RUNMAGEDDON CLASSIC GDAŃSK

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-09-16
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
1831
Wystartowało/ Started:
1710
Nie ukończyło/ Not finished:
17
Ukończyło/ Finished:
1693
Na trasie/ On track:
17

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KŁYS Sebastian 6489Open Mężczyzn1M 110:3001:26:39.3501:26:39.35 7:138.3
2KRAWCZYK Tomasz 5023HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn1M 207:4001:29:14.1001:29:14.10+00:02:347:268.1
3CWIRZEN Marcin 5061WOLF TEAMElite Mężczyzn2M 307:4001:31:19.2001:31:19.20+00:04:397:367.9
4KATOLIKAU Raman 5070Elite Mężczyzn3M 407:4001:32:02.4501:32:02.45+00:05:237:407.8
5BĄK Daniel 5035KALIN TEAMElite Mężczyzn4M 507:4001:33:56.0001:33:56.00+00:07:167:497.7
6TRAPKOWSKI Przemysław 5113XRUNNERSElite Mężczyzn5M 607:4001:34:26.1501:34:26.15+00:07:467:527.6
7SOKOŁOWSKI Jarosław 5059WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn6M 707:4001:34:47.7501:34:47.75+00:08:087:537.6
8MACHULEC Sebastian 5850Open Mężczyzn2M 809:1501:36:07.8001:36:07.80+00:09:288:007.5
9BRZOZOWSKI Filip 5016HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn7M 907:4001:37:45.4001:37:45.40+00:11:068:087.4
10BIENIECKI Jaro 5111RUNMAGEDDONElite Mężczyzn8M 1007:4001:37:45.5001:37:45.50+00:11:068:087.4
11JELIŃSKI Mateusz 5069XRUNNERSElite Mężczyzn9M 1107:4001:38:18.7001:38:18.70+00:11:398:117.3
12ROSOCHACKI Marcin 5029HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn10M 1207:4001:38:30.3001:38:30.30+00:11:508:127.3
13HANUS Piotr 5259AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn3M 1308:1501:41:46.9001:41:46.90+00:15:078:287.1
14KUBISZYN Tobiasz 5262AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn4M 1408:1501:41:47.1001:41:47.10+00:15:078:287.1
15HANUS Przemysław 5260AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn5M 1508:1501:41:54.2001:41:54.20+00:15:148:297.1
16DOBRZYŃSKI Tomasz 5067XRUNNERSElite Mężczyzn11M 1607:4001:42:33.9501:42:33.95+00:15:548:327
17WOJCIECHOWSKI Konrad 5247Open Mężczyzn6M 1708:0001:43:25.9001:43:25.90+00:16:468:377
18JASIEWICZ Paweł 6481Open Mężczyzn7M 1810:3001:43:48.4001:43:48.40+00:17:098:396.9
19JAŚKO Tomasz 5208Open Mężczyzn8M 1908:0001:43:49.0001:43:49.00+00:17:098:396.9
20RZĄDCA Marcin 5360Open Mężczyzn9M 2008:1501:44:01.0001:44:01.00+00:17:218:406.9
21BANNACH Karol 6214Open Mężczyzn10M 2110:0001:44:13.1001:44:13.10+00:17:338:416.9
22DAMPS Patryk 6196RUN BEACH MORNINGOpen Mężczyzn11M 2210:0001:44:30.1001:44:30.10+00:17:508:426.9
23JAKUBCZAK Marcin 5004BEST BEASTSElite Mężczyzn12M 2307:4001:44:37.1001:44:37.10+00:17:578:436.9
24WLAŹLAK Damian 5031HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn13M 2407:4001:44:39.4001:44:39.40+00:18:008:436.9
25JAGODZIŃSKI Karol 5047POWER TRAININGElite Mężczyzn14M 2507:4001:44:53.1501:44:53.15+00:18:138:446.9
26GRABARCZYK Wojciech 5003BEST BEASTSElite Mężczyzn15M 2607:4001:45:02.0001:45:02.00+00:18:228:456.9
27KARCZEWSKI Adam 5210Open Mężczyzn12M 2708:0001:45:14.9001:45:14.90+00:18:358:466.8
28SPYCHALSKI Tomasz 6529ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn1M 2810:4501:45:20.5001:45:20.50+00:18:418:466.8
29POLKOWSKI Tomasz 5045OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn16M 2907:4001:45:22.9501:45:22.95+00:18:438:466.8
30BORKOWSKI Wojtek 5071Elite Mężczyzn17M 3007:4001:45:37.1001:45:37.10+00:18:578:486.8
31KAMIONKA Mateusz 6289HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn13M 3110:1501:45:57.1001:45:57.10+00:19:178:496.8
32CHMIELORZ Józef 5637CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn14M 3209:0001:45:58.3001:45:58.30+00:19:188:496.8
33KĘDER Zbigniew 5531KALIN TEAMOpen Mężczyzn15M 3308:4501:46:23.5001:46:23.50+00:19:448:516.8
34CHOŁUJ Łukasz 5049PWPW S.A.Elite Mężczyzn18M 3407:4001:46:23.6001:46:23.60+00:19:448:516.8
35MAZUR Wojciech 5026HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn19M 3507:4001:46:59.2501:46:59.25+00:20:198:546.7
36SŁAWEK Kamil 5691PKP S.A.Open Mężczyzn16M 3609:0001:47:15.5501:47:15.55+00:20:368:566.7
37ŻURAWIK Rafał 5037LEMON TEAMElite Mężczyzn20M 3707:4001:47:19.5501:47:19.55+00:20:408:566.7
38KRUS Viktor 6795Open Mężczyzn17M 3808:3001:47:51.5501:47:51.55+00:21:128:596.7
39BŁASZCZYK Łukasz 6339Open Mężczyzn18M 3910:1501:48:47.5001:48:47.50+00:22:089:036.6
40CZAPRAN Marek 5066XRUNNERSElite Mężczyzn21M 4007:4001:48:49.3001:48:49.30+00:22:099:046.6
41KOWALSKI Józef 5171POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn19M 4108:0001:48:50.9001:48:50.90+00:22:119:046.6
42AWENCIUK Andrzej 5043OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn22M 4207:4001:49:03.3001:49:03.30+00:22:239:056.6
43BRZESKI Robert 5640CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn2M 4309:0001:49:09.4001:49:09.40+00:22:309:056.6
44KOWALCZYK Piotr 5169POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn20M 4408:0001:49:23.7501:49:23.75+00:22:449:066.6
45ZAJĄC Cezary 5872Open Masters Mężczyzn3M 4509:1501:49:30.6001:49:30.60+00:22:519:076.6
46ITRYCH Łukasz 6388AKTYWNA FABRYKAOpen Mężczyzn21M 4610:3001:49:31.5001:49:31.50+00:22:529:076.6
47WIETRZYŃSKI Maciej 5030HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn23M 4707:4001:50:49.8001:50:49.80+00:24:109:146.5
48JUDEK Łukasz 5341Open Mężczyzn22M 4808:1501:50:52.0501:50:52.05+00:24:129:146.5
49DYKIER Krzysztof 5076Open Masters Mężczyzn4M 4907:4001:50:56.8001:50:56.80+00:24:179:146.5
50ŁUKSZA Krzyszof 6635Open Mężczyzn23M 5010:4501:51:00.1001:51:00.10+00:24:209:156.5
51STANISŁAWSKI Fabian 5928POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn24M 5109:3001:51:21.0001:51:21.00+00:24:419:166.5
52CIEŚLUK Dawid 5134GRUBE TRUSKAWYOpen Mężczyzn25M 5208:0001:51:27.0501:51:27.05+00:24:479:176.5
53KNOP Marcin 5117XRUNNERSElite Mężczyzn24M 5307:4001:52:00.9501:52:00.95+00:25:219:206.4
54KOWALEWSKI Filip 6423HAPS TEAMOpen Mężczyzn26M 5410:3001:52:07.6501:52:07.65+00:25:289:206.4
55SŁODOWNIK Dominik 5090Elite Mężczyzn25M 5507:4001:52:14.1001:52:14.10+00:25:349:216.4
56DALKIEWICZ Dariusz 5010CROSSFIT SUSZElite Masters Mężczyzn1M 5607:4001:52:33.8501:52:33.85+00:25:549:226.4
57FORMELA Maciej 5275ENERGA OBRÓTOpen Mężczyzn27M 5708:1501:53:14.8501:53:14.85+00:26:359:266.4
58PECHENYY Yewgen 6806Open Mężczyzn28M 5811:1501:53:24.8001:53:24.80+00:26:459:276.3
59SIKORA Martyn 5135GRUBE TRUSKAWYOpen Mężczyzn29M 5908:0001:53:32.8001:53:32.80+00:26:539:276.3
60DERESZEWSKI Ziemowit 5201Open Mężczyzn30M 6008:0001:53:33.0501:53:33.05+00:26:539:276.3
61STARZYK Sebastian 5042OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn26M 6107:4001:53:41.3001:53:41.30+00:27:019:286.3
62BARNIAK Paweł 6546DIRTY DADSOpen Mężczyzn31M 6210:3001:54:07.5501:54:07.55+00:27:289:306.3
63LINDA Artur 5647CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn5M 6309:0001:54:21.6001:54:21.60+00:27:429:316.3
64PIECHOWSKI Piotr 6193P&P TEAMOpen Mężczyzn32M 6410:0001:54:29.2001:54:29.20+00:27:499:326.3
65DĄBROWSKI Radek 5018HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn27M 6507:4001:54:37.9501:54:37.95+00:27:589:336.3
66SZLIJA Sławomir 5656CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn6M 6609:0001:54:41.6001:54:41.60+00:28:029:336.3
67KUBISZYN Tadeusz 5261AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn7M 6708:1501:54:46.8001:54:46.80+00:28:079:336.3
68SZYMEL Jacek 5399HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn33M 6808:3001:54:58.7001:54:58.70+00:28:199:346.3
69SZKURŁAT Tomasz 5048POWER TRAININGElite Mężczyzn28M 6907:4001:55:02.6001:55:02.60+00:28:239:356.3
70MICHROWSKI Sławomir 5480Open Masters Mężczyzn8M 7008:3001:55:23.1501:55:23.15+00:28:439:366.2
71JÓŹWICKI Karol 5163OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn34M 7108:0001:55:30.5001:55:30.50+00:28:519:376.2
72WRÓBLEWSKI Michał 5132GRA RUNNERSOpen Mężczyzn35M 7208:0001:55:30.7501:55:30.75+00:28:519:376.2
73ZHVIKOV Oleg 500239RUSElite Mężczyzn29M 7307:4001:55:58.9001:55:58.90+00:29:199:396.2
74KANAWKA Grzegorz 5077Elite Mężczyzn30M 7407:4001:56:23.8001:56:23.80+00:29:449:416.2
75KĘDZIOREK Eryk 5036KEDZIORKI.COMElite Mężczyzn31M 7507:4001:56:41.5001:56:41.50+00:30:029:436.2
76BISEWSKI Karol 6217Open Mężczyzn36M 7610:0001:56:45.5501:56:45.55+00:30:069:436.2
77WRYK Karol 5663CROSSELITEOpen Mężczyzn37M 7709:0001:56:46.2501:56:46.25+00:30:069:436.2
78KISIEL Dawid 5466Open Mężczyzn38M 7808:3001:56:49.7501:56:49.75+00:30:109:446.2
79ORŁOWSKI Bartłomiej 5231Open Mężczyzn39M 7908:0001:56:50.3501:56:50.35+00:30:119:446.2
80MICHAŁOWSKI Michał 5702TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn40M 8009:0001:56:58.4001:56:58.40+00:30:199:446.2
81ORZECHOWSKI Mirosław 5703TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn41M 8109:0001:57:00.0501:57:00.05+00:30:209:456.2
82SIDORKO Tomasz 5909MŁODE FOKIOpen Mężczyzn42M 8209:3001:57:04.6001:57:04.60+00:30:259:456.2
83ZACHAREK Piotr 6194P&P TEAMOpen Mężczyzn43M 8310:0001:57:04.9001:57:04.90+00:30:259:456.2
84CHMIELEWSKI Krzysztof 5044OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn32M 8407:4001:57:18.8501:57:18.85+00:30:399:466.1
85MALEK Arkadiusz 6821EASYSENDOpen Mężczyzn44M 8508:1501:57:21.9001:57:21.90+00:30:429:466.1
86JAKSZEWICZ Sławomir 6227Open Mężczyzn45M 8610:0001:57:25.5501:57:25.55+00:30:469:476.1
87SOKOŁOWSKI Maciej 6840NMC-PEOpen Mężczyzn46M 8711:0001:57:28.6501:57:28.65+00:30:499:476.1
88ORDAKOWSKI Filip 5230Open Mężczyzn47M 8808:0001:57:37.7001:57:37.70+00:30:589:486.1
89RESZETOW Łukasz 5123AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn48M 8908:0001:57:38.8501:57:38.85+00:30:599:486.1
90JASIAK Adrian 5041OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn33M 9007:4001:57:43.1501:57:43.15+00:31:039:486.1
91CWIKLINSKI Rafał 6593WRC FITLINEOpen Mężczyzn49M 9110:4501:57:47.8501:57:47.85+00:31:089:486.1
92ĆWIKLIŃSKI Wiesław 6594WRC FITLINEOpen Mężczyzn50M 9210:4501:57:54.9001:57:54.90+00:31:159:496.1
93KWIATKOWSKI Michał 6560FRU TEAMOpen Mężczyzn51M 9310:4501:58:04.9001:58:04.90+00:31:259:506.1
94RÓŻEŃSKI Szymon 6657FITMANIA OLSZTYNOpen Mężczyzn52M 9411:0001:58:08.7501:58:08.75+00:31:299:506.1
95DUCHNOWSKI Tomasz 5019HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn34M 9507:4001:58:17.7501:58:17.75+00:31:389:516.1
96KOSIŃSKI Jakub 5021HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn35M 9607:4001:58:21.9501:58:21.95+00:31:429:516.1
97GIERSZ Andrzej 5143HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn53M 9708:0001:58:23.2001:58:23.20+00:31:439:516.1
98ERDMAŃSKI Karol 5015FOREVER YOUNG - TRENER GRZEGORZ NIECKOElite Mężczyzn36M 9807:4001:58:31.4001:58:31.40+00:31:529:526.1
99WYSOCKI Michał 5871Open Mężczyzn54M 9909:1501:58:32.1501:58:32.15+00:31:529:526.1
100WŁODARSKI Dariusz 5661CROSSELITEOpen Mężczyzn55M 10009:0001:58:34.8001:58:34.80+00:31:559:526.1
101MACKIEWICZ Emilia 5785HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet1K 109:1501:58:44.9001:58:44.90+00:32:059:536.1
102BALCERZAK Marek 5887CROSSFIT STOCZNIAOpen Mężczyzn56M 10109:3001:58:46.8001:58:46.80+00:32:079:536.1
103DORAU Bartosz 5551OGRODNICYOpen Mężczyzn57M 10208:4501:58:50.9001:58:50.90+00:32:119:546.1
104WILCZEK Marcin 5746Open Mężczyzn58M 10309:0001:58:53.0001:58:53.00+00:32:139:546.1
105PIASECKI Mikołaj 5011DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn37M 10407:4001:58:57.5001:58:57.50+00:32:189:546.1
106KOPECKÝ Jakub 5214Open Mężczyzn59M 10508:0001:58:57.6001:58:57.60+00:32:189:546.1
107ODEJEWSKI Dariusz 5352Open Mężczyzn60M 10608:1501:58:59.0501:58:59.05+00:32:199:546.1
108BOBEK Michał 5133GRUBE TRUSKAWYOpen Mężczyzn61M 10708:0001:59:00.9501:59:00.95+00:32:219:556.1
109GRASZEK Mariusz 5337Open Mężczyzn62M 10808:1501:59:02.1501:59:02.15+00:32:229:556
110BĄBALICKI Sławomir 5697TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn63M 10909:0001:59:17.9001:59:17.90+00:32:389:566
111DĄBROWSKI Paweł 5331Open Mężczyzn64M 11008:1501:59:29.2501:59:29.25+00:32:499:576
112CHŁĄD Aleksander 5032HUSARIA REACE TEAMElite Mężczyzn38M 11107:4001:59:31.3501:59:31.35+00:32:529:576
113BURCZYŃSKI Karol 6073TABATA RADEK TEAMOpen Mężczyzn65M 11209:4501:59:32.7001:59:32.70+00:32:539:576
114PLAZALSKI Łukasz 5028HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn39M 11307:4002:00:03.6002:00:03.60+00:33:2410:006
115SOWA Wojciech 6249Open Mężczyzn66M 11410:0002:00:21.8502:00:21.85+00:33:4210:016
116CIEŚLA Krzysztof 6473Open Mężczyzn67M 11510:3002:00:29.4502:00:29.45+00:33:5010:026
117NIENADOWSKI Bartosz 6240Open Mężczyzn68M 11610:0002:00:31.6002:00:31.60+00:33:5210:026
118CHMIELOWSKI Michał 5198Open Mężczyzn69M 11708:0002:01:07.8502:01:07.85+00:34:2810:055.9
119RACZKOWSKI Michał 5740Open Mężczyzn70M 11809:0002:01:17.3502:01:17.35+00:34:3810:065.9
120NAZARCZYK Rafał 5386CLEO TEAMOpen Masters Mężczyzn9M 11908:3002:01:19.3502:01:19.35+00:34:4010:065.9
121MOLUS Artur 6171LACROIX TEAMOpen Mężczyzn71M 12010:0002:01:20.4002:01:20.40+00:34:4110:065.9
122MISIAK Przemysław 5269CROSSFIT SUSZOpen Mężczyzn72M 12108:1502:01:20.8002:01:20.80+00:34:4110:065.9
123AMBROCH Damian 6131BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn73M 12210:0002:01:26.9002:01:26.90+00:34:4710:075.9
124CZOCZYS Pawel 6733Open Mężczyzn74M 12311:0002:01:31.2002:01:31.20+00:34:5110:075.9
125MARCULA Emil 5148HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn75M 12408:0002:01:36.4002:01:36.40+00:34:5710:085.9
126JANISZEWSKI Marcin 5464Open Mężczyzn76M 12508:4502:01:54.0002:01:54.00+00:35:1410:095.9
127PIECZEWSKI Karol 6105Open Mężczyzn77M 12609:4502:01:54.7002:01:54.70+00:35:1510:095.9
128ŁĘGOWSKI Patryk 6492Open Mężczyzn78M 12710:3002:02:03.8502:02:03.85+00:35:2410:105.9
129AUGUSTYNIAK Mariusz 5064XRUNNERSElite Masters Mężczyzn2M 12807:4002:02:13.7002:02:13.70+00:35:3410:115.9
130ULASIŃSKI Paweł 6803Open Mężczyzn79M 12911:1502:02:22.3002:02:22.30+00:35:4210:115.9
131JEZIORSKI Marcin 5727Open Mężczyzn80M 13009:0002:02:23.3002:02:23.30+00:35:4310:115.9
132WIELĄDEK Marcin 5624BANKSTERSOpen Mężczyzn81M 13109:0002:02:23.8002:02:23.80+00:35:4410:115.9
133SUSZKO Krzysiek 5263AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn82M 13208:1502:02:27.3502:02:27.35+00:35:4810:125.9
134KWIECIŃSKI Roman 5153KALIN TEAMOpen Mężczyzn83M 13308:0002:02:33.0002:02:33.00+00:35:5310:125.9
135LIS Jacek 5278ENERGA OBRÓTOpen Mężczyzn84M 13408:1502:02:43.4002:02:43.40+00:36:0410:135.9
136FIGAS Grzegorz 6705PUMA_STAROGARDOpen Mężczyzn85M 13511:0002:02:49.2002:02:49.20+00:36:0910:145.9
137JANKOWIAK Piotr 5144HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn86M 13608:0002:02:57.5002:02:57.50+00:36:1810:145.9
138RADOWIECKI Damian 6779ASSECO ACTIVE TEAMOpen Mężczyzn87M 13711:1502:03:05.9002:03:05.90+00:36:2610:155.8
139JAROSIŃSKA Katarzyna 6436LACROIX TEAMOpen Kobiet2K 210:3002:03:09.3002:03:09.30+00:36:2910:155.8
140TOKARCZYK Mariusz 5994Open Mężczyzn88M 13809:3002:03:17.9502:03:17.95+00:36:3810:165.8
141BIELICKI Wojciech 6435LACROIX TEAMOpen Mężczyzn89M 13910:3002:03:19.2002:03:19.20+00:36:3910:165.8
142NAZARCZYK Oskar 5385CLEO TEAMOpen Mężczyzn90M 14008:3002:03:23.4502:03:23.45+00:36:4410:165.8
143ZAPIÓR Marcin 5372Open Mężczyzn91M 14108:1502:03:24.2002:03:24.20+00:36:4410:175.8
144GRODZKI Piotr 6782CROSSELITEOpen Mężczyzn92M 14211:1502:03:28.3002:03:28.30+00:36:4810:175.8
145GOMOLA Dawid 5720Open Mężczyzn93M 14309:0002:03:41.8002:03:41.80+00:37:0210:185.8
146WITEK Karol 5246Open Mężczyzn94M 14408:0002:04:00.4002:04:00.40+00:37:2110:205.8
147KOŚLACZ Seweryn 5573SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn95M 14508:4502:04:01.0002:04:01.00+00:37:2110:205.8
148DROŹDZIEL Mariusz 5332Open Mężczyzn96M 14608:1502:04:05.0002:04:05.00+00:37:2510:205.8
149KOBIELA Przemysław 6356Open Mężczyzn97M 14710:1502:04:15.3002:04:15.30+00:37:3510:215.8
150SZCZUKA Leszek 5655CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn10M 14809:0002:04:21.2502:04:21.25+00:37:4110:215.8
151SZKLARSKI Przemysław 6020CROSSFIT THORIUM90Open Mężczyzn98M 14909:4502:04:23.9002:04:23.90+00:37:4410:215.8
152CHAIEB Sebastian 5017HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn40M 15007:4002:04:27.5502:04:27.55+00:37:4810:225.8
153PUŁA Krzysztof 6109Open Masters Mężczyzn11M 15109:4502:04:32.8002:04:32.80+00:37:5310:225.8
154WYSOCKA Klaudia 6021CROSSFIT THORIUM90Open Kobiet3K 309:4502:04:33.0002:04:33.00+00:37:5310:225.8
155KOPACZ Paweł 5845Open Mężczyzn99M 15209:1502:04:39.1002:04:39.10+00:37:5910:235.8
156CIUPEK Robert 5397HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn100M 15308:3002:04:43.6502:04:43.65+00:38:0410:235.8
157DAWIDZIAK Arkadiusz 6091Open Mężczyzn101M 15409:4502:04:43.7002:04:43.70+00:38:0410:235.8
158ŁOBOCKI Andrzej 5172POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn102M 15508:0002:04:51.9502:04:51.95+00:38:1210:245.8
159JANKOWSKA Maria 5115XRUNNERSElite Kobiet1K 407:5002:05:04.4502:05:04.45+00:38:2510:255.8
160PERESTAJ Grzegorz 5606Open Mężczyzn103M 15608:4502:05:22.1502:05:22.15+00:38:4210:265.7
161BARAŃSKI Radosław 5417OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn104M 15708:3002:05:30.5002:05:30.50+00:38:5110:275.7
162KUBIESA Jakub 5024HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn41M 15807:4002:05:39.9502:05:39.95+00:39:0010:285.7
163KOŚCIECHA Mateusz 6491Open Mężczyzn105M 15910:3002:05:49.0002:05:49.00+00:39:0910:295.7
164BORK Alan 6493Open Mężczyzn106M 16010:3002:05:49.0002:05:49.00+00:39:0910:295.7
165DŁUGOSZ Kasia 5836Open Kobiet4K 509:1502:06:32.4502:06:32.45+00:39:5310:325.7
166KUZIORA Katarzyna 5822TROCHE CYKAMOpen Kobiet5K 609:1502:06:32.6502:06:32.65+00:39:5310:325.7
167JESKA Tomasz 5888DIRTY SPARROWSOpen Masters Mężczyzn12M 16109:3002:06:48.5002:06:48.50+00:40:0910:345.7
168TOMASZEWSKI Krzysztof 5294HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn107M 16208:1502:06:49.3502:06:49.35+00:40:1010:345.7
169OGRODOWCZYK Adam 6069SILNI MOCĄ - ELBLĄGOpen Masters Mężczyzn13M 16309:4502:06:50.6002:06:50.60+00:40:1110:345.7
170SIKORA Marek 5295IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn108M 16408:1502:06:51.1002:06:51.10+00:40:1110:345.7
171JAROCKI Grzegorz 6839LPP TEAMOpen Masters Mężczyzn14M 16511:1502:06:59.3002:06:59.30+00:40:1910:345.7
172PROCHNO Piotr 6528ANWILTEAMOpen Mężczyzn109M 16610:4502:07:10.1002:07:10.10+00:40:3010:355.7
173LINIEWSKI Łukasz 6526ANWILTEAMOpen Mężczyzn110M 16710:4502:07:10.1502:07:10.15+00:40:3010:355.7
174RYBAK Tomasz 5859Open Mężczyzn111M 16809:1502:07:10.9002:07:10.90+00:40:3110:355.7
175ŚWIDERSKI Jakub 5743Open Mężczyzn112M 16909:0002:07:12.5502:07:12.55+00:40:3310:365.7
176SALIK Aleksander 5516BESKID RUNNERSOpen Masters Mężczyzn15M 17008:4502:07:24.2502:07:24.25+00:40:4410:375.7
177SZÓSTAK Jarosław 5161NEXUS SYSTEMOpen Mężczyzn113M 17108:0002:07:30.2002:07:30.20+00:40:5010:375.6
178CZERWIŃSKI Michał 6089Open Mężczyzn114M 17209:4502:07:33.4502:07:33.45+00:40:5410:375.6
179SŁUPSKI Maciej 5363Open Mężczyzn115M 17308:1502:07:43.8002:07:43.80+00:41:0410:385.6
180ROSŁAN Paweł 6134BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn116M 17410:0002:07:48.7002:07:48.70+00:41:0910:395.6
181JACIW Krzysztof 6479Open Mężczyzn117M 17510:3002:08:00.7002:08:00.70+00:41:2110:405.6
