RUNMAGEDDON CLASSIC GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-13
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1149
Wystartowało:
1024
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1019
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRAWIECKI Mateusz 3172RUNMAGEDDONElite Mężczyzn1M 108:1000:00:0001:09:10.9501:09:10.95 5:4510,4
2CHMIELORZ Józef 3007Carbon Silesia SportElite Mężczyzn2M 208:1000:00:0001:09:17.0501:09:17.05+00:00:065:4610,4
3JACIÓW Paweł 3113WATAHAElite Mężczyzn3M 308:1000:00:0001:10:20.7001:10:20.70+00:01:095:5110,2
4TRAPKOWSKI Przemysław 3063xRunnersElite Mężczyzn4M 408:1000:00:0001:11:13.3501:11:13.35+00:02:025:5610,1
5BRZEZIŃSKI Bartosz 3026Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn5M 508:1000:00:0001:12:01.0001:12:01.00+00:02:506:0010,0
6JAKUBCZAK Marcin 3076Best BeastsElite Masters Mężczyzn1M 608:2000:00:0001:14:11.9001:14:11.90+00:05:006:109,7
7OLICHOWSKI Mateusz 3135Elite Mężczyzn6M 708:2000:00:0001:14:30.0501:14:30.05+00:05:196:129,7
8WAŁDOWSKI Dominik 3917xRunnersElite Mężczyzn7M 808:1000:00:0001:14:58.7501:14:58.75+00:05:476:149,6
9PRAŁAT Arkadiusz 3039NEXTREMEElite Mężczyzn8M 908:1000:00:0001:15:03.9501:15:03.95+00:05:536:159,6
10STANCLIK Krzysztof 3010Carbon Silesia SportElite Mężczyzn9M 1008:1000:00:0001:15:29.4001:15:29.40+00:06:186:179,5
11SAŁATA Marcin 3916RUNMAGEDDONElite Mężczyzn10M 1108:1000:00:0001:15:34.8001:15:34.80+00:06:236:179,5
12BIENIECKI Jaro 3921RUNMAGEDDONElite Mężczyzn11M 1208:1000:00:0001:15:59.4001:15:59.40+00:06:486:199,5
13LORYCH Krystian 3081Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn2M 1308:2000:00:0001:16:02.2001:16:02.20+00:06:516:209,5
14DOMAŃSKI Krystian 3122Elite Mężczyzn12M 1408:2000:00:0001:16:49.9001:16:49.90+00:07:386:249,4
15BURAS Radoslaw 3098Hell's heaven szczecin Elite Mężczyzn13M 1508:2000:00:0001:17:04.2001:17:04.20+00:07:536:259,3
16DZIÓBEK Lech 3079Biegun OCR TeamElite Mężczyzn14M 1608:2000:00:0001:17:37.3001:17:37.30+00:08:266:289,3
17FORMELA Piotr 3080Biegun OCR TeamElite Mężczyzn15M 1708:2000:00:0001:18:10.5501:18:10.55+00:08:596:309,2
18MARCINKOWSKI Adam 3015Czarna HordaElite Masters Mężczyzn3M 1808:1000:00:0001:18:14.9501:18:14.95+00:09:046:319,2
19PASON Tomasz 3092Ex TeamElite Mężczyzn16M 1908:2000:00:0001:18:41.2001:18:41.20+00:09:306:339,2
20GUZ Grzegorz 3046Positive Freaks TeamElite Masters Mężczyzn4M 2008:1000:00:0001:18:41.9501:18:41.95+00:09:316:339,2
21VIBORG CHRISTENSEN Brian 3141Elite Masters Mężczyzn5M 2108:2000:00:0001:18:52.4001:18:52.40+00:09:416:349,1
22LEWANDOWSKI Mariusz 3994Open Mężczyzn1M 2212:1500:00:0001:19:22.0001:19:22.00+00:10:116:369,1
23KUBIESA Jakub 3085Carbon Silesia SportElite Mężczyzn17M 2308:2000:00:0001:19:48.1501:19:48.15+00:10:376:399,0
24SZULWACH Maciek 3078Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn6M 2408:2000:00:0001:20:06.4501:20:06.45+00:10:556:409,0
25PODGORSKI Marek 3915RUNMAGEDDONElite Mężczyzn18M 2508:1000:00:0001:20:17.2001:20:17.20+00:11:066:419,0
26DUDA Grzegorz 3075Best BeastsElite Masters Mężczyzn7M 2608:2000:00:0001:20:32.5001:20:32.50+00:11:216:428,9
27KACPERSKI Jacek 3050RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn19M 2708:1000:00:0001:20:38.0501:20:38.05+00:11:276:438,9
28CHOŁUJ Łukasz 3049PWPW S.A.Elite Mężczyzn20M 2808:1000:00:0001:21:05.9501:21:05.95+00:11:556:458,9
29ZALEJASZ Sylwester 3064xRunnersElite Mężczyzn21M 2908:1000:00:0001:21:16.4001:21:16.40+00:12:056:468,9
30DOBRZYŃSKI Tomasz 3060xRunnersElite Masters Mężczyzn8M 3008:1000:00:0001:21:34.8001:21:34.80+00:12:236:478,8
31ZDOŃCZYK Krzysztof 3143Elite Mężczyzn22M 3108:2000:00:0001:21:39.4501:21:39.45+00:12:286:488,8
32ŁOSIN Marta 3146Biegun OCR TeamElite Kobiet1K 108:3000:00:0001:21:40.9001:21:40.90+00:12:296:488,8
33HABER Patryk 3008Carbon Silesia SportElite Mężczyzn23M 3208:1000:00:0001:21:47.3501:21:47.35+00:12:366:488,8
34KOŁAKOWSKI Krzysztof 3131Elite Mężczyzn24M 3308:2000:00:0001:21:51.3501:21:51.35+00:12:406:498,8
35ZMÍTKO Jan 3002Barbarian Extreme TeamElite Mężczyzn25M 3408:2000:00:0001:21:51.6501:21:51.65+00:12:406:498,8
36WRÓBLEWSKI Michał 3103Life4FitElite Masters Mężczyzn9M 3508:2000:00:0001:22:00.6001:22:00.60+00:12:496:508,8
37GAWLAK Damian 3112Spectrum teamElite Mężczyzn26M 3608:2000:00:0001:22:20.6501:22:20.65+00:13:096:518,7
38GRZEGORZYCA Damian 3130RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn10M 3708:2000:00:0001:22:55.4501:22:55.45+00:13:446:548,7
39CHMIELEWSKI Krzysztof 3109OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn27M 3808:2000:00:0001:23:01.5501:23:01.55+00:13:506:558,7
40ŻUREK Michał 3043OCR TEAM BYDLAKIElite Mężczyzn28M 3908:1000:00:0001:23:33.0001:23:33.00+00:14:226:578,6
41PAŁDYNA Mateusz 3062xRunnersElite Mężczyzn29M 4008:1000:00:0001:24:05.0501:24:05.05+00:14:547:008,6
42JAKIMSKI Mariusz 3293Open Masters Mężczyzn1M 4109:1500:00:0001:24:26.4001:24:26.40+00:15:157:028,5
43KORNILUK Tomasz 3044OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn30M 4208:1000:00:0001:24:29.2001:24:29.20+00:15:187:028,5
44CZAPRAN Marek 3059xRunnersElite Mężczyzn31M 4308:1000:00:0001:24:48.1001:24:48.10+00:15:377:048,5
45WOJCIECHOWSKI Konrad 3074Elite Mężczyzn32M 4408:1000:00:0001:25:04.3001:25:04.30+00:15:537:058,5
46CHŁĄD Aleksander 3021Ex TeamElite Mężczyzn33M 4508:1000:00:0001:25:13.0001:25:13.00+00:16:027:068,4
47SZYMAŃSKI Bartłomiej 3058Warriors ŁódźElite Mężczyzn34M 4608:1000:00:0001:25:17.3501:25:17.35+00:16:067:068,4
48ŁYSIK Piotr 3037RUNMAGEDDONElite Mężczyzn35M 4708:1000:00:0001:25:56.4001:25:56.40+00:16:457:098,4
49KOSIŃSKI Michael 3201Harpagan RunnersOpen Mężczyzn2M 4809:0000:00:0001:27:13.4501:27:13.45+00:18:027:168,3
50SARZYŃSKI Arkadiusz 3006Biegun OCR TeamElite Mężczyzn36M 4908:1000:00:0001:27:14.0501:27:14.05+00:18:037:168,3
51BERNACKI Grzegorz 3024Gladiators by RMF4RTElite Masters Mężczyzn11M 5008:1000:00:0001:27:29.1001:27:29.10+00:18:187:178,2
52WOLNY Krzysztof 3093forBET RunnersElite Mężczyzn37M 5108:2000:00:0001:28:00.8501:28:00.85+00:18:497:208,2
53KOZIOŁ Kamil 3180Carbon Silesia SportElite Mężczyzn38M 5208:2000:00:0001:28:08.6501:28:08.65+00:18:577:208,2
54WRÓBEL Przemysław 4096Open Mężczyzn3M 5313:0000:00:0001:28:23.6001:28:23.60+00:19:127:218,1
55ITRYCH Łukasz 3792Open Mężczyzn4M 5411:1500:00:0001:28:28.2501:28:28.25+00:19:177:228,1
56RESPONDEK Leszek 3030Klono TeamElite Masters Mężczyzn12M 5508:1000:00:0001:28:30.5001:28:30.50+00:19:197:228,1
57OGRABEK Kamil 4087Open Mężczyzn5M 5613:0000:00:0001:28:42.5501:28:42.55+00:19:317:238,1
58DZIENIS Paweł 3717Open Mężczyzn6M 5711:0000:00:0001:28:55.0001:28:55.00+00:19:447:248,1
59KOŃPA Michał 3035LION'S FIREFIGTER'S TEAMElite Mężczyzn39M 5808:1000:00:0001:28:58.3001:28:58.30+00:19:477:248,1
60JEZIORSKI Paweł 3094Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn40M 5908:2000:00:0001:29:12.0501:29:12.05+00:20:017:268,1
61MICHALCZYK Tomasz 3233Open Mężczyzn7M 6009:0000:00:0001:29:13.1001:29:13.10+00:20:027:268,1
62SKWAREK Tomasz 3009Carbon Silesia SportElite Mężczyzn41M 6108:1000:00:0001:29:21.0501:29:21.05+00:20:107:268,1
63CHROST Andrzej 3066Elite Masters Mężczyzn13M 6208:1000:00:0001:30:14.5001:30:14.50+00:21:037:318,0
64SADOWSKI Michał 3913POWER TRAININGElite Mężczyzn42M 6308:1000:00:0001:30:21.0501:30:21.05+00:21:107:318,0
65NOWICKI Marcin 3116WOLF TEAMElite Mężczyzn43M 6408:2000:00:0001:31:22.8501:31:22.85+00:22:117:367,9
66ZAGRODZKA Magdalena 3154Carbon Silesia SportElite Kobiet2K 208:3000:00:0001:31:33.4501:31:33.45+00:22:227:377,9
67WOROBIEWA Jekatierina 3164POWER TRAININGElite Kobiet3K 308:3000:00:0001:31:46.9501:31:46.95+00:22:367:387,8
68JESKA Tomasz 3016Dirty SparrowsElite Masters Mężczyzn14M 6508:1000:00:0001:32:25.0001:32:25.00+00:23:147:427,8
69KULAGA Peter 3018Dragon RunnersElite Mężczyzn44M 6608:1000:00:0001:32:25.9001:32:25.90+00:23:147:427,8
70CHYBCZYŃSKI Dominik 4079Open Mężczyzn8M 6713:0000:00:0001:32:37.7001:32:37.70+00:23:267:437,8
71PERKOWSKI Paweł 3110POWER TRAININGElite Mężczyzn45M 6808:2000:00:0001:32:47.6501:32:47.65+00:23:367:437,8
72KOCZOROWSKI Paweł 3004Baltic SealsElite Masters Mężczyzn15M 6908:1000:00:0001:33:15.0001:33:15.00+00:24:047:467,7
73SZCZEPANIAK Paweł 3027Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn46M 7008:1000:00:0001:33:25.9001:33:25.90+00:24:147:477,7
74WITKA Patryk 3036Mad RunnersElite Mężczyzn47M 7108:1000:00:0001:33:30.5501:33:30.55+00:24:197:477,7
75MIZGALSKI Jacek 3020DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn16M 7208:1000:00:0001:33:34.5001:33:34.50+00:24:237:477,7
76JOSKOWSKI Marek 4058Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn9M 7313:0000:00:0001:33:47.5001:33:47.50+00:24:367:487,7
77KUMOROWSKI Rafał 3023G-TEAMElite Mężczyzn48M 7408:1000:00:0001:34:01.4001:34:01.40+00:24:507:507,7
78GÓRKA Marcin 3088Dragon RunnersElite Mężczyzn49M 7508:2000:00:0001:34:08.6001:34:08.60+00:24:577:507,6
79LATOPOLSKI Piotr 3014CrossFit SuszElite Masters Mężczyzn17M 7608:1000:00:0001:34:26.7501:34:26.75+00:25:157:527,6
80WITKOWSKI Adrian 3316Open Mężczyzn10M 7709:1500:00:0001:34:28.5001:34:28.50+00:25:177:527,6
81BRASZKA Robert 3506Open Mężczyzn11M 7810:1500:00:0001:34:37.1001:34:37.10+00:25:267:537,6
82ŚLIZ Arkadiusz 3095Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn50M 7908:2000:00:0001:34:43.7001:34:43.70+00:25:327:537,6
83WERYK Mateusz 3082Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn18M 8008:2000:00:0001:35:06.7001:35:06.70+00:25:557:557,6
84JUDEK Łukasz 3068Elite Mężczyzn51M 8108:1000:00:0001:35:11.9501:35:11.95+00:26:017:557,6
85RUDNICKI Krzysztof 3589Open Mężczyzn12M 8210:3000:00:0001:35:30.2001:35:30.20+00:26:197:577,5
86BRZESKI Robert 3012CrossEliteElite Masters Mężczyzn19M 8308:1000:00:0001:35:32.2001:35:32.20+00:26:217:577,5
86KOSIOREK Łukasz 3045OUTDOOR TRAININGElite Masters Mężczyzn19M 8308:1000:00:0001:35:32.2001:35:32.20+00:26:217:577,5
88PABICH Sebastian 4068Melvit teamOpen Mężczyzn13M 8513:0000:00:0001:35:33.9501:35:33.95+00:26:237:577,5
89KAMIŃSKI Daniel 4067Melvit teamOpen Mężczyzn14M 8613:0000:00:0001:35:36.0501:35:36.05+00:26:257:587,5
90PIONK Tadeusz 3032Kontener FormyElite Mężczyzn52M 8708:1000:00:0001:35:38.1501:35:38.15+00:26:277:587,5
91APEL Krzysztof 3119Elite Mężczyzn53M 8808:2000:00:0001:36:03.7501:36:03.75+00:26:528:007,5
92KARCZEWSKI Adam 3051SRKElite Mężczyzn54M 8908:1000:00:0001:36:31.3001:36:31.30+00:27:208:027,5
93RYŚ Marzena 3160Koniu SquadElite Kobiet4K 408:3000:00:0001:36:36.8001:36:36.80+00:27:258:037,5
94DALKIEWICZ Dariusz 3013CrossFit SuszElite Masters Mężczyzn21M 9008:1000:00:0001:36:51.9001:36:51.90+00:27:408:047,4
95JAGODZIŃSKI Damian 3061xRunnersElite Mężczyzn55M 9108:1000:00:0001:37:05.0001:37:05.00+00:27:548:057,4
96MENZIŃSKI Przemysław 3997Open Mężczyzn15M 9212:1500:00:0001:37:06.2001:37:06.20+00:27:558:057,4
97BIELICKI Wojciech 3033Lacroix Electronics TeamElite Mężczyzn56M 9308:1000:00:0001:37:08.7001:37:08.70+00:27:578:057,4
98WOŹNIAK Adrian 4056Open Mężczyzn16M 9413:0000:00:0001:37:22.6001:37:22.60+00:28:118:067,4
99RÓŻEŃSKI Szymon 4018Fitmania OlsztynOpen Mężczyzn17M 9512:3000:00:0001:37:44.7501:37:44.75+00:28:338:087,4
100RYCHLEWSKI Wojciech 3138Elite Mężczyzn57M 9608:2000:00:0001:37:45.1001:37:45.10+00:28:348:087,4
101WIŚNIEWSKI Norbert 3142RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn22M 9708:2000:00:0001:37:48.9501:37:48.95+00:28:388:097,4
102KOSTUCHA Damian 3481Husaria Race Team Open Mężczyzn18M 9810:1500:00:0001:38:01.8001:38:01.80+00:28:508:107,3
103KUCZ Wojciech 3644Open Mężczyzn19M 9910:4500:00:0001:38:17.5001:38:17.50+00:29:068:117,3
104ŻEBROWSKI Jacek 3740Open Mężczyzn20M 10009:0000:00:0001:38:20.5001:38:20.50+00:29:098:117,3
105KAPICA Michał 4117Open Mężczyzn21M 10113:0000:00:0001:38:26.5001:38:26.50+00:29:158:127,3
106DYKIER Krzysztof 3017Dominator TeamElite Masters Mężczyzn23M 10208:1000:00:0001:38:29.5501:38:29.55+00:29:188:127,3
107KURA Arkadiusz 3945Cross FordonOpen Mężczyzn22M 10312:1500:00:0001:38:45.7501:38:45.75+00:29:348:137,3
108FIGURA Jakub 3563Open Mężczyzn23M 10410:3000:00:0001:39:04.3501:39:04.35+00:29:538:157,3
109JANISZEWSKI Grzegorz 3089DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn24M 10508:2000:00:0001:39:20.3001:39:20.30+00:30:098:167,2
110WITKOWSKI Kuba 3173Elite Mężczyzn58M 10608:2000:00:0001:39:21.9001:39:21.90+00:30:108:167,2
111PARACKI Paweł 3383Open Mężczyzn24M 10709:3000:00:0001:39:30.8001:39:30.80+00:30:198:177,2
112PARACKI Tomasz 3384Open Mężczyzn25M 10809:3000:00:0001:39:44.7001:39:44.70+00:30:338:187,2
113WRÓBEL Andrzej 3249Open Masters Mężczyzn2M 10909:0000:00:0001:39:57.0001:39:57.00+00:30:468:197,2
114JĘDRKOWIAK Piotr 3371Open Mężczyzn26M 11009:3000:00:0001:40:04.6001:40:04.60+00:30:538:207,2
115JÓSKOWSKI Lucjan 4057Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn27M 11113:0000:00:0001:40:06.1001:40:06.10+00:30:558:207,2
116WARDZIŃSKI Michał 4009Open Mężczyzn28M 11212:1500:00:0001:40:07.2001:40:07.20+00:30:568:207,2
117PIOTROWSKI Kamil 3137Elite Mężczyzn59M 11308:2000:00:0001:40:18.7501:40:18.75+00:31:078:217,2
118KUCHARSKI Łukasz 3601BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn29M 11411:0000:00:0001:40:19.0001:40:19.00+00:31:088:217,2
119MACKIEWICZ Emilia 4098RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet1K 509:0000:00:0001:40:19.7001:40:19.70+00:31:088:217,2
120PIĘTA Łukasz 3270Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn30M 11509:1500:00:0001:40:26.5001:40:26.50+00:31:158:227,2
121GICZAN Wiktor 3086CARDIO HeroesElite Mężczyzn60M 11608:2000:00:0001:40:33.7001:40:33.70+00:31:228:227,2
122MARKOWICZ Robert 3532Bary BWOOpen Masters Mężczyzn3M 11710:3000:00:0001:40:35.7501:40:35.75+00:31:248:227,2
123KAPICA Damian 3674BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn31M 11811:0000:00:0001:40:40.5501:40:40.55+00:31:298:237,2
124TEKLAK Karol 3677BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn32M 11911:0000:00:0001:40:45.3001:40:45.30+00:31:348:237,1
125TYTOŃ Jakub 3527Open Mężczyzn33M 12010:1500:00:0001:40:56.4501:40:56.45+00:31:458:247,1
