501:31:30.95+00:25:597:377.9
39MUSIAŁ Krzysztof 2056LOTAMS TeamElite Mężczyzn26M 3808:4000:00:0000:45:3501:31:32.3501:31:32.35+00:26:007:377.9
40KUBIESA Jakub 2014Husaria Race Team Elite Mężczyzn27M 3908:4000:00:0000:44:1001:31:57.5001:31:57.50+00:26:267:397.8
41WRÓBEL Nikodem 2006Dirty SparrowsElite Mężczyzn28M 4008:4000:00:0000:43:4701:33:01.0501:33:01.05+00:27:297:457.7
42DĄBKOWSKI Michał 2039Elite Mężczyzn29M 4108:4000:00:0000:43:4501:33:04.0001:33:04.00+00:27:327:457.7
43BURBUL Przemysław 2024Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn30M 4208:4000:00:0000:45:4001:34:47.2001:34:47.20+00:29:157:537.6
44MILEWSKI Rafał 210115 MAZURSKI BATALION SAPERÓWOpen Mężczyzn11M 4309:0000:00:0000:44:2701:35:09.4001:35:09.40+00:29:377:557.6
45WEJKNIS Krzysztof 2018Husaria Race Team Elite Mężczyzn31M 4408:4000:00:0000:47:5601:35:36.7001:35:36.70+00:30:057:587.5
46GRABOWSKI Damian 2301Strefa Wysokich LotówOpen Mężczyzn12M 4510:1500:00:0000:51:5001:37:34.0501:37:34.05+00:32:028:077.4
47MACHURA Marcin 2226SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn13M 4609:3000:00:0000:48:5401:39:05.7501:39:05.75+00:33:348:157.3
48GAŁĄZKA Michał 2300Strefa Wysokich LotówOpen Mężczyzn14M 4710:1500:00:0000:51:5201:39:24.7501:39:24.75+00:33:538:177.2
49BEDYK Maciej 2112Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn1M 4809:0000:00:0000:48:5701:39:28.7001:39:28.70+00:33:578:177.2
50SIWIK Wojciech 2389Open Mężczyzn15M 4910:3000:00:0000:47:4601:40:18.5501:40:18.55+00:34:478:217.2
51MATEJCZYK Marcin 2145OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn2M 5009:0000:00:0000:49:1201:40:43.3501:40:43.35+00:35:118:237.1
52MATEJCZYK Artur 2144OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn3M 5109:0000:00:0000:49:0401:40:43.8001:40:43.80+00:35:128:237.1
53KISIELEWSKI Krystian 2045Elite Mężczyzn32M 5208:4000:00:0000:52:1901:41:04.5001:41:04.50+00:35:338:257.1
54JAKUBCZYK Marcin 2376Open Mężczyzn16M 5310:3000:00:0000:45:5201:41:16.3001:41:16.30+00:35:448:267.1
55OLENDER Marcin 2386Open Mężczyzn17M 5410:3000:00:0000:51:1801:41:23.9001:41:23.90+00:35:528:267.1
56GUMIŃSKI Bartosz 2241Open Mężczyzn18M 5509:3000:00:0000:48:5101:42:16.7001:42:16.70+00:36:458:317
57GUMIŃSKI Adam 2240Open Mężczyzn19M 5609:3000:00:0000:48:5201:42:20.8501:42:20.85+00:36:498:317
58DYBOWSKI Krzysztof 2042Elite Mężczyzn33M 5708:4000:00:0000:40:2001:42:22.4001:42:22.40+00:36:508:317
59ZAPIÓR Marcin 2267Open Mężczyzn20M 5809:3000:00:0000:50:5801:42:27.2501:42:27.25+00:36:558:327
60GAJDEK Przemysław 2166Open Mężczyzn21M 5909:0000:00:0000:50:2601:42:28.7001:42:28.70+00:36:578:327
61SADOWSKI Rafał 2110CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn22M 6009:0000:00:0000:47:2601:42:36.3001:42:36.30+00:37:048:337
62SELIOWNIUK Marcin 2181Open Mężczyzn23M 6109:0000:00:0000:47:2901:42:36.8501:42:36.85+00:37:058:337
63GHANI Faisal Abdul 2375Open Mężczyzn24M 6210:3000:00:0000:53:0901:42:57.5001:42:57.50+00:37:268:347
64KACZMAREK Michal 2378Open Mężczyzn25M 6310:3000:00:0000:53:0801:42:59.8001:42:59.80+00:37:288:347
65SOKÓŁ Piotr 2259Open Mężczyzn26M 6409:3000:00:0000:51:3701:43:27.7001:43:27.70+00:37:568:377
66BANASZYK Jerzy 2305TGV CLUB KOŚCIANOpen Mężczyzn27M 6510:1500:00:0000:50:0101:43:47.8501:43:47.85+00:38:168:386.9
67ZYMLER Łukasz 2346Open Mężczyzn28M 6610:1500:00:0000:48:0001:44:05.5001:44:05.50+00:38:348:406.9
68SŁONIEWSKI Przemysław 2390Open Mężczyzn29M 6710:3000:00:0000:46:0701:44:16.9501:44:16.95+00:38:458:416.9
69TAFEL Michał 2415Open Mężczyzn30M 6810:3000:00:0000:45:5001:44:17.4001:44:17.40+00:38:458:416.9
70SIEKIERKO Łukasz 2388Open Mężczyzn31M 6910:3000:00:0000:48:0901:44:26.2001:44:26.20+00:38:548:426.9
71HANUSIAK Leszek 2123Husaria Race Team Open Mężczyzn32M 7009:0000:00:0000:50:4101:44:31.7001:44:31.70+00:39:008:426.9
72MACHNIEWICZ Artur 227015 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon PrzeciwlotniczyOpen Mężczyzn33M 7110:1500:00:0000:52:0401:46:01.0001:46:01.00+00:40:298:506.8
73GRABOWSKI Łukasz 226915 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon PrzeciwlotniczyOpen Mężczyzn34M 7210:1500:00:0000:52:0301:46:03.2001:46:03.20+00:40:318:506.8
74SZUMIŁO Michał 2134LYSY 666 TEAMOpen Mężczyzn35M 7309:0000:00:0000:50:1601:46:07.0501:46:07.05+00:40:358:506.8
75KOWALCZYK Piotr 2330Open Mężczyzn36M 7410:1500:00:0000:49:2201:46:12.9001:46:12.90+00:40:418:516.8
76WŁODARCZYK Mirosław 219015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOpen Mężczyzn37M 7509:3000:00:0000:53:1601:46:29.4001:46:29.40+00:40:578:526.8
