Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1149 |
Wystartowało : | 1024 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 1019 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 08:20 | 08:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KULIK Dominika | 3671 | BARNABAS TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2 | KOTŁOWSKI Marcin | 3679 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3 | PUCZYŃSKA Anna | 3691 | Dzik squad | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
4 | PUCZYŃSKI Karol | 3692 | Dzik Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
5 | DUBLASZEWSKI Marcin | 3702 | R.Ambo Druga Crew | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
6 | LATOS Aleksandra | 3707 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
7 | GABRYCHOWICZ Patryk | 3711 | United Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
8 | BORKOWSKI Damian | 3713 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
9 | BORSUKIEWICZ Paweł | 3714 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
10 | CHŁOPICKI Piotr | 3715 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
11 | KRZYSZTOF Sałek | 3723 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
12 | LITWIŃSKI Krzysztof | 3725 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
13 | SZCZUKOWSKI Michał | 3736 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
14 | TUCHOWSKI Jan | 3737 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
15 | DRZEŻDŻON Emilia | 3419 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
16 | KUCHARSKI Łukasz | 3601 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
17 | MAREK Krzysztof | 3653 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
18 | ŁUCZAK Justyna | 3672 | BARNABAS TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
19 | CZAPIEWSKI Sylwester | 3673 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
20 | KAPICA Damian | 3674 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
21 | PIWOWARCZYK Anna | 3675 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
22 | TATAREWICZ Arkadiusz | 3676 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
23 | TEKLAK Karol | 3677 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
24 | LIPKE Krzysztof | 3683 | CrossElite | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
25 | PIEKUT Anna | 3684 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
26 | JĘDRUSZCZAK Adrian | 3688 | Drwale Północy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
27 | KNITTER Remigiusz | 3689 | Drwale Północy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
28 | HALIBOŻEK Paweł | 3693 | Dzikie Wieprze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | HALIBOŻEK Robert | 3694 | Dzikie Wieprze | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
30 | ŁUKAWSKI Michał | 3695 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
31 | RATAJCZAK Dawid | 3696 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
32 | SZARSTUK Mikołaj | 3697 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
33 | JAKUBOWSKI Paweł | 3704 | Solwit | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
34 | GADOMSKA Joanna | 3705 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
35 | KRAWCEWICZ Joanna | 3706 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
36 | MACIĄG Maciej | 3708 | SuperKozaky! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
37 | MACIĄG Małgorzata | 3709 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
38 | WĘSIERSKA Katarzyna | 3710 | SuperKozaky! | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
39 | DĘGA Marcin | 3716 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
40 | DZIENIS Paweł | 3717 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
41 | GRZELAK Adam | 3718 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
42 | JUSZCZAK Jakub | 3719 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
43 | KAMIŃSKI Adam | 3720 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
44 | KORCZYK Łukasz | 3721 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
45 | ŁOCHOWSKA Barbara | 3726 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
46 | PAWLUCZUK Tomasz | 3729 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
47 | PAZDRO Mateusz | 3730 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
48 | RUTKOWSKI Łukasz | 3731 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
49 | RYBIŃSKI Kamil | 3732 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
50 | RYCHCIK Ewa | 3733 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
51 | STACHOWSKI Michał | 3734 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
52 | SZARSZESKI Tomek | 3735 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
53 | WROSZ Mateusz | 3739 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
54 | KOWALSKI Piotr | 4118 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 54 wynik(ów)