126PIWOWARCZYK Anna 3675BigYellowFoot Adventue Team Open Kobiet2K 611:0000:00:0001:41:02.5501:41:02.55+00:31:518:257,1
127RACZYŃSKA Anna 3145Baltic SealsElite Kobiet5K 708:3000:00:0001:41:09.9001:41:09.90+00:31:588:257,1
128IGNACZAK Jarosław 3197Dzikie pięści wężaOpen Mężczyzn34M 12109:0000:00:0001:41:13.1501:41:13.15+00:32:028:267,1
129MUCHA Mateusz 3087Dirty SparrowsElite Mężczyzn61M 12208:2000:00:0001:41:15.8001:41:15.80+00:32:048:267,1
130MICHALSKI Dawid 3028I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn62M 12308:1000:00:0001:41:19.4001:41:19.40+00:32:088:267,1
131CZARNIAK Michał 4030Przysłał nas RamboOpen Mężczyzn35M 12412:3000:00:0001:41:28.9501:41:28.95+00:32:188:277,1
132KRUSZCZYŃSKA Marzena 3643Open Kobiet3K 810:4500:00:0001:41:46.1001:41:46.10+00:32:358:287,1
133SIERGIEJCZYK Dawid 3880Open Mężczyzn36M 12511:4500:00:0001:41:46.5001:41:46.50+00:32:358:287,1
134ODEJEWSKI Dariusz 3657Open Mężczyzn37M 12610:4500:00:0001:42:04.5001:42:04.50+00:32:538:307,1
135KOWALCZYK Piotr 3132Elite Mężczyzn63M 12708:2000:00:0001:42:19.1501:42:19.15+00:33:088:317,0
136PŁACZEK Anna 3151Carbon Silesia SportElite Kobiet6K 908:3000:00:0001:42:20.7501:42:20.75+00:33:098:317,0
137NAPIERAJ Katarzyna 3150Carbon Silesia SportElite Kobiet7K 1008:3000:00:0001:42:22.9001:42:22.90+00:33:118:317,0
138GACH Damian 3011CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn64M 12808:1000:00:0001:42:46.1001:42:46.10+00:33:358:337,0
139GRZYWIŃSKI Patryk 3291Open Mężczyzn38M 12909:1500:00:0001:42:53.8001:42:53.80+00:33:428:347,0
140PASTUSZKA Michał 3448Open Mężczyzn39M 13010:0000:00:0001:43:09.4001:43:09.40+00:33:588:357,0
141SPRAWKA Marta 3156DZIKIsquadElite Kobiet8K 1108:3000:00:0001:43:10.2001:43:10.20+00:33:598:357,0
142KWIDZIŃSKI Robert 3231Open Mężczyzn40M 13109:0000:00:0001:43:15.8501:43:15.85+00:34:048:367,0
143BOŚKA Patryk 3025Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn65M 13208:1000:00:0001:43:21.3501:43:21.35+00:34:108:367,0
144KURAN Halina 3174WATAHAElite Kobiet9K 1208:3000:00:0001:43:23.5001:43:23.50+00:34:128:367,0
145JÓŹWIK Grzegorz 4020Husaria Race Team Open Mężczyzn41M 13312:3000:00:0001:43:28.8001:43:28.80+00:34:178:377,0
146SZEPIŃSKI Emil 3246Open Mężczyzn42M 13409:0000:00:0001:43:35.9501:43:35.95+00:34:258:377,0
147HANUSIAK Leszek 3102Koniu SquadElite Mężczyzn66M 13508:2000:00:0001:43:51.0001:43:51.00+00:34:408:396,9
148MICHROWSKI Sławomir 3581Open Masters Mężczyzn4M 13610:3000:00:0001:44:10.8501:44:10.85+00:34:598:406,9
149GAŁECKI Krzysztof 3196Dzikie pięści wężaOpen Mężczyzn43M 13709:0000:00:0001:44:15.9001:44:15.90+00:35:048:416,9
150ŻYWNA Michał 3181BicepsOpen Mężczyzn44M 13809:0000:00:0001:44:19.1501:44:19.15+00:35:088:416,9
151STRĄK Tomek 3453Open Mężczyzn45M 13910:0000:00:0001:44:20.0001:44:20.00+00:35:098:416,9
152BANACH Mateusz 3504Open Mężczyzn46M 14010:1500:00:0001:44:44.6501:44:44.65+00:35:338:436,9
153BARAŃSKI Maciek 3121Elite Mężczyzn67M 14108:2000:00:0001:44:45.2001:44:45.20+00:35:348:436,9
154WŁOCZEWSKI Jacek 3457Open Masters Mężczyzn5M 14210:0000:00:0001:44:52.4001:44:52.40+00:35:418:446,9
155STANKIEWICZ Dawid 3242Open Mężczyzn47M 14309:0000:00:0001:45:01.5501:45:01.55+00:35:508:456,9
156KOZŁOWSKI Radosław 3077Best BeastsElite Masters Mężczyzn25M 14408:2000:00:0001:45:12.1001:45:12.10+00:36:018:466,8
157SAWICKI Gabor 3590Open Mężczyzn48M 14510:3000:00:0001:45:14.3001:45:14.30+00:36:038:466,8
158ZALEJASZ Paulina 3168xRunnersElite Kobiet10K 1308:3000:00:0001:45:15.4001:45:15.40+00:36:048:466,8
159WIERZBOWSKA Magdalena 3153Carbon Silesia SportElite Kobiet11K 1408:3000:00:0001:45:15.8001:45:15.80+00:36:048:466,8
160KUDŁA Grzegorz 3042OCR TEAM BYDLAKIElite Masters Mężczyzn26M 14608:1000:00:0001:45:23.3501:45:23.35+00:36:128:466,8
161NIKIEL Dariusz 3175Elite Mężczyzn68M 14708:2000:00:0001:45:23.9501:45:23.95+00:36:138:466,8
162ELLMANN Filip 3213Styl Pijanego MistrzaOpen Mężczyzn49M 14809:0000:00:0001:45:30.1501:45:30.15+00:36:198:476,8
163FALKOWSKI Łukasz 3562Open Mężczyzn50M 14910:3000:00:0001:45:31.2501:45:31.25+00:36:208:476,8
164RZESZOTARSKI Jacek 3354SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn6M 15009:3000:00:0001:45:38.5001:45:38.50+00:36:278:486,8
165GAJEWSKI Janusz 3124Elite Mężczyzn69M 15108:2000:00:0001:45:38.7001:45:38.70+00:36:278:486,8
166BANASZEK Wojciech 3215Open Mężczyzn51M 15209:0000:00:0001:45:59.7501:45:59.75+00:36:488:496,8
167WEJKNIS Krzysztof 3096Gladiators by RMF4RTElite Masters Mężczyzn27M 15308:2000:00:0001:46:05.8001:46:05.80+00:36:548:506,8
168WYSOCKI Mateusz 3458Open Mężczyzn52M 15410:0000:00:0001:46:23.4001:46:23.40+00:37:128:516,8
169KŁOS Krzysztof 3266LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn7M 15509:1500:00:0001:46:29.5001:46:29.50+00:37:188:526,8
170ZIMIŃSKI Paweł 3097Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn70M 15608:2000:00:0001:46:42.2001:46:42.20+00:37:318:536,7
171ORCZYK Kamil 3357Uśmiech KombajnistyOpen Mężczyzn53M 15709:3000:00:0001:46:49.5001:46:49.50+00:37:388:546,7
172KIELISIAK Marek 3099Husaria Race Team Elite Mężczyzn71M 15808:2000:00:0001:46:58.2001:46:58.20+00:37:478:546,7
173GABRYCHOWICZ Patryk 3711United RunnersOpen Mężczyzn54M 15911:0000:00:0001:47:03.8001:47:03.80+00:37:528:556,7
174CZAPIEWSKI Sylwester 3673BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn55M 16011:0000:00:0001:47:30.1001:47:30.10+00:38:198:576,7
175GIEJŁO Monika 3161Kontener FormyElite Kobiet12K 1508:3000:00:0001:47:41.4001:47:41.40+00:38:308:586,7
176KORCZYK Łukasz 3721Open Mężczyzn56M 16111:0000:00:0001:47:42.4001:47:42.40+00:38:318:586,7
177BAGROWSKI Przemysław 3608Ocrowce.plOpen Mężczyzn57M 16210:4500:00:0001:48:02.1001:48:02.10+00:38:519:006,7
178KONIEC Mariusz 3084Carbon Silesia SportElite Mężczyzn72M 16308:2000:00:0001:48:03.7501:48:03.75+00:38:529:006,7
179WACHOWSKI Michał 3311Open Mężczyzn58M 16409:1500:00:0001:48:10.1501:48:10.15+00:38:599:006,7
180JACHOWSKI Andrzej 3272SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn8M 16509:1500:00:0001:48:22.9501:48:22.95+00:39:129:016,6
181WRÓBLEWSKI Karol 3807Open Mężczyzn59M 16611:1500:00:0001:48:33.7501:48:33.75+00:39:229:026,6
182DAJNOWICZ Marcin 3540Giorgio UlaniOpen Mężczyzn60M 16710:3000:00:0001:48:38.1001:48:38.10+00:39:279:036,6
183KUZIA Ewelina 3646Open Kobiet4K 1610:4500:00:0001:48:39.4001:48:39.40+00:39:289:036,6
184SKÓRA Dawid 4065FairPlayPlusOpen Mężczyzn61M 16813:0000:00:0001:48:46.6001:48:46.60+00:39:359:036,6
185SZULC Piotr 3389Open Mężczyzn62M 16909:3000:00:0001:48:47.9001:48:47.90+00:39:369:036,6
186BARTKOWIAK Artur 3786Open Mężczyzn63M 17011:1500:00:0001:48:48.1001:48:48.10+00:39:379:046,6
187GOŁĘBIOWSKI Tomasz 3430Open Masters Mężczyzn9M 17110:0000:00:0001:48:57.0001:48:57.00+00:39:469:046,6
188NATER Sebastian 3998Open Mężczyzn64M 17212:1500:00:0001:49:00.0001:49:00.00+00:39:499:056,6
189GÓRNIAK Robert 3022Ex TeamElite Mężczyzn73M 17308:1000:00:0001:49:07.9501:49:07.95+00:39:579:056,6
190KRZEMIENIEWSKI Mateusz 4064FairPlayPlusOpen Mężczyzn65M 17413:0000:00:0001:49:19.7001:49:19.70+00:40:089:066,6
191JANKOWSKI Dominik 3750Calisthenics LifestyleOpen Masters Mężczyzn10M 17511:1500:00:0001:49:26.9501:49:26.95+00:40:169:076,6
192KURAŚ Beata 3167xRunnersElite Kobiet13K 1708:3000:00:0001:49:37.9501:49:37.95+00:40:279:086,6
193LELOCH Michał 3100Husaria Race Team Elite Mężczyzn74M 17608:2000:00:0001:49:50.8501:49:50.85+00:40:399:096,6
194MORA Karol 3584Open Mężczyzn66M 17710:3000:00:0001:49:54.3001:49:54.30+00:40:439:096,6
195HOMAN Grzegorz 3568Open Mężczyzn67M 17810:3000:00:0001:49:54.6501:49:54.65+00:40:439:096,6
196MOSUR Mirosław 3338KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn68M 17909:3000:00:0001:49:59.9501:49:59.95+00:40:499:096,5
197CEMPULIK Michał 3083Carbon Silesia SportElite Mężczyzn75M 18008:2000:00:0001:50:25.5001:50:25.50+00:41:149:126,5
198PIĘTKA Grzegorz 3479Hell's heaven szczecin Open Masters Mężczyzn11M 18110:1500:00:0001:50:25.9001:50:25.90+00:41:149:126,5
199TROJANOWSKI Maciej 3806Open Mężczyzn69M 18211:1500:00:0001:50:30.9501:50:30.95+00:41:209:126,5
200DUBIS Jarosław 3123Elite Masters Mężczyzn28M 18308:2000:00:0001:50:45.5501:50:45.55+00:41:349:136,5
201KARBOWSKI Sławomir 3038NEXTREMEOpen Mężczyzn70M 18408:1000:03:3101:47:18.6001:50:50.35+00:41:398:566,7
202PLUTA Mateusz 3659Open Mężczyzn71M 18510:4500:00:0001:50:53.6001:50:53.60+00:41:429:146,5
203WIŚNIEWSKI Leszek 3946Cross4donOpen Mężczyzn72M 18612:1500:00:0001:51:24.2501:51:24.25+00:42:139:176,5
204KOCIK Janusz 3756CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn12M 18711:1500:00:0001:51:27.3001:51:27.30+00:42:169:176,5
205KARNAK Daniel 3510Open Masters Mężczyzn13M 18810:1500:00:0001:51:28.4501:51:28.45+00:42:179:176,5
206RYBIŃSKI Kamil 3732Open Mężczyzn73M 18911:0000:00:0001:51:39.3501:51:39.35+00:42:289:186,4
207MILLETTE Sebastien 3655Open Mężczyzn74M 19010:4500:00:0001:51:40.4001:51:40.40+00:42:299:186,4
208KLEWANIEC Jakub 3439Open Mężczyzn75M 19110:0000:00:0001:52:20.1001:52:20.10+00:43:099:216,4
209DUBLASZEWSKI Marcin 3702R.Ambo Druga CrewOpen Masters Mężczyzn14M 19211:0000:00:0001:52:33.4001:52:33.40+00:43:229:226,4
210MOSZCZYŃSKI Łukasz 3194Do odcinyOpen Mężczyzn76M 19309:0000:00:0001:52:35.1001:52:35.10+00:43:249:226,4
211RUCKI Bartosz 3387Open Mężczyzn77M 19409:3000:00:0001:52:38.0501:52:38.05+00:43:279:236,4
212KOBIAŁKA Łukasz 3184CAPOTEAMOpen Masters Mężczyzn15M 19509:0000:00:0001:52:48.2001:52:48.20+00:43:379:246,4
213JUSZCZAK Katarzyna 4085Open Kobiet5K 1812:3000:00:0001:52:56.3001:52:56.30+00:43:459:246,4
214PIESZAK Tomasz 4088Open Mężczyzn78M 19612:3000:00:0001:52:58.4501:52:58.45+00:43:479:246,4
215PYŻANOWSKI Mariusz 3070Elite Mężczyzn76M 19708:1000:00:0001:53:08.1001:53:08.10+00:43:579:256,4
216TRELA Lukasz 3598Open Mężczyzn79M 19810:3000:00:0001:53:13.4001:53:13.40+00:44:029:266,4
217TRELA Krzysztof 3597Open Mężczyzn80M 19910:3000:00:0001:53:13.8001:53:13.80+00:44:029:266,4
218BELLING Piotr 4123Sii Running TeamOpen Mężczyzn81M 20012:0000:00:0001:53:20.4001:53:20.40+00:44:099:266,4
219WÓJCICKA Anna 3480Hell's heaven szczecin Open Kobiet6K 1910:1500:00:0001:53:28.9501:53:28.95+00:44:189:276,3
220KOTŁOWSKI Marcin 3679BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn82M 20111:0000:00:0001:53:29.5001:53:29.50+00:44:189:276,3
221HAWEL Rafał 3226Open Masters Mężczyzn16M 20209:0000:00:0001:53:33.3501:53:33.35+00:44:229:276,3
222MŁYNARCZYK Tatiana 3301Open Kobiet7K 2009:0000:00:0001:53:36.0501:53:36.05+00:44:259:286,3
223TATAREWICZ Arkadiusz 3676BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn83M 20311:0000:00:0001:53:43.0001:53:43.00+00:44:329:286,3
224WIECZOREK Mateusz 3117xRunnersElite Mężczyzn77M 20408:2000:00:0001:53:48.3501:53:48.35+00:44:379:296,3
225JUSZCZYK Mirosław 3435Open Mężczyzn84M 20510:0000:00:0001:53:59.6001:53:59.60+00:44:489:296,3
226STOPIAK Rafał 3875SmokasynyOpen Mężczyzn85M 20611:4500:00:0001:53:59.8501:53:59.85+00:44:489:296,3
227KAPUŚCIARZ Jakub 3968SmokasynyOpen Mężczyzn86M 20711:4500:00:0001:54:09.9501:54:09.95+00:44:599:306,3
228DOMBROWSKI Dawid 3560Open Mężczyzn87M 20810:3000:00:0001:54:11.6501:54:11.65+00:45:009:306,3
229WITKOWSKI Marek 3967Skończeni OCROpen Masters Mężczyzn17M 20912:1500:00:0001:54:11.8501:54:11.85+00:45:009:306,3
230WOLAŃSKI Michał 3248Open Mężczyzn88M 21009:0000:00:0001:54:15.2001:54:15.20+00:45:049:316,3
231PIECHOWICZ Waldemar 3803Open Masters Mężczyzn18M 21111:1500:00:0001:54:16.6501:54:16.65+00:45:059:316,3
232GĄGOL Marek 3223Open Mężczyzn89M 21209:0000:00:0001:54:22.8501:54:22.85+00:45:119:316,3
233MIKUT Krzysztof 3055United RunnersElite Masters Mężczyzn29M 21308:1000:00:0001:54:25.5501:54:25.55+00:45:149:326,3
234LEWANDOWSKI Przemysław 3040Nie W Szczepionkę TeamElite Masters Mężczyzn30M 21408:1000:00:0001:54:26.7501:54:26.75+00:45:159:326,3
235KUKLIŃSKI Piotr 3832POŻ-SERWIS EŁKOpen Masters Mężczyzn19M 21511:3000:00:0001:54:30.9501:54:30.95+00:45:209:326,3
236HABER Monika 3147Carbon Silesia SportElite Kobiet14K 2108:3000:00:0001:54:38.1001:54:38.10+00:45:279:336,3
237RYBACKI Błażej 3759Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn90M 21611:1500:00:0001:54:39.7001:54:39.70+00:45:289:336,3
238UTRATA Piotr 3199Dzikie pięści wężaOpen Mężczyzn91M 21709:0000:00:0001:54:45.9501:54:45.95+00:45:359:336,3
239JEDLECKI Mikolaj 3794Open Mężczyzn92M 21811:1500:00:0001:54:51.3501:54:51.35+00:45:409:346,3
240SAWICKI Kacper 3663Open Mężczyzn93M 21910:4500:00:0001:55:00.6501:55:00.65+00:45:499:356,3
241GALAS Marcin 3877Open Mężczyzn94M 22011:4500:00:0001:55:08.8501:55:08.85+00:45:579:356,3
242KOZLOWSKI Dawid 3108Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn78M 22108:2000:00:0001:55:23.2001:55:23.20+00:46:129:366,2
243KULAK Rafał 3005Baltic SealsElite Masters Mężczyzn31M 22208:1000:00:0001:55:23.5001:55:23.50+00:46:129:366,2
244DACHTERA Przemyslaw 3982Open Mężczyzn95M 22312:0000:00:0001:55:30.0501:55:30.05+00:46:199:376,2
245TUSCHER Kuba 4150Open Mężczyzn96M 22412:0000:00:0001:55:46.0001:55:46.00+00:46:359:386,2
246WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 3152Carbon Silesia SportElite Kobiet15K 2208:3000:00:0001:55:55.0501:55:55.05+00:46:449:396,2
247CHUDY Dariusz 3981Open Mężczyzn97M 22512:1500:00:0001:55:55.6501:55:55.65+00:46:449:396,2
248CHODKOWSKA Patrycja 3632Open Kobiet8K 2310:4500:00:0001:56:03.8001:56:03.80+00:46:529:406,2
249FILIPCZAK Kamil 3637Open Masters Mężczyzn20M 22610:4500:00:0001:56:04.8501:56:04.85+00:46:539:406,2
250GRALEC Dariusz 3101I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn32M 22708:2000:00:0001:56:09.9001:56:09.90+00:46:589:406,2
251MIERZICKI Marcel 3047POWER TRAININGElite Mężczyzn79M 22808:1000:00:0001:56:22.7001:56:22.70+00:47:119:416,2
252BUKAŁA Krzysztof 3787Open Mężczyzn98M 22911:1500:00:0001:56:39.4501:56:39.45+00:47:289:436,2
253FILIPIAK Krzysztof 4035Open Mężczyzn99M 23012:3000:00:0001:56:41.0501:56:41.05+00:47:309:436,2
254JARZĄBEK Victoria 3148Carbon Silesia SportElite Kobiet16K 2408:3000:00:0001:56:41.5001:56:41.50+00:47:309:436,2
