Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-02 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 370 |
Wystartowało : | 349 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 346 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 09:00 | 09:30 | 10:15 | 10:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OŚLIZŁO Tomasz | 2015 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:34:19 | ||
2 | JAGIEŁO Michał | 2011 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:34:40 | ||
3 | BRZOSKWINIA Wojciech | 2009 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:35:50 | ||
4 | CWIRZEN Marcin | 2058 | RMF 4RACING Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:35:59 | ||
5 | DOMAŃSKI Krystian | 2040 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:28 | ||
6 | DUCHNOWSKI Łukasz | 2403 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:38 | |||
7 | ZGUTKA Tomasz | 2021 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:39 | ||
8 | KORNILUK Tomasz | 2028 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:43 | ||
9 | GAWRYLUK Marcin | 2026 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:46 | ||
10 | KORULCZYK Marcin | 2012 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:37:55 | ||
11 | JÓZWIK Adrian | 2023 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:38:36 | ||
12 | SZYDŁOWSKI Adrian | 2111 | CHŁOPCY CHORTENOWCY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
13 | PODGORSKI Marek | 2036 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
14 | DYBOWSKI Krzysztof | 2042 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:40:20 | |||
15 | ZAWISTOWSKI Jakub | 2020 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:40:24 | ||
16 | SŁODOWNIK Dominik | 2038 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:40:28 | ||
17 | PASŁAWSKI Paweł | 2177 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:45 | |||
18 | SMAGALA Piotr | 2343 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:13 | |||
19 | PUCHACZ Michael | 2016 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:41:14 | ||
20 | GONTARSKI Tomasz | 2274 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:17 | ||
21 | JÓŹWICKI Karol | 2027 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:41:26 | ||
22 | KAMINSKI Bernard | 2044 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:41:32 | |||
23 | PRZYBYLSKI Bartek | 2337 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:34 | |||
24 | CICHOCKI Filip | 2032 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:03 | ||
25 | KUŁAK Piotr | 2001 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:20 | ||
26 | KOZIOŁ Kamil | 2013 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:23 | ||
27 | STYLOK Dawid | 2002 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:26 | ||
28 | MATUSZCZAK Jakub | 2124 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
29 | SZANIAWSKI Marcin | 2017 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:42:56 | ||
30 | STĘBOROWSKI Łukasz | 2049 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:43:11 | |||
31 | ZIELIŃSKI Bartosz | 2007 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:43:18 | ||
32 | BŁASZCZYK Łukasz | 2409 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:29 | |||
33 | ZIMIŃSKI Paweł | 2008 | Generacja Gdańsk | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:43:43 | ||
34 | DĄBKOWSKI Michał | 2039 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:43:45 | |||
35 | WRÓBEL Nikodem | 2006 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:43:47 | ||
36 | KOWALCZYK Piotr | 2030 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:43:50 | ||
37 | WIETRZYŃSKI Maciej | 2019 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:07 | ||
38 | KUBIESA Jakub | 2014 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:10 | ||
39 | LIPIŃSKI Michał | 2149 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:19 | ||
40 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 2025 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:20 | ||
41 | KLUCZKA Aleksandra | 2059 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:44:20 | ||
42 | MILEWSKI Rafał | 2101 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:27 | ||
43 | RZOŃCA Michał | 2022 | Monkeys' Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:44:44 | ||
44 | KOWALCZYK Jarosław | 2170 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
45 | CZACH Tobiasz | 2010 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:45:28 | ||
46 | MUSIAŁ Krzysztof | 2056 | LOTAMS Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:45:35 | ||
47 | BURBUL Przemysław | 2024 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:45:40 | ||
48 | WITEK Paweł | 2050 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:45:41 | |||
49 | TAFEL Michał | 2415 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:50 | |||
50 | JAKUBCZYK Marcin | 2376 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:52 | |||
51 | SŁONIEWSKI Przemysław | 2390 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:07 | |||
52 | JASIŃSKA Alicja | 2052 | OCRA Poland | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:47:02 | ||
53 | SADOWSKI Rafał | 2110 | CHŁOPCY CHORTENOWCY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:26 | ||
54 | SELIOWNIUK Marcin | 2181 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:29 | |||
55 | SIWIK Wojciech | 2389 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:46 | |||
56 | WEJKNIS Krzysztof | 2018 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:47:56 | ||