77JAKUBOWSKA Aleksandra 218915 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOpen Kobiet1K 209:3000:00:0000:53:2001:46:29.5001:46:29.50+00:40:588:526.8
78STĘBOROWSKI Łukasz 2049Open Mężczyzn38M 7608:4000:00:0000:43:1101:46:37.3501:46:37.35+00:41:058:536.8
79MALINOWSKI Przemysław 2402EXTREMALNE DZIKI PIŁAOpen Mężczyzn39M 7709:3000:00:0000:53:3601:46:54.3001:46:54.30+00:41:228:546.7
80BIENIEK Krystian 2308Open Mężczyzn40M 7810:1500:00:0000:53:1601:47:49.9501:47:49.95+00:42:188:596.7
81BERNATOWICZ Paweł 2160Open Mężczyzn41M 7909:0000:00:0000:51:3601:47:51.2001:47:51.20+00:42:198:596.7
82KAPUŚCIŃSKI Arkadiusz 2132Imperium Siły EłkOpen Mężczyzn42M 8009:0000:00:0000:51:3101:47:51.3001:47:51.30+00:42:198:596.7
83TARGOWSKI Michał 2116Drużyna Pana MichałaOpen Mężczyzn43M 8109:0000:00:0000:50:0101:48:40.4501:48:40.45+00:43:089:036.6
84LEWANDOWSKI Mariusz 2382Open Mężczyzn44M 8210:1500:00:0000:51:5101:49:23.2501:49:23.25+00:43:519:066.6
85GRZYBOWSKI Mateusz 2317Open Mężczyzn45M 8310:1500:00:0000:51:5401:50:15.6501:50:15.65+00:44:449:116.5
86GRZYBOWSKI Patryk 2318Open Mężczyzn46M 8410:1500:00:0000:51:3401:50:15.8501:50:15.85+00:44:449:116.5
87MIODUSZEWSKI Artur 2385Open Mężczyzn47M 8510:3000:00:0000:51:5701:50:40.8001:50:40.80+00:45:099:136.5
88SULŻYCKI Cezary 234815 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOpen Mężczyzn48M 8610:3000:00:0000:53:3001:50:43.0001:50:43.00+00:45:119:136.5
89BORKOWSKI Dawid 2372Open Mężczyzn49M 8710:3000:00:0000:51:5901:50:44.3001:50:44.30+00:45:129:136.5
90DZIEDZICKI Przemysław 2316Open Mężczyzn50M 8810:1500:00:0000:52:5201:50:53.4501:50:53.45+00:45:219:146.5
91NIKIEL Dariusz 2005Dirty SparrowsElite Mężczyzn34M 8908:4000:00:0000:56:4001:51:01.5001:51:01.50+00:45:309:156.5
92JAKUBOWSKI Marcin 234715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOpen Mężczyzn51M 9010:3000:00:0000:51:3301:51:03.3001:51:03.30+00:45:319:156.5
93NOWIKOWSKI Krzysztof 2176Open Mężczyzn52M 9109:0000:00:0000:50:3801:51:12.8501:51:12.85+00:45:419:166.5
94SCHMIDTKE Mirosław 2180Open Masters Mężczyzn4M 9209:0000:00:0000:53:2201:51:26.7001:51:26.70+00:45:559:176.5
95BADOWSKI Mateusz 2307Open Mężczyzn53M 9310:1500:00:0000:54:1501:51:48.3001:51:48.30+00:46:169:196.4
96ANDRUSHENKA Andrei 2158Open Mężczyzn54M 9409:0000:00:0000:54:0101:52:42.4501:52:42.45+00:47:109:236.4
97KALINKA Ruslan 2167Open Masters Mężczyzn5M 9509:0000:00:0000:54:0201:52:43.0501:52:43.05+00:47:119:236.4
98SŁONIEWSKI Rafał 2053Elite Mężczyzn35M 9608:4000:00:0000:57:0101:52:50.4001:52:50.40+00:47:189:246.4
99PAWLUKIEWICZ Dariusz 2047Elite Mężczyzn36M 9708:4000:00:0000:51:0801:52:53.6501:52:53.65+00:47:229:246.4
100SADKOWSKI Dominik 2231Zawsze Możesz Lepiej KętrzynOpen Mężczyzn55M 9809:3000:00:0000:54:4001:53:28.3001:53:28.30+00:47:569:276.3
101KURAJ Mateusz 2230Zawsze Możesz Lepiej KętrzynOpen Mężczyzn56M 9909:3000:00:0000:54:4001:53:28.6501:53:28.65+00:47:579:276.3
102ZUBIEL Grzegorz 2268Open Mężczyzn57M 10009:3000:00:0000:54:4401:53:53.0001:53:53.00+00:48:219:296.3
103LIBERADZKI Marcin 2383Open Masters Mężczyzn6M 10110:3000:00:0000:57:4101:53:53.7001:53:53.70+00:48:229:296.3
104ZANIECKI Daniel 2188Open Masters Mężczyzn7M 10209:0000:00:0000:50:4901:54:07.2501:54:07.25+00:48:359:306.3
105ŁYSIK Piotr 2057RUNMAGEDDON CENTRALAElite Mężczyzn37M 10308:4000:00:0000:56:3701:54:12.1001:54:12.10+00:48:409:316.3
106SZAFRAN Jakub 2029Piękni i BestieElite Mężczyzn38M 10408:4000:00:0000:56:5801:54:19.2001:54:19.20+00:48:479:316.3
107JANIUK Mariusz 2321Open Mężczyzn58M 10510:1500:00:0000:53:1601:54:25.7001:54:25.70+00:48:549:326.3
108JÓŹWICKI Karol 2027OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn59M 10608:4000:00:0000:41:2601:54:27.9501:54:27.95+00:48:569:326.3
109ZAWADA Mateusz 2302Strefa Wysokich LotówOpen Mężczyzn60M 10710:1500:00:0000:54:2401:54:39.2501:54:39.25+00:49:079:336.3
110KALICKI Rafał 2323Open Masters Mężczyzn8M 10810:1500:00:0000:48:5601:54:52.1501:54:52.15+00:49:209:346.3
111PASZKIEWICZ Konrad 2340Open Mężczyzn61M 10910:1500:00:0000:50:3001:55:02.5001:55:02.50+00:49:319:356.3
112KLIK Paweł 2139Monkey's TeamOpen Mężczyzn62M 11009:0000:00:0000:51:3501:55:15.9001:55:15.90+00:49:449:366.2
113KOWALIK Karol 2246Open Mężczyzn63M 11109:3000:00:0000:57:1001:55:20.7001:55:20.70+00:49:499:366.2
114MARKOWSKI Lukasz 2284Husaria Race Team Open Mężczyzn64M 11210:1500:00:0001:00:4601:55:23.0501:55:23.05+00:49:519:366.2
115STASIŃSKI Paweł 2260Open Mężczyzn65M 11309:3000:00:0000:54:4701:56:16.5001:56:16.50+00:50:459:416.2