182MICHALAK Oskar 5926POCIĄGNIĘCI W KASZKIETACHOpen Mężczyzn118M 17609:3002:08:00.9002:08:00.90+00:41:2110:405.6
183JAGODA Paweł 5925POCIĄGNIĘCI W KASZKIETACHOpen Mężczyzn119M 17709:3002:08:01.2502:08:01.25+00:41:2110:405.6
184OLLIK Rafal 6439MAKE HISTORY BEFORE YOU GOOpen Mężczyzn120M 17810:3002:08:02.6502:08:02.65+00:41:2310:405.6
185KREFT Adam 6751Open Mężczyzn121M 17911:0002:08:07.3002:08:07.30+00:41:2710:405.6
186KROGULEC Artur 6170LACROIX TEAMOpen Mężczyzn122M 18010:0002:08:10.5502:08:10.55+00:41:3110:405.6
187KOLANKOWSKI Damian 5730Open Mężczyzn123M 18109:0002:08:14.0002:08:14.00+00:41:3410:415.6
188ŁOKAJ Dawid 6237Open Mężczyzn124M 18210:0002:08:14.7002:08:14.70+00:41:3510:415.6
189SAJNÓG Łukasz 5156LEMON TEAMOpen Mężczyzn125M 18308:0002:08:19.2502:08:19.25+00:41:3910:415.6
190TYBURSKI Paweł 6777#TIGERTEAMOpen Mężczyzn126M 18411:1502:08:21.8502:08:21.85+00:41:4210:415.6
191ULDYNOWICZ Bartosz 5890DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn127M 18509:3002:08:23.3502:08:23.35+00:41:4410:415.6
192GLAZIK Marcin 6739Open Mężczyzn128M 18611:0002:08:32.7002:08:32.70+00:41:5310:425.6
193FURA Piotr 5142HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn129M 18708:0002:08:34.8502:08:34.85+00:41:5510:425.6
194FORNALSKI Irek 5334Open Mężczyzn130M 18808:1502:08:35.6502:08:35.65+00:41:5610:425.6
195MAJEWSKI Oskar 5907LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn131M 18909:3002:08:43.6002:08:43.60+00:42:0410:435.6
196KARYKOWSKI Michał 5285HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn132M 19008:1502:08:44.5002:08:44.50+00:42:0510:435.6
197JÓŹWIK Grzegorz 6663HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn133M 19111:0002:08:56.0502:08:56.05+00:42:1610:445.6
198FUKIET Bartek 6476Open Masters Mężczyzn16M 19210:3002:09:07.0002:09:07.00+00:42:2710:455.6
199ŁOMŻA Damian 6757Open Mężczyzn134M 19311:0002:09:08.2002:09:08.20+00:42:2810:455.6
200CERBA Jaroslaw 5455Open Masters Mężczyzn17M 19408:3002:09:11.0002:09:11.00+00:42:3110:455.6
201POLIT Bartłomiej 6785NINJA TEAMOpen Mężczyzn135M 19511:1502:09:14.7502:09:14.75+00:42:3510:465.6
202KOGUT Dawid 6230Open Mężczyzn136M 19610:0002:09:16.2002:09:16.20+00:42:3610:465.6
203AUGUŚCIAK Dariusz 6212Open Mężczyzn137M 19710:0002:09:25.7502:09:25.75+00:42:4610:475.6
204JEDLECKI Mikolaj 6482Open Mężczyzn138M 19810:3002:09:27.0002:09:27.00+00:42:4710:475.6
205ZAWORA Łukasz 5622Open Mężczyzn139M 19908:4502:09:30.0002:09:30.00+00:42:5010:475.6
206BOBEL Krzysztof 5698TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn18M 20009:0002:09:33.4502:09:33.45+00:42:5410:475.6
207RZĄDCA Grzegorz 5359Open Mężczyzn140M 20108:1502:09:44.9502:09:44.95+00:43:0510:485.5
208SOBCZYK Michal 6800Open Mężczyzn141M 20211:1502:09:46.5502:09:46.55+00:43:0710:485.5
209ZAKHARCHUK Vitalii 6776Open Mężczyzn142M 20311:0002:09:51.5502:09:51.55+00:43:1210:495.5
210PAŁKA Adam 6241Open Mężczyzn143M 20410:0002:09:52.9502:09:52.95+00:43:1310:495.5
211NAPIÓRKOWSKI Cezary 6103Open Mężczyzn144M 20509:4502:09:57.7002:09:57.70+00:43:1810:495.5
212PRZYSOWA Damian 5357Open Mężczyzn145M 20608:1502:10:00.9002:10:00.90+00:43:2110:505.5
213MICHAŚ Michał 6022CZARNE ŻUBRYOpen Mężczyzn146M 20709:4502:10:03.1502:10:03.15+00:43:2310:505.5
214KOWALSKI Kamil 5310PAPUDRAKIOpen Mężczyzn147M 20808:1502:10:05.0002:10:05.00+00:43:2510:505.5
215ROGOWSKI Marcin 5292HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn148M 20908:1502:10:19.8502:10:19.85+00:43:4010:515.5
216GIETEK Kamil 5335Open Mężczyzn149M 21008:1502:10:22.8502:10:22.85+00:43:4310:515.5
217SKIBICKI Maks 6812Open Mężczyzn150M 21111:1502:10:24.3002:10:24.30+00:43:4410:525.5
218KĄDZIELSKI Mirosław 5342Open Masters Mężczyzn19M 21208:1502:10:29.4502:10:29.45+00:43:5010:525.5
219FURMANIAK Mateusz 5398HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn151M 21308:3002:10:33.7002:10:33.70+00:43:5410:525.5
220HYLLA Jan 5840Open Mężczyzn152M 21409:1502:10:34.0002:10:34.00+00:43:5410:525.5
221CZECZKOWSKI Marcin 6190NIEWIDZIALNY TEAMOpen Mężczyzn153M 21510:0002:10:39.5502:10:39.55+00:44:0010:535.5
222KOWAL Mikołaj 5700TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn154M 21609:0002:10:51.3502:10:51.35+00:44:1210:545.5
223STASZEL- ŁATAS Tomasz 5151HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn155M 21708:0002:10:54.0002:10:54.00+00:44:1410:545.5
224ŻUCHOWSKI Wojciech 5669DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Masters Mężczyzn20M 21809:0002:10:57.3002:10:57.30+00:44:1710:545.5
225MIŁKOWSKI Dawid 5224Open Mężczyzn156M 21908:0002:10:59.0002:10:59.00+00:44:1910:545.5
226PABIAN Arkadiusz 5233Open Mężczyzn157M 22008:0002:11:03.8502:11:03.85+00:44:2410:555.5
227MOSTOWSKI Radosław 5054SPORTERA OCRElite Mężczyzn42M 22107:4002:11:07.2002:11:07.20+00:44:2710:555.5
228KOGUT Karol 5213Open Mężczyzn158M 22208:0002:11:07.8502:11:07.85+00:44:2810:555.5
229LIPKE Krzysztof 5648CROSSELITEOpen Mężczyzn159M 22309:0002:11:13.2502:11:13.25+00:44:3310:565.5
230KNYT Grzegorz 5665DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn160M 22409:0002:11:16.6502:11:16.65+00:44:3710:565.5
231KUŹNIARSKI Mikołaj 5253#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn161M 22508:1502:11:21.3502:11:21.35+00:44:4210:565.5
232JEŻEWSKI Tomasz 5726Open Masters Mężczyzn21M 22609:0002:11:23.1502:11:23.15+00:44:4310:565.5
233MASZTALERZ Radoslaw 5570SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn162M 22708:4502:11:32.1002:11:32.10+00:44:5210:575.5
234BOJARSKI Kamil 6087Open Mężczyzn163M 22809:4502:11:38.8002:11:38.80+00:44:5910:585.5
235MARKIEWICZ Marcin 5976Open Mężczyzn164M 22909:3002:11:47.5502:11:47.55+00:45:0810:585.5
236KANIEWSKI Michał 5728Open Mężczyzn165M 23009:0002:11:47.8502:11:47.85+00:45:0810:585.5
237MIŁOŚ Tomasz 5351Open Mężczyzn166M 23108:1502:11:54.4002:11:54.40+00:45:1510:595.5
238MILEWSKI Maciej 5083Elite Mężczyzn43M 23207:4002:11:58.9002:11:58.90+00:45:1910:595.5
239SMOLINSKI Andrzej 6769Open Mężczyzn167M 23311:0002:12:02.9502:12:02.95+00:45:2311:005.5
240MADEJ Janusz 5851Open Masters Mężczyzn22M 23409:1502:12:05.5002:12:05.50+00:45:2611:005.5
241MAROS Patryk 5704TRÓJMIASTO DO PRZODUOpen Mężczyzn168M 23509:0002:12:39.6502:12:39.65+00:46:0011:035.4
242KOSTRA Magdalena 5215Open Kobiet6K 708:0002:12:41.8002:12:41.80+00:46:0211:035.4
243NEUBERT Adriana 5227Open Kobiet7K 808:0002:12:42.1002:12:42.10+00:46:0211:035.4
244DOBROLINSKI Dan 5204Open Masters Mężczyzn23M 23608:0002:12:42.1502:12:42.15+00:46:0211:035.4
245OLSZEWSKI Krzysztof 6711PUMA_STAROGARDOpen Masters Mężczyzn24M 23711:0002:12:53.0002:12:53.00+00:46:1311:045.4
246ZYNGER Patryk 5119Elite Mężczyzn44M 23807:4002:13:04.0002:13:04.00+00:46:2411:055.4
247KRZEMIŃSKI Bartosz 5252#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn169M 23908:1502:13:05.9002:13:05.90+00:46:2611:055.4
248BASSA Adrian 6336Open Mężczyzn170M 24010:1502:13:08.0002:13:08.00+00:46:2811:055.4
249MICHALSKI Dawid 5034I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn45M 24107:4002:13:16.8002:13:16.80+00:46:3711:065.4
250TRZMIEL Michał 6284DEADLY VENTUSOpen Mężczyzn171M 24210:1502:13:21.5502:13:21.55+00:46:4211:065.4
251PLATA Arkadiusz 5057TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn46M 24307:4002:13:26.3502:13:26.35+00:46:4711:075.4
252BUTKIEWICZ Piotr 6536BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn172M 24410:4502:13:33.4502:13:33.45+00:46:5411:075.4
253BĘDKOWSKI Marcin 5328Open Mężczyzn173M 24508:0002:13:34.9002:13:34.90+00:46:5511:075.4
254PAWELEC Marek 5085Elite Masters Mężczyzn3M 24607:4002:13:36.0502:13:36.05+00:46:5611:085.4
255PYŚKO Tomasz 5770EPAM GDAŃSKOpen Mężczyzn174M 24709:1502:13:38.5502:13:38.55+00:46:5911:085.4
256TREPKA Karolina 5508ANIMMALS ZAWIERCIE Open Kobiet8K 908:4502:13:46.6502:13:46.65+00:47:0711:085.4
257SZYJA Mariusz 5507ANIMMALS ZAWIERCIE Open Mężczyzn175M 24808:4502:13:47.0502:13:47.05+00:47:0711:085.4
258WASILEWSKI Wojciech 5128CROSSFIT SUSZOpen Mężczyzn176M 24908:0002:13:49.6502:13:49.65+00:47:1011:095.4
259LULIŃSKI Mateusz 5222Open Mężczyzn177M 25008:0002:13:49.6502:13:49.65+00:47:1011:095.4
260KORDOWINA Norbert 5322WIKINGSOpen Mężczyzn178M 25108:1502:13:51.6002:13:51.60+00:47:1211:095.4
261KĘSKA Arkadiusz 5430SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn179M 25208:3002:13:52.9502:13:52.95+00:47:1311:095.4
262JANIAK Grzegorz 5321WIKINGSOpen Mężczyzn180M 25308:1502:13:54.1502:13:54.15+00:47:1411:095.4
263MISTERSKI Jakub 6281DEADLY VENTUSOpen Mężczyzn181M 25410:1502:13:59.1002:13:59.10+00:47:1911:095.4
264JOSKOWSKI Marek 5503AGENTY KASZUBSKIEOpen Mężczyzn182M 25508:4502:14:03.4502:14:03.45+00:47:2411:105.4
265JUSIEL Przemysław 5519DZIKI Z BANQSOFTUOpen Mężczyzn183M 25608:4502:14:08.4502:14:08.45+00:47:2911:105.4
266JĘDRZEJEWSKI Daniel 6545CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn25M 25710:4502:14:09.9502:14:09.95+00:47:3011:105.4
267BUŚ Aleksander 6343Open Masters Mężczyzn26M 25810:1502:14:10.2502:14:10.25+00:47:3011:105.4
268KONKOL Sebastian 6516AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn184M 25910:4502:14:10.3002:14:10.30+00:47:3011:105.4
269FIKUS Mirosław 6349Open Mężczyzn185M 26010:1502:14:10.4502:14:10.45+00:47:3111:105.4
270ZIMMER Krzysztof 6405CROSSFIT POLNAOpen Mężczyzn186M 26110:3002:14:16.0002:14:16.00+00:47:3611:115.4
271THRUN Adrian 6250Open Mężczyzn187M 26210:0002:14:17.6502:14:17.65+00:47:3811:115.4
272THRUN Kamil 6251Open Mężczyzn188M 26310:0002:14:17.9502:14:17.95+00:47:3811:115.4
273NAWIERSKI Marek 5402LEMON TEAMOpen Mężczyzn189M 26408:3002:14:18.0502:14:18.05+00:47:3811:115.4
274KORCZYK Tomasz 5078Elite Mężczyzn47M 26507:4002:14:24.5002:14:24.50+00:47:4511:125.4
275WIELOGÓRSKI Karol 5279ENERGA OBRÓTOpen Mężczyzn190M 26608:1502:14:27.4002:14:27.40+00:47:4811:125.4
276MIKLAS Jarek 5510BENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERSOpen Mężczyzn191M 26708:4502:14:29.3502:14:29.35+00:47:5011:125.4
277MAŁECKI Tomasz 6404CROSSFIT POLNAOpen Masters Mężczyzn27M 26810:3002:14:29.4002:14:29.40+00:47:5011:125.4
278KAŹMIRSKI Krzysztof 5509BENEFIT SYSTEMS OFF-ROAD RUNNERSOpen Mężczyzn192M 26908:4502:14:30.0502:14:30.05+00:47:5011:125.4
279LASKOWSKI Tomasz 5046PIĘKNI I BESTIEElite Mężczyzn48M 27007:4002:14:31.7002:14:31.70+00:47:5211:125.4
280DUDZIŃSKI Janusz 6835Open Masters Mężczyzn28M 27111:1502:14:32.1502:14:32.15+00:47:5211:125.4
281RATAJCZAK Robert 5255#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn193M 27208:1502:14:46.2502:14:46.25+00:48:0611:135.3
282DRZEWIECKI Dominik 62574 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn194M 27310:1502:14:47.2502:14:47.25+00:48:0711:135.3
283WIŚNIEWSKI Przemysław 5996Open Mężczyzn195M 27409:3002:14:48.8002:14:48.80+00:48:0911:145.3
284PRADZYNSKI Jacek 5987Open Mężczyzn196M 27509:3002:14:53.4502:14:53.45+00:48:1411:145.3
285URBAŃSKI Maciej 6832Open Mężczyzn197M 27611:1502:14:53.6002:14:53.60+00:48:1411:145.3
286MOGA Piotr 5982Open Mężczyzn198M 27709:3002:14:55.1502:14:55.15+00:48:1511:145.3
287PIERZCHAŁA Mateusz 5027HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn49M 27807:4002:14:55.6002:14:55.60+00:48:1611:145.3
288PORADZISZ Natalia 5404LEMON TEAMOpen Kobiet9K 1008:3002:15:00.6002:15:00.60+00:48:2111:155.3
289RAMIEGA Cezary 5280FISIAK GDZIE LECIMY?Open Mężczyzn199M 27908:1502:15:01.9002:15:01.90+00:48:2211:155.3
290RAZUMIENKO Michał 6299LPP TEAMOpen Mężczyzn200M 28010:1502:15:02.5502:15:02.55+00:48:2311:155.3
291ROGALSKI Krzysztof 5989Open Mężczyzn201M 28109:3002:15:04.7002:15:04.70+00:48:2511:155.3
292NIZIOŁ Paweł 5403LEMON TEAMOpen Mężczyzn202M 28208:3002:15:10.8002:15:10.80+00:48:3111:155.3
293DACIO Mirek 6090Open Mężczyzn203M 28311:1502:15:11.5502:15:11.55+00:48:3211:155.3
294LATOPOLSKI Piotr 6101Open Masters Mężczyzn29M 28409:4502:15:15.0502:15:15.05+00:48:3511:165.3
295KAŹMIERCZAK Michał 5211Open Mężczyzn204M 28508:0002:15:15.8502:15:15.85+00:48:3611:165.3
296KARCZEWSKI Piotr 5005BEST BEASTSElite Mężczyzn50M 28607:4002:15:20.9502:15:20.95+00:48:4111:165.3
297BIAŁEK Marcin 5709Open Mężczyzn205M 28709:0002:15:26.1502:15:26.15+00:48:4611:175.3
298KAMIŃSKI Krzysztof 5209Open Mężczyzn206M 28808:0002:15:29.3002:15:29.30+00:48:4911:175.3
299WERNIO Patryk 5812PKP S.A.Open Mężczyzn207M 28909:1502:15:29.6002:15:29.60+00:48:5011:175.3
300WIŚNIEWSKI Michał 5008BEST BEASTSElite Mężczyzn51M 29007:4002:15:48.9002:15:48.90+00:49:0911:195.3
301KOWALCZYK Mateusz 62594 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn208M 29110:1502:15:52.8502:15:52.85+00:49:1311:195.3
302JÓSKOWSKI Lucjan 5502AGENTY KASZUBSKIEOpen Mężczyzn209M 29208:4502:15:58.7002:15:58.70+00:49:1911:195.3
303WÓJCICKI Daniel 6121Open Mężczyzn210M 29309:4502:16:05.0002:16:05.00+00:49:2511:205.3
304NOWOSIELSKI Rafal 5229Open Mężczyzn211M 29408:0002:16:10.9502:16:10.95+00:49:3111:205.3
305SZUTENBERG Gracjan 5504AGENTY KASZUBSKIEOpen Mężczyzn212M 29508:4502:16:13.4002:16:13.40+00:49:3411:215.3
306KOWALEWSKI Emilian 5908MŁODE FOKIOpen Mężczyzn213M 29609:3002:16:20.4502:16:20.45+00:49:4111:215.3
307KILKA Krzysztof 5431SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn214M 29708:3002:16:21.2002:16:21.20+00:49:4111:215.3
308WARCZAK Mateusz 6829PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn215M 29809:1502:16:25.1002:16:25.10+00:49:4511:225.3
309DRYWA Radosław 5943SPARTA SOPOTOpen Masters Mężczyzn30M 29909:3002:16:37.0002:16:37.00+00:49:5711:235.3
310DĄBEK Daniel 575049BLOT/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKAOpen Mężczyzn216M 30009:1502:16:58.2002:16:58.20+00:50:1811:245.3
311STYMA Sławomir 5364Open Masters Mężczyzn31M 30108:1502:16:59.6502:16:59.65+00:50:2011:245.3
312KWELA Krystian 5646CROSSELITEOpen Mężczyzn217M 30209:0002:16:59.8002:16:59.80+00:50:2011:245.3
313KLESZCZ Szymon 6748Open Mężczyzn218M 30311:0002:17:00.7502:17:00.75+00:50:2111:255.3
314HELLER Ernest 6740Open Mężczyzn219M 30411:0002:17:01.0502:17:01.05+00:50:2111:255.3
315LONSER Przemysław 5221Open Mężczyzn220M 30508:0002:17:03.7502:17:03.75+00:50:2411:255.3
316WALAS Damian 5660CROSSELITEOpen Mężczyzn221M 30609:0002:17:04.1502:17:04.15+00:50:2411:255.3
317PIOTROWSKI Paweł 575149BLOT/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKAOpen Mężczyzn222M 30709:1502:17:13.6502:17:13.65+00:50:3411:265.2
318RUSZNICA Klaudia 5304KARTOFELKIOpen Kobiet10K 1108:1502:17:15.9002:17:15.90+00:50:3611:265.2
319MAZUR Dawid 6565HEROBOX ŚWIECIEOpen Mężczyzn223M 30810:4502:17:18.5002:17:18.50+00:50:3911:265.2
320MELKOWSKI Robert 6566HEROBOX ŚWIECIEOpen Masters Mężczyzn32M 30910:4502:17:19.3002:17:19.30+00:50:3911:265.2
321GORNOWICZ Przemysław 6564HEROBOX ŚWIECIEOpen Mężczyzn224M 31010:4502:17:19.8002:17:19.80+00:50:4011:265.2
322KURTA Dmitriy 5080Elite Mężczyzn52M 31107:4002:17:22.2002:17:22.20+00:50:4211:265.2
323BORKOWSKI Krzysztof 5960Open Mężczyzn225M 31209:3002:17:23.7502:17:23.75+00:50:4411:265.2
324DEC Aleksandra 5180SPORTERA OCROpen Kobiet11K 1208:0002:17:32.4502:17:32.45+00:50:5311:275.2
325KOLANOWSKI Kacper 5467Open Mężczyzn226M 31308:3002:17:38.1502:17:38.15+00:50:5811:285.2
326MACHERZYŃSKI Piotr 5947SPARTA SOPOTOpen Mężczyzn227M 31409:3002:17:39.2002:17:39.20+00:50:5911:285.2
327CHUSTECKI Michał 5458Open Mężczyzn228M 31508:3002:17:45.8002:17:45.80+00:51:0611:285.2
328PIEKARCZYK Bartosz 6106Open Mężczyzn229M 31609:4502:17:46.5502:17:46.55+00:51:0711:285.2
329LORENC Kacper 5734Open Mężczyzn230M 31709:0002:17:49.1002:17:49.10+00:51:0911:295.2
330STASZEWSKI Cezary 5319TDROpen Mężczyzn231M 31808:1502:17:50.6002:17:50.60+00:51:1111:295.2
331GLESZCZYŃSKI Michał 6224Open Mężczyzn232M 31910:0002:17:52.0002:17:52.00+00:51:1211:295.2
332KRYSZCZUK Piotr 62604 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn233M 32010:1502:17:52.7502:17:52.75+00:51:1311:295.2
333GRZYBOWSKI Mateusz 5723Open Mężczyzn234M 32109:0002:17:53.5002:17:53.50+00:51:1411:295.2
334GRZYBOWSKI Patryk 5724Open Mężczyzn235M 32209:0002:17:53.5502:17:53.55+00:51:1411:295.2
335SYLDATK Piotr 5948SPARTA SOPOTOpen Mężczyzn236M 32309:3002:17:57.0002:17:57.00+00:51:1711:295.2
336ROSIŃSKI Artur 5489Open Mężczyzn237M 32408:3002:18:13.2002:18:13.20+00:51:3311:315.2
337SPERBER Krzysztof 575249BLOT/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKAOpen Mężczyzn238M 32509:1502:18:19.5002:18:19.50+00:51:4011:315.2
338KAŹMIERSKI Piotr 5689NORDCITYOpen Masters Mężczyzn33M 32609:0002:18:21.7502:18:21.75+00:51:4211:315.2
339WÓDCZAK Waldek 5747Open Mężczyzn239M 32709:0002:18:24.5002:18:24.50+00:51:4511:325.2
340CIESIELSKI Przemysław 6088Open Masters Mężczyzn34M 32809:4502:18:26.7502:18:26.75+00:51:4711:325.2
341KISIEL Dawid 6822Open Mężczyzn240M 32908:3002:18:34.3002:18:34.30+00:51:5411:325.2
342ZAWISTOWSKI Arkadiusz 575449BLOT/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKAOpen Mężczyzn241M 33009:1502:18:34.9002:18:34.90+00:51:5511:325.2
343PYŻANOWSKI Mariusz 5488Open Mężczyzn242M 33108:3002:18:41.9002:18:41.90+00:52:0211:335.2
344KIELPIKOWSKI Tomasz 5945SPARTA SOPOTOpen Masters Mężczyzn35M 33209:3002:18:43.5002:18:43.50+00:52:0411:335.2
345KWIATKOWSKI Kajetan 5165PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn243M 33311:1502:18:45.4002:18:45.40+00:52:0611:335.2
346GŁOWACKI Michał 6813Open Mężczyzn244M 33411:1502:18:45.7502:18:45.75+00:52:0611:335.2
347CHRZANOWSKI Krzysztof 5457Open Mężczyzn245M 33508:3002:18:48.0002:18:48.00+00:52:0811:345.2
348BYCHAWSKI Łukasz 5686MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn246M 33609:0002:18:55.5002:18:55.50+00:52:1611:345.2
349DUDYCZ Piotr 5687MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn247M 33709:0002:18:55.7502:18:55.75+00:52:1611:345.2
350GRZYWACZ Hubert 5944SPARTA SOPOTOpen Mężczyzn248M 33809:3002:19:04.2502:19:04.25+00:52:2411:355.2
351SANECKI Patryk 5860Open Mężczyzn249M 33909:1502:19:09.6502:19:09.65+00:52:3011:355.2
352KOWALSKI Piotr 5971Open Mężczyzn250M 34009:3002:19:11.4002:19:11.40+00:52:3211:355.2
353KASZKUR Krzysztof 5505AMIBLUOpen Mężczyzn251M 34108:4502:19:20.8502:19:20.85+00:52:4111:365.2
354LAMPARSKI Bartłomiej 5477Open Mężczyzn252M 34208:3002:19:23.9502:19:23.95+00:52:4411:365.2
355PAPROCKI Jakub 5299JELENIEOpen Mężczyzn253M 34308:1502:19:28.6002:19:28.60+00:52:4911:375.2
356BISKUP Michał 5832Open Mężczyzn254M 34409:1502:19:33.2502:19:33.25+00:52:5311:375.2
357MEZGODKO Sergii 5506AMIBLUOpen Mężczyzn255M 34508:4502:19:34.3002:19:34.30+00:52:5411:375.2
358GORYNSKI Krzysztof 5688MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn256M 34609:0002:19:37.8002:19:37.80+00:52:5811:385.2
359IDZIOR Mariusz 5129DUMNE PAWIEOpen Mężczyzn257M 34708:0002:19:47.2002:19:47.20+00:53:0711:385.2
360WOJCZUK Rafał 6612ŻARTA WATAHAOpen Mężczyzn258M 34810:4502:19:57.0502:19:57.05+00:53:1711:395.1
361PINCZEWSKI Janusz 5583TI AUTOMOTIVEOpen Masters Mężczyzn36M 34908:4502:20:00.4502:20:00.45+00:53:2111:405.1
362MIŁKOWSKI Bartosz 5223Open Mężczyzn259M 35008:0002:20:11.1502:20:11.15+00:53:3111:405.1
363KECLER Katarzyna 5251#MYPONAGRODYOpen Kobiet12K 1308:1502:20:11.6002:20:11.60+00:53:3211:405.1
364DAMPC Jakub 6221Open Mężczyzn260M 35110:0002:20:11.8002:20:11.80+00:53:3211:405.1
365SZCZEPANIAK Tomasz 6507Open Mężczyzn261M 35210:3002:20:12.5002:20:12.50+00:53:3311:415.1