57 | ZYMLER Łukasz | 2346 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:00 | |||
58 | STANISŁAWSKI Fabian | 2031 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:48:07 | ||
59 | SIEKIERKO Łukasz | 2388 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:09 | |||
60 | GUMIŃSKI Bartosz | 2241 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:51 | |||
61 | GUMIŃSKI Adam | 2240 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
62 | MACHURA Marcin | 2226 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:54 | ||
63 | KALICKI Rafał | 2323 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:48:56 | |||
64 | BEDYK Maciej | 2112 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
65 | MATEJCZYK Artur | 2144 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:04 | ||
66 | MATEJCZYK Marcin | 2145 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:12 | ||
67 | KOWALCZYK Piotr | 2330 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:22 | |||
68 | TARGOWSKI Michał | 2116 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:01 | ||
69 | BANASZYK Jerzy | 2305 | TGV CLUB KOŚCIAN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:01 | ||
70 | SZUMIŁO Michał | 2134 | LYSY 666 TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:16 | ||
71 | GAJDEK Przemysław | 2166 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:26 | |||
72 | PASZKIEWICZ Konrad | 2340 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:30 | |||
73 | CHARYTONIUK Kamil | 2311 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:31 | |||
74 | KOŁOTA Krystian | 2327 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:31 | |||
75 | NOWIKOWSKI Krzysztof | 2176 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:38 | |||
76 | HANUSIAK Leszek | 2123 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:41 | ||
77 | ZANIECKI Daniel | 2188 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:49 | |||
78 | ZAPIÓR Marcin | 2267 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:58 | |||
79 | PAWLUKIEWICZ Dariusz | 2047 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:51:08 | |||
80 | OLENDER Marcin | 2386 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:18 | |||
81 | KAPUŚCIŃSKI Arkadiusz | 2132 | Imperium Siły Ełk | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:31 | ||
82 | JAKUBOWSKI Marcin | 2347 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:33 | ||
83 | GRZYBOWSKI Patryk | 2318 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:34 | |||
84 | KLIK Paweł | 2139 | Monkey's Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:35 | ||
85 | BERNATOWICZ Paweł | 2160 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:36 | |||
86 | SOKÓŁ Piotr | 2259 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:37 | |||
87 | GRABOWSKI Damian | 2301 | Strefa Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:50 | ||
88 | LEWANDOWSKI Mariusz | 2382 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:51 | |||
89 | GAŁĄZKA Michał | 2300 | Strefa Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:52 | ||
90 | GRZYBOWSKI Mateusz | 2317 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:54 | |||
91 | MIODUSZEWSKI Artur | 2385 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:57 | |||
92 | BORKOWSKI Dawid | 2372 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:59 | |||
93 | BIELICKI Paweł | 2371 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:01 | |||
94 | GRABOWSKI Łukasz | 2269 | 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:03 | ||
95 | MACHNIEWICZ Artur | 2270 | 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
96 | KISIELEWSKI Krystian | 2045 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:52:19 | |||
97 | DZIEDZICKI Przemysław | 2316 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:52 | |||
98 | KACZMAREK Michal | 2378 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:08 | |||
99 | GHANI Faisal Abdul | 2375 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:09 | |||
100 | WŁODARCZYK Mirosław | 2190 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
101 | BIENIEK Krystian | 2308 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:16 | |||
102 | JANIUK Mariusz | 2321 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:16 | |||
103 | STĘPIEŃ Paulina | 2129 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
104 | JAKUBOWSKA Aleksandra | 2189 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:20 | ||
105 | SCHMIDTKE Mirosław | 2180 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:22 | |||
106 | SULŻYCKI Cezary | 2348 | 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:30 | ||
107 | MALINOWSKI Przemysław | 2402 | EXTREMALNE DZIKI PIŁA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:36 | ||
108 | ZYŚK Adrian | 2051 | Catering dietetyczny Ełk-Sędki | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:53:45 | ||
109 | ANDRUSHENKA Andrei | 2158 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:01 | |||
110 | KALINKA Ruslan | 2167 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:02 | |||
111 | BADOWSKI Mateusz | 2307 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:15 | |||
112 | ZAWADA Mateusz | 2302 | Strefa Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:24 | ||
113 | SOKOŁOWSKI Rafał | 2115 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:26 | ||
114 | BARANOWSKI Adam | 2159 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:28 | |||
115 | SUCHY Tomasz | 2285 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:28 | ||
116 | SADKOWSKI Dominik | 2231 | Zawsze Możesz Lepiej Kętrzyn | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