254BATURA Adrian 4019Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn100M 23112:3000:00:0001:56:41.5001:56:41.50+00:47:309:436,2
256KUPREWICZ Grzegorz 3230Open Mężczyzn101M 23209:0000:00:0001:56:57.0001:56:57.00+00:47:469:446,2
257SCHAB Michał 3241Open Mężczyzn102M 23309:0000:00:0001:57:17.5501:57:17.55+00:48:069:466,1
258HAPKA Patryk 3225Open Mężczyzn103M 23409:0000:00:0001:57:36.0001:57:36.00+00:48:259:486,1
259BONNEY Andrew 3979Open Mężczyzn104M 23512:1500:00:0001:57:41.9001:57:41.90+00:48:309:486,1
260BRODA Wojciech 3177Elite Masters Mężczyzn33M 23608:2000:00:0001:57:43.9001:57:43.90+00:48:329:486,1
261PIONTEK Krzysztof 4031SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn21M 23712:3000:00:0001:57:47.2001:57:47.20+00:48:369:486,1
262WAŚCIŃSKI Krzysztof 3497Stan PrzedzawałowyOpen Mężczyzn105M 23810:1500:00:0001:58:13.0501:58:13.05+00:49:029:516,1
263PIEKUT Anna 3684CrossEliteOpen Masters Kobiet1K 2511:0000:00:0001:58:23.5501:58:23.55+00:49:129:516,1
264CHLEBOWSKI Mariusz 3364Open Mężczyzn106M 23909:3000:00:0001:58:25.9001:58:25.90+00:49:149:526,1
265SMOŁKA Grzegorz 3258Dzikie pięści wężaOpen Mężczyzn107M 24009:1500:00:0001:58:29.4001:58:29.40+00:49:189:526,1
266WYPYCH Zbigniew 3623WATAHAOpen Mężczyzn108M 24110:4500:00:0001:58:32.6001:58:32.60+00:49:219:526,1
267KOWALSKI Szymon 3884BarDragons GdańskOpen Mężczyzn109M 24212:0000:00:0001:58:43.3001:58:43.30+00:49:329:536,1
268JANCEWICZ Rafał 3127Elite Mężczyzn80M 24308:2000:00:0001:58:46.3001:58:46.30+00:49:359:536,1
269ANGROT Romuald 4102RSSWOpen Masters Mężczyzn22M 24409:0000:00:0001:58:47.5001:58:47.50+00:49:369:536,1
270MALIK Wojciech 3580Open Mężczyzn110M 24510:3000:00:0001:58:48.0001:58:48.00+00:49:379:546,1
271STRZELECKI Mariusz 4006Open Mężczyzn111M 24612:1500:00:0001:58:53.1001:58:53.10+00:49:429:546,1
272PRADZINSKI Robert 3239Open Mężczyzn112M 24709:0000:00:0001:58:56.8001:58:56.80+00:49:459:546,1
273JEZIORSKI Marcin 3986Open Masters Mężczyzn23M 24811:3000:00:0001:58:58.2501:58:58.25+00:49:479:546,1
274LEWANDOWSKI Tomasz 3190CrossFit SuszOpen Mężczyzn113M 24909:0000:00:0001:59:27.2501:59:27.25+00:50:169:576,0
275KALINOWSKI Krystian 3129Open Mężczyzn114M 25008:1000:07:5401:51:33.6001:59:27.60+00:50:169:176,5
276FEDEŃCZAK Rafał 4060Chłopaki z PomorzaOpen Mężczyzn115M 25113:0000:00:0001:59:40.2001:59:40.20+00:50:299:586,0
277MOLKA Kamil 4061Chłopaki z PomorzaOpen Mężczyzn116M 25213:0000:00:0001:59:41.1001:59:41.10+00:50:309:586,0
278BIK Piotr 3288Open Mężczyzn117M 25309:1500:00:0001:59:47.0501:59:47.05+00:50:369:586,0
279DOBROWOLSKI Piotr 4082Open Mężczyzn118M 25413:0000:00:0001:59:51.7001:59:51.70+00:50:409:596,0
280KULINKOWSKI Rafal 3576Open Mężczyzn119M 25510:3000:00:0001:59:54.0001:59:54.00+00:50:439:596,0
281KNERA Marceli 3376Open Mężczyzn120M 25609:3000:00:0001:59:54.2501:59:54.25+00:50:439:596,0
282CHRZAN Radosław 3219Open Mężczyzn121M 25709:0000:00:0001:59:56.3001:59:56.30+00:50:459:596,0
283LANGIEWICZ Łukasz 3178Elite Masters Mężczyzn34M 25808:2000:00:0002:00:19.7002:00:19.70+00:51:0810:016,0
284MYRLAK Maciej 3516Open Masters Mężczyzn24M 25910:1500:00:0002:00:29.4002:00:29.40+00:51:1810:026,0
285SZCZEPANIK Michał 3072Elite Mężczyzn81M 26008:1000:00:0002:00:36.9002:00:36.90+00:51:2510:036,0
286BOGUSKI Adam 4119Open Mężczyzn122M 26110:3000:00:0002:00:59.1002:00:59.10+00:51:4810:046,0
287BEDNARCZYK Michał 3505Open Mężczyzn123M 26210:1500:00:0002:01:01.1002:01:01.10+00:51:5010:055,9
288MALEŃCZYK Sylwester 4130Open Masters Mężczyzn25M 26310:3000:00:0002:01:04.9002:01:04.90+00:51:5310:055,9
289TRĘDA Cezary 3406Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn124M 26410:0000:00:0002:01:06.7502:01:06.75+00:51:5510:055,9
290ROHDE Łukasz 4050Open Mężczyzn125M 26512:3000:00:0002:01:32.8002:01:32.80+00:52:2110:075,9
291WARDZIŃSKI Patryk 4054Open Mężczyzn126M 26612:3000:00:0002:01:32.9002:01:32.90+00:52:2110:075,9
292KRZYŻANOWSKI Julian 3211POWER TRAININGOpen Mężczyzn127M 26709:0000:00:0002:01:56.7002:01:56.70+00:52:4510:095,9
293ORSKI Mariusz 3257Dzikie pięści wężaOpen Masters Mężczyzn26M 26809:1500:00:0002:01:57.1502:01:57.15+00:52:4610:095,9
294KOSZELSKI Mateusz 3379Open Mężczyzn128M 26909:3000:00:0002:02:02.9002:02:02.90+00:52:5110:105,9
295TYNDA Przemysław 3905Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn129M 27011:1500:00:0002:02:24.6002:02:24.60+00:53:1310:125,9
296SPYCHALSKA Justyna 3620Warriors ŁódźOpen Kobiet9K 2609:0000:00:0002:02:30.1502:02:30.15+00:53:1910:125,9
297BAL Sebastian 4104Befit24team Open Masters Mężczyzn27M 27111:4500:00:0002:02:35.5502:02:35.55+00:53:2410:125,9
298RZOŃCA Michał 3254Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn130M 27209:1500:00:0002:02:35.6002:02:35.60+00:53:2410:125,9
299PIOTROWSKI Krzysztof 3237Open Mężczyzn131M 27309:0000:00:0002:02:38.0502:02:38.05+00:53:2710:135,9
300ŁUKAWSKI Michał 3695Envit ActiveLife Extreme TeamOpen Mężczyzn132M 27411:0000:00:0002:02:38.4002:02:38.40+00:53:2710:135,9
301FIGURA Mateusz 3564Open Mężczyzn133M 27510:3000:00:0002:02:48.4002:02:48.40+00:53:3710:145,9
302DOLEWSKI Karol 3827Liga wspaniałychOpen Masters Mężczyzn28M 27611:3000:00:0002:02:51.6502:02:51.65+00:53:4010:145,9
303WALICHNOWSKI Konrad 4008Open Mężczyzn134M 27712:1500:00:0002:02:55.0002:02:55.00+00:53:4410:145,9
304WIELOGÓRSKI Karol 4143Sii GdańskOpen Mężczyzn135M 27811:4500:00:0002:03:20.3002:03:20.30+00:54:0910:165,8
305OSIPIUK Adam 4137Open Mężczyzn136M 27911:4500:00:0002:03:20.6502:03:20.65+00:54:0910:165,8
306PASZEK Dawid 3398CStoreOpen Mężczyzn137M 28010:0000:00:0002:03:50.1502:03:50.15+00:54:3910:195,8
307ŚLESIŃSKI Kamil 4109Bielany Run&DieOpen Mężczyzn138M 28109:1500:00:0002:04:08.1502:04:08.15+00:54:5710:205,8
308DAKOWICZ Marek 3209OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn29M 28209:0000:00:0002:04:10.5002:04:10.50+00:54:5910:205,8
309CHOMA Krzysztof 3260Kontener FormyOpen Mężczyzn139M 28309:1500:00:0002:04:12.8502:04:12.85+00:55:0110:215,8
310CZAJA Piotr 3755CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn30M 28411:1500:00:0002:04:19.9002:04:19.90+00:55:0810:215,8
311BARAN Grzegorz 3914Warriors ŁódźOpen Masters Mężczyzn31M 28511:1500:00:0002:04:39.2002:04:39.20+00:55:2810:235,8
312ALEKSANDROWICZ Maciej 4077Open Mężczyzn140M 28613:0000:00:0002:04:42.0002:04:42.00+00:55:3110:235,8
313KUCA Paweł 3929Open Mężczyzn141M 28712:0000:00:0002:04:42.9002:04:42.90+00:55:3110:235,8
314BRUDECKI Damian 4126Open Mężczyzn142M 28812:0000:00:0002:04:43.6002:04:43.60+00:55:3210:235,8
315JANCZUK Piotr 3812Bridge 4Open Masters Mężczyzn32M 28911:3000:00:0002:04:46.1502:04:46.15+00:55:3510:235,8
316SZCZUKOWSKI Michał 3736Open Mężczyzn143M 29011:0000:00:0002:05:20.1502:05:20.15+00:56:0910:265,7
317ZALEWSKI Sebastian 4016Open Mężczyzn144M 29112:1500:00:0002:05:20.4502:05:20.45+00:56:0910:265,7
318WSZÓŁKOWSKA Aleksandra 4015Open Kobiet10K 2712:1500:00:0002:05:26.4002:05:26.40+00:56:1510:275,7
319NURKOWSKI Marcin 4000Open Masters Mężczyzn33M 29212:1500:00:0002:05:26.5502:05:26.55+00:56:1510:275,7
320KNITTER Remigiusz 3689Drwale PółnocyOpen Mężczyzn145M 29311:0000:00:0002:05:29.1502:05:29.15+00:56:1810:275,7
321HOŁOWACZ Kamil 3791Open Mężczyzn146M 29411:1500:00:0002:05:36.9002:05:36.90+00:56:2510:285,7
322ROZPERSKI Jacek 3757CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn147M 29511:1500:00:0002:05:38.0002:05:38.00+00:56:2710:285,7
323POLAK Jarosław 4047Open Mężczyzn148M 29612:3000:00:0002:05:38.4502:05:38.45+00:56:2710:285,7
324ORCZYK Dawid 3356Uśmiech KombajnistyOpen Mężczyzn149M 29709:3000:00:0002:05:55.2502:05:55.25+00:56:4410:295,7
325MRÓZ Sebastian 3935Open Masters Mężczyzn34M 29812:0000:00:0002:06:19.7002:06:19.70+00:57:0810:315,7
326BOROWIECKI Przemysław 3559Open Mężczyzn150M 29910:3000:00:0002:06:48.8502:06:48.85+00:57:3710:345,7
327BRZESKA Ewa 3477Hell's heaven szczecin Open Kobiet11K 2810:1500:00:0002:06:55.9002:06:55.90+00:57:4410:345,7
328JANIKOWSKI Dominik 4040Open Mężczyzn151M 30012:3000:00:0002:07:00.7502:07:00.75+00:57:4910:355,7
329MORAWSKI Bartosz 3886CCR POZNAŃOpen Masters Mężczyzn35M 30112:0000:00:0002:07:02.2502:07:02.25+00:57:5110:355,7
330KRAJEWSKI Michał 3441Open Mężczyzn152M 30210:0000:00:0002:07:15.5002:07:15.50+00:58:0410:365,7
331LEWANDOWSKA Anna 3478Hell's heaven szczecin Open Masters Kobiet2K 2910:1500:00:0002:07:20.6002:07:20.60+00:58:0910:365,7
332TALAREK Patryk 3140Elite Mężczyzn82M 30308:2000:00:0002:07:33.9002:07:33.90+00:58:2210:375,6
333GARBACZ Damian 3125Elite Mężczyzn83M 30408:2000:00:0002:07:44.9502:07:44.95+00:58:3410:385,6
334JANCZUK Karol 3811Bridge 4Open Mężczyzn153M 30511:3000:00:0002:07:54.9502:07:54.95+00:58:4410:395,6
335ŁUKASIK Tomasz 3115Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn84M 30608:2000:00:0002:08:22.3002:08:22.30+00:59:1110:415,6
336FROZYNA Michał 3394AutopayOpen Mężczyzn154M 30710:0000:00:0002:08:22.9002:08:22.90+00:59:1110:415,6
337SMENTOCH Hubert 4116Open Mężczyzn155M 30809:3000:00:0002:08:42.3502:08:42.35+00:59:3110:435,6
338CZEKALA Tomasz 4110Bielany Run&DieOpen Mężczyzn156M 30909:1500:00:0002:09:09.3502:09:09.35+00:59:5810:455,6
339KRAKOWIAK Bartłomiej 3380Open Mężczyzn157M 31009:3000:00:0002:09:13.2502:09:13.25+01:00:0210:465,6
340GRZEBUŁA Łukasz 3090Dzida w pszut! Elite Mężczyzn85M 31108:2000:00:0002:09:15.7002:09:15.70+01:00:0410:465,6
341JĘDRUSZCZAK Adrian 3688Drwale PółnocyOpen Mężczyzn158M 31211:0000:00:0002:09:32.7502:09:32.75+01:00:2110:475,6
342RATAJCZAK Dawid 3696Envit ActiveLife Extreme TeamOpen Mężczyzn159M 31311:0000:00:0002:09:38.8002:09:38.80+01:00:2710:485,6
343ADAMCZAK Daniel 4129Open Mężczyzn160M 31412:0000:00:0002:09:40.0002:09:40.00+01:00:2910:485,6
344KUKUCKI Michał 3931Open Mężczyzn161M 31512:0000:00:0002:09:50.0502:09:50.05+01:00:3910:495,5
345LEWANDOWSKA Agnieszka 3901PUMA_StarogardOpen Kobiet12K 3012:0000:00:0002:09:51.9002:09:51.90+01:00:4010:495,5
346GIETKO Piotr 4037Open Masters Mężczyzn36M 31612:3000:00:0002:10:04.1002:10:04.10+01:00:5310:505,5
347STAŚKIEWICZ Bartłomiej 3594Open Mężczyzn162M 31710:3000:00:0002:10:15.8502:10:15.85+01:01:0410:515,5
348FLICIŃSKI Marcin 3919Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn163M 31812:0000:00:0002:10:39.3002:10:39.30+01:01:2810:535,5
349CIAPKA Michal 3220Open Mężczyzn164M 31909:0000:00:0002:10:41.8502:10:41.85+01:01:3010:535,5
350JEŻEWSKI Tomasz 3569Open Masters Mężczyzn37M 32010:3000:00:0002:10:44.9502:10:44.95+01:01:3410:535,5
351KLINSKI Daniel 4147Open Mężczyzn165M 32112:0000:00:0002:11:00.3502:11:00.35+01:01:4910:555,5
352KWIECIEŃ Marcin 4133Sii GdańskOpen Mężczyzn166M 32212:0000:00:0002:11:01.6002:11:01.60+01:01:5010:555,5
353GALYCH Viktor 3920Wilk Trenuje Family (WTF)Open Masters Mężczyzn38M 32312:0000:00:0002:11:03.2002:11:03.20+01:01:5210:555,5
354PRUSARCZYK Marcin 4149Open Mężczyzn167M 32412:0000:00:0002:11:03.9002:11:03.90+01:01:5210:555,5
355SĘK Dariusz 4052Open Masters Mężczyzn39M 32512:3000:00:0002:11:04.1502:11:04.15+01:01:5310:555,5
356ZIEMAK Daniel 3810Open Mężczyzn168M 32611:1500:00:0002:11:12.0502:11:12.05+01:02:0110:565,5
357WOJEWODA Adrian 3738Open Mężczyzn169M 32710:3000:00:0002:11:12.3002:11:12.30+01:02:0110:565,5
358TOKARSKI Krzysztof 3904PUMA_StarogardOpen Masters Mężczyzn40M 32812:0000:00:0002:11:15.5502:11:15.55+01:02:0410:565,5
359MIELNICKI Krystian 3727Open Mężczyzn170M 32910:3000:00:0002:11:21.7502:11:21.75+01:02:1010:565,5
360DĄDELEWSKA Joanna 3176Piękni i BestieElite Masters Kobiet1K 3108:3000:00:0002:11:27.4502:11:27.45+01:02:1610:575,5
361JUSZCZAK Jakub 3719Open Mężczyzn171M 33011:0000:00:0002:11:28.1002:11:28.10+01:02:1710:575,5
362RUSZEWSKI Jarosław 3203Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn41M 33109:0000:00:0002:11:32.0502:11:32.05+01:02:2110:575,5
363RUSZEWSKA Anna 3202Husaria Race Team Open Masters Kobiet3K 3209:0000:00:0002:11:33.5502:11:33.55+01:02:2210:575,5
364CEGIELSKI Marcin 4134Barbarian Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn42M 33212:0000:00:0002:11:44.5502:11:44.55+01:02:3310:585,5
365RYNIEC Dariusz 3879Open Masters Mężczyzn43M 33311:4500:00:0002:11:58.2002:11:58.20+01:02:4710:595,5
366LEONARSKI Sebastian 4148Open Mężczyzn172M 33412:0000:00:0002:12:07.9002:12:07.90+01:02:5611:005,4
367JAKUTOWICZ Jowita 4121Open Kobiet13K 3313:0000:00:0002:12:09.1002:12:09.10+01:02:5811:005,4
368KAWĘCKI Artur 4074Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn173M 33513:0000:00:0002:12:09.4502:12:09.45+01:02:5811:005,4
369MICHALAK Artur 4075Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Mężczyzn44M 33613:0000:00:0002:12:09.5002:12:09.50+01:02:5811:005,4
370MAJEWSKI Adam 3649Open Mężczyzn174M 33710:4500:00:0002:12:13.0002:12:13.00+01:03:0211:015,4
371ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 3724Open Mężczyzn175M 33810:3000:00:0002:12:29.8002:12:29.80+01:03:1811:025,4
372KAMUDA Albina 4069nie chcę mieć STEMIOpen Masters Kobiet4K 3412:0000:00:0002:12:31.9502:12:31.95+01:03:2111:025,4
373SUCHCICKI Wojciech 4070nie chcę mieć STEMIOpen Masters Mężczyzn45M 33912:0000:00:0002:12:32.0502:12:32.05+01:03:2111:025,4
374ŻUKOWSKI Lucjan 3459Open Masters Mężczyzn46M 34010:0000:00:0002:12:33.4502:12:33.45+01:03:2211:025,4
375LIBERADZKI Marcin 4099Open Masters Mężczyzn47M 34110:4500:00:0002:12:36.1502:12:36.15+01:03:2511:035,4
376POSŁUSZNA Karolina 3520Open Kobiet14K 3510:1500:00:0002:12:42.7002:12:42.70+01:03:3111:035,4
377SZARSTUK Mikołaj 3697Envit ActiveLife Extreme TeamOpen Mężczyzn176M 34211:0000:00:0002:12:50.8002:12:50.80+01:03:3911:045,4
378OSOWSKI Rafał 3895Naprzód MłocinyOpen Mężczyzn177M 34311:1500:00:0002:13:21.8002:13:21.80+01:04:1011:065,4
379DROST Rafał 3416R&GOpen Masters Mężczyzn48M 34410:0000:00:0002:13:27.0002:13:27.00+01:04:1611:075,4
380KOLLAR Małgorzata 3417R&GOpen Kobiet15K 3610:0000:00:0002:13:27.3002:13:27.30+01:04:1611:075,4
381SHTYPULIAK Sergii 3346Nordea IT TeamOpen Mężczyzn178M 34509:3000:00:0002:13:29.6002:13:29.60+01:04:1811:075,4
382TADYCH Marcin 3355SAW TeamOpen Mężczyzn179M 34609:3000:00:0002:13:36.9502:13:36.95+01:04:2611:085,4
383PAZDRO Mateusz 3730Open Mężczyzn180M 34711:0000:00:0002:13:37.3002:13:37.30+01:04:2611:085,4