366CZARNIAK Michał 5424PRZYSŁAŁ NAS RAMBOOpen Mężczyzn262M 35308:3002:20:23.2002:20:23.20+00:53:4311:415.1
367MIROSŁAW Marcin 6824PRZYSŁAŁ NAS RAMBOOpen Mężczyzn263M 35408:3002:20:25.3002:20:25.30+00:53:4511:425.1
368WIECZOREK Katarzyna 5921OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Kobiet13K 1409:3002:20:25.4002:20:25.40+00:53:4611:425.1
369WIECZOREK Wojciech 5923OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn264M 35509:3002:20:25.7002:20:25.70+00:53:4611:425.1
370ZYBIŃSKI Sylwester 6070SILNI MOCĄ - ELBLĄGOpen Mężczyzn265M 35609:4502:20:33.1002:20:33.10+00:53:5311:425.1
371JÓŹWIAKOWSKI Maciek 6743Open Mężczyzn266M 35711:0002:20:33.4502:20:33.45+00:53:5411:425.1
372BUCHALSKI Jarosław 5804NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn267M 35809:1502:20:42.6002:20:42.60+00:54:0311:435.1
373KRUPA Jarosław 5803NINJA WARRIOR PARKOpen Mężczyzn268M 35909:1502:20:42.7002:20:42.70+00:54:0311:435.1
374KORNOSZ Paweł 5805NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn269M 36009:1502:20:43.7002:20:43.70+00:54:0411:435.1
375MIROŃCZUK Piotr 5736Open Mężczyzn270M 36109:0002:20:46.9002:20:46.90+00:54:0711:435.1
376FILIPKOWSKI Jan 5714Open Mężczyzn271M 36209:0002:20:47.1002:20:47.10+00:54:0711:435.1
377LECH Mateusz 5220Open Mężczyzn272M 36308:0002:20:48.3502:20:48.35+00:54:0911:445.1
378DEPTUŁA Michał 6348Open Mężczyzn273M 36410:1502:20:55.2002:20:55.20+00:54:1511:445.1
379BARCZAK Bartłomiej 6328WRACAM DO FORMY TEAMOpen Mężczyzn274M 36510:1502:20:57.3502:20:57.35+00:54:1811:445.1
380FRANKOWSKA Paulina 6329WRACAM DO FORMY TEAMOpen Kobiet14K 1510:1502:20:57.3502:20:57.35+00:54:1811:445.1
381KOWALEWSKI Mateusz 5765CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn275M 36609:1502:20:58.5002:20:58.50+00:54:1911:445.1
382LIPIŃSKI Mariusz 6517ANTYLOPY CATANIOpen Mężczyzn276M 36710:4502:21:00.8002:21:00.80+00:54:2111:455.1
383KUJAWSKI Artur 6633Open Masters Mężczyzn37M 36810:4502:21:04.7502:21:04.75+00:54:2511:455.1
384MARKOWSKI Artur 6425HEALTH REVOLUTION ELBLĄGOpen Mężczyzn277M 36910:3002:21:07.2502:21:07.25+00:54:2711:455.1
385BOGUSŁOWICZ Daniel 6424HEALTH REVOLUTION ELBLĄGOpen Mężczyzn278M 37010:3002:21:07.9502:21:07.95+00:54:2811:455.1
386PODKALICKI Adrian 5514BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn279M 37108:4502:21:11.2002:21:11.20+00:54:3111:455.1
387BUNIEK Mateusz 5302KARTOFELKIOpen Mężczyzn280M 37208:1502:21:13.6502:21:13.65+00:54:3411:465.1
388OCIEPA Piotr 5483Open Mężczyzn281M 37308:3002:21:26.2502:21:26.25+00:54:4611:475.1
389MATUK Dawid 5978Open Mężczyzn282M 37409:3002:21:29.7002:21:29.70+00:54:5011:475.1
390ZAWADKA Jan 5373Open Mężczyzn283M 37508:1502:21:33.7002:21:33.70+00:54:5411:475.1
391GRUNDKOWSKI Oskar 6820Open Mężczyzn284M 37608:1502:21:37.3002:21:37.30+00:54:5711:485.1
392BARANOWSKI Dawid 5682KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn285M 37709:0002:21:38.7002:21:38.70+00:54:5911:485.1
393TONDER Tomasz 5683KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn286M 37809:0002:21:40.7002:21:40.70+00:55:0111:485.1
394MEDŹWIEDZKI Daniel 6362Open Mężczyzn287M 37910:1502:21:42.7002:21:42.70+00:55:0311:485.1
395GŁĘBICKA Patrycja 5764CROSSFIT ŁUKÓWOpen Kobiet15K 1609:1502:21:50.1502:21:50.15+00:55:1011:495.1
396DOMAGAŁA Karol 5712Open Mężczyzn288M 38009:0002:21:54.3502:21:54.35+00:55:1511:495.1
397SOBCZYK Wiktor 5493Open Mężczyzn289M 38108:3002:21:57.4502:21:57.45+00:55:1811:495.1
398KNOT Martyna 6306PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet16K 1710:1502:22:01.5002:22:01.50+00:55:2211:505.1
399PAWLUK Bartosz 6825BOW WOW WOW YIPPIE YOO YIPPIE YAYYOpen Mężczyzn290M 38209:0002:22:02.6002:22:02.60+00:55:2311:505.1
400OCHNIO Andrzej 5767CROSSFIT ŁUKÓWOpen Masters Mężczyzn38M 38309:1502:22:11.0002:22:11.00+00:55:3111:505.1
401KRAŚ Grzegorz 6075TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn39M 38409:4502:22:13.1002:22:13.10+00:55:3311:515.1
402ZIOMEK Daniel 6648Open Mężczyzn291M 38510:4502:22:14.7002:22:14.70+00:55:3511:515.1
403HAUBNER Anna 5511BESKID RUNNERSOpen Kobiet17K 1808:4502:22:14.9002:22:14.90+00:55:3511:515.1
404MAĆKOWIAK Marek 5350Open Mężczyzn292M 38608:1502:22:15.5502:22:15.55+00:55:3611:515.1
405BLACHIŃSKA Magdalena 5585Open Masters Kobiet1K 1908:4502:22:16.0002:22:16.00+00:55:3611:515.1
406SKWIERAWSKI Adrian 6641Open Mężczyzn293M 38710:4502:22:19.3502:22:19.35+00:55:4011:515.1
407ZBOROWSKI Daniel 6126Open Mężczyzn294M 38809:4502:22:27.0502:22:27.05+00:55:4711:525.1
408ZUCHMAŃSKI Przemysław 6000Open Mężczyzn295M 38909:3002:22:28.1502:22:28.15+00:55:4811:525.1
409ZUCHMAŃSKI Grzegorz 5999Open Masters Mężczyzn40M 39009:3002:22:29.0002:22:29.00+00:55:4911:525.1
410KRAUSE Magda 5095ASICS FRONTRUNNER POLANDElite Kobiet2K 2007:5002:22:30.7502:22:30.75+00:55:5111:525.1
411TOMCZAK Wojciech 5906KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Mężczyzn296M 39109:3002:22:57.6502:22:57.65+00:56:1811:545
412NIEDŹWIECKI Piotr 6833AKADEMIA SPORTU LUBACZÓWOpen Mężczyzn297M 39211:1502:22:58.0002:22:58.00+00:56:1811:545
413MARKIEWICZ Arkadiusz 6307PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn41M 39310:1502:23:10.8502:23:10.85+00:56:3111:555
414SZAŁKOWSKI Krzysztof 6531ANWILTEAMOpen Mężczyzn298M 39410:4502:23:15.1502:23:15.15+00:56:3511:565
415HINTZ Anna 5899KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet2K 2109:3002:23:15.4002:23:15.40+00:56:3611:565
416ANDRUKAJTIS Arkadiusz 5898KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Mężczyzn42M 39509:3002:23:15.4002:23:15.40+00:56:3611:565
417SZWEDOWICZ Grażyna 5905KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet3K 2209:3002:23:18.5002:23:18.50+00:56:3911:565
418OLSZEWSKI Kacper 5739Open Mężczyzn299M 39609:0002:23:25.0502:23:25.05+00:56:4511:575
419DEPTUŁA Jarosław 6347Open Mężczyzn300M 39710:1502:23:26.6502:23:26.65+00:56:4711:575
420RADEBERG Paweł 5515BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn301M 39808:4502:23:33.1002:23:33.10+00:56:5311:575
421MALINOWSKA Karolina 6078TABATA RADEK TEAMOpen Kobiet18K 2309:4502:23:38.1002:23:38.10+00:56:5811:585
422SŁAWECKA Małgorzata 5863Open Kobiet19K 2409:1502:23:40.9502:23:40.95+00:57:0111:585
423SIWEK Aneta 5904KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Kobiet20K 2509:3002:23:43.0502:23:43.05+00:57:0311:585
424MICKIEWICZ Grażyna 5901KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet4K 2609:3002:23:43.1002:23:43.10+00:57:0311:585
425GORGIEL Krzysztof 5838Open Masters Mężczyzn43M 39909:1502:23:45.5502:23:45.55+00:57:0611:585
426DUDZIŃSKI Andrzej 6834Open Mężczyzn302M 40011:1502:23:59.1502:23:59.15+00:57:1911:595
427SOWIŃSKI Błażej 5173POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn303M 40108:0002:23:59.8502:23:59.85+00:57:2011:595
428KUS Andrzej 5218Open Masters Mężczyzn44M 40208:0002:24:07.6502:24:07.65+00:57:2812:005
429REITER Dawid 5609Open Mężczyzn304M 40308:4502:24:10.4502:24:10.45+00:57:3112:005
430GOŁĄBEK Kamil 5527JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn305M 40408:4502:24:12.0502:24:12.05+00:57:3212:015
431SIEMIŃSKI Bartosz 5197ZWOLNIENI Z WUEFUOpen Mężczyzn306M 40508:0002:24:21.1502:24:21.15+00:57:4112:015
432ROŻEK Jerzy 6188NEVER BACK DOWN!Open Mężczyzn307M 40610:0002:24:21.3002:24:21.30+00:57:4112:015
433BETKA Filip 6215Open Mężczyzn308M 40710:0002:24:24.0502:24:24.05+00:57:4412:025
434CHMARA Dorota 6156FORDSTORE EURO-CAROpen Kobiet21K 2710:0002:24:30.0002:24:30.00+00:57:5012:025
435MUSIOŁ Mariusz 6159FORDSTORE EURO-CAROpen Masters Mężczyzn45M 40810:0002:24:30.7002:24:30.70+00:57:5112:025
436MEYER Michał 5876BARBIK TEAMOpen Mężczyzn309M 40909:3002:24:38.2502:24:38.25+00:57:5812:035
437GROMADZKI Bartosz 6478Open Mężczyzn310M 41010:3002:24:39.3002:24:39.30+00:57:5912:035
438ULATOWSKI Łukasz 6384Open Mężczyzn311M 41110:1502:24:39.3002:24:39.30+00:57:5912:035
439LABINSKI Przemyslaw 5849Open Mężczyzn312M 41209:1502:24:42.1002:24:42.10+00:58:0212:035
440TOLOCZKO Dominika 5869Open Kobiet22K 2809:1502:24:42.3502:24:42.35+00:58:0312:035
441KOPEĆ Sebastian 5427SKILLS PAY BILLSOpen Mężczyzn313M 41308:3002:24:42.4502:24:42.45+00:58:0312:035
442TYTOŃ Jakub 6253Open Mężczyzn314M 41410:0002:24:43.6002:24:43.60+00:58:0412:035
443NIKIEL Dariusz 5889DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn315M 41509:3002:24:49.4502:24:49.45+00:58:1012:045
444BIERNAT Helena 5324XRUNNERSOpen Kobiet23K 2908:1502:24:54.2502:24:54.25+00:58:1412:045
445KOWAL Krzysztof 5039NAK MUAY FIGHTERSElite Mężczyzn53M 41607:4002:24:54.8502:24:54.85+00:58:1512:045
446FILIP Kuba 5713Open Mężczyzn316M 41709:0002:24:55.4002:24:55.40+00:58:1612:045
447BŁASIŃSKI Piotr 5127CROSSFIT SOLVAYOpen Mężczyzn317M 41808:0002:24:56.6002:24:56.60+00:58:1712:045
448IZYDORCZAK Michał 6742Open Mężczyzn318M 41911:0002:24:59.2002:24:59.20+00:58:1912:045
449DUBICKI Dariusz 6130BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Mężczyzn319M 42010:0002:24:59.6502:24:59.65+00:58:2012:045
450SZYMAŃSKA Izabela 5618Open Kobiet24K 3008:4502:25:00.7002:25:00.70+00:58:2112:055
451GRZELAK Edgar 5590Open Mężczyzn320M 42108:4502:25:01.9002:25:01.90+00:58:2212:055
452STENKA Tomasz 6772Open Mężczyzn321M 42211:0002:25:02.6502:25:02.65+00:58:2312:055
453DURAJSKI Ariel 6172LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn322M 42310:0002:25:04.8002:25:04.80+00:58:2512:055
454SZYLKIN Wojciech 6173LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn323M 42410:0002:25:04.9002:25:04.90+00:58:2512:055
455MAŁACHOWSKI Sebastian 5155LEMON TEAMOpen Masters Mężczyzn46M 42508:0002:25:11.2002:25:11.20+00:58:3112:055
456FAŁDOWSKI Kamil 6603ŻARTA WATAHAOpen Mężczyzn324M 42610:4502:25:11.3002:25:11.30+00:58:3112:055
457CZYŻKOWSKI Łukasz 5075Elite Mężczyzn54M 42707:4002:25:15.7502:25:15.75+00:58:3612:065
458KRZYŻANOWSKA Roksana 6606ŻARTA WATAHAOpen Kobiet25K 3110:4502:25:23.2002:25:23.20+00:58:4312:065
459WOJCIECHOWSKI Kacper 6645Open Mężczyzn325M 42810:4502:25:25.6502:25:25.65+00:58:4612:075
460ZAKRZEWSKI Mariusz 6654DAMAOpen Masters Mężczyzn47M 42911:0002:25:27.1502:25:27.15+00:58:4712:075
461JAGODZIŃSKA Monika 6226Open Kobiet26K 3210:0002:25:33.1502:25:33.15+00:58:5312:074.9
462DOMINA Andrzej 6734Open Mężczyzn326M 43011:0002:25:33.7502:25:33.75+00:58:5412:074.9
463WIŚNIEWSKI Mariusz 6385Open Mężczyzn327M 43110:1502:25:38.3502:25:38.35+00:58:5912:084.9
464ZAKRZEWSKI Kamil 6653DAMAOpen Mężczyzn328M 43211:0002:25:38.4502:25:38.45+00:58:5912:084.9
465SZCZEPEK Michał 5571SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn329M 43308:4502:25:46.8502:25:46.85+00:59:0712:084.9
466WICHOWSKI Łukasz 5367Open Mężczyzn330M 43408:1502:25:48.7002:25:48.70+00:59:0912:094.9
467KOŁBUC Rafał 6464WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn331M 43510:3002:25:52.5002:25:52.50+00:59:1312:094.9
468POGORZELSKA Aleksandra 5308OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet27K 3308:1502:25:52.8002:25:52.80+00:59:1312:094.9
469MRÓZ Zbigniew 6497Open Mężczyzn332M 43610:3002:25:53.0002:25:53.00+00:59:1312:094.9
470RYMSZEWICZ Tomasz 5903KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Mężczyzn333M 43709:3002:25:55.5002:25:55.50+00:59:1612:094.9
471MACHTEL Adrian 6758Open Masters Mężczyzn48M 43811:0002:25:55.7002:25:55.70+00:59:1612:094.9
472RĘKAS Radosław 6596WRC FITLINEOpen Mężczyzn334M 43910:4502:25:56.6002:25:56.60+00:59:1712:094.9
473WICKI Mateusz 6450ORŁY, SOKOŁY, HEROS-KIOpen Mężczyzn335M 44010:3002:25:57.1002:25:57.10+00:59:1712:094.9
474STOPIAK Rafał 5941SMOKASYNYOpen Mężczyzn336M 44109:3002:26:00.1002:26:00.10+00:59:2012:104.9
475JOŃCA Paweł 5383BLOK EKIPA GDAŃSKOpen Mężczyzn337M 44208:3002:26:00.2502:26:00.25+00:59:2012:104.9
476DROZDOWSKI Piotr 5891DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn49M 44309:3002:26:02.9002:26:02.90+00:59:2312:104.9
477KONDRATOWICZ Małgorzata 5900KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Kobiet28K 3409:3002:26:03.2002:26:03.20+00:59:2312:104.9
478MICKIEWICZ Paweł 5902KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Mężczyzn50M 44409:3002:26:04.9002:26:04.90+00:59:2512:104.9
479CHOJECKI Grzegorz 6690MORDECZKI GCW I OLAOpen Mężczyzn338M 44511:0002:26:10.7502:26:10.75+00:59:3112:104.9
480PACZUL Sebastian 5384BLOK EKIPA GDAŃSKOpen Mężczyzn339M 44608:3002:26:16.0002:26:16.00+00:59:3612:114.9
481SOWIŃSKI Łukasz 5174POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn340M 44708:0002:26:17.4502:26:17.45+00:59:3812:114.9
482WOJTAS Sebastian 5257#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn341M 44808:1502:26:41.1502:26:41.15+01:00:0112:134.9
483KLESZKO Sylwester 5678HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn342M 44911:1502:26:46.2002:26:46.20+01:00:0612:134.9
484PIETKIEWICZ Michał 6368Open Mężczyzn343M 45010:1502:26:46.3502:26:46.35+01:00:0712:134.9
485LACH Agnieszka 5760AUUUUUOpen Masters Kobiet5K 3509:1502:26:47.4502:26:47.45+01:00:0812:134.9
486RUCKI Bartosz 5491Open Mężczyzn344M 45108:3002:26:47.5002:26:47.50+01:00:0812:134.9
487SCHULZ Dawid 5861Open Mężczyzn345M 45209:1502:26:48.0502:26:48.05+01:00:0812:144.9
488CICHORZ Jacek 5711Open Mężczyzn346M 45309:0002:26:58.5002:26:58.50+01:00:1912:144.9
489KOZAK Wojciech 6408DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn347M 45410:3002:27:00.2502:27:00.25+01:00:2012:154.9
490PAWLAK Sebastian 5940SMOKASYNYOpen Mężczyzn348M 45509:3002:27:08.5002:27:08.50+01:00:2912:154.9
491ŁUCHNIAK Kuba 5286HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn349M 45608:1502:27:15.2002:27:15.20+01:00:3512:164.9
492PATELCZYK Jakub 6567OMEGA TEAMOpen Mężczyzn350M 45710:4502:27:16.0002:27:16.00+01:00:3612:164.9
493KAJDZIK Albert 6838Open Mężczyzn351M 45811:1502:27:21.1002:27:21.10+01:00:4112:164.9
494JARASZEK Krzysztof 5842Open Mężczyzn352M 45909:1502:27:23.5502:27:23.55+01:00:4412:164.9
495ZAJĄC Klaudia 5371Open Kobiet29K 3608:1502:27:24.4002:27:24.40+01:00:4512:174.9
496DROZD Dariusz 5205Open Mężczyzn353M 46008:0002:27:25.5002:27:25.50+01:00:4612:174.9
497KOWALSKI Robert 5217Open Mężczyzn354M 46108:0002:27:25.8002:27:25.80+01:00:4612:174.9
498MAJCHRZAK Marcin 5701TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn355M 46209:0002:27:30.2502:27:30.25+01:00:5012:174.9
499HABROWSKI Łukasz 6002100*TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn356M 46309:4502:27:36.1002:27:36.10+01:00:5612:184.9
500DAWIDZIAK Wojciech 6001100*TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn357M 46409:4502:27:38.9002:27:38.90+01:00:5912:184.9
501BUCZEK Mateusz 6219Open Mężczyzn358M 46510:0002:27:50.2502:27:50.25+01:01:1012:194.9
502GURZYŃSKA Anna 6321SZYBKIE STOPYOpen Kobiet30K 3710:1502:27:50.4502:27:50.45+01:01:1112:194.9
503MATUSIAK Michał 5681KUCYKI PONY TEAMOpen Mężczyzn359M 46610:1502:27:50.5502:27:50.55+01:01:1112:194.9
504URBANEK Sylwia 6322SZYBKIE STOPYOpen Kobiet31K 3810:1502:27:50.6502:27:50.65+01:01:1112:194.9
505KOWALIK Karol 5847Open Mężczyzn360M 46709:1502:27:51.3502:27:51.35+01:01:1212:194.9
506GARBACZ Damian 5895HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn361M 46809:3002:27:51.3502:27:51.35+01:01:1212:194.9
507KWIATKOWSKI Michał 5349Open Mężczyzn362M 46908:1502:28:05.3002:28:05.30+01:01:2512:204.9
508PAZIK Marek 6023CZARNE ŻUBRYOpen Mężczyzn363M 47009:4502:28:09.2002:28:09.20+01:01:2912:204.9
509TARNOWSKI Kamil 5365Open Mężczyzn364M 47108:1502:28:14.8002:28:14.80+01:01:3512:214.9
510LEC-ROZWANDOWICZ Magdalena 6076TABATA RADEK TEAMOpen Masters Kobiet6K 3909:4502:28:21.0502:28:21.05+01:01:4112:214.9
511KODA Paweł 5175SĄGORSI - RUNNING TEAMOpen Mężczyzn365M 47208:0002:28:28.3002:28:28.30+01:01:4812:224.8
512KLESZKO Tomasz 5679HUSARIA REACE TEAMOpen Mężczyzn366M 47311:1502:28:28.4502:28:28.45+01:01:4912:224.8
513TUROWSKA Patrycja 6175ŁOMŻA HARDCORE SQUADOpen Kobiet32K 4010:0002:28:31.4002:28:31.40+01:01:5212:224.8
514DUDEK Justyna 6092Open Kobiet33K 4109:4502:28:38.3502:28:38.35+01:01:5912:234.8
515CYBULA Paweł 5961Open Mężczyzn367M 47409:3002:28:40.0502:28:40.05+01:02:0012:234.8
516TARASEWICZ Paweł 5309OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn368M 47508:1502:28:40.7002:28:40.70+01:02:0112:234.8
517UŁAMEK Mateusz 6383Open Mężczyzn369M 47610:1502:28:41.3002:28:41.30+01:02:0112:234.8
518KOTŁOWSKI Mariusz 6357Open Mężczyzn370M 47710:1502:28:41.7002:28:41.70+01:02:0212:234.8
519RUNO Michał 6174ŁOMŻA HARDCORE SQUADOpen Mężczyzn371M 47810:0002:28:41.7502:28:41.75+01:02:0212:234.8
520CZOSKA Ola 6324WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW Open Kobiet34K 4210:1502:28:45.2502:28:45.25+01:02:0512:234.8
521PAWLAK Zenon 6326WEJHEROWSKI KLUB MORSÓWOpen Masters Mężczyzn51M 47910:1502:28:45.3002:28:45.30+01:02:0512:234.8
522ROZE Joanna 5490Open Kobiet35K 4308:3002:28:46.7502:28:46.75+01:02:0712:234.8
523KORNATKA Kacper 5946SPARTA SOPOTOpen Mężczyzn372M 48009:3002:28:48.8002:28:48.80+01:02:0912:244.8
524KOZIAK Agnieszka 5101HUSARIA RACE TEAM Elite Kobiet3K 4407:5002:28:52.0502:28:52.05+01:02:1212:244.8
525KUŁAKOWSKI Dawid 6694NMC-PEOpen Masters Mężczyzn52M 48111:0002:28:54.5502:28:54.55+01:02:1512:244.8
526KETTLER Łukasz 5936SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn373M 48209:3002:28:55.0502:28:55.05+01:02:1512:244.8
527MICERSKI Tomasz 6695NMC-PEOpen Masters Mężczyzn53M 48311:0002:28:58.0002:28:58.00+01:02:1812:244.8
528MAGDAŃSKI Paweł 5852Open Mężczyzn374M 48409:1502:28:58.2002:28:58.20+01:02:1812:244.8
529SZEWCZYK Paweł 6427HELP ME!!!Open Mężczyzn375M 48510:3002:28:59.2002:28:59.20+01:02:1912:244.8
530KOŁODZIEJ Arkadiusz 5666DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn376M 48609:0002:28:59.5002:28:59.50+01:02:2012:244.8
531KLIMCZUK Tomasz 6487Open Masters Mężczyzn54M 48710:3002:29:00.7002:29:00.70+01:02:2112:254.8
532CHMIELEWSKI Damian 5456Open Mężczyzn377M 48808:3002:29:03.0002:29:03.00+01:02:2312:254.8
533GÓRECZNY Rafał 5336Open Masters Mężczyzn55M 48908:1502:29:10.0502:29:10.05+01:02:3012:254.8
534LORYŃSKA Paulina 5875BARBIK TEAMOpen Kobiet36K 4509:3002:29:16.3002:29:16.30+01:02:3612:264.8
535HULEK Anna 5874BARBIK TEAMOpen Kobiet37K 4609:3002:29:17.2002:29:17.20+01:02:3712:264.8
536WILK Jacek 5949SPARTA SOPOTOpen Mężczyzn378M 49009:3002:29:17.8502:29:17.85+01:02:3812:264.8
537PRZĄDKA Dawid 5894DZIKI I LOSZKIOpen Mężczyzn379M 49109:3002:29:21.2002:29:21.20+01:02:4112:264.8
538SZELA Kamil 6597WRC FITLINEOpen Mężczyzn380M 49210:4502:29:24.5002:29:24.50+01:02:4512:274.8
539KARPOWICZ Michał 6746Open Mężczyzn381M 49311:0002:29:27.7002:29:27.70+01:02:4812:274.8
540KORZENIECKI Krzysztof 5469Open Mężczyzn382M 49408:3002:29:27.9502:29:27.95+01:02:4812:274.8
541PAŃCZYK Tadeusz 6764Open Masters Mężczyzn56M 49511:0002:29:28.5502:29:28.55+01:02:4912:274.8
542CHMIELORZ Donata 5636CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet38K 4709:0002:29:30.4002:29:30.40+01:02:5112:274.8
543MATUSZCZAK Jakub 5025HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn55M 49607:4002:29:31.9502:29:31.95+01:02:5212:274.8
544JEDNORÓG Mateusz 6407DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn383M 49710:3002:29:39.0002:29:39.00+01:02:5912:284.8
545KOT Iwona 6848AUTO WIMAROpen Kobiet39K 4811:1502:29:39.3002:29:39.30+01:02:5912:284.8