116FALARSKI Lucjan 2122Husaria Race Team Open Mężczyzn66M 11409:0000:00:0000:59:1201:56:36.6001:56:36.60+00:51:059:436.2
117DĄBROWSKI Mateusz 2239Open Mężczyzn67M 11509:3000:00:0000:54:4401:56:36.8001:56:36.80+00:51:059:436.2
118SUCHY Tomasz 2285Husaria Race Team Open Mężczyzn68M 11610:1500:00:0000:54:2801:56:52.0501:56:52.05+00:51:209:446.2
119STĘPIEŃ Paulina 2129Husaria Race Team Open Kobiet2K 309:0000:00:0000:53:1701:57:30.2001:57:30.20+00:51:589:476.1
120KOWALCZYK Piotr 2030Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn69M 11708:4000:00:0000:43:5001:57:35.6501:57:35.65+00:52:049:476.1
121PIASECKI Dariusz 2255Open Masters Mężczyzn9M 11809:3000:00:0000:56:1001:57:44.0501:57:44.05+00:52:129:486.1
122FRYDLER Bartosz 2054RUNMAGEDDON CENTRALAOpen Mężczyzn70M 11908:4000:00:0000:56:4101:57:59.6001:57:59.60+00:52:289:496.1
123KRYNICKI Mariusz 2172Open Mężczyzn71M 12009:0000:00:0000:57:3501:58:37.5001:58:37.50+00:53:069:536.1
124DZIRBA Izabela 2164Open Kobiet3K 409:0000:00:0000:57:3501:58:37.7001:58:37.70+00:53:069:536.1
125JEWDOKIMOW Łukasz 2244Open Mężczyzn72M 12109:3000:00:0000:56:1201:58:43.1001:58:43.10+00:53:119:536.1
126CHARYTONIUK Kamil 2311Open Mężczyzn73M 12210:1500:00:0000:50:3101:58:55.8501:58:55.85+00:53:249:546.1
127MARKIEWICZ Tomasz 2370Tigres Del PapaOpen Mężczyzn74M 12310:3000:00:0000:56:4101:59:31.7001:59:31.70+00:54:009:576
128WROŃSKA Dorota 2266Open Masters Kobiet1K 509:3000:00:0000:58:4602:00:05.8002:00:05.80+00:54:3410:006
129PERWENIS Krzysztof 2254Open Mężczyzn75M 12409:3000:00:0000:58:5402:00:06.2502:00:06.25+00:54:3410:006
130PIETRZYKOWSKI Marcin 2334Open Mężczyzn76M 12510:1500:00:0000:57:3402:00:12.4002:00:12.40+00:54:4010:016
131NOCUŃ Przemysław 2333Open Mężczyzn77M 12610:1500:00:0000:57:3502:00:16.8002:00:16.80+00:54:4510:016
132KOŁOTA Krystian 2327Open Mężczyzn78M 12710:1500:00:0000:50:3102:00:18.1002:00:18.10+00:54:4610:016
133WOJTCZUK Daniel 2299Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn79M 12810:1500:00:0000:59:2002:00:52.3502:00:52.35+00:55:2010:046
134ZIELINSKA Ewelina 2414Open Kobiet4K 610:1500:00:0000:58:5202:00:54.1502:00:54.15+00:55:2210:046
135RUSINEK Adam 2298Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn80M 12910:1500:00:0000:59:2002:00:54.5002:00:54.50+00:55:2310:046
136JASIŃSKA Alicja 2052OCRA PolandElite Kobiet2K 708:5000:00:0000:47:0202:01:46.4502:01:46.45+00:56:1410:085.9
137STANISŁAWSKI Fabian 2031Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn81M 13008:4000:00:0000:48:0702:01:56.2002:01:56.20+00:56:2410:095.9
138WOJCIECH Krzysztof 2218NIEPOZORNIOpen Mężczyzn82M 13109:3000:00:0000:58:4002:02:14.4002:02:14.40+00:56:4210:115.9
139ROSA Arkadiusz 2227STG KatowiceOpen Mężczyzn83M 13209:3000:00:0000:57:5802:02:35.3502:02:35.35+00:57:0310:125.9
140ZDEBEL Dariusz 2228STG KatowiceOpen Masters Mężczyzn10M 13309:3000:00:0000:57:5902:02:35.3502:02:35.35+00:57:0310:125.9
141GREIBIG Michaela 2140OCR MUNICHOpen Kobiet5K 809:0000:00:0001:01:5502:02:42.4502:02:42.45+00:57:1010:135.9
142PRZYSTAW Maxim 2178Open Mężczyzn84M 13409:0000:00:0001:01:5802:02:42.8502:02:42.85+00:57:1110:135.9
143KASCHE Denny 2168Open Mężczyzn85M 13509:0000:00:0001:01:5502:02:43.3002:02:43.30+00:57:1110:135.9
144MŁYNARCZYK Tatiana 2125Husaria Race Team Open Kobiet6K 909:0000:00:0000:58:1502:03:01.7502:03:01.75+00:57:3010:155.9
145ŚLUSARCZYK Konrad 2391Open Masters Mężczyzn11M 13610:3000:00:0001:00:1502:03:03.9502:03:03.95+00:57:3210:155.9
146CHROST Andrzej 2357Husaria Race Team Open Mężczyzn86M 13710:3000:00:0001:00:1202:03:04.1002:03:04.10+00:57:3210:155.9
147KIEPUSZEWSKI Maciej 2380Open Mężczyzn87M 13810:3000:00:0001:00:1402:03:07.7002:03:07.70+00:57:3610:155.8
148MIELCARZ Marcin 2401Open Mężczyzn88M 13909:3000:00:0001:03:3902:03:15.4002:03:15.40+00:57:4310:165.8
149BARANOWSKI Adam 2159Open Mężczyzn89M 14009:0000:00:0000:54:2802:04:07.3002:04:07.30+00:58:3510:205.8
150SOKOŁOWSKI Rafał 2115Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn12M 14109:0000:00:0000:54:2602:04:19.6002:04:19.60+00:58:4810:215.8
151SKLEPOWICZ Jacek 2258Open Masters Mężczyzn13M 14209:0000:00:0000:58:1802:05:09.1002:05:09.10+00:59:3710:255.8
152CZUBASZEWSKI Kamil 2282Husaria Race Team Open Mężczyzn90M 14310:1500:00:0000:57:3402:05:13.4502:05:13.45+00:59:4110:265.8
153RUSZEWSKI Jarosław 2128Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn14M 14409:0000:00:0000:59:1302:05:25.1502:05:25.15+00:59:5310:275.7
154RUSZEWSKA Anna 2127Husaria Race Team Open Masters Kobiet2K 1009:0000:00:0000:59:2502:05:25.3002:05:25.30+00:59:5310:275.7