117 | KURAJ Mateusz | 2230 | Zawsze Możesz Lepiej Kętrzyn | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
118 | ZUBIEL Grzegorz | 2268 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:44 | |||
119 | DĄBROWSKI Mateusz | 2239 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:44 | |||
120 | STASIŃSKI Paweł | 2260 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:47 | |||
121 | PIASECKI Dariusz | 2255 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:10 | |||
122 | JEWDOKIMOW Łukasz | 2244 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:12 | |||
123 | ŁYSIK Piotr | 2057 | RUNMAGEDDON CENTRALA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:56:37 | ||
124 | NIKIEL Dariusz | 2005 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:56:40 | ||
125 | FRYDLER Bartosz | 2054 | RUNMAGEDDON CENTRALA | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:56:41 | ||
126 | MARKIEWICZ Tomasz | 2370 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:41 | ||
127 | KĄDZIELSKI Mirosław | 2037 | Runmageddonowe Świry | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:56:45 | ||
128 | SZAFRAN Jakub | 2029 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:56:58 | ||
129 | JUREWICZ Łukasz | 2043 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:57:01 | |||
130 | SŁONIEWSKI Rafał | 2053 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:57:01 | |||
131 | KOWALIK Karol | 2246 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:10 | |||
132 | DRAB Mateusz | 2041 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:57:20 | |||
133 | MAZUR Karol | 2046 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:57:23 | |||
134 | KLUK Katarzyna | 2060 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:57:34 | ||
135 | PIETRZYKOWSKI Marcin | 2334 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:34 | |||
136 | CZUBASZEWSKI Kamil | 2282 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:34 | ||
137 | DZIRBA Izabela | 2164 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
138 | KRYNICKI Mariusz | 2172 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
139 | NOCUŃ Przemysław | 2333 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
140 | LIBERADZKI Marcin | 2383 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:41 | |||
141 | ROSA Arkadiusz | 2227 | STG Katowice | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:58 | ||
141 | ZDEBEL Dariusz | 2228 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
143 | MŁYNARCZYK Tatiana | 2125 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:15 | ||
144 | SKLEPOWICZ Jacek | 2258 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:18 | |||
145 | WOŁYNIEC Braian | 2004 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:58:30 | ||
146 | WOJCIECH Krzysztof | 2218 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:40 | ||
147 | WROŃSKA Dorota | 2266 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:46 | |||
148 | ZIELINSKA Ewelina | 2414 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:52 | |||
149 | PERWENIS Krzysztof | 2254 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:54 | |||
150 | BRĄCZYK Ewa | 2201 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:59 | ||
151 | WITLIB Michał | 2264 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:00 | |||
152 | PŁOŃSKI Grzegorz | 2319 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:02 | |||
153 | FALARSKI Lucjan | 2122 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:12 | ||
154 | RUSZEWSKI Jarosław | 2128 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:13 | ||
155 | WOJTCZUK Daniel | 2299 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:20 | ||
156 | RUSINEK Adam | 2298 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:20 | ||
157 | RUSZEWSKA Anna | 2127 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:25 | ||
158 | PONIATOWSKI Marcin | 2335 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:40 | |||
159 | MYDŁO Michał | 2356 | Ekipa z busa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:46 | ||
160 | KARBOWSKI Jan | 2355 | Ekipa z busa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:47 | ||
161 | GRZYBOWSKI Karol | 2354 | Ekipa z busa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:47 | ||
162 | ZABŁOCKI Emil | 2175 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:04 | |||
163 | CHROST Andrzej | 2357 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:12 | ||
164 | KIEPUSZEWSKI Maciej | 2380 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:14 | |||
165 | ŚLUSARCZYK Konrad | 2391 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:15 | |||
166 | POPKO Julia | 2336 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:15 | |||
167 | KAMIŃSKA Kornelia | 2324 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:16 | |||
168 | CIERESZYŃSKI Gabriel | 2314 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:17 | |||
169 | JABŁOŃSKI Adrian | 2320 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:17 | |||
170 | SABA Wojciech | 2341 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:27 | |||
171 | WYDRA Przemysław | 2345 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:29 | |||
172 | SZYMANIUK Kamil | 2119 | Duch puszczy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:45 | ||
173 | MARKOWSKI Lukasz | 2284 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:46 | ||
174 | BŁĘDOWSKI Michał | 2351 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:46 | ||
175 | CHARA Piotr | 2162 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:00:47 | |||
176 | BŁĘDOWSKI Artur | 2350 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:47 | ||