546MALAWSKI Tomasz 6762Open Masters Mężczyzn57M 49811:0002:29:39.5502:29:39.55+01:03:0012:284.8
547KOSEK Stefan 6847AUTO WIMAROpen Mężczyzn384M 49911:1502:29:39.5502:29:39.55+01:03:0012:284.8
548MRUKOWICZ Rafal 6409DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn385M 50010:3002:29:39.8002:29:39.80+01:03:0012:284.8
549KAISER Wiktoria 6745Open Kobiet40K 4911:0002:29:43.3002:29:43.30+01:03:0312:284.8
550KORZENIECKI Tomasz 5470Open Masters Mężczyzn58M 50108:3002:29:45.7502:29:45.75+01:03:0612:284.8
551HNATIUK Kaja 6741Open Kobiet41K 5011:0002:29:46.2002:29:46.20+01:03:0612:284.8
552KOWALKOWSKI Paweł 6525ANWILTEAMOpen Mężczyzn386M 50210:4502:29:47.3502:29:47.35+01:03:0812:284.8
553CHYLIŃSKI Radosław 6522ANWILTEAMOpen Mężczyzn387M 50310:4502:29:47.5002:29:47.50+01:03:0812:284.8
554DARGA-MIZIOŁEK Paulina 6523ANWILTEAMOpen Kobiet42K 5110:4502:29:47.7002:29:47.70+01:03:0812:284.8
555GOŁASZEWSKI Jacek 5461Open Mężczyzn388M 50408:3002:29:50.5002:29:50.50+01:03:1112:294.8
556WIŚNIEWSKI Michał 5579SYTY KABAN TEAMOpen Masters Mężczyzn59M 50508:4502:29:56.5502:29:56.55+01:03:1712:294.8
557WAWRZYNIAK Patryk 6509Open Mężczyzn389M 50610:3002:29:57.8502:29:57.85+01:03:1812:294.8
558WIECZOREK Mateusz 5877BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn390M 50709:4502:29:57.8502:29:57.85+01:03:1812:294.8
559KLIK Paweł 5344Open Mężczyzn391M 50808:1502:30:00.0002:30:00.00+01:03:2012:304.8
560KOWALCZYK Grzegorz 5732Open Mężczyzn392M 50909:0002:30:01.4002:30:01.40+01:03:2212:304.8
561KUNAT Maciej 5596Open Mężczyzn393M 51008:4502:30:16.4502:30:16.45+01:03:3712:314.8
562SZYMAŃSKI Mateusz 5939SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn394M 51109:3002:30:17.9002:30:17.90+01:03:3812:314.8
563GAJEWSKI Aleksander 5935SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn395M 51209:3002:30:19.2002:30:19.20+01:03:3912:314.8
564SŁAPEK Tomasz 5243Open Mężczyzn396M 51308:0002:30:25.0502:30:25.05+01:03:4512:324.8
565ŁUKASIK Tomasz 5974Open Mężczyzn397M 51409:3002:30:30.5502:30:30.55+01:03:5112:324.8
566GŁODOWSKI Bartosz 6538BTSPLUSOpen Mężczyzn398M 51510:4502:30:31.0002:30:31.00+01:03:5112:324.8
567ZAJKO Michał 5748Open Mężczyzn399M 51609:0002:30:31.1002:30:31.10+01:03:5112:324.8
568MYSTEK Artur 5893DZIKI I LOSZKIOpen Mężczyzn400M 51709:3002:30:31.5002:30:31.50+01:03:5212:324.8
569DUŁAK Mateusz 6537BTSPLUSOpen Mężczyzn401M 51810:4502:30:32.4002:30:32.40+01:03:5312:324.8
570DANEL Roman 5581TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn402M 51908:4502:30:36.9002:30:36.90+01:03:5712:334.8
571MICHALIK Dorota 5980Open Kobiet43K 5209:3002:30:39.9002:30:39.90+01:04:0012:334.8
572KRAJEWSKI Mateusz 5276ENERGA OBRÓTOpen Mężczyzn403M 52008:1502:30:41.9502:30:41.95+01:04:0212:334.8
573TALAR Szymon 6168LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn404M 52110:0002:30:51.3502:30:51.35+01:04:1212:344.8
574JACKIEWICZ Konrad 5892DZIKI I LOSZKIOpen Mężczyzn405M 52209:3002:30:57.5002:30:57.50+01:04:1812:344.8
575KRZYŻANOWSKI Krzysztof 5475Open Mężczyzn406M 52308:3002:31:02.4002:31:02.40+01:04:2312:354.8
576KRYŃSKI Michał 5474Open Mężczyzn407M 52408:3002:31:04.5502:31:04.55+01:04:2512:354.8
577FRAIS-LIGAJ Maciej 5769DZIKI Z KUKURYDZYOpen Mężczyzn408M 52509:4502:31:06.6502:31:06.65+01:04:2712:354.8
578DUWE Krzysztof 5206Open Mężczyzn409M 52608:0002:31:08.4002:31:08.40+01:04:2912:354.8
579GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 5787JUST 5Open Mężczyzn410M 52709:1502:31:09.8502:31:09.85+01:04:3012:354.8
580NAWROT Witold 5856Open Mężczyzn411M 52809:1502:31:10.5002:31:10.50+01:04:3112:354.8
581KURDELSKI Michał 5788JUST 5Open Mężczyzn412M 52909:1502:31:12.6502:31:12.65+01:04:3312:364.8
582POŁOMSKI Marcin 5651CROSSELITEOpen Mężczyzn413M 53009:0002:31:22.7002:31:22.70+01:04:4312:364.8
583DARASEWICZ Krzysztof 5641CROSSELITEOpen Mężczyzn414M 53109:0002:31:25.6502:31:25.65+01:04:4612:374.8
584PTAK Patrycja 5291HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet44K 5308:1502:31:26.6502:31:26.65+01:04:4712:374.8
585JAROSZ Bartłomiej 5582TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn415M 53208:4502:31:32.7502:31:32.75+01:04:5312:374.8
586MAJ Patryk 6760Open Mężczyzn416M 53311:0002:31:35.7002:31:35.70+01:04:5612:374.7
587BARANOWSKI Jacek 6625Open Mężczyzn417M 53410:4502:31:36.1502:31:36.15+01:04:5612:384.7
588DROZD Michał 6735Open Mężczyzn418M 53511:0002:31:50.6002:31:50.60+01:05:1112:394.7
589BADYSIAK Urszula 6143DALEKO DO METY?Open Kobiet45K 5410:0002:31:55.3002:31:55.30+01:05:1512:394.7
590BADYSIAK Pawel 6142DALEKO DO METY?Open Mężczyzn419M 53610:0002:31:56.3002:31:56.30+01:05:1612:394.7
591BOSAK Michał 5454Open Mężczyzn420M 53708:3002:32:00.9502:32:00.95+01:05:2112:404.7
592KRAWCZYK Krzysztof 5347Open Mężczyzn421M 53808:1502:32:01.1502:32:01.15+01:05:2112:404.7
593BELLING Piotr 5937SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn422M 53909:3002:32:06.3502:32:06.35+01:05:2712:404.7
594KUKAWSKI Łukasz 5569SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn423M 54008:4502:32:07.1502:32:07.15+01:05:2712:404.7
595BIENCZYK Maciej 5755ACTIVE LIFE TEAMOpen Mężczyzn424M 54109:1502:32:16.5502:32:16.55+01:05:3712:414.7
596PIERZCHAŁA Małgorzata 6205S7 PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Kobiet46K 5510:0002:32:20.7502:32:20.75+01:05:4112:414.7
597PUSZCZEWICZ Katarzyna 5652CROSSELITEOpen Kobiet47K 5609:0002:32:21.7502:32:21.75+01:05:4212:414.7
598DOMAŃSKI Dominik 5758ACTIVE LIFE TEAMOpen Mężczyzn425M 54209:1502:32:22.0002:32:22.00+01:05:4212:414.7
599SZOSKA Sławomir 5657CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn60M 54309:0002:32:26.2502:32:26.25+01:05:4612:424.7
600ABRYSZYŃSKA Karolina 5639CROSSELITEOpen Kobiet48K 5709:0002:32:26.4502:32:26.45+01:05:4712:424.7
601MARKIEWICZ Mateusz 5735Open Mężczyzn426M 54409:0002:32:33.9502:32:33.95+01:05:5412:424.7
602WINIAREK Marcin 6030DZIKI Z INFORMATYKIOpen Mężczyzn427M 54509:4502:32:35.4002:32:35.40+01:05:5612:424.7
603LEWICKI Marcin 6028DZIKI Z INFORMATYKIOpen Mężczyzn428M 54609:4502:32:36.1502:32:36.15+01:05:5612:434.7
604DODA Filip 6025DZIKI Z INFORMATYKIOpen Mężczyzn429M 54709:4502:32:36.3002:32:36.30+01:05:5612:434.7
605TUREK Bartek 6644Open Mężczyzn430M 54810:4502:32:37.5002:32:37.50+01:05:5812:434.7
606ŁUCZYŃSKI Tomasz 6077TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn61M 54909:4502:32:40.7002:32:40.70+01:06:0112:434.7
607SZULC Monika 5659CROSSELITEOpen Masters Kobiet7K 5809:0002:32:43.5002:32:43.50+01:06:0412:434.7
608CYGANIK Magdalena 6201S7 PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Kobiet49K 5910:0002:32:48.4002:32:48.40+01:06:0912:444.7
609PALUTKIEWICZ Mariusz 6079TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn62M 55009:4502:32:50.9502:32:50.95+01:06:1112:444.7
610KNITTER Marek 5644CROSSELITEOpen Mężczyzn431M 55109:0002:33:01.7502:33:01.75+01:06:2212:454.7
611DASZKILEWICZ Rafał 5420PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn432M 55208:3002:33:10.5002:33:10.50+01:06:3112:454.7
612SZULC Arkadiusz 5658CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn63M 55309:0002:33:10.7002:33:10.70+01:06:3112:454.7
613FIBIGER Zbyszko 6042LUTA CREWOpen Mężczyzn433M 55410:0002:33:18.3002:33:18.30+01:06:3812:464.7
614ZHYVANOV Mykola 5093Elite Mężczyzn56M 55507:4002:33:20.2502:33:20.25+01:06:4012:464.7
615ROZWANDOWICZ Piotr 6080TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn64M 55609:4502:33:25.0002:33:25.00+01:06:4512:474.7
616GREŃ Andrzej 6074TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn65M 55709:4502:33:25.4002:33:25.40+01:06:4612:474.7
617SCHEFFS Bartek 6052LUTA CREWOpen Mężczyzn434M 55810:0002:33:26.0502:33:26.05+01:06:4612:474.7
618MROWIEC Dawid 5482Open Mężczyzn435M 55908:3002:33:27.4002:33:27.40+01:06:4812:474.7
619PIASECKI Adrian 6243Open Mężczyzn436M 56010:0002:33:27.8002:33:27.80+01:06:4812:474.7
620NACHOWICZ Tomasz 6239Open Mężczyzn437M 56110:0002:33:28.1002:33:28.10+01:06:4812:474.7
621SZWEDOWSKI Marcin 6009BRACIAKOA(L)AOpen Mężczyzn438M 56209:4502:33:28.1002:33:28.10+01:06:4812:474.7
622GRZONKOWSKA Anna 5462Open Kobiet50K 6008:3002:33:28.1502:33:28.15+01:06:4812:474.7
623BIAŁECKI Mikołaj 6007BRACIAKOA(L)AOpen Mężczyzn439M 56309:4502:33:28.8502:33:28.85+01:06:4912:474.7
624STASIUK Marcin 6008BRACIAKOA(L)AOpen Mężczyzn440M 56409:4502:33:29.2002:33:29.20+01:06:4912:474.7
625BANACH Kevin 6006BRACIAKOA(L)AOpen Mężczyzn441M 56509:4502:33:29.6002:33:29.60+01:06:5012:474.7
626JACZYŃSKI Krystian 5196ZWOLNIENI Z WUEFUOpen Mężczyzn442M 56608:0002:33:32.6502:33:32.65+01:06:5312:474.7
627DZIDO Karol 5837Open Mężczyzn443M 56709:4502:33:38.1002:33:38.10+01:06:5812:484.7
628RUSZNICA Oliwia 5305KARTOFELKIOpen Kobiet51K 6108:1502:33:42.6002:33:42.60+01:07:0312:484.7
629RZOŃCA Michał 5361Open Mężczyzn444M 56808:1502:33:42.9502:33:42.95+01:07:0312:484.7
630SULIGA Tomasz 6836Open Masters Mężczyzn66M 56911:1502:33:45.6002:33:45.60+01:07:0612:484.7
631REDOSZ Kacper 5858Open Mężczyzn445M 57009:1502:33:54.6502:33:54.65+01:07:1512:494.7
632PUZYREWSKI Wojciech 6696NMC-PEOpen Masters Mężczyzn67M 57111:0002:33:54.8002:33:54.80+01:07:1512:494.7
633BIEGOŃ Karol 5959Open Masters Mężczyzn68M 57209:3002:33:56.2002:33:56.20+01:07:1612:494.7
634ŻUK Piotr 6845AUTO WIMAROpen Mężczyzn446M 57311:1502:34:14.9002:34:14.90+01:07:3512:514.7
635HERNIK Paweł 6844AUTO WIMAROpen Masters Mężczyzn69M 57411:1502:34:16.2502:34:16.25+01:07:3612:514.7
636POKORSKI Oskar 6445NOTFASTNOTFURIOUSOpen Mężczyzn447M 57510:3002:34:18.5002:34:18.50+01:07:3912:514.7
637KAWKA Marek 6443NOTFASTNOTFURIOUSOpen Mężczyzn448M 57610:3002:34:18.5002:34:18.50+01:07:3912:514.7
638STRAKOSZ Marcin 5992Open Mężczyzn449M 57709:3002:34:19.4002:34:19.40+01:07:4012:514.7
639KULASZA Bartłomiej 6300NOTFASTNOTFURIOUSOpen Mężczyzn450M 57810:3002:34:19.6502:34:19.65+01:07:4012:514.7
640MACIEJAK Paweł 6444NOTFASTNOTFURIOUSOpen Mężczyzn451M 57910:3002:34:20.4002:34:20.40+01:07:4112:514.7
641WIŚNIEWSKI Adrian 575349BLOT/PLUTON OBSŁUGI LOTNISKAOpen Mężczyzn452M 58009:1502:34:26.9002:34:26.90+01:07:4712:524.7
642KACPRZAK Kamil 6317SZTOSYOpen Mężczyzn453M 58110:1502:34:41.2002:34:41.20+01:08:0112:534.7
643KOPERA Tomasz 6318SZTOSYOpen Mężczyzn454M 58210:1502:34:41.2502:34:41.25+01:08:0112:534.7
644NOWIK Mikołaj 6319SZTOSYOpen Mężczyzn455M 58310:1502:34:41.2502:34:41.25+01:08:0112:534.7
645ZIELIŃSKI Tomasz 6320SZTOSYOpen Mężczyzn456M 58410:1502:34:41.2502:34:41.25+01:08:0112:534.7
646GORNOWICZ Marcin 6081TREC TEAMOpen Mężczyzn457M 58509:4502:34:45.7002:34:45.70+01:08:0612:534.7
647KOWALEWSKI Marek 6630Open Masters Mężczyzn70M 58610:4502:34:51.1002:34:51.10+01:08:1112:544.6
648PTAK Daniel 5290HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn458M 58708:1502:34:53.1502:34:53.15+01:08:1312:544.6
649PEŁKOWSKI Karol 6104Open Mężczyzn459M 58809:4502:35:00.1002:35:00.10+01:08:2012:554.6
650SZYMAŃSKI Dawid 6773Open Masters Mężczyzn71M 58911:0002:35:01.0002:35:01.00+01:08:2112:554.6
651MAKOWSKI Radomir 6761Open Mężczyzn460M 59011:0002:35:01.2502:35:01.25+01:08:2112:554.6
652KIDZIŃSKI Przemysław 5212Open Mężczyzn461M 59108:0002:35:03.8502:35:03.85+01:08:2412:554.6
653MADEJEK Dobro 5975Open Kobiet52K 6209:3002:35:04.4002:35:04.40+01:08:2512:554.6
654MALINOWSKI Piotr 5854Open Mężczyzn462M 59209:1502:35:05.0502:35:05.05+01:08:2512:554.6
655WARSICKI Piotr 5995Open Masters Mężczyzn72M 59309:3002:35:06.8502:35:06.85+01:08:2712:554.6
656BIAŁOŻYT Mateusz 5958Open Mężczyzn463M 59409:3002:35:09.2002:35:09.20+01:08:2912:554.6
657RYSZCZYK Adam 5358Open Mężczyzn464M 59508:0002:35:16.9502:35:16.95+01:08:3712:564.6
658PIERNIKARZ Damian 5235Open Masters Mężczyzn73M 59608:0002:35:19.0502:35:19.05+01:08:3912:564.6
659ZIÓŁKOWSKI Przemysław 5038MONKEYS' TEAMElite Mężczyzn57M 59707:4002:35:28.3002:35:28.30+01:08:4812:574.6
660WERA Konrad 5956TWEETY GANGOpen Masters Mężczyzn74M 59809:3002:35:29.5502:35:29.55+01:08:5012:574.6
661WOJTKUŃSKI Wojciech 5248Open Mężczyzn465M 59908:0002:35:35.6502:35:35.65+01:08:5612:574.6
662LEO Jerzy 6755Open Mężczyzn466M 60011:0002:35:38.9002:35:38.90+01:08:5912:584.6
663SUDOŁ Sebastian 5706WK-UNITOpen Mężczyzn467M 60109:0002:35:40.7502:35:40.75+01:09:0112:584.6
664KOPP-OSTROWSKI Jarosław 5672FORMA FITNESS TEAMOpen Masters Mężczyzn75M 60209:0002:35:41.3002:35:41.30+01:09:0112:584.6
665GROMADZIŃSKI Maciej 5722Open Mężczyzn468M 60309:0002:35:41.6002:35:41.60+01:09:0212:584.6
666BETLIŃSKI Piotr 5674FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn469M 60409:0002:35:43.3002:35:43.30+01:09:0312:584.6
667MODELSKI Piotr 6637Open Mężczyzn470M 60510:4502:35:45.9002:35:45.90+01:09:0612:584.6
668MICHALSKI Kacper 6636Open Mężczyzn471M 60610:4502:35:46.0502:35:46.05+01:09:0612:584.6
669WOŹNIAK Rafał 5680JĘCZYBUŁYOpen Mężczyzn472M 60709:0002:35:48.0002:35:48.00+01:09:0812:594.6
670BASTIE Romain 5705WK-UNITOpen Mężczyzn473M 60809:0002:35:59.6502:35:59.65+01:09:2012:594.6
671KURAŚ Beata 5106XRUNNERSElite Kobiet4K 6307:5002:36:03.8502:36:03.85+01:09:2413:004.6
672ŚLIWOWSKI Marcin 6463STARE WILKIOpen Masters Mężczyzn76M 60910:3002:36:05.7502:36:05.75+01:09:2613:004.6
673WLAZŁO Piotr 6775Open Mężczyzn474M 61011:0002:36:07.0002:36:07.00+01:09:2713:004.6
674SZULAGO Kamil 62614 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn475M 61110:1502:36:10.5502:36:10.55+01:09:3113:004.6
675CYMERYS Michał 5199Open Mężczyzn476M 61208:0002:36:16.2502:36:16.25+01:09:3613:014.6
676RUDZKI Bartosz 5492Open Mężczyzn477M 61308:3002:36:20.3002:36:20.30+01:09:4013:014.6
677MIŚTA Przemysław 5141HRMAX TEAMOpen Mężczyzn478M 61408:0002:36:21.4002:36:21.40+01:09:4213:014.6
678SCHILLER Fryderyk 6460SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn77M 61510:3002:36:48.7502:36:48.75+01:10:0913:044.6
679TROJANOWSKA Izabela 6118Open Kobiet53K 6409:4502:36:56.9002:36:56.90+01:10:1713:044.6
680KRUSZYŃSKA Angelika 6063PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet54K 6509:4502:36:57.0502:36:57.05+01:10:1713:044.6
681PIERZGALSKI Piotr 6406DECATHLON PŁOCKOpen Mężczyzn479M 61610:3002:37:01.7002:37:01.70+01:10:2213:054.6
682RUGOWSKI Mateusz 5532KALIN TEAMOpen Mężczyzn480M 61708:4502:37:13.9502:37:13.95+01:10:3413:064.6
683ZARZECZNY Aleksy 5500Open Mężczyzn481M 61808:3002:37:15.1502:37:15.15+01:10:3513:064.6
684ZIĘTARSKI Michał 6055LUTA CREWOpen Mężczyzn482M 61910:0002:37:15.4002:37:15.40+01:10:3613:064.6
685BAZHENOVA Yulia 5408LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!Open Kobiet55K 6608:3002:37:19.5002:37:19.50+01:10:4013:064.6
686CZERNECKI Ludwik 5273EASYSENDOpen Mężczyzn483M 62008:1502:37:20.1002:37:20.10+01:10:4013:064.6
687KOŁACZ Liliana 6038KOŁATKIOpen Kobiet56K 6709:4502:37:21.4002:37:21.40+01:10:4213:064.6
688KOTOMSKA Renata 6100Open Masters Kobiet8K 6810:3002:37:22.5002:37:22.50+01:10:4313:064.6
689LEWANDOWSKI Piotr 5478Open Mężczyzn484M 62108:3002:37:25.8502:37:25.85+01:10:4613:074.6
690SIKORA Wiktor 5634BORNTUKILOpen Mężczyzn485M 62209:0002:37:28.0502:37:28.05+01:10:4813:074.6
691CICHAŃSKI Bartosz 6731Open Mężczyzn486M 62311:0002:37:29.5502:37:29.55+01:10:5013:074.6
692OPARA Maja 6014BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Kobiet57K 6909:4502:37:30.0002:37:30.00+01:10:5013:074.6
693JAWORSKI Michał 6097Open Mężczyzn487M 62409:4502:37:30.1502:37:30.15+01:10:5013:074.6
694DZIK Konrad 6011BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn488M 62509:4502:37:30.4002:37:30.40+01:10:5113:074.6
695JANKIEWICZ Marek 6013BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn489M 62609:4502:37:30.4502:37:30.45+01:10:5113:074.6
696DZIK Krzysztof 6012BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn490M 62709:4502:37:30.5502:37:30.55+01:10:5113:074.6
697BOHDZIEWICZ Paweł 6010BRAVEHARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn491M 62809:4502:37:30.8002:37:30.80+01:10:5113:074.6
698KOMOROWSKA Karolina 5645CROSSELITEOpen Kobiet58K 7009:0002:37:32.4002:37:32.40+01:10:5313:074.6
699WRYK Kamila 5662CROSSELITEOpen Kobiet59K 7109:0002:37:32.8002:37:32.80+01:10:5313:074.6
700SIKORSKA Aleksandra 5653CROSSELITEOpen Kobiet60K 7209:0002:37:35.0502:37:35.05+01:10:5513:074.6
701BRYŁA Paweł 5140HRMAX TEAMOpen Mężczyzn492M 62908:0002:37:35.4002:37:35.40+01:10:5613:074.6
702SIKORSKI Marcin 5389CROSSFIT STOCZNIAOpen Mężczyzn493M 63008:3002:37:36.1502:37:36.15+01:10:5613:084.6
703OCHRYNIUK Ewelina 5792KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Kobiet61K 7308:0002:37:47.6502:37:47.65+01:11:0813:084.6
704GIERDAL Grzegorz 5718Open Masters Mężczyzn78M 63109:0002:38:08.7002:38:08.70+01:11:2913:104.6
705MORAWSKI Bartosz 5855Open Mężczyzn494M 63209:1502:38:08.7502:38:08.75+01:11:2913:104.6
706GOLUBSKI Krzysztof 5387CROSFIT STOCZNIAOpen Mężczyzn495M 63308:3002:38:09.8502:38:09.85+01:11:3013:104.6
707KILAN Marek 6794Open Mężczyzn496M 63411:1502:38:10.3502:38:10.35+01:11:3113:104.6
708KARAŚ Przemysław 5729Open Masters Mężczyzn79M 63509:0002:38:11.7002:38:11.70+01:11:3213:104.6
709DĄBROWICZ Mateusz 6474Open Mężczyzn497M 63610:3002:38:24.7002:38:24.70+01:11:4513:124.5
710KAMIŃSKI Szymon 6207STUDIO S7 PRUSZCZ GDANSKIOpen Mężczyzn498M 63710:0002:38:39.0502:38:39.05+01:11:5913:134.5
711KOENIG Krzysztof 6036HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn499M 63809:4502:38:40.5502:38:40.55+01:12:0113:134.5
712BIELECKA Magdalena 6337Open Masters Kobiet9K 7410:1502:38:41.1002:38:41.10+01:12:0113:134.5
713TRZASKA Anna 6382Open Masters Kobiet10K 7510:1502:38:41.1002:38:41.10+01:12:0113:134.5
714KRYSTA Damian 5512BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn500M 63908:4502:38:43.5002:38:43.50+01:12:0413:134.5
715TRACZYK Katarzyna 5517BESKID RUNNERSOpen Kobiet62K 7608:4502:38:43.7002:38:43.70+01:12:0413:134.5
716LIS Arkadiusz 5973Open Mężczyzn501M 64009:3002:38:45.4002:38:45.40+01:12:0613:134.5
717WALENTYNOWICZ Piotr 6558FITMOVE RUMIAOpen Masters Mężczyzn80M 64110:4502:38:48.7502:38:48.75+01:12:0913:144.5
718SZAŁKOWSKA Agnieszka 5786HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet63K 7709:1502:38:50.0502:38:50.05+01:12:1013:144.5
719NOWAK Adam 5327ZIELONAIMPREZAOpen Mężczyzn502M 64208:1502:38:52.2002:38:52.20+01:12:1213:144.5
720GEZELA Jacek 5326ZIELONAIMPREZAOpen Mężczyzn503M 64308:1502:38:53.4502:38:53.45+01:12:1413:144.5
721MIESZCZAK Karol 5537KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn504M 64408:4502:38:55.1002:38:55.10+01:12:1513:144.5
722PAPUGA Kamil 5538KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn505M 64508:4502:38:55.2002:38:55.20+01:12:1513:144.5
723LOTEK Ela 5536KOCIERZ TEAMOpen Kobiet64K 7808:4502:38:55.2002:38:55.20+01:12:1513:144.5
724CHRAPKIEWICZ Agnieszka 5534KOCIERZ TEAMOpen Kobiet65K 7908:4502:38:55.3002:38:55.30+01:12:1513:144.5
725KOZIEŁ Wojciech 5535KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn506M 64608:4502:38:56.0502:38:56.05+01:12:1613:144.5
726LIWIŃSKI Andrzej 52581ON1 TEAMOpen Mężczyzn507M 64708:1502:39:05.1002:39:05.10+01:12:2513:154.5
727MARUSZEWSKA Anna 6361Open Kobiet66K 8010:1502:39:06.9002:39:06.90+01:12:2713:154.5
728SINGER Krzysztof 6768Open Mężczyzn508M 64811:0002:39:19.8002:39:19.80+01:12:4013:164.5
729ZATORSKA Karolina 6082TREC TEAMOpen Kobiet67K 8109:4502:39:21.2002:39:21.20+01:12:4113:164.5