155PONIATOWSKI Marcin 2335Open Masters Mężczyzn15M 14510:1500:00:0000:59:4002:06:45.0502:06:45.05+01:01:1310:335.7
156BRĄCZYK Ewa 2201Husaria Race Team Open Kobiet7K 1109:3000:00:0000:58:5902:06:48.6002:06:48.60+01:01:1710:345.7
157KOTOMSKA Renata 2121FIGLARZEOpen Masters Kobiet3K 1209:0000:00:0001:02:5402:07:13.0002:07:13.00+01:01:4110:365.7
158CĘCELEWSKI Jarosław 2120FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn16M 14609:0000:00:0001:02:5602:07:17.5002:07:17.50+01:01:4610:365.7
159WITLIB Michał 2264Open Mężczyzn91M 14709:3000:00:0000:59:0002:07:30.4502:07:30.45+01:01:5810:375.6
160CICHULSKA Aneta 2312Open Kobiet8K 1310:1500:00:0001:03:0102:07:56.9502:07:56.95+01:02:2510:395.6
161CICHULSKI Tomasz 2313Open Mężczyzn92M 14810:1500:00:0001:03:0202:07:57.2002:07:57.20+01:02:2510:395.6
162WTOREK Ilona 2109Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet9K 1409:0000:00:0001:01:3802:08:22.5502:08:22.55+01:02:5110:415.6
163BUGAŃSKI Damian 2105Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn93M 14909:0000:00:0001:01:3502:08:22.8002:08:22.80+01:02:5110:415.6
164TOMCZAK Artur 2262Open Mężczyzn94M 15009:3000:00:0001:02:1402:08:31.7502:08:31.75+01:03:0010:425.6
165TOMCZAK Joanna 2263Open Kobiet10K 1509:3000:00:0001:02:0602:08:31.8002:08:31.80+01:03:0010:425.6
166CHORCHOS Paweł 2373Open Mężczyzn95M 15110:3000:00:0001:01:1802:09:30.6502:09:30.65+01:03:5910:475.6
167TAFEL Michał 2394Open Mężczyzn96M 15210:3000:00:0001:01:1802:09:30.8002:09:30.80+01:03:5910:475.6
168BIELICKI Paweł 2371Open Mężczyzn97M 15310:1500:00:0000:52:0102:10:02.7502:10:02.75+01:04:3110:505.5
169CHARA Piotr 2162Open Mężczyzn98M 15409:0000:00:0001:00:4702:10:49.8002:10:49.80+01:05:1810:545.5
170MYDŁO Michał 2356Ekipa z busaOpen Mężczyzn99M 15510:3000:00:0000:59:4602:10:53.8502:10:53.85+01:05:2210:545.5
171KARBOWSKI Jan 2355Ekipa z busaOpen Mężczyzn100M 15610:3000:00:0000:59:4702:10:54.1002:10:54.10+01:05:2210:545.5
172GRZYBOWSKI Karol 2354Ekipa z busaOpen Mężczyzn101M 15710:3000:00:0000:59:4702:10:54.3002:10:54.30+01:05:2210:545.5
173KOŚCIUSZKO Kamil 2328Open Mężczyzn102M 15810:1500:00:0001:04:0202:11:24.7002:11:24.70+01:05:5310:575.5
174BURBULA Sebastian 2309Open Mężczyzn103M 15910:1500:00:0001:04:0502:11:30.4502:11:30.45+01:05:5810:575.5
175PŁOŃSKI Grzegorz 2319Open Mężczyzn104M 16010:1500:00:0000:59:0202:11:35.2002:11:35.20+01:06:0310:575.5
176MAZUR Karol 2046Open Mężczyzn105M 16108:4000:00:0000:57:2302:11:37.0002:11:37.00+01:06:0510:585.5
177DRAB Mateusz 2041Open Mężczyzn106M 16208:4000:00:0000:57:2002:11:41.1502:11:41.15+01:06:0910:585.5
178ALBIGOWSKA Magdalena 2232Open Kobiet11K 1610:1500:00:0001:05:5402:11:49.1502:11:49.15+01:06:1710:595.5
179KOSTINA Tetyana 2329Open Kobiet12K 1710:1500:00:0001:05:5602:12:01.5002:12:01.50+01:06:3011:005.5
180SZYMANIUK Kamil 2119Duch puszczyOpen Mężczyzn107M 16309:0000:00:0001:00:4502:12:18.8002:12:18.80+01:06:4711:015.4
181SABA Wojciech 2341Open Mężczyzn108M 16410:1500:00:0001:00:2702:12:28.1002:12:28.10+01:06:5611:025.4
182GOŁĘBIOWSKA Monika 2358Husaria Race Team Open Kobiet13K 1810:3000:00:0001:06:0302:12:31.7002:12:31.70+01:07:0011:025.4
183WYDRA Przemysław 2345Open Mężczyzn109M 16510:1500:00:0001:00:2902:12:32.5002:12:32.50+01:07:0111:025.4
184MARKIEWICZ Oskar 2174Open Mężczyzn110M 16609:0000:00:0001:03:4802:12:33.1502:12:33.15+01:07:0111:025.4
185GOŁĘBIOWSKI Dawid 2359Husaria Race Team Open Mężczyzn111M 16710:3000:00:0001:06:0102:12:52.8502:12:52.85+01:07:2111:045.4
186MARKIEWICZ Arkadiusz 2147Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn17M 16809:0000:00:0001:03:4302:12:53.7002:12:53.70+01:07:2211:045.4
187ZABŁOCKI Emil 2175Open Mężczyzn112M 16909:0000:00:0001:00:0402:12:57.7002:12:57.70+01:07:2611:045.4
188KĄDZIELSKI Mirosław 2037Runmageddonowe Świry Elite Masters Mężczyzn3M 17008:4000:00:0000:56:4502:13:03.2502:13:03.25+01:07:3111:055.4
189BUCZYŁOWSKA Monika 2161Open Kobiet14K 1909:0000:00:0002:13:31.0002:13:31.00+01:07:5911:075.4
190KELLER Izabela 2150Wieluń BiegaOpen Kobiet15K 2009:0000:00:0001:01:4102:13:31.4002:13:31.40+01:07:5911:075.4
191KELLER Tomasz 2151Wieluń BiegaOpen Masters Mężczyzn18M 17109:0000:00:0001:01:4002:13:31.5502:13:31.55+01:08:0011:075.4
192FRANICA Mateusz 2106Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn113M 17209:0000:00:0001:02:0602:14:12.9002:14:12.90+01:08:4111:115.4
193KNOT Martyna 2146Piękni i BestieOpen Kobiet16K 2109:0000:00:0001:03:5902:14:14.2002:14:14.20+01:08:4211:115.4