384SZLACHTA-MYRLAK Maria 3526Open Kobiet16K 3710:1500:00:0002:13:43.3002:13:43.30+01:04:3211:085,4
385RYCHCIK Ewa 3733Open Kobiet17K 3811:0000:00:0002:13:49.8002:13:49.80+01:04:3811:095,4
386WROSZ Mateusz 3739Open Mężczyzn181M 34811:0000:00:0002:13:50.0502:13:50.05+01:04:3911:095,4
387ŁUSIEWICZ Mateusz 4151Open Mężczyzn182M 34912:1500:00:0002:13:55.6502:13:55.65+01:04:4411:095,4
388HUSAKOU Valiantsin 3369Open Mężczyzn183M 35009:3000:00:0002:13:59.6002:13:59.60+01:04:4811:095,4
389ADAMKIEWICZ Natalia 3503Open Kobiet18K 3910:1500:00:0002:14:10.6502:14:10.65+01:04:5911:105,4
390KAMROWSKI Marcin 3509Open Mężczyzn184M 35110:1500:00:0002:14:14.2002:14:14.20+01:05:0311:115,4
391ŁUCZAK Radosław 3648Open Masters Mężczyzn49M 35210:4500:00:0002:14:21.5502:14:21.55+01:05:1011:115,4
392DOLEWSKI Konrad 3828Liga wspaniałychOpen Mężczyzn185M 35311:3000:00:0002:14:23.6002:14:23.60+01:05:1211:115,4
393HAPKA Filip 3368Open Mężczyzn186M 35410:0000:00:0002:14:25.7502:14:25.75+01:05:1411:125,4
394GAŁECKI Artur 3851Open Mężczyzn187M 35511:3000:00:0002:14:29.2002:14:29.20+01:05:1811:125,4
395LASKOWSKI Michał 3859Open Mężczyzn188M 35611:3000:00:0002:14:29.6002:14:29.60+01:05:1811:125,4
396JASIULEWICZ Olga 3852Open Kobiet19K 4011:3000:00:0002:14:29.7002:14:29.70+01:05:1811:125,4
397GŁUCHOWSKI Bartosz 4083Open Mężczyzn189M 35713:0000:00:0002:14:29.8502:14:29.85+01:05:1811:125,4
398ŁUNIEWSKA Sandra 3860Open Kobiet20K 4111:3000:00:0002:14:39.4002:14:39.40+01:05:2811:135,3
399MUSIAŁ Kacper 3862Open Mężczyzn190M 35811:3000:00:0002:14:39.8502:14:39.85+01:05:2811:135,3
400SULKOWSKI Dominik 3405Husaria Race Team Open Mężczyzn191M 35910:0000:00:0002:14:44.7502:14:44.75+01:05:3311:135,3
401HALIBOŻEK Robert 3694Dzikie WieprzeOpen Masters Mężczyzn50M 36011:0000:00:0002:15:02.4002:15:02.40+01:05:5111:155,3
402WÓJCICKI Łukasz 3542Hell's heaven szczecin Open Masters Mężczyzn51M 36110:1500:00:0002:15:25.9002:15:25.90+01:06:1411:175,3
403KLUCH Łukasz 3990Open Mężczyzn192M 36212:1500:00:0002:15:32.7502:15:32.75+01:06:2111:175,3
404KNUT Paweł 3019DRUTEXElite Mężczyzn86M 36308:1000:00:0002:15:42.0502:15:42.05+01:06:3111:185,3
405GLAZIK Marcin 3429Open Mężczyzn193M 36410:0000:00:0002:15:48.1502:15:48.15+01:06:3711:195,3
406STRYCZNIEWICZ Paweł 3522Open Mężczyzn194M 36510:1500:00:0002:15:49.1002:15:49.10+01:06:3811:195,3
407MIERZEJEWSKI Kamil 3403FURIA Training BoxOpen Mężczyzn195M 36610:0000:00:0002:15:51.0002:15:51.00+01:06:4011:195,3
408BESSER Tomasz 3550Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn196M 36710:3000:00:0002:16:00.6002:16:00.60+01:06:4911:205,3
409GREIBIG Michaela 3269OCR MUNICHOpen Kobiet21K 4209:1500:00:0002:16:02.2502:16:02.25+01:06:5111:205,3
410ROMAŃSKI Paweł 3939Open Mężczyzn197M 36812:0000:00:0002:16:04.0002:16:04.00+01:06:5311:205,3
411ROCZYŃSKI Michał 3404GRUPA BIEGOWA NDIOpen Masters Mężczyzn52M 36910:0000:00:0002:16:15.8502:16:15.85+01:07:0411:215,3
412KREFTA Tomasz 3442Open Mężczyzn198M 37010:0000:00:0002:16:19.6502:16:19.65+01:07:0811:215,3
413DURDA Tomasz 3789Open Mężczyzn199M 37111:3000:00:0002:16:22.6002:16:22.60+01:07:1111:215,3
414SALMANOWICZ Krzysztof 3552Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Masters Mężczyzn53M 37210:3000:00:0002:16:23.1502:16:23.15+01:07:1211:215,3
415SUCHOCKI Dawid 3817GołomPOpen Mężczyzn200M 37311:3000:00:0002:16:45.4002:16:45.40+01:07:3411:235,3
416BUDEK Weronika 3339Locha i warchlakiOpen Kobiet22K 4309:3000:00:0002:16:48.6002:16:48.60+01:07:3711:245,3
417FIEDLER Franziska 4120Open Kobiet23K 4409:1500:00:0002:16:57.7502:16:57.75+01:07:4611:245,3
418CHOJNACKI Michał 4122Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn201M 37410:3000:00:0002:17:04.8002:17:04.80+01:07:5311:255,3
419SZYDŁOWSKI Bartłomiej 4028Police&FiremanOpen Mężczyzn202M 37512:3000:00:0002:17:05.5502:17:05.55+01:07:5411:255,3
420HERÓD Rafał 3041OCR TEAM BYDLAKIElite Mężczyzn87M 37608:1000:00:0002:17:07.0002:17:07.00+01:07:5611:255,3
421KROCZEK Aleksandra 4026Police&FiremanOpen Kobiet24K 4512:3000:00:0002:17:07.3002:17:07.30+01:07:5611:255,3
422KAMIŃSKI Adam 3720Open Mężczyzn203M 37711:0000:00:0002:17:22.9002:17:22.90+01:08:1111:265,2
423GRZELAK Adam 3718Open Masters Mężczyzn54M 37811:0000:00:0002:17:33.9002:17:33.90+01:08:2211:275,2
424KŁOS Sebastian 3462CrossBox OKAOpen Mężczyzn204M 37910:1500:00:0002:17:35.0002:17:35.00+01:08:2411:275,2
425KRYSIŃSKI Andrzej 3463CrossBox OKAOpen Mężczyzn205M 38010:1500:00:0002:17:35.2502:17:35.25+01:08:2411:275,2
426KRYSIŃSKI Wojciech 3464CrossBox OKAOpen Mężczyzn206M 38110:1500:00:0002:17:36.6502:17:36.65+01:08:2511:285,2
427ŁACHMACKI Michał 3444Open Mężczyzn207M 38210:0000:00:0002:17:37.1002:17:37.10+01:08:2611:285,2
428JAKUBOWSKI Paweł 3704SolwitOpen Masters Mężczyzn55M 38311:0000:00:0002:17:48.7502:17:48.75+01:08:3711:295,2
429GOŁĘBIEWSKI Piotr 3815GołomPOpen Masters Mężczyzn56M 38411:3000:00:0002:18:01.8002:18:01.80+01:08:5011:305,2
430PIETRZAK Wojciech 3938Open Mężczyzn208M 38512:0000:00:0002:18:05.3002:18:05.30+01:08:5411:305,2
431ZYGMUNCIAK Krzysztof 3460Open Mężczyzn209M 38610:0000:00:0002:18:13.9502:18:13.95+01:09:0311:315,2
432SĄGOLEWSKI Tomasz 3451Open Mężczyzn210M 38710:0000:00:0002:18:14.5002:18:14.50+01:09:0311:315,2
433GŁOWACKA Izabela 3567Open Kobiet25K 4610:3000:00:0002:18:16.4002:18:16.40+01:09:0511:315,2
434MODERSKI Mateusz 3797Open Masters Mężczyzn57M 38811:1500:00:0002:18:37.6502:18:37.65+01:09:2611:335,2
435SZYCHUŁDA Joanna 3165United RunnersElite Kobiet17K 4708:3000:00:0002:18:40.5002:18:40.50+01:09:2911:335,2
436JASKULSKI Damian 3370Open Mężczyzn211M 38909:3000:00:0002:18:53.8502:18:53.85+01:09:4211:345,2
437KRAWCZYK Bernadeta 3642Open Kobiet26K 4810:4500:00:0002:18:57.3502:18:57.35+01:09:4611:345,2
438GÓRALCZYK Andrzej 3290Open Masters Mężczyzn58M 39009:1500:00:0002:19:07.5002:19:07.50+01:09:5611:355,2
439FILAS Rafał 3340Locha i warchlakiOpen Mężczyzn212M 39109:3000:00:0002:19:23.5002:19:23.50+01:10:1211:365,2
440GRYŻEWSKI Karol 3106Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn88M 39208:2000:00:0002:19:26.1502:19:26.15+01:10:1511:375,2
441DZIUBEK Bartłomiej 3561Open Masters Mężczyzn59M 39310:3000:00:0002:19:32.5002:19:32.50+01:10:2111:375,2
442SIEDLACZEK Katarzyna 3591Open Kobiet27K 4910:3000:00:0002:19:32.6502:19:32.65+01:10:2111:375,2
443ANTOSIK Rafał 3549Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn213M 39410:3000:00:0002:19:37.0002:19:37.00+01:10:2611:385,2
444MINDA Robert 3583Open Masters Mężczyzn60M 39510:3000:00:0002:19:38.6502:19:38.65+01:10:2711:385,2
445MINDA Michał 3582Open Mężczyzn214M 39610:3000:00:0002:19:39.1502:19:39.15+01:10:2811:385,2
446PELA Jakub 3305Open Mężczyzn215M 39709:1500:00:0002:19:41.6502:19:41.65+01:10:3011:385,2
447TARAS Michał 3271Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn216M 39809:1500:00:0002:19:43.1502:19:43.15+01:10:3211:385,2
448ROWICKI Pawel 4004Open Masters Mężczyzn61M 39912:1500:00:0002:19:45.5502:19:45.55+01:10:3411:385,2
449KOZAK Wojciech 3538DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn217M 40010:3000:00:0002:19:58.8002:19:58.80+01:10:4711:395,1
450BEDNARCZYK Kamila 3484MAM TĘ MOCOpen Kobiet28K 5010:1500:00:0002:20:06.6002:20:06.60+01:10:5511:405,1
451BRUSKI Mateusz 3980Open Mężczyzn218M 40112:1500:00:0002:20:07.2002:20:07.20+01:10:5611:405,1
452PŁOCHOCKI Konrad 3485MAM TĘ MOCOpen Masters Mężczyzn62M 40210:1500:00:0002:20:07.8002:20:07.80+01:10:5611:405,1
453DORYŃ Kamil 3635Open Mężczyzn219M 40310:4500:00:0002:20:11.3502:20:11.35+01:11:0011:405,1
454GARSTECKI Jan 3428Open Mężczyzn220M 40410:0000:00:0002:20:12.7502:20:12.75+01:11:0111:415,1
454JANISZEWSKI Jeremiasz 3434Open Mężczyzn220M 40410:0000:00:0002:20:12.7502:20:12.75+01:11:0111:415,1
456NOWACZYK Patryk 3936Open Mężczyzn222M 40612:0000:00:0002:20:16.5502:20:16.55+01:11:0511:415,1
457ANTOSIK Katarzyna 3548Runmageddonowe Świry Open Kobiet29K 5110:3000:00:0002:20:21.7502:20:21.75+01:11:1011:415,1
458KOIS Mateusz 3641Open Mężczyzn223M 40710:4500:00:0002:20:39.5502:20:39.55+01:11:2811:435,1
459WILCZYŃSKA Karolina 4010Open Kobiet30K 5212:1500:00:0002:20:39.7502:20:39.75+01:11:2811:435,1
460MSTOWSKI Karol 4086Open Mężczyzn224M 40813:0000:00:0002:20:42.3502:20:42.35+01:11:3111:435,1
461KĘPIŃSKI Piotr 3570Open Mężczyzn225M 40910:3000:00:0002:20:44.4502:20:44.45+01:11:3311:435,1
462KULCZAK Paweł 3443Open Masters Mężczyzn63M 41010:0000:00:0002:20:44.6002:20:44.60+01:11:3311:435,1
463KURZĄTKOWSKI Cezary 3796Open Mężczyzn226M 41111:1500:00:0002:20:46.9002:20:46.90+01:11:3511:435,1
464TOCHA Szymon 4094Open Mężczyzn227M 41213:0000:00:0002:21:04.4502:21:04.45+01:11:5311:455,1
465WIŚNIEWSKA Katarzyna 3314Open Kobiet31K 5309:1500:00:0002:21:05.0002:21:05.00+01:11:5411:455,1
466JEDNORÓG Mateusz 4128Open Mężczyzn228M 41310:3000:00:0002:21:06.2002:21:06.20+01:11:5511:455,1
467MRUKOWICZ Rafal 3539DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn229M 41410:3000:00:0002:21:07.1002:21:07.10+01:11:5611:455,1
468BORKOWSKI Damian 3713Open Mężczyzn230M 41511:0000:00:0002:21:20.2002:21:20.20+01:12:0911:465,1
469GLIER` Mariusz 3700Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn231M 41611:1500:00:0002:21:21.0502:21:21.05+01:12:1011:465,1
470KUŚMIEREK Tomasz 3513Open Masters Mężczyzn64M 41710:1500:00:0002:21:38.7002:21:38.70+01:12:2711:485,1
471WITKOWICZ Bartłomiej 3894MaJuBaOpen Mężczyzn232M 41812:0000:00:0002:21:41.1002:21:41.10+01:12:3011:485,1
472KOZIOŁ Konrad 3893MaJuBaOpen Mężczyzn233M 41912:0000:00:0002:21:41.1502:21:41.15+01:12:3011:485,1
473JACKOWSKI Dawid 4124Open Mężczyzn234M 42012:0000:00:0002:21:42.7502:21:42.75+01:12:3111:485,1
474SOBOLEWSKI Robert 3592Open Mężczyzn235M 42110:3000:00:0002:21:46.8502:21:46.85+01:12:3511:485,1
475ZAWADZKI Jakub 3320Open Mężczyzn236M 42209:1500:00:0002:21:52.7502:21:52.75+01:12:4111:495,1
476ŚWINIARSKI Piotr 4093Open Mężczyzn237M 42313:0000:00:0002:21:58.1002:21:58.10+01:12:4711:495,1
477PLEWKA Daniel 4090Open Mężczyzn238M 42413:0000:00:0002:22:10.4002:22:10.40+01:12:5911:505,1
478SKIERKA Patryk 3966SiuryOpen Mężczyzn239M 42512:1500:00:0002:22:10.4502:22:10.45+01:12:5911:505,1
479JANISZEWSKI Dariusz 3985Open Mężczyzn240M 42612:1500:00:0002:22:10.8502:22:10.85+01:12:5911:505,1
480GRABAREK Grzegorz 3766Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn241M 42711:1500:00:0002:22:26.1002:22:26.10+01:13:1511:525,1
481PRZYBYSZEWSKI Karol 4049Open Mężczyzn242M 42812:3000:00:0002:22:32.4502:22:32.45+01:13:2111:525,1
482BOCHEŃSKI Adam Bocheński 3289Open Mężczyzn243M 42909:1500:00:0002:22:46.7002:22:46.70+01:13:3511:535,0
483WOŹNIAK Mateusz 3318Open Mężczyzn244M 43009:1500:00:0002:22:51.6002:22:51.60+01:13:4011:545,0
484ROSMANOWSKI Rafał 4003Open Mężczyzn245M 43112:1500:00:0002:22:53.4502:22:53.45+01:13:4211:545,0
485PETRUSIEWICZ Paweł 3306Open Mężczyzn246M 43209:1500:00:0002:22:55.9002:22:55.90+01:13:4411:545,0
486SYNOWIEC Jaroslaw 4007Open Masters Mężczyzn65M 43312:1500:00:0002:23:04.7002:23:04.70+01:13:5311:555,0
487HUBERT Artur 3824KNURO-SZWEJE TEAMOpen Masters Mężczyzn66M 43411:3000:00:0002:23:04.9502:23:04.95+01:13:5411:555,0
488CZESTKOWSKI Dawid 3847Open Mężczyzn247M 43511:3000:00:0002:23:05.3002:23:05.30+01:13:5411:555,0
489CICHOŃ Sebastian 3823KNURO-SZWEJE TEAMOpen Mężczyzn248M 43611:3000:00:0002:23:06.9502:23:06.95+01:13:5611:555,0
490STEFAŃSKI Łukasz 3868Open Mężczyzn249M 43711:3000:00:0002:23:07.9002:23:07.90+01:13:5611:555,0
491DUDZIAK Radosław 3788Open Mężczyzn250M 43811:3000:00:0002:23:12.2002:23:12.20+01:14:0111:565,0
492KAŹMIERCZAK Anna 3844Zespół R znowu błysnąłOpen Kobiet32K 5411:3000:00:0002:23:29.5502:23:29.55+01:14:1811:575,0
493FILIPOWICZ Bartosz 3391#nielubiebiegacOpen Mężczyzn251M 43910:0000:00:0002:23:31.8002:23:31.80+01:14:2011:575,0
494SYLWIA Płażalska 3163Life4FitElite Kobiet18K 5508:3000:00:0002:23:33.1002:23:33.10+01:14:2211:575,0
495POKORA Tomasz 3519Open Mężczyzn252M 44010:1500:00:0002:23:50.1002:23:50.10+01:14:3911:595,0
496WAPIŃSKI Michał 3831OLBUDOpen Mężczyzn253M 44111:3000:00:0002:24:04.1502:24:04.15+01:14:5312:005,0
497KANKOWSKI Krzysztof 3813BTS OGRODZENIAOpen Mężczyzn254M 44211:3000:00:0002:24:04.4002:24:04.40+01:14:5312:005,0
498KLIK Paweł 3639Open Mężczyzn255M 44310:4500:00:0002:24:07.2002:24:07.20+01:14:5612:005,0
499RUBINKOWSKI Krzysztof 3878Open Mężczyzn256M 44411:4500:00:0002:24:14.2502:24:14.25+01:15:0312:015,0
500OLSZEWSKI Cezary 3799Open Mężczyzn257M 44511:1500:00:0002:24:16.5502:24:16.55+01:15:0512:015,0
501OLSZEWSKI Lesław 3800Open Masters Mężczyzn67M 44611:1500:00:0002:24:16.7002:24:16.70+01:15:0512:015,0
502BARTOSIEWICZ Dominik 4078Open Mężczyzn258M 44713:0000:00:0002:24:19.2502:24:19.25+01:15:0812:015,0
503DYMEK Sebastian 3741Active Life TeamOpen Mężczyzn259M 44811:1500:00:0002:24:54.0502:24:54.05+01:15:4312:045,0
504ANTKOWIAK Krzysztof 3885CCR PoznańOpen Mężczyzn260M 44912:0000:00:0002:24:56.7502:24:56.75+01:15:4512:045,0
505BANASIAK Michał 3284Open Masters Mężczyzn68M 45009:1500:00:0002:25:11.0502:25:11.05+01:16:0012:055,0
506KORENKIEWICZ Anna 3574Open Kobiet33K 5610:3000:00:0002:25:17.3002:25:17.30+01:16:0612:065,0
507ADAMSKI-HEIN Andrzej 3624Open Masters Mężczyzn69M 45109:0000:00:0002:25:21.5002:25:21.50+01:16:1012:065,0
508WITKOWSKI Paweł 3529Open Mężczyzn261M 45210:1500:00:0002:25:23.6002:25:23.60+01:16:1212:065,0
509JEDLECKI Kacper 3854Open Mężczyzn262M 45311:3000:00:0002:25:29.7002:25:29.70+01:16:1812:074,9
510WOJTKOWSKA Agata 3970Spectrum teamOpen Kobiet34K 5712:1500:00:0002:25:33.3002:25:33.30+01:16:2212:074,9
511WIŚNIEWSKI Tomasz 3969Spectrum teamOpen Mężczyzn263M 45412:1500:00:0002:25:34.0002:25:34.00+01:16:2312:074,9
512ŁYSEK Tomasz 3232Open Masters Mężczyzn70M 45509:0000:00:0002:25:38.7502:25:38.75+01:16:2712:084,9
513KOZDÓJ Ewa 3208OSWRiSOpen Masters Kobiet5K 5809:0000:00:0002:25:39.1002:25:39.10+01:16:2812:084,9
514STACHOWSKI Michał 3734Open Mężczyzn264M 45611:0000:00:0002:25:42.5002:25:42.50+01:16:3112:084,9
515RUTKOWSKI Łukasz 3731Open Mężczyzn265M 45711:0000:00:0002:25:48.2502:25:48.25+01:16:3712:094,9