177 | CHORCHOS Paweł | 2373 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:18 | |||
178 | TAFEL Michał | 2394 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:18 | |||
179 | BUGAŃSKI Damian | 2105 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:35 | ||
180 | WTOREK Ilona | 2109 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:38 | ||
181 | KELLER Tomasz | 2151 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:40 | ||
182 | MARCHLEWICZ Dawid | 2283 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:40 | ||
183 | KELLER Izabela | 2150 | Wieluń Biega | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:41 | ||
184 | SZYCHUŁDA Joanna | 2286 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:01:42 | ||
185 | SIEŃKO David | 2003 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:01:43 | ||
186 | MIERZICKI Marcel | 2033 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:01:46 | ||
187 | GREIBIG Michaela | 2140 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:55 | ||
188 | KASCHE Denny | 2168 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:55 | |||
189 | PRZYSTAW Maxim | 2178 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:58 | |||
190 | TOMCZAK Joanna | 2263 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:06 | |||
191 | FRANICA Mateusz | 2106 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:06 | ||
192 | TOMCZAK Artur | 2262 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:14 | |||
193 | SIENKIEWICZ Jakub | 2048 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:39 | |||
194 | KOTOMSKA Renata | 2121 | FIGLARZE | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:54 | ||
195 | CĘCELEWSKI Jarosław | 2120 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:56 | ||
196 | BACIA Hanna | 2117 | Duch puszczy | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:58 | ||
197 | CICHULSKA Aneta | 2312 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:01 | |||
198 | CICHULSKI Tomasz | 2313 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:02 | |||
199 | BACIA Marek | 2118 | Duch puszczy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:15 | ||
200 | MIELCARZ Marcin | 2401 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:39 | |||
201 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 2147 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:43 | ||
202 | JÓŹWIK Anna | 2303 | Świnki z Sadów | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:44 | ||
203 | WOJTACHNIO Wojciech | 2304 | Świnki z Sadów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:44 | ||
204 | MARKIEWICZ Oskar | 2174 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:48 | |||
205 | KNOT Martyna | 2146 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:59 | ||
206 | KOŚCIUSZKO Kamil | 2328 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:02 | |||
207 | BURBULA Sebastian | 2309 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:04:05 | |||
208 | GAPIŃSKA Iga | 2366 | team myGym | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:11 | ||
209 | MARKOWICZ Piotr | 2369 | team myGym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:14 | ||
210 | LENDA Przemysław | 2363 | MY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:15 | ||
211 | MAKOWSKI Grzegorz | 2368 | team myGym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:19 | ||
212 | LENDA Krystian | 2367 | team myGym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:27 | ||
213 | BARTKIEWICZ Monika | 2365 | team myGym | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:27 | ||
214 | SZKODA Marlena | 2393 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:46 | |||
215 | SZKODA Jakub | 2392 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:47 | |||
216 | POHLID-DODA Anna | 2195 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:59 | ||
217 | KSIĄŻEK Anna | 2193 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:02 | ||
218 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 2191 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:03 | ||
219 | JANIAK Łukasz | 2192 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:04 | ||
220 | GODLEWSKA Magdalena | 2194 | Cross Fit Team Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:08 | ||
220 | ROGALA Krystyna | 2197 | CrossFit Team Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:09 | ||
222 | GACH Paulina | 2165 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:11 | |||
223 | SATŁAWA Aleksandra | 2179 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:18 | |||
224 | PIETROŃ Monika | 2133 | Lemon Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:31 | ||
225 | ALBIGOWSKA Magdalena | 2232 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:54 | |||
226 | KOSTINA Tetyana | 2329 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:05:56 | |||
227 | GOŁĘBIOWSKI Dawid | 2359 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:01 | ||
228 | GOŁĘBIOWSKA Monika | 2358 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:03 | ||
229 | KOZUBSKI Marcin | 2408 | Ichem-VitaDiet | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:04 | ||
230 | SZARF Tomasz | 2344 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:06 | |||
231 | BORSUKIEWICZ Paweł | 2199 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:38 | ||
232 | JANKOWSKI Łukasz | 2242 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:38 | |||
233 | PRZYBYŁA Adrian | 2256 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:05 | |||
234 | BŁASZKOWSKA Aneta | 2234 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:06 | |||