194MARCHLEWICZ Dawid 2283Husaria Race Team Open Mężczyzn114M 17310:1500:00:0001:01:4002:14:22.4002:14:22.40+01:08:5011:115.4
195MIERZICKI Marcel 2033POWER TRAININGOpen Mężczyzn115M 17408:4000:00:0001:01:4602:14:34.6002:14:34.60+01:09:0311:125.4
196LENDA Przemysław 2363MY GYM TEAMOpen Mężczyzn116M 17510:3000:00:0001:04:1502:15:00.8002:15:00.80+01:09:2911:155.3
197LENDA Krystian 2367team myGymOpen Mężczyzn117M 17610:3000:00:0001:04:2702:15:10.3502:15:10.35+01:09:3811:155.3
198BARTKIEWICZ Monika 2365team myGymOpen Kobiet17K 2210:3000:00:0001:04:2702:15:14.7002:15:14.70+01:09:4311:165.3
199GAPIŃSKA Iga 2366team myGymOpen Kobiet18K 2310:3000:00:0001:04:1102:15:16.0502:15:16.05+01:09:4411:165.3
200MARKOWICZ Piotr 2369team myGymOpen Mężczyzn118M 17710:3000:00:0001:04:1402:15:17.5002:15:17.50+01:09:4611:165.3
201MAKOWSKI Grzegorz 2368team myGymOpen Mężczyzn119M 17810:3000:00:0001:04:1902:15:29.5502:15:29.55+01:09:5811:175.3
202BŁĘDOWSKI Michał 2351Błędowscy TeamOpen Mężczyzn120M 17910:3000:00:0001:00:4602:16:10.3002:16:10.30+01:10:3811:205.3
203BŁĘDOWSKI Artur 2350Błędowscy TeamOpen Mężczyzn121M 18010:3000:00:0001:00:4702:16:10.6502:16:10.65+01:10:3911:205.3
204BORSUKIEWICZ Paweł 2199Gluten Sruten TeamOpen Mężczyzn122M 18109:3000:00:0001:06:3802:16:17.7502:16:17.75+01:10:4611:215.3
205BACIA Marek 2118Duch puszczyOpen Masters Mężczyzn19M 18209:0000:00:0001:03:1502:16:44.5002:16:44.50+01:11:1311:235.3
206BACIA Hanna 2117Duch puszczyOpen Masters Kobiet4K 2409:0000:00:0001:02:5802:16:45.4502:16:45.45+01:11:1311:235.3
207GDANIEC Dariusz 2306Whiskey TangoOpen Masters Mężczyzn20M 18310:1500:00:0001:09:1402:17:07.9002:17:07.90+01:11:3611:255.3
208KOMORNICKA Justyna 2353DYNAMIC STRONGOpen Kobiet19K 2510:3000:00:0001:07:5802:17:45.3002:17:45.30+01:12:1311:285.2
209WIDUCH Ryszard 2186Open Masters Mężczyzn21M 18409:0000:00:0001:11:0502:18:08.2502:18:08.25+01:12:3611:305.2
210PIETROŃ Monika 2133Lemon TeamOpen Kobiet20K 2609:0000:00:0001:05:3102:18:18.8502:18:18.85+01:12:4711:315.2
211JANKOWSKI Łukasz 2242Open Mężczyzn123M 18509:3000:00:0001:06:3802:18:29.9002:18:29.90+01:12:5811:325.2
212SZKODA Marlena 2393Open Kobiet21K 2710:3000:00:0001:04:4602:18:50.4502:18:50.45+01:13:1811:345.2
213SZKODA Jakub 2392Open Mężczyzn124M 18610:3000:00:0001:04:4702:18:50.6002:18:50.60+01:13:1911:345.2
214KUŹNIEWSKA Angelina 2352Dirty SparrowsOpen Kobiet22K 2810:3000:00:0001:07:5802:19:04.6502:19:04.65+01:13:3311:355.2
215WILCZEK Lukasz 2187Open Mężczyzn125M 18709:0000:00:0001:12:3302:20:37.4002:20:37.40+01:15:0511:435.1
216STĘPIEŃ Krzysztof 2215Monkeys' TeamOpen Masters Mężczyzn22M 18809:3000:00:0001:10:1302:21:15.2502:21:15.25+01:15:4311:465.1
217BAGIŃSKA Laura 2233Open Kobiet23K 2909:0000:00:0001:11:4802:22:17.8002:22:17.80+01:16:4611:515.1
218KOZUBSKI Marcin 2408Ichem-VitaDietOpen Mężczyzn126M 18910:1500:00:0001:06:0402:22:23.2502:22:23.25+01:16:5111:515.1
219SZARF Tomasz 2344Open Mężczyzn127M 19010:1500:00:0001:06:0602:22:40.9502:22:40.95+01:17:0911:535
220ZDUŃCZYK Sylwia 2104BiosferaOpen Kobiet24K 3009:0000:00:0001:11:4902:22:48.2502:22:48.25+01:17:1611:545
221SZEWCZYK Paweł 2185Open Masters Mężczyzn23M 19109:0000:00:0001:09:5502:22:52.6502:22:52.65+01:17:2111:545
222KRÓL Mateusz 2148TDROpen Mężczyzn128M 19209:0000:00:0001:09:5502:22:53.2502:22:53.25+01:17:2111:545
223CIERESZYŃSKI Gabriel 2314Open Mężczyzn129M 19310:1500:00:0001:00:1702:24:09.7002:24:09.70+01:18:3812:005
224POPKO Julia 2336Open Kobiet25K 3110:1500:00:0001:00:1502:24:11.3502:24:11.35+01:18:3912:005
225KAMIŃSKA Kornelia 2324Open Kobiet26K 3210:1500:00:0001:00:1602:24:12.5002:24:12.50+01:18:4112:015
226JABŁOŃSKI Adrian 2320Open Mężczyzn130M 19410:1500:00:0001:00:1702:24:14.9502:24:14.95+01:18:4312:015
227SIKORSKA Patrycja 227215 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOpen Kobiet27K 3310:1500:00:0001:09:5802:24:30.0002:24:30.00+01:18:5812:025
228PIÓRKOWSKI Dawid 241315 MAZURSKI BATALION SAPERÓWOpen Mężczyzn131M 19510:1500:00:0001:07:5102:24:30.1002:24:30.10+01:18:5812:025
229KARBOWNIK Arkadiusz 2325Open Mężczyzn132M 19610:1500:00:0001:07:5202:25:31.1002:25:31.10+01:19:5912:074.9
230TRAWICKA Emilia 2131Husaria Race Team Open Kobiet28K 3409:0000:00:0001:10:5802:26:30.1002:26:30.10+01:20:5812:124.9
231JÓŹWIK Anna 2303Świnki z SadówOpen Kobiet29K 3510:1500:00:0001:03:4402:27:13.1002:27:13.10+01:21:4112:164.9
232WOJTACHNIO Wojciech 2304Świnki z SadówOpen Mężczyzn133M 19710:1500:00:0001:03:4402:27:13.5002:27:13.50+01:21:4212:164.9