516PAWLUCZUK Tomasz 3729Open Masters Mężczyzn71M 45811:0000:00:0002:25:49.2502:25:49.25+01:16:3812:094,9
517LEŚNIEWSKI Rafał 3845Zespół R znowu błysnąłOpen Mężczyzn266M 45911:3000:00:0002:25:50.8002:25:50.80+01:16:3912:094,9
518POCHYLSKA Alina 3518Open Kobiet35K 5910:1500:00:0002:25:50.9002:25:50.90+01:16:3912:094,9
519KOPACZEWSKI Lukasz 3512Open Mężczyzn267M 46010:1500:00:0002:25:56.4502:25:56.45+01:16:4512:094,9
519SZCZYPIOR Michał 3525Open Mężczyzn267M 46010:1500:00:0002:25:56.4502:25:56.45+01:16:4512:094,9
521WITKOWSKI Karol 3528Open Mężczyzn269M 46210:1500:00:0002:25:58.5002:25:58.50+01:16:4712:094,9
522URBANIAK Karol 3393#nielubiebiegacOpen Mężczyzn270M 46310:0000:00:0002:26:01.1002:26:01.10+01:16:5012:104,9
523GRODECKI Sławomir 3960MITMAR TEAMOpen Mężczyzn271M 46412:1500:00:0002:26:05.1002:26:05.10+01:16:5412:104,9
524KUCIŃSKI Krzysztof 3958MITMAROpen Mężczyzn272M 46512:1500:00:0002:26:06.2502:26:06.25+01:16:5512:104,9
525FOKS Grzegorz 3956MITMAROpen Mężczyzn273M 46612:1500:00:0002:26:07.1002:26:07.10+01:16:5612:104,9
526ZYGMUNT Rafał 3959MITMAROpen Masters Mężczyzn72M 46712:1500:00:0002:26:07.5002:26:07.50+01:16:5612:104,9
527BOCHNIEWSKA Olga 3699Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet36K 6011:1500:00:0002:26:08.8002:26:08.80+01:16:5712:104,9
528KALWARCZYK Mariusz 3436Open Mężczyzn274M 46810:0000:00:0002:26:12.4502:26:12.45+01:17:0112:114,9
529BORYCZKA Emil 3358WytyranyOpen Mężczyzn275M 46909:3000:00:0002:26:19.7502:26:19.75+01:17:0812:114,9
530KNOR Patryk 3511Open Mężczyzn276M 47010:1500:00:0002:26:29.2002:26:29.20+01:17:1812:124,9
531BRĄCZYK Ewa 3627Open Kobiet37K 6110:4500:00:0002:26:36.1002:26:36.10+01:17:2512:134,9
532KRYSZK Karol 3743Active Life TeamOpen Mężczyzn277M 47111:1500:00:0002:26:41.7502:26:41.75+01:17:3012:134,9
533ŁOWIGUS Łukasz 3298Open Mężczyzn278M 47209:1500:00:0002:26:47.8502:26:47.85+01:17:3612:134,9
534WACHOWICZ Tomek 3310Open Mężczyzn279M 47309:1500:00:0002:26:47.9002:26:47.90+01:17:3612:134,9
535OLEJARZ Sebastian 3331ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn280M 47409:3000:00:0002:26:50.6002:26:50.60+01:17:3912:144,9
536KRASUCKA Izabela 3927Open Kobiet38K 6212:0000:00:0002:26:53.2502:26:53.25+01:17:4212:144,9
537DĘBOWSKI Dominik 3330ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn281M 47509:3000:00:0002:26:54.8502:26:54.85+01:17:4312:144,9
538TOMCZUK Rafał 3455Open Mężczyzn282M 47610:0000:00:0002:27:06.4002:27:06.40+01:17:5512:154,9
539BOBINSKA Marta 3876Open Kobiet39K 6311:4500:00:0002:27:13.4502:27:13.45+01:18:0212:164,9
540SIDWA Paweł 3874S-Kadra Grodzisk Maz. Open Mężczyzn283M 47711:4500:00:0002:27:14.0502:27:14.05+01:18:0312:164,9
541CELKA Sebastian 3873S-Kadra Grodzisk Maz. Open Masters Mężczyzn73M 47811:4500:00:0002:27:14.1502:27:14.15+01:18:0312:164,9
542BONISZEWSKI Jacek 3978Open Mężczyzn284M 47912:1500:00:0002:27:22.2502:27:22.25+01:18:1112:164,9
543WDOWIAK Przemysław 3247Open Mężczyzn285M 48009:0000:00:0002:27:24.3002:27:24.30+01:18:1312:174,9
544SOBOCIŃSKI Karol 3388Open Mężczyzn286M 48109:3000:00:0002:27:29.2002:27:29.20+01:18:1812:174,9
545SZCZECIŃSKI Łukasz 3415PZU Sport TeamOpen Mężczyzn287M 48210:0000:00:0002:27:30.9502:27:30.95+01:18:2012:174,9
546SKOKOWSKA Anna 3421Runmageddonowe Świry Open Kobiet40K 6410:0000:00:0002:27:31.7502:27:31.75+01:18:2012:174,9
547LEBIODA Tomasz 3932Open Mężczyzn288M 48312:0000:00:0002:27:36.2002:27:36.20+01:18:2512:184,9
548KLINKOSZ Przemek 3397CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn289M 48410:0000:00:0002:27:59.6502:27:59.65+01:18:4812:194,9
549UŁASOWICZ Adrian 3962Need FinanceOpen Mężczyzn290M 48512:1500:00:0002:28:10.6002:28:10.60+01:18:5912:204,9
550PŁAZA Artur 3517Open Mężczyzn291M 48610:1500:00:0002:28:17.6002:28:17.60+01:19:0612:214,9
551GOLUBSKI Krzysztof 3396CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn292M 48710:0000:00:0002:28:20.9002:28:20.90+01:19:0912:214,9
552KOLANKO Grzegorz 3337KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn293M 48809:3000:00:0002:28:28.0502:28:28.05+01:19:1712:224,8
553ŁUSZCZYNA Robert 3579Open Mężczyzn294M 48910:3000:00:0002:28:48.3502:28:48.35+01:19:3712:244,8
554CHMIELEWSKI Józef 3218Open Masters Mężczyzn74M 49009:0000:00:0002:28:56.6002:28:56.60+01:19:4512:244,8
555KRAUSE Magda 3228Open Kobiet41K 6509:0000:00:0002:29:07.2502:29:07.25+01:19:5612:254,8
556KASCHE Denny 3294Open Mężczyzn295M 49109:1500:00:0002:29:23.9002:29:23.90+01:20:1212:264,8
557JANOWICZ Michał 3276SunReefOpen Mężczyzn296M 49209:1500:00:0002:29:29.3002:29:29.30+01:20:1812:274,8
558REKSYN Malgorzata 3614Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet6K 6610:4500:09:1202:20:18.0002:29:30.15+01:20:1911:415,1
559RZONSIK Tomasz 3840STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn75M 49311:3000:00:0002:29:32.5002:29:32.50+01:20:2112:274,8
560BŁASIŃSKI Piotr 3216Open Masters Mężczyzn76M 49409:0000:00:0002:30:19.8002:30:19.80+01:21:0812:314,8
561ŚWIDER Ewa 3523Open Masters Kobiet7K 6710:1500:00:0002:30:21.4002:30:21.40+01:21:1012:314,8
562ŚWIDERSKI Arkadiusz 3524Open Masters Mężczyzn77M 49510:1500:00:0002:30:24.0502:30:24.05+01:21:1312:324,8
563JEDRZEJEWSKA Justyna 3373Open Kobiet42K 6809:3000:00:0002:30:31.7502:30:31.75+01:21:2012:324,8
564KRAWCZAK Emil 3212PWPW S.A.Open Mężczyzn297M 49609:1500:00:0002:30:32.2502:30:32.25+01:21:2112:324,8
565BIERNAT Robert 4115Open Mężczyzn298M 49709:1500:00:0002:30:32.8502:30:32.85+01:21:2112:324,8
566DROP Marta 3275SunReefOpen Masters Kobiet8K 6909:1500:00:0002:30:37.4502:30:37.45+01:21:2612:334,8
567MYSIEWICZ Radosław 3798Open Mężczyzn299M 49811:1500:00:0002:30:40.3502:30:40.35+01:21:2912:334,8
568CHŁOPICKI Piotr 3715Open Mężczyzn300M 49911:0000:00:0002:30:46.1002:30:46.10+01:21:3512:334,8
569MACKIEWICZ Bogdan 4105SolwitOpen Mężczyzn301M 50009:0000:00:0002:31:03.1002:31:03.10+01:21:5212:354,8
570ŻUCHOWSKI Mariusz 4132Sii Gdańsk TeamOpen Masters Mężczyzn78M 50111:4500:00:0002:31:25.5002:31:25.50+01:22:1412:374,8
571CZUBER Emilia 3889GeekKoksyOpen Kobiet43K 7012:0000:00:0002:31:42.7502:31:42.75+01:22:3112:384,7
572BARON Alicja 3426Open Kobiet44K 7110:0000:00:0002:31:43.0002:31:43.00+01:22:3212:384,7
573DYRKA Wojciech 3890GeekKoksyOpen Mężczyzn302M 50212:0000:00:0002:31:43.5002:31:43.50+01:22:3212:384,7
574ZACHARJASZ Hubert 4097Open Mężczyzn303M 50312:0000:00:0002:31:54.3502:31:54.35+01:22:4312:394,7
575JAKUBOWSKI Mariusz 3412Pogotowie MedicoverOpen Mężczyzn304M 50410:0000:00:0002:31:58.6002:31:58.60+01:22:4712:394,7
576CICHECKL Dawid 3256Dzikie pięści wężaOpen Mężczyzn305M 50509:1500:00:0002:32:00.0002:32:00.00+01:22:4912:404,7
577DOMERADZKI Łukasz 3274SunReefOpen Mężczyzn306M 50609:1500:00:0002:32:00.9502:32:00.95+01:22:5012:404,7
578PIETRZYKOWSKI Tomasz 3413Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn79M 50710:0000:00:0002:32:01.2502:32:01.25+01:22:5012:404,7
579ZDUŃSKI Jarosław 3414Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn80M 50810:0000:00:0002:32:01.5502:32:01.55+01:22:5012:404,7
580MAZKO Pavel 3278SunReefOpen Mężczyzn307M 50909:1500:00:0002:32:03.2502:32:03.25+01:22:5212:404,7
581PALYS Malgorzata 3613Runmageddonowe Świry Open Kobiet45K 7210:4500:00:0002:32:05.5502:32:05.55+01:22:5412:404,7
582ZDAŃSKI Dariusz 3615Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn81M 51010:4500:00:0002:32:07.6502:32:07.65+01:22:5612:404,7
583BRZOSTOWSKI Grzegorz 4139Open Masters Mężczyzn82M 51111:4500:00:0002:32:08.1002:32:08.10+01:22:5712:404,7
584RATAJSZCZAK Dominik 3843United RunnersOpen Mężczyzn308M 51211:3000:00:0002:32:13.5502:32:13.55+01:23:0212:414,7
585GORZEŃ Krzysztof 3410Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn309M 51310:0000:00:0002:33:08.1502:33:08.15+01:23:5712:454,7
586BANACH Mateusz 3829Nasza RodzinaOpen Mężczyzn310M 51411:3000:00:0002:33:09.5002:33:09.50+01:23:5812:454,7
587MRZYGŁÓD Przemysław 3830Nasza RodzinaOpen Masters Mężczyzn83M 51511:3000:00:0002:33:10.5502:33:10.55+01:23:5912:454,7
588KUZINOWICZ Paweł 3277SunReefOpen Mężczyzn311M 51609:1500:00:0002:33:10.6002:33:10.60+01:23:5912:454,7
589AKSAMIT Paweł 3341NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn312M 51709:3000:00:0002:33:13.5002:33:13.50+01:24:0212:464,7
590PECIAK Kamil 3304Open Mężczyzn313M 51809:1500:00:0002:33:14.2502:33:14.25+01:24:0312:464,7
591NAGLAK Mateusz 3279SunReefOpen Mężczyzn314M 51909:1500:00:0002:33:21.0002:33:21.00+01:24:1012:464,7
592KUMALA Agnieszka 3486NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet46K 7309:3000:00:0002:33:21.4002:33:21.40+01:24:1012:464,7
593SMOLINSKI Adam 3903PUMA_StarogardOpen Mężczyzn315M 52012:0000:00:0002:33:53.8002:33:53.80+01:24:4212:494,7
594DĄDELEWSKA Oliwia 3157Gladiators by RMF4RTElite Kobiet19K 7408:3000:00:0002:34:09.3002:34:09.30+01:24:5812:504,7
595SCHNEIDER Stefanie 4152Open Kobiet47K 7513:0000:00:0002:34:11.2502:34:11.25+01:25:0012:504,7
596KALWE Thomas 4154Open Masters Mężczyzn84M 52113:0000:00:0002:34:11.9502:34:11.95+01:25:0112:504,7
597SKRABEL Artur 3841STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn316M 52211:3000:00:0002:34:12.0502:34:12.05+01:25:0112:514,7
598RZONSIK Katarzyna 3839STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet9K 7611:3000:00:0002:34:12.2502:34:12.25+01:25:0112:514,7
599ROSKOSZ Adam 3865Open Masters Mężczyzn85M 52311:3000:00:0002:34:12.3502:34:12.35+01:25:0112:514,7
600FILUSZ Dawid 3838STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn317M 52411:3000:00:0002:34:12.8002:34:12.80+01:25:0112:514,7
601WIŚNIEWSKA Arleta 3906STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10K 7711:3000:00:0002:34:12.8502:34:12.85+01:25:0112:514,7
602RADNY Michał 3345NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn318M 52509:3000:00:0002:34:21.5002:34:21.50+01:25:1012:514,7
603PARTYKA Magdalena 3344NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet48K 7809:3000:00:0002:34:21.7502:34:21.75+01:25:1012:514,7
604ROGOZIŃSKI Łukasz 4002Open Mężczyzn319M 52612:1500:00:0002:34:26.3502:34:26.35+01:25:1512:524,7
605PĘTLICKI Karol 4001Open Mężczyzn320M 52712:1500:00:0002:34:26.5002:34:26.50+01:25:1512:524,7
606WILEŃSKI Robert 4011Open Mężczyzn321M 52812:1500:00:0002:34:26.6002:34:26.60+01:25:1512:524,7
606LIŚKIEWICZ Anna 3995Open Kobiet49K 7912:1500:00:0002:34:26.6002:34:26.60+01:25:1512:524,7
608KOZIAR Rafał 4135Open Mężczyzn322M 52912:1500:00:0002:34:26.9002:34:26.90+01:25:1512:524,7
609KLIM Przemysław 4145Open Mężczyzn323M 53013:0000:00:0002:34:41.5002:34:41.50+01:25:3012:534,7
610BUDNIK Alicja 4144Open Kobiet50K 8013:0000:00:0002:34:41.8002:34:41.80+01:25:3012:534,7
611PRĘDKIEWICZ Adrian 3449Open Mężczyzn324M 53110:0000:00:0002:34:44.2502:34:44.25+01:25:3312:534,7
612DĄBROWSKI Igor 4076Strach i CierpienieOpen Mężczyzn325M 53212:1500:00:0002:34:50.8502:34:50.85+01:25:3912:544,7
613GRYNBERG Urszula 3984Open Kobiet51K 8112:1500:00:0002:34:51.0002:34:51.00+01:25:4012:544,6
614DUERSCHLAG Iwona 3837SOCIOS SILESIAOpen Masters Kobiet11K 8211:3000:00:0002:34:51.7502:34:51.75+01:25:4012:544,6
615CICHOCKA Małgorzata 3470Fuck the PESELOpen Masters Kobiet12K 8310:1500:00:0002:34:52.7002:34:52.70+01:25:4112:544,6
616GRABOWSKA Beata 3471Fuck the PESELOpen Masters Kobiet13K 8410:1500:00:0002:34:52.7502:34:52.75+01:25:4112:544,6
617PLATA Agnieszka 3473Fuck the PESELOpen Masters Kobiet14K 8510:1500:00:0002:34:53.0002:34:53.00+01:25:4212:544,6
617MORAWSKA Katarzyna 3472Fuck the PESELOpen Masters Kobiet14K 8510:1500:00:0002:34:53.0002:34:53.00+01:25:4212:544,6
619ZIELINSKI Tomasz 3461BigYellowFoot Adventure TeamOpen Masters Mężczyzn86M 53310:1500:00:0002:34:58.3502:34:58.35+01:25:4712:544,6
620MICHNA Łukasz 3974Stomil TrainingOpen Masters Mężczyzn87M 53412:1500:00:0002:35:11.1502:35:11.15+01:26:0012:554,6
621WOLCZYNSKI Seweryn 4013Open Masters Mężczyzn88M 53512:1500:00:0002:35:11.3002:35:11.30+01:26:0012:554,6
622CZECZOTT Katarzyna 4131Open Kobiet52K 8710:4500:00:0002:35:25.2002:35:25.20+01:26:1412:574,6
623WAŁOWSKA Justyna 3667Open Kobiet53K 8810:4500:00:0002:35:25.5002:35:25.50+01:26:1412:574,6
624SOBCZAK Szymon 3664Open Mężczyzn326M 53610:4500:00:0002:35:25.9002:35:25.90+01:26:1412:574,6
625ARAK Ireneusz 3255Dzikie pięści wężaOpen Mężczyzn327M 53709:1500:00:0002:35:26.0002:35:26.00+01:26:1512:574,6
626GRUBBA Rafał 3433Open Mężczyzn328M 53810:0000:00:0002:35:38.3002:35:38.30+01:26:2712:584,6
627BORYCZKA Szymon 4125Open Mężczyzn329M 53910:4500:00:0002:35:38.9002:35:38.90+01:26:2712:584,6
628PŁAŻALSKI Przemysław 3034Life4FitElite Mężczyzn89M 54008:2000:00:0002:35:50.6002:35:50.60+01:26:3912:594,6
629KOZIEŁ Katrzyna 3836SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Kobiet54K 8910:4500:00:0002:36:01.5502:36:01.55+01:26:5013:004,6
630BARAŃSKI Grzegorz 3835SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn89M 54110:4500:00:0002:36:04.8002:36:04.80+01:26:5313:004,6
631SIKORSKI Piotr 3307Open Mężczyzn330M 54209:1500:00:0002:36:20.0502:36:20.05+01:27:0913:014,6
632SIKORSKI Ryszard 3308Open Masters Mężczyzn90M 54309:1500:00:0002:36:20.6502:36:20.65+01:27:0913:014,6
633WOJTYNOWSKI Oskar 3530Open Mężczyzn331M 54410:0000:00:0002:36:28.7502:36:28.75+01:27:1713:024,6
634BRZECZKOWSKI Paweł 3545POWER TRAININGOpen Mężczyzn332M 54510:3000:00:0002:36:29.3502:36:29.35+01:27:1813:024,6
635SIDORCZUK Dariusz 3188CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn91M 54609:0000:00:0002:36:38.1002:36:38.10+01:27:2713:034,6
636MAKOHONIENKO Arkadiusz 3651Open Mężczyzn333M 54710:4500:00:0002:36:45.3002:36:45.30+01:27:3413:034,6
637MAKOHONIENKO Andrzej 3650Open Mężczyzn334M 54810:4500:00:0002:36:46.7502:36:46.75+01:27:3513:034,6
638ORDON Paweł 3343NieWidzęPrzeszkódOpen Masters Mężczyzn92M 54909:3000:00:0002:36:47.9002:36:47.90+01:27:3613:034,6
639BIELAWIEC Krzysztof 3427Open Mężczyzn335M 55010:0000:00:0002:36:50.9502:36:50.95+01:27:4013:044,6
640GAJO Natalia 3425ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Kobiet55K 9010:0000:00:0002:36:53.1002:36:53.10+01:27:4213:044,6
641SZWEDOWICZ Łukasz 3309Open Mężczyzn336M 55109:1500:00:0002:36:58.0002:36:58.00+01:27:4713:044,6