730MUSIAŁ Karol 5400KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn509M 64908:0002:39:22.6502:39:22.65+01:12:4313:164.5
731MEISSNER Jan 5055TIGER GYMElite Mężczyzn58M 65007:4002:39:24.5002:39:24.50+01:12:4513:174.5
732SAK Cezary 5154KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn510M 65108:0002:39:27.6502:39:27.65+01:12:4813:174.5
733KRAJEWSKA Oliwia 6202S7 PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Kobiet68K 8210:0002:39:30.5502:39:30.55+01:12:5113:174.5
734KOŁACZ Tomasz 6039KOŁATKIOpen Mężczyzn511M 65209:4502:39:30.6502:39:30.65+01:12:5113:174.5
735JEDLECKI Robert 6483Open Masters Mężczyzn81M 65310:3002:39:31.5502:39:31.55+01:12:5213:174.5
736KOŁACZ Piotr 6040KOŁATKI TEAMOpen Masters Mężczyzn82M 65409:4502:39:31.7002:39:31.70+01:12:5213:174.5
737MEINERT Jakub 5162OBY NIE OSTATNIOpen Mężczyzn512M 65508:0002:39:37.0502:39:37.05+01:12:5713:184.5
738KOWALCZYK Emil 6655DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn513M 65611:0002:39:37.2002:39:37.20+01:12:5713:184.5
739SIEK Bartosz 5741Open Mężczyzn514M 65709:0002:39:38.4502:39:38.45+01:12:5913:184.5
740WEYSSENHOFF Piotr 6656DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn515M 65811:0002:39:39.0002:39:39.00+01:12:5913:184.5
741STANISZEWSKI Maks 5742Open Mężczyzn516M 65909:0002:39:39.2502:39:39.25+01:12:5913:184.5
742BETLER Agnieszka 6216Open Kobiet69K 8310:0002:39:42.9002:39:42.90+01:13:0313:184.5
743PODHAJSKA Ewelina 6153ELBLĄG RUNNMAGEDDON TEAMOpen Kobiet70K 8410:0002:39:43.9502:39:43.95+01:13:0413:184.5
744CZĘCZEK Beata 6220Open Kobiet71K 8510:0002:39:44.2002:39:44.20+01:13:0413:184.5
745PODLASZEWSKA Magda 6797Open Kobiet72K 8610:0002:39:44.3002:39:44.30+01:13:0413:184.5
746SOBCZAK Błażej 6154ELBLĄG RUNNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn517M 66010:0002:39:45.0002:39:45.00+01:13:0513:184.5
747WIECZOREK Mateusz 5922OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn518M 66109:3002:39:45.8002:39:45.80+01:13:0613:184.5
748JAROSZEK Julia 5920OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Kobiet73K 8709:3002:39:46.5002:39:46.50+01:13:0713:184.5
749STAŚKIEWICZ Bartłomiej 5591Open Mężczyzn519M 66209:3002:40:06.6502:40:06.65+01:13:2713:204.5
750SUCHOMSKI Bartosz 6562HERO BOXOpen Mężczyzn520M 66310:4502:40:12.9502:40:12.95+01:13:3313:214.5
751SZARMACH Łukasz 6563HERO BOXOpen Mężczyzn521M 66410:4502:40:16.2002:40:16.20+01:13:3613:214.5
752MARKOWICZ Ewelina 6037HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet74K 8809:4502:40:25.0502:40:25.05+01:13:4513:224.5
753KOWALSKI Bartosz 5170POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn522M 66508:0002:40:27.7502:40:27.75+01:13:4813:224.5
754ANDRYCHOWICZ Radosław 6729Open Masters Mężczyzn83M 66611:0002:40:28.3002:40:28.30+01:13:4813:224.5
755MIKOŁAJCZYK Malwina 5159MIRAZ RACE TEAMOpen Kobiet75K 8908:0002:40:30.6502:40:30.65+01:13:5113:224.5
756ZIENIEWSKI Łukasz 5924OSTATNIDZISNIEBEDEOpen Mężczyzn523M 66709:3002:40:36.9502:40:36.95+01:13:5713:234.5
757CZERKO Tomasz 5459Open Mężczyzn524M 66808:3002:40:42.3002:40:42.30+01:14:0213:234.5
758CHMURA Krzysztof 5412NORDCITYOpen Masters Mężczyzn84M 66908:3002:40:45.1502:40:45.15+01:14:0513:234.5
759ANTKOWIAK Krzysztof 5831Open Mężczyzn525M 67009:1502:40:48.1002:40:48.10+01:14:0813:244.5
760PIECHOWICZ Waldemar 5413NORDCITYOpen Masters Mężczyzn85M 67108:3002:40:49.1002:40:49.10+01:14:0913:244.5
761SZYPEREK Grzegorz 5530JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn526M 67208:4502:40:50.1002:40:50.10+01:14:1013:244.5
762GRABUSIŃSKI Tomasz 5966Open Mężczyzn527M 67309:3002:40:51.9502:40:51.95+01:14:1213:244.5
763TOŁWIŃSKI Bogusław 5814SILNI MOCĄ - ELBLĄGOpen Masters Mężczyzn86M 67409:1502:40:55.1002:40:55.10+01:14:1513:244.5
764LOREK Kinga 5813SILNI MOCĄ - ELBLĄGOpen Kobiet76K 9009:1502:40:55.1502:40:55.15+01:14:1513:244.5
765BIEŃ Łukasz 6430KOŁO NAUKOWE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGOOpen Mężczyzn528M 67510:3002:40:55.5002:40:55.50+01:14:1613:244.5
766OGONEK Wojciech 6431KOŁO NAUKOWE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGOOpen Mężczyzn529M 67610:3002:40:55.6002:40:55.60+01:14:1613:244.5
767WIERZCHOLSKA Magdalena 5416NORDCITYOpen Kobiet77K 9108:3002:40:56.1002:40:56.10+01:14:1613:244.5
768GUMOWSKI Marcin 5839Open Masters Mężczyzn87M 67709:1502:40:56.8002:40:56.80+01:14:1713:244.5
769JABŁOŃSKI Jakub 5320ULTIMATE KRAV MAGA WROCLAWOpen Mężczyzn530M 67808:1502:40:58.0002:40:58.00+01:14:1813:244.5
770STELMACH Krzysztof 5615Open Mężczyzn531M 67908:4502:41:00.4002:41:00.40+01:14:2113:254.5
771PRZEŹDZIAK Anna 5607Open Kobiet78K 9208:4502:41:00.4502:41:00.45+01:14:2113:254.5
772KONIECZKA Szymon 6071SPRAGNIENI WRAŻEŃOpen Mężczyzn532M 68009:4502:41:00.6002:41:00.60+01:14:2113:254.5
773KOTLEWSKA Izabela 6072SPRAGNIENI WRAŻEŃOpen Kobiet79K 9309:4502:41:00.7002:41:00.70+01:14:2113:254.5
774GAWOŁEK Łukasz 5699TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn533M 68109:0002:41:01.5502:41:01.55+01:14:2213:254.5
775BOGUSKI Adam 5157MENIGAOpen Mężczyzn534M 68208:0002:41:01.9502:41:01.95+01:14:2213:254.5
776GÓRCZYŃSKI Sebastian 5721Open Mężczyzn535M 68309:0002:41:02.1002:41:02.10+01:14:2213:254.5
777LICZBIK Oskar 5597Open Mężczyzn536M 68408:4502:41:08.3502:41:08.35+01:14:2913:254.5
778MICHALSKI Mateusz 5676GUŹCE CROSSFITUOpen Mężczyzn537M 68509:0002:41:11.3502:41:11.35+01:14:3213:254.5
779CĘCELEWSKI Jarosław 6034FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn88M 68610:3002:41:14.2502:41:14.25+01:14:3413:264.5
780BICZKOWSKI Konrad 5526JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn538M 68708:4502:41:21.3002:41:21.30+01:14:4113:264.5
781SIERANT Krzysztof 6611ŻARTA WATAHAOpen Mężczyzn539M 68810:4502:41:25.3502:41:25.35+01:14:4613:274.5
782MIERZEJEWSKI Kamil 5600Open Mężczyzn540M 68908:4502:41:27.6002:41:27.60+01:14:4813:274.5
783BANACH Mateusz 6692NASZA RODZINAOpen Mężczyzn541M 69011:0002:41:38.2502:41:38.25+01:14:5813:284.5
784MRZYGŁÓD Przemysław 6693NASZA RODZINAOpen Masters Mężczyzn89M 69111:0002:41:39.9002:41:39.90+01:15:0013:284.5
785JANUSZKO Grzegorz 5725Open Mężczyzn542M 69209:0002:41:41.4002:41:41.40+01:15:0213:284.5
786KRZYŻAGÓRSKI Radosław 5972Open Mężczyzn543M 69309:3002:41:48.5502:41:48.55+01:15:0913:294.4
787WAŻNY Łukasz 5158META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn544M 69408:0002:41:53.7002:41:53.70+01:15:1413:294.4
788DUDEK Aleksandra 6602ŻARTA WATAHAOpen Masters Kobiet11K 9410:4502:42:03.7002:42:03.70+01:15:2413:304.4
789LISS Maciej 6607ŻARTA WATAHAOpen Mężczyzn545M 69510:4502:42:04.8502:42:04.85+01:15:2513:304.4
790KUBIK Jarosław 6559FRU TEAMOpen Masters Mężczyzn90M 69610:4502:42:10.7002:42:10.70+01:15:3113:304.4
791OSMULSKI Michał 6723SZALEŃSZE WĘŻEOpen Mężczyzn546M 69711:0002:42:12.9502:42:12.95+01:15:3313:314.4
792LIPIŃSKI Alan 5513BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn547M 69808:4502:42:13.5002:42:13.50+01:15:3413:314.4
793KLAWIKOWSKA Agnieszka 5642CROSSELITEOpen Kobiet80K 9509:0002:42:14.3502:42:14.35+01:15:3513:314.4
794LIPSKI Grzegorz 5649CROSSELITEOpen Mężczyzn548M 69909:0002:42:14.8502:42:14.85+01:15:3513:314.4
795PASIOWIEC Krzysztof 5985Open Mężczyzn549M 70009:3002:42:15.0502:42:15.05+01:15:3513:314.4
796RADKIEWICZ Mateusz 6246Open Mężczyzn550M 70110:0002:42:17.2002:42:17.20+01:15:3713:314.4
797KĘPA Katarzyna 5465Open Kobiet81K 9608:3002:42:21.5002:42:21.50+01:15:4213:314.4
798JABŁOŃSKI Miłosz 6351Open Mężczyzn551M 70210:1502:42:22.2502:42:22.25+01:15:4213:314.4
799BARTNICKI Mikołaj 5798MIBM NIGDY STOP!Open Mężczyzn552M 70309:1502:42:26.1002:42:26.10+01:15:4613:324.4
800ANDRZEJEWSKI Maciej 5797MIBM NIGDY STOP!Open Mężczyzn553M 70409:1502:42:26.1002:42:26.10+01:15:4613:324.4
801BODUS Rafał 5799MIBM NIGDY STOP!Open Mężczyzn554M 70509:1502:42:26.2002:42:26.20+01:15:4613:324.4
802NIEDZIELSKA Aleksandra 6809S7 PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Kobiet82K 9710:0002:42:26.9002:42:26.90+01:15:4713:324.4
803SZANDRACH Sylwia 5654CROSSELITEOpen Kobiet83K 9809:0002:42:27.7502:42:27.75+01:15:4813:324.4
804LIBERADZKI Marcin 5873ATHLETIC APOLLOOpen Masters Mężczyzn91M 70609:3002:42:31.0002:42:31.00+01:15:5113:324.4
805JUNKIER Mateusz 5968Open Mężczyzn555M 70709:3002:42:45.2502:42:45.25+01:16:0513:334.4
806HORYD Magda 6225Open Kobiet84K 9910:0002:42:46.5002:42:46.50+01:16:0713:334.4
807SZUBSKI Rafał 5496Open Mężczyzn556M 70808:3002:42:49.7002:42:49.70+01:16:1013:344.4
808PIŁOT Paweł 6501Open Mężczyzn557M 70910:3002:42:50.4502:42:50.45+01:16:1113:344.4
809STANISŁAWSKI Krystian 5929PROFITGYM PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Mężczyzn558M 71009:3002:42:51.2002:42:51.20+01:16:1113:344.4
810GRUCHAŁA Robert 56231.0101110100001E+38Open Mężczyzn559M 71109:0002:42:53.6502:42:53.65+01:16:1413:344.4
811CEGLECKI Mateusz 6472Open Mężczyzn560M 71210:3002:42:54.3502:42:54.35+01:16:1513:344.4
812GRUNT Dominika 5690PADŁ NA RYJ TEAMOpen Kobiet85K 10009:0002:42:54.8002:42:54.80+01:16:1513:344.4
813GRABARCZUK Krzysztof 6477Open Mężczyzn561M 71310:3002:42:56.0002:42:56.00+01:16:1613:344.4
814SŁONIEWSKI Rafał 5313RUNMAGEDDON SAHARAOpen Mężczyzn562M 71408:0002:42:57.9002:42:57.90+01:16:1813:344.4
815STRABANIK Piotr 5495Open Mężczyzn563M 71508:3002:43:08.0002:43:08.00+01:16:2813:354.4
816STEMPLEWSKI Łukasz 5866Open Mężczyzn564M 71609:1502:43:15.5002:43:15.50+01:16:3613:364.4
817PIGUŁA Daria 5432SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Kobiet86K 10108:3002:43:15.9002:43:15.90+01:16:3613:364.4
818LUKA Krzysztof 5846SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn565M 71708:3002:43:21.0002:43:21.00+01:16:4113:364.4
819WÓJCIK Patryk 6467WWWOpen Mężczyzn566M 71810:3002:43:21.9002:43:21.90+01:16:4213:364.4
820WOJCIK Irmina 6466WWWOpen Kobiet87K 10210:3002:43:22.4502:43:22.45+01:16:4313:364.4
821AL-FAISAL Yousif 5696TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn567M 71909:0002:43:22.9502:43:22.95+01:16:4313:364.4
822WÓJCIK Daniel 6465WWWOpen Mężczyzn568M 72010:3002:43:23.3002:43:23.30+01:16:4313:364.4
823NIEZBECKA Mariola 5228Open Kobiet88K 10308:0002:43:25.7002:43:25.70+01:16:4613:374.4
824WOLANSKI Mateusz 6646Open Mężczyzn569M 72110:4502:43:30.8502:43:30.85+01:16:5113:374.4
825PIASEK Wojciech 5234Open Mężczyzn570M 72208:0002:43:40.5502:43:40.55+01:17:0113:384.4
826LEWICKI Piotr 5062X-TEAM SPECIAL FORCES Elite Mężczyzn59M 72307:4002:43:41.7502:43:41.75+01:17:0213:384.4
827HANUSIAK Leszek 5896HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn571M 72409:3002:43:41.8002:43:41.80+01:17:0213:384.4
828ULANOWSKI Michał 5063X-TEAM SPECIAL FORCES Elite Mężczyzn60M 72507:4002:43:41.8502:43:41.85+01:17:0213:384.4
829RYŚ Marzena 5897HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet89K 10409:3002:43:42.0002:43:42.00+01:17:0213:384.4
830KOŁAKOWSKI Piotr 5843Open Mężczyzn572M 72609:1502:43:44.1502:43:44.15+01:17:0413:384.4
831PORZEŻYŃSKI Maciej 5934RUN BEACH MORNINGOpen Mężczyzn573M 72709:3002:43:44.9002:43:44.90+01:17:0513:384.4
832EHLERT Sonia 6626Open Kobiet90K 10510:4502:43:50.0002:43:50.00+01:17:1013:394.4
833ZIEMIŃSKA Agata 6647Open Kobiet91K 10610:4502:43:51.1002:43:51.10+01:17:1113:394.4
834KABALA Mariusz 5264AUTO1Open Mężczyzn574M 72808:3002:43:52.1002:43:52.10+01:17:1213:394.4
835FILIPOWSKI Krzysztof 6015BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn575M 72909:4502:43:52.6502:43:52.65+01:17:1313:394.4
836SZABAT Paweł 6017BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn576M 73009:4502:43:53.1002:43:53.10+01:17:1313:394.4
837MICHALEC Łukasz 6016BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn577M 73109:4502:43:53.4502:43:53.45+01:17:1413:394.4
838KONARSKA Marta 5528JEPPESEN OCR TEAMOpen Kobiet92K 10708:4502:43:59.0502:43:59.05+01:17:1913:394.4
839NIERZWICKI Marcin 6595WRC FITLINEOpen Mężczyzn578M 73210:4502:44:01.5502:44:01.55+01:17:2213:404.4
840ZIELIŃSKI Ireneusz 6598WRC FITLINEOpen Masters Mężczyzn92M 73310:4502:44:02.3502:44:02.35+01:17:2313:404.4
841ANDRYSZAK Justyna 6127ANANASY <3Open Kobiet93K 10810:0002:44:18.2002:44:18.20+01:17:3813:414.4
842ŁOWIGUS Łukasz 5311POZNAŃ RACE TEAMOpen Mężczyzn579M 73408:1502:44:20.7002:44:20.70+01:17:4113:414.4
843HUDASZEK Zbigniew 5438UNO MÁS?Open Mężczyzn580M 73508:1502:44:21.1002:44:21.10+01:17:4113:414.4
844ZWAAN Johan 5440UNO MÁS?Open Mężczyzn581M 73608:1502:44:21.8502:44:21.85+01:17:4213:414.4
845JÓZEFIAK Marta 5439UNO MÁS?Open Kobiet94K 10908:1502:44:21.9002:44:21.90+01:17:4213:414.4
846PIERWOŁA Tomasz 5312POZNAŃ RACE TEAMOpen Mężczyzn582M 73708:1502:44:22.2002:44:22.20+01:17:4213:414.4
847ŁĘPICKI Mateusz 5401LEMON TEAMOpen Mężczyzn583M 73808:3002:44:24.1502:44:24.15+01:17:4413:424.4
848CYBULA Piotr 5962Open Mężczyzn584M 73909:3002:44:30.5502:44:30.55+01:17:5113:424.4
849WAŁDOWSKA Anna 5325XRUNNERSOpen Kobiet95K 11008:1502:44:36.8002:44:36.80+01:17:5713:434.4
850CHOROCIEJ Cyprian 6323WEJHEROWSKI KLUB MORSÓWOpen Masters Mężczyzn93M 74010:1502:44:45.8502:44:45.85+01:18:0613:434.4
851OLECH Jakub 5529JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn585M 74108:4502:44:48.5002:44:48.50+01:18:0913:444.4
852OLSZEWSKI Bartek 6561FRU TEAMOpen Mężczyzn586M 74210:4502:44:57.0502:44:57.05+01:18:1713:444.4
853ŁUCZAK Radosław 6359Open Mężczyzn587M 74310:1502:44:58.2502:44:58.25+01:18:1813:444.4
854ŚLUBOWSKA Katarzyna 5422PMSOpen Kobiet96K 11108:3002:45:02.3502:45:02.35+01:18:2313:454.4
855RUTKOWSKI Jarosław 6167JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSUOpen Mężczyzn588M 74410:0002:45:03.7002:45:03.70+01:18:2413:454.4
856GÓRSKA Malwina 6166JANUSZE I GRAŻYNY FITNESSUOpen Kobiet97K 11210:0002:45:03.9002:45:03.90+01:18:2413:454.4
857STEMPKOWSKI Maciej 6378Open Mężczyzn589M 74510:1502:45:10.8002:45:10.80+01:18:3113:454.4
858STANKIEWICZ Mirosław 6054LUTA CREWOpen Masters Mężczyzn94M 74609:4502:45:12.1002:45:12.10+01:18:3213:464.4
859STANKIEWICZ Krzystof 6045LUTA CREWOpen Masters Mężczyzn95M 74709:4502:45:12.5002:45:12.50+01:18:3313:464.4
860BRYKCZYNSKI Jakub 6041LUTA CREWOpen Masters Mężczyzn96M 74809:4502:45:21.5502:45:21.55+01:18:4213:464.4
861POHL Artur 6701PATOSOpen Mężczyzn590M 74911:0002:45:22.8002:45:22.80+01:18:4313:464.4
862ZIELIŃSKI Mateusz 6702PATOSOpen Mężczyzn591M 75011:0002:45:23.1002:45:23.10+01:18:4313:464.4
863JARZYŃSKI Michał 6352Open Mężczyzn592M 75110:1502:45:26.2002:45:26.20+01:18:4613:474.4
864ŚLUBOWSKA Malwina 5423PMSOpen Kobiet98K 11308:3002:45:28.1502:45:28.15+01:18:4813:474.4
865SZRAMKA Oskar 5167PISIONT GROSZYOpen Mężczyzn593M 75208:0002:45:31.0002:45:31.00+01:18:5113:474.4
866SIKORA Paweł 5281HUMAN OCROpen Masters Mężczyzn97M 75308:1502:45:43.0002:45:43.00+01:19:0313:484.3
867NAJDOWSKI Adam 6102Open Masters Mężczyzn98M 75409:4502:45:46.0002:45:46.00+01:19:0613:484.3
868SEMENIUK Tomasz 6112Open Mężczyzn594M 75509:4502:45:47.0002:45:47.00+01:19:0713:484.3
869LACH Jagoda 5780HEMPELOpen Kobiet99K 11409:1502:45:48.0502:45:48.05+01:19:0813:494.3
870JACHIMOWSKI Kamil 5778HEMPELOpen Mężczyzn595M 75609:1502:45:48.2502:45:48.25+01:19:0813:494.3
871WOLOSZYK Sebastian 5784HEMPELOpen Mężczyzn596M 75709:1502:45:48.6002:45:48.60+01:19:0913:494.3
872BARRIO RODRIGUEZ Javier 5777HEMPELOpen Mężczyzn597M 75809:1502:45:48.7002:45:48.70+01:19:0913:494.3
873KATKOWSKI Łukasz 5779HEMPELOpen Mężczyzn598M 75909:1502:45:48.9002:45:48.90+01:19:0913:494.3
874KOZYRA Krzysiek 6726TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn599M 76011:0002:45:48.9502:45:48.95+01:19:0913:494.3
875MULINEK Patryk 5782HEMPELOpen Mężczyzn600M 76109:1502:45:49.3502:45:49.35+01:19:1013:494.3
876WELZ Marcin 5783HEMPELOpen Mężczyzn601M 76209:1502:45:50.4002:45:50.40+01:19:1113:494.3
877MULINEK Arek 5781HEMPELOpen Masters Mężczyzn99M 76309:1502:45:51.1002:45:51.10+01:19:1113:494.3
878MODZELEWSKI Mikołaj 6837TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn602M 76411:0002:45:53.8502:45:53.85+01:19:1413:494.3
879PĄK Magdalena 6029DZIKI Z INFORMATYKIOpen Kobiet100K 11509:4502:45:58.6502:45:58.65+01:19:1913:494.3
880KRZEMIŃSKI Grzegorz 6027DZIKI Z INFORMATYKIOpen Mężczyzn603M 76509:4502:45:59.8002:45:59.80+01:19:2013:494.3
881KMERA Artur 5345Open Mężczyzn604M 76608:1502:46:01.1002:46:01.10+01:19:2113:504.3
882PASKO Szymon 5265AUTO1Open Mężczyzn605M 76708:1502:46:01.5002:46:01.50+01:19:2213:504.3
883ŁUSZKIEWICZ Damian 6360Open Mężczyzn606M 76810:1502:46:05.1002:46:05.10+01:19:2513:504.3
884TYRKIN Paweł 5168PISIONT GROSZYOpen Mężczyzn607M 76908:0002:46:11.3502:46:11.35+01:19:3213:504.3
885SZYMANEK Marcin 6114Open Mężczyzn608M 77009:4502:46:19.9002:46:19.90+01:19:4013:514.3
886KOTEWICZ Anna 5547OCR STOMIL TEAMOpen Kobiet101K 11608:4502:46:26.0502:46:26.05+01:19:4613:524.3
887ŁAZARSKI Paweł 5574SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn609M 77108:4502:46:26.8502:46:26.85+01:19:4713:524.3
888GĄCEŻEWICZ Piotr 5546OCR STOMIL TEAMOpen Masters Mężczyzn100M 77208:4502:46:30.7002:46:30.70+01:19:5113:524.3
889KUCZYŃSKI Paweł 5631BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn610M 77309:0002:46:36.2502:46:36.25+01:19:5613:534.3
890MRÓZ Sylwester 5225Open Mężczyzn611M 77408:0002:46:39.9502:46:39.95+01:20:0013:534.3
891URBAŃCZYK Jarosław 6120Open Mężczyzn612M 77509:4502:46:45.8502:46:45.85+01:20:0613:534.3
892NIEWIADA Marek 6499Open Mężczyzn613M 77610:3002:46:46.5502:46:46.55+01:20:0713:534.3
893WOJCIECHOWSKI Bartosz 6122Open Mężczyzn614M 77709:4502:46:49.2502:46:49.25+01:20:0913:544.3
894MIREK Emilia 6145DCT DREAM TEAMOpen Kobiet102K 11710:0002:46:58.4502:46:58.45+01:20:1913:544.3
895JAROSZEWICZ Artur 6144DCT DREAM TEAMOpen Masters Mężczyzn101M 77810:0002:46:58.7002:46:58.70+01:20:1913:544.3
896PYSZKA Remigiusz 6110Open Masters Mężczyzn102M 77909:4502:46:59.8502:46:59.85+01:20:2013:544.3
897NADOLSKI Marcin 6146DCT DREAM TEAMOpen Mężczyzn615M 78010:0002:47:01.3002:47:01.30+01:20:2113:554.3
898CÎRNAȚ Dan 6826AUTO1Open Mężczyzn616M 78108:3002:47:04.9502:47:04.95+01:20:2513:554.3
899STANKIEWICZ Karolina 6771Open Kobiet103K 11811:0002:47:05.8002:47:05.80+01:20:2613:554.3
900SKAWIŃSKI Konrad 5282HUMAN OCROpen Mężczyzn617M 78208:1502:47:06.2002:47:06.20+01:20:2613:554.3
901SZRAMKE Sebastian 6113Open Mężczyzn618M 78309:4502:47:08.5002:47:08.50+01:20:2913:554.3
902TOMCZAK Agata 6117Open Kobiet104K 11909:4502:47:08.6002:47:08.60+01:20:2913:554.3
903KRUPA Kamila 5790KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet105K 12009:1502:47:10.2002:47:10.20+01:20:3013:554.3
904BIELAK Izabela 5789KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet106K 12109:1502:47:10.6002:47:10.60+01:20:3113:554.3
905MORELOWSKA Maria 5791KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet107K 12209:1502:47:12.9502:47:12.95+01:20:3313:564.3
906GOMULARZ Sebastian 5020HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn61M 78407:4002:47:15.3002:47:15.30+01:20:3513:564.3
907ŚLIWIŃSKA Joanna 6807PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet108K 12308:0002:47:25.2002:47:25.20+01:20:4513:574.3
908SOBOCIŃSKI Karol 5421PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn619M 78508:0002:47:27.0502:47:27.05+01:20:4713:574.3