235 | BRACH Agnieszka | 2235 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:08 | |||
236 | ROGUCKA Magdalena | 2339 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:28 | |||
237 | LIPIŃSKI Włodzimierz | 2332 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:28 | |||
238 | LIPIŃSKI Władlen | 2331 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:30 | |||
239 | PIÓRKOWSKI Dawid | 2413 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:51 | ||
240 | KARBOWNIK Arkadiusz | 2325 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:52 | |||
241 | KOMORNICKA Justyna | 2353 | DYNAMIC STRONG | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:58 | ||
242 | KUŹNIEWSKA Angelina | 2352 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:58 | ||
243 | RYŃ-SOBALA Renata | 2212 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:05 | ||
244 | STĘPIEŃ Aleksandra | 2261 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:31 | |||
245 | KRÓL Marta | 2248 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:36 | |||
246 | ALBIGOWSKA Magdalena | 2412 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:41 | |||
247 | PIELATOWSKA Jadwiga | 2281 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:42 | ||
248 | KUSZYŃSKA Lidia | 2411 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:42 | |||
249 | KOPECKÝ Jakub | 2169 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:57 | |||
250 | TRAVNICKOVA Jana | 2399 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:59 | |||
251 | DUKAT Sandra | 2163 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:04 | |||
252 | GDANIEC Dariusz | 2306 | Whiskey Tango | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:14 | ||
253 | KRÓL Mateusz | 2148 | TDR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:55 | ||
254 | SZEWCZYK Paweł | 2185 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:09:55 | |||
255 | SIKORSKA Patrycja | 2272 | 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:58 | ||
256 | KARBOWNIK Adam | 2271 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:07 | ||
257 | STĘPIEŃ Krzysztof | 2215 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:13 | ||
258 | PODOLAK Rafał | 2210 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:13 | ||
259 | KILUK Magda | 2326 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:13 | |||
260 | OWSIENIUK Mateusz | 2253 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:19 | |||
261 | BUTANOWICZ Kamil | 2310 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:35 | |||
262 | OLEWNICZAK Bartosz | 2297 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:37 | ||
263 | STASZEWSKI Adrian | 2273 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:38 | ||
264 | HAJKIEWICZ Magdalena | 2289 | Laski z Esperanto | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:38 | ||
264 | LEWICKA Paula | 2290 | Laski z Esperanto | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:10:39 | ||
266 | PRAWDZIK Renata | 2224 | PWiK z gwiazdami | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:56 | ||
267 | KOTARSKA Katarzyna | 2220 | PWiK z gwiazdami | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:56 | ||
268 | CWALIŃSKI Marcin | 2238 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:56 | |||
269 | LISOWSKA Ewelina | 2221 | PWiK z gwiazdami | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:57 | ||
270 | TRAWICKA Emilia | 2131 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:58 | ||
271 | OLSZEWSKI Lesław | 2406 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:59 | |||
272 | WIDUCH Ryszard | 2186 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:11:05 | |||
273 | MUĆ Małgorzata | 2251 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:12 | |||
274 | MUĆ Katarzyna | 2250 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:12 | |||
275 | KORZUNOWICZ Piotr | 2204 | KORZUN TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:13 | ||
276 | KRATYŃSKI Tomasz | 2171 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:11:15 | |||
277 | KORZUNOWICZ Krzysztof | 2202 | KORZUN TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:16 | ||
278 | NOS Magdalena | 2291 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:16 | ||
279 | ABRAMOWICZ Dariusz | 2157 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:11:18 | |||
280 | KUJAWSKI Kamil | 2229 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:20 | ||
281 | KAMIŃSKI Arkadiusz | 2245 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:25 | |||
282 | KORZUNOWICZ Marcin | 2203 | KORZUN TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:27 | ||
283 | ARCHANIOŁOWICZ Michał | 2292 | Piernik Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:32 | ||
284 | PESTA Agata | 2294 | Piernik Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:33 | ||
285 | PESTA Adela | 2295 | Pierniki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:42 | ||
286 | BAGIŃSKA Laura | 2233 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:11:48 | |||
287 | ZDUŃCZYK Sylwia | 2104 | Biosfera | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:11:49 | ||
288 | KOZŁOWSKI Przemysław | 2152 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:27 | ||
289 | MARGIELEWICZ Tomasz | 2154 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:27 | ||
290 | WILCZEK Lukasz | 2187 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:33 | |||
291 | KONOPACKI Grzegorz | 2102 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:34 | ||
292 | MARGIELEWICZ Agnieszka | 2153 | X- FORCE TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:35 | ||