642NOWAK Piotr 3302Open Mężczyzn337M 55209:1500:00:0002:36:58.7002:36:58.70+01:27:4713:044,6
643MACIEJOWSKI Grzegorz 3342NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn338M 55309:3000:00:0002:37:04.1502:37:04.15+01:27:5313:054,6
644WIATROWSKI Adrian 3941Open Mężczyzn339M 55412:0000:00:0002:37:04.9502:37:04.95+01:27:5413:054,6
645SĘGNIK Tomasz 3198Dzikie pięści wężaOpen Mężczyzn340M 55509:0000:00:0002:37:09.3002:37:09.30+01:27:5813:054,6
646PIOTROWSKI Jerzy 3195DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn93M 55609:0000:00:0002:37:10.5002:37:10.50+01:27:5913:054,6
647SZMYCIŃSKI Wojciech 3541Gladiators by RMF4RTOpen Masters Mężczyzn94M 55710:3000:00:0002:37:11.1502:37:11.15+01:28:0013:054,6
648NOWAK Aleksandra 3554VKGS ConsultingOpen Kobiet56K 9110:3000:00:0002:37:11.7502:37:11.75+01:28:0013:054,6
649MARKOWSKI Patryk 3553VKGS ConsultingOpen Mężczyzn341M 55810:3000:00:0002:37:12.4502:37:12.45+01:28:0113:064,6
650KOTEWICZ Anna 3972Stomil TrainingOpen Kobiet57K 9212:1500:00:0002:37:14.2502:37:14.25+01:28:0313:064,6
651KRAIŃSKI Rafał 3954Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn342M 55912:1500:00:0002:37:59.1502:37:59.15+01:28:4813:094,6
652BARAŃSKI Daniel 3953Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn343M 56012:1500:00:0002:37:59.4502:37:59.45+01:28:4813:094,6
653TERBERT Radosław 3955Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn344M 56112:1500:00:0002:38:00.6502:38:00.65+01:28:4913:104,6
654KAŁKOWSKA Karolina 3924Open Masters Kobiet16K 9310:4500:00:0002:38:06.6002:38:06.60+01:28:5513:104,6
655RUSZNICA Oliwia 3611Patatas BravasOpen Kobiet58K 9410:4500:00:0002:38:08.0502:38:08.05+01:28:5713:104,6
656BUNIEK Mateusz 3609Patatas BravasOpen Mężczyzn345M 56210:4500:00:0002:38:08.2002:38:08.20+01:28:5713:104,6
657RUSZNICA Klaudia 3610Patatas BravasOpen Kobiet59K 9510:4500:00:0002:38:09.3002:38:09.30+01:28:5813:104,6
658JOŃCA Kajetan 3987Open Mężczyzn346M 56312:1500:00:0002:38:10.0002:38:10.00+01:28:5913:104,6
659SELONKA Mateusz 3902PUMA_StarogardOpen Mężczyzn347M 56412:0000:00:0002:38:11.2002:38:11.20+01:29:0013:104,6
660GRZEŚKA Magnus 4112Open Mężczyzn348M 56511:3000:00:0002:38:20.0002:38:20.00+01:29:0913:114,5
661KOWALCZYK Piotr 3973Stomil TrainingOpen Mężczyzn349M 56612:1500:00:0002:38:29.0002:38:29.00+01:29:1813:124,5
662MARKIEWICZ Martyna 3933Open Kobiet60K 9612:0000:00:0002:38:34.5002:38:34.50+01:29:2313:124,5
663MACIOCHA Wojciech 3961Need FinanceOpen Mężczyzn350M 56712:1500:00:0002:38:36.8002:38:36.80+01:29:2513:134,5
664SYCH Hubert 3940Open Mężczyzn351M 56812:0000:00:0002:38:37.4502:38:37.45+01:29:2613:134,5
665PODBIELSKI Krzysztof 3189CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn95M 56909:0000:00:0002:38:38.6502:38:38.65+01:29:2713:134,5
666KOWALEWSKI Marcin 3722Open Mężczyzn352M 57010:0000:00:0002:38:40.8002:38:40.80+01:29:2913:134,5
667KUCHARCZYK Andrzej 3930Open Mężczyzn353M 57112:1500:00:0002:38:49.6502:38:49.65+01:29:3813:144,5
668IWANOWICZ Mirosław 3187CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn96M 57209:0000:00:0002:39:02.0502:39:02.05+01:29:5113:154,5
669CHARYŁO Jolanta 3534CARDIO HeroesOpen Masters Kobiet17K 9709:0000:00:0002:39:03.4002:39:03.40+01:29:5213:154,5
670ZIOMEK Daniel 3943Open Masters Mężczyzn97M 57312:0000:00:0002:39:03.6002:39:03.60+01:29:5213:154,5
671CHRUŚCICKA Malwina 4022MalwinaMiłoszOpen Kobiet61K 9812:3000:00:0002:39:06.2502:39:06.25+01:29:5513:154,5
672HERING Adrian 3790Open Mężczyzn354M 57411:1500:00:0002:39:06.4002:39:06.40+01:29:5513:154,5
673CZOPEK Miłosz 4023MalwinaMiłoszOpen Masters Mężczyzn98M 57512:3000:00:0002:39:06.8502:39:06.85+01:29:5513:154,5
674ZAWIŚLAK Patryk 3556WEST COASTOpen Mężczyzn355M 57610:3000:00:0002:39:08.6502:39:08.65+01:29:5713:154,5
675KWAPISZ Iga 3555WEST COASTOpen Kobiet62K 9910:3000:00:0002:39:08.7002:39:08.70+01:29:5713:154,5
676LIHS Patryk 3965SiuryOpen Mężczyzn356M 57712:1500:00:0002:39:14.9502:39:14.95+01:30:0413:164,5
677PAWLACZEK Anna 3621WATAHAOpen Masters Kobiet18K 10010:4500:00:0002:39:27.8502:39:27.85+01:30:1613:174,5
678POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 3622WATAHAOpen Masters Kobiet19K 10110:4500:00:0002:39:28.2002:39:28.20+01:30:1713:174,5
679GOWOREK Sebastian 3948Grube WióryOpen Mężczyzn357M 57812:1500:00:0002:39:34.2002:39:34.20+01:30:2313:174,5
680BORAWSKI Zbigniew 3947Grube WióryOpen Mężczyzn358M 57912:1500:00:0002:39:34.4002:39:34.40+01:30:2313:174,5
681KAŹMIERCZAK Kacper 4136Open Mężczyzn359M 58011:3000:00:0002:39:47.7502:39:47.75+01:30:3613:184,5
682SURDYKOWSKA Monika 3869Open Kobiet63K 10211:3000:00:0002:39:48.2502:39:48.25+01:30:3713:194,5
683RUCKA Alicja 3866Open Kobiet64K 10311:3000:00:0002:39:49.0002:39:49.00+01:30:3813:194,5
684KORNACKA Agnieszka 3856Open Masters Kobiet20K 10411:3000:00:0002:39:49.4002:39:49.40+01:30:3813:194,5
685SIKORSKI Mateusz 3881Open Mężczyzn360M 58111:4500:00:0002:40:00.5002:40:00.50+01:30:4913:204,5
686MACIAK Grzegorz 3996Open Mężczyzn361M 58212:1500:00:0002:40:04.2502:40:04.25+01:30:5313:204,5
687FYDRYSZEWSKI Robert 3347Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn99M 58309:3000:00:0002:40:09.7502:40:09.75+01:30:5813:204,5
688STANKIEWICZ Karolina 3822Husaria Race Team Open Kobiet65K 10511:3000:00:0002:40:09.8502:40:09.85+01:30:5813:204,5
689WIELGUS Agnieszka 4100Stomil TrainingOpen Masters Kobiet21K 10612:1500:00:0002:40:10.7002:40:10.70+01:30:5913:204,5
690PUCZYŃSKI Karol 3692Dzik SquadOpen Mężczyzn362M 58411:0000:00:0002:40:14.6002:40:14.60+01:31:0313:214,5
691PUCZYŃSKA Anna 3691Dzik squadOpen Kobiet66K 10711:0000:00:0002:40:15.3002:40:15.30+01:31:0413:214,5
692CHMIELEWSKI Michał 3631Open Mężczyzn363M 58510:4500:00:0002:40:16.1002:40:16.10+01:31:0513:214,5
693CHMIELEWSKI Marcin 3630Open Mężczyzn364M 58610:4500:00:0002:40:17.3502:40:17.35+01:31:0613:214,5
694KLEINA Dawid 3349Piękni i BestieOpen Mężczyzn365M 58709:3000:00:0002:40:29.6502:40:29.65+01:31:1813:224,5
695ŁOPAT Łukasz 3578Open Mężczyzn366M 58810:1500:00:0002:40:30.6002:40:30.60+01:31:1913:224,5
696HELENIAK Arkadiusz 3507Open Mężczyzn367M 58910:1500:00:0002:40:32.0002:40:32.00+01:31:2113:224,5
697SZEWCZUN Anna 3870Open Kobiet67K 10811:3000:00:0002:40:59.2502:40:59.25+01:31:4813:244,5
698IWANOWICZ Jarosław 3186CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn100M 59009:0000:00:0002:41:00.9502:41:00.95+01:31:5013:254,5
699NAWOROL Aleksandra 3586Open Kobiet68K 10910:3000:00:0002:41:02.8002:41:02.80+01:31:5113:254,5
700PYRTEK Andrzej 3661Open Mężczyzn368M 59110:4500:00:0002:41:09.0502:41:09.05+01:31:5813:254,5
701MAKUCH Urszula 3652Open Kobiet69K 11010:4500:00:0002:41:09.2502:41:09.25+01:31:5813:254,5
702KACZEROWSKA Monika 3971Stomil TrainingOpen Kobiet70K 11112:1500:00:0002:41:11.5502:41:11.55+01:32:0013:254,5
703KULIK Dominika 3671BARNABAS TEAMOpen Kobiet71K 11211:0000:00:0002:41:14.7502:41:14.75+01:32:0313:264,5
704ŁUCZAK Justyna 3672BARNABAS TEAMOpen Masters Kobiet22K 11311:0000:00:0002:41:15.5002:41:15.50+01:32:0413:264,5
705WĘŻYK Kinga 3313Open Kobiet72K 11409:1500:00:0002:41:24.6502:41:24.65+01:32:1313:274,5
706KRZYSZTOF Sałek 3723Open Mężczyzn369M 59211:0000:00:0002:41:28.8502:41:28.85+01:32:1713:274,5
707DĘGA Marcin 3716Open Mężczyzn370M 59311:0000:00:0002:41:29.0002:41:29.00+01:32:1813:274,5
708SZARSZESKI Tomek 3735Open Mężczyzn371M 59411:0000:00:0002:41:29.2502:41:29.25+01:32:1813:274,5
709POŹNIAK Michał 3466Drużyna SchabaOpen Mężczyzn372M 59510:1500:00:0002:41:34.6002:41:34.60+01:32:2313:274,5
710DOMZAŁA Paweł 3543Kontener FormyOpen Masters Mężczyzn101M 59610:0000:00:0002:41:48.8502:41:48.85+01:32:3713:294,4
711KACZOR Anna 3544Kontener FormyOpen Kobiet73K 11510:0000:00:0002:41:49.4002:41:49.40+01:32:3813:294,4
712BARTNICKI Łukasz 4142Open Mężczyzn373M 59712:1500:00:0002:41:51.1002:41:51.10+01:32:4013:294,4
713BARTNICKA Celina 3977Open Kobiet74K 11612:1500:00:0002:41:51.5502:41:51.55+01:32:4013:294,4
714PUŁA Karolina 3492Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet75K 11710:1500:00:0002:42:19.2002:42:19.20+01:33:0813:314,4
715PODGÓRSKI Michał 3491Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn374M 59810:1500:00:0002:42:19.9002:42:19.90+01:33:0813:314,4
716WITKOWSKA Anna 3315Open Kobiet76K 11809:1500:00:0002:42:23.6502:42:23.65+01:33:1213:314,4
717WITKOWSKI Paweł 3317Open Mężczyzn375M 59909:1500:00:0002:42:24.1502:42:24.15+01:33:1313:324,4
718MURAT Krzysztof 3585Open Mężczyzn376M 60010:3000:00:0002:42:29.0002:42:29.00+01:33:1813:324,4
719GRYLEWICZ Mikołaj 3638Open Mężczyzn377M 60110:4500:00:0002:42:41.9002:42:41.90+01:33:3013:334,4
720ŚWIĘCICKI Patryk 3665Open Mężczyzn378M 60210:4500:00:0002:42:47.4002:42:47.40+01:33:3613:334,4
721NAPIERAŁA Martyna 3236Open Kobiet77K 11909:0000:00:0002:43:03.6502:43:03.65+01:33:5213:354,4
722KNOT Martyna 3377Open Kobiet78K 12009:3000:00:0002:43:12.9002:43:12.90+01:34:0113:364,4
723SOKOŁOWSKI Sebastian 3071Elite Mężczyzn90M 60308:1000:00:0002:43:19.3002:43:19.30+01:34:0813:364,4
724MACIĄG Maciej 3708SuperKozaky!Open Masters Mężczyzn102M 60411:0000:00:0002:43:21.1502:43:21.15+01:34:1013:364,4
725DANIEL Bartosz 3983Open Mężczyzn379M 60511:3000:00:0002:43:27.2002:43:27.20+01:34:1613:374,4
726GAŃKO Aleksander 3336Husaria Race Team Open Mężczyzn380M 60609:3000:00:0002:43:37.9502:43:37.95+01:34:2713:384,4
727SZYPERSKI Maciej 3771TurboślimakiOpen Masters Mężczyzn103M 60711:1500:00:0002:43:39.0002:43:39.00+01:34:2813:384,4
728NIEWADZI Szymon 3975Stomil TrainingOpen Mężczyzn381M 60812:1500:00:0002:43:43.9002:43:43.90+01:34:3213:384,4
729DANILCZUK Przemysław 3366Open Mężczyzn382M 60909:3000:00:0002:43:45.3502:43:45.35+01:34:3413:384,4
730ZOLTOWSKI Wojciech 4141Open Mężczyzn383M 61011:4500:00:0002:44:01.2502:44:01.25+01:34:5013:404,4
731SOŚNICKI Bartosz 3593Open Mężczyzn384M 61110:3000:00:0002:44:02.4002:44:02.40+01:34:5113:404,4
732WYSOCKI Patryk 3600Open Mężczyzn385M 61210:3000:00:0002:44:02.7002:44:02.70+01:34:5113:404,4
733SOBOCIŃSKI Jakub 3350Piękni i BestieOpen Mężczyzn386M 61309:3000:00:0002:44:11.4502:44:11.45+01:35:0013:404,4
734HANUSZKIEWICZ Jacek 4084Open Masters Mężczyzn104M 61413:0000:00:0002:44:24.6002:44:24.60+01:35:1313:424,4
735PRZYBYLSKA Aleksandra 4091Open Masters Kobiet23K 12113:0000:00:0002:44:25.0002:44:25.00+01:35:1413:424,4
736KORZENIECKI Krzysztof 3951KołczanyOpen Mężczyzn387M 61512:1500:00:0002:44:28.4502:44:28.45+01:35:1713:424,4
737DĄBROWSKI Łukasz 3950KołczanyOpen Mężczyzn388M 61612:1500:00:0002:44:28.5502:44:28.55+01:35:1713:424,4
738ROSKIEWICZ Wojciech 3662Open Mężczyzn389M 61712:3000:00:0002:44:37.5002:44:37.50+01:35:2613:434,4
739WINIARSKI Robert 4055Open Mężczyzn390M 61812:3000:00:0002:44:37.7502:44:37.75+01:35:2613:434,4
740STYKAŁA Adrianna 3595Open Kobiet79K 12210:3000:00:0002:44:49.8502:44:49.85+01:35:3813:444,4
741SZCZEPANEK Robert 3805Open Mężczyzn391M 61911:1500:00:0002:44:56.7502:44:56.75+01:35:4513:444,4
742SZYMAŃSKI Marcin 3758CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn392M 62011:1500:00:0002:45:01.4002:45:01.40+01:35:5013:454,4
743RYBAKOWSKI Patryk 4146Open Mężczyzn393M 62112:1500:00:0002:45:02.8002:45:02.80+01:35:5113:454,4
744HALIBOŻEK Paweł 3693Dzikie WieprzeOpen Mężczyzn394M 62211:0000:00:0002:45:15.3002:45:15.30+01:36:0413:464,4
745BORSUKIEWICZ Paweł 3714Open Mężczyzn395M 62311:0000:00:0002:45:15.5502:45:15.55+01:36:0413:464,4
746JEDRZEJEWSKI Artur 3374Open Mężczyzn396M 62409:3000:00:0002:45:18.8002:45:18.80+01:36:0713:464,4
747BOMBOLEWSKI Cezary 3625Open Masters Mężczyzn105M 62510:4500:00:0002:45:41.7002:45:41.70+01:36:3013:484,3
748PADEWSKI Zenon 3658Open Masters Mężczyzn106M 62610:4500:00:0002:45:43.6002:45:43.60+01:36:3213:484,3
749LISIŃSKI Jacek 3647Open Mężczyzn397M 62710:4500:00:0002:45:44.7002:45:44.70+01:36:3313:484,3
750KOLANO Grzegorz 3572Open Mężczyzn398M 62810:3000:00:0002:46:13.2502:46:13.25+01:37:0213:514,3
751PEPLIŃSKI Szymon 3335GryfyOpen Mężczyzn399M 62909:3000:00:0002:47:40.5502:47:40.55+01:38:2913:584,3
752PEPLIŃSKI Karol 3334GryfyOpen Mężczyzn400M 63009:3000:00:0002:47:40.8002:47:40.80+01:38:2913:584,3
753JANASIK Michał 4039Open Mężczyzn401M 63112:3000:00:0002:47:43.7502:47:43.75+01:38:3213:584,3
754WILCZEK Marcin 3882Open Mężczyzn402M 63211:4500:00:0002:47:44.6002:47:44.60+01:38:3313:584,3
755WILCZEK Lukasz 3259Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn403M 63309:1500:00:0002:47:47.5502:47:47.55+01:38:3613:584,3
756WĘSIERSKA Katarzyna 3710SuperKozaky!Open Masters Kobiet24K 12311:0000:00:0002:47:48.6502:47:48.65+01:38:3713:594,3
757GADOMSKA Joanna 3705SuperKozaky!Open Kobiet80K 12411:0000:00:0002:47:49.3502:47:49.35+01:38:3813:594,3
758KRAWCEWICZ Joanna 3706SuperKozaky!Open Kobiet81K 12511:0000:00:0002:47:49.6002:47:49.60+01:38:3813:594,3
759MACIĄG Małgorzata 3709SuperKozaky!Open Kobiet82K 12611:0000:00:0002:47:50.1502:47:50.15+01:38:3913:594,3
760LATOS Aleksandra 3707SuperKozaky!Open Kobiet83K 12711:0000:00:0002:47:51.0502:47:51.05+01:38:4013:594,3
761SZYDŁOWSKA Klaudia 4027Police&FiremanOpen Kobiet84K 12812:3000:00:0002:48:31.5002:48:31.50+01:39:2014:024,3
762SZYDŁOWSKI Michał 4029Police&FiremanOpen Mężczyzn404M 63412:3000:00:0002:48:31.7002:48:31.70+01:39:2014:024,3
763KOKOTEK Alicja 3571Open Kobiet85K 12910:3000:00:0002:48:34.8502:48:34.85+01:39:2314:024,3
764JANKOWSKI Michal 3423SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn405M 63510:0000:00:0002:48:35.2502:48:35.25+01:39:2414:024,3
765PURCHALAK Paweł 3660Open Mężczyzn406M 63610:4500:00:0002:48:42.7002:48:42.70+01:39:3114:034,3
766MARZEC Paweł 3922Husaria Race Team Open Mężczyzn407M 63708:1000:07:2902:41:17.1002:48:46.75+01:39:3513:264,5
767SIELSKA Dagmara 3424SOCIOS SILESIAOpen Kobiet86K 13010:0000:00:0002:48:53.6002:48:53.60+01:39:4214:044,3
768MACIEJEWSKI Łukasz 3617SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn408M 63810:4500:00:0002:48:56.4002:48:56.40+01:39:4514:044,3
769BIENIEK Natalia 3616SOCIOS SILESIAOpen Kobiet87K 13110:4500:00:0002:48:56.6002:48:56.60+01:39:4514:044,3
770RYCHLAK Krzysztof 3867Open Mężczyzn409M 63911:3000:00:0002:49:02.4002:49:02.40+01:39:5114:054,3