909KAMUSIŃSKI Grzegorz 5685MŁODZI WILCY TEAMOpen Mężczyzn620M 78608:0002:47:27.2002:47:27.20+01:20:4713:574.3
910KLAWIKOWSKI Michał 5643CROSSELITEOpen Mężczyzn621M 78709:0002:47:30.2002:47:30.20+01:20:5013:574.3
911KACZEŃSKI Marek 6744Open Mężczyzn622M 78811:0002:47:37.1002:47:37.10+01:20:5713:584.3
912KULESZA Bartłomiej 6753Open Mężczyzn623M 78911:0002:47:39.2002:47:39.20+01:20:5913:584.3
913WIELGUS Tomasz 5549OCR STOMILLOpen Masters Mężczyzn103M 79008:4502:47:43.6502:47:43.65+01:21:0413:584.3
914WOLCZYNSKI Seweryn 5550OCR STOMILLOpen Masters Mężczyzn104M 79108:4502:47:46.0502:47:46.05+01:21:0613:584.3
915DEMBEK Marek 5757ACTIVE LIFE TEAMOpen Mężczyzn624M 79209:1502:47:47.0502:47:47.05+01:21:0713:584.3
916BRZYSZCZ Krzysztof 5756ACTIVE LIFE TEAMOpen Mężczyzn625M 79309:1502:47:48.9002:47:48.90+01:21:0913:594.3
917DOROŻKO Dariusz 6128ANANASY <3Open Mężczyzn626M 79410:0002:47:51.6502:47:51.65+01:21:1213:594.3
918ZABOROWSKA Anna 6129ANANASY <3Open Kobiet109K 12410:0002:47:52.4002:47:52.40+01:21:1313:594.3
919KUŹNICKI Jakub 5219Open Mężczyzn627M 79508:0002:47:55.2002:47:55.20+01:21:1513:594.3
920TACKA Daniel 6381Open Mężczyzn628M 79610:1502:47:59.9002:47:59.90+01:21:2013:594.3
921SEROCKA Barbara 6375Open Kobiet110K 12510:1502:48:03.9002:48:03.90+01:21:2414:004.3
922KOSSECKI Michał 6709PUMA_STAROGARDOpen Mężczyzn629M 79711:0002:48:11.2502:48:11.25+01:21:3114:004.3
923HEBDA Iwona 6707PUMA_STAROGARDOpen Masters Kobiet12K 12611:0002:48:12.1002:48:12.10+01:21:3214:014.3
924KOŁACZ Jakub 5346Open Mężczyzn630M 79808:1502:48:23.4002:48:23.40+01:21:4414:014.3
925TARAS Boumił 6115Open Mężczyzn631M 79909:4502:48:25.6502:48:25.65+01:21:4614:024.3
926GALANT Piotr 6096Open Mężczyzn632M 80009:4502:48:33.2002:48:33.20+01:21:5314:024.3
927KRAUZE Daniel 6232Open Mężczyzn633M 80110:0002:48:40.3002:48:40.30+01:22:0014:034.3
928FOJUT Agnieszka 6706PUMA_STAROGARDOpen Kobiet111K 12711:0002:48:40.5502:48:40.55+01:22:0114:034.3
929ZIĘBIŃSKI Mirosław 6831Open Masters Mężczyzn105M 80210:0002:48:40.6002:48:40.60+01:22:0114:034.3
930CZUBASZEWSKI Kamil 5523HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn634M 80308:4502:48:41.2002:48:41.20+01:22:0114:034.3
931WYCZYŃSKA Bożena 6712PUMA_STAROGARDOpen Kobiet112K 12811:0002:48:41.7502:48:41.75+01:22:0214:034.3
932SUCHY Tomasz 5616Open Mężczyzn635M 80408:4502:48:41.7502:48:41.75+01:22:0214:034.3
933WISZNAREWSKA Anna 5524HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet113K 12908:4502:48:43.6502:48:43.65+01:22:0414:034.3
934BASARA Iwona 6703PUMA_STAROGARDOpen Kobiet114K 13011:0002:48:46.1502:48:46.15+01:22:0614:034.3
935KACZMAREK Dawid 6437MAKE HISTORY BEFORE YOU GOOpen Mężczyzn636M 80510:3002:48:46.6002:48:46.60+01:22:0714:034.3
936OLLIK Maciej 6438MAKE HISTORY BEFORE YOU GOOpen Mężczyzn637M 80610:3002:48:46.6502:48:46.65+01:22:0714:034.3
937KOPROWSKI Tomasz 6749Open Mężczyzn638M 80711:0002:48:57.7002:48:57.70+01:22:1814:044.3
938WIERZBICKI Marcin 6510Open Mężczyzn639M 80810:3002:49:01.8002:49:01.80+01:22:2214:054.3
939WIERZBICKI Sebastian 6511Open Mężczyzn640M 80910:3002:49:01.9002:49:01.90+01:22:2214:054.3
940DATTA Julian 6433KUŹNIAOpen Mężczyzn641M 81010:3002:49:14.6002:49:14.60+01:22:3514:064.3
941OSSOWSKI Szymon 6434KUŹNIAOpen Mężczyzn642M 81110:3002:49:14.7502:49:14.75+01:22:3514:064.3
942ANDRZEJEWSKI Stanisław 6432KUŹNIAOpen Mężczyzn643M 81210:3002:49:17.4002:49:17.40+01:22:3814:064.3
943STELMACH Jowita 6534BASTIONOpen Kobiet115K 13110:4502:49:21.0002:49:21.00+01:22:4114:064.3
944GÓRA Mateusz 6003BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn644M 81309:4502:49:24.1502:49:24.15+01:22:4414:074.3
945ZGÓRECKA-DOBRZYŃSKA Anna 6005BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet116K 13209:4502:49:24.3002:49:24.30+01:22:4414:074.3
946MIKOŁAJCZYK Sławomir 6004BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Masters Mężczyzn106M 81409:4502:49:24.7002:49:24.70+01:22:4514:074.3
947IZDEBSKA Marzena 6533BASTIONOpen Masters Kobiet13K 13310:4502:49:26.4502:49:26.45+01:22:4714:074.2
948SŁUPSKI Michał 6642Open Mężczyzn645M 81510:4502:49:28.8002:49:28.80+01:22:4914:074.2
949KIEŁBASA Przemysław 6627Open Mężczyzn646M 81610:4502:49:31.0002:49:31.00+01:22:5114:074.2
950GROCHOWSKA Magdalena 6026DZIKI Z INFORMATYKIOpen Kobiet117K 13409:4502:49:39.7502:49:39.75+01:23:0014:084.2
951LAMORSKA-BALCERZAK Sylwia 6235Open Kobiet118K 13510:0002:49:54.9502:49:54.95+01:23:1514:094.2
952BALCERZAK Dariusz 6213Open Mężczyzn647M 81710:0002:49:55.0002:49:55.00+01:23:1514:094.2
953SZYMANIAK Bartosz 6586PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn648M 81810:4502:49:58.0002:49:58.00+01:23:1814:094.2
954MAJKOWSKI Łukasz 6581PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn649M 81910:4502:49:58.0502:49:58.05+01:23:1814:094.2
955PEŁECHATY Paweł 6583PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn650M 82010:4502:49:58.3002:49:58.30+01:23:1814:094.2
956LUDZIEJEWSKI Arnold 6580PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn651M 82110:4502:49:58.8502:49:58.85+01:23:1914:094.2
957PIĘTKA Patryk 6584PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn652M 82210:4502:49:59.1502:49:59.15+01:23:1914:094.2
958FRĄCKOWIAK Jacek 6578PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn653M 82310:4502:49:59.7502:49:59.75+01:23:2014:094.2
959KACZYŃSKI Sebastian 6228Open Mężczyzn654M 82410:0002:50:04.2502:50:04.25+01:23:2414:104.2
960NIEMCZYK Patryk 6048LUTA CREWOpen Mężczyzn655M 82509:4502:50:12.1002:50:12.10+01:23:3214:114.2
961JOSKOWSKA Ewelina 6589PUCK VIRTUSOpen Kobiet119K 13610:4502:50:28.2502:50:28.25+01:23:4814:124.2
962MAZUR Krzysztof 6591PUCK VIRTUSOpen Mężczyzn656M 82610:4502:50:31.4502:50:31.45+01:23:5214:124.2
963MATYJASZCZYK Przemysław 6590PUCK VIRTUSOpen Mężczyzn657M 82710:4502:50:32.1002:50:32.10+01:23:5214:124.2
964ROSENGARTEN Karolina 6592PUCK VIRTUSOpen Kobiet120K 13710:4502:50:32.5002:50:32.50+01:23:5314:124.2
965WILCZEK Marcin 5368Open Mężczyzn658M 82808:1502:50:36.3502:50:36.35+01:23:5714:134.2
966DOBKOWSKI Daniel 6849Open Mężczyzn659M 82911:1502:42:00.0002:50:42.00+01:24:0213:304.4
967TABAK Damian 6850Open Mężczyzn660M 83011:1502:42:00.0002:50:42.00+01:24:0213:304.4
968SURDACKA Edyta 5917MONKEYS' TEAMOpen Kobiet121K 13809:3002:50:43.9502:50:43.95+01:24:0414:134.2
969GOLEŃ Justyna 5911MONKEYS' TEAMOpen Kobiet122K 13909:3002:50:44.6002:50:44.60+01:24:0514:134.2
970NOWACKI Tomasz 6049LUTA CREWOpen Mężczyzn661M 83109:4502:50:48.0502:50:48.05+01:24:0814:144.2
971KRAUZE Paweł 6819Open Mężczyzn662M 83210:0002:50:49.8502:50:49.85+01:24:1014:144.2
972KURAJK Paweł 6754Open Mężczyzn663M 83311:0002:50:53.6502:50:53.65+01:24:1414:144.2
973FILIPKOWSKI Marcin 5715Open Mężczyzn664M 83409:0002:50:57.4002:50:57.40+01:24:1814:144.2
974LANGKAFEL Tomasz 5733Open Mężczyzn665M 83509:0002:50:58.2002:50:58.20+01:24:1814:144.2
975HAŁAS Rafał 6816Open Mężczyzn666M 83608:4502:51:00.0502:51:00.05+01:24:2014:154.2
976SZYPULSKI Mateusz 6508Open Mężczyzn667M 83710:3002:51:04.7502:51:04.75+01:24:2514:154.2
977SICIAREK Marta 5548OCR STOMIL TEAMOpen Kobiet123K 14008:4502:51:09.6502:51:09.65+01:24:3014:154.2
978RZEPKA Miłosz 6823OCR STOMILOpen Mężczyzn668M 83808:4502:51:09.7502:51:09.75+01:24:3014:154.2
979ŁĘPICKI Rafał 6756Open Mężczyzn669M 83911:0002:51:18.5002:51:18.50+01:24:3914:164.2
980KRASNODĘBSKI Krzysztof 6208STUDIO S7 PRUSZCZ GDANSKIOpen Mężczyzn670M 84010:0002:51:18.6502:51:18.65+01:24:3914:164.2
981FERFECKA Barbara 5193ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet14K 14108:0002:51:18.6502:51:18.65+01:24:3914:164.2
982JANIK Ilona 5194ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet15K 14208:0002:51:19.0002:51:19.00+01:24:3914:164.2
983ŁOBODA Marcin 5195ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn671M 84108:0002:51:19.1002:51:19.10+01:24:3914:164.2
984MYŚLAK Paweł 6763Open Mężczyzn672M 84211:0002:51:21.2502:51:21.25+01:24:4114:164.2
985TOMCZAK Artur 5497Open Mężczyzn673M 84308:3002:51:30.6002:51:30.60+01:24:5114:174.2
986TOMCZAK Joanna 5498Open Kobiet124K 14308:3002:51:30.6502:51:30.65+01:24:5114:174.2
987GUDZOWSKA Julia 5306KOCHAM2LOCAŁYMSERCEMOpen Kobiet125K 14408:1502:51:38.5002:51:38.50+01:24:5914:184.2
988PODSIADŁA Katarzyna 5986Open Kobiet126K 14509:3002:51:38.8002:51:38.80+01:24:5914:184.2
989PAKUŁA Paulina 5984Open Kobiet127K 14609:3002:51:38.9002:51:38.90+01:24:5914:184.2
990MIDZIERSKA Joanna 5981Open Kobiet128K 14709:3002:51:39.0002:51:39.00+01:24:5914:184.2
991KĘDZIERSKI Maciej 6747Open Mężczyzn674M 84411:0002:51:39.0002:51:39.00+01:24:5914:184.2
992AVILOV Vitalii 500139RUSElite Mężczyzn62M 84507:4002:51:44.3502:51:44.35+01:25:0514:184.2
993KRASOŃ Rafał 6632Open Mężczyzn675M 84610:4502:51:51.0002:51:51.00+01:25:1114:194.2
994RÓŻYCKI Norbert 6811JELENIEOpen Mężczyzn676M 84708:1502:51:51.8502:51:51.85+01:25:1214:194.2
995LASOTA Jakub 5298JELENIEOpen Mężczyzn677M 84808:1502:51:52.0502:51:52.05+01:25:1214:194.2
996PERCZYŃSKI Łukasz 5300JELENIEOpen Mężczyzn678M 84908:1502:51:52.4002:51:52.40+01:25:1314:194.2
997JABŁONKA Bartek 5296JELENIEOpen Mężczyzn679M 85008:1502:51:52.5002:51:52.50+01:25:1314:194.2
998KACPRZAK Łukasz 5297JELENIEOpen Mężczyzn680M 85108:1502:51:52.5002:51:52.50+01:25:1314:194.2
999SMOLAREK Piotrek 6066PLACKIOpen Mężczyzn681M 85209:4502:51:53.3502:51:53.35+01:25:1414:194.2
1000KRAJEWSKI Marek 5146HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn107M 85308:0002:51:54.0002:51:54.00+01:25:1414:194.2
1001KRAJEWSKA Olga 5145HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet16K 14808:0002:51:54.0502:51:54.05+01:25:1414:194.2
1002JAGODZKI Aleksander 6064PLACKIOpen Mężczyzn682M 85409:4502:51:54.2502:51:54.25+01:25:1414:194.2
1003KOPCZYŃSKI Igor 6490Open Mężczyzn683M 85510:3002:51:59.1502:51:59.15+01:25:1914:194.2
1004JAGODZKI Mikołaj 6065PLACKIOpen Mężczyzn684M 85609:4502:52:00.0002:52:00.00+01:25:2014:204.2
1005ZIÓŁKOWSKI Adam 6515Open Mężczyzn685M 85710:3002:52:00.6002:52:00.60+01:25:2114:204.2
1006DWURZNIK Norbert 6093Open Mężczyzn686M 85809:4502:52:01.7502:52:01.75+01:25:2214:204.2
1007ZIELONKO Michał 6067PLACKIOpen Mężczyzn687M 85909:4502:52:03.2002:52:03.20+01:25:2314:204.2
1008BLOK Natalia 6341Open Kobiet129K 14910:1502:52:04.1002:52:04.10+01:25:2414:204.2
1009NAPIERAŁA Magdalena 6363Open Kobiet130K 15010:1502:52:04.2502:52:04.25+01:25:2414:204.2
1010BLOK Mariusz 6340Open Mężczyzn688M 86010:1502:52:04.4502:52:04.45+01:25:2514:204.2
1011RATAJCZYK Magdalena 6372Open Kobiet131K 15110:1502:52:04.5002:52:04.50+01:25:2514:204.2
1012PELLOWSKI Tomasz 6367Open Mężczyzn689M 86110:1502:52:04.6502:52:04.65+01:25:2514:204.2
1013GĘBSKI Piotr 6699NOT LAST PLACEOpen Mężczyzn690M 86211:0002:52:14.6502:52:14.65+01:25:3514:214.2
1014KOPCZYŃSKI Arek 6629Open Mężczyzn691M 86310:4502:52:16.0002:52:16.00+01:25:3614:214.2
1015GRALKA Mateusz 6722SZALEŃSZE WĘŻEOpen Mężczyzn692M 86411:0002:52:16.6502:52:16.65+01:25:3714:214.2
1016NOWICKA Dominika 6500Open Kobiet132K 15210:3002:52:24.1002:52:24.10+01:25:4414:224.2
1017PROCHOWSKI Rafał 6502Open Mężczyzn693M 86510:3002:52:25.4002:52:25.40+01:25:4614:224.2
1018ŻEBIAŁOWICZ Marta 5501Open Kobiet133K 15308:3002:52:25.8502:52:25.85+01:25:4614:224.2
1019JÓZEFOWICZ Anna 6062PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet134K 15409:4502:52:26.9002:52:26.90+01:25:4714:224.2
1020DZIANKOWSKA Oliwia 6094Open Kobiet135K 15509:4502:52:27.3002:52:27.30+01:25:4714:224.2
1021MEGGER Dawid 6846Open Mężczyzn694M 86611:1502:52:42.0002:52:42.00+01:26:0214:234.2
1022JELEŃ Monika 6708PUMA_STAROGARDOpen Kobiet136K 15611:0002:52:47.8502:52:47.85+01:26:0814:234.2
1023PODRZYCKI Marcin 6724SZALEŃSZE WĘŻEOpen Mężczyzn695M 86711:0002:52:52.4502:52:52.45+01:26:1314:244.2
1024JABCZYNSKI Daniel 5841Open Mężczyzn696M 86809:1502:53:06.9502:53:06.95+01:26:2714:254.2
1025KOZIOŁ Kamil 5022HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn63M 86907:4002:53:10.0002:53:10.00+01:26:3014:254.2
1026ZEREBECKI Patryk 6206S7 PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Masters Mężczyzn108M 87010:0002:53:20.0002:53:20.00+01:26:4014:264.2
1027DASZEWSKI Lech 5131FIREEAGLESOpen Masters Mężczyzn109M 87108:0002:53:21.9502:53:21.95+01:26:4214:264.2
1028MATOGA Wojciech 5419OGAE SPORTOpen Mężczyzn697M 87208:3002:53:26.1002:53:26.10+01:26:4614:274.2
1029MUSIAŁ Krzysztof 5410NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn698M 87308:3002:53:26.2002:53:26.20+01:26:4614:274.2
1030DOBRODZIEJ-REWOLIŃSKI Michał 5418OGAE SPORTOpen Mężczyzn699M 87408:3002:53:26.2002:53:26.20+01:26:4614:274.2
1031STRZAŁKOWSKA Beata 5136HAS... HAS...Open Kobiet137K 15708:0002:53:36.1002:53:36.10+01:26:5614:284.1
1032TALAGA Małgorzata 5139HAS...HAS...Open Kobiet138K 15808:0002:53:36.9002:53:36.90+01:26:5714:284.1
1033SĄGOLEWSKI Tomasz 6373Open Mężczyzn700M 87510:1502:53:38.0502:53:38.05+01:26:5814:284.1
1034BOZA Beata 6287GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOOpen Masters Kobiet17K 15910:1502:53:38.4502:53:38.45+01:26:5914:284.1
1035ROGULSKI Rafał 6665IZA RAFAŁ MAZURY KĘTRZYN Open Masters Mężczyzn110M 87611:0002:53:38.7502:53:38.75+01:26:5914:284.1
1036BEBAK Izabela 6664IZA RAFAŁ MAZURY KĘTRZYN Open Kobiet139K 16011:0002:53:38.8502:53:38.85+01:26:5914:284.1
1037CZERSKI Krzysztof 6288GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOOpen Masters Mężczyzn111M 87710:1502:53:39.0002:53:39.00+01:26:5914:284.1
1038WAWRZYNIAK Monika 5745Open Kobiet140K 16109:0002:53:39.5502:53:39.55+01:27:0014:284.1
1039RYBACZEK Krystian 5955TWEETY GANGOpen Mężczyzn701M 87809:3002:53:42.6502:53:42.65+01:27:0314:284.1
1040KOWALSKA Magdalena 5473Open Kobiet141K 16208:3002:53:48.7002:53:48.70+01:27:0914:294.1
1041BECMER Damian 5452Open Mężczyzn702M 87908:3002:53:49.3002:53:49.30+01:27:0914:294.1
1042STRZAŁKOWSKI Daniel 5137HAS... HAS...Open Mężczyzn703M 88008:0002:53:52.2002:53:52.20+01:27:1214:294.1
1043TALAGA Paweł 5138HAS... HAS...Open Mężczyzn704M 88108:0002:53:54.2002:53:54.20+01:27:1414:294.1
1044PUZDROWSKI Marcin 5487Open Mężczyzn705M 88208:3002:53:57.0002:53:57.00+01:27:1714:294.1
1045KWIATKOWSKA Joanna 6684LODOWACI IŁAWAOpen Kobiet142K 16311:0002:54:05.8502:54:05.85+01:27:2614:304.1
1046SEROCZYŃSKI Adam 6685LODOWACI IŁAWAOpen Mężczyzn706M 88311:0002:54:08.5002:54:08.50+01:27:2914:304.1
1047KOS Sebastian 6790SZALEŃSZE WĘŻEOpen Mężczyzn707M 88411:0002:54:13.3502:54:13.35+01:27:3414:314.1
1048WITASZEWSKI Piotr 6787ROSSMANN Open Mężczyzn708M 88511:1502:54:13.6002:54:13.60+01:27:3414:314.1
1049KRAUZE Tomasz 6233Open Mężczyzn709M 88610:0002:54:27.3002:54:27.30+01:27:4714:324.1
1050CIMASZKIEWICZ Jakub 6308REAKTOROpen Mężczyzn710M 88710:1502:54:28.8002:54:28.80+01:27:4914:324.1
1051KUPKA Konrad 6310REAKTOROpen Mężczyzn711M 88810:1502:54:29.3002:54:29.30+01:27:4914:324.1
1052SADOWSKI Grzegorz 6311REAKTOROpen Mężczyzn712M 88910:1502:54:29.6002:54:29.60+01:27:5014:324.1
1053SADOWSKI Michał 6312REAKTOROpen Mężczyzn713M 89010:1502:54:30.1502:54:30.15+01:27:5014:324.1
1054KRYSZAK Jarosław 6309REAKTOROpen Mężczyzn714M 89110:1502:54:30.2002:54:30.20+01:27:5014:324.1
1055BERNOLAK Maria 5453Open Kobiet143K 16408:3002:54:37.6002:54:37.60+01:27:5814:334.1
1056SIEMIENIUK Igor 5391DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn112M 89208:3002:54:54.8002:54:54.80+01:28:1514:344.1
1057PARNIEWICZ Krzysztof 6672KRZYŻACYOpen Mężczyzn715M 89311:0002:55:03.0502:55:03.05+01:28:2314:354.1
1058CZERWIŃSKA Karolina 6669KRZYŻACYOpen Kobiet144K 16511:0002:55:03.9502:55:03.95+01:28:2414:354.1
1059SKRZYPEK Patrycja 6401BŁOTNE RUSAŁKIOpen Kobiet145K 16610:3002:55:04.5002:55:04.50+01:28:2514:354.1
1060WRZESIŃSKA Katarzyna 6514Open Kobiet146K 16710:3002:55:04.8002:55:04.80+01:28:2514:354.1
1061SMYSŁO Miłosz 5819SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJOpen Mężczyzn716M 89409:1502:55:09.3502:55:09.35+01:28:3014:354.1
1062BIEŃ Jarosław 5390DZIADY OCROpen Mężczyzn717M 89508:3002:55:16.6502:55:16.65+01:28:3714:364.1
1063WRÓBEL Kalina 5499Open Kobiet147K 16808:3002:55:18.2502:55:18.25+01:28:3814:364.1
1064PAWLUK Bartosz 5635BOW WOW WOW YIPPIE YOO YIPPIE YAYYOpen Mężczyzn718M 89610:4502:55:23.9502:55:23.95+01:28:4414:364.1
1065BERDZIK Maciej 5525JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn719M 89708:4502:55:40.5502:55:40.55+01:29:0114:384.1
1066GRABOWSKA Judyta 5589Open Kobiet148K 16908:4502:55:40.6502:55:40.65+01:29:0114:384.1
1067LISOWSKA Justyna 6416FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet149K 17010:3002:55:42.8002:55:42.80+01:29:0314:384.1
1068CHWARZYNSKA Aldona 6410FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet150K 17110:3002:55:43.1002:55:43.10+01:29:0314:384.1
1069GNIOTA Lidia 6411FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet151K 17210:3002:55:43.1002:55:43.10+01:29:0314:384.1
1070KOTARSKA Ewa 6413FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Masters Kobiet18K 17310:3002:55:43.1002:55:43.10+01:29:0314:384.1
1071ZIELONKA Monika 6420FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet152K 17410:3002:55:43.1502:55:43.15+01:29:0314:384.1
1072SZYMAŃSKA Iwona 6419FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet153K 17510:3002:55:43.1502:55:43.15+01:29:0314:384.1
1073PRACEJ Ewelina 6422FABRYKAZDROWIABYTÓWOpen Kobiet154K 17610:3002:55:43.2002:55:43.20+01:29:0314:384.1
1074KLAMAN Katarzyna 6421FABRYKAZDROWIABYTÓWOpen Kobiet155K 17710:3002:55:43.3002:55:43.30+01:29:0314:384.1
1075JERECZEK Joanna 6412FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Masters Kobiet19K 17810:3002:55:43.4002:55:43.40+01:29:0414:384.1
1076LIPSKA Sylwia 6415FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet156K 17910:3002:55:43.7002:55:43.70+01:29:0414:384.1
1077MACHUT Mariola 6417FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Masters Kobiet20K 18010:3002:55:43.7002:55:43.70+01:29:0414:384.1
1078KOWALIK Marcin 6414FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Mężczyzn720M 89810:3002:55:44.9502:55:44.95+01:29:0514:384.1
1079PASZKI Jolanta 6418FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet157K 18110:3002:55:45.2002:55:45.20+01:29:0514:384.1
1080ROGACZEWSKA Paulina 5415NORDCITYOpen Kobiet158K 18208:3002:55:55.3502:55:55.35+01:29:1614:394.1
1081REGULSKI Przemysław 5414NORDCITYOpen Mężczyzn721M 89908:3002:55:55.8002:55:55.80+01:29:1614:394.1
1082GUZIŃSKA Justyna 6265BIEGAM ŻEBY WIĘCEJ PIZZÓW ŻREĆOpen Kobiet159K 18310:1502:56:00.1002:56:00.10+01:29:2014:404.1
1083BURCZYK Adam 6264BIEGAM ŻEBY WIĘCEJ PIZZÓW ŻREĆOpen Mężczyzn722M 90010:1502:56:01.4002:56:01.40+01:29:2214:404.1
1084PIERZCHAŁA Mariusz 6209STUDIO S7 PRUSZCZ GDANSKIOpen Mężczyzn723M 90110:0002:56:04.8002:56:04.80+01:29:2514:404.1
1085GAWRON Wojciech 6222Open Masters Mężczyzn113M 90210:0002:56:07.7502:56:07.75+01:29:2814:404.1
1086FALKOWSKI Marek 6736Open Mężczyzn724M 90309:3002:56:13.5502:56:13.55+01:29:3414:414.1
1087BANEL Agnieszka 5307OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet160K 18408:1502:56:16.3002:56:16.30+01:29:3614:414.1
1088BAGNICKI Dariusz 6195ROZBIEGAMY NOWY DWÓR Open Masters Mężczyzn114M 90410:0002:56:19.5502:56:19.55+01:29:4014:414.1
1089STAWINOGA Paweł 6377Open Masters Mężczyzn115M 90510:1502:56:25.5002:56:25.50+01:29:4614:424.1