293 | SZTUKOWSKA Katarzyna | 2155 | X- FORCE TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:36 | ||
294 | TOCZYŁOWSKI Maciej | 2156 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:40 | ||
295 | ZAJĄC Magdalena | 2362 | kojoty | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:49 | ||
296 | MICHALAK Daniel | 2361 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:12:50 | ||
297 | DĄDELEWSKA Joanna | 2061 | Piękni i Bestie | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:13:38 | ||
298 | CAŁKA Aneta | 2236 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:14:39 | |||
298 | CAŁKA Jacek | 2237 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:14:39 | |||
300 | PUTRA Marek | 2338 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:45 | |||
301 | GIETEK Kamil | 2296 | RUN TEAM PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:46 | ||
302 | JARZĘBAK Michał | 2243 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:14:51 | |||
303 | SIWEK Tomasz | 2257 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:14:54 | |||
304 | WOJCIECHOWSKI Mikołaj | 2265 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:04 | |||
305 | KRAWCZYŃSKA Emilia | 2247 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:05 | |||
306 | MODZELEWSKA Anna | 2275 | BK STEP Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:09 | ||
307 | OLEJNIK Justyna | 2276 | BK STEP Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:11 | ||
308 | KACZMARCZYK Renata | 2278 | Cross Elite Grajewo | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:53 | ||
309 | SZMIT Katarzyna | 2280 | Cross Elite Grajewo | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:54 | ||
310 | GODLEWSKI Jacek | 2277 | Cross Elite Grajewo | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:55 | ||
311 | KILUK Beata | 2279 | Cross Elite Grajewo | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:55 | ||
312 | KOCOLOWSKI Jurek | 2142 | Oczoje*ny team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:51 | ||
313 | PLUSKWA Jacek | 2219 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:57 | ||
314 | FELISIAK Rafał | 2141 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:00 | ||
315 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 2143 | Oczoje*ny team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:02 | ||
316 | WAŻNY Łukasz | 2138 | Meta już blisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:08 | ||
317 | PTAK Magda | 2410 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:50 | ||
318 | JASKUŁA Krzysztof | 2135 | ManianaTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:50 | ||
319 | ŚWIRYDOWICZ Adam | 2137 | ManianaTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:50 | ||
320 | LISZEWSKI Michał | 2136 | ManianaTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:52 | ||
321 | TILLES Anna | 2130 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:18:09 | ||
322 | BIEGANSKI Bogumil | 2103 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:18:09 | ||
323 | WILK Diana | 2217 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:32 | ||
324 | RENCEWICZ Ewelina | 2396 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:36 | |||
325 | GMITER Dagmara | 2207 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:37 | ||
325 | SOCHA Sylwia | 2214 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:48 | ||
327 | SIKORA Paulina | 2213 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:48 | ||
328 | ĆWIEKA Wojciech | 2206 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:51 | ||
329 | POPŁAWSKI Krystian | 2211 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:53 | ||
330 | SZCZEKALA Katarzyna | 2216 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:56 | ||
331 | RODAK Katarzyna | 2400 | CARBON RACING TEAM | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:46 | ||
332 | MAJOWSKI Michał | 2107 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:46 | ||
333 | ROŻEK Sandra | 2126 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:51 | ||
334 | KARPIŃSKI Łukasz | 2114 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:55 | ||
335 | MALARA Dalia | 2108 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:55 | ||
336 | KARPIŃSKA Małgorzata | 2113 | Drużyna Pana Michała | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:56 | ||
337 | WARDZYK Jacek | 2379 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:40 | |||
338 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 2252 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:41 | |||
339 | KRAJEWSKA Magdalena | 2407 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:21 | ||
340 | SKRĘTEK Paulina | 2182 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:23 | |||
341 | WOŹNIAK Bartosz | 2395 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:31 | |||
342 | JAKUBOWSKA-WOŹNIAK Anna | 2377 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:33 | |||
343 | KUBIAK Kaj | 2173 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:26:35 | |||
344 | GUMIELA Adam | 2200 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:26:35 | ||
345 | MAĆKO Marek | 2384 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:04 | |||
346 | CZERGIEJKO Monika | 2374 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:11 | |||
347 | BUCZYŁOWSKA Monika | 2161 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||||
348 | MICHAŁOWSKI Norbert | 2293 | Piernik Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
349 | AUGUSTYNIAK Mariusz | 2196 | CrossFit Team Susz | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 349 wynik(ów)