771TRAWCZYŃSKI Oliwer 3871Open Mężczyzn410M 64011:3000:00:0002:49:05.2002:49:05.20+01:39:5414:054,3
772DOLIBÓG Ewa 3607Łowcy pierożkówOpen Kobiet88K 13210:0000:00:0002:49:33.3002:49:33.30+01:40:2214:074,2
773MICHALCZYK Patryk 3411Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn411M 64110:0000:00:0002:49:33.6502:49:33.65+01:40:2214:074,2
774WINICZEŃKO Natalia 4012Open Kobiet89K 13312:1500:00:0002:49:35.1002:49:35.10+01:40:2414:074,2
775KULEWICZ Artur 3993Open Mężczyzn412M 64212:1500:00:0002:49:36.2502:49:36.25+01:40:2514:084,2
776SZCZYPEK Katarzyna 3159Husaria Race Team Elite Kobiet20K 13408:3000:00:0002:49:43.7502:49:43.75+01:40:3214:084,2
777GRZESZCZYK Adam 4062CiabaterosOpen Mężczyzn413M 64313:0000:00:0002:50:48.2502:50:48.25+01:41:3714:144,2
778PLEWIŃSKI Marek 4063CiabaterosOpen Mężczyzn414M 64413:0000:00:0002:50:50.1002:50:50.10+01:41:3914:144,2
779KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 4042Open Mężczyzn415M 64512:3000:00:0002:51:00.5002:51:00.50+01:41:4914:154,2
780KACPRZAK Przemysław 4041Open Mężczyzn416M 64612:3000:00:0002:51:01.1502:51:01.15+01:41:5014:154,2
781KUREK Hubert 3818Hardkorki SzczecinOpen Mężczyzn417M 64711:3000:00:0002:51:01.2502:51:01.25+01:41:5014:154,2
782SWATKOWSKI Stanisław 3820Hardkorki SzczecinOpen Mężczyzn418M 64811:3000:00:0002:51:01.3502:51:01.35+01:41:5014:154,2
783MILEWSKA Marta 3819Hardkorki SzczecinOpen Kobiet90K 13511:3000:00:0002:51:02.1502:51:02.15+01:41:5114:154,2
784KITALA Radosław 3114Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn419M 64908:2000:16:5502:34:09.8002:51:05.75+01:41:5412:504,7
785JEŻ Maja 3281ŻabkiOpen Kobiet91K 13609:1500:00:0002:51:05.8002:51:05.80+01:41:5414:154,2
786MIKLEWICZ Agata 3282ŻabkiOpen Kobiet92K 13709:1500:00:0002:51:06.1002:51:06.10+01:41:5514:154,2
787MALINOWSKI Łukasz 3299Open Mężczyzn420M 65009:1500:00:0002:51:07.3002:51:07.30+01:41:5614:154,2
788MIKIELSKI Paweł 3654Open Mężczyzn421M 65110:4500:00:0002:51:32.1502:51:32.15+01:42:2114:174,2
789TOMCZYK Anna 3666Open Kobiet93K 13810:4500:00:0002:51:32.3502:51:32.35+01:42:2114:174,2
790JAŚKIEWICZ Paweł 4127Open Mężczyzn422M 65212:0000:00:0002:51:37.1002:51:37.10+01:42:2614:184,2
791KAŁUŻA Robert 3489PARTACZEOpen Mężczyzn423M 65310:1500:00:0002:51:42.3502:51:42.35+01:42:3114:184,2
792DZIAŁOWSKA Małgorzata 3488PARTACZEOpen Kobiet94K 13910:1500:00:0002:51:43.6002:51:43.60+01:42:3214:184,2
793MAREK Krzysztof 3653Open Mężczyzn424M 65411:0000:00:0002:51:46.6502:51:46.65+01:42:3514:184,2
794BAFELTOWSKA Olga 3351POWER TRAININGOpen Kobiet95K 14009:3000:00:0002:51:55.2502:51:55.25+01:42:4414:194,2
795SZKURŁAT Tomasz 3353POWER TRAININGOpen Mężczyzn425M 65509:3000:00:0002:51:56.4002:51:56.40+01:42:4514:194,2
796WIŚNIEWSKA Paulina 3328BASTIONOpen Kobiet96K 14109:3000:00:0002:51:56.7002:51:56.70+01:42:4514:194,2
797AFANASIEV Denys 4140Open Mężczyzn426M 65612:0000:00:0002:52:06.6002:52:06.60+01:42:5514:204,2
798JABŁOŃSKI Tomasz 4101Green Goblins WarszawaOpen Mężczyzn427M 65709:1500:00:0002:52:06.6502:52:06.65+01:42:5514:204,2
799DOTSENKO Oleksii 4138Open Mężczyzn428M 65812:0000:00:0002:52:07.1502:52:07.15+01:42:5614:204,2
800BAŃKOWSKA Maja 3285Open Kobiet97K 14209:1500:00:0002:52:08.8002:52:08.80+01:42:5714:204,2
801NEUMUELLERM Tomasz 3656Open Masters Mężczyzn107M 65910:4500:00:0002:52:10.5502:52:10.55+01:42:5914:204,2
802MARKIEWICZ Agnieszka 3605DZIADY OCROpen Masters Kobiet25K 14310:4500:00:0002:52:11.6502:52:11.65+01:43:0014:204,2
803KORZENIAK Wojciech 3907To tylko miłośćOpen Mężczyzn429M 66012:0000:00:0002:52:16.8002:52:16.80+01:43:0514:214,2
804MIKICIUK Natalia 3908To tylko miłośćOpen Kobiet98K 14412:0000:00:0002:52:17.7502:52:17.75+01:43:0614:214,2
805WISNIEWSKA Sylwia 3193CrossFit SuszOpen Kobiet99K 14509:0000:00:0002:52:20.5502:52:20.55+01:43:0914:214,2
806POHLID-DODA Anna 3191CrossFit SuszOpen Kobiet100K 14609:0000:00:0002:52:20.7002:52:20.70+01:43:0914:214,2
807SOKOŁOWSKI Roman 3192CrossFit SuszOpen Masters Mężczyzn108M 66109:0000:00:0002:52:21.1002:52:21.10+01:43:1014:214,2
808ZYCH Kornel 3612Patatas BravasOpen Mężczyzn430M 66210:4500:00:0002:52:25.0002:52:25.00+01:43:1414:224,2
809MIKOŁAJCZYK Marcin 3490PARTACZEOpen Mężczyzn431M 66310:1500:00:0002:52:50.5002:52:50.50+01:43:3914:244,2
810BEDNARSKI Rafał 3487PARTACZEOpen Mężczyzn432M 66410:1500:00:0002:52:51.4502:52:51.45+01:43:4014:244,2
811POCIASK Krzysztof 3409Kontener FormyOpen Masters Mężczyzn109M 66510:0000:00:0002:52:51.8002:52:51.80+01:43:4014:244,2
812MALISZEWSKA Agnieszka 3476Gladiators by RMF4RTOpen Masters Kobiet26K 14710:1500:00:0002:52:52.3002:52:52.30+01:43:4114:244,2
813BIAŁAS Rafał 3407Kontener FormyOpen Masters Mężczyzn110M 66610:0000:00:0002:52:53.0502:52:53.05+01:43:4214:244,2
814IMIELSKA Justyna 3261KONTENER FORMY / Mama w TrójmieścieOpen Kobiet101K 14810:0000:00:0002:52:53.3502:52:53.35+01:43:4214:244,2
815CZERNIAKIEWICZ Anna 3475Gladiators by RMF4RTOpen Masters Kobiet27K 14910:1500:00:0002:52:54.5002:52:54.50+01:43:4314:244,2
816ŻYLEWICZ Patrycjan 4113Open Mężczyzn433M 66709:3000:00:0002:53:04.4002:53:04.40+01:43:5314:254,2
817WOROCH Tomasz 3283ŻabkiOpen Mężczyzn434M 66809:1500:00:0002:53:15.4002:53:15.40+01:44:0414:264,2
818WIDŁAŚ Jacek 3502Zimne nóżki IIOpen Masters Mężczyzn111M 66910:1500:00:0002:53:28.2002:53:28.20+01:44:1714:274,2
819SZOSTAK Magdalena 3501Zimne nóżki IIOpen Kobiet102K 15010:1500:00:0002:53:30.3002:53:30.30+01:44:1914:274,1
820KOWALSKI Piotr 4118Open Mężczyzn435M 67011:0000:00:0002:53:36.5002:53:36.50+01:44:2514:284,1
821CHROMÝ David 3365Open Mężczyzn436M 67109:3000:00:0002:53:52.3502:53:52.35+01:44:4114:294,1
822BARTNICKA Monika 3499Zimne nóżki IIOpen Kobiet103K 15110:1500:00:0002:53:56.2002:53:56.20+01:44:4514:294,1
823BARTOLD Paulina 3500Zimne nóżki IIOpen Kobiet104K 15210:1500:00:0002:53:56.6502:53:56.65+01:44:4514:294,1
824POCH Gabriela 3238Open Kobiet105K 15309:0000:00:0002:54:09.6002:54:09.60+01:44:5814:304,1
825MUSIOŁ Sonja 3235Open Kobiet106K 15409:0000:00:0002:54:09.8002:54:09.80+01:44:5814:304,1
826PIASECKI Paweł 3618To było tak Wysoki SądzieOpen Mężczyzn437M 67210:4500:00:0002:54:15.4002:54:15.40+01:45:0414:314,1
827WILCZYŃSKI Paweł 3456Open Mężczyzn438M 67310:0000:00:0002:54:21.7502:54:21.75+01:45:1014:314,1
828KAMIŃSKI Maciej 3437Open Masters Mężczyzn112M 67410:0000:00:0002:54:22.0002:54:22.00+01:45:1114:314,1
829KAMIŃSKI Michał 3438Open Mężczyzn439M 67510:0000:00:0002:54:22.9002:54:22.90+01:45:1114:314,1
830OSZKINIS Gabriel 3952KołczanyOpen Mężczyzn440M 67612:1500:00:0002:54:28.5002:54:28.50+01:45:1714:324,1
831DANEK Mariusz 3848Open Mężczyzn441M 67711:3000:00:0002:54:38.1002:54:38.10+01:45:2714:334,1
832OSĘKOWSKI Dominik 3801Open Mężczyzn442M 67811:1500:00:0002:54:40.7002:54:40.70+01:45:2914:334,1
833OSĘKOWSKI Tomasz 3802Open Masters Mężczyzn113M 67911:1500:00:0002:54:40.9502:54:40.95+01:45:3014:334,1
834RYTEL Marta 3963nieskalane muchomorkiOpen Masters Kobiet28K 15512:1500:00:0002:54:42.0502:54:42.05+01:45:3114:334,1
835PAŚNIK Jerzy 4073nieskalane muchomorkiOpen Mężczyzn443M 68012:1500:00:0002:54:43.0002:54:43.00+01:45:3214:334,1
836CZAPKIEWICZ Michał 4071nieskalane muchomorkiOpen Masters Mężczyzn114M 68112:1500:00:0002:54:47.7502:54:47.75+01:45:3614:334,1
837GOLCZEWSKI Paweł 4072nieskalane muchomorkiOpen Masters Mężczyzn115M 68212:1500:00:0002:54:48.7002:54:48.70+01:45:3714:344,1
838RYŃSKA Karolina 3182BigYellowFoot Adventue Team Open Kobiet107K 15609:0000:00:0002:54:54.2502:54:54.25+01:45:4314:344,1
839OLCZYK Piotr 3303Open Mężczyzn444M 68309:1500:00:0002:55:00.0502:55:00.05+01:45:4914:354,1
839OLCZYK Bartłomiej 4111Open Mężczyzn444M 68309:1500:00:0002:55:00.0502:55:00.05+01:45:4914:354,1
841KOCHANEK Paweł 3031Kontener FormyElite Mężczyzn91M 68508:1000:00:0002:55:19.1002:55:19.10+01:46:0814:364,1
842SOBOŃ Kaja 4021LifterzyOpen Kobiet108K 15712:3000:00:0002:55:38.2002:55:38.20+01:46:2714:384,1
843MICHALAK Oskar 4066LifterzyOpen Mężczyzn446M 68612:3000:00:0002:55:38.8002:55:38.80+01:46:2714:384,1
844BENDINGER Krystian 3493Razem Trenujemy SportOpen Mężczyzn447M 68710:1500:00:0002:55:39.6502:55:39.65+01:46:2814:384,1
845MAZERANT Karolina 3496Razem Trenujemy SportOpen Kobiet109K 15810:1500:00:0002:55:42.1002:55:42.10+01:46:3114:384,1
846JAROSZEK Mateusz 3768Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn448M 68811:1500:00:0002:55:44.0502:55:44.05+01:46:3314:384,1
847BENDINGER Krzysztof 3494Razem Trenujemy SportOpen Masters Mężczyzn116M 68910:1500:00:0002:55:44.4002:55:44.40+01:46:3314:384,1
848GORTAT Agnieszka 3495Razem Trenujemy SportOpen Masters Kobiet29K 15910:1500:00:0002:55:45.8502:55:45.85+01:46:3414:384,1
849BOGACZ Bartosz 3422SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAMOpen Mężczyzn449M 69010:0000:00:0002:55:53.4002:55:53.40+01:46:4214:394,1
850ZAWISTOWSKI Adam 3809Open Mężczyzn450M 69111:1500:00:0002:56:07.5502:56:07.55+01:46:5614:404,1
851JASIŃSKI Adrian 3793Open Mężczyzn451M 69211:1500:00:0002:56:10.2502:56:10.25+01:46:5914:404,1
852ZARĘBA Marlena 3619To było tak Wysoki SądzieOpen Kobiet110K 16010:4500:00:0002:56:26.6002:56:26.60+01:47:1514:424,1
853ERWIŃSKI Tomasz 3636Open Mężczyzn452M 69310:4500:00:0002:57:06.5002:57:06.50+01:47:5514:454,1
854ZARZYCKI Ryszard 3808Open Mężczyzn453M 69411:1500:00:0002:57:22.2002:57:22.20+01:48:1114:464,1
855KOCHANOWSKA Agata 3897Pitbulle i YorkiOpen Kobiet111K 16112:0000:00:0002:57:22.8002:57:22.80+01:48:1114:464,1
856PIKALA Natalia 4089Open Kobiet112K 16212:1500:00:0002:57:26.1502:57:26.15+01:48:1514:474,1
857SUZIN Nikodem 4092Open Mężczyzn454M 69512:1500:00:0002:57:31.2002:57:31.20+01:48:2014:474,1
858BRACHACZEK Bartosz 3352POWER TRAININGOpen Mężczyzn455M 69609:3000:00:0002:57:32.0002:57:32.00+01:48:2114:474,1
859KOCHANOWSKI Krzysztof 3898Pitbulle i YorkiOpen Mężczyzn456M 69712:0000:00:0002:57:38.8502:57:38.85+01:48:2714:484,1
860BIAŁOBŁOCKI Kacper 3744Biegające ChloryOpen Mężczyzn457M 69811:1500:00:0002:57:41.0502:57:41.05+01:48:3014:484,1
861JANIAK Łukasz 3745Biegające ChloryOpen Mężczyzn458M 69911:1500:00:0002:57:42.3002:57:42.30+01:48:3114:484,1
862CIEŚLIK Mateusz 4081Open Mężczyzn459M 70013:0000:00:0002:57:52.0002:57:52.00+01:48:4114:494,0
863LIPKE Krzysztof 3683CrossEliteOpen Mężczyzn460M 70111:0000:00:0002:57:57.3002:57:57.30+01:48:4614:494,0
864TARNOWSKI Tomasz 4153Open Mężczyzn461M 70213:0000:00:0002:58:06.8002:58:06.80+01:48:5514:504,0
865WITKOWSKI Maciej 4095Open Mężczyzn462M 70313:0000:00:0002:58:07.1502:58:07.15+01:48:5614:504,0
866DRZEŻDŻON Emilia 3419Runmageddonowe Świry Open Kobiet113K 16311:0000:00:0002:58:08.7002:58:08.70+01:48:5714:504,0
867WAJSZCZYK Tomasz 3599Open Mężczyzn463M 70410:3000:00:0002:58:16.7002:58:16.70+01:49:0514:514,0
868BABICZ Michał 3065Open Mężczyzn464M 70508:1000:06:1902:51:57.7002:58:16.75+01:49:0514:194,2
869NOWIŃSKI Paweł 3587Open Mężczyzn465M 70610:3000:00:0002:58:18.2502:58:18.25+01:49:0714:514,0
870DOMOŃ Piotr 3634Open Mężczyzn466M 70710:4500:00:0002:58:20.4002:58:20.40+01:49:0914:514,0
871CIEŚLIK Krzysztof 4080Open Mężczyzn467M 70813:0000:00:0002:58:23.0002:58:23.00+01:49:1214:514,0
872STEFAN Grzegorz 3603Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn117M 70910:4500:00:0002:58:23.9002:58:23.90+01:49:1214:514,0
873MISZ Maciej 3910Trójka DromboOpen Mężczyzn468M 71012:0000:00:0002:58:32.0002:58:32.00+01:49:2114:524,0
874SABIK - IRLA Magdalena 3911Trójka DromboOpen Kobiet114K 16412:0000:00:0002:58:33.7502:58:33.75+01:49:2214:524,0
875MISZ Borys 3909Trójka DromboOpen Masters Mężczyzn118M 71112:0000:00:0002:58:34.2502:58:34.25+01:49:2314:524,0
876KALNIUK Tomasz 3205Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn469M 71209:0000:00:0002:58:37.5502:58:37.55+01:49:2614:534,0
877PYREK Anna 3264LambadziarzeOpen Kobiet115K 16509:1500:00:0002:59:19.5502:59:19.55+01:50:0814:564,0
878GORAUS Karol 3262LambadziarzeOpen Mężczyzn470M 71309:1500:00:0002:59:20.3002:59:20.30+01:50:0914:564,0
879PIECUCH Szymon 3263LambadziarzeOpen Mężczyzn471M 71409:1500:00:0002:59:21.5002:59:21.50+01:50:1014:564,0
880LEHMANN Dawid 3134Open Mężczyzn472M 71508:2000:18:3702:40:52.7002:59:30.50+01:50:1913:244,5
881ŚPIEWOK Paweł 3329Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn473M 71609:3000:00:0002:59:40.2002:59:40.20+01:50:2914:584,0
882KOPCZYK Jakub 3378Open Mężczyzn474M 71709:3000:00:0002:59:47.4002:59:47.40+01:50:3614:584,0
883LITWIŃSKI Krzysztof 3725Open Mężczyzn475M 71811:0000:00:0003:00:03.5503:00:03.55+01:50:5215:004,0
884RYMACKA Matylda 3804Open Kobiet116K 16611:1500:00:0003:00:09.9003:00:09.90+01:50:5815:004,0
885LATUSEK Wioletta 3602Carbon Silesia SportOpen Kobiet117K 16710:4500:00:0003:00:11.2003:00:11.20+01:51:0015:004,0
886JANKOWSKA Karolina 3767Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet118K 16811:1500:00:0003:00:20.3503:00:20.35+01:51:0915:014,0
887BORZYSZKOWSKA Monika 3761Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Masters Kobiet30K 16911:1500:00:0003:00:41.1503:00:41.15+01:51:3015:034,0
888DUNAJSKI Arek 3765Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn476M 71911:1500:00:0003:00:44.3503:00:44.35+01:51:3315:034,0
889MAKSYMIUK Marian 3769Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Masters Mężczyzn119M 72011:1500:00:0003:00:45.7503:00:45.75+01:51:3415:034,0
890TUCHOWSKI Jan 3737Open Mężczyzn477M 72111:0000:00:0003:00:56.4003:00:56.40+01:51:4515:044,0
891ŁOCHOWSKA Barbara 3726Open Kobiet119K 17011:0000:00:0003:00:56.5003:00:56.50+01:51:4515:044,0
892WIŚNIEWSKA Patrycja 3668Open Kobiet120K 17110:4500:00:0003:01:22.0503:01:22.05+01:52:1115:064,0
893CHOJNACKI Piotr 3633Open Mężczyzn478M 72210:4500:00:0003:01:22.8003:01:22.80+01:52:1115:064,0
894BOROWSKA Jadwiga 3760Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet121K 17211:1500:00:0003:01:26.3503:01:26.35+01:52:1515:074,0
895DARDZYŃSKI Michał 3764Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn479M 72311:1500:00:0003:01:27.4003:01:27.40+01:52:1615:074,0
896DARDZYŃSKI Marcin 3763Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn480M 72411:1500:00:0003:01:28.2503:01:28.25+01:52:1715:074,0