1090ZDUŃCZYK Sylwia 6133BIOSFERAOpen Kobiet161K 18509:0002:56:27.4502:56:27.45+01:29:4814:424.1
1091BILSKI Paweł 5388CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn725M 90608:3002:56:29.7002:56:29.70+01:29:5014:424.1
1092WESOŁOWSKI Paweł 5821SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJOpen Mężczyzn726M 90709:1502:56:34.8002:56:34.80+01:29:5514:424.1
1093ZDUŃSKI Jarosław 6455POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Mężczyzn116M 90810:3002:56:45.6502:56:45.65+01:30:0614:434.1
1094PIETRZYKOWSKI Tomasz 6454POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Mężczyzn117M 90910:3002:56:47.0002:56:47.00+01:30:0714:434.1
1095SROKA Agnieszka 6132BIOSFERAOpen Kobiet162K 18609:0002:56:54.3502:56:54.35+01:30:1514:444.1
1096SZCZEPANIAK Karolina 6379Open Kobiet163K 18710:1502:56:54.9502:56:54.95+01:30:1514:444.1
1097BOBCOW Tomasz 5878BILANDER GROUP TEAMOpen Mężczyzn727M 91009:3002:56:59.4502:56:59.45+01:30:2014:444.1
1098SOŚNIA Wojciech 6588PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn118M 91110:4502:57:02.2502:57:02.25+01:30:2214:454.1
1099LERCZAK Marcin 6688MORDECZKIOpen Mężczyzn728M 91211:0002:57:03.2502:57:03.25+01:30:2314:454.1
1100GASIŃSKI Krzysztof 6587PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn729M 91310:4502:57:04.3002:57:04.30+01:30:2414:454.1
1101LERCZAK Monika 6689MORDECZKIOpen Kobiet164K 18811:0002:57:05.4502:57:05.45+01:30:2614:454.1
1102RYNIEC Dariusz 6448OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn119M 91410:3002:57:07.2502:57:07.25+01:30:2714:454.1
1103PUDŁO Marcin 6371Open Mężczyzn730M 91510:1502:57:07.7502:57:07.75+01:30:2814:454.1
1104KORNACKA Agnieszka 6446OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Kobiet21K 18910:3002:57:08.8002:57:08.80+01:30:2914:454.1
1105RADOMSKI Adam 5857Open Mężczyzn731M 91609:1502:57:10.1002:57:10.10+01:30:3014:454.1
1106BORKOWSKI Michał 5568SAMSUNGOpen Mężczyzn732M 91710:1502:57:10.8502:57:10.85+01:30:3114:454.1
1107DZIDO Zbigniew 6095Open Mężczyzn733M 91810:1502:57:13.6002:57:13.60+01:30:3414:464.1
1108KAŚKIEWICZ Grzegorz 6484Open Mężczyzn734M 91910:3002:57:14.6002:57:14.60+01:30:3514:464.1
1109CIASTOŃ Sebastian 6344Open Masters Mężczyzn120M 92010:1502:57:16.2502:57:16.25+01:30:3614:464.1
1110PORKUSZEWSKI Adam 6370Open Masters Mężczyzn121M 92110:1502:57:17.0502:57:17.05+01:30:3714:464.1
1111TUŻNIK Agnieszka 5620Open Kobiet165K 19008:4502:57:21.6002:57:21.60+01:30:4214:464.1
1112KASPROWICZ Jakub 5343Open Mężczyzn735M 92208:1502:57:25.4002:57:25.40+01:30:4614:474.1
1113GAŁWIACZEK Łukasz 5588Open Mężczyzn736M 92308:4502:57:25.7002:57:25.70+01:30:4614:474.1
1114CICHOCKA Małgorzata 6518ANWIL TEAMOpen Masters Kobiet22K 19110:4502:57:27.5502:57:27.55+01:30:4814:474.1
1115KOWALSKA Justyna 6519ANWIL TEAMOpen Kobiet166K 19210:4502:57:28.3502:57:28.35+01:30:4914:474.1
1116ANDLER Agnieszka 6520ANWILTEAMOpen Masters Kobiet23K 19310:4502:57:31.3002:57:31.30+01:30:5114:474.1
1117SUCHCICKA Agnieszka 5868Open Kobiet167K 19409:1502:57:32.3002:57:32.30+01:30:5214:474.1
1118SKWIERCZ Sylwia 5862Open Masters Kobiet24K 19509:1502:57:32.4002:57:32.40+01:30:5314:474.1
1119ANTONOWICZ Marcin 6521ANWILTEAMOpen Mężczyzn737M 92410:4502:57:37.1502:57:37.15+01:30:5714:484.1
1120RADZIWANOWSKI Tomasz 5988Open Mężczyzn738M 92509:3002:57:43.5002:57:43.50+01:31:0414:484.1
1121FALKOWSKI Wojciech 5963Open Masters Mężczyzn122M 92609:3002:57:43.6002:57:43.60+01:31:0414:484.1
1122KAMIŃSKI Arkadiusz 5969Open Mężczyzn739M 92709:3002:57:44.0502:57:44.05+01:31:0414:484.1
1123SOKOŁOWSKI Aleksander 5865Open Mężczyzn740M 92809:1502:57:44.7002:57:44.70+01:31:0514:484.1
1124CZERNIAK Paulina 6732Open Kobiet168K 19611:0002:57:57.9002:57:57.90+01:31:1814:494
1125DANKOWSKA Emilia 5835Open Kobiet169K 19709:1502:58:05.5002:58:05.50+01:31:2614:504
1126SEBUNIA Aleksandra 6387...ABY ŻYĆ SIEBIE SAMEGO TRZEBA DAĆ... AB RH-Open Masters Kobiet25K 19810:3002:58:09.1002:58:09.10+01:31:2914:504
1127KALOCIŃSKI Oskar 6524ANWILTEAMOpen Mężczyzn741M 92910:4502:58:20.8002:58:20.80+01:31:4114:514
1128TAJKOWSKI Łukasz 6643Open Mężczyzn742M 93010:4502:58:21.5002:58:21.50+01:31:4214:514
1129ŁACH Tomasz 5625BEST BEASTSOpen Mężczyzn743M 93109:0002:58:22.6502:58:22.65+01:31:4314:514
1130SZUMSKI Sobiesław 5744Open Mężczyzn744M 93209:0002:58:22.6502:58:22.65+01:31:4314:514
1131MURAWSKI Arkadiusz 5554POSKŁADANI 3CITYOpen Masters Mężczyzn123M 93308:4502:58:23.9002:58:23.90+01:31:4414:514
1132LABUHN Marta 6634Open Kobiet170K 19910:4502:58:41.3502:58:41.35+01:32:0214:534
1133NOWAK Katarzyna 6639Open Kobiet171K 20010:4502:58:42.0002:58:42.00+01:32:0214:534
1134KONYUKH Irena 6628Open Masters Kobiet26K 20110:4502:58:42.8502:58:42.85+01:32:0314:534
1135NOWAK Michał 6817Open Mężczyzn745M 93410:4502:58:43.7002:58:43.70+01:32:0414:534
1136FIJAK Karolina 6285DIRTY SPARROWSOpen Kobiet172K 20210:1502:58:45.3502:58:45.35+01:32:0614:534
1137CIEMAŁA Szczepan 5692SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn746M 93509:0002:58:45.7502:58:45.75+01:32:0614:534
1138ZAŁOGA Maciej 6386Open Mężczyzn747M 93610:1502:58:49.6502:58:49.65+01:32:1014:544
1139DĄBROWSKI Robert 6680LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn748M 93711:0002:58:49.9502:58:49.95+01:32:1014:544
1140RACHWALSKI Marcin 6532ASSECO ACTIVE TEAMOpen Mężczyzn749M 93811:1502:58:52.5002:58:52.50+01:32:1314:544
1141KSIĘŻAK Sylwester 5670EXCELLENT HOUSE TEAMOpen Mężczyzn750M 93909:0002:58:53.1502:58:53.15+01:32:1314:544
1142RUDUCHA Piotr 6505Open Mężczyzn751M 94010:3002:59:03.5502:59:03.55+01:32:2414:554
1143LEWANDOWSKI Marcin 5667DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Masters Mężczyzn124M 94109:0002:59:05.0002:59:05.00+01:32:2514:554
1144BASTEK Rafał 5708Open Mężczyzn752M 94209:0002:59:23.4002:59:23.40+01:32:4414:564
1145MOL Wojtek 5694SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn753M 94309:0002:59:28.2002:59:28.20+01:32:4814:574
1146CZARNOMSKI Aleksader 5200Open Mężczyzn754M 94408:0002:59:35.2502:59:35.25+01:32:5514:574
1147POLANOWSKI Karol 5883BILANDER GROUP TEAMOpen Mężczyzn755M 94509:3002:59:36.4502:59:36.45+01:32:5714:584
1148PONTO Hubert 6447OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn125M 94610:3002:59:38.0502:59:38.05+01:32:5814:584
1149MATUSZEWSKI Tomasz 5979Open Mężczyzn756M 94709:3002:59:38.1502:59:38.15+01:32:5814:584
1150DOBEK Justyna 5203Open Kobiet173K 20308:0002:59:38.2502:59:38.25+01:32:5814:584
1151MICHALSKI Piotr 6681LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn757M 94811:0002:59:38.4002:59:38.40+01:32:5914:584
1152WRONA Tomasz 5997Open Masters Mężczyzn126M 94909:3002:59:38.5502:59:38.55+01:32:5914:584
1153DUMKA Katarzyna 6475Open Masters Kobiet27K 20410:3002:59:39.7502:59:39.75+01:33:0014:584
1154STEFANIAK Paweł 6682LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn758M 95011:0002:59:39.8002:59:39.80+01:33:0014:584
1155SZNABEL Albert 6449OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn759M 95110:3002:59:40.1502:59:40.15+01:33:0014:584
1156SWINARSKA Katarzyna 5256#MYPONAGRODYOpen Kobiet174K 20508:1502:59:40.8002:59:40.80+01:33:0114:584
1157MURZYNIEC Adam 5738Open Masters Mężczyzn127M 95209:0002:59:51.9002:59:51.90+01:33:1214:594
1158RATAJCZYK Waldemar 6725SZALEŃSZE WĘŻEOpen Mężczyzn760M 95311:0002:59:59.7002:59:59.70+01:33:2014:594
1159 5771  102:24:00.7003:00:05.45+01:33:2612:005
1160BERNAT Sebastian 6461STARE WILKIOpen Masters Mężczyzn128M 95410:3003:00:06.0503:00:06.05+01:33:2615:004
1161KORDEK Adrian 6666JAKOŚ SIĘ DOTURLAMOpen Mężczyzn761M 95511:0003:00:06.6003:00:06.60+01:33:2715:004
1162HOLICA Sebastian 6462STARE WILKIOpen Mężczyzn762M 95610:3003:00:07.9003:00:07.90+01:33:2815:004
1163LALAK Dawid 5476Open Mężczyzn763M 95708:3003:00:08.7003:00:08.70+01:33:2915:004
1164STUBA Maciej 5938SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn764M 95809:3003:00:11.2003:00:11.20+01:33:3115:004
1165ZIOMKOWSKI Rafał 5998Open Mężczyzn765M 95909:3003:00:14.8003:00:14.80+01:33:3515:014
1166SZCZYGŁOWSKI Łukasz 5884BILANDER GROUP TEAMOpen Mężczyzn766M 96009:3003:00:18.7003:00:18.70+01:33:3915:014
1167JANCZYK Piotr 5881BILANDER GROUP TEAMOpen Mężczyzn767M 96109:3003:00:22.1503:00:22.15+01:33:4215:014
1168WIECKI Paweł 5829WŚCIEKŁE WĘGORZEOpen Mężczyzn768M 96209:1503:00:24.8003:00:24.80+01:33:4515:024
1169WALCZUK Katarzyna 5885BILANDER GROUP TEAMOpen Kobiet175K 20609:3003:00:30.4003:00:30.40+01:33:5115:024
1170PAWŁOWICZ Aleksandra 5830ZAGŁADA JEDNOROŻCÓWOpen Kobiet176K 20709:1503:00:34.7503:00:34.75+01:33:5515:024
1171POKUSA Aleksandra 5806NORDCITYOpen Kobiet177K 20809:1503:00:35.3503:00:35.35+01:33:5615:024
1172WITKOWSKI Maurycy 6683LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn769M 96311:0003:00:39.2503:00:39.25+01:33:5915:034
1173MATKOWSKA Martyna 5977Open Kobiet178K 20909:3003:00:40.6503:00:40.65+01:34:0115:034
1174UFNALSKA Karolina 5942SMOKASYNYOpen Kobiet179K 21009:3003:00:41.1003:00:41.10+01:34:0115:034
1175ZIELINSKI Tomasz 5749Open Masters Mężczyzn129M 96409:0003:00:49.4003:00:49.40+01:34:1015:044
1176ŚLIWIŃSKI Kamil 5886BLACK SOXOpen Mężczyzn770M 96509:3003:00:51.7503:00:51.75+01:34:1215:044
1177PLATA Sebastian 6527ANWILTEAMOpen Mężczyzn771M 96610:4503:00:54.5003:00:54.50+01:34:1515:044
1178STANKIEWICZ Tomasz 6530ANWILTEAMOpen Mężczyzn772M 96710:4503:00:54.8503:00:54.85+01:34:1515:044
1179SEKUTOWSKI Marcin 6374Open Masters Mężczyzn130M 96810:1503:00:56.7003:00:56.70+01:34:1715:044
1180OLSZEWSKI Piotr 6366Open Masters Mężczyzn131M 96910:1503:00:56.9503:00:56.95+01:34:1715:044
1181OLSZEWSKI Jarek 6365Open Mężczyzn773M 97010:1503:00:57.2503:00:57.25+01:34:1715:044
1182WAJDA Sławomir 6290HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn132M 97110:1503:00:57.3003:00:57.30+01:34:1715:044
1183WAJDA Magdalena 6314SFORA TEAMOpen Masters Kobiet28K 21110:1503:00:57.3503:00:57.35+01:34:1815:044
1184NIKLAS Tomasz 5520DZIKI Z BANQSOFTUOpen Mężczyzn774M 97208:4503:00:58.2003:00:58.20+01:34:1815:044
1185BIEŃKOWSKA Katarzyna 6730Open Kobiet180K 21211:0003:01:05.2003:01:05.20+01:34:2515:054
1186ŻUKOWSKI Karol 5094Elite Mężczyzn64M 97307:4003:01:07.3003:01:07.30+01:34:2715:054
1187SOBIESZCZYK Grzegorz 6770Open Mężczyzn775M 97411:0003:01:08.3503:01:08.35+01:34:2915:054
1188PRAGER Mateusz 5521DZIKI Z BANQSOFTUOpen Mężczyzn776M 97508:4503:01:12.8503:01:12.85+01:34:3315:064
1189PYTKO Sławomir 5522DZIKI Z BANQSOFTUOpen Mężczyzn777M 97608:4503:01:14.7503:01:14.75+01:34:3515:064
1190NOWAK Jakub 5602Open Mężczyzn778M 97708:4503:01:17.1003:01:17.10+01:34:3715:064
1191NOWAK Łukasz 5603Open Mężczyzn779M 97808:4503:01:17.4503:01:17.45+01:34:3815:064
1192MAJDAK Michał 5827WŚCIEKŁE WĘGORZEOpen Mężczyzn780M 97909:1503:01:27.0003:01:27.00+01:34:4715:074
1193WEBER Patryk 5796LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn781M 98009:1503:01:27.9003:01:27.90+01:34:4815:074
1194SYROTYNETS Sergiej 5820SZKOŁA GŁÓWNA SŁUŻBY POŻARNICZEJOpen Mężczyzn782M 98109:1503:01:37.6003:01:37.60+01:34:5815:084
1195JANK Włodzimierz 5207Open Masters Mężczyzn133M 98208:0003:01:41.9003:01:41.90+01:35:0215:084
1196BRÓDKA Tomasz 5396GE POWER TEAMOpen Mężczyzn783M 98308:3003:02:06.6503:02:06.65+01:35:2715:104
1197WEBER Jakub 5795LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn784M 98409:1503:02:09.0503:02:09.05+01:35:2915:104
1198RUCZEWSKA Klaudia 5794LUDKI JAGÓDKIOpen Kobiet181K 21309:1503:02:09.1503:02:09.15+01:35:2915:104
1199CHOIŃSKI Leszek 5880BILANDER GROUP TEAMOpen Mężczyzn785M 98509:3003:02:11.6503:02:11.65+01:35:3215:104
1200DMITRZAK Dominik 5793LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn786M 98609:1503:02:14.6003:02:14.60+01:35:3515:114
1201SŁUPCZYŃSKA Joanna 5817STREET WORKOUT ŚWIECIEOpen Kobiet182K 21409:1503:02:14.9003:02:14.90+01:35:3515:114
1202STYKAŁA Adrianna 5867Open Kobiet183K 21509:1503:02:14.9003:02:14.90+01:35:3515:114
1203KOŚLAK Łukasz 6828Open Mężczyzn787M 98709:1503:02:15.1503:02:15.15+01:35:3515:114
1204ZAWADA Weronika 5818STREET WORKOUT ŚWIECIEOpen Kobiet184K 21609:1503:02:15.1503:02:15.15+01:35:3515:114
1205DIDYK Kamil 5816STREET WORKOUT ŚWIECIEOpen Mężczyzn788M 98809:1503:02:15.2003:02:15.20+01:35:3515:114
1206CHMARZYŃSKI Dawid 5815STREET WORKOUT ŚWIECIEOpen Mężczyzn789M 98909:1503:02:15.4003:02:15.40+01:35:3615:114
1207ORLIŃSKA Weronika 5254#MYPONAGRODYOpen Kobiet185K 21708:1503:02:28.8003:02:28.80+01:35:4915:123.9
1208RDZANEK Damian 5236Open Mężczyzn790M 99008:0003:02:31.9503:02:31.95+01:35:5215:123.9
1209MINCER Piotr 5380BIAŁA MEWAOpen Mężczyzn791M 99108:3003:02:39.3003:02:39.30+01:35:5915:133.9
1210KEDZIA Jacek 6485Open Mężczyzn792M 99211:1503:02:43.0003:02:43.00+01:36:0315:133.9
1211CHMIELOWIEC Andrzej 5518DZIKI Z BANQSOFTUOpen Mężczyzn793M 99308:4503:02:53.9503:02:53.95+01:36:1415:143.9
1212GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 6649ACTIVE FLOWOpen Kobiet186K 21811:0003:02:57.3003:02:57.30+01:36:1715:143.9
1213BOGALECKA Paulina 5329Open Kobiet187K 21908:1503:02:57.8503:02:57.85+01:36:1815:143.9
1214PREKOP Patryk 5356Open Mężczyzn794M 99408:1503:02:58.1503:02:58.15+01:36:1815:143.9
1215RYCZEK Damian 5990Open Mężczyzn795M 99509:3003:03:13.6003:03:13.60+01:36:3415:163.9
1216SZAŁECKA Dorota 6780ASSECO ACTIVE TEAMOpen Kobiet188K 22011:1503:03:15.7003:03:15.70+01:36:3615:163.9
1217SŁONIEWSKA Monika 6799Open Kobiet189K 22111:1503:03:16.5503:03:16.55+01:36:3715:163.9
1218CZARNECKI Tomasz 6778ASSECO ACTIVE TEAMOpen Masters Mężczyzn134M 99611:1503:03:17.6503:03:17.65+01:36:3815:163.9
1219DZIWIRZ Jarek 6670KRZYŻACYOpen Mężczyzn796M 99711:0003:03:36.5003:03:36.50+01:36:5715:183.9
1220ZIELIŃSKI Daniel 6678KRZYŻACYOpen Mężczyzn797M 99811:0003:03:37.9003:03:37.90+01:36:5815:183.9
1221GBUREK Patryk 6019COOL TURYŚCIOpen Mężczyzn798M 99909:4503:03:39.2003:03:39.20+01:36:5915:183.9
1222STRZELECKA Anna 6675KRZYŻACYOpen Kobiet190K 22211:0003:03:39.7003:03:39.70+01:37:0015:183.9
1223DŁUŻNIEWSKI Adrian 6018COOL TURYŚCIOpen Mężczyzn799M 100009:4503:03:39.9503:03:39.95+01:37:0015:183.9
1224SZYMAŃSKI Grzegorz 6676KRZYŻACYOpen Mężczyzn800M 100111:0003:03:41.4503:03:41.45+01:37:0215:183.9
1225WOŁOSZYN Tomasz 5630BIEGUNKA_TEAMOpen Mężczyzn801M 100209:0003:03:52.6003:03:52.60+01:37:1315:193.9
1226KOŁECKA Beata 5468Open Kobiet191K 22308:3003:03:52.7003:03:52.70+01:37:1315:193.9
1227PIETRZAK Arkadiusz 5485Open Masters Mężczyzn135M 100308:3003:03:52.9003:03:52.90+01:37:1315:193.9
1228WEREMKO Jacek 5621Open Mężczyzn802M 100408:4503:04:05.8003:04:05.80+01:37:2615:203.9
1229GAŁUSZYŃSKI Łukasz 6650ACTIVE FLOWOpen Mężczyzn803M 100511:0003:04:20.3003:04:20.30+01:37:4015:213.9
1230FIEDLER Jarosław 5953TEQUILA WARRIORSOpen Mężczyzn804M 100609:3003:04:24.2003:04:24.20+01:37:4415:223.9
1231ROSOCHACKA Natalia Anna 5293HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet192K 22408:1503:04:25.0003:04:25.00+01:37:4515:223.9
1232RACHWALSKI Wojciech 6245Open Mężczyzn805M 100711:1503:04:27.0503:04:27.05+01:37:4715:223.9
1233MODELSKI Tomasz 6652ACTIVE FLOWOpen Masters Mężczyzn136M 100811:0003:04:30.0003:04:30.00+01:37:5015:223.9
1234AWIANOWICZ Tomasz 6687MORDECZKIOpen Mężczyzn806M 100911:0003:04:35.9003:04:35.90+01:37:5615:223.9
1235KOWALSKI Paweł 5628BIEGUNKA_TEAMOpen Mężczyzn807M 101009:0003:04:38.9003:04:38.90+01:37:5915:233.9
1236STANIOS Arkadiusz 5629BIEGUNKA_TEAMOpen Mężczyzn808M 101109:0003:04:42.7503:04:42.75+01:38:0315:233.9
1237WRZESIEŃ Adrian 6513Open Mężczyzn809M 101210:3003:04:43.6003:04:43.60+01:38:0415:233.9
1238ROKICKI Jakub 5150HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn810M 101308:0003:04:46.1503:04:46.15+01:38:0615:233.9
1239CHAIEB Natalia 5283HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet193K 22508:1503:04:54.5503:04:54.55+01:38:1515:243.9
1240MARZEC Paweł 5287HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn811M 101408:1503:05:13.4003:05:13.40+01:38:3415:263.9
1241MARCINIAK Marta 6402CROCODYLEOpen Kobiet194K 22610:3003:05:27.1003:05:27.10+01:38:4715:273.9
1242PRZEWOŹNY Mateusz 6176MUDTEAMOpen Mężczyzn812M 101510:0003:05:28.5003:05:28.50+01:38:4915:273.9
1243PODOLAK Dominik 6403CROCODYLEOpen Mężczyzn813M 101610:3003:05:30.2503:05:30.25+01:38:5015:273.9
1244KRAJNIK Beata 6710PUMA_STAROGARDOpen Kobiet195K 22711:0003:05:52.2003:05:52.20+01:39:1215:293.9
1245FIJAK Remigiusz 6286DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn814M 101710:1503:05:52.5503:05:52.55+01:39:1315:293.9
1246GROBELSKI Dawid 5967Open Mężczyzn815M 101809:3003:05:54.5003:05:54.50+01:39:1515:293.9
1247NOWAK Łukasz 5954TEQUILA WARRIORSOpen Mężczyzn816M 101909:3003:05:55.7003:05:55.70+01:39:1615:293.9
1248CZAJA Paweł 6660GÓRKATEAMOpen Mężczyzn817M 102011:0003:06:28.4503:06:28.45+01:39:4915:323.9
1249BRZEZIŃSKI Bartłomiej 6658GÓRKATEAMOpen Mężczyzn818M 102111:0003:06:30.1503:06:30.15+01:39:5015:323.9
1250PODDĘBNIAK Małgorzata 5355Open Kobiet196K 22808:1503:06:40.1503:06:40.15+01:40:0015:333.9
1251MATEJAK Patryk 6262APS ENERGIAOpen Mężczyzn819M 102210:1503:07:01.9003:07:01.90+01:40:2215:353.8
1252REPLIN Andrzej 6727TRÓJMIASTO DO PRZODUOpen Mężczyzn820M 102311:0003:07:03.8503:07:03.85+01:40:2415:353.8
1253FERRA Grażyna 5964Open Kobiet197K 22909:3003:07:04.2003:07:04.20+01:40:2415:353.8
1254WLAŹLAK Michał 5369Open Mężczyzn821M 102408:1503:07:07.2503:07:07.25+01:40:2715:353.8
1255BRZÓZKA Karina 6659GÓRKATEAMOpen Kobiet198K 23011:0003:07:12.4003:07:12.40+01:40:3315:363.8
1256KACZMAREK-KACPRZAK Agnieszka 6354Open Kobiet199K 23110:1503:07:27.0503:07:27.05+01:40:4715:373.8
1257KACPRZAK Przemysław 6353Open Mężczyzn822M 102510:1503:07:28.1003:07:28.10+01:40:4815:373.8
1258LISIECKI Jakub 5060WKURW_TEAMElite Mężczyzn65M 102607:4003:07:33.8003:07:33.80+01:40:5415:373.8
1259PODKÓWKA Albert 6765Open Mężczyzn823M 102711:0003:07:34.6003:07:34.60+01:40:5515:373.8
1260PAC Aleksander 5353Open Mężczyzn824M 102808:1503:07:34.6503:07:34.65+01:40:5515:373.8
1261SOBALA Maciej 6268BIEGIEM NA KACUOpen Mężczyzn825M 102910:1503:07:38.6503:07:38.65+01:40:5915:383.8
1262ŚLIWOWSKA Dominika 6267BIEGIEM NA KACUOpen Kobiet200K 23210:1503:07:38.9003:07:38.90+01:40:5915:383.8
1263ŚLIWOWSKA Agnieszka 6266BIEGIEM NA KACUOpen Masters Kobiet29K 23310:1503:07:40.3003:07:40.30+01:41:0015:383.8
1264WORONOWSKI Andrzej 6123Open Mężczyzn826M 103009:4503:07:41.9503:07:41.95+01:41:0215:383.8
1265PRZYGODA Jakub 6108Open Mężczyzn827M 103109:4503:07:42.8503:07:42.85+01:41:0315:383.8
1266OLEKSIAK Adam 6263APS ENERGIAOpen Mężczyzn828M 103210:1503:07:48.5503:07:48.55+01:41:0915:393.8
1267ZABOROWSKI Filip 5450ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn829M 103308:3003:07:57.1503:07:57.15+01:41:1715:393.8
1268MAŚNICA Anna 5479Open Kobiet201K 23408:3003:07:57.2503:07:57.25+01:41:1715:393.8
1269WŁOCH Michał 5449ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn830M 103408:3003:07:57.7003:07:57.70+01:41:1815:393.8
1270SZULC Szymon 5125AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn831M 103508:0003:08:16.6003:08:16.60+01:41:3715:413.8
1271OLDENBURG Tim 5484Open Mężczyzn832M 103608:3003:08:19.3003:08:19.30+01:41:3915:413.8
1272STACHOWSKA Małgorzata 5494Open Kobiet202K 23508:3003:08:19.3503:08:19.35+01:41:4015:413.8
1273BEDNARCZYK Sabina 6155FORDSTORE EURO-CAROpen Masters Kobiet30K 23610:0003:08:20.2503:08:20.25+01:41:4015:413.8