233BUTANOWICZ Kamil 2310Open Mężczyzn134M 19810:1500:00:0001:10:3502:27:21.4002:27:21.40+01:21:4912:164.9
234KARBOWNIK Adam 227115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOpen Mężczyzn135M 19910:1500:00:0001:10:0702:27:57.9002:27:57.90+01:22:2612:194.9
235MUĆ Małgorzata 2251Open Kobiet30K 3609:3000:00:0001:11:1202:28:00.3002:28:00.30+01:22:2812:204.9
236MUĆ Katarzyna 2250Open Kobiet31K 3709:3000:00:0001:11:1202:28:00.5002:28:00.50+01:22:2912:204.9
237RYŃ-SOBALA Renata 2212Monkeys' TeamOpen Masters Kobiet5K 3809:3000:00:0001:08:0502:28:12.9502:28:12.95+01:22:4112:214.9
238PODOLAK Rafał 2210Monkeys' TeamOpen Mężczyzn136M 20009:3000:00:0001:10:1302:28:13.2502:28:13.25+01:22:4112:214.9
239KILUK Magda 2326Open Kobiet32K 3910:1500:00:0001:10:1302:28:26.8002:28:26.80+01:22:5512:224.9
240KRATYŃSKI Tomasz 2171Open Mężczyzn137M 20109:0000:00:0001:11:1502:28:43.9502:28:43.95+01:23:1212:234.8
241KOZŁOWSKI Przemysław 2152X- FORCE TEAMOpen Mężczyzn138M 20209:0000:00:0001:12:2702:28:48.4002:28:48.40+01:23:1612:244.8
242MARGIELEWICZ Agnieszka 2153X- FORCE TEAMOpen Kobiet33K 4009:0000:00:0001:12:3502:28:48.6502:28:48.65+01:23:1712:244.8
243KONOPACKI Grzegorz 2102Aby do Mety!Open Mężczyzn139M 20309:0000:00:0001:12:3402:28:48.9502:28:48.95+01:23:1712:244.8
244SZTUKOWSKA Katarzyna 2155X- FORCE TEAMOpen Kobiet34K 4109:0000:00:0001:12:3602:28:48.9502:28:48.95+01:23:1712:244.8
245MARGIELEWICZ Tomasz 2154X- FORCE TEAMOpen Mężczyzn140M 20409:0000:00:0001:12:2702:28:50.0502:28:50.05+01:23:1812:244.8
246TOCZYŁOWSKI Maciej 2156X- FORCE TEAMOpen Mężczyzn141M 20509:0000:00:0001:12:4002:28:50.8002:28:50.80+01:23:1912:244.8
247ABRAMOWICZ Dariusz 2157Open Mężczyzn142M 20609:0000:00:0001:11:1802:28:53.6002:28:53.60+01:23:2212:244.8
248WOŁYNIEC Braian 2004Catering Dietetyczny Rekin EłkElite Mężczyzn39M 20708:4000:00:0000:58:3002:29:30.7002:29:30.70+01:23:5912:274.8
249ZAJĄC Magdalena 2362kojotyOpen Kobiet35K 4210:3000:00:0001:12:4902:29:38.5002:29:38.50+01:24:0712:284.8
250MICHALAK Daniel 2361kojotyOpen Mężczyzn143M 20810:3000:00:0001:12:5002:29:39.7002:29:39.70+01:24:0812:284.8
251NOS Magdalena 2291OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet36K 4310:1500:00:0001:11:1602:29:52.2002:29:52.20+01:24:2012:294.8
252ROGUCKA Magdalena 2339Open Kobiet37K 4410:1500:00:0001:07:2802:30:08.2502:30:08.25+01:24:3612:304.8
253LIPIŃSKI Włodzimierz 2332Open Mężczyzn144M 20910:1500:00:0001:07:2802:30:08.6502:30:08.65+01:24:3712:304.8
254LIPIŃSKI Władlen 2331Open Mężczyzn145M 21010:1500:00:0001:07:3002:30:08.8002:30:08.80+01:24:3712:304.8
255PESTA Agata 2294Piernik TeamOpen Kobiet38K 4510:1500:00:0001:11:3302:30:23.1502:30:23.15+01:24:5112:314.8
256ARCHANIOŁOWICZ Michał 2292Piernik TeamOpen Mężczyzn146M 21110:1500:00:0001:11:3202:30:23.3502:30:23.35+01:24:5112:314.8
257PESTA Adela 2295PiernikiOpen Kobiet39K 4610:1500:00:0001:11:4202:30:23.3502:30:23.35+01:24:5112:314.8
258OWSIENIUK Mateusz 2253Open Mężczyzn147M 21209:3000:00:0001:10:1902:30:31.4502:30:31.45+01:24:5912:324.8
259SZYCHUŁDA Joanna 2286Husaria Race Team Open Kobiet40K 4710:1500:00:0001:01:4202:30:43.5502:30:43.55+01:25:1212:334.8
260KOPECKÝ Jakub 2169Open Mężczyzn148M 21309:0000:00:0001:08:5702:31:08.5002:31:08.50+01:25:3712:354.8
261TRAVNICKOVA Jana 2399Open Kobiet41K 4809:0000:00:0001:08:5902:31:08.7502:31:08.75+01:25:3712:354.8
262OLEJNIK Justyna 2276BK STEP TeamOpen Kobiet42K 4910:1500:00:0001:15:1102:31:08.9502:31:08.95+01:25:3712:354.8
263MODZELEWSKA Anna 2275BK STEP TeamOpen Kobiet43K 5010:1500:00:0001:15:0902:31:09.5002:31:09.50+01:25:3812:354.8
264GODLEWSKI Jacek 2277Cross Elite GrajewoOpen Masters Mężczyzn24M 21410:1500:00:0001:15:5502:31:15.5002:31:15.50+01:25:4412:364.8
265KACZMARCZYK Renata 2278Cross Elite GrajewoOpen Masters Kobiet6K 5110:1500:00:0001:15:5302:31:15.7002:31:15.70+01:25:4412:364.8
266SZMIT Katarzyna 2280Cross Elite GrajewoOpen Masters Kobiet7K 5210:1500:00:0001:15:5402:31:16.5502:31:16.55+01:25:4512:364.8
267KILUK Beata 2279Cross Elite GrajewoOpen Masters Kobiet8K 5310:1500:00:0001:15:5502:31:23.0002:31:23.00+01:25:5112:364.8
268STĘPIEŃ Aleksandra 2261Open Kobiet44K 5409:3000:00:0001:08:3102:32:18.7502:32:18.75+01:26:4712:414.7
269KRÓL Marta 2248Open Kobiet45K 5509:3000:00:0001:08:3602:32:19.5002:32:19.50+01:26:4812:414.7
270STASZEWSKI Adrian 227315 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOpen Mężczyzn149M 21510:1500:00:0001:10:3802:32:59.6002:32:59.60+01:27:2812:444.7
271PRAWDZIK Renata 2224PWiK z gwiazdamiOpen Masters Kobiet9K 5609:3000:00:0001:10:5602:33:13.6002:33:13.60+01:27:4212:464.7