897CYGANIK Magdalena 3762Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet122K 17311:1500:00:0003:01:28.5503:01:28.55+01:52:1715:074,0
898ANTOSIK Igor 3698Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn481M 72511:1500:00:0003:01:29.9003:01:29.90+01:52:1815:074,0
899CHMIELEWSKI Krzysztof 3629Open Mężczyzn482M 72610:4500:00:0003:01:33.5003:01:33.50+01:52:2215:074,0
900BEDNARCZYK Sebastian 3558Open Mężczyzn483M 72710:3000:00:0003:01:34.3003:01:34.30+01:52:2315:074,0
901WRUK Agata 3670Open Kobiet123K 17410:4500:00:0003:01:38.4503:01:38.45+01:52:2715:084,0
902SAK Cezary 3332CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn484M 72809:3000:00:0003:01:56.8503:01:56.85+01:52:4515:094,0
903URBANOWICZ Magdalena 3333CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet124K 17509:3000:00:0003:01:57.4003:01:57.40+01:52:4615:094,0
904SITKO Magdalena 3891GeekKoksyOpen Kobiet125K 17612:0000:00:0003:02:13.6503:02:13.65+01:53:0215:114,0
905CZARNECKA Magdalena 3888GeekKoksyOpen Kobiet126K 17712:0000:00:0003:02:14.8003:02:14.80+01:53:0315:114,0
906SZADZEWICZ Monika 4114Open Masters Kobiet31K 17809:3000:00:0003:02:18.0503:02:18.05+01:53:0715:113,9
907KRÓLIKOWSKI Damian 3751Chaos KontrolowanyOpen Mężczyzn485M 72911:1500:00:0003:02:26.4003:02:26.40+01:53:1515:123,9
908WIŚNIEWSKI Kamil 3669Open Mężczyzn486M 73010:4500:00:0003:02:33.0003:02:33.00+01:53:2215:123,9
909FILIMON Sylwia 3566Open Kobiet127K 17910:3000:00:0003:02:37.9503:02:37.95+01:53:2715:133,9
910GOŁĄB Witold 3547RAJSPORT ACTIVEOpen Mężczyzn487M 73110:3000:00:0003:02:57.4503:02:57.45+01:53:4615:143,9
911WEILANDT Łukasz 3537CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn488M 73210:3000:00:0003:03:17.5003:03:17.50+01:54:0615:163,9
912SIERECKI Zbigniew 3606DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn120M 73310:4500:00:0003:03:19.6503:03:19.65+01:54:0815:163,9
913KMERA Rafał 3640Open Masters Mężczyzn121M 73410:4500:00:0003:03:20.8003:03:20.80+01:54:0915:163,9
914KUROWSKI Łukasz 3645Open Mężczyzn489M 73510:4500:00:0003:03:28.0503:03:28.05+01:54:1715:173,9
915NADOLSKI Marcin 3604DCT TEAMOpen Mężczyzn490M 73610:4500:00:0003:03:29.1503:03:29.15+01:54:1815:173,9
916BROKOS Tomasz 3628Open Mężczyzn491M 73710:4500:00:0003:03:32.0503:03:32.05+01:54:2115:173,9
917WILCZYŃSKA Dorota 3701Lacroix Electronics TeamOpen Masters Kobiet32K 18010:1500:00:0003:03:56.7503:03:56.75+01:54:4515:193,9
918TALAR Szymon 3483Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn492M 73810:1500:00:0003:03:58.3503:03:58.35+01:54:4715:193,9
919KARBOWSKI Tomasz 3348Piękni i BestieOpen Mężczyzn493M 73909:3000:00:0003:03:58.5003:03:58.50+01:54:4715:193,9
920LEWANDOWSKI Leszek 3482Lacroix Electronic TeamOpen Mężczyzn494M 74010:1500:00:0003:03:58.6503:03:58.65+01:54:4715:193,9
921ANUSZCZYK Mariusz 3118Open Masters Mężczyzn122M 74108:2000:17:4102:46:29.1003:04:10.15+01:54:5913:524,3
922KORDOS Mateusz 4024Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn495M 74212:3000:00:0003:04:17.2503:04:17.25+01:55:0615:213,9
923BRACISZEWICZ Anna 3169Open Kobiet128K 18108:3000:33:5002:30:51.3003:04:42.10+01:55:3112:344,8
924KUNAT Maciej 3297Open Mężczyzn496M 74309:1500:00:0003:04:50.2503:04:50.25+01:55:3915:243,9
925WOŹNICKA Magdalena 3319Open Kobiet129K 18209:1500:00:0003:04:51.1003:04:51.10+01:55:4015:243,9
926KLICH Sonia 3149Carbon Silesia SportElite Kobiet21K 18308:3000:00:0003:04:59.0003:04:59.00+01:55:4815:243,9
927KURCZYŃSKI Grzegorz 3133Elite Mężczyzn92M 74408:2000:00:0003:05:12.6503:05:12.65+01:56:0115:263,9
928PURCHALAK Karolina 3546POWER TRAININGOpen Kobiet130K 18410:3000:00:0003:05:39.4003:05:39.40+01:56:2815:283,9
929MOCEK Bartosz 3934Open Mężczyzn497M 74510:1500:00:0003:05:42.3503:05:42.35+01:56:3115:283,9
930SOBCZYK Barbara 3465Droga Do UltraOpen Kobiet131K 18510:1500:00:0003:05:42.5503:05:42.55+01:56:3115:283,9
931POKORNÁ Eva 3321#KluciBezTrikaOpen Kobiet132K 18609:3000:00:0003:05:48.4503:05:48.45+01:56:3715:293,9
932PTASIŃSKI Kacper 3976United RunnersOpen Mężczyzn498M 74612:1500:00:0003:06:17.5503:06:17.55+01:57:0615:313,9
933KRASNOVA Mariya 3992Open Kobiet133K 18712:1500:00:0003:06:17.6003:06:17.60+01:57:0615:313,9
934LEGIERSKA Anna 3753Chaos KontrolowanyOpen Kobiet134K 18811:1500:00:0003:06:42.8003:06:42.80+01:57:3115:333,9
935LEBIECKA Karolina 3752Chaos KontrolowanyOpen Kobiet135K 18911:1500:00:0003:06:43.8503:06:43.85+01:57:3215:333,9
936MALEWSKI Andrzej 3536CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn499M 74710:3000:00:0003:07:11.6003:07:11.60+01:58:0015:353,8
937SKOWROŃSKA Maja 3207NieprzygotowaniOpen Kobiet136K 19009:0000:00:0003:08:06.0003:08:06.00+01:58:5515:403,8
938CZYŻEWSKI Bartłomiej 3206NieprzygotowaniOpen Mężczyzn500M 74809:0000:00:0003:08:07.0003:08:07.00+01:58:5615:403,8
939KARMOWSKI Tomasz 3227Open Mężczyzn501M 74909:0000:00:0003:08:32.3003:08:32.30+01:59:2115:423,8
940STAROWICZ Elżbieta 3243Open Masters Kobiet33K 19109:0000:00:0003:08:32.4003:08:32.40+01:59:2115:423,8
941SUŁOWSKA Katarzyna 3245Open Kobiet137K 19209:0000:00:0003:08:32.5503:08:32.55+01:59:2115:423,8
942KĘDZIORA Bogumił 3204Koniu SquadOpen Mężczyzn502M 75009:0000:00:0003:08:33.9503:08:33.95+01:59:2315:423,8
943ZACHURZOK Adam 3754Chaos KontrolowanyOpen Mężczyzn503M 75111:1500:00:0003:08:47.6503:08:47.65+01:59:3615:433,8
944KUBIAK Piotr 3858Open Mężczyzn504M 75211:3000:00:0003:09:17.6503:09:17.65+02:00:0615:463,8
945KUBIAK Katarzyna 3857Open Kobiet138K 19311:3000:00:0003:09:18.8503:09:18.85+02:00:0715:463,8
946VEČEŘA Jan 3322#KluciBezTrikaOpen Mężczyzn505M 75309:3000:00:0003:09:37.6003:09:37.60+02:00:2615:483,8
947FIKUS Anna 3565Open Kobiet139K 19410:4500:00:0003:10:36.0003:10:36.00+02:01:2515:533,8
948KOWALCZYK Lukasz 3575Open Mężczyzn506M 75410:4500:00:0003:10:36.8003:10:36.80+02:01:2515:533,8
949KOISZEWSKA Monika 3991Open Kobiet140K 19512:1500:00:0003:10:37.3003:10:37.30+02:01:2615:533,8
949WOŚ Kuba 4014Open Mężczyzn507M 75512:1500:00:0003:10:37.3003:10:37.30+02:01:2615:533,8
951KLASA Wiktoria 3989Open Kobiet141K 19612:1500:00:0003:10:37.6503:10:37.65+02:01:2615:533,8
952MILKOWSKI Sylwester 3234Open Mężczyzn508M 75609:0000:00:0003:11:30.7503:11:30.75+02:02:1915:573,8
953LESNIAK Michal 3361WytyranyOpen Mężczyzn509M 75709:3000:00:0003:12:26.2503:12:26.25+02:03:1516:023,7
954OSTROWSKI Tomasz 3136Elite Mężczyzn93M 75808:2000:00:0003:13:56.5503:13:56.55+02:04:4516:093,7
955CZERNIKOWSKI Daniel 3418Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn510M 75910:0000:00:0003:14:34.6003:14:34.60+02:05:2316:123,7
956MATRACKA Magdalena 3420Runmageddonowe Świry Open Kobiet142K 19710:0000:00:0003:14:34.7003:14:34.70+02:05:2316:123,7
957PARTYKA Justyna 3447Open Kobiet143K 19810:0000:00:0003:14:34.8003:14:34.80+02:05:2316:123,7
958BŁAZIŃSKI Paweł 3217Open Mężczyzn511M 76009:0000:00:0003:14:59.8003:14:59.80+02:05:4816:143,7
959JĘDRYKA Anna 3372Open Kobiet144K 19909:3000:00:0003:15:52.5003:15:52.50+02:06:4116:193,7
959MATYSIAK Sławomir 3381Open Mężczyzn512M 76109:3000:00:0003:15:52.5003:15:52.50+02:06:4116:193,7
961KNAPIK Justyna 3375Open Kobiet145K 20009:3000:00:0003:15:53.1503:15:53.15+02:06:4216:193,7
962WŁOCZEWSKA Joanna 3390Open Masters Kobiet34K 20109:3000:00:0003:17:29.5503:17:29.55+02:08:1816:273,6
963PLATE Piotr 3385Open Mężczyzn513M 76209:3000:00:0003:17:30.4003:17:30.40+02:08:1916:273,6
964NOWAKOWSKI Grzegorz 3382Open Mężczyzn514M 76309:3000:00:0003:17:32.0003:17:32.00+02:08:2116:273,6
965OLSZEWSKA Natalia 3784Żony DwieOpen Kobiet146K 20211:1500:00:0003:18:09.5003:18:09.50+02:08:5816:303,6
966SZYMAŃSKI Tomasz 3785Żony DwieOpen Mężczyzn515M 76411:1500:00:0003:18:09.6003:18:09.60+02:08:5816:303,6
967GICZAN Mariusz 3185CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn123M 76509:0000:00:0003:19:52.4503:19:52.45+02:10:4116:393,6
968RÓŻYCKA Hanna 4107Open Kobiet147K 20310:0000:00:0003:21:08.7503:21:08.75+02:11:5716:453,6
969STRZELCZYK Jakub 3401Dirty SparrowsOpen Mężczyzn516M 76610:0000:00:0003:21:53.8003:21:53.80+02:12:4216:493,6
970BARSZCZ Dominika 3362Open Kobiet148K 20409:3000:00:0003:21:58.3503:21:58.35+02:12:4716:493,6
971BOGUSŁAWSKI Jakub 3363Open Mężczyzn517M 76709:3000:00:0003:21:59.5503:21:59.55+02:12:4816:493,6
972ZBRZYZNA Katarzyna 4108Open Kobiet149K 20510:0000:00:0003:23:13.3503:23:13.35+02:14:0216:563,5
973ZIELIŃSKI Łukasz 3498Syty Kaban TeamOpen Mężczyzn518M 76810:1500:00:0003:28:48.4003:28:48.40+02:19:3717:243,4
974RYTYSA Szymon 3468Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn519M 76910:1500:00:0003:28:52.7503:28:52.75+02:19:4117:243,4
975GROBELSKI Łukasz 3467Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn520M 77010:1500:00:0003:28:53.4003:28:53.40+02:19:4217:243,4
976PILAWSKI Ryszard 3069Open Masters Mężczyzn124M 77108:1000:06:3303:23:14.2503:29:47.25+02:20:3616:563,5
977KAŁEK Jagoda 3400Dirty SparrowsOpen Kobiet150K 20610:0000:00:0003:31:22.1003:31:22.10+02:22:1117:363,4
978SZUMIELEWICZ Kinga 3746BigYellowFoot Adventue Team Open Kobiet151K 20711:1500:00:0003:32:34.4503:32:34.45+02:23:2317:423,4
979SIERAKOWSKI Patryk 3749BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn521M 77211:1500:00:0003:32:34.6003:32:34.60+02:23:2317:423,4
979KOSCHEMBAHR - ŁYSKOWSKA Danuta 3795Open Kobiet152K 20811:1500:00:0003:32:34.6003:32:34.60+02:23:2317:423,4
981TYBUSZEWSKI Łukasz 3678BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn522M 77311:1500:00:0003:32:34.7503:32:34.75+02:23:2317:423,4
982KARCZEWSKI Krzysztof 3855Open Mężczyzn523M 77411:1500:00:0003:32:34.8003:32:34.80+02:23:2317:423,4
983KAIM Adam 3748BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn524M 77511:1500:00:0003:32:34.9003:32:34.90+02:23:2317:423,4
984BARANOWSKI Michał 3747BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn525M 77611:1500:00:0003:32:34.9503:32:34.95+02:23:2417:423,4
985RDZANEK Damian 3834Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn526M 77711:3000:00:0003:34:54.7503:34:54.75+02:25:4317:543,4
986DRYGALSKI Oskar 3850Open Mężczyzn527M 77811:3000:00:0003:34:56.1003:34:56.10+02:25:4517:543,3
987DELENDOWSKI Andrzej 3849Open Masters Mężczyzn125M 77911:3000:00:0003:35:09.8003:35:09.80+02:25:5817:553,3
988GRZEŚKOWIAK Adam 3399Dirty SparrowsOpen Masters Mężczyzn126M 78010:0000:00:0003:36:03.3503:36:03.35+02:26:5218:003,3
989KAMIŃSKI Maciej 3107Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn528M 78108:2000:16:1003:21:44.8003:37:55.50+02:28:4416:483,6
990CHODORSKI Łukasz 3111RUNMAGEDDONElite Mężczyzn94M 78208:2000:00:0003:41:29.8503:41:29.85+02:32:1818:273,3
991KWIATKOWSKI Robert 3912Warriors ŁódźOpen Mężczyzn529M 78308:1000:05:2703:36:24.4003:41:52.35+02:32:4118:023,3
992SŁOMKA Kinga 3782Usual SuspectsOpen Kobiet153K 20911:1500:00:0003:43:55.0003:43:55.00+02:34:4418:393,2
993LLOYD-JONES Kristian 3779Usual SuspectsOpen Mężczyzn530M 78411:1500:00:0003:43:55.2503:43:55.25+02:34:4418:393,2
993STOLSKI Tomasz 3783Usual SuspectsOpen Mężczyzn530M 78411:1500:00:0003:43:55.2503:43:55.25+02:34:4418:393,2
995CLARK Samantha 3772Usual SuspectsOpen Kobiet154K 21011:1500:00:0003:43:55.5003:43:55.50+02:34:4418:393,2
996ENACHE Andreea 3776Usual SuspectsOpen Kobiet155K 21111:1500:00:0003:43:55.8003:43:55.80+02:34:4418:393,2
997JANIEC Kamil 3128Open Mężczyzn532M 78608:2000:18:1703:26:11.7003:44:29.65+02:35:1817:113,5
998KOWALIK Karol 3440Open Mężczyzn533M 78710:0000:00:0003:44:37.6003:44:37.60+02:35:2618:433,2
999SIEMBIDA Tomasz 3105Lipne chłopakiOpen Mężczyzn534M 78808:2000:06:5403:38:54.3003:45:48.55+02:36:3718:143,3
1000SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 3170Elite Kobiet22K 21208:3000:00:0003:46:02.1003:46:02.10+02:36:5118:503,2
1001GOCH Paweł 3104Lipne chłopakiOpen Mężczyzn535M 78908:2000:15:5803:30:07.2503:46:05.60+02:36:5417:303,4
1002KOCHANEK Agata 3162Kontener FormyElite Kobiet23K 21308:3000:00:0003:46:21.9003:46:21.90+02:37:1018:513,2
1003IWANICKI Dawid 3359WytyranyOpen Mężczyzn536M 79009:3000:00:0003:47:16.6003:47:16.60+02:38:0518:563,2
1004ZBRZYZNY Jakub 4106Open Mężczyzn537M 79110:0000:00:0003:53:50.2503:53:50.25+02:44:3919:293,1
1005JASTRZĘBSKA Katarzyna 3853Open Kobiet156K 21411:3000:00:0003:56:56.3503:56:56.35+02:47:4519:443,0
1006PŁOŃSKA Beata 3179Wilk Trenuje Family (WTF)Open Masters Kobiet35K 21508:3000:33:2903:23:57.4003:57:26.55+02:48:1516:593,5
1007SOBCZYK Ligia 3210PACZKOŚWIRYOpen Kobiet157K 21609:0000:00:0004:06:01.8004:06:01.80+02:56:5020:302,9
1008MARCHLEWICZ Dawid 3054United RunnersOpen Mężczyzn538M 79208:1000:05:1404:05:46.1504:11:01.00+03:01:5020:282,9
1009WYDERKA Agnieszka 3171Open Kobiet158K 21708:3000:34:1803:44:08.2504:18:26.25+03:09:1518:403,2
1010KRAJEWSKI Tomasz 3091Dzida w pszut! Open Mężczyzn539M 79308:2000:15:0704:06:38.4504:21:46.05+03:12:3520:332,9
1011OŹMINKOWSKA Aleksandra 3155Dirty SparrowsOpen Kobiet159K 21808:3000:32:1503:55:50.9504:28:06.45+03:18:5519:393,1
1012BABECKI Szymon 3120Open Mężczyzn540M 79408:2000:17:5004:13:39.2004:31:29.60+03:22:1821:082,8
1013ŚLĘCZKOWSKI Błażej 3001Warriors ŁódźOpen Mężczyzn541M 79508:2000:16:5204:20:03.8004:36:55.90+03:27:4421:402,8
1014STANIUK Bartosz 3139Open Mężczyzn542M 79608:2000:07:4905:05:53.0005:13:42.85+04:04:3125:292,4
1015MOSTOWSKI Radosław 3057Warriors ŁódźElite Mężczyzn95M 79708:1000:00:0005:27:56.6005:27:56.60+04:18:4527:192,2
1016WIŚNIEWSKI Arkadiusz 3073Warriors ŁódźOpen Mężczyzn543M 79808:1000:05:3805:30:13.1505:35:51.75+04:26:4027:312,2
1017PAWLIKOWSKA Zuzanna 3166Warriors ŁódźOpen Kobiet160K 21908:3000:33:1405:03:52.4005:37:07.15+04:27:5625:192,4
1018ZUKOWSKI Kamil 3144Open Mężczyzn544M 79908:2000:19:2205:39:52.7005:59:15.55+04:50:0428:192,1
1019KAMINSKA Dorota 3158GRUBIORZE LOTAJOMElite Kobiet24K 22008:3000:00:0007:29:29.5507:29:29.55+06:20:1837:271,6
1020GOLAŃSKI Piotr 3892MaJuBaOpen Mężczyzn545M 80012:0000:00:00   
1021LECZKOWSKA Grażyna 3949Grube WióryOpen Kobiet161K 22112:1500:00:00   
1022ZYNGER Patryk 3029I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn96M 80108:1000:00:00   
1023BANASZEK Łukasz 3214Open Mężczyzn546M 80209:0000:00:00   
1024CZESTKOWSKA Izabela 3846Open Kobiet162K 22211:3000:00:00   
Znaleziono 1024 wynik(ów)