1274JAGIELSKA Katarzyna 6157FORDSTORE EURO-CAROpen Kobiet203K 23710:0003:08:20.4503:08:20.45+01:41:4115:413.8
1275DOMŻALSKI Janusz 6280DEADLY VENTUSOpen Mężczyzn833M 103710:1503:08:23.4003:08:23.40+01:41:4415:413.8
1276MATUŁA Mateusz 5122AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn834M 103808:0003:08:24.0003:08:24.00+01:41:4415:423.8
1277ŻYLEWICZ Patrycjan 6469ZŁOCIENIECOpen Mężczyzn835M 103910:3003:08:24.8503:08:24.85+01:41:4515:423.8
1278SZADZEWICZ Monika 6468ZŁOCIENIECOpen Masters Kobiet31K 23810:3003:08:25.3503:08:25.35+01:41:4615:423.8
1279ADAMIAK Kasia 6470Open Kobiet204K 23910:3003:08:26.6503:08:26.65+01:41:4715:423.8
1280ALBIGOWSKA Magdalena 5931ROSSMANN Open Kobiet205K 24009:3003:08:27.3003:08:27.30+01:41:4715:423.8
1281BARSZCZ Dominika 5932ROSSMANN Open Kobiet206K 24109:3003:08:27.4003:08:27.40+01:41:4815:423.8
1282LACHTARA Marta 5933ROSSMANN Open Kobiet207K 24209:3003:08:27.8003:08:27.80+01:41:4815:423.8
1283LORENC Jakub 6358Open Mężczyzn836M 104010:1503:08:29.1503:08:29.15+01:41:4915:423.8
1284SZCZUPAKOWSKI Konrad 6784LPP TEAMOpen Mężczyzn837M 104110:1503:08:30.6503:08:30.65+01:41:5115:423.8
1285PETRYKOWSKA Martyna 6294ICEBREAKERSOpen Kobiet208K 24310:1503:08:31.2503:08:31.25+01:41:5115:423.8
1286BIERNAT Patryk 6338Open Mężczyzn838M 104210:1503:08:31.7003:08:31.70+01:41:5215:423.8
1287OSTROWSKA Katarzyna 6293ICEBREAKERSOpen Kobiet209K 24410:1503:08:32.3003:08:32.30+01:41:5215:423.8
1288ZIELIŃSKI Tomasz 6679KRZYŻACYOpen Mężczyzn839M 104311:0003:08:42.1003:08:42.10+01:42:0215:433.8
1289CHOMICZ Dawid 6667KRZYŻACYOpen Mężczyzn840M 104411:0003:08:43.2003:08:43.20+01:42:0315:433.8
1290PRZYCHODZEŃ Michał 6674KRZYŻACYOpen Mężczyzn841M 104511:0003:08:43.3003:08:43.30+01:42:0315:433.8
1291OKOŃSKA Beata 6543CAPODZIKIOpen Kobiet210K 24510:4503:08:45.1503:08:45.15+01:42:0515:433.8
1292PITROWSKI Krzysztof 5930RENAULT TEAMOpen Mężczyzn842M 104609:3003:08:48.6503:08:48.65+01:42:0915:443.8
1293LEWANDOWSKI Michał 5121AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn843M 104708:0003:08:51.8003:08:51.80+01:42:1215:443.8
1294MACIASZEK Grzegorz 6759Open Mężczyzn844M 104811:0003:08:57.9003:08:57.90+01:42:1815:443.8
1295POLAKIEWICZ Paweł 6766Open Mężczyzn845M 104911:0003:08:58.8003:08:58.80+01:42:1915:443.8
1296KOWALSKI Jarosław 6750Open Mężczyzn846M 105011:0003:09:00.4503:09:00.45+01:42:2115:453.8
1297WIŚNIEWSKI Konrad 6774Open Mężczyzn847M 105111:0003:09:00.7003:09:00.70+01:42:2115:453.8
1298BRZOZOWIEC Andrzej 6539CAPODZIKIOpen Masters Mężczyzn137M 105210:4503:09:04.4503:09:04.45+01:42:2515:453.8
1299BRZOZOWIEC Dorian 6540CAPODZIKIOpen Mężczyzn848M 105310:4503:09:17.3503:09:17.35+01:42:3815:463.8
1300SZAMOCKI Michał 5927POCIĄGNIĘCI W KASZKIETACHOpen Mężczyzn849M 105409:3003:09:22.6503:09:22.65+01:42:4315:463.8
1301RYCHLAK Krzysztof 5610Open Mężczyzn850M 105508:4503:09:27.2003:09:27.20+01:42:4715:473.8
1302SCHAB Michał 5362Open Mężczyzn851M 105608:1503:09:29.4003:09:29.40+01:42:5015:473.8
1303RESZETOW Marta 5124AGRESYWNE KUNYOpen Kobiet211K 24608:0003:09:31.7003:09:31.70+01:42:5215:473.8
1304OKOŃSKI Jarosław 6544CAPODZIKIOpen Mężczyzn852M 105710:4503:09:39.6503:09:39.65+01:43:0015:483.8
1305SUŁKOWSKI Roman 6661GÓRKATEAMOpen Mężczyzn853M 105811:0003:09:40.7003:09:40.70+01:43:0115:483.8
1306WALKOWSKA Ewa 5366Open Kobiet212K 24708:1503:09:52.4003:09:52.40+01:43:1315:493.8
1307TRAWCZYŃSKI Oliwer 5619Open Mężczyzn854M 105908:4503:10:05.6503:10:05.65+01:43:2615:503.8
1308MODELSKI Piotr 6651ACTIVE FLOWOpen Mężczyzn855M 106011:0003:10:06.3003:10:06.30+01:43:2615:503.8
1309MOŻDŻEŃ Justyna 6638Open Kobiet213K 24810:4503:10:06.8503:10:06.85+01:43:2715:503.8
1310CIESIELSKA Małgorzata 6279DEADLY VENTUSOpen Kobiet214K 24910:1503:10:14.5003:10:14.50+01:43:3515:513.8
1311PAWŁOWSKI Daniel 6282DEADLY VENTUSOpen Mężczyzn856M 106110:1503:10:17.3003:10:17.30+01:43:3715:513.8
1312RACZKOWSKI Łukasz 6283DEADLY VENTUSOpen Mężczyzn857M 106210:1503:10:18.1503:10:18.15+01:43:3815:513.8
1313SZEWCZYK Paweł 6843HELP ME!!!Open Mężczyzn858M 106311:1503:10:28.5003:10:28.50+01:43:4915:523.8
1314HOGE Krystian 6426HELP ME!!!Open Mężczyzn859M 106411:1503:10:29.7003:10:29.70+01:43:5015:523.8
1315KREFT Marta 6234Open Kobiet215K 25010:0003:10:33.2503:10:33.25+01:43:5315:523.8
1316KARWOWSKI Sebastian 6229Open Mężczyzn860M 106510:0003:10:33.8003:10:33.80+01:43:5415:523.8
1317SUSKA Joanna 5617Open Kobiet216K 25108:3003:10:35.4003:10:35.40+01:43:5615:523.8
1318GUGLER Marcin 5340Open Mężczyzn861M 106608:1503:10:40.9503:10:40.95+01:44:0115:533.8
1319PTASIŃSKA Agnieszka 6719RYDWAN ZAGŁADYOpen Kobiet217K 25211:0003:10:44.4503:10:44.45+01:44:0515:533.8
1320NUCKOWSKI Janusz 6842Open Mężczyzn862M 106711:1503:10:44.8503:10:44.85+01:44:0515:533.8
1321ZDANOWICZ Bartek 5381BIAŁA MEWAOpen Mężczyzn863M 106808:3003:10:48.9003:10:48.90+01:44:0915:543.8
1322WRONIAK Dariusz 6721SROGI TEAMOpen Mężczyzn864M 106911:0003:11:00.2003:11:00.20+01:44:2015:553.8
1323KLIBER Marcin 6158FORDSTORE EURO-CAROpen Mężczyzn865M 107010:0003:11:10.3503:11:10.35+01:44:3115:553.8
1324DZIEWANOWSKI Mateusz 5333Open Mężczyzn866M 107108:1503:11:16.1003:11:16.10+01:44:3615:563.8
1325GLIWIŃSKI Mateusz 5965Open Mężczyzn867M 107209:3003:11:26.1503:11:26.15+01:44:4615:573.8
1326FUDAŁA Ireneusz 6737Open Masters Mężczyzn138M 107311:0003:11:29.4003:11:29.40+01:44:5015:573.8
1327ANDRZEJCZYK Magdalena 5552POSKŁADANI 3CITYOpen Masters Kobiet32K 25308:4503:11:31.3003:11:31.30+01:44:5115:573.8
1328MURAWSKA Katarzyna 5553POSKŁADANI 3CITYOpen Kobiet218K 25408:4503:11:31.7003:11:31.70+01:44:5215:573.8
1329GLAZIK Łukasz 6738Open Mężczyzn868M 107411:0003:11:49.3003:11:49.30+01:45:0915:593.8
1330BRODNY Grzegorz 5879BILANDER GROUP TEAMOpen Mężczyzn869M 107509:3003:12:01.2503:12:01.25+01:45:2116:003.7
1331PAŁKA Andrzej 6242Open Masters Mężczyzn139M 107610:0003:12:11.9503:12:11.95+01:45:3216:003.7
1332ZAMORA Dawid 6256Open Mężczyzn870M 107710:0003:12:12.0003:12:12.00+01:45:3216:013.7
1333TOMCZYK Cezary 6252Open Mężczyzn871M 107810:0003:12:12.1003:12:12.10+01:45:3216:013.7
1334PRYBIŃSKI Patryk 6244Open Mężczyzn872M 107910:0003:12:13.4003:12:13.40+01:45:3416:013.7
1335SZYSZKO Maciej 6161FORDSTORE EURO-CAROpen Mężczyzn873M 108010:0003:12:17.4503:12:17.45+01:45:3816:013.7
1336SZYSZKO Marcin 6162FORDSTORE EURO-CAROpen Masters Mężczyzn140M 108110:0003:12:17.5003:12:17.50+01:45:3816:013.7
1337DOBROWOLSKI Jacek 6441NORDCITYOpen Mężczyzn874M 108210:3003:12:24.5003:12:24.50+01:45:4516:023.7
1338OLESZCZUK Agnieszka 5152JĘCZYBUŁYOpen Kobiet219K 25508:0003:12:27.0503:12:27.05+01:45:4716:023.7
1339POCHYŁA Krzysztof 6295ICEBREAKERSOpen Masters Mężczyzn141M 108310:1503:12:32.7003:12:32.70+01:45:5316:023.7
1340CZWOJDRAK Karolina 6291ICEBREAKERSOpen Masters Kobiet33K 25610:1503:12:33.8003:12:33.80+01:45:5416:023.7
1341KLONOWSKI Witold 6292ICEBREAKERSOpen Mężczyzn875M 108410:1503:12:34.0003:12:34.00+01:45:5416:023.7
1342GREGORCZYK Barbara 6541CAPODZIKIOpen Kobiet220K 25710:4503:12:36.3003:12:36.30+01:45:5616:033.7
1343GREGORCZYK Wojciech 6542CAPODZIKIOpen Mężczyzn876M 108510:4503:12:37.4503:12:37.45+01:45:5816:033.7
1344JOŃCZYK Paulina 5593Open Kobiet221K 25808:1503:12:43.1503:12:43.15+01:46:0316:033.7
1345MARKIEWICZ Oskar 6495Open Mężczyzn877M 108610:3003:13:07.7503:13:07.75+01:46:2816:053.7
1346PALECZNY Piotr 6327WILKI PRZYGODYOpen Mężczyzn878M 108710:1503:13:22.1003:13:22.10+01:46:4216:063.7
1347CZAJKA Aleksandra 5809PIDŻAMERSIOpen Kobiet222K 25909:1503:13:27.0003:13:27.00+01:46:4716:073.7
1348GUZOWSKA-BOIWKA Kinga 5811PIDŻAMERSIOpen Kobiet223K 26009:1503:13:29.3003:13:29.30+01:46:4916:073.7
1349CZAJKA Krzysztof 5810PIDŻAMERSIOpen Masters Mężczyzn142M 108809:1503:13:30.3003:13:30.30+01:46:5016:073.7
1350BOIWKA Andrzej 5807PIDŻAMERSIOpen Mężczyzn879M 108909:1503:13:30.9003:13:30.90+01:46:5116:073.7
1351CZERNIKIEWICZ Konrad 6345Open Mężczyzn880M 109010:1503:13:42.4003:13:42.40+01:47:0316:083.7
1352SÓJKA Paweł 6376Open Mężczyzn881M 109110:1503:13:43.2503:13:43.25+01:47:0316:083.7
1353BURBUL Przemysław 5330Open Mężczyzn882M 109208:1503:13:43.8003:13:43.80+01:47:0416:083.7
1354CZAJKA Darek 6830Open Masters Mężczyzn143M 109309:1503:13:55.6003:13:55.60+01:47:1616:093.7
1355JOŃCZYK Monika 5592Open Kobiet224K 26108:1503:14:17.4003:14:17.40+01:47:3816:113.7
1356STYBEL Paulina 5429SOPRANO HARD-CROSS FAMILIAOpen Kobiet225K 26208:3003:14:39.8503:14:39.85+01:48:0016:133.7
1357KOZIEŁ Agata 5428SOPRANO HARD-CROSS FAMILIAOpen Masters Kobiet34K 26308:3003:14:39.8503:14:39.85+01:48:0016:133.7
1358DOMIŃCZYK Przemysław 5284HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn883M 109408:1503:14:43.3003:14:43.30+01:48:0316:133.7
1359BIELEWICZ Wojciech 6793Open Mężczyzn884M 109511:1503:14:49.5003:14:49.50+01:48:1016:143.7
1360OLKIEWICZ Grażyna 6796Open Masters Kobiet35K 26411:1503:14:53.0503:14:53.05+01:48:1316:143.7
1361GAWRYJOŁEK Piotr 6391BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn885M 109610:3003:14:53.7003:14:53.70+01:48:1416:143.7
1362CHWIN Piotr 6389BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn886M 109710:3003:14:55.6503:14:55.65+01:48:1616:143.7
1363LESZKOWICZ Jarek 6396BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn887M 109810:3003:14:55.8003:14:55.80+01:48:1616:143.7
1364KACZOR Anna 6393BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet226K 26510:3003:14:55.8003:14:55.80+01:48:1616:143.7
1365ZGUTCZYŃSKI Konrad 6400BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn888M 109910:3003:14:56.1503:14:56.15+01:48:1616:143.7
1366OSTALSKI Wojciech 6397BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn889M 110010:3003:14:56.7003:14:56.70+01:48:1716:143.7
1367GRABIŃSKA Agnieszka 6392BATALION S7 GDYNIAOpen Masters Kobiet36K 26610:3003:14:57.7503:14:57.75+01:48:1816:143.7
1368WYBIERAŁA Magdalena 6399BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet227K 26710:3003:14:58.1503:14:58.15+01:48:1816:143.7
1369KWIATKOWSKI Marcin 6395BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn890M 110110:3003:14:58.8003:14:58.80+01:48:1916:143.7
1370DOMZAŁA Paweł 6390BATALION S7 GDYNIAOpen Masters Mężczyzn144M 110210:3003:14:59.1003:14:59.10+01:48:1916:143.7
1371KOZAKIEWICZ Ryszard 6631Open Mężczyzn891M 110310:4503:15:00.1503:15:00.15+01:48:2016:153.7
1372CIURA Jacek 5808PIDŻAMERSIOpen Mężczyzn892M 110409:1503:15:00.1503:15:00.15+01:48:2016:153.7
1373WENECKA Justyna 6554DRUŻYNA POpen Kobiet228K 26810:4503:15:00.4503:15:00.45+01:48:2116:153.7
1374SOBIECKA Edyta 6506Open Masters Kobiet37K 26910:3003:15:00.4503:15:00.45+01:48:2116:153.7
1375GOŁĘBIEWSKA Anna 6551DRUŻYNA POpen Kobiet229K 27010:4503:15:00.8003:15:00.80+01:48:2116:153.7
1376WILK Karolina 6398BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet230K 27110:3003:15:01.2003:15:01.20+01:48:2116:153.7
1377KLIMKIEWICZ Beata 6488Open Masters Kobiet38K 27210:3003:15:01.2003:15:01.20+01:48:2116:153.7
1378BAZOŃ-BOJARSKA Ewelina 6549DRUŻYNA POpen Kobiet231K 27310:4503:15:01.2503:15:01.25+01:48:2116:153.7
1379WÓJCIAK Daniel 6555DRUŻYNA POpen Mężczyzn893M 110510:4503:15:01.6003:15:01.60+01:48:2216:153.7
1380TOMCZAK Magdalena 6553DRUŻYNA POpen Kobiet232K 27410:4503:15:03.2003:15:03.20+01:48:2316:153.7
1381KOWALSKI Łukasz 6552DRUŻYNA POpen Mężczyzn894M 110610:4503:15:06.9503:15:06.95+01:48:2716:153.7
1382BIELSKA Aleksandra 6471Open Kobiet233K 27510:3003:15:26.5003:15:26.50+01:48:4716:173.7
1383MRÓZ Tomek 6496Open Masters Mężczyzn145M 110710:3003:15:30.4503:15:30.45+01:48:5116:173.7
1384LEWANDOWSKI Mateusz 6236Open Mężczyzn895M 110810:0003:15:37.9503:15:37.95+01:48:5816:183.7
1385SAŁEK Joanna 6248Open Kobiet234K 27610:0003:15:38.2503:15:38.25+01:48:5816:183.7
1386KOPANIA Martyna 6231Open Kobiet235K 27710:0003:15:38.4003:15:38.40+01:48:5916:183.7
1387WITKOWSKI Adam 6254Open Masters Mężczyzn146M 110910:0003:15:43.2503:15:43.25+01:49:0316:183.7
1388WITKOWSKI Paweł 6255Open Mężczyzn896M 111010:0003:15:44.5503:15:44.55+01:49:0516:183.7
1389PAWLUKIEWICZ Kamil 6457RYCERZE SREBRNEJ PIERSIÓWKI SPOD MONOPOLOWEGOOpen Mężczyzn897M 111110:3003:15:54.9003:15:54.90+01:49:1516:193.7
1390BESSER Tomek 6456RYCERZE SREBRNEJ PIERSIÓWKI SPOD MONOPOLOWEGOOpen Mężczyzn898M 111210:3003:15:55.1503:15:55.15+01:49:1516:193.7
1391ZALEWSKI Karol 6125Open Mężczyzn899M 111309:4503:15:55.9503:15:55.95+01:49:1616:193.7
1392SAWICKI Dariusz 6459RYCERZE SREBRNEJ PIERSIÓWKI SPOD MONOPOLOWEGOOpen Mężczyzn900M 111410:3003:15:56.7503:15:56.75+01:49:1716:193.7
1393ZALEWSKA Paulina 6124Open Kobiet236K 27809:4503:15:56.9003:15:56.90+01:49:1716:193.7
1394PAWLUKIEWICZ Robert 6458RYCERZE SREBRNEJ PIERSIÓWKI SPOD MONOPOLOWEGOOpen Mężczyzn901M 111510:3003:15:57.6003:15:57.60+01:49:1816:193.7
1395WILCZEK Lukasz 5578SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn902M 111608:4503:16:06.4503:16:06.45+01:49:2716:203.7
1396DAJNOWICZ Marcin 5409MOIZDRAJCY.COMOpen Mężczyzn903M 111708:3003:16:09.9003:16:09.90+01:49:3016:203.7
1397MIKRUT Anna 6199RYM CYM CYMOpen Kobiet237K 27910:0003:16:36.1003:16:36.10+01:49:5616:233.7
1398TOMASZEWICZ Magdalena 6200RYM CYM CYMOpen Kobiet238K 28010:0003:16:38.1503:16:38.15+01:49:5816:233.7
1399GÓRALCZYK Jacek 6198RYM CYM CYMOpen Mężczyzn904M 111810:0003:16:38.8503:16:38.85+01:49:5916:233.7
1400PIĄTKOWSKI Wojciech 6068RYM CYM CYMOpen Mężczyzn905M 111910:0003:16:39.2003:16:39.20+01:49:5916:233.7
1401RZYSZCZAK Damian 5611Open Mężczyzn906M 112008:4503:16:46.6003:16:46.60+01:50:0716:233.7
1402OLSZEWSKI Wojciech 5604Open Mężczyzn907M 112108:4503:16:46.7003:16:46.70+01:50:0716:233.7
1403LECZNER Marta 5441WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet239K 28108:3003:16:47.3003:16:47.30+01:50:0716:233.7
1404PALIŃSKI Marek 5605Open Mężczyzn908M 112208:4503:16:47.4503:16:47.45+01:50:0816:233.7
1405RACZKOWSKI Daniel 5608Open Mężczyzn909M 112308:4503:16:47.5003:16:47.50+01:50:0816:233.7
1406BRZOZOWSKA Ewa 5586Open Kobiet240K 28208:4503:16:47.7003:16:47.70+01:50:0816:233.7
1407ADAMCZEWSKA Monika 6191ORŁY ADHDOpen Kobiet241K 28310:0003:17:05.5503:17:05.55+01:50:2616:253.7
1408ŚWIĄTKOWSKI Andrzej 6192ORŁY ADHDOpen Masters Mężczyzn147M 112410:0003:17:06.9503:17:06.95+01:50:2716:253.7
1409DRZYZGA Marcin 6297KMKPROJECT2018Open Mężczyzn910M 112510:1503:17:16.4003:17:16.40+01:50:3716:263.6
1410KUŚNIERZ Paulina 5627BIEGAM ŻEBY MÓC DUŻO JEŚĆOpen Kobiet242K 28409:0003:17:24.7003:17:24.70+01:50:4516:273.6
1411CHAJDUGA Przemysław 5626BIEGAM ŻEBY MÓC DUŻO JEŚĆOpen Mężczyzn911M 112609:0003:17:25.0503:17:25.05+01:50:4516:273.6
1412ŻYŚKO Adam 5382BIAŁA MEWAOpen Mężczyzn912M 112708:3003:17:27.8503:17:27.85+01:50:4816:273.6
1413SKUPNY Tomasz 5671EXTREME ONION TEAMOpen Mężczyzn913M 112809:0003:17:28.2503:17:28.25+01:50:4816:273.6
1414ŁASICA Marcin 6298KMKPROJECT2018Open Mężczyzn914M 112910:1503:17:32.5003:17:32.50+01:50:5316:273.6
1415SWIERSZCZ Tomasz 6801Open Masters Mężczyzn148M 113011:1503:17:57.3503:17:57.35+01:51:1816:293.6
1416SKIWSKI Krzysztof 6032DZIKI Z KUKURYDZYOpen Mężczyzn915M 113109:4503:17:58.9003:17:58.90+01:51:1916:293.6
1417BOGDAŃSKI Kacper 6296KMKPROJECT2018Open Mężczyzn916M 113210:1503:18:00.1003:18:00.10+01:51:2016:303.6
1418KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 6355Open Mężczyzn917M 113310:1503:18:15.7003:18:15.70+01:51:3616:313.6
1419KRÓL Natalia 5348Open Kobiet243K 28508:1503:18:28.9503:18:28.95+01:51:4916:323.6
1420ANDRZEJEWSKI Aleksander 5759ADVA OPTICAL NETWORKINGOpen Mężczyzn918M 113409:1503:18:30.3003:18:30.30+01:51:5016:323.6
1421KOMAND Anna 5844Open Kobiet244K 28609:1503:18:30.4003:18:30.40+01:51:5116:323.6
1422JAGODZIŃSKI Damian 5068XRUNNERSOpen Mężczyzn919M 113507:4003:18:35.9503:18:35.95+01:51:5616:323.6
1423GIERSZEWSKA Oliwia 5719Open Kobiet245K 28709:0003:18:43.6503:18:43.65+01:52:0416:333.6
1424ŻURAWSKI Bartłomiej 5533KALIN TEAMOpen Mężczyzn920M 113609:0003:18:43.9503:18:43.95+01:52:0416:333.6
1425BUCZKO Ewelina 5444WILD TEAMOpen Kobiet246K 28808:3003:18:44.8003:18:44.80+01:52:0516:333.6
1426ŚMIGAJ Sebastian 5447WILD TEAMOpen Mężczyzn921M 113708:3003:18:45.0503:18:45.05+01:52:0516:333.6
1427KNAPIŃSKI Łukasz 5379BIAŁA MEWAOpen Mężczyzn922M 113808:3003:18:51.4003:18:51.40+01:52:1216:343.6
1428PORTASZKIEWICZ Aleksandra 5407LPP TEAMOpen Kobiet247K 28908:3003:18:52.3003:18:52.30+01:52:1216:343.6
1429FLOREK Natalia 5406LPP TEAMOpen Kobiet248K 29008:3003:18:52.6003:18:52.60+01:52:1316:343.6
1430BOJARSKA Joanna 5405LPP TEAMOpen Kobiet249K 29108:3003:18:52.8003:18:52.80+01:52:1316:343.6
1431TOMASZEWICZ Adam 6116Open Mężczyzn923M 113909:4503:18:53.0003:18:53.00+01:52:1316:343.6
1432DZIEWIAŁTOWSKI Michał 5460Open Mężczyzn924M 114008:3003:18:53.0503:18:53.05+01:52:1316:343.6
1433SAWICZ Michał 6111Open Mężczyzn925M 114109:4503:18:54.8003:18:54.80+01:52:1516:343.6
1434ZAŁOGA Kamil 6033DZIKI Z KUKURYDZYOpen Mężczyzn926M 114209:4503:18:55.6003:18:55.60+01:52:1616:343.6
1435BUJEK Łukasz 6031DZIKI Z KUKURYDZYOpen Mężczyzn927M 114309:4503:18:56.7003:18:56.70+01:52:1716:343.6
1436ZOLTOWSKI Piotr 5437TINTECHOpen Mężczyzn928M 114408:3003:19:20.1003:19:20.10+01:52:4016:363.6
1437WITKOWSKA Anna 6165HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet250K 29210:0003:19:24.3503:19:24.35+01:52:4516:373.6
1438OLJASZ Kinga 5561POWER STUDIOOpen Kobiet251K 29308:4503:19:34.3503:19:34.35+01:52:5516:373.6
1439CYWICKI Piotr 5558POWER STUDIOOpen Mężczyzn929M 114508:4503:19:34.3503:19:34.35+01:52:5516:373.6
1440SMUŁA Magdalena 5564POWER STUDIOOpen Kobiet252K 29408:4503:19:34.4003:19:34.40+01:52:5516:373.6
1441SZATKOWSKA Agnieszka 5566POWER STUDIOOpen Kobiet253K 29508:4503:19:34.5003:19:34.50+01:52:5516:373.6
1442OLJASZ Paweł 5562POWER STUDIOOpen Mężczyzn930M 114608:4503:19:34.5003:19:34.50+01:52:5516:373.6
1443SŁOWIŃSKI Kamil 5563POWER STUDIOOpen Mężczyzn931M 114708:4503:19:34.6003:19:34.60+01:52:5516:373.6
1444STRAMBOWSKI Tomasz 6303PAPUDRAKIOpen Mężczyzn932M 114810:1503:19:36.6503:19:36.65+01:52:5716:383.6
1445PLUTA Katarzyna 6332ZWARTY TEAMOpen Kobiet254K 29610:1503:19:42.7503:19:42.75+01:53:0316:383.6
1446FRANTKIEWICZ Patrycja 6301PAPUDRAKIOpen Kobiet255K 29710:1503:19:44.2003:19:44.20+01:53:0416:383.6
1447ZIELINSKA Magda 6305PAPUDRAKIOpen Masters Kobiet39K 29810:1503:19:44.6003:19:44.60+01:53:0516:383.6
1448RUTKOWSKA Katarzyna 5426ROZRABIAKIOpen Kobiet256K 29908:3003:19:45.3003:19:45.30+01:53:0516:383.6
1449GROCHOWSKI Grzegorz 5425ROZRABIAKIOpen Mężczyzn933M 114908:3003:19:45.3003:19:45.30+01:53:0516:383.6
1450KĘPA Sebastian 6714RYDWAN ZAGŁADYOpen Mężczyzn934M 115011:0003:19:50.1503:19:50.15+01:53:1016:393.6
1451MAJKOWSKI Piotr 6718RYDWAN ZAGŁADYOpen Mężczyzn935M 115111:0003:19:52.1003:19:52.10+01:53:1216:393.6
1452TYBURSKI Michał 6304PAPUDRAKIOpen Mężczyzn936M 115210:1503:19:53.1003:19:53.10+01:53:1316:393.6
1453CAŁKA Krzysztof 5800NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn937M 115309:1503:19:53.3503:19:53.35+01:53:1416:393.6
1454SOBEL Monika 5802NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Kobiet257K 30009:1503:19:53.8503:19:53.85+01:53:1416:393.6
1455JEZIOR Bartosz 5801NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn938M 115409:1503:19:54.4503:19:54.45+01:53:1516:393.6
1456MAJKOWSKA Alicja