272KOTARSKA Katarzyna 2220PWiK z gwiazdamiOpen Masters Kobiet10K 5709:3000:00:0001:10:5602:33:13.8502:33:13.85+01:27:4212:464.7
273LISOWSKA Ewelina 2221PWiK z gwiazdamiOpen Kobiet46K 5809:3000:00:0001:10:5702:33:14.0502:33:14.05+01:27:4212:464.7
274CWALIŃSKI Marcin 2238Open Masters Mężczyzn25M 21609:3000:00:0001:10:5602:33:14.1502:33:14.15+01:27:4212:464.7
275OLSZEWSKI Lesław 2406Open Masters Mężczyzn26M 21709:3000:00:0001:10:5902:33:14.2002:33:14.20+01:27:4212:464.7
276HAJKIEWICZ Magdalena 2289Laski z EsperantoOpen Kobiet47K 5910:1500:00:0001:10:3802:33:14.3002:33:14.30+01:27:4212:464.7
277LEWICKA Paula 2290Laski z EsperantoOpen Kobiet48K 6010:1500:00:0001:10:3902:33:14.3002:33:14.30+01:27:4212:464.7
278OLEWNICZAK Bartosz 2297Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn150M 21810:1500:00:0001:10:3702:33:18.6002:33:18.60+01:27:4712:464.7
279GIETEK Kamil 2296RUN TEAM PIĄTNICA Open Mężczyzn151M 21910:1500:00:0001:14:4602:35:09.2002:35:09.20+01:29:3712:554.6
280SIENKIEWICZ Jakub 2048Open Mężczyzn152M 22008:4000:00:0001:02:3902:35:10.9002:35:10.90+01:29:3912:554.6
281PUTRA Marek 2338Open Mężczyzn153M 22110:1500:00:0001:14:4502:35:13.9502:35:13.95+01:29:4212:564.6
282BŁASZKOWSKA Aneta 2234Open Kobiet49K 6109:3000:00:0001:07:0602:35:28.4002:35:28.40+01:29:5612:574.6
283PRZYBYŁA Adrian 2256Open Mężczyzn154M 22209:3000:00:0001:07:0502:35:36.3002:35:36.30+01:30:0412:584.6
284BRACH Agnieszka 2235Open Kobiet50K 6209:3000:00:0001:07:0802:35:37.0502:35:37.05+01:30:0512:584.6
285ZYŚK Adrian 2051Catering dietetyczny Ełk-SędkiOpen Mężczyzn155M 22308:4000:00:0000:53:4502:36:09.7502:36:09.75+01:30:3813:004.6
286DUKAT Sandra 2163Open Kobiet51K 6309:0000:00:0001:09:0402:37:14.1502:37:14.15+01:31:4213:064.6
287KUJAWSKI Kamil 2229trener24h.com.plOpen Mężczyzn156M 22409:3000:00:0001:11:2002:37:42.4502:37:42.45+01:32:1013:084.6
288KAMIŃSKI Arkadiusz 2245Open Mężczyzn157M 22509:3000:00:0001:11:2502:37:42.5002:37:42.50+01:32:1113:084.6
289KOCOLOWSKI Jurek 2142Oczoje*ny teamOpen Masters Mężczyzn27M 22609:0000:00:0001:16:5102:39:40.7502:39:40.75+01:34:0913:184.5
290PLUSKWA Jacek 2219Oczoje*ny teamOpen Mężczyzn158M 22709:0000:00:0001:16:5702:39:51.4502:39:51.45+01:34:1913:194.5
291KSIĄŻEK Anna 2193Biegające ChloryOpen Kobiet52K 6409:3000:00:0001:05:0202:40:11.7002:40:11.70+01:34:4013:204.5
292BIAŁOBŁOCKI Kacper 2191Biegające ChloryOpen Mężczyzn159M 22809:3000:00:0001:05:0302:40:12.1502:40:12.15+01:34:4013:214.5
293JANIAK Łukasz 2192Biegające ChloryOpen Mężczyzn160M 22909:3000:00:0001:05:0402:40:13.3502:40:13.35+01:34:4113:214.5
294TILLES Anna 2130Husaria Race Team Open Kobiet53K 6509:0000:00:0001:18:0902:40:26.7502:40:26.75+01:34:5513:224.5
295BIEGANSKI Bogumil 2103BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn161M 23009:0000:00:0001:18:0902:40:41.1002:40:41.10+01:35:0913:234.5
296FELISIAK Rafał 2141Oczoje*ny teamOpen Mężczyzn162M 23109:0000:00:0001:17:0002:42:16.5002:42:16.50+01:36:4513:314.4
297GMITER Dagmara 2207Monkeys' TeamOpen Kobiet54K 6609:3000:00:0001:20:3702:43:08.5002:43:08.50+01:37:3713:354.4
298SOCHA Sylwia 2214Monkeys' TeamOpen Kobiet55K 6709:3000:00:0001:20:4802:43:08.5002:43:08.50+01:37:3713:354.4
299WILK Diana 2217Monkeys' TeamOpen Kobiet56K 6809:3000:00:0001:20:3202:43:08.6502:43:08.65+01:37:3713:354.4
300GODLEWSKA Magdalena 2194Cross Fit Team SuszOpen Kobiet57K 6909:3000:00:0001:05:0802:43:13.8502:43:13.85+01:37:4213:364.4
301ROGALA Krystyna 2197CrossFit Team SuszOpen Kobiet58K 7009:3000:00:0001:05:0902:43:13.8502:43:13.85+01:37:4213:364.4
302POHLID-DODA Anna 2195CrossFit SuszOpen Kobiet59K 7109:3000:00:0001:04:5902:43:14.5002:43:14.50+01:37:4313:364.4
303CAŁKA Jacek 2237Open Masters Mężczyzn28M 23209:3000:00:0001:14:3902:44:01.4502:44:01.45+01:38:2913:404.4
304CAŁKA Aneta 2236Open Kobiet60K 7209:3000:00:0001:14:3902:44:01.4502:44:01.45+01:38:2913:404.4
305KLUK Katarzyna 2060Husaria Race Team Elite Kobiet3K 7308:5000:00:0000:57:3402:44:16.2002:44:16.20+01:38:4413:414.4
306MARTUSZEWSKI Ryszard 2143Oczoje*ny teamOpen Masters Mężczyzn29M 23309:0000:00:0001:17:0202:44:54.3502:44:54.35+01:39:2213:444.4
307PTAK Magda 2410Runmageddonowe Świry Open Kobiet61K 7409:0000:00:0001:17:5002:45:15.9002:45:15.90+01:39:4413:464.4
308PIELATOWSKA Jadwiga 2281Dirty SparrowsOpen Kobiet62K 7510:1500:00:0001:08:4202:45:28.3502:45:28.35+01:39:5613:474.4
309ALBIGOWSKA Magdalena 2412Open Kobiet63K 7610:1500:00:0001:08:4102:45:28.4502:45:28.45+01:39:5613:474.4
310KUSZYŃSKA Lidia 2411Open Kobiet64K 7710:1500:00:0001:08:4202:45:28.7502:45:28.75+01:39:5713:474.4
311WAŻNY Łukasz 2138Meta już blisko Open Mężczyzn163M 23409:0000:00:0001:17:0802:45:36.1502:45:36.15+01:40:0413:484.3
312SIKORA Paulina 2213Monkeys' TeamOpen Kobiet65K 7809:3000:00:0001:20:4802:46:43.4502:46:43.45+01:41:1113:534.3
313ĆWIEKA Wojciech 2206Monkeys' TeamOpen Mężczyzn164M 23509:3000:00:0001:20:5102:46:46.4002:46:46.40+01:41:1413:534.3
314POPŁAWSKI Krystian 2211Monkeys' TeamOpen Mężczyzn165M 23609:3000:00:0001:20:5302:50:14.8002:50:14.80+01:44:4314:114.2
315SZCZEKALA Katarzyna 2216Monkeys' TeamOpen Kobiet66K 7909:3000:00:0001:20:5602:50:15.1002:50:15.10+01:44:4314:114.2
316KRAWCZYŃSKA Emilia 2247Open Kobiet67K 8009:3000:00:0001:15:0502:50:19.6502:50:19.65+01:44:4814:114.2
317WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2265Open Mężczyzn166M 23709:3000:00:0001:15:0402:50:40.5002:50:40.50+01:45:0914:134.2
318KRAJEWSKA Magdalena 2407Piękni i BestieOpen Masters Kobiet11K 8109:0000:00:0001:23:2102:50:56.4002:50:56.40+01:45:2414:144.2
319SKRĘTEK Paulina 2182Open Kobiet68K 8209:0000:00:0001:23:2302:51:09.0502:51:09.05+01:45:3714:154.2
320KORZUNOWICZ Krzysztof 2202KORZUN TEAMOpen Mężczyzn167M 23809:3000:00:0001:11:1602:51:56.2002:51:56.20+01:46:2414:194.2
321KUBIAK Kaj 2173Open Mężczyzn168M 23909:3000:00:0001:26:3502:52:00.2002:52:00.20+01:46:2814:204.2
322KORZUNOWICZ Marcin 2203KORZUN TEAMOpen Mężczyzn169M 24009:3000:00:0001:11:2702:52:04.6502:52:04.65+01:46:3314:204.2
323GUMIELA Adam 2200Gryf TeamOpen Mężczyzn170M 24109:3000:00:0001:26:3502:52:16.6002:52:16.60+01:46:4514:214.2
324WOŹNIAK Bartosz 2395Open Mężczyzn171M 24210:3000:00:0001:23:3102:53:27.8502:53:27.85+01:47:5614:274.2
325JAKUBOWSKA-WOŹNIAK Anna 2377Open Kobiet69K 8310:3000:00:0001:23:3302:53:27.9002:53:27.90+01:47:5614:274.2
326SIEŃKO David 2003Catering Dietetyczny Rekin EłkElite Mężczyzn40M 24308:4000:00:0001:01:4302:54:33.6002:54:33.60+01:49:0214:324.1
327JUREWICZ Łukasz 2043Elite Masters Mężczyzn4M 24408:4000:00:0000:57:0102:55:34.0002:55:34.00+01:50:0214:374.1
328KORZUNOWICZ Piotr 2204KORZUN TEAMOpen Mężczyzn172M 24509:3000:00:0001:11:1302:57:24.0502:57:24.05+01:51:5214:474.1
329NOWOŚWIAT Arkadiusz 2252Open Mężczyzn173M 24610:3000:00:0001:22:4102:59:29.4002:59:29.40+01:53:5714:574
330KARPIŃSKA Małgorzata 2113Drużyna Pana MichałaOpen Kobiet70K 8409:0000:00:0001:21:5603:01:36.0503:01:36.05+01:56:0415:084
331KARPIŃSKI Łukasz 2114Drużyna Pana MichałaOpen Mężczyzn174M 24709:0000:00:0001:21:5503:01:41.7503:01:41.75+01:56:1015:084
332RENCEWICZ Ewelina 2396Open Kobiet71K 8510:1500:00:0001:20:3603:02:29.5503:02:29.55+01:56:5815:123.9
333WARDZYK Jacek 2379Open Mężczyzn175M 24810:3000:00:0001:22:4003:02:41.3503:02:41.35+01:57:0915:133.9
334JARZĘBAK Michał 2243Open Mężczyzn176M 24909:3000:00:0001:14:5103:04:46.6503:04:46.65+01:59:1515:233.9
335SIWEK Tomasz 2257Open Mężczyzn177M 25009:3000:00:0001:14:5403:05:28.3503:05:28.35+01:59:5615:273.9
336ROŻEK Sandra 2126Husaria Race Team Open Kobiet72K 8609:0000:00:0001:21:5103:06:21.4003:06:21.40+02:00:4915:313.9
337MAJOWSKI Michał 2107Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn178M 25109:0000:00:0001:21:4603:08:40.9003:08:40.90+02:03:0915:433.8
338MALARA Dalia 2108Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet73K 8709:0000:00:0001:21:5503:08:40.9003:08:40.90+02:03:0915:433.8
339MAĆKO Marek 2384Open Mężczyzn179M 25210:3000:00:0001:28:0403:11:12.0003:11:12.00+02:05:4015:563.8
340CZERGIEJKO Monika 2374Open Kobiet74K 8810:3000:00:0001:28:1103:11:14.6003:11:14.60+02:05:4315:563.8
341LISZEWSKI Michał 2136ManianaTeamOpen Mężczyzn180M 25309:0000:00:0001:17:5203:18:30.6503:18:30.65+02:12:5916:323.6
342JASKUŁA Krzysztof 2135ManianaTeamOpen Mężczyzn181M 25409:0000:00:0001:17:5003:18:30.8003:18:30.80+02:12:5916:323.6
343ŚWIRYDOWICZ Adam 2137ManianaTeamOpen Mężczyzn182M 25509:0000:00:0001:17:5003:18:30.9003:18:30.90+02:12:5916:323.6
344SATŁAWA Aleksandra 2179Open Kobiet75K 8909:0000:00:0001:05:1803:19:19.6503:19:19.65+02:13:4816:363.6
345GACH Paulina 2165Open Kobiet76K 9009:0000:00:0001:05:1103:19:19.9003:19:19.90+02:13:4816:363.6
346DĄDELEWSKA Joanna 2061Piękni i BestieElite Kobiet4K 9108:5000:00:0001:13:3804:13:13.4004:13:13.40+03:07:4121:062.8
347RODAK Katarzyna 2400CARBON RACING TEAMOpen Masters Kobiet12K 9209:0000:00:0001:21:46+01:09:5813:374.4
348MICHAŁOWSKI Norbert 2293Piernik TeamOpen Mężczyzn183M 25610:1500:00:00   
349AUGUSTYNIAK Mariusz 2196CrossFit Team SuszOpen Masters Mężczyzn30M 25709:3000:00:00   
Znaleziono 349 wynik(ów)